Skip to main content

MAXIMA | XX XXX | 04.-17.03.2021.

Page 1

04.03. 2021. 17.03. 2021.

Attēliem ir informatīva nozīme; preces pieejamas ierobežotā daudzumā.

Laisvētkos nekānekā netrūktu Lai netrūktu


04.03.–17.03.2021. maxima.lv/mazuluklubs

-30%**

Produkcijai NUK

-25%*

Zīdaiņu pārtikai MAMUKO

-20%* Piena maisījumiem APTAMIL (izņemot piena maisījumus zīdaiņiem no dzimšanas un specializētajiem piena maisījumiem)

-15%*

Zīdaiņu pārtikai ORGANIX

2

-20%*

Zīdaiņu pārtikai KUBUŠ

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi. ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.


Tikai

12

no 0,16 €/gab

6

0,16 €/gab

35 € 14,40 €

Autiņbiksītes PAMPERS Dažādi veidi

89 €

Tikai 8,22 €

Autiņbiksītes PAMPERS S1, 2-5 kg, 43 gab.

-30%* Zīdaiņu kosmētikai HAPPY

-30%*

Kosmētikai BAMBO

Esi MAXIMA MAZUĻU KLUBA dalībnieks un, pērkot mazuļu preces, vienmēr saņem papildu 5% MAXIMA naudas uzkrājumu.

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

-30%* Zīdaiņu kosmētikai LITTLE SIBERIKA

Pērkot mazuļu preces, periodā no 04.03.-17.03.2021., uzkrāj papildu 5%, kopumā saņemot 10% MAXIMA naudas uzkrājumu.

3


Svētku aksesuāriem un atribūtikai -30%

Rotaļlietām un LEGO -30%

Sulām, sulas dzērieniem un nektāriem -25% Augļiem un dārzeņiem -20%

Tortēm MEISTARA MARKA -20%


Piedāvājums spēkā no 28.01.2021.

Biezpiena sieriņš Raudzēta piena Čipsi BALTAIS produkts LAKTO PRINGLES Dažādi veidi, 38 ar skābo krējumu 100ggun sīpoliem, 165 g IETAUPI NO

31%

020

€ 5,26 €/kg

no 7,63 €/kg

Čipsi Raudzēta piena Sausās brokastis produkts PRINGLES LAKTO NESTLE CINI MINI Ar Dažādi krējumu 100 gun 645skābo g veidi, sīpoliem, 165 g

35%

159

€ 9,64 €/kg

645 seši gveidi, 38 g

38%

450

€

6,98 €/kg

€

125 Trīs gveidi, 1 l

24%

179

€ 14,32 €/kg

€

18,72 €/kg

Sausās brokastis Biezpiena sieriņš NESTLE BALTAISCINI MINIS

NO

€

Konfektes Nektārs TOFFIFEE GRANIN

234

€

14,79 €/kg

279

149

IETAUPI

244

IETAUPI

34%

227

€

IETAUPI

Trīs 125 gveidi, 1 l

IETAUPI

029

NO

no

Nektārs Konfektes GRANINI TOFFIFEE

Autiņbiksītes PAMPERS Divi veidi, 50 50 gab gab.vai vai divi veidi, 40 gab. gab IETAUPI

€ 4,33 €/kg

31%

999

€

no 0,20 €/gab

1439

€

no 0,29 €/gab

Piedāvājums ir spēkā ar Paldies karti. Preču piedāvājums atšķirīgs MAXIMA veikalos, ar aktuālo preču piedāvājumu aicinām iepazīties uz vietas veikalā!

5


ZANE TIMPARE uztura speciāliste, zīmola ĒDIENS KĀ ZĀLES pārstāve

Ar 1 vidēju bumbieri (180 g) var uzņemt pat 20–25% no dienā nepieciešamās ŠĶIEDRVIELU DEVAS!

Labam svaram un veselam žultspūslim

ŠĶIEDRVIELAS Zarnu mikrobiomai –

Profilaksei pret sirds

tātad arī imunitātei un

un asinsvadu slimībām

nervu sistēmai

Bumbieri satur arī cukura spirtus, kas veicina vēdera darbību. Šā iemesla dēļ bumbierus (ēdot tos ar visām mizām) pamatoti iekļauj pretaizcietējuma ēdienkartēs

6

!!

Ēdot regulāri, bumbieri būs arī labs ikdienas KĀLIJA AVOTS.

Labs kālija līmenis

=

Labs, nepaaugstināts asinsspiediens.

Bumbieri ir gan kraukšķīgi, gan maigi un saldi – katrs var izvēlēties savām garšas kārpiņām tīkamāko!


1

5

2

3

7

6

4

8

9

1

Bumbieri ROSEMARIE 1 kg

4

Bumbieri WILLIAMS 1 kg

5

2,99 € 2

1,35 € 3

Bumbieri CONFERENCE 1 kg

6

Ābolu GALA/bumbieru CONFERENCE mix 800 g

7

0,89 €

0,89 € 1,11 EUR/kg

Bumbieri ABATE 1 kg

8

Bumbieri CHEEKY 1 kg

9

2,49 € 2,49 €

Bumbieri CONFERENCE 1. šķiras 1,150 kg

0,79 € 0,69 EUR/kg Ekoloģiski bumbieri 500 g

1,35 € 2,70 EUR/kg

Bumbieri SWEET SENSATION1 kg

1,99 €

7


6

39 €

Tikai

Sagaidām pavasari ar košu un svaigu maltīti!

6,89 €

Kārtainie tunča salāti 1 kg

6

39 €

Tikai 6,89 €

Salāti ar vistas gaļu 1 kg

619€

5

89 €

Tikai

Tikai 6,69 €

Grieķu salāti ar fetahi sieru 1 kg

6

19 €

-22% 7,90 €

Cūkgaļas karbonāde saldskābajā marinādē 1 kg

6

1

09 €

Tikai 6,90 €/kg

0,79 €

Vistas gaļas kotlete 100 g

7,09 €

Cūkgaļas šašliks majonēzes marinādē 1 kg

19 €

0

69 €

Tikai 8,38 €/kg

1,19 €

Vistas karbonāde 130 g

-22% 7,89 €

Kakla karbonādes šķēles pikantajā marinādē 1 kg

-20%*

Sveramajām kotlešu masām

5

89 €

-19% 7,29 €

Cāļa filejas šašliks pikantajā majonēzes marinādē 1 kg

8

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.


Ja kārojas, kas ļoti gards – siers noteikti būs īstā izvēle! 2

99 €

4

Tikai

49 €

Tikai 29,93 €/kg

5,49 €

Siers PARMIGIANO REGGIANO 12 mēneši, 150 g

19,93 €/kg

3,49 €

Aitas piena siers ROND DU VAL 150 g

1299€

-19%

899€

15,99 €

11,99 €

Siers GORGONZOLA DOLCE GRANAROLO 1 kg

Siers AMANTI GOUDA zaļais pesto 1 kg

-20

Sveramajai liellopu gaļai

-40%*

Olu produktiem EVA

%*

-25%

2

79 €

-40% 3,72 €/kg

4,65 €

-35%*

Cūkgaļas gulašs 750 g

Saldējumam CARTE D'OR

2

Tikai

69 6,73 €/kg € no 3,19 €

-25%*

Grilbekons Divi veidi, 400 g

Vareņikiem un pelmeņiem LIDO

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

9


119€

Ikvienai gaumei!

2,38 €/kg

Tostermaize VITA kliju pilngraudu 500 g

0

69 €

Tikai 2,88 €/kg

0,79 €

Īsta tostermaize ar pienu un sviestu LĀČI 240 g

-25%*

MĀKOŅMAIZĒM 450 g UN MĀKOŅMAIZĪTĒM

099€

111€

-19% 8,25 €/kg

no 3,70 €/kg

1,22 €

Doniņas FAZER Divi veidi, 300 g vai 220 g

PILNGRAUDU LAVAŠS 120 g

JAUNUMS!

1

27 €

-25% 4,38 €/kg

1,69 €

Maize no bioloģiskajiem miltiem LĀČI Divi veidi, 290 g

159€ 3,18 €/kg

Spēka rupjmaize LIEPKALNI Bez rauga, 500 g

10

119€

Tikai no 4,25 €/kg

no 1,39 €

JAUNUMS! Lielās šķēles Sējas maize FLORA Divi veidi, 280 g vai 260 g

109€

-25% 4,36 €/kg

1,45 €

Veselīgā maize LĀČI Divi veidi, 250 g * Cena pie preces norādīta ar atlaidi.


6

99 €

279€

-41

%

-21% 17,44 €/kg

3,55 €

Tuncis olīveļļā RIO MARE Divi veidi, 160 g

49,93 €/kg

11,87 €

Sarkanie ikri KREMLJOVSKIJ STANDART 140 g

104€

-30% 4,35 €/kg

1,49 €

Siļķu fileja ZIGMAS Trīs veidi, 240 g

799€

-33%

Saidas fileja Bez ādas, atkausēta, 1 kg

5

no

-23%

99 € no 7,77 €

-25

%*

699€

11,99 €

Rulete ĶEKAVA Divi veidi, 1 kg

Gaļas produktiem šķēlēs NOO CEPEŠKUNGS

-30% 9,99 €

Argentīnas heka fileja Bez ādas, atkausēta, 1 kg

-25

%*

1

69 €

-26% no 6,15 €/kg

2,29 €

Kūpinātām gaļām NĀKOTNE (izņemot šķēlēs)

Sausmaizītes WASA Četri veidi, 200 g, 230 g, 270 g vai 275 g

949€

-44% 16,99 €

Āfrikas sama fileja Ar ādu, atdzesēta, 1 kg

-25

%*

1

89 €

-21% 12,60 €/kg

2,39 €

Vītinātām gaļām un desām šķēlēs ESPAÑA

Rudzu sausiņi LINKOSUO Divi veidi, 150 g

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

11


Šokolādes trifeles PURE ar melleņu vai dzērveņu pildījumu 120g

Sīrups dzērieniem PŪRE 0,35l, dažādi veidi

-30%

22,92 €/kg

3,95 €

Zaļā tēja JUSTMAKE

2 €75

100g, trīs veidi

-25%

65,93 €/kg

8,79 €

6

TIKAI

59 €

5,40 €/l

no 2,54 €

1 €89

Piedāvājumi spēkā tikai MAXIMA Draugu klubs dalībniekiem no 02.03.2021. – 15.03.2021. Reģistrējies www.maxima.lv/paldies un saņem īpašos kluba piedāvājumus savā PALDIES kontā (tikai reģistrētiem lietotājiem).

NESATUR GLUTĒNU

-20%*

Produkcijai bez lipekļa SCHAR

129€

-27%

-30

Olīveļļām FILIPPO BERIO

2

-27%

%*

-25

%*

Makaroniem un mērcēm BARILLA

69 €

3,23 €/kg

1,77 €

4,01 €/kg

3,71 €

-25

%*

Bioloģiskā zupa AUGA Dažādi veidi, 400 g

Šampinjoni SPILVA 670 g

Produkcijai JUST NATURE

-30%*

0

0

95 €

99 €

-32% 9,50 €/kg

1,39 €

-30% 9,94 €/kg

1,42 €

Kečupiem un mērcēm MAGGI

Dzērvenes pūdercukurā MUIŽKUNGU 100 g

Čipsi ĀDAŽU Divi veidi, 100 g

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

12


739€

9,99 €

Torte Mascarpone 1 kg

1239€

JAUNUMS!

3

99 €

Tikai 13,77 €/kg

14,89 €

-29% 10,39 €/kg

5,59 €

-25%*

7

-26%

1

Torte Violetais velvets STABURADZE 900 g

Cepumi KELLOGG'S POP TARTS Divi veidi, 48 g x 8

Konfektēm DRAKO

39 €

Tikai 9,93 €/kg

1,58 €

329€

14,95 €/kg

4,29 €

-25

%*

126€

2+1 10,50 €/kg

1,89 €

Trijstūrīšu cepumi LĀČI Dažādi veidi, 220 g

129€

-32%

Karamelēm CHUPA CHUPS

6

-30%

Batoniņš LAIMA Dažādi veidi, 40 g x 3

-26% 9,99 €

Torte ar Oreo cepumiem 1 kg

Eklēri ar vaniļas krēmu vai ar kokosriekstu krēmu Divi veidi, 2 x 70 g

-23%

39 €

99 €

7,37 €/kg

1,89 €

9,99 €

-25%*

Cepumi DOMINO Divi veidi, 175 g

Tumšās šokolādes konfektes POBEDA Divi veidi, 1 kg

Šokolādēm KARL FAZER 190 g, 195 g, 198 g vai 200 g

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

13


Palutini sevi un tuvākos ar kādu saldu mirkli!

-25%*

Kūkām MEISTARA MARKA

14

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.


12

1

-19%

99 € 15,99 €

no

-26%% -25

09 0,73 €/l € no 1,45 €

479€

Tikai 2,40 €/l

5,63 €

Indijas rieksti ARIMEX 1 kg

4

99 €

Kvass vai Iesala dzēriens tumšais IĻĢUCIEMA 1,5 l

1

49 €

-20%*

Sulām DON SIMON

Alus TĒRVETE 5,3%, 4 x 500 ml

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

125€

-37% 9,98 €/kg

7,95 €

-25% 2,98 €/l

1,99 €

Augļu-riekstu maisījums DŽENTLMEŅU 500 g

3

Funkcionālais dzeramais ūdens B'MORE Četri veidi, 500 ml

42 €

13

2,50 €/l

no 1,50 €

Alus BAUSKAS Divi veidi, 5%, 500 ml

6,84 €/kg

6,85 €

Tikai 3gab.

98no 29,13 €/kg € no17,61 €

-40%*

Tikai

½

cena

Maltā kafija JARDIN Divi veidi, 500 g

Kafijas kapsulas NESCAFE Trīs veidi, 16 x 10 g x 3 vai 16 x 8 g x 3

Kafijai JACOBS BARISTA

125€

-20% 2,50 €/l

no 1,56 €

Alus KRUŠOVICE Divi veidi, 500 ml

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


4

no

-30%

99 6,65 €/l € no 7,10 €

Vīns HARDYS BIN Divi veidi, 12,5% vai 13%, 0,75 l

5

-35%

49 €

7,32 €/l

8,51 €

Vīns GRAN CASTILLO Divi veidi, 12,5% vai 13%, 0,75 l

5

-21%

99 €

7,99 €/l

7,60 €

Vīns E&J GALLO Divi veidi, 11,5% vai 13%, 0,75 l

Tikai

7

99 €

-20% 10,65 €/l

10,05 €

Vīns THE WANTED Divi veidi, 14,5% vai 13%, 0,75 l

6

13,98 €/l

8,61 €

no 24,12 €

99 9,32 €/l € no10,99 €

Rums BACARDI Divi veidi, 40% vai 37,5%, 1l

1449€

-24% 20,70 €/l

19,08 €

Tikai

17

Dzirkstošais vīns VALDO Divi veidi, 11%, 0,75 l

6

Degvīns STUMBRAS Trīs veidi, 40%, 0,5 l

no

-27% 49

17€

99 €

-19%

6

no

-35% -36

49 € 18,47 €

19 €

Brendijs ARARAT 5* 40%, 0,7 l

-23% 12,38 €/l

7,99 €

Viskijs TULLAMORE DEW 40%, 1 l

Liķieris VANA TALLINN Četri veidi, 16%, 0,5 l

2399€

-35% 34,27 €/l

36,70 €

Konjaks LARSEN VSOP 40%, 0,7 l

ALKOHOLA LIETOŠANAI IR NEGATĪVA IETEKME. ALKOHOLISKO DZĒRIENU PĀRDOŠANA, IEGĀDE UN NODOŠANA NEPILNGADĪGĀM PERSONĀM IR AIZLIEGTA.


LOTERIJA

-40

%*

Trauku mazgāšanas kapsulām FAIRY

-30

%*

-25 -40%*%*

līdz

-30

%*

-45

Mazgāšanas, tīrīšanas un skaistumkopšanas precēm NEUTRAL

Matu un ķermeņa kopšanas līdzekļiem DOVE

Papīra dvieļiem GRITE

%*

-25 -40%*%*

līdz

Ķermeņa kopšanas līdzekļiem PALMOLIVE WELLNESS

1

99 €

-34% 1,90 €/l

3,03 €

Veļas mīkstinātājs COCCOLINO Blue 42 mazgāšanas reizēm, 1.05 l

Veļas mazgāšanas līdzekļiem PERWOLL

-25 -40%*%*

līdz

Matu, sejas un ķermeņa kopšanas līdzekļiem L'OREAL

15 kg

-35

%*

Skuvekļiem BIC

0

59 €

-25% 6,94 €/kg

0,79 €

Konservētā kaķu barība VITAKRAFT Dažādi veidi, 85 g

12

-26%

99 0,87 €/kg € 17,63 €

Sausā suņu barība DARLING 15 kg, liellopa

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi.

17


16,99 €

3

13,99 €

9,99 €

8,99 €

Panna UNIWELL 28 cm

1 2

Panna UNIWELL 24 cm

10,99 €

6,99 € Panna UNIWELL 20 cm

0,99 € 1,99 € 3. Šķīvis, 27 cm, 2,99 € 1,99 € 1. Šķīvis, 21,5 cm, 1,99 € 2. Bļoda, 20 cm, 2,99 €

11,99 €

7,49 € Šampanieša glāzes ILLUSION 210 ml, 6 gab.

34,99 €

19,99 € Panna UNIWELL 28 cm

12,99 €

7,99 €

16,99 €

Vīna glāzes ILLUSION 700 ml, 6 gab.

9,99 € Tējkanna UNIWELL Tilpums: 3,5 l; piemērots arī indukcijas plītīm; rokturis ar silikona pārklājumu

12,08 €

12,99 €

7,49 €

7,99 €

Vīna glāzes ILLUSION 330 ml, 6 gab.

Vīna glāzes ILLUSION 500 ml, 6 gab.

1,49 €

0,89 €

24,99 €

Nazis, dakša, ēdamkarote, tējkarote, vai deserta dakša ARNICA gab.

12,49 € Katls UNIWELL 24 cm 4,3 l

3

1,49 €

2 1

19,99 €

9,99 € Katls UNIWELL 20 cm, 2,4 l

14,99 €

7,49 € Katls UNIWELL 16 cm 1,2 l

18

0,89 € Nazis, dakša, ēdamkarote, tējkarote, vai deserta dakša HELLEBORE gab.

2,39 € 2,39 € 3. Mizošanas nazis UNIWELL, 3,49 € 1,99 € 1. Universālais nazis UNIWELL, 3,99 € 2. Universālais nazis UNIWELL, 3,99 €


1

2,99 € 2. Puķu pods, 14 x 14 x 17 cm, 4,99 € 2,99 € 3. Puķu pods, 22,5 x 13 x 11 cm, 5,99 € 3,99 € 4. Puķu pods, 15 x 15 x 16 cm, 6,99 € 3,99 € 5. Puķu pods, 16,5 x 16,5 x 17 cm, 7,99 € 4,99 € 1. Puķu pods, 13 x 13 x 14 cm, 4,99 €

4

5

5 2

3

2

4 1

3

1,99 €

3

0,99 € 2. Mākslīgā puķe, 47 cm, 1,99 € 0,99 € 3. Vāze, 6 x 6 x 14,6 cm, 2,99 € 1,79 € 4. Vāze, 8 x 8 x 9,5 cm, 4,99 € 2,99 € 5. Vāze, 41,8 x 29,2 x 52 cm, 7,99 € 4,99 € 1. Mākslīgā puķe, 47 cm, 1,99 €

0,99 € Garšvielu kastīte

3,99 €

1,99 €

2

Galda piederumu paliktnis

1 3

4

1. Trauks beramiem produktiem

1,29 €

750 ml, 2,29 € 2. Trauks beramiem produktiem

1,49 €

1 l, 2,49 € 3. Trauks beramiem produktiem 1,2 l, 2,99 €

1

2

1,79 €

0,99 € 1,49 € 3. Bļoda, 14 cm, 2,49 € 1,49 € 4. Šķīvis, 19 cm, 2,99 € 1,79 € 5. Šķīvis, 27 cm, 3,99 € 2,49 €

2,19 € 2. Puķu pods, 16,5 x 16,5 x 15 cm, 4,99 € 2,99 € 3. Puķu pods, 18 x 18 x 14,5 cm, 5,99 € 3,99 € 4. Puķu pods, 22,5 x 13 x 11 cm, 5,99 € 3,99 € 1. Puķu pods, 14,5 x 14,5 x 12,5 cm, 3,99 €

5

1

4

1. Krūze, 380 ml, 1,99 €

2. Krūze, 510 ml, 2,49 €

3 2

0,99 € 2. Pīta kaste, dažādi veidi, 18 x 14 x 8 cm, 1,99 € 0,99 € 3. Pakarināma kaste, dažādi veidi, 15 x 25 x 24 cm, 3,49 € 1,99 € 4. Pīta kaste, dažādi veidi, 32 x 21 x 11 cm, 4,99 € 2,49 € 5. Pīta kaste, dažādi veidi, 35 x 25 x 12,5 cm, 5,99 € 2,99 €

1. Dekoratīva kastīte, dažādi veidi, 21 x 8 x 8 cm, 1,99 €

4

5

1 3

2

19


22,99 €

38,99 €

29,99 €

24,99 €

16,99 €

S-XXL

16,99

Vīriešu veste

Vīriešu jaka

Zēnu jaka

S-XXL 98 -146 cm

8,99 € 1

M-XXL

S-XXL

5,99 €

104 -146

cm

Zēnu krekls

2 104 -146

cm

9,99 €

5,99 €

21,99 € 3

Zēnu krekls

15,99 €

S-XXL

Vīriešu džemperis

9,99 €

3,99 € 2. Vīriešu T krekls, 7,99 € 5,99 € 3. Vīriešu T krekls,10,99 € 6,99 € 1. Vīriešu T krekls, 5,99 €

cm

Zēnu T krekls M-XXL

14,99 €

104 -147

8,99 € S-XXL

104 -146

5,99 €

cm

Vīriešu džemperis

14,99 €

8,99 €

16,99 €

10,99 €

Zēnu džemperis

Vīriešu sporta bikses

19,99 €

M-XXL

12,99 €

14,99 €

8,99 €

116 -146

cm

Zēnu džinsi

Vīriešu sporta bikses

M-XXL

3,99 €

2,49 € Vīriešu apakšbikses

20

5,99 € 98 -128 cm

3,99 € Zēnu apakšbikses Dažādi veidi, 3 gab.


28,99 €

16,99 €

24,99 €

Sieviešu veste

16,99 € Meiteņu jaka

9,99 €

104 -146

cm

5,99 € Meiteņu kleita

S-XL

98 -140

cm

12,99 €

8,99 € Meiteņu sporta jaka

XS-XL 98 -146

cm

98-146 cm

6,99 €

4,99 €

15,99 €

8,99 €

Meiteņu krekls

12,99 €

Sieviešu džemperis Divi veidi

116 -146

cm

7,99 € Meiteņu svārki

S-XL

104 -146

cm

5,99 €

14,99 €

3,99 €

9,99 €

Meiteņu apakšbikses Dažādi veidi, 3 gab.

98 -134 cm

Meiteņu džinsi

16,99 €

9,99 € Sieviešu džemperis Divi veidi

S-XL

14,99 €

-40%**

8,99 € Rokassomām, makiem un jostām

Sieviešu kleita Divi veidi

** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm.

21


39,99 €

1

3

1. Palags ar gumiju SATIN, 100 x 200 + 25 cm

5

24,99 €

11,99 € 6,99

€

12,99 € 7,99

€

13,99 € 8,49

€

14,99 € 8,99

€

15,99 € 9,99

€

2. Palags ar gumiju SATIN, 140 x 200 + 25 cm

Gultas veļas komplekts SATIN 200 x 220 / 2 x 60 x 60 cm

3. Palags ar gumiju SATIN, 160 x 200 + 25 cm 4. Palags ar gumiju SATIN, 180 x 200 + 25 cm

24,99 €

2

4. Palags ar gumiju SATIN, 200 x 200 + 25 cm

4

14,99 €

19,99 €

Gultas veļas komplekts SATIN 140 x 200 / 60 x 60 cm

9,99 € Pleds ELDORADO Trīs veidi, 150 x 200 cm

14,99 €

7,49 €

14,99 €

19,99 €

Pleds ELDORADO Trīs veidi, 130 x 180 cm

7,99 €

11,99 €

Aizkari 140 x 240 cm

Gultas pārklājs 220 x 240 cm

8,99 €

12,99 €

4,99 €

7,99 €

Dekoratīvais spilvens 40 x 40 cm, divi veidi

Vannasistabas paklājiņš Dažādi veidi, 50 x 70 cm

6,99 €

10,99 €

5,99 €

3,99 €

Vannasistabas paklājiņš Dažādi veidi, Ø 60 cm

Spilvens 30 x 50 cm

12,99 €

6,99 € Dekoratīvo spoguļu komplekts

4,99 €

11,99 €

2,99 €

6,99 €

Foto rāmītis 30,7 x 30,7 x 1,6 cm

Matu taisnotājs JDL-164 Jauda: 20 W; maksimālā temperatūra - 160 °C; plāksnīšu fiksēšanas funkcija.

69,99 €

10,99 €

49,99 € Autosēdeklītis BXS-218 1-3 g - 9-36 kg - ISOFIX - 5 punktu drošības josta - Izmērs: 42 cm x 41 cm x 72 cm - Svars: 4,5 kg

5,99 € Lokšķēres JDL-152 Jauda: 25 W; maksimālā temperatūra - 160 °C; 16 mm sprogotājs.

4

1

0,64 €

0,49 € 2

3

1,19 € 2. Birste virtuves tīrīšanai, 1,99 € 1,19 € 3. Birste pannu tīrīšanai, 1,99 € 1,19 € 4. Logu tīrītājs, 1,49 € 0,89 € 1. Birste-skrāpis, 1,99 €

Sūkļi 3 gab.

1,99 €

0,99 € Sūklis 12 x 6,5 x 3 cm, 3 gab.

23


Atļaujas Nr. 6672 Vairāk informācijas: www.maiznieks.lv

Ē DAB DZ

US

UM

ŠĶ

IR

U

SAU

LOTERIJAS

O AT K R I

T

* Cena pie preces norādīta ar atlaidi. ** Piedāvājums neattiecas uz akcijas precēm un SUPERCENAS precēm. Ja izdevumā norādītā preces cena nesakrīt ar veikalā esošo, par pareizo lūdzam uzskatīt veikalā norādīto cenu.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
MAXIMA | XX XXX | 04.-17.03.2021. by Maxima Latvija - Issuu