Skip to main content

Maxima kliendileht 05.05-11.05

Page 1


AINULT NELJAPÄEVAL, 07.05

Beebitoit Gerber -30% -25%

Pudrud Milupa -30%

Beebitoit Põnn, Salvest -20%

Beebitoit Organix

1599 ONGI ODAV

Piimajook Aptamil, 800 g 24 kuud; 12 kuud; 6 kuud 19.99/kg

Magus kõrsik, 250 g 6.36/kg

Püree Marmaluzi, 190 g kana-aedvilja; riisi-küüliku; kalkuni-köögivilja; virsiku-banaani 8.68/kg 219 165

Beebitoit Ovko

Maisipulgad Aha, 110 g kondenspiimaga; vähema suhkruga 10.82/kg

Mahl Bio Hipp, 200 ml õuna-punase marja; õuna; õuna-porgandi 6.95/l + 0.10 pant

Puuviljabatoon Hipp, 23 g erinevad maitsed 58.70/kg 185 159 159 119 179 139 169 135 -20%

Piltidel on illustreeriv tähendus.

Püksmähkmed Go, Oopsies

Püksmähkmed Extra Care, Huggies

S3, 48 tk - 0.41/tk; S4, 38 tk - 0.51/tk; S5, 34 tk - 0.57/tk 2599 1949

Niisked salvrätikud Pure, Huggies, 3 tk x 48 tk 1.33/pakk 609 399

Lauavesi Aqua Fun, 500 ml 0.50/l + 0.10 pant 029 025 439 279 -40%

Beebitarvikud Nuk

S4, 22 tk - 0.27/tk; S5, 20 tk - 0.30/tk; S6, 18 tk - 0.33/tk 1099 599 -40%

Beebitarvikud Mam

Beebitarvikud Avent -40%

Laste hambapasta Elmex, 50 ml 0–6 aastat 55.80/l -30% -30% -40%

Lastehooldustooted Johnson’s

Pesuvahendid Lovela

Laste mänguasjad Fisher Price

Kohvioad

Kohvikapslid

Kohvioad

Jahvatatud

HISPA ANIA Euroopa TEEKOND

Grillvorstid Chorizo juustuga Nõo, 450 g 8.42/kg Mereandide kokteil Vici,

Vinnutatud vorst Iberico Fuetec, Elpozo, 150 g 19.93/kg

Hallitusjuust

Pakitud nektariinid või virsikud, 500 g 5.58/kg

Vinnutatud sink Serrano Rakvere, 105 g 38.00/kg

Kuninglikud

Oliivid Los Curado

Puljongid Gallina Blanca

Veinipokaalid Nola, Aurora 430 ml; 6 tk

Alkoholivaba õlu

Estrella, 500 ml

Damm

1.98/l +0.10 pant

Hispaania KPN vein El Coto, 750 ml Crianza

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Kummikommid Fini

Jelly Beans, 85 g - 11.65/kg; Carpets, Tubes, 90 g - 11.00/kg

Kann kaanega Ilaja 1,2 l

MAITSETENI

Hele õlu Estrella Galicia, 5,5%

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Aromatiseeritud veinijook

Sangria Maria Ole, 3 l

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Õli või äädika spreipudel Tescoma 250 ml

Hispaania vein Gran Castillo, 750 ml

Barcelona Sauvignon Blanc; Sevilla Cabernet Sauvignon Shiraz

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Brändi Torres 10, Gran Reserve, 700 ml

Tähelepanu! Tegemist on alkoholiga. Alkohol võib kahjustada teie tervist!

Armeenia broilerišašlõkk

Well Done, 700 g 5.70/kg

99

€ -16%

Armeenia šašlõkk Armeenia Grill, Hogg, 1 kg

Grillvorstid Kuldne, Rannarootsi, 800 g 6.24/kg 499 6.49 € -23%

Broilerikintsuliha Meistrite Kvaliteet, 700 g Kreeka jogurti-ürdimarinaadis 8.56/kg 599 7.59 € -21%

Broileripoolkoivad Nõo, 560 g tšilli-apelsinimarinaadis 5.88/kg 329

389

Jäägri grillvorst Rannarootsi, 375 g cheddari ja tšilliga 10.37/kg

Broilerišašlõkk

Meistrite Kvaliteet, 700 g ürdi-äädikamarinaadis 7.99/kg 559

Maitselt mahe, Maks & Moorits, 600 g 6.65/kg 399 4.99 € -20%

349 4.49 € -22%

Grillvorstid rohke juustuga Rakvere, 400 g 8.73/kg

399 5.19 € -23%

Seakaela steik

Meistrite Kvaliteet, 450 g tomati ja suitsupaprikaga 8.87/kg

Dattel, 200 g 4.45/kg

89 1.29 € -31%

Riivitud keedupeet Jovaige, 500 g 1.78/kg

Smuuti Pai, 250 ml vaarika-mustika; maasika-banaani; mango-apelsini 6.36/l + 0.10 pant 159

Salatisegu Elite, Well Done, 150 g Garden; Home; Rainbow 9.27/kg 139 1.99 € -30% Marineeritud punane sibul Dimdini,

Värske soolakurk ämbris Peipsi, 500 g 7.98/kg 399 5.99 € -33%

Röstsai seemnetega Well Done, 450 g 3.31/kg 149

Röstsai Well Done, 470 g 2.11/kg 099

Viilutatud must leib Well Done, 800 g** 1.99/kg 159

Seemneleib Well Done, 350 g** 4.54/kg 159

Rukkikoorikleib Well Done, 220 g** 3.86/kg 085

099

Must leib rukkijahuga Well Done, 300 g 3.30/kg

rukkileib Eesti Pagar, 390 g 2.28/kg

309 3.69 € -16%

Kook Eesti Pagar maasika-rabarberi, 320 g - 9.66/kg; maasika-vahukoore, 300 g - 10.30/kg

Peenleib Narva, Eesti Pagar, 490 g 1.90/kg

Kook Gustav vaarika, 180 g - 20.50/kg; maasika, 140 g - 26.36/kg 369

SEE ON MÄNGUASI! SEE ON PADI!

• See padi on uskumatult pehme ja lõbus! Ideaalne mängimiseks, kallistamiseks ja kaasa võtmiseks – olgu see kodus, autos või reisil.

• Lihtsalt ava tõmblukk, pööra padi ümber... ja sellest saab täiuslik reisikaaslane!

sai, Eesti Pagar, 320 g 2.34/kg

Maasika-rabarberitort Reval Kondiiter, 480 g 20.81/kg 999 11.99 € -16%

100 OSTA 2 TK

Berliiner, 50 g vaarika-õunatäidisega tavahind 0.59 € 10.00/kg

200 OSTA 3 TK

Singi-juustupirukas, 70 g pärmitaignast tavahind 0.97 € 9.52/kg

039 ONGI ODAV

Moonirull, 70 g 5.57/kg

100 OSTA 2 TK

Prantsusepärane šokolaadisaiake, 65 g tavahind 0.69 € 7.69/kg

Peedisalat küüslauguga, 250 g 3.96/kg 099 1.49 € -33% 2

Värskekapsasalat porgandiga, 500 g 3.98/kg 199 2.39 € -16% 1

Valmistoit, 300 g koorene kanapasta; spagetid Bolognese kastmega 4.63/kg 139 2.8 € -50% 5

Lihapallid sinepikastmes makaronidega, 300 g 7.63/kg 229

Miniburgeritevalik, 600 g 13.48/kg 809 9.99 € -19% 4

Beseerull vaarikatega, 350 g - 11.69/kg; mandariiniga, 400 g - 10.23/kg 409 4.97 € -17% 7

Puuviljakook, 370 g 5.65/kg 209 4.16 € -49% 8

1 2 3 4 5 8 7 6

329 259

Täissuitsuvorst Tooma, Maks & Moorits, 240 g 10.79/kg

209 149

Kotletid ja lihapallid Maks & Moorits

TEISIPÄEVAST

Viilutatud lõhe M. V. Wool, 500 g graavi; külmsuitsu 25.98/kg 1299 18.99 € -31%

259

3.39 € -23%

Lõhefilee Ocean, 120 g soolatud; külmsu 21.58/kg

Heeringafilee Well Done, 300 g köögivilja-paprika; sinepikastmes 7.30/kg 299 219

219 2 = 1

Jahutatud lumekrabipulgad Vici, 120 g tavahind 2.19 € 9.13/kg

329 219

Heeringafilee Vici, 240 g traditsiooniline; külmsuitsu 9.13/kg

Lõhe supikogu Minu Eo, 240 g omas mahlas; tomatikastmes 7.29/kg 249 175

Kalafileepulgad Panko, Vici, 285 g 17.78/kg 446 329

Argentiina merluus peata Esva, 595 g 5.70/kg 415 339

Suitsutatud kalatooted -20%

Kalamari ja kaaviarimäärded -25%

Kalakonservid Kapten Grant -20%

Köögiviljasegu Tervist!, Härmavili, 400 g 3.73/kg 149 ONGI ODAV

Kohuke Saare, 40 g erinevad maitsed tavahind 0.55 € 8.75/kg

Kreeka jogurt Aasa, 150 g musta kirsi; viigimarja 5.93/kg 129 089

Jogurtijook Actimel, 8 tk x 100 g metsamarja; maasika; puuvilja 3.74/kg 435 299

65 0.81 € -19%

Kohupiim Well Done, 100 g plombiir; rosina; maasika 6.50/kg

Kohuke Tere, 5 tk x 40 g mustika; jõhvika; kondenspiima 9.95/kg 199

Keefirijogurt Hellus, Tere, 380 g erinevad maitsed 3.03/kg

Piimajook Müllermilch, 400 g banaani; maasika; šokolaadi; kookose-pistaatsia 2.98/kg 175 119

Kohupiim Tere, 200 g rosina; vanilje 4.25/kg

150 OSTA 3 TK

Jogurt Fantasia

šokolaadipallidega, 100 g - 5.00/ kg; kirsilisandiga, 118 g - 4.24/kg; šokolaaditähekestega, 102 g - 4.90/kg tavahind 0.94 €

Kreeka proteiinijogurt Alma, 370 g maitsestamata 3.76/kg 139

Joogijogurt Tere, 900 g metsmaasika; mustika-vaarika 1.54/kg 139 1.99 € -30%

099 1.35 € -26%

Kodujuust Alma, 5%, 200 g 4.95/kg

Täispiim Alma, 3,8–4,2%, 1,5 l 1.13/l

Peremunad Eggo, 10 tk M-suurus

215 149

Pehme valge juust Classic, Athena, 200 g 7.45/kg

239 ONGI ODAV

Kondenspiim Kass Arturi, Baltika, 370 g 6.46/kg

Keefir Farmi, 1 kg 119

Majonees Original, Hellmann’s, 405 ml 5.90/l 385 239

Juustupulgad Hiirte, Estover, 120 g laktoosivaba; klassikalised 16.58/kg 199

139 ONGI ODAV

Dipikas Farmi, 200 g aiaürtidega 6.95/kg

Toidukoor Alma, 20%, 400 ml 3.98/l 159 1.99 € -20%

198 139

Sulatatud juust Valio, 185 g erinevad maitsed 7.51/kg

249 179

Viilutatud juust Eesti, Estover, 200 g 8.95/kg

269 ONGI ODAV

Viilutatud juust Eesti, E-Piim, 300 g Light 8.97/kg

Pelmeenid ja vareenikud -20%

125 099

Baguette Eesti Pagar, 175 g küüslauguvõidega 5.66/kg

175 109

Köögiviljad Well Done, 400 g talvine supp; vokk kartulitega 2.73/kg

159 119

Jäätis Baltija vanilli, 95 g - 12.53/kg; karamelli, 83 g - 14.34/kg

329 259

Pannkoogid Well Done, 400 g prosciutto-mozzarella’ga 6.48/kg

179 109

Pitsataigen Eesti Pagar, 600 g 1.82/kg

Vaarikad Well Done, 400 g 9.23/kg 489 369

Jäätis Green, Twister, 71 g sidruni-maasika 9.72/kg 069 ONGI ODAV

175 129

Pannkoogid Extra Line, 400 g kohupiima 3.23/kg

199 ONGI ODAV

Vaniljesaiake Eesti Pagar, 400 g* 4.98/kg

349 289

Kirsid Well Done, 400 g 7.23/kg

Jäätis Regatt -20%

*Ei ole müügil: Tallinn, Vabaduse pst 128, Sõle 42. Piltidel on illustreeriv tähendus. Soodustus kehtib valge hinnasildiga toodetele ega kehti koos teiste pakkumistega.

59 ONGI ODAV

Kiirnuudlid Reeve, 60 g kana; juustu-peekoni; vürtsikana 9.83/kg Makaronid Tartu Mill, 500 g Penne; Cornetti 1.98/kg

619 429 -30%

Küpsetamise lisandid Dr. Oetker

219 ONGI ODAV

Röstitud müsli Sante, 350 g punaste marjadega 6.26/kg

229 179

Maapähklid Taffel, 140 g hapukoore-sibula; Blue Cheese 12.79/kg

089 ONGI ODAV

Hommikuhelbed Nestle

Cookie Crisp, 625 g - 6.86/kg; Cini-Minis, 645 g - 6.65/kg

Kuivatatud datlid

True Dates, 100 g Applle; Watermelon; Pistachio 21.90/kg

Kartulikrõpsud

Estrella, 250 g hapukoore-sibulaga; tilliga; Ranch; Cheddari-maitseline 10.36/kg

Leivakesed Balsnack, 80 g juustu-sibula 11.13/kg 279 219

459 369

Pähklid Germund mandlid, 300 g - 12.30/kg; Kreeka, India, 200 g - 18.45/kg

150 OSTA 2 TK 459 259

200 OSTA 2 TK

Küpsis Jaffa, Mio & Rio, 135 g kirsi; apelsini; vaarika tavahind 1.35 € 7.41/kg

Kartulivahvel

Tsvit Aromat, 70 g krabi; seene; kana; peekoni tavahind 0.99 € 10.71/kg

115 079

Präänik Väike Väänik, 250 g šokolaadi; piparmündimaitseline; vanilli; Vanaema 3.16/kg

Küpsis Domino, Fazer, 350 g Original; Laim 9.40/kg

Sarvesai Milka, 50 g vaniljemaitseline 17.80/kg

255 189

Šokolaad Geisha, Fazer, 100 g Classic; Caramel & Sea Salt 18.90/kg

Šokolaadibatoonike Snickers, Twix, 50 g - 18.00/kg; Snickers Creamy Peanut, 36,5 g - 24.66/kg tavahind 1.29 € 1

4

Kummikompvek Crazy Bee, Roshen, 1 kg*

Šokolaad Kinder, Ferrero, 100 g 17.90/kg 6

255 179

Šokolaad Mr. Chicko, 50 g Oreo; kreemitäidisega 49.80/kg

Kompvekikarp Raffaello, Ferrero, 150 g 26.60/kg

09 229

Šokolaadivahvel Kismet, Fazer, 55 g 16.18/kg

075 ONGI ODAV

Vanillisefiir šokolaadis Laima, 175 g 13.09/kg

Kummikommid Zozole, 75 g Rainbow; Sour Strawberry 10.00/kg

Kuiv koeratoit -30% -30%

Kassi- ja koerasööt Friskies

2

Koera konservtoit Happy Tails, 1,25 kg maksa; veiseliha; kana tavahind 1.75 € 1.00/kg

549 369

Kassiliiv Ardour, 2,5 kg Tofu Natural; Tofu Green Tea 1.48/kg

220 OSTA 2 TK

Lehträtik Ecological, Grite, 150 tk tavahind 1.62 € 1.10/pakk

Majapidamispaber Zewa, 2 rl Wisch & Weg 1.00/rl 335 199 2589 1699 300 OSTA 2 TK

Kassisuupiste Creamy, Sheba, 4 tk x 12 g lõhe; kana 35.21/kg 809 565 629 439 2449 1699 169 ONGI ODAV

Pesupulber Ariel, 2,75 kg, 50 pesu Color 0.34/pesu

Salvrätikud karbis Deluxe, Bloom, 100 tk 4-kihiline tavahind 2.55 € 1.50/karp

Pesukapslid Ariel Mountain Spring, Color, 44 tk - 0.39/pesu; Extra+, 38 tk - 0.45/pesu

Pesuloputusvahend Lenor, 1,2 l, 59 pesu Lotus & Diamond; Orchid & Vanilla 0.10/pesu

Katlakivieemaldaja KH-7, 750 ml 5.85/l

WC-puhastusvahend Ace, 750 ml Lavender; Floral Perfume 3.72/l 395 279

WC-värskendaja Domestos, 3 tk x 50 g ** Unicorn 41.93/kg 629 ONGI ODAV

479 309

% 549 269

Püsivärv Intensive Color Creme Palette erinevad toonid

Proteesiliim

Blend-a-dent, 47 g Original 95.53/kg 719 449

Deodorandid Nivea

Intiimhügieenitooted Naturella -40%

Nõudepesuvahend Fairy, 900 ml Apple; Pomegrante 3.43/l

Nõudepesuvahendid Somat -50% -45%

Juuksehooldustooted Fructis

Suuhooldustooted Oral-B -40%

Tampoonid O.B. -30%

Padi Eldorado Home 50 x 70 cm

Suvised lastekaubad

Salvrätikud, küünlajalad, pulkadega kodulõhnastajad ja küünlad v.a kalmuküünlad

2999

279 149

Suvine klaasipesuvedelik Solid by Kauftec Pro

°C;

l

Märgistuse tähendus

Kvaliteet kontrollitud akrediteeritud Hamiltoni laboris. Loe rohkem www.maxima.ee/hamilton

Toode saadaval vaid Maxima XX ja XXX poodides

**Ei ole müügil: Tallinn, Vabaduse pst 128, Sõle 42, Nõmme tee 23a, Õismäe tee 88, Valdeku tn 114, Kopli 35, Pallasti 18, Pärnu mnt 534b, Pärnu mnt 390b, E. Vilde tee 124; Kiviõli, Viru 5; Tartu, Kalda 32, Anne 57, Anne 40; Maardu, Keemikute 37; Sillamäe, Viru pst 35; Kohtla-Järve, Mõisa tee 3; Narva-Jõesuu, Vabaduse 16; Põltsamaa, Kesk tn 6; Jõgeva, Suur 19/21; Räpina, Pargi tn 1; Tamsalu, Koidu tn 16; Türi, Viljandi tn 10/12; Paldiski, Rae 14b, 14c; Sindi,

Pärnu mnt 57; Märjamaa, Kasti 1; Elva, Valga mnt 5; Tapa, Pikk 33, 35; Haapsalu, Posti 30; Laagri, Veskitammi 3

519 399

Mahl Well Done, 3 l õuna-pirni; õuna; õuna-laimi 1.33/l

359 245

Karastusjook Coca-Cola, 2 tk x 1,5 l Classic; Zero 0.83/l + 0.20 pant

135 109

Joogivesi Aura Fruit, 1,5 l maasika; sidruni; ananassi 0.73/l + 0.10 pant

235 149

Karboniseeritud mahlajook Vurtsvasser, Värska, 1 l erinevad maitsed + 0.10 pant

100 OSTA 6 TK

Jook Mio & Rio, 200 ml õuna; virsiku-viinamarja; mitmepuuvilja tavahind 0.36 € 0.83/l

130 OSTA 2 TK

Karastusjook, 330 ml Coca-Cola; Coca-Cola Cherry; Fanta; Sprite tavahind 1.21 € 1.97/l + 0.20 pant

115 079

Mineraalvesi Vytautas, 1,5 l 0.53/l + 0.10 pant

Tume šokolaad Tuljak, Kalev, 105 g Popkorn Mr. Check karamelliseeritud,

219 119

Karastusjook Fresh, 330 ml virsiku; Mojito 3.61/l + 0.10 pant

060 039

Energiajook Rev Up, 250 ml jõhvika; ilma suhkruta; Mojito; Classic 1.56/l + 0.10 pant

1299

Raseerija terad Gillette, 4 tk Fusion 3.25/tk

PÄEVAD vahuveiniVeini- ja

TARBI MÕÕDUKALT VALIK TOOTEID

Hele õlu Alexander, 6 tk x 568 ml 5,2%
Hele õlu Corona, 355 ml Extra, 4,5%
Hele õlu Rock, Saku, 568 ml Classic; Hopper; 5,3%
Brändi Ararat 3*, 500 ml 40%
Viski Tullamore, 700 ml 40%
Liköör Jägermeister, 350 ml 35%
Viin Perepjolka, 500 ml Classic; Domashnja; Carphathian; 40%
Muu alkohoolne jook Koff, 330 ml erinevad; 5,5%

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook