Skip to main content

De Match van deze week

Page 1

VERS, SNEL, met de glimlach ! VERS, SNEL, 26 april 20 tot dinsdag Van woensdagarkt-match.be www.superm

met de glimlach

Van woensdag 20 tot dinsdag 26 april 2022

!

2022

www.supermarkt-match.be

BELGIË

“ ONZE RS “ PRIMEU IZOEN ! SE VAN HET

Je online folder !

Per kg

139

Je online folder !

AARDAPPELEN SPUNTA

Categorie 1 Oorsprong: Italië

Per tas

3

99 ENTEN

TAS SEIZOENSGRO

Bevat: Komkommer, of Nederland oorsprong: België oorsprong: België + Verpakte sla,paprika’s, oorsprong: België + Gemengde bos, verpakt, + Lente-uien, verpakking oorsprong: zie Categorie 1

BMA 16_01.indd

ON SEASG BA 6/04/22

10:59

1

BELGIË

“ONZE PRIMEURS “ ! N E O Z I E VAN HET S Per kg

1

39

AARDAPPELEN SPUNTA Categorie 1 Oorsprong: Italië

Per tas

3

99

TAS SEIZOENSGROENTEN

Bevat: Komkommer, oorsprong: België of Nederland + Verpakte sla, oorsprong: België + Gemengde paprika’s, oorsprong: België + Lente-uien, bos, verpakt, oorsprong: zie verpakking Categorie 1

BMA 16.indb 1

SEASON BAG 6/04/22 16:32


#GROENTEN & FRUIT

Per kg

1

29 BANANEN CHIQUITA

Categorie 1 Oorsprong: Costa Rica

Kuipje 6 stuks

Kiwi’s Green bio ZESPRI

Categorie 1 Oorsprong: Nieuw-Zeeland

2

99

Perssinaasappelen CORA

Netje 2 kg

Categorie 1, kaliber 4-5 Oorsprong: zie verpakking 1,25 €/kg

2

49

Per kg

2

Tomaten

Categorie 1, kaliber +67 Oorsprong: België

e van de we t p e c e r t he

ME RMENTIER A P T K A H E G Per stuk

Bloemkool

EN

49

Categorie 1, groot kaliber 6+ Oorsprong: België of Nederland

2

k

T WORTEL

1

49

Kuipje 750 g

Bio wortelen

Categorie 1 Oorsprong: zie verpakking 1,72 €/kg

1

29

België

BMA 16.indb 2

6/04/22 16:32


#BAKKERIJ & BANKETBAKKERIJ

MALS EN LEKKER !

-25%

Pack 2 stuks

BERLIJNSE BOLLEN

2

-25%

1095

Per stuk

Aardbeientaart 6 personen

8

21

1

61

MEERDERE KEREN PER DAG TER PLAATSE GEBAKKEN

Zweeds brood

Chocoladebroodjes of croissants PASQUIER

2,24 €/kg

MEERDERE KEREN PER DAG TER PLAATSE GEBAKKEN

Wit stokbrood 2,27 €/kg

België BMA 16.indb 3

2

00

235

-25%

215

Wit, grijs of meergranen

21

Pak 6 stuks

-25%

Stuk 800 g

295

Stuk 440 g

1

00

135

3 6/04/22 16:33


#SLAGERIJ

DE BESTE BURGERS

1+1

GRATIS ! Verrekening aan de kassa Tegen de normale prijs van 15,50 €/kg

BURGERS SAVEURS & DÉCOUVERTES Angus, Hereford of Limousin 2 x (2 x ± 150 g)

BEREID

door

BEREID

ons

door

voor U

-25%

Per kg

Filet americain

Natuur, bereid of op oude wijze Oorsprong: België

ons

voor U

8

1098

23

-25

-25%

Per kg

%

Boerenworst

Oorsprong: België

-20%

Per kg

Ribs gemarineerd met honing Oorsprong: België

4

9

-25%

1148

18

7

41

988

Per kg

Boerenbrochettes Oorsprong: België Per 2 of 6 stuks

11

1528

46

* H België

BMA 16.indb 4

6/04/22 16:33


#VISAFDELING

G U R S I V L E H SC

Per kg

23

90 SCHELVISRUG

Gevist in zeewater Oorsprong: Noord-Oost Atlantische Oceaan

100 g

Gekookte hele garnalen

Kaliber 60/80 Gekweekt in Ecuador of Zuid-Amerika 15,90 €/kg

Kuipje 1,2 kg

1

59

Oorsprong: Frankrijk 7,42 €/kg

21/2 PRIJS

GRATIS !*

Verrekening aan de kassa

Verrekening aan de kassa

Kippenonderbouten BELKI Natuur of paprika Per 4 of per 8 Oorsprong: België

Kippenchipolata’s Oorsprong: België 2 x 5 stuks

9,77 €/kg Normale prijs 2 x 350 g: 9,12 €

* Hetzij 50 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen België BMA 16.indb 5

90

#GEVOGELTE

de aan

1 KUIPJE+1

8

Paella Valenciana L’ATELIER COLLET

2 x 350 g

6

84

= 3,42 € per kuipje bij aankoop van 2

5 6/04/22 16:33


#TRAITEUR

LEKKE BELGI R SCH

!

-35%

100 g

1

29

199

GESMOORDE HAM SAINT-ANTOINE Oorsprong: België

≤19,90 €≥ 12,90 €/kg

-27%

100 g

Paté op z’n Provençaals AUBEL Oorsprong: België

≤17,90 €≥ 12,90 €/kg

1

29

-28%

100 g

179 Oorsprong: België

≤15,20 €≥ 10,90 €/kg

-31%

Cambozola blauwschimmelkaas 42 % VG. Oorsprong: Duitsland

≤24,70 €≥ 16,90 €/kg

6

100 g

1

69

1

Preskop met augurken

09

152

-43%

100 g

247 Jonge gouda NOORD HOLLAND

Oorsprong: Holland

≤17,50 €≥ 9,90 €/kg

0

99

175

De traiteuraanbiedingen (vleeswaren en kaas) zijn niet geldig in uw Match Gent en Deurne

België

BMA 16.indb 6

6/04/22 16:33


#ZUIVEL

1+1

HEERL IN SLA IJK ATJES !

GRATIS ! Verrekening aan de kassa

2 x 135 g

2

69

= 1,35 € per pot bij aankoop van 2 SPECIALITEIT MET FETA EN KRUIDEN SALAKIS HERBS Oregano & tijm

9,96 €/kg Normale prijs 2 x 135 g: 5,38 €

1+1

21/2 PRIJS de aan

GRATIS !

*

Verrekening aan de kassa

Op het gamma LEERDAMMER sneden naar keuze

Voorbeeld: LEERDAMMER Original Sneden

14,14 €/kg Normale prijs 2 x 180 g: 6,78 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

2 x 180 g

5

09

= 2,55 € per pak bij aankoop van 2

Yoghurt DE LELIE

Aardbei, zwarte kers, bosbes, perzik of appel-rozijnen 2,53 €/kg Normale prijs 2 x 200 g vanaf 2,12 €

2 x 200 g

1

01

= 0,51 € per pot bij aankoop van 2

1+1

GRATIS !

2 x 130 g

2

Verrekening aan de kassa

06

= 1,03 € per kuipje bij aankoop van 2

Verse kaas Intense PHILADELPHIA

Tomaat-chili of look en fijne kruiden 7,92 €/kg Normale prijs 2 x 130 g: 4,24 €

België BMA 16.indb 7

7 6/04/22 16:33


#DIEPVRIES

GAMMA ! O M O R P N I

2-40% de aan

*

Op het hele gamma CORNETTO naar keuze

2 x (5 x 125 ml)

7

66

= 3,83 € per pak bij aankoop van 2 Voorbeeld: IJSHOORNTJES CORNETTO

Classico of karamel

6,13 €/L Normale prijs 2 x (5 x 125 ml): 9,58 €

21/2 PRIJS de aan

* Hetzij 20 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

*

Op MORA kaas- of garnaalkroketten naar keuze

Voorbeeld: Garnaalkroketten MORA

-25%

2 x (4 x 60 g)

9

Oven & Airfryer

75

20,31 €/kg Normale prijs = 4,88 € per pak bij aankoop van 2 2 x (4 x 60 g): 13,50 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

Pak 400 g

Garnaalstaarten Bio 16/20

23,40 €/kg

#ZELFBEDIENING

21/2 PRIJS

Schapenbrochettes SPIEDI 14,87 €/kg

29

3699

74

*

Op het gamma HERTA zonder nitrieten naar keuze

Op het gamma DELIO rauwkost naar keuze

8

36

Pak 2 kg

21/2 PRIJS

*

4,85 €/kg Normale prijs 2 x 400 g: 5,58 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

1249

de aan

de aan

Verse groenten, Coleslaw, Tzatziki aardappelen, Rode Biet of Selderg DELIO

9

-19%

2 x 400 g

3

Voorbeeld: Superieur ham HERTA

99

= 2 € per pot bij aankoop van 2

Zonder nitrieten 2 x 3 sneden

25,85 €/kg Normale prijs 2 x 100 g: 6,90 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

2 x 100 g

5

17

= 2,59 € per pak bij aankoop van 2

België

BMA 16.indb 8

6/04/22 16:33


#ZOUTE KRUIDENIERSWAREN

3+3 *

GRATIS ! Op het gamma SOUBRY 375 g naar keuze

PASTA ZOVEEL ! L I W R A A JE M

6 x 375 g

Al Dente

21/2 PRIJS de aan

1+1 *

3+1 *

GRATIS !

Op het gamma ELVEA Salsa Pronta gamma 400 g naar keuze

Op het gamma DEVOS LEMMENS koude sauzen 300 ml

Op het gamma PANZANI ravioli en cannelloni naar keuze

Voorbeeld: Ravioli Bolognese PANZANI

54

= 0,59 € per pak bij aankoop van 6 1,57 €/kg Normale prijs 6 x 375 g: 7,20 € * Hetzij 50 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 6 artikelen

*

GRATIS !

3

Voorbeeld: MACARONI KORT SOUBRY

2 x 800 g

4

Voorbeeld: Salsa Pronta ELVEA

95

3,09 €/kg = 2,48 € per doos bij aankoop van 2 Normale prijs 2 x 800 g: 11,62 € * Hetzij 50 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

Tradizionale

2 x 400 g

4

33

5,41 €/kg = 2,17 € per pot bij aankoop van 2 Normale prijs 2 x 400 g: 6,22 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

2+1

GRATIS !

Voorbeeld: Saus DEVOS LEMMENS

4 x 300 ml

5

Andalouse

19

4,33 €/L = 1,30 € per pot bij aankoop van 4 Normale prijs 4 x 300 ml: 8,04 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 4 artikelen

Ontdek Lay’s MAX, het gamma geribbelde chips. Kies je favoriet – natuur, barbecue, kip met kruiden, classic burger of pickles – en laat je meevoeren door een explosie van smaken. Lay’s MAX, je krakende maxichips voor een MAX aan smaak!

-20

a

ng aan de kass % korti bij aankoop van 2 producten

2 x 185 g Pack 3 x 300 g

Crispy maïskorrels BONDUELLE

3,07 €/kg Normale prijs 3 x 300 g: 5,43 €

2

76

2

LAY’S Max naar keuze

Voorbeeld:

70 *

= 1,35 € per pak bij aankoop van 2

LAY’S MAX

Salt & Black Pepper 7,30 €/kg

* De korting is verrekend in de aangeduide prijs

= 0,92 € per blik bij aankoop van 3

België BMA 16.indb 9

338 Chips

9 6/04/22 16:34


#ZOETE KRUIDENIERSWAREN

LEKKER ! G I R E P P KNA

1+1 *

GRATIS ! Op het gamma MILKA en OREO koekjes naar keuze

2 x 110 g

1

69

= 0,85 € per pak bij aankoop van 2 Voorbeeld: MINI COOKIES MILKA * Hetzij 50 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

-15

korting aan de kassa

30%

oop van 2 producten % bij aankS Spec uloos (behalve vers

Voorbeeld: Original Speculoos LOTUS 3,08 €/kg

* De korting is verrekend in de aangeduide prijs

LOTU en diepvries) naar keuze

4

2 x 700 g

7,68 €/kg Normale prijs 2 x 110 g: 3,38 €

508

31*

Goudgeel of volkoren 7,71 €/kg

= 2,16 € per pak bij aankoop van 2

* De korting is verrekend in de aangeduide prijs

21/2 PRIJS

0,12 €/builtje Normale prijs 2 x 20 builtjes: 6,48 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

10

4

77

= 2,39 € per doos bij aankoop van 2

47*

= 1,74 € per pak bij aankoop van 2

GRATIS !

Op het hele gamma TWININGS naar keuze

2 x 20 builtjes

496

3+1 *

*

Framboos-passievrucht

3

2 x 225 g

Krisprolls PAGEN

de aan

Voorbeeld: Groene thee TWININGS

korting aan de kassa

Op het gamma STARBUCKS (behalve vers) naar keuze

Voorbeeld: Espressocapsules STARBUCKS Blonde

0,30 €/capsule Normale prijs 4 x 10 capsules: 15,84 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 4 artikelen

4 x 10 capsules

11

76

= 2,94 € per pak bij aankoop van 4

België

BMA 16.indb 10

6/04/22 16:35

Vo Ni OA

Tro fra sin

2,1 No van * H op


#DRANKEN

2+1 *

GRATIS ! Op alle VITTEL packs naar keuze

3 x (6 x 1,5 L)

8

78

= 2,93 € per pack bij aankoop van 3 Voorbeeld: NATUURLIJK MINERAALWATER VITTEL

0,33 €/L Normale prijs 3 x (6 x 1,5 L): 15,75 € * Hetzij 33,34 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 3 artikelen

2-40% de aan

2+1 *

*

GRATIS !

2+1 *

Op de gamma’s COCA-COLA, FANTA en SPRITE (pack 12 x 15 cl) naar keuze

GRATIS !

Op alle packs OASIS 25 cl en 33 cl naar keuze

Voorbeeld: Niet-bruisende limonade OASIS POCKET Tropical, appel-zwarte besframboos, perzik-abrikoos, sinaasappel of multivruchten

3 x (6 x 25 cl)

9

58

2,13 €/L Normale prijs 3 x (6 x 25 cl) = 3,20 € per pack bij aankoop van 3 vanaf 15,27 € * Hetzij 33,34 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 3 artikelen

Op alle packs FUZE TEA naar keuze

Voorbeeld: Mini COCA-COLA

Regular, Zero of Zero cafeïnevrij Blikken

2 x (12 x 15 cl)

10

Voorbeeld: Ice Tea FUZE TEA

16

2,82 €/L Normale prijs = 5,08 € per pack bij aankoop van 2 2 x (12 x 15 cl): 12,90 € * Hetzij 20 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

Mango, Lime Mint, Lemon Lemongrass, Blueberry, Peach of Mint Zero

3 x (4 x 40 cl)

9

98

2,08 €/L Normale prijs 3 x (4 x 40 cl) = 3,33 € per pack bij aankoop van 3 vanaf 14,97 € * Hetzij 33,34 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 3 artikelen

2 -40% de aan

Op STELLA ARTOIS packs en bakken naar keuze

+ 1 GLAS GRaaAnkTooISp

Voorbeeld: STELLA ARTOIS

bij van 1 pack CORNET

+ leeggoed

2,09 €/L Normale prijs 2 x (24 x 25 cl): 31,50 € 2 x (24 x 25 cl)

* Hetzij 20 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen BMA 16.indb 11

25

04

= 12,52 € per bak bij aankoop van 2

ad Zolang de voorra

strekt

Pack 6 x 33 cl

8

Blond bier CORNET +leeggoed 4,32 €/L

België

55 11 6/04/22 16:35


#DROGISTERIJ

Vat 74 dosissen

19

99

WASPOEDER DASH Regular 4,81 kg

0,27 €/dosis-4,16 €/kg

1+1

1+1

GRATIS !

GRATIS !

Verrekening aan de kassa

11

Pack 2 x 39 dosissen

99

2 x 750 ml

1

95

= 0,98 € per spray bij aankoop van 2

Ruitenreiniger CORA 1,30 €/L Normale prijs 2 x 750 ml: 3,98 €

1+1

GRATIS ! Pack 2 x 16 capsules

9

99

= 5 € per doos bij aankoop van 2

Wasdiscs LE CHAT Sensitive

0,32 €/dosis Normale prijs 2 x 16 capsules: 19,98 €

12

1+1

= 6 € per bus bij aankoop van 2

Vloeibaar wasmiddel PERSIL Summer Garden 2 x 1,95 L

0,16 €/dosis 3,07 €/L Normale prijs 2 x 39 dosissen: 25,90 €

1+1

GRATIS ! Pack 2 x 370 ml

2

75

= 1,38 € per bus bij aankoop van 2

Afwasmiddel DREFT Max Power Original

3,72 €/L Normale prijs 2 x 370 ml: 5,98 €

België

BMA 16.indb 12

6/04/22 16:35


#DROGISTERIJ

20 ROLLEN + 4 GRATIS !

Pack 24 rollen

8

99

TOILETPAPIER SCOTTEX PREMIUM

Kussenzacht of Design

Normale prijs 18 rollen: 11,99 €

#PETFOOD

21/2 PRIJS de aan

-40

a

ng aan de kass % korti bij aankoop van 1 product

Verrekening aan de kassa

ULTIMA 800 g

769

Pak 800 g

2 x 8 rollen

Gedecoreerde keukenrol CORA Super absorberend

Normale prijs 2 x 8 rollen: 9,98 €

7

4

61*

Voorbeeld: Hondenbrokjes ULTIMA

48

Chihuahua

= 3,74 € per pak bij aankoop van 2

5,76 €/kg

* De korting is verrekend in de aangeduide prijs

21/2 PRIJS de aan

*

Op het gamma GOURMET Nature naar keuze

-29%

Zak 9 L

Voorbeeld: 2 x 85 g Paté voor katten Nature’s Creations GOURMET Tonijn of rund

9,35 €/kg Normale prijs 2 x 85 g vanaf 2,26 € * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

4

1

Niet-klonterende kattenbakvulling CATSAN

59

Hygiëne

= 0,80 € per blik bij aankoop van 2

0,47 €/L België

BMA 16.indb 13

19

592

13 6/04/22 16:35


25

25

-

%

-

25

2 5 OP DE PRODUCTEN -

%

%

25

OP PAGINA 14 en 15

✓ Ruime keuze ✓ Topkwaliteit

goedkoper ✓ Totdan40% de grote merken

25%

-

Pak 480 g

6 ambachtelijke gehaktballetjes CORA 6,02 €/kg

-

1

Kuipje 300 g

Tortellini CORA

Ricotta en spinazie 4,97 €/kg

49

Pak 350 g

199 Gouda CORA

14 sneden 8,40 €/kg

2

94

%

2

89

389

25%

Doos 6 stuks

392 Eieren CORA

Groot Van hennen met vrije uitloop

1

64

219

25%

-

0

Fles 1 L

Halfvolle melk CORA Respect

14 14

België

BMA 16.indb 14

69

092 Kabeljauwfilet in sneden CORA

25% 12,15 €/kg

-

4

Pack 4 x 100 g

86

649

Pak 1 kg

Frieten CORA

1

32

176

6/04/22 16:35


2 5 N -

%

%

25

-

%

-

UW KOOPKRACHT, ONZE PRIORITEIT!

25

%

25

-

%

1

Pak 330 g

Grote hamburgerbroodjes CORA 4 stuks

3,82 €/kg

26

1L

169 Olijfolie CORA

Extra zuiver

5

16

689

0

Blik 120 g

Cocktailworstjes CORA 12 stuks

6,42 €/kg

77

25%

25%

-

Pot 370 g

Confituur extra CORA Aardbei

2,46 €/kg

0

91

122

Mokka

25 % korting geldig op alle CORA confituur 370 g

6,82 €/kg

Bruisend natuurlijk mineraalwater CORA 0,25 €/L

2

24

3

41

459

Brik 2 L

Nectar CORA

Sinaasappel met pulp, multivitamine of appel 0,93 €/L

25% korting ook geldig op dessert koffiebonen 500 g CORA

299

Bus 1,5 L

Reiniger CORA

Marseillezeep 0,64 €/L

0

96

Blik 1,23 kg

129

25 % korting ook geldig op reiniger CORA citroen 1,5 L

Paté voor honden CORA Rund

1,47 €/L België

BMA 16_14-15.indd 15

1

86

249

25%

-

Pack 6 x 1,5 L

-

Pak 500 g

Koffiebonen CORA

103

1

81

242

15 15 7/04/22 09:54


S I N E O Z I E S T HE

! N OPE !

G I D L E G N 3 WEKE

Per set

79

99

4-DELIG TUINSALON

Bestaand uit een lage tafel, 2 1-zitszetels en 1 2-zitszetel

Per stuk

12

99

Barbecue op 3 poten

Afmetingen: Ø 39 x H 61,8 cm

Zak 4 kg

4

99

GEZUIVERDE HOUTSKOOL REDGRILL Voor barbecue Met FSC-label

16

1,25 €/kg België

BMA 16.indb 16

6/04/22 16:35

Ro me

Op Afm 71


Per set

4

BARBECUE-GRILL MET 500 G HOUTSKOOL

1 fles water om de barbecue te doven inbegrepen

99

Per set

Barbecuegereedschap 4 stuks In een aluminium koffertje

17

99

DENK ERAAN ! 3+1

GRATIS !

Pack 4 rollen

6 ! E M I BQ T

49

Aluminiumfolie CORA 4 x 20 meter

Bescherming voor barbecue

Beschermt je barbecue tegen regen en zon Plaat voor vloerbevestiging, wasbare doek, brandwerend en anti-uv 3 haken voor gereedschap inbegrepen Kleur: zwart

Per stuk

99

99

B

Per stuk

Ronde barbecue met deksel

Op 2 wielen Afmetingen: 71 x 68,5 x H 103,5 cm

Per stuk

74

99

BARBECUE OP 2 WIELEN

Afmetingen: L 77 x D 42 x H 88 cm

3 WEKEN GELDIG ! BMA 16.indb 17

44

99

België

17 6/04/22 16:35


! L E F A AAN T Per stuk

119

00

Elektrische koelbox

Stopcontact 12 volt Inhoud 24 L Recupel inbegrepen Ook verkrijgbaar: koelelement voor 1,20 €

Per stuk

29

99

PICKNICKTAFEL IN FSC-DEN

Afmetingen: 177 x 154 x H 74 cm Inklapbare banken Per stuk

54

99

Oprolbaar windscherm voor terras Afmetingen: 300 x 140 cm Kleur: antraciet

Per stuk

Stoelkussen

Afmetingen: 40 x 40 x 5 cm Meerdere kleuren naar keuze

6

99

300 CM

Per stuk

34

Bistrotafel 2 plaatsen

99

Kleur: smaragdgroen Ook verkrijgbaar: bistrostoel voor 19,99 €

Per stuk

59

Le

Ø3 Her Afs 16 Rec Ook 30

99

Zweefparasol

Diameter 3 m Kleur: grijs Ook verkrijgbaar: parasoltegel voor 17,99 € Per stuk

Stoel in rotan

Afmetingen: L 72,5 x Ø79 x H 83/37,5 cm Kleur: zwart of roze

18

België

BMA 16_18-19.indd 18

34

Tu

Afm 41 Kle

99

3 WEKEN GELDIG ! 7/04/22 10:43


Per stuk

39

99

PLOOIBARE BRASSERIETAFEL IN PVD

Afmetingen 184 x 74 cm Makkelijk te transporteren

Per stuk

74

99

Sfeerhaard

Afmetingen: 44,5 x 112 cm Kleur: terracotta

Ledverlichting bol

Ø 30 cm Herlaadbaar Afstandsbediening met 16 kleurfuncties Recupel inbegrepen Ook verkrijgbaar: kubus 30 x 30 x 30 cm voor 47,99 €

Per stuk

35

99

Per stuk

Anti-muggenkaars in metalen pot

Meerdere kleuren naar keuze

2

99

Elektrische terrasverwarming Vermogen 2000 W 3 warmtestanden Kleur: zwart Recupel inbegrepen

Per stuk

Partytent

9€

Tuinligstoel

Afmetingen: 41 x 61 x 95 cm Kleur: roze of turquoise

Per stuk

24

Afmetingen: 3 x 3 m Kleur: wit

99

29

Per stuk

59

99

99

* DE NON-FOOD AANBIEDINGEN ZIJN NIET BESCHIKBAAR IN DE WINKELS TE DEURNE, GENT, LEUVEN EN MECHELEN ZOLANG DE VOORRAAD STREKT

3 WEKEN GELDIG ! BMA 16.indb 19

België

19 6/04/22 16:36


TOT

Bag-in-Box 3 L

10

3L

INWISSELEN VAN VOLLE SPAARKAARTEN TOT 8 JULI 2022

75 cl

659

3

Nero Marone Primitivo di Salento

69

Chardonnay, Merlot, Syrah of Cabernet Sauvignon By Haussmann

2019-2020

BGA Pays d’Oc

10€ = 1 ZEGEL

GIN OF WHISKY ?

2

,

korting aan de kassa

70 cl

15

-50%

75 cl

3

89

779

1749

49*

London Dry Gin 37,5° GORDON’S 22,13 €/L

Verantwoordelijke uitgever : S. Genicot, Route de Gosselies 408, 6220 Fleurus. Presenteertip. Onze prijzen zijn btw inbegrepen, per normale hoeveelheden en behalve eventuele drukfouten Deze folder mag niet op de openbare weg gegooid worden. Version française sur demande.

Verantwoordelijke uitgever : S. Genicot, Route de Gosselies 408, 6220 Fleurus. Presenteertip. Onze prijzen zijn btw inbegrepen, per normale hoeveelheden en behalve eventuele drukfouten Deze folder mag niet op de openbare weg gegooid worden. Version française sur demande.

4

99

G KORTIN

Van 1 april tot en met 24 juni 2022

-24%

75 cl

60%

99

21/2 PRIJS de aan

*

Op het hele gamma ERISTOFF en WILLIAM LAWSON’S 70 cl naar keuze

26 2 x 70 cl

53

= 13,27 € per fles bij aankoop van 2

Voorbeeld: Blended Scotch Whisky 40° WILLIAM LAWSON’S

* De korting is verrekend in de aangeduide prijs

18,95 €/L * Hetzij 25 % korting aan de kassa op het totale bedrag van 2 artikelen

Product van de week

100% terugbetaald op je €uroMatch-kaart

BORDEAUX

Château La Romarine 2020

Stuk 150 g Betaalde prijs

249

ld product terugbetaa

hetzij

10490% +2

op mijn kaart uroMatch

Fuet d’Olot ESPUNA

www.supermarkt-match.be

www.supermarkt-match.be

16,60 €/kg

Aanbieding beperkt tot 1 product per kaarthouder

Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt. De aanbiedingen €uroMatch, kortingsbons en gratis zijn beperkt tot 6 aanbiedingen per klant.

Aanbiedingen geldig zolang de voorraad strekt. De aanbiedingen €uroMatch, Aanbiedingen kortingsbonsgeldig en gratis zijnde beperkt totstrekt. 6 aanbiedingen per klant. zolang voorraad De aanbiedingen €uroMatch, kortingsbons en gratis zijn beperkt tot 6

BMA 16.indb 2

6/04/22 16:36


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
De Match van deze week by match.smatch - Issuu