Skip to main content

Mm 1213 50 00 cmyk

Page 1

Ma­kó, Vá­ra­di u. 99.

Telefon: (62) 213-018

Tüzelõanyagok:

• akác, tölgy tûzifa • barnaszén • brikett • kazánszén

Építõanyagok makó és körzete

2014. december 13., XX/50.

Makó, József Attila u. 4. · Telefon/fax: (62) 209-189

Mobil: (30) 425-2868 · E-mail: mako@szuperinfo.hu

GALLA TÁRSAS KFT. KISKER BOLT MAKÓ, LIGET U. 7.Nyitva: H-P: 7-17-ig, Szo: 8-12-ig • ((62) 211-719/212 mellék

KARÁCSONYI AKCIÓ Kristálycukor 1kg

169

Étolaj 1 liter

269

Ft/kg

Magozott meggy 720ml (346Ft/liter)

249

Tej UHT 1,5%

155

Ft/üveg

Félkész képviselőfánk 150g (2.967Ft/kg)

445

Ft/liter

Ft/liter

Kakaó Holland 20-22% Gerkens 1 kg

Ft/cs

1399

Ft/kg

SÜTEMÉNYEKHEZ, TORTÁKHOZ AJÁNLJUK Marcipán tömb natúr 1 kg 1759 Ft/kg Marcipán tömb színes 1 kg 1869 Ft/kg Csokoládé Dark (ét) pasztilla 500 g, 1318 Ft/kg 659 Ft/db Csokoládé Milk (tej) pasztilla 500 g, 1498 Ft/kg 749 Ft/db

VEGYIÁRU Coccolino öblítő 2 l, 4 illatban, 758 Ft/db Domestos 750 ml, 479 Ft/liter Pampers babatörlőkendő 64 db-os, 6,7 Ft/db

469 Ft/kg 889 Ft/kg 1 239 Ft/kg

379 Ft/l 359 Ft/db 429 Ft/cs

100 g és 300 g kiszerelésben kapható

SZALONCUKROK 0,5 kg kiszerelésben (798 Ft/kg) ERZSÉBET-UTALVÁNY ELFOGADÓHELY

399 Ft/cs

Makó, Hajnal u. 8.

21

kacsafej rendelésre

120 Ft/kg-tól

diabetikus konzervek

500 Ft-tól

speciális téli kutyatáp

500 Ft

Kölyökkutya kozmetika fürdetéssel 2.000 Ft

Karácsonyi sütőformák, muffinpapírok, sütikiszúrók, szalvéták folyamatosan bővülő választékban kaphatóak! HÚSTERMÉKEK Virsli baromfi tízórai Hyza 1 kg Csirkemell sonka kb. 2.200 g Bacon szeletelt 1 kg

GABI állateledel és kutyakozmetika

évesek vagyunk!

Készüljön velünk az ünnepekre!

ÜNNEPI SÜTÉS-FÕZÉS Pálmaolaj Proser A24 3 l/kanna, 635 Ft/l 1 905 Ft/kanna Tartós növényi habalap Pro Chef 1 liter 443Ft/l Sajt Trappista lengyel kb. 3 kg tömb 1 039 Ft/kg Csoki First Price tortabevonó 1 kg 699 Ft/kg Margarin Ráma Brick tégla 500 g, 838 Ft/kg 419 Ft/db Háztartási keksz darált 1 kg 455 Ft/kg Kókuszreszelék 1 kg 925 Ft/kg Reszelt Pizzamix 200 2 kg 679 Ft/kg Mák 1 kg 959 Ft/kg Babapiskóta 200 g, 1240 Ft/kg 248 Ft/db Diópótló keverék 1 kg 549 Ft/kg Puffasztott rizs 250 g(1 676 Ft/kg 419 Ft/cs Gomba szeletelt 370 ml/180 g (1250 Ft/kg 225 Ft/ü Kávé Omnia szemes 1 kg 2 499 Ft/kg Kávé Paloma szemes 1 kg 1 649 Ft/kg Chips Foody 90 g, 2056 Ft/kg 185 Ft/cs

Teherfuvarozás, gépi rakodás

• kókuszos • zselés

Karácsonyfa akasztó is kapható.

Áraink bruttó árak, amelyek 2014. december 01–24-ig ill. a mindenkori készlet erejéig érvényesek!

labordiagnosztika Vérvétel helye:

Makó, Szép u. 13. Ideje: kedden és csütörtökön: 700–730-ig

Egyedi vérvétel lehetséges. Telefon: (20) 410-2432


2

2014. december 13.

A Zöldségcentrum Kft. MAKÓI ZÖLDSÉGCSOMAGOLÓ ÜZEMÉBE

ÁRUÖSSZEKÉSZÍTŐ (KOMISSIÓZÓ) munkatársat keres. Feladatok: készáru ellenőrzés, szállítmányok összeállítása, emelőgépes rakodás, jelölési, dokumentálási feladatok Elvárások: középfokú végzettség, targoncakezelői képesítés és gyakorlat, felhasználói szintű számítógépes ismeret és élelmiszeripari tapasztalat előnyt jelent.

Jelentkezni önéletrajzzal a tlaszlo@zc.hu címen lehet.

KISS ÉS FIA 2000 KFT

OSTYÁN BOR

HOMOK•SÓDER•MÉSZ•CEMENT

Nyitva: h-p.: 8.00 - 16.00, szo.: 9.00 - 12.00 Teljes k�r� temetkezési szolgáltatás és ügyintézés IRODÁINK: MAKÓ, Czuczor u. 23. sz. alatti Virágüzletnél

ÉPÍTÉSI VÁLLALKOZÁS, ÉPÍTŐANYAG KERESKEDÉS, CSAVAR ÉS MŰSZAKI BOLT

Hungarocell H�szigetel� lap 1-10cm ig minden tartozékával!

Mapei H�szigetel� lap ragasztó! 1900 Ft / 25kg / zsák (76 Ft/kg) Folyamatos nyitva tartás az ünnepek alatt is!! Háztartási gáz 4900 Ft/palack Az akció december 31-ig tart.

Makó� �z�l� �. 5. (a Szép u. végén) Tel/fax: 06-62/209-522

Nyitva: h-p.: 7.00-16.00-ig sz.: 7.00-12.00-ig

MAKÓI JÉGPÁLYA MAKÓI JÉGPÁLYA 2014/2015-ös szezon

Deák Ferenc utca

   

    (A helyszínen, vagy a makoi.jegpalya@gmail.com e-mail címen, vagy telefonon: 06 30/962-5171)

   

Várunk Benneteket!

Temetkezési szolgálat

TEMETKEZÉS

06-62/637-247

Ügyeleti telefon:+36-30/278-8211

+36-30-244-7447

MAKÓ KÁRTYÁRA KEDVEZMÉNY! HÓDME��VÁSÁRHELY Zsoldos u. 2-4. u. (bejárat a Lázár u. �el�l� 62/221-704

ÜGYELETI TELEFONSZÁMAINK: +36-30/278-8211 vagy +36-30/244-7447

MEGHÍVÓ Hajdúné Kiss Mária könyvelő tisztelettel meghívja minden kedves ügyfelét a 2014. december 18-án (csütörtökön) 17.30 órakor tartandó

VÁLLALKOZÓI FÓRUMÁRA

A fórum helye: Makó, Rákóczi u. 24. Kiemelt témáink: az adótörvények és a TB törvény 2015. évi változásai

Különös figyelemmel az új „Elektronikus Közúti Áruforgalom Ellenőrző Rendszer“ (EKAER) életbelépésére, valamint a „FELÍR“ számok kötelező használatára. Minden kedves ügyfelünk megjelenésére feltétlenül számítunk.


3

2014. december 13.

Gazdasági takarmányon nevelt

francia gyöngyös

MINDEN HÉTFŐN, SZERDÁN ÉS PÉNTEKEN 18.15-TŐL A KÁLVIN TÉRI REFORMÁTUS ÁLT. ISK. TORNATERMÉBEN.

decemberre elõjegyezhetõ élve vagy ko­paszt­va.

 (30) 475-7160

BEJÁRAT A TEMPLOM FELŐL, 1-ES KAPUCSENGŐ.

Makó központjában, a piaccal szemben ELADÓ

Változatos, hatékony edzésekkel várlak Téged is 8 éves edzői tapasztalattal! Hozzánk bármikor csatlakozhatsz! Mozdulj rá!

egy 1426 m2 területű közművesített, fás környezetű, rendezett állapotú telken található 333 m2 alapterületű családi ház, amely vállalkozási célra is alkalmas.

Nagy Krisztina Ágnes - testépítés-fitness sportedző Telefon: 06 30/846-0005

Érdeklődni: HUNOR COOP ZRt. Kalász Mihály Tel: 30/682-3325, e-mail: gazdig@hunorcoop.hu

A HUNOR COOP ZRt.

BÉRBE ADJA

Étlap 2014. 12. 15–12. 20.

Jó étvágyat kívánnak Andi és munkatársai!  (70) 377-1495 Makó, Bárány u. 86.

51. hét

Le­ves, des­­szert

Hét­fõ

Hamis gulyásleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Zöldségkrémleves (300 Ft) Krémes palacsinta (100 Ft/db)

A Csirkecombok paradicsomos gombamártással, z. rizs B Csikós tokány, tarhonya/tészta C Kapros-túróval töltött szelet, burgonyapüré D Lencse fõzelék, vagdalt

Kedd

Tárkonyos grízgombócleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Gom­ba­krém­le­ves (300 Ft) Gyümölcs rizs (250 Ft)

A Milánói rakott tészta B Borsos tokány, tészta/rizs C Gombás juhtúróval töltött szelet, zöldséges burg. D Kelkáposzta fõzelék, sertéspörkölt

Darálthúsleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Brokkoli­krém­le­ves (300 Ft) Mákos rétes (250 Ft)

A Tavaszi sertésszelet, zöldséges rizs B Lecsós sertésapró, tészta/rizs C Ínyenc töltött szelet, tejfölös burgonya D Vegyes gyümölcsmártás, rántott szelet

Szer­da

ME­NÜ

Csü­tör­tök Karfiolleves

Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Zeller­krém­le­ves (300 Ft) Aranygaluska (250 Ft)

A Velencei sertésmáj, zöldséges rizs B Mexikói sertésapró, tészta/rizs C Baconnel, gombával, sajttal töltött szelet, burg. püré D Sárgaborsó fõzelék, sertéspörkölt

Pén­tek

Jókai bableves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Szárnyaskrém­le­ves (300 Ft) Lekváros ishler (180 Ft)

A Túrós vagy grízes tészta B Bakonyi sertésapró, tészta/rizs C Velõvel töltött szelet, hagymás törtburgonya D Tökfõzelék, fokhagymás sertésapró

Kapros raguleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Mogyorókrémes gombóc (250 Ft)

A Csirkés tarhonya B Kalocsai sertésapró, tészta/rizs C Magyaros töltött szelet, zöldséges burgonya D Meggymártás, rántott szelet

Szom­bat

E Marhapörkölt, galuska/tarhonya F Bras­sói ap­ró­pe­cse­nye G Sze­zám­ma­gos csir­ke­mell, rizi-bizi H Rán­tott sajt, sült bur­go­nya, tar­tár­már­tás I Csirkecomb filé vadász módra, juhtúrós galuska J Sült kacsacomb, forgatott burgonya, párolt káposzta K Pacalpörkölt, sós burgonya

700 Ft 550 Ft 550 Ft 550 Ft 750 Ft 750 Ft 700 Ft

Árak: A, B, C, D, M - le­ves­sel: 600 Ft Me­nü le­ves nél­kül: 500 Ft Csak le­ves: 150 Ft Krém­le­ves: 300 Ft Ke­nyér: 20 Ft/sze­let Ki­szál­lí­tás: 50 Ft/cím Kiszombor: 100 Ft/cím Cso­ma­go­lás: 50 Ft A me­nü ára a sa­va­nyú­sá­got tar­tal­maz­za!

Apátfalva, Kossuth u. 131. sz. alatti, 105 m2 alapterületű vendéglátó italboltot, Makó, Szegedi u. 5-7. sz. alatti üzletében irodahelyiséget. Érdeklődni: Szentes, Petőfi u. 5. szám alatti irodában, illetve a 30/682-3325 telefonszámon.

TOMI BARK CSARUHA Z

Karácsonyra ajándékozzon: - kisgépet - kerékpárt - egyedi ajándéktárgyakat

6900 Makó, Erdélyi püspök u. 1. Telefon/fax: (62) 209-316

Andi konyhája


4

2014. december 13.


5

2014. december 13.

AGRO-LAK

Szilveszterre vállaljuk:

Mezőgazdasági Termékkereskedelmi Kft.

(kiszállítással)

Egész évben vásárolunk árpát, búzát, kukoricát!

• hidegtálak • sültek • saláták • köretek

kompenzációs felárral, azonnali

fizetéssel!

Érdeklődni: +36 30/608-7997. www.agro-lak.com • email: info@agro-lak.com

vagy amit kér, kívánság szerint!

Autós Csárda

TÁNYÉROS AKCIÓ

990 Ft/hó Beüzemelés: 2000 Ft-tól 1490 Ft/hó Beüzemelés: 0 Ft Ft-tól 2120 Ft/hó Beüzemelés: 0 Ft Ft-tól 3115 Ft/hó

19 digitális tv-csatorna 65 digitális tv-csatorna 88 digitális tv-csatorna 101 digitális tv-csatorna

Telefon: 213-299

Beüzemelés: 0 Ft-tól, videórögzítõ 0 Ft

500 Ft/hó 0 Ft/hó

HD csomag Digitális rádiócsatornák

Melegétkezési utalvány és Szép kártya elfogadóhely.

És még sok kedvezmény, részletek az üzletben.

Majsai Mihály, ORION BOLT

További szolgáltatásaink: Kulcsmásolás Zárak, lakatok Gravírozás Egyedi ajándékok

ELKÉSZÜLTEK A 2015-ös

HOLDNAPTÁRAK!!!

fûtésszerelés

Makó, Csanád vezér tér 20. Telefon: (62) 212-553, (30) 461-1121 • Hõ- és hangszigetelt üveg gyártása (régi ajtókba, ablakokba) • Beépítés gépi technikával • Akár 1 nap alatt • Üvegek, tükrök, méretreszabása,mindenféle üvegezési munkák helyszíni bedolgozása • Képkeretezés, homokfújt tükrök Dr. Szigetiszaktanácsadás Sándor szakemberektõl Dr. Borbáth Györgyi • Helyszíni belgyógyász, belgyógyász és üzemNyitva: H–Cs: 7–16-ig P.: 7–15-ig Sz.: 7.30–11-ig endokrinológus szakorvos orvostan szakorvos

Csatornaszerelés Armatura-Plusz Kft. név alatt.

Ornyik Béla

 (30) 983-4801

SZERAPISZ Egészségügyi Központ RENDLÉSI IDÕK

A járműtípusokhoz készítendő kulcsfajtákról érdeklődjön üzletünkben!

Víz, gáz, központi

Seres János • Üvegezõ–Képkeretezõ

FONTOS!

MEGKEZDJÜK az IMMOBILISER-es (CHIP-es) kulcsok másolását!

6900 Makó, Posta u. 3/A Telefon/Fax: (62) 510-577

KULCS- ÉS ZÁRSZERVIZ FRITSCH TORSTEN

Nyitva tartás: Hétfo–Péntek: 8.00–17.00-ig Szombat: 9.00–11.00-ig

Makó, Gárdonyi u. 7. Tel.: 20/40-54-543, 30/938-2987

Az Ön egészségéért!

foglalkozás Dr. Borbáth Györgyi belgyógyász és 9–12 óra eü-i szakorvos rendel: minden kedden

között, bejelentkezés alapján.

us Dr. Szigeti Sándor belgyógyász, endokrinológ (péntek)

Gyermekáldást szeretne, de nem sikerül?

a Az elõre egyeztetett idõpontok lemondás telefonon vagy személyesen lehetséges.

Hormonális kivizsgálással nálunk kezdje! Megfelelõ klinikai háttérrel állunk rendelkezésére!

következõ rendelési napja: 2015. 01. 16. n. A többi orvosunk rendelési ideje változatla

VÉRVÉTEL elõre egyeztetett idõpontokban. Idei utolsó munkanapunk: 2014. december 18. (csütörtök) Jövõévi elsõ munkanapunk: 2015. január 05. (hétfõ)

Dr. Fárk Marianna

bõrgyógyász, nemigyógyász kozmetológus szakorvos

Dr. Kovács Krisztián

szülész-nõgyógyász szakorvos

Dr. Simenszky Gyula tüdõgyógyász szakorvos foglalkozás eü-i szakorvos

Dr. Szabó Tamás

érsebész szakorvos

Egészségpénztári kártya és Ticket Wellness utalvány elfogadóhely

Dr. Gábor Katalin

gyermekgyógyász, gyermekkardiológus szakorvos

Dr. Hadik György

Dr. Prehoffer Ágnes

sebész szakorvos

pszichiáter szakorvos

Dr. Kõrösi Szilvia

szülész-nõgyógyász szakorvos

Dr. Fekete Zoltán szülész-nõgyógyász, urológus szakorvos

Dr. Nagy Jenõ

Dr. Czirók Gábor sebész szakorvos

Dr. Nagy-Mélykúti László radiológus szakorvos, ultrahang diagnosztika

kardiológus szakorvos

Aktuális árainkról érdeklõdjön személyesen vagy telefonon!

Dr. Lipták Attila

sebész szakorvos, proktológus

Budai Tamás csontkovács

Cím: 6900 Makó, Martinovics u. 3. Telefon: (62) 210-320 Mobil: 06 (30) 920-0680 E-mail: serapismed@gmail.com Web: www.szerapiszmed.hu


6

2014. december 13.

SZÁLLÁSHELY KIALAKÍTÁS A PETŐFI PARKNÁL

BATTHYÁNY UTCAI TÜZÉP

Makó, Batthyány u. 45. • Telefon: 06-62/209-579 • 06 20/360-5573

Magas kalóriájú, Ömlesztett barnaszén Zsákos barnaszén GÉPI FÖLDMUNKÁK, Lángborsó kazánszén RAKODÁS Dió kazánszén

Kedvezményezett: Nacsa Ferenc 6900 Makó, Petőfi park 11. Kivitelezés ideje: 2012. 11. 05.–2014. 05. 31.

Gépi rakodás, ásás, cement, homok

5300Ft/q (53Ft/kg) 5600Ft/q (55Ft/kg) 6200Ft/q (61Ft/kg) 6600Ft/q (66Ft/kg)

TŰZIFÁK

PB GÁZPALACK KELLEMES ÜNNEPEKET KÍVÁNUNK! Dec. 24-től Jan 5.-ig 4800 Ft/db Zárva tartunk!

12.936.418 Ft (41.122,82 EUR) Kivitelező: T-Bau 2008. Kft. 6900 Makó, Barcsai u. 26. Műszaki ellenőr: Huba Mihály 6900 Makó, Szép u. 31/A ME-EII-MÉK-06/20.024/2017

Műszaki és barkácsáruház 6900 Makó, Kossuth u. 22. Tel./fax:(62) 211-496 Nyitva:H-P: 7-17 Szo.: 8-12

www.marosbarkacs.hu

Kisgép Szerviz

Készítse fel kertészeti és erdészeti gépeit az téli szezonra!

- rotakapák, permetezők - fűnyírók, fűkaszák - szivattyúk, láncfűrészek - magasnyomású mosók Gépek javítása,karbantartása,láncélezés! utalvány elfogadóhely! Alágyújtós

Fejszék, balták fűrészek

Eperfa Hordó 5L Ajándék

tipp

23.490,-Ft Dekopír fűrészek

Fúrógépek

Női szerszám készlet Ajándék

tipp

4.990,-Ft

4.490,-Ft Sarokcsiszolók Ajándék

tipp

Ajándék

199,-Ft-tól Elelktromos Hősugárzók

890,-Ft-tól Kályhák Kandallók

tipp

4.990,-Ft-tól Akkus csavarozók

4.990,-Ft-tól Facsavar készlet 2000db-os Ajándék

tipp

Ajándék

tipp

5.490,-Ft-tól

34.990,-Ft-tól

10.990,-Ft-tól 6.290,-Ft

8.990,-Ft-tól Dugókulcs klt. 48db-os Ajándék

tipp

14.990,-Ft

11.990,-Ft


7

2014. december 13.

és NOSZTALGIA ÉDESSÉG BOLT Makói Piactéren, a Deák Ferenc u. bejárat fel�l az els� �zlet. Nyitva: szerda, péntek, vasárnap:7-12 h

SZALONCUKOR már 780 Ft/kg-tól rumos-dió, rumos-csoki, tiramisu, zselé, kókusz, banán, málna-tejszín, gesztenye, mogyoró, meggy, marcipán, puncs, szilva-fahéj, csoki-tejszín, alma-fahéj, vajkaramella, boci tejkaramella, gumi cukor, konyakmeggy, bailey’s krémes, tojáslikõrös, fekete erdõ krémes, vadász: - fekete erdõ - KID - mogyorókrém - toffifee - klasszikus ét

HÁZIAS SÜTEMÉNYEK ÉS MÉZES PUSZEDLI

30 FÉLE ÍZBEN!

FRISS - FINOM - JÓ ÁR

Ajándékozzon szeretteinek termelõi akác, vagy vegyes virágmézet! OLÁH MÉHÉSZET!

Akció: december 21-ig, vagy a készlet erejéig érvényesek!

PIAC TÉRI SÜTIS

Sítúra Makóról autóbusszal!

Franciaország/Puy St Vincent 2015. 01. 09–18. Pályaszállás (apartman , önellátással)

+ 6 napos síbérlet: 160 € (kb. 49.600 Ft) + 25.000 Ft autóbuszköltség. Részletekrõl érdeklõdjön irodánkban!

Proko Travel Makó, Széchenyi tér 8.

Telefon: (62) 510-520 vagy (70) 430-5818 vagy mako@prokotravel.hu

FÖLDESI ÉP-KER KFT.

Lakóházak, mezőgazdasági és ipari létesítmények tervezése, teljes körű kivitelezése. Épületbontás, törmelék elszállítás. - Betonozás - Vakolás - Tetőfedés - Térkő burkolat készítés - Festés, mázolás - Egyéb építőipari munkák -anyagbeszerzéssel is

Fa kivágás veszélyes helyekről is. Egyedi kandalló készítése. Referencia kandallók megtekinthetőek: www.kandalloszekelyuw.hu

06-20/471-2414

CSATORNÁZÁS FÖLDESI ÉP-KER KFT.


8

2014. december 13. i n ­g a t ­l a n

Makó-Rákoson felújított családi ház eladó. Telefon: (20) 458-2175.

Ön-Ért-ék

Ószegedi úton 64 AK föld eladó. Telefon: (30) 376-5419.

Közép-ázsiai juhász kutyakölykök előjegyezhetők. Telefon: (30) 4757160.

Almási iskolánál ház eladó, 1,7 M Ft. Telefon: (30) 955-0401.

120–200 kg-os hízók eladók Apátfalván. Ára: 450 Ft/kg. Telefon: (20) 339-1820.

Ház eladó Makón, 4,5 M Ft. Telefon: (20) 278-0177.

Nagy súlyú hízók eladók. Telefon: (30) 378-8136. Húshízók eladók. Makó, Toldi u. 13.

(Ház, lakás, föld, bigecs)

25 m²-es üzlethelyiség eladó Makón, a Sárga Üzletház emeletén. Telefon: (30) 610-3323.

Ma­kó, Pá­va u. 11.  (30) 955-0401

Jó vétel! Hajnóczy utcában téglaház 7,9 M Ft. Telefon: (30) 955-0401.

Hízók eladók. Telefon: (20) 324-6691.

ener­ge­ti­kai ta­nú­sít­vány ké­szí­tés, (Adásvételi szerződésekhez kötelező,

pályázatokhoz) ÉR­TÉKBECS­LÉS, iNGATLANKÖZVETÍTÉS

Ma­kói, két­szin­tes, hõ­szi­ge­telt, 5 szo­ bás csa­lá­di ház (ös­­sze­köl­tö­zés­re is al­kal­mas) el­adó. Te­le­fon: (20) 9431369. Makó, Thököly u. 3. sz. alatt, felújított ház, parkosított udvarral eladó. Lakást beszámítok II. emeletig, lehet szegedi is. Telefon: (70) 633-9273, (70) 6339269. Makón, a Toldi utcában felújított csa­ ládi ház eladó. Telefon: (70) 6638935. Ma­kó, Kál­vá­ria u. 93. sz. ház, 662 m²-es telken el­adó. Te­le­fon: (30) 7354451. Ma­kón, a kór­ház mö­gött 2 szo­bás, köz­pon­ti fû­té­ses csa­lá­di ház 719 m² tel­ken el­adó. Te­le­fon: (30) 437-4380, (30) 963-4931. Makó, Rákóczi u. 34. sz., felújított műanyag nyílászárókkal, redőnyös, erkélyes lakás eladó. Telefon: (30) 978-7392. Makón, a Maros-parton 80 m²-es, téglaépítésű nyaraló eladó. Irányár: 4,5 M Ft. Telefon: (30) 662-1485. Makó, Lónyai u. 20. sz. ház eladó. Ár: 2,2 M Ft. Telefon: (70) 408-8916. Makón, a Csokonai u. 22. sz. társas­ házban II. emeleti, 2 szobás, étkezős, felújított téglalakás eladó. Irányár: 8 M Ft. Telefon: (30) 662-1485. Földeket, bigecseket keresünk ügyfe­ leinknek. Telefon: (30) 955-0401. Munkás utcai, 3 szobás, konvektoros parasztház jó állapotban eladó. Telefon: (20) 961-5888.

Hízó eladó (150–160 kg-os). Érdeklődni: Makó, Hédervári u. 23/A

Makói ház sürgősen eladó. Telefon: (30) 733-3455.

1 db 180 kg-os és 1 db 140 kg-os tiszta mangalica eladó. Telefon: 295651, (30) 397-8241.

Kövegyen bontásra való ház eladó. Telefon: (30) 425-5057.

Tanyasi nagy súlyú hízók eladók. Telefon: (20) 315-6792.

Lakás, 2+2-es, főtéri, I. emeleti eladó. Telefon: (30) 955-0401.

Pulykák eladók. 600 Ft/kg. Telefon: (70) 230-0706.

b é r ­l e ­m é n y

Kis és nagy súlyú hízók (húsjellegűek) eladók. Telefon: (30) 698-0825.

Szõ­nyeg­tisz­tí­tó gép köl­csö­nöz­he­tõ. Te­le­fon: (30) 341-0419. 40 m²-es, 60 m²-es és 170 m²-es helyiségek kiadók. Telefon: (30) 9252100.

150 és 180 kg-os mangalica hízók eladók. Telefon: (70) 708-5109. Anyakocát vásárolnék Telefon: (30) 533-9777.

vágásra.

Albérlet kiadó. Telefon: (20) 5011790.

100–120 kg-os húshízók eladók. Telefon: (30) 395-5562.

Kétszobás lakás kiadó leinformálható személynek. Telefon: (20) 806-0417.

Hízók eladók. Telefon: (20) 986-4554.

50 lánc föld tárcsázva, az Igási út ele­ jén kiadó és kocka pala eladó. Telefon: (20) 931-8014. Pitvaroson, frekventált helyen üzlet­ helyiség akár lakással is hosszú távra kiadó vagy eladó. Telefon: (30) 9682219. Makó, Kossuth utcán 25+25 m²-es üzelethelyiség kedvező áron kiadó. Telefon: (30) 577-4446. á l ­l a t

Pe­cse­nye­nyúl egész év­ben kap­ha­tó, elõ­je­gyez­he­tõ. Te­le­fon: (70) 3105117. 220 kg körüli hízó eladó. Telefon: (30) 214-4874. Deres postagalambok eladók. Makó, Toldi u. 17.

Kakasok eladók. 700 Ft/kg. Makó, Kiss Ernő u. 4. Telefon: (30) 5753881. 2 db 130–150 körüli hízó eladó. Makó, Hosszú u. 60.

j á r ­m û

MTZ traktor összes gazdasági szer­ számmal eladó. Makó, Aradi u. 104.

Nagy súlyú hízó eladó. Makó, Rákóczi u. 21.

Keresek TZ4K-t és Rába 15-öt, eset­ leg eszközeikkel. Telefon: (20) 8091876.

Tömött kacsa 5–6 kg, tömött liba 6–7 kg, rendelhető. Telefon: (20) 4934607.

4 db választási malac eladó. Telefon: (30) 969-5003.

120–160 kg körüli húsjellegű hízók eladók. Makó, Batthyány u. 1. Telefon: (20) 492-6185.

Süldők, 70–80 kg-osak eladók, eset­ leg ketté hasítva is. Telefon: (20) 322-5080.

3 db 200 kg-os hízó, nem tápos, eladó. Telefon: (30) 238-5205.

Pej paripa és deres kanca eladó. Telefon: (30) 527-9010.

100–150 kg közötti hízók és szalámi­ nak való koca eladó. Telefon: (30) 786-8450.

Nem tápos, húshízók és választási malacok eladók. Telefon: (20) 5970348.

Csanádpalotán tehermentes téglaépí­ tésű, 2,5 szobás, 67 m²-es, kertes családi ház eladó. Ár: 4 M Ft. Telefon: (30) 459-8997.

Nagy súlyú, húsjellegű hízók eladók. Telefon: (20) 919-2132.

10 db öreg tyúk 2,5–3 kg-osak, jelké­ pes összegért elvihetők. Telefon: 638728.

Eladó lakásokat, házakat keresünk. Telefon: (30) 955-0401.

140–150 kg-os hízók eladók. Telefon: (20) 511-5060.

Makón telephely eladó, többféle tevé­ kenységre alkalmas. Telefon: (20) 291-0411.

Nagy súlyú sertések Nagyéren eladók. Telefon: (30) 354-7398.

Német partnereim részére keresek családi házat, tanyát, nyaralót. Telefon: (30) 282-9225.

2 db süldő eladó. Telefon: (30) 4284126.

Hízók eladók Kiszomboron. Telefon: (30) 314-4535.

5 db hízó, 200 kg felett eladó. Érdeklődni egész nap: Makó, Aradi u. 104.

Vietnámi csüngőhasú malacok eladók. 10 hetesek és 5 hónaposak. Kiszombor, Nagybokori u. 17. Telefon: (20) 932-1856, 14 óra után.

Mangalica hízó (120–130 kg-os) eladó. Telefon: (30) 314-9875.

Dacia 1310-es, üzemképes, eladó. Telefon: (70) 252-6228.

2 db hízó eladó. Kb. 200 kg-osak. Telefon: (20) 209-8738.

2 db kis súlyú és 2 db mangalica ser­ tés eladó. Telefon: (20) 497-2428.

180 kg körüli fehér húsjellegű hízó eladó. Telefon: (30) 472-5035.

Vágó hússertések 100–160 kg-ig eladók. Telefon: (30) 908-8325.

Nagy súlyú hízó eladó. Telefon: (30) 554-7875.

Kiszombor, Pollner Kálmán u. 44. sz. alatti kis parasztház eladó. Minden megoldás érdekel. Telefon: (30) 2060064.

Kacagógerle (10 db) eladó. Telefon: (70) 289-6184.

200 kg körüli hízó eladó. Telefon: (70) 669-0093.

200 kg körüli hízó eladó. Érdeklődni: Makó, Váradi u. 77.

Kövegyen, bontásra alkalmas ház eladó. Telefon: (30) 425-5057.

Hasított félsertés eladó. Ár: 650 Ft/ kg. Telefon: (30) 812-5346.

Kis­te­her gu­mi 14–16"-ig el­adó. Te­le­ fon: (30) 239-3225.

Fehér húsjellegű, kis súlyú hízó eladó. Telefon: (30) 361-6731.

Ingóban, Ardicsban, Jángorban, Penyákon földet keresnek ügyfeleink. Telefon: (30) 955-0401.

Vágó hússertések 100–160 kg-ig eladók. Telefon: (30) 908-8325.

húshízók

140–180 kg-os fehér eladók. Telefon: 213-418.

Húsjellegű magyar nagyfehér hízók, süldők, nem táposak, eladók. Telefon: (30) 854-5021.

Kiszomboron termőföld eladó. 4,3 ha, állandó locsolási lehetőség. Telefon: (20) 915-6138.

Mangalica anyakoca, 6 db malac (duroc-mangalica keverék), nagy fehér anyakoca és 7 db malac eladó. Telefon: (30) 385-4884.

Au­tó­gu­mik, té­li-nyá­ri, 13–17"-ig nagy vá­lasz­ték­ban el­adók. Te­le­fon: (30) 239-3225.

Nagy súlyú anyakoca eladó. Telefon: (20) 336-5743.

Makó, Jókai u. 14. sz. ház áron alul, sürgősen eladó. Érdeklődni a délutáni órákban a Jókai u. 8. sz. alatt lehet.

Nagy súlyú, fehér húsjellegű hízók eladók. Makó, Vásárhelyi u. 75.

Hízó, kis súlyú, fiatal eladó. Makó, Aradi u. 78. Telefon: 638-597. Választási malacok eladók. Telefon: (30) 395-5562. Kb. 120 kg-os hízók eladók. Telefon: (30) 579-8317. 230–240 kg-os hízó és nem szárított kukorica eladó, esetleg süldőre cse­ rélhető. Telefon: (20) 316-5530.

Simson motoros kerti traktor eladó. Hódgép gyári pótkocsival együtt vagy külön is elvihető. Telefon: (30) 5148924. Ford Tranzithoz 4 db kerék és tetőcso­ magtartó (gyári) eladó. Telefon: (30) 950-1694. TZ4K, Rába 15 kistraktort vásárolok korrekt áron. Telefon: (30) 409-2388. 5,5 lovas Honda motor utánfutóval és üzemképes Babetta eladó. Makó, Töltés u. 23. Opel Astra Karaván, 92-es, műszaki­ val rendelkező eladó. Irányár: 150.000 Ft. Telefon: (20) 525-7272. VW Transporter eladó. Telefon: (30) 532-6293. Peugeot Boxer, 17 éves, megkímélt állapotban, 2015. szeptemberig érvé­ nyes műszakival eladó. Telefon: (70) 602-9862. Kétütemű Wartburg kombi, műszaki nélkül, üzemképesen eladó. Telefon: 261-258. 1300-as Lada Samara (motor + alkatrészek) bontva eladó. Telefon: (70) 351-2760. Autóját, utánfutóját, lakókocsiját kész­ pénzért megveszem, bármilyen típusút, nyugatit, keletit, lejárt, kevés műsza­ kist, töröttet, adásvételivel, bontásiga­ zolással. Telefon: (30) 421-8575.

Trabant 1.1-es, lejárt műszakival eladó. Telefon: (70) 237-4480. Renault Kangoo Express kisteherau­ tó, 2000-es kiadású, 1.9-es, szívó dízel, jó állapotban eladó. Telefon: (30) 384-4884. Mazda MPV 2.5 TD 7 személyes, ext­ rákkal, tetősínnel, vonóhoroggal, 2016. májusig műszakival, szép álla­ potban olcsón eladó. Irányár: 630.000 Ft. Telefon: (70) 626-5228. s z o l ­g á l ­t a ­t á s

Gáz­ké­szü­lé­kek hi­ba­be­je­len­té­se, ja­ví­ tá­sa. Te­le­fon: (20) 335-6114. Köl­töz­te­tés, bú­tor­szál­lí­tás ra­ko­dók­kal vagy anél­kül. Hét­vé­gén is! Ma­kó, Kár­ olyi M. u. 8. Te­le­fon: (20) 442-0416. An­ten­na­sze­re­lést és át­sze­re­lést vál­la­ lok. Te­le­fon: (30) 279-0021. Gáz­ké­szü­lé­kek ja­ví­tá­sa, kar­ban­tar­tá­ sa, víz-, gáz- és köz­pon­ti fû­té­sek sze­re­lé­se. Te­le­fon: (20) 323-5090. Ta­laj­víz el­le­ni víz­szin­tes fal­szi­ge­te­lés fû­rész­tech­ni­ká­val tör­té­nõ be­fû­zé­sét vál­la­lom tég­la- és vá­lyog­fal­nál. Te­le­ fon: (30) 935-6527. Kõ­mû­ves­mun­kát, hom­lok­za­ti hõ­szi­ ge­te­lés, gipsz­kar­to­no­zást, te­tõ­át­haj­ tást és sze­gést vál­la­lunk. Te­le­fon: (30) 606-5316. Fogasolást, ugarolást, szántást válla­ lok. Telefon: (70) 773-6015. KLÍ­MA­SZE­RE­LÉS, át­sze­re­lés! Szám­ lá­val, ga­ran­ci­á­val. Te­le­fon: (30) 2790021, Gé­mes Bt. Hagyaték felvásárlás, házkiürítés, lomtalanítás. Telefon: (30) 464-6162. Törmelék elszállítást vállalok. Telefon: (20) 238-7188. Fakivágást és favágást vállalok. Telefon: (30) 389-5638. Kútfúrás. Telefon: (30) 554-5544. Kisebb kőműves- és burkolómunkát vállalok. Telefon: (30) 682-5741. Fakivágást, tűzifadarabolást, gallya­ zást, nagyobb fák kivágását szaksze­ rűen vállalom. Makó, Ibolya u. 1. Telefon: (70) 231-8135. Lapostető, pince vízszigetelését és kőművesmunkát vállalunk. Telefon: (70) 312-5447. Min­den­fé­le ég­he­tõ hul­la­dék, tör­me­ lék, ál­la­ti trá­gya, lom­hul­la­dék el­szál­lí­ tá­sa. Tel­jes kö­rû ud­var- és pad­lás­ta­ka­ rí­tást vál­la­lok, re­á­lis áron, lo­vas ko­csi­ val. Te­le­fon: (70) 525-0090. Tetők javítását, áthajtását, új tetők készítését, széldeszka, falszegély, kémény, csatorna bádogozását válla­ lom anyagbeszerzéssel együtt. Telefon: (30) 833-3196. v e ­g y e s

Könyv­fel­vá­sár­lás kor­rekt áron. Te­le­ fon: (30) 263-0055.


9

Scorpió férfi divat ÜNNEPI AJÁNLATUNK:

ÚJ KÉSZLET!

Öltönyök 29.800 Ft helyett már 18.000 Ft-ért 19.900 Ft-ért Szövetkabátok már 9.900 Ft-ért Sportzakók Nyakkendők, övek díszdobozban

Bocskai öltönyök rendelhetők már

EZT NE HAGYJA KI!

2014. december 13.

48.000 Ft-ért

Makó, Csanád vezér tér 25. Telefon: (70) 675-2249

(a Gyöngy cukrászda mellett)

Az akció 2014. dec. 31-ig tart.

ÚJ ÜZLET HEGESZTÉSTECHNIKA

HEGESZTÕHUZALOK 7365 Ft-tól/15kg • lamellás csiszolók • fém- és kõvágó korongok • hegesztéstechnikai egyéb alkatrészek • tûzoltó készülékek Munka-, tûz- és környezetvédelmi tanácsadás! Telefon: 06 62/611-900 E-mail: safetyservicekft@gmail.com

Nyitva tartás: H–P: 8–17 óráig • Makó, Úri u. 5/B Fenyőfát karácsonyra Makón, a Váradi utcában, a termelőtől. Ezüst és lucfenyő. Irányár: 1 m-es: 1.500 Ft, 2.000 Ft. Telefon: (30) 352-4616.

Sonkatök eladó. Telefon: (20) 4290382.

Fürdőszobai átfolyós gázbojler eladó. Telefon: (20) 291-1402.

Búza eladó. Kiszombor, Kölcsey u. 2/A

Gyökér földjében eladó. Telefon: (30) 656-3023.

Biliárdasztal eladó. Telefon: (20) 331-6000.

Étkezési mák kapható. 1.000 Ft/kg. Telefon: (20) 387-6918.

Au­tó­gu­mik, té­li-nyá­ri, 13–17"-ig nagy vá­lasz­ték­ban el­adók. Te­le­fon: (30) 239-3225.

Tavaszi tisztított fokhagymát vásáro­ lok legmagasabb napi áron, minőség­ től függően. Telefon: (30) 694-4735.

Asz­ta­lo­kat, ré­gi bú­to­ro­kat, ké­pe­ket, ke­re­tet, fa­li­ó­rát, por­ce­lánt, ko­mó­dot, pa­do­kat, ré­gi nagy­szek­rényt, hús­vá­gó asz­talt, de­mi­zsont, bal­lont, 8–50 l-es üve­ge­ket, tel­jes ha­gya­té­kot vá­sá­ro­lok. Te­le­fon: (30) 354-3210, (70) 5059040.

Száras őszi fokhagyma Telefon: (30) 680-8083.

Régi bútorokat, dunnát, párnát és egyéb régiségeket magas áron vásá­ rolok. Vidékre is kimegyek. Telefon: (30) 383-7116.

Figyelem! Olcsó mindenféle bőrruhá­ zat vállfás minőségben 2.500 Ft/db áron kapható minden vasárnap 9–12 óráig a Hódmezővásárhely, Szerencse u. 2. sz. alatt.

Toll­fel­vá­sár­lás! Dun­nát, pár­nát ve­szek ma­gas áron. Te­le­fon: (30) 354-3210, (70) 505-9040. Idei õrölt pap­ri­ka 2.000 Ft/kg-ért és dióbél 2.000 Ft/kg-ért eladó. Te­le­ fon: (30) 320-5214. Szó­ja ház­hoz szál­lí­tás­sal. Te­le­fon: (30) 228-0881. Duny­ha, pár­na, hasz­nált toll­fel­vá­sár­ lás. Hí­vás­ra ház­hoz me­gyek. Te­le­ fon: (30) 464-6162. Dughagyma (lila, Zitai, Makói) minden méretben, kedvező áron eladó. Telefon: (30) 443-1130. Dughagyma (Makói, Pitlesz, I., II., III., IV. és Zsiga) eladó. Telefon: (30) 2581334. Szárítógép, automata mosógép, mosogatógép és LCD TV eladó. Telefon: (30) 427-6079. Vá­sá­ro­lok: ré­gi bú­tort, tol­lat, ha­gya­té­ kot, ré­gi pénzt, ki­tün­te­té­se­ket, fest­ ményt, köny­vet, le­ve­le­zõ­la­pot, de­mi­ zsont, por­ce­lánt. Min­den­ne­mû ré­gi­sé­ ge­ket. Ma­kó, Lo­no­vics sgt. 10. Te­le­ fon: (20) 228-4560. KONTI. Sorselemzés, kártyajóslás, családi és párkapcsolati problémák, szerelemkö­ tés, átok-rontás levétele. Kérésre ház­ hoz megyek. Telefon: (30) 476-8627. Ipari jellegű őszi fokhagyma szárasan eladó, akár magnak is, 100 Ft/kg. Telefon: (30) 605-6203. Gyökeret vásárolok földjében. Telefon: (20) 916-0319. Takarmányburgonya Ferencszálláson eladó. 400 Ft/ 30 kg. Telefon: (30) 538-5196.

eladó.

Kukorica és kévés here eladó. Makó, Kálvária u. 24. Első éves, magnak való fokhagyma olcsón, valamint mosatlan és mosott, ládázott gyökér eladó. Telefon: (30) 628-7892. Sonkatök takarmánynak eladó nagyobb mennyiségben. Irányár: 20 Ft/kg. Telefon: (30) 638-6125.

Lovaskocsikat vásárolok. Telefon: (30) 464-4142. Az év utolsó akciója: bontott, pucolt, nagy méretű, egész sarkos és kis méretű tégla eladó 55 illetve 25 Ft/db. Telefon: (30) 280-2274. Morzsolt kukorica eladó, 3.500 Ft/q. Makó, Kiss Ernő u. 4. Telefon: (30) 575-3881.

veszek.

Dughagyma (Makói, Zitai, lila, fehér) különböző méretben eladó. Telefon: (30) 589-1920.

Búza, kukorica eladó. Makó, Mikócsa u. 8.

Sárgarépa több méretben eladó. Telefon: (30) 683-4458.

Pucolt tavaszi ipari fokhagymát vásá­ rolok. Telefon: (30) 535-9094.

Zab eladó. Telefon: (30) 294-4926.

Fokhagyma vetőgépet Telefon: (30) 411-1752.

Lomtalanítást vállalok. Telefon: (30) 464-4142. Száras fokhagyma, őszi, tavaszi, 15 q körül eladó. Telefon: (30) 437-7899. Hulladék vasat, rossz gépeket, rossz akkumulátorokat, rossz kazánokat vásárolok. Telefon: (30) 464-4142. Búza, árpa 5.000 Ft/q, kukorica 4.000 Ft/q és csávázott búza vetőmag 6.000 Ft/q eladó. Telefon: (70) 265-6473.

Pucolt tavaszi fokhagyma eladó. Telefon: (30) 293-3478. Gyökér földjében eladó. Telefon: (20) 807-1839. Trágya ingyen elvihető. Telefon: (70) 267-5898. Őszi fokhagyma pucolva, 5-ös, 6-os, 250–300 Ft, eladó. Telefon: (30) 8796560. Dióbél, idei eladó. Telefon: (30) 4303401.

Rossz hűtőket vásárolok. Telefon: (30) 464-4142.

Gyökér, paszternák földben és gyökér­ mag eladó. Telefon: (30) 287-3971.

Vöröshagyma és egy parasztház eladó. Telefon: (70) 676-9512.

100 q kukorica eladó. Telefon: (30) 453-2949.

Kukorica eladó. 4.000 Ft/q. Makó, Justh Gy. u. 12. Telefon: (30) 3569542.

Akkumulátort, bármilyen vasat, rezet, lemezt megveszek, érte megyek. Telefon: (30) 829-9336.

Sütőtök (Orange, Sonka): étkezési hibátlan 70 Ft/kg, takarmánynak 20 Ft/kg, szállítással is eladó. Telefon: (30) 616-7439.

Kandalló, üvegablakos, fatüzeléses, eladó. Telefon: (30) 326-1121.

Láncfűrész (STIHL-Husquarna), csó­ nakmotor, aluvázas kerékpár, elliptikus tréner 150 kg-ig, CO hegesztő Combi és Honda chopper motorkerékpár jó állapotban eladó. 25.000–100.000 Ft-ig. Telefon: (70) 265-6464.

Fölöslegessé vált gáztűzhelyet, kály­ hát, kazánokat, bojlerokat, akkumulá­ tort, biciklivázat, játékokat, ágyneműt, bútort, gépjárművet, radiátort, mosó­ gépet, centrifugát, dróthálót, csaptele­ peket, csövet, apróvasat keresek, ház­ hoz, tanyára megyek. Telefon: (70) 325-6079.

Termőföld elvihető. Telefon: (30) 5774446. Eladó tűzifa: bükk, tölgy 2.100 Ft/q, kiszállítva. Telefon: (70) 341-2954. Felújított, hordozható cserépkályha eladó. Telefon: (70) 228-7254. Szarvasagancsot vásárolnék trófeát és hullajtottat is, gímet, dámot, őzet, 1.000–10.000 Ft/kg. Telefon: (70) 883-1918.

CSIZMADIA BAROMFIBOLT

Karácsonyi kínálattal várjuk kedves vásárlóinkat!

• friss egész és darabolt pulyka • tanyasi gyöngyös • tanyasi tyúk, kakas • kacsa, liba egészben és darabolva

Makón a piactéren Telefon: 0630 397-9162 t á r s ­k e ­r e ­s é s

45 éves, elvált nő (gyermektelen) keresi káros szenvedélyektől mentes, korban hozzá illő párját. Leveleket „Boldog karácsony“ jeligére a Szuperinfó szerkesztőségébe vár. Alina ismerkedne. Telefon: (30) 7389702. 38 éves, egyedülálló férfi ismerkedne. Telefon: (30) 373-6522. 49 éves, rendezett körülmények között élő, lakással rendelkező, elvált férfi tartós kapcsolat céljából megis­ merkedne korban hozzáillő nővel. Válaszokat „Csillagok“ jeligére a Makói Szuperinfó irodába várok. 59 éves férfi barátnőjét keresi tartós kapcsolatra. Telefon: (20) 2903354.

Ipari fokhagyma és cementcserép eladó. Telefon: (30) 472-5035.

60 éves, csinos, egyszerű hölgy tár­ sat keres. Telefon: (70) 238-6373.

Búza eladó. Telefon: (20) 415-3015.

Magányos, 38 éves fiatalember pár­ ját keresi 32 éves korig. Egy gyermek nem akadály. Telefon: (30) 4255057.

Figyelem! Jó minőségű használt szőrmebundák, irhabundák, irhakesz­ tyűk, bőrruházat, bőrdzsekik, bőrka­ bátok, bőrnadrágok, bőrtáskák, stb. olcsón, alkulehetőséggel kaphatók. Nyitva: keddtől péntekig 14–18, szombaton 9–12 óráig. Hódmezővásárhely, Révai u. 11/A e lv e s z e t t

2014. 12. 10-én, délelőtt a Szilágyi Dezső u. 5. sz. előtt elveszítettem sze­ retett melegítőfelsőmet. Kérem a szí­ ves megtalálót, juttassa vissza hoz­ zám, csak az aljával együtt szép. Telefon: (70) 284-8638. üdülés

Sítúra Makóról autóbusszal! Franciaország/Puy St Vincent 2015. 01. 09–18. Pályaszállás (apartman, önellátással) + 6 napos síbérlet: 160 Euró (kb. 49.600Ft) + 25.000 Ft autóbuszköltség. Részletekről érdek­ lődjön irodánkban! Proko Travel Makó, Széchenyi tér 8. Telefon: 510-520 vagy (70) 430-5818 vagy mako@ prokotravel.hu Hévízen, Napsugár üdülő szövetke­ zetben 2015. 01. 17–30-ig üdülési jogom, 20.000 Ft, átengedem. Telefon: (20) 492-6185.

m u n ­k a

Nehézgépkezelői munkakörbe mun­ katársat keresünk makói pellett üzem­ be. Jelentkezni fényképes önéletrajz­ zal lehet Makó, Bárányos sor 20. sz. alatt. Török Kocsmába megbízható pultost keresek. Telefon: (30) 957-9169, érdeklődni délelőtt vagy késő délután. Dunaharasztiban működő pékség azonnali kezdéssel, gyakorlattal ren­ delkező pékeket felvesz. Szállás meg­ oldható! Telefon: (30) 571-5150; horvath.tamas@calypsopekseg.hu ok tatás

Korrepetálást vállalok angol és román nyelvből. Telefon: (30) 904-5386.

Kö­szön­jük, hogy ná­lunk hir­de­tett!


10

2014. december 13.

Lapzárta: szerda 17 óra

i m p r e s s z u m Fe­le­lõs ki­adó: MMINFÓ KFT. E-mail: mako@szuperinfo.hu Fax: (62) 209-189 Nyo­más: Lapcom Zrt. Meg­je­le­nik: Ma­kó, Kis­zom­bor, Csa­nád­pa­ lo­ta, Apát­fal­va, Ma­gyar­csa­nád, Ki­rály-­he­gyes, Kö­vegy, Amb­ róz­fal­va, Csa­nád­al­ber­ti, Óföl­ de­ák, Nagy­ér, Makó-Rákos, Ma­ros­le­le, Nagy­lak, Pit­va­ros, Föl­de­ák, Fe­renc­szál­lás és Klárafalva.

Az Agro-Maros Szövetkezet értesíti a tisztelt Földtulajdonosokat, hogy megkezdõdik

Lap­zár­ta: szer­da 17 óra

a 2014. évi földhaszonbér kifizetése

A Szu­per­in­fó fi­ze­tett hir­de­té­se­ ket tar­tal­maz, mely­nek va­ló­di­sá­ gát a szer­kesz­tõ­ség nem vizs­gál­ ja, tar­tal­má­ért fe­le­lõs­sé­get nem vál­lal.

Helye: a Szövetkezet irodája (Makó, Návay L. tér 5–7.) Személyi igazolványát és folyószámlaszámát kérjük, hozza magával!

Azonnali magas záloghitel! 500 Ft/g árkedvezményt adunk az AKCIÓS arany ékszerbôl.

Akciónk dec. 31-ig érvényes.

Változatos futamidô!

ZÁLOGHÁZ

Ingyenes sms érte sítés!

1000 Ft/g árkedvezményt adunk a többi arany ékszerbôl. Makó, Szent János tér 3. Tel.: 06-62/209-086 Nyitva tartás: hétfőtől péntekig: 8-16.30

*A tájékoztatás nem teljes körű. További részletek az üzletekben.

Kedvezô feltételekkel!

Ért-Ékszer

Gyors, egyszerû

2014. dec. 9–11. és 15–18. között, 9–13 óráig.


11

2014. december 13. Autóbontó

forgAlomból vAló kivonás, régi vagy roncsautó átvétel, teljes körű okmányirodai ügyintézéssel, szállítással,

Pénztárgép tulajdonosok! A NAV 2014. 11. 05-én kelt közleménye alapján az új on-line

pénztárgépeket kötelező érvényű felülvizsgálatra kell szervizünkbe behozni.

költség m e n te s e n .

Ennek ügyintézését 2014. december 1-től elkezdjük! „Az éves felülvizsgálatot első alkalommal a pénztárgép első üzembe helyezését követő egy éven belül kell elvégezni.“ - NAV közlemény. Mivel ez kötelező és ellenőrzik, kérem keressék fel szervizünket, ahol teljes körű szervizszolgáltatással, valamint pénztárgépek árusításával állunk rendelkezésükre. Üzletünkben a pénztárgépszalagokat a térség legkedvezőbb áraival kínáljuk Önöknek.

(Hívjon bármikor)

Zoloxi Pénztárgéptechnika Makó, Úri u. 8–12. % (62) 219-002, (70) 313-0057

Autofrance kft. szeged, Díszlet u. 3.  62/488-446, 30/998-4308, 30/943-5745

Vál­lal­juk: • hi­deg­tá­lak, • töl­tött ká­posz­ta, • hal­lé el­ké­szí­té­sét vagy amit kér, kí­ván­ság sze­rint.

Au­tós Csár­da · Te­le­fon: (62) 213-299 melegétkezési utalvány és Szép kár­tya el­fo­ga­dó­hely.

Vény nélkül is kiadható gyógyszer, tápszer, gyógyszernek nem minősülő gyógyhatású termék. Egyéb vény nélkül kapható termék, kozmetikum. Az akció 2014. december 8 – 2015. január 4-ig tart.

Makó, Széchenyi tér 8. Bérpalota-Nagypatika Tel.: 62/510-296 +36-30/62-66-696

Béres Actival Kid

acerolával + ajándék varázslabdával 50 db

1949 Ft

39 Ft/db

Vitalia Oculo Plus

kapszula 30 db

2499 Ft

83,3 Ft/db

Ibustar

400 mg filmtabletta 20 db

46,75 Ft/db

935 Ft

Mebucain Mint

2 mg/1 mg szopogató tabletta 20 db

1099 Ft

54,95 Ft/db

Nyitva tartás: hétfő–péntek: 8–18 szombat 8–12


12

2014. december 13.

H-ElektromániA

+ minõség olcsón, szakértõktõl = lg 42lb650v LED TV,

lg 47lb5800 LED TV,

3D SMART, Full HD

képátló: 106 cm, felbontás: 1920×1080 pixel HDMI, SCART, USB, PC csatlakozások, Teletext

SMART, Full HD

149990 Ft

r:

csereá

169990 Ft

r:

csereá

helyett:

helyett:

lg 32lb 561b

Orion PIF 40D/LED-smart

LED TV, HD Ready

képátló: 81 cm, felbontás: 1366×768 pixel HDMI, USB csatlakozások, Teletext 2 év teljes körű garancia

képátló: 119 cm, felbontás: 1920×1080 pixel 100 Hz, WiFi Teletext

LED TV, Full HD

r:

csereá

képátló: 102 cm, felbontás: 1920×1080 pixel, DVB-T, DVB-C, elektronikus mûsorújság, Teletext

109990 Ft helyett:

79990 Ft

r:

csereá

helyett:

samsung ue32h5000 LED TV,

képátló: 80 cm, felbontás: 1920×1080 pixel HDMI, SCART, USB, PC csatlakozások, Teletext

89990 Ft

r:

csereá

helyett:

makó területén ingyenes házhoz szállítás!

ingyen hitel, 0% thm, 10 hónap futamidő az üzletben kijelölt termékekre!*

Ünnepi nyitva tartás ezüst- és aranyvasárnap: 9.00–12.30-ig *A hirdetés nem minősül hivatalos ajánlattételnek. Részletekért érdeklődjön üzletünkben. Az akció a készlet erejéig tart.

Nálunk legdrágább a vevõ! 6900 Makó, Szegedi u. 26/B

 (62) 510-085


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Mm 1213 50 00 cmyk by Makói Mozaik - Issuu