Skip to main content

Mm 0806 31 00 cmyk

Page 1

fûtésszerelés Csatornaszerelés Armatura-Plusz Kft. név alatt. makó és körzete

Ornyik Béla

2016. augusztus 6., XXII/31.

Makó, József Attila u. 4.

 (30) 983-4801

Telefon: (30) 425-2868 · E-mail: mako@szuperinfo.hu

ÓRIÁSI SZEMÉLYI KÖLCSÖN AKCIÓ! CSAK NÁLUNK!

Akár 1 napon belül! Tud ennél gyorsabbat?

Kiss Gábor irodavezető

Személyi hitel, jelzáloghitel

06 30/768-0507

MAKÓI HITELKÖZPONT www.mako.benks.hu

MAKÓ, SZEGEDI UTCA 9-13. Tel./fax: 06-62/638-458

SZERAPISZ Egészségügyi Központ

VÉRVÉTEL

PI-víz

Az Ön egészségéért!

Dr. Kõrösi Szilvia szülész-n�gyógyász szakorvos augusztusban nem rendel Dr. Tóth Tamás idegsebész szakorvos augusztusban nem rendel Dr. Fekete Zoltán szülész-n�gyógyász urológus augusztusban nem rendel � el�re egyeztetett id�pontokban � speciális vérvételek � kisgyermekek részére is � genetikai sz�réshez is (kismamáknak is) RENDLÉSI IDÕK

a

Víz, gáz, központi

Következ� vérvételi napunk: 2016. aug. 11. Bejentkezés: 2016. aug. 10-ig.

Dr. Kovács Tibor szülész-n�gyógyász szakorvos következ� rendelési napja: 2016. augusztus 8. Pálfyné Gidai Piroska természetgyógyász következ� rendelési napja: 2016. augusztus 9. Dr. Lipták Attila sebész szakorvos, proktológu következ� rendelési napja: 2016. augusztus 10. Budai Tamás csontkovács következ� rendelési napja: 2016. augusztus 10. Dr. Simenszky Gyula tüd�gyógyász, foglalkozás eü-i szakorvos köv. rendelése: 2016. aug. 11. Dr. Szabó Tamás érsebész szakorvos következ� rendelési napja: 2016. augusztus 17. Dr. Prehoffer Ágnes pszichiáter szakorvos következ� rendelési napja: 2016. augusztus 23. Dr. Fárk Marianna b�rgyógyász, nemigyógyász, kozmetológus köv. rendelési napja: 2016. aug. 25. A többi orvosunk rendelési ideje változatlan.

NYITVA TARTÁS: augusztusban csak a rendelések ideje alatt. �rdekl�dni a �� ���� ���-���� telefonszámon lehet.

(japán szabadalom)

www.picentrum.hu

Arzénmentesítő technológiával is kezelt, többlépcsős szűrésen átesett, kiemelten magas tisztaságú, frissen előállított energetizált víz.

Gyermekáldást szeretne, de nem sikerül?

Hormonális kivizsgálással nálunk kezdje! Megfelelõ klinikai háttérrel állunk rendelkezésére! Dr. Borbáth Györgyi belgyógyász és üzemorvostan szakorvos

Dr. Hadik György

üzletünkben: 40 Ft/l Házhoz szállítva: 5 literes kannában 60 Ft/l vagy 19 literes ballonban. Minimális rendelés: 10 liter mennyiségi A 19 literes ballonnal rendelt Pi-víz ára kiszállítással: 800 Ft/ballon kedvezmény! Makó, Széchenyi tér 18–20. (A „Lordok“ parkolója felől, a hentesüzlet és az élelmiszerbolt hátsó bejárata közötti üvegajtó) Nyitva: H–Cs 9–17-ig, P 9–18-ig Rendelés leadása: (20) 924-5000

sebész szakorvos

Dr. Nagy Jenõ

Az Aradi utcai

Dr. Kovács Krisztián

Szeszfõzde

kardiológus szakorvos szülész-n�gyógyász szakorvos

Dr. Gábor Katalin

gyermekgyógyász, gyermekkardiológus szakorvos

Aktuális árainkról tájékozódjon megújult web-oldalunkon, illetve érdekl�djön telefonon vagy személyesen!

Az el�re egyeztetett id��ontok lemondása telefonon vagy személyesen lehetséges. Egészségpénztári kártya és Ticket Wellness utalvány elfogadóhely

Cím: 6900 Makó, Martinovics u. 3. Telefon: (62) 210-320 Mobil: 06 (30) 920-0680 E-mail: serapismed@gmail.com Web: www.szerapiszmed.hu

megkezdte az előjegyzést

2016. július 11-től

munkanapokon 8–12-ig. Telefon: 211-610 vagy (30) 483-3645

Az el�re egyeztetett id��ontok lemondása a valódi kisüsti

=

telefonon vagy személyesen lehetséges. 2 lepárlásos megfelelő íz technológia és mennyiség • magozási lehetőség • gépi feltöltés • tanácsadás • több 10 éves szakmai tapasztalat

Aktuális árainkról érdeklõdjön


2

2016. augusztus 6. MAKÓN, a Bajcsy-Zsilinszky lakótelepi

Coop ABC Áruház épületében kialakított, önálló bejárattal rendelkező

11 m2-es üzlethelyiség KIADÓ. Cím: 6900 Makó, Bajcsy-Zsilinszky ltp. 2.

Érd.: 30/682-3325 E-mail: gazdig@hunorcoop.hu

ELADÓ, KIADÓ MAKÓN, a Bajcsy-Zsilinszky lakótelepen összesen 259 m2 alapterületű (ebből: 142 m2 eladóterű) üzleti célú ingatlan. Kiváló parkolási adottság, jó megközelíthetőség, ősfás környezet. Cím: 6900 Makó, Bajcsy-Zsilinszky ltp. 2. Érdeklődni: 30/682-3325, E-mail: gazdig@hunorcoop.hu

SZERAPISZ

Egészségügyi Központ Az Ön egészségéért!

AMBULÁNS

Szeptember 5-tõl

térburkoló kövek:

semmelrock City Top Karamell 20×13×5 cm

tetőcserepek: TONDACH, CREATON, BRAMAC, TERRAN, AZZURO

ÉPüLETFA, LAMBéRIA, HAJÓPADLÓ, CSERÉPLÉC ...mész, cement, hő-, hang- és vízszigetelők, falazótéglák, áthidalók, és minden, ami egy építéshez felújításhoz szükséges.

Telefon: (62) 213-350 Telefon/fax: (62) 213-826

Ma­kó, Já­ran­dó 124/4. E-mail: makoiteglagyar@gmail.com

Az akció visszavonásig tart!

Tarhonyaleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Brokkoli­krém­le­ves (300 Ft) Epres gombóc (250 Ft)

A Sült csirkecomb vadász módra, zöldséges rizs B Currys sertéstokány, tészta C Magyaros töltött sertésszelet. burgonyapüré D Mediterrán pulykatokány, rizs/tészta

Csontleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Szárnyas­krém­le­ves (300 Ft) Kókusz kocka (160 Ft)

A Strasbourgi sertésszelet, zöldséges rizs B Soproni sertésapró, tészta/tarhonya C Ínyenc töltött sertésszelet, petr. burgonyapüré D Almamártás, rántott csirkecomb

Vágott leves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Zellerkrémleves (300 Ft) Meggyes rétes (200 Ft)

A Káposztás vagy sajtos tészta B Borsos tokány, tészta/rizs C Virslivel, mustárral töltött sertésszelet, törtburg. D Mexikói rizsehús

Vegyes zöldségleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Almás rétes (200 Ft)

A Rakott karfiol B Csülökpörkölt, tarhonya/tészta C Sajttal, gombával töltött sertésszelet, tejfölös burg. D Spenótfõzelék, párizsi sertésszelet

Húsleves gazdagon Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Meggyes rolád (250 Ft)

A Rakott burgonya B Nagycenki sertéstokány, tarhonya C Fûszeres sajttal töltött sertésszelet, zöldséges rizs D Zöldbabfõzelék, fokhagymás sertésapró

Makó, Bárány u. 86.

Jó étvágyat kívánnak Andi és munkatársai!  (70) 377-1495

A Velencei sertésmáj, zöldséges rizs B Tavaszi sertésapró, tészta C Csongrádi töltött sertésszelet, zöldséges burgonya D Tökfõzelék, vagdalt

Zöldért konyha

Hét­fõ

Falazóblokk B30-as 110 Ft/db HB30-as 260 Ft/db

Kedd

kiváló minőségű műa. ablakok (7 kamrás, hőszigetelt üveg, horganyzott acél merevítés, minőségi vasalatok)

Darálthúsleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Zöldség­krém­le­ves (300 Ft) Túrós palacsinta (100 Ft)

Szer­da

vakolóhabarcs, falazóhabarcs, aljzatkiegyenlítő, belső glett, esztrich beton, kvarchomok

A Carbonara spagetti B Zöldfûszeres sertésapró, zöldséges rizs C Gombás juhtúróval töltött sertésszelet, tejfölös burg. D Meggymártás, rántott sertésszelet

Csü­tör­tök

„kvarc“ termékek új akció! zsákos nagy kedvezménnyel:

Paradicsomleves Gyü­mölcs­le­ves (300 Ft) Gombakrém­le­ves (300 Ft) Szilvás gombóc (250 Ft)

Pén­tek

építsen velünk! építhet ránk!

Szom­bat

Cím: 6900 Makó, Martinovics u. 3. Telefon: (62) 210-320 Mobil: 06 (30) 920-0680 E-mail: serapismed@gmail.com Web: www.szerapiszmed.hu

Le­ves, des­­szert

2016. 08. 08–08. 14.

Figyelje honlapunkat!

32. hét

Étlap

• Jóindulatú, daganatmegelőző, valamint rosszindulatú bőrelváltozások, kisebb bőralatti elváltozások eltávolítása helyi érzéstelenítésben az onkológiai szempontok mellett az esztétikai irányelvek figyelembe vételével. • Az arcbőr megereszkedésének, öregedésének korrekciója kisebb ambuláns beavatkozások segítségével: Botox, ránctöltés (hialuronsavval, ill. saját zsírral), szálbehúzásos technikák, PRP terápia. • Hónalji fokozott izzadás kezelése Botox segítségével. • Már meglévő rosszirányú hegek, keloidok, hipertrófiás hegek korrekciója, kezelése. • Tetoválások eltávolítása sebészi módszerekkel. • Kezdődő, felületi visszerek injekciós kezelése, eltávolítása. • Benőtt köröm kezelése, eltávolítása.

Vasárnap

PLASZTIKAI SEBÉSZET

A hét minden napján választható: E Marhapörkölt, galuska/tarhonya F Bras­sói ap­ró­pe­cse­nye G Sze­zám­ma­gos csir­ke­mell, rizi-bizi H Rán­tott sajt, sült bur­go­nya, tar­tár­már­tás I Hortobágyi húsos palacsinta, krokett, friss saláta J Birkapörkölt, sós burgonya K Rántott harcsa filé, majonézes zöldborsó saláta

850 Ft 650 Ft 650 Ft 650 Ft 850 Ft 850 Ft 850 Ft

ME­NÜ

Árak: A, B, C, D, le­ves­sel: 650 Ft Me­nü le­ves nél­kül: 550 Ft Csak le­ves: 250 Ft Krém­le­ves: 300 Ft Ke­nyér: 20 Ft/sze­let Ki­szál­lí­tás: 50 Ft/cím Kiszombor: 100 Ft/cím Cso­ma­go­lás: 50 Ft A me­nü ára a sa­va­nyú­sá­got tar­tal­maz­za!

Az ételek allergén összetevõirõl telefonon kaphat felvilágosítást!


3

2016. augusztus 6.

Mizo laktózmentes tejföl

2016. augusztus 4-14.

330 g, 20%, Sole-Mizo

Mizo Boci tömlős ömlesztett sajt 100 g (sonkás, tejszínes), Sole-Mizo

249

149

Ft

Ízes bukta

100 g, Zombor Cipó Kft.

139

Ft

1490 Ft/kg

755 Ft/kg

1390 Ft/kg

Füstli Snack Extra magvas rúd Fornetti

Csak Fornettit árusító üzleteinkben kapható.

145

180 + 40 g, Sága

499

Steffl sör

0,5 liter, Heineken

169

Ft

2772 Ft/kg

Ft/db

Bocskai szalámi

A fotók csak illusztrációk. Áraink az akciós készlet erejéig érvényesek. A nyomdai hibákért felelősséget nem vállalunk.

Hell energiaital

1 liter, 25%, (vilmos, kajszi, alma, szőlő, narancs, őszi) Sió-Eckes Kft.

Ft

Ft

338 Ft/liter

1 kg, (csípős), Nagykun Hús Kft.

Sió rostos gyümölcsital

259

Ft

250 ml (Classic, Red Grape, Apple Strong), Hell

1999 179 Ft

Jót, jó áron, a jó szomszédtól!

Ft

716 Ft/liter

MAKÓ: Maros Szupermarket • Szegedi úti Coop ABC • Bajcsy-Zsilinszky lakótelepi Coop ABC • Bárány utcai Coop ABC • APÁTFALVA: Széchenyi utcai Coop ABC • MAGYARCSANÁD: Fő utcai Coop ABC • FÖLDEÁK: Vásárhelyi utcai Coop ABC • CSANÁDPALOTA: Kálmány L. utcai Coop ABC • Kossuth utcai Coop Mini ABC • KISZOMBOR: Szegedi úti Coop ABC • MAROSLELE: Makói úti Coop Mini ABC

Legyen ön is a Coop Klub tagja! Igényeljen TÖRZSVÁSÁRLÓI KÁRTYÁT! Regisztráljon üzleteinkben!


34532

4

2016. augusztus 6.

Barbi HasznĂĄlt Divat

E�TRA �IN�SÉ�� HASZNà LT RUHà K gyermek ruhåk n�i���r� ruhåk S�t�l ��L�e� m�retig munkaruhåzat �i��, tå�ka, �åt�kok

SZERAPISZ

EgĂŠszsĂŠgĂźgyi KĂśzpont

Az Ă–n egĂŠszsĂŠgĂŠĂŠrt!

MANUĂ LIS TERĂ PIA

MINDEN HÉT��RE TELJES KÉSZLETFELTÖLTÉS!

A manuĂĄlis terĂĄpia kĂŠzzel vĂŠgzett technikĂĄkat, mechanikus energiĂĄt alkalmazĂł rendszer, amely a tartĂł- ĂŠs mozgatĂłrendszer visszafordĂ­thatĂł mĹąkĂśdĂŠs-zavarainak terĂĄpiĂĄjĂĄval foglalkozik.

ISKOLAKEZDÉSI AKCIÓ

A manuĂĄlis terĂĄpia alkalmazĂĄsa javasolt tĂśbbek kĂśzĂśtt:

-20%

A GYERMEKRUHà KBÓL ÉS GYERMEK����KB�L�

��TRA �IN�SÉG� NYà RI à RUVAL Và RJUK RÉGI ÉS ÚJ Và Sà RLÓINKAT!

Makó, Teleki u. 2. �� ���� ��������� �������� NYà RI NYITVA TARTà S: ���� ����, Szo� ���2, V� Z��VA

SzInergIa ĂœzLeTI SzaKKĂŠPzĹ? ISKoLa SzInergIa ĂœzLeTI SzaKKĂŠPzĹ? ISKoLa VersenykĂŠpes szakmĂĄk: VersenykĂŠpes szakmĂĄk: VersenykĂŠpes szakmĂĄk: VersenykĂŠpes szakmĂĄk: VersenykĂŠpes Mi szakmĂĄk: Mi megosztjuk Veled... megosztjuk Veled... Mi Mi megosztjuk Veled... Mi megosztjuk megosztjuk Veled... Veled...

Akkreditåciós lajstromszåm: 0494 – OM azonosító: 200029

SzInergIa ISKoLa SzInergIa ĂœzLeTI SzaKKĂŠPzĹ? ISKoLa SzInergIaĂœzLeTI ĂœzLeTISzaKKĂŠPzĹ? SzaKKĂŠPzĹ? ISKoLa

naPPaLI TagozaTon ĂŠreTTSĂŠgI UTĂĄn Nappali tagozaton, ĂŠrettsĂŠgi utĂĄn: naPPaLI TagozaTon ĂŠreTTSĂŠgI UTĂĄn naPPaLI TagozaTon ĂŠreTTSĂŠgI UTĂĄn naPPaLI ĂŠreTTSĂŠgI naPPaLI TagozaTon ĂŠreTTSĂŠgI UTĂĄn UTĂĄn ď § GyĂłgy ĂŠs TagozaTon sportmasszĹ‘r ď Ş Logisztikai ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Szakmai idegen nyelv + modell ď ŞĂ‰letpĂĄlya Logisztikai ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Szakmai idegen nyelv + ď § Fitness-wellness instruktor + SzemĂŠlyi ď Ş ÉletpĂĄlya Logisztikaimodell ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Szakmai idegen nyelv + ÉletpĂĄlya modell ď Şď ŞKereskedĹ‘ + Szakmai idegen nyelv nyelv + ÉletpĂĄlya modellmodell ÉletpĂĄlya modell KereskedĹ‘ + Szakmai idegen + ÉletpĂĄlya edzĹ‘ ÉletpĂĄlya modell KereskedĹ‘ + idegen nyelv + modell ď Şď ŞPĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki, befektetĂŠsi KereskedĹ‘ + Szakmai Szakmai idegen nyelv + ÉletpĂĄlya ÉletpĂĄlya modell ď Ş PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki, befektetĂŠsi ď Ş KereskedĹ‘ + Szakmai idegen nyelv + ÉletpĂĄlya modell ď § Logisztikai ĂźgyintĂŠzĹ‘ +Banki, ÉletpĂĄlya termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ ď Ş PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli befektetĂŠsi ď Ş termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ ĂźgyintĂŠzĹ‘ + + Banki, befektetĂŠsi PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki, befektetĂŠsi ď Şď ŞPĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ + VĂĄllalkozĂĄsi termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ (cĂŠges szakmai gyakorlat) termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ ď Ş modell PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ + VĂĄllalkozĂĄsi termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ mĂŠrlegkĂŠpes kĂśnyvelĹ‘ ĂźgyintĂŠzĹ‘ + VĂĄllalkozĂĄsi ď Ş PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ď Ş PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzőßgyintĂŠzĹ‘ + VĂĄllalkozĂĄsi + mĂŠrlegkĂŠpes kĂśnyvelĹ‘ ď § PĂŠnzĂźgyi-szĂĄmviteli ĂźgyintĂŠzĹ‘ VĂĄllalkozĂĄsi ď Şď ŞVĂĄllalkozĂĄsi ĂŠs bĂŠrĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki,+ befektetĂŠsi mĂŠrlegkĂŠpes kĂśnyvelĹ‘ mĂŠrlegkĂŠpes ď ŞtermĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ VĂĄllalkozĂĄsi ĂŠskĂśnyvelĹ‘ bĂŠrĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki,modell befektetĂŠsi mĂŠrlegkĂŠpes kĂśnyvelĹ‘ BĂŠrĂźgyintĂŠzĹ‘ + ÉletpĂĄlya ď Ş VĂĄllalkozĂĄsi ĂŠs + VĂĄllalkozĂĄsi ĂŠs bĂŠrĂźgyintĂŠzĹ‘ bĂŠrĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki, Banki, befektetĂŠsi befektetĂŠsi termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ ď Şď Ş szervezĹ‘, ĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ + SzĂĄllodai ď ŞTurisztikai VĂĄllalkozĂĄsi ĂŠs bĂŠrĂźgyintĂŠzĹ‘ + Banki, recepciĂłs befektetĂŠsi ď § Turisztikai szervezĹ‘, ĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ + termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ Turisztikai+szervezĹ‘, ĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ SzĂĄllodai ď Şď ŞIdegenvezetĹ‘ Emelt szintĹą szakmai+idegen nyelvrecepciĂłs termĂŠkĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ ď Ş SzĂĄllodai Turisztikai szervezĹ‘, ĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ + SzĂĄllodai recepciĂłs recepciĂłs Turisztikai+szervezĹ‘, ĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ + SzĂĄllodai recepciĂłs IdegenvezetĹ‘ + Emelt szintĹą szakmai idegen nyelv ď Şď Ş IdegenvezetĹ‘ UtazĂĄsĂźgyintĂŠzĹ‘ ď Ş Turisztikai szervezĹ‘, ĂŠrtĂŠkesĂ­tĹ‘ + SzĂĄllodai recepciĂłs ď ŞSportedzĹ‘ IdegenvezetĹ‘ + Emelt szintĹą szakmai idegen nyelv ď Şď § (testĂŠpĂ­tĂŠs, aerobik, labdarĂşgĂĄs, kĂŠzilabda, Emelt szintĹą szakmai idegentĂĄnc, nyelv ď Ş IdegenvezetĹ‘ pĂłtlĂŠk ď Ş DiĂĄkigazolvĂĄny, IdegenvezetĹ‘ + + UtazĂĄsĂźgyintĂŠzĹ‘ Emelt ĂśsztĂśndĂ­j, szintĹą szakmaicsalĂĄdi idegen nyelv ď ŞĂşszĂĄs, IdegenvezetĹ‘ + UtazĂĄsĂźgyintĂŠzĹ‘ UtazĂĄsĂźgyintĂŠzĹ‘ lovaglĂĄs, tenisz, kajak-kenu, rĂśplabda, kosĂĄrlabda, ď Ş IdegenvezetĹ‘ + (testĂŠpĂ­tĂŠs, aerobik, labdarĂşgĂĄs, kĂŠzilabda, tĂĄnc, SportedzĹ‘ ď Ş IdegenvezetĹ‘ + UtazĂĄsĂźgyintĂŠzĹ‘ kĂźzdĹ‘sportok, stb.) + SzemĂŠlyi edzĹ‘ vagy Emelt szintĹą ď § IntenzĂ­v nyelvoktatĂĄs (testĂŠpĂ­tĂŠs, aerobik, labdarĂşgĂĄs, kĂŠzilabda, tĂĄnc, ď Ş SportedzĹ‘ ĂşszĂĄs, lovaglĂĄs, tenisz, kajak-kenu, rĂśplabda, kosĂĄrlabda, (testĂŠpĂ­tĂŠs, aerobik, labdarĂşgĂĄs, kĂŠzilabda, tĂĄnc, ď Ş SportedzĹ‘ kĂŠpzĂŠs vagy Fitness instruktor Aqua trĂŠner stb. (testĂŠpĂ­tĂŠs, aerobik,vagy labdarĂşgĂĄs, kĂŠzilabda, tĂĄnc, ď Şnyelvi SportedzĹ‘ ĂşszĂĄs, lovaglĂĄs, tenisz, kajak-kenu, rĂśplabda, kosĂĄrlabda, kĂźzdĹ‘sportok, stb.) + ĂŠs SzemĂŠlyi edzĹ‘ vagy Emelt szintĹą ĂşszĂĄs, lovaglĂĄs, tenisz, kajak-kenu, rĂśplabda, kosĂĄrlabda, ď § CĂŠges belfĂśldi kĂźlfĂśldi szakmai ĂşszĂĄs, lovaglĂĄs, tenisz, kajak-kenu, rĂśplabda, kosĂĄrlabda, kĂźzdĹ‘sportok, stb.)Fitness + SzemĂŠlyi edzĹ‘vagy vagy Emelt szintĹą kĂŠpzĂŠs vagy instruktor trĂŠner stb. kĂźzdĹ‘sportok, stb.) + SzemĂŠlyi edzĹ‘ vagyAqua Emelt szintĹą ď Ş nyelvi DiĂĄkigazolvĂĄny, ĂśsztĂśndĂ­j, csalĂĄdi pĂłtlĂŠk kĂźzdĹ‘sportok, stb.)Fitness + SzemĂŠlyi edzĹ‘vagy vagyAqua Emelt szintĹą gyakorlat nyelvi kĂŠpzĂŠs vagy instruktor trĂŠner stb. nyelvi kĂŠpzĂŠs vagy Fitness instruktor vagy Aqua trĂŠner stb. ď Şď ŞLogisztikai ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Szakmai idegen nyelv +nyelv + Logisztikai ĂźgyintĂŠzĹ‘ + Szakmai idegen

ď Ş nyelvi IntenzĂ­v nyelvoktatĂĄs kĂŠpzĂŠs vagy Fitness instruktor vagy Aqua trĂŠner stb.

ď Ş DiĂĄkigazolvĂĄny, ĂśsztĂśndĂ­j, csalĂĄdi pĂłtlĂŠk

ď Ş ď ŞCĂŠges belfĂśldi ĂŠs kĂźlfĂśldi szakmai gyakorlat DiĂĄkigazolvĂĄny, ĂśsztĂśndĂ­j, csalĂĄdi pĂłtlĂŠk

DiĂĄkigazolvĂĄny, ĂśsztĂśndĂ­j, csalĂĄdi pĂłtlĂŠk ď Ş nyelvoktatĂĄs ď Ş IntenzĂ­v DiĂĄkigazolvĂĄny, ĂśsztĂśndĂ­j, csalĂĄdi pĂłtlĂŠk

ď Ş IntenzĂ­v nyelvoktatĂĄs IntenzĂ­vbelfĂśldi nyelvoktatĂĄs ď Ş ĂŠs kĂźlfĂśldi szakmai gyakorlat ...Te oszd meg mindenkivel! ď Ş CĂŠges IntenzĂ­v nyelvoktatĂĄs ď Ş belfĂśldi ď Ş CĂŠges CĂŠges belfĂśldi ĂŠs ĂŠs kĂźlfĂśldi kĂźlfĂśldi szakmai szakmai gyakorlat gyakorlat www.facebook.com/szinergiaszakiskola

ď Ş CĂŠges belfĂśldi ĂŠs kĂźlfĂśldi szakmai gyakorlat ...Te oszd meg mindenkivel! www.facebook.com/szinergia.szeged ...Te oszd meg mindenkivel! ...Te meg mindenkivel! www.facebook.com/szinergiaszakiskola ...Te oszd oszd meg mindenkivel! 6722 Szeged, moszkvai krt. 11 I 06 62 421-260 I 06 20 350 1387 www.facebook.com/szinergiaszakiskola www.facebook.com/szinergia.szeged www.facebook.com/szinergiaszakiskola www.facebook.com/szinergiaszakiskola www.facebook.com/szinergia.szeged www.facebook.com/szinergia.szeged

Ă r11pwww.facebook.com/szinergia.szeged d 62Fe j e dI e06l e20m 6722 Szeged, moszkvai krt. 06 421-260 350 1387 IĂĄwww.szinergiaszakiskola.hu HĂŠtfő–pĂŠntek: 8.00 – 16.00 ĂœgyFĂŠLFogaDĂĄS

6722 moszkvai 11 6722 Szeged, Szeged, moszkvai krt. krt. 11 II 06 06 62 62 421-260 421-260 Katolikus GimnĂĄzium ĂŠs 6722 Szeged, moszkvai krt. 11 I 06 62 421-260

ĂœgyFĂŠLFogaDĂĄS ĂœgyFĂŠLFogaDĂĄS HĂŠtfő–pĂŠntek: 8.00 – ĂœgyFĂŠLFogaDĂĄS ĂœgyFĂŠLFogaDĂĄS

20 II 06 20 350 350 1387 1387 SzakkĂśzĂŠpiskola 06 20 350 1387 I 06

Kistelek,16.00 Ifjúsåg tÊr 3.www.szinergiaszakiskola.hu | info@afg.hu | 0662 259-228 www.szinergiaszakiskola.hu HÊtfő–pÊntek: 8.00 – 16.00lap Ês bővebb www.szinergiaszakiskola.hu JelentkezÊsi informåció: www.afg.hu HÊtfő–pÊntek: www.szinergiaszakiskola.hu HÊtfő–pÊntek: 8.00 8.00 – – 16.00 16.00 Kapcsolattartó: Tóth Gabriella | igazgato@afg.hu | 0620 279-2079

ÉRETTSÉGIRE ÉPĂœLĹ? SZAKKÉPZÉSEK

POSTAI ĂœZLETI ĂœGYINTÉZĹ? LOGISZTIKAI ÉS SZĂ LLĂ?TMĂ NYOZĂ SI ĂœGYINTÉZĹ?

FeltÊtelek: ÊrettsÊgi vizsga, 18–25 Êv Êletkor KÊpzÊsi idő: nappali tagozaton 2 Êv ElmÊlet Ês gyakorlat arånya: 60–40% Juttatåsok: tanulmånyi eredmÊnytől fßggő ÜsztÜndíj, munkaruha-juttatås, ÊtkezÊsi jegy ElhelyezkedÊs: az orszåg bårmely postahelyÊn vagy vållalkozåsoknål A kÊpzÊs tanulószerződÊssel kezdhető meg, melyhez a gyakorlati kÊpzőhely biztosított. Felvehető lÊtszåm maximum 20 fő JelentkezÊsi hatåridő: 2016. augusztus 18. Csalådi pótlÊk, diåkigazolvåny, kollÊgium biztosított.

• fejfåjås • nyaki fåjdalom • håtfåjås (dorsalgia) • derÊkfåjås (lumbago) • porckorong problÊmåk (protrusio disci, discus hernia) • spondylosis (a csigolyåk Ês kÜztßk levő porckorongok kopåsa, elhasznålódåsa) • spondylolysis (csigolyaív megszakadåsa) • spondylolisthesis (csigolya elcsúszåsa) • ischialgia (idegi eredetŹ, alsó vÊgtagba sugårzó fåjdalom) • rossz testtartås • csigolya kisízßleti blokk • csigolya-borda ízßleti blokk • alagút szindrómåk • vållfåjås, befagyott våll • impingement szindróma (våll ßtkÜzÊsi problÊma) • izomhúzódås, izomfåjdalom • kÜnyÜkízßleti problÊmåk (tenisz-, golfkÜnyÜk) • csípőízßleti fåjdalom, mozgåskorlåtozottsåg • tÊrdízßleti fåjdalom, mozgåskorlåtozottsåg • boka ízßleti fåjdalom, mozgåskorlåtozottsåg • låbboltozat sßllyedÊse, fåjdalma

Figyelje honlapunkat! CĂ­m: 6900 MakĂł, Martinovics u. 3. Telefon: (62) 210-320 Mobil: 06 (30) 920-0680 E-mail: serapismed@gmail.com Web: www.szerapiszmed.hu


2016. augusztus 6.

5


6

2016. augusztus 6.

NYÁRI RUHÁK VÉGKIÁRUSÍTÁSA ZOKNI- ÉS ÁGYNEMŰVÁSÁR Makón a piactéren hátul (Hajnal u. felől) augusztus 7-én (vasárnap) 8–12 óráig. • több ezer féle • minőségi tunikák, női felső, top ��������� 500 Ft/db topok�������������������������������� 500 Ft/db • női halásznadrágok, • férfipólók����������������������� 500 Ft/db rövidnadrágok ����� 500 Ft/db • női minőségi olasz, török divat• női farmer halásznadrágok, áruk hatalmas választékban, farmerszoknyák �� 500 Ft/db óriási kedvezménnyel kaphatók.

TÁNYÉROS AKCIÓ 72 digitális tv-csatorna 1990 Ft/hó Beüzemelés: 0 Ft Ft-tól + internet + telefon 5490 Ft/hó-tól 110 digitális tv-csatorna 3490 Ft/hó Beüzemelés: 0 Ft Ft-tól (14 HD csatorna) + internet + telefon 6490 Ft/hó-tól 83 digitális tv-csatorna 2490 Ft/hó Beüzemelés: 0 Ft Ft-tól (14 HD csatorna) + internet + telefon 5490 Ft/hó-tól És még sok kedvezmény, részletek az üzletben.

Majsai Mihályné (Marcsi)

Makó, Gárdonyi u. 7., Tel.: 20/405-4543, 30/938-2987

Autóbontó

forgAlomból vAló kivonás, régi vagy roncsautó átvétel, teljes körű okmányirodai ügyintézéssel, szállítással,

kö l t s é g m e n te s e n .

Autofrance kft. szeged, Díszlet u. 3.  62/488-446, 06-30/943 5745 (Hívjon bármikor)

ÉLÉSTÁR

Nálunk mindent megtalál!

Makón, a Vörös�arty �s az A�a�y utca sarkán.

NYÁRI ÁRZUHANÁS

a GEPIDÁNÁL!

30%

Most akár

kedvezmény!

Az akció 2016. 09. 30-ig, ill. a készlet erejéig tart.

� t�keh�s � cse�egeáru � ��stöltáru � �lel�iszerek A�Z-ig � vegyiáruk A�Z-ig

Kerékpárok, kiegészít�k, alkatrészek széles választékban.

KÁLVIN TÉRI KERÉKPÁRUDVAR

Makó, Kálvin tér 1/A Telefon: (30) 228-2550 A MEGBÍZHATÓ MIN�SÉG ELKÖTELEZETTJE! Teljes körû szerviz- és karbantartási munkák a már jól megszokott színvonalon.

Akciós laktózmentes termékek Riska laktózmentes túró 239 Ft

(250 g, 956 Ft/kg)

Riska laktózmentes vaj

(100 g, 1.890 Ft/kg)

Riska laktózmentes UHT tej (1 l, 2,8%)

189 Ft 259 Ft

Az akció 2016. augusztus 14-ig tart.

Akciós termékek

Magyar ESL tej (1 l, 2,8%) 199 Ft Gazda tejföl

(20%, 800 g, 524 Ft/kg)

Riska tejföl

(20%, 330 g, 512 Ft/kg)

419 Ft 169 Ft

Az akció 2016. augusztus 14-ig tart.

Augusztus 20-ra birka- és marhahúsra el�rendelést felveszünk!

Birkahús el�jegyezhet� 1750 Ft/kg

Bankkártyával is �zethet. Nyitva� ���z� ��19, V ��13

Továbbra is sok szeretettel várjuk vásárlóinkat a Piactéri Húsboltban is!


2016. augusztus 6.

7


88

2016. 2016.augusztus augusztus6. 6.

Ingatlanbörze Ön-Ért-ék

energetikai tanúsítvány gyorsan, jó áron! otthon melege pályázatokhoz, adásvételi szerződésekhez, hitelekhez. csok teljes ügyintézése. inGATLANKÖZVETÍTÉS, ÉR­TÉKBECS­LÉS.

Lakásokat, házakat, földeket, bigecseket keresünk.

in­gat­l an­iro­da Ferenczi Gá­bor Tel.: (30) 691-9293 Makó

Nagylak, Pacsirta u. 9. sz. alatti ingatlan, 2 szoba, nappali, konyha, fürdőszoba, kamra + 2 beállásos garázs, valamint Nagylak, Petőfi u. 7/A sz. alatti vendéglő étteremmel, teljes berendezéssel, kedvező áron eladó. Telefon: (20) 928-6282. Földeák, Dózsa Gy. u. 3/A sz. családi ház eladó. Telefon: (70) 9329762.

cégalapítás, cégügyek. Ma­kó, Pá­va u. 11.  (30) 955-0401

5,5 M Ft Gerizdesen 3 szobás, jó ház. Telefon: (30) 955-0401. Makón, a Hunyadi utcában lakás eladó. Telefon: (70) 281-2581.

Ráday lakótelepen III. emeleti lakás eladó. Telefon: (30) 222-3305.

Makó központjában szép nagy családi ház 23 M Ft Gyóni Géza utcai családi ház 4,8 M Ft Jókai utcai házrész 3,9 M Ft Makó-Rákoson parasztház hatalmas fedett tárolóval, nagy telken 1,6 M Ft Makói téglagyár eladó 110 M Ft Csanádpalotán, a Muskátli utcában családi ház eladó 4,5 M Ft Állomás téren jó tájolású telek kis házzal 3,9 M Ft Ószegedi utcán üres építési telek 2 M Ft Újvároson tetőtér beépítéses ház 15 M Ft Bónusz kocsma eladó 10 M Ft Makó határában összközműves telephely, parkolóval, raktárral 35 M Ft Makó központjában hangulatos téglaház 12,5 M Ft Magyarcsanád központjában kiváló ház 3,99 M Ft Makón, a Csipkesoron, a Ráday utcában, a Szegedi utcán téglalakások 6,2–6,4 M Ft Maroslele központjában vendéglátóhely 29 M Ft Deák Ferenc utcában szép, hangulatos polgári ház 12,5 M Ft

Munkás u. 64. sz. ház eladó. Telefon: (20) 473-4068.

ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY OLCSÓN!

Magyarcsanádon téglaház, összközművesített, dupla portájú, norton kúttal eladó. Irányár: 1 M Ft. Telefon: (20) 254-0426.

Hivatalos értékbecslés!

Nagycsillag utcai parasztház, azonnal beköltözhetően, akár bútorozva is eladó. Irányár: 5,5 M Ft. Telefon: (30) 662-1485.

Még több in­gat­lan itt: www.hazadlesz.hu

Lesiben 3 láncos kiskert eladó. Telefon: (30) 427-6406.

Hőszigetelt, 3 szobás téglaház eladó. Telefon: (30) 955-0401. Eladó Makó, Bercsényi u. 30. sz. téglaház. Hódmezővásárhelyi csere érdekel. Telefon: (70) 678-0529. Makói kertes ház melléképületekkel, jó helyen eladó. Telefon: (30) 735-4451. Maros-parti nyaraló saját tulajdonú portával, kedvező áron eladó. Telefon: (70) 629-2775. Makón, szép polgári házban, 100 m² utcai és 50 m² udvari lakás, szárazkapu bejárattal, nagy kerttel eladó. Telefon: (20) 280-3531. Belvárosban építési telek 980 m² közművel (víz, villany, csatorna) eladó. Telefon: (30) 283-4231. Eladó Makó, Liget u. 5/B, sarki ház, 546 m² telken. Telefon: (70) 6198027.

Eladó földet keresek. Telefon: (30) 955-0401. Makón tégla magánházamat garázzsal egyenértékű lakásra cserélném. A ház megtekinthető a Jó fogáson. Irányár: 6,7 M Ft. Telefon: (70) 282-5875. Eladó házat, lakást, nyaralót, termőföldet keresek ügyfélkörünk részére. Telefon: (20) 385-1092. Makón, a Megyekert mögött, a zsidó temető dűlőjén, a Kakuja tanya mellett 26,6 lánc föld eladó. Telefon: (20) 322-5080.

Makó, Rákóczi u. 34. II/5, felújított, erkélyes, klímás, új nyílászárós, beépített konyhabútorral és konyhagépekkel téglalakás eladó. Telefon: (30) 978-7392. Lakás eladó, házcserével. Telefon: (30) 955-0401. Téglablokkos, 2 szobás lakás eladó, vagy 1 szobásra cserélhető. Telefon: (30) 872-0037. Tanya eladó, villannyal (3 fázis) és gázzal, a városhoz közel. Telefon: 213-233.

Hunyadi utca páros oldalán, gázfűtésű, II. emeleti, 2 szobás, felújított lakás eladó. Telefon: (30) 3464634. Belvárosban nagy alapterületű, felújítást igénylő magánház, közös kapubejáróval eladó. Telefon: (70) 222-0275. Luther utcában rendezett parasztház, ugyanitt szép állapotú, nagytestű Aprilia SR50, 2002-es, karburátoros robogó eladó. Telefon: (30) 626-3395, (20) 577-3004. Keresek házat, lakást 40 M Ft-ig. Telefon: (30) 955-0401. Csanádalberti, Fő utcai ház mélléképületekkel eladó. Telefon: (20) 326-1465, (30) 284-8827. Makó, Búza u. 9. sz. nagyportájú ház eladó. Telefon: (30) 910-5911. Makón, a Bajcsy lakótelepen II. emeleti, téglaépítésű, gázkonvektoros, 2 szobás, részben felújított, középső lakás eladó. Telefon: (70) 409-0543. Lakást keresek, házcserével is. Telefon: (30) 955-0401. Nyúl u. 8. sz. kis parasztház eladó. Telefon: (30) 386-2793, (30) 5950199. Ráday ltp C/1-ben 2 szobás, felújított téglalakás eladó. Ár: 7 M Ft. Telefon: (30) 662-1485.

Magánkézből Szeged, Szabadkai út 39. sz. alatti ipari és kereskedelmi tevékenységre alkalmas 234 m²-es ház, 812 m²-es telken eladó. Telefon: (20) 338-4078. Maroslele, Rákóczi u. 12. sz. ház eladó. Telefon: (70) 380-4429. Ház eladó lakásbeszámítással. Telefon: (30) 955-0401. Parasztház eladó Makón, a Toldi utcában. Telefon: (70) 513-4315. Maroslelén, Földeákon albérletet, illetve részletfizetésre magánházat keresek. Telefon: (30) 877-0794.

Makó, Justh Gyula utcán, jó helyen 3 szobás ház teljes közművel, nagy portával, akár mezőgazdasági vállalkozásra vagy telephelynek is alkalmas, eladó. Telefon: (20) 3225080.

Földet bérelnék Kiszomboron, magas bérleti díjat előre fizetem. Telefon: (30) 860-2627.

Makón, a Ráday ltp-en 2 szobás, III. emeleti, erkélyes, egyedi fűtéses lakás eladó. Telefon: (20) 9588867.

Szegeden, az egyetem közelében, az Alföldi utcában, 44 m²-es lakás kiadó egy-két diáknak július 15-től. Telefon: (20) 929-3901.

Német partnereim részére keresek családi házat, tanyát, nyaralót. Telefon: (30) 282-9225.

Makó főterén 126 m²-es üzlet és 41 m²-es üzlet (iroda) kiadó. Telefon: (20) 946-8434.

Makói kertes ház sürgősen eladó. Telefon: (30) 784-0557.

115 m²-es helyiség, Deák Ferenc utcára nyíló, 61. sz. alatti, mellékhelyiségekkel kiadó. Telefon: (30) 978-3753.

Parasztház eladó. Telefon: (70) 270-8346. Makó belvárosában 135 m²-es, 4,5 szobás lakás, 2 garázzsal eladó. Ár: 12,7 M Ft. Telefon: (20) 946-8434. Hódmezővásárhely, Újvároson családi ház eladó, makói ingatlant beszámítok. Telefon: (20) 2593435. Hold u. 30. olcsón eladó. Telefon: (30) 955-0401. Orosházán beépíthető összközműves telek, 534 m², garázzsal, műhellyel eladó. Telefon: (20) 824-5752. Makón, a Kelemen L. u. 8. sz. ház eladó. Telefon: (70) 652-5222. Csanádpalotai, összkomfortos, részben felújított, nagy telekkel rendelkező családi ház eladó. Akár részletfizetésre is. Telefon: (70) 319-2031. Hunyadi utcában földszinti garzon lakás eladó. Ár: 6 M Ft. Telefon: (30) 662-1485. Makón, a Posta utcában 2 szobás, felújított, III. emeleti, középső panellakás eladó. Ár: 7,5 M Ft. Telefon: (70) 554-5030. Apátfalván közművesített, nagy portával családi ház eladó. Telefon: (20) 912-8998. Parasztház, komfort nélküli, 120 m²-es, eladó. Irányár: 2,9 M Ft. Telefon: (20) 475-2204. Makón, a Szegedi utcai ABC felett, II. emeleti, felújított lakás eladó. Telefon: (30) 327-8026. Makón, a Toldi u. elején kertes ház eladó. Alku nélkül 6 M Ft. Telefon: (30) 454-2181.

Piac mellett kocsma kiadó, akár más célra is. Telefon: (20) 3215814.

Garázs kiadó Makó, Hunyadi u. 4. alagsorában. Telefon: (30) 4741851. Albérlet kiadó. Telefon: (30) 2632671. Albérletet keresek. Telefon: (30) 319-0575. Hosszú távra keres albérletet Makó területén egy nem dohányzó, tiszta, rendes, dolgozó pár. Telefon: (30) 787-2017. Kiskunfélegyházán 60 m²-es igényes üzlethelyiség kiadó. Telefon: (70) 522-3831. állat

5 kg-os sárga kakasok máris kaphatók, kérésre megtisztítom, házhoz szállítom. Telefon: 297-079, (30) 299-3168. Nagysúlyú húshízó eladó. Telefon: (20) 997-5831. 1 éves sárga tojótyúkok augusztus 11-re, 580 Ft/db áron előjegyezhetők. Makó, Váradi u. 79. Választási malacok eladók vagy takarmányra cserélhetők. Makó, Bárány u. 30. Telefon: (70) 2839257. Pecsenyekacsa, 6 hetes, fehér, 3 kg-os, továbbtartásra is alkalmas, ingyenes házhoz szállítással megrendelhető, 1.400 Ft/db. Telefon: (30) 860-2627. Jack Terrier, drótszőrű foxi keverék kan és Jack Terrier kiskutyák oltva, féregtelenítve eladók. Telefon: (30) 532-9693. Választási malacok Telefon: (30) 239-3886.

eladók.

Városközeli tanya eladó, földek kiadók. Telefon: (70) 282-8919.

Jérce, sárga, 8 hetes, 1.100 Ft/db, ingyenes házhoz szállítással megrendelhető. Telefon: (30) 835-1121.

Makón nagyportájú telek, társasház építésére is alkalmas, rajta lévő romos házzal eladó. Telefon: (20) 203-5240.

MNF malacok, süldők, hízók, kisbálás lucerna eladó, takarmányt beszámítok. Telefon: (70) 6195372.

b é r ­l e ­m é n y

40, 60, 170, 220 és 440 m²-es helyiségek, 60 m²-es emeleti iroda, 60 m²-es üzlethelyiség és iroda, több helyiséges, 120 m²-es szépségszalon és 120 m²-es, emeleti irodák tárgyalóval kiadók. Makó, Vásárhelyi u. 15. Telefon: (30) 9252100.

Előnevelt pulyka, 6 hetes, fehér, 2.500 Ft/db, ingyenes házhoz szállítással megrendelhető. Telefon: (30) 835-1121. 3 db HF bikaborjú, 3 hónaposak, tejen neveltek, eladók. Telefon: (30) 942-6116. 5 db anyabirka és 1 db bárány eladó. Telefon: (30) 230-1322.


99

2016.augusztus augusztus6.6. 2016. 207-es Mercedes eladó bontásra. Süldőt, hízót beszámítok. Telefon: (20) 401-8232.

Kecskegidák eladók. Telefon: (30) 519-4533. Német juhász kan kölyök, rajzos eladó. Telefon: (30) 395-4932. Tojótyúk 499 Ft/db! Egyéves, szép barna tollas, kiválóan tojó, ingyenes házhoz szállítással rendelhető! Telefon: (70) 240-1331. Sertések, 40 kg-os süldők eladók. Telefon: (20) 438-7841. Kecskék eladók. Telefon: (20) 4804502. Fajtatiszta Komondor kiskutyák eladók. Telefon: (30) 487-3075. Csoki színű Labrador kiskutyák, oltva, féregtelenítve eladók, a szülők a helyszínen megtekinthetők, azonnal elvihetők. Telefon: (30) 314-8150. Póni lovak és nagy lovak eladók. Telefon: (70) 434-7570, (30) 9105271. Nagytestű postagalambok eladók, vagy takarmányra is cserélhetők. Telefon: (30) 263-0025. Máltai, yorki kiskutyák eladók. Telefon: (63) 890-560, (30) 8534404. Sárga tojótyúk, szép tollas, 1 éves, továbbtartásra is alkalmas, ingyenes házhoz szállítással megrendelhető. 550 Ft/db. Telefon: (30) 8351121. 2 db tarka bika (550 kg-os) és trágya eladó. Telefon: (20) 946-0157. Yorkshire terrier, 2 db, 8 hetes szuka kiskutya, oltva, féregtelenítve eladó. Telefon: (30) 945-4149. Cigája bárányok, anyabirkák, kos, valamint 16×4 méteres színre szarufa párok eladók. Telefon: (70) 548-3637. 4 db választási bikaborjú eladó. Telefon: (30) 472-3785. Bőtejű fekete-tarka fejőstehén eladó. Telefon: (20) 371-1093. j á r ­m û

Eladó Ergo N elektromos moped Hódmezővásárhelyen. Telefon: (70) 609-8831. 2 tengelyes billencs pótkocsi eladó. Telefon: (30) 981-7403. Rába 15-ös kistraktor, billenős pótkocsival és mezőgazdasági felszereléssel, kitűnő állapotban, friss műszakival eladó. Telefon: (20) 322-5080. Eladó Mercedes A-140 benzines személygépkocsi, 145 000 km-rel, rendkívül megkímélt belsővel, rendszeresen karbantartott, vezetett szervizkönyv, 2 db gyári kulcs, klíma stb. Irányár: 758.000 Ft. Megtekinthető: First Mobil Hódmezővásárhely, Kutasi út 22/A Telefon: (30) 945-4782.

VW Polo 1.0 B, 1994-es, 2017. 09-ig érvényes műszakival eladó. Ár: 170.000 Ft. Telefon: (70) 4142518. Wartburg 1.3 Trans 21 hónapi műszakival eladó. Telefon: 217625. Suzuki 1.3 Wagon R+, 2004-es, extrákkal, 73.000 futott km-rel eladó. Telefon: (20) 912-0039. Honda robogó eladó. Telefon: (30) 617-1138. TZ4K vagy MT8-as kistraktort üzemképtelenül is keresek. Telefon: (20) 809-1876. Készpénzért bármilyen autóját, utánfutóját, lakókocsiját megveszem. Telefon: (30) 421-8575, (70) 424-7820. Új utánfutók, használtak, lakókocsik, büfékocsik 40.000 Ft-tól eladók. Szállítást vállalok. Telefon: (70) 424-7820. Régi motorokat vásárolok. Bármilyen állapotban. Telefon: (30) 950-9170. 18,4 R 34, 2 db külső köpeny jó állapotban eladó. Telefon: (30) 9634257. s z o l ­g á l ­t a ­t á s

Gáz­ké­szü­lé­kek hi­ba­be­je­len­té­se, ja­ví­tá­sa. Te­le­fon: (20) 335-6114. Köl­töz­te­tés, bú­tor­szál­lí­tás ra­ko­ dók­kal vagy anél­kül. Hét­vé­gén is! Ma­kó, Kár­olyi M. u. 8. Te­le­fon: (20) 442-0416. Kőművesmunkát, homlokzati hőszigetelést, gipszkartonozást, tetőáthajtást és szegést vállalunk. Telefon: (30) 606-5316. Gázkészülékek javítása, karbantartása, víz-, gáz- és központi fűtések szerelése. Telefon: (20) 3235090. Talajvíz elleni vízszintes falszigetelés fűrésztechnikával történő befűzését vállalom tégla- és vályogfalnál. Telefon: (30) 935-6527. Hagyaték felvásárlás, házkiürítés, lomtalanítás. Telefon: (30) 4646162. Mindenfajta kőművesmunkát vállalok. Telefon: (70) 558-2372. An­ten­na­sze­re­lést és át­sze­re­lést vál­la­lok. Te­le­fon: (30) 279-0021. Pótkocsikkal aratáskor gabonaés egyéb szállítás. Telefon: (30) 965-7321. Mindenféle ház körüli munkát vállalok. Telefon: +36 (20) 548-8505. Épületek felújítását, vakolását, falazását, betonozását, tetőjavítást és tetőáthajtást vállalok. Telefon: (30) 263-4358. Teherfuvarozást, költöztetést, fokhagyma, zöldség behordását, illetve szedését traktorral, személyekkel vállaljuk. Telefon: (70) 6261732, (70) 574-2607.

Fogsorkészítés, javítás, fogpótlás, alábélelés, kapocs, törésjavítás garanciával. Telefon: (30) 9081798. Petrezselyemöntözést mikroszóró konzollal vállalok. Telefon: (30) 965-7321. Kerítések, kapuk készítése, talajfúrás. Telefon: (30) 265-2305. Szállítást, tárcsázást, gazvágást és szántást vállalok. Telefon: (30) 2132720. Fakivágás akár fáért is. Telefon: +36 (20) 548-8505. Mindenféle éghető hulladék, törmelék, lomhulladék, állati trágya elszállítását, udvar- és padlástakarítást, teljes házkiürítést vállalok, lovas-kocsival, reális áron. Telefon: (70) 525-0090. Veszélyes fák lebontását, faápolást vállalok alpin technikával. Telefon: (70) 251-5383. Gruberozás, tárcsázás, petrezselyemzöld, gazvágás 2 méterig és szárzúzás szétfújva. Telefon: (30) 965-7321. 10 személlyel földi munkát vállalok. Telefon: (30) 464-4142. Víz-, központi fűtésszerelést, csőtörés javítását, lánghegesztési munkát, szennyvízcsatorna szerelést vállalok. Telefon: (30) 4431110. Fa, műanyag nyílászárók beépítése, cseréje. Minden, ami árnyékolástechnika! Redőny, szúnyogháló, harmonikaajtó. Telefon: (20) 4216720. Hagyaték felvásárlás, lomtalanítás. Telefon: (20) 228-4560. Klímaszerelés, át­sze­re­lés! Szám­ lá­val, ga­ran­ci­á­val. Te­le­fon: (30) 279-0021, Gé­mes Bt. Trapézlemez, cserepeslemez többféle színben és méretben, hosszú garanciával eladó. Telefon: (30) 665-0209, www.mechanikabt.hu Kútfúrás. Telefon: (30) 554-5544. Beépíthető cserépkályha kompletten, beépítéssel eladó. Telefon: (30) 644-2776. Redőny, szúnyogháló készítés, javítás gyártótól, akár 2 órán belül. Telefon: (20) 403-9489, (30) 7477580. Fokhagymapucolást vállalok a lakásomon. Telefon: (30) 4644142. Lapostetők teljes körű szigetelése, bádogozása. Precíz munka, korrekt ár. Telefon: (30) 776-9997. Törmelékszállítást, lomtalanítást, udvar és padlás takarítást vállalunk. Telefon: (30) 820-9558. Szobafestést, mázolást, tapétázást, homlokzati hőszigetelést, díszítő vakolást, állványozással, melegburkolást (PVC, padlószőnyeg, laminált padló) vállalunk, anyagbeszerzéssel, számlaképesen. Telefon: (30) 310-6469.

Térkövezést vállalok minőségi munkával, garanciával, számlaképesen. www.mlzglobalbau.hu, mlzglobalbaukft@gmail.com, Telefon: (20) 563-8841 Cserépkályhák (új, bontott) beépítése, újrarakása, karbantartása. Telefon: (20) 978-3962. Beázások azonnali javítását, régi tetők áthajtását, lapostetők szigetelését és teljes körű bádogozását (ereszcsatorna, kéményszegély, oromszegély) vállalom. Telefon: (30) 833-3196. Kútfúrás több méretben bronz lábszeleppel. Telefon: (20) 557-5720. Régi házak felújítását vállalom. Telefon: (70) 672-8506. Redőnyök javítása és újak készítése. Műanyag nyílászárók cseréje akár bontás nélkül. Telefon: (30) 481-0585. Makón bevásárlást, gondozást, gyermekfelügyeletet, takarítást vállalok. Telefon: (20) 422-4404. Új tetők készítését, régi tetők áthajtását, javítását, lapostetők szigetelését és teljes körű bádogozását vállalom anyagbeszerzéssel együtt. Precíz munka, korrekt ár. Telefon: (30) 776-9997. Vállalunk hőszigetelést, díszítő vakolattal, szobafestést, mázolást, kőművesmunkát garanciával, korrekt áron. Telefon: (20) 459-1070. Lomtalanítást vállalok. Telefon: (30) 464-4142. Szántást, fogasolást Telefon: (70) 773-6015.

vállalok.

Fémvázas mobilgarázsok, féltetők, tárolók és kapuk elkészítését vállalom. Telefon: (70) 302-8450. Sírkőkészítés, -tisztítás, -felújítás olcsón, rövid határidővel. Dudás László. Telefon: (20) 289-0279.

Tollfelvásárlás! Dunnát, párnát veszek magas áron. Telefon: (30) 354-3210, (70) 505-9040. Idei őrölt paprika 2.200 Ft/kg-ért eladó. Telefon: (30) 320-5214. Asztalokat, régi bútorokat, képeket, keretet, faliórát, porcelánt, komódot, padokat, régi nagyszekrényt, húsvágó asztalt, demizsont, ballont, 8–50 l-es üvegeket, teljes hagyatékot vásárolok. Telefon: (30) 354-3210, (70) 505-9040. Sorselemzés, kártyajóslás, családi, párkapcsolati problémák, szerelemkötés, átok-rontás levétele. Hívásra házhoz megyek. Telefon: (30) 924-3867. Vá­sá­ro­lok: ré­gi bú­tort, tol­lat, ha­gya­té­kot, ré­gi pénzt, ki­tün­te­té­se­ ket, fest­ményt, köny­vet, le­ve­le­zõ­la­ pot, de­mi­zsont, por­ce­lánt. Min­den­ ne­mû ré­gi­sé­ge­ket. Ma­kó, Lo­no­vics sgt. 10. Te­le­fon: (20) 228-4560. KONTI. Ipari fokhagymát folyamatosan vásárolok. Telefon: (30) 572-7595. Eredeti császárfa akciósan eladó. Telefon: (70) 701-5906. www. tomentosa.eu Teherfuvarozást, költöztetést, fokhagyma, zöldség behordását, illetve szedését traktorral, személyekkel vállaljuk. Telefon: (70) 6261732, (70) 574-2607. Fokhagymát vásárolok a legmagasabb napi áron. Telefon: (30) 7512710.

Szántást, tárcsázást, gazvágást és szállítást vállalok. Telefon: (30) 213-2720.

Vásárolok régi és újabb bútorokat és háztartási gépeket. Makó, Szegedi u. 37. Telefon: (30) 3837116, (70) 432-0181.

Régi tetők javítását, áthajtását, új tetők készítését vállalom anyagbeszerzéssel is. Telefon: (20) 4033243.

Makói vöröshagyma eladó. 100 Ft/ kg. Telefon: (20) 209-8738. Vásárolok darabolt és tisztított fokhagymát. Telefon: (20) 221-1519.

Fakivágást, darabolást, bepakolást vállalok. Telefon: (30) 265-7817.

Mini-Bizi ajánlata: fagyasztószekrény 14.000 Ft, motoros permetező 19.000 Ft, monitorok (LCD) 6.000– 28.000 Ft, fűnyíró (benzines) 26.000 Ft, LCD TV 25.000–60.000 Ft, centrifuga 9.000 Ft. Makó, Úri u. 11. Telefon: (62) 214-751, (20) 987-7119.

Redőny Doktor! Redőnyök javítása, újak készítése, garanciával. Hétvégén is. Telefon: (20) 2992233. Törmelékszállítást és egyéb fuvart vállalok (gépi és kézi rakodással). Telefon: (20) 238-7188. Mindenféle tető javítását, áthajtását, új tetők készítését vállalom, lapostetők szigetelését akár anyaggal is. referenciákkal rendelkezem. Gyors és precíz munka, kedvező ár. Telefon: (70) 277-6868, (30) 2019409. v e ­g y e s

Eladó: kézi gyökérásó, szőlőprés (50 l-es), grillkocsi (szögletes), hagymapucoló kés Telefon: (30) 453-5018.

Árpa eladó. 4.000 Ft/100 kg. Telefon: (70) 866-9729. A Fresh Fruit Garden Kft. fokhagymát vásárol szárasan, darabolva, pucolva. Méret: 4+, 5+, 6+. Ár megegyezés szerint, minőségtől függően. Fizetés készpénzben. Telefon: (30) 345-7141. Vöröshagymát vásárolok. Telefon: (30) 751-2710. Tisztított vagy darabolt őszi fokhagymát vásárolnék. Telefon: (20) 509-9380, (30) 694-4735.


10 10

2016. 2016.augusztus augusztus6. 6. vegyes

Kitűnő állapotú, joystickos kerekesszék, elektromos, eladó. Telefon: (30) 276-4700. Hulladék vasat, akkumulátorokat vásárolok. Telefon: (30) 464-4142. Fűszéna (120×120-as hálós körbála) Bogárzóban eladó. 5.000 Ft/ db. Telefon: (30) 619-4624. Takarmányborsó eladó. Telefon: (30) 605-6203. 2 db magasított fotel, puff, kanapéágy, kombinált szekrény eladó. Telefon: (30) 574-1933. Tisztított fokhagymát vásárolunk, 6+ 600 Ft/kg, 5+ 550 Ft/kg, 4–5-ig 400 Ft/kg. Telefon: (20) 509-9380, (30) 694-4735. Új kotárka eladó. Ár: 60.000 Ft. Makó, Gyöngy u. 23. Telefon: (30) 992-1276.

Bontásból olcsón eladó mindenféle építőanyag és pala. Telefon: (70) 884-7785. Zab eladó, elcserélhető választási malacra, anyabirkára. Irányár: 4.000 Ft/100 kg. Telefon: (30) 5042315. Száras őszi fokhagyma (40–50 mázsa) eladó. Telefon: (30) 4299111. Takarmánydaráló, szecskavágó, álló etetőrács eladó. Telefon: (70) 522-3831. Mindenféle lomot veszek. Telefon: (30) 684-1693. Kardvirág eladó. Makó, Justh Gyula u. 64. Telefon: 213-602. Őszi árpa eladó. 3.800 Ft/100 kg. Telefon: 217-185. 220-as körfűrész és házi zsír eladó. Telefon: (20) 594-5766.

Szója házhoz szállítással. Telefon: (30) 228-0881.

Tritikálé eladó. Telefon: (70) 5509603.

Válogatott parasztcserép eladó. Telefon: (30) 457-6164.

Hordozható csempekályhák eladók. Telefon: (30) 896-1505.

Gyökér földjében eladó. Telefon: (30) 253-3922.

Keresek T vagy derékszöghajtást. Telefon: (20) 809-1876.

Körbálás búzaszalma (40 db) eladó. Telefon: (70) 374-7044.

Őszi fokhagyma, 6+-os, darabolva, pucolatlanul eladó. 720 Ft/kg. Telefon: (30) 276-3315.

Ipari fokhagymát vásárolok, illetve szárasan. Telefon: (30) 877-0794. Eladó: szőlőprés, műanyag hordók, üvegballon, palackos gáztűzhely, mosógép, kézikocsi, Babetta kismotor. Telefon: 210-576. MTZ után való gazdasági szerszámok eladók. Telefon: (20) 3225080.

Hosszúgyökér, korai vetésű, 1600 négyszögöl, eladó. Telefon: (70) 282-9055. Suzuki csónakmotor 3,5 LE-s és Hetra hegesztőtrafó eladó. Telefon: (30) 265-2305.

Idei kisbálás lucernaszéna eladó. Telefon: (70) 948-0156.

Kis fogyasztású autóval pizzafutárt keresek. Telefon: (70) 282-5829.

Honda 160 köbcentis, önjárós dobkasza és tartozékai eladók. Telefon: (30) 472-3785.

Többféle munkakörbe keresünk munkaerőt, akár azonnali kezdéssel. Nők és férfiak részére egyaránt, kortól függetlenül. Hívja ingyenes számunkat: 06-80-630131, minden nap 9:00-16:00-ig (hétvégén is). Munkát gyorsan mindenkinek! Dolgoznek.hu

Pótkocsik, trágyaszóró, permetező, körbálás lucernaszéna, 130 q takarmánybúza, 2.200 Ft/100 kg, eladó. Telefon: (30) 345-7398. Őszi fokhagyma darabolva eladó. Telefon: (30) 440-2370. elveszett

Ha megtalálta igen nyagda női szemüvegemet, kérem értesítsen: (20) 551-7955. A Spartól a Pennyig közlekedtem. Meghálálom. t á r sk e r e s é s

44 éves független férfi tartós kapcsolatot keres 40–50 éves hölgy személyében. Telefon: (30) 3504864. üdülés

Balaton partján, Alsóörsön, a Riviéra campingben, teljesen felszerelt, klímás, telepített lakókocsi kiadó. 7 000 Ft/nap. Az ár magában foglalja a szomszédos családbarát fürdőbe a belépőt, és egy gépkocsi parkolását is. Telefon: (30) 9454782. m u n ­k a

Szakácsot vagy betanított szakácsot és konyhai munkában jártas személyt felveszünk. Telefon: 213284.

Tollfelvásárlás. Régi dunnát, párnát, hagyatékot veszek. Telefon: (30) 453-8481.

Félhosszú gyökér (Arat) jó tőszámú, 78 lánc, földjében eladó. Telefon: (20) 967-2919.

Fémzárolt vetőmag zöldítéshez, repcevetéshez, lucernatelepítéshez. Érdeklődni: Szentesi-Mag Kft. Telefon: (63) 401-001, (30)4439791, e-mail: info@szentesimag. hu, web: szentesimag.hu

Őszi fokhagyma szárasan eladó. Telefon: (20) 912-8998, (20) 4261338.

Dániába keresünk tapasztalattal rendelkező mezőgazdasági munkásokat, traktorosokat, tehenészeket, sertésgondozókat (háztáji vagy üzemi tapasztalattal). Alap angol nyelvtudás feltétel. Jelentkezés: (70) 607-0067, anett.sulyi@andreasagro.com; www.andreasagro.com

Ablak, erkélyajtó, üvegfalak kitűnő minőségben bontásból, Németországból. Telefon: (30) 282-9225.

Könnyű fizikai munkára (600 Ft/ óra) jelentkezőket várunk. Telefon: (70) 770-3839.

Száras őszi fokhagyma eladó. Telefon: (30) 676-3270.

Bontásból eladó: nagy mennyiségű magyar pala (2,5×1 m-es és 1,6×1 m-es), kistégla, nagytégla, 5–6 m-es gerendák, palaléc, 5 cm-es nádpalló, 5–6 m-es vascsövek, 700 és 1000 m²-es vasszínek eladók, szállítás megoldható, sertést beszámítok. Telefon: (30) 4357492, (30) 912-2278.

Tavaszi fokhagymát vásárolok. Telefon: (30) 733-3455. Tritikálé, tiszta, száraz zsákba szedve eladó. Telefon: (30) 8550920. Őszi fokhagyma kertészcsomóban eladó. Telefon: (30) 945-5942. Nagyméretű leanderek és agave kaktuszok, valamint VW acélfelni eladó. Telefon: (70) 291-6164. Fokhagymát vásárolok darabolva, pucolva, extra áron. Színeset és iparit is. Telefon: (30) 5247494.

Vöröshagyma eladó. Telefon: (20) 224-4850.

Ducati kicsi olasz rotációs kapa eladó. Telefon: (30) 626-1121. Polcos, akasztós szekrény, hármas rezsó palackkal, 50 db falitányér eladó. Telefon: 211-869. Megvételre keresek rotátor után utánfutót. Telefon: (20) 943-1369.

Eladó Flabelos gép. Telefon: (70) 522-3831.

Makói gyökér (0,5 ha) földjében eladó. Telefon: (20) 482-5049.

Tűzifa eladó. Kőris, juhar vékony 10.000 Ft/m³, vastag 15.000 Ft/m³, nyárfa, fűzfa 10.000 Ft/m³. Telefon: (30) 217-5575, (70) 506-8000.

Cefre eladó. Telefon: (30) 2944926. Keretes csőállvány (olasz) pallós eladó. Telefon: (20) 973-2720.

Vegyestüzelésű kazán, 40 kW-os eladó. Telefon: (70) 231-3097.

Használt szekrénysor ingyen elvihető. Telefon: (30) 375-8446.

Érettségizett fiatalok figyelem! Nappali 2 éves ingyenes képzésre fodrásztanulók jelentkezését várjuk. Telefon: (30) 420-3894. Heti 3–4 napra délutánonként pár órás elfoglaltságra fiatalos, gyors kezű, megbízható férfi munkaerőt keresünk fizikai munkára. Telefon: (30) 369-9494. Gépkocsivezetőt keresünk belföldi és nemzetközi munkára orosházi telephellyel, bérezés megegyezés szerint. Feltétel: C+GKI. Nem uniózás! Telefon: +36 (20) 3333888. Lakatosokat és gépbeállítókat keresünk hódmezővásárhelyi munkahelyre. Telefon: (20) 3205229. Tanyára állatgondozót keresek, lakást biztosítok. Telefon: (20) 2691867. Ausztriai Nightclub hostess munkára keres csinos lányokat 19 éves kortól, top keresettel. Telefon: 00-43-664-599-96-95, (30) 3133516. Gyakorlattal rendelkező traktorost keresek. Telefon: (30) 293-3478. Fornetti üzletbe eladót keresünk. Telefon: (30) 541-0605. Férfi munkát keres. Telefon: (30) 265-7817. Megváltozott munkaképességű részmunkaidőben, rehabilitációs kártyával rendelkező, A, B kat. jogosítvánnyal könnyű munkát keres. Telefon: (30) 823-6878.

Kö­szön­jük, hogy ná­lunk hir­de­tett! i m p r e s s z u m Fe­le­lõs ki­adó: MMINFÓ KFT. E-mail: mako@szuperinfo.hu Telefon: (30) 425-2868 Nyo­más: Lapcom Zrt. Meg­je­le­nik: Ma­kó, Kis­zom­bor, Csa­nád­pa­lo­ta, Apát­fal­va, Ma­gyar­csa­nád, Ki­rály­he­ gyes, Kö­vegy, Amb­róz­fal­va, Csa­nád­al­ ber­ti, Óföl­de­ák, Nagy­ér, Ma­ros­le­le, Nagy­lak, Pit­va­ros, Föl­de­ák, Fe­renc­ szál­lás és Klárafalva.

Lap­zár­ta: szer­da 17 óra A Szuper­in­fó fi­ze­tett hir­de­té­se­ket tar­tal­maz, mely­nek va­ló­di­sá­gát a szer­kesz­tõ­ség nem vizs­gál­ja, tar­tal­ má­ért fe­le­lõs­sé­get nem vál­lal.

Lapzárta: szerda 17 óra Csatlakozzon hozzánk most ingyenesen és Csökkentse költségeit!

ü 15 forint alatti, másodperc alapú percdíj! ü Több mint másfél óra lebeszélhetőség! ü Szinte egy feltöltő kártya ára a havidíj! ü Ingyenesen hozhatja régi számát! ü Jelentős mennyiségű mobil internet! ü Már külföldön is itthoni díjakkal telefonálhat! ü Cégek 4 különböző csomagból választhatnak! ü Ajánlja tovább a szolgáltatást és kapjon akár 3,000Ft + 15,000Ft pénzbeli jóváírást!* ü Mindenkivel korlátlanul beszélhet, aki a közösséghez tartozik! Azért dolgozunk, hogy Önnek kedvezőbb és olcsóbb legyen, és minél többen vagyunk, annál több a lesz még a kedvezmény! Több mint kétezren már minket választottak! Élvezze Ön is a kedvezményeket! * A feltételekről részletesen tájékoztatjuk emailben!

Csatlakozási szándékát itt jelezze: Email: kerjeninfot@gmail.com Mobil: 06 70 297 63 82


11

2016. augusztus 6. újvárosi

utánfutó kölcsönző

% (70) 257-5769

DÉKÁNY ZOLTÁNNÉ ILDIKÓ Theta Healing tanár és konzulens

2016.06.12-13-14-én 3 napos intenzív

THETA-HEALING DNS 1 Alaptanfolyamot indít

A TANFOLYAM ALATT MEGTANULOD: /rövid felsorolás a teljesség igénye nélkül/

- hogyan lehet az életedet gátló hitrendszereidet pozitívra cserélni - fennálló betegségek kezelése magadon és másokon - félelmekkel, és érzelmekkel kapcsolatos munka - hogyan emlékezz a múltra és a jövőre... és még sok érdekes elméleti és gyakorlati munka.

A Harmónia Biobolt emeleti stúdiójában.

Jelentkezni: aug. 11-ig Telefon: 06-30/349-5040

2016. augusztus 31-ig

VILLÁMGYORS FOTÓNYOMTATÁS

K A R Á S Ó I C AK

50 Ft 15x21 290 Ft helyett 245 Ft 21x30 580 Ft helyett 485 Ft 10x15 60 Ft helyett

Az akció 2016. augusztus 31-ig tart.

Végre megérkezett a Pixfull minőségi szolgáltatása a Makói Mozaik és a makói Szuperinfó irodájába. Kiváló minőség, kedvező ár, akár egy

órán belül is, gyors és kedves kiszolgálás, augusztus 13-tól már szombaton is.

6900 Makó, József Attila u. 4 Tel.: 06-62/264-514 - Mobil: 06-30/294-7811


12

2016. augusztus 6.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Mm 0806 31 00 cmyk by Makói Mozaik - Issuu