1 minute read

Nízkoenergetické montované domy na mieru s rakúskou certifikáciou

Eden Haus. Dom snov mátes nami na dosah

Prinášame kvalitné, ekonomické aj ekologické bývanie, od začiatku realizované v rakúskych štandardoch, rukami skúsených odborníkov. Vyrábame vlastné prefabrikované panely pre drevodomy, staviame preto rýchlo.

Sme stavebná firma pre montované nízko-energetické domy. Výrobu a stavbu montovaných nízkoenergetických domov realizujeme na základe dodaného projektu od zákazníka. Súčasťou našej práce je aj pomocné usmernenie pri tvorbe projektovej dokumentácie tak, aby bol výsledný drevodom funkčný a postaviteľný. Ak ste sa rozhodli pre stavbu drevodomu, neváhajte nás kontaktovať.

Staviame v rakúskej kvalite, ktorá je na Slovensku nadštandardom

Ašpirujeme na pozíciu najspoľahlivejšieho stavebného lídra drevostavieb na Slovenskom trhu. Všetky domy na Slovensku staviame v rakúskej kvalite vďaka certifikátu Holzforschung Austria, ktorý na našom trhu vlastní naozaj málo firiem. Certifikát nás zaväzuje k používaniu presne stanovených materiálov a postupov, ale aj k pravidelnej a prísnej kontrole z Rakúska. Staviame štýlom a v kvalite, ktorá je v Rakúsku vyžadovaná, a v slovenských pomeroch patrí medzi nadštandardné.