Page 1

Pokud začnete mít rádi sami sebe, přirozeně vás to povede k větší samostatnosti a k emocionální nezávislosti. Protože to, co jste hledali u druhých,

kdy jste se podřizovali požadavkům druhých, abyste dostali to, po čem jste toužili, již budete mít.

Řekněte: Není to nádhera!!!

Ukázka elektronické knihy, UID: KOS247656


Ukázka z knihy SURFOVÁNÍ NA VLNÁCH ŽIVOTA TRPÍŠ…. …….když se ti něco nelíbí (vše je takové, jaké má být) …….když se ztotožňuješ se svými myšlenkami …….když přidáváš ke skutečnosti své chtění a očekávání (očekávání nemají žádný smysl) …….když chceš něco jiného, než zrovna máš (co je, nemůže být jinak) …….když se ti nelíbí, jaký jsi, kde jsi a co máš …….když chceš druhé změnit (láska je nechat ostatní být sami sebou) …….když nemáš rád sám sebe (tak se popíráš, protože ty sám jsi láskou) …….když si myslíš, že za něco můžeš (tvá minulost byla přesně taková, jaká měla být) …….když je něco pro tebe nadměrně důležitého (vše je jen hra) …….když si myslíš, že ty rozhoduješ a jednáš (Vesmír tě vede, aby byl vyplněn záměr) ……když podmiňuješ své štěstí druhými (budeš dříve či později zklamán) ……když si chování druhých bereš osobně (přes každého hovoří Vesmír) ……když požaduješ, aby druzí žili tak, jak chceš ty (vyžaduješ nemožné) ……když rozděluješ věci na dobré a špatné (vše je stvořeno Vědomím a vše slouží vesmírné hře) Pokud někdy ucítíš negativní emoce, příčinu již znáš, stačí jen změnit úhel pohledu.

Ukázka elektronické knihy, UID: KOS247656


Shrnutí dosavadních poznatků – k čemu jsme dospěli: Bezpodmínečná láska k sobě, ke svým vnitřním pocitům a stavům, k myšlenkám a emocím a k okolnímu světu se nazývá AGAPE. Je to jediný ochranný štít, který funguje za všech okolností a neustále. Je to vaše bezpečí, váš přístav, kde si můžete odpočinout před rozbouřenými vodami fyzické reality.

Ukázka elektronické knihy, UID: KOS247656

Netrap se zbytečně a měj (se) rád (Ukázka, strana 99)  
Netrap se zbytečně a měj (se) rád (Ukázka, strana 99)