Page 1


Dabar užsisakyti knygas iš Skaitytojų klubo apsimoka dar labiau!

!

Dar nesate Skaitytojų klubo narys? Juo tapti labai paprasta: užsakykite knygų bent vieną kartą, gaukite Skaitytojų klubo kortelę paštu ir mėgaukitės nuolaidomis, specialiomis akcijomis ir dovanomis!

SUTAUPYKITE LAIKO, IŠVENKITE GRIPO: Gaukite knygas ten, kur pageidaujate. 90% užsakymų mūsų kurjeriai VENIPAK pristato per 2 darbo dienas. Lietuvoje (išskyrus Neringą) atvešime visiškai nemokamai, jeigu pirksite už 50 Lt ir daugiau! PIRKITE KNYGAS DAR PIGIAU:

Pirkite knygas tiesiai iš leidėjo – jokių papildomų antkainių, jokių tarpininkų! Dabar sutaupykite dar daugiau – net iki 75% pirkinio vertės.

PAPRASTA:

Užsisakykite, kaip Jums patogu – telefonu, internetu ar paštu. Apmokėkite Jums patogiu būdu arba tiesiai kurjeriui, kai gausite knygas į rankas! Kas galėtų būti paprasčiau ir patogiau?

PAPILDOMA VERTĖ:

Tapę Skaitytojų klubo nariu, gausite ketvirtinį leidyklos OBUOLYS katalogą, informuosime Jus apie specialias akcijas ir dovanas, o svarbiausia – mėgausitės papildomais privalumais iš nuolat gausėjančių mūsų partnerių rato. Žemiau – papildomos dovanos, kurias užsakydami knygas šiuo metu jau gauna Skaitytojų klubo nariai.

LOJALUMO PROGRAMA

Užsisakykite knygų už...

akcija taikoma

ir gaukite dovanų!

Visiems perkantiems Nemokamas atvežimas

Jeigu Skaitytojų klubo kortelės neturite, pasiūlymai galioja papildomai įsigijus knygų už 50 Lt.

Visiems perkantiems Nemokamas atvežimas

Kalėdų giesmė

Nemokamas atvežimas

Kalėdų giesmė

65 Lt vertės kvietimas į Vichi vandens parką

Kalėdų giesmė

65 Lt vertės kvietimas į Vichi vandens parką

100 Lt vertės kuponas restorane Gan bei

Kalėdų giesmė

65 Lt vertės kvietimas į Vichi vandens parką

100 Lt vertės kuponas restorane Gan bei

Tik turintiems Skaitytojų klubo kortelę

Tik turintiems Skaitytojų klubo kortelę Nemokamas atvežimas

Tik turintiems Skaitytojų klubo kortelę Nemokamas atvežimas

ir daugiau...

Butrimonių g. 9 LT-50220, Kaunas Tel./Faks.: 8 37 721 274

 8 700 55775

9-18 val. Pirmadienį - penktadienį El.paštas: knygos@obuolys.lt

Internete: www.level.lt

OBUOLYS® ir LEVEL yra registruoti UAB „Media Incognito“ leidybiniai ir prekybiniai ženklai. Visos teisės saugomos

80 Lt vertės nuolaidos kuponas interneto galerijoje Paveikslai.lt

ISSN 2029-0292

Leidėjas: UAB „Media Incognito“

Adresas: Butrimonių g. 9 LT-50220, Kaunas


Vaikams Charles Dickens

Kalėdų giesmė Iš anglų k. vertė E. Kuosaitė-Jašinskienė 160 psl., minkštas viršelis, 14X20 cm Obuolys, 2009

Ar skaitėte garsiausią Kalėdų istoriją, kuri paskatino Walt Disney sukurti antino Skrudžo personažą bei įkvėpė „Simpsonų“, „Barbės“ ir naujausio filmo su Jim Carey siužetus? Geriausia šv. Kalėdų dovana – nepaprasta istorija apie šykštuolį Skrudžą ir tris jį aplankusias dvasias. Ebinizeris Skrudžas nemato jokios prasmės džiaugtis Kalėdomis. Jis verčia savo raštininką Bobą Krečitą dirbti žvarbioje kamarėlėje gailėdamas kelių anglies gabalėlių ir tik paskutinę minutę

3

sutinka duoti vargšui vieną laisvą dieną. Krečitas grįžta į kuklius, bet laimingus namus. O tą ypatingą Kūčių vakarą kietaširdis turtuolis gauna nepaprastą ir šiurpią dovaną: beprotišką kelionę po praeities, dabarties ir ateities Kalėdas. Trys dvasios lydi apgailėtiną šykštuolį regėjimuose, kurie pakeičia jį visiems laikams - atveria akis ir širdį, padaro geresniu žmogumi. Pati tapusi Kalėdų tradicija, šiandien garsaus anglų rašytojo Charleso Dickenso Kalėdų giesmė jaudina seną ir jauną, vargšą ir turtingą tiek pat, kiek ir 1843 m., kai pasirodė pirmą kartą. Tai viena iš geriausių visų laikų kalėdinių istorijų ir... pati pirmoji. Pagal knygą pastatyta šimtai spektaklių ir filmų, išleista galybė pakartotinių leidimų, o Ch. Dickensas Skrudžo balsu teberagina švęsti Kalėdas širdyje ir saugoti jų dvasią visus metus.

Tikroji Batuoto Katino istorija Mirus tėvui jaunėlis Pjeras paveldi Batuotą Katiną, kuris ne tik moka kalbėti, bet ir yra greitas kaip vėjas! Jaunuolis svajoja vesti gražuolę Princesę, bet ne viskas taip paprasta, kaip atrodo…

Iš anglų k. vertė L. Ruzgys 48 psl., minkštas viršelis, 21X28 cm Obuolys, 2009

Menis, Diegas ir Sidas dar niekada nepatyrė tokio nuotykio. Kai Sidas atsiduria paslaptingame ir neregėtame požeminiame pasaulyje, jį išgelbėti ir sugrąžinti namo gali tik draugai. Tačiau įvykdyti gelbėjimo misiją nėra taip paprasta, kai ramybės neduoda globėjiška mamytė tiranozaurė, kerštingasis dinozauras ir padūkusi žebenkštis. O kur dar naujagimio besilaukianti mamutė!

dėmesio!

Perkant 3 knygas kaina tik

29

Skaitytojų klubo kaina: 15 Lt Ankstesnė kaina: 18,40 Lt Sutaupote: 3,40 Lt (18 %) Sužinokite tikrąją istoriją – ir nepamirškite nueiti į lietuviškai dubliuotą filmą 2010 m. balandžio 16 d., kur Batuotą Katiną įgarsins aktorius Rolandas Kazlas.

Iš prancūzų k. vertė M. Pilkaitė 48 psl., minkštas viršelis, 21X28 cm Obuolys, 2009

Ledynmetis: Dinozaurų eros pradžia

Gera dovana!

Lt

Vienos knygos kaina –

12,50 Lt

Gera dovana!

Debesuota, numatoma mėsos kukulių kruša Iš anglų k. vertė M. Pilkaitė 40 psl., minkštas viršelis, 21X28 cm Obuolys, 2009

Kai keistuolis Flintas išrado prietaisą, kuris vandenį paverčia maistu, magiškame gurmanų miestelyje oras ima keistis 3 kartus per dieną siūlydamas vis kitus patiekalus – tiesiai iš dangaus! Bet kai prietaisas taps nekontroliuojamas, kas išgelbės miestelį nuo mėsos kukulių krušos?


4

VAIKAMS Michael Scott

Magas

Michael Scott

Kerėtoja

Iš anglų k. vertė R. Krulikauskienė 400 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Iš anglų k. vertė R.Krulikauskienė 416 psl., Minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Antroji knyga iš Nikolo Flamelio paslapčių serijos. Kai raganos iš Endoro dėka, Sofi juslės stebuklingai paaštrėjo, Džošo širdyje užgimė pavydas – jis irgi norėtų nepaprastų galių...

Nemirtingasis Nikolas Flamelis patikėjo, kad sena pranašystė pildosi, kai susipažino su dvyniais Sofi ir Džošu. Dabar ir jie tuo tiki. Bėda, jog tuo įsitikino ir juodasis magas Džonas Di bei kiti vyresnieji.

Skaitytojų klubo kaina: 25 Lt

Skaitytojų klubo kaina: 19 Lt

Ankstesnė kaina: 38,50 Lt Sutaupote: 13,50 Lt (35%)

Ankstesnė kaina: 24,50 Lt Sutaupote: 5,50 Lt (22%)

Lois Duncan

M. G. Harris

Šunų viešbutis

Gera dovana!

Jošua failai. Nematomas miestas

Iš anglų k. vertė J. Jėrinaitė 192 psl., minkštas viršelis, 14X20 cm Obuolys, 2009

Istorija apie vaikus ir nepakartojamą idėją – įkurti benamių šunų viešbutį! Viešbutis vis pilnėja, o paslaptį išsaugoti vis sunkiau…

Iš anglų k. vertė V. Šidla 384 psl., minkšti viršeliai, 12,9X19,7 cm Obuolys, 2009 Jošua gyvenimas buvo šaunus, kol berniukui pranešė, jog tėtis žuvo lėktuvo katastrofoje Meksikoje. Ar tai buvo tik nelaimingas atsitikimas? Kodėl lėktuvas nutolo nuo kurso? Ar tikrai katastrofos metu danguje buvo matomi NSO? Meksikos džiunglių tankmėse persekiojamas negailestingo žudiko Jošas turi sužinoti atsakymą į neįtikėtinai pavojingą mįslę ir pasistengti išlikti gyvas.

Skaitytojų klubo kaina: 29 Lt Ankstesnė kaina: 34 Lt Sutaupote: 5 Lt (14%)

Wendy Orr

Nimės sala

Skaitytojų klubo kaina: 13,50 Lt Ankstesnė kaina: 18,40 Lt Sutaupote: 4,90 Lt (26%)

E. B. White

Šarlotės voratinklis

Iš anglų k. vertė V. Čepliejus 192 psl., minkštas viršelis, 14X20 cm Obuolys, 2009

Tai pasakojimas apie draugystę ir meilę, nuotykius ir stebuklus, gyvenimą ir mirtį, pasitikėjimą, išdavystę ir dar daug ką...

Skaitytojų klubo kaina: 12,50 Lt Ankstesnė kaina: 16,40 Lt Sutaupote: 3,90 Lt (23%)

Iš anglų k. vertė I. Žirlienė 150 psl., minkšti viršeliai, 14X20 cm Obuolys, 2009

Tai ne tik nepaprasta vienos mergaitės nuotykių istorija: knyga padės praplėsti geografijos akiratį ir atskleis daugybę tropikų agmenijos ir gyvūnijos paslapčių.

Skaitytojų klubo kaina: 12,50 Lt Ankstesnė kaina: 16,50 Lt Sutaupote: 4 Lt (24%)

Hortonas ir kasiukai

Dick King-Smith

Mano mažasis monstriukas

Iš anglų k. vertė J. Pavlovičienė 64 psl., kietas viršelis, 17X19 cm Obuolys, 2008

Iš anglų k. vertė J. Pavlovičienė 128 psl., minkštas viršelis, 14X20 cm Obuolys, 2007

Susipažinkite su drambliu Hortonu, kuris pasišovė nuo pražūties išgelbėti dulkelės gyventojus kasiukus.

Kai Škotijos pakrantėje gyvenanti aštuonmetė Kirstė iš pajūrio atsineša keistą kiaušinį, niekas iš šeimynykščių nesitiki, kad kas nors išsiris. Tačiau kitą rytą Kirstė savo vonioje randa jūrų pabaisos jauniklį!

Skaitytojų klubo kaina: 10 Lt Ankstesnė kaina: 16,50 Lt Sutaupote: 6,50 Lt (39%)

Daugiau knygų vaikams pirkite internete

Dr. Seuss

Skaitytojų klubo kaina: 5 Lt Ankstesnė kaina: 20,80 Lt Sutaupote: 15,80 Lt (75%)

www.level.lt


5


6

Nomeda dalijasi savo kulinarijos Dėmesio! paslaptimis

Visi Skaityt ojų klu siūlomi kny bo egzempliori gos ai, kuriuos pirksite iki gruodžio 2 4 d.

Nomeda Marčėnaitė

Virtuvės užrašai 240 psl., kietas viršelis, 20,5x20,6 cm Obuolys, 2009

bus papuoš originaliu a ti utorės autografu!

Žinomos menininkės ir Lietuvos visuomenės veikėjos Nomedos Marčėnaitės receptų knyga nepretenduoja tapti profesionaliu kulinarijos leidiniu, o skatina į maisto gamybą žvelgti kūrybiškai ir su meile. Šioje knygoje Nomeda dalijasi mėgiamais savo ir savo šeimos receptais, mažomis paslaptimis, gyvenimiškomis istorijomis ir užfiksuotomis gyvenimo akimirkomis ne tik virtuvėje. Nomeda Marčėnaitė: „Galybė nuostabių, pakylėtų, aristokratiškų, nacionalinių, išieškotų, stilingų, metodiškų ir būtinai profesionalių kulinarijos knygų. Ši knyga su tuo neturi nieko bendra, gal tik pagrindiniai veikėjai - maisto produktai, puodai ir viryklė - panašūs. Jeigu bandyčiau pasakyti vienu sakiniu - iš virtuvės virtuvei - maistas, kuriuo noriu pradžiuginti savo mylimiausius”.

Skaitytojų klubo kaina (su autografu): 59 Lt


7

Gera dovana!

Kaip gimė sumanymas pasidalyti su skaitytojais kulinarijos paslaptimis?

Esate už ekologiškus produktus, sveiką gyvenimo būdą?

Iš pradžių man siūlė išleisti biografinę knygą. Dabar tai populiaru, bet atsisakiau, nes nemaniau, kad turiu ką pasakyti. O pasiūlymu rašyti šeimos kulinarinių receptų knygą susidomėjau. Pamaniau, kad būtų visai įdomu išleisti kažką panašaus į gyvenimo būdo knygą apie gaminimą su polėkiu. Apie tai, kaip mylinčios mamos, žmonos savo artimiesiems kasdien kuria virtuvėje.

Tik kvailiui gali nerūpėti, kas patenka į jo skrandį. Ir savo kūryboje raginu visus atidžiai pažiūrėti į tai, ką valgome. Stengiuosi pirkti ekologiškus produktus.

Mėgstate gaminti? Maisto gaminimas – man irgi kūryba. Kai gaminu, mano ausyse skamba muzika. Virtuvėje jaučiuosi it dirbtuvėse. Gamindama mėgsu improvizuoti. Nors esu labai užsiėmusi, randu laiko pagaminti sveikų patiekalų savo šeimai. Nemanau, kad valgio gaminimas – tuščiai praleistas laikas. Beje, virtuvėje neužsibūnu per ilgai.

Skaniausias patiekalas? Aš valgau viską. Žinoma, mūsų virtuvėje vyrauja neriebus maistas, daržovės, bet nesame vegetarai. Bet man prie mėsiško patiekalo turi būti daug daržovių, skanus, tarkim, špinatų padažas.

Virtuvėje turite daug pagalbininkų? Nemėgstu komanduoti virtuvėje, kad man kas nors padavinėtų tą ar aną. Viską daryti patinka vienai. O ruošiant vakarienę ar svaitgalio pietus, vaikai visada dengia stalą. Tai – jų darbas. Namuose visi esame pasiskirstę pareigomis, todėl buitis nekelia rūpesčių, o valgio gaminimas tampa tikra švente. Interviu fragmentai iš žurnalo „Edita“


8

Paprasta ir subtili prancūzų virtuvė aistringam gurmanui „Gurmano knygoje“ drauge su asmeniniu virėju Loranu Odiotu (Laurent Audiot) žymus aktorius atskleidžia prancūzų virtuvės paslaptis. Šešiuose skyriuose pasakojama apie salotas, sriubas, užkandžius, žuvies, mėsos ir paukštienos patiekalus, taip pat desertus. Knygoje rasite paties aktoriaus patarimus, kaip išsirinkti, kur pirkti ir kaip paruošti mai­sto produktus. Gero maisto ir puikaus vyno mėgėjas Depardieu siūlo skaitytojams paprastus, bet subtilius prancūzų virtuvės patiekalus. Aktorius yra aistringas virėjas, kurį domina ingridientai ir jų savybės – viskas privalo būti aukščiausios kokybės. Tai ne paprasta receptų knyga, tai greičiau gyvenimo būdo vadovas. Visiems, trokštantiems žiupsnelio spalvų pilkoje kasdienybėje.

neišmesti nieko, kas yra valgoma. Man labiausiai patinka paprastai paruošiami valgiai. Stengiuosi iš visų produktų pagaminti tai, kas geriausia, todėl renkuosi tuos produktus, kurie yra švieži ir sveiki. Paruošti gerus pietus galima neišleidžiant daug pinigų.

Gérard Depardieu kulinarinė filosofija

Virti artimiems žmonėms – tai galimybė be žodžių išreikšti meilę ir draugiškumą. Dėl šios priežasties savo knygoje ne tik noriu papasakoti, ką verdu ir ką mėgstu valgyti, bet ir parodyti, kaip viskas susiję, kokia svarbi yra dvasinė būsena, geriausi produktai ir pagarba gamtai. Norėčiau tai perduoti ateities kartoms, ypač mūsų vaikams.

Vaikystėje mūsų namuose mėsos būdavo tik pirmąją mėnesio savaitę. Patiekalai būdavo kuklūs, tačiau tėtis juos paruošdavo su didžiule fantazija, o man niekas nepraslysdavo pro akis. Šeima įskiepijo pagarbą maistui, todėl iki šiol nepakenčiu švaistymo ir visada stengiuosi

Parašyti receptų knygą – rimtas iššūkis. Tai ne tik naujų receptų rinkinys. Noriu jums papasakoti istorijas, slypinčias už čia užrašytų receptų. Visą gyvenimą domėjausi valgymo ir gėrimo kultūra, norėjau tapti mėsininku, tačiau tapau aktoriumi ir Paryžiaus centre atidariau savo restoraną La Fontaine Gaillon. Virimas man teikia tiek pat malonumo, kaip ir gero vyno taurė. Gavęs progą paruošti valgį savo šeimai, vaikams ar draugams, jaučiuosi laimingiausias pasaulyje žmogus. Virimas stipriai susijęs su meile, o meilėje glūdi milžiniška jėga.


9

da r

žov

ė s , ry žiai

i r maka

r onai

da r žov ė s , ry žiai i r maka r onai

Žalieji šparag

r onai

da

r žov

ės,

ry

žiai

ir

maka

ai su sk aidriu p adažu

Ruošimo laikas – 20 min . Gamin imo laik as – 20 min. 4 porcijo 1 kg žal s iųjų špa ragų, 100 ml ½ citr inos sul ypač tyr čių, 1 o alyvuo šaukšt gių alie švieži elio jūr jaus, ai maltų os dru Šparag us juodųj skos, nuplaukit ų pipirų nupjau . e, nu

ir kit lupkite apatinę puode užv e kietus sum edėjusius dalį popieri gal gus sud irkite nedidelį nį rankšl ėkite į siet kiekį van us. Garų uostį ir den elį, puo stiebus garuose atv dą uždenk s. Šparašiek tiek apie 8 paspauski ėsinkite. Jei reik vanduo ite ir virk Tada ruo min. . te, kad ite ia, škite pad išbėgtų sumaišy Šparag us ažą. visas kit sudėkite padažu jūros dru e su citrinos sul Alyvuogių alie į lėkštę ir ska bei , užpilki pipirais. timis, pagardink jų juostelėm apiberkite jūr Išvirtus te vierge os ite is druska. supjau vuotus rankšluos šparag us sudėki džiovintu stykite kelis alie Jei norite, čio, kad te ant s pomido juje kon šparag us. pop išdžiūtų. serrus ir jais Tada suv ierinio papuoš yniokite kite į 9

u žkandžiai

ys škin s tro Nico

Keptos voveraitės

Ruošimo laikas – 15 min.

Gaminimo laikas – 15 min.

4 porcijos 500 g smulkių švie žių voveraičių, 1 ryšelio petražolių arba daržinių builių, 2 česnako skiltelių, 30 g sviesto, druskos ir šviežiai maltų juodųjų pipir ų.

Voveraites nuvalykite ir nusausinkite popieriniu rankšluosčiu. Galite valyti specialiu šepečiu, skirtu grybams valyti. Petražoles arba builius nuplaukite, nukratykite vandenį. Lapus nusk abykite nuo stiebų. Kelis lapelius atidėkite puošimui, o likusius smulkiai sukapokite. Česn ako skilteles nulupkite ir supjaustykite maž ais kubeliais.

Sviestą išlydykite didelėje keptuvėje. Jame ant didelės ugnies iš visų pusių apkepkite grybus. Įmaišykite kapotų prieskoninių žolelių bei česnako ir dar trup utį pakepkite. Gausiai pabarstykite druska ir pipirais. Voveraites sudėkite į pašildytą dub enį ir papuoškite likusiais lapeliais. Patiekite iš karto.

9

Gérard Depardieu

Gurmano knyga Iš vokiečių k. vertė J. Pavlovičienė 208 psl., kietas viršelis, 20,5x20,6 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 59 Lt Ankstesnė kaina: 63,30 Lt Sutaupote: 4,20 Lt (6%)

Gera dovana!

in. 30 m as – laik imo amin , nijų in. G s, cuki 25 m kelė , ą, 2 ik s o ša pr elių . rcijo arin ją pa skilt iejaus 4 po žalią , 1 rozm ako al sn ą ir gių ir kelių onąj , 3 če alyvuo ša ves ud lių lių pe ro aržo kite 1 ra obre vijo la į. D ač ty ų, po ų, 2 či yp la l ūn ša nden es sudė is, m idor o ir svog 100 ite va o skiltel ir pipira pom bazilik yk rų, ažų 4 rt pi m 8 pu ka snak ų pi anų, ek tiek odųj te, nu uptas če kite drus klaž ši ju ki , ba nkite au 2 ty ul altų lapų oški nupl bei nen Pabars mi. ai m urų ą tr oškin ju ieži 2 la ą. s ir šv žole lį puod gių alie patiekal liau tr liai skilkos uo , ir to idea lykite kite drus į dide e alyv nys kite nkite aust va – ikas o la šim Ruo

ki de im a lkit supj , išim is užpi dą už ngtį nu s. Šis troš į jį galim e ir e pusiau ačiom Puo ada da skysti pkit pl alus nulu rpjaukit stykite nuva os s. Atš nu. in. T pe ir au ūnus anus 20 m l išgaru tiekalai u bato Svog Paprikas ir supj baklaž pusiau šk ko pa kite, mėsos prancūzi is. kite ijas ir e išilgai m au su lė u pl it , te in dera švieži , nu Cuk perpjauk nėliais. ndeniu su sėklas lėmis. gyti čiu va į aštugrieži kite, te juos , nuplau orokais e verdan arba leles as st it ikyk į keturi nines žo lykite stykite e nupl ko au supj idorus austykit las. Pries 4 16 m pj sėk Po ite, su išimkite pk rite, nulu lis ir, jei no da onias

bazilikais karpačio su Šviežio tuno laikas Ruošimo

– 30 min.

4 porcijos

tuno, raudono i šviežio 300 g laba ų aliejaus, kos, tyro alyvuogi jūros drus 100 ml ypač io smulkios s, žiupsnel ių, o bazilikai citrinos sulč pagardint ½ žaliosios likų lapelių, bazi pipirų, 4 ų juodųjų s duonos. šviežiai malt iško kaim 8 riekelių

kaulus. kite visus tuną ir išim sčiu Nulupkite viniu rankšluo usinkite virtu grielabai plonais Tada žuvį nusa u supjaustykite styti elektrine ir aštriu peili u būtų pjau geria , žuvį Dar styti pjau žinėliais. viau Kad būtų leng klyje. pjaustykle. šaldi . palaikykite 15–20 min

kite lėkštes ištep ku keturias inėlius. Kepinių teptu e tuno griež mi, išdėliokit smulkia alyvuogių alieju aliejumi, pabarstykite sios iu is lašais žalio Aptepkite likus kelia kite ksty pipirais. druska ir apšla pabarstykite iu ir ų. Gausiai citrinos sulči e bazilikų lapel iją papuoškit Kiekvieną porc iška duona. skrudinta kaim su kite patie

34


10

Marisa Lopato

Dekupažas nuo A iki Z Iš italų k. vertė R. Jančiauskaitė 336 psl., minkštas viršelis, 14,8X21 cm Obuolys, 2009

Net 95 pamokos pradedantiems ir pažengusiems. Trimatis dekupažas, marmuro imitacijos, ypatingi sendinimo efektai ir daugybė kitų dekupažo paslapčių.

Skaitytojų klubo kaina: 39 Lt

Perkant abi knygas Kaina tik

69

Lt

+ „Didžioji žaidimų knyga“

DOVANŲ! Gera dovana!

Šioje enciklopedijoje sužinosite apie: Pagrindinius dekupažo įrankius, Dekoravimo medžiagas, Paviršius, kuriuos galima papuošti dekoracijomis, Tradicines ir ypatingas dekupažo technikas, Trimatį dekupažą, Auksavimą, Marmuro ir lazurito imitacijas, Ypatingus sendinimo efektus, Dekupažą po stiklu ir kt.

Sudarė Dario Dondi

Viskas apie dekupažą Iš italų k. vertė J. Puodžiukynienė 128 psl., kietas viršelis, 14.8X21 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 29 Lt Ankstesnė kaina: 36 Lt Sutaupote: 7 Lt (19%)

Ar kada gėrėjotės nuostabiais dekupažo technika papuoštais darbais, bet manėte, jog tai labai sudėtinga? Visame pasaulyje garsi italų dekoratorė Marisa Lupato įtikins jus, kad taip nėra. Visai nebūtina mokėti piešti, užtenka, kad mokate kirpti ir klijuoti! Didžioji dekupažo knyga skirta tiems, kas nori išmokti skirtingų dekupažo technikų – nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingiausių, kurių nerasite niekur kitur. Joje šimtai patarimų, kaip pasirinkti ir paruošti medžiagas, mažyčių paslapčių, padedančių iškart sukurti šedevrą, ir daugybė siūlymų originaliems bei madingiems darbeliams, kurių įgyvendinimas jums suteiks daugybę džiaugsmo.

XXI a. labai vertinamas originalumas, o daiktų dekoravimo technika popieriumi bei laku yra paprastas ir visiems prieinamas būdas atnaujinti arba papuošti ne tik baldus, bet ir įvairius namų apyvokos daiktus. Šioje dekupažo enciklopedijoje – viskas, ko reikia pradedančiajam ir pažengusiajam menininkui.


11

Marina Liaukina

Karoliukai. Dekoravimas. Technika. Idėjos Iš rusų k. vertė R. Kvederienė 280 psl., minkštas viršelis, 14,8X21 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 35 Lt Ankstesnė kaina: 40 Lt Sutaupote: 5 Lt (12%)

Meistrai iš karoliukų kuria stebuklus: įspūdingus paveikslus, prabangius papuošalus, puošnias buities smulkmenas. Bet karoliukai nesunkiai paklūsta ir pradedantiesiems. Juk kiekvienas norim turėti ką nors gražaus ir, svarbiausia, sukurto mūsų pačių. Galbūt mes pavargome nuo daugybės masinės gamybos daiktų ir mums norisi ko nors ypatingo, sukurto rankomis, išsaugojusio dalelę kuriančio žmogaus širdies? Jūsų rankose – pats išsamiausias veikalas apie karoliukus, kuriame, ko gero, atsispindi visa technikų ir dirbinių įvairovė: čia ir mezgimas, ir audimas, ir dėliojimas ant vaško, ir pynimas, ir vėrimo elementai. Šioje enciklopedijoje pateikiami tik aukščiausio

Net 500

profesinio lygio meno dirbiniai, kuriuos beveik visus galima sukurti pačiam – tam skirtos tikslios ir aiškios schemos, detalūs medžiagų ir kūrybos proceso aprašymai. Susikurkite nepakartojamą savo stilių originaliais papuošalais, rankinėmis, galvos apdangalais, papuoškite namus karoliukų paveikslais, dėžutėmis ar kitais mielais daikteliais!

žaidimų

mažiems ir dideliems Viskas paprasta kaip dukart du: atsiversk bet kurį puslapį ir tapk patyrusiu renginių organizatoriumi! Jūsų rankose – net 500 žaidimų visokio amžiaus, išsilavinimo ir sugebėjimų žmonėms. Garantuojame viena: jūs tikrai daugiau niekuomet nenuobodžiausite!

Jurgita Jėrinaitė

Didžioji žaidimų knyga 464 psl., minkštas viršelis, 16X16 cm Obuolys, 2009

Romėnai reikalavo duonos ir žaidimų (panis et circenses). Duoną užsidirbti teks patiems, o žaidimų visiems gyvenimo atvejams rasite šioje knygoje. Net 500 šimtai greitų ir lėtų, muzikinių ir galvosūkių, porinių ir komandinių, vaikų ir suaugusiųjų žaidimų visoms progoms. Skaitytojų klubo kaina: 25 Lt Ankstesnė kaina: 35,70 Lt Sutaupote: 10,70 Lt (29%)


12

Philippa Gregory –

istorinio romano karalienė Philippa Gregory, USA Today pavadinta „karališkų romanų karaliene“, išgarsėjo istoriniais veikalais, kuriuose intriguojantys faktai sumaniai įaudžiami į gyvą ir kerintį pasakojimą. Lietuvoje yra išleisti ir kiti autorės romanai: „Atstumtoji karalienė“, „Ištikimoji karalienė“, „Karalienės juokdarė“, „Karalienės meilužis“, „Karalienės palikimas“, „Karalienės sesuo“.

Gera dovana!

dėmesio!

Perkant ABI knygas kaina

Žemiškieji džiaugsmai

tik

Iš anglų k. vertė R. Krulikauskienė 512 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 30 Lt

55 Lt

Tyroji žemė

Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 9,80 Lt (24 %)

Iš anglų k. vertė M. Lukoševičiūtė 512 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Uždrausta meilė chaoso apimtoje XVII a. Anglijoje. Knyga nukelia į Angliją po karalienės Elžbietos I mirties ir supažindina su tikrai reikšmingą pėdsaką palikusių garsių anglų sodininkų tėvo ir sūnaus Tradeskantų (jų garbei net pavadintos gėlės – tradeskantės) istorija bei Pilietinio karo išvakarėse atsidūrusios šalies situacija.

Šiame pavergiančiame „Žemiškųjų džiaugsmų“ tęsinyje P. Gregory suderina stebėtinas sodininkystės žinias su įsimintina meilės istorija, kuri apima du žemynus ir dvi kultūras, paversdama „Tyrąją žemę“ revoliucinės politikos ir aistringų veikėjų tour de force.

Skaitytojų klubo kaina: 30 Lt

Žiniuonė

Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 9,80 Lt (24 %)

Iš anglų k. vertė T. Aleknavičiūtė 512 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Vienuolė Alisa gauna kvietimą atvykti į pilį gydyti sergantį senąjį lordą Hjugą. Sugundyta dvaro prabangos, Alisa nutolsta nuo skaistybės įžadų, nepajėgia užgniaužti smarkios ir netikėtos aistros gražuoliui lordo sūnui Hjugui.

Skaitytojų klubo kaina: 19 Lt

Ankstesnė kaina: 24,50 Lt Sutaupote: 5,50 Lt (22 %)


13

Baltoji karalienė Iš anglų k. vertė J. Jėrinaitė 448 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 35 Lt

Ankstesnė kaina: 42 Lt Sutaupote: 7 Lt (16 %)

Šiame stipriausiu paskutinių metų kūriniu tituluojamame romane „Karalienės sesuo“ gerbėjai vėl patirs visą Anglijos rūmų didybę, emocijas ir intrigas. Tu būsi Anglijos karalienė, o mes tapsime Anglijos valdovų šeima, net jei niekas Anglijoje mūsų nenorės. Su tokiais žodžiais nekilminga našlė su dviem vaikais Elžbieta slapčia išteka už jaunojo Anglijos karaliaus Edvardo IV, o Vudvilių giminė įsitvirtina Edvardo karalystėje, sukeldama šoką karaliaus artimiesiems, tarp jų ir Edvardo globėjui, faktiškam šalies valdovui Ričardui Neviliui. Elžbieta netrunka įsitikinti, jog vien pasakiško grožio ir valdovo meilės neužtenka, kad išliktum ir įsitvirtintum Rožių karo draskomoje šalyje. Siekdama sustiprinti Vudvilių pozicijas, Elžbieta dalija sūnums ir broliams žemes bei titulus, kurių gviešėsi kiti, šitaip užsitraukdama galingiausių karalystės giminių priešiškumą. Kai painūs politiniai manevrai nepadeda, su motina, deivės Meliuzinos palikuone Džeketa, Elžbieta griebiasi galingų kerų... Romane „Baltoji karalienė“, pirmajame iš Pusbrolių karo serijos, P. Gregory iš naujo pasakoja istorikų nuvertintos Elžbietos Vudvil, paprastos moters, vien savo grožio dėka tapusios karaliene, istoriją. Remdamasi išlikusiais laiškais ir kitais istoriniais šaltiniais pateikia naują didžiausios Anglijos istorijos paslapties – koks likimas ištiko Taueryje įkalintus princus – versiją.

Pirkite 5

ygas P. Gregory kn liais še minkštais vir

69

Gera dovana!

Lt tik už usią gaukite nauja ANŲ V DO + ji karalienė“ knygą „Baltisoviršeliais) (minkšta

rią vieną Perkant bet ku a 14 Lt knygą - kain


14

Charlaine Harris „Sukės Stekhaus“ serija Ribas tarp fantastikos, siaubo ir detektyvo žanrų ištrinanti romantiška serija, sulaukusi stulbinamo pripažinimo JAV, Didžiojoje Britanijoje, Ispanijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Rusijoje ir daugelyje kitų šalių, laikoma pagrindiniu Stephenie Meyer „Saulėlydžio“ sagos įkvėpimo šaltiniu. Serialo „Šešios pėdos po žeme“ kūrėjai pagal šias Ch. Harris knygas kuria populiarų serialą „Tikras kraujas“.

dėmesio!

Perkant 3 knygas kaina tik

Gera dovana!

85 Lt

+ DOvanų knyga „Interviu su vampyru“

Skaitytojų klubo kaina: 29 Lt Ankstesnė kaina: 36,71 Lt Sutaupote: 7,70 Lt (20%)

*Nurodyta vienos knygos kaina.

Miręs iki sutemų

Mirusios širdys

Mirusiųjų klubas

Iš anglų k. vertė R. Steponavičiūtė 400 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Iš anglų k. vertė R. Steponavičiūtė 368 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Iš anglų k. vertė R. Steponavičiūtė 368 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Sukė Stekhaus yra baro kokteilių padavėja mažame Luizianos miestelyje. Ji turi „trūkumą“ - sugeba skaityti žmonių mintis, todėl visi ją laiko miestelio keistuole. Vieną dieną pasirodo jos svajonių vampyras, o bendradarbė paslaptingai dingsta… Galbūt draugauti su vaikinu vampyru nėra jau tokia gera mintis?

Likimas tyčiojasi iš kokteilių padavėjos Sukės Stekhaus. Pirma, nužudoma jau antra jos bendradarbė, bet niekam, atrodo, nerūpi išaiškinti nusikaltėlį. O vėliau, vieną naktį kažkoks keistas ir, atrodo, mistinis padaras užpuola pačią Sukę.

Sukės Stekhaus vaikinas vampyras Bilas turi paslaptį. Jis leidžia laiką palinkęs prie kompiuterio, ne tik kad nepastebi iš darbo bare grįžusios Sukės, bet netgi nesurenka išgertų sintetinio kraujo butelių... Dar labiau mergina nuliūsta ir sutrinka, kai mylimasis pasako turįs išvykti į Sietlą.


15

Kristen Stewart. Mergina, pamilusi vampyrą 144 psl., minkštas viršelis, 15x21,5 cm Obuolys, 2009

Viskas, ką norėjai sužinoti apie „Saulėlydžio“ žvaigždę, bet neturėjai, ko paklausti.

Robert Pattinson. Amžinai įsimylėjęs 136 psl., minkštas viršelis, 15x21,5 cm Obuolys, 2009

Sužinokite viską apie karščiausią planetos aktorių – Robertą Pattinsoną!

Perkant 3 knygas kaina tik

29 Lt

vienos knygos kaina - 13 Lt

Gidas į Saulėlydžio pasaulį 144 psl., minkštas viršelis, 15x21,5 cm Obuolys, 2009

Visi svarbiausi ir įdomiausi faktai apie milžiniškos sėkmės visame pasaulyje sulaukusias Stephenie Meyer knygas ir jų ekranizacijas - dabar vienoje knygoje!

Anne Rice

Interviu su vampyru Iš anglų k. vertė V. Vaičiūnienė 432 psl., minkštas viršelis, 10,5X17 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 16 Lt Ankstesnė kaina: 18,40 Lt Sutaupote: 2,40 Lt (13%)

Apleistas San Fransisko viešbučio kambarys, sukasi diktofono juostelė. Kalbasi du vyrai - susijaudinęs jaunas vaikinas ir kadaise turtingas plantacijų paveldėtojas, dabar vampyras Luisas. Vienas pasakoja, kitas klausosi užburiančios, šokiruojančios, jaudinančios ir šiurpiai erotiškos išpažinties apie pirmus dvejus šimtus nemirtingo gyvenimo metų. Apie mokytoją vampyrą Lestatą, apie dailią pamestinukę Klaudiją, kurią, trokšdamas išgelbėti, paverčia nemirtingąja, taip jos moteriškumą visiems laikams įkalindamas vaiko kūne, apie pavojus ir nuolatinį bėgimą, apie meilę ir netektis, apie klastą, ištikimybę, apie nepaprastą jausmų galią...


16

Magija. Manija. Visa istorija

Gera dovana!

J. Randy Taraborrelli

Apie Maiklo Džeksono gyvenimą ir karjerą jau buvo daug pasakyta ir parašyta, kad tapo nebeįmanoma atsieti žmogaus nuo mito. Ši knyga – tai bemaž 30 metų kruopštaus darbo vaisius. Tai daugybė tyrimo ir interviu su artimiausiais žvaigždės rato žmonėmis valandų. Tai pokalbiai su Džeksono šeimos nariais ir su pačiu popmuzikos karaliumi. Autorius tiesiog užsibrėžė tikslą atskleisti, koks yra Maiklas Džeksonas. Ir jam puikiai pavyko.

Michael Jackson. Magija. Manija. Visa istorija Iš anglų k. vertė R. Kuzas, M. Pilkaitė, M. Vaitkus 800 psl., 32 iliustr. psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 35 Lt Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 4,80 Lt (12%)


17

Papildyta naujausiais faktais apie paskutines žvaigždės dienas ir valandas. 2009 birželio 25-oji. Kaip žaibas iš dangaus smogia ir akimirksniu visą pasaulį apskrieja žinia: Michaelas Jacksonas mirė. Turbūt nėra žmogaus, kuris nebūtų girdėjęs šio vardo ar matęs jo nepakartojamų šokio judesių. Imituotas, dievintas, maišytas su žemėmis – jis visiems laikams liks Pop Karalius. Bet kas iš tiesų buvo ši kontroversiška asmenybė? Kas slėpėsi po ekscentrišku elgesiu ir kaukę primenančiu nuolat besikeičiančiu veidu? Ši biografija atskirs žmogų nuo mito, praskleis bulvarinių skandalų šydą ir atskleis, kas iš tiesų buvo Michaelas Jacksonas. Jūsų rankose – naujausiais faktais ir detalėmis papildytas 30 metų užtrukęs žurnalistinis tyrimas, pilna ir spalvinga Pop Karaliaus portreto mozaika, surinkta iš šimtų interviu su žvaigždei artimais žmonėmis ir pačiu

Kaip visi žino, neilgai… Beveik keturiasdešimt metų J. R. Taraborrellis asmeniškai bendravo su žvaigžde bei jo artimaisiais, ėmė atvirus interviu apie triuškinančios šlovės laikus, skandalingas vedybas, ekscentrišką elgesį, nuolat kintančią išvaizdą, nesibaigiančius teismus ir keistą

Michaelu Jacksonu. Tikroji istorija pranoks lakiausią fantaziją. Sužinosite viską: pradedant vaikyste ant scenos, staigiu šuoliu į pasaulio muzikos elitą ir baigiant nuolatine išvaizdos kaita bei iki paskutinio žvaigždės atodūsio stulbinusiais, stebinusiais ir šokiravusiais viešais pasirodymais. Kruopštus tyrimas, puikus pasakojimas, tiksli dokumentika – visa tai rasite didžiausiu autoritetu visais M. Jacksono klausimais laikomo J. R. Taraborrellio biografijoje. Rašytojas ir žurnalistas J. Randy Taraborrellis susipažino su Michaelu Jacksonu dar 1970-aisiais, kai šis išgarsėjo su Jackson 5, o būsimas žvaigždės biografas tebuvo trylikametis Dianos Ross gerbėjas. Tuomet Michaelas buvo pasitikintis savimi, optimistiškas ir laimingas berniukas.

tėvystę. Šiame įspūdingos apimties, retomis nuotraukomis iš Michaelo Jacksono archyvo papildytame bestseleryje J. R. Taraborrellis pasakoja neįtikimo talento ir liūdno likimo muzikos genijaus gyvenimo istoriją iš pirmų lūpų.


18

skandalai Anthony Kiedis, Larry Sloman

Randai

Iš anglų k. vertė J. Jėrinaitė 448 psl., 32 iliustr. lap., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Biografija, kuri yra pernelyg šokiruojanti ir neįtikėtina, kad galėtų būti išgalvota. Red Hot Chili Peppers lyderis Anthony Kiedis – neabejotinai garsiausia lietuvių kilmės roko žvaigždė pasaulyje. Ir tas vyrukas tikrai priėdęs pipirų! Narkomanas, poetas, tatuiruotas beprotis, mergišius, stulbinamų gyvų pasirodymų variklis, savo kartos kultūrinė ikona - nesvarbu, kaip jį pavadinsi, Anthony Kiedis įsitvirtino kolektyvinėje pasąmonėje pasiutėlio įvaizdžiu, pavergė gerbėjus ir kritikus dainų tekstuose atvirai liedamas savo sielos skaudulius ir požiūrį į socialines bei politines problemas. Muzikantas ne mažiau atviras ir savo memuaruose. Visas neįtikimas jo gyvenimas – tai vaikščiojimas skustuvo ašmenimis: tėvas, pirmasis davęs paragauti narkotikų, auklė Sher, meilė Sinéad O`Connor, koncertas pusei milijono žmonių Vudstoke, kokaino maratonai su padugnėm po Los Andželo tiltu, geriausio draugo Hillelio Slovako mirtis nuo perdozavimo, staigus roko žvaigždės patekėjimas, nuosmūkis, pakilimas iš pelenų…

Skaitytojų klubo kaina: 25 Lt Ankstesnė kaina: 29,60 Lt Sutaupote: 4,60 Lt (15%)

Shoko Tendo

Jakudzos mėnulis. Gangsterio dukters atsiminimai Iš anglų k. vertė J. Jėrinaitė 208 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Ilgais rudais plaukais ir standžiai aptemptais madingais džinsais 39 - erių Shoko Tendo atrodo kaip bet kuri kita stilinga Japonijos moteris - kol ji nenusimeta marškinėlių, po kuriais slepiasi tatuiruotė, dengianti jos nugarą ir didžąją dalį kūno. Drakonai, feniksai, moteris apnuoginta krūtine ir peiliu dantyse - tai Tendo vaikystės ir jaunystės, praleistos tarp jakudzų, simboliai. Kai perskaitysite šią autobiografiją, serialas „Sopranai: mafijos kronika“, palyginti su Shoko Tendo gyvenimu, atrodys lyg muilo opera. Itin kontraversiškai sutikta Japonijoje ir sulaukusi net 11 leidimų Tekančios saulės šalyje, knyga praskleidžia uždangą į slaptąjį šiuolaikinės Japonijos mafijos - jakudzos – pasaulį.

Skaitytojų klubo kaina: 27 Lt Ankstesnė kaina: 34,60 Lt Sutaupote: 7,60 Lt (21%)

Ralph ‘Sony‘ Barger

Pragaro angelas Iš anglų k. vertė R. Krulikauskienė 271 psl. kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Jį gerbia ir jo prisibijo abiejose įstatymo pusėse esantys vyrai. Jis vadovauja Hell’s Angels daugiau nei penkiasdešimt metų ir nepaklūsta jokioms taisyklėms, išskyrus paties įkurto klubo įstatus. Sonis Bageris yra čoperių karalius ir Amerikos kelių legenda. Jo gyvenimo istorija – tai visame pasaulyje garsaus Hell`s Angels baikerių klubo istorija. Kaip Hell’s Angels Ouklando padalinio prezidentas, nuo pat klubo įsikūrimo 1957 m. Sonis asmeniškai dalyvavo visuose istoriniuose baikerių įvykiuose ir pats juos kūrė. Jūsų rankose – kultinė Sonio Bargerio autobiografija, kurioje netrūksta nerūpestingai aprašomo sekso, narkotikų ir smurto, be kurių Hell`s Angels baikerių paveikslas būtų nepilnas. Sėskite ant Harley Davidson ir leiskitės 66-uoju keliu į pragarą ir atgal!

Skaitytojų klubo kaina: 30 Lt Ankstesnė kaina: 38 Lt Sutaupote: 8 Lt (21%)


19

Stephan Jouve

100 legendinių ginklų Iš prancūzų k. vertė N. Berkuvienė 144 psl., kietas viršelis, 23,9X29 cm Obuolys, 2009

Ar pagalvojote apie tai, kokį vaidmenį pasaulio istorijoje ir atskiro žmogaus gyvenime atlieka ginklai? Kartais jie tampa valdžios ir galios įrankiais, o kartais savigynos ir išlikimo garantu, jie būna tiek koviniai, tiek medžiokliniai ir net sportiniai. Įvairios paskirties ginklai visada žadino smalsumą. Sekti ginklų evoliuciją – tai keliauti amžiais atgal, drauge užkariauti neatrastas žemes bei dalyvauti mirtinuose susirėmimuose. Ginklų istorija yra ne tik šlovingų pergalių ir triuškinančių pralaimėjimų, bet ir išradėjų – Mareno le Buržua, Oliverio Vinčesterio, Džono Brauningo, Michailo Kalašnikovo – istorija. Šioje gausiai iliustruotoje knygoje pristatomi 100 pačių žymiausių visų laikų ginklų jau tapusių legendomis ir palikusių ryškų pėdsaką pasaulio istorijoje. Istorijoje, kurioje jie neretai yra pagrindiniai veikėjai.

Skaitytojų klubo kaina: 75 Lt Ankstesnė kaina: 79 Lt Sutaupote: 4 Lt (5%)

Gera dovana!

Parduodama nuo gruodžio 20 d.


20

neatskleistos istorijos mįslės Jesús Hernández

Valkirija

Iš ispanų k. vertė L. Lelytė, A. Šimenienė 416 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Tai labiausiai įslaptinta užduotis Vokietijoje. Tikslas: pašalinti Hitlerį. Vieta: slėptuvė, žinoma kaip Vilko irštva. Sąmokslo organizatoriai: aukščiausio rango vokiečių karininkai, susibūrę į pasipriešinimo judėjimą. Vykdytojai: pulkininkas Klausas fon Štaufenbergas – žmogus, padėjęs bombą Vilko irštvoje. Operacija: VALKIRIJA. Tai sąmokslas, kuris galėjo pakeisti XX a. Istoriją. Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 25,40 Lt Sutaupote: 5,40 Lt (21%)

Anonimė

Moteris Berlyne Iš vokiečių k. vertė J. Pavlovičienė 356, minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Tai labiausiai šokiruojanti knyga apie Antrąjį pasaulinį karą, kokią tik esatę skaitę. Bombos, maistas, oras, pokalbiai rūsyje, prievartavimai ir eilės prie maisto produktų – tokia kasdienybė, įsigėrusi į šio dienoraščio puslapius. Moteris rašo skubėdama, neretai trumpindama žodžius, radusi laisvą akimirką tarp lėktuvų antskrydžių, rusų kareivių vizitų ir darbo. Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 25,40 Lt Sutaupote: 5,40 Lt (21%)

Jesús Hernández

Neįtikėtinos Antrojo pasaulinio karo istorijos Iš ispanų k. vertė K. Karpavičiūtė 380 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Keisčiausi karo, kuris sukrėtė visą pasaulį, faktai. Jūsų rankose - išsami ir atšiauri istorine prasme knyga, kuri atskleidžia skaitytojui pribloškiančias šio kruvino konflikto istorijas ir neįprastus faktus, apie kuriuos dar niekas nerašė. Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 25,40 Lt Sutaupote: 5,40 Lt (21%)


21

Ian Sayer, Douglas Botting

Hitleris ir jo moterys Iš anglų k. vertė D. Uržaitė 384 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Šokiruojantis istorijos tyrimas, paremtas pirmą kartą išslaptintais dokumentais. Pirmasis autoritetingas Adolfo Hitlerio meilės gyvenimo, jo moterų ir keistų polinkių tyrimas. Neabejotina, kad Hitleriui patiko ne tik jaunos ir seksualios merginos, bet ir matroniškų figūrų ponios. Ar tikrai fiurerio akys hipnozavo dailiosios lyties atstoves, kurios troško atsidurti šalia jo nepaisydamos baisių dantų, nemalonaus kvapo ir karikatūriškos išvaizdos? Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 25,40 Lt Sutaupote: 5,40 Lt (21%)

Jesús Hernández

Antrojo pasaulinio karo mįslės ir paslaptys Iš ispanų k. vertė I. Baranauskaitė 384 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Iki šiol neišaiškinti didžiausio istorijoje karinio konflikto įvykiai, mįslingi dingimai ir mirtys. 1939-1945 m. karas mums pateikė šūsnį neįmintų įvykių, tikrų galvosūkių, audrinančių istorikų vaizduotę. Surinkęs galybę unikalios istorinės medžiagos J. Hernandezas mėgina priartinti skaitytojus prie įvykių, kurie tebeskendi neaiškumų šešėliuose, o atsakymus į daugelį klausimų nugalėjusios šalys tebesaugo taip akylai, kaip saugomos valstybių paslaptys. Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 25,40 Lt Sutaupote: 5,40 Lt (21%)

Alex Goldfarb, Marina Litvinenko

Disidento mirtis Iš anglų k. vertė R. Kuzas 456 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Visą Sašos Litvinenko gyvenimo ir mirties istoriją Kremlius norėtų užkasti kartu su juo. Artimiausias disidento draugas Aleksas Goldfarbas ir jo našlė Marina – vieninteliai, galintys ją papasakoti iš pirmų lūpų, neaplenkdami dramatiškų scenų Maskvoje, Londone ir Vašingtone. Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 25,40 Lt Sutaupote: 5,40 Lt (21%)


22

pirkite abi knygas už

35

dovana verslininkui

Lt

Napoleon Hill, Dr. Arthur R. Pell

Mąstyk ir būk turtingas

Wallace D. Wattles, Ruth L. Miller

Iš anglų k. vertė M. Pilkaitė, 240 psl, kietas viršelis, 14,5X21,4 cm Obuolys, 2009

Naujasis mokslas apie turtą Iš anglų k. vertė A. Novikaitė 240 psl, kietas viršelis, 14,5X21,4 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt

Ankstesnė kaina: 23,50 Lt Sutaupote: 3,50 Lt (14%)

Nesvarbu, kas jūs ar kokį talentą turite – praturtėti gali visi. Pinigai ir nuosavybė – tai tam tikro teisingo elgesio rezultatas. Pagal šį traukos principu veikiantį gamtos dėsnį, kiekvienas veiksmas sukelia atoveiksmį. Deramai atliekant šiuos veiksmus, neišvengiamai laukia suklestėjimas. Pagrindinė šio veikalo mintis: bet kas turi galimybę tapti labai turtingu.

Howard Behar, Janet Goldstein

Starbucks smegenys Iš anglų k. vertė D. Uržaitė 240 psl, kitas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt

Prirašyta stirtos motyvacinių knygų, kaip praturtėti ir pritraukti sėkmę. Visas jas įkvėpė, visose jose tiesiogiai ar netiesiogiai cituojama Napoleono Hillo knyga Mąstyk ir būk turtingas. Ši laikui nepavaldi klasika, parašyta 1937 m., o dabar papildyta aktualia informacija ir pritaikyta XXI amžiui, veikliems žmonėms gali atverti akis ir nurodyti kryptį, suteikti daugiau žinių apie sėkmės dėsnius nei ilga praktika ar baigti universitetai.

Ankstesnė kaina: 23,50 Lt Sutaupote: 3,50 Lt (14%)

Skaitytojų klubo kaina: 29 Lt Ankstesnė kaina: 40,90 Lt Sutaupote: 11,90 Lt (29%)

Ši knyga ne apie kavą: lyderis, sukūręs didžiausią pasaulyje kavinių tinklą, atskleidžia 10 savo veiklos principų – ir nė viename iš jų neminima kava! Starbucks kavinių tinklas – pasaulinis fenomenas, traukiantis milijonus žmonių nuo Niujorko iki Tokijo, nuo Londono iki Pekino. „Starbucks smegenys“ – knyga apie tai, kaip kompanijai pavyko išsaugoti savo filosofiją aršios konkurencijos sąlygomis įvairiose rinkose, kaip svarbu kurti pasitikėjimą, atremti sunkumus ir išdrįsti svajoti.

Leander Kahney

Apple smegenys: Steve’o Jobso verslo paslaptys Iš anglų k. vertė R. Krulikauskienė 240 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 29 Lt Ankstesnė kaina: 40,90 Lt Sutaupote: 11,90 Lt (29%)

speciali kaina perkant abi knygas

39 Lt

Gera dovana!

ankstesnė kaina: 81,80 Lt Šioje knygoje antrą sutaupote: 42,80 Lt (52%) dešimtmetį Apple kompaniją

ir jos vadovą tyrinėjantis Leanderis Kahney atskleidžia, kokiais principais vadovaujasi Jobsas, kurdamas nepaprastai populiarius, novatoriškus produktus. Jis atskleidžia, kaip asmenines savybes, kitų laikomas trūkumais – narcisizmą, pedantiškumą, visišką pasikliovimą intuicija, – Jobsas išnaudoja sėkmingam Apple ir Pixar kompanijų vadovavimui ir konkurencinei kovai. Galų gale Kahney atskleidžia, kaip savo smegenimis Jobsas uždirba milijardus dolerių, galvodamas ne apie pinigus, o apie vartotoją.


23

Ingvar Kamprad, Bertill Torekull

Ikea: sėkmės istorija Iš anglų k. vertė G. Margevičienė, O. Gaidamavičiūtė 320 psl., kieti viršeliai, 14,5X21,4 cm Obuolys, 2009

IKEA kompanija, kuria švedai labiau pasitiki nei savo vyriausybe ar žiniasklaida, prasidėjo nuo kuklios parkeriais ir kalėdiniais atvirukais prekiaujančios firmelės. Jos istorija – tai Ingmaro Kamprado, talentingo prekybininko ir įžvalgaus savamokslio verslininko istorija. Iš asmeninių prisiminimų, šimtų interviu, viešų ir mažai kam žinomų dokumentų verslo žurnalistas Bertilis Torekullas atkūrė I. Kamprado gyvenimą, kartu atskleisdamas neįtikėtinos jo verslo sėkmės varomąsias jėgas ir IKEA filosofiją.

Apie artėjančią krizę jis įspėjo 1987-aisiais, dar kartą priminė 1998 m., bet ekonomikos burbulas nesprogo, tik dar labiau pūtėsi. Ekonomistai šaipėsi iš garsaus investuotojo noro atsiskleisti kaip filosofui, kritikavo už ekonomikos pamatų nesupratimą. Tačiau jo pranašystė išsipildė. Bet nekilnojamojo turto krizė, anot George’o Soroso, – tik ledkalnio viršūnė. Virš pirmojo burbulo pūtėsi antrasis – kreditų burbulas. Pasaulis įprato „suvalgyti“ daugiau nei uždirbti. Kokios šios krizės priežastys? Ar tikrai kalti Volstrito investuotojai, godūs bankininkai, naftos kaina? Galų gale – kaip išeiti iš susidariusios situacijos?

Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Ankstesnė kaina: 23,50 Lt Sutaupote: 3,50 Lt (14%)

George Soros

Naujoji finansų paradigma: šių dienų finansų krizė ir jos reikšmė pasauliui Iš anglų k. vertė R. Kuzas 240 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 35 Lt Ankstesnė kaina: 40,60 Lt Sutaupote: 5,60 Lt (13 %)

speciali kaina perkant abi knygas

49 Lt

Claudio Zucchelli, Dag Kirsebom

Kietas nusileidimas Iš anglų k. vertė A. Radvilavičiūtė 152 psl., kietas viršelis, 14X21 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 25 Lt Ankstesnė kaina: 30,10 Lt Sutaupote: 5,10 Lt (16 %)

Butų kainos siekia debesis… Kreditu perkami ne tik namai, bet ir poilsinės kelionės Egipte… Vienas po kito kyla milžiniški nauji prekybos centrai… Vartotojiškai paskolai gauti nebereikia eiti į banką – užtenka išsiųsti SMS žinutę… Ir staiga vienas baisus žodis paralyžiuoja visus – KRIZĖ. Kodėl ekonomikos kilimas staiga virsta skaudžiu nuosmukiu ir kokią kainą už tai turės sumokėti kiekvienas iš mūsų? Sužinokite perskaitę knygą KIETAS NUSILEIDIMAS, kurioje pateikiamas Baltijos valstybės pavyzdys apie pasakišką ekonomikos pakilimą ir skausmingą nuosmukį.


24

Peter Kelder

Jaunystės šaltinis: 5 Tibeto pratimai Iš anglų k. vertė A. Puksas, R. Kavaliauskienė 128 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Penki pratimai arba 10 minučių mankštos kasdien – ir pradėsite metus skaičiuoti atgal! Tibetiečių jaunystės paslaptis, kuria jau pasinaudojo du milijonai skaitytojų. Legenda pasakoja, kad nepasiekiami Himalajų kalnai slepia paslaptį, kuri būtų išvadavusi konkistadorą Poncė de Leoną nuo bevaisių amžinosios jaunystės šaltinio paieškų Amerikoje. Iš kartos į kartą Tibeto vienuoliai perduoda pratimų kompleksą, kuris iki gilios senatvės padeda išsaugoti jauną ir sveiką kūną. Dar žinomi kaip Penki Tibetiečiai, šie kadaise slapti pratimai dabar prieinami ir vakariečiams knygoje „Jaunytės šaltinis: 5 Tibeto pratimai“, kurios pirmasis leidimas pasirodė dar 1939 m. Peteris Kelderis pradeda nuo pasakojimo, kaip sužinojo apie tai iš pulkininko Bredfordo, paslaptingo britų armijos atsargos karininko, parsivežusio paslaptį iš kelionių po Himalajus. „Jaunystės šaltinis: 5 Tibeto pratimai“ – praktiniai nurodymai, kaip atlikti visus penkis pratimus, primenančius jogos pozas. Jiems kasdien užtenka keliolikos minučių, o praktikuojantys džiaugiasi išaugusia energija, tirpstančiu svoriu, geresne atmintimi, atsigavusiais plaukais, dingusiais skausmais ir tiesiog grįžusia jaunyste.

Skaitytojų klubo kaina: 12,50 Lt Ankstesnė kaina: 16,30 Lt Sutaupote: 3,80 Lt (23%)

Dr. F. Batmanghelidj

Jūsų kūnas šaukiasi vandens Iš anglų k. vertė A. Pometko 192 psl., minkštas viršelis, 12X21 cm Obuolys, 2008

Skaitytojų klubo kaina: 12,50 Lt Ankstesnė kaina: 16 Lt Sutaupote: 3,50 Lt (21%)

Visiems, kurie skundžiasi sveikata, šio nepaprasto, revoliucinio bestselerio autorius sako:

„Jūs nesergate – jūs ištroškęs.“ Dauguma šiuolaikinių ligų atsiranda iš paprastos, tačiau dažniausiai nepastebėtos priežasties – mes geriame per mažai gryno vandens! Kai mūsų kūnai dėl to ima priešintis, pasireiškia šie troškulio iššaukti požymiai: astma, diabetas, artritas, širdies skausmai, nutukimas, aukštas kraujo spaudimas, virškinimo sutrikimai, migrena ir daugybė kitų, visiems žinomų ir daugelį kamuojančių bėdų. Tačiau jeigu gersime pakankamai vandens, pasak daktaro Batmanghelidjo, šių chroniškų ligų galima ne tik išvengti, bet ir jas išgydyti. Tai, kas laikoma liga – migrena, depresija, alergija, aukštas kraujospūdis ar kita lėtinė liga – iš tiesų yra tik ilgalaikės dehidratacijos rezultatas. Ar geriate pakankamai vandens kiekvieną dieną? Atsiminkite, jeigu jaučiate troškulį, jau esate dehidravę!


25

Sveikatos šaltinis Anastasija Artiomova

Ivan Neumyvakin

Auksinis ūsas: mitai ir realybė Iš rusų k. vertė A. Puksas 112 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Visa tiesa apie augalą, kuris gydo visas ligas… Tačiau neteisingai vartojamas, gali pražudyti.

Genadij Garbuzov

Arbatinis grybas ir kiti gydomieji užpilai Iš rusų k. vertė R. Liaugaudaitė 112 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Arbatinis grybas - šimtmečius žinomas naminis vaistas nuo įvairiausių negalavimų. Juo gydomi galvos skausmai, skrandžio ir žarnyno trakto ligos, aterosklerozė, artritas ir kt.

dėmesio!

Olga Romanova

Indiškasis svogūnas, auksinis ūsas ir kiti gydomieji augalai Iš rusų k. vertė L. Vyšniauskienė 132 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

tik

39

Iš rusų k. vertė N. Berkuvienė 144 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Unikalios auksinio vaisiaus gydančios savybės ir receptai nuo daugumos negalavimų.

Dr. F. Batmanghelidj

Vanduo ir druska: Jūsų sveikatos šaltinis Iš anglų k. vertė R. Nacevičienė 240 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Perkant bet kurias 4 knygas kaina

Citrina – gydantis saulės stebuklas

Lt

+ dovanų knyga „Jūsų kūnas šaukiasi vandens“

Skausmas kūne 99 atvejais iš 100 yra dehidracijos pasekmė. Todėl pirma reikia pašalinti priežastį.

perkant atskirai – 12,50 Lt

Ši knyga – apie tai, kokius susirgimus gydyti šiais nuostabių savybių turinčiais augalais, kada jų vartojimas kenkia, kaip juos rinkti, paruošti ir auginti.

Gera dovana!

Aleksandr Korodeckij

Patrick Holford

Ideali sveikata per šešias savaites Iš anglų k. vertė I. Albertavičienė 240 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Šios knygos pasaulyje parduota virš milijono kopijų. Joje pateikiama nesudėtinga programa, kardinaliai pakeisianti sveikatą.

Olga Romanova

Gydomės actu, druska ir soda Iš rusų k. vertė N. Berkuvienė 108 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

Gydomasis actas, druska ir soda – štai vaistai, kurie gali ne tik greitai palengvinti ūmių susirgimų sukeltas kančias, bet ir sustiprinti ilgamečio aplaidaus požiūrio į savo organizmą pakirstą sveikatą.

Stiprūs nervai. Atstatykite nervinę pusiausvyrą 100% natūraliomis priemonėmis Iš rusų k. vertė A. Puksas 144 psl., minkštas viršelis, 15X21,5 cm Obuolys, 2009

100 unikalių būdų, kaip sustiprinti Jūsų nervų sistemą ir vėl džiaugtis pilnaverčiu gyvenimu!


26

padovanok sau Xavier Herbert

Kaprikornija Iš anglų k. vertė G. Tartėnienė 576 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Aprėpdamas visą XX a. pradžią, šis klasikinis Australijos romanas pasakoja kvapą gniaužiančią australiečių – baltųjų, aborigenų ir azijiečių – istoriją, kuri kupina išdavysčių, žmogžudysčių ir kraują kaitinančios aistros niekinamoms, bet taip geidžiamoms aborigenėms moterims Juodajam Aksomui.

Alice Sebold

Skaitytojų klubo kaina: 25 Lt Ankstesnė kaina: 30,10 Lt Sutaupote: 5,10 Lt (16%)

Numylėtieji kaulai Iš anglų k. vertė J. Žeimantienė 448 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Kartais netektis sudrumsčia ramų mūsų gyvenimą it į tvenkinį sviestas akmuo. Įtaigios rašytojos rankose ši nepakeliama tragedija virsta pilna įtampos ir jaudinančia istorija apie gyvenimą ir mirtį, kerštą ir atleidimą, atmintį ir užsimiršimą

Audrey Niffenegger

Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt

Iš anglų k. vertė D. Žukauskienė 528 psl., minkštas viršelis, 10,5X17 cm Obuolys, 2009

Keliautojo laiku žmona

Ankstesnė kaina: 27,60 Lt Sutaupote: 7,60 Lt (27%)

Jie susitiko, kai Kler buvo šešeri, o Henriui trisdešimt šešeri, o susituokė, kai Kler buvo dvidešimt dveji, o Henriui trisdešimt. Neįtikėtina, tačiau tokia ir yra ši nepamirštama Henrio ir Kler meilės istorija, pakaitom pasakojama jų abiejų.

Janice Y. K. Lee

Pianino mokytoja Iš anglų k. vertė R. Krulikauskienė 448 psl., minkštas viršelis, 12,5X18,7 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina: 13 Lt Ankstesnė kaina: 20,40 Lt Sutaupote: 7,40 Lt (36%)

Skaitytojų klubo kaina: 20 Lt Gera dovana!

Ankstesnė kaina: 27,60 Lt Sutaupote: 7,60 Lt (27%)

Retas ir išskirtinis pasakojimas, kuris nukelia laiku ir erdve į pasaulį, kurį jauti savo oda. 1942 m. į Honkongą atvykęs anglas Vilis Trusdeilas įsimyli Trudę Liang – jauną kinų aristokrato ir Portugalijos gražuolės dukterį. Tačiau jų meilę ir gyvenimus sugriauna japonų invazija bei prasidėjęs nuožmus

karas. Po dešimties metų į Honkongą atkeliauja Klerė, kuri ima dirbti vienos turtingos šeimos dukters muzikos mokytoja. Neseniai ištekėjusi anglė provincialė susižavi ne tik vietinės aukštuomenės gyvenimu, bet ir vyru, kurio praeitis slepia daugybę gąsdinačių paslapčių.

Audrey Tautou („Amelija iš Monmartro“) filme COCO PRIEŠ CHANEL - kinuose nuo kovo 5 d.


Meno galerija internete www.paveikslai.lt - daugiau negu 130 menininkų ir 2500 paveikslų

Reklama Paveikslai.lt

Pasaulyje yra daug neatrastų puikių menininkų ir įžymybių, už kurių darbus kasdien permokama dešimteriopai. Mūsų tikslas – padėti pirmųjų darbams pasiekti visuomenę, o antrųjų darbus įsigyti už kainą, kurios jie yra verti. Be nereikalingų tarpininkų, kelių šimtų procentų antkainių ir... neiškeliant kojos iš namų!

www.paveikslai.lt kasdien siekia: 1. Padėti menininkų kūriniams pasiekti jų pirkėją. 2. Rasti, puoselėti ir auginti naujus talentus. 3. Populiarinti Lietuvos menininkus užsienyje. 4. Lavinti klientų meninį skonį ir visuomet padėti išsirinkti labiausiai jų interjerui ir skoniui tinkamą meno kūrinį.

Atminkite: www.paveikslai.lt prekiauja TIK ORIGINALIAIS meno kūriniais. Mūsų virtualioje galerijoje nerasite nei plakatų, nei reprodukcijų. Kiekvieno darbo autentiškumas yra patvirtinamas AUTENTIŠKUMO SERTIFIKATU.

27


28

Vienintelė knyga, kuri prilygsta Da Vinčio kodui Jeffrey Archer

Klaidingas įspūdis Iš anglų k. vertė J. Jėrinaitė 416 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

29

Skaitytojų klubo kaina: Lt Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 10,80 Lt (27 %)

Šimto milijonų vertės paveikslas, bankrutuojantis senos Anglijos giminės dvaras, paštu atsiųsta moters ausis su deimantiniu auskaru, rugsėjo vienuoliktosios košmaras – tai tik keli kvapą gniaužiantys epizodai, kuriais prasideda šis stulbinantis detektyvas. Įsitikinsite, kad šįvakar galite neiti miegoti – šios knygos mįslės neleis ramiai atsikvėpti iki paskutinio puslapio! Jeffrey Archeris – nr. 1 bestselerio Judo evangelija autorius, populiariausias Didžiosios Britanijos detektyvų meistras, 63 pasaulio šalyse 32 kalbomis išleidęs daugiau nei 125 milijonus savo romanų egzempliorių!

Michael Crichton

Gera dovana!

Michael Crichton

Baimės būsena Iš anglų k. vertė T. Aleknavičiūtė, G. Tartėnienė 512 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Jo romanų tematika – pati įvairiausia: nuo istorinių detektyvų (13 karys), gluminančių apokaliptinių šedevrų (Andromedos štamas), jau klasika tapusių fantastinių (Juros periodo parkas) ar nuotykių romanų (Didysis traukinio apiplėšimas), iki stulbinamų korporacijų detektyvų kaip Tekanti saulė ar Demaskavimas. M. Crichtonas – vienas iš pačių populiariausių pasaulio autorių, kurio knygos parduotos daugiau nei 150 milijonų egzempliorių tiražu.

Jeigu Danas Brownas yra religinio trilerio tėvas, Stephenas Kingas – siaubo romanų karalius, o Johnas Grishamas – teisinių detektyvų meistras, tuomet Michaelas Crichtonas yra tos pačios A lygos rašytojas, apjungęs jų visų talentą ir išradęs „technotrilerį“. Kas yra technotrileris? M. Chrichtonas itin domisi technologijų naujovėmis ir sugeba organiškai įpinti gausias savo tyrimų žinias į sudėtingą detektyvinį siužetą. Taip skaitytojai gauna aukščiausio lygio pramogą ir gausybę tikros, įdomios informacijos.

Skaitytojų klubo kaina:

29 Lt

Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 10,80 Lt (27 %)

VIENINTELIS NUSIKALTĖLIS, KURIO JIS NEGALI PAGAUTI, YRA... JIS PATS.


29

Jeffrey Archer

Garbės reikalas Iš anglų k. vertė D. Uržaitė 432 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

29

Skaitytojų klubo kaina: Lt Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 10,80 Lt (27 %) R. Ludlumas paliko 25 romanus, kurių kiekvienas pabuvojo New York Times bestselerių sąraše, o trys Borno serijos ekranizacijos Universal kino studijai atnešė 945 milijonus dolerių pelno (o trečioji dalis pelnė net tris Oskarus). R. Ludlumo knygos visame pasaulyje išleistos 290 milijonų tiražu 33 kalbomis.

Jeffrey Archer

Prigimties belaisvis Iš anglų k. vertė N. Berkuvienė 512 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

29

Skaitytojų klubo kaina: Lt Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 10,80 Lt (27 %)

Čanslerio rankraštis Iš anglų k. vertė K. Lukoševičė

Michael Crichton

512 psl., kieti viršeliai, 14 x 23 cm Obuolys, 2009

Tekanti saulė

Tai įvyko prieš metus... Mirė žmogus. Labai galingas žmogus. Kalbama, kad mirė natūralia mirtimi. Tai netiesa. Jį nužudė...

Iš anglų k. vertė G. Tartėnienė 368 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Skaitytojų klubo kaina:

Michael Crichton

Demaskavimas

dėmesio!

Iš anglų k. vertė V. Šadeika 416 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Perkant bet kurias 2 knygas Dovanojame knygą

Michael Crichton

Didysis traukinio apiplėšimas Iš anglų k. vertė V. Petrukaitis 400 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Skaitytojų klubo kaina:

29 Lt

Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 10,80 Lt (27 %)

Michael Crichton

Negyvėlių ėdikai

„Bornas. Sunaikinta tapatybė“

Iš anglų k. vertė V. Petrukaitis 304 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

25 Lt

Ankstesnė kaina: 40,90 Lt Sutaupote: 15,90 Lt (38 %) * Nurodyta vienos knygos kaina

Robert Ludlum

Bornas. Sunaikinta tapatybė Iš anglų k. vertė I.Urnikas 608 psl., minkštas viršelis, 10,5X17 cm Obuolys, 2009

Jis neturi praeities. Galbūt neturės ir ateities. Jo atmintis - tuščias lapas.

Skaitytojų klubo kaina: 15 Lt

Nicolas Cage filme BLOGAS LEITENANTAS - kinuose 2010 vasarį.

Ankstesnė kaina: 18 Lt Sutaupote: 3 Lt (16%)


30

VISOS KN Gera dovana!

Sabine Ebert

Pribuvėjos paslaptis Iš vokiečių k. vertė I. Barzelytė 352, kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

1167 m. Vokietijos imperija, valdoma imperatoriaus Barbarosos. Lordo Volfharto sūnus gimsta negyvas, o viduramžiais tai reiškia viena – pribuvėja ragana. Jaunutė Marta pabėga vengdama žiaurios bausmės ir prisideda prie naujakurių, traukiančių į neapgyvendintus kraštus rytuose, kad pradėtų naują, laisvą gyvenimą.

Skaitytojų klubo kaina: 29 Lt Ankstesnė kaina: 39,80 Lt Sutaupote: 10,80 Lt (27%)

Richard Yates

Nerimo dienos Iš anglų k. vertė D. Uržaitė, G. Tartėnaitė 288 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2008

Eiprilė ir Frenkas Vyleriai – jauna, iš pažiūros klestinti pora su dviem vaikais, gyvenanti prestižiniame Konektikuto priemiestyje. Tačiau savimi pasitikinčių sėkmės kūdikių kaukės slepia nusivylimą, abu nesugeba jausti pasitenkinimo santykiais ir karjeromis.

Skaitytojų klubo kaina: 25 Lt Ankstesnė kaina: 40,90 Lt Sutaupote: 15,90 Lt (38%)

www.level.lt


NYGOS PIGIAU Skaitykite knygų ištraukas, palikite komentarus ir įsigykite jums patikusią knygą, kada panorėsite - 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę.

31


32

padovanok sau Alison Weir

Nekaltoji išdavikė Iš anglų k. vertė D. Uržaitė 512 psl., kietas viršelis, 15X24 cm Obuolys, 2009

Skaitytojų klubo kaina:

Parduodama nuo sausio 1 d.

35 Lt

Ankstesnė kaina: 39 Lt Sutaupote: 4 Lt (10 %)

Esu pasmerkta išdavikė... Turėsiu mirti, nors tik pradėjau gyventi... Abejingų nepaliekančiame debiutiniame Alison Weir romane susipina istorijos išmanymas ir laki fantazija. Tai pasakojimas apie ledi Džeinę Grei – „devynių dienų karalienę“ – penkiolikmetę mergaitę, prieš savo valią atsidūrusią religinių ir

Gera dovana!

civilinių neramumų, kurie vos nebaigė garsiosios Tiudorų dinastijos šešioliktajame amžiuje, centre.


padovanok sau

33


34

Užsakymai priimami: Telefonu: 8 700 55775, pirmadieniais – penktadieniais, 9.00-18.00. Faksu: 8 37 713 274 Paštu: Leidyklos OBUOLYS® Skaitytojų klubas, Butrimonių 9, LT-50220 Kaunas El. paštu: knygos@obuolys.lt Skype: skaitytojuklubas Pirkite akimirksniu interneto knygyne: www.level.lt

Rinkdamiesi knygas pasinaudokite patogia užsakymo forma 35-tame puslapyje. Siųsdami užsakymą, nepamirškite nurodyti savo vardą, pavardę, tikslų adresą ir kontaktinį telefono numerį.

Pristatymo sąlygos:

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

GREITA IR PAPRASTA! * Jūsų pirkinius pristatysime tiesiai į namus ar darbovietę Jūsų nurodytu adresu. Mūsų partneris – Venipak. Būtinai nurodykite savo telefono numerį, kadangi kurjeris visuomet skambins Jums suderinti patogų pristatymo laiką. * Jeigu perkate mažiau nei už 50 Lt, pristatymas Lietuvoje kainuos 10 Lt. Jeigu užsakinėjate prekes užsienyje, pristatymo kaštai priklausys nuo prekių svorio – dėl jų būsite informuoti atskirai, o jeigu pirksite internetu, sistema automatiškai suskaičiuos pristatymo kaštus. * 90 proc. užsakymų kurjeriai pristato per 2 darbo dienas. Susisiekite su mumis, jeigu negaunate siuntos ilgiau nei 5 darbo dienas. * Už siuntas kurjeriui sumokėti galėsite tik grynais pinigais.

Lietuvos įstatymai nenumato galimybės grąžinti nebrokuotas knygas pardavėjui. Tačiau leidyklos OBUOLYS® Skaitytojų klubas yra nusiteikęs draugiškai ir neklausinės Jūsų, kodėl norite grąžinti knygą. Jeigu Jūs nusivylėte pirkiniu, per 7 dienas nuo prekės įsigijimo grąžinkite ją mums aukščiau nurodytu adresu ir mes nedelsiant grąžinsime Jums pinigus.

Visi pasiūlymai galioja iki 2010-02-20

Atsiskaitymo būdai:

paskubėkite!

PATOGU IR VISIŠKAI SAUGU!

knygų kiekis ribotas!

* Pats patogiausias atsiskaitymo būdas: apmokėjimas grynais kurjeriui. Mokėti galite tik gavę prekes į rankas – tai labai patogu! * Apmokėkite pavedimu, prieš tai informavę apie savo užsakymą telefonu, paštu arba el. paštu. Mes atsiųsime Jums išankstinio apmokėjimo sąskaitą. * Atsiimkite knygas tiesiai iš mūsų ir apmokėkite grynais. Aplankykite mus adresu Butrimonių 9, Kaunas (V aukštas). * Pirkdami internetu, galite apmokėti akimirksniu atsiskaitydami kreditine kortele ar kitais Jums patogiais būdais 24 valandas per parą, 7 dienas per savaitę. Mūsų partneris – interneto parduotuvė.

www.level.lt

LOJALUMAS Su Skaitytojų klubo kortele – mūsų partnerių dovanos

Daugiau informacijos - 2 psl. ISSN 2029-0292 Leidėjas: UAB „Media Incognito“ Butrimonių 9, LT-50220 Kaunas. OBUOLYS® yra registruotas UAB „Media Incognito“ leidybinis ženklas. Visos teisės saugomos.


Leidyklos OBUOLYS skaitytojų klubas saugo Jūsų privatumą. Įsipareigojame neatskleisti Jūsų asmens duomenų trečioms šalims, nesusijusioms su mūsų paslaugų teikimu. Jeigu Jūsų adresas pasikeistų – būtinai informuokite mus, kad Skaitytojų klubo katalogas pasiektų Jus laiku. Mūsų pasiūlymų galite bet kada atsisakyti – tik praneškite apie tai Skaitytojų klubo administratoriui telefonu arba el. paštu.

35

Užsakymo kortelė

Prašome pildyti spausdintinėmis raidėmis!

UŽSAKYMAS Nr.

nepildyti

Vardas …………………………………… Pavardė …………………………………………………… Gimimo data

metai

mėnuo

diena

Adresas …………………………………………………………………………………………………………… Pašto kodas ………………………… Miestas ……………………………………………………………………. Telefonas …………………………………………………………………………………………………………… Nurodykite numerį, kuriuo Jums galės paskambinti kurjeris, kad susitartų dėl patogaus knygų atvežimo laiko

El. paštas …………………………………………………………………………………………………………… Įrašydami savo el.pašto adresą nepraleidžiate progos gauti specialių itin patrauklių pasiūlymų

Knygos pavadinimas

Kaina, Lt

Kiekis

Bendra suma Data …………………… Parašas ……………………………………

Užsisakykite telefonu, faksu, paštu, el. paštu ar Skype – pasirinkite Jums patogiausią būdą!

Suma, Lt


Reklama

Katalogas_ziureti_visas  

ISSN 2029-0292 Tapę Skaitytojų klubo nariu, gausite ketvirtinį leidyklos OBUOLYS katalogą, informuosime Jus apie specialias akcijas ir dovan...

Katalogas_ziureti_visas  

ISSN 2029-0292 Tapę Skaitytojų klubo nariu, gausite ketvirtinį leidyklos OBUOLYS katalogą, informuosime Jus apie specialias akcijas ir dovan...

Advertisement