Page 1


laiškai iš visatos

Tai aš, Visata. Turiu gerų ir blogų naujienų. Gera žinia: jūs praėjote konkursą! Valio! Jūs įrodėte, kad esate patikimas ir atsidavęs! Dabar esate oficialiai patvirtintas, tikras Šviesos nešėjas, gebantis įveikti visas baimes ir gerai žinantis savo svajones. Nuo šiol jums tereikia sutelkti visą dėmesį į tai, ko norite, ir aš išpildysiu jūsų troškimus. Bloga naujiena yra ta, kad ši žinutė turėjo pasiekti jus prieš visą amžinybę. Atleiskite.

21


laiškai iš visatos

Ar bent suvokiate...

kokie galingi IŠ TIKRŲJŲ esate? Ar suprantate, kaip toli gali nukeliauti jūsų mintys? Ar suprantate, kiek gyvenimų jūs jau pakeitėte? Ar suprantate, kiek daug nuveikėte? Ar suprantate?

22


laiškai iš visatos

Ar kada klausėte savęs, kiek angelų jus saugo? Visi. Ir jie patys primygtinai to reikalavo.

23


laiškai iš visatos

Kad ir apie ką kalbėtume, –

šlovinimą, meilę, kritiką, pinigus, laiką, erdvę, galią, bausmę, liūdesį, džiaugsmą, rūpestį, skausmą ar malonumą – kuo daugiau atiduosite, tuo daugiau gausite.

24


laiškai iš visatos

Šiandien jūs tarytum magnetas...

pritraukiate beribius turtus, dievišką protą ir nemarią meilę. Tiesą sakant, taip buvo visada.

25


laiškai iš visatos

Kažkas jus stebi? Štai jums ypač slaptas pratimas. Įsivaizduokite, kad jums paskambino ir pranešė nuostabią, pritrenkiančią žinią, kuri pakeis jūsų gyvenimą! Vos padėję ragelį, imate šokinėti iš džiaugsmo, sugniaužę pirštus „kumščiuojate“ orą, paskui imate mojuoti plaštakomis, tarsi daugybės gerbėjų akivaizdoje ką tik būtumėte kirtę finišo liniją. Galiausiai paslepiate veidą delnuose, stengdamiesi suvaldyti euforiją, bet tai nepadeda, ir jūs vėl pašokate iki lubų, iš nuostabos kaip pamišę purtydami galvą. Esate išsišiepę iki ausų, šūkaujate – jūs tokie laimingi! Taip! Gyvenimas stulbinamas, ir jūs jaučiatės be galo dėkingi!!!!!!! Ar supratote, apie ką aš? O jei kas nors netyčia jus pamatys, tiesiog pasakykit, kad skambino jūsų augintinio veterinaras, ir jie iškart pamirš tai, ką matė. Bučiuoju, apkabinu – Visata P. S. Parodykite, ką jaučiate, sukurkite šį jausmą savo viduje, o aš pasirūpinsiu aplinkybėmis, kad ir kokios keistos jos bebūtų. Jos padės jums vėl išgyventi šį jausmą.

26


laiškai iš visatos

Paverskite laiko ir erdvės džiungles... jaukia saulėta terasa... suvokę, kad visos jų paslaptys tarnauja jūsų naudai.

27


laiškai iš visatos

Kad geriau suprastumėte,

kas iš tikrųjų esate, pagalvokite, kodėl norite to, ko norite, kokius jausmus trokštate išgyventi. O tada rimtai susimąstykite ir paklauskite savęs, kodėl negalite išgyventi to jau dabar.

28


laiškai iš visatos

Gyvenimas kaip šokis,

ir mes esame partneriai. O kaipgi klaidos, pauzės, posūkiai, paklausite jūs? Bet juk jie tarsi žingsneliai šokant mambą, tango ar ča ča ča. Jei analizuotumėte kiekvieną judesį atskirai, nematydami bendros choreografijos, chaotiškai judantys šokėjai gali pasirodyti visiškais bepročiais. Tačiau jei išvysite visumą – judesys prilygs poezijai. Gyvenimo klaidos, pauzės, posūkiai – tai mano būdas „pristabdyti“ jus, kad gautumėte ką nors geresnio. Neleiskite šioms kliūtims pastoti kelio, nepraraskite tikėjimo ir – kad ir ką bedarytumėte – nesiliaukite šokę. Jūsų neprilygstama choreografė – Visata P. S. Išsirinkite šokį ir vietą – pokylių salę ar diskoteką, o man leiskite suplanuoti žingsnelius.

29


laiškai iš visatos

Tai nesunku.

Laikas ir vieta – veikiau Visatos žaidimų aikštelė, o ne Visatos Harvardo universitetas. Vaikų darželis nuošalioje vietoje, primenantis rojų.

30

Laiškai iš Visatos  

Knygos Laiškai iš Visatos ištrauka

Advertisement