Page 1


Naujasis miestelio šerifas

Atpasakojo

Annie Auerbach Pagal

John Logan scenarijų Idėjos autoriai

John Logan, Gore Verbinski, ir James Ward Byrkit


ŪŪŪŪŽT! Stipri vandens srovė išplovė miegantį chameleoną iš nutekamojo vamzdžio. Rango, dykumoje pasiklydęs driežas, mieguistai sumirksėjo akinančioje saulės šviesoje ir pabudo... nosį įbedęs į kaubojišką batą. Šis priklausė driežei Pupei.


- Tu nevietinis? – įtariai pasiteiravo Pupė. – Kas tu toks? - Kas aš toks? – pakartojo Rango. Jis buvo pavargęs, sutrikęs ir ištroškęs. - Čia aš klausinėju! – atšovė Pupė ir sėdo į vežimą. – Tai mirsi čia ar vyksi su manim į miestą? - Ne... tai yra, taip, prašau! – išpyškino Rango. Jis apsidžiaugė grįžęs į civilizaciją, nors ji tebuvo mažas miestelis Purvas.


Nors ir mažas, Purvas garsėjo įdomiais gyventojais. Mėgdžiodamas kaubojų eiseną Rango nudrožė į vietinę smuklę. Muzika išsyk nutilo. Visi spksojo į Rango, taip pat ir varlė Bafordas už baro. Rango sukurpė savo istoriją ir prisistatė kaip šaunuolis nuotykių ieškotojas. - Norėčiau stiklinės vandens, – paprašė jis Bafordo. Visi nusijuokė. Purve trūko vandens. Ten visi gėrė kaktusų sultis.


Staiga smuklės durys atsilapojo. Pasirodė pabaisa, vardu Banditas Bilas, žiurkė Chorizas ir du triušiai – Stampas ir Kinskis. Miestelėnai nemėgo svetimšalių, o Banditas Bilas – ypač. Jis iškvietė Rango į dvikovą. Rango nurijo seiles. Atrodo, kilo rimtų problemų.


Rango ir Banditas Bilas sustojo vienas priešais kitą centrinėje miestelio gatvėje. Rango kojos tirtėjo batuose. Plėšrus raudonuodegis vanagas tyliai nutūpė chameleonui už nugaros. Rango apie jį net neįtarė. O Banditas Bilas išvydęs leidosi į kojas!


- Taip ir maniau! – išdidžiai pareiškė Rango. – Su Rango nuo šiol viskas bus kitaip. Ir tada atsigręžęs pamatė vanagą. Driežas bėgo, kiek leido jėgos! Alkanas vanagas vaikė chameleoną po miestelį, kol ant jo netyčia užvirto vandens bokštas. Visi miestelio gyventojai patikėjo, kad Rango – didvyris!


Rango. Naujasis miestelio šerifas  

Knygos „Rango. Naujasisi miestelio šerifas“ ištrauką

Read more
Read more
Similar to
Popular now
Just for you