__MAIN_TEXT__
feature-image

Page 1


Dame Darcy Henry Holt and Company New York

Prir-sexy-carod-CZ.indd III

09.05.16 9:10 Výtažková černá


ka ruč Přexí y ějky s arod č

Prir-sexy-carod-CZ.indd VIII

09.05.16 9:10 Výtažková černá


Úvod Kdo je sexy čarodějka?

Č

arodějka je osoba, která byla obdařena zvláštními schopnostmi. Být ve spojení se svou intuicí nebo soucitem, vidět věci, které druzí nevidí, nebo vytvářet věci, o kterých se druhým ani nesní – to všechno jsou mocné schopnosti.

Prir-sexy-carod-CZ.indd 1

09.05.16 10:44 Výtažková černá


Odlišuješ se od ostatních? Někteří lidé si všimnou, že je na tobě něco zvláštního, a budou říkat, že jsi divná. Tak se často říkalo čarodějkám ve starých příbězích. Například čarodějkám v Shakespearově příběhu Macbeth se říká divné, nebo také podivné sestry. Pro některé lidi je tvoje podivnost spolu s  tvým talentem úžasná, a je právě tím, co na tobě mají rádi. Uvědomují si, že rozdílnost je důležitá v každé oblasti života, a rozdílů si váží, protože z mnoha různých částí vzniká silnější celek. Pak jsou tady lidé, kteří chtějí jen zapadnout a být jako všichni ostatní. To ale dost dobře nejde – ve skutečnosti je každý jiný a svým způsobem „divný“. Právě kvůli takovým lidem se z čarodějky stala čarodějnice – ošklivé označení pro člověka (obzvláště dívku) se zvláštními schopnostmi. Já osobně dávám přednost slovu čarodějka, sama si tak říkám a čerpám z toho označení sílu. Takže když mi někdo řekne, že jsem divná, není to pro mě urážka, ale lichotka. Čarodějky tu jsou už od dob bardů, kteří v dávných dobách začali vyprávět příběhy. Protože v  těch dobách nebyla pošta, internet ani noviny, jezdili bardi z  jednoho města do druhého a  vyprávěli příběhy a  novinky. Ty byly často v  podobě básní a písní, protože když se slova rýmují, snadněji se pamatují. Proto se zaklínadla, duchovní zpěvy a mantry také často rýmují. Mezi bardy byli zastoupeni rovným dílem muži a ženy. Pokud v  té době dívka nechtěla zastávat tradiční úlohu zemědělcovy manželky, řeklo se, že je „dcerou bardovou“, a  mohla si  zvolit toto povolání. Pro ženy byly v  těch dobách ještě i  další možnosti. Žena mohla být bylinkářkou nebo porodní bábou, a  léčit nemoci. Mohla studovat přírodu a hvězdy jako fyzička nebo astronomka.

2

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 2

09.05.16 9:10 Výtažková černá


Mohla psát básně nebo hrát na harfu. Nebo mohla být písařkou a zapisovat poznámky a vzkazy důležitých osob. Mohla se také stát kněžkou nebo druidkou, a pořádat slavnosti a provádět lidi životem. Toto vše byly mocné úlohy, které ženy mohly ve starých časech zastávat a které se těšily velké úctě. Čarodějky, které je vykonávaly, byly považovány za výjimečné. Protože většina lidí neměla schopnosti potřebné pro provádění těchto činností, čarodějky byly vážené a měly ve společnosti své místo. Čarodějné dívky byly považovány za okouzlující a  byly opatrovány jako vzácné klenoty pro svůj jedinečný přínos společnosti i rodině. Lidé je milovali a milovali je také muži, protože viděli, že jejich dary jsou výjimečné a přitažlivé. Schopnosti těchto dávných čarodějek jsou potřebné i dnes, a i dnes mají takové ženy důležité postavení. Věda, technologie, biologie, spiritualita, akademie, umění… všechny tyto oblasti mohou prospívat našemu prostředí a společnosti. Být sexy čarodějkou znamená rozumět svému duchu, mysli a tělu a ovládat je. Znamená to znát své schopnosti a dovednosti, a objevit svou vášeň. Za pomoci čarodějných schopností, jako je soucit, moudrost, vhled, intuice a představivost, můžeme měnit svět, do kterého jsme se narodily. Právě teď žijeme v přelomové době: mění se společnost, příroda, a mění se i způsoby, jakými spolu komunikujeme. V této klíčové době si my dívky musíme uvědomit, kým skutečně jsme, a osvobodit sexy čarodějku v nás!

Úvod o 3 Prir-sexy-carod-CZ.indd 3

09.05.16 9:10 Výtažková černá


TEST:

Jaký typ sexy čarodějky jsi?

K

aždý má své vlastní schopnosti a silné stránky. Tato kniha představuje několik typů sexy čarodějek. Každá kapitola obsahuje aktivity, rady a kouzla, která mohou být zajímavá pro určitý typ čarodějky. Než se dáš do čtení, nejprve zjisti, jaký typ čarodějky jsi! Je pravděpodobné, že budeš kombinací různých typů čarodějek, které tady popisujeme. Test ti pomůže určit, které čarodějce se nejvíc podobáš, nebo z jakých typů je tvoje osobnost složená.

Prir-sexy-carod-CZ.indd 4

09.05.16 9:10 Výtažková černá


Sexy čarodějka č. 1 A.

Bavilo by mě organizovat večírky, koordinovat různé akce nebo dělat reklamu hudebním skupinám. Také bych ráda pořádala svatby. Ano – Ne

B.

Když mají moje kamarádky problémy ve vztazích, chodí pro radu za mnou. Ano – Ne

C.

Ráda vyrábím různé dekorace a ozdoby – hodně mě baví výzdoba interiérů. Ano – Ne

D.

Můj vlastní styl oblékání je lepší než cokoliv, co jsem kdy viděla ve velkých obchodech. Ráda chodím po sekáčích a vytvářím si vlastní kombinace šatů. Ano – Ne

Odpověď: Pokud jsi odpověděla Ano na dvě nebo více otázek… Je pravděpodobné, že jsi Okouzlující sexy čarodějka. Všechno, čeho se nádherná, půvabná, fascinující a Okouzlující čarodějka dotkne, se stává krásnějším. Kamkoliv vkročí, tam je dobrá nálada, a  všem okolo sebe přináší radost a  potěšení. Její krása a kouzlo nemají obdoby.

Okouzlující

Úvod o 5 Prir-sexy-carod-CZ.indd 5

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Sexy čarodějka č. 2 A.

Přeju si v životě hodně cestovat a  poznávat nová místa. Ano – Ne

B.

Napsala jsem knihu básní, skládám písně a baví mě vymýšlet příběhy a psát pohádky. Ano – Ne

C.

Chtěla bych být novinářkou nebo reportérkou. Ano – Ne

D.

Být rockovou hvězdou, hrát na hudební nástroje a zpívat – to je ten pravý život pro mě. Ano – Ne

Odpověď: Pokud jsi odpověděla Ano na dvě nebo více otázek… Jsi pravděpodobně sexy čarodějka Bardka. Bardka ráda něco tvoří. Píše, vyrábí nebo tančí až do východu slunce.

Bardka 6

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 6

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Sexy čarodějka č. 3 A.

Mluvím s nadpřirozenými bytostmi! Ano – Ne

B.

Není nic lepšího než vypěstovat si vlastní ovoce a zeleninu. Ano – Ne

C.

Všichni jsme propojeni. Ano – Ne

D.

Dbám na ochranu životního prostředí. Ano – Ne

Odpověď: Pokud jsi odpověděla Ano na dvě nebo více otázek… Pravděpodobně jsi sexy čarodějka Pohanka. Pohan je někdo, kdo je ve spojení s přírodou. Doslova to znamená „venkovan“ nebo „vesničan“. Pohané věří, že vše je propojené, živé a božské. Vše má duši. Běžný pohanský pozdrav zní: „Zdravím božské v tobě.“ Pohanky věří na práva menšin, ochranu přírody, svobodu, konání dobra, zodpovědnost a rovnost všech bytostí.

Pohanka

Úvod o 7 Prir-sexy-carod-CZ.indd 7

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Sexy čarodějka č. 4 A.

Pamatuju si svůj minulý život, ve kterém jsem byla také čarodějkou. Ano – Ne

B.

Když vstoupím do obchodu se starožitnostmi, vidím na židlích sedět jejich bývalé majitele. Ano – Ne

C.

Zrcadlo je pro mě jen dalšími dveřmi.. Ano – Ne

D.

Poznám, když mi někdo lže. Ano – Ne

Odpověď:

Pokud jsi odpověděla Ano na dvě nebo více otázek… Pravděpodobně jsi sexy čarodějka Mystička. Mystičky jsou vysoce duchovní, hluboké bytosti, které jsou ve spojení s magickým světem. Mystička dokáže na základě svých rozsáhlých zkušeností vždy odhalit pravdu a  zároveň oplývá intuicí, která přesahuje racionální vysvětlení. 8

Mystička

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 8

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Sexy čarodějka č. 5 A.

S pomocí tarotových karet a křišťálové koule zjistím vše! Hi hi hi!! Ano – Ne

B.

Obrazce v plamenech dávají nahlédnout do jiného vesmíru. Ano – Ne

C.

Někdy věci prostě vím, aniž bych věděla, jak. Ano – Ne

D.

Lidé mi říkají, že mám „starou duši“. Ano – Ne

Odpověď: Pokud jsi odpověděla Ano na dvě nebo více otázek… Pravděpodobně jsi sexy čarodějka Jasnovidka. Jasnovidka (také známá jako Vědma či Sibyla) využívá svůj nebývalý morální a duchovní vhled k předpovídání událostí, které se mají stát. Jasnovidky mohou zjišťovat různé informace pomocí magických a věšteckých technik a nahlížet do budoucnosti.

Jasnovidka

Úvod o 9 Prir-sexy-carod-CZ.indd 9

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Teď když už víš, jaký druh sexy čarodějky (nebo jaká kombinace) jsi, vyhledej si svůj typ v obsahu a začti se do svojí příručky!

Prir-sexy-carod-CZ.indd 10

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Okouzlující čarodějka V

še, čeho se podmanivá, půvabná a úchvatná Okouzlující čarodějka dotkne, se stává také okouzlujícím. Všude, kudy chodí, s  sebou nosí dobrou náladu, a  všem přináší radost a potěšení. Její krása a osobní kouzlo nemají obdoby.

Prir-sexy-carod-CZ.indd 11

09.05.16 9:11 Výtažková černá


J

ak být Okouzlující čarodějkou v lásce

Ke skutečnému štěstí tě nedovede nikdo jiný než ty sama. Když jsi sama sebou, jedinečná a půvabná, a  máš se ráda, přirozeně přitahuješ lásku. Buď nadšená, ale tajemná. Nevyjev mu všechny své city hned, ale ani si s ním nepohrávej. Vždy říkej pravdu. Když nějaký kluk udělá něco, co se ti líbí, dej mu to najevo (účinkuje to na všechny, nezávisle na pohlaví a věku). Kluci mají rádi pocit vítězství. Když trochu otálíš, a dáš jim šanci se o tebe ucházet, mají pak pocit, že získali velkou cenu, když jim konečně dáš své ano. Když potřebuješ poradit ohledně nějakého kluka, promluv o tom s kamarádkou nebo s mámou. Neříkej o tom každému. Ať je to jen mezi tebou a tvými nejlepšími přáteli. Pokud jde o  záležitosti srdce a  kultivovanost, kluci bývají oproti ženám trochu pozadu. Není to však jejich chyba. Narodili se tak, dokonce i ti citliví a umělecky založení. Ale i oni stejně jako ty touží po pochopení, porozumění a šanci ukázat své nejlepší stránky. Když nějakého z nich čarovná žena jako ty ocení, promění se z divokého zvířete v prince! Buď sebevědomá. Muži mají rádi ženy, které si dokážou užívat, a  být v  přítomnosti takové dámy je pro ně neodolatelné. I když na to jdeš tiše a jemně. Kluk chce být pro tebe třešničkou na dortu, ne celým dortem. To by byla příliš veliká zodpovědnost, a  příliš velký kus dortu! Když dotyčný ví, že tvůj život je pěkný, nadýchaný dortík, a on je jen ozdobou na jeho vrcholku, tíha zodpovědnosti z něj opadne a on si může v klidu vychutnávat vaše společně strávené chvíle. 12

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 12

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Prir-sexy-carod-CZ.indd 13

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Možná máš pocit, že jsi podivínka a že se k tobě nikdo nehodí, ale ve skutečnosti je kluků spousta. Když si dokážeš užívat za všech okolností, můžeš si vybírat. Udělej ve svém životě pro přítele místo, a on se objeví. Zatímco na něj budeš čekat, užívej si a naplň svůj život kamarády. Babička vždycky říkala: „Když sleduješ hrnec, voda se nezačne vařit.“ Říkala však také: „Na každý hrnec existuje poklička.“ Vztahy jsou příležitostí a výsadou, nikoliv právem. Ty i tvůj přítel máte stejnou zodpovědnost za to, aby váš vztah fungoval, takže když se kdokoliv z vás zachová jako nafoukaný rozmazlenec, je namístě se omluvit. Když se ti něco nelíbí, je lepší na to přítele slušně upozornit než na něj křičet. Mnohem lépe tě pak uslyší. Když nějaký muž neví, jak se chovat k ženám, je to proto, že se to ještě nenaučil. Naučit ho to můžeš právě ty. A můžeš přitom být hodná.

Co když mě nepřitahují muži? Být homosexuál je stejně přirozené jako být heterosexuál. V mnoha kulturách v průběhu historie to bylo považováno za přijatelný způsob života a mnoho lidí to dnes cítí stejně. Pokud máš pochybnosti o své sexualitě a máš podezření, že bys mohla být lesbička nebo bisexuálka, promluv si o  tom s  kamarádkou nebo s někým z rodiny, komu důvěřuješ. Pokud máš pocit, že se nemáš komu svěřit, zajdi na internet a podívej se po skupinách v místě, kde žiješ, které by ti mohly poskytnout radu, nebo vyhledej poradce. Netrap se nepoučenými nebo zraňujícími poznámkami. Mnoho lidí říká a  dělá ošklivé věci, protože chtějí zakrýt vlastní nejistotu a vyhnout se pochybnostem, které mají ohledně své vlastní sexuality. 14

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 14

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Pár slov o spřízněných duších Spřízněná duše je někdo, s kým jsi byla blízce spojena v jiném životě. V tomto životě se znovu setkáváte, abyste pokračovali ve vztahu, který začal v jiné době a na jiném místě. Když potkáš svou spřízněnou duši, budeš k ní nebo k němu přitahovaná na úkor všeho ostatního. Budeš mít pocit, že toho někoho znáš už celé věky. Vznikne mezi vámi nezpochybnitelné a  nezrušitelné pouto, které změní váš život. Pokud jsi připravená na takovouto lásku, pak jsi připravená na to potkat svou spřízněnou duši. Když se to podaří, získáš svého ideálního partnera, a  jednu z  nejmagičtějších vazeb, jaké lidstvo zná. Ale vztahy mezi spřízněnými dušemi mohou být i  náročné, a  ne vždy dopadnou dobře. Spřízněná duše je jako zrcadlo, které odráží mnoho stránek tvého pravého já  – každičký nepěkný detail a  každičký krásný sen. Když jedna ze spřízněných duší není připravena pohlédnout sama sobě do tváře, může se na svou polovičku zlobit a  opustit ji, protože nedokáže vidět pravdu. Je to, jako když kobra zaútočí na svůj vlastní odraz v zrcadle.

Okouzlující čarodějka o 15 Prir-sexy-carod-CZ.indd 15

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Kouzla pro lásku Kouzlo na vyléčení zlomeného srdce Když měsíc ubývá, vezmi zrcátko a ponoř ho do misky naplněné vodou. Zapal čtyři stříbrné svíčky, umísti je okolo misky a hleď na svůj vlastní odraz po celou dobu, co budou svíčky hořet (nebo dokud ti to bude příjemné). Zatímco na sebe budeš hledět, pronášej: „Sejmi ze mě bolest a smutek, ať ustoupí jako tma před světlem dne.“ Představuj si, jak se tvé staré já, které vidíš v zrcátku, rozpouští ve vodě. Představuj si, jak se ve vodě rozpouští i tvá bolest a  smutek. Vše skutečně naplno prociť. Když do vody budou kapat slzy, je to v pořádku. Vše musí ven. Když svíčky dohoří, vylij vodu do řeky nebo do potoka. Musí odtéct pryč od tebe. Pokud nežiješ blízko řeky, vylij vodu do odpadu. Zrcátko vezmi, zabal ho do bílé látky, a po dobu jednoho měsíce ho nech v  šuplíku nebo na jiném místě, kde je tma.

16

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 16

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Nápoj lásky číslo devět Smíchej vždy po jedné polévkové lžíci následujících sedm přísad: šípek, ibišek, zázvor, máta, citron, červená malina a pepř. Přiveď vodu k varu a nalij ji do čajové konvice. Nasyp svou čajovou směs do kulatého cedníčku a  vylouhuj ji v  konvici. Přidej levandulový med a  mandlové mléko  – osmou a devátou přísadu tvého nápoje lásky. Pozvi svého vyvoleného nebo vyvolenou na šálek čaje, nebo čaj vypij sama a pro svého milého či milou prostři prázdné místo. Napiš jeho nebo její jméno na červený papírek ve tvaru srdce a tvůj milovaný nebo milovaná brzy vstoupí do tvého života. Podávej horké!

Polštářek na přičarování lásky Vystřihni z červené látky dva stejné kousky ve tvaru srdce, asi 10 centimetrů v průměru. Sešij je po obvodu, jen malý kousek nech nesešitý. Tomuto polštářku se říká škapulíř a používá se v řadě kouzel. Naplň polštářek rozmarýnem a zašij. Vlož si ho do podprsenky na stranu, kde je srdce. Bude k  tobě přitahovat lásku.

Okouzlující čarodějka o 17 Prir-sexy-carod-CZ.indd 17

09.05.16 9:11 Výtažková černá


KOUZLA AHOJ! JSEM HELENA TROJSKÁ. TYMIÁN VYROSTL Z MÝCH SLZ, A PROTO V SOBĚ SKRÝVÁ MOU ESENCI.

Z NA LA SK U Z '

MAGNET

VYKOUPEJ SE V NÁLEVU Z TYMIÁNU, A STANE SE Z TEBE...

BUĎ VŠAK OPATRNÁ! JÁ SAMA JSEM BYLA DVAKRÁT UNESENA!

.. . MAGNET

NA

Prir-sexy-carod-CZ.indd 18

09.05.16 9:11 Výtažková černá


Z materiĂĄlĹŻ uvedenĂ˝ch v tomto nĂĄvodu vyrob figurku chlapce a dĂ­vky. Na kousek Ä?ervenĂŠho papĂ­rku napiĹĄ vĹĄechny vlastnosti, kterĂŠ mĂĄ mĂ­t tvĹŻj ideĂĄlnĂ­ partner, papĂ­rek sloĹž a zasuĹˆ ho mezi figurky. PĹ™iloĹž figurky tvĂĄĹ™emi k sobÄ› tak, aby dĂ­vka sedÄ›la chlapci na klĂ­nÄ›, omotej je dvakrĂĄt dokola Ä?ervenou stuhou a zavaĹž na maĹĄli. ZatĂ­mco budeĹĄ maĹĄli vĂĄzat, slib si, Ĺže aĹž tvĹŻj vyvolenĂ˝ vstoupĂ­ do tvĂŠho Ĺživota, uvidĂ­ĹĄ v nÄ›m dokonalost. AĹž se objevĂ­, tak ho poznĂĄĹĄ. 3$ä(

NAKRESLI 2%/,Ć(LIHOV�M FIXEM.

3Äš(67Äš,+1,Ä&#x2020;,67Ă&#x160;7.21$ 'ĂŠ0.<1$'9Ä&#x2014;Ä&#x2020;Ă&#x2C6;67, $ÂŹ.$ä'ĂŠ .21(&0$/,1.2 =$+1,-$.2 58&(3Äš,/2ä 7$.72835$9(1e Ä&#x2020;,67Ă&#x160;7.21$7Ä&#x2014;/2 3Äš,%/,ä1Ä&#x2014;&02' +/$9,Ä&#x2020;.<

VLASY JSOU VYRO BENY =ÂŹ9<âĂ&#x160;9$&Ă&#x160;%$9/1. < 1$67ÄšĂ&#x160;+$1e1 $.286.< '9$.5Ă&#x2C6;77$.'/28 +e 1(ä0$-Ă&#x160;%ĂŠ79/$ 6<

KROK

3Äš(+1,+/$9,Ä&#x2020;.83Äš(6 3$ä('2/Ĺ $ÂŹ32720-, 3527Ă&#x2C6;+1,=3Ä&#x2014;71$+258 0(=,12+$0$

KROK

63/(Ä˝Ä&#x2020;Ă&#x2C6;67, Ä&#x2020;,67Ă&#x160;7.$$ÂŹ9<792Äš 7$.7Ä&#x2014;/2.$ä'28 NOHU DOLE 752â.8=$+1,

UZEL

PĹ&#x2DC;ELOĹ˝IT

3527Ă&#x2C6;+1, 1,72Ä&#x2020;.(0 JEHLY $ÂŹ1$ .21&, =$9$ä 1$8=(/

UZEL UZEL

OTVOR NA PAĹ˝I -$.22='2%8 328ä,- .12)/Ă&#x160;.< 0$/e.25Ă&#x2C6;/.< 3(5/,Ä&#x2020;.< .$0Ă&#x160;1.<ÂŤ

UZEL

.$/+27<

SEĹ Ă?T

TADY SEĹ Ă?T

TADY SEĹ Ă?T UZEL

UZEL

9<67Äš,+1,=ÂŹ/Ă&#x2C6;7.<'9$.5Ă&#x2C6;77(17279$5835267Äš('+2 3Äš(/2ä$ÂŹ6(â,-1$9<=1$Ä&#x2020;(1ĂŠ&+0Ă&#x160;67(&+1$=Ă&#x2C6;9Ä&#x2014;56(â,- 12+$9,&(.ÂŹ62%Ä&#x2014;9ÂŹ2%/$67,52=.52.8

3Äš(/2ä75,.2 1$32/29,18 $ÂŹ3Äš(7Ă&#x2C6;+1, 3Äš(6+/$98

UZEL

SEĹ Ă?T

UZEL

UZEL

75,.2

1(%2=ÂŹ2%/(Ä&#x2020;(1Ă&#x160;79e/Ă&#x2C6;6.< .28=/2 -(3$.6,/1Ä&#x2014;-âĂ&#x160; 9/$6<267ÄšĂ&#x160;+($ÂŹ8Ä&#x2020;(â$%<3Äš,320Ă&#x160;1$/<9Ă&#x2C6;6'9$

PĹ&#x2DC;ELOĹ˝IT

VYSTĹ&#x2DC;IHNOUT

0Šä(â 328äĂ&#x160;7 /Ă&#x2C6;7.8=( 69e+2ÂŹ 9/$671Ă&#x160;+2 2%/(Ä&#x2020;(1Ă&#x160;

PĹ&#x2DC;ELOĹ˝IT

PĹ&#x2DC;ELOĹ˝IT

KROK

7Ä&#x2014;/2

3268Ä­+/$9,Ä&#x2020;.8 ),*85.< 1$+258.ÂŹ9/$6Ĺ 0

OTVOR NA HLAVU

$ÂŹ3Äš,/2ä-( 1$/Ă&#x2C6;7.8

VYSTĹ&#x2DC;IHNOUT

3Äš(+1, Ä&#x2020;,67Ă&#x160;7.21$ 'ĂŠ0.<1$3Ĺ / 3Äš(667Äš('9/$6Ĺ  $ÂŹ2%$.21&( 3527Ă&#x2C6;+1, .25Ă&#x2C6;/.(0=( .7(5e+2%8'( +/$9,Ä&#x2020;.$

8â,-2%/(Ä&#x2020;(1Ă&#x160; 32'/(1Ă&#x2C6;92'8 89('(1e+2 1Ă&#x160;ä( 9<67Äš,+1, 67Äš,+< =ÂŹ3$3Ă&#x160;58

9<67Äš,+1,7(17279$5 =ÂŹ/Ă&#x2C6;7.<3Äš(/2ä1$3Ĺ / $ÂŹ6(â,- 0e129e â$7< JSOU Ă&#x2019;ä$61e

PO STRANĂ CH SEĹ IJ

PO STRANĂ CH SEĹ IJ

OkouzlujĂ­cĂ­ Ä?arodÄ&#x203A;jka o 19 Prir-sexy-carod-CZ.indd 19

09.05.16 9:11 VĂ˝taĹžkovĂĄ Ä?ernĂĄ


Tajemství a kouzla Okouzlující čarodějky pro krásu

Prir-sexy-carod-CZ.indd 20

09.05.16 9:11 Výtažková černá


NatĂĄÄ?ky z lĂĄtky a sponek

DĂ­ky natĂĄÄ?kĂĄm z lĂĄtky a sponek se ti vlasy v noci nerozcuchajĂ­. MĹŻĹžeĹĄ si vyrobit vlny, aniĹž by sis vlasy poĹĄkodila. Tato metoda je starĂĄ uĹž stovky let! NastĹ&#x2122;ihej nebo natrhej starĂŠ prostÄ&#x203A;radlo na kousky asi 15 cm dlouhĂŠ a 5 cm ĹĄirokĂŠ.

Umyj si vlasy jako obvykle. MĹŻĹžeĹĄ pouŞít kondicionĂŠr. RozÄ?eĹĄ s pomocĂ­ prstĹŻ. Nech vlasy skoro ĂşplnÄ&#x203A; uschnout, nebo suchĂŠ vlasy navlhÄ?i sprejem.

DĂ LE BUDEĹ 327Äš(%29$76$'8 JEDNODUCHĂ?CH 6321(.ÂŤ

BudeĹĄ jich potĹ&#x2122;ebovat asi 40â&#x20AC;&#x201C;50.

ÂŤ'(-32=25 $%<1(0Ä&#x2014;/< 2675e.21&(

Pro sponkovanĂŠ vlny rozdÄ&#x203A;l vlasy na prameny ĹĄirokĂŠ asi 2,5 cm, zatoÄ? a pĹ&#x2122;ipevni je sponkami k hlavÄ&#x203A;.

RozdÄ&#x203A;l vlasy na prameny a omotej je okolo kouskĹŻ lĂĄtky. NahoĹ&#x2122;e a dole nech volnĂ˝ kousek lĂĄtky.

Vyroluj pramen nahoru a zavaĹž lĂĄtku na maĹĄliÄ?ku.

PoĹ&#x2122;ĂĄdnÄ&#x203A; se vyspi a probuÄ? se s úÄ?esem jako ze sna! 9â,01,6,52='Ă&#x160;/89ÂŹ-(01267,

VolnÄ&#x203A; zatoÄ?enĂŠ prameny vytvoĹ&#x2122;Ă­ jemnĂŠ vlny.

PevnÄ&#x203A;ji zatoÄ?enĂŠ prameny vytvoĹ&#x2122;Ă­ kudrny. 8ä,-6,'(16ÂŹ3Ä&#x2014;.1ĂŠ0 Ă&#x2019;Ä&#x2020;(6(0

Vlhkost mĹŻĹže ĂşÄ?es pokazit, nos s sebou vĹždy sponku NezaÄ?Ă­nej vlasy kroutit pĹ&#x2122;Ă­liĹĄ blĂ­zko u hlavy, nebo vznikne ostrĂ˝ pĹ&#x2122;echod

Prir-sexy-carod-CZ.indd 21

09.05.16 9:11 VĂ˝taĹžkovĂĄ Ä?ernĂĄ


.

Žaludové kouzlo pro mládí a krásu Navlékni na hedvábnou šňůrku tři žaludy. Pomohou ti udržet si mládí a  krásu. Stejný účinek mají i zlaté nebo stříbrné přívěsky ve tvaru žaludu. Nabij žaludy, když je měsíc v novu, a nos je stále při sobě.

Lektvar bohyně Freyji Nejmilejší květiny bohyně Freyji jsou prvosenky neboli petrklíče. Petrklíče jsou oblíbené i mezi vílami a jsou symbolem krásy. 1. Zalij květy petrklíče horkou vodou a nech vylouhovat. 2. Když voda zchladne, květy vyždímej. 3. Když je lektvar úplně vychlazený, nanes ho na pleť bavlněným tampónem. 4. Zbytek nálevu použij do koupele.

Jak se zbavit pupínku Natři ho citrónovou šťávou nebo extraktem z vilínu virginského. Zabírá to. Funguje i šťáva z česneku… až na ten zápach!

Jak zklidnit podrážděnou nebo spálenou pleť Smíchej ovesné vločky s vodou pokojové teploty, vytvoř pastu a  natři s  ní postižené místo. Jak bude pasta zasychat, vytáhne spáleninu a tvoje pleť bude zase jemná.

22

o Příručka sexy čarodějky

Prir-sexy-carod-CZ.indd 22

09.05.16 9:11 Výtažková černá

Profile for Knižní klub

0037640  

0037640  

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded

Recommendations could not be loaded