Skip to main content

Spar

Page 1

AKCIJA 4 4 / 2021 TRAJANJE PONUDE:

Ponuda prehrambenih namirnica, kozmetike, proizvoda za osobnu higijenu i sredstava za čišćenje vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do prodaje zaliha. Ponuda kućanstva, tekstila, tehnike, igračaka, cvijeća te artikala za sport i slobodno vrijeme, školu i ured vrijedi od 3. 11. do 16. 11. 2021. ili do prodaje zaliha.

U svim

i oda bra nim

49

99

trgov inama

MELLI AROMATICA

kn

EKO deterdžent za pranje rublja, 1 L EKO omekšivač za rublje, 500 ml Omekšivač i deterdžent za pranje rublja ekološki su proizvodi koji su svojom recepturom nježni ne samo prema koži i odjeći već i okolišu. Ne sadrže parabene, sulfate i bojila, temeljeni su na biorazgradivoj recepturi bez mikroplastike, a ponose se i VEGAN certifikatom.

69 99 Spar mesnica

svježa PREPORUKA

GLEDAJTE NA NOVOJ TV

Gazirano piće Fanta ili Sprite

Svinjski but bez kosti na pultu 1 kg

2L

Mandarina rinfuza 1 kg

Doli na N e r e t ve

1 L = 5,50 kn

39,99 kn

22 100% hrvatsko

kn

99 kn/1 kg

- 4 2%

Ekstra djevičansko maslinovo ulje S-BUDGET 0,75 L

1 kg= 37,32 kn

33,99 kn

27

99

kn/0,75 L

-17%

SU PE R PONUDA

10

99

kn/2 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Ponuda vrijedi od petka do nedjelje! od 5.

8,99 kn

555

kn/1 kg

-38% Dječja hrana Čokolino

11. do 7. 11. 2021.

1,4 kg

1 kg = 42,85 kn

Svinjska potrbušina (carsko meso) s kosti na pultu 1 kg

26,99 kn

1699

kn/1 kg

-37%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

69,99 kn

59

99 kn/kom

-14%


2

Ponuda na stranicama 2 - 3 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha. Šunka Schwarzwald

- 42%

H.Wein 100 g, 1 kg = 79,90 kn

umjesto 13,99

7

99 kn/100 g

Sir svježi Zdenka razne vrste 500 g, 1 kg = 19,98 kn

-33% umjesto 14,99

9

99

Sir Trapist

kn/500 g

bez laktoze, bez konzervansa, polutvrdi kravlji, Zelene Doline 100 g, 1 kg = 39,90 kn

Mljevena kava Franck JubilarnaOrginal, Intense ili Sensual 250 g, 1 kg = 67,96 kn

-20%

Tjestenina Barilla spaghettini ili fusilli 1 kg

umjesto 4,99

3

- 42%

99

-15%

kn/100 g

Čokolada Milka Alpine milk, Noissette ili sjeckani lješnjak 80 g, 1 kg = 62,38 kn

umjesto 19,99

1699

umjesto 18,99

10

99

-37%

kn/1 kg

Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto Barista, 3 x 120 g, 1 kg = 249,92 kn ili Intenso, 3 x 128 g, 1 kg = 234,30 kn ili Cortado, 3 x 100,8 g, 1 kg = 297,52 kn ili Cafe au Late, 3 x 160 g, 1 kg = 187,44 kn

1 kom = 29,99 kn

S U PE R PON U DA

89

97 kn/pak

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

kn/250 g

Omekšivač za rublje Violeta razne vrste 900 ml ili 1,8 L

umjesto 7,99

Ponuda okolade Milka Apline milk, Noisette i sjeckani lješnjak vrijedi do 16. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

S U PE R PON U DA

499

kn/80 g

Pivo Pittinger lager, radler ili bezalkoholno 0,5 L 1 L = 7,98 kn

3

Već od

999

99

kn/kom

kn/0,5 L

U cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Redovna cijena

900 ml 1,8 L

Akcija Jeftinije Cijena za 1L

16,99 kn 9,99 kn -41% 29,99 kn 17,99 kn -40%

11,10 kn 9,99 kn


3

Kvalitetno! Svježe! Povoljno! Juneći but bez kosti

Juneća leđa s kosti na pultu 1 kg

na pultu 1 kg

5699

kn/1 kg

Vindija 400 g 1 kg = 87,47 kn

SU PER P O N U DA

SU PER P O N U DA 100% hrvatsko

Pileći odresci ili Mini file Cekin

100% hrvatsko

4699

kn/1 kg

-22%

umjesto 44,99

Svinjski vrat s kosti na pultu 1 kg

Grill burger PIK Vrbovec 400 g

3499

kn/400 g

1 kg = 39,97 kn

Pileći file Perutnina 500 g 1 kg = 53,98 kn

-40%

umjesto 36,99

100% hrvatsko

21

99

kn/1 kg

-15%

umjesto 18,99

15

99

kn/400 g

-22%

umjesto 34,99

2699

kn/500 g

Miješano mljeveno meso

Juneće mljeveno meso

Rigeta 850 g

PIK Vrbovec 540 g

1 kg = 31,75 kn

1 kg = 48,12 kn

-22% umjesto 34,99

26

99

kn/850 g

-29%

umjesto 36,99

25

99

kn/540 g

Pureći batak Vindon 1 kg

-23%

umjesto 25,99

1999

kn/1 kg

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


4

Ponuda na stranicama 4 - 5 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

kn/100 g

a

a

k

Pečena šunka Gavrilović 100 g 1 kg = 59,90 kn

ta

-33%

umjesto 5,99

3 99

kn/100 g

-25%

8

Dimcek dimljena pileća prsa

a

1 kg = 79,90 kn

umjesto 11,99

99

-26%

kn/100 g

umjesto 4,99

3 69

k va

Vindija 100 g, 1 kg = 39,90 kn

Kulenov cvijet Gavrilović 100 g 1 kg = 89,90 kn

Sir Trapist tvrdi kravlji, Paška sirana 100 g

lite

ta

tska rva kv H

tska rva kv H

va l i t e PIK 100 g, 1 kg = 69,90 kn

k va

Perutnina Ptuj 100 g, 1 kg = 49,90 kn

iteta al

Medven 100 g, 1 kg = 59,90 kn

7 99

kn/100 g

iteta al

kn/100 g

umjesto 11,99

99

Šunka pureća Exclusive

sk

5 99

Domaća kobasica za kuhanje

kn/100 g

4

umjesto 7,49

H r v at

-33% umjesto 7,99

Čajna kobasica Sljeme

-33%

sk

kn/100 g

s paprom ili s chili paprikom Gavrilović 100 g, 1 kg = 79,90 kn

5

99

ta

tska rva kv H

H r v at

-25%

99

Salama Panonica

umjesto 9,99

lite

iteta al

7

umjesto 11,99

kn/100 g

k va

1 kg = 59,90 kn

a itet

- 40% -33%

99

iteta al

l

6

umjesto 9,99

a

sk

k va

-30%

kn/100 g

PIK 100 g

H r v at

1 kg = 39,90 kn

a

5

99

tska rva kv H

sk

Gavrilović 100 g

-25%

Zrinski šunka

H r v at

kn/100 g

Velebitska kobasica

iteta al

99

iteta al

umjesto 5,99

a

tska rva kv H

sk

3

kn/100 g

a

k va t e t li PIK 100 g, 1 kg = 44,90 kn

H r v at

-33%

49

sk

4

umjesto 6,99

tska rva kv H

H r v at

-35%

Šunka u ovitku Sljeme

umjesto 7,99

kn/100 g

Sir Gouda polutvrdi kravlji Weideglück 100 g 1 kg = 36,90 kn

lite

ta


5 Hamburger ili slanina ili panceta

Hrenovke Wudy

vakuum pakiranje Dim-mes 1 kg

AiA 500 g 1 kg = 19,98 kn

12,99 kn

Redovna cijena

Hamburger Slanina Panceta

Jeftinije

Akcija Cijena za 1 kg

-23% 49,99 kn -36% 69,99 kn -42% 79,99 kn

64,99 kn 109,99 kn 139,99 kn

Čajna kobasica

49,99 kn 69,99 kn 79,99 kn

Ve od:

49

9

99

Polutrajni naresci PIK kuhana šunka, 125 g šunka u ovitku, 125 g mortadela, 150 g ili mortadela s maslinama, 150 g

pileća / pureća AiA 500 g

1 kg = 90,88 kn

kn/500 g

-23%

kn/1 kg

Posebna kobasica Wudy Pop

Gavrilović 330 g

99

1 kg od 79,93 kn do 95,92 kn

10,99 kn

7

SU PE R PONUDA

29

99

SU PE R PONUDA

kn/500 g

1199

-27%

kn/330 g

Pizza Ledo

NOVO

99

kn/kom

Smrznuti morski plodovi Ledo

gamberi, 250 g, dagnje ili plodovi mora za rižoto, 300 g

razne vrste od 300 g do 330 g 1 kg od 39,36 kn do 43,30 kn

12

kn/kom

Ve od: dagnje, 300 g plodovi mora, 300 g gamberi, 250 g

Redovna cijena

Jeftinije

23,99 kn 27,99 kn 32,99 kn

-16% -21% -21%

Pureći bečki odrezak 1 kg = 59,90 kn

5

99 kn/100 g

-31%

19

99

Akcija Cijena za 1 kg

19,99 kn 21,99 kn 25,99 kn

66,63 kn 73,30 kn 103,96 kn

1 kom

7

19,99 kn

kn/pak

Pastirska rolada

100 g

8,79 kn

100 % čisti kesten 250 g 1 kg = 55,96 kn

SU PE R PONUDA

99

Kesten pire Sana

1399

kn/250 g

-30%

Salata od tune i tjestenine 100 g

1 kg = 49,90 kn

9,99 kn

99 kn/kom

-20%

SU PE R PONUDA

499

kn/100 g

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


6

Ponuda na stranicama 6 - 7 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

-17% umjesto 7,29

599

-12%

kn/400 g

MIJEŠANA DURUM POGAČA

umjesto 7,99

6

99

kn/400 g

400 g

Kruh korijen

1 kg = 14,98 kn

400 g 1 kg = 17,48 kn

-28% umjesto 7,99

569

kn/400 g

Croissant 7 Days

Kukuruzni miješani kruščić 400 g 1 kg = 14,23 kn

-27% Već od:

2 99

kn/kom

umjesto 5,49

399

Meksička pita

kn/150 g

150 g 1 kg = 26,60 kn

Orada pakirana, očišćena, CROMARIS 360 g, 1 kg = 91,63

Akcija vrijedi od 4. 11. 2021.

39,99 kn

32

99 kn/360 g

-17%

Brancin

Losos file 1 kg

CROMARIS 300-400 grama/komad 1 kg

64,99 kn

56

99 kn/1 kg

-12%

139,99 kn

99

99 kn/1 kg

-28%

*ponuda svježe rinfuzne ribe vrijedi samo u prodajnim centrima s odjelom ribarnice Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


7 Trajno mlijeko Dukat

Svježe mlijeko ‘z bregov

2,8% m.m. 1L

3,2% m.m. ili 1,5% m.m., Vindija 1L

Jogurt B Aktiv natur ili jagoda 1 kg

MEGA CIJENA

5

6,99 kn

5

99 kn/1 L

7,59 kn

99 kn/1 L

-21%

-14%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Kiselo vrhnje Brzo & Fino

Kiselo mlijeko ili Čvrsti jogurt ‘z bregov

12% m.m. ili 20% m.m., Dukat 900 g

3,2% m.m. Vindija 900 g

kn/1 kg

-18%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Vrhnje za kuhanje Brzo & Fino 1 kg = 29,98 kn

SU PE R PONUDA

Ve od: Redovna cijena

kn/900 g

13

49

20% m.m., Dukat 500 g

1 kg = 9,43 kn

849

16,49 kn

12% m.m. 20% m.m.

13

17,99 kn

99

kn/900 g

Akcija Jeftinije Cijena za 1L

21,99 kn 13,99 kn -36% 22,49 kn 15,99 kn -28%

15,54 kn 17,77 kn

14

99 kn/500 g

-16%

Maslac ‘z bregov

Puding ‘z bregov

Voćni jogurt Jogobella

1 kg = 63,96 kn

razne vrste, Vindija 125 g

1 kg = 18,60 kn

250 g

150 g

1 kg = 19,92 kn

24,99 kn

15

99 kn/250 g

-36%

2

3,49 kn

49 kn/125 g

-28%

2

3,79 kn

79 kn/150 g

-26% Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


8

Ponuda na stranici 8 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

MEGA CIJENA

Žitarice Lino Pillows razne vrste 500 g 1 kg = 39,98 kn

Pašteta Argeta tuna razne vrste

95 g 1 kg = 105,16 kn

-20% 12,49 kn

9

28,99 kn

19

99

99

kn/500 g

-31%

kn/kom Namaz Lino Lada

Sardina Eva

Mesni doručak Gavrilović

razne vrste, Podravka od 350 g do 400 g

povrće u umaku ocijeđena masa 58 g

Klasik ili Pikant 150 g

1 kg = 120,52 kn

1 kg = 59,93 kn

1 kg od 49,98 kn do 57,11 kn

ili u biljnom ulju ocijeđena masa 81 g 1 kg = 86,30 kn

115 g

23,99 kn

19

99 kn/kom

-16%

6

8,99 kn

99 kn/kom

-22% Ajvar Podravka

-30%ce

blagi ili ljuti 690 g 1 kg = 23,17 kn

10,99 kn

8

99 kn/150 g

-18% Pasirana rajčica DESPAR 500 g

1 kg = 7,98 kn

av na krast DoOraste* razne vr

22,49 kn

1599

kn/690 g

-28%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

5,99 kn

399

kn/500 g

-33%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.


9

Ponuda na stranici 9 vrijedi od 3. 11. do 16. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

-20%

Odličan izbor slatkiša po ! su p e r c i j e n a m a

-25% -20%

na čokoladne lizalice

Djed Božićnjak i Snješko* odabrane vrste

Čokoladni adventski kalendar

Čokoladni Sv. Nikola

Chocoland 75 g

Riegelein 60 g

1 kg = 79,87 kn

1 kg = 66,50 kn

umjesto 4,99

umjesto 7,99

399

599

kn/60 g

kn/75 g

Slatki proizvodi Kraš

Snack Nutella B Ready

Čokolada Ritter Sport

1 kg = 105,98 kn

razne vrste 100 g

132 g

odabrane vrste od 15 g do 30 g

1 kg = 69,90 kn

1 kg od 66,33 kn do 132,67 kn

-22%

SUPER PONUDA

1

umjesto 17,99

99

13

kn/kom

Čokolada Dorina

kn/132 g

umjesto 9,79

6 99

kn/100 g

Čokolada Belgian

odabrane vrste od 220 g do 300 g 1 kg od 49,97 kn do 68,14 kn

99

-28%

-25%

odabrane vrste 100 g 1 kg = 109,90 kn

na čokoladne prutiće Twix, Snickers, Mars i Bounty* odabrane vrste

-34% umjesto 22,99

14

99

kn/kom

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

SUPER PONUDA

1099

kn/100 g

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


10 Ponuda na stranicama 10 - 11 vrijedi od 3. 11. do 16. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

-27%

-25%

Bombonijera Toffifee 125 g

1 kg = 103,92 kn

umjesto 17,99

na Božićne vrećice

Riegelein* odabrane vrste

1299

-16%

kn/125 g

Poklon paket s ručkom 322,1 g

1 kg = 77,59 kn

umjesto 29,99

2499

kn/pak

Praline Rovelli Prestige 400 g

1 kg = 49,98 kn

-25%

-25%

Kraš*

Zvečevo*

na odabrane bombonijere odabrane vrste

na čokolade Mikado riža odabrane vrste

-33% umjesto 29,99

1999

kn/400 g

-50%

na Praline i Mini čokoladne rum pločice Kandit* odabrane vrste

-20% na kekse

Plazma* odabrane vrste

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.


11

-29%

-21%

-25%

na kekse Speculaas

Koestlin* odabrane vrste

Čokoladne napolitanke Kraš

Keks Domaćica odabrane vrste od 220 g do 300 g

500 g

1 kg od 39,97 kn do 54,50 kn

1 kg = 43,98 kn

umjesto 27,99

umjesto 16,99

2199

1199

kn/500 g

kn/kom

Keks Jaffa naranča

Keks Oreo

300 g

176 g

1 kg = 36,63 kn

1 kg = 45,40 kn

-30% na kekse

Milka*

odabrane vrste

-15%

-23%

umjesto 12,99

umjesto 10,49

1099

kn/300 g

7 99

kn/176 g

Krekeri Croco

-20%

razne vrste 400 g 1 kg = 22,48 kn

na odabrane bombone

-20% na grickalice Tip top i Pom bar*

Kraš*

odabrane vrste

-47%

odabrane vrste

umjesto 16,99

899

kn/400 g

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


12 Ponuda na stranicama 12 - 13 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

Vino mjeseca

Vino AM

Pivo Holsten

2L

Cabernet Sauvignon, Merlot ili Vranac 0,75 L

Belje Graševina kvalitetna, Laguna Malvazija ili Iločki podrumi Traminac

1 L = 8,00 kn

1 L = 18,65 kn

0,75 L

Popust se odnosi za kupnju 6 butelja ili više. Popusti se ne zbrajaju i ne mogu se kombinirati s drugim popustima. Ponuda vrijedi od 3. 11. do 30. 11. 2021. ili do prodaje zaliha.

MEGA CIJENA

-20%

18,99kn

13

za kupnju kartona vina od 3. 11. do 30. 11.

99

kn/0,75 L

-26%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Pivo Budweiser

Pivo Heineken 0,5 L

svijetlo ili tamno

20 x 0,5 L

1 L = 17,98 kn

SU PE R PONUDA

15

99

kn/2 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Pivo Löwenbräu

4 x 0,5 L 1 L = 11,98 kn

1 L = 13,98 kn

boca = 1,25 kn nosiljka = 18,75 kn

8

9,99kn

SU PE R PONUDA

99 kn/0,5 L

-10%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

1 kom = 6,99 kn za kupnju cijele nosiljke

13980

kn/20 kom

*Cijena vrijedi za kupnju cijele nosiljke od 20 kom

povratna kaucijska ambalaža

Sok Juicy Fruit

Voda Jamnica

razne vrste

Sensation 1,5 L ili Botanica 1L

1,5 L

1 L = 5,99 kn

SU PE R PONUDA

23

95

kn/pak

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn po limenci

Osvježavajuće piće FIS naranča ili jabuka, Vindija

2L

1 L = 4,00 kn

SU PE R PONUDA

8

Ve od:

99

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

kn/kom

u cijenu uključena povratna naknada 0,50kn

kn/1,5 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

6

99

Sensation 1,5 L Botanica 1 L

Redovna cijena

Jeftinije

8,99 kn 9,99 kn

-22% -20%

Akcija Cijena za 1 L

6,99 kn 7,99 kn

4,66 kn 7,99 kn

7

9,99 kn

99 kn/2 L

-20%


13

-30%

Tablete za strojno pranje posuđa Jar Platinum, 70 komada u pakiranju 1 komad = 1,07 kn

Deterdžent za ručno pranje posuđa Likvi

na deter d že n za pranje te rublja Ar iel* praškasti, 2

ili All in One, 92 komada u pakiranju 1 komad = 0,82 kn

razne vrste od 450 ml do 1,35 L

,6 kg / 40 pranja ili tekući 2 ,2 l / 40 p ranja ili kapsule 33 / 1

164,99 kn

74

99

Ve od:

kn/pak

-54%

Qua

lit y

by

Sredstvo za odčepljivanje odvoda Splendid

450 ml 900 ml 1,35 L

Qua

lit y

by

kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

Cijena za 1 L

7,99 kn 12,99 kn 17,99 kn

-12% -15% -16%

6,99 kn 10,99 kn 14,99 kn

15,53 kn 12,21 kn 10,10 kn

-20%

-25%

na papir maramic nate ei toaletni vlažni papir Lovely*

1L

699

n a d je č je pe le n e Pampers * razn e vrste

razne vrst

e

14,99 kn

999

kn/kom

-33% Gel za tuširanje Felce Azzurra

Qua

lit y

by

Kupka za tuširanje Beauty Kiss

Classic ili Cool Blue 400 ml

kokos ili mlijeko i med 750 ml

1 L = 24,98 kn

1 L = 17,32 kn

12,99 kn

9

99 kn/kom

-23% *Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

Qua

lit y

by

-15%

na proizv ode njegu zu za Beauty K bi iss*

16,99 kn

1299

kn/kom

-23%

*četkica za zube, zubni konac, vodica za usta Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


14

Ponuda na stranicama 14 - 15 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

Krafna s nadjevom od marelice S-BUDGET

99 kn/pak

sk

8

Ve od:

H r v at

240 g 4 komada u pakiranju ili 480 g 8 komada u pakiranju

iteta al

tska rva kv H

a

Redovna cijena

Jeftinije

12,49 kn 23,99 kn

-28% -33%

240 g, 4 komada u pakiranju 480 g, 8 komada u pakiranju

k va

lite

ta

Akcija Cijena za 1 kg

8,99 kn 15,99 kn

37,46 kn 33,31 kn

Pecivo kajzerica S-BUDGET

60 g 1 kg = 11,50 kn

Svježe lisnato tijesto S-BUDGET

0

275 g

250 g

1 kg = 51,96 kn

16,99 kn

12

99

4

6,99 kn

99

-28%

400 g

1 kg = 39,98 kn

18,99 kn

1599

-23%

razne vrste 500 g 1 kg = 19,98 kn

13,99 kn

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

Domaća svinjska mast S-BUDGET

Dimljeni prsni vršci S-BUDGET

1 kg

vakuum pakiranje 1 kg

SU PE R PONUDA

34

99

kn/1 kg

11,49 kn

tska rva kv H

sk

-28%

-15%

iteta al

kn/500 g

kn/400 g

H r v at

9

99

kn/60 g

Topljeni sir S-BUDGET

kn/275 g

kn/250 g

Torteloni S-BUDGET

69

-30%

1 kg = 18,15 kn

Miješani namaz S-BUDGET

0,99 kn

a

k va

lite

ta

9

99 kn/1 kg

-13%


15

Umak S-BUDGET

Riža S-BUDGET

razne vrste 500 g 1 kg = 15,98 kn

Parboiled 1 kg

13,99 kn

7

SU PE R PONUDA

7

99

99 kn/500 g

- 4 2%

kn/1 kg

Alkoholni ocat S-BUDGET 1L

Kocka za juhu S-BUDGET

razne vrste, 110 g 1 kg = 36,27 kn

3

4,99 kn

99 kn/110 g

SU PE R PONUDA

2

Jušne okruglice S-BUDGET 1 kg = 18,14 kn

SU PE R PONUDA

3

99

kn/220 g

Rezana cikla S-BUDGET

Pašteta S-BUDGET 1 kg = 24,90 kn

lite

ta

1 kg = 53,77 kn

ili komadi, 160 g ocijeđena masa 104 g 1 kg = 96,06 kn

kn/100 g

-16%

Ve od:

699

kn/kom

tska rva kv H

iteta al

k va

komadići, 185 g ocijeđena masa 130 g

sk

sk

a

2

49

Tuna S-BUDGET H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

2,99 kn

kn/1 L

220 g

-20%

čajna, jetrena ili pileća, 100 g

99

a

k va

lite

ta

670 g ocijeđena masa 360 g 1 kg = 16,64 kn

5

9,49 kn

99 kn/kom

-36%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


16

Ponuda na stranicama 16 - 17 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

Kompot višnja S-BUDGET

bez koštica, 680 g ocijeđena masa 340 g 1 kg = 26,44 kn

10,99 kn

8

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

99

Sladoled Conte S-BUDGET

kn/kom

-18%

ta

razne vrste 6 x 120 ml 1 L= 23,60 kn

SU PE R PONUDA

16

99

kn/720 ml

Kikiriki u ljusci S-BUDGET

Dražeje S-BUDGET Keks Petit S-BUDGET 1 kg

čokolada / kikiriki 400 g

400 g

1 kg = 24,98 kn

1 kg = 37,48 kn

16,99 kn

11,99 kn

9

99 kn/1 kg

-16%

Vafli s kremom S-BUDGET 10 x 25 g

14

12,99 kn

9

99 kn/400 g

14,89 kn

11

99 kn/pak

Čokoladni prutići Minis S-BUDGET

Čaj S-BUDGET razne vrste od 20 g do 30 g

-19%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

1 kg od 99,67 kn do 119,50 kn

1 kg = 37,48 kn

16,99 kn

14

99

Ve od:

kn/400 g

-11%

kn/400 g

-23%

-11%

razne vrste, 400 g

1 kg = 47,96 kn

99

Redovna cijena

kamilica ili menta, 20g šipak,voćni ili zeleni, 30g

2,99kn 3,99kn

Jeftinije

2

39 kn/pak

Akcija Cijena za 1kg 119,50kn

-20% 2,39kn -25% 2,99kn

99,67kn


17

-20%

kompatibilne s ima Nespresso aparat

t kave na instan T* S-BUDGE0 g 0

100 g ili 2

Kapsule za kavu S-BUDGET 30 komada u pakiranju, Lungo ili Espresso, 156 g 1 kg = 224,29 kn

49,99 kn

3499

kn/pak

-30%

Liker S-BUDGET

Travarica ili Lozovača S-BUDGET

Borovnica ili Višnja 1L

SU PE R PONUDA

39

0,7 L

1 L = 71,41 kn

57,99 kn

99

49

kn/1 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Borovnica Višnja

Redovna cijena

Jeftinije

45,99kn 49,99kn

-13% -20%

99 kn/0,7 L

-13%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Sirup S-BUDGET razne vrste

3L

1 L = 7,33 kn

29,99 kn

21

99 kn/3 L

-26%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Tekući sapun ili Šampon S-BUDGET razne vrste 1L

5

6,99 kn

99 kn/kom

-14%

Papirnati ručnici S-BUDGET

Toaletni papir S-BUDGET

2 sloja, 4 role u pakiranju

3 sloja, 10 rola u pakiranju

1 rola = 1,40 kn

1 rola = 1,30 kn

5

6,99 kn

59 kn/pak

-20% *Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

15,99 kn

12

99 kn/pak

-18%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


18 Ponuda na stranicama 18 - 19 vrijedi od 3. 11. do 16. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

Glačalo na paru Russell Hobbs Supreme Steam Pro 23971-56

Ženske ili muške čarape Relax vel. 38-45, 1 par

snaga: 2600 W, keramička podloga, kabel: 2 m, veliki spremnik za vodu od 310 ml, funkcija automatskog čišćenja

26 0 0 W 229,99kn

179

99

24,99 kn

19

kn/kom

-21%

Sakupljač vlage Bison Air Max punjenje 3x450g Lavanda ili Neutral, sprječava kondenzaciju, vlagu i neugodne mirise

Idealno za modeliranje, dekoriranje i kreativne radove

SU PE R PONUDA

49

prozirne i elastične, 10 komada u pakiranju, promjer: 11 mm

kn/pak

SU PE R P O N U

DA

2999

Ve od:

kn/pak Cijena

1. pištolj + 6 patrona 2. 10 patrona u pakiranju, 11mm

79,99 kn/set 29,99 kn/pak

1. NA A 2 0 2 AR OT 6. 11. ŠP B o t u SUu sub

m

79,99 kn

10 pari u pakiranju

5999

kn/pak

-25%

Ženske ili muške klompe s krznom vel. 36-46, 1 par

o

na sve LEGO igračke!*

Sa

-25%

99

razne veličine, 10 komada u pakiranju, 1 pak

ili Patrone za vruće lijepljenje Pattex

neutral ili lavanda 3 x 450 g

Muške čarape PASCAREL

snaga: 70 W, za različite materijale, prozirno i elastično lijepljenje, 1 set

2

kn/par

-20%

Set za vruće lijepljenje Pattex pišolj+6 patrona

1

99

49,99 kn

39 Popust se obračunava na blagajni. Popust se odnosi i na artikle koji su već u akciji i promotivne artikle. Popusti se međusobno ne zbrajaju. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Slika je simbolična. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

99 kn/par

-20%


19 Set doza za kekse SIMPEX razne, 1 kom

Ve od:

19

99 kn/kom

Set iskrojivača za kekse SIMPEX 25-dijelni, 1 set

24

Ve od:

Set adventskih svijeća

99 kn/set

Papir za pečenje SPAR

4 komada u setu, razne, 1 set Pšenica S-BUDGET

19

99 kn/set

Božićna zvijezda

100 g 1 kg = 19,90 kn

Ø12cm, 1 kom

u roli, 12 m, ili u listovima, 30 listova, 38 cm x 42 cm, 1 kom

12,99 kn

9

99

99

kn/kom

-23% Stiropor kugle 1 pak

Ve od:

26

kn/100 g

2499

-20%

kn/kom

Ukrasna LED kugla SIMPEX

Žaruljice SIMPEX

Ø 8 cm, 1 kom

unutarnje, 20 komada mikro, 1 pak

99 kn/pak Cijena

Ø 80 mm, 6 kom Ø 60 mm, 10 kom

1

2,49 kn

26,99 kn/pak 29,99 kn/pak

19

99 kn/pak

7

99 kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Ponuda na stranici 20 vrijedi od 3. 11. do 9. 11. 2021. ili do isteka zaliha.

-23%

Jabuka Jonagold Vrtovi Hrvatske, rinfuza, 1 kg

umjesto 12,99

999

kn/1 kg

Bijelo grožđe rinfuza 1 kg

-27% umjesto 8,99

649

kn/1 kg

-41% umjesto 16,99

999

kn/1 kg

-28%

Kaki

umjesto 6,99

499

kn/1 kg

rinfuza 1 kg

Kelj rinfuza, 1 kg

-30% Šampinjoni Vrtovi Hrvatske, pakiranje, 250 g 1 kg= 23,96 kn

-33% umjesto 8,99

599

kn/pak

PRITUÆBE I POHVALE: besplatni telefon 0800 7727 • info@spar.hr

umjesto 64,90

4490 kn/1 kg

Brusnica sušena kandirana, rinfuza 1 kg

Izraženi postotak sniženja je minimalan. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar by katalozi.net - Issuu