Skip to main content

Spar

Page 1

8 / 2022 AKCIJA AKCIJA OD SRIJEDE!

od 23. 2. do 1. 3. ili do prodaje zaliha za prehrambene namirnice, kozmetiku, proizvode za osobnu higijenu i sredstva za čišćenje školu i ured od 23. 2. do 8. 3. ili do prodaje zaliha za kućanstvo, tekstil i tehniku, sport i slobodno vrijeme, hobi program, cvijeće

Krafna s nadjevom od marelice S-BUDGET

4 komada u pakiranju, 240 g ili 8 komada u pakiranju, 480 g TAKOĐER U PONUDI

BIO Konopljino ulje Croaticanna OPG Kalić 250 ml 1 L = 279,96 kn

79,99 kn

Redovna cijena Jeftinije

4 komada u pakiranju, 240 g 8 komada u pakiranju, 480 g

Ve od:

Akcija Cijena za 1 kg 37,46 kn

11,99 kn -14% 8,99 kn 21,99 kn -31% 14,99 kn

31,23 kn

Ponuda vrijedi od petka do nedjelje! 25. 2.

– 27. 2. 2022.

8

99

1 kg = 99,98 kn

kn/250 ml

-12%

kn/pak

Ekstra djevičansko maslinovo ulje

Čokolada Milka razne vrste od 270 g do 300 g

Pršut narezak, Pivac 500 g

69

99

Trenton 1L

1 kg od 53,30 kn do 59,22 kn

74,99 kn

39

69,99 kn

4999

kn/500 g

-28% Kava mljevena Arabesca XXL

600 g

SU PE R PONUDA

15

Dječje pelene Violeta Double care, razne vrste, 1 pak

kn/1 L

- 46%

99

kn/kom

99

Spar mesnica

svje a PREPORUKA

Svinjska leđa s kosti na pultu 1 kg

1 kg = 49,98 kn

44,99 kn

29

99

kn/600 g

-33%

37,99 kn

SU PE R PONUDA

119

2099

99 kn/pak

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

kn/1 kg

100% hrvatsko

- 4 4%


2

Ponuda na stranicama 2 - 3 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha. Šunka pureća Exclusive Perutnina 100 g 1 kg = 49,90 kn

-42% umjesto 8,69

4 99

Dimljena vratina Andro

kn/100 g

100 g

1 kg = 49,90 kn

-37% umjesto 7,99

499

kn/100 g

Sir Toast Sirela

Mliječni desert Mega Monte XXL

razne vrste 150 g

400 g

1 kg = 46,60 kn

1 kg = 32,48 kn

Baguette S-BUDGET bijeli 250 g 1 kg = 9,96 kn

-30% umjesto 9,99

6

99

kn/150 g

-16%

-27%

umjesto 2,99

249

umjesto 17,99

12

99

kn/250 g

kn/400 g

Krastavci delikates Podravka

Gamberi Pedro Pasirana rajčica Podravka

670 g ocijeđena masa 370 g

500 g

1 kg = 55,98 kn

500 ml

1 L = 11,98 kn

1 kg = 35,11 kn

%

-23%

-25%

-26%

umjesto 16,99

umjesto 7,99

umjesto 37,99

12

99

kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

5

99

kn/500 ml

27

99

kn/500 g


3

dite! Iskoristite T E Š K E popuste i ušte

Čokoladne napolitake Kraš 250 g

-29%

-20%

na čokolade Kinder Ferrero*

umjesto 16,99

11

99

odabrane vrste

kn/250 g

Mljevena kava Gloria 400 g

1 kg = 57,48 kn

Jabučni sok udio voća 100%

Vino Lukačević

5L

1 L = 6,00 kn

Graševina ili Sivi Pinot 0,75 L 1 L = 26,65 kn

-44%

-40%

umjesto 31,99

umjesto 35,99

19

umjesto 49,99

29

-28%

99

kn/5 L

99

kn/0,75 L

22

99

kn/400 g

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Gel za tuširanje Fa razne vrste 250 ml 1 L = 39,96 kn

Deterdžent za pranje rublja Woolite

Deterdžent za pranje rublja Ariel

tekući 2,7 L

praškasti 6,5 kg/100 pranja

1 L = 11,11 kn

1 kg = 16,15 kn 1 pranje = 1,05 kn

ili kapsule 74/1 1 kapsula = 1,42 kn

-44%

-40%

-34%

umjesto 17,99

umjesto 49,99

umjesto 159,99

9

99

kn/250 ml

29

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

99 kn/kom

10499

% kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


4

Ponuda na stranicama 4 - 5 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha. Tuna pašteta Gavrilović

-20%

Pastrva Kalifornijska S-BUDGET

100 g

1 kg = 99,90 kn

očišćena, pakirana 520 g

vode na proiz Adriatic Queen*

1 kg = 48,05 kn

e

razne vrst

28,99 kn

24 Tuna salata SPAR teksaška ili meksička 280 g 1 kg = 46,39 kn

kn/520 g

-13%

SU PE R PONUDA

9

99

99

kn/kom

Atlantski hladno dimljeni losos SPAR

Orada očišćena, pakirana CROMARIS 360 g 1 kg = 91,63 kn

100 g

1 kg = 219,90 kn

39,99 kn

32 16,99 kn

12

99

kn/280 g

-23% Riblja juha 350 g

ili Umak od školjki 400 g

DESPAR

Ve od: Redovna cijena

umak od školjki 400 g riblja juha 350 g

31,99 kn 37,99 kn

Jeftinije

24

99 kn/pak

Akcija Cijena za 1 kg

-21% 24,99 kn -21% 29,99 kn

62,48 kn 85,69 kn

Oslić filet 500 g

99 kn/360 g

-17%

25,99 kn

2199

kn/100 g

-15%

Iz Velebitskog podkanala

BIO dagnje 1 kg

Crni bakalar MSC SPAR 450 g bez glazure 360 g

1 kg = 69,42 kn

35,99 kn

24

99 kn/360 g

-30%

Lignja pacifička S-BUDGET kolutići 400 g 1 kg = 59,98 kn

SU PE R PONUDA

15

99

kn/1 kg

Svježa domaća pastrva Ritterman 1 kg

ili Panirani oslić filet

400 g Ledo

Ve od: Redovna cijena

Panirani oslić filet 400 g Oslić filet 500 g

29,99 kn 39,99 kn

Jeftinije

2399

kn/pak

Akcija Cijena za 1 kg

-20% 23,99 kn -25% 29,99 kn

59,98 kn 59,98 kn

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

31,99 kn

23

99

kn/400 g

-25%

SU PE R PONUDA

36

99

kn/1 kg

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


Kvalitetno! Svježe! Povoljno! Juneći vrat bez kosti

Svinjska potrbušina (carsko meso)

na pultu 1 kg

na pultu 1 kg

kn/1 kg

a

iteta al

a

k va

lite

ta

-10%

umjesto 29,99

26 99

kn/1 kg

Panirani proizvodi

Ćevapčići S-BUDGET 900 g

1 kg = 32,21 kn

-22%

2699

kn/850 g

Pureći bečki odrezak 100 g 1 kg = 61,90 kn

8,79 kn

19 kn/100 g

-29%

iteta al

umjesto 34,99

sk

sk

ta

tska rva kv H H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

6

tska rva kv H

kn/1 kg

1 kg = 31,75 kn

lite

kn/860 kg

Cekin 1 kg

sk

99

3499

kn/1 kg

Rigeta 850 g

k va

ta

SU PER P O N U DA

Pileći batak sa zabatkom

H r v at

16

Miješano mljeveno meso

a

lite

na pultu 1 kg

SU PER P O N U DA

99

k va

Svinjska lopatica bez kosti

o d 24 022 . o d 1. 3 . 2

SU PER P O N U DA

tska rva kv H

iteta al

P O N U DA T R AJ. 2E.

na pultu 1 kg

19

99

sk

100% hrvatsko

Svježi odojak

22

860 g

1 kg = 40,69 kn

H r v at

58

kn/1 kg

Pileći file

SU PER P O N U DA

SU PER P O N U DA

99

5

a

k va

lite

ta

Pečeni krumpir crispers

100 g 1 kg = 29,90 kn

2

AIA Cordon bleu 490 g 1 kg = 32,63 kn Panirani odresci sa špinatom 440 g 1 kg = 36,34 kn ili Nuggets medaljoni 430 g 1 kg = 37,18 kn

-21%

-20%

28 99

1599

umjesto 36,99

kn/900 g

Panirani file oslića 100 g 1 kg = 59,90 kn

umjesto 19,99

kn/kom

Blitva s krumpirom

100 g 1 kg = 24,90 kn

3,79 kn

99 kn/100 g

-21%

SU PE R PONUDA

5

99

kn/100 g

SU PE R PONUDA

2

49

kn/100 g

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


6

Ponuda na stranicama 6 - 7 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha.

Slavonska suha šunka Dobro, 100 g

kn/100 g

sk

899

tska rva kv H

iteta al

umjesto 15,99

H r v at

- 43%

a

1 kg = 89,90 kn

k va

lite

ta

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

-18%

umjesto 5,49

Gavrilović, 100 g

umjesto 10,99 kn/100 g

-28%

a

ta

umjesto 8,59

499

kn/100 g

Šunka u ovitku Sljeme PIK, 100 g

1 kg = 49,90 kn

Sandwich salama Jeli

Gavrilović, 100 g 1 kg = 59,90 kn

a

k va

lite

ta

-30%

umjesto 12,99

1 kg = 89,90 kn

sk

t lite

a

499

kn/100 g

tska rva kv H

Sir Gauda polutvrdi, kravlji, Vindija 100 g 1 kg = 49,90 kn

iteta al

k va

umjesto 6,99

sk

a

-28%

H r v at

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

iteta al

polutvrdi kravlji Dalmatinski sirevi 100 g, 1 kg = 69,90 kn

sk

kn/100 g

iteta al

kn/100 g

tska rva kv H

ta

s cijelim zrncima papra tska ili s paprikom rva kv H PIK, 100 g

a

Mladi Lećevački sir

lite

H r v at

899

ta

H r v at

699

k va

SalamaPanona

1 kg = 79,90 kn

umjesto 9,99

a

tska rva kv H

Podravka, 100 g

-30%

tska rva kv H

iteta al

lite

umjesto 7,39

sk

k va

ta

iteta al

-30%

599

H r v at

a

lite

kn/100 g

iteta al

sk

kn/100 g

H r v at

7 99

Čajna kobasica

k va

ta

tska rva kv H

umjesto 10,99

1 kg = 42,90 kn

sk

lite

lite

H r v at

k va

k va

v

H

sk

a

1 kg = 89,90 kn

a

1 kg = 69,90 kn

iteta al

kn/100 g

-32% -27%

Vindija, 100 g

iteta al

kn/100 g

Gavrilović 100 g

sk

8

99

H r v at

-28%

29

tska rva kv H

umjesto Kulenov 12,59 cvijet

Gavrilović, 100 g

Dimcek dimljena pileća prsa tska rva k

umjesto 5,99

H r v at

4

Pečena šunka

sk

699

1 kg = 44,90 kn

tska rva kv H

iteta al

kn/100 g

-36%

H r v at

449

Velebitska kobasica

a

k va

lite

ta

k va

lite

ta


7

raženi miješani malI Kruh

Mali hrskavi baguette S-BUDGET

450 g

65 g

1 kg = 14,42 kn

1 kg = 12,15 kn

Kukuruzni kruščić

-27%

miješani sa sjemenkama 400 g

umjesto 1,09

079

1 kg = 14,48 kn

kn/65 g

-27%

-35%

Krafna spar

umjesto 7,99

umjesto 9,99

kakao/vanilija 240 g

579

649

1 kg = 41,63 kn

kn/400 g

kn/450 g

Croissant S-BUDGET razne vrste 450 g

1 kg = 28,87 kn

Kruh Kalup 600 g

1 kg = 12,48 kn

-25%

-33%

-23%

umjesto 9,99

umjesto 14,99

umjesto 16,99

999

7 49

1299

kn/pak

kn/600 g

Hrenovka Gurmanika

Polutrajni naresci PIK odabrane vrste od 125 g do 150 g

Vindija 100 g

1 kg od 86,60 kn do 103,92 kn

1 kg = 19,90 kn

-15%

rajne na polut areske n i kobasice ija* d Vin odabrane

SU PE R PONUDA

1

99

kn/100 g

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

kn/450 g

vrste

SU PE R PONUDA

12

99

kn/pak Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


8

Ponuda na stranicama 8 - 9 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha.

MEGA CIJENA

Jogurt ‘z bregov

Svježe mlijeko Dukat 3,2% m.m. 1L

2,8% m.m. 1,75 kg 1 kg = 9,14 kn

Trajno mlijeko ‘z bregov s čepom 2,8% m.m. Vindija 1L

6

49

19,99 kn

15

99

kn/1,75 kg

kn/1 L Redovna cijena

Jeftinije

7,99 kn 8,99 kn

-18% -27%

2,8% m.m. 2,8% m.m. s dodatkom Vitamina D

-20%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Kiselo vrhnje Brzo&Fino

Svježi posni sir President Dukat 500 g

12% m.m., Dukat 200 g

1 kg = 23,98 kn

1 kg = 18,45 kn

15,99 kn

11

3

99 kn/500 g

-25%

29 kn/1 L

-16% Suncokretovo ulje Zvijezda 1L

4,59 kn

15,99 kn

12

69 kn/200 g

-19%

Pureći ćevapčići ili Pljeskavice Vindon

6

7,49 kn

99 kn/1 L

-18%

Mini kroasani S-BUDGET 1 kg

Vindija 400 g

Grašak ili Grašak/mrkva Ledo 450 g

1 kg = 19,98 kn

1 kg = 39,98 kn

21,99 kn

1599

kn/400 g

-27%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

13,99 kn

999

kn/1 kg

-28%

11,99 kn

899

kn/450 g

-25%


9

Pšenično brašno Podravka

Tjestenina Barilla

oštro T-400 ili glatko T-550

Spaghettini ili Penne Rigate

2 kg

500 g

1 kg = 13,58 kn

MEGA CIJENA

Ve od: Redovna cijena

Jeftinije

12,99 kn 13,99 kn

-30% -21%

glatko T-550 oštro T-400

8

12,99 kn

6

99 kn/2 kg

4,50 kn 5,50 kn

-25%

na biljne soja napitke Alpro* L

kn/500 g

- 47%

Akcija Cijena za 1 kg

8,99 kn 10,99 kn

79

Žitna kašica Lješnjak Čokolino ili Keksolino

Namaz Lino Lada

1 kg = 51,98 kn

1 kg = 39,99 kn

razne vrste 750 g

500 g

ili 700 g 1 kg = 42,84 kn

e, 1

razne vrst

31,99 kn

25

45,99 kn

29

99 kn/500 g

99 kn/kom

-34%

-18%

Pašteta Gavrilović

Narezak Podravka

Smeđi grah Zvijezda

čajna, jetrena ili pikant 100 g

razne vrste 150 g

800 g ocijeđena masa 480 g

1 kg = 53,27 kn

1 kg = 24,98 kn

Vinski ocat DESPAR bijeli ili crveni 0,5 L 1 L = 13,98 kn

1 kg = 64,90 kn

10,99 kn

SU PE R PONUDA

6

49

kn/100 g

7

99 kn/150 g

-27%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

13,99 kn

11

99 kn/kom

-14%

11,99 kn

6

99 kn/0,5 L

- 41%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


10 Ponuda na stranicama 10 - 11 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha.

Čokolada Dorina

Čips Čipi Čips

-30%

odabrane vrste

od 100 g do 105 g 1 kg od 57,05 kn do 59,90 kn

razne vrste 190 g ili 200 g 1 kg od 54,95 kn do 57,84 kn

na kekse e* ea l Gran Craenervrste odab

MEGA CIJENA

99

tska rva kv H

kn/kom

176 g

1 kg = 45,40 kn

sk

Keks Oreo

H r v at

-25%

iteta al

5

7,99 kn

a

k va

lite

ta

SU PE R PONUDA

10 99

kn/kom

Napolitanke Jadro

Flips Bobi

razne vrste 430g

3 x 90 g

1 kg = 37,00 kn

ili Bobi Rings

1 kg = 34,86 kn

3 x 70 g

1 kg = 47,57 kn

7

10,49 kn

99 kn/176 g

-23% Kava Barcaffé

500 g

1 kg = 67,98 kn

18,99 kn

14

99

SU PE R PONUDA

kn/430 g

9

-21%

Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto barista 3 x 120 g 1 kg = 274,92 kn

ili intenso 3 x 128 g 1 kg = 257,73 kn

ili cortado 3 x 100,8 g 1 kg = 327,28 kn

ili cafe au late 3 x 160 g 1 kg = 206,19 kn

99

kn/kom

-25%

Petit na kekse * Beurre Kraš odabrane

vrste,

47,99 kn

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

98

97

kn/pak

sk

-29%

tska rva kv H

iteta al

kn/500 g

SU PE R PONUDA

H r v at

33

99

a

k va

lite

ta

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


11 Vino Iločki podrumi Graševina

5L

1 L = 16,00 kn

Whiskey Johnny Walker Red Label

Voda Sara ili Sarajevski kiseljak

1 L = 121,41 kn

1 L = 2,66 kn

1,5 L

0,7 L

114,99 kn

84

94,99 kn

79

99

-15%

Pivo Karlovačko

kn/0,7 L

-26%

kn/5 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Pivo Stella, Staropramen ili Beck’s

0,5 L

4 x 0,5 L

1 L = 15,98 kn

3

99

1 L = 15,00 kn

99 kn/1,5 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Redovna cijena Jeftinije

Sara Sarajevski kiseljak

4,49 kn -11% 5,49 kn -27%

Pivo Löwenbräu

2L

1 L = 8,50 kn

7

9,49 kn

18,99 kn

99

SU PE R PONUDA

kn/0,5 L

29

-15%

99

kn/pak

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn po limenci

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Nektar ili Osvježavajuće piće Fructal

Gazirano piće Pepsi, Nara ili Inka

razne vrste 1L

1,5 L

1 L = 5,33 kn

1699

kn/2 L

-10%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Nektar, Osvježavajuće piće ili Ledeni čaj Vindi razne vrste Vindija

2L

1 L = 5,50 kn

10,99 kn

6

99 kn/1 L

-36%

SU PE R PONUDA

7

99

kn/1,5 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

13,99 kn

10

99 kn/2 L

-21%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


12 Ponuda na stranici 12 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha. Omekšivač za rublje Silan razne vrste od 1,2 L do 1,8 L

Toaletni papir Violeta

* % 0 -3

razne vrste

1 L od 11,11 kn do 16,66 kn

16 rola u pakiranju

Papirnati ručnici Violeta Jumbo XXL, Lemon ili Love, 3 sloja

33,99 kn

19

99

Ve od:

kn/kom

- 41%

Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar razne vrste od 450 ml do 1,35 L

Ve od: 450 ml 900 ml 1,35 L

8

razne vrste

Jeftinije

18,99 kn 19,99 kn

-26% -20%

Akcija Cijena za 1 rolu

13,99 kn 15,99 kn

7,00 kn 5,33 kn

Osvježivači za WC Bref razne vrste 50 g, 2 x 50 g i 3 x 50 g

-25%

*

kn/kom

Jeftinije

Akcija

Cijena za 1 L

9,89 kn 19,99 kn 26,99 kn

-9% -25% -25%

8,99 kn 14,99 kn 19,99 kn

19,98 kn 16,66 kn 14,81 kn

*

-30%

*

Sredstva za održavanje i čišćenje perilice Somat

Redovna cijena

kn/pak

99

Redovna cijena

-30%

Lemon, 2/1, 2 sloja Love, 3/1, 3 sloja

13

99

Proizvodi za njegu zubi Colgate razne vrste

-25%

*

Proizvodi za brijanje i kreme Nivea

Qua

lit y

Tekući sapun BEAUTY KISS

by

500 ml ili 1 L razne vrste

razne vrste

Ve od: 500 ml 1L Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

6

99 kn/kom

Redovna cijena Jeftinije

Akcija

Cijena za 1 L

8,99 kn -22% 12,99 kn -23%

6,99 kn 9,99 kn

13,98 kn 9,99 kn

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


13

Ponuda na stranici 13 vrijedi od 23. 2. do 8. 3. 2022. ili do isteka zaliha. Ručni mikser SIMPEX 21666

Samostojeći mikser s posudom SIMPEX 25316

6 brzina, Turbo prekidač, snaga: 250 W, 1,5 m kabel, 1 kom

snaga: 1200 W, s funkcijom pulsiranja, 6,5 L posuda od nehrđajućeg čelika, 10 razina snage, 1 kom

999,99 kn

749

zapremina spremnika za vodu: 1,2 L, za priprema toplih i hladnih napitaka, automatsko isključivanje nakon 5 minuta, pumpa: 15 bara, snaga: 1500 W, 1 kom

139,99 kn

499,99 kn

109

99

UŠTEDA

Aparat za espresso kavu Krups Dolce Gusto KP 173B Infinissima

379

99

kn/kom

99

kn/kom

2 5 0 kn

-21%

Glačalo na paru Tefal FV1713

Preklopni toster Iskra MG-2-WH

snaga: 2000 W, kapacitet spremnika vode 200 ml, dodatni udar pare: 90 g/min, funkcija protiv kapanja, ECO postavka, sustav protiv kamenca, okomito glačanje, 1 kom

snaga: 700 W - 800 W (max), grill ploče od neprijanjajućeg materijala, termostat, zaštita od pregrijavanja, 1 kom

UŠTEDA

kapacitet: 1,7 L, snaga: 2000 W, 360° baza sa spremištem za napajanje, prijenosni i periv filter za kamenac, 1 kom

109,99 kn

159

99

79

-20%

Radne rukavice

99

kn/kom

Set nastavaka za crijevo C22280230

1 par

4-dijelni, 1 set

Rukavice s PU premazom Pinto Vrtne rukavice Flora

5

kn/par

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

8,99 kn 9,99 kn

-33% -10%

5,99 kn 8,99 kn

84

SU PE R PONUDA

kn/kom

Ve od:

120kn

Kuhalo za vodu ECG RK1758

199,99 kn

99

kn/kom

14,99 kn

9

99 kn/set

-33%

1 ,7 L

99 kn/kom

-22% Škare za vrt CY8900580 1 kom

19,99 kn

14

99 kn/kom

-25%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


14 Ponuda na stranicama 14 i 15 vrijedi od 23. 2. do 8. 3. 2022. ili do isteka zaliha. Kutija za hranu s poklopcem i ručkama

-30%

dvostruka, dimenzije: 40 x 30 x 18 cm, 1 kom

tava na liniju od* o Stone&W

79,99 kn

69

99 kn/kom

-12% Tava za palačinke Rock in black

Set vrećica za vakuumiranje hrane razne, 1 set

Ø25 cm, 1 kom

79,99 kn

69,99 kn

59

59

99 kn/set

Čarape Sport 3 para u pakiranju, razne veličine, 1 pak

25,99 kn

12

99 kn/pak

- 5 0%

Stopalice Kappa ili Lotto razne veličine, 3 para u pakiranju, 1 pak

kn/kom

-25%

-14%

3 para

99

Ženske gaće vel. M - XXL, 1 kom

Žensko ili muško donje rublje 1 kom

14,99 kn

11

99 kn/kom

-20%

Muške gaće bokserice Uomo vel. L - XXXL, 1 kom

3 para

29,99 kn

19

99 kn/pak

-33%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

24,99 kn

14

99 kn/kom

- 4 0%

Cijena

ženske gaće vel. S-XL ženska potkošulja vel. S-XL muške bokserice vel. S-XL muška potkošulja vel. S-XXL

9,99 kn 24,99 kn 19,99 kn 24,99 kn

Ve od:

999

kn/kom

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.


14 Ponuda na stranicama 14 i 15 vrijedi od 23. 2. do 8. 3. 2022. ili do isteka zaliha.

15 Kutija za hranu s poklopcem i ručkama

-30%

Elektronski pikado

Steznici razni sort

1 kom

dvostruka, dimenzije: 40 x 30 x 18 cm, 1 kom

tava na liniju od* o Stone&W

1 kom

79,99 kn

69

11,99 kn

99

149

kn/kom

-12%

razne, 1 set

79,99 kn

59

59

99 kn/set

-25%

-14%

Čarape Sport

3 para

3 para u pakiranju, razne veličine, 1 pak

25,99 kn

12

99 kn/pak

1 kom

-33%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

Jaglac

Pelargonija

Lučice luka

jednostruka, Ø10 cm, razne boje, 1 kom

1 kg

Holandski žuti

14,99 kn

11

99

7 99

kn/kom

-20%

-25%

Muške gaće bokserice Uomo vel. L - XXXL, 1 kom

na karnevalske kostime, maske i dodatke za maskiranje*

24,99 kn

14

99 kn/kom

- 4 0%

899

kn/kom

Cijena

ženske gaće vel. S-XL ženska potkošulja vel. S-XL muške bokserice vel. S-XL muška potkošulja vel. S-XXL

9,99 kn 24,99 kn 19,99 kn 24,99 kn

Ve od:

9

99 kn/kom

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle. Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbolična.

Popust se obracunava na blagajni. Popust se odnosi i na već snižene i promotivne artikle. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Slika je simbolična.

kn/kom

2499

kn/1 kg

Zemlja za cvijeće SPAR

50 L

u

kn/pak

kn/kom

Ø10 cm, razne boje, 1 kom

o

19

99

99

-30%

-25%

Žensko ili muško donje rublje

3 para

29,99 kn

34

2. NA A . 2 0 2 AR OT 6. 2 ŠP B t u 2 SUsubo

razne veličine, 3 para u pakiranju, 1 pak

vel. M - XXL, 1 kom

49,99 kn

kn/set

m

Stopalice Kappa ili Lotto

Ženske gaće

dimenzije: 180 x 50 cm debljina: 7 mm, 1 kom

99

Sa

- 5 0%

119

kn/kom

kn/kom

Podloga za vježbanje

159,99 kn

99

99

-33%

kn/kom

set sadrži: • loptu • set kostobrana • pumpu za loptu • vrećicu za pospremanje i nošenje 1 set

Ø25 cm, 1 kom

69,99 kn

99

Nogometni set Hrvatska

Tava za palačinke Rock in black

Set vrećica za vakuumiranje hrane

7

*strelice uključene

1 L = 0,58 kn

34,99 kn

28

99 kn/50 L

-17%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Ponuda na stranici 16 vrijedi od 23. 2. do 1. 3. 2022. ili do isteka zaliha.

NARANČA S-budget

Mrkva

pakiranje

Kruška Abata

rinfuza 1 kg

2 kg

rinfuza 1 kg

1 kg = 4,99 kn

-37% umjesto 15,98

998

kn/pak

-41%

-50%

-33%

umjesto 6,99

umjesto 14,99

349

umjesto 14,99

999

kn/1 kg

879

kn/1 kg

kn/pak

Badem jezgra

Šampinjoni

rinfuza

1 kg

Vrtovi Hrvatske, pakiranje 500 g 1 kg = 17,58 kn

-27% umjesto 17,99

12

99

kn/pak

Turšija Vrtovi Hrvatske, pakiranje, 800g ocijeđena masa 400 g 1 kg = 32,48 kn

-15%

Špinat

-46%

-33%

umjesto 14,99

umjesto 89,90

7 99

pakiranje 400 g

kn/pak

1 kg = 19,98 kn

5990

kn/1 kg

a ne na pa kirPAR* sa latberanSe vrste oda

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

PRITUÆBE I POHVALE: besplatni telefon 0800 7727 • info@spar.hr

de oizvo na prR Vital* SPArazne vrste

END L VoI Kned jelje A T I V ka d . 2 .

t 7 od pe 5. 2 . do 2 od 2

✔ izvor vitamina i minerala ✔ bez dodanih šećera ✔ manje masnoća ✔ bogati Omega-3 ✔ bogati vlaknima ✔ bogati bjelančevinama ✔ s manjim udjelom natrija

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbollična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle

Izraženi postotak sniženja je minimalan. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar by katalozi.net - Issuu