Skip to main content

Spar

Page 1

AKCIJA 05 / 2022 TRAJANJE PONUDE:

Ponuda prehrambenih namirnica, kozmetike, proizvoda za osobnu higijenu i sredstava za čišćenje vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do prodaje zaliha. Ponuda kućanstva, tekstila, tehnike, igračaka, cvijeća te artikala za sport i slobodno vrijeme, školu i ured vrijedi od 2. 2. do 15. 2. 2022. ili do prodaje zaliha.

Spar mesnica

Svinjski but bez kosti

svježa PREPORUKA

na pultu

1 kg

39,99 kn

21

99 kn/1 kg

- 45%

100% hrvatsko

Planinski sir

Čajna kobasica Sljeme

tvrdi kravlji 100 g

PIK 100 g

NUTTY BARICA HIT PROIZVOD 2021

Vino Roso Plavac Barrique 0,75 L

1 kg = 49,90 kn

1 L = 29,32 kn

1 kg = 69,90 kn

49,99 kn

10,29 kn

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

6

4

99 kn/100 g

-32% 750 g

1 kg = 39,99 kn

39,99 kn

29

99

kn/750 g

-25%

99 kn/100 g

-37% Ponuda vrijedi od petka do nedjelje! 4. 2.

Žitna kašica Čokolino

7,99 kn

- 6. 2. 2022.

Keks Domaćica

21

99

kn/0,75 L

-56%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Instant kava Nescafé odabrane vrste 200 g 1 kg = 189,95 kn

odabrane vrste od 220 g do 300 g 1 kg od 39,97 kn do 54,50 kn

16,99 kn

11

99 kn/kom

-29%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

53,99 kn

37

99 kn/200 g

-29%


2

Ponuda na stranicama 2 - 3 vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do isteka zaliha. Dimljeni but bez kože Andro 100 g

1 kg = 49,90 kn

-44% umjesto 8,99

499

kn/100 g

Pileća prsa Perutnina Ptuj 100 g 1 kg = 39,90 kn

-42% Mortadela Olimpia

umjesto 6,99

Montorsi 100 g

399

Puding sa šlagom

kn/100 g

čokolada ili vanilija Vindija 4 x 125 g

1 kg = 44,90 kn

Svježi sir Meggle

1 kg = 11,98 kn

posni ili s vrhnjem 450 g

-43%

1 kg = 24,42 kn

umjesto 7,99

4

%

49

kn/100 g

-25%

-33%

umjesto 7,99

umjesto 16,49

599

kn/pak

Tekući jogurt Dukat 2,8% m.m. 1 kg

Pizza Alberto Margherita 3 x 300 g 1 kg = 22,21 kn

1099

kn/450 g

Mljevena kava Anamaria 500 g

1 kg = 55,98 kn

-30%

-28%

-30%

umjesto 12,99

umjesto 27,99

umjesto 39,99

899

kn/1 kg

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

1999

kn/pak

2799

kn/500 g


3

dite! Iskoristite T E Š K E popuste i ušte Gazirano

Čokolada Milka razne vrste od 80 g do 100 g

piće

Napolitanke Kraš

1 kg od 59,90 kn do 74,88 kn

Pepsi, Mirinda ili 7 UP 2L

razne vrste 420 g, 1 kg = 30,93 kn

1 L = 5,50 kn

SUPER PONUDA!

SUPER

-23%

10

umjesto 16,99

12

599

PONUDA!

99

kn/kom

99

Vino Istarska Malvazija

kn/2 L

vrhunsko 0,75 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

kn/420 g

1 L = 33,32 kn

Tuna Eva fileti u biljnom ulju ocije ena masa 81 g

ili povrće u umaku ocije ena masa 59 g

115 g

već od

999

-40%

kn/kom

na tjesteninu i umake Barilla* odabrane vrste

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

Cijena za 1 kg

povrće u umaku, ocijeđena masa 59 g

15,99 kn

-37%

9,99 kn

169,32 kn

fileti u biljnom ulju, ocijeđena masa 81 g

20,99 kn

-28% 14,99 kn

185,06 kn

-50% umjesto 49,99

24

99

kn/0,75 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Toaletni papir Lovely razne vrste, 3 sloja, 10 rola u pakiranju 1 rola = 1,90 kn

-50%

na rižu Zlato Polje* odabrane vrste od 800 g do 1 kg

SUPER PONUDA!

1899

% kn/pak

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


4

Ponuda na stranicama 4 - 5 vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do isteka zaliha.

Kvalitetno! Svježe! Povoljno!

Svinjska potrbušina

Pileći file

na pultu 1 kg

Cekin, Vindija 1 kg

-25%

umjesto 79,99

5999

-33%

Carsko meso (svinjska potrbušina)

kn/1 kg

umjesto 32,99

na pultu 1 kg

100% hrvatsko

21

File pilećeg zabatka

99

Perutnina 500 g, 1 kg = 49,98 kn

kn/1 kg

Juneći vrat bez kosti

P O N U DA TR4A. 2J. dEo od 2. 8. 2 . 202

na pultu 1 kg

SU PER P O N U DA

16

-16%

99

umjesto 29,99

24 99

kn/1 kg

kn/500 g

Ćevapčići SPAR BBQ 480 g

Pureće mljeveno meso

1 kg = 37,48 kn

Vindon 500 g

SU PER P O N U DA

1 kg = 39,98 kn

5899

kn/1 kg

-20%

SU PER P O N U DA

17 99

umjesto 24,99

1999

kn/500 g

kn/480 g

Miješano mljeveno meso Rigeta, 450 g

Marinirana svinjska rebra SPAR BBQ 1 kg

1 kg = 33,31 kn

Bečki odrezak 1 kom

Pečeni krumpir crispers 100 g

1 kg = 29,90 kn

-21%

umjesto 18,99

14 99

kn/450 g

-20% umjesto 43,99

34 99

kn/1 kg

15,90 kn

10

90 kn/kom

-31%

2

3,79 kn

99 kn/100 g

-21%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


5

-25%

-20%

umjesto 7,99

5 99

umjesto 9,99

7

kn/400 g

99

Kukuruzni miješani kruščić

kn/600 g

Punozrnati kruh

400 g 1 kg = 14,98 kn

600 g 1 kg = 13,32 kn

Meksička pita 150 g 1 kg = 29,92 kn

Krafne SPAR kakao/vanilija 240 g

-22%

1 kg = 41,63 kn

umjesto 5,79

449

kn/150 g

-23%

Pecivo kajzerica S-BUDGET

umjesto 10,49

7 99

60 g 1 kg = 9,83 kn

kn/500 g

Domaći kruh sa sjemenkama

-33%

-40%

umjesto 14,99

umjesto 0,99

0 59

9 99

500 g

kn/60 g

kn/pak

1 kg = 15,98 kn

Orada

Orada

Kozice

očišćena, pakirana CROMARIS

300 - 400 grama/komad CROMARIS

80 - 120 komada/kg

360 g, 1 kg = 91,63 kn

1 kg

85,99 kn

74,99 kn

39,99 kn

32

99 kn/360 g

17%

5999

kn/1 kg

2 0%

1 kg

7299

kn/1 kg

15%

*ponuda svježe rinfuzne ribe vrijedi samo u prodajnim centrima s odjelom ribarnice Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


6

Ponuda na stranicama 6 - 7 vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do isteka zaliha.

kn/100 g

1 kg = 89,90 kn

a

k va

lite

ta

4

99

kn/100 g

Dimljeni vrat PPK 100 g

tska rva kv H

iteta al

8

ta

umjesto 7,99

1 kg = 49,90 kn

sk

lite

Gavrilović 100 g

-37%

H r v at

k va

iteta al

a

1 kg = 59,90 kn

99

sk

PIK 100 g

tska rva kv H

Kulenov cvijet

umjesto 12,59

H r v at

kn/100 g

iteta al

99

-28%

tska rva kv H

Šunka Zrinski

sk

5

umjesto 8,59

H r v at

-30%

a

k va

lite

ta

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

kn/100 g

Šunka pureća Delikates Gavrilović 100 g 1 kg = 54,90 kn

tska rva kv H

a

k va

lite

Kobasica pileća Extra Perutnina Ptuj 550 g 1 kg = 16,35 kn

ta

umjesto 11,99

99

kn/100 g

-31%

4

Slavonska salama Dobro 100 g 1 kg = 79,90 kn

umjesto 6,99

79

kn/100 g

-10%

rane n a od a b e Cekin* hrenovk dija

tska rva kv H

iteta al

49

1 kg = 29,90 kn

iteta al

umjesto 6,99

7

Gavrilović 100 g

sk

5

kn/100 g

-33%

Šunka za pizzu

H r v at

-21%

99

ta

sk

2

umjesto 4,99

lite

H r v at

- 40%

k va

a

k va

Sir Gouda polutvrdi kravlji Bayernland 100 g 1 kg = 47,90 Kn

lite

ta

- 46%

7

-21%

5

umjesto 14,99

99

kn/100 g

Šunka Schwarzwald H. Wein 100 g 1 kg = 79,90 kn

umjesto 6,99

Sir Varaždinec ili Tilzit

kn/100 g

polutvrdi kravlji Vindija 100 g 1 kg = 54,90 kn

49

Sandwich salama Gavrilović 300 g 1 kg = 73,30 kn

Vin g 100 g, 300

29,99 kn

SU PE R PONUDA

8

99

kn/550 g

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

21

99 kn/300 g

-26%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.


SUPER PONUDA

7

Trajno mlijeko Dukat

2,8% m.m.

8x1L

Svježe mlijeko ‘z bregov 3,2% m.m. Vindija

1 L = 6,37 kn

1,75 L 1 L = 6,51 kn

Domaće kiselo vrhnje ‘z bregov

50

12,99 kn

11

99 kn/pak

39 kn/1,75 L

-12%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Jogurt ili Kefir Balans +

Sirni namaz Philadelphia

Imlek 1 kg

razne vrste 175 g

25% m.m. Vindija 300 g

1 kg = 62,80 kn

1 kg = 24,97 kn

13,99 kn

7

8,99 kn

49 kn/300 g

-16% Jogurt B Aktiv razne vrste Dukat 330 g

9

99 kn/1 kg

-28%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Mozzarella Meggle

14,99 kn

10

99 kn/175 g

-26% Topljeni sir Zdenka

125 g

razne vrste, 140 g

1 kg = 63,92 kn

1 kg = 71,36 kn

1 kg = 24,21 kn

7

9,49 kn

99 kn/330 g

-15%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

9,99 kn

7 99

kn/125 g

-20%

12,49 kn

9 99

kn/140 g

-20% Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


8

SVAKI DAN DISKONTNE CIJENE ZA VIŠE OD Svježe mlijeko S-BUDGET

5.000

PROIZVODA!

Listovi za pite i savijače Clarum 300 g, 1 kg = 23,30 kn

3,2% m.m. 1L

UVIJEK JEFTINO OD 4. 1. 2021.

6 99

kn/300g

Tamno brašno za kruh Tena T-1600 1 kg

UVIJEK JEFTINO

UVIJEK JEFTINO

5.000

OD 1. 1. 2022.

OD 22. 11. 2021.

629

6

kn/1 L

Krastavci S-BUDGET

AiA 240 g 1 kg = 35,38 kn

ocije ena masa 330 g 1 kg = 27,24 kn

8

kn/kom

Miks krekera i pereca SPAR

od 250 g do 300 g 1 kg od 29,97 kn do 35,96 kn

8

-18%

Vindija 250 g 1 kg = 35,96 kn

OD 1. 1. 2021.

OD 15. 11. 2017.

99

Delko s paprikom

UVIJEK JEFTINO

UVIJEK JEFTINO

OD 21. 12. 2021.

kn/1 kg

Hrenovke Wudy

6 - 9 cm 670 g

UVIJEK JEFTINO

99

49 kn/240 g

Kokice SPAR

od 270 g do 300 g 1 kg od 26,63 kn do 29,59 kn

prije 10,99 kn

8

99

kn/250 g

Čokoladni prutići Minis S-BUDGET razne vrste 400 g 1 kg = 42,48 kn

UVIJEK JEFTINO

UVIJEK JEFTINO

OD 2. 3. 2019.

8

UVIJEK JEFTINO

OD 19. 7. 2018.

99 kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

7

OD 1. 9. 2016.

99 kn/kom

16

99

kn/400 g


9

GARANTIRAMO!

Naši kupci mogu biti sigurni u UVIJEK JEFTINE cijene u SPAR-u. Cijene garantiramo najmanje 3 mjeseca.

Liker pelin S-BUDGET

Rakija Loza S-BUDGET

1 L = 64,27 kn

1 L = 82,84 kn

0,7 L

0,7 L

UVIJEK JEFTINO

UVIJEK JEFTINO

OD 20. 4. 2020.

OD 20. 4. 2020.

4499

57 99

kn/0,7 L

U cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Energetski napitak S-BUDGET

Kakao SPAR s 30% manje šećera 350 g

razne vrste 0,25 L

1 kg = 62,83 kn

1 kg

UVIJEK JEFTINO

kn/0,7 L

U cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Kava u zrnu Crema S-BUDGET

OD 31. 12. 2021.

67

UVIJEK JEFTINO

razne vrste 1L

21

4

-20%

99 razne vrste 450 ml

1L = 17,76 kn

49 kn/0,25 L

U cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

kn/350 g

Deterdžent za pranje suđa Pur

UVIJEK JEFTINO

OD 21. 12. 2021.

OD 23.12.2020.

-30%

kn/1 kg

Šampon Afrodita

1 L = 17,96 kn

UVIJEK JEFTINO

99

OD 12. 1. 2022.

prije 29,99 kn

26

99 kn/1 L

Deterdžent za pranje rublja Persil praškasti 2,925 kg / 45 pranja 1 kg = 23,93 kn 1 pranje = 1,56 kn

ili tekući 2,5L / 50 pranja 1 l = 28,00kn 1 pranje = 1,40 kn

UVIJEK JEFTINO

UVIJEK JEFTINO

OD 1. 1. 2022.

OD 1. 4. 2020.

prije 9,99 kn

prije 99,99 kn

7 99 kn/kom

69

99

kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


10 Ponuda na stranicama 10 - 11 vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do isteka zaliha.

MEGA CIJENA

Tuna salata Rio Mare razne vrste 2 x 160 g

1 kg = 79,66 kn

-51%

Tuna salata Rio Mare razne vrste 160 g

1 kg = 81,19 kn

-51% 26,99 kn

12

52,99 kn

25

99 kn/160 g Pšenično brašno Podravka

Pasirana rajčica Fructal

oštro T-400 ili glatko T-550 1 kg

500 ml

1 L = 7.98 kn

49

kn/pak

Kukuruz šećerac SPAR

340 g ocijeđena masa 285 g 1 kg = 17,51 kn

glatko T-550 oštro T-400

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

6,99 kn 8,99 kn

-28% -22%

4,99 kn 6,99 kn

Ve od:

3

499

Pašteta Podravka

1 kg = 59,97 kn

1 kg = 52,53 kn

21,49 kn

17

99 kn/pak

-16%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

99 kn/500 ml

-33%

kn/1 kg

Mesni doručak Gavrilović 2 x 150 g

5,99 kn

razne vrste 95 g

5

4

6,49 kn

99 kn/kom

-23% Napitak Alpro Zob orginal, riža orginal ili zob badem 1L

8,99 kn

99 kn/95 g

-33%

SU PE R PONUDA

15

99

kn/1 L


11 Čokolada Dorina odabrane vrste od 220 g do 300 g

Čajni keks Kraš

1 kg od 49,97 kn do 68,14 kn

odabrane vrste 220 g 1 kg = 31,77 kn

9,99kn

iteta al

H r v at sk

a

k va

lite

kn/220 g

1499

ta

-30%

kn/kom

8,49 kn

649

Čokoladno jaje Kinder Surprise

kn/20 g

razne vrste 20 g

-30% na kekse Belvnietvrast*e odabra

-23%

1 kg = 324,50 kn

-25%

-25%

ne na g u me e bo m bo n Harinbe vrost*e

na kekse s* Specbraunleavraste oda

699

SU PE R PONUDA

tska rva kv H

Koestlin

% -2na 5 f li p s Bobivr*ste

odabrane

odabra

Čips Lay´s razne vrste od 130 g do 140 g 1 kg od 71,36 kn do 76,85 kn

Instant napitak Cedevita

Mljevena kava Franck

razne vrste 900 g

Jubilarna 175 g

1 kg = 39,99 kn

1 kg = 74,23 kn

39,99 kn

iteta al

kn/kom

sk

9

99

tska rva kv H H r v at

SU PE R PONUDA

a

k va

lite

ta

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

35

99

kn/900 g

-10%

18,99 kn

12

99 kn/175 g

-31%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


12 Ponuda na stranicama 12 - 13 vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do isteka zaliha.

Vino mjeseca

Vino Belje Graševina, Merlot ili Cabernet Sauvignon 1L

Vino Krauthaker Graševina ili Sivi Pinot 0,75 L Popust se odnosi za kupnju 6 butelja ili više. Popusti se ne zbrajaju i ne mogu se kombinirati s drugim popustima. Ponuda vrijedi od 2. 2. do 28. 2. 2022. ili do prodaje zaliha.

29,99 kn

21

-20%

99

za kupnju kartona vina od 2. 2. do 28. 2.

kn/1 L

-26%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Pivo Krušovice Svetle

Pivo Krušovice

Pivo Pittinger

1 L = 15,00 kn

pšenično ili marzen 0,5 L

4 x 0,5 L

1 L = 9,98 kn

0,5 L

Pivo Ožujsko

2L

1 L = 10,00 kn

1 L = 11,98 kn

5

7,19kn

99 kn/0,5 L

-16% povratna kaucijska ambalaža

Voda Studena ili Studenac

1,5 L

1 L = 2,66 kn

4

SU PE R PONUDA

29

99

3x1L 1 L = 5,00 kn

99 kn/0,5 L

-16%

kn/pak

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn po limenci

Nektar TO

5,99kn

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

-20%

no na gazira ipi* pićeraP ne vrste

23,99 kn

19

99 kn/2 L

-16%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Osvježavajuće piće Fis naranča ili jabuka

2L

1 L = 4,00 kn

odab

3

4,99kn

99 kn/1,5 L

-20%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

9,99 kn

7 99

SU PE R PONUDA

1499

kn/pak

kn/2 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

-20%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.


13

Gel za tuširanje Fa

Deterdžent za pranje rublja Nila

250 ml

Happy Colors ili Black 2,7 L / 50 pranja

razne vrste 1 L = 39,96 kn

Omekšivač za rublje Lenor razne vrste od 1,08 L do 1,36 L

1 L = 11,11 kn 1 pranje = 0,60 kn

1 L od 13,23 kn do 16,66 kn

MEGA CIJENA

17,99 kn

9

99

SU PE R PONUDA

SU PE R PONUDA

kn/kom

- 4 4%

29

Tekući sapun DESPAR

kn/kom

Deterdžent za pranje rublja Faks

razne vrste 500 ml ili 1 L

17

99

praškasti 1,17 kg / 18 pranja

Qua

lit y

by

99

kn/kom

Papirnati ručnici Lovely 3 sloja, 4 role u pakiranju 1 rola = 3,75kn

1 kg = 25,63 kn 1 pranje = 1,67 kn

ili tekući 900 ml / 18 pranja 1 L = 33,32 kn 1 pranje = 1,67 kn

Jeftinije

Akcija

Cijena za 1 L

12,99 kn 14,99 kn

-23% -20%

9,99 kn 11,99 kn

19,98 kn 11,99 kn

500 ml 1L

sk

Redovna cijena

SU PE R PONUDA

tska rva kv H

kn/kom H r v at

9

iteta al

Ve od:

99

a

k va

lite

29

ta

-30%

99

kn/kom

Deterdžent za ručno pranje posuđa Likvi razne vrste od 450 ml do 1,35 L

vode na p roi z z u b i za njegu l* Si g n a

19,99 kn

14

99 kn/pak

-25%

Sredstvo za čišćenje stakla Teta Violeta Fresh 750 ml

1 L = 13,32 kn

e

razne vrst

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

450 ml 900 ml 1,35 L

lite

Ve od:

ta

6

99 kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

Cijena za 1L

8,49 kn 14,99 kn 18,99 kn

-17% -26% -21%

6,99 kn 10,99 kn 14,99 kn

15,53 kn 12,21 kn 11,10 kn

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

12,99 kn

999

kn/kom

-23% Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


14 Ponuda na stranicama 14 - 15 vrijedi od 2. 2. do 15. 2. 2022. ili do isteka zaliha. Set šalica sa podmetačem i žličicom Heart

Servis za jelo Ebro 19-dijelni, 1 set

u poklon kutiji, 1 set

99 Set čarobnih krpa S-BUDGET

99 kn/set

5 komada

dimenzija jedne krpe: 30 x 40 cm, 5 komada u setu, 1 set

149,99 kn

29,99 kn

19

129

99 kn/set

snaga: 200 W, kapacitet posude 360 ml, dvostruka oštrica od nehrđajućeg čelika 1 kom

kn/set

-13%

-33%

Sjeckalica Delimano Dolcevita

99

Preklopni toster 21701

Kuhalo za vodu R-TECH

snaga: 650 W, neprijanjajuće grijače ploče, indikator rada 1 kom

snaga: 1800 W, kapacitet: 1,8 L, Inox 1 kom

Sjecka, drobi, melje!

199,99 kn

119

99 kn/kom

- 4 0%

99,99 kn

84

99

SU PE R PONUDA

kn/kom

6999

-15%

kn/kom

Parna postaja Tefal SV7111 Express Compact

Ceresit Stop Aero refil tablete – dodir prirode

Silikonski premaz Ceresit RE-NEW

do 5,8 bara, udar pare 120 g/min, dodatni udar pare 340 g/ min, funkcija protiv kamenca, Xpress Glide podnica, vanjski spremnik vode kapaciteta 1,7 L, automatsko isključivanje, okomito glačanje, ECO postavka, spremna za rad za 2 minute, snaga: 2.600 W, 1 kom

tablete s eteričnim uljima: • 1x tableta miris lavande • 1x tableta miris cvjetne livade • 1x tableta miris valova 3 x 450 g

Brzo i jednostavno do novih spojeva! Dostupno i u sivoj boji 100 ml 1 L = 299,90 kn

119,99 kn

SU PE R P O N U

599

DA

99 kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

59

99

SU PE R PONUDA

kn/pak

- 5 0%

• jednostavno nanošenje u 5 minuta • otporan na plijesni

29

99

kn/100 ml


15

Tjeda n ljub u SPA avi R-u

Mini orhideja u ukrasnoj tegli, razne boje 1 kom

Buket cvijeća ruže ili tulipani 7 komada

39

99 kn/kom

Orhideja jedna ili dvije grane, razne boje 1 kom

Već od:

49

99

59

99

Anturium

kn/kom

Ø12 cm, u ukrasnoj tegli, 1 kom

Plahta RUBIN

Jastuk štepani

razne boje, 1 kom

60 x 80 cm, prošiveni jastuk punjen silikoniziranim punilom, navlaka prošivena poliesterskom vatom, prije prve upotrebe potrebno dobro rastresti jastuk 1 kom

Već od:

kn/kom

34

99 kn/kom

Kostim Spider heroj

90 x 200 cm 180 x 200 cm

59,99 kn

2499

Već od:

39

kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

34,99 kn 59,99 kn

-28% -33%

24,99 kn 39,99 kn

kn/kom

Kuhinjske krpe

vel.: M-XXL, 1 kom

50 x 70 cm, 10 komada u pakiranju, 1 pak

kn/kom

-20%

Kostim Mala bubamara

-33%

14,99 kn

11

99

Ženske gaće

99

vel.: 1 - 4 godine, 1 kom

49,99 kn

10 komada

29

99 kn/pak

- 4 0%

vel. 3 - 4 godine, 1 kom

9999

kn/kom

99

99 kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Ponuda na stranici 16 vrijedi od 2. 2. do 8. 2. 2022. ili do isteka zaliha.

Jabuka Granny Smith

Oslić bez glave S-BUDGET

rinfuza, 1 kg

1 kg

-40% umjesto 9,99

-25% umjesto 7,99

599

33,99 kn

kn/1 kg

Mango

-33%

1 kom

599

umjesto 14,98

9

kn/kom

25

naranča

kn/1 kg

-23%

pakiranje, 2 kg

98

99

1 kg = 4,99 kn

Panirani pileći medaljoni SPAR

kn/pak

900 g

1 kg = 33,32 kn

-28% Celer korjen

-26% umjesto 18,99

1399

kn/1 kg

1 kg

šareni grah

umjesto 6,99

499

39,99 kn

29

kn/1 kg

Smeđi šampinjoni

kn/900 g

-25%

Vrtovi Hrvatske, pakiranje, 250 g 1 kg = 23,96 kn

1 kg

-33% SVJEŽA SALATA S-BUDGET

umjesto 8,99

5

1 kg = 27,47 kn

17 90

kn/1 kg

m

. NA A 2 0 2 2 AR OT 5. 2 . ŠP B o t u SUu sub

Sa

o

PRITUÆBE I POHVALE: besplatni telefon 0800 7727 • info@spar.hr

odabrane

umjesto 24,90

kn/400 g

Popust se obračunava na blagajni. Popust se odnosi i na artikle koji su već u akciji i promotivne artikle. Popusti se međusobno ne zbrajaju. Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima. Slika je simbolična.

lice n a ok r u g Ledovr*ste

-28%

99

na karnevalske kostime, maske i dodatke za maskiranje*

-20%

rinfuza, 1 kg

SUPER PONUDA

-25%

kn/pak

Grožđice

400 g

10

99

99

-20%

NO VO !

na torte Ledo*

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle *Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

Izraženi postotak sniženja je minimalan. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar by katalozi.net - Issuu