Skip to main content

Spar

Page 1

AKCIJA 03 / 2022 TRAJANJE PONUDE:

Ponuda prehrambenih namirnica, kozmetike, proizvoda za osobnu higijenu i sredstava za čišćenje vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do prodaje zaliha. Ponuda kućanstva, tekstila, tehnike, igračaka, cvijeća te artikala za sport i slobodno vrijeme, školu i ured vrijedi od 19. 1. do 1. 2. 2022. ili do prodaje zaliha.

Spar mesnica

svježa PREPORUKA Miješani namaz S-BUDGET

bez koštica 500 g

1 kg = 55,96 kn

1 kg = 39,98 kn

17,99 kn

99 kn/250 g

-22%

24,99 kn

-20%

1 kg od 39,97 kn do 54,50 kn

Ekstra djevičansko maslinovo ulje Unoro

16,99 kn

49,99 kn

kn/pak

-29%

Domaći pršut

100 g

1 kg = 99,90 kn

2199

kn/500 g

odabrane vrste od 220 g do 300 g

11

37,99 kn

1999

Keks Domaćica

99

na pultu 1 kg

Suha šljiva S-BUDGET

250 g

13

Svinjska leđa s kosti

kn/1 kg

100% hrvatsko

- 4 2%

Farchioni 1L

39

99 kn/1 L

-20%

Ponuda vrijedi od petka do nedjelje! od 21.

1. do 23. 1. 2022.

Pasirana rajčica S-BUDGET 500 g

NUTTY BARICA HIT PROIZVOD 2021

Mineralna voda Studenac

4 x 1,5 L + 2 x 1,5 L GRATIS

1 kg = 5,98 kn

14,99 kn

9

99 kn/100 g

-33%

2

3,39 kn

99 kn/500 g

-11% Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

SU PE R PONUDA

19

96

kn/pak

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn po boci


2

Ponuda na stranicama 2 - 3 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha.

Dimljena kračica S-BUDGET vakuum pakiranje 1 kg

29,99 kn

25

99 kn/1 kg

-13%

Pacifička lignja S-BUDGET 400 g

1 kg = 59,98 kn

29,99 kn

2399

kn/400 g

-20%

Vrhnje za kuhanje S-BUDGET

Kiselo vrhnje S-BUDGET

200 ml

1 L = 22,45 kn

12% m.m. 180 g, 1 kg = 13,28 kn

2

Žitarice S-BUDGET

3,49 kn

Čokoladne loptice 750 g

39

1 kg = 15,99 kn

kn/180 g

18,99 kn

-31%

11

99

5,99 kn

4 49

kn/200 ml

-25%

kn/750 g

-36%

Paprika S-BUDGET

crvena rezana, 670 g ocijeđena masa 350 g

Kukuruz šećerac S-BUDGET

Umak S-BUDGET

1 kg = 14,00 kn

1 kg = 15,98 kn

340 g ocijeđena masa 285 g

1 kg = 28,54 kn

ili pečena, 680 g ocijeđena masa 400 g 1 kg = 32,48 kn

Ve od:

9

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

99 kn/kom

3

4,99 kn

99 kn/kom

-20%

razne vrste 500 g

13,99 kn

7

99 kn/500 g

- 4 2%


3

-30%

u z rnu na kavu ma u e i kavu kr GET* UD z rnu S - B 1 kg

Keks s maslacem i čokoladom S-BUDGET 2 x 125 g

1 kg = 43,96 kn

12,99 kn

10

99 kn/pak

-15%

Čips S-BUDGET odabrane vrste 175 g 1 kg = 62,80 kn

SU PE R PONUDA

10

99

kn/175 g

Svježa salata S-BUDGET

Obiteljsko pecivo S-BUDGET

400 g

1 kg = 27,47 kn

SU PE R PONUDA

10

300 g

1 kg = 14,97 kn

99

4

kn/400 g

6,79 kn

49 kn/300 g

-33%

Stolna voda S-BUDGET

7L

1 L = 1,00 kn

6

8,99 kn

99 kn/7 L

Sok S-BUDGET udio voća 100%, naranča ili jabuka 1L

7

0,5 L

1 L = 8,98 kn

9,99 kn

99 kn/1 L

-22%

-20%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

Energetsko piće S-BUDGET

4

6,49 kn

49 kn/0,5 L

-30% u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


4

Ponuda na stranicama 4 - 5 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha.

Potražite u SPAR trgovinama!!!

Juneći but bez kosti na pultu 1 kg

Kvalitetno!

SU PER P O N U DA 100% hrvatsko

59

Mlada janjetina

99

na pultu 1 kg

kn/1 kg

Juneća leđa s kosti na pultu 1 kg

VI KEN D AoKd 2C1.I1J. dAo

SU PER P O N U DA

4999

100% hrvatsko

na pultu 1 kg

6299

kn/1 kg

Svinjski file na pultu 1 kg

na pultu 1 kg

-37%

-35%

SU PER P O N U DA

umjesto 36,99

22 99

umjesto 56,99

3699

1899

kn/1 kg

Ćevapčići S-BUDGET

2.

Svinjsko carsko meso (svinjska potrbušina) za sušenje

Svinjska lopatica bez kosti

100% hrvatsko

23. 1 . 202

kn/1 kg

SU PER P O N U DA

kn/1 kg

kn/1 kg

900 g

Grill burger

1 kg = 32,21 kn

Pik Vrbovec 400 g

Miješano mljeveno meso Rigeta 850 g 1 kg = 32,93 kn

1 kg = 39,97 kn

-21%

-15%

-20%

28 99

15 99

27 99

umjesto 36,99

kn/900 g

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

umjesto 18,99

kn/400 g

umjesto 34,99

kn/850 g


Svježe! Povoljno!

5

Kvalitetno! Svježe! Povoljno! Pile grill

Pileći file

VRTOVI HRVATSKE – DAŠAK PROŠLOSTI NA VAŠEM STOLU

Cekin 1 kg

Cekin 1 kg

• u zelenilu na farmi, pile raste u prirodnom okruženju

upravo onako kako su ih naši stari nekada uzgajali.

• briga koja je posvećena uzgoju vidljiva je kroz

kvalitetan proizvod na našim policama kao delikatesni obrok pogodan za obiteljski ručak i drage goste

• proizvođač P.G. Orehovec

-18%

umjesto 26,99

21 99

IZ SLOBODNOG U Z G O JA

-25%

Svježe pile Vrtovi Hrvatske

1kg

umjesto 79,99

59 99

kn/1 kg

kn/1 kg

Pureća krila

Pileći file zabatka

Vindon 1 kg

Perutnina 500 g 1 kg = 49,98 kn

SU PER P O N U DA

2999

-16%

-20%

100% hrvatsko

24 99

15 99

Svježe pile u vinu

umjesto 29,99

kn/500 g

Panirani proizvodi AiA Cordon bleu 490 g

umjesto 19,99

kn/1 kg

Pureće mljeveno meso Vindon 500 g 1 kg = 39,98 kn

1 kg = 32,63 kn

ili Panirani odresci sa špinatom 440 g

• 200 g crvenog luka • 4 češnja češnjaka • 40 g svinjske masti • 400 ml crnog vina • sol, papar, majčina dušica

PRIPREMA:

ili Nuggets medaljoni 430 g 1 kg = 37,18 kn

-20%

-20%

15 99

19 99

kn/kom

SASTOJCI (za 4 osobe): • 1 svježe pile oko 1,5 kg • 1kg krumpira • 200 g mrkve

• 1 grančica ružmarina

1 kg = 36,34 kn

umjesto 19,99

kn/1 kg

umjesto 24,99

Posolite svježe pile iznutra i izvana, ostavite da se meso prožme dok pripremate povrće. Krumpir ogulite, narežite na veće kocke, luk i mrkvu narežite na četvrtine. Izaberite posudu za pečenje s poklopcem, zagrijte pećnicu na 180 °C. Posudu premažite svinjskom masti, stavite svježe pile, okolo dodajte krumpir, mrkvu, luk i češnje češnjaka. Povrće začinite solju, paprom i majčinom dušicom, prelijte sve crnim vinom, poklopite i pecite 30 minuta. Nakon 30 minuta maknite poklopac te pecite još 45 minuta. Dekorirajte grančicom svježeg ružmarina i poslužite.

VRIJEME PRIPREME: 90 minuta Više recepata potražite na www.spar.hr/dobar-tek

kn/500 g

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


6

Ponuda na stranicama 6 - 7 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha. Orada

Tuna

očišćena, pakirana, CROMARIS 360 g

big Blu 1 kg

1 kg = 91,63 kn

39,99 kn

32

99

SU PE R PONUDA

kn/360 g

109

-17% Cipal

kn/1 kg

Kokot

1 kg

200-400 grama/komad 1 kg

SU PE R PONUDA

29

99

SU PE R PONUDA

29

99

kn/1 kg

D V I K E NA IJ . Ad 2K1. C 1. do 23. 1

Škampi 30-40 komada/kg 1 kg

99

kn/1 kg

Bio dagnje 1 kg

o

itskog iz Velekbanala pod

119,99 kn

Zagrebački odrezak

Pečeni krumpir u vrhnju

1 kom

100 g, 1 kg = 29,90 kn

sk

-25%

iteta al

kn/1 kg

SU PE R PONUDA

tska rva kv H H r v at

89

99

a

k va

lite

14

ta

Pileći batak zabatak

99

kn/1 kg

Minestrone s piletinom

100 g

1 kg = 49,90 kn

100 g

1 kg = 39,90 kn

17,90 kn

11

90 kn/kom

-33%

2

3,99 kn

99 kn/100 g

-25%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

4

6,99 kn

99 kn/100 g

-28%

3

4,99 kn

99 kn/100 g

-20%


7

-33%

lite

8

ta

1 kg = 79,90 kn

umjesto 12,99

99

kn/100 g

a

k va

lite

4

ta

Salama Panona s cijelim zrncima papra ili s paprikom

99

kn/100 g

-34%

6

PIK 100 g 1 kg = 89,90 kn

Podravka 100 g 1 kg = 49,90 kn

umjesto 10,69

99

kn/100 g

tska rva kv H

Kare Deluxe

iteta al

k va

kn/100 g

Šunka u ovitku

PIK 100 g

sk

kn/100 g

a

Vindija 100 g, 1 kg = 59,90 kn

-30%

Gavrilović 100 g

SUPER PONUDA

H r v at

99

Pureća šunka Deluxe

99

tska rva kv H

iteta al

umjesto 8,99

iteta al

tska rva kv H

Čajna kobasica

umjesto 10,99

sk

7

1 kg = 79,90 kn

sk

5

kn/100 g

-27%

H. Wein 100 g

H r v at

-33%

99

Seljačka šunka

H r v at

7

umjesto 11,99

1 kg = 69,90 kn

a

k va

lite

ta

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

kn/100 g

-15%

rane na odab ice kobas ić Gavrilov0 g

PPK 100 g 1 kg = 99,90 kn

tska rva kv H

sk

9 99

Kulen kvrgavi

iteta al

umjesto 14,99

H r v at

-33%

a

k va

lite

ta

-35%

umjesto 6,99

4 49

kn/100 g

Hrenovke Frankfurt AiA 100 g 1 kg = 17,90 kn

Sir Emmentaler

k va

lite

ta

-25%

umjesto 5,99

4 49

polutvrdi kravlji 100 g

kn/100 g

1 kg = 44,90 kn

-15%

Sir Podravski polutvrdi kravlji Bohnec 100 g 1 kg= 44,90 kn

Polutrajni naresci PIK odabrane vrste od 125 g do 150 g

rane na odab Poli e proizvod Ptuj

1 kg od 86,60 kn do 103,92 kn

Perutnina Poli 220 g Poli 500 g

2 kranjska 3 00 g 2 e vk o n hre

2,59 kn

1 79

kn/100 g

-30% *Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

SU PE R PONUDA

12

99

kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


8

Ponuda na stranicama 8 - 9 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha. Kefir ili Acidofilno mlijeko ‘z bregov

Tekući jogurt Dukat

Trajno mlijeko ‘z bregov

Vindija 1 kg

2,8% m.m. 1,5 kg

2,8% m.m. Vindija 1L

1 kg = 9,66 kn

MEGA CIJENA

k va

lite

kn/1,5 kg

-19%

Svježi krem sir Vivis

Maslac SPAR

razne vrste 100 g

1 kg = 55,96 kn

tska rva kv H

a

u cijenu uključena povratna naknada 0,50kn

ta

k va

ta

5,99 kn

17,99 kn

13

99 kn/100 g

99 kn/250 g

-22%

-16%

Sir Gouda ili Podravec

Sir Ribanac President 3 x 40 g

President 250 g

1 kg = 158,25 kn

14,99 kn

tska rva kv H

iteta al

lite

u cijenu uključena povratna naknada 0,50kn

165 g

sk

sk

k va

ta

-14%

1 kg = 72,67 kn

H r v at

iteta al

H r v at

a

4

lite

kn/1 kg

Majoneza ili Majoneza/ ketchup Zvijezda

250 g

1 kg = 49,90 kn

tska rva kv H

11

49

iteta al

a

49

sk

ta

-18% -27%

14

13,99 kn

H r v at

lite

Jeftinije

7,99 kn 8,99 kn

sk

sk

k va

Redovna cijena

s čepom s Vitaminom D

tska rva kv H

kn/1 L

iteta al

iteta al

H r v at

a

49 H r v at

6

tska rva kv H

17,99 kn

a

k va

lite

ta

11

99 kn/165 g

-20%

Mliječni deser Monte Zott 150 g 1 kg = 43,27 kn

1 kg= 59,96 kn

21,99 kn

lite

ta

-13%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

iteta al

k va

kn/pak

tska rva kv H

sk

sk

a

18

99 H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

20,99 kn

a

k va

lite

ta

1499

kn/250 g

-28%

8,49 kn

649

kn/150 g

-23%


9

Krumpirov kruh 400 g 1 kg = 12,48 kn

-27% tska rva kv H

umjesto 6,89

-21%

iteta al

kn/400 g

H r v at sk

499

a

lite

ta

H r v at

iteta al

k va

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

umjesto 9,49

7 49

kn/400 g

Kruh korijen 400 g 1 kg = 18,73 kn

-40%

iteta al

sk

kn/450 g

H r v at

599

INTEGRALNO GRAHAM PECIVO S-BUDGET

tska rva kv H

umjesto 9,99

a

k va

lite

-20%

ta

MALI RAŽENI MIJEŠANI KRUH

78 g 1 kg = 10,13 kn

umjesto 0,99

079

kn/78 g

450 g 1 kg = 13,31 kn

Piroška s hrenovkom 120 g 1 kg = 41,58 kn

-26%

Croissant 7 Days razne vrste 60 g

Super ponuda !

umjesto 3,79

279

kn/90 g

-25% tska rva kv H H r v at

499

90 g 1 kg = 31,00 kn

299

kn/60 g

sk

kn/120 g

umjesto 3,99

iteta al

Pita s krumpirom

1 kg = 49,83 kn

a

k va

lite

ta

Pizze Ledo

Pileći medaljoni

-20%

Margherita 300 g

660 g

1 kg= 46,63 kn

1 kg = 48,47 kn

ili Capricciosa 330 g

ili Dinosauri 600 g

ane na panir de izvo riblje pro Ledo*

1 kg= 45,42 kn

1 kg = 53,32 kn

Cekin Vindija

odabrane

31

kn/kom

lite

ta

13

Redovna cijena

Margherita Capricciosa

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

21,99 kn 22,99 kn

99

kn/kom

Jeftinije

Akcija

-36% 13,99 kn -34% 14,99 kn

tska rva kv H

iteta al

ta

k va

Ve od:

sk

lite

a

H r v at

k va

99

sk

sk

a

SU PE R PONUDA

H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

iteta al

tska rva kv H

vrste

a

k va

lite

ta

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


10 Ponuda na stranicama 10 - 11 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha.

Krastavci Delikates

Pasirana rajčica SPAR Natur Pur

Tjestenina Marodi Svrdla ili Penne rigate 400 g

Podravka 670 g

680 g

1 kg = 17,48 kn

1 kg = 14,69 kn

ocije ena masa 370 g 1 kg = 35,11 kn

MEGA CIJENA

16,99kn

lite

ta

-23% Narezak Podravka pureći, pileći ili mesni 150 g 1 kg = 53,27 kn

iteta al

k va

6

tska rva kv H

kn/kom

sk

sk

a

12

13,99 kn

10,99 kn

H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

99

a

k va

lite

9

99 kn/400 g

kn/680 g

-28%

-36%

ta

99

Namaz Rio Mare Pate

-20%

tuna ili losos 100 g

te na pašte ić* Gavrilov

1 kg = 119,90 kn

e, razne vrst 100 g

10,99 kn

lite

-27%

ta

Mješavina začina Vegeta Podravka 400 g 1 kg = 44,98 kn

sk

sk

k va

kn/150 g

11

tska rva kv H

iteta al

iteta al

H r v at

a

99 H r v at

7

tska rva kv H

21,99 kn

a

k va

lite

99 kn/kom

- 45%

ta

Grah Podravka

Namaz Lino Lada

bijeli, smeđi ili crveni 800 g

razne vrste 750 g

ocije ena masa 460 g 1 kg = 21,72 kn

1 kg = 42,65 kn

ili 700 g 1 kg = 45,70 kn

21,99 kn

lite

ta

-18%

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

9

tska rva kv H

kn/kom

-33%

iteta al

k va

kn/400 g

99

sk

sk

a

17

99

H r v at

H r v at

iteta al

tska rva kv H

45,99 kn

14,99 kn

a

k va

lite

ta

31

99 kn/kom

-30%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.


11

-25%

MEGA CIJENA

Čokolada Milka

i više na ijere bombon Kraš* ste

odabrane vrste

vr odabrane

od 270 g do 300 g 1 kg od 53,30 kn do 59,22 kn

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

Keks Princeza razne vrste, 230 g 1 kg = 43,43 kn

14,99 kn

9 99

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

15

kn/230 g

-33%

ta

Keks Jaffa Duo

Redovna cijena

Jeftinije

21,99 kn 24,99 kn

-27% -36%

Jagoda ili Alpsko mlijeko ostale vrste

Čokoladne napolitanke Kraš

Kraš 250 g

Flips Bobi

1 kg = 35,96 kn

ili Rings

1 kg = 43,98 kn

lice na gricka Saltas*

3 x 70 g

1 kg = 47,57 kn

odabrane

11,49 kn

k va

l

a itet

21

99

SU PE R PONUDA

kn/500 g

Mljevena kava Barcaffé

Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto

1 kg = 61,98 kn

1 kg od 188,11 kn do 364,47 kn

500 g

99

kn/pak

sk

9

-21%

tska rva kv H

iteta al

a

vrste

27,99 kn

H r v at

sk

-21%

iteta al

kn/250 g

H r v at

8

99

tska rva kv H

kn/kom

-25%

3 x 90 g

1 kg = 37,00 kn

500 g

99

a

k va

lite

ta

Instant kava Nescafé

razne vrste od 96 g do 186,4 g

Gold, Gold Crema ili Cap Colombie 200 g 1 kg ve od 244,95 kn

43,99 kn

30

99

kn/500 g

-29%

*Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

43,99 kn

34

99

Ve od:

kn/pak

-20%

Gold ili Gold Crema Cap Colombie

48

99 kn/200 g

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

67,99 kn 74,99 kn

-27% -26%

48,99 kn 54,99 kn

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


12 Ponuda na stranicama 12 - 13 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha. Vino Laguna

Vino Erdut Graševina

5L

Malvazija, Merlot ili Terra Rosa 0,75 L

Ve od:

Jeftinije

Akcija

37,99 kn 49,99 kn 43,99 kn

-34% -30% -20%

24,99 kn 34,99 kn 34,99 kn

Cijena za 1 L 33,32 kn 46,65 kn

a

46,65 kn

k va

lite

4 x 0,4 L

1 L = 18,12 kn

1 kom = 5,99 kn ke kod kupnje cijele nosilj

Zlatni medvjed, Crna kraljica ili Grička vještica 0,5 L

lite

ta

Nektar Maraska jabuka, naranča ili marelica 1L

iteta al

k va

sk

a

SU PE R PONUDA

tska rva kv H

49

a

kn/0,5 L

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

Pivo Pan lager, zlatni ili pilsner 20 x 0,5 L boca = 1,25 kn nosiljka = 18,75 kn

H r v at

sk

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn po limenci

9

iteta al

kn/pak

tska rva kv H H r v at

28

99

SU PE R PONUDA

k va

lite

11980

kn/20 kom

ta

povratna kaucijska ambalaža

*Cijena vrijedi za kupnju cijele nosiljke od 20 kom

Osvježavajuće piće Vindi Cocktail

Ledeni čaj Jana

Naranča i jabuka ili Mandarina i naranča, Vindija

razne vrste

1,5 L

Gazirano piće Pepsi, Nara ili Inka

1,5 L

1 L = 5,33 kn

2L

1 L = 5,33 kn

1 L = 4,50 kn

12,49 kn

lite

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

ta

-28%

iteta al

k va

kn/2 L

tska rva kv H

sk

a

8

99 H r v at

iteta al

kn/1 L

sk

5

99

tska rva kv H H r v at

SU PE R PONUDA

kn/5 L

1 L = 11,98 kn

1 L = 18,98 kn

SU PE R PONUDA

99

-39%

ta

Pivo Pivovare Medvedgrad

Pivo Heineken

64

iteta al

ta

Redovna cijena

Merlot Terra Rosa Malvazija

tska rva kv H

sk

sk

lite

107,99 kn

kn/0,75 L

H r v at

iteta al

H r v at

k va

99

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

tska rva kv H

a

24

1 L = 13,00 kn

a

k va

lite

ta

7

9,99 kn

99 kn/1,5 L

-20%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn

7

9,99 kn

99 kn/1,5 L

-20%

u cijenu uključena povratna naknada 0,50 kn


13

Deterdžent za pranje rublja Nila

Qua

lit y

by

Toaletni papir Lovely

Happy Colors ili Black

razne vrste, 3 sloja, 10 rola u pakiranju

2,7 L / 50 pranja

1 rola = 1,90 kn

1 L = 11,11 kn 1 pranje = 0,60 kn

SU PE R PONUDA

tska rva kv H

29

iteta al

H r v at sk

a

k va

lite

ta

SU PE R PONUDA

99

18

kn/kom

Deterdžent za pranje rublja Faks

kn/kom

Deterdžent za ručno pranje posuđa Jar

Omekšivač za rublje Violeta

praškasti 1,17 kg / 18 pranja

99

razne vrste od 900 ml do 1,8 L

razne vrste od 450 ml do 1,35 L

1 kg = 25,63 kn 1 pranje = 1,67 kn

ili tekući 900 ml / 18 pranja 1 L = 33,32 kn 1 pranje = 1,67 kn

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

SU PE R PONUDA

29

99

kn/kom

Ve od: 900 ml 1,8 L

11

99

kn/kom

Redovna cijena

Akcija

Jeftinije

Cijena za 1 L

16,89 kn 29,99 kn

11,99 kn 19,99 kn

-29% -33%

13,32 kn 11,11 kn

Papirnati ručnici Zewa Extra Long, 2 sloja, 2 role u pakiranju 1 rola = 5,00 kn

Ve od:

Gel za tuširanje L´Angelica razne vrste 500 ml 1 L = 29,98 kn

450 ml 900 ml 1,35 L

8

99 kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

Cijena za 1 L

9,89 kn 19,99 kn 26,99 kn

-9% -25% -25%

8,99 kn 14,99 kn 19,99 kn

19,98 kn 16,66 kn 14,81 kn

-30% n a d eo e proizvod * NIznVeEvrA ste ra

14,99 kn

9

99 kn/pak

-33% *Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle.*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak.*Slika je simbolična.

21,99 kn

14

99 kn/kom

-31% Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


14 Ponuda na stranicama 14 - 15 vrijedi od 19. 1. do 1. 2. 2022. ili do isteka zaliha. Glačalo na paru Russell Hobs Supreme Steam 23971-56

TV LED Elit 32 L-3221ST2

80

snaga: 2600 W, keramička podloga, kabel: 2 m, veliki spremnik za vodu od 310 ml, funkcija automatskog čišćenja, 1 kom

ekran: 80 cm (32¨), rezolucija 1366 x 768 (HD Ready), DVB-T2, DVB-S2, DVB-C/ HEVC H.265, kontrast: 1100:1 ~ 1200:1, svjetlost: 250 cd/ m², USB,HDMI, AV, SPDIF, HEADPHONE, CI, Hotel mode, energetski razred: F, 1 kom

cm

229,99 kn

17999

kn/kom

-21%

Qua

S U PE R P O N U

*Ponuda ne vrijedi u supermarketu SPAR Zadar Galleria, Poreč i u svim supermarketima SPAR u Zagrebu

1.049

kn/kom

snaga: 1800 W, zapremina: 2,0 L, kućište od nehrđajućeg čelika, skriveni grijač, filter vode, 1 kom

snaga: 700 W - 800 W (max), grill ploče od neprijanjajućeg materijala, termostat, zaštita od pregrijavanja 1 kom

69

kn/kom

-30%

Ve od:

99

Preklopni toster Iskra MG-2-WH

99

Valjak za čišćenje odjeće ili Rezervni set valjaka za čišćenje 2/1 Splendid

by

DA

Kuhalo za vodu Iskra KL1808

99,99 kn

lit y

set zamjenskih valjaka 2/1 valjak za čišćenje odjeće

79

kn/kom

kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

8,99 kn 12,99 kn

-22% -30%

6,99 kn 8,99 kn

Sakupljač vlage Bison Air Max baza 450 g

ili Punjenje za sakupljač vlage Bison Air Max Neutral ili Lavanda 450 g

SU PE R PONUDA

99

6

99

Ve od: sakupljač vlage baza, 450 g punjenje, 450 g

16

99 kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

66,99 kn 31,99 kn

-47% -46%

34,99 kn 16,99 kn

Krevetić za kućne ljubimce pravokutni dimenzije: 60 x 70 x 21 cm 1 kom

Demineralizirana voda S-BUDGET

za glačanje, punjenje automobilskih hladnjaka, za pripremu otopina antifriza, za akumulatore i ostale namjene, dobivena demineralizacijom

5L

99

99 kn/kom

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.

1 L = 1,30 kn

6

9,99 kn

49 kn/5 L

-35%


15

Žensko ili muško donje rublje Namaldi

Jastuk štepani 60 x 80 cm, prošiveni jastuk punjen silikoniziranim punilom, navlaka prošivena poliesterskom vatom, prije prve upotrebe potrebno dobro rastresti jastuk 1 kom

1 kom

59,99 kn

3999

kn/kom

-33%

Ve od:

9

99 kn/kom Cijena

9,99 kn 24,99 kn 19,99 kn 24,99 kn

ženske gaće slip, vel. S-L ženska potkošulja, vel. S-XL muške bokserice, vel. S-XL muška potkošulja, vel. S-XXL

Prošiveni pokrivač • omotna tkanina bijela microfibra (100 % poliesterska tkanina) • punilo 200 gramska poliesterska vata • prošiveno i paspulirano • perivo u perilici na 95 stupnjeva 140 x 200 cm ili 200 x 200 cm 1 kom

33 x 33 cm 30 komada, razne boje 1 pak

100 x 200 cm ili 180 x 200 cm, 1 kom

100 x 200 cm 180 x 200 cm

24

Akcija

39,99 kn 59,99 kn

-37% -33%

24,99 kn 39,99 kn

Phalaenopsis Cascade u ukrasnoj tegli, razne boje, 1 kom

89

99 kn/kom

kn/kom

Redovna cijena

Jeftinije

Akcija

149,99 kn 199,99 kn

-20% -25%

119,99 kn 149,99 kn

Navlaka za stolicu Velvet

TAKOĐER U PONUDI

siva, antracit, plava,žuta 1 kom

2499

SU PE R PONUDA

kn/kom

Jeftinije

119

99

59,99 kn

99

Redovna cijena

140 x 200 cm 200 x 200 cm

Salvete SPAR

Plahta Jogi jersey u roli

Ve od:

Ve od:

5

kn/kom

99

- 5 8%

kn/pak

Begonija Dolc´ Amore

Buket tulipana ili ruža

Ø 14 cm, razne boje, 1 kom

razne boje, 7 cvjetova, 1 buket

49

99 kn/kom

Ve od:

34

99 kn/buket

Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Ponuda na stranici 16 vrijedi od 19. 1. do 25. 1. 2022. ili do isteka zaliha.

-34%

-16%

umjesto 14,98

umjesto 11,99

978

999

kn/pak

kn/1 kg

šipak

naranča

rinfuza 1 kg

pakiranje

2 kg

1 kg = 4,89 kn

-41% umjesto 14,99

879

-50%

kn/pak

šampinjoni

umjesto 6,99

349

Vrtovi Hrvatske, pakiranje, 500 g

kn/1 kg

1 kg = 17,58 kn

mrkva

kiseli kupus s-budget

Rukola s-budget

pakiranje, rezani 500 g

pakiranje, 100 g 1 kg = 59,90 kn

1 kg = 7,98 kn

rinfuza 1 kg

-33% umjesto 89,90

-33%

-14%

umjesto 5,99

umjesto 6,99

399

599

kn/pak

5990

kn/1 kg

Badem jezgra rinfuza 1kg

kn/pak

o 31 . 1 . 2 0 d t s u p o p e it t is r o Is k e izvod* o r p na R Vital SPArazne vrste

D I K EdNjelje V L V I TA a do ne . tk 3. 1 od pe 21 . 1 . d o 2 od

ost va rite d o: ✔ izvor vitamina i minerala ✔ bez dodanih šećera ✔ manje masnoća

✔ bogati Omega-3 ✔ bogati vlaknima ✔ bogati bjelančevinama ✔ s manjim udjelom natrija

*Cijene na polici umanjene su za navedeni postotak. Slika je simbollična. Popust se ne odnosi na već snižene i promotivne artikle

PRITUÆBE I POHVALE: besplatni telefon 0800 7727 • info@spar.hr

22 .

popusta

* Detaljnije informacije potražite na www.spar.hr

Izraženi postotak sniženja je minimalan. Proizvode iz ovog letka moguće je kupiti samo u količinama za kućanstvo! Ne odgovaramo za moguće tiskarske greške! Zbog ograničenosti prostora svi proizvodi nisu dostupni u svim SPAR supermarketima.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Spar by katalozi.net - Issuu