Skip to main content

Plodine

Page 1

OD ČET. 01.04. DO SRI. 07.04. ZLATAN OTOK

Plavac Novus ili Pošip Novus crno ili bijelo vrhunsko vino 0,75 l 1 l = 59,99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

SORINI

67,99

Uskrsna čokoladna jaja

44

rinfuzo 100 g

1 kg = 39,90 kn

-33%

99 kn

SUPER PONUDA!

5,99

3

99 kn

TA! K VA L I T E

JA NAJBOL A! A CIJEN NAJNIŽ

A

!

JE J JN K S V N I ŽA C I J E

I

NA

N

EŽ

E

•

J • NA B

CA

TA

UV

A

polutrajni proizvod 1 kg

-33%

TE

ŠA

Dimljena lopatica s kosti

SUPER PONUDA!

JA KVA OL ME LI SN I

PLODINE

Janjetina, odojak ili prasetina svježa na pultu 1 kg

Ponuda vrijedi od četvrtka 01.04.2021. do srijede 07.04.2021. ili do isteka zaliha. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

39,99

26

49 kn

Izdanje 13/2021


1

Guska smrznuta 1 kg

-26%

SUPER PONUDA!

33,99

2499 kn

UZMI NAJBOLJE!

AIA

Mladi pijetao

1

cca 2,7 kg svježe 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

2199 kn

2

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

99

99 kn

4

Teleći file svježi na pultu 1 kg

PIK VRBOVEC

Blagdansko pečenje od svinjske lopatice svježe 1 kg

3

8

-00%

SUPER PONUDA!

2999 00,99

kn

Svježe meso divlje svinje za gulaš 350 g

1 kg = 79,97 kn

-00%

4

SUPER PONUDA!

00,99

27 2

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


LEDO

Grašak, grašak-mrkva ili povrće za francusku salatu

5

smrznuto 450 g 1 kg = 17,76 kn

-27%

SUPER PONUDA!

10,99

7

99

2

kn

POKUPI UŠTEDU!

PODRAVKA

Krastavci

670 g *ocijeđena masa 370 g

6

1 kg = 29,70 kn

-31%

SUPER PONUDA!

15,99

1099 kn

ZVIJEZDA

Majoneza delikates

3

od svježih jaja bez konzervansa 620 g

7

1 kg = 34,66 kn

-28%

SUPER PONUDA!

29,99

2149 kn

UZMI NAJBOLJE!

5 6 9

7

ČOKOLAND

Mlinci iz centra svijeta

8

s jajima 400 g

1 kg = 29,98 kn

-24%

SUPER PONUDA!

15,89

1199 kn

Uskršnja pogača 350 g

9

1 kg = 22,83 kn

-46%

SUPER PONUDA!

14,99

7

99

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

3


1

HIT CIJENA! -41%

SUPER PONUDA!

1199,99

699

99

PLODINE

Šunka u mreži polutrajni proizvod vakumiran 1 kg

kn

PISINIUM

Pršut cijeli + stalak

1

-28%

SUPER PONUDA!

48,99

34

2

99 kn

PLODINE

Dimljena vratina polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 33,90 kn

2

-40%

SUPER PONUDA!

5,69

339 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

PLODINE

Rolana lopatica s kožom polutrajni proizvod vakumiran 1 kg

3 3

-40%

SUPER PONUDA!

44,99

2699

7

kn

PLODINE

Dimljena lopatica s kožom polutrajni proizvod vakuumiran 1 kg

4

-33%

SUPER PONUDA!

41,99

2799 kn

4

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


8

4

IBERICO

Tvrdi sir

od kravljeg, kozjeg i ovčjeg mlijeka 100 g

5

1 kg = 69,90 kn

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

699 kn

ŠPIN

Istarski tvrdi sir

punosmasni od mješavine kravljeg i ovčjeg mlijeka 100 g

6

1 kg = 99,90 kn

-28%

SUPER PONUDA!

13,99

999

9

kn

PLODINE

5

7

Pečeni but polutrajni proizvod 1 kg

-28%

SUPER PONUDA!

49,99

3599 kn

PLODINE

Rolana lopatica bez kože polutrajni proizvod 1 kg

8

-32%

SUPER PONUDA!

6

39,99

2699 kn

PLODINE

Dimljena pečenica polutrajni proizvod 100 g

9

1 kg = 34,90 kn

-30%

SUPER PONUDA!

4,99

349 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

5


1

PLODINE

Sir Sv. Grgur

1

2

tvrdi 100 g

1 kg = 55,90 kn

-33%

SUPER PONUDA!

8,99

599 kn

2 5

-33%

SUPER PONUDA!

89,99

5999 kn

PLODINE

Suha šunka trajni proizvod 1 kg

3

3

-25%

SUPER PONUDA!

79,99

5990 kn

UZMI NAJBOLJE!

GAVRILOVIĆ

Pečena šunka 1 kg

4 4 -24%

SUPER PONUDA!

4,59

3

49 kn

PLODINE

Pečena šunka polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 34,90 kn

5 -44%

SUPER PONUDA!

14,39

7

99

6

kn

PISINIUM

Istarska suha šunka trajni proizvod 100 g 1 kg = 79,90 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


6 6 -30%

SUPER PONUDA!

8,49

5

89 kn

UZMI NAJBOLJE!

PLODINE

Dalmatinska panceta trajni proizvod 100 g 1 kg = 58,90 kn

7

PIK VRBOVEC

Rolana šunka u mreži polutrajni proizvod 1 kg

-20%

SUPER PONUDA!

49,99

3999 kn

UZMI NAJBOLJE!

7

8 -43%

SUPER PONUDA!

79,99

44

99 kn

PIK VRBOVEC

Dimljena šunka polutrajni proizvod 1 kg

9

9

-20%

SUPER PONUDA!

9,99

7

99

8

kn

LATTERIA SORESINA

Sir Grana Padano tvrdi 32% m.m. 100 g

1 kg = 79,90 kn

GAVRILOVIĆ

Rolana šunka u mreži polutrajni proizvod 1 kg

-28%

SUPER PONUDA!

49,99

35 Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn

7


1

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

6

99 kn

NE PROPUSTI UŠTEDU!

PIK VRBOVEC

Čajna ili kulen salama trajni proizvod 100 g 1 kg = 69,90 kn

PICK

1

2

Zimska salama

trajni proizvod 250 g 1 kg = 115,96 kn

-59%

SUPER PONUDA!

71,99

2899 kn

3 4 -29%

SUPER PONUDA!

10,99

779 kn

2

PLODINE

Suha svinjska pečenica

3

trajni proizvod 100 g 1 kg = 77,90 kn

Livanjski sir

4

tvrdi 100 g

1 kg = 84,90 kn

-22%

SUPER PONUDA!

10,99

849 kn

-40%

SUPER PONUDA!

41,99

24 8

99 kn

AIA

Negroni Bresaola narezak

trajni proizvod 90 g 1 kg = 277,67 kn

-34%

SUPER PONUDA!

34,99

22

99 kn

AIA

Negroni Pršut narezak San Daniele trajni proizvod 80 g 1 kg = 287,38 kn

-40%

SUPER PONUDA!

31,99

18

99 kn

AIA

Negroni Pršut narezak Parma trajni proizvod 80 g 1 kg = 237,38 kn

-29%

SUPER PONUDA!

16,99

11

99 kn

GAVRILOVIĆ

Buđola

trajni proizvod 80 g 1 kg = 149,88 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


5

6

7

PIVAC

Dalmatinski pršut narezak trajni proizvod 100 g 1 kg = 139,90 kn

-22%

SUPER PONUDA!

17,99

1399 kn

GAVRILOVIĆ

5

7

6

Zimska salama trajni proizvod 100 g 1 kg = 129,90 kn

-25%

SUPER PONUDA!

17,49

12

99 kn

-00%

-31%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

4,39

2

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Sir Gouda polutvrdi 45% m.m. 100 g

1 kg = 29,90 kn

00,99

499 kn

POMURSKE MLEKARNE

Sir Ementalec polutvrdi 100 g

1 kg = 49,90 kn

9


2

1 -00%

SUPER PONUDA!

00,99

32

99 kn

Orahnjača ili makovnjača XXL 1 kg

2 1

-20%

SUPER PONUDA!

24,99

1999 kn

4

Mliječna šnita 350 g

1 kg = 57,11 kn

3 !

NOVO

-20%

SUPER PONUDA!

24,99

1999 kn

Ledene kocke

lagan kolač, biskvit nadjeven mliječnom kremom, vanilijom i posipom bijele čokolade 360 g 1 kg = 55,53 kn

4 -00%

3

SUPER PONUDA!

00,99

24

99 kn

Uskršnji mix 445 g

1 kg = 56,16 kn

5

5

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1799 kn

10

Kiflice orah 500 g

1 kg = 35,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Orahova ili kokosova potica

6

500 g

1 kg = 59,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

2999 kn

7

6

NE PROPUSTI UŠTEDU!

RU

NO

O R A ĐE

kn

ČN

1799

O RA ĐE

•

RU

•

22,99

ČN

NO

-21%

SUPER PONUDA!

Mađarica 420 g

1 kg = 42,83 kn

NO

O R A ĐE

26,99

2099 kn

ČN

8

O RA ĐE

•

RU

•

-22%

SUPER PONUDA!

ČN

NO

RU

7

Čupavci 480 g

1 kg = 43,73 kn

8 !

NOVO

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

24

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

9

Čokoladna torta 850 g

Nougat šnite

lješnjaci, vanilija krema, čokoladni biskvit i bogati posip od lješnjaka 420 g

1 kg = 59,50 kn

9

1 kg = 47,05 kn

-42%

SUPER PONUDA!

69,99

3999 kn

UZMI NAJBOLJE!

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

11


KORLAT

Cabernet Sauvignon ili Syrah

bijelo kvalitetno vino 0,75 l

crno vrhunsko vino 0,75 l

Polusuhi Cuvee ili Slatki Muškat

Plavac mali selekcija

1 l = 39,99 kn

1 l = 66,65 kn

vrhunsko vino

SUPER PONUDA!

39,99

29

1 l = 119,99 kn

vrhunsko vino

-00%

SUPER PONUDA!

89

VINA MILIČIĆ

-25%

Hrvatska crno vrhunsko vino 0,75 l

00,99

JERUZALEM ORMOŽ

-37%

SUPER PONUDA!

99

79,99

49

kn

99 kn

99 kn

FREIXENET

Prosecco

Extra dry pjenušavo vino 0,75 l 1 l = 99,99 kn

-25%

SUPER PONUDA!

99,99

74

-33%

SUPER PONUDA!

89,99

59

99 kn

POKUPI UŠTEDU!

99 kn

CATTUNAR

Teran

crno kvalitetno vino 0,75 l 1 l = 79,99 kn

ĐAKOVAČKA VINA

Graševina

bag in box Hrvatska, bijelo, kvalitetno vino 5l 1 l = 12,00 kn

-20%

SUPER PONUDA!

74,99

59

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

12

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


VINA LAGUNA

Malvazija

bijelo vrhunsko vino 0,75 l 1 l = 79,99 kn

-28%

SUPER PONUDA!

VINA PRODAN

Teranino Liker

27,99

19

99

udio alkohola 16,5% 0,5 l 1 l = 99,98 kn

vrhunsko vino

-20%

SUPER PONUDA!

74,99

59

99 kn

-28%

kn

WINEGREETINGS

Crno, bijelo ili rose kvalitetno vino razne vrste 0,75 l 1 l = 26,65 kn

SUPER PONUDA!

69,99

49

99 kn

POKUPI UŠTEDU!

PIVOVARA MEDVEDGRAD GAŠPER

Cabernet & Merlot ili Chardonnay & Rebula crno ili bijelo kvalitetno vino 0,75 l (1 l = 39,99 kn)

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

Grička vještica ili Zlatni Medvjed pivo udio alkohola 4,4% - 7,5% 0,5 l 1 l = 18,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

9

49

-00%

SUPER PONUDA!

kn

00,99

19

95 kn

STVARNO ŠTEDIM!

JAMNICA

Mineralna voda gazirana 4 x 1,5 l

1 l = 3,33 kn

OŽUJSKO

Svijetlo pivo

udio alkohola 5% 0,5 l 1 l = 15,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

13


WELTMEISTER

Biljni liker

udio alkohola 30% 0,7 l

BALLANTINE'S

1 l = 42,84 kn

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

Škotski whiskey 0,7 l

1 l = 128,56 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

89

99 kn

KENTUCKY JACK

Whiskey

udio alkohola 40% 0,7 l 1 l = 85,70 kn

-20%

SUPER PONUDA!

74,99

5999 kn

STOCK 84

Brandy

-00%

SUPER PONUDA!

1l

-23%

SUPER PONUDA!

104,90

79

99

00,99

21

99 kn

COCA-COLA

Gazirani napitak 2x 2 l

1 l = 5,50 kn

kn

UZMI NAJBOLJE! CREAM CLUB

Krem liker

s whiskyjem udio alkohola 17% 0,7 l 1 l = 49,99 kn

-22%

SUPER PONUDA!

44,99

34

14

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-28%

SUPER PONUDA!

69,99

49

STRANGE LUVE

Gin

99

original ili pink udio alkohola 40% 0,7 l

kn

1 l = 71,41 kn

DIPLOMATICO MANTUANO

OLD PILOT'S

Gin

Rum

udio alkohola 40% 0,7 l 1 l = 214,27 kn

-26%

SUPER PONUDA!

204,99

149

99 kn

udio alkohola 45% 0,7 l 1 l = 464,27 kn

-30%

SUPER PONUDA!

359,99

32499 kn

UZMI NAJBOLJE!

Old Pilot’s Gin – London Dry Gin destilerije Duh u boci pravi je primjer hrvatskog “craft” proizvoda destiliranog selekcijom, rukom branih, biljaka mediteranskog i kontinentalnog dijela Hrvatske. Posebno brane i pripremljene biljke su borovica, gorka i slatka naranča, lavanda, list masline, kadulja te anđelika. Okus i miris mediteranskog i kontinentalnog dijela Hrvatske u svakoj boci.

CREMA

Liker

Caffe, Limone ili Pistacchio udio alkohola 17% 0,5 l 1 l = 42,84 kn

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

YACHTING

LIFE

Svježe cijeđeni sok naranča 100% 1l

-29%

SUPER PONUDA!

16,99

11

99 kn

Cocktail Mojito, Pina Colada ili Sex on the beach udio alkohola 15 - 17% 0,7 l 1 l = 57,13 kn

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

15


more & mi. PLODOVI

MORA

-33%

SUPER PONUDA!

74,99

49

99 kn

CROMARIS

Orada svježa očišćena 720 g

2

1 kg = 69,43 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19990 kn

Bakalar sušeni 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

249

90 kn

1

Bakalar

A klasa sušen dodatno prešan vakuumiran 1 kg

1 -00%

SUPER PONUDA!

00,99

7999 kn

Hobotnica

3

1 kg

2 -00%

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

89 16

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

Pagar očišćeni svježi 1 kg

49

99 kn

4 SUPER PONUDA!

00,99

Bakalar filet 400 g

1 kg = 124,98 kn

33

99 kn

Skuša

svježa očišćena cca 500 g 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


3

4

5 6

5

6

TRENTON

Maslinovo ulje ekstra djevičansko 1l

-00%

-20%

11

kn

SUPER PONUDA!

00,99

14,99

99

-50%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

Bakalar na bijelo 100 g

1 kg = 119,90 kn

11499 kn

59,99

Losos filet svježi cca 400 g 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

29

99 kn

17


LEDO

Lignja patagonica

LEDO

Oslić fileti

očišćena smrznuta 400 g

smrznuti 500 g

1 kg = 51,98 kn

1 kg = 99,98 kn

-23%

SUPER PONUDA!

-29%

SUPER PONUDA!

56,99

39

33,99

25

99 kn

99 kn

more & mi. PLODOVI

MORA

BARBA

Gamberi smrznuto 250 g

1 kg = 63,96 kn

BARBA

Plodovi mora

-20%

SUPER PONUDA!

LEDO

Losos filet s kožom smrznuto 400 g

1 kg = 99,98 kn

-24%

SUPER PONUDA!

52,99

39

19,99

15

smrznuto 250 g

99

1 kg = 51,96 kn

-00%

SUPER PONUDA!

kn

00,99

1299

99

kn

kn

MARCO POLO

Skuša

FROZY

Krakovi za peku i salatu smrznuto 1 kg

-23%

39 18

1 kg = 119,87 kn

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

51,99

provencale ili picnic 105 g ocijeđene mase 75 g

99

00,99

899 kn

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Rio Mare Insalatissime Tuna salata razne vrste 160 ili 2x 160 g

-50%

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39

Sipa

99

kockice smrznuto 235 g

kn

-53%

SUPER PONUDA!

1 kg = 170,17 kn

RIO MARE

29,99

13

99 kn

Oval namaz od tune razne vrste 115 g

1 kg = 121,65 kn

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99 kn

Temeljac od škampa smrznuto 400 g

1 kg = 49,98 kn

RIO MARE

Tuna

razne vrste 3x 56 g, 3x 60 g, 3x 80 g i 3x 80 g ocijeđena masa 156 - 180 g 1 kg = 138,83 - 160,19 kn

-43%

SUPER PONUDA!

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39

99 kn

43,99

Škampi za buzaru smrznuto 375 g

24

99 kn

1 kg = 106,64 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

19


BALCONI

Torta

Choco dessert Tiramisu ili Viennese 400 g 1 kg = 37,48 kn

-34%

SUPER PONUDA!

22,99

14

99 kn

POKUPI UŠTEDU!

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

POKUPI UŠTEDU!

KRAŠ

Životinjsko carstvo s bočicom 105 g

1 kg = 238,00 kn

-28%

SUPER PONUDA!

34,99

24

99 kn

LINDT

Čokolada

excellence odabrane vrste 100 g 1 kg = 129,90 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

12

99

20

kn

MILKA

Čokolada GRANDUCALE

Colomba

agnello odabrane vrste 750 g 1 kg = 39,99 kn

odabrane vrste 250 - 300 g

1 kg = 46,63 ili 55,96 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

13

99 kn

ZENTIS

Marcipan

odabrane vrste 60 - 100 g 1 kg = 99,83 kn

-33%

SUPER PONUDA!

8,99

5

99 kn

CHOCOLATE DELICIOUS

Praline 150 g

1 kg = 79,99 kn

-25%

SUPER PONUDA!

15,99

1199 kn

UZMI NAJBOLJE! Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


WITOR’S

WITOR’S

odabrane vrste vrećica 125 g

odabrane vrste vrećica 250 g

Čokoladna jaja

Čokoladna punjena jaja

1 kg = 55,92 kn

1 kg = 51,96 kn

-31%

-30%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

18,99

9,99

6

1299

99

kn

kn

Sniženje čokoladnog uskršnjeg programa, figurica i poklon paketa odabrane vrste

-25% -50%

OD DO

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

21


Pita sa feta sirom ili Pita sa feta sirom i špinatom smrznuto 850 g

1 kg = 27,05 kn

-23%

SUPER PONUDA!

29,99

22

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

ESCAL

Losos u lisnatom tijestu smrznuto 700 g

-22%

SUPER PONUDA!

89,99

69

99 kn

1 kg = 85,70 kn

ILLY

Kava mljevena u kapsulama odabrane vrste 130,2 - 140,7 g

1 kg = 497,44 - 537,56 kn

49 22

kn

5999 kn

-28%

-20%

99

00,99

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

62,99

-00%

SUPER PONUDA!

13,99

ILLY

Kava mljevena

Espresso, Moka ili filter 250 g 1 kg = 199,96 kn

9

99 kn

Babybel sir classic ili protein 80 g 1 kg = 124,88 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ITALGELATO

Premium sladoled razni okusi 473 ml 1 l = 42,26 kn

-20%

SUPER PONUDA!

24,99

19

99 kn

HLAĐENO DESSERT

Profiterole ili tiramisu 420 g ili 500 g

1 kg = 39,98 - 47,60 kn

Orahnjača ili makovnjača

-25%

SUPER PONUDA!

500 g

26,99

19

1 kg = 29,98 kn

99

-25%

SUPER PONUDA!

19,99

1499

kn

kn

JIMMY

Tartufi Umak

od sira ili sira i tartufa 180 g 1 kg = 111,06 kn

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

99 kn

HOD

DŽIUGAS

Tvrdi sir

kravlji zrenja 12 mjeseci 180 g 1 kg = 88,83 kn

-30%

SUPER PONUDA!

22,99

15

99 kn

Mješavina suhog voća 500 g

1 kg = 39,98 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99 kn

UZMI NAJBOLJE!

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-34%

SUPER PONUDA!

99,99

65

99 kn

ZIGANTE

Tartufi Poklon paket

tartufata 80 g, fuži 400 g i maslinovo ulje s okusom crnih tartufa 60 ml

23


ZVIJEZDA

Suncokretovo ulje 1,2 l

1 l = 9,16 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

-34%

SUPER PONUDA!

22,99

14

99

Jagoda

kn

1099 kn

PODRAVKA

Džem

marelica ili šipak 860 g

1 kg = 17,43 kn

svježa 500 g

1 kg = 19,98 kn

DR. OETKER

Kvasac

-56%

SUPER PONUDA!

suhi 4+1 GRATIS 35 g

24,99

10

99

1 kg = 228,29 kn

-20%

SUPER PONUDA!

kn

9,99

799 kn

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99 kn

AIMA

Margarin 60% m.m. 250 g

1 kg = 11,96 kn

DUOS - USLUGE

Svježi pekarski kvasac 50 g

1 kg = 23,80 kn

-27%

SUPER PONUDA!

-37%

SUPER PONUDA!

5,55

349

1,65

1

19

kn

kn

DR OETKER

Vanilin šećer ili prašak za pecivo 60 - 72 g 5+1 gratis

1 kg = 48,47-58,17 kn

B&B

Čokolada za kuhanje 500 g

-31%

SUPER PONUDA!

17,99

12

29

24

KRESTO

Grožđice

1 kg = 24,58 kn

kn

200 g

1 kg = 24,95 kn

-44%

SUPER PONUDA!

8,99

499 kn

PLODINE

Kokos brašno 200 g

1 kg = 24,95 kn

-33%

SUPER PONUDA!

7,49

499 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-20%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

13

99 kn

Kore za kolače

Medene, sweet cake ili rozen, mekani vafel listovi 430-450 g

LEDO

Lisnato tijesto

9,99

799

smrznuto 500 g

kn

1 kg = 15,98 kn

1 kg = 31,09-32,53 kn

-00%

SUPER PONUDA!

Mješavina suhog voća

00,99

14

99

marelica, šljiva i jabuka 450 g 1 kn = 44,42 kn

00,99

5

26,99

99

99 kn

MEGGLE

kn

DESSERT CHEF

Čokolada ili kakao u prahu 100 g

1 kg = 59,90 kn

MARASKA

Slatko vrhnje

5 kg

Room

Creme Patisserie 25% biljne masti 500 ml

0,5 l

1 l = 59,98 kn

1 l = 17,98 kn

-21%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

37,99

2999

0,99

8

odabrane vrste 180 - 205 g

1 kg = 3,12 ili 83,28 kn

-00%

-25%

Čokolada za kuhanje

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

19

kn

NESTLE

99

kn

kn

KARLA

Brašno T-550 glatko 5 kg

1 kg = 3,00 kn

-28%

SUPER PONUDA!

20,99

-27%

SUPER PONUDA!

10,99

7

99 kn

TENA

Listovi za pite i savijače svježe 500 g

14

99 kn

1 kg = 15,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

25


DOLCELA

Puding

čokolada ili vanilija 3+1 gratis 160 - 172 g 1 kg = 46,45 - 49,94 kn

-36%

-26%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

12,57

7

14,99

10

99 kn

99

ZANETTI

kn

250 g

Mascarpone 1 kg = 43,96 kn

-26%

SUPER PONUDA!

14,99

99

99 kn

SENCOR

Kuhalo jaja

• uklonjiva posuda za jednostavno serviranje • zaštita od pregrijavanja

-25%

-25%

SUPER PONUDA!

11,99

8

99 kn

SUPER PONUDA!

7,99

5

B&B

99

Keks petit 1 kg

kn

DOLCELA

Gussnel 200 g

1 kg = 29,95 kn

LAGO

Savoiardi 400 g

1 kg = 22,48 kn

350 W

-26%

SUPER PONUDA!

14,99

899

5 brzina

kn

-20%

SUPER PONUDA!

4,99

3 GORENJE

-22%

SUPER PONUDA!

179,99

139

99

26

kn

Ručni mikser

• izmjenični motor za pouzdan rad • pranje nastavaka u perilici za brzo i učinkovito čišćenje • turbo gumb za trenutnu dodatnu snagu • pulsni rad za kraće cikluse miješanja

Set za ukrašavanje torti • set od 3 komada • izrađen od kvalitetnog PVC-a

-40%

SUPER PONUDA!

9,99

5

99 kn

99

B&B

kn

200 g

Oblatne 1 kg = 19,95 kn

FRANCK

Šećer u prahu 500 g

1 kg = 13,98 kn

-22%

SUPER PONUDA!

8,99

699 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


BERLINGER HAUS

Kalup za kuglof • dimenzije 25x10,5 cm

-38%

SUPER PONUDA!

89,99

54

99 kn

-30%

SUPER PONUDA!

99,99

69

99 kn

BERLINGER HAUS

Kalup za tortu

• dimenzije 26x6,8 cm

ECO ušteda do 35% energije

-35%

SUPER PONUDA!

Soft touch ručke

139,99

89

99

materijal kovani aluminij

kn

BERLINGER HAUS

Kalup za kolače • pravokutni • sa odvojivim dnom • dimenzije 39x27 cm

BERLINGER HAUS

Tava za palačinke

pogodna za indukciju

• Ø 25 cm • turbo indukcijska baza

-41%

SUPER PONUDA!

169,99

99

99

-27%

SUPER PONUDA!

109,99

kn

79

99 kn

BERLINGER HAUS

Pekač

• pravokutni • dimenzije 35x27 cm

pogodna za indukciju BERLINGER HAUS

Tava

• materijal kovani aluminij • turbo indukcijska baza • Ø 24 cm

pogodna za indukciju

• Ø 28 cm

-38%

SUPER PONUDA!

179,99

109

-36%

SUPER PONUDA!

219,99

99 kn

139

99 kn

-36%

SUPER PONUDA!

249,99

159

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

BERLINGER HAUS

Wok tava

• Ø 28 cm • turbo indukcijska baza

27


• RIN

Više izbora ZO •

•

RINFU

Mladi luk

O FUZ •

O RINFUZ

1 kg

Mrkva

-00%

rinfuzo 1 kg

SUPER PONUDA!

0,99

14

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

99

0,99

3

99

kn

SUPER PONUDA!

0,99

3

99 kn

kn

Mladi krumpir 1 kg

KOMAD

Rajčica 1 kg

-47%

SUPER PONUDA!

16,99

-00%

SUPER PONUDA!

2

99 kn

8

99

0,99

Salata puterica

kn

komad

Pesto od rukole

Rucola

pakiranje od 100 g 1 kg = 39,90 kn

-42%

SUPER PONUDA!

6,99

399 kn

28

Sastojci: 100 g rukole 2 manja češnja češnjaka 3 žlice svježe naribanog parmezana 30 ml ekstra djevičanskog maslinovog ulja 1/2 žličice soli prstohvat papra 2 žličice svježe cijeđenog limunovog soka 1 žličica pinjola ili oraha Priprema: Sve sastojke stavite u blender ili sjeckalicu i blendajte dok ne dobijete željenu gustoću. Ovisno kakvu gustoću želite, u smjesu dodajte maslinovog ulja, te začinite po želji.

Dobar tek!

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


svježine svaki dan Grožđe

Maričin sok

-22%

34

9,99

PR I ROD

N

99 kn

• RIN

Jonagold 1 kg

O FUZ •

•

RINFU

ZO •

O RINFUZ

Pistacija

pečena slana 100 g

pečeni slani 100 g

1 kg = 89,90 kn

1 kg = 89,90 kn

-40%

• RIN

SUPER PONUDA!

99

-40%

SUPER PONUDA!

O FUZ •

ZO •

14,99

8

99

•

RINFU

14,99

O RINFUZ

kn

Čempres Ø 17 cm

lončanica

50 cm

visina

lončanica

svjetlo mjesto/polusjena

visina

držati vani

malo zalijevati

-22%

SUPER PONUDA!

35

99 kn

kn

Naranča 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

5

49 kn

Kalanhoa Rosalina

malo zalijevati

44,99

0%

BEZ SJEMENKI

Jabuka

Indijski oraščići

8

1

44,99

kn

-40%

kn

0

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

599

EKO

1 l = 11,66 kn

99

RIROD %P N 00

O

29,99

1

EKO jabuka 3l

O

-46%

SUPER PONUDA!

15

3l

OPG JUG

bijelo bez sjemenki 1 kg

Ø 10 cm 23 cm

svjetlo mjesto/polusjena držati u kući

-22%

SUPER PONUDA!

44,99

16

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

-22%

SUPER PONUDA!

44,99

28

99 kn

Zvončići Campanula lončanica visina

Ø 12 cm 25 cm

redovito zalijevati sunčano/svjetlo mjesto držati vani/u kući

29


Teleća koljenica

s kostima svježa, na pultu za pečenje i kuhanje 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3379 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

32 -00%

SUPER PONUDA!

00,99

32

79 kn

Teleća rebra i prsa s kostima u komadu za kuhanje i pečenje na pultu 1 kg

Teleća lopatica

-00%

00,99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3299 4999 kn

30

s kostima za pečenje, na pultu 1 kg

Teleći but bez kosti na pultu 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

57

89 kn

bez kosti na pultu 1 kg

bez kosti

SUPER PONUDA!

kn

Teleći vrat

Teleći kare

u komadu, za pečenje 1 kg s kostima

99

kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

74

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


850 g GALLFOOD

Pureći file od prsa svježi 850 g

1 kg = 34,11 kn

-51%

SUPER PONUDA!

59,99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

36

99

PIK VRBOVEC

kn

330 g

28

99 kn

Svježi rib eye steak 1 kg = 112,09 kn

-37%

SUPER PONUDA!

26,99

16

99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

36

99

PIK VRBOVEC

kn

400 g

Pileći zabatak svježi na podlošku cca 450 g 1 kg

Svježi ramstek 1 kg = 92,48 kn

-00%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

kn

CEKIN

32

99 kn

00,99

Svježe meso srne za gulaš 350 g

1 kg = 94,26 kn

42

99 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

19

99

-20%

kn

SUPER PONUDA! VINDON

Pureći kotlet

svježi na podlošku 1 kg

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

24,99

19

99 kn

CEKIN

Pile grill svježe, na podlošku cca 1,5 kg 1 kg

PERUTNINA PTUJ PILETINO

Pileći odresci filea svježi na podlošku 400 g 1 kg = 49,98 kn

31


Bolji izbor za USK S Iskoristi ponudu za najbolju uštedu.

-25%

SUPER PONUDA!

3,99

2

99 kn

Donut

jagoda ili banana sa točkicama 54 g 1 kg = 55,37 kn

Naš planinski kruh jedan je od najpopularnijih vrsta hrskavih kruhova poznatih u cijelom svijetu! Biraj između 3 vrste – bijeli, tamni ili kukuruzni.

-42%

SUPER PONUDA!

6,99

3

99

Kruh planinski

bijeli, tamni ili kukuruzni, rustikalni kruh hrskave korice, mekane i mirisne sredine 400-500 g

Lovački kruščić

kn

400 g

1 kg = 9,98 kn

1 kg = 11,98 - 14,98 kn

-25%

SUPER PONUDA!

7,99

5

99

! NOVO

kn

-40%

SUPER PONUDA!

1,99

1

19 kn

-28%

SUPER PONUDA!

2,49

1

79 kn

32

Goldy Pecivo sa suncokretom 80 g

1 kg = 22,38 kn

-37%

4

99 kn

50 g

1 kg = 23,80 kn

-33%

SUPER PONUDA!

7,99

Klipić domaći

SUPER PONUDA!

Štrudla

od lisnatog tijesta s jabukama ili sirom 150 g 1 kg = 33,27 kn

5,99

3

99 kn

Baguette rustik zlatno žute hrskave kore 250 g 1 kg = 15,96 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


KOMAD

-23%

SUPER PONUDA!

29,99

22

99

Pečeno pile

kn

komad

SIRELA

Ribanac svježe ribani sir 35% m.m. 40 g

1 kg = 162,25 kn

-42%

-00%

SUPER PONUDA!

13,99

7

99 kn

SUPER PONUDA! EVA

Tuna

komadići u biljnom ulju ocijeđena masa 112 g 160 g 1 kg = 71,34 kn

`Z BREGOV

Varaždinski svježi sir

u sirnoj marami ručno izrađenoj po tradicionalnoj recepturi 25% m.m. 800 g 1 kg = 23,74 kn

-20%

SUPER PONUDA!

00,99

649 kn

`Z BREGOV VIVIS

Svježi krem sir za mazanje 69% m.m. razni okusi 100 g

1 kg = 44,90 kn

23,99

18

99 kn

GAVRILOVIĆ

Čajna ili srijemska kobasica trajni proizvod 400 g 1 kg = 74,98 kn

-34%

SUPER PONUDA!

45,99

29

-22%

SUPER PONUDA!

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

5,79

4

49 kn

PLODINE

Pileća ili pureća posebna polutrajni proizvod 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

11

99 kn

33


Bolji izbor za USK S

B.AKTIV

Jogurt

LGG razni okusi 330 g

1 kg = 21,18 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

699

Zgrabi priliku na vidiku.

kn

DUKAT Kiselo vrhnje

12% m.m. ili 20% m.m. 900 g MLIJEKO VELEBITSKIH PAŠNJAKA

-25%

Trajno mlijeko 2,5% m.m. 1l

-33%

SUPER PONUDA!

5,99

399 kn

JAGER

Njemački maslac 82% m.m. 250 g

1 kg = 35,96 kn

-43%

SUPER PONUDA!

15,99

899 kn

`Z BREGOV

Svježe mlijeko 3,2% m.m. 1,75 l 1 l = 7,50 kn

-00%

`Z BREGOV

SUPER PONUDA!

Tekući jogurt

00,99

9

2,8% ili 0,9% m.m. 1 kg

99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

9

99

34

kn

-00%

kn

SUPER PONUDA!

00,99

13

99 kn

DUKAT

Vrhnje za kuhanje bez konzervansa 20% ili 10% m.m. 500 g 1 kg = 27,98 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


IMLEK BALANS+

Probiotik s vlaknima ili Kefir

fermentirani mliječni proizvod 1% m.m. 1 kg

MLIJEČNO JE MOĆNO.

-25%

SUPER PONUDA!

11,99

899 kn

NAWARRA

Pjenasti desert 650 g

1 kg = 38,45 kn

-24%

SUPER PONUDA!

32,99

2499 kn

CEDEVITA

-22%

SUPER PONUDA!

8,99

6

99 kn

FINO MI JE

Mliječni puding Choco-Loco ili Choco-Coco 4x 125 g 1 kg = 13,98 kn

Instant vitaminski napitak

PODRAVKA

odabrane vrste 1 kg

Hren 345 g

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

34

1 kg = 34,75 kn

-20%

SUPER PONUDA!

99

14,99

11

99

kn

kn

SCOTTI

Riža

Arborio 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

2599 kn

NESQUIK

Žitne loptice ili Nestle Fitness žitarice 625 g

1 kg = 41,58 kn

-55%

SUPER PONUDA!

-27%

SUPER PONUDA!

17,99

12

99 kn

39,99

BAULI

Croissant razne vrste 300 g

1 kg = 43,30 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

1799 kn

35


Bolji izbor za USK S

BARCAFFE

Kava mljevena 500 g

1 kg = 55,98 kn

-30%

SUPER PONUDA!

39,99

27

Iskoristi ponudu za najbolju uštedu.

99 kn

NESCAFE

Cappuccino odabrane vrste 108 - 176 g

1 kg = 79,49 - 129,54 kn

-41%

SUPER PONUDA!

23,89

13

99 kn

NESCAFE

Instant kava razne vrste 200 g

1 kg = 164,95 kn

-36%

SUPER PONUDA!

51,99

3299 kn

AHMAD

Čaj

odabrane vrste 30 - 100 g

-35% 36

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


PRINGLES

Čips

LINO LADA

Krem namaz duo, milk ili gold 700 - 750 g

1 kg = 39,99-42,84 kn

-31%

SUPER PONUDA!

43,99

29

99 kn

Original, paprika, sour cream&onion i hot&spicy

165 g

1 kg = 60,61 kn

-45%

SUPER PONUDA!

19,99

1099 kn

POKUPI UŠTEDU!

LOACKER

Vafli

odabrane vrste 150 - 175 g

1 kg = 57,09-66,60 kn

-23%

SUPER PONUDA!

12,99

9

99

KINDER Hlađeni asortiman

-25%

kn

JAFFA

Keks

punjenje od naranče 2 x 150 g + posuda 1 kg = 39,93 kn

-33%

SUPER PONUDA!

23,89

11

98 kn

MULINO BIANCO Keksi cijeli asortiman 300 - 350 g

-35%

KUCHENMEISTER

Biskvit

odabrane vrste 400 g 1 kg = 24,98 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

999 kn

LEDO QUATTRO Sladoled 1650 ml

-25%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

37


Bolji izbor za USK S

DOMAĆICA

Keks preliven čokoladom odabrane vrste 220 - 300 g

1 kg = 36,63-49,95 kn

-26%

SUPER PONUDA!

14,99

10

99

Zgrabi priliku na vidiku.

kn

KRAŠ

Napolitanke

prelivene čokoladom 500 g 1 kg = 43,98 kn

-21%

SUPER PONUDA!

27,99

2199 kn

KOESTLIN

Napolitanke classic, čokolada ili voćne kocke 740 g 1 kg = 21,61 kn

-20%

SUPER PONUDA!

19,99

1599

-30%

SUPER PONUDA!

9,99

699 kn

PARIS

kn

Keksi

razne vrste 200 - 225 g

1 kg = 31,07 ili 34,95 kn

CROCO

GRIC

Kikiriki

pečeni slani 500 g 1 kg = 17,98 kn

-35%

SUPER PONUDA!

13,99

8

99

38

kn

Mješavina krekera i pereca 750 g

1 kg = 21,32 kn

-33%

SUPER PONUDA!

23,99

15

99 kn

ČOKOLEŠNIK

Instant pšenične pahuljice s čokoladom i lješnjacima 800 g 1 kg = 37,49 kn

-31%

SUPER PONUDA!

43,99

29

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


15 kg

Sok Nektar

breskva-jabuka, naranča ili jabuka 2l

DARLING

Hrana za pse

1 l = 4,00 kn

-27%

SUPER PONUDA!

suha govedina 15 kg

10,99

7

99

1 kg = 6,00 kn

-51%

SUPER PONUDA!

kn

184,99

8999 kn

2l PET ZONE

Hrana za mačke suha, mix ili piletina i povrće 2 kg

Riesling ili Vranac

1 kg = 8,50 kn

bijelo ili crno vino 2l

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

16

1 l = 7,50 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

1499

99 kn

kn

WHISKAS

Hrana za mačke u želeu razne vrste 4x 85 g ili 4x 100 g 1 kg = 29,98 - 35,26 kn

-31%

SUPER PONUDA!

-20%

SUPER PONUDA!

28,99

19

99

FRUCTAL

kn

odabrane vrste 1l

Voćni sirup

DOCK

Svijetlo pivo udio alkohola 4 % 0,5 l 1 l = 7,98 kn

-20%

-33%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

4,99

8,99

5

99

VINDI

kn

razne vrste 1l

Voćni sok

399 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

14,99

1199 kn

FELIX FANTASTIC

Hrana za mačke riba ili meso 12x 100 g 1 kg = 22,49 kn

-28%

SUPER PONUDA!

37,99

26

99 kn

39


20

ZEWA DELUXE

Toaletni papir

rola

aqua tube Pure white troslojni pakiranje od 20 rola

3

NIVEA

Gel za tuširanje

-slojni

razne vrste 250 ml 1 l = 39,96 kn

-51%

1 rola = 1,65 kn

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

32

20,49

9

99

99 kn

kn

AFRODITA

Šampon za kosu razne vrste 1l

SIGNAL

-50%

SUPER PONUDA!

-30%

25,99

1299

odabrani proizvodi

kn

BOROTALCO ILI NEUTRO ROBERTS

-50% odabrani proizvodi

GARNIER

-30% odabrani proizvodi

-47%

SUPER PONUDA!

-30%

SUPER PONUDA!

12,99

899 kn

VIOLETA

Vlažne maramice dječje s losionom bez alkohola i alergena pakiranje od 72 komada 1 kom = 0,12 kn

-33%

9

SUPER PONUDA!

23,99

1599 kn

99

LIBRESSE

Higijenski ulošci

goodnight clip pakiranje od 20 komada

kn

MALIZIA

Tekući sapun Milk cream ili Argan & vanilla 1l

1 kom = 0,80 kn

NICKY

VIOLETA

Pelene za djecu Double care pakiranje od 86 do 104 komada 1 kom = 1,11 - 1,34 kn

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

11499 kn

40

18,99

Papirnati ručnici uskršnji 1 rola 180 listića

-36%

SUPER PONUDA!

18,99

1199 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


DASH

Deterdžent za rublje

WOOLITE

prašak, gel ili kapsule 5,135 kg, 4,29 l ili 62 komada 1 kg = 15,58 kn 1 l = 18,65 kn 1 komad = 1,29 kn

-50%

SUPER PONUDA!

-00%

79

color ili dark 2,7 l 1 l = 11,11 kn

SUPER PONUDA!

0,99

Deterdžent za rublje

99

59,99

2999 kn

kn

ORNEL

Omekšivač rublja Calming ili Golden dream 4l 1 l = 7,50 kn

SOMAT

-50% odabrani proizvodi

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

29

99 kn

JAR

-30%

odabrani deterdženti za ručno pranje posuđa

PERSIL

-40% odabrani tekući gel i kapsule

VIOLETA

-35% odabrani omekšivači

WC NET

Gel za čišćenje i dezinfekciju toaletne školjke razne vrste 750 ml ili 38 g 1 kg = 262,89 kn ili 1 l = 13,32 kn

-50%

SUPER PONUDA!

19,99

9

99

PERWOLL

-40% odabrani proizvodi

kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

41


Muške bermude s džepovima

Potkošulja

• ugodne • razne boje • visoki udio pamuka • vel. M-XXL

• za odrasle • bijele ili crne boje • visoki udio pamuka • vel. S-XL

-00%

SUPER PONUDA!

-48%

SUPER PONUDA!

00,99

4999

24,99

12

99

kn

kn

3× 3× 2×

Ženske gaćice

Muške bokserice ili slip gaćice

• visoki udio pamuka • jednobojne ili s dezenom • pakiranje 3 komada • vel. S-XL

• visoki udio pamuka • pakiranje 3 komada • razne boje • vel. M-XXL

-33%

SUPER PONUDA!

-33%

SUPER PONUDA!

29,99

19

-35%

SUPER PONUDA!

99

59,99

3999 kn

3×

69,99

44

kn

99 kn

LOTTO

Muške bokserice • s visokim udjelom pamuka • vel. M-XXL • pakiranje od 2 komada

3× 3×

LOTTO

Stopalice

• za odrasle • visoki udio pamuka • bijele ili crne • vel. 35-46 • pakiranje 3 para

3× -35%

-35%

SUPER PONUDA!

19,99

SUPER PONUDA!

Dječje stopalice

1299

• visoki udio pamuka • razne boje i dezeni • pakiranje od 3 para • vel. 31-38

kn

Tenisice

19,99

1299 kn

-50%

SUPER PONUDA!

Stopalice

3×

29,99

• za odrasle • visoki udio pamuka • razne boje i dezeni • pakiranje od 3 para • vel. 36-46

1499 kn

LOTTO

• za odrasle • donjište: PU/guma • gornjište: umjetni materijal • razne boje • vel. za nju 36-41 ili njega 40-45

Čarape za odrasle

• visoki udio pamuka • crne ili bijele boje • vel 35-46 • pakiranje 3 para

3×

HIT CIJENA! -42%

SUPER PONUDA!

139,99

7999 kn

42

-50%

SUPER PONUDA!

29,99

1499 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


napunjen finim silikoniziranim poliesterskim kuglicama

sa teleskopskom drškom na izvlačenje

Kovčeg

• na četiri kotača • tvrdi • sa teleskopskom drškom na izvlačenje • rozi metalik ili crni

-50%

SUPER PONUDA!

• visine cca 48 cm

189,99 329,99

-42%

• visine cca 58 cm

219,99 379,99

-42%

• visine cca 68 cm

239,99 399,99

-40%

59,99

29

99 kn

Jastuk

• štepani • mekan • dimenzije cca. 60x80 cm 0% • 10 PAM

PAM 0% UK

• dostupan u više boja • 100% pamuk • dimezija 30x50 cm

00,99

999

• dimenzije 60x80 cm

kn

-37%

SUPER PONUDA!

15,99

99 kn

Držač za cipele

• dimenzije 50x90 cm

19,99

SUPER PONUDA!

• dimenzije 70x140 cm

39,99

SUPER PONUDA!

-50%

SUPER PONUDA!

• plastični • prikladan za uštedu prostora • dimenzije cca 10,5x26,3x15 cm

7,99 15,99

-50%

• dimenzije cca 11,5x29x15 cm

8,99 17,99

-50%

119,99

59

99 kn

Stalak za odjeću • s kotačićima • dimenzije cca 84x43x93-160 cm

-40%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

149

95 kn

UK • PAM 10

-00%

SUPER PONUDA!

Vakum vreće za spremanje

9

UK • 100%

Ručnik

DORMEO

Comfy relax klasični jastuk • dimenzije 70x50 cm • prozračan, lagan i ekstra higijenski • perivi na 60 C

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99,99

5999 kn

• navlaka za pokrivač cca. 200x200 cm + 2 jastučnice cca. 60x80 cm

Posteljina

• s visokim udjelom pamuka • razne boje i dezeni • navlaka za pokrivač cca. 140x200 cm + jastučnica cca. 60x80 cm

89,99 149,99

-40% 43


ALFA STYLE 40

Šivaća mašina

• mekano biranje • superautomatski šavovi za elastičnost tkanine • metalni držač pritisne stopice • uključen pokrivač od tkanine

31 vrsta šava

6 x 20000 kn

-20%

SUPER PONUDA!

1499,99

119999 kn

automatska izrada rupica za gumbe u 4 koraka duljina uboda: 0-4,5 mm širina uboda: 0-5 mm bijelo LED svjetlo

Kutija za šivaći pribor ili lijekove

• plastična • dimenzije 25x26x11 cm

-50%

-36%

SUPER PONUDA!

49,99

24

SUPER PONUDA!

• plastični • dimenzije 27x9x7,5 cm

10,99

6

99

99

kn

Spremnik za obuću • plastični s poklopcem • dimenzije cca 34,5x19x9,6 cm

12,99 19,99

-35%

• dimenzije cca 38,5x25,7x13,3 cm

19,99 29,99

-33%

• dimenzije cca 34,5x23,6x21,3 cm

19,99 39,99

-50%

• dimenzije cca 34x23,7x21 cm

29,99 59,99

-50%

44

Organizator za ladice Spremnik za četkice ili make up

kn

• plastični • dimenzije 6x23,5x4,5 cm

-41%

SUPER PONUDA!

59,99

34

99 kn

• zapremnine cca 57 l • dimenzije 44x34,5x56,3 cm

Koš za rublje

• plastični • zapremnine cca 32 l • dimenzije 52x37,2x23 cm

59,99 99,99

-40%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


cca 70x120x66 cm

Daska za glačanje • dimenzije 120x40 cm • podesiva do 95 cm

-42%

SUPER PONUDA!

površina sušenja cca 30 m

349,99

199

99 kn

-40%

SUPER PONUDA!

199,99

Stalak za sušenje rubja

11999

tri nivoa

• praktičan • pogodan i za tuš kabinu

kn

na kotačićima

2400 W vrijeme zagrijavanja 2 min

1100 ml tlak pumpe max 5,2 bara

6 x 9833

100 g-200 g/min

kn

-37%

SUPER PONUDA!

239,99

149

99 kn

PHILIPS

-26%

SUPER PONUDA!

Glačalo

• snaga 2000 W • EasySpeed • kapacitet rezervoara za vodu 220 ml • mlaz pare 25 g/min • dodatna količina pare 90 g/min • zaštita protiv stvaranja kamenca

Umjetno cvijeće

799,99

589

PHILIPS

Parna postaja

99

• pogodno za vodu iz slavine • automatsko isključivanje • Smart Calc clean funkcija • odvojiv spremnik za vodu

kn

Umjetno cvijeće

• buket • od umjetnog materijala • razne boje

• buket • od umjetnog materijala • razne boje

-00%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

00,99

1999

2999

kn

kn

10 ×

Veliki nadgrobni lampion

• PaxLui Kristal • visina 21 cm • trajanje plamena do cca 105 h

-50%

-29%

SUPER PONUDA!

79,99

39

99 kn

SUPER PONUDA!

Lampion

• srednja Alba • 150 g 19,2 cm • vrijeme gorenja cca 19 h • pakiranje od 10 komada 1 kom = 4,00 kn

16,99

11

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Nadgrobni lampion

• PaxBeta kocka Lui Maxi • 27 cm • trajanje plamena do 110 sati

-45%

SUPER PONUDA!

21,99

11

99 kn

45


600 W 3 razine tamljenja

12 programa

• LCD displej

jednostavno čišćenje: neprijanjajući sloj na posudi za pečenje i miješalicama

Pekač kruha

• odgođeni početak rada do 13 sati • automatsko održavanje topline 1 sat • sa velikim prozorom za nadgledanje

posuda periva u perilici posuđa

6 x 5833 kn

-36%

SUPER PONUDA!

549,99

349

99

BROCK

• ploče za kuhanje 1000 W+500 W

1440 W 30 l

6 x 9167 -21%

699,99

549

99 kn

• poklopac s filterom i prozorom

timer do 30 min sa alarmom

6 x 5833

kn

SUPER PONUDA!

3,2 l

• kućište od nehrđajućeg čelika • odvojivi unutarnji lonac • svjetlosni indikator • kontrola termostata 130-190 °C • dužina kabela za napajanje 90 cm

pribor: ladica za pečenje, rešetka i držač ladice

timer do 60 min sa alarmom

2200 W

Friteza

kn

kn

BROCK

Električna pećnica s 2 ploče • grijaći element od nehrđajućeg čelika • termostat 100-230 °C • 3 funkcije grijanja • velika unutarnja rasvjeta • dvostruko staklo • ručka od nehrđajućeg čelika

-22%

SUPER PONUDA!

449,99

349

99

dvostruki senzor za dodatnu sigurnost

kn

BROCK

Kuhalo za vodu

• automatsko isključivanje kada se ukloni s baze • automatsko isključivanje kada se postigne točka ključanja

BROCK

Blender

-35%

trostruki sigurnosni sustav: zaštita od pregrijavanja kada se uključi bez vode

SUPER PONUDA!

139,99

89

99

inox

kn

1500 W 1,8 l

BROCK

Multicooker

• 36 funkcija kuhanja • kućište od nehrđajućeg čelika • unutarnja posuda s jednostranim keramičkim premazom • veliki LED zaslon, touch kontrola, timer • odgoda početka rada do 24 sata • zaštita od pregrijavanja • izmjenjivi filter • dodatni pribor

6 58

5l

33

x

-22%

449,99

349

-23%

SUPER PONUDA!

500 W 1,5 l 6-dijelne oštrice od nehrđajućeg čelika

339,99

25999 kn

BROCK

Preklopni toster

• za pripremu 2 sendviča kvadratnog oblika • neljepljiva površinska obrada površina za pečenje • automatska kontrola temperature • indikator napajanja i spremnosti za rad • toplinski izolirana ručka i tijelo uređaja • protuklizne nožice

750 W

kn

SUPER PONUDA!

99

46

700 W

• kontrola brzine • pulse funkcija • funkcija drobljenja leda • pilot svijetlo tijekom rada • baza od nehrđajućeg čelika • protuklizne nožice

kn

funkcije automatskog zagrijavanja i mogućnost 24-satnog zagrijavanja hrane

-35%

SUPER PONUDA!

139,99

89

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Set posuda za kuhanje

• od nehrđajućeg čelika • u setu posude za kuhanje sa staklenim poklopcima • dimenzije: 14 cm - 1,3 l 16 cm - 1,9 l 18 cm - 2,6 l 22 cm - 4,7 l

Kafetijera

• materijal: aluminij • bakelitna drška • pogodna za kuhanje na svim vrstama štednjaka osim indukcije

-50%

SUPER PONUDA!

359,99

179

99 kn

SOLINGEN

• za 3 šalice

49,99 79,99

-37%

• za 6 šalica

64,99 99,99

-35%

Pekač s poklopcem

SOLINGEN

• dimenzije cca 31x23 cm • materijal: ljevano željezo • Ø cca 24 cm • unutarnji emajlirani premaz Pronamel Plus • zdravo kuhanje i ušteda energije • prikladno za indukciju i pećnicu

Posuda za kuhanje s poklopcem

• materijal: ljevano željezo • Ø cca 24 cm • unutarnji emajlirani premaz Pronamel Plus • zdravo kuhanje i ušteda energije • prikladno za indukciju i pećnicu

6 x 6500 kn

-22%

SUPER PONUDA!

-30%

SUPER PONUDA!

499,99

389

99

399,99

279

99

kn

kn

KESPER

Košara pletena

• dimenzije cca 46x35x19 cm

Stakleni dekanter sa čašama

-37%

SUPER PONUDA!

• set se sastoji od boce zapremnine 900 ml i 4 čaše zapremnine 230 ml

159,99

99

99

-35%

SUPER PONUDA!

kn

69,99

44

99 kn

Staklena posuda s poklopcem • zapremnine 500 ml

10,99 18,99

-42%

• zapremnine 750 ml

12,99 22,99

-43%

• zapremnine 1000 ml

15,99 26,99

-40%

• zapremnine 1500 ml

19,99 34,99

-42%

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

Set staklenih čaša

• zapremnine cca 236 ml • 6 komada

-37%

SUPER PONUDA!

39,99

24

99 kn

47


SVIJET TEHNIKE

GORENJE

Ciklonski usisavač

• snaga 800 W • kapacitet posude za prašinu 2 l • duljina kabela 7 m • kotači obloženi gumom • za sve vrste podova

6 x 8333 kn

-00%

SUPER PONUDA!

000,99

49999 kn

KAERCHER

Parni čistač

KST2 Upright EasyFix • 1600 W • vrijeme zagrijavanja 0,5 min • kapacitet spremnika 0,4 l • sadrži sigurnosni ventil • krpu za pod od mikrovlakana • kartušu za uklanjanje kamenca • odvojivi spremnik svježe vode • regulacija količine pare,

6 x 125

KAERCHER

Visokotlačni perač K2 • 110 bara • crijevo dužine 3 m • rotirajuća mlaznica • filter za vodu koji štiti pumpu od prodiranja prljavštine

6 x 9167 kn

00

-21%

SUPER PONUDA!

kn

-25%

699,99

SUPER PONUDA!

54999

999,99

749

99

kn

kn ROWENTA

Sušilo za kosu

• CV5519F0 • snaga 2100 W • 6 postavki • koncentrator zraka, difuzor • odvojiva rešetka

ROWENTA

Šišač kose

• 4 nastavka • opseg 0,5-13 • širina noža 42 mm • izdržljiv i tih

• keramička površina • temperatura 180-230°C

-25%

2

hladno puhanje

ili Pegla za kosu

2100 W

-21%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

159,99

119

3

39 W

189,99

149

99

duljina kabela 1,8 m

99

kn

2×

kn

frekvencijski raspon 20 Hz-20 KHz vrsta mikrofona omnidirectional

multimedijska tipkovnica sa tipki 110

Ø 40 mm

duljina kabela 1,5 m

102 dB ± 3dB

tip Switch-a membrnasta

-44%

SUPER PONUDA!

24,99

13

99

48

kn

TUNGSRAM

LED žarulja

• E27 - 9 W • 810 lumena • 2700 K • toplo bijela • pakiranje 2 komada

miš sa tipki 7

-25%

SUPER PONUDA!

DPI 800/1200 /1600/2400

199,99

149

99 kn

duljina kabela 1,5 m

NEON

Gaming set Zelus • pozadinsko osvjetljenje

veličina mikrofona 6x2,7 mm

-42%

raspon mikrofona -35 dB ± 3 dB

SUPER PONUDA!

139,99

79

99 kn

NEON

Slušalice

• sa mikrofonom • impedancija zvučnika 16 OHMS ± 15% • duljina kabela 1,95 m

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SHARP

LED TV

•JAMST VO

•JAMST VO

4

• JAMST VO

GODINE

•JAMST VO

• 40BL2EA • Ultra HD • Android Smart • Dijagonala: 40" / 100 cm • Rezolucija: 3840 x 2160 (4K) • Tehnologija: LED • DVB-T2/C/S2 • Wi-Fi ugraden: Da • Jamstvo 4 godine

6 x 41667 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

249999 kn

sa ručkom

39” (98 cm)

baterija na punjenje

15 W 3,5 kg

160×70×70 cm

TREVI

Bluetooth zvučnik

230×245×415 cm

-25%

SUPER PONUDA!

TREVI

sa kotačićima

6 x 66

67 kn

-20%

SUPER PONUDA!

499,99

399

99 kn

Karaoke zvučnik

199,99

• USB priključak za povezivanje mobilnih uređaja • čitač SD kartica za reprodukciju glazbe • AUX ulazni priključak za prijenosni audio uređaj • ugrađeni FM radio • 2 priključka za mikrofon • crveni LED zaslon • mikrofon kompatibilne s pametnim telefonima

149

99 kn

• čisti zvuk sa 2 pasivna woofera •"Hands free call" funkcija • USB/Micro SD card • FM radio, ugrađen mikrofon • LED indikator za stanje baterije • max audio snaga 5W max + subwoofer • težina 380 g

kn

00,99

1899

99 kn

M4 pametna narukvica

5-6 sati

-33%

SUPER PONUDA!

149,99

99

99 kn

TREVI

LED indikator funkcija

Mini HIFI slušalice

• punjenje putem micro USB priključka • punjenje slušalica preko stanice za punjenje • LED indikator stanja napunjenosti

ELIT

Smart TV

• HD Ready • tuner DVB-T/T2 • DVB-S/S

mjerenje potrošenih kalorija, otkucaja srca, krvnog tlaka i zasićenosti kisikom, prijeđene udaljenosti i broj koraka

• vrijeme korištenja: 5-7 dana • boje: crna ili roza

-40%

SUPER PONUDA!

149,99

89

kn

IPX7 aplikacija FitPro

NEON Bluetooth V4.2 + EDR sustav

rezolucija: 1366x768 px

-00%

SUPER PONUDA!

NEON

99

lithium baterija 1-2 h punjenje

6 x 31667

Pametna narukvica B08

rezolucija: 80x160 px

baterija 90 mAh

mjerenje potrošenih kalorija, otkucaja srca, krvnog tlaka i zasićenosti kisikom, udaljenosti, broja koraka

• vrijeme korištenja 5-7 dana • vrijeme u pripravnosti 20 dana • boja crna ili plava

-30%

SUPER PONUDA!

199,99

139

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

5V, 1A ekran 1.3" TFT aplikacija FitPro

rezolucija: 240x240 px

IPX7

baterija 150 mAh

49


MINNIE ILI MINECRAFT

Dječja majica

UK • 100%

PAM 0% UK

0% • 10 PAM

• visoki udio pamuka • razne boje • 3-8 ili 4-12 godina

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

3999

UK • PAM 10

kn

MINNIE

Dječji komplet • razne boje i dezeni • visoki udio pamuka • 3-8 godina

-25%

SUPER PONUDA!

79,99

HIT CIJENA! -35%

SUPER PONUDA!

199,99

129

99 kn

SUPER ZINGS ILI PEPPA PIG

59

99 kn

Dječja posteljina

• 100% pamuk • dimenzije 140x200 cm

SUPER ZINGS

Dječja deka • dimenzije 100x150 cm

-20%

SUPER PONUDA!

49,99

3999 kn

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

2999 kn

50

SUPER ZINGS ILI PEPPA PIG

Dječji ukrasni jastuk

• dimenzije 40x40 cm

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


-00%

SUPER PONUDA!

00,99

49

99 kn

BATMAN ILI MINNIE

Majica za odrasle • visoki udio pamuka • vel. S-XL

-37%

SUPER PONUDA!

79,99

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

79

99 kn

BATMAN

Dječji komplet • razne boje i dezeni • visoki udio pamuka • 3-8 godina

49

99 kn

MINNIE, BATMAN ILI MINECRAFT

Dječja pidžama • kratka • razne boje • visoki udio pamuka • 3-8 ili 4-12 godina

MINNIE ILI BATMAN

LOL ILI BATMAN

Dječje klompe • udobne • EVA materijal • razne boje • vel. 27-33

-25%

SUPER PONUDA!

39,99

29

99 kn

Natikače za odrasle

• udobne • razne boje • EVA materijal • vel. za žene 37-41 i muškarce 40-44

-22%

SUPER PONUDA!

89,99

6999

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

kn

51


za sigurnosnom mrežom i zatvaračem

Ø 244 cm

za skakanje i vježbanje ravnoteže

mekano obložen metalni okvir

tri stabilne noge

materijal otporan na UV zrake

maks. 120 kg

Trampolin • visina mreže 180 cm

6 x 13333 kn

HIT CIJENA! -38%

SUPER PONUDA!

1299,99

799

-30%

99 kn

SUPER PONUDA!

129,99

8999 kn

Auto na daljinsko upravljanje

• realističan izgled • u mjerilu 1:24

Set za izradu nakita ili Set za šminkanje

Igračka lutka

-33%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

59,99

39 52

99 kn

• krpena, mekana • cca 50 cm

-28%

69,99

4999 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


OD PONEDJELJKA 05.04. DO SRIJEDE 07.04.2021.

O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ

N

PO

ZA

PO

ED

Č E T A K TJ E

D

DE

A!

OD N

!

E

O

JE

u to

sri

IM

pon

Stvarno štedim!

ned

RI

čet

sub

ST

pet

J EL J A DO K

S

Z KOSTI BE

BE

Z KOST

I

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

27

89 kn

-00%

SUPER PONUDA!

Svinjski kare bez kosti ne pultu 1 kg

29 0,99

99 kn

Tripice svježe 1 kg

-00%

SUPER PONUDA!

0,99

12

99 kn

Grah trešnjevac kanadski 1 kg

HIT CIJENA! -00%

-00%

SUPER PONUDA!

SUPER PONUDA!

00,99

0,99

8

99 kn

6

99

Tikvica 1 kg

kn

-28%

SUPER PONUDA!

Karanfil lončanica visina

Ø 10 cm 20 cm

redovito zalijevati svjetlo mjesto/polusjena držati u kući

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

4,99

3

59 kn

PLODINE

Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1l

53


O Š T ED RN VA DLIČNE AKCIJ

PO

ED

Č E T A K TJ E

D

DE

A!

PO

ZA

N

!

E

O

OD

Stvarno štedim!

JE

u to

sri

IM

pon

ned

N

sub

RI

čet

pet

ST

OD PONEDJELJKA 05.04. DO SRIJEDE 07.04.2021.

J EL J A DO K

S

MIKADO

-30%

odabrane čokolade s rižom

NATRA LABEL Mini čokoladice razne vrste 250 - 450 g

-25% FRANCK

Jubilarna kava mljevena razne vrste 250 g

1 kg = 67,96 kn

Kuhinjski ručnici

listića

2

role

dvoslojni 100 listića pakiranje od 2 role

1 rola = 3,25 kn

-00%

SUPER PONUDA!

00,99

1699 kn

54

100

DOLLI

-50%

SUPER PONUDA!

12,99

649 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


ODABRANI ŠKOLSKI ASORTIMAN

-50%

-20%

BREF

Wc osvježivač razne vrste 2x 50 g

Bref classic 2x 50 g

14,99 29,99

Bref Premium 2x 50 g

17,49 34,99

1 kg = 149,90 kn

1 kg = 174,90 kn

DOLLI

3

Toaletni papir Pure troslojni pakiranje od 10 rola

-slojni

1 rola = 1,00 kn

-41%

SUPER PONUDA!

16,99

9

99 kn

UHU

-30%

WILKINSON

odabrani proizvodi

-50% odabrani proizvodi

dostupne u više boja UNIREPRO

Fotokopirni papir

s mekim uloškom

500

listova

• papir za svakodnevnu uporabu • težina: 80 g • u pakiranju se nalazi 500 listova

-24%

SUPER PONUDA!

28,99

21

99 kn

-33%

SUPER PONUDA!

59,99

39

99 kn

Papuče

• ženske • visoki potplat • udobne • s mekim uloškom • dostupne u više boja • vel. 35-41

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

55


OD PET. 02.04. DO SUB. 03.04.

VIKEND akcija "

VEĆuUpetak!" PETAK!" Ovaj vikend pokupi uštedu već

RIO MARE

Pašteta u tubi

Tuna, Losos, Tuna i 3 papra, Tuna i rajčica 100 g 1 kg = 109,90 kn

-50%

SUPER PONUDA!

-00%

SUPER PONUDA!

21,99

10

00,99

4

99

99

kn

DORINA

Čokolada

odabrane vrste 75 - 105 g

kn

1 kg = 49,90 ili 66,53 kn

Sir Ementaler polutvrdi, polumasni 45% m.m. 100 g 1 kg = 36,90 kn

-43%

SUPER PONUDA!

6,49

3

69 kn

-50%

SUPER PONUDA!

39,99

19

99

RADNO VRIJEME

Potražite na našoj web stranici www.plodine.hr

56

POHVALE I PRITUŽBE

pohvale.prituzbe@plodine.hr

PLODINE.HR

Plodine.hr/o-nama/kontakt/ facebook.com/PlodineHrvatska

kn

Navlaka za stolicu

• rastezljiva • zbog svog sastava prilagođava se skoro svakom obliku i veličini stolice • dostupna u više boja BESKONTAKTNO PLAĆANJE

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Kupovina je moguća samo u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu prozivoda. Sve cijene su izražene u kunama s PDV-om. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Plodine by katalozi.net - Issuu