Skip to main content

Plodine

Page 1

PONUDA VRIJEDI 23.08.-29.08.2018.

-41 SUPER PONUDA! % 8,49

Barilla Tjestenina

spaghetti ili penne rigate 500 g 1 kg = 9,98 kn

17

21,79 PONUDA SUPER %

17

00

00,99 PONUDA SUPER %

99

Svježe pile grill

kn

svježe, na podlošku cca 1,5 kg 1 kg

3

16 rola

21

88 kn

Svinjski but bez kosti

u komadu ili narezan, na pultu 1 kg

Paprika Roga crvena 1 kg

Osim što je hranjiva kao namirnica i bogat izvor vitamina (i do 4 puta više vitamina C od naranče), paprika ima i određena ljekovita svojstva. Najvažniji je alkaloid kapsaicin. Citrin utječe na propustljivost kapilara i čini ih elastičnima.

4

99 kn

56

14,99 -PONUDA SUPER %

6

49 kn

-slojni

San Benedetto Mineralna voda gazirana ili negazirana 1,5 l 1 l = 1,99 kn

21

27,99 PONUDA SUPER %

21

99 kn

Violeta Toaletni papir

troslojni miris, kamilice pakiranje od 16 rola 1 rola = 1,37 kn

40

4,99 PONUDA SUPER %

2

99 kn

Podravka Lino Lada Krem namaz

duo ili milk 750 g 1 kg = 39,99 kn

30

42,99 PONUDA SUPER %

29

99 kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 23.08. do srijede 29.08.2018. odnosno do prodaje zaliha. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Proizvode iz atraktivne ponude možete kupiti u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške. Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Aktualnu ponudu pronađite na www.plodine.hr.


AIA Negroni Mortadela

polutrajni proizvod 100 g

1 kg = 49,90 kn

28

6,99 PONUDA SUPER %

4

99

Mix narezak sa sirom Salama ventricina i sir scamorza polutrajni proizvod 120 g 1 kg = 124,92 kn

28

00,99 PONUDA SUPER %

14

99 kn

Mix narezak sa sirom Špek šunka i sir brie

polutrajni proizvod 120 g 1 kg = 141,58 kn

28

00,99 PONUDA SUPER %

16

vakuum pakiranje, trajni proizvod 1 kg

100 g 1 kg = 49,90 kn

4

99 kn

kn

Mastri Birrai Umbri Speciale Pivo

bianca, IPA ili rossa udio alkohola 5,6% 0,3 l 1 l = 39,97 kn

22

89,99 PONUDA SUPER %

69

99

2

polutrajni proizvod

28

6,99 PONUDA SUPER %

99

OVO JE! NOVO Suha šunka

Coati Kuhana šunka

kn

kn

29

16,99 PONUDA SUPER %

11

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


OVO JE! NOVO

Ca'Form Asiago Sir

Igor Gorgonzola Sir

100 g

piccante ili dolce 150 g 1 kg = 93,27 kn

1 kg = 79,90 kn

20

9,99 PONUDA SUPER %

7

17

16,99 PONUDA SUPER %

13

99

99

kn Gran Biraghi Tvrdi Sir

Gran Biraghi Tvrdi ribani Sir 50 g

1 kg = 119,80 kn

20

19,99 PONUDA SUPER %

5

99 kn

200 g

kn

Zanetti Scamorza Sir

1 kg = 94,95 kn

20

23,99 PONUDA SUPER %

18

99 kn

obična ili dimljena 250 g 1 kg = 63,96 kn

20

19,99 PONUDA SUPER %

15

99 kn

Limonce Liker od limuna

Bottega Millesimato Pjenušavo vino

amaro ili crema 0,5 l

0,75 l

1 l = 53,32 kn

1 l = 79,98 kn

33

59,99 PONUDA SUPER %

39

99 kn

33

59,99 PONUDA SUPER %

39

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 3


Rana Svježa punjena tjestenina

s okusom pršuta i sira, 4 vrste sira ili ricottom i špinatom 250 g 1 kg = 51,96 kn

27

17,99 PONUDA SUPER %

12

99

Rana Umak s okusom

Rodolfi Pesto alla Genovese

Bolognese, Parmigiano reggiano, pesto ili tartufi 140-225 g

160 g

1 kg = 53,29 do 85,64 kn

1 kg = 74,94 kn

20

36

14,99 PONUDA SUPER %

11

18,99 PONUDA SUPER %

11

99

Cirio Balzamski ocat

Antico Casale dei conti Pasirana rajčica

1 l = 27,98 kn

1 kg = 8,16 kn

680 g

22

17,99 PONUDA SUPER %

13

99

4

99

kn

500 ml

kn

kn

kn

Farchioni Maslinovo ulje ekstra djevičansko 0,5 l 1 l = 39,98 kn

30

7,99 PONUDA SUPER %

5

55 kn

25

26,99 PONUDA SUPER %

19

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


25

19,99 PONUDA SUPER %

14

99 kn

23

12,99 PONUDA SUPER %

Bartolini Tjestenina

Granoro Lasagne

razne vrste 500 g 1 kg = 29,98 kn

500 g

1 kg = 19,98 kn

9

99 kn

38

12,99 PONUDA SUPER %

7

99 kn

C.R.M. Baza tijesto za pizzu 3 komada u pakiranju 420 g 1 kg = 19,02 kn

Max Delizie Suhi vrganji 20 g

1 kg = 449,50 kn

15

18

19,99 PONUDA SUPER %

16

99 kn

10,99 PONUDA SUPER %

Tiberino Tjestenina ili riža sa začinima

200 g 1 kg = 84,95 kn

8

99 kn

Divella Spaghetti od kurkume

500 g

1 kg = 19,98 kn

23

12,99 PONUDA SUPER %

9

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 5


22

o

m

znut mr

o

s

s okusom šumskog voća, tiramisua, lješnjaka ili čokolade, smrznuto 850 g 1 kg = 82,34 kn

o

kn

Callipo Torta

znut mr

s

69

99

s

89,99 PONUDA SUPER %

rz nut

Vergani Praline

limoncello ili liker trešnje 120-130 g

1 kg = 69,15 do 74,92 kn

Loacker Vafli

30

12,99 PONUDA SUPER %

razni okusi 150-175 g

8

99

1 kg = 57,09 do 66,60 kn

23

12,99 PONUDA SUPER %

9

kn

99 kn

Freddi Moretta Marendin classic ili Tiramisu 300 g 1 kg = 39,97 kn

20

14,99 PONUDA SUPER %

11

99

6

kn

Bauli Croissant razne vrste 300 g

1 kg = 43,30 kn

27

17,99 PONUDA SUPER %

12

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


20

9,99 PONUDA SUPER %

7

99

Dolceria Alba Desert

Tiramisu, Profiterole ili Meringata smrznuto 55 g ili 70 g 1 kg = 114,14 do 145,27 kn

kn

-35%

Balconi Rolada

kakao ili cappuccino 300 g

1 kg = 26,63 kn

16

5,99 PONUDA SUPER %

7

Mulino Bianco Keksi u vrećici 300-350 g

Snižene cijene su istaknute na polici.

99 kn

OVO JE! NOVO

Salati Preziosi

Freddie ili Palline 100-120 g

1 kg = 41,58 do 49,90 kn

16

5,99 PONUDA SUPER %

4

99 kn

Bonta Lucane Foccacine

sa maslinovim uljem ili okus pizze 150 g 1 kg = 46,60 kn

16

30

5,99 PONUDA SUPER %

4

99 kn

9,99 PONUDA SUPER %

La Mole Grisini

razne vrste 125 g 1 kg = 39,92 kn

6

99 kn

Lavazza Crema e gusto Espresso Kava

u limenci 250 g

1 kg = 111,96 kn *ponuda ne vrijedi u svim objektima

20

34,99 PONUDA SUPER %

27

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 7


VOĆE I POVRĆE

10kg 99 1 1 kg

=

kn

Marelica 1 kg

Izvor vitamina A, B, C i E, od minerala ima značajan udio kalija, amigdalin (vitamin B17 iz sjemenki) ima antikancerogena svojstva.

54%

21,99 -PONUDA SUPER

9

99 kn

Grožđe bijelo muškat 1 kg

33

29,99 PONUDA SUPER %

Grožđe je dobar izvor vitamina C. Sadrži fosfornu kiselinu, sve B vitamine osim B12, koji su važni za izmjenu ugljikohidrata i povoljnu utječu na živčani sustav Bobice grožđa sadrže magnezij, mangan i kalij. Izvrsni dodatak svim voćnim salatama.

45

19,99 PONUDA SUPER %

10

Krumpir

pakiranje od 10 kg 1 kg = 1,99 kn

Dragocjeni izvor energije i ugljikohidrata (škroba), bogat izvor minerala i vitamina C i B6.

99

19

99 kn

kn

Patlidžan 1 kg

Sadrži pravo bogatstvo vlakana, vitamina B1, B6 i kalija. Bogat izvor bakra, mangana, fosfora, nijacina i folne kiseline. Dobar je u borbi protiv kolesterola.

65%

9,99 -PONUDA SUPER

3

Badem jezgra rinfuzo

49

100 g 1 kg = 66,90 kn

Slatki badem spada u antiseptike, antiulkuse, aromatike, detoksikante, remineralizante i sedative. Ima mnoga ljekovita svojstva i smanjuje rizik od srčanih oboljenja dnevnim konzumiranjem u mješavini sa orahom i lješnjakom. Regulira rad štitne žljezde.

kn

33

9,99 PONUDA SUPER %

6

69 kn

CVIJEĆE Chrysantemum

teglica cca f 12 cm visina cca 26 cm

00

00,99 PONUDA SUPER %

10

99

8

kn

Phalaenopsis

teglica cca f 12 cm visina cca 50-70 cm

00

00,99 PONUDA SUPER %

37

99 kn

Calluna

teglica cca f 10 cm visina cca 25 cm

00

00,99 PONUDA SUPER %

11

99 kn

Ljiljan

teglica cca f 13 cm visina cca 40 cm

00

00,99 PONUDA SUPER %

19

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Uz bogat krušni asortiman nudimo i veliki izbor najukusnijih kolača. Sve to uz najsrdračniji osmijeh!

PEKARNICA

Croissant dvobojni

sa punjenjem čokolade ili maline 75 g 1 kg = 66,53 kn

28

6,99 PONUDA SUPER %

4

32

6,59 PONUDA SUPER %

99

4

44

kn

Lovački kruh

sa sjemenkama i dodatkom prženog slada 400 g 1 kg = 11,10 kn

kn

Napuljski kruh

400 g 1 kg = 12,48 kn

27

8,29 PONUDA SUPER %

28

6,99 PONUDA SUPER %

4

5

99

99 kn

kn

Kruh Panj 400 g

1 kg = 14,98 kn

aše pekare Prednosti n ježi proizvodi ni i uvijek sv no  ukus nevno peče više puta d ih i ć a m o  ad gata ponud  bora a izvod st nih pro

10

1,99 PONUDA SUPER %

1

79 kn

Ciabatta kruh kukuruzni miješani

kn

kn

1 kg = 14,92 kn

32

1

5

99

120 g

39

2,49 PONUDA SUPER %

69

svježe pečen 300 g 1 kg = 19,97 kn

Baguette bijeli

7

6,49 PONUDA SUPER - %

20

3,29 PONUDA SUPER % Putar štangica 40 g

1 kg = 42,25 kn

1

99 kn

9,99 PONUDA SUPER % Lisnato pecivo jabuka-vanilija ili višnja-vanilija 100 g 1 kg = 19,90 kn

Burek sa sirom

250 g

1 kg = 31,96 kn

7

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 9


SVJEŽE MESO

00

00,99 PONUDA SUPER %

00

00,99 PONUDA SUPER %

44

99 kn

Odojak i prasetina

Juneća leđa s kostima

za pečenje, na pultu 1 kg

u komadu ili narezano, za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg

00

00,99 PONUDA SUPER %

29

99 kn

kn

00

00,99 PONUDA SUPER % Juneći vrat bez kosti

Juneća rebra i prsa s kostima

u komadu ili narezan, za kuhanje i pečenje, na pultu 1 kg

u komadu ili narezano, za kuhanje, na pultu 1 kg

PIK Vrbovec Miješano mljeveno meso

za brzu pripremu obroka 540 g 1 kg = 33,31 kn

17

99 kn

48

99 kn

00

23

00,99 PONUDA SUPER %

00,99 PONUDA SUPER %

10

24

79

Juneći but bez kosti

za brzu pripremu, na pultu 1 kg

54

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


GASTRO

Ponuda vrijedi samo u prodajnim centrima s gastro odjelom.

Cekin Pileći batak i zabatak sa dijelom leđa svježe, na podlošku 1 kg

100 g Pečene krumpir kriške

52%

100 g 1 kg = 19,90 kn

37,99 -PONUDA SUPER

17

00

00,99 PONUDA SUPER %

99

1

99

kn

kn

KOMAD Vindon Pureći odresci od filea prsiju

Pileći panirani odrezak

svježe, na podlošku 500 g 1 kg = 69,98 kn

komad

23

00,99 PONUDA SUPER %

22

44,99 PONUDA SUPER %

34

6

99

99 kn

SVJEŽA RIBA

ZVODNJA I O R P A T I T VLAS

Lignja patagonijska

00

00,99 PONUDA SUPER % Kobasica

svježa, tradicionalna receptura, za brzu pripremu obroka i za sušenje 1 kg

34

svježa očišćena 500 g 1 kg = 79,98 kn

25

00,99 PONUDA SUPER %

99

39

kn

99

600 g

1 kg = 39,98 kn

23

99 kn

kn

25

00,99 PONUDA SUPER %

00

00,99 PONUDA SUPER % PIK Vrbovec Američki burger

kn

Dagnje

svježe pakirane 1350 g 1 kg = 17,03 kn

22

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 11


DELIKATESE

IZ SAMOPOSLUGE

Gavrilović Šunkarica

-29 SUPER PONUDA! %

polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 29,90 kn

53%

8,29

- PONUDA! SUPER Kulen

6,39

2

trajni proizvod 100 g

99

1 kg = 58,90 kn

kn

5

89 kn

PPK Salzburška šunka polutrajni proizvod 100 g 1 kg = 48,90 kn

-24 SUPER PONUDA! % 6,49

4

89 kn -22 SUPER PONUDA! %

Gavrilović Milanska salama

10,99

trajni proizvod 100 g 1 kg = 69,90 kn

Suha pečenica

-30 SUPER PONUDA! %

trajni proizvod 100 g 1 kg = 84,90 kn

9,99

6

8

49 kn

99 kn

-20 SUPER PONUDA! % 4,99

3

99

12

kn

50%

-23 SUPER PONUDA! % President Salakis Feta Sir

meki, punomasni u salamuri, 45% m.m. 100 g 1 kg = 39,90 kn

- PONUDA! SUPER

12,99

9

99 kn

37,99

Cekin Delko s paprikom polutrajni proizvod 500 g 1 kg = 19,98 kn

PIK Vrbovec Tirolska kobasica polutrajni proizvod 750 g 1 kg = 25,32 kn

18

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


DELIKATESE NA USLUŽNOM PULTU

Sirela Dimsi Sir

polutvrdi 45% m.m. 100 g

1 kg = 54,90 kn

-00 SUPER PONUDA! % 00,99

26

99 kn

-27 SUPER PONUDA! % 7,59

5

49

Dobro Buđola ili Pršut narezak

trajni proizvod 250 g 1 kg = 107,06 kn

Kračice

Vir Čajna, Zimska ili Kulen

polutrajni prozvod 1 kg

trajni proizvod 80 g

-00 SUPER PONUDA! %

1 kg = 74,88 kn

-33 SUPER PONUDA! %

00,99

26

8,99

5

kn

99 kn

99 kn

Belje Baranjska domaća kobasica

trajni proizvod cca 400 g 1 kg

-22 SUPER PONUDA! % 76,99

59

Gouda Sir

polutvrdi, 48% m.m. 100 g 1 kg = 29,90 kn

4,39

trajni proizvod 300 g 1 kg = 66,63 kn

99

-29 SUPER PONUDA! %

kn

8,49

1kg

51

99 kn

19 Hrenovke od pilećeg i purećeg mesa

obarena kobasica 1 kg

-26 SUPER PONUDA! %

-25 SUPER PONUDA! % 69,99

kn

Gavrilović Čajna, srijemska ili graničarska kobasica

-31 SUPER PONUDA! %

2

99

Domaća dimljena slanina trajni proizvod vakum pakiranje 1 kg

18,99

13

99 kn

99 kn

Kranjska kobasica

polutrajni proizvod 320 g 1 kg = 31,22 kn

-23 SUPER PONUDA! % 12,99

9

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 13


MLIJEČNI

Dukatos Grčki tip jogurta

PROIZVODI

razni okusi 10% ili 8% m.m. 150 g

1 kg = 23,27 kn

30

4,99 PONUDA SUPER %

3

49 kn

Freska Voćni jogurt

jagoda ili grožđe i borovnica 2,3% m.m. 1l

23

12,99 PONUDA SUPER %

28

6,99 PONUDA SUPER %

4

99 kn

9

99

Dukat Trajno mlijeko 2,8% m.m. 1l

kn

`z bregov Kiselo vrhnje

25% m.m. 900 g

1 kg = 18,88 kn

26

22,99 PONUDA SUPER %

16

99 kn

`z bregov Svježe mlijeko

3,2% m.m. 1,75 l

1 l = 5,71 kn

`z bregov Čvrsti jogurt

14

16

10,49 PONUDA SUPER %

3,2% m.m. 900 g

1 kg = 9,99 kn

8

99 kn

11,99 PONUDA SUPER %

Dukat Tekući jogurt

0,5% ili 2,8% m.m. 1l

9

99 kn

13

11,49 PONUDA SUPER %

9

99 kn

20%

14,99 PONUDA Meggle SUPER Vrhnje za kuhanje

20 ili 10% m.m. 0,5 l

1 l = 23,98 kn

11

99 kn

Fino mi je Mliječni puding Choco-Loco ili Choco-Coco 4x 125 g 1 kg = 12,78 kn

20

7,99 PONUDA SUPER %

6

39

14

kn

Omegol Margarinski namaz

bogat omega 3 esencijalnim kiselinama 250 g 1 kg = 31,96 kn

20

9,99 PONUDA SUPER %

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


SIREVI

SMRZNUTO

IZ SAMOPOSLUGE

Sladoled Kornet s okusom vanilije ili čokolade 120 ml

1 l = 24,92 kn

23

25,99 PONUDA SUPER %

Gelatela Sladoled mini štapić

12x 55 ml

1 l = 30,29 kn

19

99 kn

14

3,49 PONUDA SUPER %

2

99 kn

22

17,99 PONUDA SUPER %

Kolios Grčki feta sir

Ledo Obiteljski sladoled

200 g 1 kg = 69,95 kn

13

99 kn

razni okusi 900 ml

1 l = 19,99 kn

28

24,99 PONUDA SUPER %

17

99 kn

15

16,49 PONUDA SUPER %

Dukat President Zagrebački svježi sir

13

99

25% m.m. 375 g 1 kg = 37,31 kn

Plodine Frizo Smrznuto voće 400 g Snižene cijene su istaknute na polici.

Cekin Crispy školica

smrznuto 600 g

1 kg = 38,32 kn

23

29,99 PONUDA SUPER %

22

99 kn

kn

-20% Ledo Oslić fileti

smrznuti 500 g 1 kg = 51,98 kn

23

33,99 PONUDA SUPER %

25

99 kn

Zottarella Mozzarella

45% m.m. 125 g

1 kg = 55,92 kn

30

9,99 PONUDA SUPER %

6

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 15


PREHRAMBENE NAMIRNICE

1kg Riža Gallo 1 kg

40

29,99 PONUDA SUPER %

17

36

25

59,99 PONUDA SUPER %

99 Pietro Coricelli 1939 Maslinovo ulje

kn

ekstra djevičansko 1l

37

9,99 PONUDA SUPER % Čepin Tena Suncokretovo ulje

99 kn

1l

7

49 kn

3x 100g

20

19,99 PONUDA SUPER %

2

89 kn

Gavrilović Čajna ili jetrena pašteta glatko, T-550 1 kg

400 g *ocijeđena masa 240 g

1 kg = 12,46 kn

2

99 kn

kn

Bonduelle Kukuruz šećerac u zrnu 340 g

Šampinjoni rezani 425 ml *ocijeđena masa 200 ml

*ocijeđena masa 285 g

1 l = 24,95 kn

3,99 PONUDA SUPER %

16

3x 100 g 1 kg = 53,30 kn

Pšenično brašno

Tesori del sud Grah smeđi

25

15

99

27

3,99 PONUDA SUPER %

1 kg = 24,53 kn

23

6,49 PONUDA SUPER %

4

99 kn

22

8,99 PONUDA SUPER %

6

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


500g

Arabesca Kava mljevena

500 g

1 kg = 43,98 kn

33

32,99 PONUDA SUPER %

15

10

99 kn

21

99

20

12,99 PONUDA SUPER %

9,99 PONUDA SUPER % Mulino Bianco Dvopek

obični ili integralni hrskavi užitak 315 g 1 kg = 34,89 kn

Crich Kreker

slani ili neslani 250 g

1 kg = 31,96 kn

7

99

kn

kn Nesquik Instant kakao napitak

3x 80g

400+100 g

1 kg = 25,98 kn

27

17,99 PONUDA SUPER %

12

99 kn

30

19,99 PONUDA SUPER %

13

99 kn

Tuna u biljnom ulju 3x 80 g 1 kg = 58,29 kn

16

11,99 PONUDA SUPER %

Gloria Cappuccino

classic, čokolada ili vanilija 200 g 1 kg = 49,95 kn

9

99 kn

Podravka Koncentrat rajčica

190 g

1 kg = 42,05 kn

16

3,59 PONUDA SUPER %

2

99 kn

20

9,99 PONUDA SUPER %

Mesni narezak od svinjskog mesa 100 g 1 kg = 29,90 kn

7

99 kn

26

21,89 PONUDA SUPER %

Nescafe Instant kava 3u1

razne vrste 160-180 g

1 kg = 88,83 do 99,94 kn

15

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 17


SLATKIŠI I GRICKALICE

Napolitanka Jaffa

creme ili šlag-čokolada 374 g 1 kg = 26,71 kn

-28 SUPER PONUDA! % 13,99

9

99 kn

-30 SUPER PONUDA! % 22,99

15

99 kn

Dorina Čokolada s keksom

-20 SUPER PONUDA! %

domaćica ili napolitanka razne vrste 290-300 g 1 kg = 53,30 do 55,14 kn

Lago Savoiardi

400 g

1 kg = 24,98 kn

-23 SUPER PONUDA! %

9,99

7

99

12,99

kn Kraš Batons vafel

nougat, kokos ili kakao 250 g 1 kg = 39,96 kn

9

99 kn B&B Duo Keks

kakao 500 g

1 kg = 15,98 kn

-33 SUPER PONUDA! % 14,99

9

99

18

kn

-20 SUPER PONUDA! % Kandit Choco banana

raznih okusa 280 g 1 kg = 35,68 kn

9,99

7

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Kokice

u kanti 250 g 1 kg = 59,96 kn

-25 SUPER PONUDA! %

-37 SUPER PONUDA! %

19,99

14

15,99

9

99 kn

Kandi Čokolada riža

99 kn

classic ili s kokosom 200 g 1 kg = 49,95 kn

Gric Kikiriki

pečeni slani 500 g

1 kg = 19,98 kn

-28 SUPER PONUDA! %

Gric Flips sa kikirikijem

13,99

9

99

130 g

1 kg = 26,85 kn

-18 SUPER PONUDA! %

kn

4,29

3

49 kn

-26 SUPER PONUDA! % 18,99

13

99 kn

Kraš Čajni kolutići

tamni ili svijetli 800 g 1 kg = 17,49 kn

Lorenz Crunchips Salted, Paprika ili X-cut Cheese & Onion

140 ili150 g

1 kg = 66,60 ili 71,36 kn

-33 SUPER PONUDA! % 14,99

9

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 19


PIĆE

2l

-29 SUPER PONUDA! %

-27 SUPER PONUDA! %

16,99

Dona Voćni sirup

razne vrste 1l

-28 SUPER PONUDA! % 4,99

3

59

20

kn

-17 SUPER PONUDA! % Vindi Voćni sok

mandarina-naranča, naranča-jabuka ili crveno voće 1l

8,49

6

99 kn

11

Jamnica Sensation Mineralna voda gazirana limeta-kiwano ili bazga-limun 1,5 l 1 l = 4,66 kn

99 kn

Nektar Sok

multivitamin, citrus, jabuka-marelica, breskva ili crni ribizl 2 l 1 l = 4,00 kn

10,99

7

99 kn

-24 SUPER PONUDA! % 9,29

Studena Ledeni čaj

razne vrste1,5 l

1 l = 4,66 kn

6

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


Cuvee Benkovac

PIĆE

0,75 l

1 l = 42,84 kn Hrvatska

2l

kvalitetno crno vino jela od tamnog mesa, riba, zreli sirevi 16°-18°C

-25 SUPER PONUDA! % 39,99

29

99

Riesling

kn

1 l = 7,50 kn

2l

bijelo vino uz razna jela posebice teletinu i sirove morske plodove

Erdutski vinogradi Chardonnay, Graševina ili Rose

-31 SUPER PONUDA! % 21,99

14

0,75 l

1 l = 26,65 kn Hrvatska kvalitetno bijelo vino

10°-12°C

10,49

1,5 l

1 l = 5,99 kn

8

-42 SUPER PONUDA! %

99 kn

19

99

Badel Vodka Vigor

1 l = 62,84 kn

1 l = 62,84 kn

kn

Barley Classic pivo

udio alkohola 4% 0,5 l

0,7 l

12

2l

34,99

Badel Brand prima 0,7 l

12

20

- PONUDA! SUPER %

- PONUDA! SUPER %

49,99

49,99

4,99

43

kn

-15 SUPER PONUDA! %

1 l = 7,98 kn

- PONUDA! SUPER %

99

kn

plate s hladnim narescima, jela s roštilja

-14 SUPER PONUDA! % Cockta Gazirani napitak

99

43

99 kn

3

99 kn

Hopper Svijetlo pivo

udio alkohola 4% 2l 1 l = 5,50 kn

12,99

10

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 21


KOZMETIKA I NJEGA TIJELA

-21 SUPER PONUDA! % 18,99

14

99 kn

OVO JE! NOVO

Fa Dezodorans, deo stick ili roll on razne vrste 50 ili 150 ml

1 l = 99,93 ili 299,80 kn

Svi Dicora proizvodi

-35%

Snižene cijene su istaknute na polici.

39,99

25

99 kn

Syoss Color boja za kosu razne vrste

Syoss Šampon i regenerator razne vrste

500 ml 1 l = 39,98 kn

-33 SUPER PONUDA! % 29,99

19

99

PAPIRNATA KONFEKCIJA

Libresse Higijenski ulošci goodnight clip pakiranje od 20 komada

1 komad = 0,80 kn

22

razne vrste 500 ml

1 l = 35,98 kn

-33 SUPER PONUDA! % 26,99

17

99

Old spice Dezodorans, stick ili gel za tuširanje

razne vrste 50, 125 ili 400 ml

kn

1 l = 39,98-319,80 kn

-00 SUPER PONUDA! % 00,99

15

99 kn

troslojni pakiranje od 1 role

15

10

kn

Nivea Gel za tuširanje

Regina Blitz Kuhinjski ručnik

-45 SUPER PONUDA! %

99

500ml

BEBE I DJECA

-33 SUPER PONUDA! % 23,99

kn

-30%

Snižene cijene su istaknute na polici.

500ml

-35 SUPER PONUDA! %

Svi Plidenta proizvodi

19,99

99 kn

-28 SUPER PONUDA! % 6,99

4

99 kn

Baby vlažne maramice pakiranje od 72 komada 1 komad = 0,07 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


DETERDŽENTI, OMEKŠIVAČI I SREDSTVA ZA ČIŠĆENJE

1,35l Jar Deterdžent za posuđe

razne vrste 1,35 l

Persil Deterdžent za rublje ili gel

1 l = 11,84 kn

-30 SUPER PONUDA! % 22,99

15

99 kn

razne vrste 6,5 kg ili 5,17 l

-28 SUPER PONUDA! % 27,99

19

Silan Omekšivač

razne vrste 1,2 l ili 1,85 l

1 l = 10,81 ili 16,66 kn

1 kg = 16,92 kn, 1 l = 21,27 kn

-36 SUPER PONUDA! %

99

00,99

109

kn

99 kn

Sanitar Sredstvo za čišćenje kupaonice razne vrste 750 ml

1 l = 13,32 kn

-35%

Ariel tekući deterdženti i gel kapsule Snižene cijene su istaknute na polici.

-22 SUPER PONUDA! %

-36 SUPER PONUDA! %

12,89

9

62,99

39

99 kn

99 kn

Wc Net Sredstvo za septičke jame 288 g

1 kg = 138,85 kn

KUĆNI LJUBIMCI

-16 SUPER PONUDA! % 59,99

49

99 kn

-41 SUPER PONUDA! % Baby best Pelene

razne vrste pakiranje od 44 do 62 komada 1 komad = 0,81 do 1,14 kn

11,89

Friends Hrana za pse

govedina ili perad 1230 g 1 kg = 5,68 kn

6

99 kn

Whiskas Hrana za mačke

razni okusi 100 g

1 kg = 39,90 kn

-11 SUPER PONUDA! % 4,49

3

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 23


Velika sreća

za male klince 100% PAMUK

2×

35

12

kn

50%

35

19,99 PONUDA SUPER %

99

2×

19,99 PONUDA SUPER %

Dječje gaćice

• s visokim udjelom pamuka • razne boje • vel. 4-10 • pakiranje od 2 komada

12

99 kn

19,99 SUPER PONUDA

Dječje bokserice • s visokim udjelom pamuka • razne boje • vel. 4-10 • pakiranje od 2 komada

Dječja potkošulja

• 100% pamuk • bijela • vel. 2-8

9

99 kn

Igračka Vatrogasni set

• sadrži više dijelova za igru: kacigu, kamion, pilu, klješta, vatrogasni aparat, zaštitne naočale

Igračka Set za boks ili streličarstvo

• sadrži više dijelova za igru

28

69,99 PONUDA SUPER %

49

28

69,99 PONUDA SUPER %

49

99 kn

99 kn

Igračka Veliki građevinski set

• sadrži više dijelova za igru

41

119,99 PONUDA SUPER %

69

99

Igračka Set alata, set za ljepotu ili doktorski set • sadrži više dijelova za igru • u praktičnom kuferu • jednostavno za prenošenje

28

69,99 PONUDA SUPER %

49

99

24

kn

kn

Igračka Građevinska vozila u setu

• sadrži više dijelova za igru

28

69,99 PONUDA SUPER %

49

99 kn

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


5×

Čist i uredan dom iz snova

50%

50%

31,99 SUPER PONUDA

Nadgrobni lampion Lanterna srednja

• punjenje cca 100 g • visina cca 17 cm • vrijeme gorenja cca 29 sati • pakiranje od 5 komada

15

3×

99 kn

Set košarica

• sastoji se od 3 komada • raznih dimenzija

79

99

45l

20l Spremnik

kn

Spremnik

• pvc • zapremnina cca 45 l • dimenzije cca 59x39x23 cm

• pvc • zapremnina cca 20 l • dimenzije cca 39x29x22 cm

50%

119,99 SUPER PONUDA

50%

79,99 SUPER PONUDA

39

159,99 SUPER -PONUDA

59

99

99 kn

Spremnik s poklopcem

• pvc • zapremnina cca 16,9 l • dimenzije cca 41x35x17 cm

kn

61l

16,9l

33

29,99 PONUDA SUPER %

19

99 kn

Spremnik s poklopcem l

• pvc • zapremnina cca 25,6 l • dimenzije cca 39x56x17 cm

37

79,99 PONUDA SUPER %

22

44,99 PONUDA SUPER %

34

99 kn

Spremnik s poklopcem

• pvc • zapremnina cca 61 l • dimenzije cca 39x56x41 cm

25,6

Spremnik s poklopcem

34,5l

49

99

43l Spremnik s poklopcem

• pvc • zapremnina cca 34,5 l • dimencije cca 42x35x33 cm

25

39,99 PONUDA SUPER %

29

99 kn

kn

• pvc • zapremnina cca 43 l • dimenzije cca 39x56x29 cm

27

54,99 PONUDA SUPER %

39

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

99 kn 25


Kalup za pečenje

Sve što mi treba

za sjajnu kuhinju

33

119,99 PONUDA SUPER %

• aluminij • dimenzije cca 35x25 cm

79

99 kn

promjer cca 16 cm

28

69,99 PONUDA SUPER %

Posuda za kuhanje

Tava

• aluminij

• aluminij promjer cca 24 cm

promjer cca 26 cm

33

89,99 PONUDA SUPER %

promjer cca 32 cm

35

99,99 PONUDA SUPER %

promjer cca 20 cm

30%

129,99 SUPER PONUDA -

59 64 89 99 kn

99 kn

99 kn

27%

29%

109,99 SUPER PONUDA -

79

169,99 SUPER PONUDA -

119

99 Wok kn

99

• aluminij • promjer cca 28 cm

kn

Posuda za kuhanje • aluminij • duboka • promjer cca 24 cm

49

99 kn

promjer cca 24 cm

31%

139,99 SUPER PONUDA -

99

99

109,99 SUPER PONUDA -

74

kn

28%

99

kn

Tognana Set kafetijera

• za 1 šalicu i za 3 šalice kave

32

30

24,99 PONUDA SUPER %

16

99 kn

9,99 PONUDA SUPER %

Čaše staklene

• set od 3 komada • zapremnina cca 280 ili 330 ml

Šalica

• porculan • zapremnina cca 355 ml

6

99 kn

42%

139,99 SUPER PONUDA -

79

99 kn

Prenesite stvari Sklopiva kolica s lakoćom! • 6 kotačića za lakše korištenje po stepenicama • za sve površine

samo

24990 kn

POKLON: T

za kupovinu

ZA BA R O

KUPOVIN U

*Ponuda traje od 23.08. do 29.08.2018. ili do isteka zaliha.

26

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.


mali kuhinjski POMAGACI!

800 W

67 6 6×6

kn

20%

499,99 SUPER PONUDA -

399

99 kn

Gorenje Mesoreznica

• promjer oštrice 17 cm, debljina reza 0-17 mm • sigurnosna sklopka za potpunu sigurnost • snaga 110 W

1850

Gorenje 199,99 SUPER PONUDA % Kuhalo za tursku kavu

W

20

159

99 kn

• kapacitet 0,3 l • za pripremu 1 do 4 šalice kave • može se upotrijebiti i kao kuhalo vode • snaga 800 W

700 W

Gorenje Kuhalo vode

Gorenje Preklopni toster

• kapacitet spremnika za vodu 1 l • indikator razine vode • snaga 1850 W

• kontaktni roštilj • "hladne ručke" • snaga 700 W

30%

30%

199,99 SUPER PONUDA -

139

199,99 SUPER PONUDA -

139

99

99

kn

kn

Svaki dan MAXXIMALNO udoban!

SVE BOJE LJETA!

F I T

KLOMPE

redovna cijena: 19995 kn

cijena s popustom:

11995 kn

*Ponuda traje od 23.08. do 29.08.2018. ili do isteka zaliha.

Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške.

27


A J L O B J NA

A J I C K A D VIKEN

U SUBOTU 25.08. I NEDJELJU 26.08.

38

43

6,49 PONUDA SUPER % Friendship Maasdam Sir

45% m.m. 100 g 1 kg = 39,90 kn

3

99

29,99 PONUDA SUPER % Paradontax Pasta za zube

kn

ili do prodaje svih zaliha

razne vrste 75 ml 1 l = 226,53 kn

16

99 kn

10kg

Reno Hrana za pse

govedina 10 kg

Suncokret ulje 1l

1 kg = 4,00 kn

13

39

7,99 PONUDA SUPER %

6

65,99 PONUDA SUPER %

39

89

Poštovani kupci, sve Vaše pohvale i pritužbe od sada možete slati na mail adresu: pohvale.prituzbe@plodine.hr A ukoliko niste našli novi Plodine katalog u Vašem poštanskom sandučiću javite nam na besplatnu automatsku sekretaricu 0099 20 20 25

SVE CIJENE SU IZRAŽENE U KUNAMA S PDV-om Proizvode iz atraktivne ponude možete kupiti u količinama predviđenim za kućanstvo. Ponuda ne vrijedi u svim prodajnim centrima. Ne odgovaramo za tiskarske pogreške. Fotografije proizvoda ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Aktualnu ponudu, popis prodajnih centara, adrese, brojeve telefona i radna vremena pronađite na www.plodine.hr.

99

kn

Ponuda vrijedi od četvrtka 23.08. do srijede 29.08.2018. odnosno do prodaje zaliha u prodajnim centrima:

RADNO VRIJEME - OD 7 DO 22 SATA Bjelovar, Čakovec, Čazma, Čepin, Dugo Selo, Đakovo, Ivanić Grad, Jastrebarsko, Karlovac, Koprivnica, Križevci, Kutina, Ludbreg, Našice, Nova Gradiška, Ogulin, Osijek - Hutlerova, Osijek - Strossmajerova, Otočac, Petrinja, Pitomača, Požega, Rijeka - Osječka, Rijeka - Ružićeva, Rijeka - ZTC, Samobor, Sisak, Slatina, Slavonski Brod - Sjeverna vezna cesta, Split - Put Pazdigrada, Split - Put Supavla, Valpovo, Varaždin - Gospodarska, Varaždin - Optujska, Vinkovci, Virovitica, Zabok, Zagreb - Karla Metikoša, Zagreb - Mije Haleuša, Zagreb - Štefanovečki zavoj, Zagreb - Vice Vukova, Zaprešić, Županja.

Načini plaćanja:

Gotovina

kn

kn

kn

Kartično plaćanje

2017 - 2018

RADNO VRIJEME - OD 7 DO 23 SATA Marinići, Rijeka - Bartola Kašića, Rijeka - Vukovarska. RADNO VRIJEME - OD 8 DO 21 SAT Slavonski Brod - Colosseum

kn

facebook.com/PlodineHrvatska

Kartično plaćanje na rate Do 6 rata sa 0% kamata za iznose iznad 099 kn

PBZ, ZaBa

ZaBa

PBZ


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Plodine by katalozi.net - Issuu