! 7
Svinjsko carsko meso (na pultu) 1kg
Teleća rebra i prsa (na pultu) 1kg
kn!
IJE JEFTIN
22.76 ! 7 29,99kn
Krumpir mladi 1kg
! 3,5
kn
40.76
kn!
IJE JEFTIN
49,99kn
IJE JEFTIN
IJE JEFTIN
6.49
6.99
Lubenica
kn
13,99kn
1kg
Pileći batak i zabatak
Studenac Voda gazirana
svježi 1kg
kn
Visoki udio vode čini ovo voće idealnim desertom u vrućim ljetnim danima. Istraživanja potrošača otkrivaju da se za lubenicu vjeruje da je nutritivno vrijedna hrana i da je zdravi međuob rok. Lubenicu čuvajte u hladnjaku cijelu ili narezanu do tjedan dana. Narezanu lubenicu omotajte plastičnom folijom kako bi spriječili njeno isušivanje i upijanje mirisa druge hrane.
kn!
kn!
9,99kn
! 9
kn
Plodine Gouda Sir polutvrdi Na odjelu delikatesa 1kg
1,5l
1l=2,66kn
lijm o V e! Ove ci en
100g=3,89kn
SVJEŽE
19.99
38.99
kn
Ožujsko Pivo
kn
1kom 6,97
6x0,5l
5+1 GRATIS 1l=13,93kn
kn
!
41.79
kn
KATALOG br. 21 - AKCIJA 23.05.-28.05.2013.
1/2
Natikače ženske
u cijene
veličina: 36-41 ili muške veličina: 41-45
3.99
kn
39.99
Čuvajmo prirodu! Koristimo reciklirani papir
79,99kn
kn
www.plodine.hr
Uvijek svježe, kvalitetno
a r a k e P
! 17
Teleća lopatica bez kosti (na pultu) 1kg
! 6
Rajčica pelati 1kg
kn
kn
IJE! JEFTIN
IJE! JEFTIN
Burek sa sirom 250g
1kg=27,96kn
6.99
kn
Baguette sa suncokretom
59.99
kn 76,99kn
Svinjski laks kare (na pultu) 1kg
250g
1kg=15,96kn
! 10
3.99
44.99 10.99
kn!
kn 54,99kn
IJE JEFTIN
kn
Obiteljski Kruh mali
Roštilj kobasica
400g
kn 16,99kn
PPK Mesni doručak
na podlošku 1kg
1kg= 11,23kn
100g
1kg=35,90kn
! 12
4.49
kn
Cekin Roster Pile
IJE JEFTIN
Vindon Pureći odrezak od filea prsiju
svježe 1kg
29.99 3.59
kn!
svježi 500g
kn 41,99kn
Gorup Narodna kobasica
Cekin Pileće hrenovke 1000g + GRATIS 200g 1kg=24,16kn
1200g
1kg=59,98kn
-23 kn
Plodine Sladoled
38,99kn
kn
lijm o V e! Ove ci en
čokolada-vanilija 1l
kn
%
29.99
cca 800g, 1kg
17.99
-21
%
20.99
kn
PPK Kulen ili čajna maxi narezak
28.99
kn
36,99kn
trajni proizvod 100g
1kg=89,90kn
Ledo Sladoled
kornet 6x120ml 1l=24,99kn
8.99
-24
%
kn
17.99 23,89kn
Plodine Kranjska kobasica
kn
650g
1kg=30,75kn
Ledo Sladoled Twice
lijm o V e! c Ove i en
naranča-vanilijaananas 1700ml 1l=9,41kn
7.99
kn
-21
%
-20
%
15.99 19.99 kn 20,39kn
24,99kn
kn
i najjeftinije! Activia Jogurt voćni
Najpovoljnija kupovina ‘z bregov Mlijeko trajno
NOVO! u ponudi
suha šljiva-musli ili crveno voćežitarice 4x125g
Dukat Jogurt tekući
s čepom 2,8%m.m. 2l
Pik Vrbovec Kuhana šunka
polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa 1kg
2,8%m.m. 1kg
1kg=21,98kn
100g=5,89kn
1kg
10.99
2l
kn
Vindija Puding
-25
čokolada ili vanilija 125g 1kg=15,92kn
%
1.99
9.79
kn
‘z bregov Sir svježi
kn
Dukat Sir svježi
varaždinski 800g
kn
kn
Dukat Podravec Sir
rinfuzo 25%m.m. Na odjelu delikatesa 1kg
1kg=24,99kn
58.99
8.99
78,90kn
Dukat Kiselo vrhnje
polutvrdi 1kg Na odjelu delikatesa
12%m.m. 3x200g 1kg=14,98kn
100g=4,99kn
100g=1,89kn
19.99
18.99
kn
Vir Šunka premium
8.99
kn
PPK Tirolska salama
Sljeme Parizer
100g=3,49kn
1kg=27,48kn
polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa 1kg
polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa 1kg
49.99
kn
kn
Pileće mljeveno meso
polutrajni proizvod 400g
-22
smrznuto 500g
1kg=15,98kn
%
48.99
kn
10.99
34.99
kn
kn
44,99kn
Pik Vrbovec Čajna kobasica XXL
Plodine Šunka u ovitku
100g=75,73kn
1kg=37,48kn
trajni proizvod 330g
polutrajni proizvod 400g
ili 650g
lijm o V e! c e Ov i en
1kg=73,83kn
330g
24.99
kn
650g
47.99
kn
Plodine Barba Lignja patagonica cijela smrznuta 1kg
NOVO!
7.99
14.99
Gastro
kn
kn
Krumpir salata 100g=0,89kn
u ponudi
lijm o V e! c e v O i en
-33
%
19.99 29,99kn
kn
-66
-30
%
%
Ponuda vrijedi u prodajnim centrima s gastro odjelom.
8.99 12,90kn
kn
Papalina pečena 100g=0,99kn
9.99
kn 29,90kn
Još više
Zvijezda Ulje biljno
NAŠA ROBNA MARKA
Maggi Juha s tjesteninom
1l
goveđa ili pileća 40g 1kg=49,75kn
Plodine Linda Čokolada
cijeli lješnjak ili lješnjak-bademgrožđice 200g 1kg=54,95kn
lijm o V e! Ove ci en
-33
%
10.99
1.99
kn
2,99kn
Dukat Maslac
10.99
kn
kn
Zvijezda Majoneza
250g
Koestlin Saltas Štapići
delikates 90g
1kg=51,96kn
s kikirikijem 50g
1kg=44,33kn
12.99
-33
7.49
1kg
Encian Musli 6 vrsta žitarica
kn
9,89kn
Karamele rinfuzo 1kg
100g=1,29kn
1kg
1kg=13,98kn
-47
%
8.99 16,99kn
kn
2,99kn
fusilli ili penne rigate 500g
1kg=17,98kn
%
1.99
Barilla Tjestenina
Tjestenina 500g
-24
%
kn
Agnesi Lazanje
1kg=41,61kn
1kg=39,80kn
3.99
kn
Bobi Flips 180g
-25
6.99
kn
26,99kn
Plodine Džem extra
lijm o V e! c e v O i en
razne vrste 360g
šipak 710g
%
19.99
kn
Podravka Marmelada ili džem
-35
%
1kg=33,31kn
1kg=20,41kn
12.99
kn
19,99kn
Plodine Vita Sirup voćni
Bravo Nektar
multivitamin ili naranča 2l
razni okusi 1l
kn
2l
1l=5,00kn
14.49
11.99
kn
Plodine Ocat jabučni
Speroni Ulje Maslinovo
1l
Podravka Brašno oštro T-400 1kg
extra djevičansko 1l
lijm o V e! Ove ci en
lijm o V e! c e v O i en
kn
-23
4.99
kn
33.99 44,44kn
-28
%
%
kn
5.59
kn
9.99
kn
9.99 13,99kn
kn
akcija!
Najpovoljnija kupovina
Kraš Domaćica Keksi
Plodine Opsesija
1kg=39,97kn
1kg=43,92kn
300g
lijm o V e! Ove ci en
Choco biscuit 125g
-39
11.99
Nescafe classic Instant kava
smooth & rich 150g
kn
Franck Čipi čips
Jadro Original Keksi
slani 200g
1kg=133,27kn
1kg=29,06kn
%
19.99 32,99kn
5.49
kn
Gloria Kava mljevena 400g
860g
860g
-31
%
kn
7,99kn
Kraš Dorina Čokolada
1kg=54,98kn
riža 130g
1kg=49,95kn
ili paprika 190g
1kg=65,31kn
1kg=52,58kn
9.99
24.99
kn
kn
Kandit Mentol
Plodine Petit keksi
Bomboni 100g
400g
1kg=34,90kn
1kg=11,23kn
-30
-26
%
3.49
%
4.49
kn
kn
6,49kn
Ezimit Vranac Vino
Žlahtina Zlatna Vrbnička ili Toljanić Vino
kvalitetno, suho 3l
Čobanković Graševina Vino
8.49
kn
Bavaria Premium Pivo
kvalitetno, suho 1l
kvalitetno 0,75l
1l=10,00kn
21.99
lijm o V e! c e Ov i en
Vindija Iso Sport Sok
0,25l
limun-grejp ili limun-trešnja 1,75l
1l=22,76kn
1l=46,65kn
1l=5,14kn
3l
11,49kn
Cockta Chinotto
kn
Goda Voda 6l
Gazirani napitak 2l
1l=1,50kn
1l=4,75kn
6l
2l
-30
%
29.99 34.99 13.99 5.69 8.99 9.49 kn
kn
19,99kn
kn
kn
kn
kn
8.99
kn
Najbolja ponuda!
-30%
PROIZVODA
SNIŽENJE
3
Nicky Elite Toaletni papir troslojni 10 rola
slojni
-40
SNIŽENJE SE OSTVARUJE NA BLAGAJNI
%
Raid Sredstva protiv komaraca, muha i moljaca
12.99
kn
21,99kn
SNIŽENJE SE ODNOSI NA SLIKOM PRIKAZANE ARTIKLE
Nivea Mlijeko za tijelo
Palmolive Tekući sapun refill
250ml
Elseve Šampon za kosu
razne vrste 750ml
1l=86,36kn
250ml
1l=67,96kn
ili
1l=22,65kn
regenerator 200ml
1l=84,95kn
razne vrste
-20
-25
%
-26
%
%
21.59 16.99 kn
26,99kn
Plodine Pet Zone Hrana za mačke
2kg
suha, mix ili piletina-povrće 2kg
22,89kn
SNIŽENJE SVIH
16.99
kn
kn
22,99kn
PROIZVODA
1kg=8,00kn
Persil Deterdžent za rublje praškasti, gel ili kapsule razne vrste
-25% SNIŽENJE SE OSTVARUJE NA BLAGAJNI
lijm o V e! c e v O i en
15.99
kn
Tide Deterdžent za rublje
lemon ili alpine 5kg 1kg=12,00kn
5kg = 50
Arf Sredstvo za pranje stakla
Ajax Sredstvo za čišćenje
1l=13,32kn
1l=21,32kn
razne vrste 750ml
razne vrste 750ml
PRANJA
600ml
1l=26,65kn
-33
-38
%
%
9.99 14,99kn
15.99
kn
25,89kn
Bref Power-aktiv Uložak za WC školjku
Plodine Softy Mega Papirnati ručnici
razne vrste 3x50g
-33
troslojni 2 role
1kg=133,27kn
%
59.99 19.99 89,99kn
kn
kn
kn
3
slojni
-42
%
7.99 13,99kn
kn
lijm o V e! c Ove i en
Ležaljka aluminij mreža
Najpovoljnija kupovina
171x55x71cm
-28
-33
%
999.99
Ležaljka 74x199cm sa suncobranom i jastukom materijal: metal, plastika PU i poliestersko vlakno
6
%
399.99
kn 1.399,99kn
6 6 , 6 x 16
!
kn
599,99kn
kn
6
6 6 , 6 x6
!
kn
Rashladna torba 12l
-33
%
29.99
kn
44,99kn
Ponuda bicikala NE vrijedi u svim prodajnim centrima Plodine
Explorer Scale Bicikl 26’’
6
Ponuda ležaljki vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja
6 6 , 6 6 x1
!
kn
6
999.99
!
6
6 6 , 6 1 1 x
Vrč s poklopcem
pvc razne dimenzije i zapremine
69.99
pvc 2l
699.99
kn
Štapni mikser
-33
%
inox 300W
19.99 29,99kn
kn
129,99kn
Sokovnik
2 brzine, odvaja pulpu od soka, filter od nehrđajućeg čelika, protuklizna podloga, jednostavno čišćenje 250W
-46
%
79.99
kn
kn 149,99kn
već od
9.99
26,8x16,8x10,6cm
1/2
kn
-40
u cijene
%
59.99 99,99kn
Explorer Mystic Bicikl 16’’
kn
Posuda za hranu
%
!
kn
kn
Keramički pekač sa silikonskim ručkama
-46
26’’
1.049.99
kn
31,5x20,5x13cm 32,5x20,5x13cm
9 x 174,9
Explorer Summer Bicikl
149.99
kn
kn 299,99kn
Posuda emajl + poklopac
16cm, 20cm
Camry Kuhinjska digitalna vaga
s menzurom EK6331 kapacitet: max 3kg, volumen mjerne posude 1000ml, LED zaslon, razlučivost 1g, 5 načina mjerenja težine i volumena, funkcije Tara i Nula, indikator preopterećenja, automatsko isključenje, napajanje s 1x3V CR2032 baterija, dostupna u više boja.
1/2
u cijene
9.99 19,99kn
kn
Set vaza s podloškom
Svijećnjak
23x8x17cm 3 komada
Svijećnjak
13x17cm
Svijećnjak
14x8,5cm ili 12x15cm
Okvir za slike
11x15cm
Ukrasni jastuk
20x25cm ili 15x19cm
1/2
u cijene
49.99 99,99kn
kn
Ukrasni jastuk
40x40cm
40x40cm
%
-33
%
39.99 59,99kn
kn
29.99 -25 -33 29.99 39.99 -20 19.99 -25
%
39,99kn
kn
39,99kn
49,99kn
kn
kn
%
%
29,99kn
kn
-20
%
%
29.99 79.99 kn
99,99kn
-28
kn
49.99 69,99kn
kn
. 5 2
J N A B I SV
k a d o g o p n pu
! m o t o b u
s
! 9
kn!
Ćevapčići
1kom 5,00
kn
!
Kandit Choco banana 300g
1kg=36,63kn
lijm o V e! c e Ov i en
Aima Margarin
namaz 400g 1kg=12,48kn
IJE JEFTIN
veliko pakiranje na podlošku 1kg
-28
%
30.99 39,99kn
Faks Deterdžent za rublje razni mirisi 3kg
3kg
1kg=16,00kn
3,5kg
4.99
kn
6,99kn
Union Pivo Radler grejp 4x0,5l
kn
3+1 GRATIS 1l=10,00kn
-44
%
10.99
19.99
kn
19,98kn
. 5 .0 8 2 ka or ut do . 5 .0 7 2 a jk el dj ne po Od
1kg=13,71kn
Silan Omekšivač rublja
Jana Voda s okusom
razne vrste 900ml
borovnica-brusnica ili naranča-papaja 1,5l
1l=11,10kn
1l=4,00kn
ili 1l
Pileći file
Plodine Vrhnje za kuhanje
svježi 1kg
500ml
1l=15,98kn
SVJEŽE
olime! V Ove cijen
3,5kg
7.99
cijena za 1kg
kn
1/2
u cijene
47.98
kn
Kupujte na 6 rata
0% kamata za iznose iznad 300kn SVE CIJENE SU IZRAŽENE U KUNAMA S PDV-om Zbog ograničenosti prostorom u određenim prodajnim centrima neki od proizvoda iz ove ponude nisu dostupni. Fotografije proizvoda ne moraju potpuno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.
kn
9.99 19,99kn
kn
5.99
39.99
-40%
kn
HASBRO IGRAČKE popust se odnosi na odabrane artikle i ostvaruje se na blagajni
kn
Ponuda vrijedi 23.05.-28.05.2013. ili do isteka akcijskih zaliha u svim supermarketima i hipermarketima Plodine
Akcijske proizvode iz ovog kataloga možete kupiti samo u količinama predviđenim za kućanstvo
BENKOVAC, BJELOVAR, BUZET, ČAKOVEC, ČAZMA, ČEPIN, DUGO SELO, ĐAKOVO, GOSPIĆ, IVANIĆ GRAD, JASTREBARSKO, KARLOVAC, KOPRIVNICA, KRIŽEVCI, KUTINA, LUDBREG, MALINSKA, NAŠICE, NOVA GRADIŠKA, OGULIN, OSIJEK Huttlerova, J.J.Strossmayera, OTOČAC, RIJEKA Ružićeva, PAZIN, PETRINJA, PITOMAČA, POŽEGA, SAMOBOR, SISAK, SLAVONSKI BROD, SLATINA, VALPOVO, VARAŽDIN Gospodarska ulica, Optujska ulica, VINKOVCI, VIROVITICA, ZABOK, ZAPREŠIĆ, ŽUPANJA. BIOGRAD NA MORU, CRIKVENICA, KOSTRENA, KRK, KUKULJANOVO, LABIN, MALINSKA, MARINIĆI, MATULJI, MEDULIN, NOVALJA, NOVIGRAD, NOVI VINODOLSKI, POREČ, PULA, RIJEKA Vukovarska ulica, Osječka ulica, ROVINJ, SPLIT Pazdigrad, SPLIT Put Supavla - Poljud ,SRDOČI, ŠIBENIK Ivana Meštrovića, Južna magistrala – Ražine, UMAG, VODICE, ZADAR Biogradska ulica, Hrvatskog sabora, Jadranska cesta., ZAGREB Karla Metikoša - Zapruđe
ZAGREB Mije Haleuša-Resnik, ZAGREB Štefanovečki zavoj, ZAGREB Lanište 28
pon-sub 7-21sat, ned 7-19 sati
RIJEKA ZTC pon-ned 8-21sat
pon-ned 7-21 sat
Produkcija: Media Graphics d.o.o.
pon-sub 7-21sat ned 7-14sati
Poštovani kupci, sve Vaše pohvale i pritužbe od sada možete slati na mail adresu; pohvale.prituzbe@plodine.hr A ukoliko niste našli katalog u Vašem poštanskom sandučiću javite nam na besplatnu automatsku sekretaricu 0800 20 20 25