Skip to main content

Plodine katalog do 22.5.2013.

Page 1

! 9

Svinjska lopatica bez kosti (na pultu) 1kg

Dinja

Niska energetska vrijednost dinje i velik udio vode čine tu namirnicu vrlo popularnom u ljetnim mjesecima. Plod dinje za konzumaciju mora biti potpuno zreo; vrlo je sočan, slatkog okusa, svojstvene arome i djeluje osvježavajuće.

1kg

kn!

IJE JEFTIN

! 8

kn!

IJE JEFTIN

11.99

28.89 37,99kn

Cekin Gurmanika Hrenovke

kn

19,99kn

NOVO!

Plodine Krem štapići

u ponudi

250g

1kg

1kg=27,96kn

kn

Faks Deterdžent za rublje

2,2kg = 22

Superaktiv 2,2kg

PRANJA

1kg=13,63kn

-34

%

-22

%

-32

%

18.99

6.99

kn

lijm o V e! c e Ov i en

29.99 45,90kn

kn

! a t e j l k a t e C č o p C ć ˇ u r v Za 27,99kn

8,99kn

kn

Ležaljka

140x58x30/95cm

-55

%

Coca Cola Gazirani napitak 2l

1l=5,00kn

89.99

9.99

199,99kn

kn

KATALOG br. 20 - AKCIJA 16.05.-22.05.2013.

Čuvajmo prirodu! Koristimo reciklirani papir

kn

www.plodine.hr


NAJBOLJI Uvijek svježe, ROŠTILJ kvalitetno

! 5

! 10

Šiš ćevapčići na podlošku 1kg

Svinjski marinirani kare

! 5

na podlošku 1kg

kn!

kn!

Svinjski marinirani vrat

IJE JEFTIN

IJE JEFTIN

kn!

IJE JEFTIN

tina na e j n i a sv premlje ž e j v ri S p i a u! n d e a j j l n i i zač za rošt

33.99

31.99 33.99 kn

Pik Vrbovec Roštilj kobasica 460g

38,99kn

38,99kn

Cekin Pileći zabatak svježi, obiteljsko pakiranje

1kg=43,46kn

kn

kn

41,99kn

Gothaer Pivo

Union radler grejp Pivo

0,5l

1l=9,18kn

1kg

na podlošku 1kg

Čobanković Graševina Vino 3l

0,5l

1l=10,00kn

1l=13,98kn

3l

-20

%

19.99

26.99 4.59

kn

Plodine

kn

Mc Donalds Ketchup

Pučka kobasica 280g 1kg=20,68kn

500ml

Volijem ne!

5,79kn

Thomy Majoneza 85g

Podravka Senf 350g

1kg=44,59kn

1kg=21,40kn

6.99 29.99

kn

Tanjuri

Pribor za jelo

1l=23,98kn

pvc

-22 7,49kn

kn

kn 16,99kn

3.79

kn

4,89kn

kn

Aluminijski oval već od

29.99

9.99

kn

kn

Ugljen drveni 3kg

1kg=5,00kn

3kg

Roštilj na stalku

38x10x38cm

-53

%

69.99 kn

kn

drveni 3 komada

2.99

3.99

kn

Pribor za roštilj

olime! V Ove cijen

20cm ili 25cm 50 komada

kn

%

%

5.79 11.99 7.49

Splendida Štapići za ražnjiće

već od

-22

-29

%

48 komada

pvc

1.99 12.99 4.99 kn

Plodine Kocke za potpalu

Čaše

pvc

već od

Ove ci

kn

kn

14.99

kn

149,99kn

kn

Aluminijska posuda već od

7.99

kn


svježe, kvalitetno i najjeftinije iUvijek najjeftinije!

! 4

Salata puterica kom

! 5

Odojak

(na pultu) 1kg

kn!

kn!

IJE JEFTIN

IJE JEFTIN

kn

! 5

Grožđice rinfuzo 1kg

500g

1kg=8,98kn

4.49

kn

1kg=11,98kn

! 9

Rajčica Cherry

kn!

IJE JEFTIN

pakiranje od 500g

kn!

Kruh bijeli

500g

kn

33,99kn

Pekara

Kruh zlatni rustik

3.99 28.99 7,99kn

Najpovoljnijakupovina Najpovoljnija kupovina

IJE JEFTIN

Pecivo tartaruga 80g

5.99

kn

1kg=12,38kn

19.99

10.99

kn

19,99kn

Plodine Sladoled

Plodine Hamburger pečeni rinfuzo

100g

čokolada-vanilija 2l

lijem o V e! c e Ov i n

polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa.. 1kg

1kg=59,90kn

kn

kn

24,99kn

Cammino d’oro Mozzarella

0.99 1l=7,00kn

lijem o V e! c e Ov i n

100g=3,69kn

-25

-26

%

%

5.99 7,99kn

36.99

kn

kn 49,99kn

Cekin Pile

Cekin Pileća posebna

Plodine Tiroska salama

1kg=21,24kn

1kg=29,98kn

polutrajni proizvod 800g

8+ svježe 1kg

-24

-41

Plodine Zimska salama

400g

trajni proizvod Na odjelu delikatesa. 1kg

1kg=37,48kn

100g=6,39kn

%

27.99

11.99

kn 35,89kn

kn

28,99kn

Plodine Barba Totan kolutići i krakovi smrznuti

-22

%

kn

28,99kn

olime! V Ove cijen

Ove ci

-20

16.99

kn

1l=16,96kn

Volijem ne!

%

21.90

14,99kn

Gorup Bečka salama

Pik Vrbovec Panona salama

100g=3,89kn

100g=6,69kn

polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa. 1kg

olime! V Ove cijen

13.99

kn

Ledo Quattro Sladoled

Zuppa inglese 1650ml

polutrajni proizvod 400g

%

2l

trajni proizvod Na odjelu delikatesa.. 1kg

-31

%

14.99

kn 21,99kn

63.99

kn

38.99

kn

66.99

kn


Još više Plodine Šunka za pizzu

Plodine Edamac Sir

olime! V Ove cijen

polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa. 1kg

`z bregov

olime! V Ove cijen

polutvrdi Na odjelu delikatesa. 1kg

100g=1,89kn

Mlijeko trajno 2,8% m.m. bez čepa 1l

100g=3,89kn

38.99 4.89

18.99

kn

Plodine Pureća šunka

Dukat Jogurt

lim Vo e cijene!

polutrajni proizvod Na odjelu delikatesa. 1kg

kn

Plodine Brašno

tekući 2,8% ili čvrsti 3,2% m.m. 180g

Ov

glatko T-550 1kg

1kg=11,66kn

kn

Speroni Ulje maslinovo

lijm o V e! c e Ov i en

komine masline 1l

100g=3,99kn

-26

-24

%

%

39.99

1.99

kn 52,99kn

Jogobella classic Jogurt voćni

Zvijezda Margarin

stolni 250g

150g

1kg=16,60kn

kn

Dukat Sir svježi zagrebački maxi 750g

1kg=25,32kn

100g=5,99kn

100g=4,99kn

`z bregov Mileram 22% m.m. 1kg

stracciatella ili vanilija 900g

u ponudi

Vindija Tilzit Sir

polutvrdi Na odjelu delikatesa. 1kg

Plodine Tuna

1kg

komadići u biljnom ulju 185g

Petti Rajčica pasirana

Grašak 400g

1kg=7,48kn

500g

10.99 15.99 kn

kn

Podravka Juha kokošja s tjesteninom

1kg=80,78kn

4,29kn

kn

8,99kn

kn

-22

%

9.29

kn 11,99kn

Marodi Tjestenina bez jaja

šampinjoni 68g

ili gljive s vrganjima 50g

makaroni, puž srednji, puž veliki, svrdla ili velike krpice 400g

1kg=109,80kn

1kg=9,98kn

1kg=80,74kn

-26

%

2.99

5.99

Knorr Krem juha

-30

kn

115g

%

1kg=64,35kn

2.99

Ov

-33

62g

1kg=5,98kn

Eva Tuna s povrćem u umaku

lim Vo e cijene!

1kg=32,38kn

900g kn

kn

kn

1kg=12,21kn

18.99

49.99

59.99

kn

Meggle Jogurt

NOVO!

Vindija Sir mladi

5.49

2.49

kn 29,99kn

kn

kozje-kravlji ili ovčje-kravlji Na odjelu delikatesa. 1kg

1kg=21,96kn

21.99

3.29

kn

%

3.99

kn

5.49 7,49kn

kn

3.99

kn


akcija!

Najpovoljnija kupovina

Milka Čokolada cijeli lješnjak 250g

Laguna Vina Cabernet sauvignon

Plodine Bexter Pivo

250g

Vino kvalitetno 1l

2l

1l=5,00kn

1kg=71,96 kn

-33

2l

%

17.99 26,98kn

kn

Kraš Dorina Čokolada

Arabesca Kava mljevena

Pina colada ili Moccacino 100g

200g

1kg=44,45kn

1kg=78,90kn

-20

NOVO! u ponudi

9.99

-25

kn 12,49kn

%

Podravka Lino lada

8.89

7.89

kn

kn

11,99kn

duo 750g

Nestle žitarice

Nesquik Instant Kakao napitak

1kg=39,85kn

-22

%

1,5l

7l

1l=3,19kn

1l=1,28kn

čokoladne školjkice, cookie crisp ili žitne loptice 375g

400g + GRATIS 100g

Jana Voda negazirana

Sveti Rok Voda negazirana

%

23.99

kn 30,99kn

Jamnica Ledeni čaj

šumsko voće-brusnica 1,5l 1l=4,66kn

7l

1kg=45,31kn

1kg=31,78kn

-21

%

29.89 15.89 16.99 37,98kn

Savoiardi marini Piškote

kn

1kg=24,95kn

-33

-23

%

12,99kn

7 Days Bake rolls

Moto Keksi lješnjak

1kg=37,38kn

1kg=36,08kn

Kraš Sport Keksi

360g

češnjak 80g

300g

ili bacon, sir 70g

1kg=22,23kn

veseli prijatelji 45g

kn

kn

kn

400g

13.99

3.49

9.99

kn

Croco Krekeri sir

1kg=87,25kn

1l

%

4.99 hamburger 40g

kn

Maraska Sirup naranča

mandarina -naranča ili narančajabuka 1l

1kg=39,96kn

7,49kn

kn

Vindi Sok

classic 250g

200g

kn

kn

Mulino Bianco Gran cereale Keksi

Franck Tip-Top

8.99 4.79 6.99

kn

1kg=19,97kn

1kg=42,71kn

1kg=77,56kn

ili cubics 50g

1kg= 69,80kn

-30

%

3.49

kn

8.89

kn

2.99 4,29kn

kn

-27

%

12.99

kn 17,99kn

-25

%

5.99 7,99kn

kn


Najbolja ponuda! Violeta Toaletni papir premium lavanda troslojni 16 rola

3

Nicky Papirnati ručnici limun, dvoslojni 2 role

slojni

1/2

Somat Tablete za perilicu posuđa

u cijene

26 komada,

1 komad=1,15kn

30 komada

1 komad =1,00kn

38 komada

1 komad=0,79kn

ili gel 650ml 1l=45,98kn

-42

%

29.89

7.99

21.99

kn

Dreft Deterdžent za rublje

Sanitar Sredstvo za čišćenje

1l=13,33kn

1l=13,32kn

razne vrste 3l

13,89kn

kn 59,89kn

kn

SNIŽENJE SVIH PROIZVODA

razne vrste 750ml

3l = 33

Rex Deterdžent za rublje

PRANJA

-28

%

%

39.99

9.99

kn 49,99kn

kn 13,99kn

Likvi Deterdžent za posuđe

Colgate Pasta za zube

Plodine Gel za tuširanje

triple action, whitening ili cavity protection 100ml

razne vrste 500ml 1l=11,98kn

razne vrste 300ml 1l=13,30kn

1l=89,90kn

-20

-42

%

%

8.99

5.99

3.99

kn

kn

38g

olime! V Ove cijen

Afrodita Mlijeko za sunčanje

Afrodita Depilacijska krema

1l=164,95kn

1l=159,90kn

SPF 20 200ml

1kg=315,53kn

mokra 4x85g

kn

6,99kn

Wc Net Osvježivač za Wc školjku

Whiskas Delice Hrana za mačke

1kg=29,35kn

SNIŽENJE SE OSTVARUJE NA BLAGAJNI

praškasti ili gel razne vrste

-20

7,49kn

-25 %

100ml

-33

%

Kitekat Hrana za mačke

9.98

kn 14,99kn

suha razne vrste 400g

1kg=18,23kn

-27

%

7.29 9,99kn

kn

-29

%

11.99

kn 16,99kn

-29

%

32.99

kn 46,99kn

-35

%

15.99

kn 24,89kn


Tava s keramičkim premazom 26cm 59,99kn 119,99kn

Lonac s keramičkim premazom + poklopac 20cm 59,99kn 119,99kn 24cm 69,99kn 139,99kn 26cm 79,99kn 159,99kn

1/2

Najpovoljnija kupovina

1/2

u cijene

u cijene

Ručni mikser 2 u 1 300 W 50Hz, 5 brzina kromirane metlice + nastavak za štapni mikser

1/2

u cijene Toster grill 2000W

-25

299.99 599,99kn

kn

750-900g

299.99 399,99kn

u cijene

%

%

Pekač kruha

1/2

-58

49.99

Ručni mikser

kn

100W

119,99kn

99.99

kn

kn 199,99kn

Ponuda pekača kruha i ručnog miksera 100W ne vrijedi u svim prodajnim centrima.

Sušilo za kosu TC-1808

Uvijač za kosu

Max snaga 2200W, 2 brzine, 3 stupnja temperature, sklopiva ručka, zaštita od pregrijavanja, kukica za vješanje, 1 nastavak

Max snaga 600W automatska rotacija četke, 3 stupnja temperature, kukica za vješanje, sigurnosno isključivanje

Glačalo

1/2

1200W

u cijene

49.99

kn 99,99kn

Glačalo za kosu

Metalni stol

71,5x70x70cm + 2 stolice 46x56x85cm

! 6 6 , 6 6x6

%

59.99

49.99

59.99

kn

kn 89,99kn

80x80cm + 4 stolice

kn

119,99kn

Ponuda glačala za kosu i glačala za robu ne vrijedi u svim prodajnim centrima.

Stol

kn

1/2

u cijene

-44

25W

6x

3 8 , 9 19

kn

!

Bambus žaluzina 120x180cm

-46

%

79.99

Ograda trska

149,99kn

kn

1x5m

-33

-25

%

399.99 599,99kn

kn

%

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja

1199.99 1599,99kn

kn

1/2

u cijene

29.99

kn 59,99kn


18.

k a d o g pun po

! m o ubot

s

J N A B I V S

! 2

Banana

250g

200g

1kg=39,96kn

1kg=39,95kn

Mony Kakao tabla s rižom 150g

1kg=39,93kn

kn!

1kg

Plodine Kava mljevena

Markenbutter Maslac

IJE JEFTIN

-40

-28

5.99

9.99

%

%

7.49

kn

9,49kn

Plodine Dix Deterdžent za rublje

kn

9,99kn

kn

Od ponedjeljka 20.05. do srijede 22.05.

olime! V Ove cijen

8kg

1kg=5,00kn

Ledo Twice Sladoled

Plodine Ajvar

Gavrilović Mesni doručak

8kg

17.99

kn

13,99kn

vanilija-čokolada 1l

blagi 550g

150g

1kg=50,53kn

1kg=16,35kn

7.58

kn

Boni Toaletni papir classic dvoslojni 10 rola

Plodine Vrhnje za kuhanje

39.99

20% m.m. 500g

kn

2

lijem o V e! c e v O i n

8.99

kn

kn

1kg=29,98kn

1/2

SNIŽENJE

NOVO!

slojni

8.99

u ponudi!

u cijene

FISHER PRICE IGRAČKE

5.99

kn

10!

lonac f 14cm

kn!

IJE JEFTIN

kn

! 3

kn!

IJE JEFTIN

visina 45 cm

lonac f 13cm

Krizantema mix

10.99 visina 27 cm

Plant mix

29.99 39,99kn

kn

Kupujte na 6 rata

0% kamata za iznose iznad 300kn SVE CIJENE SU IZRAŽENE U KUNAMA S PDV-om Zbog ograničenosti prostorom u određenim prodajnim centrima neki od proizvoda iz ove ponude nisu dostupni. Fotografije proizvoda ne moraju potpuno odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Ispričavamo se zbog mogućih tiskarskih pogrešaka.

popust se odnosi na odabrane artikle i ostvaruje se na blagajni

Ljetnice su vrtno cvijeće koje cvate cijelo ljeto. Najčešće se koriste na balkonima gdje svojim šarenilom stvaraju pravu malu oazu usred gradskog asfalta.

2.99

12.99 15,99kn

kn

3,99kn

Ponuda vrijedi 16.05.-22.05.2013. ili do isteka akcijskih zaliha u svim supermarketima i hipermarketima Plodine

! 1

IJE JEFTIN

kn

Akcijske proizvode iz ovog kataloga možete kupiti samo u količinama predviđenim za kućanstvo

BENKOVAC, BJELOVAR, BUZET, ČAKOVEC, ČAZMA, ČEPIN, DUGO SELO, ĐAKOVO, GOSPIĆ, IVANIĆ GRAD, JASTREBARSKO, KARLOVAC, KOPRIVNICA, KRIŽEVCI, KUTINA, LUDBREG, MALINSKA, NAŠICE, NOVA GRADIŠKA, OGULIN, OSIJEK Huttlerova, J.J.Strossmayera, OTOČAC, RIJEKA Ružićeva, PAZIN, PETRINJA, PITOMAČA, POŽEGA, SAMOBOR, SISAK, SLAVONSKI BROD, SLATINA, VALPOVO, VARAŽDIN Gospodarska ulica, Optujska ulica, VINKOVCI, VIROVITICA, ZABOK, ZAPREŠIĆ, ŽUPANJA. BIOGRAD NA MORU, CRIKVENICA, KOSTRENA, KRK, KUKULJANOVO, LABIN, MALINSKA, MARINIĆI, MATULJI, MEDULIN, NOVALJA, NOVIGRAD, NOVI VINODOLSKI, POREČ, PULA, RIJEKA Vukovarska ulica, Osječka ulica, ROVINJ, SPLIT Pazdigrad, SPLIT Put Supavla - Poljud ,SRDOČI, ŠIBENIK Ivana Meštrovića, Južna magistrala – Ražine, UMAG, VODICE, ZADAR Biogradska ulica, Hrvatskog sabora, Jadranska cesta., ZAGREB Karla Metikoša - Zapruđe

ZAGREB Mije Haleuša-Resnik, ZAGREB Štefanovečki zavoj, ZAGREB Lanište 28

pon-sub 7-21sat, ned 7-19 sati

RIJEKA ZTC pon-ned 8-21sat

kn!

pon-ned 7-21 sat

pon-sub 7-21sat ned 7-14sati

Poštovani kupci, sve Vaše pohvale i pritužbe od sada možete slati na mail adresu; pohvale.prituzbe@plodine.hr A ukoliko niste našli katalog u Vašem poštanskom sandučiću javite nam na besplatnu automatsku sekretaricu 0800 20 20 25


! a t e j l k a t e C č o p C ć u ˇ r v Za 1/2

u cijene

Pištolj na vodu

Set igračaka

pvc

pvc 5 komada

-40

%

9.99

Dječja građevinska kolica + dodatci pvc

kn

Dječja igračka puška na vodu pvc

14.99

-40

%

kn

24,99kn

Dječji pješčanik + dodatci pvc 16 komada

Dječja igračka kamion + dodatci pvc

119.99

kn 199,99kn

Dječja igračka roler za pijesak pvc

-41

-44

%

-41

%

34.99

49.99

kn 59,99kn

Torba

1/2 -50

139,99kn

Prijenosni hladnjak

Električni prijenosni hladnjak

32l

-58

kn 59,99kn

Ledilo

25l 12V

%

24.99

kn 59,99kn

400g 2 komada

-40

%

29.99

kn 49,99kn

kn

42x16x51cm

1/2 -50

29.99

69.99

Rashladna torba

zelena 28l

u cijene%

%

kn

24,99kn

Rashladna torba

24l

-40

u cijene%

14.99

kn 59,99kn

Rashladna torba na pruge

za termos boce 20x6x36cm

%

34.99

kn 89,99kn

Prijenosni hladnjak košara za piknik 44x25x34cm

-40

%

Rashladna torba

Ledilo

59.99

kn 99,99kn

zelena 18l

1000g

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja

-30

-38

-23

%

%

79.99

6.99

289.99

kn 129,99kn

kn

9,99kn

Štitnici

kn 12,99kn

veličina S-L 4 komada

19.99

39.99

kn

kn

Koturaljke

Role

veličina 34-37

9.99

kn

Štitnici

veličina S-L 4 komada

Role

%

veličina 34-37

veličina 38-41

-25

%

129.99

kn

129.99

kn

149.99

kn 199,99kn

-40

%

29.99

kn 49,99kn


Dječja garnitura stolić 56x46x58cm + 2 fotelje

Ponuda vrijedi u proda centrima Dalmacije, Ist i Primorja

Madrac Beach bed 191x71cm

-29

%

Bazen

Sklopiva ležaljka

196x53cm

ljubičasta 65x90x112cm materijal: metal, plastika, PU

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre, Primorja i Zagreb - Resnik, Zapruđe

119.99

169,99k

1/2 -50

u cijene%

199

39.99

kn 79,99kn

-37

Bazen

228x56cm

%

249.99

kn 399,99kn

Ležaljka Florida

-34

pvc bijela 60x108x109cm

1/2 -50

u cijene%

Prostirka Eva 180x50x1,6cm

%

39.99

149.99

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja

kn 229,99kn

kn

79,99kn

Stol Don

Baby stolica

Ventilator na stalku

pvc i metal 44x46x77,5cm

pvc bijeli f 70cm

pvc Altea

16˝ 47x13x56cm 3 brzine

Sklopiva stolica

Ventilator stolni

16˝ 45x20x44cm 3 brzine

-20

%

19.99 24,99kn

139,99kn

Malibu stolica

pvc bijela

149,99kn

6x

kn

3 333,3

!

kn 49,99kn

189,99kn

Ponuda klima NE vrijedi u svim prodajnim centrima Plodine

%

29.99

kn

kn

-41

%

89.99 118.99

Klima uređaj Vivax

ACP-09CH25GEF

6

Kapacitet hlađenja: 2,64kW Kapacitet grijanja: 2,81kW Energetska klasa hlađenja: A Energetska klasa grijanja: A Funkcionalnosti: auto restart, sleep mode, samodijagnostika kvarova, timer, Turbo mode Ostalo: LED ekran Kapacitet odvlaživanja: 0,8 l/h

1999.99

kn

3 3 , 8 4 x5

119,99kn

k

pvc bijeli 44x40x50cm

-40

%

kn

Stol Adige

pvc plava

-37

%

59.99

99.99

kn

Malibu stolica

-40

1/2

u cijene

-28

%

kn

!

34.99

kn 59,99kn

Klima uređaj Vivax

ACP-12CH35AELI

1/2

u cijene

49.99 99,99kn

er t r e v In

!

Kapacitet hlađenja: 3,5kW Kapacitet grijanja: 3,8kW Energetska klasa hlađenja: A Energetska klasa grijanja: A Funkcionalnosti: Turbo mode, auto mode, auto restart, samodijagnostika kvarova, sleep mode, soft start, timer Ostalo: LED ekran, bio filtar, dust filtar, ravna prednja maska Funkcije: 1W standby, 12 brzina ventilatora unutrašnje jedinice (tihi rad), Detekcija curenja plina, Kompenzacija temperature, Grijanje pri niskim vanjskim temperaturama (-10°C) Kapacitet odvlaživanja: 1,1 l/h

3289.99

kn


Suncobran

Bazen

ajnim tre

f 200cm poliester/ aluminij

+ tobogan 264x168x180cm

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja

-36

pvc

-55

%

%

1/2 -50

89.99

kn 549,99kn

9

Držač suncobrana

48cm

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja

349.99

%

Ručna pumpa za zrak

Ponuda vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja

kn 199,99kn

kn

1/2 -50

u cijene%

u cijene%

39.99 4.99

kn

kn 79,99kn

-33

%

Baza za suncobran

-20

pvc 20l

Suncobran

39.99

kn 299,99kn

kn 49,99kn

Dječji bazen sa sjenilom

29.99

kn 59,99kn

1/2

u cijene

99x91x71cm

%

9.99

Bazen za bebe

-37

21,99kn

-30

%

219.99

%

89.99

kn 349,99kn

19.99

kn 129,99kn

kn 39,99kn

Madrac s naslonom

Citronela kantica 3 komada

188x152x64cm + pumpa

!

3 komada

dostupne boje

-35

-46

%

9

269.99

kn 169,99kn

kn 499,99kn

Ponuda zračnih madraca i zračnih kreveta vrijedi u prodajnim centrima Dalmacije, Istre i Primorja Zračni madrac

185x76x22cm

2e

9

-30

69.99

kn 99,99kn

SNIŽENJE

VRTNOG PROGRAMA

Sitni vrtni alat, ograde, bambus zavjese, penjalice za cvijeće, solarne lampe, vrtni patuljci

Zračni krevet

%

Citronela

kantica 10x10cm 1 komad

203x152x22cm

119.99 209,99kn

9.99

kn

1/2

u cijene

kn

21,99kn

1/2 -50

%

dostupne boje

9.99 u cijene%

-42

%

kn

-54

%

109.99

kn

kn

-50

%

190x137x22cm

kn

-54

64x25cm

Zračni madrac

9,99kn

90cm

f 180cm

%

9.99

Citronela baklja

SNIŽENJE

ARTIKALA za kamp Šatori, vreće za spavanje, kamp stolice Sniženje kamp opreme NE vrijedi u prodajnim centrima: Krk, Medulin, Novi Vinodolski i Rijeka - Ružićeva, Vukovarska.

Popust se odnosi na odabrane artikle i ostvaruje se na blagajni.

19,99kn

kn

1/2

u cijene


Majica muška veličina M-XL

Ženski kupaći kostim

veličina S-XL

39.99

kn

Majica ženska veličina M-XL

već od

69.99

29.99

kn

kn

Natikače ženske veličina 36-41

Natikače muške veličina 40-46

Japanke ženske veličina 36-41 ili muške veličina 39-44

Japanke ženske veličina 36-41 ili muške veličina 40-46

već od

-33

1/2 -50

%

u cijene%

39.99

Prostirka za plažu

19.99 44.99

kn 59,99kn

slamnata 60x180cm razne vrste

Prostirka za plažu

1/2 -50

aluminij 50x180cm

1/2 -50

39,99kn

1/2 -50

u cijene%

u cijene%

u cijene%

9.99 14.99 29,99kn

19,99kn

Ručnik za plažu

Set za plažu: prostirka, šešir i japanke

1/2 -50

24.99

kn

kn

kn

kn

Set za plažu: prostirka i japanke

u cijene%

kn 49,99kn

Viseća ležaljka

Viseća ležaljka

55x100cm

29.99

kn 59,99kn

80x200cm

70x140 cm, 71x147cm ili 75x140cm

-42

%

39.99

kn

69,99kn

93x175cm

-35

-40

%

%

89.99

59.99

kn 139,99kn

kn

99,99kn

Ženska torba za plažu

-41

%

69.99

kn 119,99kn

Ženska torba za plažu

-44

%

49.99

kn

89,99kn

u1/2 -50 cijene

%

39.99

kn

79,99kn


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Plodine katalog do 22.5.2013. by katalozi.net - Issuu