Popusti se obračunavaju na blagajni od 1.3. do 31.3.2014.
Koristeći Pika karticu popuste možete iskoristiti u Mercator i Getro prodavaonicama te u Intersportu i Modiani.
Jednostavno štedim. Pika!
Jednostavno štedim. Pika!
Zamijenite bodove za super uštede!
Posebna Pika ponuda za 250 bodova!
Sušilo za kosu HD550 S5 Sokovnik Desire
2 brzine (tvrdo i meko voće), ekstra široki utor od 75 mm, spremnik za pulpu zapremnine 2 l, oštrica od nehrđajućeg čelika, sigurnosna ručka za zaključavanje, snaga 550 W Russell Hobbs redovna cijena: 649,99 kn
snaga 1900W, 3 stupnja podešavanja temperature zraka, 2 stupnja podešavanja snage zraka, mrežasti filter za sprječavanje lomljenja kose, drySafe tehnologija za sigurno sušenje Braun redovna cijena: 379,99 kn
Kuhalo za vodu EASY
Kapacitet od 1,7 l, snaga 2400W, lijevak i filter se mogu skinuti i isprati vodom, osvijetljen prekidač za paljenje/gašenje, dva prozorčića za provjeru količine vode, podnožje se okreće za 360° Russell Hobbs redovna cijena: 399,99 kn +
kn
250 BODOVA
399,99 = UŠTEDA
kn
250 kn
250 BODOVA
229,99 = UŠTEDA
150 kn
Iznos uštede pri kupnji ovisno o broju skupljenih bodova:
kn
250 BODOVA
proizvode potražite u:
Broj skupljenih bodova
Iznos uštede u kunama
500
100
1.250
500
3.500
2.100
249,99 = UŠTEDA
150 kn
Mercator hipermarketima i supermarketima i Getro centrima
Da biste iskoristili popust na račun od sada je potrebno imati skupljenih 500 bodova. Za 500 skupljenih bodova prilikom kupnje uštedjet ćete 100 kn.
+
Mercator hipermarketima i Getro centrima
Balkonski stalak za sušenje rublja Airy
Deka fleece
Ručnik
120 x 160 cm redovna cijena: 39,99 kn
70 x 140 cm redovna cijena: 59,99 kn
Košara za rublje*
razne veličine redovna cijena već od: 109,99 kn
redovna cijena: 44,99 kn
kn
22,49 POPUST
kn
50 %
19,99 POPUST
Sjedalica
kn
50 %
29,99 POPUST
+
50 %
Sjedalica s naslonom
38 x 38 cm mljevena spužva Ambient, Chic Decor redovna cijena: 14,99 kn
43 x 83 cm Ambient, Chic Decor redovna cijena: 29,99 kn NAJBOLJI IZBOR!
NAJBOLJI IZBOR!
kn
11,99 POPUST
+
20 %
Kuhinjska pomagala
21,89 POPUST
+
27 %
Čaša za sok
kn
12,49 POPUST
Posuda za pečenje 31 x 23 cm redovna cijena: 109,99 kn
54,99 POPUST
50 %
kn
50 %
16,49 POPUST
Posuda za pečenje 35 x 27 cm redovna cijena: 139,99 kn
kn
69,99 POPUST
50 %
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima i Getro Zg centrima
82,49
POPUST
25 %
Usisavač VCC-2000WP
3/1 redovna cijena: 29,99 kn
razne vrste redovna cijena: 24,99 kn
kn
kn
Već od: kn
snaga 2000W, ciklon posuda, kapacitet posude 2l, metalna teleskopska cijev, dužina žice 5m, 2 HEPA filtera, kontrola brzine Vivax redovna cijena: 449,99 kn
45 %
Vrč
2,3 l redovna cijena: 49,99 kn
kn
29,99 POPUST
40 %
kn
337,49 POPUST
25%
Četkica za zube 360°
Zubna pasta
Colgate redovna cijena: 29,99 kn
kn
Complete protection 75 ml Sensodyne redovna cijena: 49,99 kn 1 l = 530,00 kn
20,99 POPUST
kn
30 %
13,79 POPUST
Osvježivač prostora, punjenje za električni aparat
kn
40 %
39,99 POPUST
20 %
Osvježivač prostora električni komplet
Air wick redovna cijena: 29,99 kn
Air wick redovna cijena: 39,99 kn
kn
20,99 POPUST
+
kn
30 %
Mirisna svijeća
26,79 POPUST
33 %
Higijenski ulošci
Chasmere woods, Spice orange, vanilija, jabuka Glade redovna cijena: 32,99 kn
Normal,Super, Natural Clip, Dnevni Libresse redovna cijena: 12,99 kn
kn
16,49 POPUST
Toaletni papir
kn
50 %
13,85 POPUST
23 %
badem 56/1 Violeta redovna cijena: 9,99 kn
kn
+
15 %
Dječje vlažne maramice
XXL, 3-slojni 2 role Teta Violeta redovna cijena: 19,99 kn 1 rola = 7,00 kn
kn
10,98 POPUST
Papirnati ubrusi
3-slojni, breskva 10 rola Violeta redovna cijena: 17,99 kn 1 rola = 1,39 kn
+
Zubna pasta
Pro-gum health, Pro Interdental 75 ml Colgate redovna cijena: 22,99 kn 1 l = 180,00 kn
13,99 POPUST
30 %
kn
+
7,49 POPUST
25 %
Proizvodi za čišćenje lica
Gliss Kur* Šampon za kosu
Nivea
Boja za kosu Palette ICC
250 ml
redovna cijena: 26,99 kn
Regenerator 200 ml
Express Repair regenerator
-20%
Maska 200 ml
Tablete za perilice posuđa
Deterdžent za ručno pranje posuđa
Qunatum 48/1; 1 kom = 1,44 kn All in 1 70/1; 1 kom =0,99 kn Finish redovna cijena: 102,99 kn kn
kn
33 %
19,97 POPUST
26 %
5,93 POPUST
3 kg Faks redovna cijena: 64,99 kn 1 kg = 16,25 kn
34 %
Omekšivač rublja
Sredstvo za čišćenje, Active Max mop
1l Ornel redovna cijena: 16,99 kn
Vileda redovna cijena: 109,99 kn
kn
kn
Deterdžent za rublje
450 ml Pur redovna cijena: 8,99 kn 1 l = 13,18 kn
68,99
POPUST
+
-20%
200 ml
82,49 POPUST
Deterdžent za osjetljive tkanine 3l Perwoll
kn
25 %
POPUST
Omekšivač rublja
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
kn
kn
24 %
1,6 kg; 1 kg = 21,59 kn 1,46 l; 1 l = 23,66 kn 20 pranja; 1 pranje = 1,73 kn duo-caps 15 kom; 1 kom = 2,30 kn Persil redovna cijena: 47,99 kn
13,99 POPUST
30 %
48,74 POPUST
Deterdžent za rublje
900 ml; 1 l = 15,54 kn 1l Silan redovna cijena: 19,99 kn
-30%
12,91
kn
34,55 POPUST
28 %
25 %
Vino Kapistran crni
0,75 l Iločki podrumi redovna cijena: 34,99 kn 1 l = 37,32 kn
0,75 l Iločki podrumi redovna cijena: 34,99 kn 1 l = 37,32 kn
27,99
kn
POPUST
Vino bijelo Pošip
20 %
kn
43 %
POPUST
22,89 POPUST
36 %
19 %
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
kn
23,79 POPUST
+
15 %
kn
kn
30 %
22,99 POPUST
34 %
Vino Zlatan Plavac
0,75 l Plenković redovna cijena: 99,99 kn 1 l = 106,65 kn
0,75 l redovna cijena: 44,99 kn 1 l = 42,65 kn
84,99 POPUST
kn
0,75 l Erdutski vinogradi redovna cijena: 34,99 kn 1 l = 30,65 kn
Vino Plavac Epidaurum*
0,75 l redovna cijena: 99,99 kn 1 l = 113,32 kn
29,89
Vino Chardonnay
0,75 l Erdutski vinogradi redovna cijena: 33,99 kn 1 l = 31,72 kn
Vino Plavac mali*
0,75 l PP Orahovica redovna cijena: 36,99 kn 1 l = 39,85 kn
20 %
Vino Graševina
0,75 l Erdutski vinogradi redovna cijena: 35,99 kn 1 l = 30,52 kn
Vino Graševina
27,99 POPUST
49,98 POPUST
kn
kn
Vino Rajnski rizling
0,75 l Smokvica redovna cijena: 87,99 kn 1 l = 66,64 kn
kn
Jeste li Pić e je naziv za u j a r i m u z n o k i d lju bi se zadovoljile
Vino Chardonnay
31,99 POPUST
28 %
kn
+
79,99 POPUST
20 %
znali? sve teku ćine koje a d i l i a k t i ž u i d ra . e b e r t o p e n s e l e j t e
Pivo svijetlo
Pivo Staropramen Selection
0,5 l Bavaria redovna cijena: 8,99 kn 1 l = 14,78 kn
Voda jagoda/guava
POPUST
20 %
Kakao napitak Kraš Express
1l redovna cijena: 7,99 kn
21 %
POPUST
POPUST
14 %
kn
1,5 l Fructal redovna cijena: 11,99 kn 1 l = 6,00 kn
kn
20 %
8,99 POPUST
25 %
Šumeće tablete Schneekoppe
borovnica, aronija/crni ribiz 60 g; 1 kg = 159,83 kn malina/kupina/vanilija, naranča/cimet/klinčići, limun/limeta, kruška 50; 1 kg = 191,80 kn redovna cijena: 11,99 kn
29,99
14 %
Piće od soka breskve, kruške
6,39
kn
5,99 POPUST
To borovnica/crveno voće
6,29 POPUST
kn
17 %
Čajevi Podravka
800 g redovna cijena: 34,99 kn 1 kg = 37,49 kn
kn
kn
7,39 POPUST
+
1,5 l Studena redovna cijena: 7,99 kn 1 l = 4,19 kn
5,99
kn
kn
Voda limun
1,5 l Jana redovna cijena: 7,49 kn 1 l = 3,99 kn
0,5 l redovna cijena: 6,99 kn 1 l = 11,98 kn
vitamin C, magnezij 80 g; 1 kg = 124,88 kn kalcij, multivitamin 90; 1 kg = 111,00 kn redovna cijena: 15,49 kn
9,59 POPUST
20 %
kn
9,99 POPUST
35 %
Napolitanke Valisa
kn
Keks Speculaas
kn
25%
POPUST
kn
POPUST
kakao 250 g Kraš redovna cijena: 11,99 kn 1 kg = 35,96 kn
11,99 POPUST
20%
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
kn
POPUST
25%
+
POPUST
30%
mini; kakao, šampanjac, vanilija, double: kakao/vanilija, vanilija/višnja 60 g Chipita redovna cijena: 5,99 kn 1 kg = 71,67 kn
13,27 POPUST
10,49
Croissant 7 day’s
original, višnja 350 g Pionir redovna cijena: 16,99 kn 1 kg = 37,91 kn
kn
kn
25%
Medenjak medeno srce
8,99 POPUST
borovnica 100 g Bahlsen redovna cijena: 14,99 kn 1 kg = 104,90 kn
10,49
kn
47%
Čajno pecivo Queen
240 g Kraš redovna cijena: 14,99 kn 1 kg = 49,96 kn
Keks Deloba
s mliječnom čokoladom 125 g Bahlsen redovna cijena: 13,99 kn 1 kg = 83,92 kn
4,17
kn
20%
20%
Keks Leibniz*
čokolada, vanilija 150 g Mc Vitties redovna cijena: 7,99 kn 1 kg = 27,80 kn
Keks mješavina Mozaik
11,99 POPUST
7,99
kn
+
5,99 Keks Crems*
250 g Koestlin redovna cijena: 9,99 kn 1 kg = 31,96 kn
+
kokos 270 g Zvečevo redovna cijena: 14,99 kn 1 kg = 44,41 kn
POPUST
+
Jeste li znali? Čokola spominje u civilizacijam Azteci su je smatrali “h odnosno “pićem bogova” tada konzumirala u
Napolitanke Valisa
kakao, nougat 132 g; 1 kg = 45,38 kn kokos 135 g; 1 kg = 44,37 kn Zvečevo redovna cijena: 7,99 kn
21%
kn
+
4,30 POPUST
28%
ada se prvi puta ma Indijanaca, a hranom bogova”, ” jer se čokolada obliku napitka.
Bombonijera*
Praline*
assorted, milk, extra dark 137 g Lindor redovna cijena: 31,99 kn 1 kg = 191,24 kn
400 g Adria redovna cijena: 43,99 kn 1 kg = 76,98 kn
kn
26,20 POPUST
Praline Raffaello
150 g Ferrero redovna cijena: 24,99 kn 1 kg = 133,27 kn
kn
20%
Čokolada mliječna Noisette 100 g Mercator redovna cijena: 5,99 kn 1 kg = 39,90 kn NAJBOLJI
kn
+
51,58 POPUST
kn
23%
Čokolada mliječna s grožđem i lješnjacima 100 g Mercator redovna cijena: 5,99 kn 1 kg = 43,00 kn
POPUST
3,99 POPUST
33%
+
Čokolada mliječna 250 g Mercator redovna cijena: 14,99 kn 1 kg = 43,76 kn
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
14,99 POPUST
34%
Čokolada mliječna s cijelim lješnjakom 250 g Mercator redovna cijena: 18,99 kn 1 kg = 51,96 kn
NAJBOLJI IZBOR!
NAJBOLJI IZBOR!
kn
+
300 g Kandit redovna cijena: 22,99 kn 1 kg = 49,97 kn
kn
20%
30%
Čokolada Riki riža
3,99
IZBOR!
kn
30,79 POPUST
lješnjak 90 g; 1 kg = 44,33 kn riža 75 g; 1 kg = 53,20 kn Kandit redovna cijena: 4,99 kn
NAJBOLJI
IZBOR!
18%
Kakao tabla Idila
375 g Ferrero redovna cijena: 66,99 kn 1 kg = 137,55 kn
19,99 POPUST
+
Bombonijera Rocher
kn
4,30 POPUST
28%
kn
10,94 POPUST
27%
kn
12,99 POPUST
31%
Bomboni Cream candy, Soft karamel*
Lizaljka Mix**
100 g Grandma’s redovna cijena: 8,99 kn 1 kg = 54,30 kn
5,43
kn
Karamela lješnjak
30 g Fantasia redovna cijena: 6,49 kn 1 kg = 146,67 kn
POPUST
4,40
kn
39%
POPUST
4,66
kn
32%
Čokolada Mikado
POPUST
+
28%
Flips Smoki
s rižom 225 g Zvečevo redovna cijena: 17,99 kn 1 kg = 57,73 kn
Štapići sa sezamom
130 g Soko Štark redovna cijena: 5,99 kn 1 kg = 38,15 kn
kn
12,99 POPUST
+
Desert Monte
27%
POPUST
14%
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
kn
4,96 POPUST
17%
Pahuljice Choco medvjedići*
300 g Encian redovna cijena: 11,99 kn 1 kg = 27,97 kn
5,99
126 g Eti redovna cijena: 6,49 kn 1 kg = 35,63 kn
kn
Pahuljice rižine Choco balls
150 g Zott redovna cijena: 6,99 kn 1 kg = 39,93 kn
kn
Malo slat malo zdra
100 g Pionir redovna cijena: 6,49 kn 1 kg = 46,60 kn
POPUST
30%
kn
30%
250 g Zlato Polje redovna cijena: 6,99 kn 1 kg = 21,56 kn
8,47 POPUST
POPUST
Pšenična krupica bebe
300 g Encian redovna cijena: 12,99 kn 1 kg = 28,23 kn
8,39
4,49
kn
34%
**Proizvodi dostupni u Mercator prodajnim mjestima
kn
5,39 POPUST
22%
tkog, avog …
Soja puding
čokolada, vanilija, tamna čokolada 4 x 125 g Alpro redovna cijena: 27,99 kn 1 kg = 36,94 kn
kn
18,47 POPUST
Sok od cikle
Sok aronija*
750 ml Encian redovna cijena: 20,49 kn 1 l = 19,07 kn
Napitak od badema*
300 ml Bio Plod redovna cijena: 44,99 kn 1 l = 113,23 kn
kn
1l Alpro redovna cijena: 26,99 kn
14,30 POPUST
kn
30%
Palenta
33,97 POPUST
4,39 POPUST
37%
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
17,49 POPUST
35%
Zobena kaša
vakumirana, dugog zrna 1 kg Encian redovna cijena: 19,99 kn
kn
kn
24%
Smeđa riža
250 g Zlato Polje redovna cijena: 6,99 kn 1 kg = 17,56 kn
34%
malina, čokolada 260 g Bio Plod redovna cijena: 15,99 kn 1 kg = 47,96 kn
kn
15,49 POPUST
22%
kn
12,47 POPUST
22%
Mikser štapni MR 100 SOUP
Cjedilo za agrume CJ-40
štapni nastavak sa zaštitom od prskanja, noževi od ekstremno tvrdog nehrđajućeg čelika, praktičan i jednostavan za čišćenje Braun redovna cijena: 299,99 kn
kn
179,99 POPUST
POPUST
POPUST
6,99 POPUST
svijetli, tamni 400 g redovna cijena: 24,99 kn 1 kg = 43,73 kn
kn
36%
Tiramisu
5,48 POPUST
+
7,99 POPUST
20%
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
POPUST
+
30%
180 g; 1 kg = 79,94 kn
Parfe krema čokolada 225 g; 1 kg = 63,96 kn Dolcela redovna cijena: 17,99 kn
kn
+
17,49
Parfe krema
230 g Dolcela redovna cijena: 15,99 kn 1 kg = 55,61 kn
kn
kn
31%
Krema za kremšnite
100 g Dolcela redovna cijena: 9,99 kn 1 kg = 79,90 kn
30%
Biskvit za tortu
160 g Kinkartz redovna cijena: 7,99 kn 1 kg = 34,25 kn
kn
kn
30%
Kolač Pfeffernusse
100 g Zentis redovna cijena: 10,99 kn 1 kg = 69,90 kn
Za brz prip 153,99 tre
snaga 360W, kapacitet 1,7 l, plastična posuda, ICE CRUSH funkcija, 2 brzine Vivax redovna cijena: 219,99 kn
62,99
kn
40%
Marcipan*
Blender BL-351
snaga 40W, kapacitet posude 1,2 l, rotacija u oba smjera, spremište za naponski kabel, plastični poklopac Vivax redovna cijena: 89,99 kn
12,79 POPUST
20%
kn
14,39 POPUST
20%
u n v a t s o n d e j i u z premu kolač a eba vam …
Marmelada od naranče s viskijem*
kn
Šumsko voće mješavina
smrznute 300 g Ardo redovna cijena: 20,99 kn 1 kg = 59,97 kn
kn
15,99
+
POPUST
14 %
kn
25 %
Muffins
20 %
kn
Vrhnje za šlag biljno
više vrsta 350 g Dolcela redovna cijena: 17,99 kn 1 kg = 42,83 kn
14,99 POPUST
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
16 %
smrznute 300 g Ardo redovna cijena: 19,99 kn 1 kg = 56,63 kn
kn
11 %
16,99 POPUST
+
15 %
Maslac
125 g ‘z bregov redovna cijena: 9,39 kn 1 kg = 53,27 kn
500 ml Bravo Crem redovna cijena: 12,99 kn 1 l = 21,98 kn
kn
25 %
Kupine
14,99 POPUST
+
20,99 POPUST
smrznute 300 g Ardo redovna cijena: 16,99 kn 1 kg = 49,97 kn
11,99 POPUST
+
kn
Maline
smrznuto 300 g Ardo redovna cijena: 14,99 kn 1 kg = 39,97 kn
17,99
jagode sa šampanjcem, borovnica i crni ribiz, lemon curd 340 g Mackays redovna cijena: 27,99 kn 1 kg = 61,74 kn
340 g Mackays redovna cijena: 21,49 kn 1 kg = 47,03 kn
POPUST
Borovnice
Džem*
+
kn
10,99 POPUST
15 %
kn
7,99 POPUST
14 %
Za pri obroka
Aparat za izradu tjestenine PM-200
svakodnevno uživajte u svježe pripremljenim tjesteninama raznih oblika, okusa i boja. Sve potrebne sastojke ubacite u aparat i za 5 min tijesto je spremno za izradu raznih oblika i duljina, miješa i formira ukusne tjestenine, pogodan i za punjenje kobasica, jednostavan za korištenje i lagan za čišćenje - svi dijelovi perivi u perilici posuđa, kapacitet 360 g, snaga 200W 4 nastavka za izradu tjestenine i nastavak za izradu kobasica Vivax redovna cijena: 499,99 kn
kn
409,99 POPUST
Male krpice sa svježim jajima
Školjkice s jajima i mrkvom
400 g Marodi redovna cijena: 10,99 kn 1 kg = 22,48 kn
500 g Mlinotest redovna cijena: 13,49 kn 1 kg = 19,78 kn
8,99 POPUST
kn
18 %
5,49 POPUST
+
Riža za domaća jela
26 %
9,89
kn
POPUST
+
26 %
Povrće za juhu
smrznuto 400 g Podravka redovna cijena: 10,99 kn 1 kg = 23,73 kn
1 kg Zlato Polje redovna cijena: 25,99 kn
kn
+
Ribana kašica s jajima i mrkvom
250 g Mlinotest redovna cijena: 7,49 kn 1 kg = 21,96 kn
kn
+
18%
18,89 POPUST
27 %
kn
+
9,49 POPUST
13 %
ipremu a…
Umak*
Ajvar blagi
više vrsta 360 g Felix redovna cijena: 18,99 kn 1 kg = 33,03 kn
700 g Doora redovna cijena: 17,99 kn 1 kg = 21,13 kn
kn
11,89 POPUST
Aceto Balsamico
21,29 POPUST
21 %
Gotovo jelo od graška i tune, od graha i tune*
28,99 POPUST
34 %
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
17 %
0,75 l Marina redovna cijena: 69,99 kn 1 l = 79,32 kn
kn
+
26,49 POPUST
kn
17 %
59,49 POPUST
+
15 %
Tuna namaz
u maslinovom ulju, u salamuri 125 g Rio Mare redovna cijena: 19,99 kn 1 kg = 119,92 kn
kn
POPUST
+
Skuša fileti*
2 x 160 g Rio Mare redovna cijena: 43,99 kn 1 kg = 90,59 kn
14,79
Ekstra djevičansko maslinovo ulje**
0,5 l Zvijezda redovna cijena: 31,99 kn 1 l = 52,98 kn
kn
+
37 %
Ekstra djevičansko maslinovo ulje
500 ml Il Torrione Ducale redovna cijena: 26,99 kn 1 l = 42,58 kn
kn
classic 100 g Eva redovna cijena: 8,99 kn 1 kg = 66,90 kn
kn
14,99 POPUST
25 %
**Proizvodi dostupni u Mercator prodajnim mjestima
kn
6,69 POPUST
25 %
Sir dimljeni*
Sir dimljeni*
natur, pakiranje cca 1 kg 1 kg Jermi redovna cijena: 129,99 kn
kn
99,99 POPUST
Sir meki u salamuri
250 g Bergader Petida redovna cijena: 20,99 kn 1 kg = 67,96 kn
kn
POPUST
18%
16,99
Sir Trapist
kn
19%
Sir Ementaler
kora pakiranje cca 2 kg 1 kg Mercator redovna cijena: 63,99 kn
pakiranje cca 2 kg 1 kg Zdenka redovna cijena: 68,99 kn
16,99
kn
12%
54,99 POPUST
Sir Gouda
pakiranje cca 2 kg 1 kg Zdenka redovna cijena: 93,49 kn
14%
Sir Edamac
POPUST
+
17,99 POPUST
+
Classic 280 g Zdenka redovna cijena: 19,49 kn 1 kg = 60,68 kn
NOVO!
POPUST
kn
Sir topljeni
napravljen od najkvalitetnijeg mlijeka iz Alpa, prigodan za pripremu hladnih i toplih jela
kn
kriška 150 g Vindija redovna cijena: 20,99 kn 1 kg = 119,93 kn
109,99
23%
Na odjel delikates potražite
Sir Bovizola
sa šunkom pakiranje cca 1 kg 1 kg Jermi redovna cijena: 134,99 kn
20%
Pršut drniški bez kosti
pakiranje cca 1 kg 1 kg Sirela redovna cijena: 68,99 kn
vakum pakiranje 1 kg Dim-Mes redovna cijena: 159,99 kn
NAJBOLJI IZBOR!
kn
59,99 6
POPUST %
kn
+
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima
74,99 POPUST
19%
kn
+
55,99 POPUST
18%
kn
+
124,99 POPUST
21%
lu sa e…
Buđola dalmatinska narezak vakum pakiranje cca 250 g Dim-Mes redovna cijena: 121,99 kn 1 kg
POPUST
+
22%
Panceta istarska
100 g Pisinium redovna cijena: 22,99 kn 1 kg = 189,90 kn
94,99
kn
Poliko narezak
Pršut ruža narezak
kn
18,99 POPUST
+
17%
Šunka pureća exclusive
vakum pakiranje 250 g Cekin redovna cijena: 13,99 kn 1 kg = 39,96 kn
9,99 POPUST
kn
POPUST
32,99 POPUST
29%
21%
kn
19,99 POPUST
26%
Bečka salama
1 kg Imi Ivanec redovna cijena: 55,99 kn
69,99 POPUST
kn
22%
vakum pakiranje 1 kg Vajda redovna cijena: 89,99 kn
kn
POPUST
16,99
Međimurska salama
1 kg Vajda redovna cijena: 46,99 kn
+
89,99
330 g Sljeme redovna cijena: 26,99 kn 1 kg = 60,57 kn
28%
Pariška salama
kn
Čajna kobasica
400 g Perutnina redovna cijena: 21,99 kn 1 kg = 42,47 kn
kn
vakum pakiranje cca 300 g Pisinium redovna cijena: 114,99 kn 1 kg
22%
kn
39,99 POPUST
28%
Hrenovka pileća extra
Hrenovke
vakum pakiranje 300 g Danica redovna cijena: 13,99 kn 1 kg = 39,96 kn
400 g + 100 g GRATIS Perutnina redovna cijena: 13,99 kn 1 kg = 21,98 kn
kn
10,99 POPUST
kn
21%
Debrecinka
11,99 POPUST
14%
Pašteta pileća jetrena u crijevu
440 g Pik Vrbovec redovna cijena: 19,99 kn 1 kg = 36,34 kn
Mesni narezak
1 kg Vajda redovna cijena: 59,99 kn
100 g Perutnina redovna cijena: 3,99 kn 1 kg = 34,90 kn
kn
15,99 POPUST
Lasagne*
3,49
kn
20%
POPUST
12%
POPUST
2,99 POPUST
25%
*Proizvodi su dostupni na Gastro odjelima
33%
Račići surimi panirani*
100 g redovna cijena: 6,49 kn 1 kg = 54,90 kn
kn
39,99
kn
Oslić file panirani*
100 g redovna cijena: 3,99 kn 1 kg = 29,90 kn
Brzo pripr obrok …
100 g redovna cijena: 5,49 kn 1 kg = 39,90 kn
kn
5,49 POPUST
15%
kn
3,99 POPUST
27%
remljen …
Rolice sa slaninom Gavelino
Pileći file smrznuti
550 g Cekin redovna cijena: 41,99 kn 1 kg = 61,80 kn
500 g Ledo redovna cijena: 34,99 kn 1 kg = 55,98 kn
kn
POPUST
+
Namaz mliječni Dukatela classic maxi
Vrhnje kiselo
kn
+
10,99
kn
8
POPUST %
POPUST
Okruglice Crispy pops, pizza pops panirane smrznute
kn
7,49 POPUST
+
POPUST
33%
20%
kn
21%
6,49 POPUST
13%
Pureće meso panirano
400 g Puris redovna cijena: 28,99 kn 1 kg = 62,47 kn
19,99
POPUST
2,8% m.m. 4 x 150 g ‘z bregov redovna cijena: 7,49 kn 1 kg = 10,82 kn
Cordon bleu
500 g Cekin redovna cijena: 29,99 kn 1 kg = 39,98 kn
kn
18%
27,99
Jogurt
0,1% m.m. 500 g Dukat redovna cijena: 9,49 kn 1 kg = 14,98 kn
6,99
kn
19%
Jogurt AB kultura
12% m.m. 400 g Dukat redovna cijena: 8,59 kn 1 kg = 17,48 kn
250 g Dukat redovna cijena: 11,99 kn 1 kg = 43,96 kn
33,99
320 g Puris redovna cijena: 17,99 kn 1 kg = 49,96 kn
kn
24,99 POPUST
13%
kn
15,99 POPUST
11%
Okruglice s nadjevom od marelica, od šljiva
Vrhnje za kuhanje biljno
smrznute 500 g Žitoproizvod redovna cijena: 23,99 kn 1 kg = 41,98 kn
200 ml Bravo Crem redovna cijena: 6,49 kn 1 l = 27,45 kn
kn
20,99 POPUST
+
Njoki
12%
POPUST
15%
Panirani filet oslića
smrznuti 500 g Marex gel redovna cijena: 14,49 kn 1 kg = 25,98 kn
Rižoto s plodovima mora
smrznuti 400 g Ledo redovna cijena: 24,99 kn 1 kg = 54,98 kn
kn
12,99 POPUST
+
smrznuti 600 g Ledo redovna cijena: 31,99 kn 1 kg = 48,32 kn
kn
10%
Lignja Patagonica kolutići i krakovi
21,99 POPUST
+
NAJBOLJI
IZBOR!
POPUST
10%
9
POPUST %
+
smrznuta 1 kg Mercator, Frozen Land redovna cijena: 46,99 kn
NAJBOLJI
32,99
28,99
Pastrva očišćena
smrznuti 1 kg Mercator, Frozen Land redovna cijena: 26,99 kn
kn
kn
12%
Oslić bez glave
smrznuta 400 g Ledo redovna cijena: 36,99 kn 1 kg = 82,48 kn
+
5,49
kn
U hladnjaku im a m o …
IZBOR!
kn
21,99 POPUST
18%
kn
39,99 POPUST
14%
IGRAJMO SE ZAJEDNO! Društvena igra Pogodi lik
Slikovnica* Princezini prijatelji, Pjevaj sa mnom Pooh
Monster High, Hello Kitty redovna cijena: 129,99 kn
Disney redovna cijena: 79,90 kn
…
kn
Lego redovna cijena: 79,99 kn
kn
kn
50%
POPUST
13%
239,99 POPUST
Prijevoznik automobila** Lego redovna cijena: 229,99 kn
20%
sadrži: stalak za spise, držač olovaka i bloka, kartonski ladičar 3/1 redovna cijena: 69,99 kn
15%
*Proizvodi dostupni u Mercator hipermarketima i većim Getro centrima
POPUST
71,99 POPUST
kn
20%
135,99 20%
Disney redovna cijena: 99,99 kn
Uredski set*
195,49 POPUST
kn
kn
Plišana igračka sa zvukom
redovna cijena: 89,99 kn Dora istražuje redovna cijena: 299,99 kn
kn
kn
103,99
Dječje prijenosno LCD igrica Spiderman, Planes računalo*
69,59 POPUST
redovna cijena: 169,99 kn
39,95 POPUST
Kamion Monster**
Društvena igra 5 sekundi
20%
79,99 POPUST
+
20%
Kutija set*
dimenzije kutija: 32 x 23 x 15 cm, 23 x 18 x 14 cm, 22 x 13 x 13 cm 3/1 redovna cijena: 69,99 kn
55,99 POPUST
kn
20%
kn
55,99 POPUST
20%
**Proizvodi dostupni u odabranim Mercator hipermarketima i Getro centrima
Akcija traje od 1.3. do 31.3., odnosno do isteka zaliha.
20% POPUSTA
AN IM T R O S A I N T E M O G NA NO la a k ti r a e iš v i il 2 je n p kod ku
Popust od 20%, uz korištenje PIKA kartice, odobrava se kod kupovine dva ili više artikala za nogomet. Popust se odnosi na odjeću, obuću i opremu za nogomet. Popust se obračunava na blagajni. Popusti na artiklima se ne zbrajaju.
DODATNI POPUST
na cjelokupni asortiman
-20% DODATNI POPUST na cjelokupni asortiman
-30% DODATNI POPUST
na cjelokupni asortiman odjeće
-20% Slika je simbolična Popusti vrijede uz korištenje Pika kartice. Popusti se odobravaju na blagajni i ne zbrajaju se s ostalim akcijama i popustima. Popusti se obračunavaju na iznos umanjen za sezonski popust.