Sretan Uskrs
16,90 1.55kn
9, 1.
komje
90 29
kn
16% %uštedite gespart 41
ZA VRIJEME JE U KUPOVIN A K MATA *
BEZ DO 6 RATA–
NIVEA gel za tuširanje 250 ml, više vrsta
Usporedite naše cijene!
kn 3,96/100 ml
www.mueller.hr Ponuda vrijedi od četvrtka,
21.03.2013. do srijede, 27.03.2013. Poklon-Bon Darovna Kartica
www.mueller.hr
Uvijek dobra ideja...
-POKLON BONOVI
14,90kn
kom
12,90kn
34 % uštedite
38 % uštedite
CAREFREE dnevni ulošci, veliko pakiranje, više vrsta
BEBE YOUNG CARE maramice za čišćenje lica 25 kom, više vrsta
od 2,48/10 kom
kn 5,16/10 kom
7,90 kn kom
15,50 kn
4,90kn
119,90 kn
kom
9,90kn
37 % uštedite
36 % uštedite
HIPP voćna kašica 190 g, više vrsta
ODOL-MED 3 Original, Extra White, Mint ili Atemklar Eisfrisch pasta za zube 75 ml ili DR. BEST Flex Plus četkica za zube, više vrsta
kn 2,58/100 g
kn 13,20/100 ml
kom
29 % uštedite
KOVČEG SA ŠMINKOM 54-dijelni
6,90kn kom
15,90 kn
4,90kn
28 % uštedite
gel za tuširanje 300 ml, više vrsta kn 16,33/1 L
Kvalitetna robna marka
19,90 kn
17,90 kn
32,90 kn
13,
11,
19,
kom
90
kn
30 % uštedite
kom
90
kn
84,90kn
kom
90
kom
9,90kn
37 % uštedite
VERNEL omekšivač za rublje 1 L, više vrsta kn 9,90/1 L
AKCIJA 15%
kn
33 % uštedite
39 % uštedite
JACOBS kava u filter vrećicama 105 g, više vrsta
MILKA zec 130 g, više vrsta
DASH sredstvo za pranje rublja u prašku 1,35 kg1) ili tekuće 1,26 L2) ili 1,4 L3)
kn 13,24/100 g
kn 9,15/100 g
1) kn 14,74/1 kg 2) kn 15,79/1 L 3) kn 14,21/1 L
15 % popusta na sve Beauty Baby pelene. Popust se oduzima neposredno na blagajni.
Kvalitetna robna marka
Zbog tehničkih razloga može se dogoditi da pojedini proizvodi ne budu raspoloživi u nekim poslovnicama. U tom slučaju obratite se našem osoblju, a mi ćemo se potruditi da spomenuti proizvod dobijete. Međutim, ne možemo jamčiti nabavu tog proizvoda. Sve cijene otisnute u ovom prospektu izražene su u kunama. MUE_20130318-D06_HR.indd 1
* DANAS KUPITE I U MALIM RATAMA SA SVOJOM VISA, AMERICAN EXPRESS, MAESTRO, MASTERCARD, DINERS ILI VISA ELECTRON KARTICOM OTPLATITE. Obročno plaćanje za iznose od 300,00 kn Sve dodatne informacije možete dobiti na prodajnom mjestu.
kom
20,90 kn
D06-2013-HR-1
22,90 kn
22.02.13 13:30
Müller 2013. slavi svoj 60-godišnji jubilej! 169,90 kn
Müller-Akcija
kom
134,90kn
20 % uštedite
113,90 kn
kom
84,
90
NAOMI CAMPBELL At Night toaletna voda 30 ml
kn
25 % uštedite
kn 44,97/10 ml
EKSPLOZIVAN VOLUMEN “BRZINOM RAKETE”! RAKETE”
NOVO
ROCKET VOLUM’EXPRESS ™
®
MASKARA
199,90 kn kom
159,90kn
20 % uštedite
69,90kn kom
49,90 kn
28 % uštedite
BOURJOIS Flower Perfection tekući puder, više nijansi
CHRISTINA AGUILERA parfemska voda 30 ml kn 53,30/10 ml
PONUDA kom
116,90kn
NOVO!
189,90kn
kom
23 % uštedite
NOVO kom
244,90kn
POKLON
putna torba pri kupnji bilo kojeg mirisa Antonio Banderas 100 ml
89,90kn
toaletna voda 80 ml
BETTY BARCLAY Tender Blossom toaletna voda 20 ml
kn 30,61/10 ml
kn 44,95/10 ml
kn 18,99/10 ml
109,90 kn kom
18 % uštedite
i attan Manh Magic Duo , t c e a f f sjenil Mat E Multi/ ct Eyes trio Perfe
-30% *akcija vrijedi do isteka zaliha
PONUDA kom
DAVID BECKHAM The Essence toaletna voda 30 ml kn 29,97/10 ml
149,90 kn
99,90kn
kom
26,90kn kom
21,
50
kn
20 % uštedite like a MILLION MILES AWAY toaletna voda 10 ml
119,90kn
20 % uštedite
get into the mood.
L‘ORÉAL Mega Volume Collagene 24h maskara + olovka za oči
89,90kn
Matt Magique tekući puder, više nijansi
toaletna voda 50 ml
58,90kn kom
46,90kn
20 % uštedite
kn 9,38/10 ml
PUMA Man Green ili Woman Yellow toaletna voda 40 ml kn 29,98/10 ml
Sve cijene otisnute u ovom prospektu izražene su u kunama. Zbog tehničkih razloga može se dogoditi da pojedini proizvodi ne budu raspoloživi u nekim poslovnicama. U tom slučaju obratite se našem osoblju, a mi ćemo se potruditi da spomenuti proizvod dobijete. Međutim, ne možemo jamčiti nabavu tog proizvoda. MUE_20130318-D06_HR.indd 2
20.02.13 12:12
Usporedite naše cijene! 36,90kn kom
Müller-Akcija
29,50kn
20 % uštedite
139,90 kn
MELEM univerzalna zaštitna krema za osjetljivu kožu 35 ml kn 84,29/100 ml
AKCIJA
kn
28 % uštedite
GILLETTE MACH 3 britvice 8 kom kn 12,49/1 kom
34,90 kn
14,90kn
kom
99,90
15 %
15 % popusta na sve etuie za manikuru. Popust se oduzima neposredno na blagajni.
21,90 kn
kom
kom
29,90kn
24,90kn
kom
28,90 kn
26,90kn
kom
19,90kn
31 % uštedite
28 % uštedite
10 % uštedite
30 % uštedite
GARNIER MINERAL dezodorans u spreju 150 ml1) ili roll-on 50 ml2), više vrsta
GARNIER BODY gel krema, losion ili mlijeko za tijelo 400 ml, više vrsta
EVELINE losion za tijelo 300 ml, više vrsta
losion za sunčanje, ZF 20, 200 ml
1) kn 9,93/100 ml 2) kn 29,80/100 ml
kn 62,25/1 L
kn 8,97/100 ml
24,90kn kom
18,90kn
19,90kn
kom
20 % uštedite
13,90kn
kom
mlijeko za tijelo 250 ml, više vrsta
Kvalitetna robna marka
28 % uštedite
9,90kn
kom
kom
26,90kn
10 % uštedite
PRIRODNA KOZMETIKA
gel za tuširanje 250 ml, više vrsta
krema za ruke 75 ml, više vrsta
kn 3,96/100 ml
kn 19,86/100 ml
Kvalitetna robna marka
29,90kn
14,90kn
21 % uštedite
PRIRODNA KOZMETIKA
PRIRODNA KOZMETIKA
kn 19,90/100 ml
32,90kn
18,90kn
23 % uštedite
PRIRODNA KOZMETIKA
kom
Kvalitetna robna marka
12,90kn
26 % uštedite
ulje za tijelo 100 ml, više vrsta
45,90 kn
kn 9,95/100 ml
Kvalitetna robna marka
21,90 kn kom
16,90 kn
18,90kn
kom
13 % uštedite
13,50kn
20 % uštedite NJEGA KOSE
EKSKLUZIVNO
PERFECT MOUSSE boja u pjeni, više nijansi
GARNIER COLOR SENSATION boja za kosu, više nijansi
PANTENE PRO-V lak za kosu 250 ml1) ili pjena za kosu 200 ml2), više vrsta 1) kn 7,56/100 ml 2) kn 9,45/100 ml
U
-u
šampon ili regenerator za kosu 300 ml, više vrsta kn 45,00/1 L
Zagreb, City Center One, Jankomir 33 (01/5496-190) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Kućanstvo - Papirnica • Slavonski Brod, Shopping Centar Supernova, Osječka 284 (035/492-600) Drogerija - Parfumerija - Papirnica • Varaždin, Shopping Park Supernova, Optujska cesta 171 (042/403-500) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Zagreb, Shopping Centar Garden Mall, Oporovečka cesta 14 (01/2961-300) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Donja Bistra, Shopping City West Gate, Zaprešićka 2 (01/3900-000) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Kućanstvo - Papirnica • Koprivnica, TC, Radnička cesta bb (048/250-700) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Osijek, STC, Ulica Josipa R. Kira 36 (031/514030) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Karlovac, trgovački centar Supernova, Prilaz Većeslava Holjevca 12 (047/606-000) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica •
MUE_20130318-D06_HR.indd 3
20.02.13 12:12
Uskršnja dekoracija ŽABA PRINC od keramike, 20 cm
STAKLENE PTIČICE 6/1
55,90 kom 39,90 kn METALNI UKRAS PIJETAO ILI KOKOŠ
71,90 kom 59,90 kn kn 9,98/1 kom
-28 %
63,90 kom 55,90 kn
-16 %
-12 % PLIŠANA OVCA
47,90 kom 29,90 kn PRIVJESAK ZA KLJUČEVE zec, sortirano
-37 %
11,90 kom 8,90 kn
-25 %
GERANIJE sortirano
MINI ZEC ILI OVCA u poklon vrećici
7,90 kom 5,50 kn
-10 %
METALNA LANTERNA
39,90 kom 35,90 kn
47,90 kom 35,90 kn
-30 %
METALNA LONČANICA
47,90 kom 35,90 kn
-25 %
-25 %
-28 % USKRŠNJA KOŠARICA
6,90 kom 4,90 kn
SVIJEĆE 4/1, 65/40 mm, više boja
kom 15,90 kn kn 3,97/1 kom
-18 % RUŽE U LONČANICI
31,90 kom 25,90 kn BELLA CASA STOLNA STAZA 32,5 x 400 cm
-25 % METALNA VJETRENJAČA sortirano
-25 %
kom 31,50 kn
7,90 kom 5,90 kn
MIRISNA SVIJEĆA U ČAŠI
23,90 kom 17,90 kn
-35 % SVIJEĆA U ČAŠI poklon paket
39,90 kom 25,90 kn
-35 % SVIJEĆE U ČAŠI 3/1
39,90 kom 25,90 kn kn 8,63/1 kom
-21 % BELLA CASA SALVETE 33 x 33 cm, 20 kom
kom 15,90 kn kn 7,95/10 kom
DEKORATIVNA FOLIJA ZA USKRŠNJA JAJA
22,90 kom 17,90 kn
METALNA ŽABA sortirano, s mjeračem padalina cca. 95 cm ili noćnom svjetlećom kuglom cca. 60 cm
AKCIJA od 39,90 kn
Ponuda vrijedi od četvrtka, 21.03.2013. do srijede, 27.03.2013. Sve cijene otisnute na ovima dvjema stranicama izražene su u kunama. MUE_20130318-D06_HR.indd 4
20.02.13 12:13
A
Poklon ideje za uskršnje gnijezdo 24,90 kn kom
16,90 kn
19,90kn
kom
20 % uštedite
20 % uštedite
KINDER Maxi jaje 100 g
AFTER EIGHT 200 g1) ili NESTLE CHOCO CROSSIES 180 g2) ili CHOCLAIT CHIPS 135 g3), više vrsta
kn 19,90/100 g
1) kn 6,75/100 g 2) kn 7,50/100 g 3) kn 10,00/100 g
AKCIJA kom
17,90kn
ZIVNO EKSKLU -u U
Müller-Akcija
13,50kn
17,90 kn
kom
13,90
kn
22 % uštedite
KINDER/FERRERO jaja 100 g1) ili HARRY HASE 110 g2), više vrsta 1) kn 13,90/100 g 2) kn 12,63/100 g
134,90 kn
99,90kn
kom
25 % uštedite
CELEBRATIONS praline 200 g1) ili AMICELLI 225 g2)
LINDT praline Superior 400 g
1) kn 8,95/100 g 2) kn 7,95/100 g
kn 24,98/100 g
77,90 kn kom
59,90kn
23 % uštedite
kom
74,90kn
JOVAN FOR WOMEN parfemska voda 50 ml
kn 199,66/100 ml
kn 149,80/100 ml
kom
29,90kn
25 % uštedite
kom
39,90kn
16 % uštedite
PLAYBOY FEMALE toaletna voda 30 ml, više vrsta
39,90 kn
AKCIJA
89,90 kn
39,90 kn kom
24,90kn
37 % uštedite
DOVE poklon set Pure gel za tuširanje 250 ml, losion za tijelo 400 ml + GRATIS privjesak za ključeve
BETTINA BARTY gel za tuširanje ili losion za tijelo 500 ml, više vrsta kn 49,80/1 L
69,90 kn kom
44,90kn
35 % uštedite
AKCIJA mirisni poklon set gel za tuširanje 200 ml ili losion za tijelo 250 ml, više vrsta
Kvalitetna robna marka
kom
ADIDAS MALE toaletna voda 50 ml, više vrsta kn 89,80/100 ml
od
39,
90
39,90kn
AXE poklon set Apollo, Anarchy ili Dark Temptation, gel za tuširanje 250 ml + dezodorans u spreju 150 ml
29,90kn kn
kom
22,50kn
AXE APOLLO
AKCIJA kom
69,90kn
24 % uštedite
KOZMETIČKA TORBICA smeđa s prugicama, kom 39,90 kn KOVČEG ZA KOZMETIKU smeđi s prugicama, kom 109,90 kn
DR. SCHELLER krema za ruke s arganovim uljem 75 ml kn 30,00/100 ml
POKLON SET 4-DIJELNI Sadrži: 260 ml gel za tuširanje i losion za tijelo, spužva za kupanje i 240 g sol za kupku
Sisak, trgovački centar Supernova, Zagrebačka cesta 47 / G (044/567-400) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Zadar, Shopping Centar Supernova, Ulica akcije Maslenica 1 (023/ 329-850) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Split, City Center One, Vukovarska ulica 207 (021/434-540) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Kućanstvo - Papirnica • Zagreb, Trg bana Josipa Jelačića 8 (01/4893-150) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Kućanstvo - Papirnica • Osijek, Shopping Centar Avenue Mall, Ulica Sv. Leopolda Bogdana Mandića 50/A (031/297-860) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Kućanstvo - Papirnica • Šibenik, Shopping Centar Supernova, Put vida 6 (022/ 215-799) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Papirnica • Zagreb, City Center One, Slavonska avenija 11d (01 / 2371 117), Drogerija - Parfumerija - Igračke -Čarape - Papirnica • Virovitica, Park & Shop, Osječka bb (033 / 787 - 535) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Čarape • Rijeka, ZTC-Shopping, Zvonimirova 3 (051/213-380) Drogerija - Parfumerija - Igračke - Čarape - Papirnica
MUE_20130318-D06_HR.indd 5
20.02.13 12:13
Usporedite naše cijene! 23,90 kn
Müller-Akcija
kom
18,90kn
AKCIJA 20 %
20 % uštedite
AKCIJA
20 %
KÖLLN müsli 500 g1) ili 600 g2), više vrsta 1) kn 37,80/1 kg 2) kn 31,50/1 kg
AKCIJA 20%
14,90 kn
HIPP I NUK 20 % popusta na sve Hipp Babysanft i Nuk proizvode. Popust se oduzima neposredno na blagajni.
kom
79,90 kn
59,90kn
AKCIJA 20%
AKCIJA kom
16,90kn
25 % uštedite
HIPP prijelazno mlijeko 2, 3 ili mlijeko za djecu 800 g kn 74,88/1 kg
HIPP 20 % popusta na Hipp kašice od 250 g, više vrsta. Popust se oduzima neposredno na blagajni.
kn 11,90/1 L
23,50 kn kom
17,50kn
ARONAL FORTE ili Elmex Kariesschutz ili Sensitive ili Meridol pasta za zube 75 ml
KUKIDENT krema s kamilicom ili neutralna 3u1 krema za učvršćivanje zubne proteze 40 g
kn 22,53/100 ml
kn 43,75/100 g
31,90 kn
32,90kn
kom
21 % uštedite
HUGGIES Pure vlažne maramice 4 x 64 kom
BEAUTY&CARE Auti sapun 250 ml1) ili Hello Kitty 400 ml2)
kn 12,85/100 kom
1) kn 9,96/100 ml 2) kn 6,23/100 ml
AKCIJA
27,90 kn
24,90kn
17 % uštedite
kom
HAPPY DAY nektar ili sok 1 L, više vrsta
25 % uštedite
39,90 kn kom
11,90kn
20 % uštedite
SEGAFREDO 20 % popusta na sve Segafredo proizvode. Popust se oduzima neposredno na blagajni.
kom
BIO GOURMET 20 % popusta na sve Bio Gourmet proizvode. Popust se oduzima neposredno na blagajni.
kom
kom
22,90kn
6,90kn
njegujuće maramice s kremom protiv pelenskog osipa 15 kom
kn 1,99/1 kom
kn 4,60/10 kom
Kvalitetna robna marka
24,90kn
21 % uštedite
MERIDOL četkica za zube, više vrsta
ORAL-B zubni konac 50 kom
kom
5,50kn
kn 4,98/10 kom
9,90 kn kom
22 % uštedite
podloga za previjanje 10 kom
kom
17 % uštedite
AKCIJA
8,90 kn
19,90kn
31,90 kn
7,90kn
20 % uštedite
čistač za jezik, četkica za zube Hoch-Tief ili Intensiv Clean
Kvalitetna robna marka
vodica za ispiranje usta Mint ili Fresh, 500 ml kn 15,80/1 L
Kvalitetna robna marka
Ponuda vrijedi od četvrtka, 21.03.2013. do srijede, 27.03.2013. Sve cijene otisnute na ovima dvjema stranicama izražene su u kunama. MUE_20130318-D06_HR.indd 6
22.02.13 13:30
Usporedite naše cijene! 129,90 kn kom
105,90kn
18 % uštedite
159,90 kn kom
Müller-Akcija
119,90kn
25 % uštedite
NOVO
AUTOMOBILI u omjeru 1:55
129,90 kn kom
99,90kn
HOBBIT AVANTURA akcijska figura
159,90 kn kom
139,90kn
29,90
kn
NOVO kom
239,90kn
23 % uštedite
IRON MAN akcijska figura
kom
VESELA TORBICA zečići, roza ili plava
VATROGASCI
55,90 kn kom
39,90kn
129,90 kn kom
89,90kn
239,90 kn kom
159,90kn
12 % uštedite
28 % uštedite
30 % uštedite
33 % uštedite
SET CHIMA AKCIJA
BAGER S UTOVARIVAČEM
JUST PANEL 38-dijelna slagalica
CVJETNA VILA
319,90 kn kom
259,90kn
159,90 kn kom
119,90kn
319,90 kn kom
249,90kn
129,90 kn kom
105,90kn
18 % uštedite
25 % uštedite
21 % uštedite
18 % uštedite
VILIN VRT
LUTKA 32 cm
PUTNI KREVET ZA LUTKU
PROLJETNA MODA
139,90 kn kom
99,90kn
239,90 kn kom
199,90kn
279,90 kn kom
199,90kn
129,90 kn kom
99,90kn
28 % uštedite
16 % uštedite
28 % uštedite
23 % uštedite
WMF SET LONACA 8-dijelni
2U1 GURALICA I HODALICA
GLAZBENI VLAK 31-dijelni
MOJE PRVE PUZZLE
Müller u Hrvatsku donosi najveći asortiman drogerijskih proizvoda! MUE_20130318-D06_HR.indd 7
22.02.13 13:30
Usporedite naše cijene! 37,90 kn
Müller-Akcija
kom
AKCIJA
kom
29,90
kn
19,90 kn
27,90kn
kom
15,90kn
26 % uštedite
20 % uštedite
CORAL sredstvo za pranje rublja 896 g1) ili 1,5 L2), više vrsta
LENOR omekšivač za rublje 950 ml1) ili 1,2 L2), više vrsta
1) kn 31,14/1 kg 2) kn 18,60/1 L
1) kn 16,74/1 L 2) kn 13,25/1 L
ARIEL sredstvo za pranje rublja 666 g1), 1,212 kg2), 1,355 kg3), 667 ml4), 1,314 L5) ili odstranjivač mrlja 500 ml6), 1 L7) ili 500 g8), više vrsta
85,90 kn kom
68,90kn
19 % uštedite
1) kn 44,89/1 kg 2) kn 24,67/1 kg 3) kn 22,06/1 kg 4) kn 44,83/1 L 5) kn 22,75/1 L 6) kn 59,80/1 L 7) kn 29,90/1 L 8) kn 59,80/1 kg
SOMAT XL Somat 1 72 tablete, Somat 7 52 tablete ili Somat 10 44 tablete od 9,57/10 kom
AKCIJA kom
5,90kn
22,90kn
kom
33,90 kn
4,50kn
kom
23 % uštedite
26,90 kn
25,90kn
kom
21,90kn
23 % uštedite
18 % uštedite
TEMPO toaletni papir, 3-slojni, 8 x 170 kom
FEBREZE osvježivač prostora 300 ml, više vrsta
kn 1,90/100 kom
kn 73,00/1 L
* Proizvod koristite na siguran način. Prije upotrebe pročitajte upute za korištenje.
SAGROTAN ALLES IN 1 * 500 ml1), 750 ml2), 1,5 L3) ili 30 kom4) maramica, više vrsta
vrećice za smeće 40 kom, 20 L
1) kn 45,80/1 L 2) kn 30,53/1 L 3) kn 15,26/1 L 4) kn 7,63/10 kom
Kvalitetna robna marka
kn 1,12/10 kom
9,90 kn kom
9,90 kn
7,50kn
kom
24 % uštedite
Varazdin
6,90kn
Donja Bistra
Koprivnica
30 % uštedite
Virovitica
Zagreb Karlovac
osvježivač za WC 2 kom rukavice 1 kom
kn 3,45/1 kom
Osijek
Sisak
Slavonski Brod
Rijeka
Kvalitetna robna marka
Možete nas pronaći u cijeloj Hrvatskoj:
Zamatanje poklona! Vaše poklone sa zadovoljstvom zamatamo besplatno!
Zadar
Fotousluge Izradite svoje fotografije s filmskih negativa ili digitalnih medija! Vaše fotografije razvijamo povoljno i brzo.
Šibenik Split
Dragi kupci, i nama se dogode pogreške u tisku, zbog čega se ispričavamo. Molimo Vas i za razumijevanje, jer svoje proizvode prodajemo samo u količinama za potrebe kućanstva. Zbog tehničkih razloga može se dogoditi da pojedini proizvodi ne budu raspoloživi u nekim poslovnicama. U tom slučaju obratite se našem osoblju, a mi ćemo se potruditi da spomenuti proizvod dobijete. Međutim, ne možemo jamčiti nabavu tog proizvoda. Sve cijene izražene su u kunama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Zadržavamo pravo promjene cijene. Kod grupno oslikanih proizvoda cijena vrijedi samo za jedan proizvod. Ponuda vrijedi samo za Hrvatsku. Müller trgovina Zagreb d.o.o., Nadinska 29, 10010 Zagreb, info@mueller.de. Pregled svih poslovnica i njihovih asortimana možete pronaći na našoj internetskoj stranici www.mueller.hr. MUE_20130318-D06_HR.indd 8
20.02.13 12:14