Skip to main content

KTC

Page 1

45/2022 22/2022

02.06.-08.06.2022. 10.11.-16.11.2022.

Fiksni tečaj konverzije 1 EUR = 7,53450 kn

Omekšivač rublja Violeta 4l (1l=7,50kn; 1l=1,00EUR)

-57%

29,99 kn

69,99kn

o s e m e t i d Obra Više na str. 8.-13.

Luk bijeli pakirani 250g (1kg=27,96kn; 1kg=3,71EUR)

-37%

49,99

8,99kn

kn

0,93 EUR

79,99kn

1,19EUR

www.ktc.hr www.ktc.hr info@ktc.hr info@ktc.hr

Polutvrdi sir Gauda rfs Vindija (kn/kg; EUR/kg)

59,99 kn

7,96

EUR

Birajte mudro!

(1l=5,00kn; 1l= 1l=0,66EUR)

(kn/kg; EUR/kg)

kn

PONUDA do 30.11.

jabuka i naranča

Slavonija

6,99

EUR 9,29EUR

Voćni sok Fis 2l

Lješnjak

-22%

3,98

6,63 EUR

10,62EUR

Naš Katalog proizvoda izrađen je na 100% recikliranom papiru.

8,99 kn

1,19

EUR

RADNO VRIJEME ROBNIH CENTARA: Ponedjeljak–subota: 7-21 h| Nedjeljama, praznicima i blagdanima: NE RADIMO


god

Jed

Vam s a n i

a! zd

0 Tek 3

a.

, a n j a j s a d ! u a n n j a Po b a d a r g je zvije a a n n GLAVNA NAGRADA : MERCEDES A-KLASA 180

FOND

VEĆI

OD

0 kn) 0 , 0 0 0 12€ 400. 3.089, ADNI NAGR

ajnih j s 0 3 da! a r g a n

(5

a r g i dna

a r g a N KUPI JEDAN OD PONUĐENIH PROIZVODA I SUDJELUJ U NAGRADNOJ IGRI!

.

1

3 . 0 1 01.

g: u r k i Dr ug .2022. .11 0 3 o .d

Paprika Šafram slatka ili ljuta 100g ili Kandit čokolada 210g do 400g

Za sudjelovanje na poleđini kopije računa ispišite svoje ime, prezime, adresu i broj telefona te ispunjenu kopiju računa ubacite u za to predviđenu kutiju. Izvlačenje nagrada: 1. krug 08.11.2022., 2. krug 08.12.2022., 3. krug 14.01.2023. Nagradna igra odnosi se na maloprodaju. U nagradnoj igri nemaju pravo sudjelovanja zaposlenici KTC-a te članovi njihovih obitelji. Sve fotografije su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu.

2 2 0 2 .12.

od 02

WWW.KTC.HR


UDRUGA ZA DJECU S TEŠKOĆAMA U RAZVOJU “ZVONČIĆI” KARLOVAC

0 30. 11..--3 01.-30

11 11.’2 2. 11.’22.

GODINA VRIJEDNOST DONACIJE JE

BIRATE MUDRO

30.000,00 kn 3.981,68 €

Kupnjom suncokretovog ulja TENA Tvornice ulja Čepin u KTC supermarketima od 01. do 30.11.2022. sudjeluj u humanitarnom djelu za Udrugu za pomoć djeci s teškoćama u razvoju “Zvončići” iz Karlovca. Više na:

www.ktc.hr


ERNOSTI VJ BA LU K E V O N LA Č ZA O M SA PONUDA

E IT T IS R O K IS E V O D SAKUPLJENE BO T S U P O P Z U U J N P U K ZA Trajna narodna kobasica 500g Žito

Kulenova seka 300g Gavrilović

(1kg=55,98kn; 1kg=7,43EUR)

(1kg=44,98kn; 1kg=5,97EUR)

(1kg=89,97kn; 1kg=11,94EUR)

3 boda

39,99 99

Grah s hamburgerom ili kobasicom 400g Podravka

2 boda

5,31

34,99 99

-32% 26, kn 3

-20% 27, kn

58 , EUR

Grašak-mrkva 400g Ledo

2 boda

4,64

-33%

3

71 ,EUR

Ajvar 350g Podravka

3,58

17, kn 2,39 EUR

Ketchup 500g Podravka

blagi ili ljuti (1kg=37,11kn; 1kg=4,93EUR)

(1kg=24,98kn; 1kg=3,32EUR)

26,99 99

blagi (1kg=17,98kn; 1kg=2,39EUR)

1 bod

-23%

12,99 99

9, kn

1 bod

1,72

-18%

1

33 , EUR

Vrhnje za šlag 500ml

2 boda

3,45

-26% 18, kn 2 4

12, kn

52 , EUR

-30%

1

72 , EUR

12,99 49

-19% 10, kn

1,72

1

39 , EUR

12,99 99

8, kn

-13%

12, kn

1,19 EUR

s 5 žitarica 80g (1kg=99,88kn; 1kg=13,26EUR) s ječmom i povrćem ili s vrganjima i heljdom 70g (1kg=114,14kn; 1kg=15,15EUR)

2 boda

14,99 99

1,72

Juhe bogate Podravka

(1kg=32,48kn; 1kg=4,31EUR)

1 bod

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

1 bod

2,12

Mileram 400g Dukat

Mlijeko bez laktoze 1l Vindija

36% m.m. (1l=37,98kn; 1l=5,04EUR)

25,99 99

15,99 99

1,99

1

72 , EUR

1 bod

-27%

10,99 99

1,46

7, kn 1,06 EUR


KTC KLUB VJERNOSTI KTC KLUB VJERNOSTI Bezalkoholni vitaminski napitak Cedevita 455g razni okusi (1kg=7,00kn; 1kg=0,93EUR)

Bezalkoholni negazirani napitak Fruity 1,5l

-11%

3,58

23, kn 3

18 ,EUR

1 bod

-16%

Mekani biskvit Trancetto 280g s kremom od kakaa ili marelice

Gin South Bank 0,7l

London Dry Gin (1l=57,13kn; 1l=7,58EUR)

(1l=2,53kn; 1l=0,34EUR)

razni okusi (1l=6,66kn; 1l=0,88EUR)

7 bodova

26,99 99

Kalnička ili Kala 1,5l

11,99 99

9, kn

1 bod

1,59

-30%

1

33 , EUR

Žvakaće gume airwaves 4pack

5,49 79

3,kn 0

crni ribizl ili eukaliptus (1kg=231,96kn; 1kg=30,79EUR)

(1kg=49,39kn; 1kg=6,16EUR)

0,73

50 , EUR

3 boda

49,99 99

6,63

-20% 39, kn 5,31 EUR

Sredstvo za dezinfekciju sjaj i čistoću kupaonice Labpro sanitar 1l

uklanja kamenac, -100% higijena, ugodan miris

1 bod

-21%

14,99 99

12, kn

2,19

1

72 , EUR

Krema za ruke Atrix 150ml (1l=113,27kn; 1l=15,03EUR)

1 bod

-21%

16,47 99

12, kn

2,19

1

72 , EUR

Dezodoransi Nivea u roll on-u 50ml

2 boda

3,31

-32% 16, kn 2,25 EUR

9, kn 1,23 EUR

1200w-1400w snaga, Podešavanje vremena, Podešavanje temperature, Posuda kapaciteta 12l, Priprema hrane vrućim zrakom, 2 godine jamstva

*određene vrste, akcija se ne odnosi na linije deep i magnesium

3 boda

29,99 99

-33%

1,86

Pećnica konvekcijska Iskra KP-618

(1l=359,80kn; 1l=47,75EUR)

24,99 99

1 bod

13,99 29

3,98

-40% 17, kn 2,39 EUR

9 bodova

449,99 59,72 78 99

-20% 359, kn 47,EUR 5


PONUDA VRIJEDI OD

PON SRI

14.-16. 11.2022.

vaše kune više vrijede!

Velebitska kobasica Gavrilović

Pučka kobasica Kudelić (kn/kg; EUR/kg)

Panirani pileći medaljoni 660g Cekin

smrznuto (1kg=65,14kn; 1kg=8,65EUR)

(kn/kg; EUR/kg)

* Nije dostupno u Požegi

39,99 kn

5,31

EUR

Birajte mudro!

Oslić bez glave 400g Ledo

37,99 kn

5,04

EUR

Birajte mudro!

Jogurt 4x150g Vindija

2,8% m.m. (1kg=14,15kn; 1kg=1,88EUR)

42,99 kn

5,71

EUR

Birajte mudro!

Kefir 400g Vindija 0,9% ili 3,5% m.m.

(1kg=14,48kn; 1kg=1,92EUR)

(1kg=47,48kn; 1kg=6,30EUR)

18,99 kn

19,99kn

2,52

EUR 2,65EUR

849

-23%

5,79

kn

1,13

EUR

Birajte mudro!

kn

7,59kn

0,77

EUR 1,01EUR


Jabuka crvena 2kg (1kg=4,99kn; 1kg=0,66EUR)

Sirupi Fructal 1l

Ledeni čaj 1,5l Frooty

više vrsta

breskva ili brusnica (1l=3,99kn; 1l=0,53EUR)

-22%

27,99

9

98 , kn

5,99

kn

1,32

EUR

0,80

EUR 4,78EUR

35,99kn

Kinder čokolada 125g

kn

3,71

EUR

Žitarice za doručak Čokolešnik 800g

(1kg=79,92kn; 1kg=10,61EUR)

Torte 400g Balcony čoko, tiramisu ili vienesse (1kg=48,73kn; 1kg=6,47EUR)

(1kg=46,24kn; 1kg=6,14EUR)

-23%

9,99 kn

12,99kn

1,33

EUR 1,72EUR

Rolada kakao ili capuccino 300g (1kg=33,30kn; 1kg=4,42EUR)

-28%

-28%

9,99

36,99

kn

13,99kn

-23%

19,49

kn

1,33

EUR 1,86EUR

51,99kn

Dnevne kreme za lice Nivea 50ml

za suhu kožu ili za normalnu

Tekući sapun Fresh Line 1l Antibakterijski

kn

4,91

EUR 6,90EUR

25,49kn

Čizma crna kratka Vel: 36 - 48

(1l=699,80kn; 1l=92,88EUR)

-41%

34,99 kn

59,99kn

4,64

EUR 7,96EUR

-37% *nije dostupno u Križevcima (Trg Sv.Florijana)

9,99 kn

15,99kn

1,33

EUR 2,12EUR

59,99 kn

69,99kn

7,96

EUR 9,29EUR

2,59

EUR 3,38EUR


OBRADITE SVJEŽE MESO Svinjska klasična polovica

Svinjski but SK u koži ravni rez bez nogice

Svinjski file vp (kn/kg; EUR/kg)

(kn/kg; EUR/kg)

(kn/kg; EUR/ kg)

46,99

23,99

kn

kn

6,24

3,18

EUR

EUR 3,32EUR

24,99kn

Birajte mudro!

Svinjski but SK u koži dalmatinska obrada

Svinjska leđa bez kosti

(kn/kg; EUR/kg)

19

99 , kn

2,65 EUR

(kn/kg; EUR/kg)

29,99

26,99

kn

kn

27,99kn

3,98

3,58

EUR

EUR 3,71EUR

Mješavine začina Fami 170g-180g za kobasice ili za kobasice s češnjakom

Birajte mudro!

Češnjak granulat 70g Derma

(1kg=157,00kn; 1kg=20,84EUR)

Papar crni mljeveni 70g Derma (1kg=128,43kn; 1kg=17,05EUR)

Paprika mljevena 500g Šafram slatka ili ljuta

(1kg=71,98kn; 1kg=9,55EUR)

(1kg=64,65kn;

1kg=8,58EUR),

ili za kulen (1kg=61,06kn; 1kg=8,10EUR)

-23%

10,99 kn

14,29kn

8

1,46

EUR 1,90EUR

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

-31%

10,99

-28%

8,99

kn

15,99kn

1,46

EUR 2,12EUR

kn

12,49kn

1,19

EUR 1,66EUR

-34%

35,99 kn

54,99kn

4,78

EUR 7,30EUR


Svinjska lopatica bez kosti (kn/kg; EUR/kg)

Svinjska koljenica s kostima (kn/kg; EUR/kg)

23,99 EUR

Birajte mudro!

59,99

kn

kn

2,65

7,96

EUR

EUR

Birajte mudro!

Carsko meso

Birajte mudro!

Teleća potrbušina, grudi i rebra s kostima

(kn/kg; EUR/kg)

(kn/kg; EUR/kg)

24,99

45,99

kn

kn

3,32

6,10

EUR

EUR

Birajte mudro!

Paprika čili mljevena 25g Šafram

Sol sitna kamena 5kg (1kg=3,00kn; 1kg=0,40EUR)

(1kg=131,60kn; 1kg=17,47EUR)

-37%

3,29 kn

5,29kn

(kn/kg; EUR/kg)

19,99

kn

3,18

Juneći but bez kosti

0,44

EUR 0,70EUR

Sol krupna morska 5kg (1kg=3,60kn; 1kg=0,48EUR)

14,99

18,99

EUR

EUR

kn

1,99

kn

2,39

9


OBRADITE SVJEŽE MESO Oštrač noževa Pirge, ovalni, profi, 25cm

279,99 kn

37,16 EUR

329,99kn 43,80EUR

Mesarski nož za skidanje sala 155mm

99,99 kn

119,99kn

13,27

EUR 15,93EUR

Set kuka za meso Inox 10kom

Mesarska sjekirica

Sjekač

90×250×5mm

239,99

139,99

kn

31,85 EUR

119,99kn

37,16EUR

Nož - mesarski

oštrica 30cm, ukupna dužina: 30cm, antibakterijska drška

kn

13,27 EUR

169,99kn

15,93EUR

18,58 EUR

Set noževa Premium

20cm drška: PVC

89,99

kn

42,99

kn

12,61

EUR 15,26EUR

109,99kn

Stroj za mljevenje mesa broj 32 + nastavak za kobasice

kn

11,94

EUR 14,60EUR

49,99kn

Punilica za kobasice Zapremnina: 7l Materijal: Inox

459,99 kn

Debljina: 3mm

17,99

479,99kn

61,05

EUR 63,71EUR

kn

20,99kn

2,39

EUR 2,79EUR

Debljina: 5mm

51,99 kn

62,99kn

10

6,90

EUR 8,36EUR

PONUDA 10.11.2022.-23.11.2022.

22,56EUR

Nož Premium

10, 15, 18cm, drška: PVC

94,99 114,99kn

Nož za otkoštavanje široki (15cm), mesarski nož (20cm) i nož za otkoštavanje (uski)(15cm)

99,99

kn

279,99kn

Set noževa

oštrica 17,5cm, ukupna dužina: 30cm, antibakterijska drška

-25%

1.699,99 kn

2.269,99kn

225,63

EUR 301,28EUR

5,71

EUR 6,63EUR


Mesarski nož za rezanje

Mesarski nož za rezanje

40×230×3mm

40×200×3mm

129,99

139,99kn

19,91EUR

Nož Premium

44,99kn

4,91

EUR 5,97EUR

44,99kn

EUR 5,97EUR

Grabilica

65,99kn

0,5 l

20,99kn

20l

EUR 8,76EUR

79,99kn

9,29

EUR 10,62EUR

1l

99,99kn

11,94

EUR 13,27EUR

12l

EUR 2,92EUR

15,93

EUR 19,24EUR

kn

35,83

EUR

Birajte mudro!

kn

21,99kn

emajlirano, s ručkom

69,99 89,99 189,99 369,99 kn

EUR 2,79EUR

2,25

Cjedilo

269,99

7,96

kn

2,25

kn

144,99kn

kn

16,99

119,99

5l

0,25 l

EUR 3,05EUR

Materijal: emajlirani čelik Boja: plava/crno špricana

59,99

-22%

kn

Kanta za mast

0,25 l, materijal: Inox

Plenus 7 za meso drška: PVC drška s 3 točkice

16,99

2,52

22,99kn

Nož

Plenus 6 dimenzija: 15cm drška: PVC

kn

4,64

349,99kn 46,45EUR

Nož

18,99

kn

39,82 EUR

15,93EUR

Plenus 7 za meso drška: PVC

34,99

kn

kn

13,27 EUR

Nož

-22%

36,99

119,99kn

18,58EUR

13cm za filetiranje drška: PVC

299,99

kn

15,93 EUR

Nož Premium

15cm za meso drška: PVC

Nož za rezanje 40×200×3mm, nož za otkoštavanje 30×150×3mm i okrugli brus 24,5cm

99,99

kn

17,25 EUR

Set mesarskih noževa

30×150×3mm

119,99

kn

149,99kn

Mesarski nož za otkoštavanje

kn

25,22

EUR

229,99kn 30,52EUR

30l

kn

49,11

EUR

449,99kn 59,72EUR

-20%

47,99 kn

Ø18cm

59,99kn

6,37

EUR 7,96EUR

-25%

49,99 kn

Ø20cm

66,99kn

6,63

EUR 8,89EUR

11


OBRADITE SVJEŽE MESO Posuda

Banjica

Četvrtasta 70l S ručkama Polipropilen

-20%

94,99 kn

119,99kn

Banjica

Ovalna 85l S ručkama Polipropilen

12,61

EUR 15,93EUR

Korito okruglo Zapremnina: 65l Boja: crna Materijal: polipropilen

Ovalna 45l S ručkama Polipropilen

-27%

79,99

59,99

kn

109,99kn

kn

10,62

EUR 14,60EUR

Kanta Agro

Zapremnina: 20l Boja: crna Materijal: polipropilen

64,99kn

Škaf

Materijal: polipropilen Zapremnina: 33l

-22%

27,99 kn

3,71

EUR 4,78EUR

35,99kn

-20%

Posuda

31,99

17,99

EUR 5,31EUR

21,99kn 2,92EUR

kn

39,99kn

4,25

kn

2,39

EUR

zapremnina: 20l materijal: polipropilen

24,99 kn

3,32

EUR 3,85EUR

28,99kn

Aparat za mljevenje mesa Bosch MFW2510W

Aparat za mljevenje mesa Bosch MFW67440

549,99

1.249,00

Snaga: 350W Kapacitet mljevenja: 1,7kg/min Mljevenje mesa veličine 5 i 8

kn

73,00

EUR

649,99kn 86,27EUR

12

PONUDA 10.11.2022.-23.11.2022.

Snaga: 700W Kapacitet mljevenja: 3.5kg/min Mljevenje mesa veličine 8 Dostupno u centrima: Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Kutina, Zabok, Sisak (kućne potrepštine), Krapina, Križevci (kućne potrepštine)

kn

165,77

Birajte mudro!

EUR

7,96

EUR 8,63EUR


Korito

Korito četvrtasto Agro

60l Polipropilen

Zapremnina: 90l Materijal: polipropilen

54,99

-26%

49,

kn

99

62,99kn

kn

6,63

Zapremnina: 65l Boja: crna Materijal: polipropilen

Banjica 35l Ovalna s ručkom Polipropilen 63×48×21cm

-23%

49,99

49,99

kn

kn

6,63

EUR

Birajte mudro!

Posuda

Sanja, zapremnina: 24l, materijal: polipropilen

EUR 8,36EUR

Korito četvrtasto

EUR 9,02EUR

67,99kn

7,30

64,99kn

6,63

EUR 8,63EUR

Vrećice za domaćinstvo LD 5l 25kom/pak, 1kom=0,17kn/0,02EUR

-25%

29,99 kn

39,99kn

3,98

EUR 5,31EUR

Aparat za nareske Iskra FS-9017A Snaga: 150W Promjer oštrice: Ø189mm Oštrica od nehrđajućeg čelika Duljina rezanja: 160-170mm Podesiva debljina rezanja: 0-20mm Metalno kućište Nositelj ostataka hrane Jednostavno upravljanje

4,29

Vrećice za domaćinstvo LD 3l 25kom/pak, 1kom=0,13kn/0,02EUR

3,19

kn

kn

0,57

0,42

EUR

EUR

Birajte mudro!

Birajte mudro!

Aparat za vakumiranje Status FV500 Family Vac Snaga: 180W Max snaga vakumiranja: -650mbar Maksimalna širina vrećice: 280mm

659,99 kn

87,60

EUR

669,99kn 88,92EUR

Folija za vakumiranje u roli Status 120×3000mm (5kom/set), 280×3000mm (3kom/set) ili 200×3000mm (4kom/set)

579,99 kn

76,98

EUR

Birajte mudro!

59,99 kn

7,96

EUR

Birajte mudro!

Vrećice za vakumiranje

120×550mm 30kom/pak, 200×280mm 40kom/ pak ili 280×360mm 25kom/pak

59,99 kn

7,96

EUR

13


Svježe meso

Pile grill na podlošku

svježe (kn/kg; EUR/kg)

VRHUNSKE KVALITETE

21,99

Prema istraživanu agencije za ispitivanje tržišta i prema ocjeni kupaca meso iz KTC mesnice je najbolje kvalitete.

Hvala Vam na povjerenju! NAŠE JE SVJEŽE MESO NAJBOLJE U KATEGORIJAMA

 SVJEŽINA

KVALITETA

CIJENE

VRIJEDNOST DOMAĆI PRODAVAČ ZA NOVAC PROIZVODI

kn

2,92

EUR

Birajte mudro!

Pileći batak zabatak s dijelom leđa rfs Cekin svježe (kn/kg; EUR/kg)

SVJEŽE MESO u mesnicama: Križevci, Krapina, Prelog, Pakrac, Koprivnica, Varaždin, Ivanec, Zabok, Požega, Pitomača, Virovitica, Daruvar, Karlovac, Kutina, Jalžabet, Velika Gorica, Vrbovec, Čakovec, Bjelovar, Grubišno Polje, Petrinja, Sisak, Mursko Središće i Čazma

Pileća prsa s kožom i kosti rfs Perutnina svježe (kn/kg; EUR/kg)

Pureća krila rfs i na podlošku Vindon svježe (kn/kg; EUR/kg)

19,99 kn

2,65 EUR

Birajte mudro!

Pileći rasjek premium na podlošku Cekin svježe (kn/kg; EUR/kg)

35,99

18,99

EUR

EUR

kn

4,78

Birajte mudro!

Grill burger 400g (1kg=47,48kn; 1kg=6,30EUR)

kn

2,52

Birajte mudro!

Pureći file prsiju 750g Vindon svježe (1kg=79,99kn; 1kg=10,62EUR)

18

59

99 , kn

2,52

EUR

Birajte mudro!

Ćevapčići grill 600g (1kg=46,65kn; 1kg=6,19EUR)

99 , kn

7,96

EUR

Birajte mudro!

Miješano mljeveno meso 540g (1kg=46,28kn; 1kg=6,14EUR)

27

24

99 , kn

3,71 EUR

Birajte mudro! 14

99 , kn

3,32 EUR

Birajte mudro!

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

29,99 kn

3,98

EUR

Birajte mudro!

Burger 400g BBQ Podravka smrznuto (1kg=74,98kn; 1kg=9,95EUR)

-25%

29,99 kn

39,99kn

3,98 EUR 5,31EUR

Ćevapčići 400g BBQ Podravka smrznuto (1kg=89,98kn; 1kg=11,94EUR)

-21%

35,99 kn

45,99kn

4,78

EUR 6,10EUR


Riblji proizvodi Tuna komadići u ulju 185g Lara (1kg=37,78kn; 1kg=5,01EUR)

Kozice 500g Stanić

(1kg=67,98kn; 1kg=9,02EUR)

Tuna u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku 160g Rio mare (1kg=81,19kn; 1kg=10,78EUR)

6,99

12,99

33,99

EUR

EUR

EUR

kn

kn

0,93

kn

1,72

Srdela jadranska 90g Mardešić

4,51

Pašteta od tune 100g Gavrilović

u suncokretovom ulju, u marinadi od limuna ili u umaku s povrćem (1kg=83,22kn; 1kg=11,05EUR)

(1kg=99,90kn; 1kg=13,26EUR)

(1kg=68,74kn; 1kg=9,12EUR)

-31%

10,99kn

7

49 , kn

0,99 EUR

Oslić filet 800g Ledo

1,46EUR

9,99 kn

1,33

EUR

Birajte mudro!

-21%

54,99 kn

69,99kn

7,30

EUR 9,29EUR

k e j i v u e j a j i c K TC aplika mudar izbor tu supermarke m o n je il m o m še a Sve o v na jednom mjestu

S novom KTC aplikacijom više ne morate razmišljati o tome jeste li ponijeli svoju karticu vjernosti, sve što vam je potrebno je vaš pametni telefon. Uz brojne mogućnosti koje donosi aplikacija, kao što su najnovije informacije o ponudama i popustima, katalog proizvoda te lokacije KTC supermarketa, benzinskih crpki, poljoljekarni i restorana; aplikacija će vas pravovremeno obavijestiti i o svim aktualnim nagradnim igrama kroz koje možete osvojiti vrijedne nagrade.

Aplikaciju preuzmite putem Google Play ili App Storea

15


ti Sastojci za na 500 g braš ka 2,5 dl mlije laca 100 g mas 2 žumanjka 50 g šećera 1 kvasac sol

Orahnjača

jesto:

Pr i pr ema:

Kvasac rastopiti u 1 dl mlakog mlijek a i malo šećera, brašno dodati kv u asac, šećer, malo so li, žumanjke, otop maslac i mlijeko. ljeni Zamijesiti tijesto, pokriti ga krpom da se digne. Pom i ostaviti iješamo orahe, gr ožđice, maslac, m šećer te sve prelije ed i mo kipućim mlijek om. Tijesto razvaljati, nadjenuti s nadjev om, saviti ga i stav pleh još 30 min iti u da se diže na topl om. Premazati žu i peći u zagrijano m anjcima j pećnici na 175° C oko 45 min.

nadjev: a z i jc o st Sa raha venih o 500 g mlje ra 150 g šeće 2 dl mlijeka a lac 1 žlica mas a 1 žlica med a đic 100 g grož

Dobar tek! Dobar te k tek IZNOSI IZNOSIDO DO300,00kn 300,00kn

Erste Erste Erstei idruge i druge drugebanke banke bankeizizizMB MB MBNet-a** Net-a** Net-a**

do do do333rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

Karlovačka Karlovačka Karlovačka

do do do333rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

OTP OTP OTP

do do do333rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

Podravska Podravska Podravska

do do do333rate rate rate

manipulativni manipulativni manipulativnitrošak trošak trošak od od od2,50% 2,50% 2,50%do do do666rata; rata; rata; 3,00% 3,00% 3,00%zaza za7-12 7-12 7-12rata; rata; rata; (odgoda (odgoda (odgodaplaćanja plaćanja plaćanjado do do 30 30 30dana) dana) dana)

Privredna Privredna Privredna

do do do333rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

RBA RBA RBA

do do do333rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

Zagrebačka Zagrebačka Zagrebačka

do do do333rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

IZNOSI IZNOSIOD OD300,00kn 300,00knDO DO1.000,00kn 1.000,00kn

*Opcije *Opcije *Opcijeplaćanja plaćanja plaćanjakarticama karticama karticamana na narate rate ratenisu nisu nisumoguće moguće mogućena: na: na:benzinskim benzinskim benzinskim postajama postajama postajamailiiliiliuuupoljoljekarnama poljoljekarnama poljoljekarnama---za za zasvu svu svuvrstu vrstu vrsturobe: robe: robe:mineralna mineralna mineralnagnojiva, gnojiva, gnojiva, sjemenski sjemenski sjemenskikukuruz kukuruz kukuruzi izaštita i zaštita zaštitabilja bilja bilja

Erste, Erste, Erste,PBZ, PBZ, PBZ, Podravska Podravska Podravskai ii Karlovačka Karlovačka Karlovačka

do do do666rata rata rata

beskamatno; beskamatno; beskamatno;POBA POBA POBA- -manipulativni manipulativni manipulativnitrošak trošak trošakod od od 2,50% 2,50% 2,50%do do do666rata; rata; rata; 3,00% 3,00% 3,00%zaza za7-12 7-12 7-12rata; rata; rata; (odgoda (odgoda (odgodaplaćanja plaćanja plaćanjado do do 60 60 60dana) dana) dana)

Zagrebačka Zagrebačka Zagrebačka

do do do12 12 12rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

do do do666rata rata rata

beskamatno; beskamatno; beskamatno;POBA POBA POBA- -manipulativni manipulativni manipulativnitrošak trošak trošakod od od 2,50% 2,50% 2,50%do do do666rata; rata; rata; 3,00% 3,00% 3,00%zaza za7-12 7-12 7-12rata; rata; rata; (odgoda (odgoda (odgodaplaćanja plaćanja plaćanjado do do 60 60 60dana) dana) dana)

Erste, Erste, Erste,Podravska Podravska Podravska

OTP, OTP, OTP,RBA RBA RBAi ii Zagrebačka Zagrebačka Zagrebačka

do do do12 12 12rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

Erste Erste Erste

do do do666rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

OTP, OTP, OTP,Privredna, Privredna, Privredna,RBA RBA RBA i iZagrebačka i Zagrebačka Zagrebačka

do do do12 12 12rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

do do do12 12 12rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

IZNOSI IZNOSIVEĆI VEĆIOD OD1.000,00kn 1.000,00kn beskamatno; beskamatno; beskamatno;POBA POBA POBA- -manipulativni manipulativni manipulativnitrošak trošak trošakod od od 2,50% 2,50% 2,50%do do do666rata; rata; rata;3,00% 3,00% 3,00% zaza za7-12 7-12 7-12rata; rata; rata;(odgoda (odgoda (odgoda plaćanja plaćanja plaćanjado do do90 90 90dana) dana) dana)

Erste, Erste, Erste,Podravska Podravska Podravskai ii Karlovačka Karlovačka Karlovačka

do do do12 12 12rata rata rata

PBZ PBZ PBZi iZagrebačka i Zagrebačka Zagrebačka

do do do24 24 24rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

Erste, Erste, Erste,OTP, OTP, OTP,RBA RBA RBAi ii Podravska Podravska Podravska

do do do12 12 12rata rata rata

beskamatno; beskamatno; beskamatno;POBA POBA POBA- -manipulativni manipulativni manipulativnitrošak trošak trošakod od od 2,50% 2,50% 2,50%do do do666rata; rata; rata;3,00% 3,00% 3,00% zaza za7-12 7-12 7-12rata; rata; rata;(odgoda (odgoda (odgoda plaćanja plaćanja plaćanjado do do90 90 90dana) dana) dana) beskamatno beskamatno beskamatno

Zagrebačka Zagrebačka Zagrebačka

do do do36 36 36rata rata rata

Erste, Erste, Erste,OTP OTP OTPi iRBA i RBA RBA

do do do12 12 12rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

PBZ PBZ PBZ

do do do24 24 24rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

Zagrebačka Zagrebačka Zagrebačka

do do do24 24 24rate rate rate

beskamatno beskamatno beskamatno

do do do36 36 36rata rata rata

beskamatno beskamatno beskamatno

Proizvodi iz letka tehnike dostupni su na odjelima tehničke robe i kućnih potrepština u robnim centrima:

BJELOVAR, Pakračka ulica 1,043/638-871, ČAKOVEC, Športska 6, 040/638-271, IVANEC, Ivanečko naselje 1c, 042/771-870, KOPRIVNICA, I. Česmičkog 15, 048/628-330, KRIŽEVCI, N. Tesle 18, 048/628-593, KRAPINA, Bobovje 52/c, 049/658-100, KUTINA, Sisačka ulica 14, 044/660-871, PAKRAC, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PITOMAČA, Petra Preradovića 2, 033/638-920, PRELOG, ul. Zrinskih, 040/638-160, SISAK, Zagrebačka 49, 044/660-951, SLATINA, Industrijska bb, 033/638-021, VARAŽDIN, Gospodarska 3,042/658-850,VIROVITICA,Vukovarska 3a,033/638-970,VRBOVEC, Zagrebačka 48, 01/2792-876, ZABOK, Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966,

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

PP

**uz **uz **uzMaestro Maestro Maestrokartice kartice karticeErste Erste Erstebanke banke bankeobuhvaća obuhvaća obuhvaćai imaestro i maestro maestrokartice kartice karticesljedećih sljedećih sljedećihbanaka: banaka: banaka:Primo Prim Prim Umag, Umag, Umag,Sberbank, Sberbank, Sberbank,Jadranska Jadranska Jadranskabanka, banka, banka,Veneto Veneto VenetoBanka, Banka, Banka,Kent Kent Kentbanka, banka, banka,Kreditna Kreditna Kreditnaban ba ba

*Opcije plaćanja karticama na rate nisu moguće na benzinskim postajama i u poljoljekarnama (za vrstu robe: mineralna gnojiva, sjemenski kukuruz i zaštita bilja) **Maestro kartica Erste banke obuhvaća i Maestro kartice sljedećih banaka: Primorska banka, Istarska Kreditna banka Umag, Sberbank, Jadranska banka, Veneto banka, Kent banka, Kreditna banka Zagreb, Slatinska banka

16

II


e ć r v o p i Voće

Ananas

Zelje salatno

Podravina (kn/kg; EUR/kg)

Kruška abata

(kn/kg; EUR/kg)

3,49

(kn/kg; EUR/kg)

kn

3,99kn

0,46

EUR 0,53EUR

OPG STRUNJAK

Bio banana (kn/kg; EUR/kg)

7,99

8,99

9,99

EUR

EUR

EUR

kn

kn

1,06

kn

1,19

Varaždinsko kiselo zelje glavica

1,33

Šampinjoni 500g

Mrkva 1kg

(1kg=16,98kn; 1kg=2,25EUR)

(kn/kg; EUR/kg)

-33%

9,99

-39%

8,49

kn

1,33

EUR 1,99EUR

14,99kn

-31%

5,49

kn

13,99kn

kn

1,13

EUR 1,86EUR

7,99kn

0,73

EUR 1,06EUR

Orah jezgra

Suha smokva

(kn/kg; EUR/kg)

(kn/kg; EUR/kg)

34

99 , kn

4,64 EUR

49,99 kn

54,99kn

6,63

EUR 7,30EUR

Oznaka “Najniža cijena u zadnjih 30 dana” odnosi se na najnižu cijenu na nivou svih trgovina KTC- a Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške

ROBNI CENTRI:BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1,043/638-871, ČAKOVEC-64,Športska 4, 040/638-271, ČAZMA-89, F. Vidovića 59B, 043/550-900DARUVAR-78,Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 10a, 048/628-080, GRUBIŠNO POLJE-76, Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58, Ivanečko naselje 1c, 042/771-870, KARLOVAC-8A, Senjska 118, 047/658-100, KOPRIVNICA-40, I. Česmičkog 15, 048/628-330, KOPRIVNICA-88, Trg Eugena Kumičiča 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95, N. Tesle 18–048/628-595, TC KRIŽEVCI-07, Samoposluga–Trg Sv. Florijana 1, 048/628-145, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42, P. Preradovića 2, 033/638-902, POŽEGA-44, P. Radića 46A, 034/638-152,PRELOG-62, Zrinskih bb, 040/638-160, SISAK-41, N. Tesle 12/b, 044/660-926, SLATINA-43, Industrijska bb, 033/638-021, VARAŽDIN-87, Gospodarska 3, 042/658-850, VIROVITICA-46, Vukovarska 3a, 033/638-970, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242, ZABOK-60, Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966

17


Mesne prerađevine

dimljena, pečena, mediteranska ili classic

13,99kn

1,86EUR

(kn/kg; EUR/kg)

-20%

14,99kn

1,99EUR

11

EUR

Birajte mudro!

Kulen baranjski Belje

EUR

Birajte mudro! 18

29,99

139

99 , kn

13,27 EUR

5,31

EUR 8,49EUR

(1kg=99,97kn; 1kg=13,27EUR)

99

kn

63,99kn

6,63

Čajna, kulen, zimska ili srijemska kobasica 300g Podravka

(kn/kg; EUR/kg)

99 , kn

39,99

kn

3,98

(kn/kg; EUR/kg)

(kn/kg; EUR/kg)

49,99

kn

1,59 EUR

Wiener kobasica PIK

-21%

29,99

99 , kn

Trajna salama Bella ili Galanta PIK

(kn/kg; EUR/kg)

Šunka za pizzu PIK

Pureća šunka 100g PIK (1kg=119,90kn; 1kg=15,91EUR)

Šunka u ovitku Gavrilović

kn

3,98

18,58 EUR

Tirolska kobasica 800g PPK (1kg=34,99kn; 1kg=4,64EUR)

27,99 kn

3,71

EUR

Birajte mudro!

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

EUR

Birajte mudro!

Tirolska kobasica Podravka (kn/kg; EUR/kg)

44,99 kn

49,99kn

5,97

EUR 6,63EUR

Kranjska kobasica cca 900g PPK (kn/kg; EUR/kg)

-31%

44,99 kn

65,99kn

5,97

EUR 8,76EUR


Posebna, pariška ili pariška s povrćem 350g Gavrilović

Pileća extra ili pureća posebna 500g Perutnina Ptuj

(1kg=48,54kn; 1kg=6,44EUR)

(1kg=19,98kn; 1kg=2,65EUR)

-23%

16,99

9,99

kn

EUR

Birajte mudro!

(kn/kg; EUR/kg)

-21%

74,99 kn

9,95

EUR 12,61EUR

94,99kn

Jeger Sablić (kn/kg; EUR/kg)

* Nije dostupno u Požegi

12,99kn

EUR

1,99

EUR 1,72EUR

EUR

Birajte mudro!

Dimljena pečenica ili dimljeni vrat Pivac

(kn/kg; EUR/kg)

(kn/kg; EUR/kg)

44,99

51,99

kn

kn

5,97

EUR

Birajte mudro!

54,99kn

Pašteta kokošja ili junior kokošja 95g Argeta (1kg=84,10kn; 1kg=11,16EUR)

7,99

kn

Birajte mudro!

kn

1,33

Hamburger pečeni Sljeme

34,99 4,64

14,99

kn

2,25

Čajna kobasica Vindija

Pileći ili pureći parizer 1kg Stanić

kn

9,49kn

1,06

EUR 1,26EUR

6,90

EUR 7,30EUR

Mesni ili pileći narezak 100g Ascommerce (1kg=34,90kn; 1kg=4,63EUR)

3,49 kn

0,46

EUR

Birajte mudro!

19


Mlijeko i mliječni proizvodi Puding Choco loco ili Choco coco 4x125g Vindija

Caffe Latte, Cappuccino ili Caramel Macchiato cup 220ml Starbucks

(1kg=17,98kn; 1kg=2,39EUR)

Trajno mlijeko 6x1l Vindija 2,8% m.m.

(1l=7,39kn; 1l=0,98EUR)

(l=63,59kn; 1l=8,44EUR)

13,99

8,99

EUR 2,12EUR

EUR

kn

15,99kn

44,34

kn

1,86

kn

1,19

5,88

EUR

Birajte mudro!

President Zagrebački sir 375g Dukat

Svježi posni sir 450g Meggle

(1kg=28,87kn; 1kg=3,83EUR)

(1kg=39,97kn; 1kg=5,30EUR)

-23%

14,99

12,99

kn

kn

1,99

EUR

Birajte mudro!

Voćni jogurt 150g Dukat

(1kg=19,93kn; 1kg=2,65EUR)

2,99 kn

0,40 EUR

Birajte mudro! 20

16,99kn

1,72

EUR 2,25EUR

Jogurt Dukatos 150g

Voćni jogurt 500g Zelene doline

(1kg=33,26kn; 1kg=4,41EUR)

(1kg=15,98kn; 1kg=2,12EUR)

natur, jagoda, badem pistacija, ribiz cimet, naranča cimet ili kolač med

4,99 kn

0,66 EUR

Birajte mudro!

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

jabuka, ananas, jabuka-banana, grožđe-aronija, jagoda, ananas-kokos, borovnica, naranča-mango ili šumsko voće

7,99 kn

1,06

EUR


Trajno mlijeko bez laktoze Lagano jutro 1l 0% ili 1,5% m.m.

Tekući jogurt 1kg Zelene doline

Polutvrdi sir Trapist rfs Zelene doline (kn/kg; EUR/kg)

3,2% m.m.

59,99 kn

7,96

EUR

Birajte mudro!

Topljeni sir 140g Zdenka

(1kg=71,36kn; 1kg=9,47EUR)

11,49

9,99

kn

1,52

EUR

Birajte mudro!

-28%

9,99

kn

kn

1,33

EUR

Birajte mudro!

Mileram 800g Zelene doline

13,99kn

1,33

EUR 1,86EUR

Čvrsti jogurt ili kiselo mlijeko 900g Vindija

12% m.m.

3,2% m.m.

(1kg=21,24kn; 1kg=2,82EUR)

(1kg=14,43kn; 1kg=1,92EUR)

12,99

16,99

kn

kn

2,25

EUR

Birajte mudro!

Kiselo vrhnje 180g Zelene doline

18% m.m. (1kg=22,17kn; 1kg=2,94EUR)

3,99 kn

0,53

EUR

Birajte mudro!

14,99kn

Vegan namaz Alpinesse 250g

(1kg=67,96kn; 1kg=9,02EUR)

16,99 kn

20,99kn

2,25

EUR 2,79EUR

1,72

EUR 1,99EUR

Namaz Margo 500g Zvijezda nova, light ili jogurt

(1kg=25,98kn; 1kg=3,45EUR)

12,99 kn

1,72

EUR

Birajte mudro!

21


Prehrambeni proizvodi Zobeni napitak 500ml Boombox

(1kg=26,06kn; 1kg=3,46EUR)

-25%

8,99

11,99

kn

4,99

kn

1,19 EUR

kn

1,59 EUR

15,99kn

1,59EUR

5,99kn

2,12EUR

Paprika 670g Doora

Krastavci 670g Giana

(1kg=31,40kn; 1kg=4,17EUR)

(1kg=24,97kn; 1kg=3,31EUR)

rezana, OM:350g

6-9 cm, OM:360g

10

1,19

EUR 1,39EUR

10,49kn

Želatina u listićima 10g Dr. Oetker

Preljev za torte 36g Dr. Oetker

(1kg=899,00kn; 1kg=119,32EUR)

(1kg=319,17kn; 1kg=42,36EUR)

1,19 EUR

22

3-pack; svjetli ili crveni

-28%

11,49 kn

15,99kn

1,52

EUR 2,12EUR

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

0,66 EUR 0,80EUR

Grašak 400g Ledo

(1kg=14,99kn; 1kg=1,99EUR)

(1kg=24,98kn; 1kg=3,32EUR)

-31%

14,99

kn

1,46 EUR

8

Finiš 1kg

8,99

99 , kn

99 , kn

(1kg=12,48kn; 1kg=1,66EUR)

smeđi, bijeli ili crveni, OM:460g

(l=17,98kn; 1l=2,39EUR)

bijela

makaroni,pužići, špageti ili vijak

Grah 800g Podravka

okus badem ili lješnjak

11,99kn

Tjestenina 400g Vita

9,99

kn

1,99

EUR 2,92EUR

21,99kn

Mak mljeveni 200g Šafram

(1kg=69,95kn; 1kg=9,28EUR)

-31%

13,99 kn

20,49kn

1,86

EUR 2,72EUR

kn

1,33

EUR

Birajte mudro!

Mješavina za muffine 360g Dr. Oetker

clasic ili čokoladni (1kg=55,53kn; 1kg=7,37EUR)

-27%

19,99 kn

27,49kn

2,65

EUR 3,65EUR


Pasirana rajčica 500g Giana (1kg=9,98kn; 1kg=1,32EUR)

Senf 265g

Majoneza 85g ili 95g Zvijezda

krigla

Crno ulje 500ml

delikates, čili, light 95g(1kg=19,96kn; 1kg=2,65EUR), wasabi ili s prženim lukom 85g (1kg=52,53kn; 1kg=6,97EUR)

(1kg=45,25kn; 1kg=6,01EUR)

(1l=99,98kn; 1l=13,27EUR)

O! NOV

4,99

-29%

11,99

kn

5,29kn

0,66 EUR 0,70EUR

Štrukli 1200g Ledo nadjev od sira

(1kg=29,99kn; 1kg=3,98EUR)

4,99

kn

16,99kn

49,99

kn

1,59 EUR

kn

0,66 EUR

Birajte mudro!

2,25EUR

Savijača vanilija/ šumsko voće 1000g Ledo 2x500g

59,99kn

P

6,63 EUR 7,96EUR

KTC

ekarnica

Croissant marelica 75g Klara (1kg=57,20kn; 1kg=7,59EUR)

35,99 kn

43,99kn

4,78

EUR 5,84EUR

27,99 kn

33,79kn

3,71

EUR 4,48EUR

-28%

4,29

Margarin za kolače i kuhanje 500g (1kg=19,98kn; 1kg=2,65EUR)

-23%

9

99 , kn

12,99kn

5,99kn

EUR 0,80EUR

Lizika 180g Klara (1kg=22,17kn; 1kg=2,94EUR)

1,33 EUR 1,72EUR

Čokolada za jelo i kuhanje 200g Kraš (1kg=49,95kn; 1kg=6,63EUR)

-28%

-27%

3,99 kn

9,99 kn

13,99kn

kn

0,57

1,33

EUR 1,86EUR

5,49kn

0,53

EUR 0,73EUR

Dostupno u: Bjelovaru, Čakovcu, , G. Polju, Ivancu, Jalžabetu, Karlovcu, Koprivnici, Krapini, Križevcima, Kutini, M. Središću, Pakracu, Petrinji, Pitomači, Požegi, Prelogu, Sisku, Varaždinu, V. Gorici, Virovitici, Vrbovcu i Zaboku

23


Slatkiši i grickalice Keks Princeza čoko 230g

Keks plazma original 450g

keks preliven čokoladom, original, kokos ili integralna

(1kg=48,87kn; 1kg=6,49EUR)

(1kg=47,78kn; 1kg=6,34EUR)

-26%

10,99

21,99

kn

kn

1,46

2, EUR 92

EUR 1,99EUR

14,99kn

Keks sendvič 220g Hitt s punjenjem od lješnjak kreme ili čokolade (1kg=43,14kn; 1kg=5,73EUR)

Čokolada mliječna s rižom Mikado 225g Zvečevo

(1kg=86,53kn; 1kg=11,48EUR)

-26%

-26%

9,49

13,99

kn

12,99kn

Čokoladni desert Twix ili Mars 75g

(1kg=62,18kn; 1kg=8,25EUR)

1,26 EUR 1,72EUR

6,49

kn

18,99kn

Keks choco desert orange 147g

mekani biskvit sa preljevom od Milka čokolade (1kg=40,75kn; 1kg=5,41EUR)

kn

1,86 EUR

0,86

EUR

2,52EUR

Čokolada s alpskim mlijekom Milka alpine, noissete ili hazelnut

(1kg=87,38kn; 1kg=11,60EUR)

-33%

5,99 kn

8,99kn

18 24

0,80

EUR 1,19EUR

AKCIJE 19.05.2022.-25.05.2022. PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

6,99 kn

0,93

EUR


Čokolada mliječna Dorina 100g Kraš

punjena ledenim, jaffa, punch, double choco punjenjem 100g (1kg=69,90kn; 1kg=9,28EUR), cocolada 98g (1kg=71,33kn; 1kg=9,47EUR), mousse milky ili mousse 95g (1kg=73,58kn; 1kg=9,77EUR)

Čajni keksi Lilly vanilin 220g ili Zlatka 200g Kraš

Lilly vanilin 220g (1kg=40,86kn; 1kg=5,42EUR) ili Zlatka 200g (1kg=44,95kn; 1kg=5,97EUR)

Napolitanke Jadro 430g Kraš original

(1kg=39,51kn; 1kg=5,24EUR)

8,99

6,99

kn

kn

1,19 EUR

0,93

EUR

Karamele 200g Kraš Original Bronhi ili Ki-Ki tutti frutti (1kg=59,95kn; 1kg=7,96EUR)

-22%

16,99

11,99

kn

21,99kn

kn

2,25

1,59

EUR 2,92EUR

EUR

Flips Clipsy i Dini 30-40g

Čips Chio lentil 65g

razni okusi 30g

razni okusi

(1kg=123,00kn; 1kg=16,32EUR)

(1kg=kn; 1kg=0,00EUR)

33g (1kg=111,82kn; 40g

1kg=14,84EUR),

(1kg=92,25kn; 1kg=12,24EUR)

9,99

-21%

3,69

kn

11,99kn

1,33

EUR 1,59EUR

kn

4,69kn

0,49

EUR 0,62EUR

Birajte mudro!

25 19


Bezalkoholna pića

Voćni nektar Fructal 1l razni okusi

Voćni nektar Vindi mix 4x1l

Voćni nektar Maxy Fruit 2l

(1l=7,00kn; 1l=0,93EUR)

razni okusi

(1l=5,50kn; 1l=0,73EUR)

11,99

27,99

kn

13,99kn

1,59

EUR 1,86EUR

Prirodna izvorska negazirana voda Cetina 7l

-25%

8,99

kn

3,71

EUR

Birajte mudro!

Ledeni čaj Juicy 1,5l

kn

11,99kn

1,19

EUR 1,59EUR

Bezalkoholni gazirani napitak Cockta 1,5l

(1l=5,99kn; 1l=0,80EUR)

blondie

(1l=5,99kn; 1l=0,80EUR)

(1l=1,43kn; 1l=0,19EUR)

9,99

8,99

kn

11,99kn

26

1,33

EUR 1,59EUR

-25%

8,99

kn

10,99kn

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

1,19

EUR 1,46EUR

kn

11,99kn

1,19

EUR 1,59EUR


Čaj Agristar XXL kamilica 40x1g

narodni 40x1,5g

(1kg=224,75kn; 1kg=29,83EUR)

(1kg=216,50kn; 1kg=28,73EUR)

Topli napitci

kopriva 40x1,5g (1kg=183,16kn; 1kg=24,31EUR)

Čaj voćni Franck

-25%

8,99 kn

11,99kn

1,19

EUR 1,59EUR

-23%

-26%

12

99 , kn

16,99kn

borovnica, jagoda-vanilija, trešnja 55g (1kg=236,18kn; 1kg=31,35EUR) ili marelica, jabuka-cimet 60g (1kg=216,50kn; 1kg=28,73EUR)

10,99 kn

1,72 EUR

2,25EUR

1,46

12,99

EUR 1,99EUR

14,99kn

kn

*dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu i Pitomači

Kava mljevena Gloria 250g

(1kg=71,96kn; 1kg=9,55EUR)

Kava mljevena Anamaria 400g

(1kg=64,98kn; 1kg=8,62EUR)

1,72

EUR

Birajte mudro!

Instant kava Jacobs 200g

cronat gold, crema gold ili monarch (1kg=309,95kn; 1kg=41,14EUR)

61,99 kn

17,99 kn

21,99kn

2,39

EUR 2,92EUR

Cappuccino Barcaffe

76,99kn

-25%

kn

kn

17,99kn

1,99

EUR 2,39EUR

Nescafe vrećice

3,45

EUR 4,62EUR

classic 120g (1kg=124,92kn; 1kg=16,58EUR), choco, vanilla ili irish cream 144g (1kg=104,10kn; 1kg=13,82EUR)

14,99

EUR 10,22EUR

*Monarch dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu i Pitomači

25,99

34,79kn

8,23

3u1 strong 170g, 3u1 brown sugar 165g, 3u1 creamy latte 150g

Nescafe stickovi

3u1 classic 16,5g, 2u1 8g, 3u1 brown sugar 16,5g, 3u1 strong 17g, 3u1 frappe 16g, 3u1 creamy latte 15g

-25% *akcijske cijene su izražene na polici

27


Alkoholna pića Prima Brand 0,7l Badel

Red label

(1l=82,84kn; 1l=10,99EUR)

(1l=121,41kn; 1l=16,11EUR)

57

99 , kn

67,99kn

Johnnie Walker 0,7l

7,70

EUR 9,02EUR

84

99 , kn

11,28

Liker Borovnica 0,7l (1l=71,41kn; 1l=9,48EUR)

(1l=71,41kn; 1l=9,48EUR)

*dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu i Pitomači

*dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu i Pitomači

49,99 kn

59,99kn

6,63 EUR 7,96EUR

EUR

Vino bijelo graševina 5l

Iločko vinogorje (1l=7,00kn; 1l=0,93EUR)

-36%

34,99 kn

54,99kn

28

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

Vodka Cosmopolitan 0,7l

4,64

EUR 7,30EUR

49,99 kn

6,63

EUR


Pivo Karlovačko 2l

Pivo Carlsberg 0,5l

Pivo Ožujsko 4x0,5l

limenka

4pack

(1l=16,98kn; 1l=2,25EUR)

(1l=10,00kn; 1l=1,33EUR)

(1l=15,00kn; 1l=1,99EUR)

29,99 kn

3,98

EUR

8,49

Birajte mudro!

kn

1,13

19

EUR

99 , kn

Birajte mudro!

2,65 EUR

23,99kn

Martinje

3,18EUR

Vino graševina Paralela 1l

Vino muškat slatki 0,75l

Krauthaker

Art Edition, Jeruzalem Ormož

*dostupno u Križevcima (N.Tesle), Varaždinu, Čakovcu, Bjelovaru, Virovitici, Zaboku, Slatini, Koprivnici (I.Česmičkog), Karlovcu, Vrbovcu, Prelogu, Kutini, Krapini, Ivancu, Požegi, Pakracu i Pitomači

(1l=39,99kn; 1l=5,31EUR)

29,99 kn

26

99 , kn

31,99kn

36,99kn

3,58 EUR

3,98

EUR 4,91EUR

4,25EUR

Vino Laški rizling 1l

Vino Cabernet Sauvignon & Merlot 1l

Jeruzalem Ormož

Jeruzalem Ormož

-22%

20,99 kn

26,99kn

11. STUDENOG 2022.

2,79

EUR 3,58EUR

Vina kvalitetna Orahovica 0,75l frankovka, frankovka rose, rajnski rizling, crni cuvee, silvanac zeleni

Graševina Orahovica 0,75l (1l=31,99kn; 1l=4,25EUR)

(1l=31,99kn; 1l=4,25EUR)

20

99 , kn

2,79

EUR

-38%

23,99 kn

38,99kn

3,18

EUR 5,17EUR

23,99 kn

3,18

EUR

29


Kozmetika i higijena Šampon za kosu 250ml Pantene određene vrste

(1l=79,96kn; 1l=10,61EUR)

Regenerator za kosu 200ml Pantene

Lak za kosu Intesa 500ml

Pjena za kosu Intesa 300ml

(1l=43,98kn; 1l=5,84EUR)

određene vrste

(1l=53,30kn; 1l=7,07EUR)

(1l=99,95kn; 1l=13,27EUR)

*nije dostupno u Đurđevcu, V. Gorici, M. Središću, Petrinji, G. Polju, Jažabetu, Daruvaru, Koprivnici Trg E.Kumičića, Križevcima Trg Sv. Florijana, Sisku, Čazmi

19,99

19,99

kn

29,99kn

2,65 EUR 3,98EUR

kn

27,99kn

2,65 EUR 3,71EUR

Tvrdi sapuni Lahor 80gr određene vrste

(1kg=62,38kn; 1kg=8,28EUR)

21,99

15,99

kn

29,99kn

kn

2,92 EUR

21,99kn

3,98EUR

2,12 EUR

2,92EUR

Dezodoransi Tango 150ml (1l=79,93kn; 1l=10,61EUR)

4,99 kn

6,99kn

0,66 EUR 0,93EUR

-25%

11,99

Poklon setovi Nivea

kn

15,99kn

1,59 EUR 2,12EUR

Spužvica za piling Fleur Dea

-25%

-40%

5,99 kn

*akcijske cijene su izražene na polici

9,99kn

*akcija se ne odnosi

snižene artikle 10.11.2022.-16.11.2022. 30na većPONUDA

0,80

EUR 1,33EUR


Gelovi za tuširanje L'Angelica 500ml određene vrste

MOVEMBER

KTC sudjeluje u Movember kampanji o podizanju svjesnosti o muškom zdravlju.

(1l=31,98kn; 1l=4,24EUR)

Gelovi za tuširanje Nivea 500ml za muškarce

Dezodoransi Axe 150ml određene vrste

(1l=159,93kn; 1l=21,23EUR)

određene vrste

(1l=47,98kn; 1l=6,37EUR)

PONUDA do 30.11.

-20%

15,99

-36%

kn

2,12 EUR

19,99kn

2,65EUR

Krema za ruke Solea 60ml

(1l=166,50kn; 1l=22,10EUR)

Krema za ruke Solea 150ml

(1l=113,27kn; 1l=15,03EUR)

23

99 , kn

37,99kn

3,18

EUR 5,04EUR

Losion nakon brijanja Solea 115ml (1l=156,43kn; 1l=20,76EUR)

9,99 kn

1,33 EUR

14,99kn

1,99EUR

16,99

17,99

kn

21,99kn

2,25 EUR 2,92EUR

Pasta za zube Vademecum 75ml anti-caries ili extra fresh (1l=146,53kn; 1l=19,45EUR)

kn

21,99kn

2,39

EUR 2,92EUR

Losion nakon brijanja Bond 125ml (1l=103,92kn; 1l=13,79EUR)

-31%

23,99 kn

34,99kn

3,18

EUR 4,64EUR

Losion nakon brijanja Solea D'amaris 100ml (1l=239,90kn; 1l=31,84EUR)

23,99 kn

32,99kn

3,18

EUR 4,38EUR

Pjena za brijanje Bond 300ml (1l=46,63kn; 1l=6,19EUR)

-21%

10,99 kn

13,99kn

1,46 EUR 1,86EUR

PONUDA 01.- 30.11.

-23%

12,99

-22%

13,99

kn

16,99kn

1,72

EUR 2,25EUR

kn

17,99kn

1,86

EUR 2,39EUR

31


Higijena

Toaletni papir Perfex Baby Powder 10/1, 3 slojni

Instant kakao napitak Kraš express 800g

(1kom=2,49kn; 1kom=0,33EUR)

Kutak za najmlađe

(1kg=37,49kn; 1kg=4,98EUR)

-25%

24,99

29,99

kn

26,99kn

3,32 EUR

kn

3,58EUR

39,99kn

Papirnati ručnici Paloma multifun

3,98 EUR 5,31EUR

Voćne kašice Frutek 190g

mega, tiskani 2kom, 3slojni

marelica/kruška, žitarice/jabuka, breskva/riža, jabuka/višnja, mrkva/jabuka, piškoti/jabuka, jabuka/ banana/pir ili jabuka/skuta (1kg=47,32kn; 1kg=6,28EUR)

(1kom=6,99kn; 1kom=0,93EUR)

-30%

13,99 kn

1,86

EUR 2,65EUR

19,99kn

Higijenski ulošci VIR 80 Tosama

Higijenski ulošci Always ultra duo

(1kom=1,10kn; 1kom=0,15EUR)

(1kom=0,99-1,43kn; 1kom=0,13-0,19EUR)

10kom

normal 20, super 16, ultra night 14, sensitive normal+ 20, super+ 16, sensitive night 14

-25%

8,99 kn

11,99kn

1,19 EUR

1,59EUR

Dječje vlažne maramice Pampers

4x80 komada, sensitive, fresh clean (1kom=0,16kn; 1kom=0,02EUR)

-21%

10,99 kn

13,99kn

32

1,46

EUR 1,86EUR

-33%

19,99 kn

29,99kn

2,65

EUR 3,98EUR

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

49,99 kn

6,63

EUR


Kućne potrepštine KLUB VJERNOSTI

Posebna ponuda za članove!

sakupljajte dodatne bodove

Ponuda vrijedi od 01.11. do 30.11.2022.

Jedan dodatni bod za kupljeni proizvod kojem je cijena ispod 50,00kn, a dupli bodovi za proizvod kojem je cijena iznad 50,00kn. * Račun mora biti u vrijednosti preko 50,00kn. Jeger vrbovečki 300g PIK

Praline 280g

Flips Smoki 300g

19,99 2,65

13,49 1,79

11,99 1,59

(1kg=66,63kn; 1kg=8,84EUR)

original ili pepermint (1kg=48,14kn; 1kg=6,39EUR)

1

kn

BOD

EUR

(1kg=30,97kn; 1kg=4,11EUR)

1

kn

EUR

BOD

1

kn

BOD

EUR

Kava mljevena Arabesca 400g

Suha hrana za mačke Whiskas 1,4kg

Boja za kosu Palette Deluxe

27,99 3,71

40,99 5,44

31,99 4,25

(1kg=69,98kn; 1kg=9,29EUR)

govedina, piletina, tuna ili sterile piletina (1kg=29,29kn; 1kg=3,89EUR)

1

kn

BOD

EUR

Deterdžent za suđe Pur 750ml

kn

EUR

1

BOD

kn

EUR

1

BOD

(1l=19,99kn; 1l=2,65EUR)

Deterdženti za specijalne tkanine Perwoll 2x2,8l

Tablete za strojno pranje suđa Finish

(1l=15,17kn; 1l=2,01EUR)

all in one 94 kom (1kom=0,99kn; 1kom=0,13EUR). quantum max 72 kom (1kom=1,29kn; 1kom=0,17EUR) ili quantum ultimate 60 kom (1kom=1,55kn; 1kom=0,21EUR)

14,99 1,99

84,99 11,28

92,99 12,34

Sve za kućne ljubimce kn

EUR

1

BOD

prašak 80 pranja 5,2kg (1kg= 25,00kn; 1kg=3,32EUR), gel 90 pranja 4,95l (1l=26,26kn; 1l=3,49EUR) ili kapsule 63kom (1kom=2,06kn; 1kom=0,27EUR)

kn

EUR

EUR

2

BODA

Omekšivač rublja Ornel 2,4l

Deterdžent za rublje Ariel

129,99 17,25

kn

4

BODA

kn

EUR

2

BODA

(1l=14,58kn; 1l=1,94EUR)

Osvježivači prostora Airwick fresh matic refili 250ml

34,99 4,64

32,99 4,38

kn

EUR

(1l=131,9kn; 1l=17,51EUR)

1

BOD

kn

EUR

1

BOD


Sve za dom Deterdžent za specijalne tkanine Nila 2,7l

Deterdžent za rublje Faks neofresh 6,82kg

105 pranja (1kg=14,66kn; 1kg=1,95EUR)

1l=12,96kn; 1l=1,72EUR)

-41%

-28%

34,99

99,99

kn

59,99kn

kn

4,64

EUR 7,96EUR

Omekšivač rublja Lenor 2x1360ml

139,99kn

13,27

EUR 18,58EUR

Mirisne perlice Lenor 210g

(1kg=176,14kn; 1kg=23,38EUR)

,

(1l=13,60kn; 1l=1,81EUR)

2x1080ml

(1l=17,12kn; 1l=2,27EUR)

-38%

-32%

36,99

36,99

kn

59,99kn

EUR 7,96EUR

Vlažne maramice za čišćenje Arf univerzal 60/1 apple, lemon

(1kom=0,22kn; 1kom=0,03EUR)

-35%

12,99 kn

19,99kn

34

kn

4,91

1,72

EUR 2,65EUR

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.

54,99kn

Teta Violeta staklo 750ml fresh+ punjenje tradicional 750ml

4,91

EUR 7,30EUR

Deterdžent za suđe Higi 4l (1l=7,49kn; 1l=0,99EUR)

PONUDA do 30.11.

PONUDA do 30.11.

-20%

-25%

15,99 kn

19,99kn

2,12

EUR 2,65EUR

29,99 kn

39,99kn

3,98

EUR 5,31EUR


Spužva s abrazivom

Metla sobna s drškom Vileda

Spužvasta krpa

3 kom/pak (1kom=2,66kn; 1kom=0,35EUR)

3 kom/pak

(1kom=3,33kn; 1kom=0,44EUR)

7,99

9,99

24,99

EUR

EUR

EUR

kn

kn

1,06

Vreće za smeće dvoslojne 120l 10 kom/pak

10 kom/pak (1kom=1,20kn; 1kom=0,16EUR)

-33%

14,99

11,99

kn

kn

1,99 EUR

1,59 EUR

17,99kn

3,05EUR

Aluminijska folija 10m

2,39EUR

Vrećice za zamrzivač 1l

14 mkm (1kom=1,49kn; 1kom=0,20EUR)

10 kom/pak (1kom=1,30kn; 1kom=0,17EUR)

-34%

-31%

14,99

12,99

kn

22,99kn

3,32

Vreće za smeće sa vezicama 60l

(1kom=1,50kn; 1kom=0,20EUR)

-34% 22,99kn

kn

1,33

kn

1,99

EUR 3,05EUR

18,99kn

1,72

EUR 2,52EUR

*Dostupno u centrima: Vrbovec, Bjelovar, Zabok, Pakrac, Varaždin, Karlovac, Križevci 95, Koprivnica

Led žarulja Osram A 75 10W E27

3 kom/pak (1kom=13,33kn; 1kom=1,77EUR)

-20%

39,99 kn

49,99kn

5,31

EUR 6,63EUR

Led žarulja Osram B 40 5,5W E14

3 kom/pak (1kom=8,66kn; 1kom=1,15EUR)

-25%

25,99 kn

34,99kn

3,45

EUR 4,64EUR

Led žarulja Osram filament A 60 7W E27

2 kom/pak (1kom=13,50kn; 1kom=1,79EUR)

-22%

26,99 kn

34,99kn

3,58

EUR 4,64EUR

Led žarulja Osram A 60 8,5W E27

3 kom/pak (1kom=8,33kn; 1kom=1,11EUR)

24,99 kn

29,99kn

3,32

EUR 3,98EUR

35


Cvijeće

Cvijet Dracaena marginata

Cvijet Stephanotis floribunda

Ø 17cm

Ø 12cm

Orhideja 1 grana Ø 12cm

39,99 kn

5,31

EUR

Tegla orhideja 13-14cm razne boje

29

99 , kn

12,99

34,99

kn

1,72

kn

EUR

3,98

4,64

EUR

EUR

Cvijeće dostupno u centrima: Križevci (Trg. Sv. Florijana 1, N. Tesle 5 i 18), Koprivnica, Sisak (N. Tesle 12), Pitomača, Požega, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Kutina, Ivanec, Zabok, Čakovec (Šporska 4), Krapina, Daruvar, Varaždin, Karlovac, M. Središće, Prelog

Sve za kućne ljubimce Hrana za pse Cesar 4x100g, u umaku ili želeu (1kg=47,48kn; 1kg=6,30EUR)

Suha hrana za mačke Friskies 1,5kg

150g, govedina/jetra ili puretina/govedina (1kg=53,26kn; 1kg=7,07EUR)

odabrane vrste

Birajte mudro!

9,49kn

18,99 kn

22,99kn

2,52

EUR 3,05EUR

7

99 , kn

1,06 EUR

(1kg=23,99kn; 1kg=3,18EUR)

1,26EUR

-23%

35,99 kn

46,99kn

4,78

EUR 6,24EUR

*dostupno u centrima: Koprivinca (I.Česmičkog), Sisak (N.Tesle), Pitomača, Slatina, Požega, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Kutina, Ivanec, Zabok, Prelog, Čakovec, Pakrac, Karlovac, Varaždin, Križevci(N.Tesle)

36

PONUDA 10.11.2022.-16.11.2022.


ST VA LJ E IT ST O G U TC K A R IG A N NAGR AD

Na tort i okruga o bro j,

t i prim i poklo n svo j! 01.02.2022.-14.01.2023.

1.KRUG - 01.02.-30.04.2022. 3.KRUG - 01.08.-31.10.2022.

Potroši preko 50 kn u KTC ugostiteljstvu i sudjeluj u nagradnoj igri!

2.KRUG - 01.05.-31.07.2022. 4.KRUG - 01.11.2022.-14.01.2023.

7x1000kn

7x1000kn 7x1000kn

Glavgnraada na

sa svojih rođendanrestoranu u Proslavi va u KTC od do en fr ti 30 vrijednos

5.000,00

kn

9x1000kn

ovi Poklo n bon 00

,n 30 x 1.000 k

KOJOJ IVI U BILO ISKORIST VNICI! O SL PO KTC

VIŠE INFORMACIJA O PRAVILIMA SUDJELOVANJA NA

WWW.KTC.HR

IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA!!!

KTC

UGOSTITELJSTVO Svakodnevno

PRIPREMAMO

SVJEŽA DOMAĆA I TOPLA JELA! Prilozi već od 6,00kn-0,80€! Salate već od 6,00kn-0,80€! Uz svaki kupljeni gablec: Coca Cola 0,25l 11,00kn-1,46€ Sky Cola 0,33 9,00kn-1,19€ Jamnica 0,5l 10,00kn-1,33€

VIŠE NA WWW.KTC.HR

29,00

3,85

kn

EUR

ČETVRTAK

Špikovana junetina

kn

3,58

EUR

PONEDJELJAK

14.11.2022.

4,51

kn

EUR

PETAK

10.11.2022.

27,00

34,00

Pohani svinjski odrezak

23,00

3,05

kn

EUR

SUBOTA

11.11.2022.

12.11.2022.

Lignje pohane

Hrenovke sa senfom

23,00

28,00

kn

3,05

EUR

UTORAK

15.11.2022.

Grah zelje s kobasicom

kn

3,72

EUR

SRIJEDA

16.11.2022.

Pureći odrezak u umaku od sira


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
KTC by katalozi.net - Issuu