Skip to main content

KTC

Page 1

43/2021 28.10.-03.11.2021. Sakupljajte bodove u Klubu vjernosti i ostvarujte brojne pogodnosti.

Naš Katalog proizvoda izrađen je na 100% recikliranom papiru.

Hamburger pečeni

-30% 49,99

34,99 kn

kn/kg

Svježa kokoš vp cijela, polovice ili četvrtina

-22% 17,99

-30%

Odabrani asortiman lampiona (28.10.-30.10. 28.10.-30.10.))

99 , kn

13

AKCIJA 28.- 30.10.

kn/kg

Voćni nektar Nektar 2l jabuka, naranča ili breskva

-20% 9,99

7,99 kn

*akcijske cijene su izražene na polici, akcija se ne odnosi na već snižene artikle. www.ktc.hr info@ktc.hr

1l=4,00kn

RADNO VRIJEME ROBNIH CENTARA: Ponedjeljak–Subota: 7-21 h | Nedjeljama, praznicima i blagdanima: NE RADIMO NA BLAGDAN SVIH SVETIH NE RADIMO


u n a d g a l b Ususret Svih svetih Smirna Led Elti 150 tinja 150 dana, žuti ili crveni plamen

Stakleni lampion Paxlaura 28,5cm, sa zamjenskim uloškom

Stakleni lampion Paxlaura 28,6cm, sa motivom ruže i prigodnim epitafima

-20% 19,99

15,99 kn

Zamjenski uložak za lampion Paxrequiem 16cm, plamen traje do 72 sata

-33% 14,99

9,99 kn

-24% -25%

24,99

99 , kn

18

9,99

7,49 kn

Lampion Paxlui kristal

Elektronski lampion led srce

20,9cm, plamen traje do 118 sati

25,7cm, tinja do 150 dana

-26% 18,99

18,99

13,99

14,99

kn

2

-21% kn


Aranžmani od umjetnog cvijeća Upaljač za kućanstvo David Ross mali 11,5cm, razne boje

9,99

7,99 kn

Upaljač za kućanstvo David Ross viseći 22cm, razne boje

13,99

10,99 kn

Extra duga žigica 45kom/pak cca

-20% *akcijske cijene su izražene na polici

9,99

6,99 kn

Birajte mudro!

3


Sve za kolače Čokolada za kuhanje 300g

Brašno 5kg glatko

Čokolada za kuhanje bijela 200g

-37%

-31%

-24%

15,99

15,99

20,99

9,99

10,99

15,99

kn

kn

1kg=33,30kn

kn

1kg=54,95kn

1kg=3,20kn

Pekmez od šljive 840g

Margarin stolni, margarin za kreme ili s aromom vanilije 250g

-28%

Pripravak za šlag Cremino 500ml

-26%

6,99

22,99

10,99

4,99

16,99

8,99

kn

kn

1kg=19,96kn

kn

1kg=20,22kn

Jaja M 30/1

Oblatne Tena 200g

1l=17,98kn

Kore za kolače rozen 430g (1kg=32,53kn), sweet 440g (1kg=31,79kn) ili medene 450g (1kg=31,08kn)

-27% 35,99

99 , kn

25

1kom=0,87kn

4

AKCIJA 28.- 30.10.

5,89

99 , kn

4

1kg=24,95kn

-30% 19,99

13,99 kn


KTC KL

Special puding Dr.Oetker

KTC KLUB VJERNOSTI

za cheesecake 75g (1kg=59,86kn), za kremšnite ili za kokos kocke 80g (1kg=56,12kn), za mađaricu 100g (1kg=44,90kn)

-35% 6,99

4,49 kn

Puding 3+1 gratis

Kakao prah 100g

vanilija 148g (1kg=53,98kn) ili čokolada 180g (1kg=44,38kn)

12,48

99 , kn

7

Rogač mljeveni 200g

-30%

1 bod

-20%

7,99

* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.

9,99

17,99

7,49

11,99 kn

1kg=74,90kn

Mak mljeveni 200g

9,99

-33%

kn

-35%

(1kg=26,63kn)

Digestive 400g + 100g gratis

-25%

-35%

Gussnel maxi pakiranje 300g

1kg=23,98kn

Šećer smeđi Muscovado 500g

-23%

Kokos brašno 200g

-30%

6,29

19,99

19,49

7,99

39

99 , kn

99 , kn

5,59

4,

kn

1kg=21,95kn

12

1kg=64,95kn

14

1kg=29,98kn

kn

1kg=27,95kn

Birajte mudro!

5


Posebna ponuda samo u subotu 3 0.10.2021 .

Kupujte subotom, jer nedjelja je stvorena za ljep š e stvari!

Odojak svježi

-23% 25,99

Deterdžent za rublje Faks 5,2kg 80 pranja

19,99 kn

Vino graševina 5l Vinarija Čobanković

kn/kg

Voćni sirupi Simple 1l naranča ili višnja

Jabuka Idared Prigorje

-30%

-40%

99,99

54,99

69,99

32,99

kn

1kg=13,46kn

Trajno mlijeko 12x1l 2,8% m.m.

kn

1l=6,60kn

-37% 10,99

99 , kn

8

Maske jednokratne 50/1

7,99

4,99 kn

kn/kg

Posuda za umake Korkmaz - Proline zapremnina: 1,5l, pogodno za indukciju, nehrđajući čelik 18/10

1l=3,59kn

-26% 58,68

43,08 kn

-50% 39,50

19,

50 kn

1kom=0,39kn

-28% 124,99

89,99 kn

Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške

ROBNI CENTRI: BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1, 043/638-871, ČAKOVEC-64, Športska 4, 040/638-271, DARUVAR-78, Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 10a, 048/628-080, GRUBIŠNO POLJE-76,Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58,Ivanečko naselje 1c, 042/771-870,KARLOVAC-8A,Senjska 118, 047/658-100, KOPRIVNICA-40,I. Česmičkog 15, 048/628-330,KOPRIVNICA-88,Trg Eugena Kumičiča 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95,N. Tesle 18–048/628-595, TC KRIŽEVCI-07, Samoposluga–Trg Sv. Florijana 1, 048/628-145, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PAKRAC-69, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42,P.Preradovića2,033/638-902,POŽEGA-44,P.Radića46A,034/638-152,PRELOG-62, Zrinskihbb,040/638-160,SISAK-41,N.Tesle12/b,044/660-926,SLATINA-43,Industrijskabb, 033/638-021,VARAŽDIN-87,Gospodarska 3, 042/658-850,VIROVITICA-46, Vukovarska 3a, 033/638-970, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242,ZABOK-60,Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966

6


Povrće za juhu 350g

Voće i povrće

Grejp crveni

-20%

-33%

4,99

99 , kn

3

1kg=11,40kn

11,99

7,99

AKCIJA 28.- 30.10.

kn

kn/kg

Mrkva

Mandarina

Šipak

Dolina Neretve

-36%

-27%

-25%

5,99

8,99

11,99

79

49 , kn

8,99

3,

kn

kn/kg

6

kn

kn/kg

Varaždinsko kiselo zelje glava

-42%

kn/kg

Orah jezgra

Suhe grožđice

-25%

-34%

12,99

79,99

22,99

7,49

59,99

14,99

kn

kn/kg

Salata kristal

kn

kn

kn/kg

kn/kg

Tikva Hokaido

Celer korjen

Podravina, Prigorje

-27%

Podravina

-28%

-25%

3,99

6,99

5,99

2,89

4,99

4,49

kn

kn/kom

kn

kn/kg

kn

kn/kg

Birajte mudro!

7


Svježe meso

Pileća prsa s kožom i kosti rfs

-21% 37,99

99 , kn

29

kn/kg

Pileće usitnjeno meso 500g smrznuto

-37% 15,99

99 , kn

9

1kg=19,98kn

Cordon bleu piletina/ puretina 480g

-25% 19,99

14,99 kn

1kg=31,23kn

Pureći ćevapi i pljeskavice 400g smrznuto

Pureći file vp svježe

-47% 69,99

99 , kn

36

kn/kg

8

-20% 19,99

15,99 kn

1kg=39,98kn

AKCIJA od 21.10.


Svinjski vrat s kostima rfs

Svinjska lopatica bez kosti rfs

-50%

-50%

35,99

99 , kn

17

Carsko meso

-50%

35,99 AKCIJA 28.- 30.10.

kn/kg

99 , kn

17

33,99 AKCIJA od 30.09.

kn/kg

99 , kn

16

AKCIJA 28.- 30.10.

kn/kg

Svinjski prsni vršci

Juneća rebra s kostima

Svinjska koljenica s kosti

-36%

-32%

-20%

24,99

27,99

39,99

99 , kn

99 , kn

31,99

15

kn/kg

18

kn/kg

Ćevapčići classic 900g

-20%

kn

kn/kg

Mljeveno miješano meso 850g

-22%

Pečenica 420g

-22%

39,99

35,99

19,99

31,99

27,99

16,99

kn

1kg=35,54kn

AKCIJA od 21.10.

kn

1kg=32,93kn

kn

1kg=40,45kn

Birajte mudro!

9


Mesne prerađevine

Bečka kobasica

Šunka za pizzu

-40%

-26%

74,99

44,99 kn

AKCIJA od 21.10.

Velebitska kobasica

-32% 52,99

99 , kn

35

kn/kg

69,99

21,99

39,99 kn

Tirolska kobasica 800g

-30% 29,99

99 , kn

20

kn/kg

Hrenovke od piletine i puretine 1kg

-33%

-35% 16,99

99 , kn

10

Sendvič salama

-46%

Hrenovke od piletine i puretine 4x100g

11,99 SUPER CIJENA

7,99 kn

1kg=19,98kn

Kulen ravni

-31%

34,99

92,99

79,99

99 , kn

99 , kn

54,99

21

1kg=73,30kn

10

29,99 kn/kg

1kg=26,24kn

Čajna, kulen, zimska ili srijemska kobasica 300g

-42%

kn

kn/kg

-37%

Šunka u ovitku

49

kn/kg

kn

kn/kg


-25%

-25%

26,99

11,99

19,99

8,99

kn

1kg=39,98kn

Kranjska kobasica 800g

-42%

KTC KL

Pileća ili pureća posebna 500g

KTC KLUB VJERNOSTI

Poli 500g

kn

1kg=17,98kn

Narodna kobasica

Čajna kobasica 650g (1kg=76,91kn)

3 boda

-16%

Pečena kračica

-28% 34,99

29,99

99 , kn

99 , kn

24,99

1kg=37,49kn

Jeger

24

kn/kg

kn

* Nije dostupno u Požegi

Dimljena slanina

-25%

kn/kg

* Nije dostupno u Požegi

Čajna kobasica

-22%

66,99

69,99

94,99

99 , kn

99 , kn

79,99

49

kn/kg

49,99

* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.

51,99

29

59,99

53

kn/kg

kn

kn/kg

* Nije dostupno u Požegi

* Nije dostupno u Požegi

Birajte mudro!

11


HUMANO DJELO ZA SOS DJEČJE SELO 01.10. - 31.10.2021.

Kupnjom PPK čajne kobasice nature (300g), PPK posebne salame (800g ili 400g), PPK čvaraka (250g ili 100g) ili PPK čvaraka s paprikom i lukom (230g ili 100g) u KTC supermarketima od 01.10. do 31.10.2021. sudjelujete u humanom djelu u kojoj financijski podupiremo SOS Dječje selo Lekenik. Vrijednost donacije je 30.000,00 kn.

12

Više na www.ktc.hr


Tuna salata 160g grah, mexico, kukuruz, kus kus, leća ili slanutak

Riblji proizvodi

-53% 27,99

Oslić bez glave 500g

99 , kn

12

1kg=81,19kn

Tuna odrezak u maslinovom ulju 150g (1kg=73,27kn), u ulju ili u vlastitom soku 170g (1kg=64,65kn)

-21%

-38%

22,99

17,99

17,99

99 , kn

10

Pašteta 95g pileća, pileća pikant, pileća jetrena, pileća s vrhnjem, pileća s ajvarom, kokošja, čajna ili jetrena

kn

1kg=35,98kn

Paštete i naresci Pašteta 100g

-33%

Mesni narezak 300g

-27%

7,49

4,19

8,99

4,99

3,49

6,49

kn

1kg=52,53kn

kn

1kg=34,90kn

kn

1kg=21,63kn

Birajte mudro!

13


Mlijeko i mliječni Sir Edamec rfs

-22% 49,99

38,99 kn

kn/kg

Trajno mlijeko 2l

Trajno mlijeko 1l

0,9% ili 2,8% m.m.

2,8% m.m.

Kiselo vrhnje 200g 12% m.m.

-27% 12,49

10,99

3,49

99 , kn

5

kn

1l=5,25kn

Tekući jogurt 1kg

4,79

6,99

Kefir 1kg

kn

1kg=17,45kn

Kiselo vrhnje 900g

Mileram 900g

18% m.m.

22% m.m.

3,2% m.m.

-25%

-20% 9,99

13,49

99 , kn

49 , kn

7 14

11

16,99

23,99

99 , kn

17,99

14

1kg=16,65kn

kn

1kg=19,99kn


KTC KLUB VJ

proizvodi Svježi sir 900g

Sir Gauda rfs

-28%

23,99

49,99

16,99

35,99

kn

1kg=18,88kn

Margo nova 250g

-25%

kn

kn/kg

Svježi krem sir ABC 500g

-31%

7,99

28,99

5,99

19,99

kn

1kg=23,96kn

Voćni jogurt 160g borovnica, jagoda ili šumsko voće

KTC KLUB VJERNOSTI

-29%

KTC KLUB VJERNOSTI

polumasni u kantici

kn

1kg=39,98kn

Čokoladno mlijeko 0,5l (1l=10,98kn)

1 bod

-31%

7,99

5,49

Vrhnje za kuhanje 500ml (1l=25,98kn)

1 bod

-23%

16,99

12,99

* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.

Puding Choco loco ili Choco coco 4x125g

-20% 1,99

9,99

79

7,99

1,

kn

1kg=11,19kn

kn

1kg=15,98kn

Birajte mudro!

15


Prehrambeni proizvodi Tjestenina Ragusa 400g

Suncokretovo ulje 1,2l

Mlinci 400g s jajima

pužić veliki ili makaroni

-41%

-21%

7,79

15,99

16,99

4,59

12,49

14,99

kn

kn

1kg=11,47kn

Majoneza 165g, majoneza-ketchup 190g ili tartar tuba 180g

kn

1kg=31,22kn

1l=12,49kn

Ajvar 700g

Krastavci 670g

blagi ili ljuti

delikates, OM:350g

Majoneza 165g (1kg=60,54kn), majoneza-ketchup 190g (1kg=52,58kn) ili tartar tuba 180g (1kg=55,50kn)

-23% 12,99

99 , kn

9

Grah 800g bijeli, crveni ili smeđi, OM:460g

-30%

20,99

15,99

14,99

12,99

kn

kn

1kg=21,41kn

1kg=37,11kn

Lanene sjemenke ili suncokret sjemenke 150g

-30%

12,99

4,99

99 , kn

3,49

8

1kg=19,54kn

16

-28%

kn

1kg=23,27kn


KTC KLUB VJ

Dobra zobena kaša 65g

KTC KLUB VJERNOSTI

jabuka/cimet, malina/vanilija, šumsko voće ili čokolada

-34% 5,29

3,49 kn

1kg=53,69kn

Cikla 650g

-25%

-23%

7,99

4,29

5,99

3,29

kn

kn

1kg=15,76kn

P

(1kg=19,99kn)

2 boda

-26%

18,99

13,99

Žitarice za doručak Nestle 625g (1kg=41,58kn)

Pasirana rajčica 500g

KTC KLUB VJERNOSTI

rezana, OM:380g

Senf 700g

1kg=6,58kn

2 boda

-23%

33,99

25,99

* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.

Kajzerica 60g

KTC

ekarnica

-20% 0,99

0,79 kn

1kg=13.17kn

Kukuruzna ciabatta sa suncokretovim sjemenkama 300g

-27% Dostupno u: Bjelovaru, Čakovcu, G. Polju, Ivancu, Jalžabetu, Karlovcu, Koprivnici, Krapini, Križevcima, Kutini, M. Središću, Pakracu, Petrinji, Pitomači, Požegi, Prelogu, Sisku, Varaždinu, V. Gorici, Virovitici, Vrbovcu i Zaboku

6,19

4,49 kn

1kg=14,97kn

Birajte mudro!

17


Mini choco banane original 120g

Slastice

Čokolada Ritter Sport 100g

pjenasti desert preliven čokoladom

Čokolada Dorina

Domaćica, tamna, speculass, Petit Beurre i mlijeko 300g (1kg=49,97kn) ili napolitanka 290g (1kg=51,69kn)

-37% -34% 22,99

-36%

7,99

10,99

4,99

6,99

kn

kn

1kg=41,58kn

14,99

1kg=69,90kn

Keksi Plazma

kn

kocka 135g (1kg=88,81kn), kocka bijela 130g (1kg=92,23kn), stiksi ili stiksi lješnjak 125g (1kg=95,92kn)

Napolitanke Kraš 420g ili 840g cocoa&choco, cocoa&milk, nougat, hazelnut, lemon, choco cream 420g, choco cream, nougat 840g

13,99

12,99

SNIŽENO

od -21% do -23%

11,99

*akcijske cijene su izražene na polici

kn

Išleri 250g

Rolada 300g

punjeni biskvit sa eurocremom i čokoladnim preljevom

okusa kakao ili capuccino

-31% 14,49

99 , kn

9

1kg=39,96kn

18

-22%

* nije dostupno u RC: Daruvar, Đurđevac, Križevci (Trg Sv. Florijana 1), V. Gorica, Petrinja, G. Polje, Jalžabet, M. Središće, Koprivnica (Trg E. Kumičića 1)

Krem namaz Leona 1,3kg

-24%

10,99

36,99

8,49

27,99

kn

1kg=28,30kn

kn

1kg=21,53kn


KTC KLUB VJ

Keks Piknik 920g

Čajno pecivo Paris 225g

17,99

99 , kn

14

KTC KLUB VJERNOSTI

punjeno kremom od vanilije, čokolade, kakaa ili limuna

-25% 9,99

49 , kn

7

1kg=16,29kn

1kg=33,29kn

Medenjaci s mliječnom ili tamnom čokoladom 400g

Bombonijera Eurodesert 160g

Keks Sport 1 kg

1 bod

-21%

18,99

14,99

* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.

Karamele Bonko 100g Čokolada mliječna Kandit 200g

Magic duo, cola, sweet double ili citrus

s rižom

-38% 17,99

16,99

10,99

11,99

kn

1kg=27,48kn

-37%

-29%

5,99

9,99

4,49

1kg=49,95kn

1kg=74,94kn

Svježi kolači

15,99 kn

kn

-25%

Ledene kocke 360g

kn

1kg=44,90kn

Nougat šnite 420g

Mađarica 420g

POSEBNA PONUDA

POSEBNA PONUDA

22,99

17,99 kn

1kg=42,83kn

19,99 kn

1kg=55,53kn

24,99 kn

1kg=59,50kn

Birajte mudro!

19


Grickalice

Prirodna izvorska negazirana voda Sara i gazirana voda Sarajevski kiseljak 1,5l

Chio Čips 130,140g ili tortilje 125g razni okusi, čips 130g (1kg=69,15kn), 140g (1kg=64,21kn), tortilje 125g (1kg=71,92kn)

4,49

3,99 kn

1l=2,66kn

Vitaminski praškasti napitak Cevitana 1kg

10,99

8,99

naranča ili limun

kn

Umak za tortilje Chio 200g razni okusi

-41%

-33%

16,99

9,99

29,99

kn

19,99

1kg=49,95kn

kn

Bezalkoholni gazirani napitak Vindi iso sport 1,5l razni okusi

10,99 cijene su *akcijske a polici n e n izraže

8,99 kn

1l=5,99kn

20

5,49


Voćni sirupi Joy 0,75l

Bezalkoholna pića

razni okusi

Bezalkoholni negazirani napitak Juicy fruit 1,5l

Ledeni čaj Jana 1,5l razni okusi

razni okusi

-20% 14,99

11,99 kn

1l=15,99kn

-25%

-20%

11,99

9,99

8,99

7,99

kn

kn

1l=5,99kn

1l=5,33kn

Voćni sok TO 2l

Voćni nektar Fructal 1l

Voćni sok Vindi coctail 2l

jabuka, gusti, jabuka-naranča ili jabuka-crni ribiz

razni okusi

mandarina-naranča ili naranča-jabuka

-28% 13,99

99 , kn

9

1l=5,00kn

-20%

-36%

9,99

10,99

7,99

99 , kn

6

kn

1l=4,00kn

Bezalkoholni gazirani napitak Sky 2l

Bezalkoholni gazirani napitak Sambi 2l

razni okusi

razni okusi

-23% 10,49

6,49

99 , kn

4,99

8

1l=4,50kn

kn

1l=2,50kn

Birajte mudro!

21


Alkoholna i pića

Pivo Kozel 0,5l

bezalkoholni

premium lager ili dark

8,99

7,99

9,49

7,99

6,99

7,99

kn

kn

1l=15,98kn

kn

1l=13,98kn

Pivo Budweiser 6x0,5l

1l=15,98kn

Pivo Vukovarsko 0,5l

Pivo Nikšičko 0,5l

49,99

7,99

7,69

43,99

7,19

6,99

kn

kn

1l=14,67kn

Vino Plavac mali ili Plavac Pelješac 1l kvalitetno crno vino

-20% 24,99

99 , kn

19 22

Pivo Pilsner Urquell 0,5l

kn

1l=14,38kn

Vino Muškat rumeni Jeruzalem Ormož 0,75l

1l=13,98kn

Vino Muškat Ottonel Jeruzalem Ormož 0,75l

Vino bijelo Plešivica 5l

39,99

37,99

41,99

31,99

31,99

34,99

-20% kn

1l=42,66kn

kn

1l=42,66kn

kn

1l=7,00kn


Jagermeister 0,7l

Guinness 4x0,44L 99,99

84,99 kn

1l=121,42kn

Gin Hendrick's 0,7l

63,96 kn

1l=36,34kn

219,99

199,99 kn

Majica se preuzima na blagajni uz predočenje računa. Akcija traje od 28.10. do 03.11. ili do isteka zaliha

1l=285,70kn

Topli napitci Čaj Franck 40-60g limeta acai cimet 55g, kamilica-đumbir-med 40g, šipak-kupina 60g, menta-lim.korica 40g, limunska trava-đumbir 40g ili aronija 60g

-20%

Kava mljevena Gloria 500g

-25%

-33%

26,99

32,99

11,99

19,99

21,99

1kg=199,84-299,75kn

classic, čokolada, vanilija ili irish

Kava Aroma Arabesca 350g

14,99 kn

Cappuccino Gloria 200g

kn

1kg=57,12kn

kn

1kg=43,98kn

11,99

9,99 kn

1kg=49,95kn

Birajte mudro!

23


Topli napitci

Costa Coffee kapsule

Kava Costa coffee 200g bright blend

SB medium roast ili dark roast

-26%

-26%

cappuccino 16x7,6g ili latte 16x11,4g, (kompatibilne s Dolce Gusto aparatima)

-23%

-29%

22,99

29,99

41,99

46,99

16,99

21,99

31,99

32,99

kn

kn

1kg=84,95kn

1kg=109,95kn

kn

1kg=175,77-263,08kn

*asortiman Costa Coffee dostupan u Virovitici, Vrbovcu, Bjelovaru, Zaboku, Čakovcu, Varaždinu, Karlovcu, Križevcima (N.Tesle 18)

-25%

*akcijske cijene su izražene na polici

Nescafe 2u1 ili 3u1 vrećica 2u1 80g, 3u1 classic 165g, strong 175g ili brown sugar 165g

Nescafe 2u1 ili 3u1 stick 2u1 8g, sweet&creamy 17g, classic 16,5g, brown sugar 16,5g ili strong 17g

24

Instant kava Nescafe 200g

kn

1kg=164,95kn


Birajte mudro!

25


Kozmetika i higijena Boje za kosu Palette

Maska za kosu 300ml ili Serum za kosu Elseve 100ml

ICC ili PNC

Maska 300ml (1l=99,97kn) ili Serum 100ml (1l=299,90kn)

27,99

41,99

99 , kn

19

99 , kn

29

24,99

Šamponi 250ml ili regeneratori 200ml za kosu Schauma

Gelovi za tuširanje Palmolive 250ml

Šamponi 250ml (1l=55,96kn) ili regeneratori 200ml (1l=69,95kn)

-47%

-30%

16,99

19,99

99 , kn

8

13,99 kn

Dezodorans Brut 200ml

Losion nakon brijanja Brut 100ml

29,99

49,99

99 , kn

99 , kn

22

1l=114,95kn

26

1l=35,96kn

39

1l=399,90kn

39,99

* nedostupno u Sisku, Križevcima Trg Sv.Florijana, Daruvaru, Đurđevcu, Velikoj Gorici, Jalžabetu, Grubišnom Polju, Petrinji, Koprivnici Trg E.Kumičića, Murskom Središću

Dezodoransi Neutro Roberts sprej 150ml (1l=106,60kn) ili roll on 50ml (1l= 319,80kn)

-40% 26,99

15,99 kn

Kreme za lice Nivea

-35% ***Q10 i BB kreme: nedostupno u Sisku, Križevcima Trg Sv. Florijana, Daruvaru, Đurđevcu, V. Gorici, Jalžabetu, * akcijske cijene iskazane su na polici G. Polju, Petrinji, Koprivnici Trg E. Kumičića, M. Središću **nedostupno u Križevcima Trg Sv. Florijana


Sistemski brijači i jednokratne britvice, pjene ili gelovi za brijanje Gillette

Naturella higijenski ulošci ultra, classic, dnevni ulošci

-40% *akcijske cijene su izražene na polici

-25% *akcijske cijene su izražene na polici

Pasta za zube Kalodont 125ml ultra fresh, strong mint

Papirnati ručnici Zewa 2/1 2slojni

Toaletni papir Paloma deluxe zeleni čaj, 16 kom, 3slojni

DODATNA AKCIJA

-37%

11,99

42,99

99 , kn

26,99

7

1l=63,92kn

-25%

*akcijske cijene su izražene na polici

kn

1kom=1,69kn

Papirnati ručnici Violeta

Toaletni papir Violeta

jumbo 2/1, 3slojni, love 3/1 3slojni, lemon cheesecake 2/1 2slojni

breskva, pure&strong, 10kom, 3slojni

-38%

-25%

20,99

12,99 kn

1om=1,30kn

*akcijske cijene su izražene na polici

Birajte mudro!

27


Za najmlađe Žitarice za doručak Čokolešnik 800g

Sve za čisti dom Deterdžent za rublje Ariel 70 pranja 4,55kg (1kg=18,68kn), kapsule 52/1 (1kom=1,63kn)

-31% 43,99

29,99 kn

1kg=37,49kn

Dječje vlažne maramice Violeta 5pack badem, 5x56 kom

-43% 149,99

84,99 kn

Deterdžent za strojno pranje suđa Somat mega all in one 76/1 (1kom=0,79kn), gold 60/1 (1kom=1,00kn) ili gel 2x684ml (1l=43,85kn)

-30% 49,99

34,99 kn

1kom=0,13kn

Dječje pelene Violeta Double care midi 66 kom, maxi 60 kom, maxi plus 56 kom, junior 52 kom, junior plus 48 kom

-53% 129,99

59,99 kn

Antibakterijsko sredstvo za čišćenje protiv kamenca Sanitar s raspršivačom 650ml

-20% 95,99

16,99

75,99

11,99

kn

1kom=1,15-1,58kn

28

-29% kn

1l=18,45kn


Deterdžent za rublje u gelu Rex amazonia 5l

Deterdžent za specijalne tkanine Perwoll

Omekšivač rublja Ornel 4l

gel 1,8l (1l=16,66kn) ili kapsule 18 pranja (1kom=1,67kn)

100 pranja

-54%

-50%

109,99

59,99

99 , kn

99 , kn

49

1l=10,00kn

-40% 49,99

29

29,99 kn

1l=7,50kn

Deterdžent za suđe Čarli 1,35l

Vlažne maramice za čišćenje Blista

Wc osvježivač Bref 4x50g

lavanda 3x50kom

-33% 20,99

99 , kn

13

1l=10,36kn

NOVO U PONUDI Za kupaonicu, za kuhinju ili za stakla 750ml

-23%

-30%

25,99

49,99

99 , kn

34,99

19

kn

6UHGVWYD ]D ÏLěÉHQMH ENEN

*nije dostupan u rc Đurđevac, Perinja, V.Gorica, Koprivnica (E.Kumičića), Križevci (Trg Sv Florijana) Đurđevac

NOVO U PONUDI

Za namještaj 500ml (1l=10,65kn) ili odčepljivač 1l

(1l=10,65kn)

ili za pod 1l

9,99

14,99

7,99

11,99

kn

kn

Birajte mudro!

29


Posebna ponuda za članove!

KLUB VJERNOSTI sakupljajte dodatne bodove Ponuda vrijedi od 1.10. do 31.10.2021.

Jedan dodatni bod za kupljeni proizvod kojem je cijena ispod 50,00kn, a dupli bodovi za proizvod kojem je cijena iznad 50,00kn. * Račun mora biti u vrijednosti preko 50,00kn. Voćni nektar Juicy naranča 2l

Keks Jaffa 460g

12,99 kn

1

BOD

kn

22,45

1

BOD

kn

Pivo Kozel 4x0,5L premium lager ili dark 1l=15,00

29,99

1

BOD

kn

Pasta za zube Signal White System

Dezodoransi Dove sprej 150ml (1l=133,27kn), roll on ili stick 50ml (1l=399,80kn), stick 40ml (1l= 499,75kn)

maxi goodnight duo, 20kom (1kom=1,10kn)

13,99

19,99

21,99

125ml (1l=111,92 )

kn

1

BOD

Toaletni papir Perfex 10/1 3 slojni, breskva ili kamilica (1kom=1,40kn)

13,99 kn

1

BOD

Omekšivač rublja Violeta 1,8l

1

BOD

kn

14,99

1

BOD

kn

Color aktiv 2x50g (1kg=174,90kn)

17,49 kn

(1kg=15,38kn)

19,99 kn

1

BOD

69,99 kn

1

BOD

kn

Wc osvježivač Bref power aktiv 2x50g (1kg=149,90kn)

1

BOD

Higijenski ulošci Libresse

1

BOD

Deterdžent za rublje Faks lavanda i smilje 70 pranja 4,55kg

(1l=11,11kn)

30

13,99

Kala 1,5l 5+1 gratis 1l=2,49kn

2

BOD

Deterdžent za suđe Higi 4l (1l=6,25kn)

24,99

1

BOD

kn

Osvježivači prostora Airwick mulled wine ili merry berry električni aparat komplet 19ml

fresh matic komplet 250ml (1l=113,96kn)"

19,99

28,49

kn

1

BOD

kn

1

BOD


Sve za kućne ljubimce Suha hrana za pse Friskies active, balance 500g

junior 500g

Kućne potrepštine Odvlaživač zraka Ceresit stop vlazi komplet; aparat+tableta 450g

-29% 11,99

49 , kn

8

1kg=16,98kn

-34% 12,99

49 , kn

8

1kg=16,98kn

-25% 79,99

59,99 kn

tablete 3x450g

Hrana za mačke Friend 415g govedina, piletina

junior kitten

-30% 99,99

69,99 kn

-20%

-21%

4,99

5,69

99 , kn

4,49

3

1kg=9,61kn

Hrana za pse Friend 415g govedina, piletina ili jetra

kn

1kom=51,84kn

Vrećice za domaćinstvo LD 3l 25 kom/pak

1kg=10,82kn

-25% 3,99

2,99 kn

1kom=0,12kn

Vrećice za domaćinstvo LD 5l 25 kom/pak

-20%

-27%

4,99

5,49

3,99

3,99

kn

1kg=9,61kn

kn

1kom=0,16kn

Birajte mudro!

31


NAGRADNA IGRA KTC UGOSTITELJSTVA 01.02.2021. - 15.01.2022.

VINDIJIN PROTEIN UVIJEK JE IN!

more zavrijedi!!! Glavna nagrada

LJETOVANJE U VILI VERICI (BAŠKA VODA)

QRÉHQMD V GRUXÏNRP ]D 262%( X PMHVHFX /LSQMX SDNHW 9LQGLMLQLK SURWHLQD

Potroši preko 50 kn u KTC ugostiteljstvu i sudjeluj u nagradnoj igri!

Udvostruči šansu za dobitkom uz kupovinu Vindijinih proteina i u nagradnu kutiju ubaci 2 računa!

3.

KRUG

INSPORTLINE - orbitrek inCondi ET660i + paket Vindijinih proteina

IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA!!!

KTC

UGOSTITELJSTVO Svakodnevno

DOSTAVLJAMO

SVJEŽA DOMAĆA I TOPLA JELA! Prilozi već od 5,00kn! Salate već od 5,00kn!

35,00

Uz svaki kupljeni gablec Coca Cola 0,25l samo 9,00kn, Jamnica 0,5l ili Sky Cola 0,5l samo 8,00kn!!

28.10.2021.

29.10.2021.

30.10.2021.

Burger od divljači

Pastrva s roštilja

Pohani sir

22,00

23,00

kn

ČETVRTAK

24,00

kn

PETAK

20,00

kn

SUBOTA

VIŠE NA WWW.KTC.HR

NE RADIMO kn

PONEDJELJAK

UTORAK

kn

SRIJEDA

01.11.2021.

02.11.2021.

03.11.2021.

BLAGDAN SVIH SVETIH

Sekeli gulaš

Pohane palačinke


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook