24/2021 17.06.-23.06.2021. Sakupljajte bodove u Klubu vjernosti i ostvarujte brojne pogodnosti.
Kranjska kobasica
-35%
O M J A J NAVIEDNO! ZAJ
Grill mix 750g
(ćevapi,burger)
više na
: 20-21
str.
61,99
39,99 kn
SUPER CIJENA
kn/kg
Pile grill svježe na podlošku
-21%
-30%
32,99
22,99
99 , kn
25
15,99 kn
1kg=34,65kn
kn/kg
Deterdžent za specijalne tkanine Woolite 2,7l
DODATNA AKCIJA
39,99
99 , kn
29
1l=11,11kn www.ktc.hr info@ktc.hr
Dezinfekcijsko sredstvo za čišćenje Sanitar original 750ml + fresh protiv kamenca 650ml
POSEBNA PONUDA
99 , kn
17
Vino kvalitetno Iločka graševina 5l BiB
-36% 94,99
59,99 kn
1l=12,00kn
RADNO VRIJEME ROBNIH CENTARA: Ponedjeljak–Subota: 7-21 h | Nedjeljama, praznicima i blagdanima: NE RADIMO
KLUB VJERNOSTI
10 GODINA KLUBA
220 000 ČLANOVA
Period sakupljanja bodova u ciklusu koji traje je dvije godine godine.. Period je započeo 01.07.2019. a završava 30.06.2021. Bodovi sakupljeni u tom periodu mogu se iskoristiti do 30.06.2021. Nakon toga datuma bodovi se brišu i kreće novi ciklus sakupljanja.
ISKORISTITE SAKUPLJENE BODOVE ODABERITE POKLON U ZAMJENU ZA BODOVE Torba za kupovinu
Deka mekana 160x200cm
Staklena bočica 470ml
150
BODOVA
60
Prozirni kišobran
BODOVA
Šalica
Plišana sovica
visina 32cm
90
BODOVA
160
BODOVA
190
BODOVA
230
BODOVA
GRATIS ROBA u vrijednosti 350,00kn ili 150,00kn 600 bodova vrijednost gratisa 350,00kn
300 bodova vrijednost gratisa 150,00kn
Za sakupljenih 600 bodova ostvarujete pravo na jednokratni popust prilikom sljedeće kupnje u iznosu od 350,00 kn Za sakupljenih 300 bodova ostvarujete pravo na jednokratni popust prilikom sljedeće kupnje u iznosu od 150,00 kn
Potražite posebno označene proizvode na policama naših supermarketa i uz korištenje bodova iskoristite posebne akcijske popuste.
*4,03*45*5& 4",61-+&/& #0%07& /" /"+#0-+* /"Ì*/ * 0457"3*5& /"+7&Ç& 6Ğ5&%&Ǣ 17.06.-23.06.2021.
27
6Ğ5&%"
19
6Ğ5&%"
27
6Ğ5&%"
6Ğ5&%"
KTC KLUB VJERNOSTI
KTC KLUB VJERNOSTI
13 Vindi juice 100% 1l
str.
19
6Ğ5&%" Kašica Frutek pouch 100g
str.
str.
str.
25
6Ğ5&%" Čokolino 1,4kg
str.
29
6Ğ5&%"
str.
13
6Ğ5&%" Vindi coctail 4x1l
KTC KLUB VJERNOSTI
str.
Toaletni papir Perfex
KTC KLUB VJERNOSTI
str.
Milka alpska 270g
Acidofil 400g
str.
25
6Ğ5&%" Sredstva za čišćenje Arf 750ml/650ml
str.
29
6Ğ5&%"
KTC KLUB VJERNOSTI
6Ğ5&%"
6Ğ5&%"
KTC KLUB VJERNOSTI
15
13
KTC KLUB VJERNOSTI
str.
Gel Aloe Vera 99% 250ml
KTC KLUB VJERNOSTI
6Ğ5&%" Jadro 860g
KTC KLUB VJERNOSTI
KTC KLUB VJERNOSTI
Brašno kukuruzno 1kg
13
str.
KTC KLUB VJERNOSTI
6Ğ5&%"
str.
Kefir 400g
KTC KLUB VJERNOSTI
9
KTC KLUB VJERNOSTI
KTC KLUB VJERNOSTI
str.
Kefir 400g
KTC KLUB VJERNOSTI
Kefir 330g
Grill mix kobasica 500g
str.
31
6Ğ5&%"
17.06.-30.06.2021. Reketi i loptice Head
KTC KLUB VJERNOSTI
Koferi
KTC KLUB VJERNOSTI
Ručnici
KTC KLUB VJERNOSTI
Posteljina
KTC KLUB VJERNOSTI
KTC KLUB VJERNOSTI KTC KLUB VJERNOSTI KTC KLUB VJERNOSTI
AKCIJSKI POPUSTI NA ODABRANE PROIZVODE 6$02 =$ ÿ/$129( ./8%$ 9-(51267,
str.
str.
str.
str.
13
14
14
15
6Ğ5&%" PE EP
6Ğ5&%"
6Ğ5&%"
6Ğ5&%" EP
Voće i povrće
Salata kristal Podravina, Prigorje
Trešnja 500g
Dalmacija, Slavonija
-37% 3,99
2,49 kn
-30% 19,99
13,99 kn
AKCIJA 17.-19.06.
kn/kom
Nektarina
AKCIJA 17.-19.06.
1kg=27,98kn
Limun
Kruška Williams
-23% 16,99
-23% 12,99
99 , kn
9
kn/kg
12,99 kn
-27%
kn/kg
10,99
7,99 kn
kn/kg
Karfiol
Mrkva pakirana cca 1kg
-25% 7,99
99 , kn
5
kn/kg
4
10,99
8,99 kn
kn/kg
AKCIJA 17.-19.06.
Kukuruz kokičar
Cvijet Spathiphyllum
cvijeće
Ø 13
Cvijet Dracaena marginata
-25% 7,99
99 , kn
5
Ø 11
AKCIJA od 10.06.
kn/kg
Badem
-27% 36,99
99 , kn
26
-23% 25,99
19,99 kn
-33% 74,99
Cvijet Ficus benjamin Ø 14
49,99 kn
kn/kg
Koštice slane
-33% 74,99
49,99 kn
-33% 59,99
39,99 kn
kn/kg
Cvijeće dostupno u centrima: Križevci (Trg. Sv. Florijana 1, N. Tesle 5 i 18), Koprivnica, Sisak (N. Tesle 12), Pitomača, Požega, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Kutina, Ivanec, Zabok, Čakovec (Športska 4), Krapina, Daruvar, Varaždin, Karlovac, M. Središće, Prelog
Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu | Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu | KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške
ROBNI CENTRI: BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1, 043/638-871, ČAKOVEC-64, Športska 4, 040/638-271, DARUVAR-78, Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 10a, 048/628-080, GRUBIŠNO POLJE-76,Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58,Ivanečko naselje 1c, 042/771-870,KARLOVAC-8A,Senjska 118, 047/658-100, KOPRIVNICA-40,I. Česmičkog 15, 048/628-330,KOPRIVNICA-88,Trg Eugena Kumičiča 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95,N. Tesle 18–048/628-595, TC KRIŽEVCI-07, Samoposluga–Trg Sv. Florijana 1, 048/628-145, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PAKRAC-69, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42,P.Preradovića2,033/638-902,POŽEGA-44,P.Radića46A,034/638-152,PRELOG-62, Zrinskihbb,040/638-160,SISAK-41,N.Tesle12/b,044/660-926,SLATINA-43,Industrijskabb, 033/638-021,VARAŽDIN-87,Gospodarska 3, 042/658-850,VIROVITICA-46, Vukovarska 3a, 033/638-970, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242,ZABOK-60,Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966
Birajte mudro!
5
Svježe meso
Panirani pileći medaljoni 400g, odresci 400g i cordon bleu 480g svježe, medaljoni i odresci (1kg=44,98kn), cordon bleu (1kg=37,487kn)
-21% 22,99
17,99 kn
Pileći batak svježe rfs
File pilećeg zabatka 500g
Zabatak rfs
26,99
21,99 kn
kn/kg
Pureća krila svježa pakirana i rfs
25,99
26,99
99 , kn
21,99
21
1kg=43,98kn
Pureće usitnjeno meso 500g
-31%
Panirani pileći odresci XXL 900g
-50%
15,99
59,99
10,99
29,99
1kg=21,98kn
1kg=33,32kn
kn
6
kn
kn/kg
kn
Svinjski vrat s kostima
SVJEŽE MESO u mesnicama: Križevci, Krapina, Prelog, Pakrac, Koprivnica, Varaždin, Ivanec, Zabok, Požega, Pitomača, Virovitica, Daruvar, Karlovac, Kutina, Jalžabet, Velika Gorica, Vrbovec, Čakovec, Bjelovar, Grubišno Polje, Petrinja, Sisak i Mursko Središće
Carsko meso AKCIJA od 17.6.-19.6.
AKCIJA od 10.6.-19.6.
Svinjski but bez kosti
-35% 39,99
25,99 kn
kn/kg
-13%
Svinjska leđa bez kosti
-50%
22,99
19,99
33,99
16,99
kn
-32%
kn
kn/kg
kn/kg
Juneća lopatica bez kosti AKCIJA od 10.06.
-20%
39,99
26,99
Teleća potrbušina,grudi i rebra
kn
kn/kg
Ćevapčići classic 900g
-28%
-25%
59,99
45,99
39,99
47,99
32,99
29,99
kn
kn/kg
kn
kn
kn/kg
Grill burger 400g
1kg=33,32kn
Marinirana svinjska rebra vp
Banjalučki ćevapi 500g
17,99
14,99 kn
1kg=37,48kn
Koktel kobasica 480g
-30% 25,99
39,99
22,99
17,99
32,99
17,99
kn
1kg=37,48kn
kn
kn/kg
kn
1kg=35,98kn
Birajte mudro!
7
Mesne prerađevine Čajna, kulen, zimska ili srijemska kobasica 300g
Sendvič salama
-42%
-46%
34,99
92,99
79,99
99 , kn
99 , kn
59,99
19
Pršut bez kosti i kože
-38%
36,99 kn
kn/kg
Šunka u ovitku
-25%
kn
kn/kg
Dimljeni svinjski vrat
59,99
-25%
49
1kg=66,63kn
8
Čajna, kulen ili zimska kobasica
SUPER CIJENA
119,99
99,99 kn
kn/kg
Šunka za pizzu
-35%
46,99
39,99
99 , kn
99 , kn
34
25
kn/kg
kn/kg
kn/kg
Seljačka šunka ili pečenica
-44%
-46%
124,99
129,99
99 , kn
69
kn/kg
Hamburger pečeni
-30% 49,99
34,99 kn
kn/kg
Pileća ili pureća posebna 1kg
-20% 19,99
15,99 kn
KTC KL
13,99kn Salata quinoa s grahom i povrćem 230g Salata tuna s tjesteninom i povrćem 200g Penne bolognese 325g Penne a la carbonara 325g Rižoto s gljivama 250g Paella s povrćem i piletinom 250g Piletina u mediteranskom umaku 250g
Dimljeni špek
1kg=60,83kn 1kg=69,95kn 1kg=46,12kn 1kg=46,12kn 1kg=59,96kn 1kg=63,96kn 1kg=79,96kn
13,99 13,99 14,99 14,99 14,99 14,99 18,99
18,99 18,99 19,99 19,99 19,99 20,99 25,99
-26% -26% -25% -25% -25% -28% -26%
Dostupno u centrima: Koprivnica, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Zabok, Prelog, Čakovec, Varaždin, Karlovac i Križevci
KTC KLUB VJERNOSTI
već od
Grill mix kobasica 500g (1kg=39,98kn)
4 boda
- 42%
34,99
19,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
Podravski špek
Panceta
-25%
-27%
-29%
69,99
89,99
77,99
51,99
64,99
54,99
kn/kg
kn/kg
kn
kn/kg
Pileća extra 550g ili pureća posebna 500g
kn
Pašteta kokošja 95g
kn
Mesni narezak 300g
čajna ili jetrena
Pileća (1kg=12,71kn) ili pureća (1kg=13,98kn)
DODATNA AKCIJA
8,49
99 , kn
6
-27% 8,49
8,99
7,49
6,49
kn
1kg=78,84kn
kn
1kg=21,63kn
Birajte mudro!
9
SUPERMARKETI 1$*5$Ò8-8 1. - 30. LIPANJ 2021.
Za sudjelovanje kupi PIK narezak ili PIK pakirano svježe meso “VOLIM ROŠTILJ“
Roštiljajmo zajedno, uz jednu od 57 vrijednih nagrada.
500 500001
poklon bon
Poklon bon je iskoristiv Nije moguća zamjena u roku od 6 mjeseci od datuma kupnje. poklon bona za Poklon bon je potrebno iskoristiti novac. isključivo na prodajnom u cijelosti (jednokratno) mjestu na kojem je izdan.
50X POKLON BON KTC
500,00 Kn
3X PLINSKI ROŠTILJ BARBECOOK SIESTA 412 BE
više na:
www.ktc.hr
1X
3X ROMOBIL MI ELECTRIC SCOOTER PRO 2 TRAKTORSKA KOSILICA CUB CADET LT2 NR92
Za sudjelovanje na poleđini kopije računa ispišite svoje ime, prezime, adresu i broj telefona te ispunjenu kopiju računa ubacite u za to predviđenu kutiju. Izvlačenje nagrada: 10. srpnja 2021. U nagradnoj igri nemaju pravo sudjelovanja zaposlenici KTC-a te članovi njihovih obitelji.
Mesne prerađevine
Debrecinka 400g, roštiljska kobasica 400g ili roštilj kobasica sa špekom i sirom 360g Debrecinka i roštiljska (1kg=39,98kn), sa špekom i sirom (1kg=44,42kn)
Špek kobasica
-20%
-26%
19,99
37,99
27,99 kn
15,99 kn
* Nije dostupno u Požegi
kn/kg
Hrenovke od piletine i puretine 500g
Pučka kobasica
-21%
-35%
41,99
13,99
32,99
8,99
kn
kn/kg
kn
1kg=17,98kn
* Nije dostupno u Požegi
Riblji proizvodi Sardina u ulju 115g
-30%
Tuna salata Rio Mare 160g grah, mexico, kukuruz, kus kus ili leća
Pašteta od tune 100g
Tuna komadi 185g
-20%
-28%
u ulju ili u salamuri
-53%
9,99
9,99
13,99
27,99
6,99
7,99
9,99
12,99
kn
1kg=60,78kn
kn
1kg=79,90kn
kn
1kg=54,00kn
kn
1kg=81,19kn
Birajte mudro!
11
Mlijeko i mliječni
Svježe mlijeko 1l
Trajno mlijeko 1l
1,5 ili 3,2% m.m.
2,8% m.m.
6,79
6,99
79
5,79
5,
Jogurt tekući 1kg 1,3%, ili 3,2% m.m. ili LCA probiotik 1,3% m.m.
kn
Voćni jogurt 500g 1,1%m.m. ili LCA probiotik 1,1% m.m., više vrsta
-25%
-20%
7,99
9,99
5,99
99 , kn
7
kn
1kg=11,98kn
Dukatos jogurt 150g
Voćni jogurt 150g
natur, razni okusi
kn
Tekući jogurt 1kg
-25% 11,99
99 , kn
8
1kg=26,60kn
12
2,99
2,79 kn
1kg=15,50kn
Desert Tres chic kava i šlag 180g (1kg=33,28kn), dupla čokolada, vanilija, nougat karamela ili praline-tamna čokolada 200g (1kg=29,95kn)
4,99
4
18% m.m.
2,8% m.m.
5,59
49 , kn
Kiselo vrhnje 180g
-28% 3,49
49 , kn
2
1kg=16,60kn
6,99
5,99 kn
UB VJERN
proizvodi Trajno mlijeko 6x1l
Sir Edamec rfs
2,8% m.m.
Kefir 330g 3,5% m.m. (1l=15,12kn)
1 bod
-33% Kefir 400g
KTC KLUB VJERNO
1l=5,25kn
35,99 kn
kn/kg
Sir Gauda rfs
-20% 49,99
39,99 kn
kn/kg
Svježi krem sir Vivis 100g
Svježi sir 1kg
-24% 24,99
99 , kn
18
Omegol namaz 250g
classik, čili, light, šunka ili vlasac
5,79
4,79 kn
1kg=47,90kn
-20% 9,99
7,99 kn
KTC KLUB VJERNOSTI
31
47,99
KTC KLUB VJERNOSTI
49 , kn
4,99
3,5% m.m. (1kg=12,47kn)
-25% 37,99
6,49
1 bod
-26% Kefir 400g
6,79
4,99
0,9% m.m. (1kg=12,47kn)
1 bod
-26%
6,79
4,99
Acidofil 400g 3,2% m.m. (1kg=12,47kn)
1 bod
-13%
5,79
4,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
Birajte mudro!
13
Prehrambeni proizvodi Tjestenina Ragusa 400g
Tjestenina Marodi 400g
Riža 4x15g
fidelini, široki rezanci ili uski rezanci
svrdla ili mali pužići
dugo zrno ili parboiled
-45%
-29%
12,79
8,49
6,99
5,99
kn
14,29
8,99
kn
1kg=17,48kn
Špinat 450g
-37% -47% 16,99
kn
1kg=14,98kn
1kg=17,98kn
Grah 800g
Kukuruz šećerac 340g
šareni, OM:480g
OM:280g
Tortilla Zanuy 320g 8x20cm
-32% 7,99
6,49 kn
1kg=14,42kn
Muesli Naturel 350g čokolada, voće, bijela čokolada/keks ili classic
-29%
7,99
29
99 , kn
kn
1kg=13,10kn
19,99
9,99
5
kn
1kg=31,21kn
1kg=21,39kn
Majoneza delikates 620g
-23%
Ketchup 500g blagi ili ljuti
-27%
16,99
29,99
10,99
99 , kn
99 , kn
7,99
11
1kg=34,25kn
14
9,29
6,
-50%
-25%
22
1kg=37,08kn
kn
1kg=15,98kn
makaroni bolognese ili tjestenina carbonara 160g (1kg=68,68kn), tjestenina s 4 sira 145g (1kg=75,79kn)
-37%
-31%
3,99
15,99
49 , kn
99 , kn
2
Vrhnje za kuhanje 500ml
10 Pasirana rajčica 500g
KTC KLU
Tjestenina u umaku Talianetta
bakina, domaća 46g (1kg=54,13kn) ili s tjesteninom 45g (1kg=55,33kn)
KTC KLUB VJERNOSTI
Gotove bistre juhe
Suncokretovo ulje 1l
20% m.m.
Brašno kukuruzno 1kg
1 bod
-27%
6,49
4,69
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
P
KTC
ekarnica
Slani klipić 70g
-21%
-30%
16,49
4,29
12,99
2,99
kn
1l=25,98kn
kn
1kg=5,98kn
12,99
99 , kn
10
Ajvar 700g
Krastavci 670g
Ocat 1l
blagi
delikates, OM:370g
alkoholni
-23% 2,59
1,99 kn
1kg=28,43kn
Kukuruzni baget 250g
-27% -25%
-31%
19,99
15,99
99 , kn
99 , kn
14
10
1kg=21,40kn
1kg=29,70kn
5,49
-20% 7,49
5,99 kn
3,99 kn
1kg=15,96kn
Dostupno u: Bjelovaru, Čakovcu, G. Polju, Ivancu, Jalžabetu, Karlovcu, Koprivnici, Krapini, Križevcima, Kutini, M. Središću, Pakracu, Petrinji, Pitomači, Požegi, Prelogu, Sisku, Varaždinu, V. Gorici, Virovitici, Vrbovcu i Zaboku
Birajte mudro!
15
-25%
-20%
19,99
99 , kn
19,99
14
kn
1l=19,99kn
1kg=99,95kn
-16%
-20%
29,99
99 , kn
24
1kg=92,56kn
10,99
-18%
99 , kn
8
1kg=112,38kn
24,99
-23%
16,99
99 , kn
12
1kg=39,36kn
-15%
14,99
99 , kn
12,99
10,99
11
kn
1kg=47,96kn
1kg=48,84kn
-20%
14,99
11,99 kn
1kg=72,67kn
Artikli su dostupni u centrima: Križevci (N.Tesle 18), Varaždin, Čakovec, Bjelovar, Virovitica, Zabok, Koprivnica (I.Česmičkog 15), Karlovac, Vrbovec i Prelog
Sve za kolače
Džem marelica 860g
Brašno 1kg
Brašno 5kg
oštro, za kolače
glatko
Margarin za kolače i kuhanje 500g
-27% -31%
-22%
21,99
8,99
99 , kn
99 , kn
14
1kg=17,43kn
-29%
8,29
99 , kn
5
6
23,99
Dostupno u Čakovcu, Varaždinu, Zaboku, Ivancu, Prelogu, Krapini, Karlovcu, Velikoj Gorici, Murskom Središću, Jalžabetu i Vrbovcu
1kg=13,98kn
Hladne slastice
16,99 kn
1kg=3,40kn
Sladoled Twice 1,7l Jagoda-vanilija-čokolada ili šumsko voće-vanilija-punč
Sladoled 10x120ml
jagoda vanilija ili jagoda čokolada
19,99
16,99
-40%
kn
1l=9,99kn
29,99
17,99
Sladoled Milka, Toblerone ili Oreo 100-135ml
kn
1kg=14,99kn
Čokoladni preljev Twister 350g
Korneti za sladoled 40g 1paket=10kom
-21% 13,99
10,99 kn
1kg=31,40kn
-27% 10,99
99 , kn
7
1l=59,18-79,90kn
-20% 4,99
3,99 kn
1kg=99,75kn
Birajte mudro!
17
Slatkiši
Gumeni bomboni Kiki zmije 100g (1kg=39,90kn), medo, cola, happy duo, crazy fruits 90g (1kg=44,33kn)
Bomboni tvrdi Laringo
Naranča-đumbir ili biljni 80g (1kg=49,88kn) ili Karamele Original, eukaliptus i bor, pepermint i kadulja 100g (1kg=39,90kn)
-33% -20%
5,99
3,99 kn
4,99
3,99
Čokolada mliječna Dorina 100g
kn
Čokobanana Kandit 280g
mliječna, keks ili noissete
Čokolada mliječna s rižom Kandi 300g
pjenasti desert okusa banane sa čokoladnim preljevom
-25% 19,99
14,99 kn
1kg=49,97kn
-33%
-33%
-28%
14,99
17,99
6,99
9,99
11,99
4,99
kn
1kg=35,68kn
Keks čajni preliven čokoladom Domaćica extra choco, extra choco lješnjak ili extra choco naranča 220g (1kg=39,96kn)ili malina, kokos, tamna ili Benefit 275g (1kg=49,95kn) ili original 300g (1kg=36,63kn)
-26% 14,99
10,99 kn
18 2
Digestive 400g + 100g gratis
kn
1kg=23,98kn
kn
1kg=49,90kn
KTC KLUB VJ
voćne punjene karamele, voćne karamele ili mix
-26%
-27%
14,99
21,99
99 , kn
99 , kn
10
1kg=43,96kn
16
1kg=45,31kn
Čokolade mliječne s punjenjem Samo ti ili Volim te 100g
Praline Raffaelo 235g
Samo ti: lješnjak, jagoda, brusnica, banan, malina; Volim te: lješnjak badem karamela ili višnja jagoda malina
-37%
-26%
7,99
37,99
4,99
27,99
kn
1kg=49,90kn
Napolitanke Koestlin 330g-370g
kn
1kg=119,11kn
KTC KLUB VJERNOSTI
Bomboni Karamele Elegan, Tofy ili Assortment mix 375g
KTC KLUB VJERNOSTI
Bomboni mix karamela lješnjak i tvrdih bombona Negro 250g
Jadro 860g (1kg=29,06kn)
2 boda
-17%
29,99
24,99
Milka alpska 270g (1kg=55,52kn)
3 boda
- 40%
24,99
14,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
Keks sendvič 700g
voćne, limun limeta, čokolad, choco, clasic 370g (1kg=32,41kn) ili napolitanke Tea 330g (1kg=36,33kn)
-25% 15,99
99 , kn
11
-34% 22,99
14,99 kn
1kg=21,41kn
Birajte mudro!
19 3
Čips Lays 130, 140g razni okusi, 130g (1kg=61,46kn), 140g (1kg=57,07kn)
O M J A J I V A N EDNO! ZAJ 10,99
8,99 kn
Slano trajno pecivo Kviki štapići, pereci ili ribice 100g Vatreni mix 400g
-28%
Kikiriki oljušteni slani 500g Marjan voće
-40%
POSEBNA PONUDA
4,89
49 , kn
3
1kg=34,90kn
Pivo Paulaner Original 5l
14,99
99 , kn
8,99
19
kn
1kg=49,98kn
Pivo Holsten 2l
Munchner, bačvica
1kg=17,98kn
Pivo Stella Artois 4x0,5l
-22%
-20%
114,99
16,99
34,99
33,99
99,99
15,99
26,99
26,99
kn
1l=20,00kn
20
Pivo Staropramen 4x0,5l
kn
1l=8,00kn
kn
1l=13,50kn
kn
1l=13,50kn
Krušne grickalice Bruschette Krambals 70g razni okusi
3,99
3,49 kn
1kg=49,86kn
Flips Bobi 90g 2+1 gratis
*akcijske cijene su izražene na polici
-20%
11,98
10,99 kn
1kg=40,70kn
Pivo Becks 0,5l
Pivo Karlovačko radler 0,5l
limenka
limun ili crni limun
-30% 9,99
7,19
6,99
6,49
kn
1l=13,98kn
kn
1l=12,98kn
Birajte mudro!
21
Alkoholna pića Koktel alkoholni Le Coq 0,33l blue lagoon, sex on the beach i mojito
Pelinkovac Antique 0,7l Pelinkovac Orange 1l
-22% 8,99
6,99 kn
1l=21,19kn
* nedostupno u Daruvaru, Đurđevcu, Križevcima Trg. SV. Florijana, V. Gorici, Petrinji, G. Polju, Jalžabetu, M. Središću i Koprivnici Trg. E. Kumičića
109,99
99 , kn
99
Vino Vranac Epsko 3l
1l=142,84kn
Vino kvalitetno Laški rizling 1l
89,99
84,99 kn
Vino Vranac Imako 0,75l black label
-20% 34,99
99 , kn
29
1l=10,00kn
22
21,99
99 , kn
18
24,99
19,99 kn
1l=26,66kn
Topli napitci Kava mljevena Arabesca 500g
-26% 29,99 Nescafe 2u1 ili 3u1 vrećica 2u1 80g, 3u1 classic 165g, strong 175g ili brown sugar 165g
21,99 kn
1kg=43,98kn
Kava Jubilarna Franck 250g original, intense ili sensual
-25% 19,99
19,99
14,99
16,99
kn
1kg=85,66-187,38kn
kn
1kg=67,96kn
Cappucino Anamaria 200g
Cappuccino Nescafe 120g
razni okusi: classic, vanilija, čokolada, irish ili rum-kokos
classic rich&foamy ili latte milky&foamy 8x15g
-21% 11,99
18,99
99 , kn
14,99
9
1kg=49,95kn
kn
1kg=124,92kn
Birajte mudro!
23
Bezalkoholna pića Voćni nektar Fructal 3x1l
Voćni nektar Bravo 2l
razni okusi
jabuka, breskva, multivitamin ili naranča
POSEBNA PONUDA
15,99
99 , kn
12,99
18
kn
1l=6,33kn
Prirodna mineralna voda Studenac ili Studena 1,5l
1l=6,50kn
Voćni sok Fis 2l
Voćni nektar Maxy fruit 1l
jabuka i naranča
razni okusi
-20%
-30%
4,99
9,99
99 , kn
99 , kn
3
6
1l=2,66kn
1l=3,50kn
Aromatizirana voda Jamnica sensation 1,5l razni okusi
Bezalkoholni gazirani napitak Pipi Narančada 2l
-28% 6,99
4,99 kn
Bezalkoholni gazirani napitak Pepsi cola 2l razni okusi
12,99 8,49
12,99
99 , kn
10,99
6
1l=4,66kn
24
kn
1l=4,50kn
9,99 kn
1l=5,00kn
10,99
KTC KLUB VJERN
Voćni sirupi Laguna 1l razni okusi
KTC KLUB VJERNOSTI
-22% 21,99
16,99 kn
Ledeni čaj Fuze 1,5l razni okusi
Vindi juice 100% tropic ili crveno voće 1l
1 bod
-23%
12,99
9,99
Vindi coctail mandarina naranča ili naranča jabuka 4x1l
9,99
8,49 kn
1l=5,66kn
Bezalkoholni gazirani napitak Vindi 1,5l razni okusi
7,99 kn
1l=5,33kn
8,99
9,99
KTC KLUB VJERNOSTI
KTC KLUB VJERNOSTI
(1l=4,50kn)
1 bod
-18%
21,99
17,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
Birajte mudro!
25
Kozmetika i higijena Set dezodorans Felce 150ml i gel za tuširanje Felce 400ml
POSEBNA PONUDA
99 , kn
24
Tekući sapuni Senzate 1l s pumicom
Gelovi za tuširanje Fa 250ml
-35% 16,99
10,99
99 , kn
10
8,99 kn
1l=43,96kn
Mlijeko za tijelo Eveline hyaluron clinic 350ml
Depilacijska krema Eveline sens 9u1 125ml
-50% 15,99
99 , kn
11
Šampon za kosu ili kupka za tuširanje Soft&Gentle 1l
Vodice za ispiranje usta
Listerine
-35%
39,99
19,99
99 , kn
19
12,99
1l=57,11kn
1l=103,92kn
-25%
kn
*akcija se odnosi na cijeli asortiman, akcijske cijene iskazane su na polici
Higijenski ulošci Libresse
Papirnati ručnici Paloma
maxi goodnight, 10kom
multifun tisak 2kom, 2slojni
Prezervativi
-27% -25% *akcija se odnosi na cijeli asortiman, akcijske cijene iskazane su na polici
26
-22%
14,99
8,99
10,99
6,99
kn
1kom=1,10kn
kn
1kom=3,49kn
-50% 39,99
19,99 kn
31,99
21,99 kn
1l=87,96kn
1kom=6,66kn
Četkica za zube Elmex ultra soft
Pasta za zube Elmex caries protect 75ml
31,99
34,99
19,99
22,99
kn
kn
KTC KLUB VJ
3kom/pak
KTC KLUB VJERNOSTI
Jednokratne britvice Blue 3
KTC KLUB VJERNOSTI
Dezodorans Axe XXL 250ml
Gel Aloe Vera 99% 250ml (1l=124,95kn)
6 bodova
-50%
49,99
24,99
Toaletni papir Perfex Cotton Baby Powder, 10kom, 3 slojni (1kom=1,99kn)
2 boda
-28%
27,99
19,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
1l=266,53kn
Kuhinjski ručnik Perfex monorola, 1kom, 2slojni, 350 listića
Toaletni papir Paloma exclusive 12 kom, 3 slojni
-44% 28,99
15,99 kn
1kom=1,33kn
Toaletni papir Violeta breskva strong&soft, 20kom, 3slojni
-20%
-42%
19,99
41,99
15,99
23,99
kn
1kom=15,99kn
kn
1kom=1,20kn
Birajte mudro!
27
Za najmlađe
Dječja kozmetika šampon balzam LOL 400ml (1l=39,98kn) šampon kupka Minnie ili Mickey, Avengers, Batman, Spiderman 475ml (1l=33,66kn)
Blazinice za djecu Lo&La 100% pamuk, 60kom, za čišćenje dječje kože
-33%
AKCIJA DO 30.6.
14,99
9,99 kn
AKCIJA DO 30.6.
19,99
15,99 kn
Pelene Pampers AB maxi pack (s2 80 kom, s3 70 kom, s4 62 kom, s4+ 58 kom, s5 54 kom, s6 48 kom, s7 44kom)
pants jumbo pack (midi 60 kom, maxi 52 kom, junior 48 kom, extra large 44 kom, s7 40 kom)
premium care (s1 78 kom, s2 68 kom) (midi 60kom, maxi 52 kom, junior 44 kom, s6 38 kom)
AKCIJA DO 30.6.
-24% 118,99
89,99 kn
1kom=1,13-2,37kn
28
-20% 112,99 *premium care nedostupno u TC Križevci Trg sv.Florijana 1, Pitomači, Slatini, Jalžabetu, Grubišnom Polju, Krapini, Daruvaru, Murskom Središću, Velikoj Gorici, Đurđevcu, Koprivnica Trg E.Kumičića)
KTC KLUB VJ
AKCIJA DO 30.6.
-30%
*akcija se odnosi na cijeli asortiman, akcijske cijene iskazane su na polici
Vlažni toaletni papir Violeta 2x60kom neven
-27%
KTC KLUB VJERNOSTI
60kom neven ili kids
-28%
21,99
13,99
15,99
9,99
kn
kn
1kom=0,13kn
KTC KLUB VJERNOSTI
Dječja kozmetika
1kom=0,17kn
Kašica Frutek pouch 100g piškoti/jabuka, breskva/jogurt, marelica/žitarice ili jabuka/banana/jagoda (1kg=59,90kn)
1 bod 7,99
-25% Čokolino 1,4kg
5,99
(1kg=42,85kn)
3 boda
-14%
69,99
59,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
Dječje vlažne maramice Pampers
Dječje vlažne maramice Violeta
Dječje vlažne maramice Hops
4x80 komada, sensitive, fresh clean
badem, 3x56
kamilica, 100 komada
-33%
-24%
-20%
54,99
28,99
9,99
99 , kn
99 , kn
7,99
36
1kom=0,12kn
AKCIJA DO 30.6.
21
1kom=0,13kn
kn
1kom=0,08kn
Birajte mudro!
29
Sve za čisti dom Deterdžent za rublje Persil 7,8kg
Deterdžent za rublje Rubel 10kg
120 pranja
-40% 199,99
119,99 kn
-37%
1kg=15,38kn
89,99
Omekšivač rublja Silan
55,99
2x1,8l (1l=8,33kn) ili 2x1,45l(1l=10,34kn)
kn
1kg=5,60kn
Tablete za strojno pranje suđe Jar original 80/1 (1kom=0,87kn) ili platinum 60/1 (1kom=1,17kn)
-25% 39,99
29,99 kn
Deterdžent za suđe Čarli 1,35l
-33% 20,99
99 , kn
13
1l=10,36kn
30
-48% 134,99
69,99 kn
Ambi pur
*akcijske cijene su izražene na polici
KTC KLUB VJERNOS
-40%
KTC KLUB VJERNOSTI
Na osvježivače prostora
Sredstva za čišćenje Arf 750ml/650ml 750ml (1kg=14,65kn), 650ml (1kg=16,91kn)
2 boda
-38%
17,99
10,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
Wc osvježivač Devil 3x55ml
-30% 19,99
13,99 kn
1l=84,78kn
*akcijske cijene su izražene na polici
Suha hrana za pse Darling 15kg meso i povrće
Kućni ljubimci Hrana za mačke Tomi 400g govedina, losos/pastrva
-44%
-33%
179,99
7,49
99,99
4,99
kn
1kg=6,67kn
kn
1kg=12,47kn
Birajte mudro!
31
NAGRADNA IGRA KTC UGOSTITELJSTVA 01.02.2021. - 15.01.2022.
VINDIJIN PROTEIN UVIJEK JE IN!
more zavrijedi!!! Glavna nagrada
LJETOVANJE U VILI VERICI (BAŠKA VODA)
RSʽIRNE W HSVY˃OSQ ^E 373&) Y QNIWIGY 0MTRNY TEOIX :MRHMNMRML TVSXIMRE
Potroši preko 50 kn u KTC ugostiteljstvu i sudjeluj u nagradnoj igri!
Udvostruči šansu za dobitkom uz kupovinu Vindijinih proteina i u nagradnu kutiju ubaci 2 računa!
2.
KRUG
SUUNTO 9 - sportski sat + paket Vindijinih proteina
IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA!!!
KTC UGOSTITELJSTVO Svakodnevno
DOSTAVLJAMO SVJEŽA DOMAĆA I TOPLA JELA! Prilozi već od 4,00kn! Salate već od 4,00kn! Uz svaki kupljeni gablec Coca Cola 0,25l, Jamnica 0,5l ili Sky Cola 0,5l samo 8,00kn!!
23,00
kn
22,00
kn
24,00
kn
ČETVRTAK
PETAK
SUBOTA
17.06.2021.
18.06.2021.
19.06.2021.
Križevački odrezak
Pohani oslić file
Pileći bečki
VIŠE NA WWW.KTC.HR
20,00
22,00
kn
kn
PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
21.06.2021.
22.06.2021.
23.06.2021.
Grah s kobasicom
NE RADIMO
Juneći odrezak