Naranča egipatska
e ć r v o p i e ć o v
-21% 6,99
Kiwi pakirani 1kg
-20% 10,99
8,79
5,49 kn
kn/kg
Borovnica 125g kn/kom
kn
kn/kom
Suha šljiva bez koštica
-52%
-23% 29,99
22,99 kn
kn/kg
-23% 129,99
99,99 kn
2
7,99 kn
1kg=63,92kn
Borovnice su iznimno bogat izvor vitamina i minerala: kalija, vitamina C, B6 i K. Najvažnija komponenta borovnica je flavonoid antocijanin koji ovom bobičastom voću daje boju, ali i gotovo sva zdravstvena djelovanja.
Pistacija
kn/kg
Prednosti borovnice
16,99
• smanjuju razinu kolesterola • pomažu kod dijabetesa tipa 2 • smanjuju visoki krvni tlak • poboljšavaju pamćenje i ostale kognitivne funkcije • sprječavaju infekcije urinarnog traka • smiruju menstrualne tegobe • poboljšavaju rast kose • štite zdravlje oka
Luk crveni 2kg kn/kom
Cvijeće Cvijet Dieffenbachia Ø 12
-25%
-42%
7,99
34,99
99 , kn
5
19,99 kn
1kg=2,99kn
Hortenzija mix
Mrkva
Ø 10,50
-30% 49,99
-20%
34,99 kn
4,99
3,99 kn
Buket ruža 9kom
kn/kg
visina 40cm
Krumpir Međimurje, Podravina
NOVO U PONUDI!
24,99 kn
Cvijet Rosa Kordana mix Ø 10,50
-32%
-40%
24,99
16,99
1,49
0,
kn
89 kn
Cvijeće dostupno u centrima: Križevci (Trg. Sv. Florijana 1, N. Tesle 5 i 18), Koprivnica, Sisak (N. Tesle 12), Pitomača, Požega, Virovitica, Vrbovec, Bjelovar, Kutina, Ivanec, Zabok, Čakovec (Športska 4), Krapina, Daruvar, Varaždin, Karlovac, M. Središće
kn/kg
1D SROLFDPD X SURGDMQLP SURVWRULPD VYH FLMHQH L] DNFLMVNRJ OHWND R]QDþHQH VX FUYHQLP NDUWLFDPD LOL FUYHQLP R]QDþLYDþLPD
Nakladnik: KTC d.d., N, Tesle 18, 48260 Križevci, Tel: 048/628-554 U nekim prodajnim prostorima, zbog ograničenog prostora, nisu dostupni svi proizvodi iz letka . • KTC d.d. zadržava pravo promjene cijena uslijed promjena cijena na tržištu • Sve fotografije proizvoda su simbolične, te ne moraju odgovarati stvarnom proizvodu • KTC d.d. zadržava pravo tiskarske pogreške
ROBNI CENTRI: BJELOVAR-50, Pakračka ulica 1, 043/638-871, ČAKOVEC-64, Športska 4, 040/638-271, DARUVAR-78, Krste Frankopana 35, 043/638-380, ĐURĐEVAC-59, Đure Basaričeka 10a, 048/628-080, GRUBIŠNO POLJE-76, Ulica N. Š. Zrinskog BB, 043/639-170, IVANEC-58, Ivanečko naselje 1c, 042/771-870, KARLOVAC-8A, Senjska 118, 047/658-100, KOPRIVNICA-40, I. Česmičkog 15, 048/628-330, KOPRIVNICA-88, Trg Eugena Kumičiča 1, 048/617-640, KRAPINA-77, Bobovje 52/c, 049/658-100, KRIŽEVCI-95, N. Tesle 18–048/628-595, TC KRIŽEVCI-07, Samoposluga–Trg Sv. Florijana 1, 048/628-145, KUTINA-54, Sisačka ulica 14, 044/660-871, MURSKO SREDIŠĆE-86, Tekstilna ulica 1, 040/644-230, PAKRAC-69, I. Gundulića 1b, 034/638-970, PETRINJA-79, Ul. Ivana Gundulića 14, 044/500-551, PITOMAČA-42, P. Preradovića 2, 033/638-902, POŽEGA-44, P. Radića 46A, 034/638-152, SISAK-41, N. Tesle 12/b, 044/660-926, SLATINA-43, Industrijska bb, 033/638021, VARAŽDIN-87, Gospodarska 3, 042/658-850, VIROVITICA-46, Vukovarska 3a, 033/638-970, VRBOVEC-48, Zagrebačka 48, 01/2793-242, ZABOK-60, Prilaz Janka Tomića 1, 049/658-966
Birajte mudro!
3
Svježe meso
Pile međimursko svježe na podlošku
-21%
Pileća krila svježa rfs
-33%
22,99
29,99
99 , kn
19,99
17
kn
kn/kg
Pile Roster svježe na podlošku
kn/kg
Pileći batak rfs
File pilećeg zabatka 500g
-20% 24,99
26,99
19,99
21,99
kn
kn/kg
Pureći file prsiju 750g
kn
kn/kg
Pureće mljeveno meso 500g
-33%
21,99 kn
1kg=43,98kn
Panirani pileći odresci XXL 900g
-50%
59,99
26,99
59,99
99 , kn
99 , kn
29,99
39
1kg=53,32kn
4
25,99
21
1kg=43,98kn
kn
1kg=33,32kn
SVJEŽE MESO u mesnicama: Križevci, Krapina, Prelog, Pakrac, Koprivnica, Varaždin, Ivanec, Zabok, Požega, Pitomača, Virovitica, Daruvar, Karlovac, Kutina, Jalžabet, Velika Gorica, Vrbovec, Čakovec, Bjelovar, Grubišno Polje, Petrinja, Sisak i Mursko Središće
Svinjska lopatica bez kosti
Svinjski vrat s kostima
-36% 35,99
21,99
99 , kn
99 , kn
22
kn/kg
AKCIJA do 08.04.
Juneća lopatica bez kosti
-20%
19
kn/kg
Svinjska leđa bez kosti
-27%
AKCIJA 15.-17.04.
39,99
28,99 kn
DODATNA AKCIJA
kn/kg
Juneća rebra s kostima
Teleća potrbušina, grudi i rebra s kostima
-21%
59,99
37,99
47,99
29,99
kn
kn
kn/kg
kn/kg
Ćevapčići classic 900g
-25%
-26% 45,99
33,99
AKCIJA do 08.04.
kn
kn/kg
Pljeskavica 400g
-25%
39,99
19,99
99 , kn
29
14,99
1kg=33,32kn
1kg=37,48kn
kn
Birajte mudro!
5
Mesne prerađevine
Čajna ili srijemska kobasica
Čajna, kulen, zimska kobasica 300g
-42%
-44%
34,99
89,99
19,99
49,99
kn
kn
1kg=66,63kn
kn/kg
Šunka u ovitku
Šunka za pizzu
DODATNA AKCIJA
Dimljena pureća šunka
-29%
-25%
39,99
36,99
79,99
36,99
25,99
59,99
kn
kn
kn/kg
kn
kn/kg
Turist salama
kn/kg
Tirolska kobasica
-22%
-30%
54,99
57,99
2,59
47,99
44,99
1,79
kn
kn/kg
6
Hrenovke Frankfurt 100g
kn
* Nije dostupno u Požegi
kn/kg
kn
1kg=17,90kn
Hamburger prešani
Dimljeni svinjski vrat
-26% 59,99
-36%
43,99 kn
54,99
kn/kg
34,99 kn
kn/kg
Kranjska kobasica
-22% kn
SUPER CIJENA
kn/kg
Pileća extra ili pureća posebna 500g
DODATNA AKCIJA
8,49
99 , kn
6
1kg=13,98kn
Jeger
-24%
44,99
34,99
Domaća dubravska kobasica
-27%
52,99
43,99
39,99
31,99
kn
kn/kg
kn
* Nije dostupno u Požegi
kn/kg
* Nije dostupno u Požegi
Pileći parizer ili hrenovke od piletine i puretine 1kg
-29% 16,99
11,99 kn
Birajte mudro!
7
Pašteta kokošja 95g
Gotova jela i jela na bazi mesa
Pašteta 3x100g
čajna ili jetrena
VEĆ OD
-30% Grah s kobasicama, lim. 400 g Grah s hamburgerom, lim. 400 g Fileki, lim. 400 g Čobanac 400 g Zapečeni grah 400 g Goveđi haše, lim. 200 g Haše od svinjetine, lim. 200 g Mesni ragu, lim. 200 g Mesni ragu bolognese, lim. 200 g Mesni ragu sa šampinjonima, lim. 200 g Pileći ragu, lim. 200 g
13,99 kn 13,99 kn 16,49 kn 15,49 kn 9,99 kn 6,99 kn 6,99 kn 8,99 kn 9,99 kn 9,99 kn 6,99 kn
19,99 kn
1kg=34,98 kn
19,99 kn
1kg=34,98 kn
23,99 kn
1kg=41,23 kn
23,99 kn
1kg=38,73 kn
15,99 kn
1kg=24,98 kn
10,99 kn
1kg=34,95 kn
10,99 kn
1kg=34,95 kn
13,99 kn
1kg=44,95 kn
14,99 kn
1kg=49,95 kn
14,99 kn
1kg=49,95 kn
11,99 kn
1kg=34,95 kn
-30% -30% -31% -35% -37% -36% -36% -35% -33% -33% -41%
Riblji proizvodi
-23% 8,49
12,99
7,49
9,99
kn
kn
1kg=78,84kn
1kg=33,30kn
Sardina jadranska u ulju 90g
Tuna komadići 185g SUPER CIJENA DODATNA AKCIJA
-40%
7,99
9,99
99 , kn
5,99
6
kn
1kg=37,78kn
1kg=66,56kn
Tuna odrezak u suncokretovom ulju 2x80g
u ulju ili u vlastitom soku 170g (1kg=64,65kn), tuna odrezak u maslinovom ulju 150g (1kg=73,27kn)
1kg=68,69kn
-45% 19,99
-35%
10,99 kn
8
16,99
KTC KLUB VJERNOSTI
Tuna odrezak u suncokretovom ulju ili u vlastitom soku 170g, tuna odrezak u maslinovom ulju 150g
1 bod
-21%
13,99
10,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
ODABERITE POKLON U ZAMJENU ZA BODOVE Torba za kupovinu
Šalica Staklena bočica 470 ml
90
BODOVA
60
BODOVA
Bočica s vezicom 500 ml BPA free
Plišana sovica
150
visina 32cm
BODOVA
Kišobran NOVO!
120
160
BODOVA
Plažni ručnik 100x180cm
210
BODOVA
NOVO!
BODOVA
Deka mekana 160x200cm
230
BODOVA
Period za sakupljanje bodova traje dvije godine. Novi ciklus sakupljanja i korištenja započinje od 01.07.2019. i završava 30.06.2021. godine. Bodovi sakupljeni u tom periodu (od dvije godine) mogu se iskoristiti do 30.06.2021.
KTC KLUB VJERNOSTI
130
BODOVA
Prozirni kišobran
NOVO!
190
BODOVA
Sakupljene bodove iskoristite za popust prilikom sljedeće kupnje: 600 bodova - popust 350,00kn; 300 bodova - popust 150,00kn *odnosi se na jednokratni popust prilikom sljedeće kupnje
KTC KLUB VJERNOSTI
KTC KLUB VJERNOSTI 9 Birajte mudro!
Mlijeko i mliječni Trajno mlijeko 1l
Svježe mlijeko 1l
2,8% m.m.
1,5% ili 3,2% m.m.
5,99
6,79
99 , kn
5,79
4 Voćni jogurt 1kg
Voćni jogurt 150g borovnica, jagoda ili šumsko voće
jagoda ili šumsko voće
kn
b.Aktiv LGG Smoothie 330g
b.Aktiv LGG jogurt 150g
više vrsta
-21% 9,99
99 , kn
8
Proteinski napitak 0,5l
-25%
1,99
9,49
3,99
79
49 , kn
2,99
1,
kn
1kg=11,93kn
7
kn
1kg=22,70kn
1kg=19,93kn
Svježi krem sir Vivis 100g classic, čili, light, šunka ili vlasac
razni okusi
*akcijske cijene su izražene na polici
-20% 10
5,79
4,79 kn
1kg=47,90kn
KTC KLU
proizvodi Sir Gauda rfs
-25%
-20%
19,99
44,99
14,99
35,99
kn
1 bod 11,99
9,49
-20%
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
kn
1kg=16,65kn
Tekući jogurt 1kg
KTC KLUB VJERNOSTI
Svježi posni sir 900g
Kefir 1kg
kn/kg
Mileram 800g
Kiselo vrhnje 850g
Kiselo vrhnje 850g
12% m.m.
12% m.m.
20% m.m.
3,2% m.m.
-38% 8,49
99 , kn
6
Topljeni sir Zdenka 140g više vrsta
9,99
49 , kn
8
1kg=60,64kn
-27%
12,99
20,99
21,99
99 , kn
99 , kn
15,99
11
1kg=16,24kn
12
1kg=15,28kn
Margarinski namaz Margarita 500g
kn
1kg=18,81kn
Domaće kiselo vrhnje 300g 25% m.m.
8,49
7,99
6,99
6,99
kn
1kg=13,98kn
kn
1kg=23,30kn
Birajte mudro!
11
Prehrambeni proizvodi Tjestenina Ragusa 400g
Tjestenina Vita 400g
pužić veliki ili školjke
makaroni, pužići, špageti ili vijak
-40%
-20%
7,49
3,49
4,49
2,79
kn
kn
1kg=11,22kn
Ketchup 900g
1kg=6,98kn
Pasirana rajčica 500g
blagi ili ljuti
Noodle u vrećici Maggi 59,20g piletina ili govedina
-20%
-28%
-25%
9,99
6,99
3,99
7,99
4,99
2,99
kn
kn
1kg=8,88kn
-25%
1kg=9,98kn
Akcija na La Fiesta asortiman
kn
1kg=50,50kn
Sladoled Quattro Lino lada 1650ml
-23% 42,99 *akcijske cijene su izražene na polici
12
32,99 kn
1l=19,99kn
OM:285g
-36%
-25%
10,99
7,99
99 , kn
99 , kn
6
5
1kg=34,95kn
1kg=21,02kn
Vrhnje za kuhanje 500ml 20% m.m.
Majoneza, Ketchup majoneza ili Majoneza čili 165g
KTC KLUB V
Kukuruz šećerac 340g
rezani, OM:200g
KTC KLUB VJERNOSTI
Šampinjoni 400g
Fantevi za tortilje 40g (1kg=174,75kn), za chili con carne 55g (1kg=127,09kn), za chicken wok 45g (1kg=155,33kn)
1 bod
-28%
9,79
6,99
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
P
KTC
a c i n r a k e
-21%
-23%
16,49
12,99
12,99
9,99
kn
1l=25,98kn
Okruglice Ledo 500g sa šljivom, vanilija/šumsko voće, nougat/milk, malina/bijela čokolada ili kokos/čokolada
Kukuruzni baget 250g
kn
1kg=60,55kn
-27% 5,49
3,99 kn
1kg=15,96kn
Burek motani sa sirom 150g
-30% 6,49
-20% *akcijske cijene su izražene na polici
4,49 kn
1kg=29,93kn
Dostupno u: Bjelovaru, Čakovcu, G. Polju, Ivancu, Jalžabetu, Karlovcu, Koprivnici, Krapini, Križevcima, Kutini, M. Središću, Pakracu, Petrinji, Pitomači, Požegi, Sisku, Varaždinu, V. Gorici, Virovitici, Vrbovcu i Zaboku
Birajte mudro!
13
-28% 13,99
9,99 kn
1kg=23,50kn
Kompot višnja 680g
Mak nadjev 200g
OM: 340g
-27%
13,99
99 , kn
99 , kn
7
8
1kg=23,50kn
1kg=44,95kn
Brašno 1kg
Brašno 1kg
glatko
oštro
-24%
5,19
6,99
49 , kn
29
3
Birajte mudro!
1kg=21,95kn
1 bod
-30%
6,29
4,39
* Popust na proizvode ostvaruju samo članovi kluba uz korištenje sakupljenih bodova.
-35%
10,99
-32%
KTC KLUB VJERNO
Voćni namaz 500g marelica, miješano voće ili šipak
KTC KLUB VJERNOSTI
Sve za kolače
Rogač mljeveni 200g
5,
kn
Muesli Naturel 350g čokolada, voće, bijela čokolada/keks ili classic
-29% 16,99
11,99 kn
1kg=34,25kn
15
Slatkiši i grickalice
Keksi sendvič mix ili tango 300g
Keks Princeza čoko 230g keks preliven čokoladom, original, kokos ili integralna
-23%
-22%
12,99
8,99
9,99
6,99
kn
kn
1kg=43,43kn
Integralni keks Grancereale 250g classic ili digestive
-30%
1kg=23,30kn
Trajno pecivo 7 Days 60g
-34%
-25%
11,99
3,79
26,99
8,39
2,49
19,99
kn
1kg=33,56kn
Linolada Gold 900g
kn
1kg=41,50kn
Karamele Bonko Funny mix 250g
krem namaz sa lješnjakom
-23%
-23%
kn
1kg=133,27kn
Bomboni tvrdi 505 s crtom 100g
-30%
49,99
12,99
4,99
49 , kn
99 , kn
3,49
38
1kg=42,77kn
16
Rafaello 150g
midi cacao, kakao vanilija, lješnjak krema keks ili vanilija krema keks
9
1kg=39,96kn
kn
1kg=34,90kn
Napolitanke voćne ili okus čokolada 740g
Keksi čajni kolutiči Original ili kakao 800g
Keks jaffa 300g biskvit sa želeom od naranče preliven čokoladom
vafel proizvod
24,99 19,99
-21%
16,99 kn
1kg=22,96kn
16,99
13,99
13,99
10,99
kn
kn
1kg=17,49kn
Čokolada mliječna Dorina 100g punjena ledenim, jaffa, punch, double choco punjenjem 100g (1kg=49,90kn), cocolada 98g (1kg=50,92kn), mousse milky ili mousse 95g (1kg=52,53kn)
-28%
1kg=36,63kn
Mini choco banane original 120g pjenasti desert preliven čokoladom
-37% 7,99
6,99
99 , kn
4
4,99 kn
1kg=41,58kn
Flips Chio Tip Top 40-50g
Slano trajno pecivo Croco 150g
razni okusi, 50g (1kg=71,80kn), 40g (1kg=89,75kn), 45g (1kg=79,78kn)
razni okusi
-25% 3,99
5,99
59
4,49
3,
1kg=kn
kn
kn
1kg=29,93kn
Birajte mudro!
17
Bezalkoholna pića Bezalkoholni gazirani napitak Inka 2l
Bezakoholni gazirani napitak Pepsi cola 2l
razni okusi
razni okusi
-23% -25%
12,99 10,99
11,99
8,99
99 , kn
9
kn
1l=4,50kn
1l=5,00kn
Prirodna izvorska negazirana voda Sara i gazirana voda Sarajevski kiseljak 1,5l
4,49
3,99 kn
1l=2,66kn
Voćni nektar Vindi 2l
Bezalkoholni energetski napitak Red bull 250ml
Bezalkoholni negazirani napitak Fruity 1,5l razni okusi
razni okusi
5,49
-20% 11,99
9,99
9,99
7,99
kn
1l=39,96kn
kn
1l=5,33kn
Voćni nektar Nektar 1l razni okusi
ace, bce,jabuka,crni ribizl-jabuka, jabukakruška, višnja-limunmrkva, limun-naranča ili naranča-nektarina
-23% 12,99
99 , kn
9
1l=5,00kn
18
5,99
4,99 kn
Posebna ponuda za članove!
KLUB VJERNOSTI sakupljajte dodatne bodove Ponuda vrijedi od 1.4. do 30.4.2021.
Jedan dodatni bod za kupljeni proizvod kojem je cijena ispod 50,00kn, a dupli bodovi za proizvod kojem je cijena iznad 50,00kn. * Račun mora biti u vrijednosti preko 50,00kn.
Deterdžent za rublje Weisser riese 90 pranja 5,85kg (1kg=15,38kn), gel 100 pranja 5l (1l=18,00kn)
Sredstva za strojno pranje suđa Somat GIGA tablete all in one 100/1 (1 kom=0,80kn) tablete gold 72kom (1kom=1,11kn) gel gold 2x990ml (1l=40,40kn)
Omekšivač rublja Ornel 1,8l
89,99
79,99
19,99
2
BODA
kn
kn
Deterdžent za ručno pranje suđa Čarli 1,35l
(1l=11,11kn)
2
BODA
kn
1
BOD
Deterdžent za bijelo i obojeno rublje Vesh 2,9l (1l=13,79kn)
Toaletni papir Perfex breskva ili kamilica
39,99
13,99
10 kom, 3slojni (1kom=1,40kn)
(1l=9,62kn)
12,99
1
BOD
kn
kn
Dječje vlažne maramice Violeta
Papirnati ručnik Paloma monorola
5x56 kom, badem (1kom=0,15kn)
330 listića
39,99
15,99
1
BOD
kn
Šamponi za kosu Palmolive 350ml (1l=34,26kn)
11,99 kn
kn
1
BOD
Gloria mljevena kava 350g (1kg=51,40kn)
17,99
1
BOD
kn
1
1
BOD
Voćni sirupi Dana 1l razni okusi
1
BOD
14,99 kn
Pasta za zube Signal White System 125ml
Dezodoransi Garnier
13,99
17,99
(1l=111,92)
BOD
kn
kn
1
BOD
1
BOD
sprej 150ml (1l=119,93kn) roll on 50ml (1l=359,80kn)
kn
1
BOD
Birajte mudro!
19
Alkoholna pića
Ožujsko pivo Kupnjom 10l Ožujskog piva, potrošač dobiva na poklon vreću za reciklažu
Pivo Karlovačko 1l
POPIJ POPIJĿUJU, ĿUJU, PODRĿI PODRĿIAKCIJU, AKCIJU, POKUPI POKUPINAGRADU! NAGRADU!
Pivo Paulaner original 0,5l limenka
Kupi Kupi1010l ĿXje l ĿXjeu upovratnoj povratnojboci boci0,5 0,5ll iliililimenci limenci0,50,5l il odmah i odmahuzmi uzmisvoju svoju vrHÉX za vrHÉX zarecikliranje! recikliranje!
-21%
Akcija traje dodo isteka Akcija traje istekazaliha zalihanagrada. nagrada.
10
10,99
13,99
9,99
99 , kn
Gin Sax 0,7l
kn
1l=19,98kn
citrus ili pink
Jameson irish whiskey 1l
Slike su simboliÏnog karaktera.
Slike su simboliÏnog karaktera.
original
79,99
99 , kn
74
1l=107,13kn
84,99
199,99
169,99 kn
Topli napitci Instant kava Franck 100g
Kava mljevena Barcaffe 400g
Kava mljevena Anamaria 250g
classical
-26% 19,99
33,99
15,99
16,99
24,99
11,99
kn
1kg=169,90kn
20
-25%
kn
1kg=62,48kn
kn
1kg=47,96kn
Pivo Pan 2l
Vino bijelo Plešivica 2l
lager mega ili zlatni
19,99
99 , kn
17
1l=9,00kn
Orahovac Badel 1l
17,99
14,99 kn
1kg=7,50kn
Vino graševina ili Kapistran crni 1l Iločki podrumi
-26% 89,99
74,99 kn
Instant kava 3u1 classic Arabesca (20+4)
29,99
21,99 kn
Nescafe Dolce Gusto kapsule razne vrste (100,8g-160g)
Cappuccino Gloria 200g classic, čokolada, vanilija ili irish
Ristretto, Lungo, Espresso Barista, Espresso intenso, Cortado, Cafe au Lait
-32% 29,8
19,99 kn
1kg=68,98kn
41,99
99 , kn
34
11,99
9,99 kn
1kg=49,95kn
Birajte mudro!
21
Kozmetika i higijena
Boje za kosu Excellence
49,99
36,99 kn
Gelovi za tuširanje Dove XXl za žene 500ml (1l=39,98kn) ili za muškarce 400ml (1l=49,98kn)
* nedostupno u Sisku, Đurđevcu, Prelogu, Grubišnom Polju, Daruvaru, Velikoj Gorici, Krževcima Trg Sv.Florijana
Dezodoransi Dove XXL 250ml Tekući sapuni Soft&Gentle 500ml
29,99
99 , kn
19
Pjene za brijanje Gillette 250ml
9,99
99 , kn
7,99
21
1l=87,96kn
Pjene za brijanje Gillette 200ml
23,99
20,99
99 , kn
99 , kn
17
1l=71,96kn
22
32,99
14
1l=74,95kn
kn
1l=15,98kn
Sistemski brijač Gillette Venus Start za žene, sa 3 patrone u pakiranju
69,99
49,99 kn
*nedostupno u Sisku, Đurđevcu, Jalžabetu, Petrinji, Koprivnici Trg E.Kumičića, Murskom Središću, Velikoj Gorici, Križevcima (Trg Sv.Florijana)
Šamponi ili regeneratori za kosu Schauma Šamponi 250ml (1l=55,96kn)ili regeneratori 200ml (1l=69,95kn)
17,99
13,99 kn
Kreme za ruke Afrodita 75ml badem ili argan
Univerzalne kreme za muškarce Nivea 30ml
10,99
7,99 kn
1l=266,33kn
150ml
17,99
99 , kn
14
1l=199,87kn
150ml fresh
75ml
31,99
24,99
44,99
99 , kn
99 , kn
31,99
23
1l=159,93kn
17
1l=239,87kn
Higijenski ulošci Libresse
Toaletni papir Violeta premium
maxi goodnight duo, 20 kom
pamuk, lavanda 10kom, 3slojni
kn
1l=213,90kn
Papirnati ručnici Violeta Love 3 kom, 3slojni
-32% 24,99
99 , kn
16
-29%
-25%
26,99
15,99
18,99
11,99
kn
1kom=1,90kn
kn
1kom=4,00kn
Birajte mudro!
23
Za najmlađe Omekšivač rublja Baby 900ml Deterdžent za baby odjeću Violeta 2,7l baby
-50% 59,99
29,99 kn
1l=11,11kn
Dječje vlažne maramice Violeta water care, 56 kom, badem, 56 kom
-30% * akcijske cijene su izražene na prodajnom mjestu
Dječje pelene Violeta Double care pelene Air dry Double care pelene Air Dry gaćice Pelene premium cotton
-25% * akcijske cijene su izražene na prodajnom mjestu
24
-33% 14,99
9,99 kn
1l=11,10kn
Deterdžent za suđe Jar 900ml
Sve za čisti dom
razne vrste
Sredstvo za čišćenje pećnica, roštilja i napa Arf grill 650ml
Deterdžent za strojno pranje suđa Somat mega all in one 76/1 (1kom=0,92kn), gold 60/1 (1kom=1,17kn) ili gel 2x684ml (1l=51,16kn)
-27%
-46% 129,99
99 , kn
69
Omekšivač rublja Lenor
17,99
17,99
99 , kn
12
12,99
1l=19,98kn
1l=14,43kn
Deterdžent za rublje Dash
razni mirisi, 1800ml (1l=13,33kn), 1420ml (1l=16,89kn), 1380ml (1l=17,38kn)
prašak 60 pranja 3,9kg (1kg=17,95kn) ili kapsule 48/1 (1kom=1,46kn)
-31%
-27% kn
Sredstvo za otklanjanje mrlja za bijele i šarene tkanine Opal 650ml
-36%
34,99
109,99
99 , kn
99 , kn
23
29,99
24,99
69
kn
1l=38,45kn
hrana za kućne ljubimce Suha hrana za pse PetQM 2kg
Suha hrana za mačke PetQM 2kg
Hrana za mačke Friskies 85g
perad i povrće
perad i povrće
govedina, junior piletina, losos, piletina
-20%
-20%
-23%
23,99
23,99
2,99
99 , kn
99 , kn
2,29
18
18
1kg=9,49kn
1kg=9,49kn
kn
1kg=26,94kn
Birajte mudro!
25
i
ILI KAPSULE
N
ID
U EK
(T ET JA ER N A DŽE NT FAKS 20 PR
R TE
• SK
U
R
A
II LI
PR A
ŠK AS TI)
Uživaj u mirisima proljeća uz neodoljivo čisto i blistavo rublje. Osvoji skuter ili jednu od 25 vrijednih nagrada!
Ć
AB Z OD A SUD PI JELOVANJE KU
RA 14 P
A NJ
nagrađuju
FIREFOX 5 GJIA 04 N T• LO
1X
•
•
• BIC
•
ŠKI KREATIV K MU 26 L 1 IK
3
IL NEON MOB 8,5 “ RO . L E
5X
• VR • VR
•
Izvlačenje nagrada: 10.svibnja 2021. 26
-DJELNI S JAST T4 UC SE I IM TN
A
Za sudjelovanje na poleđini kopije računa ispišite svoje ime, prezime, adresu i broj telefona te ispunjenu kopiju računa ubacite u za to predviđenu kutiju.
•
5X
-DJELNI S JAST T4 UC SE I IM TN
A
•
• EL. R
S ENERGY NE UT IL M B R O
N O
OM
5X
5X
5X više na:
www.ktc.hr
NAGRADNA IGRA KTC UGOSTITELJSTVA NAGRADNA IGRA KTC NAGRADNA IGRA KTC UGOSTITELJSTVA UGOSTITELJSTVA VINDIJIN PROTEIN UVIJEK JE PROTEIN IN! VINDIJIN VINDIJIN UVIJEK JE PROTEIN IN! UVIJEK JE IN!
more more zavrijedi!!! zavrijedi!!! Glavna Glavna nagrada nagrada
LJETOVANJE U VILI VERICI 7 noÉenja s doruÏkom za 2 OSOBE u mjesecu Lipnju 2022. + paket Vindijinih proteina LJETOVANJE U VILI VERICI LJETOVANJE U VILI VERICI 7 noÉenja s doruÏkom za 2 OSOBE u mjesecu Lipnju 2022. + paket Vindijinih proteina 7 noÉenja s doruÏkom za 2 OSOBE u mjesecu Lipnju 2022. + paket Vindijinih proteina
jjee ttrraaku n a £ r t n a £ zzaaa ttrr£anje trakkuu!!! i j vvooojjii z s oossv o
Udvostruči šansu za dobitkom Udvostruči šansu za dobitkom uz kupovinu Vindijinih proteina Udvostruči šansu za dobitkom uz kupovinu Vindijinih iu ubaciproteina 2 računa! uznagradnu kupovinukutiju Vindijinih proteina i u nagradnu kutiju ubaci 2 računa! i u nagradnu kutiju ubaci 2 računa!
uuuzzdzdjdejejleilcilciucuusss n n n i i i e e e t t t vvavakakk PPrProoro uuu--
IZVLAČENJE GLAVNE NAGRADE: 25.01.2022. IZVLAČENJE GLAVNE NAGRADE: 25.01.2022. IZVLAČENJE GLAVNE NAGRADE: 25.01.2022.
. KRUG KRUG 1. 1. KRUG
KETTLER KETTLER KETTLER traka za trƮanje traka za trƮanje traka trƮanje + paketza Vindijinih + paket Vindijinih proteina + paket Vindijinih proteina proteina
Potroši preko Potroši preko Potroši 50 kn upreko KTC 50 kn u KTC 50 kn u ugostiteljstvuKTC i sudjeluj ugostiteljstvu ii sudjeluj ugostiteljstvu sudjeluj u nagradnoj igri! u nagradnoj u nagradnoj igri! igri!
VIŠE INFORMACIJA O PRAVILIMA SUDJELOVANJA NA WWW.KTC.HR VIŠE INFORMACIJA O PRAVILIMA SUDJELOVANJA NA WWW.KTC.HR VIŠE INFORMACIJA O PRAVILIMA SUDJELOVANJA NA WWW.KTC.HR
Apartman u Villi Verici (Villa Verica na vrhu u sredini) Apartman u Villi Verici (Villa Verica na vrhu u sredini) Apartman u Villi Verici (Villa Verica na vrhu u sredini)
Birajte mudro!
27
IZDVAJAMO IZ DNEVNE PONUDE JELA!!!
KTC UGOSTITELJSTVO Svakodnevno
DOSTAVLJAMO SVJEŽA DOMAĆA I TOPLA JELA! Prilozi već od 4,00kn! Salate već od 4,00kn! Uz svaki kupljeni gablec Coca Cola 0,25l, Jamnica 0,5l ili Sky Cola 0,5l samo 8,00kn!!
23,00kn
18,00kn
21,00kn
ČETVRTAK
PETAK
SUBOTA
15.04.2021.
16.04.2021.
17.04.2021.
Luka odrezak
Papaline
Pileća krilca/bataci ljuta
25,00kn
25,00kn
VIŠE NA WWW.KTC.HR
19,00kn PONEDJELJAK
UTORAK
SRIJEDA
19.04.2021.
20.04.2021.
21.04.2021.
Ričet s kobasicom
Pureće roladice
Pljeskavica u lepinji na meksički