Skip to main content

Interspar

Page 1

SKENIRAJ ZA ONLINE LETAK

^

! E N E J I C e Z Ni

Trajno mlijeko ‘z bregov Vindija 2,8% m.m.

c e s e j m i l e j Ci

2L 1 L = 0,89 €

MJESEČNE UŠTEDE

2,04

1,78

5.

Ponuda traje od 7. 5. do 3. 6. 202

tska rva kv H

-12%

iteta al

H r v at sk

a

k va

lite

€

ta

Kapsule za kavu Nescafé Dolce Gusto Cortado 3 x 100,8 g ili Intenso 3 x 128 g ili Cafe au late 3 x 160 g ili Barista 3 x 104 g 1 kg od 27,06 € do 42,96 €

MJESEČNE UŠTEDE

12,99

€

Sladoled Snjeguljica Ledo BOX 6 x 65 ml 1 L = 9,46 €

MJESEČNE UŠTEDE

4,95

€

H r v at

iteta al

tska rva kv H

sk

a

k va

lite

ta

Tablete za strojno pranje posuđa Jar Platinum plus Spring Edition 100 tableta 1 tableta = 0,20 €

MJESEČNE UŠTEDE

19,99

€


^

! E N E J I C e Z i N

c e s e j m i l e j i C

Graničarska ili srijemska kobasica narezak XXL

5.

Ponuda traje od 7. 5. do 3. 6. 202

Gavrilović 400 g 1 kg = 19,98 €

MJESEČNE UŠTEDE

9,99

7,99

Šlag sprej Brzo&Fino

€

-20%

30% m.m. 250 ml 1 L = 9,96 €

MJESEČNE UŠTEDE

3,49

2,49

€

-28%

Mješavina začina Vegeta

MJESEČNE UŠTEDE

2,65

1 kg MJESEČNE UŠTEDE

5,99

Croissants 7 Days €

razne vrste 185 g 1 kg = 8,05 €

1,49 -43%

€


MJESEČNE UŠTEDE

7,49

Sirup Agava Natur Pur 1 kg

5,99

€

-20%

MJESEČNE UŠTEDE

3,99

2,59

€

-35%

Biljni napitak Alpro 1 L odabrane vrste 1L

Namaz Nutella Plant Based 350 g 1 kg = 11,40 €

MJESEČNE UŠTEDE

MJESEČNE UŠTEDE

5,09

1,99

3,99 -21%

€

Keks Domaćica Kraš Original 170 g 1 kg = 8,76 €

1,49 -25%

€


^

! E N E J I C e Z i N

MJESEČNE UŠTEDE

21,00

c e s e j m i l e j i C

€

5. Ponuda traje od 7. 5. do 3. 6. 202

Pivo Krušovice

CIJENA ZA KUPNJU 20 KOMADA

20 x 0,5 L

1 KOM =1,05 €

1 L = 2,10 €

Povratna kaucijska ambalaža

NOVO!

Pjena za čišćenje Domestos Arctic Fresh ili Floral Fresh 435 ml 1 L = 6,18 €

MJESEČNE UŠTEDE

MJESEČNE UŠTEDE

Krema Nivea Soft 200 ml 1 L = 24,95 €

4,99

4,49

2,69

€

€

-40%

MJESEČNE UŠTEDE

6,02

MJESEČNE UŠTEDE

Toaletni papir Paloma Flower Limited Edition 3 sloja, 12 rola u pakiranju 1 rola = 0,25 €

2

,99 €

Vino Del Fiori Chardonnay ili Cabernet 0,75 L 1 L = 5,99 €

4,49 -25% U cijenu uključena povratna naknada

€


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook