Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametna kupnja 26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-31

-17%

%

-36

%

69,

16,

PRŠUT za kg

popust na blagajni

99

/

23,99

/

-35

12,

99

/

19,99

1 kg = 40,60 kn

1l

400 g

1 kg = 41,23 kn

TUNA U BILJNOM ULJU 4 x 80 g

/

11,99

SUNCOKRETOVO ULJE

SIR EMMENTAL BAVARSKI

109,99

%

9,

99

49

-31

%

-33

3,

%

23,

99

99

PAPIRNATI RUČNICI SUPERBOB, 2 SLOJA, 500 LISTOVA, 2 ROLE

/

34,99

5,99 /

PIVO LAGER 4,8% VOL. 500 ml

1 l = 7,98 kn

109,

99

za kom

ŠKOLSKA TORBA*

Sadrži 3 prostrana pretinca, podstavljene podesive naramenice, ergonomičan sustav nošenja, vanjski džep za pohranu tekućine, različiti modeli.

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.

Eurospin, 12 trgovina u Hrvatskoj - eurospin.hr Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost.


26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-33

5,

%

99

za kom

6,49 /

RAPHIC

TECTED G RO

G EO

•P

4,

99

8,99 /

-16

MASLAC 500 g

24,

1 kg = 49,98 kn

99

/

29,99

1 kg = 116,59 kn

•

-23

%

1 kg = 29,95 kn

%

120 g A

-11

N

99

200 g

SIR KOZJI IGP

NDICATIO LI

13,

OGRANIČENA KOLIČINA

SIRNI NAMAZ

3,

%

99

JOGURT TEKUĆI JAGODA/ BANANA/ ŠUMSKO VOĆE

4,49 /

MLIJEKO DJELOMIČNO OBRANO 1,5% 1l

-33

%

7,

VRHNJE ZA KUHANJE 500 ml

99

1 l = 15,98 kn

/

11,99

500 g

1 kg = 9,98 kn

5,

99

za kom

12,

99

GRČKI JOGURT OBRANI 500 g

1 kg = 25,98 kn

GRČKI JOGURT VIŠE VRSTA 150 g

1 kg = 39,94 kn


26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-33

%

8,

-24

SALAMA MILANO

/

7,

-36%

-20%

99

150 g

99

1 kg = 59,94 kn

13,49

6,

MORTADELA 150 g

1 kg = 53,27 kn

/

10,49

11,

99

PEČENA PUREĆA ŠUNKA

%

99

/

/

10,99

14,99

1 kg = 69,90 kn

-23

%

26,

99

/

34,99

PIZZA MARGHERITA 3 KOM

-24

3,

%

39

za kom

1 kg = 99,92 kn

1 kg = 53,27 kn

500 g

1 kg = 6,78 kn

-29%

1 kg = 29,99 kn

6,

za kom

150 g

TJESTENINA GRAMIGNA/ GRAMIGNONE

900 g

99

/

12,99

KUHANA ŠUNKA

4,49 /

OGRANIČENA KOLIČINA

7,

99

DIMLJENI PRŠUT 120 g

100 g

-38%

KREKERI SCHIACCIATINE KLASIK/ RUŽMARIN 300 g

1 kg = 23,30 kn

4,

99

6,99 /

TOAST KRUH CLASSIC 500 g

1 kg = 9,98 kn


26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-25

7,

-24

%

12,

99

%

49

1 kg = 35,67 kn

9,99 /

/

-25

5,

1 kg = 40,60 kn

-24

%

-25

5,

99 7,99 /

700 g

1 kg = 8,56 kn

%

99

2 x 160 g

/

%

99 1 kg = 26,66 kn 900 g

34,99

TUNA S GRAHOM/ GRAŠKOM

RAJČICA UMAK S POVRĆEM

PANIRANI RIBLJI ŠTAPIĆI 30 KOM

23,

210 g

16,99

za kom

-31

%

BURGER OD ALJAŠKE KOLJE 2 KOM

18,

99

/

24,99

POMMES FRITES PREDPRŽENI

FILETI SKUŠE U BILJNOM ULJU 125 g

1 kg = 47,92 kn

7,99 /

-20

3,

%

99

SLATKI KUKURUZ 285 g

1 kg ocijeđene mase = 14,00 kn

4,99 /

3 kg

1 kg = 6,33 kn

-25

8,

%

99 /

11,99

BIJELA RIŽA RIBE 1 kg

-29

2,

%

49 3,49 /

SLANUTAK 240 g

1 kg ocijeđene mase = 10,38 kn


26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-40

%

11,

99

KORNET ŠLAG/ VIŠNJA 6 KOM 450 g

1 kg = 26,65 kn

/

19,99

za kom

-33

6,

%

99

za kom

PUDING ČOKOLADA/ VANILIJA 4 x 125 g

1 kg = 13,98 kn

-20

6,

/

10,49

za kom

-14

%

11,

-30

ŠVICARSKA MLIJEČNA ČOKOLADA 300 g

6,

1 kg = 39,97 kn

99

/

-25

5,

99

-30

9,

%

79

za kom

/

13,99

4,

1 kg ocijeđene mase = 14,61 kn

310 g

1 kg = 31,59 kn

39

1 kg = 21,30 kn

7,99 /

400 g

1 kg = 17,48 kn

9,99 /

99

250 g

EXTRA DŽEM JAGODA/ MARELICA/ŠUMSKO VOĆE

300 g

-29%

KOMPOT VOĆNA SALATA

7,99 /

NAPOLITANKE S KAKAOM/ LJEŠNJAKOM

BOMBONI S PUNJENJEM OD MENTE

99

13,99

%

%

%

6,99 /

SOK 100% JABUKA 1l

-22%

7,

79

za kom

9,99 /

NEGAZIRANO PIĆE ACE/BCE/ MULTIVITAMIN 1,5 l

1 l = 5,20 kn


26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-35

6, -36

4,

%

%

49

SALVETE IMITACIJA TKANINE 60 KOM

9,99 /

-15

%

PAPIRNATE MARAMICE 3 SLOJA, 100 KOM

10,

49

za kom

6,99 /

-25

7,

49

za kom

9,99 /

PJENA ZA KUPANJE VIŠE VRSTA 750 ml

1 l = 9,99 kn

5,

PAPIRNATE MARAMICE BALZAM 4 SLOJA, 15 KOM

99 8,49 /

TOALETNI PAPIR MIRISNI 4 SLOJA, 6 ROLA

99

/

12,99

-24 %

-29

%

7,

%

DEO UNISEX INVISIBLE/ TALCO 48 H

49

za kom

150 ml

1 l = 49,94 kn

9,89 /

6,

%

99 9,89 /

ŠAMPON ZA KOSU VIŠE VRSTA 500 ml

6,

1 l = 13,98 kn

TEKUĆI SAPUN REFIL VIŠE VRSTA

99

za kom

-29 za kom

-18

%

1l

8,49 /

-29

9,

%

99 /

13,99

MASKA ZA OBNOVU KOSE 500 ml

1 l = 19,98 kn


POTROŠI 100 KUNA, FIAT TI SE SMIJEŠI GODINU DANA S NAMA VESELI SE I PLEŠI! Povodom naše prve godišnjice u Hrvatskoj, želimo vam pokloniti Fiat 500! SMS nagradna igra 02. – 31. kolovoza 2021. 1.

Ostvari kupnju iznad 100 kn

2. Pošalji ključnu riječ FIAT i broj računa na broj 60054

Cijena SMS poruke je 2,40 kn (PDV uključen)

3. Sačuvaj račun do izvlačenja Saznaj više na eurospin.hr

Fiat 500 Fotografija nagrade je simbolična.


Voće i povrće

-25

7,

%

JABUKA GALA

49 9,99 /

za kg

-25

5,

%

MRKVA 1 kg

-33

5,

99

za kom

8,99 /

10,

GROŽĐE ROSE

99

/

16,99

-50

4,

%

CIKLA

99

7,99 /

%

-35

%

za kg

99

za kom

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

9,99 /

za kg

ŠAMPINJONI 250 g

1 kg = 23,96 kn

-20

X,

za kom

%

MASLINE VIŠE VRSTA

XX /

Pametna kupnja


Svježe meso

-25

%

14,

99

za kom

1 kg = 99,93 kn

/

-25

28,

ROŠTILJ KOBASICA

/

18,

89

/

28,99

32,

SVINJSKA LOPATICA

89

/

-27

%

26,

ĆEVAPČIĆI

49

/

36,59

-17

%

33, za kg

TELEĆI VRAT S KOSTI

45,89

za kg

38,99

-34

-28

%

za kg

99

%

za kg

150 g

19,99

%

za kg

TELEĆI ODREZAK U MARINADI OD TARTUFA

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

PILEĆI FILE OD PRSA

89

/

40,99

www.eurospin.hr


Delikatesa

-27

7,

%

29

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-24

PREMIUM KUHANA ŠUNKA IZ KOMADA BUTA

6,

1 kg = 72,90 kn

-30

%

2,

-30

PILEĆA PRSA 1 kg = 29,90 kn

4,

4,29 /

-28

9,

%

%

1 kg = 99,90 kn

X,

/

za kg

13,99

1 kg = 48,90 kn

6,99 /

-25

SIR CACIOCAVALLO SILANO

SIR MAASDAM

89

za 100 g

99

za 100 g

1 kg = 67,90 kn

8,99 /

za 100 g

99

za 100 g

PEGLANI KULIN SALAMA

79

9,99 /

za 100 g

%

%

HLADNE SVJEŽE SALATE VIŠE VRSTA

XX /

SIGNA

Pametna kupnja


Pekarnica

-31

6,

%

49

-33

4,

%

99

-34 za kom

8,

180 g

%

29 4,99 /

%

99

1 kg = 36,06 kn

HELJDIN MIJEŠANI KRUH S ORASIMA 400 g

1 kg = 22,48 kn

/

za 100 g 11,99

-26

CHIA KRUH 320 g

5,

1 kg = 15,59 kn

7,49 /

za kom

3,

-25

FOCACCIA S RAJČICAMA

9,49 /

za 100 g

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

%

89

73 g

1 kg = 45,07 kn

-25

%

16,

za kom

250 g

1 kg = 23,56 kn

7,99 /

za kom

PUNJENI DONUT JAGODA

BUREK SA SIROM

49

KOLAČ ŠUBARICE 320 g

1 kg = 51,53 kn

/

21,99

www.eurospin.hr


Naši proizvodi -28

%

12,

99

MINESTRONE MIKS 14 VRSTA POVRĆA 1,5 kg

1 kg = 8,66 kn

/

-20

15,

99

-25

MINI LISNATO RAJČICA I MOZZARELLA

7,

350 g

1 kg = 45,69 kn

/

19,

99

-41

%

12,

99

/

21,99

15,

99

PANIRANI FILET ALJAŠKE KOLJE 400 g

1 kg = 39,98 kn

%

49

-38

9,

1 kg = 35,70 kn

HRENOVKE 12 KOM 1 kg

%

99

560 g

13,

49

MJEŠAVINA PLODOVA MORA I POVRĆA 300 g

1 kg = 44,97 kn

19,99

PANIRANA MOZZARELLA S GLJIVAMA/ PRŠUTOM/RAJČICOM 250 g

1 kg = 29,96 kn

9,99 /

za kom

SORBETTI VOĆNI MIX 8 KOM

-33

%

/

20,99

19,99

OGRANIČENA KOLIČINA

-24

%

/

17,99

%

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

KORNET VANILIJA JAGODA 6 KOM 420 g

1 kg = 23,79 kn

/

-35

10,

99

/

16,99

16,

99

SLADOLEDI MIX 9 KOM 300 g

1 kg = 56,64 kn

/

15,99

%

-26

%

22,99

BUÐOLA 120 g

1 kg = 91,59 kn

-29

%

KISELO VRHNJE 20% M.M.

99

1 kg = 14,11 kn

11,

Pametna kupnja

/

16,99

850 g


Naši proizvodi

5,

OGRANIČENA KOLIČINA

99

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-31

GRČKI JOGURT 2% M.M. BEZ LAKTOZE 150 g

%

4,

1 kg = 39,94 kn

49

JOGURT 500 g

1 kg = 8,98 kn

6,49 /

TOZE BEZ LAK

-20

1,

%

59

-18

JOGURT VIŠE VRSTA 150 g

8,

1 kg = 10,60 kn

-20

%

12,

79

3,

360 g

1 kg = 35,53 kn

/

-22

6,

99 8,99 /

PRELJEV ZA SALATE JOGURT 250 ml

1 l = 27,96 kn

1 kg

/

10,99

-15

UMAK BOLONJEZ 2 KOM

15,99

%

PIROVO BRAŠNO

99

1,99 /

za kom

%

-15

%

22,

99

/

26,99

SKUŠA FILETI U MASLINOVOM ULJU 250 g

1 kg = 91,96 kn

%

39

www.eurospin.hr

250 g

1 kg = 13,56 kn

3,99 /

-29

4,

ZAČIN ZA HRANU

%

99 6,99 /

ZELENE MASLINE BEZ KOŠTICA 150 g

1 kg ocijeđene mase = 33,27 kn


Naši proizvodi -30

%

2,

79

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

-33

BIJELI GRAH 240 g

%

4,

1 kg ocijeđene mase = 11,63 kn

99

3,99 /

ČIPS RUSTIKALNI 200 g

1 kg = 24,95 kn

7,49 /

-21

%

18,

99

-22

3,

%

89

FLIPS SA SIROM 140 g

1 kg = 27,79 kn

4,99 /

KAVA CLASSICO 2 x 250 g

1 kg = 37,98 kn

/

23,99

-30

%

6,

99

11,

INSTANT KAVA 2U1/3U1 10 KOM

OGRANIČENA KOLIČINA

99

140 g

1 kg = 49,93 kn

9,99 /

za kom

-17

%

ŽITARICE CHOCO BALLS

99

1 kg = 19,98 kn

9,

/

11,99

500 g

-25

5,

%

99

KREM NAMAZ LJEŠNJAK I KAKAO 200 g

1 kg = 59,95 kn

-25

5,

KEKSI OD ŽITARICA S BRUSNICAMA 250 g

1 kg = 23,96 kn

7,99 /

Pametna kupnja

%

99 7,99 /

KEKSI PETIT 500 g

1 kg = 11,98 kn


Naši proizvodi -22

%

6,

99

%

99

za kom

3,

222 g

-29

%

4,

99

1 kg = 31,49 kn

8,99 /

-17

9,

MLIJEČNA ROLADA 6 KOM

26. kolovoza - 01. rujna 2021.

70 g

1 kg = 142,72 kn

5,

OGRANIČENA KOLIČINA

99

za kom

/

19,

/

PIVO S OKUSOM TEQUILE 6% VOL. 330 ml

1 l = 18,16 kn

79

29,99

1l

6,99 /

1l

49

-34

GAZIRANO PIĆE TONIC ZERO

5,

4,

OGRANIČENA KOLIČINA

%

49

99

LEDENI ČAJ FUSION LIMUN I LIMUNSKA TRAVA/BRESKVA I RUŽA

1l

OGRANIČENA KOLIČINA

-14

1 kg = 49,90 kn

COLA

11,99

%

100 g

6,99 /

za kom

ŽVAKAČE GUME WHITE ZELENA/ STRONG MENTA

BIJELA/MLIJEČNA/TAMNA ČOKOLADA S LJEŠNJACIMA

-31%

13,

79

/

19,99

VINO VRANAC 2l

1 l = 6,90 kn

www.eurospin.hr

VINO GRAŠEVINA 3l

1 l = 6,60 kn


Naši proizvodi -30

8,

%

99

za kom

99

HIGIJENSKI ULOŠCI VIŠE VRSTA

99 /

%

8,

30 m

/

-31

8,

-18

ALUMINIJSKA FOLIJA

12,89

%

26. kolovoza - 01. rujna 2021. PAPIRNATE SALVETE 1 SLOJ, 250 KOM

/

10,99

-25

%

19,

49

7,

99

DETERDŽENT ZA BIJELO RUBLJE 3l

1 l = 6,50 kn

25,99

TEKUĆI SAPUN ZA INTIMNU NJEGU KAMILICA/NEVEN 300 ml

1 l = 26,64 kn

9,99 /

za kom

/

12,99

-20

%

-25

%

5,

99

OMEKŠIVAČ ZA RUBLJE VIŠE VRSTA 750 ml

1 l = 7,99 kn

7,99 /

za kom

0,46 kn po pranju

-20

%

19,

99

/

24,99

GEL ZA PRANJE SUĐA SVE U 1 750 ml

1 l = 26,66 kn

-29

6,

%

99

za kom

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE PODOVA CLASSIC/SODA BIKARBONA 1,25 l

1 l = 5,60 kn

9,89 / 0,20 kn po pranju

-30

6,

za kom

%

89 9,89 /

KEKSI ZA PSE PUNJENI/U OBLIKU KOSTI 1 kg = 17,23 kn

-21%

10,

99

/

13,99

PIJESAK ZA MAČKE CRVENA GLINA 8l

1 l = 1,38 kn

Pametna kupnja


26. kolovoza - 01. rujna 2021.

7,

OGRANIČENA KOLIČINA

99

BISKVIT TRANCINO S KAKAOM 10 KOM 280 g

1 kg = 28,54 kn

10,

OGRANIČENA KOLIČINA

99

KRAFNE 8 KOM 300 g

1 kg = 36,64 kn

-23

%

9,

99

-16

6,

69

240 g

1 kg = 27,88 kn

7,99 /

za kom

-36

5,

%

79

za kom

MINI PITE S ČOKOLADOM/ MARELICOM 6 KOM

8,99 /

GUMENI BOMBONI MEDVJEDIĆI/COLA/ ŠUMEĆE DUDICE 300 g

1 kg = 19,30 kn

-19

%

6,

49

KREMA LJEŠNJAK + GRISINI 2 KOM 104 g

1 kg = 62,41 kn

7,99 /

-30

6,

%

99 9,99 /

NEKTAR JABUKA I BANANA 6 KOM 6 x 200 ml 1 l = 5,83 kn

6,

%

99

ČOKOLADNI VAFEL 3 KOM 135 g

1 kg = 51,78 kn

8,99 /

-25

za kom

1 kg = 33,30 kn

/

-22

4,

300 g

12,99

za kom

%

MUFFIN KAKAO/ STRACCIATELLA

%

49 5,99 /

VOĆNI PIRE VIŠE VRSTA 100 g

1 kg = 44,90 kn


od 26. kolovoza 2021.

299,

369,

99

LADIČAR*

KOMODA*

Od materijala iverica, dimenzije: 30 x 46 x 60 cm, sadrži 5 kotačića, 2 se mogu stopirati.

Od materijala iverica, dimenzije: 60 x 30 x 71 cm, sadrži 2 klizna vrata i 2 unutarnje police.

149,

369,

99

Za listove A4 formata, mogućnost uništavanja do 6 u isto vrijeme, kapacitet spremnika 10 L.

72,

99

UREDSKA STOLICA*

UNIŠTAVAČ DOKUMENATA*

99

99

Visina se može podešavati, sadrži čeličnu bazu.

ORGANIZATOR ZA STOL*

Sadrži 3 držača za bilješke, 2 držača za spajalice, 3 USB ulaza i bazu za mobilni telefon.

99,

99

REZAČ PAPIRA 3U1*

Sadrži 3 oštrice za rezanje za: perforacije, ravni i valoviti rez, maksimalno se može 5 listova u formatu A3 / A4 / A5 rezati, duljina rezanja 310 mm.

Pametna kupnja

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


od 26. kolovoza 2021.

od

14, 34, 99

za kom

od

do

99

14, 29,

za kom

99

do

UREDSKI PRIBOR 'STAEDTLER'*

od

9, 19, 99

za kom

99

UREDSKI PRIBOR 'OSAMA'*

od

do

99

21, 59,

za kom

99

do

www.eurospin.hr

UREDSKI PRIBOR 'PIGNA MONOCROMO'*

99

UREDSKI PRIBOR 'GIOTTO'*

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


od 26. kolovoza 2021.

72,

99

29,

SET 12 MARKERA*

99

za set

72,

SET 5 TEHNIČKIH RAVNALA 'ARDA'*

99

Set se sastoji od: ravnalo 50 cm, četverokut 45° 30 cm, četverokut 60° 30 cm, kutomjer 360° i ravnalo s dvostrukim mjerenjem.

SET 50 PERIVIH FLOMASTERA*

49,

99

SET 100 FOLIJA A4 / 50 FOLIJA A3 ZA PLASTIFIKATOR*

za kom

10, za set

ZA 99 OMOTI BILJEŽNICE 10/1*

Omoti za bilježnice 10 komada u setu.

Pametna kupnja

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.

29, za set

99

SET 50 FOLIJA 22 X 33 CM*


od 26. kolovoza 2021.

27,

99

za kom

PERNICA VALJAK*

Dimenzije: 20 x 6 x 6 cm, različite boje.

9,

99

SELOTJEP 50 MM X 66 MM*

za kom

39,

99

SET 14 AKRILNIH BOJA + KIST*

Set se sastoji od 14 akrilnih boja i kista.

37,

99

SET 25 KEMIJSKIH OLOVAKA*

24,

99

LJEPILO PRITT 2 + 1*

www.eurospin.hr

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


od 26. kolovoza 2021.

5,

99

BILJEŽNICA A4*

za kom

4,

99

BILJEŽNICA A6*

za kom

56/,

99

49,

99

za kom

49/,

99

TOSTER S DODACIMA*

99,99

114,99

56/,

99

za set

TRAČNICE S VLAKOM*

114,99

Pametna kupnja

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.

OBOJENO LJEPILO*

ROÐENDANSKA TORTA SA SVJEĆICAMA*


od 26. kolovoza 2021.

619,

99

369,

99

RADNI STOL*

Od materijala iverica, dimenzije: 110 x 50 x 135 cm, sadrži ladicu, vrata i praktične police.

149,

99

POLICA ZA KNJIGE*

Od materijala iverica, dimenzije: 55 x 19,5 x 174 cm.

199,

99

PLASTIFIKATOR A4*

Topli i hladni plastifikator, spreman za upotrebu u 3-5 minuta, plastificira A4 papir za otprilike 1 minute, 3 načina debljine: 80 mic, 125 mic i 150 mic.

PLASTIFIKATOR A3*

Topli i hladni plastifikator, spreman za upotrebu u 5 minuta, plastificira A3 papir za otprilike 1 minute, 3 načina debljine: 80 mic, 125 mic i 150 mic.

www.eurospin.hr

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Pon.-Sri. za 30. kolovo 021. 01. rujna 2

-20%

16,

99

za kom

/

1 kg

/

6,

99

NJOKI OD KRUMPIRA 1 kg

/

11,99

-37%

1,

za kom

GAZIRANA/ PRIRODNA VODA

2,49 /

1,5 l

1 l = 1,33 kn

-20%

SIGNATIO

-26%

-26%

26,99

99

/

DE

za 100 g 11,49

42,79

SLADOLED 4 OKUSA VIŠE VRSTA

1 kg = 84,90 kn

N

za kg

8,

mesnica

GRANA PADANO 9 MJESECI ORIGI

31,

49

OTECTED PR

voće i povrće

JUNEĆE MLJEVENO MESO

•

1 kg = 3,20 kn

49

•

5 kg

OF

/

za kom 19,99

KRUMPIR

N

15,

99

-42%

399,

99

/

689,99

STOLIĆ S BLUETOOTH ZVUČNICIMA*

Sadrži USB i microUsb ulaz, audio ulaz (3,5 mm), 4 W RMS izlazna snaga, mogućnost bežićnog punjenja, dimenzije: približno 45 x 59 cm.

-42%

* Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sniženje radi povlaćenja robe iz asortimana

ZADAR - 4. Gardijske Brigade 1, 23000 POŽEGA - Supernova Požega, Zagrebačka 52, 34000 SAMOBOR - Ulica hrvatskih branitelja 2, 10430 VELIKA GORICA - Ulica dr. Jurja Dobrile 1c, 10410 ZAGREB - I. Štefanovečki zavoj 12, 10000 KRIŽEVCI - Ulica Kralja Tomislava 47a, 48260

POREČ - Ulica Mate Vlašića 51a, 52440 VRBOVEC - Celine 2, 10340 BJELOVAR - Ulica Vlahe Paljetka 7, 43000 SISAK - Supernova Sisak West, Zagrebačka 49g, 44000 PULA - Ulica Rimske centurijacije 100, 52100 SPLIT - Solinska ulica 84, 21000

Pametna kupnja - eurospin.hr

Pratite nas na:


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by katalozi.net - Issuu