Skip to main content

Eurospin

Page 1

Pametna kupnja 08.-14. srpnja 2021.

-29%

-31%

16,

4,

/

23,99

6,99 /

SIR EMMENTAL BAVARSKI

RAJČICA PASIRANA

1 kg = 41,23 kn

1 kg = 7,13 kn

11,

99

za kom

89

/

54,99

SUNCOKRETOVO ULJE

700 g

400 g

-40

44,

99

49

%

-18%

5l

1 l = 8,98 kn

-31

%

KORNETI ČOKOLADA/ŠLAG/ VIŠNJA 6 KOM

23,

450 g

1 kg = 26,65 kn

/

PAPIRNATI RUČNICI 2 SLOJA, 500 LISTOVA, 2 ROLE

99

/

19,99

34,99

samo u petak 9. i u subotu 10. srpnja

Ručnik za plažu

AKU ZA SV NAD IZ U J N P KU kn

200

NA POKL ON

Uključuje vodonepropusnu torbicu Materijal 100% pamuk, dimenzije: 80 x 160 cm.

Ponuda limitirana na jedan komad po računu. Vrijedi do isteka zaliha.

Puna kolica i novčanik - Ta ti je Pametna! eurospin.hr

Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sve navedene cijene izražene su u kunama s PDV-om. Fotografije ne moraju u potpunosti odgovarati stvarnom izgledu proizvoda. Kupnja je moguća samo u količinama primjerenim za kućanstvo. Za eventualne tiskarske pogreške ne preuzimamo odgovornost.


08.-14. srpnja 2021.

-36

%

-24

PRŠUT za kg

69,

7,

popust na blagajni

99

/

-33

8,

99

za kom

-36

SALAMA UNGHERESE/ MILANO

6,

150 g

%

99

1 kg = 59,94 kn

/

13,49

-15

1,

%

150 g

1 kg = 53,27 kn

%

7,

100 g

99

1 kg = 69,90 kn

/

10,99

/

12,99

-17%

4,

150 g

1 kg = 11,27 kn

1,99 /

/

10,49

-38

PEČENA PUREĆA ŠUNKA

JOGURT VIŠE VRSTA

69

za kom

MORTADELA

99

109,99

%

%

49 5,39 /

TRAJNO MLIJEKO 3.5% M.M. 1l

-39

3,

%

99 6,49 /

SIR MOZZARELLA 125 g

1 kg = 31,92 kn

-19

5,

%

69 6,99 /

ČOKOLADNO MLIJEKO 3 KOM 600 ml

1 l = 9,49 kn

-33%

7,

99

/

11,99

VRHNJE ZA KUHANJE 500 ml

1 l = 15,98 kn

PRŠUT KUHANI 150 g

1 kg = 53,27 kn


08.-14. srpnja 2021.

-24%

-23%

18,

9,

99

99

/

24,99

/

12,99

RIŽA ROMA

POMMES FRITES PREDPRŽENI

1 kg

3 kg

-31%

8,

99 /

12,99

RAJČICA UMAK S TUNOM 400 g

1 kg = 22,48 kn

1 kg = 6,33 kn

-25

2,

-20

%

3,

99

%

99

3,99 /

BIJELI GRAH CANNELLINI

KUKURUZ SLATKI 285 g

1 kg ocijeđene mase = 14,00 kn

4,99 /

240 g

1 kg ocijeđene mase = 12,46 kn

-37

5,

%

99

za kom

INSTANT TJESTENINA CARBONARA/ BOLOGNESE/4 SIRA 160 g

1 kg = 37,44 kn

9,49 /

-29

2,

%

49 3,49 /

-30

3,

za kom

PILEĆA JUHA SA ZVJEZDICAMA 65 g

1 kg = 38,31 kn

%

MIX ZAČINA ZA GULAŠ I PAPRIKAŠ/ PLJESKAVICE I ĆEVAPI/SARMA

49

50 g

1 kg = 69,80 kn

4,99 /

-17

4,

%

99 5,99 /

MESNI DORUČAK 150 g

1 kg = 33,27 kn


08.-14. srpnja 2021.

-33

7,

-21

2,

6,

700 g

99

%

-20

KEKSI FROLLINI S JAJIMA

%

1 kg = 11,42 kn

/

11,99

%

NAPOLITANKE LJEŠNJAK 300 g

39

1 kg = 21,30 kn

7,99 /

99 3,79 /

TAMNA ČOKOLADA 100 g

1 kg = 29,90 kn

-25

4,

za kom

%

49

1 kg = 17,96 kn

5,99 /

5,

%

KOMPOT VOĆNA SALATA 250 g

99

7,

79

za kom

1,5 l

1 l = 5,20 kn

1 kg ocijeđene mase = 14,61 kn

7,99 /

9,

4,

6,99 /

1l

49 /

11,99

-17%

7,

89

SOK 100% JABUKA

%

za kom

49

za kom

8,99 /

NEGAZIRANO PIĆE VIŠE VRSTA 1l

BOMBONI PUNJENI MLIJEKO I MENTA 300 g

1 kg = 19,97 kn

8,99 /

-21

-30%

9,99 /

NEGAZIRANO PIĆE ACE/ CRVENA NARANČA/ BCE

5,

%

99

250 g

-25 -22%

-33

PUDING ČOKOLADA/ VANILIJA 2 KOM

NEKTAR 70% UDIO VOĆA BRESKVA/ KRUŠKA 6 x 125 ml

1 l = 12,66 kn


08.-14. srpnja 2021.

-18%

6,

99 8,49 /

za kom

TEKUĆI SAPUN REFIL VIŠE VRSTA 1l

-19%

-15%

8,

za kom

7,

99

49 9,99 /

za kom

9,89 /

GEL ZA TUŠIRANJE VIŠE VRSTA

ŠAMPON ZA KOSU VIŠE VRSTA

1 l = 16,98 kn

1 l = 26,64 kn

-25

7,

300 ml

500 ml

%

49

za kom

-33

9,

%

PAPIRNATI PODMETAČ 2 SLOJA, 80 LISTOVA

/

14,99

4,

za kom

49

6,99 /

6,

250 ml

1 l = 29,96 kn

9,99 /

SALVETE 2 SLOJA, 60 KOM

99

99

-36%

-30

%

BALZAM ZA KOSU VIŠE VRSTA

PAPIRNATE MARAMICE 3 SLOJA, 100 KOM

9,99 /

-29%

5,

99

8,49 /

PAPIRNATE MARAMICE S BALZAMOM 4 SLOJA, 15 KOM

-21

%

13,

49

/

16,99

TOALETNI PAPIR 3 SLOJA, 300 LISTIĆA, 6 KOM


Voće i povrće

-30

6,

%

-30

DINJA

-26

4,

9,99 /

za kg

-30

MRKVA

%

6,

44

ZAČINSKO BIO BILJE VIŠE VRSTA

99

5,99 /

za kg

RAJČICA GRAPPOLO

99

9,99 /

%

%

6,

99

za kg

08.-14. srpnja 2021.

9,99 /

za kom

Svježe meso -20

%

49,

99

/

za kg

-26

28,

49

/

38,89

-26

%

32,

ĆEVAPČIĆI

99

44,89

-23

%

29, za kg

TELEĆI VRAT SK

/

za kg

62,89

%

za kg

JUNEĆI BUT BK

08.-14. srpnja 2021.

ROŠTILJ KOBASICA

99

/

38,99

Pametna kupnja


Delikatesa -22

6,

%

PEGLANI KULIN SALAMA 1 kg = 69,90 kn

99 8,99 /

za 100 g

-25

2,

%

-24

%

5,

TIROLSKA KOBASICA 1 kg = 29,90 kn

PUREĆA ŠUNKA 1 kg = 52,90 kn

29 6,99 /

za 100 g

99

-31

3,

%

SIR EMENTALER 1 kg = 39,90 kn

99

3,99 /

za 100 g

08.-14. srpnja 2021.

5,79 /

za 100 g

Pekarnica Pekarnica -38

%

3,

99

400 g

1 kg = 9,98 kn

6,49 /

za kom

-25

2,

%

99

za kom

LOVAČKI KRUH

3,99 /

08.-14. srpnja 2021.

-32

3,

%

29

71 g

1 kg = 42,11 kn

-23

%

12,

za kom

85 g

1 kg = 38,71 kn

4,89 /

za kom

DONUT ČOKOLADA

CROISSANT CHOCO NOUGAT

99

KOLAČ KREMŠNITA 340 g

1 kg = 38,21 kn

/

16,99

www.eurospin.hr


-25

%

14,

99

-30

08.-14. srpnja 2021.

%

SANDWICH SLADOLED MAXI 4 KOM

SLADOLED BEZ GLUTENA I LAKTOZE KORNET/ SANDWICH

15,

400 g

1 kg = 37,48 kn

/

19,99

za kom

99

300 g

1 kg = 53,30 kn

/

22,99

UTENA

BEZ GL

-25

7,

%

49

-26

12, 7,

49

1 kg = 31,21 kn

/

za kom

SLADOLED OD SOJE TIRAMISU/ AMARENA/ KAKAO BEZ GLUTENA 250 g

1 kg = 49,96 kn

16,99

OGRANIČENA KOLIČINA

99

za kom

16,

240 g

9,99 /

%

za kom

-37

%

SLADOLED BIG BOSS VANILIJA, MLIJEČNA ČOKOLADA 3 KOM

-35

%

12, za kom

99

1 kg = 159,80 kn

1 kg

/

26,99

SLADOLED VANILIJA/ TIRAMISU/KAVA 500 g

1 kg = 25,98 kn

-31

%

10,

99

MIX SMRZNUTIH ŠTAPIĆA 6 KOM 450 g

1 kg = 24,43 kn

/

/

15,99

19,99

VAFL ČAŠICE/HRSKAVI ŠTAPIĆI ZA SLADOLED 50 g

99

SLADOLED 4 OKUSA VIŠE VRSTA

15,

OGRANIČENA KOLIČINA

99

za kom

PRELJEV ZA SLADOLED ČOKOLADA/JAGODA/KARAMELA 300 g

1 kg = 53,30 kn


Naši proizvodi -28

-40

%

12,

5,

99

/

17,99

10, za kom

300 g

1 kg = 36,64 kn

/

-25

4,

PIZZA SA ŠUNKOM/ SALAMOM/ POSEBNA

49

-19

12,

99

/

15,99

400 g

1 kg = 62,48 kn

/

35,99

-25

%

17,

99

SLADOLED KORNET OD PISTACIJA 6 KOM 450 g

1 kg = 39,98 kn

23,99

LISNATO TIJESTO 500 g

1 kg = 8,98 kn

5,99 /

%

9,99 /

/

12,99

%

24,

99

REZANE LIGNJE

1 kg

1 kg = 8,66 kn

99

%

POMMES FRITES PREDPRŽENI

1,5 kg

-15

-31

%

99

MINESTRONE MIKS 14 VRSTA POVRĆA

%

08.-14. srpnja 2021.

PARIŠKA PUREĆA KOBASICA 1 kg

-20

4,

%

49

HRENOVKE PILEĆE PUREĆE 4 KOM 200 g

1 kg = 22,45 kn

5,59 /

21,

OGRANIČENA KOLIČINA

99

-31

8,

%

99

SLADOLED JAGODA I LIMUN 500 g

1 kg = 17,98 kn

/

12,99

-26

%

24,

99

LJUTA KOBASICA 500 g

1 kg = 49,98 kn

/

33,99

GRČKI JOGURT OBRANI 1 kg

-31

4,

www.eurospin.hr

%

49 6,49 /

JOGURT OBIČNI 500 g

1 kg = 8,98 kn


Naši proizvodi -25

4,

%

49

08.-14. srpnja 2021.

-20

TORTILJE S MASLINOVIM ULJEM 3 KOM

5,

%

99

300 g

1 kg = 14,97 kn

5,99 /

-20%

TJESTENINA TAGLIATELLE

5,

500 g

1 kg = 11,98 kn

7,49 /

59

6,99 /

TJESTENINA SPAGHETTI 1 kg

-20

%

7,

99

-32

%

SLANI GRISINI TWIST

14,

125 g

1 kg = 63,92 kn

9,99 /

99

TUNA U MASLINOVOM ULJU 4 x 80 g

1 kg = 46,85 kn

/

21,99

-20

3,

%

99 4,99 /

INSTANT PALENTA 500 g

1 kg = 7,98 kn

-32

3,

%

39

FLIPS S KIKIRIKIJEM 150 g

1 kg = 22,60 kn

-20

4,99 /

Pametna kupnja

7,

%

99 9,99 /

MLJEVENA KAVA MINAS 200 g

1 kg = 39,95 kn


Naši proizvodi -29

9,

%

99

DŽEM MARELICA 700 g

1 kg = 14,28 kn

/

-25

14,

99

-20

%

15,

1 kg = 21,32 kn

260 g

1 kg = 38,43 kn

/

12,99

99

/

27,99

MACARONS RAZNI OKUSI

INSTANT NAPITAK NARANČA

g 99 132 1 kg = 227,20 kn

1 kg

-13%

OGRANIČENA KOLIČINA

49

GAZIRANO PIĆE COLA ZERO

ZOBENA KAŠA ČOKOLADA CHIA/ LAMPONE CHIA 4 KOM

18,

1 kg = 38,44 kn

29,

9,

99

za kom

-32

390 g

OGRANIČENA KOLIČINA

-23

%

%

MILK CIOK 10 KOM

/

1l

750 g

19,99

19,99

3,

99

KREM NAMAZ DUO

/

13,99

%

08.-14. srpnja 2021.

6,

99 7,99 /

PIVO LAGER 5% VOL. 1l

-15%

10,

99

/

12,99

RADLER LIMETA I GREJP 2% VOL. 1,8 l

1 l = 6,11 kn

www.eurospin.hr


Naši proizvodi -14

08.-14. srpnja 2021.

-23

%

-35

%

17,

%

19,

99

/

12,

99

/

20,99

/

25,99

VINO PELJEŠAC

19,99

VINO ROSE (PLAVAC MALI)

1l

99

BRITVICE DVOSTRUKA OŠTRICA 20 KOM

750 ml

1 l = 26,66 kn

-27

-21

%

%

6,

10,

99

99

SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE STAKLA ECO 750 ml

1 l = 9,32 kn

8,89 / 100% recycled plastic bottle

/

za kom 14,99 OMEKŠIVAČ RUBLJA 4l

-30

7,

%

99

1 l = 2,75 kn

VIŠENAMJENSKO SREDSTVO ZA ČIŠĆENJE MIRISNO 750 ml

1 l = 10,66 kn

/

11,49

0,20 kn

po pranju

-14

5,

%

99 6,99 /

SREDSTVO ZA IZBJELJIVANJE MIRISNO

-27

%

10, za kom

99

/

14,99

PREMIUM KROKETI ZA MAČKE GOVEDINA,RIŽA/ PILETINA,PURETINA 800 g

1 kg = 13,74 kn

-23

%

29, za kom

2l

1 l = 3,00 kn

Pametna kupnja

PREMIUM KROKETI ZA PSE RIŽA, ŽITARICE SA ZEČETINOM/ PILETINOM

99 51 kgkg= 6,00 kn

/

38,99


Ograničena ponuda

149,

99

STALAK ZA SUŠENJE RUBLJA*

Proširivi kapacitet do 20 metara, sadrži kotačiće za jednostavniji transport, dimenzije: 182 x 55 x 88 cm.

149,

od 08. srpnja 2021.

99

LADIČAR ZA KUPAONICU* Dimenzije: 38,5 x 39 x 63,5 cm.

29,

99

KOŠ ZA KUPAONICU* Kapacitet 10 litara.

34,99

ČETKA ZA WC*

69,

99

KOŠARA ZA RUBLJE* Kapacitet 50 litara.

42,99

KOŠARA ZA RUBLJE* Kapacitet 35 litara.

369,

PARNI ČISTAČ*

69,99 za set SET 3 KUTIJE ZA KUPAONICU*

49,

399,

99

Kapacitet: mala kutija 1,4 l, srednja kutija 4 l i velika kutija 13 l.

99

MUŠKA MAJICA KRATKIH RUKAVA MTV* Materijal 100% pamuk, veličine M-XXL.

PARNA POSTAJA*

Mogućnost regulacije pare, sadrži preklopnu ručku, integrirani kolut za kabel, dodatak za čišćenje tepiha, idealno za čišćenje teško dostupnih mjesta s dodatnim priborom, snaga 1500 w.

49,

Mogućnost okomitog glačanja, kapacitet spremnika za vodu 800 ml, tlak maksimalno 3,5 bara, snaga 2200 w.

99

Materijal 100% pamuk, veličine M-XXL.

Materijal 100% pamuk, veličine S-XL.

MUŠKE KRATKE HLAČE MTV*

Materijal: 60% pamuk, 40% poliester, veličine: M-XXL.

KAPA SA ŠILTOM*

Jedna veličina.

Materijal 100% pamuk, veličine S-XL.

34,99

69,99

34,99 za kom

ŽENSKA MAJICA KRATKIH RUKAVA MTV*

34,99

MUŠKA MAJICA BEZ RUKAVA MTV*

99

ŽENSKA MAJICA BEZ RUKAVA MTV*

69,99

ŽENSKE KRATKE HLAČE MTV* Materijal: 60% pamuk, 40% poliester, veličine: S-XL.

www.eurospin.hr

34,99 za kom RUKSAK MTV* Materijal 100% poliester.

59,99 za kom RUČNIK ZA PLAŽU MTV* Materijal 100% pamuk.

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Ograničena ponuda

519,

299,

99

KUPAONSKI ORMARIĆ*

129,

99

KUPAONSKI ORMARIĆ*

Dimenzije: 30 x 30 x 144 cm, maksimalna nosivost 5 kg po polici i ladici.

od 08. srpnja 2021.

99

KOŠARA ZA RUBLJE*

Od materijala bambus s podstavom od tkanine, dimenzije: 40 x 30 x 54 cm.

109,99

Sadrži više ladica i polica, dimenzije: 15 x 30 x 136 cm, maksimalno opterećenje 5 kg po polici i 2 kg po ladici.

DODATAK ZA KUPAONICU*

Od materijala bambus s podstavom od tkanine, promjer: 18 x 47 cm.

72,99 za set SET DVIJE KOŠARICE*

199,

99

DASKA ZA WC* Prikladna za sve standardne WC školjke.

89,

99

za set

SET 4 RUČNIKA*

Materijal 100% pamuk, dvije dimenzije ručnika od 30 x 50 cm i od 50 x 100 cm.

59,

Od materijala bambus s podstavom od tkanine, dimenzije: 19 x 19 x 10 cm i 22 x 22 x 12 cm.

99

RUČNIK*

Materijal 100% pamuk, dimenzije 90 x 150 cm.

49,99 za set

SET 2 RUČNIKA*

Materijal 100% pamuk, dvije dimenzije ručnika od 40 x 55 cm i od 50 x 100 cm.

32,

69,

99

za set

KUPAONSKI PROSTIRAČ*

Materijal 100% poliester, dimenzije 60 x 90 cm.

za kom

VJEŠALICE ZA VRATA*

69,

99

139, za kom

99

KUPAONSKI OGRTAČ*

Materijal 100% pamuk, veličine: S-XL.

99

za kom

KUPAONSKI PROSTIRAČ*

Materijal 100% poliester, dimenzije 45 x 75 cm, sadrži neklizajuće dno.

29, za kom

99

LED REGULATOR PROTOKA VODE ZA TUŠ*

29,

99

CRIJEVO ZA TUŠ*

Univerzalno crijevo prikladno za sve vrste glava tuševa, dužina 2 m.

49,

99

TUŠ*

Multifunkcionalni tuš sadrži 3 podesive mlaznice vode, dimenzije: dužina glave tuša 23 cm, promjer 15 cm.

Pametna kupnja

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.

44,99 TUŠ*

Multifunkcionalni tuš sadrži 5 podesivih mlaznica vode, dimenzije: dužina glave tuša 25,3 cm, promjer 9,8 cm.


od 08. srpnja 2021.

1899,

99

PERILICA RUBLJA 8 KG*

Sadrži 15 programa pranja, kapacitet pranja 8 kg, broj okretaja 1200 okr/min, snaga 2000 w, AcquaStop funkciju, podesivu brzinu centrifuge, bubanj zapremnine 54 l od nehrđajućeg čelika, dimenzije: 85 x 60 x 60 cm.

399,

99

399,

99

MOBILNA KLIMA*

Sadrži 3 brzine strujanja zraka, prenosive i perive rashladne elemente, kapacitet spremnika za vodu 4 L.

69,

99

VERTIKALNI USISAVAČ 2U1*

Način rada bežićni, sadrži dvije brzine usisavanja, perivi filter, litij-ionsku tehnologiju baterije.

STALAK ZA SUŠENJE RUBLJA ZA BALKON* Proširivi kapacitet do 10 metara, rešetke od materijala čelik, dimenzije: 109,5 x 55 x 27,5 cm.

www.eurospin.hr

*Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha.


Pon.-Sri. 12.-14. 1. srpnja 202

9,

99

za kg

NEKTARINE voće i povrće

/

-33

7,49 /

za kom 28,99

KISELO VRHNJE 20% M.M. 400 g

1 kg = 14,98 kn

/

29,99

TEKUĆI DETERDŽENT ZA RUBLJE MARSIGLIA 4l

1 l = 4,50 kn

-40%

MARINIRANO PEČENO PILE cca 650 g toploteka

-34%

13,

99

PŠENIČNO GLATKO BRAŠNO T550 5 kg

/

1 kg = 2,80 kn

19,99

-20%

99

po pranju

/

mesnica

%

99

0,35 kn

42,79

18,

99

JUNEĆE MLJEVENO MESO

-25

%

17,

/

za kg

14,99

5,

31,

99

-30%

12,

99

za par

UNISEX JAPANKE*

Različite boje i uzorci, veličine od 35-46.

/

21,99

-41%

* Proizvod dostupan u ograničenim količinama. Ponuda vrijedi do isteka zaliha. Sniženje radi povlaćenja robe iz asortimana

ZADAR - 4. Gardijske Brigade 1, 23000 POŽEGA - Supernova Požega, Zagrebačka 52, 34000 SAMOBOR - Ulica hrvatskih branitelja 2, 10430 VELIKA GORICA - Ulica dr. Jurja Dobrile 1c, 10410 ZAGREB - I. Štefanovečki zavoj 12, 10000 KRIŽEVCI - Ulica Kralja Tomislava 47a, 48260

POREČ - Ulica Mate Vlašića 51a, 52440 VRBOVEC - Celine 2, 10340 BJELOVAR - Ulica Vlahe Paljetka 7, 43000 SISAK - Supernova Sisak West, Zagrebačka 49g, 44000 PULA - Ulica Rimske centurijacije 100, 52100

Pametna kupnja - eurospin.hr

Pratite nas na:


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Eurospin by katalozi.net - Issuu