Skip to main content

Tesco gazetka okazje do 24.06.2015

Page 1

1

eń ca i z d y t rw 2-10

cze

2

eń tydziczerwca 1 1-1 7

1789

12

3 tygodnie

99 op.

Oszczędzasz 4,90 zł

Olej Kujawski 3 l

super okazji

cena jedn. – 4,33 zł/l

229 25

1

op.

Oszczędzasz 1,04 zł

Mąka tortowa Królowa 1 kg

3

eń ca i z d y t rw 4 cze 18-2

209

0

79 op.

Oszczędzasz 1,30 zł

Woda średniozmineralizowana Staropolanka 1,5 l gazowana, niegazowana, delikatnie gazowana cena jedn. – 0,53 zł/l

Zakupy możesz zamówić na tesco.pl Sprawdź, czy usługa Ezakupy dostępna jest w Twojej okolicy

Oferta handlowa od 2.06 do 24.06.2015 r., o ile w katalogu nie określono inaczej.


OWOCNE ZAKUPY

cukier 1 kg

+

Kupując 3 dowolne Żelfixy 40 g cena stand. – 3,49 zł/op., cena jedn. – 87,25 zł/kg

weź Cukier TESCO 1 kg gratis cena stand. – 1,89 zł/op.

10

47 kpl.

Oszczędzasz 1,89 zł 329 99

2

op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Fix i masz dżem 2:1 Winiary 35 g cena jedn. – 85,43 zł/kg

2za 3 zł Konfiturex 2:1 Gellwe 40 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 37,50 zł/kg 1,50 zł/op. 1,79 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

299

499

2

49 op.

4

499

29 op.

4

29 op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Oszczędzasz 0,70 zł

Oszczędzasz 0,70 zł

Dżemix 2:1, 3:1 Delecta 30 g

Cukier żelujący 3:1 Delecta 350 g

Cukier żelujący 2:1 Delecta 500 g

cena jedn. – 83 zł/kg

cena jedn. – 12,26 zł/kg

cena jedn. – 8,58 zł/kg


drugi za 100% z owoców extra gładki Łowicz 235 g różne smaki cena jedn. – 23,36 zł/kg

5

1⁄ 2

ceny

2 op. za 5,24 zł

49

Dżem Łowicz 280 g*

op.

pierwszy

wybrane smaki cena jedn. przy zakupie 2 op. – 9,36 zł/kg *Oferta nie dotyczy Dżemu jagodowego Łowicz 280 g.

3

49 op.

drugi

175 op.

1199

7

99 op.

Oszczędzasz 4 zł

Krem Nutters 340 g cena jedn. – 23,50 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

Cukier trzcinowy 1 kg

6

799 99 op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Mąka Puszysta tortowa 500 g cena jedn. – 3,38 zł/kg

199 69

1

op.

1399 Oszczędzasz 4 zł

Mieszanka do wypieku chleba 500 g cena jedn. – 19,98 zł/kg dostępna również Mieszanka do wypieku chleba z orzechami 500 g – 18,99 zł/op.

999 op.


SŁODKO AŻ MIŁO 429

3

79 op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Oszczędzasz 0,40 zł

Sos do lodów Dr.Oetker 200 g

Rurki waflowe 100 g

różne smaki cena jedn. – 18,95 zł/kg

cena jedn. – 15,90 zł/kg

199 59

1

399 59

Oszczędzasz 0,40 zł

Biszkopty Lady Fingers TESCO 120 g

3

cena jedn. – 29,92 zł/kg

op.

op.

1299

899 op.

499

4

29

Oszczędzasz 4 zł

Posypka 4-dzielna

op.

Wiosenna Łąka, Mała Księżniczka cena jedn. np. Mała Księżniczka 78 g – 115,26 zł/kg

Oszczędzasz 0,70 zł

Ażurki z czekolady deserowej 30 g cena jedn. – 143 zł/kg

139

699

1

19

Oszczędzasz 0,20 zł

Bita śmietana Śnieżka Gellwe 60 g

op.

cena jedn. – 19,83 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Posypka do lodów Owocowa beza cena jedn. np. Beza cytrynowa 40 g – 124,75 zł/kg

499 op.

Oszczędzasz 1 zł

Kruche babeczki słodkie 330 g cena jedn. – 21,18 zł/kg

799

6

99 op.

439

3

69

799

6

Oszczędzasz 1 zł

99 op.

Spody tortowe 3-warstwowe TESCO 400 g jasny, ciemny cena jedn. – 17,48 zł/kg

op.

399

3

39 op.

Oszczędzasz 0,70 zł

Oszczędzasz 0,60 zł

Ciasto biszkopt Delecta 380 g

Babeczki na 1001 sposobów 265 g

cena jedn. – 9,71 zł/kg

waniliowe, czekoladowe cena jedn. – 12,79 zł/kg

Ciasto kruche Delecta 400 g cena jedn. – 9,23 zł/kg


159

Oszczędzasz 0,20 zł

39

Pudding na zimno Winiary 60 g

op.

waniliowy, czekoladowy cena jedn. – 23,17 zł/kg

1

159 Oszczędzasz 0,60 zł

Galaretka Winiary różne smaki i gramatury cena jedn. np. Galaretka truskawkowa 71 g – 13,94 zł/kg

0

99 op.

179

kpl.

Galaretka TESCO 2 x 75 g różne smaki cena jedn. – 11,93 zł/kg

179

1

39 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Galaretki Magic Gellwe 75 g różne smaki, cena jedn. – 18,53 zł/kg

Szybki Sernik na zimno 38 g różne smaki, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 39,47 zł/kg 1,50 zł/op. 1,79 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za 3 zł 4

5


ŚWIAT NA TALERZU Oszczędzasz 1 zł

Woda kokosowa 330 ml cena jedn. – 15,12 zł/l

4

599 99

599 99

3

op.

op.

Oszczędzasz 2 zł

Pasta Tom Yum 30 g

499

699

4

cena jedn. – 133 zł/kg dostępne również: Pasta Tom Kha, Pasta Curry zielona 50 g cena jedn. – 79,80 zł/kg

3

49

99 op.

op.

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 1,50 zł

Makaron ryżowy 5 mm House of Asia 200 g

Mleczko kokosowe House of Asia 165 ml

cena jedn. – 24,95 zł/kg

cena jedn. – 21,15 zł/l

2 op. za 12,99 zł

2 w cenie 1

Sos pikantny z mango 300 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 21,65 zł/kg

6,50 zł/op. 12,99 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

659

599

4

99 op.

5

59 op.

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 1 zł

Sos chilli Tao Tao 200 g

Sos sambal oelek Tao Tao 227 g

różne rodzaje cena jedn. – 24,95 zł/kg

699

cena jedn. – 24,63 zł/kg

1499

5

99 op.

999 op.

15,99 zł 12,99 zł

28,99 zł 24,99 zł

37,99 zł 33,99 zł

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 4 zł

Oszczędzasz 4 zł

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 5 zł

Oliwa Extra Virgin 250 ml

Oliwa Extra Virgin 750 ml

Oliwa Extra Virgin Premium 500 ml

Sos Patak's 350 g

Pesto Monini 190 g

cena jedn. – 51,96 zł/l

cena jedn. – 33,32 zł/l

cena jedn. – 67,98 zł/l

różne rodzaje cena jedn. – 17,11 zł/kg

różne rodzaje cena jedn. – 52,58 zł/kg


4

zł

Ketchup Pudliszki 410 g cena jedn. – 9,76 zł/kg

699 Ketchup Heinz 570 g cena jedn. – 10,51 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

5

99 op.

3

zł

Koncentrat Pudliszki 195 g cena jedn. – 15,38 zł/kg

6

7


SMAK OD RĘKI

449

3

49 op.

Przyprawa Vegeta 200 g cena jedn. – 17,45 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

399

2

59 op.

Oszczędzasz 1,40 zł

Vegeta smakowa 100 g różne rodzaje cena jedn. – 25,90 zł/kg

469

419 op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Vegeta Natur 150 g cena jedn. – 27,93 zł/kg

399

3

29

Makaron Lubella 400 g lub 500 g różne rodzaje cena jedn. np. Makaron Lubella Fale 400 g – 8,23 zł/kg dostępne również Makarony Family Pack Lubella 650 g – 3,99 zł/op. cena jedn. – 6,14 zł/kg

Oszczędzasz 0,70 zł

op.


Majonez Winiary 400 ml

4

różne rodzaje cena jedn. – 11,22 zł/l

49 op.

drugi za

1⁄ 2

2 op. za 4,04 zł Pomysł na… różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Pomysł na... Gulasz 50 g – 40,40 zł/kg

ceny pierwszy

2

69 op.

drugi

135

drugi za

1⁄ 2

op.

ceny

2 op. za 3,89 zł Sos Winiary różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Sos Boloński 46 g – 42,29 zł/kg

pierwszy

2

59 op.

drugi

130 op.

drugi za

4

1⁄ 2

ceny pierwszy

zł

2 op. za 4,34 zł

2

89 op.

Zupa Winiary 3-pak

Danie w 5 minut

różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Barszcz czerwony 3 x 60 g – 22,22 zł/kg

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Spaghetti po Bolońsku 57 g – 38,07 zł/kg

drugi

145 op.

8

9


GOTOWE DO SMAKOWANIA

759

999

899 op.

Tuńczyk w oliwie z oliwek Rio Mare 160 g* cena jedn. – 56,19 zł/kg dostępny również Tuńczyk w sosie własnym Rio Mare 160 g*

499

3

99

Oszczędzasz 1 zł

Filety ze śledzia King Oscar 170 g

*Oferta obowiązuje w wybranych sklepach.

w oleju, w sosie pomidorowym cena jedn. – 23,47 zł/kg

379 op.

Pasztet Profi 250 g różne smaki cena jedn. – 15,16 zł/kg

op.

3 op. za 11,98 zł Filety z makreli w sosie pomidorowym King Oscar 170 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 3 op. – 23,49 zł/kg 3,99 zł/op. 5,99 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

899 op.

659 op.

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 1 zł

Sałatka meksykańska z tuńczykiem Rio Mare 160 g*

Tuńczyk w sosie z cebulą Rio Mare 160 g*

cena jedn. – 56,19 zł/kg, dostępna również Sałatka z tuńczykiem i kuskusem 160 g*

3 2

cena jedn. – 41,19 zł/kg

599

w cenie Oszczędzasz 1 zł

Makrela bez skóry King Oscar 110 g* różne rodzaje cena jedn. – 45,36 zł/kg

499 op.


389

399

359

289

359

op.

259

op.

op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Oszczędzasz 0,40 zł

Oszczędzasz 0,30 zł

Fasola czerwona Kidney Bonduelle 400 g

Fasola biała w zalewie Bonduelle 400 g

Groszek Bonduelle 400 g

cena jedn. wsadu – 14,96 zł/kg

cena jedn. wsadu – 14,96 zł/kg

369

puszka cena jedn. wsadu – 10,79 zł/kg

279

349

229

2

199

49

op.

op.

op.

Oszczędzasz 0,20 zł

Oszczędzasz 0,30 zł

Oszczędzasz 0,30 zł

Kukurydza złocista Bonduelle 340 g

Kukurydza Bonduelki 170 g

Groszek Bonduelle 200 g

cena jedn. wsadu – 12,24 zł/kg

cena jedn. wsadu – 17,79 zł/kg

cena jedn. wsadu – 15,31 zł/kg

499

449

449 op.

499

4

19 op.

4

49 op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Cieciorka gotowana na parze 310 g cena jedn. wsadu – 16,94 zł/kg

Oszczędzasz 0,50 zł

Oszczędzasz 0,30 zł

Soczewica gotowana na parze 310 g

Fasola czerwona gotowana na parze 310 g

cena jedn. wsadu – 16,94 zł/kg

cena jedn. wsadu – 16,76 zł/kg

10 11


NA SŁODKI POCZĄTEK DNIA 7,49 zł Napój sojowy Alpro 1 l różne rodzaje

4,99 zł

3,99 zł Oszczędzasz 1 zł

Racuchy owsiane Sante 200 g cena jedn. – 19,95 zł/kg

drugi za

1⁄ 2

ceny

2 op. za 5,99 zł Ciasteczka Sante 135 g

pierwszy

3

99 op.

z siemieniem, z żurawiną cena jedn. przy zakupie 2 op. – 22,19 zł/kg dostępne również Ciasteczka naturalne Sante 138 g

3,49 zł Płatki pełnoziarniste Melvit 400 g orkiszowe, gryczane, muesli cena jedn. – 8,73 zł/kg

2,99 zł 1,99 zł

drugi

2

Oszczędzasz 1 zł

00 op.

Bezglutenowy baton Frupp 10 g

4,99 zł 2,99 zł

cena jedn. – 199 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Pieczywo chrupkie Sante 150 g cena jedn. – 19,93 zł/kg

5,99 zł 4,49 zł

5,99 zł/kpl. Oszczędzasz 2,49 zł

Kupując Zdrowy y błonnik Granex 350 50 0g

Oszczędzasz 1,50 zł

przekąska p

Płatki Granola Sante 350 g owocowe, czekoladowe, orzechowe cena jedn. – 12,83 zł/kg

cena stand. – 5,99 zł/op. cena jedn. – 17,11 zł/kg

+

weź Zdrową przekąskę Granex 150 g gratis cena stand. – 2,49 zł/op. cena jedn. – 16,60 zł/kg

drugi za 1,29 zł

0,99 zł

2 op. za 4,34 zł

Baton Nestlé 25 g

Otręby owsiane Kupiec 200 g

Cini minis, Chocapic, Nesquik, Nesquik Maxi Choco cena jedn. – 39,60 zł/kg

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 10,85 zł/kg

Oszczędzasz 0,30 zł

1⁄ 2

ceny pierwszy

289 op.

drugi

1

45 op.

5,49 zł 3,99 zł Oszczędzasz 1,50 zł

Chrupiąca sałatka Bakalland 100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg

26,99 zł

19,99 zł Oszczędzasz 7 zł

8,49 zł 5,99 zł

Pestki dyni Bakalland 400 g

Oszczędzasz 2,50 zł

cena jedn. – 49,98 zł/kg

cena jedn. – 39,93 zł/kg

Żurawina suszona Bakalland 150 g

1,59 zł 1,29 zł Oszczędzasz 0,30 zł

Coś na ząb Kupiec 50 g różne rodzaje, cena jedn. – 25,80 zł/kg


Oszczędzasz 0,40 zł

Czekolada Alpen Gold 90 g różne rodzaje cena jedn. – 27,67 zł/kg

289 49

2

op.

999 Czekolada Nussbeisser 100 g różne rodzaje cena jedn. – 38,90 zł/kg

3

Bombonierka Thank You Milka 120 g cena jedn. – 74,92 zł/kg Bombonierka I love Milka 110 g cena jedn. – 81,73 zł/kg

89 op.

Oszczędzasz 1 zł

1099 Oszczędzasz 3 zł

Praliny Crispello 140 g różne rodzaje cena jedn. – 57,07 zł/kg

7

4 3

4 op. za 4,17 zł

99

Wafelki Prince Polo XXL 50 g cena jedn. przy zakupie 4 op. – 20,85 zł/kg 1,04 zł/op. 1,39 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

op.

w cenie

8

99 op.

2za 6 zł

Cukierki Toffees Milka 72 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 41,67 zł/kg 3 zł/op. 3,49 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

399 Oszczędzasz 1 zł

Ciastka Pieguski 136 g różne rodzaje cena jedn. – 21,99 zł/kg

2

99

5

99

Ciastka belVita różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Ciastka belVita 300 g – 19,97 zł/kg

op.

op.

Ciastka Milka różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Ciastka Milka XL 300 g – 19,97 zł/kg

5

99 op.

drugi za drugi za

1⁄ 2

2 op. za 1,94 zł Wafelki Princessa Longa 48 g, 49 g

ceny

2 op. op za 11,94 94 zzł Wafelki Góralki 50 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 19,40 zł/kg

pierwszy

drugi

129

065

op.

op.

1⁄ 2

drugi za

różne smaki cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Princessa Longa 48 g – 20,21 zł/kg

1⁄ 2

2 op. za 6,14 zł Żelki Złote Misie 200 g

ceny

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 15,35 zł/kg

pierwszy

drugi

129

065

op.

ceny

op.

pierwszy

4

09 op.

drugi

205 op.

12 13


ESENCJA PRZYJEMNOŚCI

1769

759 99

2599

1599

5

1899 op.

op.

op.

Oszczędzasz 1,70 zł

Oszczędzasz 7 zł

Oszczędzasz 1,60 zł

Kawa Nescafé Classic 200 g

Kawa Nescafé Gold, Intense, Crema 200 g

Kawa Nescafé 3 w 1

cena jedn. – 79,95 zł/kg

cena jedn. – 94,95 zł/kg

różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Kawa Classic 180 g – 33,28 zł/kg

7x

codzienni codziennie e

2x

949

9

99 op.

7499

2499

749

1999 op.

op.

4999 op.

Kawa Fort 500 g lub Kawa Pedro's 500 g

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 5 zł

Oszczędzasz 25 zł

Kawa Woseba Mocca Fix Gold 250 g

Kawa Woseba Mocca Fix Gold 500 g

Kawa ziarnista Dallmayr 1 kg

cena jedn. – 19,98 zł/kg

cena jedn. – 29,96 zł/kg

1399

cena jedn. – 39,98 zł/kg dostępna również Kawa Woseba arabica, brasil

1999

1299 op.

Oszczędzasz 1 zł

Kawa Gold TESCO 200 g cena jedn. – 64,95 zł/kg

16

2599

1699

2199

Kawa Maxwell House 200 g

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 4 zł

Kawa smakowa Douwe Egberts 95 g

Kawa Davidoff 250 g

cena jedn. – 80 zł/kg

cena jedn. – 178,84 zł/kg

cena jedn. – 87,96 zł/kg

zł

op.

op.


100 g

Oszczędzasz 0,50 zł

100 g

Herbata ziołowa Herbapol 20 tb. różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Melisa 40 g – 87,25 zł/kg

399

349 op.

2099

1999

1399

259

kpl.

kpl.

Oszczędzasz 0,80 zł

Kawa Tchibo Family 500 g + 100 g gratis

Oszczędzasz 1 zł

Kawa Tchibo Exclusive 500 g + 100 gratis

Herbata miętowa TESCO 20 tb. x 2 g

cena jedn. – 23,32 zł/kg

cena jedn. – 33,32 zł/kg

cena jedn. – 44,75 zł/kg

529

499

3

99

op.

op.

719

3

99

179

6

599

op.

op.

799 99 op.

Oszczędzasz 1,30 zł

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 1,20 zł

Oszczędzasz 1 zł

Herbata zielona Bio-Active 100 g

Herbata Earl Grey 80 tb. x 1,5 g

Herbata Taheebo 75 g

sypana, cena jedn. – 39,90 zł/kg

Herbata Dilmah Pure Ceylon 100 g

cena jedn. – 33,25 zł/kg

cena jedn. – 59,90 zł/kg

różne rodzaje, cena jedn. – 93,20 zł/kg

429

519

639

3

99 op.

4

99 op.

249

3

49 op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Oszczędzasz 1,40 zł

Oszczędzasz 1,70 zł

Herbata owocowa Herbapol 20 tb.

Herbata owocowa Dilmah 20 tb. x 1,5 g

Herbata owocowa Irving 20 tb. x 1,5 g

różne rodzaje i gramatury, cena jedn. np. Malina/żurawina 46 g – 86,74 zł/kgg

cena jedn. – 166,33 zł/kg

cena jedn. – 116,33 zł/kg

1

99 op.

Oszczędzasz 0,50 zł

Herbata owocowa TESCO 20 tb. x 2 g różne rodzaje, cena jedn. – 49,75 zł/kg

14 15


DLA SPRAGNIONYCH DOBRYCH OKAZJI

129

0

99 op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Sok Vitellia 330 ml różne smaki cena jedn. – 3 zł/l

419

349

2

79

3

99

op.

op.

Oszczędzasz 0,70 zł

Oszczędzasz 0,20 zł

Woda gaz z sokiem Żywiec Zdrój 1 l

Sok, Nektar Tymbark 1 l

pomarańczowy, cytrynowy

PET, aseptyk, wybrane smaki

489

499

219

1

79 op.

3

99 op.

399 op.

Oszczędzasz 0,90 zł Oszczędzasz 0,40 zł

Napój Roko 400 ml różne smaki cena jedn. – 4,48 zł/l

299

2

49 op.

Oszczędzasz 1 zł

Napój energetyzujący Tiger 500 ml cena jedn. – 7,98 zł/l

4

cena jedn. – 4,53 zł/l

239

1

99 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Napój TESCO 2 l cena jedn. – 1 zł/l

różne smaki cena jedn. – 9,50 zł/l

229

99

4

49 op.

1

89 op.

Oszczędzasz 0,40 zł

Oszczędzasz 0,50 zł

Napój Oshee H2O 550 ml

Syrop Herbapol 420 ml

Oszczędzasz 0,50 zł

Napój AriZona 500 ml cena jedn. – 8,98 zł/l

6 za 8 zł Napój Coca-Cola 330 ml puszka, cena jedn. przy zakupie 6 op. – 4,04 zł/l 1,33 zł/op. 1,99 zł/op. kupując 6 op. kupując 1 op.

Woda Kryniczanka 1,5 l gazowana, niegazowana cena jedn. – 1,26 zł/l

399

3

69 op.

Oszczędzasz 0,30 zł

Razowy kwas chlebowy 1,5 l cena jedn. – 2,46 zł/l


5999

44

99 op.

1399

999 op.

Żel do golenia Gillette Series 200 ml

Maszynki do golenia Blue3 Gillette 3 szt.

różne rodzaje, cena jedn. – 49,95 zł/l dostępna również Pianka do golenia Gillette Series 200 ml – 10,99 zł/op. 8,99 zł/op.

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 15 zł

Maszynka do golenia Flexball Fusion Proglide Gillette dostępna również Maszynka do golenia Flexball Gillette Power – 69,99 zł/op. 54,99 zł/op.

cena jedn. – 4 zł/szt.

11

99 op.

Jestem

nowy

2499 Oszczędzasz 5 zł

Balsam po goleniu Nivea 100 ml różne rodzaje cena jedn. – 199,90 zł/l

19

99 op.

2499

2699 Oszczędzasz 7 zł

Krem po goleniu dla mężczyzn Nivea 100 ml różne rodzaje cena jedn. – 199,90 zł/l

19

Oszczędzasz 5 zł

99

Woda po goleniu Nivea 100 ml

op.

różne rodzaje cena jedn. – 199,90 zł/l

1999 op.

3 szt.

12

zł

Maszynki do golenia Wilkinson 7 szt. + 3 szt. gratis cena jedn. – 1,20 zł/szt.

10

zł

Szczoteczka do zębów Oral-B White 1 szt. + 1 szt.

9

zł

Pasta do zębów 3D White, Complete7 Blend-a-med 2 x 75 ml cena jedn. – 60 zł/l

16 17


PIĘKNO Z KAŻDEJ STRONY

1399

1199 op.

Oszczędzasz 2 zł

Dezodorant Old Spice 150 ml różne rodzaje cena jedn. – 79,93 zł/l

v

1349

10

Dezodorant Playboy 150 ml różne rodzaje cena jedn. – 73,27 zł/l

99

1400

kpl.

op. Dezodorant męski roll-on Nivea 2 x 50 ml

Oszczędzasz 2,50 zł

damski, męski cena jedn. – 140 zł/l

Jestem

Jestem

nowy

nowy

Oszczędzasz 3,30 zł

15

Gąbka kąpielowa antycellulitowa

00

Dezodorant damski Nivea 2 x 150 ml

kpl.

dostępna również Gąbka kąpielowa profilowana typu marmurek

cena jedn. – 50 zł/l

1

99 szt.

Mydło w płynie Dove zapas 500 ml różne rodzaje cena jedn. – 15,38 zł/l dostępne również Mydło w płynie z pompką 250 ml

1399

1469

999

979

Oszczędzasz 4,70 zł

Oszczędzasz 4,20 zł

Żel pod prysznic Axe 400 ml

Żel pod prysznic Nivea 500 ml

różne rodzaje cena jedn. – 24,98 zł/l

różne rodzaje, cena jedn. – 19,58 zł/l dostępny również Żel pod prysznic Nivea 250 ml – 6,64 zł/op.

op.

op.

Oferta nie dotyczy Happy Time i Cashmere.

11

zł

Żele pod prysznic Palmolive 2 x 250 ml różne rodzaje cena jedn. – 22 zł/l

1099

769 op.


2869 1999

13

2199

99

1399

op.

1499

op.

op.

Oszczędzasz 14,70 zł

Krem Metamorphose 50 ml

Oszczędzasz 6 zł

różne rodzaje cena jedn. – 279,80 zł/l

różne rodzaje cena jedn. – 279,80 zł/l

Krem Kolastyna 50 ml Oszczędzasz 7 zł

Płyn micelarny Garnier 400 ml cena jedn. – 37,48 zł/l

2199

14

1999

99 op.

3999

22

1199 op.

99

Oszczędzasz 7 zł

Wygładzający krem półtłusty z olejkiem róży 50 ml Przeciwzmarszczkowy krem kojący z olejkiem arnikowym 50 ml Ujędrniający tłusty krem odżywczy z olejkiem arganowym 50 ml

op.

Oszczędzasz 8 zł

Seria kosmetyków do ciała Perfecta Express Slim

Oszczędzasz 17 zł

Kremy L´Oréal seria Ekspert Wieku 50 ml

cena jedn. – 299,80 zł/l

różne rodzaje cena jedn. – 59,95 zł/l

różne rodzaje, cena jedn. – 340 zł/l

999 3849 Oszczędzasz 22,50 zł

Fluid Body BB Lirene 200 ml cera ciemna i jasna cena jedn. – 79,95 zł/l

1599 op.

6

99

1999 op.

op.

Farba do włosów Casting

Oszczędzasz 3 zł

Szampon Ultra Doux 400 ml

różne kolory

różne rodzaje cena jedn. – 17,48 zł/l

14

zł

14

zł

1350 zł

Wkładki higieniczne Carefree Plus large 64 szt.

Szampon Schauma 2 x 400 ml

Szampon Elseve 2 x 250 ml

cena jedn. – 0,22 zł/szt.

cena jedn. – 17,50 zł/l

cena jedn. – 27 zł/l

18 19


NIEZBĘDNIK MALUSZKA

4999

4799 op.

Oszczędzasz 2 zł

Pieluchy Pampers Premium 60 szt. różne rodzaje cena jedn. – 0,80 zł/szt.

9399 Pieluchy Pampers Giant Box Plus 126 szt. cena jedn. – 0,63 zł/szt.

79

3499

2899 op.

99 op.

Oszczędzasz 6 zł

Chusteczki Pampers 6 x 64 szt.

Oszczędzasz 14 zł

różne rodzaje cena jedn. – 0,08 zł/szt.

1 op. 1599

679

2499

19

99 op.

4

1299

99

kpl.

op. Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 5 zł

Oszczędzasz 1,80 zł

Pieluchy Swimmers 12 szt.

Chusteczki Huggies Pure 64 szt.

Chusteczki Huggies 2 op. x 64 szt. + 1 op. gratis

różne rodzaje, cena jedn. – 1,67 zł/szt.

cena jedn. – 0,08 zł/szt.

cena jedn. – 0,07 zł/szt.

do prania delikatnego, hipoalergicznego

999

8 1299

10

99 op.

99 op.

Oszczędzasz 1 zł Oszczędzasz 2 zł

Koncentrat do płukania Biały Jeleń 1 l

Oliwka Ziajka 270 ml cena jedn. – 33,30 zł/l

1999

1699 op.

Oszczędzasz 3 zł

Płyn do płukania tkanin dla dzieci i niemowląt Jelp 2 l różne rodzaje cena jedn. – 8,50 zł/l dostępny również Odplamiacz punktowy do ubranek niemowlęcych 250 ml

2499

2299

1099

op.

1999 op.

899

Oszczędzasz 5 zł

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 2 zł

Proszek do prania Biały Jeleń 1,9 kg

Krem przeciw odparzeniom Sudocrem 125 g

Płyn do kąpieli Ziajka 370 ml

1999 biały, kolor cena jedn. – 10,52 zł/kg

cena jedn. – 159,92 zł/kg

op.

natłuszczający cena jedn. – 24,30 zł/l


4 op. za 8,67 zł Deser Gerber 125 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 4 op. – 17,34 zł/kg 2,17 zł/op. 2,89 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

4 op. za 14,97 zł Deser Gerber 190 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 4 op. – 19,70 zł/kg 3,74 zł/op. 4,99 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

4 op. za 19,77 zł Deser Gerber 250 g różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 4 op. – 19,77 zł/kg 4,94 zł/op. 6,59 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

4 3

w cenie

4 3

w cenie

4 3

w cenie

20 21


CZYSTA PRZYJEMNOŚĆ PORZĄDKÓW Oszczędzasz 1 zł

Spray Frosch 500 ml

6

kuchnia, łazienka cena jedn. – 13,98 zł/l

799 99 op.

1049 729

Płyn do podłóg Emsal 750 ml różne rodzaje cena jedn. – 9,32 zł/l

Oszczędzasz 3,50 zł

6

99

5

99

op.

Oszczędzasz 1,30 zł

Płyn do WC Frosch 750 ml różne rodzaje, cena jedn. – 7,99 zł/l

1129

9

99

3 Oszczędzasz 1 zł

Folia aluminiowa Paclan 10 m

299 op.

2 99

99

99

cena jedn. – 0,30 zł/m

Oszczędzasz 1 zł

Woreczki do lodu – gwiazdki Paclan 200 szt.

1

op.

Oszczędzasz 1,30 zł

Płyn do płukania tkanin Sofin 4 l

op.

cena jedn. – 0,01 zł/szt.

cena jedn. – 2,50 zł/l

729

5

99

6

3

29

Oszczędzasz 0,80 zł

Delikatne gąbki do naczyń Paclan 3 szt.

2

Oszczędzasz 3 zł

op.

3

99

99

49 Ścierka uniwersalna z mikrofibry Paclan

cena jedn. – 0,83 zł/szt.

op.

Oszczędzasz 1,30 zł

Żel do udrożniania rur Kret 500 g

szt.

cena jedn. – 11,98 zł/kg

1159

Oszczędzasz 1,30 zł

Worki z uszami na śmieci Paclan Multitop 35 l 30 szt. cena jedn. – 0,18 zł/szt. dostępne również Worki na śmieci z uszami Paclan Multitop 60 l 20 szt . – 5,99 zł/op.

6 49

5

op.

op.

79

4 99

99

Oszczędzasz 1 zł

Worki na śmieci Paclan Zebrastic 35 l 20 szt. cena jedn. – 0,20 zł/szt. dostępne również Worki na śmieci Paclan Zebrastic 60 l 15 szt. – 5,49 zł/op.

3

op.

999 op.

Oszczędzasz 1,60 zł

Granulki do udrożniania rur Kret 1 kg


2299 Oszczędzasz 4 zł

Kapsułki do prania TESCO 15 szt.

1899 op.

zapachowe, różne rodzaje cena jedn. – 1,27 zł/szt.

3299 2399 Oszczędzasz 4 zł

Kapsułki do prania TESCO Expert 15 szt.

19

99 op.

różne rodzaje cena jedn. – 1,33 zł/szt.

Kapsułki do prania TESCO 30 szt. różne rodzaje, cena jedn. – 0,93 zł/szt. dostępne również Kapsułki do prania Tesco 15 szt. – 19,99 zł/op. 16,99 zł/op.

27

999

1399

799

1099

Oszczędzasz 1,80 zł

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 3 zł

Koncentrat do płukania tkanin TESCO 2 l

Odplamiacz do tkanin TESCO 1,5 l

Płyn do prania tkanin TESCO 1,5 l

719

op.

op.

op.

różne rodzaje, cena jedn. – 3,60 zł/l dostępny również Koncentrat do płukania tkanin 1,8 l

różne rodzaje cena jedn. – 7,33 zł/l

cena jedn. – 5,33 zł/l

1149

1899

1099

799

Oszczędzasz 1,50 zł

Oszczędzasz 3,50 zł

Papier toaletowy Regina Delicatis 9 rolek

Papier toaletowy Regina Najdłuższy 4 rolki

cena jedn. – 1,22 zł/rolka

cena jedn. – 2 zł/rolka

op.

3279 op.

1299

op.

op.

Oszczędzasz 6 zł

Ręcznik papierowy Regina Big One 1 rolka

549

1099

2499

799 op.

429 op.

Oszczędzasz 7,80 zł

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 1,20 zł

Tabletki do zmywarek Somat Gold 48 szt.

Płyn do czyszczenia zmywarek Somat 250 ml

Płyn do mycia naczyń Pur 900 ml

cena jedn. – 31,96 zł/l dostępny również Odświeżacz do zmywarek Somat 1 szt.

różne rodzaje cena jedn. – 4,77 zł/l

cena jedn. – 0,52 zł/szt. dostępne również: Tabletki do zmywarek Somat All In One 56 szt., cena jedn. – 0,45 zł/szt., Classic 72 szt., cena jedn. – 0,35 zł/szt.

op.

Oszczędzasz 5 zł

899

1249

99

22 23


2999

1999 op.

Oszczędzasz 10 zł

279

399

2

49 op.

Przysmak dla psa Dentastix Pedigree 4 x 270 g

619

1

99

4

op.

99 op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Oszczędzasz 0,80 zł

Oszczędzasz 1,20 zł

Karma mokra dla psa Butcher’s Plus 400 g

Karma mokra dla psa TESCO Pet Specialist 415 g

Karma dla psa Chappi 1,2 kg

różne rodzaje cena jedn. – 6,23 zł/kg

różne rodzaje cena jedn. – 4,80 zł/kg

wołowina cena jedn. – 4,16 zł/kg

cena jedn. – 18,51 zł/kg, dostępne również: Przysmak dla psa Pedigree Dentastix 4 x 180 g, 4 x 110 g

200 g 1299

1599

10

99 op.

9

op.

Oszczędzasz 5 zł

Oszczędzasz 3 zł

Karma sucha dla kota Friskies 1,5 kg + 200 g gratis

Karma sucha dla kota Prevital 1,8 kg

różne rodzaje, cena jedn. – 6,46 zł/kg

589

2za 6 zł

99

Karma mokra dla kota Whiskas 400 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,50 zł/kg 3 zł/op. 3,79 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

cena jedn. – 5,55 zł/kg dostępna również Karma sucha dla kota Prevital 1,6 kg

269

399

449 op.

2

op.

op.

599 op.

Oszczędzasz 2,40 zł

Karma mokra dla kota Gourmet Perle 4 x 85 g różne rodzaje cena jedn. – 17,62 zł/kg

1499

229

99

839

1099 op.

Oszczędzasz 1,40 zł

Oszczędzasz 1 zł

Oszczędzasz 0,40 zł

Oszczędzasz 4 zł

Karma mokra dla kota Whiskas 4 x 100 g i 4 x 85 g

Przysmak dla kota Dreamies 60 g

Karma mokra dla kota Butcher’s Classic 400 g

Żwirek silikonowy dla kota Casti 3,8 l

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie op. 400 g – 11,23 zł/kg

różne rodzaje cena jedn. – 49,83 zł/kg

różne rodzaje cena jedn. – 5,73 zł/kg

cena jedn. – 2,89 zł/l

KATALOG obowiązuje w następujących hipermarketach

:

BEŁCHATÓW: ul. Kolejowa 6; BIELSKO-BIAŁA: ul. Warszawska 180*; BYDGOSZCZ: ul. Toruńska 101*; BYTOM: ul. Chorzowska 86*; CZĘSTOCHOWA: ul. Drogowców 43*; GDAŃSK: ul. Cienista 30*; GDYNIA: ul. Kcyńska 27*, ul. Nowowiczlińska 35*; GLIWICE: ul. Łabędzka 26*, ul. Pszczyńska 315; GŁOGÓW: ul. Piłsudskiego 12*; GORZÓW WIELKOPOLSKI: ul. Górczyńska 19*, ul. Słowiańska 70*; INOWROCŁAW: ul. Wojska Polskiego 16; JELENIA GÓRA: al. Jana Pawła II 17*; KALISZ: ul. Majkowska 28*, ul. Wojska Polskiego 2; KATOWICE: ul. Chorzowska 107*; KIELCE: ul. Świętokrzyska 20; KOSZALIN: ul. I. J. Paderewskiego 1*; KRAKÓW: ul. Kapelanka 54*, ul. Wielicka 259*; LESZNO: ul. Poznańska 3*; LUBIN: ul. I. Paderewskiego 101*; LUBLIN: ul. W. Orkana 4*; ŁOMŻA: ul. Zawadzka 38; ŁÓDŹ: ul. Piłsudskiego 15/23, ul. Pojezierska 93*, ul. Widzewska 22*; MIELEC: ul. Żeromskiego 15*; NOWY SĄCZ: ul. Prażmowskiego 11*; OLSZTYN: ul. Pstrowskiego 16*; OPOLE: ul. Ozimska 72*; OSTROŁĘKA: ul. Generała Armii A. Gorbatowa 30*; OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI: ul. Mickiewicza 30; OSTRÓW: ul. Kaliska 120; PIŁA: ul. Bydgoska 135*; POZNAŃ: ul. Mrągowska 4*, ul. Opieńskiego 1*, ul. Serbska 7*; PRZEMYŚL: ul. Lwowska 36*; PUŁAWY: ul. Dęblińska 18d*; RUDA ŚLĄSKA: ul. 1 Maja 370a*; RYBNIK: ul. Żorska 2*; RZESZÓW: al. Powstańców Warszawy 13*; SKIERNIEWICE: ul. C. Liska 1*; SOCHACZEW: ul. Wójtówka 2d; STALOWA WOLA: ul. Przemysłowa 2b*; STARACHOWICE: ul. Wyszyńskiego 14*; STARGARD SZCZECIŃSKI: ul. Szczecińska 81*; STAROGARD GDAŃSKI: ul. Zblewska 5; SUWAŁKI: ul. Kościuszki 103*; SZCZAWNO-ZDRÓJ: ul. Łączyńskiego 44*; SZCZECIN: ul. Milczańska 31f*; ŚWIDNICA: ul. Strzegomska 2*; TARNOWSKIE GÓRY: ul. Zagórska 220*; TARNÓW: ul. Nowodąbrowska 127; TYCHY: ul. Towarowa 2*; WARSZAWA: al. KEN 14*, ul. Fieldorfa 41*, ul. Górczewska 212/226*, ul. Połczyńska 121*, ul. Stalowa 60/64*; WARSZAWA- PIASTÓW: ul. Tysiąclecia 7*; WŁOCŁAWEK: ul. Kruszyńska 17/27*; WROCŁAW: ul. Czekoladowa 11, ul. Długa 37/47*, ul. Legnicka 58, ul. Paprotna 7*; WRZEŚNIA: ul. Kaliska 17*; ZIELONA GÓRA: ul. Energetyków 2a*; ŻARY: ul. Broni Pancernej 15.

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza. Oferta handlowa ważna w dniach 2.06-24.06.2015 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach katalogu. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w katalogu mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Oferta nie dotyczy sklepów partnerskich Tesco express zlokalizowanych przy stacjach Orlen. Nie wszystkie produkty z katalogu dostępne są w serwisie Ezakupy.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco gazetka okazje do 24.06.2015 by iUlotka.pl - Issuu