Skip to main content

Tesco katalog zabawki od 19.05 do 01.06.2016

Page 1

Oferta handlowa od 19.05 do 1.06.2016 r., o ile w katalogu nie określono inaczej.

1 CZERWCA !"#$%"#&'()% *#%&+,-.%DZIECKA

Lalka Disney Princess lub Disney Frozen/Kraina Lodu

Lody Algida Śmietankowa

dostępne różne bohaterki

1 l, różne smaki

79,99

55

99

-30%

szt.

Zabawka helikopter Silverlit IR Zdalnie sterowany helikopter lata we wszystkich kierunkach. Krótki czas ładowania baterii. Zabawka przeznaczona dla dzieci powyżej 10 lat.

7,99

5

99

-25%

op.

Napój gazowany 750 ml truskawkowy cena jedn. – 10,65 zł/l

89,99

5999

-33%

op.

Zdalnie sterowane samochody Hummer H3, Ram, Land Rover skala 1:16

129,00

7

99 op.

69

99 op.

-45%


Zapraszamy do zabawy Zabawka pluszowa duży miś

Zabawka pluszowa Cuddle Me Konik

60 cm

40 cm

Zabawka pluszowa Minnie w czerwonej sukience

60 cm

43 cm

149,00

89

99

-40%

szt.

Zabawka pluszowa Cuddle Me Króliczek księżniczka lub Miś pirat

54,99

32

99

-40%

szt.

Zabawka pluszowa Cuddle Me Miś w plażowym stroju

99,00

62

99

-37%

szt.

Zabawka pluszowa Małpa 40 cm

35 cm

30 cm

54,99

36

99

-33%

szt.

59,99

39

99

-33%

szt.

Butelka Chicco

Kubek niekapek Canpol

330 ml dostępna również Butelka Chicco 250 ml

230 ml

89,99

59

99

-33%

szt.

Wszystkie miseczki i sztućce Tommee Tippee*.

32,99

26

99

-18%

szt.

18,99

14

99

-30%

-21%

szt.

*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Bujaczek Nattou • różne wzory • wymiary: wys. 50 cm, dł. 60 cm • bezpieczne i stabilne siedzisko • specjalne pasy bezpieczeństwa • wyprofilowane niewywrotne płozy

*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

2

Wszystkie smoczki uspokajające Lovi*.

Wszystkie nocniki, wanienki, nakładki Disney*.

-30%

-30% *Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

5 rat po 6380

399,00

319

00

szt.

-20%


Puzzle drewniane Carousel

9,99

4

Kolejka drewniana Carousel 60 elementów o różnych kształtach: drzew, budynków, ludzi i zwierząt, pozwala rozwijać zdolności motoryczne dziecka i uczy rozpoznawania kształtów; wiek: 3-5 lat

-50%

99 op.

49,99

34

-30%

99 op.

Instrument zabawkowy Carousel gitara

Instrumenty zabawkowe Carousel keyboard z mikrofonem i krzesełkiem

kolory: czerwony, różowy dostępny również Zestaw bębnów (dostępny kolor czerowny) – 139 zł/kpl. 69,49 zł/kpl.

kolory: czerwony, różowy

64,99

32

49

-50%

szt.

199,00

99

49

-50%

szt.

Zabawka rozwojowa Carousel Mój laptop

49,99

34

99

-30%

szt.

Laptop rozwojowy Clementoni Disney

Zabawka rozwojowa Vtech grzechotka – jabłko

licencje: Myszka Minnie, Cars/Auta

posiada migoczące światełka oraz wydaje wesołe melodie, wyposażona w ruchome elementy oraz wygodny uchwyt, zabawka w polskiej wersji językowej; wiek: 0-3 lat

149,00

99

99

-32%

szt.

49,99

34

99

-30%

szt.

Zabawka rozwojowa Vtech Magiczna Hula Kula

Zabawka Masza i Niedźwiedź pluszowy niedźwiedź

wydaje wesołe melodie, świeci, posiada 6 przycisków (3 ruchome przyciski, rozwijające zdolności manualne dziecka oraz 3 przyciski ze zwierzątkami) wiek: 0-3 lat

35 cm

99,99

69

99

szt.

-30%

119,00

82

99

-30%

szt.

3


Zabawka rozwojowa Vtech Autko Mądrego Kierowcy świeci oraz wydaje radosne dźwięki, uczy nazw kształtów, liczenia oraz zasad bezpiecznej jazdy, zabawka w polskiej wersji językowej; wiek: 0-3 lat

139,00

96

-30%

99

szt.

Zabawka rozwojowa Vtech Interaktywna Lala Ala zabawka wspomaga rozwój językowy oraz wyobraźnię malucha zestaw zawiera: Lalę Alę, smoczek, 3 kolorowe książeczki, instrukcję obsługi; wiek: +3 lata

5 rat po 3380

249,00

169

-32%

00

szt.

Zabawka rozwojowa Fisher-Price książeczka-rymowanka wyposażona w 3 podświetlane przyciski pozwalające maluchowi przyswoić: proste słowa, liczby, kształty; wymaga 2 baterii typu AA; wiek: 6 mies.-3 lat

99,99

69

-30%

99

szt.

Zabawka rozwojowa Fisher-Price mały Snoopy

Zabawka rozwojowa Fisher-Price Pchacz Autko Szczeniaczka zabawka wyposażona w technologię „Poziomy nauki” umożliwiającą dostosowanie treści edukacyjnych do wieku malucha, 3 podświetlane przyciski uruchamiają piosenki oraz pozwalają maluchowi poznać alfabet i cyferki; wiek: 6 mies.-3 lat

49,99

34 4

99

szt.

-30%

119,00

82

99

szt.

-30%


Lalka szkrab Disney Princess Kopciuszek lub Aurora

Lalka szkrab Disney Frozen Elsa lub Anna

dostępna również Minilaleczka Disney Princess Kopciuszek – 49,99 zł/szt. 39,99 zł/szt.

99,99

69

-30%

99

szt.

Lalka Barbie w zestawie Kąpiel piesków

119,00

82

-30%

99

szt.

Lalka Barbie tęczowa syrenka

Lalka Barbie szpieg zestaw zawiera lalkę oraz akcesoria szpiegowskie: kombinezon ze specjalnym paskiem, wysokie buty, zdejmowany, różowy płaszcz, okulary słoneczne oraz szpiegowski gadżet pozwalający na wykonywanie akrobacji

139,00

96

99

-30%

kpl.

Zabawka Glimma Girlz zestaw 3 lalek

49,99

34

99

-30%

kpl.

Zabawka Sparkle & Glitz 3 lalki modelki z 8 ubrankami

49,99

34

99 op.

-30%

99,99

69

99

-30%

szt.

Zabawka Glimma Girlz błyszczący kabriolet

99,99

79

99

-20%

Lalka Evi weterynarz

39

99 op.

96

99

-30%

szt.

Zabawka Glimma Girlz zestaw do stylizacji włosów i paznokci

op.

49,99

139,00

69,99

48

49

-30%

kpl.

Lalka Evi druhna Panny Młodej

-20%

19,99

13

99

-30%

op.

5


Zabawka My Little Pony Pinkie Pie i Scootaloo

44,99

35

99

Zabawka My Little Pony łabędzia łódka Pinkie Pie

Zabawka My Little Pony zestaw Poznaj Equestrię

-20%

op.

59,99

47

99

-20%

kpl.

Zabawka My Little Pony zestaw do odgrywania scen z serialu My Little Pony Przyjaźń to magia

-20%

00

kpl.

Zabawka My Little Pony Equestria Girls minilaleczka dostępna również Zabawka My Little Pony Equestria Girls minilaleczka w zestawie z akcesoriami – 49,99 zł/kpl. 39,99 zł/kpl.

39,99

31

99

-20%

op.

Zabawka do kolekcjonowania Shopkins 5-pak

82

99

-30%

op.

Zabawka My Little Pony walizka do pielęgnacji włosów

139,00

109

119,00

Zabawka My Little Pony Equestria Girls minilaleczka w zestawie do opowieści

79,99

63

99

kpl.

-20%

79,99

63

99

-20%

op.

Zabawka My Little Pony Equestria Girls minilaleczka w zestawie do odgrywania scen

119,00

94

99

-20%

kpl.

Lalka bobas Emmi w wózku spacerówce lub nosidełku

dostępna również Zabawka do kolekcjonowania Shopkins 12-pak – 64,99 zł/op. 51,99 zł/op.

34,99

27 6

99 op.

-20%

49,99

34

99 op.

-30%


Zabawka Nerf N-Strike Elite Firestrike

Zabawka Nerf N-Strike Elite Strongarm

Zabawka Nerf Modulus Recon MKII

W zestawie 3 strzałki Elite. Wyrzutnia Nerf wyposażona jest w kierowaną wiązkę „lasera” z niezależnym spustem do celowania w ciemnościach.

W zestawie 6 strzałek Elite. Zasięg do 27 metrów.

Zestaw zawiera 6 strzałek Elite, 6 strzałek Modulus oraz zdejmowalny magazynek i lufę. Jego części możesz łączyć z większością elementów z tej serii.

59,99

39

-33%

99

szt.

85,99

59

99

-30%

szt.

159,00

109

00

-31%

szt.

Zabawka Nerf Doomlands – Persuader

Zabawka Nerf Dual-Strike

Zabawka Nerf Mega Cyclone

W zestawie znajdują się 4 strzałki Doomlands. Miotacz posiada przezroczystą obudowę, dzięki której możesz śledzić działanie mechanizmu podczas strzału.

Zestaw zawiera 3 strzałki Elite i 3 strzałki Mega. Wystarczy jedno kliknięcie, by zmienić rodzaj wystrzeliwanych pocisków.

W zestawie 6 świszczących strzałek Mega. Wyrzutnia posiada obrotowy magazynek, dzięki któremu możesz oddać sześć strzałów bez konieczności przeładowywania.

94,99

66

49

-30%

szt.

Zabawka Hero Mashers figurka 15 cm Stwórz własnego superbohatera ze świata Star Wars! Hero Mashers to łatwo konfigurowalne figurki, w których możesz dowolnie wymieniać wszystkie części.

69,99

54

-21%

99 op.

Zabawkowy miecz świetlny

19,99

9

99

szt.

-50%

129,00

89

99

-30%

szt.

149,00

99

99

-32%

szt.

Zabawka Marvel Super Hero Mashers figurka

Zabawka Marvel Super Hero Mashers figurka z bronią

Stwórz własnego superbohatera ze świata Marvel! Hero Mashers to łatwo konfigurowalne figurki, w których możesz dowolnie wymieniać wszystkie części.

Stwórz własnego superbohatera! Hero Mashers to łatwo konfigurowalne figurki, w których możesz dowolnie wymieniać wszystkie części. W zestawie, oprócz figurki, arsenał broni ze specjalnymi funkcjami.

69,99

54

99

-21%

op.

Zabawkowy samochód Disney Cars

29,99

23

99

szt.

99,99

79

99

-20%

op.

Zestaw 3 minifigurek Minecraft

-20%

74,99

51

99

-30%

kpl.

7


Zabawka Policja zestaw DeLuxe

Zabawka Brygada Straży Pożarnej Zestaw zawiera 2 pojazdy, kask oraz figurki

Zabawka zestaw 2 pojazdy + kask

Zestaw zawiera 3 pojazdy, kask oraz figurki

89,99

62

99

-30%

kpl.

89,99

62

99

-30%

kpl.

89,99

62

99

kpl.

Hover Tech Battle Copter

Zabawka samochód PRL

Latający cel unosi się w powietrzu. Zestaw wyposażony jest w 2 miotacze i 3 rzutki. Celem zabawy jest zestrzelenie drona. Dla dzieci w wieku powyżej 8 lat. dostępny również Hover Tech Target Flight Copter Exclusive – 149 zł/szt. 99,99 zł/szt.

skala 1:34

219,00

99

99

-54%

op.

19,99

13

-30%

99

-30%

szt.

Samochód zabawka Burago Street Fire

Zabawka Quadrocopter zdalnie sterowany

skala 1:43 kupując 1 szt. – 12,99 zł/szt. kupując 3 szt. –8,66 zł/szt.

99,99

7999

-20%

2598

2+1

zł

op.

Zabawka laweta z napędem

Samochód zabawka Ferrari R&P

długość: 150 cm

skala 1:43

99,99

69 8

kupując 3 szt.

99 op.

-30%

22,99

15

99 op.

-30%


Zdalnie sterowany samochód sportowy skala 1:16 opakowanie zawiera 1 pojazd dostępne różne rodzaje: Corvette C6R, Audi R8, Viper

89,99

44

-50%

99

szt.

Zdalnie sterowany samochód

Zdalnie sterowany samochód

opakowanie zawiera 1 pojazd dostępne różne modele: Big Foot, Snake Bite

skala 1:16, opakowanie zawiera 1 pojazd dostępne różne modele: Ferrari F458, Audi R8

89,99

62

99

-30%

szt.

Zdalnie sterowany samochód Lamborghini Aventador LR 700-4 skala 1:14, długość: 33 cm opakowanie zawiera 1 pojazd

129,00

89

99

-30%

szt.

119,00

82

-30%

99

szt.

Zdalnie sterowany samochód Audi R8

Zdalnie sterowany samochód BMW

skala 1:14, długość: 33 cm opakowanie zawiera 1 pojazd

skala 1:14, długość: 33 cm opakowanie zawiera 1 pojazd

129,00

89

99

-30%

szt.

129,00

89

99

-30%

szt.

Zdalnie sterowany samochód BMW ze światłami

Zdalnie sterowany samochód Porsche 911 GT3

Zdalnie sterowany samochód Bugatti Veyron

skala 1:24 opakowanie zawiera 1 pojazd

skala 1:24, opakowanie zawiera 1 pojazd

skala 1:24, opakowanie zawiera 1 pojazd

59,99

29

99

szt.

-50%

59,99

41

99

szt.

-30%

59,99

41

99

-30%

szt.

9


Lego Duplo Zestaw Kreatywnego budowniczego 10618

Lego Duplo Arktyka 10803

99,99

119,00

Lego Duplo Pociąg z cyferkami 10558

SIVE EXCLU

-30%

6999 op.

9499

-20%

op.

Le Lego City Wyspa Rabusiów 60131

Lego City Policyjny pościg 60128

89,99

71

99

-20%

op.

ną 60107 Lego City Wóz strażacki z drabiną

SIVE

EXCLU

99,99

69

-30%

99 op.

Leg Lego Ninjago Pojazd łań łańcuchowy 70730

-30%

99 op.

Lego Friends Limuzyna gwiazdy pop 41107

SIVE EXCLU

99,99

69 10 10

99 op.

63

99

-20%

op.

79,99

63

99

-20%

op.

Lego Ninjago Smok Jay 70602

Lego Star Wars Kylo Ren 75117

149,00

99,99

SIVE EXCLU

99,99

69

79,99

-30%

119

00

-20%

op.

Lego Friends Supermarket w Heartlake 41118

149,00

119

00 op.

79

99

-20%

op.

Lego Nexo Knights Mechaniczny koń Lancea 70312

-20%

83,99

66

99 op.

-20%


Wszystkie gry Spear*.

-50% *Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Kupując Puzzle 1000 szt., weź Puzzle 500 szt. gratis

Big Puzzle PL(Bolek i Lolek, Reksio Mix)

Puzzle 3D

Opakowanie zawiera dwie duże dwustronne plansze (puzzle). Na jednej stronie każdego z puzzli znajduje się kolorowy obrazek do ułożenia. Na drugiej stronie zamieszczony jest konturowy rysunek do układania i kolorowania.

Trójwymiarowe repliki znanych budowli wykonane z nierozwarstwiających się puzzli, dzięki czemu mogą być składane bez użycia kleju. 216 elementów. Wymiary: 5,5 x 5,5 x 39 cm.

34,99

24

23

99

kpl.

Rowerek dziecięcy biegowy drewniany Kinder Kraft • wzory: Motor, Stars • drewniana rama • koła 12” • regulacja siodełka: 37-44 cm • nośność: 30 kg

99

-30%

op.

89,99

62

-30%

49 op.

Rowerek dziecięcy Marmat 3-kołowy

Rower dziecięcy 12” XVC Fun

• różne kolory • dodatkowo dopinane pojemnik i rączka • regulacja odległości siodełka • regulacja wysokości kierownicy • maks. waga użytkownika: 20 kg • wyposażenie: wiaderko z akcesoriami • dwie wersje rowerka: z oparciem na stopy lub bez

• różne kolory • w zestawie boczne kółka dostępny również Rower dziecięcy 16" XVC Fun – 319 zł/szt. 249 zł/szt.

12” rama stalowa

5 rat po 4580 139,00

99

99

-28%

szt.

79,99

69

299,00

229

99

szt.

00

-23%

szt.

Rower dziecięcy MTB 20” XVC Fun HT

Rower dziecięcy 20” XVC Fun Torpedo

Rower dziecięcy AMT 20” XVC Fun

• amortyzowany widelec • hamulce typu V-brake • aluminiowe obręcze kół • boczna nóżka

• hamulce: przedni V-brake, tylny torpedo • błotniki • boczna nóżka

• amortyzator ramy • amortyzowany widelec • hamulce typu V-brake • boczna nóżka

6

20” rama stalowa

5 rat po 6780 399,00

339

00

szt.

20” rama stalowa

-15%

6

5 rat po 5380 329,00

269

00

szt.

-18%

20” rama stalowa

5 rat po 7180 429,00

359

00

-16%

szt.

11


Gra Monopoly Junior

Gra Monopoly Classic Polska

Gra Monopoly Edycja Świat

Klasyczna gra ekonomiczna w wersji dla dzieci już od 5. roku życia.

Klasyczna gra ekonomiczna w wersji z polskimi miastami. Dla 2-6 graczy.

Ekonomiczna gra planszowa. Podróżuj dookoła świata i zostań właścicielem miast. Gra dla 2-4 graczy.

89,99

71

99 op.

119,00

94

99

-20%

op.

149,00

119

00

-20%

op.

Gra Jenga Quake

Gra Zgadnij kto to?

Gra Ciastem w twarz

Gracze najpierw układają wieżę z 36 klocków, a potem naprzemiennie wyciągają po jednym z nich. Kto sprawi, że wieża się rozpadnie, ten przegrywa.

Zgadnij, którą spośród tajemniczych twarzy wybrał przeciwnik. Zadawaj pytania i przyglądaj się uważnie różnicom pomiędzy twarzami. Każde pytanie i odpowiedź eliminuje kolejnych podejrzanych. Wygrywa ten, kto jako pierwszy rozpozna właściwą twarz.

Pie Face to gra zbliżona do „rosyjskiej ruletki”, lecz przegranemu grozi jedynie pianka. To idealna propozycja nie tylko dla dzieci, ale dla całych rodzin lub na imprezową zabawę w gronie przyjaciół.

79,99

54

99

-31%

op.

89,99

71

99

-20%

op.

119,00

94

99

-20%

op.

Gra English Baw się i Ucz

Gra planszowa 5 sekund

Gra Twister

Gra edukacyjna wspomagająca poprzez zabawę naukę języka angielskiego.

Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle. Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający dokładnie 5 sekund przeznaczonych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza.

Gra wymagająca wysiłku fizycznego, pozwalająca rozprostować wszystkie kończyny. Udoskonalona wersja gry jest wzbogacona o zabawne wyzwania, które gracze mogą zadawać swoim przeciwnikom.

40,99

27

99

-31%

op.

79,99

54

99

-31%

op.

99,99

69

99

-30%

op.

Zestaw edukacyjny Disney 4 w 1

Gra planszowa Frozen 2 w 1

Gra planszowa Roar

Memo, Domino, Puzzle i Cubi-Cubes. Idealnie pasujące do siebie elementy i najwyższa jakość puzzli pomagają dziecku rozwijać zdolności manualne i zmysł obserwacji.

Dla dzieci powyżej 4 lat. Dla 2-4 graczy. Krótki czas rozgrywki (ok. 30 min).

W tej grze gracze wcielają się w młodych naukowców oraz uciekającego potwora! Plansza przedstawia miasto podzielone na liczne trasy, dzielnice i budynki. To obiekty, których charakterystycznych dźwięków będą nasłuchiwać naukowcy. Naukowcy poruszają się pionkami po planszy po wyznaczonych polach. Gracz kontrolujący potwora posiada urządzenie mobilne jako główne narzędzie prowadzenia rozgrywki. Porusza się po tych samych polach, co naukowcy, jednak jego ruchy można obserwować jedynie na ekranie.

29,99

19 12

-20%

99 op.

-33%

29,99

19

99 op.

-33%

74,99

49

99 op.

-33%


Ciastolina Play-Doh Town wóz strażacki zestaw zawiera: pojazd, figurkę, trzy tubki ciastoliny Play-Doh oraz dodatki

79,99

55

-30%

99 op.

Masa plastyczna PlayGo zestaw „U dentysty”

49,99

34

99

Zestaw kreatywny 200 elementów

-30%

op.

39,99

19

99

-50%

op.

Zabawka Crazy Chic zestaw „Bransoletkowe szaleństwo” pozwala tworzyć oryginalne i kolorowe bransoletki przyjaźni, zestaw zawiera: kolorowe koraliki i nici, wiek: +7 lat

59,99

41

-30%

99 op.

Zabawka kreatywna Biżuteria Selfie

Zabawka kartonowy domek do kolorowania zachęca przedszkolaka do kreatywnej zabawy kredkami, farbami i flamastrami, doskonale rozwija zdolności plastyczne dzieci

59,99

47

99

szt.

-20%

64,99

32

49

-50%

szt.

13


Balony

Torebki do pakowania prezentów

Zestawy prezentowe

różne rodzaje: foliowe, lateksowe

różne wzory i rozmiary

różne licencje

ceny od

ceny od

49,99

4

1

39

99

op.

Kolorowanki gigant 2 kolorowanki o wymiarach 100 x 70 cm mix licencji

14,99

999

szt.

Megakolorowanka Fisher-Price

-33%

49

szt.

Kolorowanka 3D składanka piłka nożna

99

kpl.

Szeroki wybór produktów do malowania i rysowania BiC

14,99

1299

szt.

Domki do malowania dla dziewczynek i chłopców

różne rodzaje

ceny od

14,99

29,99

1299

2499

szt.

14

szt.

-20%

-16%

1199 op.


Karaoke Dziecięce przeboje

Kontroler Xbox One Play & Charg

Gra PS3 Władca Pierścieni

dostępne również: Karaoke Dziecięce przeboje 2 – 49,99 zł/szt. Karaoke MiniMini i Karaoke MiniMini 2 – 54,99 zł/szt.

dostępne również: Kontroler do Xbox 360 – 149,99 zł/szt. Kontroler do PS4 – 229,99 zł/szt.

dostępne również: Gra PS3 Lego Batman 2 DCS Heroes, Gra PS3 Lego Harry Potter 1-4 Es, Gra PS3 Lego Harry Potter 5-7 – 64,99 zł/szt.

5 rat po 5599

349,00

49

279

99

szt.

Pakiet Martynka z puzzlami

99

-20%

szt.

78,99

64

99

-18%

szt.

Teczka stylistki: Kraina Lodu, My Little Pony

Lego Nexo Night

3499

2499

1299

Kolorowanki antystresowe Kraina Lodu

Bajki na dobry dzień

Bajki Zielona Sowa

seria zawiera zabawne historie ulubionych bohaterów z takich bajek jak: Auta, Frozen, Kubuś Puchatek, Smerfy

szeroki wybór tytułów bajeczek dla najmłodszych, w zbiorze znajdziemy również wierszyki oraz rymowanki

2499

1499

999

Najpiękniejsze baśnie

Seria Bajki o zwierzętach

Przyroda w 3D

dostępna również Wielka księga polskiej poezji dla dzieci – 44,90 zł/szt. 22,45 zł/szt.

w skład serii wchodzą: Przyjaciele z lasu, Jak myszka domek budowała, Skrzat Skierka i przyjaciele.

Wspaniałe albumy z ilustracjami 3D oraz z dźwiękiem. Książki przenoszą nas do świata dzikiej natury. dostępne tytuły: Przyroda w 3D – Groźne dinozaury, Przyroda w 3D – Dzikie zwierzęta, Przyroda w 3D – Zwierzęta świata

w skład pakietu wchodzą: puzzle oraz książka: pakiety Martynka idzie na bal, puzzle + Martynka idzie na bal. puzzle + pakiet Martynka i jej świat, Zbiór opowiadań + Martynka i piesek puzzle

kpl.

szt.

szt.

29,99

14

95

szt.

szt.

-50%

nowa odsłona książeczek Lego z bohaterami kolekcji Nexo Night, dostępne również: Lego Nexo Night Księga Potworów – 19,99 zł/szt. Lego Nexo Night Zadanie: naklejanie! – 11,99 zł/szt.

szt.

szt.

79,90

16

99

szt.

49

99

-37%

szt.

15


DVD Alvin i Wiewiórki: Wielka Wyprawa

Zestaw karaoke Overmax Idol 3.1

dostępne również inne tytuły: DVD Alvin i Wiewiórki 2 oraz DVD Alvin i Wiewiórki 3 – 17,99 zł/szt.

• 2 mikrofony do śpiewania w duetach • funkcja nagrywania • radio FM • odtwarzacz MP3 • czytnik kart SD do 32 GB • port USB • efekt pogłosu • porty AUX in i AUX out • Bluetooth • akumulator 1500 mAh zapewnia 5 godzin zabawy • pasek na ramię i ładowarka w zestawie • darmowy dostęp do 1000 utworów karaoke dostępny również Zestaw karaoke Overmax 2.1 – 189,99 zł/kpl.

5 rat po 3799

PREMIER A r. 25.05.2016

24

DVD Alvin i Wiewiórki

99

szt.

19,99

249,00

17

189

99

szt.

99

-24%

kpl.

Gra PC Deponia Doomsday

Konsola PS4 500 GB

dostępna również Gra PC Layers of Fear – 59,99 zł/szt.

Wszystkie gry na PC*.

20 rat po 7499

1799,99

1499

99

-17%

szt.

*Rabat naliczany jest przy kasie. Asortyment może różnić się w poszczególnych sklepach.

-10%

5999

szt.

Laptop Asus R540SA-XX040T

Laptop Lenovo N2840

Tablet Akai 9800

• procesor Intel Pentium N3700 (4 rdzenie, 1.60 GHz, 2 MB cache) • pamięć RAM 4 GB • dysk 240 GB SSD SATA III • grafika Intel HD Graphics

• system operacyjny: Windows 8.1 • procesor Intel® Celeron® • pamięć RAM: 4 GB • fukcja Bluetooth • wyjście HDMI • 2 złącza USB

• wyświetlacz 9" HD LED • procesor Quad-core 1.2 GHz • pamięć: 512 MB RAM • 8 GB • wejście na kartę micro SD 9 do 32 GB • aparat: 3.2 MPx/1.3 MPx • system Android 4.2 • bateria: 4000 mAh

20 rat po 7995

20 rat po 5995

1649,00

1249,00

5 rat po 4780

259,00

159900

119900

23900

Telefon Navon D450

Alcatel 1052 DS

Telefon Navon Mizu BT60

• procesor Quad Core 1,3 GHz• ekran 4,5" (843 x 480) IPS • dual SIM 3,5 G(H+) • aparat 5 MP AF (z tyłu) + 2 MP (z przodu) • GPS, Bluetooth, Wi-Fi, radio FM • 512 MB RAM + 4 GB Flash (rozszerzalne) • Android 5.1 Lollipop • kolory mogą się różnić w poszczególnych sklepach

• wyświetlacz 1,8" QQVGA (128 x 160) • wejście na kartę micro SD (do 32 GB) • funkcja Dual SIM • aparat: 0,3 MPx • Bluetooth 2.1 • radio

• ekran 1,8" • dual SIM • Bluetooth • radio FM • odtwarzacz MP3 • aparat • latarka • kalkulator • kalendarz • budzik • notatnik • wejście słuchawkowe 3,5 mm • microUSB

szt.

szt.

szt.

4,5”

5 rat po 4580

259,00

229 16

89,00

00

szt.

79

59,99

00

szt.

49

99

szt.

-17%


Telewizor 22” Technika AW15-22-200B

• rozdzielczość: 20,1 Mpix • zbliżenie optyczne: 6 x • ogniskowa (dla 35 mm): 26-156 mm • stabilizator obrazu: cyfrowy

• rozdzielczość: 1920 x 1080, Full HD • wejścia: 2 HDMI • kolor biały

(5 22 6c ” m )

Aparat fotograficzny Sony W810**

5 rat po 7099

5 rat po 9980

394,99

529,00

35499

49900

szt.

szt.

Etui na telefon

Słuchawki douszne WUF

Boombox Millenium USB

dostępne również Duże etui ze skóry ekologicznej – 29,99 zł/szt.

• kolory mogą się różnić w poszczególnych sklepach dostępne również Słuchawki nauszne WUF – 54,99 zł/szt.

• złącze USB • programowana pamięć MP3 • funkcja skanowania i szukania tytułów • radio z wyświetlaczem cyfrowym • moc 2 x 2 W RMS • wejście słuchawkowe • zasilanie: 230 V/bateryjne R14 8X

79,00

1999

6999

2799

szt.

szt.

szt.

Wszystkie akcesoria dla graczy Trust*.

-20% *Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

20 rat

Dowiedz się więcej w punkcie

Finanse na terenie sklepu

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Akcja promocyjna „Promocyjne raty w Tesco – darmowe raty 0% – nawet 20 rat” trwa od 18.02.2016 r. do 22.06.2016 r. i dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce, dla których RRSO wynosi 0%. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 999 zł dla 20 rat i powinna dotyczyć finansowania zakupu artykułów przemysłowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla transakcji rozkładanej na 20 rat wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł – przykład reprezentatywny. Akcja promocyjna „Promocyjne raty w Tesco – Darmowe raty 0% w karcie kredytowej CLUBCARD” dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce i trwa do odwołania, o czym Organizator promocji powiadomi z wyprzedzeniem, przy czym nie będzie naruszać to praw nabytych przez uczestników w trakcie trwania promocji. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 150 zł dla 5 rat, 500 zł dla 10 rat. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dla transakcji rozkładanej na 5 rat wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 460 zł, całkowita kwota do zapłaty: 460 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 5 równych, miesięcznych rat w wysokości 92 zł – przykład reprezentatywny. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty uruchomienia środków oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o karcie kredytowej Mastercard Clubcard, opłatach i prowizjach, w tym regulamin „Promocyjne raty w Tesco – darmowe raty 0% – nawet 20 rat” oraz regulamin „Promocyjne raty w Tesco – Darmowe raty 0% w karcie kredytowej CLUBCARD” jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Informacja handlowa według stanu na 18.02.2016 r.

**Oferta nie dotyczy sklepów: Bielsko-Biała, ul. Warszawska 180; Gdynia, ul. Kcyńska 27; Gliwice, ul. Pszczyńska 315; Łódź, ul. Widzewska 22; Skierniewice, ul. Czesława Liska 1; Szczecin, ul. Milczańska 31F; Tarnowskie Góry, ul. Zagórska 220.

17


Szykuje się wspaniałyDzień Dziecka!

PRZYGOTUJ ORYGINAL!"#$%&'!(')*"'+,$!" #-'-./01!"+2-1&" DZIECI. TOSTY „SOWY” Przygotuj chleb tostowy, plaster !"#$%&'(!)*+$,-#$./# ("0$*)&"1#+$ ("20$./# ("0$3#"45!-16+$1#-#'!1$ "2*,16!-16$6$3#'0$/678$ #'#(09$:/# (!"$ !"#$."2!(;6<$;#$.&'$6$='&%$ 1"20,'#$ *-09$>$*)&"1&-$6$"2*,16!-!1$2"&?$ *420+$2$3#"45!-!1$1*@420;0+$ #$2$ #'#(0$*)*;9$:045#A

(+2,$%"(3-45.%&" DLA SWOJEGO DZIECKA. DOMOWE LODY :"20)*(=<$736!(#;B+$4=16!"$6$*-*4!+$ 1(&"!$/=?6C$,26!46+$;.9$("= 1#-16+$ <#)*,0$420$?#;#;09$>361 =<$-$36 4!$ - 20 (16!$ 1'#,;616+$."2!/!<$3# B$ ,*$D*"!3!1+$#$;# (B.;6!$-'&%$ ,*$2#3"#%#"16$;#$;*49$E3#42;!)*A

26&7'6"4%6&8"470" 9035./"'(6): 6.%&'" 6"'(6!:!+ E6B);6<$.*$1#-#'!1$?6#'!)*$ /=?$1*/*"*-!)*$.#.6!"=9$F0(;6<$ 2!"*16$.# !1$*$-0 *1*746$*1*'*$ GH$43+$#$;# (B.;6!$."2036!"2$ )*$,*$)'*-0$,26!41#9$>#."*7$ ,26!41*$,*$=,!1*"*-#;6#$1*"*;0$ -*636$"0 =;1#36$6$="2C,I46!$ ="*420 (C$1*"*;#4<B9

18


Multipack lodów Popping Lolly TESCO 10 x 45 ml cena jedn. – 17,76 zł/l

9,99

7

99

Nowy!

-20%

op.

Lody Free From TESCO 500 ml waniliowe z sosem truskawkowym, czekoladowe cena jedn. – 17,98 zł/l

Multipack lodów owocowych TESCO

Nowy!

7 x 60 ml cena jedn. – 19,02 zł/l

9,99

7

-20%

99 op.

Multipack lodów Free From na patyku TESCO

Nowy!

3 x 100 ml cena jedn. – 33,30 zł/l

Rożki

Nowy!

4 x 120 ml cena jedn. – 20,81 zł/l

bez laktozy bez glutenu bez laktozy

9,99

899

999

Lody TESCO Finest

Tort lodowy TESCO Finest

460 ml różne smaki cena jjedn. – 21,72 , zł/l

1l

op.

op.

14,99

9

99 op.

-33%

17,99

14

99

-17%

op.

19


Coś smakowitego Multipak lodów jogurtowych Big Milk

Multipak lodów Koral Kostka Śnieżna + gratis 1 szt.

4 x 110 ml cena jedn. – 14,29 zł/l

6 + 1 gratis x 180 ml cena jedn. – 6,47 zł/l

8,99

6

99 op.

8,99

6

29

Multipak lodów Snickers

40 ml cena jedn. – 32,25 zł/l

6 x 48 ml cena jedn. – 34,69 zł/l

1,49

15,99

1

9

29 op.

99

Lody Häagen Dazs

500 ml, różne rodzaje cena jedn. – 14,98 zł/l

500 ml, różne smaki cena jedn. – 31,98 zł/l

7

49 op.

24,79

15

99

Lody Oreo

1l różne smaki

110 ml cena jedn. – 36,27 zł/l dostępne również Lody Milka 110 ml

10,99

4,99

9

3

op.

-35%

op.

Lody tradycyjne Zielona Budka

99

-38%

op.

Lody mleczne lub jogurtowe Grycan

-17%

-30%

op.

Lody Kaktus dłuuuga polewka

8,99

20

-22%

99 op.

-20%


*Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2; Łódź, al. Piłsudskiego 15/23; Warszawa, ul. Tysiąclecia 7; Września, ul. Kaliska 17; Żary, ul. Broni Pancernej 15; Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16; Sochaczew, ul. Wojtówka 2D; Starachowice, ul. Wyszyńskiego 14.

Ser topiony krążek Wesoła Łączka

Ser topiony Oskar

Ser Fiko Gouda

140 g kupując 1 op. – 3,29 zł/op. kupując 2 op. – 1,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 10,71 zł/kg dostępny również Ser topiony krążek 140 g Disney Auta/Księżniczki

90 g, różne rodzaje kupując 1 op. – 2,59 zł/op. kupując 2 op. – 2 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 22,22 zł/kg

150 g kupując 1 op. – 3,89 zł/op. kupując 2 op. – 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16,67 zł/kg

kupując 2 op.

3

2 za mniej

00 zł

Ser topiony krążek Jacek i Agatka 280 g kupując 1 op. – 5,99 zł/op. kupując 2 op. – 2,99 zł/op cena jedn. przy zakupie 2 op. – 16,04 zł/kg

drugi za

Razem:

8

½

98

ceny

kpl.

kupując 2 op.

4

00

2 za mniej

zł

Serki dla dzieci z wapniem i witaminami TESCO

2

99

7Days

1 kg koszyk

80 g różne smaki i nadzienia cena jedn. – 28,63 zł/kg

zł

-25%

3,99

2

99

3

2

op.

Muffinki z kolorowymi lentilkami TESCO* 100 g kupując 1 szt. – 1,99 zł/szt. kupując 2 szt. – 1,50 zł/szt. cena jedn. przy zakupie 2 szt. – 15 zł/kg

3

29 op.

Nie zawierają: glutaminianu sodu; obniżona zawartość tłuszczu

00

Nie zawierają: fosforanów, glutaminianu sodu

Polędwica z indykiem

Parówki Jedyneczki

100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg

100 g cena jedn. – 39,90 zł/kg

200 g cena jedn. – 19,95 zł/kg

4,99

399

399

op.

op.

2

za mniej

zł

Szyneczka

4,49

-25%

kpl.

kupując 2 szt.

99

2

za mniej

4 x 100 g cena jedn. – 7,48 zł/kg

kpl.

Kiwi

5

00

Deser czekoladowo-orzechowy TESCO

4 x 90 g, różne rodzaje cena jedn. – 8,31 zł/kg

3,99

kupując 2 op.

-20%

4,49

399 op.

21


Bombonierka Toffifee

Czekolada TESCO

125 g cena jedn. – 55,92 zł/kg

100 g różne rodzaje cena jedn. – 19,90 zł/kg

7,49

2,69

6

1

99 op.

99

-26%

op.

Czekolada TESCO

Kinder Chocolate mini

50 g różne rodzaje cena jedn. – 27,80 zł/kg

120 g

Kinder Country mini 106 g

Kinder Bueno mini

108 g cena jedn. np. Kinder Bueno Mini czekolada 120 g – 58,25 zł/kg

1,49

139 op.

Galaretka Jolly baby 200 g cena jedn. – 21,95 zł/kg

4,99

7,79

439

699

op.

op.

Produkty bezglutenowe. Większy wybór słodyczy bezglutenowych znajduje się w świecie zdrowej żywności.

Alaska – bezglutenowe rureczki kukurydziane nadziewane kremem

Bravo – bezglutenowe cukierki do żucia 70 g cena jedn. – 14,14 zł/kg

18 g, różne rodzaje cena jedn. – 55 zł/kg

1,19

0 22

99 op.

-17%

1,49

0

99 op.

-34%


Chrupki w czekoladzie Super Crunchy TESCO

Orzeszki w czekoladzie Super Stonsy TESCO

120 g cena jedn. – 24,92 zł/kg

240 g cena jedn. – 16,63 zł/kg

3,49

4,99

2

3

99 op.

99 op.

Kubełek Minis Snickers, Mars lub Twix

Gumy rozpuszczalne Mamba

410 g cena jedn. – 48,76 zł/kg

106 g kupując 1 op. – 2,49 zł/op. kupując 2 op. – 2 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. – 18,87 zł/kg

24,99

19

99

-20%

op.

kupując 2 op.

4

-20%

00

2

za mniej

zł

Kinder Bueno

Nimm2 Śmiejżelki XXL

39-43 g, różne rodzaje cena jedn. np. Kinder Bueno Dark 43 g – 48,60 zł/kg

165-180 g, różne rodzaje kupując 1 op. – 5,69 zł/op. kupując 2 op. – 5 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Śmiejżelki kwaśne 180 g – 27,78 zł/kg

kupując 2 op.

2

10

09 op.

00 zł

Nimm2 Śmiejżelki mleczne

Drażetki i cukierki Mentos

90 g, różne rodzaje kupując 1 op. – 3,49 zł/op. kupując 2 op. – 3 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Shaki 90 g – 33,33 zł/kg

37,5-38 g, różne rodzaje cena jedn. np. Mentos Fruit 38 g – 47,11 zł/kg

kupując 2 op.

6

00 zł

2

za mniej

2

za mniej

179 op.

23


Biszkopty Petitki

Herbatniki maślane

120 g cena jedn. – 26,59 zł/kg

50 g cena jedn. – 19,80 zł/kg

099 op.

przy zakupie ciastek Kubuś za 10 zł tabliczki zbożowe choco 32 g lub choco&fruits 32 g gratis Ciastka tabliczki zbożowe z czekoladą choco 6 x 32 g cena jedn. – 36,41 zł/kg

3

1

19

op.

op.

Ciastka 8 zbóż 30 g cena jedn. – 49,67 zł/kg

Ciastka Fasolki

Ciastka Lubisie

140 g cena jedn. – 21,36 zł/kg

30 g kupując 1 op. – 1,19 zł/op. kupując 3 op. – 1 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. – 33,33 zł/kg

3,69

2

99

-19%

op.

kupując 3 op.

3

00 zł

Zbożaki

Płatki Mlekołaki

250 g cena jedn. – 21,96 zł/kg

250 g różne smaki cena jedn. – 13,96 zł/kg

6,49

5

49

-15%

Płatki miodowe, cynamonowe, ciastusie Breakfast King

25 g cena jedn. – 39,60 zł/kg

1,19

0

99 op.

349 op.

op.

Batony Kids

24

49

250 g cena jedn. – 9,96 zł/kg

-16%

249 op.

699 op.

3

za mniej


Kubuś Waterrr

Kubuś Go!

500 ml różne rodzaje cena jedn. – 3,58 zł/l

300 ml cena jedn. – 5,30 zł/l

przy zakupie 3 x 300 ml Kubuś Go! kartonik Kubuś 200 ml gratis

1,89

179

159

Sok Pysio

Napój Leon Sport Cup

300 ml różne rodzaje cena jedn. – 6,30 zł/l

500 ml różne rodzaje cena jedn. – 3,98 zł/l

op.

op.

2,19

2,49

1

1

89 op.

Napoje Gucio

99 op.

Woda Aqualinuś TESCO

4 x 200 ml różne rodzaje cena jedn. – 2,11 zł/l

250 ml różne rodzaje cena jedn. – 3,96 zł/l

1,89

1,19

1

0

69 op.

99

Woda Kinga Pienińska

300 ml niegazowana cena jedn. – 4,30 zł/l

330 ml gazowana cena jedn. – 3,91 zł/l

1

29 op.

-28%

1,89

1

-17%

op.

Woda Staropolanka Kids

1,79

-20%

29

-32%

op.

25


Żel pod prysznic Patrol 400 ml cena jedn. – 22,48 zł/l dostępny również Chupa Chups 300 ml

9,99

899 op.

Pasta do zębów dla dzieci 3-5 lat Aquafresh 50 ml cena jedn. – 109,80 zł/l dostępny również Płyn do płukania ust dla dzieci Aquafresh 300 ml

Wszystkie artykuły dla dzieci Colgate & Palmolive*.

5,99

5

-30%

49 op.

*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Zestawy do makijażu dla dziewczynek Frozen „Flurries” Anna (cień, błyszczyk), Elsa (lakier do paznokci, separator do palców)

Zestawy do makijażu dla dziewczynek Frozen „Sisters and Snowflakes” Zawierające: błyszczyki do ust, lakiery do paznokci różne rodzaje

16,99

11

-30%

89

kpl.

9 szt. cena jedn. – 0,89 zł/szt. dostępne również Pastylki 40 g, różne rodzaje – 1,99 zł/op.

7 26

99 op.

14

-20%

9,99

7

99

szt.

-38%

99

kpl.

Balsam do ust Minionki, Epoka Lodowcowa

Pianotwory do kąpieli

9,99

23,99

Mydło w płynie z odgłosami Minionków 250 ml cena jedn. – 51,96 zł/l

-20%

16,99

12

99 op.

-23%


Kubek plastikowy seria dziecięca Minionki dostępne również: Talerz plastikowy – 13,99 zł/szt. 9,99 zł/szt. Miseczka śniadaniowa – 13,99 zł/szt. 9,99 zł/szt. Zestaw sztućców 3 elementy – 13,99 zł/kpl. 9,99 zł/kpl. Słoik – 15,99 zł/szt. 9,99 zł/szt.

7,49

4

-33%

99

szt.

Kubek plastikowy seria dziecięca Disney Frozen dostępne również: Zestaw sztućców Disney Frozen 3 el. – 13,99 zł/kpl. 9,99 zł/kpl. Talerz do mikrofali Disney Frozen – 13,99 zł/szt. 9,99 zł/szt. Miska do mikrofali Disney Frozen – 8,99 zł/szt. 5,99 zł/szt. Manierka Disney Frozen – 16,99 zł/szt. 10,99 zł/szt. Kubek plastikowy Disney Frozen 3D – 20,99 zł/szt. 13,99 zł/szt. Podkładka śniadaniowa Disney Frozen – 7,49 zł/szt. 4,99 zł/szt.

6,99

3

-43%

99

szt.

Ponczo dla dzieci

Ręczniki plażowe dla dzieci

Kocyk Star Wars

50 x 115 cm Minnie, Disney Princess, Cars, Spider-Man, Scooby Doo

70 x 140 cm

dostępne również: Ręcznik lub Poduszka Star Wars – 44,99 zł/szt. 35,99 zł/szt.

44,99

29

99

-33%

szt.

49,99

34

99

-30%

szt.

Zestaw małego kucharza – fartuszek i czapka kucharska

Foremki silikonowe do pieczenia dla dzieci

dostępne dwa rodzaje

dostępne dwa rodzaje: samochody lub owady

15,99

11

99

kpl.

-25%

17,99

13

99

szt.

-22%

34,99

27

99

-20%

szt.

Zabawne pudełko Kis dostępne w kolorze niebieskim i czerwonym

59,99

29

99

-50%

szt.

27


Wszystkie figurki Transformers*.

Wszystkie zabawki Avengers*.

-30%

-30%

*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

*Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Zabawka samochód Die-cast

Zwierzątka Littlest Pet Shop figurka podstawowa

kupując 1 szt. – 6,99 zł/szt. kupując 3 szt. – 4,66 zł/szt.

kupując 1 szt. – 14,99 zł/szt. kupując 3 szt. – 9,99 zł/szt.

kupując 3 szt.

1398 zł

kupując 3 szt.

2998 zł

Ciastolina Play-Doh pojedyncza tubka 112 g kupując 1 szt. – 5,99 zł/szt. kupując 3 szt. – 3,99 zł/szt.

2+1

Zabawka My Little Pony kucyk podstawowy kupując 1 szt. – 29,99 zł/szt. kupując 3 szt. – 19,99 zł/szt.

kupując 3 szt.

kupując 3 szt.

5998

1198

zł

zł

Domek z ogródkiem do zabawy

Zabawka rozwojowa Clementoni Disney pluszowa mówiąca Myszka Mickey lub Minnie Po naciśnięciu jednego z 5 interaktywnych przycisków maskotka śpiewa wesołe terkach, cyferkach, piosenki o literkach, cyferkach, kształtach kształtach ii kolorach kolorach; wiek: +6 miesięcy

5 rat po 5980

429,00

299

00

-30%

szt.

KATALOG obowiązuje w następujących hipermarketach

119,00 0

79

-32%

99

szt.

:

BEŁCHATÓW: ul. Kolejowa 6; BIELSKO-BIAŁA: ul. Warszawska 180*; BYDGOSZCZ: ul. Toruńska 101*; BYTOM: ul. Chorzowska 86; CZĘSTOCHOWA: ul. Drogowców 43; GDAŃSK: ul. Cienista 30*; GDYNIA: ul. Kcyńska 27*, ul. Nowowiczlińska 35*; GLIWICE: ul. Łabędzka 26*, ul. Pszczyńska 315; GŁOGÓW: ul. Piłsudskiego 12; GORZÓW WIELKOPOLSKI: ul. Górczyńska 19, ul. Słowiańska 70*; INOWROCŁAW: ul. Wojska Polskiego 16; JELENIA GÓRA: al. Jana Pawła II 17*; KALISZ: ul. Majkowska 28, ul. Wojska Polskiego 2; KATOWICE: ul. Chorzowska 107*; KIELCE: ul. Świętokrzyska 20; KOSZALIN: ul. I. J. Paderewskiego 1; KRAKÓW: ul. Kapelanka 54*, ul. Wielicka 259*; LESZNO: ul. Poznańska 3; LUBIN: ul. I. Paderewskiego 101*; LUBLIN: ul. W. Orkana 4*; ŁOMŻA: ul. Zawadzka 38; ŁÓDŹ: ul. Piłsudskiego 15/23, ul. Pojezierska 93*, ul. Widzewska 22*; MIELEC: ul. Żeromskiego 15*; NOWY SĄCZ: ul. Prażmowskiego 11; OLSZTYN: ul. Pstrowskiego 16*; OPOLE: ul. Ozimska 72*; OSTROŁĘKA: ul. Generała Armii A. Gorbatowa 30*; OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI: ul. Mickiewicza 30; OSTRÓW: ul. Kaliska 120; PIŁA: ul. Bydgoska 135; POZNAŃ: ul. Mrągowska 4*, ul. Opieńskiego 1*, ul. Serbska 7*; PRZEMYŚL: ul. Lwowska 36*; PUŁAWY: ul. Dęblińska 18d; RUDA ŚLĄSKA: ul. 1 Maja 370a*; RYBNIK: ul. Żorska 2*; RZESZÓW: al. Powstańców Warszawy 13*; SKIERNIEWICE: ul. C. Liska 1; SOCHACZEW: ul. Wójtówka 2d; STALOWA WOLA: ul. Przemysłowa 2b; STARACHOWICE: ul. Wyszyńskiego 14*; STARGARD: ul. Szczecińska 81; STAROGARD GDAŃSKI: ul. Zblewska 5; SUWAŁKI: ul. Kościuszki 103; SZCZAWNO-ZDRÓJ: ul. Łączyńskiego 44; SZCZECIN: ul. Milczańska 31f*; ŚWIDNICA: ul. Strzegomska 2; TARNOWSKIE GÓRY: ul. Zagórska 220; TARNÓW: ul. Nowodąbrowska 127; TYCHY: ul. Towarowa 2*; WARSZAWA: al. KEN 14*, ul. Fieldorfa 41*, ul. Górczewska 212/226*, ul. Połczyńska 121*, ul. Stalowa 60/64*; WARSZAWA- PIASTÓW: ul. Tysiąclecia 7*; WŁOCŁAWEK: ul. Kruszyńska 17/27; WROCŁAW: ul. Czekoladowa 11, ul. Paprotna 7*, ul. Długa 37/47*, ul. Legnicka 58; WRZEŚNIA: ul. Kaliska 17; ZIELONA GÓRA: ul. Energetyków 2a*; ŻARY: ul. Broni Pancernej 15.

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza. Oferta handlowa ważna w dniach 19.05-1.06.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach katalogu. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w katalogu mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Oferta nie dotyczy sklepów partnerskich Tesco express zlokalizowanych przy stacjach Orlen. Nie wszystkie produkty z katalogu dostępne są w serwisie Ezakupy. Stacje paliw czynne 6-24:00.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco katalog zabawki od 19.05 do 01.06.2016 by iUlotka.pl - Issuu