Skip to main content

Tesco katalog od 02.03 do 29.03.2017

Page 1

5 rat

80 57 miesięcznie

miesięcznie Obowiązuje od 1.03 do 31.03.2017 r.

Kosa spalinowa Garden Field 52cc

Obowiązuje od 1.03 do 31.03.2017 r.

Ziemia uniwersalna Tesco 50l, cena jedn. 0,16 zł/l

9,99

moc: 2,5kW szerokość robocza: 38cm

799

349,00

op.

28900

-20%

szt.

5 rat

80 95 miesięcznie

Kosiarka spalinowa Schter Jeździk dla dzieci Superbike

599,00

59,99

29

silnik: 99cc, moc: 1,75kW, szerokość koszenia: 40cm, pojemność kosza: 45l

47900

99

szt.

szt.

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

-20%


Nasiona Vilmorin

od

2

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasรณw

0

99

szt.


Nasiona Sałata głowiasta

Bazylia pospolita

Rzeżucha ogrodowa

400 nasion

300 nasion

1400 nasion

129

239

op.

op.

239 op.

Groch siewny łuskowy

Rzodkiewka 400 nasion

200 nasion

3

329

29

op.

op.

Pietruszka zwyczajna 1500 nasion

329 op.

Cukinia zwyczajna 13 nasion

329 op.

Ogórek siewny Fantasy

Aster wysoki

30 nasion

120 nasion

op.

op.

429

429

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

3


Nasiona i cebulki

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03. 29.03.2017 r. lub do wyczerpania zapasów

Cebule kwiatowe Vilmorin różne rodzaje

od

Zestaw do wysiewu Tesco 37,5 × 24 × 12,5cm 3 osłonki 3 tace z 24 przegródkami 3 tace do wysiewu

19,99

1399

kpl.

-30%

Doniczki do wysiewu Tesco 12 szt., dostępne również: Doniczki do wysiewu plastikowe małe 15 szt. 5,49 zł/kpl. Doniczki do wysiewu plastikowe średnie 10 szt. 5,49 zł/kpl., Taca do wysiewu, 20 przegródek, 3 szt. 5,99 zł/kpl., Doniczki do wysiewu plastikowe duże 6 szt. 6,99 zł/kpl.

3,99

2

79

kpl.

-30%

799

szt.

Folia przeciw chwastom Tesco 1,5 × 8m

18,99

12

99

-31%

op.

Taca do wysiewu

Koszyk na cebulki

5 szt., dostępna również Taca do wysiewu 12 przegródek 10 szt. 7,99 zł/kpl.

21cm, dostępne również: Koszyk 26cm 1,79 zł/szt. Koszyk 31cm 2,79 zł/szt., Doniczka na nasiona i cebulki 30 × 60cm 6,49 zł/szt.

9,49

6

49

-31%

1,99

1

kpl.

59

-20%

szt.

Foliowiec wymiary: 300 × 65 × 45cm

49,99

39

99

szt.

-20%

-20% Foliowiec z 2 oknami wymiary: 120 × 60 × 60cm

74,99

5999

szt.

4


Podłoża i chemia ogrodowa Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Ziemia uniwersalna z osmovitem 10l, cena jedn. 0,33 zł/l

lub do wyczerpania zapasów

Kompost ogrodniczy Humostil 50l, cena jedn. 0,18 zł/l

Ziemia balkonowa Tesco 20l cena jedn. 0,20 zł/l

4,99

3

29

-34%

op.

Nawóz Azofoska 3kg cena jedn. 5,33 zł/kg

21,99

15

99 op.

-27%

4,99

3

ROŚLINY LUBIĄ AGRECOL www.agrecol.pl

99 op.

-20%

11,99

8

99

-25%

op.

Nawozy AGRECOL

Nawozy BIOPON

-30%

-30% 5


Narzędzia ręczne

2,99

1

dostępny również Sekator klasyczny Tesco 9,49 zł/szt. Sekator ogrodowy aluminiowy Tesco 17,59 zł/szt.

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Łopatka, pazurki lub widełki Tesco z plastikową rączką dostępny również Zestaw narzędzi Tesco Value 5,99 zł/kpl.

Sekator ogrodowy Tesco

lub do wyczerpania zapasów

Sekator do kwiatów Tesco

10,99

8

szt.

Sekator do gałęzi teleskopowy Tesco

-33%

99

-18%

79

szt.

Nożyce do trawy Tesco

8,39

6 11,99

-25%

899

-19%

69

szt.

39,99

29

Nożyce do żywopłotu teleskopowe Tesco

99

-25%

szt.

Grabie metalowe teleskopowe

szt.

71-163cm

Piła ręczna mała Tesco dostępna również Piła ręczna duża 12,99 zł/szt. Piła składana Tesco 17,99 zł/szt .

37,99

13,49

-22%

1049

szt.

Narzędzia ogrodowe dla dzieci:

2999

-21%

szt.

Siekiera Tesco

Wieszak na narzędzia ogrodowe

600g dostępna również 1250g 44,99 zł/szt.

10

34,99

25

99

szt.

99

szt.

2199

szt.

szary, możliwość zawieszenia do 20 szt. narzędzi oferta nie dotyczy narzędzi ze zdjęcia

łopata, szpadel lub grabie

11,99

24,99

-25%

39,99

33

99

-15%

szt.

Narzędzia ręczne Fiskars* różne rodzaje

1699

od 6

szt.

* Oferta nie dotyczy sklepu Tesco Starachowice, ul. Wyszyńskiego 14


1. Wiadro, 10l, 22,99 zł/szt. (34,99 zł/szt.) -34% 2. Konewka malowana, 9l, 52,99 zł/szt. (59,99 zł/szt.) 3. Konewka, 18l, 22,99 zł/szt. (26,99 zł/szt.) -15% 4. Puszka na sznurek malowana 22,99 zł/szt. (27,99 zł/szt.) -18% 5. Pojemnik na nasiona malowany 15,99 zł/szt. (18,99 zł/szt.) -16% 6. Pojemnik ogrodowy 44,99 zł/szt. (49,99 zł/szt.) 1 7. Karmnik dla ptaków malowany, 39,99 zł/szt.

7 5 2

3 6

-15%

4

(45,99 zł/szt.)

Akcesoria ogrodowe dekoracyjne Tesco minimum

Rękawice ogrodowe rozmiar M lub L

Rękawice dla dzieci

Rękawice ogrodowe

dostępne również Rękawice Mickey & Minnie 11,79 zł/para

lateks, męskie/damskie, rozmiary S-L dostępne również: Rękawice ogrodowe 2 pary 9,99 zł/kpl. Rękawice ogrodowe NIT/PU 10,99 zł /para

7,99

5,99

4

99

-16%

6

-18%

39

para

7,99

6

para

-18%

39

para

Plandeka

Ogrodzenie metalowe Tesco

2 × 3m dostępne również: 3 × 5m 19,99 zł/szt. 4 × 5m 29,59 zł/szt. 4 × 6m 34,99 zł/szt.

41 × 25 × 1,5cm

Akcesoria ogrodowe Tesco

3,99

10,99

8

79

-18%

szt.

2

99

szt.

Obuwie ogrodowe rozmiary: 37/38-45/46 kolor: zielone, niebieskie

Buty ogrodowe

-25%

24,99

19

99

-20%

szt.

Odstraszacz na krety solarny

rozmiary: 34-44, zielone, dostępne również Gumofilce różne rozmiary, 24,99 zł/para

2 szt.

29,90

25,99

19

99

para

-23%

2690

para

49,99

39

99

-20%

kpl.

Wszystkie lampy solarne

-25% Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

7


Nawozy i chemia ogrodowa Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Wapno ogrodowe wiaderko 1kg, cena jedn. 4,99 zł/kg

lub do wyczerpania zapasów

Nawóz organiczny pod iglaki lub warzywa

3kg, różne rodzaje, cena jedn. 5,00 zł/kg

Nawóz kurzy granulowany 2kg, cena jedn. 4,99 zł/kg

6,99

4

99

-28%

op.

19,99

12,99

999

Obornik sypki wiaderko

-23%

op.

3,5l, cena jedn. 2,00 zł/l

14

99

-25%

op.

Obornik kurzak wiaderko 5l, cena jedn. 2,00 zł/l

Obornik wiaderko

5l, cena jedn. 2,00 zł/l

9,99

6

99

-30%

op.

14,99

14,99

999

Nawóz organiczny do trawnika

-33%

op.

3kg, cena jedn. 5,00 zł/kg

9

-33%

99 op.

Nasiona traw sport

2kg, różne rodzaje, cena jedn. 16,49 zł/kg

Mieszanka traw

1kg, różne rodzaje, cena jedn. 7,99 zł/kg

19,99

14

99

-25%

op.

39,99

9,99

799

Świece na krety

op.

3 szt.

-20%

Karbid granulowany na krety

32

99 op.

Odstraszacz solarny na krety Sonic

1kg, cena jedn. 19,99 zł/kg

14,99

1099 op.

8

-26%

24,99

1999 op.

-20%

34,99

2999 op.

-17%


Nawadnianie ogrodu

Konewka Ikon 2l, dostępne również: Konewka Ikon 5l 8,79 zł/szt. Konewka dla dzieci 1l 8,79 zł/szt. Konewka Zebra 10l 12,99 zł/szt. Konewka Spring 14l 16,99 zł/szt.

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Kołek do węża ogrodowego

lub do wyczerpania zapasów

Wiadro ogrodowe 12l

7,99

5

-25%

99

3,99

szt.

Wąż ogrodowy samozwijający z pistoletem

5,99

-16%

499

15m

szt.

2

-27%

89

szt.

Wąż ogrodowy Cosmos ½″ 15m, nieskręcający się

Wąż ogrodowy Tesco 1″

59,99

49

99

-16%

kpl.

15m, z akcesoriami dostępne również: ½″ 25m 19,99 zł/szt. ¾″ 25m 39,99 zł/szt. ¾″ 20m z akcesoriami 39,99 zł/kpl. 1″ 20m 67,99 zł/szt.

24,99

69,99

-20%

1999

kpl.

5990

szt.

Preparat do kompostu Bioclean 1kg

Preparat do szamba Septic 0,25kg, dostępny również 0,5kg 25,99 zł/op.

Akcesoria do nawadniania Tesco

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

43,99

-25% 17,99

-16%

1499 op.

3799 op.

1. Opryskiwacz ciśnieniowy, 16l, 57,99 zł/szt. 2. Opryskiwacz ciśnieniowy, 2l, 10,99 zł/szt. 3. Opryskiwacz ciśnieniowy, 5l, 32,99 zł/szt. (36,99 zł/szt.)

4. Spryskiwacz , 1l, 4,99 zł/szt. 5. Spryskiwacz , 0,5l, 3,29 zł/szt. 6. Spryskiwacz , 0,33l, 2,99 zł/szt.

1

3

5 4

6

2

9


Elektronarzędzia ogrodowe Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 29.03. r.

5 rat

lub do wyczerpania zapasów

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Ostrzałka do łańcuchów moc: 200W

lub do wyczerpania zapasów

80 43 miesięcznie

Nożyce elektryczne do żywopłotu Black&Decker moc: 500W, silnik: 1835 min-1, długość ostrza: 55cm

Nożyce elektryczne do żywopłotu Tesco moc: 520W silnik: 1600 min-1 długość ostrza: 51cm

249,00

115,00

-21%

8990

szt.

5 rat

80 39 miesięcznie

199

-20%

szt.

Pompa pulsacyjna Tesco

99

99

80 47 miesięcznie

moc: 1,8kW, silnik: 45cm3, automatyczny system smarowania

319,00

239

00

-25%

moc: 2000W, silnik: 230V, długość ostrza: 40cm automatyczny system smarowania dostępna również Pilarka spalinowa MTD GCS 3800/35 moc: 1,2kW, silnik 7500 min-1, 38cm3, długość ostrza 35cm automatyczny system smarowania, 469,00 zł/szt.

28900

szt.

szt.

-15%

129,00

89

Akcesoria do elektronarzędzi ogrodowych

-22%

99

-20%

szt.

00 34 miesięcznie

5 rat

80 59 miesięcznie

5 rat

Pompa ciśnieniowa Tesco*

Pompa wody spalinowa

moc 800W odległość tłoczenia: 40m maks. wydajność: 3600 l/godz

moc 800W odległość tłoczenia: 40m maks. wydajność: 3600 l/godz

moc: 5,5KM odległość tłoczenia 30m maks. wydajność: 30000 l/godz.

169

379,00

99

szt.

80 57 miesięcznie

Pilarka elektryczna MTD ECS 2000/40

Pompa do nawadniania Tesco

199,00

10

5 rat

moc: 450W odległość tłoczenia: 6m maks. wydajność: 9000 l/godz.

szt.

5 rat

szt.

Pompa wody zanurzeniowa Tesco

moc: 280W odległość tłoczenia: 68m maks. wydajność: 1020 l/godz.

119,00

5 rat Pilarka spalinowa Straus

moc: 2000W, długość ostrza: 35,5cm, automatyczny system smarowania

00

12499

-21%

21999

szt.

Pilarka elektryczna Schter

249,00

159,00

299

00

szt.

* Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23.

-21%

649,00

499

00

szt.

80 99 miesięcznie

-23%


Elektronarzędzia ogrodowe

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r. lub do wyczerpania zapasów

Podkaszarka elektryczna Tesco moc: 250W szerokość robocza: 21cm żyłka: 1,2mm dostępna również Podkaszarka elektryczna Tesco moc: 500W szerokość robocza: 30cm żyłka: 1,2mm 119,99 zł/szt.

5 rat

8980

miesięcznie

Podkaszarka elektryczna Black&Decker

Kosa spalinowa MTD BC 43*

moc: 350W szerokość robocza: 25cm żyłka: 1,5mm

moc: 1,2kW szerokość robocza: 42cm żyłka 2,4mm akcesoria w zestawie: szelki nośne, tarcza tnąca

499,00

149,00

44900

12999

szt.

szt.

84,99

64

-23%

99

szt. 5 rat 5 rat

5 rat

miesięcznie

miesięcznie

4980

3180

Kosiarka elektryczna

Aerator elektryczny Hecht

Kosiarka elektryczna

moc: 1000W szerokość koszenia: 31cm wysokość koszenia: 3 pozycje, manualna pojemność kosza: 28l

moc: 1500W silnik: 6000 min-1 szerokość robocza: 32cm pojemność kosza: 35l

moc: 1300W, szerokość koszenia: 37cm, wysokość koszenia: 3 pozycje, manualna pojemność kosza: 35l

199,00

159

5980

miesięcznie

-20%

00

szt.

299,00

249

379,00

-16%

00

299

szt.

-21%

00

szt.

10 rat

5 rat

6990

9980 miesięcznie

miesięcznie

Kosiarka spalinowa MTD Smart 42

Kosiarka spalinowa Smart 51 BO

5 rat

5580

moc: 1,6kW silnik: MTD THORX 35, 99cc szerokość koszenia: 42cm, pojemność kosza: 60l

moc: 1,6kW, silnik: MTD THORX 35, 99cc szer. koszenia: 51cm boczny wyrzut

miesięcznie

Glebogryzarka elektryczna Hecht 737 moc: 700W szerokość robocza: 36cm

699,00

499

00

szt.

-28%

849,00

699

00

szt.

-17%

349,00

279

00

-20%

szt.

* Oferta nie dotyczy sklepów: Zielona Góra, ul. Energetyków 2A, Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Łódź, ul. Piłsudskiego 15/23, Warszawa, ul. Tysiąclecia 7.

11


Akcesoria ogrodowe

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 29.03. r. lub do wyczerpania zapasów

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Obrzeże plastikowe 10cm × 9m, dostępne również: 15cm × 9m 18,99 zł/szt. 20cm × 9m 24,99 zł/szt.

lub do wyczerpania zapasów

Gumowe płyty amortyzujące 50 × 50cm, czerwone

Rollborder 4,6 × 20 × 180cm, dostępne również: 4,6 × 30 × 180cm 19,99 zł/szt. 4,6 × 40 × 180cm 26,99 zł/szt.

31,90

13,99

11

99

15,99

szt.

1349

Płotek drewniany mini

-15%

szt.

115 × 44,5 × 25cm

22

90

-28%

szt.

Płyty podłogowe drewniane 50 × 50cm, impregnowane wysokociśnieniowo

Płotek drewniany 4,6 × 60 × 250cm

24,99

20

99

-16%

szt.

Mata słomiana

49,99

39

99

szt.

Siatka osłaniająca

1 × 6m dostępne również: 1,2 × 6m 47,99 zł/szt. 1,4 × 6m 57,99 zł/szt. 1,6 × 6m 64,99 zł/szt.

39

99

-16%

szt.

54

99

szt.

Zbiornik plastikowy na deszczówkę 200l

Kompostownik

9999

szt.

12

11

-20%

99

szt.

50l

-15%

64,99

54

99

szt.

Kosz plastikowy na śmieci

340l, z pokrywą, bez spodu, perforowane ściany

119,00

14,99

Taczka ogrodowa wielofunkcyjna

1,5 × 10m dostępna również 2 × 10m 79,99 zł /szt.

64,99

47,99

-20%

120l

-15%

87,99

7499

szt.

149,00

12999

szt.

-15%


Meble i akcesoria Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Grill okrągły mini Tesco

lub do wyczerpania zapasów

średnica: 33cm

Grill żeliwny beczułka Tesco średnica: 35cm

29,99

17

-40%

99

szt.

wymiary całkowite: 85,5 × 44 × 82cm

99,99

64,99

4799

Żeliwny palnik gazowy

Grill na kółkach Tesco

-26%

szt.

69

99

-40%

szt.

Pawilon ogrodowy 3 × 3m, stalowe rurki malowane proszkowo

Węgiel lub brykiet 2,5kg

64,99

4999

89,99

-23%

7900

szt.

5 rat

szt.

80 53 miesięcznie

Huśtawka Iskia 3-osobowa, wymiary całkowite: 110 × 175 × 155cm szerokość siedziska: 135cm

10,99

8

-22%

49 op.

5 rat

80 31 miesięcznie

Pawilon ogrodowy 3 × 6m

Poduszka na hamak 150cm, dostępna również o dł. 170cm 129 zł/szt.

299,00

135,00

26900

11900

Krzesło plastikowe z niskim oparciem Maura

Stół plastikowy okrągły

białe lub zielone

90cm biały lub zielony

szt.

24,99

19

99

szt.

szt.

-20%

69,99

59

99

szt.

15900

szt.

Krzesło plastikowe z wysokim oparciem polirattan dostępny również Stół plastikowy kwadratowy polirattan 99,99 zł/szt .

59,99

49

99

-16%

szt. 13


Doniczki

4

2

1. Wieszak ptaki, 12cm 7,99 zł/szt. (9,99 zł/szt.) -20%

3

2. Koszyk skrzynka balkonowa 31,90 zł/szt. (47,99 zł/szt.) -34% 3. Kosz wiszący, 30,5cm 13,99 zł/szt. (20,99 zł/szt.) -33%

1

4. Koszyk wiszący kwadratowy, 12cm 19,99 zł/szt. (26,99 zł/szt.) -26%

Donice terakota różne wzory i rozmiary

od

11

89

Donice Tajlandia różne wzory i rozmiary

-30%

szt.

od

13

99

szt.

Donice polirattanowe różne kolory i rozmiary

Donice Levante

od 14

13

99

szt.

-30%

-30% od

14

99

szt.

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

-30%


2

4

1. Kosz wiszący, 12cm 15,90 zł/szt. (21,99 zł/szt.) -27% 3

1

2. Koszyk na ścianę, 35cm 12,90 zł/szt. (18,99 zł/szt.) -32% 3. Kosz wiszący, 14cm 19,90 zł/szt. (27,99 zł/szt.) -29% 4. Wkład kokosowy do donic 12″ 3,99 zł/szt. 14″ do kosza na ścianę 4,99 zł/szt. 14″ do kosza wiszącego 5,99 zł/szt.

Osłonka do storczyka Gracja

Osłonka do storczyka Calypso

Osłonka 464

szklana, różne kolory

13cm, różne kolory

13cm, różne kolory dostępne również: 15cm 9,99 zł/szt. 17cm 12,99 zł/szt.

7,99

599

-25%

szt.

12,99

999

-23%

szt.

9,99

799

szt.

Donica plastikowa Classic terakota

Donica plastikowa drewnopodobna

Donica SAHARA

35cm dostępna również 40cm 22,99 zł/szt.

34cm, terakota lub brąz

40cm, różne kolory

21,99

17

99

-18%

szt.

16,99

12

99

-23%

szt.

39,99

29

99

szt.

Skrzynka plastikowa na barierkę

Doniczka plastikowa wisząca

Skrzynka balkonowa

40cm, różne kolory

27cm, różne kolory

40cm, różne kolory

12,99

9

99

szt.

-23%

7,99

5

99

szt.

-25%

4,99

3

-25%

99

-20%

szt.

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

15


Kwiaty i krzewy

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r. lub do wyczerpania zapasów

Mix roślin iglastych

Bukszpan

śr. doniczki 9cm

6-pak

4

99

Hiacynt mix 12cm, mix kolorów

szt.

5

99

1999

kpl.

szt.

Mix krzewów owocowych różne gatunki

499

Krzewy ozdobne

szt.

kwitnące i liściaste

Krzewy róż mix kolorów

699

699

szt.

szt.

Goździk ogrodowy* Trzmielina mix 8,5cm

2

99

szt.

9cm, mix kolorów

499

szt.

Hiacynt mix 7cm

199

szt.

16

* Cena nie obejmuje osłonki ceramicznej.


5 rat

Narzędzia ręczne i akcesoria

80 49 miesięcznie

Myjka parowa Karcher SC1 głębokie czyszczenie bez środków chemicznych dzięki generatorowi pary (3 bar); zabija 99,9% bakterii z czyszczonych powierzchni

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

5 rat

80 49 miesięcznie

Odkurzacz Karcher WD2

249

1000W, przepływ powietrza: 65 l/s, uchwyt na akcesoria, papierowy worek filtrujący, końcówka do czyszczenia na sucho oraz mokro, klips, wkład filtracyjny

00

szt.

Szlifierka B&D 750W KG115

5 rat

lub do wyczerpania zapasów

80 75 miesięcznie

Myjka ciśnieniowa Karcher K2 Car ciśnienie: 110/11 bar/MPa; wydajność: 360 l/h; standardowe wyposażenie: dysza rotacyjna adapter do podłączenia węża ogrodowego, pistolet spryskujący, 1-stopniowa lanca spryskująca, lanca pianowa szampon samochodowy w koncentracie 0,5l wąż wysokociśnieniowy 4m

750W, 115mm, 10000 obr./min, blokada wrzeciona, beznarzędziowe ustawianie osłony, 2-pozycyjna rękojeść boczna, tarcza do szlifowania metalu

109

24900

szt.

00

5 rat

szt.

Komplet B&D wiertarka 710W + akcesoria 710W, uchwyt szybkozaciskowy, wielkość uchwytu: 13mm, częstość udaru: 47600 ud./min, maks. moment obrotowy: 20,5N, maks. średnica wiercenia w drewnie: 25mm, maks. średnica wiercenia w stali: 13mm, maks. średnica wiercenia w murze: 13mm prędkość bez obciążenia: 0-2800 obr./min

37900

szt.

80 43 miesięcznie

Myjka ciśnieniowa Karcher K2 Basic

Wszystkie ściereczki z mikrofibry Tesco

ciśnienie: 110/11 bar/MPa wydajność: 360 l/h temperatura wody: 40°C moc: 1,4 kW

-20%

11900

21900

Komplet kołpaków Bottari 13″

Farba biała Eko Śnieżka

Farba lateksowa Dekoral

szt.

kpl.

2,5l, cena jedn. 20,00 zł/l

10l, cena jedn. 4,30 zł/l

komplet 4 szt., dwukolorowe dostępne również: 14″ 64,99 zł/kpl. 15″ 71,49 zł/kpl. 16″ 84,49 zł/kpl.

56,99

87,99

6349

-27%

kpl.

49

op.

4999 op.

Środek do pielęgnacji felg Turtle Wax 500ml

Środek do pielęgnacji opon Turtle Wax 500ml

4,5l, cena jedn. 11,11 zł/l

99

4299

-28%

op.

Olej silnikowy Platinum 10W40

79,99

59,99

-37%

19,49

15

49

op.

-20%

25,49

19

49

-23%

op. 17


Zabawa w ogrodzie

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r. lub do wyczerpania zapasów

5 rat

3980

miesięcznie

Domek dla dzieci Tesco

5 rat

45

80

miesięcznie

Zjeżdżalnia dla dzieci

• dł. zjeżdżalni 200cm • wysokość 140cm

• wysokość 120cm • otwierane drzwi i okna • wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego

299,00

19900

szt.

329,00

22900

113 cm

120 cm

0c

14 0

20

cm

szt.

m

m 111 c 2 20 c

m

30 cm

Gokart dla dzieci

199,00

13900

szt. Zestaw do gry w kręgle duży

39,99

2799

kpl.

Jeździk dla dzieci

49,99

3499

szt.

18


1. Namiot dla dzieci Cars i Minionki 39,99 zł/szt. z kartą Club Card 41,99 zł/szt. (59,99 zł/szt.)

5. Piłka do skakania Minionki oraz Masza i Niedźwiedź 19,99 zł/szt. (29,99 zł/szt.)

2. Trampolina 10ft Telehit

6. Zestaw do gry w golfa 38,49 zł/kpl. (54,99 zł/kpl.)

• wysokość 1,80m • ocynkowana rama z zewnątrz i wewnątrz • maksymalne obciążenie 120kg 349,00 zł/szt. (499,00 zł/szt.)

9. Mały pojazd Lena, różne rodzaje 19,99 zł/szt. (29,99 zł/szt.) 10. Jeździk Frozen

dostępny również jeździk Car McQueen 89,99 zł/szt. (129,00 zł/szt.)

7. Wiaderko do piasku z akcesoriami „3D”

dostępny również Wagon do piasku Tesco Dżungla 29,99 zł/szt. 19,99 zł/szt. 13,99 zł/kpl. (19,99 zł/kpl.)

3. Huśtawka z zabezpieczeniem dla dzieci • wykonana z plastiku • najlepsza dla dzieci od 18 do 36 miesiąca 27,99 zł/szt. (39,99 zł/szt.)

11. Traktor z pedałami i przyczepą 179,00 zł/szt. (259,00 zł/szt.)

8. Zabawka kosiarka do trawy 17,49 zł/szt. (24,99 zł/szt.)

4. Zestaw kulek plastikowych Tesco

100 szt., dostępny również basen na kulki Tesco 49,99 zł/szt. 34,99 zł/szt. 27,99 zł/kpl. (29,99 zł/kpl.)

5 rat

6980

3

miesięcznie

2

1

5 4 6

7

9 8

10

5 rat

3580

miesięcznie

11

19


Sport i turystyka Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r.

Zestaw kijów trekkingowych Yellowstone

lub do wyczerpania zapasów

dostępne również Kije trekkingowe Summit 36,99 zł/kpl. 24,99 zł/kpl.

79,99

49

99

Plecak turystyczny 25l, dostępne również: Składany plecak 22l 34,99 zł/szt. 26,99 zł/szt. Plecak turystyczny 45l 159,00 zł/szt. 119,00 zł/szt. Plecak turystyczny 65l 169,00 zł/szt. 129,00 zł/szt.

Namiot 2-osobowy z przedsionkiem Tesco dostępny również Namiot 4-osobowy z przedsionkiem Tesco 199,00 zł/szt. 139,00 zł/szt.

139,00

-37%

99

kpl.

Nadmuchiwany fotel Intex Blossom

99

-28%

szt.

Pojedynczy materac dmuchany Tesco

59,99

44

99

-25%

dostępne również: Podwójny materac dmuchany Tesco 69,99 zł/szt. 49,99 zł/szt. Podwójny materax Intex Queen 249,00 zł/szt. 169,00 zł/szt.

szt.

Śpiwór 200 GSM Tesco dostępny również Śpiwór 200 GSM mumia Tesco 89,99 zł/szt. 59,99 zł/szt.

59,99

39

99

39,99

-33%

26

szt.

Lodówka turystyczna

49 -37%

szt.

99

-37%

szt.

Bramka piłkarska 183 × 122cm, dostępne również: Bramka piłkarska 2 w 1 149,00 zł/szt. 99,99 zł/szt. Bramka piłkarska 300 × 180cm 309,00 zł/szt. 169,00 zł/szt.

Piłka nożna Mitre Flare rozm. 5, dostępne również: Piłka nożna Puma Power Force 74,49 zł/szt. 49,99 zł/szt. Piłka nożna Puma Evo Power 44,99 zł/szt. 36,99 zł/szt.

64,99

32 20

99

szt.

szt.

dostępny również Rozkładany kosz ogrodowy 199,00 zł/szt. 159,00 zł/szt.

79,99

3999

-32%

Obręcz do koszykówki z piłką

24l, różne kolory

64,99

99

69,99

49

99

-28%

kpl.

Piłka do siatkówki Mikasa MVA 370

-48%

119,00

59

99

szt.

-50%

74,99

39

99

szt.

-46%


Radość z jazdy

Załóż Kask Liczby nie kłamią – kask daje 90% szans na uniknięcie jakichkolwiek obrażeń głowy. A dzięki dużemu wyborowi wzorów i modeli nie ucierpi także Twój styl.

7990

10 rat

miesięcznie Rower górski 27,5″ MTB Stealth Raptor hamulce V-brake, przerzutka tylna Shimano, amortyzator przedni amortyzowany, koła wzmocnione aluminiowe

górskie i trekkingowe

21 stal

miejskie

27,5″

899,00

Oszczędzasz

79900

100 zł

szt.

dla dzieci

90 70 miesięcznie

10 rat Rower górski 26″ MTB Stealth Hellcat

przedni widelec amortyzowany, przerzutka tylna Shimano, hamulec przedni tarczowy, tylny V-brake, podnóżek

21

Licencje: Frozen, Minnie, Cars, Star Wars BB8 Fotelik rowerowy dla dzieci

alumin.

Akcesoria rowerowe licencyjne SEVEN

26″

799,00

709

-30%

Oszczędzasz

90 zł

00

szt.

Minipompka z manometrem

149,00

119

00

-20%

szt.

Dętki Tesco 24″, 26″, 28″

Wybrane akcesoria rowerowe

-30%

34,99

23

99

-30%

szt.

12,99

8

99

-31%

szt.

Rower z ubezpieczeniem od kradzieży gratis Dodatkowo możesz wykupić:

OC i NNW rowerzysty za 4 zł miesięcznie!*

Zadzwoń: 22 444 67 46

(opłata za połączenie zgodna z taryfą operatora) * Całkowita miesięczna cena ubezpieczenia OC i NNW to 4,17 zł. Promocja „Ubezpieczenie od kradzieży gratis” obowiązuje od 16.02.2017 do 31.10.2017 lub do wyczerpania asortymentu rowerów. Organizatorem promocji jest Tesco Polska Sp. z o.o. Promocja dostępna jest wyłącznie przy zakupie roweru w sieci Tesco, z wyłączeniem rowerków biegowych oraz rowerków trzykołowych dla dzieci. Regulamin promocji i OWU są dostępne na www.tesco.pl/finanse. Aby skorzystać z ochrony ubezpieczeniowej od kradzieży, niezbędny jest oryginał paragonu. Aby zgłosić szkodę kradzieżową, zadzwoń pod 22 444 44 44.

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

21


Rowerek biegowy drewniany Kinder Kraft

Rowerek dziecięcy biegowy EVO Kinder Kraft

regulacja siodełka 37-44cm nośność 30kg, wzory: motor, stars rama drewniana

139,00

109

00

regulacja siodełka koła pianka EVA, nośność 50kg wzory: green, navy drewno

stal

12″

12″

-22%

szt.

10 rat

90 62 miesięcznie

149,00

11900

10 rat

629

00

szt.

10 rat

• różne kolory • dodatkowo dopinane pojemnik i rączka • regulacja odległości siodełka • regulacja wysokości kierownicy • maks. waga użytkownika: 20kg • wyposażenie: wiaderko z akcesoriami • dwie wersje rowerka: z oparciem na stopy lub bez

79,99

6999

szt.

90 62 miesięcznie

5 rat

hamulce V-brake, amortyzowany widelec, aluminiowe obręcze kół, boczna nóżka

hamulce V-brake, przerzutka tylna Shimano TZ50, podnóżek, błotniki, dzwonek, oświetlenie

5

7

stal

Oszczędzasz

70 zł

90 55 miesięcznie

24″

699,00

62900

szt.

20″

stal

Oszczędzasz

70 zł

amortyzowana rama i widelec, hamulce V-brake, przerzutka tylna Shimano, boczna nóżka ,różne kolory

18

39900

szt.

5 rat

widelec przedni amortyzowany, hamulce: przedni tarczowy, tylny V-brake, aluminiowe obręcze kół, boczna nóżka

80 99 miesięcznie

18

stal

24″

24″

659,00

55900

szt.

10 rat

Oszczędzasz

100 zł

widelec przedni amortyzowany, hamulce V-brake, hamulec tylny Shimano, boczna nóżka

54900

szt.

22

49900

80 zł

szt.

10 rat

stal

Oszczędzasz

90 50 miesięcznie

5 rat

80 79 miesięcznie

Rower górski MTB 26″ 1026 Terrain

Rower górski 24″ MTB Proximo Freestyle-24 widelec przedni amortyzowany, hamulce V-brake, boczna nóżka,

tylna przerzutka Shimano, hamulce V-brake, rama stalowa, podnóżek, dzwonek

21

18

18

stal

stal

stal

26″

639,00

579,00

90 54 miesięcznie

Rower górski 26″ Proximo MTB MT-206

stal

429,00

Rower górski 24″ MTB Proximo Y-24

Rower górski 24″ AMT Proximo FS-204

80 79 miesięcznie

Rower dziecięcy 20″ XVC Fun HT

Rower miejski 24″ CTB Climber

18 24″

-20%

szt.

Rower górski 24″ MTB Climber hamulce V-brake, przerzutki Shimano przód i tył, amortyzowany widelec, podnóżek, dzwonek

699,00

Rowerek dzieciecy 3-kołowy z rączką

Oszczędzasz

90 zł

24″

599,00

50900

szt.

Oszczędzasz

90 zł

26″

469,00

39900

Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

szt.

Oszczędzasz

70 zł


4995

20 rat

Rower górski/crossowy 28″ CRO Climber

miesięcznie

hamulec przedni tarczowy, tylny V-brake, obręcze kół aluminiowe wzmocnione, osprzęt Shimano Altus 7f tył, TZ 30 przód, dzwonek

1099,00

10 rat

Rower miejski 26″ Proximo Classic Style koszyk, boczna nóżka, bagażnik, hamulce przedni szczękowy, tylny torpedo, oświetlenie

5495

miesięcznie

amortyzowany widelec, przerzutki Shimano tył Acera 8f, przód TX51, hamulce V-brake, aluminiowe obręcze kół, regulowany mostek kierownicy, amortyzowana sztyca siodełka, dynamopiasta, boczna nóżka, bagażnik, oświetlenie

24

alumin.

alumin.

28″

28″

100 zł

szt.

20 rat

21

Oszczędzasz

99900

Rower trekkingowy 28″ TRE Climber 24 biegi

90 51 miesięcznie

1199,00

Oszczędzasz

109900

100 zł

szt.

Rower trekkingowy 28″ TRE Climber

10 rat

przedni widelec amortyzowany, przerzutki Shimano, hamulce V-Brake oświetlenie, błotniki, bagażnik, dzwonek

90 67 miesięcznie

stal

18

26″

stal

28″

599,00

Oszczędzasz

51900

80 zł

szt.

Rower miejski 28″ CTB Crown amortyzowany widelec, hamulce przód V-brake, tył w piaście, aluminiowe obręcze kół, koszyk na klips, regulowany mostek kierownicy, amortyzowana sztyca siodełka, dynamopiasta, boczna nóżka, oświetlenie

1199,00

105900

szt.

20 rat

95 52 miesięcznie

RRSO 0%

Oszczędzasz

67900

120 zł

szt.

Rower miejski 28″ CTB Climber MIXT

10 rat

hamulce V-brake, przerzutka tylna Shimano, oświetlenie, błotniki, bagażnik, dzwonek

90 59 miesięcznie

3

6

alumin.

stal

28″

28″

Oszczędzasz

140 zł

20 RAT PYTAJ W PUNKCIE

799,00

699,00

59900

szt.

Oszczędzasz

100 zł

NA TERENIE SKLEPU

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D, oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Zgodnie z Regulaminem akcji promocyjnej „Promocyjne raty w Tesco – kredyt 0%” oprocentowanie i prowizja kredytu ratalnego na finansowanie zakupu towarów przemysłowych dostępnych w hipermarkecie Tesco wynosi 0%. Promocja dotyczy kredytów ratalnych udzielonych od 16.02.2017 r. do 24.05.2017 r. na kwotę od 150 zł i okres 5 miesięcy lub na kwotę od 500 zł i okres 10 miesięcy, lub na kwotę od 999 zł i okres 20 miesięcy. W ramach jednej umowy kredytu może być finansowanych kilka towarów łącznie, o niższej cenie jednostkowej niż kwota minimalna kredytu, o ile łączna wartość kredytowanych towarów jest równa lub wyższa od minimalnej kwoty kredytu. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie stałe: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2016 r. na reprezentatywnym przykładzie. Bank uzależnia decyzję o udzieleniu kredytu od oceny zdolności i wiarygodności kredytowej Klienta. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty uruchomienia środków oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulamin promocji, jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Informacja handlowa według stanu na 16.02.2017 r. Oferta handlowa od 02.03 do 29.03.2017 r., lub do wyczerpania zapasów

23


5 rat

80 71 miesięcznie

widelec przedni amortyzowany, hamulce V-brake, przerzutka tylna Shimano, błotniki

Rower dziecięcy 20″ XVC Fun hamulce V-brake, aluminiowe obręcze kół, boczna nóżka

5

399,00

35900

10 rat

stal

20″

26″

40

zł

90 81 miesięcznie

499,00

43900

Rower miejski 26 26″ CTB Crown

949,00

81900

szt.

Oszczędzasz

60

szt.

10 rat

przerzutka tylna Shimano Nexus 3, hamulec przedni V-brake, tylny w piaście, koszyk zapinany na klips, błotniki, oświetlenie

21

stal

Oszczędzasz

szt.

80 87 miesięcznie

5 rat

Rower górski 26″ MTB Stealth Direct

90 75 miesięcznie

Rower szosowy Racer 700XT Terrain

3

przerzutki Shimano, manetki Shimano

5 rat 21

zł

80 91 miesięcznie

Rower 26″ AMT 1026XT Terrain amortyzowana rama i przedni widelec, przerzutka tylna Shimano, podnóżek, dzwonek

18

alumin

stal

stal

26″

26″

26″

Oszczędzasz

130

Kora sosnowa 80l

zł

849,00

75900

szt.

Oszczędzasz

90

zł

Krzesło polirattanowe dostępny również Stolik balkonowy ze szklanym blatem 64,99 zł/szt. 54,99 zł/szt.

Oszczędzasz

80

zł

539,00

9,99

7

99 op.

59,99

49

99

szt.

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza

45900

szt.

Pełna lista hipermarketów na www.tesco.pl Oferta handlowa ważna w dniach 2.03-29.03.2017 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco katalog od 02.03 do 29.03.2017 by iUlotka.pl - Issuu