Skip to main content

Tesco gazetka od 03.12 do 09.12.2015

Page 1

SM strona 1, 25/11/15 Oferta handlowa od 3.12 do 9.12.2015 r., o ile w gazetce nie określono inaczej.

opakowanie

600 g

kie zabaw zyst s ki W

2

349 99

1

79 op.

Łatwo obieralne z cienką skórką klementynki Kids TESCO 600 g

20 % taniej

11

49

Schab wieprzowy bez kości luz, duża paczka vacuum

kg

Kinder Niespodzianka 20 g cena jedn. – 99,50 zł/kg

Oszczędzasz 1,50 zł

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

siatka, cena jedn. – 4,65 zł/kg

Oszczędzasz 2,90 zł

Dowolne napoje: Coca-Cola, Fanta, Sprite 2 x 2 l cena jedn. – 1,50 zł/l

szt.

889 99

5

kpl.

1499

Oszczędzasz 4 zł

Koncentrat do płukania Lenor 1,425 l, 1,3 l, 1,2 l różne rodzaje ceny jedn.: 1,425 l – 7,71 zł/l, 1,3 l – 8,45 zł/l, 1,2 l – 9,16 zł/l

1099

Szukaj kuponu rabatowego

25 zł

o wartości w papierowej wersji gazetki. Kupon zrealizuj przy kasie, robiąc zakupy za min. 199 zł w dniach 3-6 grudnia. Powyższa informacja nie jest kuponem i nie uprawnia do rabatu.

op.


Ciastka Paluszki Krakuski

2za

7

2za

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie 2 op. Ciastka Krakuski 129 g – 27,13 zł/kg 3,99 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

8

Ciastka Oreo 176 g

zł

śmietankowe i czekoladowe cena jedn. przy zakupie 2 op. – 22,73 zł/kg 4,99 zł/op. 4 zł/op. ku ując 1 op. kupując kupując kup up pują jącc 2 op op. p. kup

zł

2 op. za 2,79 zł

2za

7

zł

Ciastka Jeżyki 140 g

Biszkopty z galaretką TESCO 150 g

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 25 zł/kg 4,29 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

różne rodzaje cena jedn. przy zakupie 2 op. – 9,30 zł/kg 2,79 zł/op. 1,40 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 3 zł

Kostki deserowe piernikowe Domino 1,25 kg cena jedn. – 29,59 zł/kg, opakowanie o długości 1 m

3999

Domek z piernika 560 g

Oszczędzasz 1 zł

cena jedn. – 49,98 zł/kg do samodzielnego przygotowania

322,55 55 zł zł/k ł/k /kgg cena jedn.. – 32,55 zł/kg

Ciastka Milka XL184 g

36

5

op.

Ciastka Hit 2 x 220 g czekoladowe i waniliowe cena jedn. – 14,75 zł/kg

699

649

99

99

2 1

w cenie

kpl.

op.

2799 op.

przy zakupie dwóch opakowań – kubek ceramiczny Digestive gratis

499 op.

Ciastka Digestive

9

99

2

6

różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 250 g – 19,96 zł/kg cena stand. kubka – 7,99 zł/szt.

99 op.

op.

Pierniki lukrowane Lambertz 600 g

Ciastka figurki korzenne z zawieszką Tago 250 g

cena jedn. – 16,65 zł/kg

cena jedn. – 27,96 zł/kg

1299

899 op.

Oszczędzasz 4 zł

Magiczne Gwiazdki Milky Way 120 g cena jedn. – 74,92 zł/kg


Oszczędzasz 6 zł

2499 Zestaw świąteczny Rakpol 2 maskotka z czekoladowym mikołajem 60 g cena jedn. – 316,50 zł/kg

1899

kpl.

179 29

099

049

1499

szt.

Oszczędzasz 0,50 zł

Mikołaj z polewy czekoladowej Wolność 40 g

1199

1499

szt.

1299

cena jedn. – 12,25 zł/kg

szt.

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 3 zł

Złoty Miś Lindt 100 g

Mikołaj Lindt 70 g

cena jedn. – 129,90 zł/kg

cena jedn. – 171,29 zł/kg

1

szt.

Oszczędzasz 0,50 zł

Mikołaj czekoladowy Inco 60 g cena jedn. – 21,50 zł/kg

1699 Oszczędzasz 5 zzłł

1299

2499

Kalendarz adwentowy Milka 200 g

op.

1999

cena jedn. – 99,95 zł/kg

op.

Oszczędzasz 4 zł

Zestaw świąteczny Milka mini mix 129 g cena jedn. – 100,70 zł/kg

799 99

5

1299

899 op.

Oszczędzasz 4 zł

Praliny Milka Feine Mix 90 g

Oszczędzasz 2 zł

różne rodzaje cena jedn. – 99,89 zł/kg

cena jedn. – 99,83 zł/kg

Mikołaj Milka 60 g

599

4

szt.

1099

79 op.

7

99 op.

Oszczędzasz 1,20 zł

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 1,30 zł

Sople choinkowe 250 g

Mieszanka świątecznaa Rakpol 100 g

Czekolada Terravita 100 g

cena jedn. – 19,16 zł/kg

cena jedn. – 79,90 zł/kg

różne rodzaje cena jedn. – 13,90 zł/kg

269 39

1

op.

3


229 zł

Cukierki luz, różne rodzaje cena jedn. – 22,90 zł/kg

199

luz, różne rodzaje cena jedn. – 26,90 zł/kg

100 g

299

139 zł

100 g

Oszczędzasz 0,60 zł

Oszczędzasz O sszczęd ędzasz 0,20 0,20 zzłł 0,2

Cukierki Krówka

Batony Mars Mix Mini

luz, cena jedn. – 13,90 zł/kg

luz, cena jedn. – 27,90 zł/kg

279 zł

100 g

Pralinki świąteczne luz, różne rodzaje cena jedn. – 22,90 zł/kg

1099 Oszczędzasz 4 zł

Czekolada Wedel 287-293 g różne rodzaje cena jedn. np. Czekolada Tiramisu Wedel 293 g – 23,86 zł/kg

4

zł

Praliny

100 g

269

6

99 op.

Oszczędzasz 1,20 zł

Czekolada Milka 90-100 g różne rodzaje cena jedn. np. Czekolada Milka 100 g – 23,90 zł/kg

229 zł

100 g

359 39

2

op.


Batony Mars, Snickers, Twix 7-pak 315-350 g

2za

12

zł

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie p ł//kg kg 2 op. np. Batony Twix 350 g – 17,14 zł/ zł/kg 8,94 zł/op. 6 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 2 zł

Ptasie Mleczko waniliowe Wedel 380 g + 16% gratis cena jedn. – 22,65 zł/kg

1199

999 op.

0,86 zł za 1 baton

3 op. za 1,98 zł Batony Lion, Princessa różne smaki, cena jedn. przy zakupie 3 op. np. Wafel Princessa Mleczna 49 g – 13,47 zł/kg 0,99 zł/op. 0,66 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

2 1

2 1

2 1

w cenie

3 2

w cenie

w cenie

w cenie

2 op. za 3,49 zł

2 op. za 5,99 zł

2 op. za 6,99 zł

Żelki Frugo 100 g

Cukierki Frutinki 280 g

Lizaki Nimm2 80 g

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 17,45 zł/kg 3,49 zł/op. 1,75 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 10,70 zł/kg 5,99 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 43,69 zł/kg 6,99 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

1149

1399 Oszczędzasz 2 zł

Wafle Knoppers Minis 200 g cena jedn. – 59,95 zł/kg

1199 op.

Oszczędzasz 2,50 zł

Praliny Lindor Bag 98-100 g różne rodzaje, cena jedn. np. Praliny Lindor 100 g – 89,90 zł/kg

8

2490

99 op.

Oszczędzasz 8,91 zł

Batony Mix Minis 400 g

1599 op.

cena jedn. – 39,98 zł/kg

5


TAK ŚWIEŻE, ŻE DAJEMY CI GWARANCJĘ opakowanie

2 kg

5

99

0

99

4

49

Słodkie i soczyste pomarańcze na sok 2 kg

op.

siatka cena jedn. – 3 zł/kg

4

Wyjątkowo słodkie pomidory śliwkowe

99 kg

luz

Słodkie kaki sharon

szt.

sztuka

opakowanie

3 szt.

2

Chrupka kapusta pekińska luz

49 kg

Aromatyczny czosnek 3 szt. siatka, cena jedn. – 0,66 zł/szt.

1

99 op.

Dojrzały i aromatyczny ananas luz

Storczyk 2-pędowy

Bukiet kwiatów mix

średnica doniczki: 12 cm

wysokość: 40 cm

999

16

bukiet

2699

99

szt.

szt.

Cyklamen w ceramicznej kuli średnica doniczki: 12 cm

Cyprysik Elwodii średnica doniczki: 9 cm

6

499 szt.

kg

7

99 szt.

Poinsecja 3-5 kwiatów

1999 szt.

Świerk conica w ozdobnej doniczce średnica doniczki: 13 cm


9

99

Łopatka wieprzowa bez kości

kg

luz, duża paczka vacuum

1549

12

99

12

99

Szynka wieprzowa bez kości

kg

luz, duża paczka vacuum

1

Filet z kurczaka luz

Oszczędzasz 2,50 zł

99

Wątroba wieprzowa

kg

luz

kg

1299

Mięso wołowe drobne

kg

luz

Udziec wołowy bez kości

2399 kg

luz

P

T

M

NY

RODUK

R

OŻO

999

699 Kulki mięsne z indyka 300 g cena jedn. – 9,97 zł/kg

299 op.

Oszczędzasz 2 zł

Kura rosołowa mrożona TESCO

4

99 kg

paczka

Oszczędzasz 2 zł

Golonka z indyka

799 kg

luz

Schab wieprzowy bez kości ze śliwką Krakus

1199 kg

Boczek wieprzowy łuskany luz

paczka dostępne również: Karczek wieprzowy bez kości z majerankiem Krakus, paczka – 16,99 zł/kg Szynka wieprzowa bez kości z płatkami czosnku Krakus, paczka – 16,99 zł/kg Boczek wieprzowy bez kości z kolorowym pieprzem Krakus, paczka – 14,99 zł/kg

1899 kg

7


Karp dzwonka luz, cena jedn. – 23,90 zł/kg dostępny również Karp płat ze skórą – 2,79 zł/100 g, cena jedn. – 27,90 zł/kg

10

kg

Karp żywy luz

100 g

zł

Lin patroszony luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

100 g

Ryby mrożone TESCO 475 g różne rodzaje P

T

M

NY

T

M

R

RODUK

R

Halibut świeży tusza luz cena jedn. – 29,90 zł/kg

199 zł

100 g

299 zł

100 g

RODUK

NY

luz cena jedn. – 17,90 zł/kg

199 P

Tołpyga płat bez skóry

luz cena jedn. – 19,90 zł/kg

zł

zł

100 g

99 Dorsz atlantycki brzuszki

179

239

OŻO

OŻO

14,99 zł

11,99 zł Oszczędzasz 3 zł

20 % taniej

Dorsz filet cena jedn. np. Dorsz bałtycki Tesco – 25,24 zł/kg

Mintaj filet

R

OŻO

599 Oszczędzasz 1 zł

Buźki ziemniaczane Aviko 450 g cena jedn. – 11,09 zł/kg

4

99 op.

NY

P

NY

P

P

NY

op.

R

T

2

RODUK

M

cena jedn. – 9,97 zł/kg

399 99

RODUK

T

T

M

nowy

OŻO

Uszka z kapustą i grzybami Proste Historie 300 g

8

Jestem

M

RODUK

Oszczędzasz 1 zł

kg

luz, 35% glazury

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

R

7

Oszczędzasz 1,90 zł

989 99

OŻO

Warzywa na patelnię Hortex 450 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 8,89 zł/kg 4,99 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

za

8

zł


Oszczędzasz 0,50 zł

Ciasto na pierniki 250 g

4

549 99 op.

cena jedn. – 19,96 zł/kg

wybieraj dowolnie

1399 Ciasto francuskie TESCO 275 g lub Ciasto croissant TESCO 340 g cena jedn. przy zakupie 2 op. 275 g – 10,91 zł/kg 3,39 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2

Filety śledziowe Lisner 600 g różne rodzaje, cena jedn. – 18,32 zł/kg

za

6

zł

10

99 op.

Oszczędzasz 3 zł

Jestem

nowy

1299

1099 Oszczędzasz 2 zł

Kanapki i Bagietki różne rodzaje i gramatury cena jedn. przy zakupie op. 170 g – 38,18 zł/kg

6

49 op.

Oszczędzasz 2 zł

Pierogi „U Jędrusia” 1 kg

8

99 op.

różne rodzaje

Kapusta kwaszona TESCO 3 kg cena jedn. – 3,66 zł/kg dostępne również Ogórki 2 kg – 10,99 zł/op., cena jedn. – 5,50 zł/kg

1099 op.

1299

1469 Oszczędzasz 3,70 zł

1099

Filety śledziowe w sosie śmietanowym Komersmag 800 g

op.

cena jedn. – 13,74 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Filety śledziowe a’la Matjas TESCO 1200 g

1099 op.

solone, cena jedn. wsadu – 13,74 zł/kg

Jestem

nowy

1299 Borowik krojony 20 g cena jedn. – 349,50 zł/kg dostępny również Podgrzybek krojony 20 g

6

99 op.

Oszczędzasz 2 zł

Łosoś z warzywami SuperFish 140 g po japońsku, po chińsku cena jedn. – 78,50 zł/kg

1099 op.

1299 Oszczędzasz 2 zł

Łosoś norweski wędzony TESCO 150 g

1099 op.

cena jedn. – 73,27 zł/kg

9


Tradycyjna kiełbasa „grubo krajana” wyrabiana od ponad 70 lat. Produkowana tylko w dwóch gminach w Małopolsce – Liszkach i Czernichowie.

1599 Szynka konserwowa 455 g

8

cena jedn. – 19,76 zł/kg dostępna również Szynka eksportowa 120 g, plastry – 5,99 zł/op. 3,99 zł/op. cena jedn. – 33,25 zł/kg

Oszczędzasz 7 zł

99 op.

Kiełbasa wawelska luz, paczka cena jedn. – 10,90 zł/kg

Oszczędzasz 0,51 zł

Kiełbasa lisiecka luz, paczka cena jedn. – 28,90 zł/kg

165 Oszczędzasz 0,56 zł

340

1

249 Oszczędzasz 0,80 zł

09

Szynka lub Polędwica okopcona

zł

luz, paczka cena jedn. – 16,90 zł/kg

100 g

1

69 zł

100 g

Parówki z szynki 200 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 20 zł/kg 5,49 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

289 zł

100 g

2

za

8

zł

weź drugi dowolny za ½ ceny drugi za

2 op. za 10,49 zł Kabanosy 120 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 43,71 zł/kg dostępne również Kabanosy amerykańskie lub francuskie, luz – 39,90 zł/kg

1⁄ 2

ceny pierwszy

699 op.

cena jedn. – 21,03 zł/kg dostępny również Krajeński pasztet z cielęciną, luz – 17,90 zł/kg

10

Oszczędzasz 3 zł

drugi

350 op.

Kiełbasa krucha z galaretką 300 g cena jedn. – 23,30 zł/kg dostępny również luz – 19,90 zł/kg

7

99 op.

1699 Oszczędzasz 3 zł

699 op.

Kiełbasa żywiecka 572 g cena jedn. – 24,46 zł/kg dostępna również Kiełbasa żywiecka 286 g – 7,49 zł/op. cena jedn. – 26,19 zł/kg

Oszczędzasz 1 zł

Pasztet z żurawiną 230 g cena jedn. – 10,83 zł/kg dostępny również Pasztet z żurawiną, luz – 10,80 zł/kg

2

49 op.

1399 op.

109

349

999

Oszczędzasz 2 zł

Krajeński pasztet z cielęciną 380 g

999

Oszczędzasz 0,10 zł

Pasztet domowy lub Pasztet ciechanowski luz, cena jedn. – 9,90 zł/kg

099 zł

100 g


A N W A T S O P PEWNIAKI W TEJ SA MARKOWE PRODUKTY

MEJ, NISKIEJ CENIE NA

CO DZIEŃ.

NA CO D ZIEŃ

TA SAMA

NISKA

CENA

tylko w

Kabanosy Party Mix 200 g

10

zł

cena jedn. – 13,64 zł/kg

cena jedn. – 50 zł/kg

Kiełbasa śląska 550 g cena jedn. – 16,36 zł/kg

Parówki klasyczne 220 g

9

zł

Parówki z szynki 200 g cena jedn. – 20 zł/kg

3 4

zł

zł

ka Klasy lepszym j a n iu w wien a t s e z

Duet smaków 100 g cena jedn. – 20 zł/kg

Pasztet pieczony 320 g cena jedn. – 9,38 zł/kg

2 3

wybórośników rodny ił Różno ony dla m ich. stworz krakowsk as łb ie k

zł

Krakowskie trio 150 g cena jedn. – 33,33 zł/kg

zł

Kaszanka Morliny 400 g cena jedn. – 7,50 zł/kg

5 3

zł

zł


NIEBIESKA PLEŚŃ

ŁAGODNY MIĘKKI

379 Oszczędzasz 1,20 zł

Ser Rokpol

259 zł

100 g

luz, cena jedn. – 25,90 zł/kg

BIAŁA PLEŚŃ

199

1

29

399

2

Ser Gouda luz, cena jedn. – 12,90 zł/kg

69

Oszczędzasz 1,30 zł

Ser Brie Président

zł

luz, cena jedn. – 26,90 zł/kg

100 g

Oszczędzasz 0,70 zł

100 g

zł

HIT 259

229

159

Oszczędzasz 0,70 zł

Ser Radamer, Ser Radamer wędzony oraz Ser Babuni

drugi za

1⁄ 2

ceny

2 op. za 5,84 zł różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 23,36 zł/kg

pierwszy

3

89 op.

1

95 op.

wędzony i light, luz cena jedn. – 18,90 zł/kg

drugi za

Ser Brie 125 g oraz Ser Camembert NaTurek 120 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. 120 g – 28,08 zł/kg

L

189 zł

100 g

drugi za

1⁄ 2

1⁄ 2

ceny

2 op. za 6,74 zł

drugi

Ser Królewski Sierpc

100 g

luz, cena jedn. – 15,90 zł/kg

Ser kanapkowy Arla Apetina 125 g

Oszczędzasz 0,70 zł

zł

pierwszy

4

49 op.

ceny

drugi

2

25 op.

2 op. za 7,49 zł Ser żółty plastry 150 g cena jedn. przy zakupie 2 op. – 24,97 zł/kg

drugi

pierwszy

4

250

99 op.

op.

18 szt.

1249

Palma z Kruszwicy 500 g cena jedn. – 6 zł/kg

3

Oszczędzasz 3,50 zł

zł

Jaja bez GMO klasa wagowa L18 szt. cena jedn. – 0,50 zł/szt.

8

1349

op.

9

99

99 Oszczędzasz 3,50 zł

op.

Twaróg sernikowy 1 kg

11


Keks angielski Oskroba 450 g cena jedn. – 13,31 zł/kg

799

599

1549

op.

9

99

Oszczędzasz 5,50 zł

Lody Carte D’Or 900 ml

op.

różne smaki, cena jedn. – 11,10 zł/l

Świeże, na naturalnych składnikach

629

399

499

Oszczędzasz 1,30 zł

op.

Makowiec Brześć 400 g

Oszczędzasz 1,50 zł

cena jedn. – 12,48 zł/kg

cena jedn. – 4,98 zł/kg

Chleb wiejski 500 g

249 szt.

P Polecane przez naszych piekarzy

Donut z białą lub czekoladową polewą ze złotymi gwiazdkami 58 g cena jedn. przy zakupie 3 szt. – 22,99 zł/kg, dostępny również Donut z nadzieniem truskawkowym lub karmelowym w polewie 75 g cena jedn. przy zakupie 3 szt. – 17,78 zł/kg 1,99 zł/szt. 1,33 zł/szt. kupując 3 szt. kupując 1 szt.

3 za

4

1499

1099 Oszczędzasz 3,50 zł zł

Rolada Piegus 380 g

7

cena jedn. – 19,71 zł/kg

49 op.

Oszczędzasz 3 zł

Ciasto marchewkowe lub Sernik TESCO**

1199

luz

Zestaw dla dzieci z nową zabawką ką

frykas

Krucha kaczka pieczona z majerankiem z kartą Clubcard

999

1999

zł

b Cl bez Clubcard ubcard b rd

zestaw

2299

szt.

Kaczka z kartą Clubcard

449 b Cl bez Clubcard ubcard b ard d

499

szt.

Noga z kaczki

Oferta ważna przez cały grudzień 12

26 zabawek do zebrania

kg

**Oferta nie dotyczy sklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2; Łódź, al. Piłsudskiego 15/23; Warszawa, ul. Tysiąclecia 7; Września, ul. Kaliska 17; Żary, ul. Broni Pancernej 15; Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16; Sochaczew, ul. Wójtówka 2D; Starachowice, ul. Wyszyńskiego 14.

Oszczędzasz 2 zł


Śmietany luksusowe 180 g, 330 g, 500 g, 1 kg dostępne tłuszczowości 12%, 18%

3za Oferta ważna do 31.12.2015 r. Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Oszczędzasz 0,20 zł

Mleko Polskie 2% 1 l PET, dostępne również Mleko Polskie 3,2% 1 l, PET

20 % taniej

219 99

1

Masło Extra Łaciate 200 g cena jedn. przy zakupie 3 op. – 15 zł/kg 3 zł/op. kupując 3 op.

Oszczędzasz 1 zł

Margaryna Śniadaniowa 500 g

op.

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 13,16 zł/kg

Danonki w saszetce 70 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 23,50 zł/kg

Oszczędzasz 1,50 zł

op.

Masło klarowane 500 g

1199 op.

cena jedn. – 23,98 zł/kg

drugi za

drugi za

1⁄ 2

1⁄ 2

pierwszy

219 op.

drugi

110 op.

Monte Balance 6 x 55 g cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 12,48 zł/kg

pierwszy

549

kpl.

drugi

275

kpl.

drugi za

drugi za

1⁄ 2

1⁄ 2

ceny

pierwszy

drugi

2 op. za 4,04 zł

219

110

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 14,43 zł/kg

op.

op.

Danio w saszetce 140 g

Masa krówkowa Kajmak 510 g cena jedn. – 11,75 zł/kg dostępna również Masa krówkowa Kajmak o smaku waniliowym 510 g

Activia 195 g

pierwszy

drugi

269

135

op.

669

Oszczędzasz 0,70 zł

ceny

2 kpl. za 8,24 zł

ceny

2 op. za 3,29 zł

1349

nowy

ceny Jogobella Breakfast 125 g

2

zł

Jestem

nowy

2 op. za 3,29 zł

399 99

cena jedn. – 5,98 zł/kg

Jestem

9

3,79 zł/op. kupując 1 op.

op.

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 3 op. – 8,55 zł/kg 1,89 zł/op. 1,67 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

599 op.

3za

5

zł

13


979 Oszczędzasz 2,80 zł

Sałatka Rio Mare 160 g

6

99 op.

cena jedn. – 43,69 zł/kg

559 Oszczędzasz 0,80 zł

4

Tuńczyk w galarecie z zielonym groszkiem, marchewką i cebulą 175 g

79 op.

cena jedn. – 27,37 zł/kg

Oszczędzasz 0,70 zł

Patisony konserwowe Vortumnus 660 g

459

Oszczędzasz 0,60 zł

Ryż basmati Risana 400 g Ryż 3 kolory Risana 200 g Ryż jaśmin długi Risana 400 g Ryż risotto Risana 200 g

399 op.

cena jedn. przy zakupie op. 400 g – 9,98 zł/kg

4499 79

3

op.

cena jedn. wsadu – 12,63 zł/kg

579 Oszczędzasz 1,50 zł

Ogórki Provitus 640 g kozackie, cygańskie, z chilli, czosnkowe, cena jedn. wsadu np. Ogórki kozackie – 14,30 zł/kg

4

29 op.

Produkt dostępny w wybranych sklepach.

Filety z makreli Graal 170 g różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 23,53 zł/kg 5,69 zł/op. 4 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

8

zł

wybieraj dowolnie

399 Oszczędzasz 0,20 zł

Ananas kawałki w lekkim syropie Helcom 565 g

3

79 op.

cena jedn. – 6,71 zł/kg

Oszczędzasz 0,90 zł

Makaron wstążka Goliard 400 g cena jedn. – 8,73 zł/kg dostępny również Makaron nitka Goliard 250 g – 2,99 zł/op. 2,49 zł/op.

14

Fasola albo Pomidory Pudliszki 400 g

op.

6

699

439 49

3

2za

cena jedn. przy zakupie 2 op. np. Pomidory krojone – 7,50 zł/kg 3,49 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 2 zł

Chipsy Lay’s 295 g cena jedn. – 16,92 zł/kg

4

99 op.

Pomidory suszone Ole! z kaparami lub z żurawiną 270 g cena jedn. wsadu przy zakupie 2 op. – 40 zł/kg 9,99 zł/op. 6 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

zł

2za

12

zł


1869

Oszczędzasz 1,80 zł

Oliwa Extra Vergine La Española 500 ml

1689 op.

cena jedn. – 33,78 zł/l

1449

Oszczędzasz 0,50 zł

Cukier puder Królewski 400 g

9

99

179 Olej Złota Kraina 3 l 29 cena jedn. – 3,33 zł/l

1

op.

cena jedn. – 3,23 zł/kg

op.

Oszczędzasz 4,50 zł

100 g

299

Oszczędzasz 0,50 zł

Mąka tortowa extra Basia 1 kg + 100 g gratis

2

49 op.

cena jedn. – 2,26 zł/kg

449 Oszczędzasz 0,50 zł

Powidła węgierkowe Łowicz 290 g

3

99 op.

599 Oszczędzasz 1,50 zł

449

Brzoskwinie połówki w lekkim syropie Helcom 820 g

op.

cena jedn. – 5,48 zł/kg

cena jedn. – 13,76 zł/kg

Jestem

nowy

1949 Oszczędzasz 2 zł

Miód wielokwiatowy z polskich pasiek Apis 900 g

1749 op.

cena jedn. – 19,43 zł/kg

Nutella 750 g

1799 op.

edycja świąteczna cena jedn. – 23,98 zł/kg

Jestem

nowy Oszczędzasz 1 zł

449

Oszczędzasz 0,50 zł

Żelatyna w listkach Dr.Oetker 10 g cena jedn. – 399 zł/kg dostępna również Żelatyna Dr.Oetker 20 g – 2,09 zł/op. 1,79 zł/op. cena jedn. – 89,50 zł/kg

3

99 op.

3 op. za 2,98 zł Galaretka Dr.Oetker 77 g różne smaki, cena jedn. przy zakupie 3 op. – 12,90 zł/kg 1,49 zł/op. 0,99 zł/op. kupując 3 op. kupując 1 op.

3 2

w cenie

Dekoracje do ciast Decorada: Kulki zbożowe w czekoladzie 30 g lub Maczek truskawkowy 40 g cena jedn. np. Kulki zbożowe w czekoladzie 30 g – 79,67 zł/kg dostępne również: Posypka owocowa 30 g – 1,99 zł/op. 1,29 zł/op. Kamyczki czekoladowe 40 g lub Płatki czekoladowe 40 g – 2,99 zł/op. 2,49 zł/op.

399 99

2

op.

15


299 Oszczędzasz 0,50 zł

1

99

Fix Knorr różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Fix Spaghetti Napoli 45 g – 44,22 zł/kg

op.

Chrzan Provitus różne gramatury z żurawiną, z jabłkiem, śmietankowy cena jedn. np. Chrzan z jabłkiem 170 g – 14,65 zł/kg

2

49 op.

679

1

Zupa Premium Knorr różne rodzaje i gramatury, cena jedn. np. Zupa cebulowa 31 g – 64,19 zł/kg

op.

2

50

99 Koncentrat pomidorowy 32% Pudliszki 195 g

zł

Oszczędzasz 0,80 zł

Ketchup Heinz 570 g łagodny, pikantny cena jedn. – 10,51 zł/kg

cena jedn. – 12,82 zł/kg

599 op.

KUCHNIA POLSKA

Oszczędzasz 0,21 zł

Zupa błyskawiczna Amino różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Zupa błyskawiczna grzybowa Amino 57 g – 15,44 zł/kg

0

109 88 op.

Oszczędzasz 0,20 zł

Sos Premium Knorr

219 99

1

różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Sos serowy 34 g – 58,53 zł/kg

op.

1199 Oszczędzasz 4 zł

Majonez Babuni Hellmann’s 2 x 420 g

799

kpl.

cena jedn. – 9,51 zł/kg

Oszczędzasz 0,30 zł

Mieszanka ziół Kotányi Oszczędzasz 0,40 zł

Przyprawa Kamis wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. np. Przyprawa do ryb 20 g – 69,50 zł/kg

16

1799 39

1

op.

śródziemnomorska, toskańska, grecka, transylwańska, prowansalska różne gramatury, cena jedn. np. Zioła greckie 15 g – 132,67 zł/kg dostępna również Skórka pomarańczowa 20 g – 1,99 zł/op. 1,89 zł/op. cena jedn. – 94,50 zł/kg

229 99

1

op.

1572 Oszczędzasz 4,73 zł

Przyprawa warzywna Vegeta XXL1 kg

1099 op.


Wyjątkowe przysmaki z Twojego regionu IE POMORSK

20 % TANIEJ

20 % TANIEJ 9,59 zł

WARMIŃS - MAZURSKO KIE

PODLASK IE

7,67 zł

20 % TANIEJ

Oszczędzasz 1,92 zł

7,29 zł

5,83 zł

Majonez Kętrzyński 815 g

Oszczędzasz 1,46 zł

7,99 zł

Oszczędzasz 2 zł

cena jedn. – 9,40 zł/kg

Majonez Napoleoński Mosso 900 ml

ZKIE ŁÓD

7,99 zł

DOLNOŚLĄSKIE

6,39 zł

Oszczędzasz 1,60 zł

Majonez Stołowy Motyl 625 g

20 % TANIEJ 10,99 zł

9,99 zł

cena jedn. – 9,41 zł/kg

Majonez Pomorski Ocetix 620 g

cena jedn. – 8,88 zł/l

20 % TANIEJ

cena jedn. – 10,22 zł/kg

ŚWIĘT O MAŁO KRZYSKIE POLS KIE

8,79 zł

Oszczędzasz 2,20 zł

Majonez Świdnicki 900 ml

PODK ARPA CKIE

cena jedn. – 9,77 zł/l

Specjalnie dla Ciebie ulubione regionalne majonezy w naszych sklepach. Więcej informacji na:

20 % TANIEJ 5,59 zł

9,49 zł

6,99 zł

Majonez Kielecki 700 ml + 150 ml gratis

Oszczędzasz 1,40 zł

cena jedn. – 11,16 zł/l

cena jedn. – 6,69 zł/kg

Majonez Stołowy Roleski 835 g

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM Szukaj w swoim sklepie piwa ze swojego regionu Piwo Specjal Jasny 4 x 500 ml* Piwo Bosman Full 4 x 500 ml* vol. 5,7%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l 11,89 zł/kpl. 9 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

vol. 6%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l 10,99 zł/kpl. 9 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

Piwo Lech Pi L h Pil Pils 4 x 500 ml*

Piwo Królewskie 4 x 500 ml*

vol. 5,5%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l 11,99 zł/kpl. 9 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

Piwo Piast 4 x 500 ml* vol. 5,5%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l 10,99 zł/kpl. 9 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

DANE NE PIWO MOŻN MOŻNA NA KUPIĆ W WYBRANYCH SKLEPACH Z REGIONU *Oferta nie dotyczy hipermarketu Wrocław, ul. Długa 37/47. Maksymalny limit zakupu 18 kpl.

vol. 5,8%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l 10,89 zł/kpl. 9 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

Piwo Okocim 4 x 500 ml* vol. 5,6%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4,50 zł/l 11,99 zł/kpl. 9 zł/kpl. kupując 2 kpl. kupując 1 kpl.

2za

18

zł

17


Płatki Corn Flakes 600 g cena jedn. – 12,32 zł/kg

Płatki miód & orzech 450 g

7

39 op.

cena jedn. – 16,42 zł/kg

2 89

1

Napój Tymbark 1 l

Oszczędzasz 0,50 zł

Syrop TESCO 500 ml

2

cena jedn. – 5,98 zł/l

op.

1,50 zł za 1 butelkę

1014

op.

899

Oszczędzasz 1,15 zł

Woda Nałęczowianka 6 x 1,5 l

kpl.

cena jedn. – 1 zł/l

439 99

Oszczędzasz 1,40 zł

39

399

3

49

Oszczędzasz 0,50 zł

Napój Coca-Cola 200 ml cena jedn. – 17,45 zł/l

op.

2

za

Kubuś 900 ml cena jedn. przy zakupie 2 op. – 3,33 zł/l 3,39 zł/op. 3 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

6

zł

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM wybieraj dowolnie

1199

9

99 kpl.

269 Oszczędzasz 2 zł

Piwo Desperados 3 x 400 ml vol. 6%, butelka bezzwrotna cena jedn. – 8,33 zł/l

2

29 op.

Piwo Harnaś Jasne Pełne 4 x 500 ml vol. 6%, puszka

Oszczędzasz 0,40 zł

11

99 kpl.

Piwo Łomża Export 5 x 500 ml + 1 x 500 ml gratis vol. 5,7%, puszka, cena jedn. – 4 zł/l

18

Piwo Perła Export 500 ml vol. 5,6% butelka bezzwrotna

Piwo Perła Chmielowa 500 ml vol. 6% butelka bezzwrotna cena jedn. – 4,58 zł/l

Piwo Harnaś Wysokochmielowy 4 x 500 ml vol. 5,8%, puszka cena jedn. przy zakupie 2 kpl. – 4 zł/l Oferta nie dotyczy hipermarketu Wrocław, ul. Długa 37/47.

8 zł/kpl. kupując 2 kpl.

9,79 zł/kpl. kupując 1 kpl.

2za

16

zł


HIT

2099

1499

8

op.

2299

49

6

Oszczędzasz 6 zł

Kawa Jacobs Krönung 500 g Kawa Tchibo Exclusive 500 g

99

1999 op.

op. Oszczędzasz 3 zł

cena jedn. – 29,98 zł/kg

Kawa Tchibo Gold Selection Crema 180 g

Kawa Woseba Mocca Fix 250 g

Kawa Jacobs Cronat Gold 200 g, Crema Gold 200 g, Krönung 200 g,, Krönung Espresso 200 g

cena jedn. – 83,28 zł/kg

cena jedn. – 27,96 zł/kg

cena jedn. – 99,95 zł/kg

Oszczędzasz 1,50 zł

Kawa Tchibo Family 200 g cena jedn. – 74,95 zł/kg

Kawa Tchibo Family 1 kg

Herbata Tetley 100 tb. x 1,6 g

Herbata Lipton 100 tb. x 2 g

Classic, Earl Grey cena jedn. – 49,94 zł/kg

cena jedn. – 69,95 zł/kg

7

+ kubek gratis

1399

99

20

zł

HIT

kpl.

op.

kubek

Jestem

nowy

Jestem

nowy

749

5

99 op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Herbata TET Captain Woodget, Lord Grey, British Empire 25 tb. x 2 g cena jedn. – 119,80 zł/kg

5

99 op.

Herbata TET Lord Grey, British Empire 100 g cena jedn. – 59,90 zł/kg

699

kup 2 opakowania, a 1 opakowanie dostaniesz gratis Herbata TeaValley 20 tb. x 2 g różne rodzaje cena jedn. – 124,75 zł/kg

4

99 op.

Oszczędzasz 1,50 zł

Grzańce Irving 20 tb. x 2 g różne smaki cena jedn. – 99,75 zł/kg

549 99

3

op.

499 op.

Oszczędzasz 2 zł

Herbata Lipton Piramidki różne smaki i gramatury cena jedn. np. Herbata czarna Lipton Owoce Leśne 20 tb. x 1,7 g – 146,76 zł/kg Promocja nie obejmuje piramidek Hellium.

19


129 Orzechy włoskie TESCO luz, cena jedn. – 43,90 zł/kg

4

1

39

Oszczędzasz 0,19 zł

10

zł

100 g

Rodzynki sułtańskie TESCO luz, cena jedn. – 11 zł/kg

zł

100 g

Oszczędzasz 1,69 zł

Orzechy laskowe TESCO luz cena jedn. – 56 zł/kg

2

2

729

31

560

00

Oszczędzasz 0,31 zł

zł

zł

100 g

100 g

Śliwki suszone TESCO luz, cena jedn. – 20 zł/kg

080

Oszczędzasz 0,10 zł

Daktyle TESCO luz, cena jedn. – 7 zł/kg

0

70 zł

100 g

206

549

290

zł

100 g

Mieszanka owocowa na kompot TESCO

Oszczędzasz 0,60 zł

luz, cena jedn. – 20,60 zł/kg

luz, cena jedn. – 23 zł/kg

Żurawina suszona cięta TESCO

230

Orzeszki pistacjowe TESCO

100 g

2

60

Morele suszone TESCO luz, cena jedn. – 26 zł/kg

20

zł

100 g

zł

100 g

luz, cena jedn. – 50 zł/kg

179

319 Oszczędzasz 0,59 zł

500

Oszczędzasz 0,49 zł

zł

Oszczędzasz 0,29 zł

Figi suszone TESCO luz, cena jedn. – 15 zł/kg dostępne również Rodzynki Gold luz – 3 zł/100 g, cena jedn. – 30 zł/kg

150 zł

100 g


Świąteczna Zbiórka Żywności Przyłącz się, podaruj żywność, a Tesco przekaże dodatkowo 20%*.

4 - 6 grudnia 2015 r. Banki Żywności i Tesco zapraszają do zbiórki żywności dla osób najbardziej potrzebujących. Potrzebne produkty słodycze, przetwory warzywne, przetwory owocowe, olej, mąka, konserwy, ryż, makaron prosimy umieszczać w oznaczonych koszach przy wejściu do sklepu.

*20% licząc od wagi zebranych produktów, oszacowane na podstawie informacji przekazanej przez Federację Polskich Banków Żywności.

21


Jestem

nowy

20

HIT

60

99

22

duże opakowania

PRAŃ

zł

50

PRAŃ

99 38

zł

PRAŃ

4299 5499

Płyn do prania Woolite 4,5 l różne rodzaje, cena jedn. – 4,66 zł/l z kartą, 5,10 zł/l bez karty

Oszczędzasz 25 zł

Oszczędzasz z kartą 22 zł Oszczędzasz bez karty 20 zł

Proszek do prania Persil 4,2 kg różne rodzaje, cena jedn. – 7,14 zł/kg dostępne również: Kapsułki do prania Persil 35 szt., 38 szt. oraz Żel do prania Persil 3,65 l

Świece zapachowe Glade 120 g różne zapachy cena jedn. – 66,58 zł/kg

Oszczędzasz 2 zł

Ręcznik Mola 2 rolki różne rodzaje cena jedn. – 3 zł/rolka

7

99 op.

Koncentrat do płukania TESCO 2 l i 1,8 l różne rodzaje ceny jedn.: 2 l – 4 zł/l, 1,8 l – 4,44 zł/l

799 99

5

op.

op.

Oszczędzasz 4 zł

1199 Oszczędzasz 4 zł

2999

7

99 op.

2199

Proszek do prania Lovela 1,8 kg różne rodzaje cena jedn. – 9,99 zł/kg dostępny również Żel do prania Lovela 1,5 l, różne rodzaje cena jedn. – 11,99 zł/l

1799 op.

1199

9

99

Oszczędzasz 2 zł

Ręcznik Jumbo TESCO 1 rolka

op.

1099 Oszczędzasz 2 zł

Papier toaletowy TESCO 8 rolek 4-warstwowy, rumiankowy cena jedn. – 1,12 zł/rolka

899 op.

MIĘKKOŚĆ, DELIKATNOŚĆ, KOMFORT ORT nowa gama chusteczek 4-warstwowych h TESCO

439

3

79 op.

Oszczędzasz 0,60 zł

Chusteczki kosmetyczne TESCO 100 szt. 4-warstwowe, rumianek, balsam, cena jedn. – 0,04 zł/szt.

22

Oszczędzasz 0,50 zł

Chusteczki higieniczne TESCO 10 op. x 10 szt. 4-warstwowe rumianek, aloes, aroma kids cena jedn. – 0,30 zł/op.

349 99

2

kpl.


Wszystkie odświeżacze powietrza Air Wick

1579

30 % taniej Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

Oszczędzasz 3 zł

Płyn do czyszczenia WC Harpic 750 ml

799 99

4

op.

różne zapachy, cena jedn. – 6,65 zł/l

9

99

Papier toaletowy Regina 12 rolek rumiankowy, cena jedn. – 0,83 zł/rolka

op.

Oszczędzasz 5,80 zł

Oszczędzasz 1,60 zł

Spray do czyszczenia kuchni Cif 500 ml cena jedn. – 13,98 zł/l dostępny również Spray do czyszczenia łazienki Cif 500 ml

6

859 99 op.

1799 Oszczędzasz 5 zł

Spray Cillit Bang Aktywna Piana 600 ml

1299 op.

różne rodzaje, cena jedn. – 21,65 zł/l

Oszczędzasz 2,50 zł

Oszczędzasz 1,30 zł

Folia aluminiowa Paclan 10 m

399 69

2

op.

cena jedn. – 0,27 zł/m

4999 Oszczędzasz 1,50 zł

Papier do pieczenia Paclan 8 m x 38 cm

3

49 op.

cena jedn. – 0,44 zł/m

Odkamieniacz Calgon tabletki 12 szt. cena jedn. – 1 zł/szt. dostępne również: Tabletki 24 szt. – 19,99 zł/op., cena jedn. – 0,83 zł/szt., Proszek 500 g – 11,99 zł/op., cena jedn. – 23,98 zł/kg, Proszek 1 kg – 19,99 zł/op., Żel 750 ml – 19,99 zł/op., cena jedn. – 26,65 zł/l

1449

1199 op.

50%

899 Oszczędzasz 3 zł

Płyn do naczyń Morning Fresh 900 ml różne rodzaje, cena jedn. – 6,66 zł/l

5

99 op.

Proszek odplamiający Vanish Gold 470 g

Oszczędzasz 6,01 zł

Tabletki do zmywarek Somat + 50% gratis dostępne rodzaje Gold 22 szt., cena jedn. – 0,58 zł/szt. All In One 28 szt., cena jedn. – 0,45 zł/szt. Classic 36 szt., cena jedn. – 0,35 zł/szt.

2500

18

99 op.

różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 31,91 zł/kg

Płyn odplamiający Vanish 2 l różne rodzaje, cena jedn. przy zakupie 2 op. – 7,50 zł/l 23,69 zł/op. 15 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

2za

30

zł

23


Szczoteczki 549

349 op.

Oszczędzasz 2 zł

Pasta do zębów Aquafresh 125 ml cena jedn. – 27,92 zł/l

1189

999

30 % taniej*

op.

Oszczędzasz 1,90 zł

Pasta do zębów dla dzieci Elmex 50 ml cena jedn. – 199,80 zł/l

Cena na etykiecie zawiera obniżkę. *Oferta nie dotyczy szczoteczek elektrycznych.

1299

1099 op.

Oszczędzasz 2 zł

Pasta do zębów Sensodyne ProSzkliwo 75 ml

3

1499

13

99 kpl.

779

2za

różne rodzaje, cena jedn. – 146,53 zł/l

7

zł

Patyczki kosmetyczne 320 szt. cena jedn. – 0,01 zł/szt.

649 op.

zł

Płatki kosmetyczne Cleanic 120 szt.

Oszczędzasz 1,30 zł

cena jedn. przy zakupie 2 op. – 0,03 zł/szt. 4,79 zł/op. 3,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

Płyn do higieny intymnej Ziaja 500 ml cena jedn. – 12,98 zł/l

Oszczędzasz 1 zł

Zestaw past do zębów Colgate Max White 2 x 125 ml + Colgate Max White One 75 ml cena jedn. – 43,05 zł/l

2198 1399

1099

1799

kpl.

899 op.

999 op.

Oszczędzasz 3,99 zł

24

Zestaw past do zębów Elmex 2 x 75 ml

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 4 zł

cena jedn. – 119,93 zł/l

Podpaski Bella Perfecta 32 szt.

Wkładki higieniczne Carefree 58 szt.

cena jedn. – 0,28 zł/szt.

cena jedn. – 0,17 zł/szt.


799

3599

29

99 op.

4 3

599

5

4

99 op.

w cenie

79 op.

4 op. za 16,17 zł

Oszczędzasz 6 zł

Oszczędzasz 2 zł

Oszczędzasz 1,20 zł

Mleko Bebiko 800 g różne rodzaje, cena jedn. – 37,49 zł/kg ł/kgg

Kaszka mleczno-ryżowa BoboVita 230 g

Kaszka ryżowa BoboVita 180 g

Oferta nie dotyczy mleka początkowego. o.

różne rodzaje, cena jedn. – 26,04 zł/kg /kgg

różne rodzaje, cena jedn. – 26,61 zł/kg kg

2299 Oszczędzasz 5 zł

Chusteczki TESCO Loves Baby 4 x 64 szt.

1799

kpl.

różne rodzaje, cena jedn. – 0,07 zł/szt.

Oszczędzasz 7 zł

Pieluchomajtki Pampers Maxi 24 szt. różne rodzaje, cena jedn. – 0,83 zł/szt. dostępne również: junior 22 szt., cena jedn. – 0,91 zł/szt. large 18 szt., cena jedn. – 1,11 zł/szt.

599 Oszczędzasz 1,30 zł

Karma mokra dla psa Butcher’s 1,2 kg cena jedn. – 3,91 zł/kg

4

69 op.

Wszystkie dania, zupy, desery BoboVita

2699

1999 op.

cena jedn. przy zakupie 4 op. np. Danie 190 g – 21,28 zł/kg 5,39 zł/op. 4,04 zł/op. kupując 4 op. kupując 1 op.

Oszczędzasz 4 zł

Pieluchy Pampers Sleep & Play midi 58 szt. różne rodzaje, cena jedn. – 0,48 zł/szt. dostępne również: maxi 50 szt., cena jedn. – 0,56 zł/szt. junior 42 szt., cena jedn. – 0,67 zł/szt.

899 Oszczędzasz 2 zł

Karma mokra dla kota Sheba 3 x 85 g + 2 gratis cena jedn. – 16,45 zł/kg

699 op.

3199

2799 op.

1499 Oszczędzasz 1 zł

Karma sucha dla kota Purina One 800 g

1399 op.

cena jedn. – 17,49 zł/kg

25


HIT 999

Oszczędzasz 2 zł

Krem do twarzy dla mężczyzn Nivea 75 ml cena jedn. – 106,53 zł/l dostępny również Krem 150 ml – 13,99 zł/op., cena jedn. – 93,27 zł/l

7

99 op.

Oszczędzasz 5 zł

1499

Peeling do ciała Jardins 200 g Masło do ciała 300 g

9

99

różne rodzaje, cena jedn. np. Peeling 200 g – 49,95 zł/kg dostępne również: Kapsułki do kąpieli 6 szt., Sól 600 g – 7,99 zł/op.

op.

Lakier do włosów Taft 250 ml Pianka 200 ml Żel 150 ml

2za

cena jedn. przy zakupie 2 op. 250 ml – 32 zł/l 13,99 zł/op. 8 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

16

zł

drugi za

1299

7

Oszczędzasz 5 zł

Żel pod prysznic Nivea 500 ml

99 op.

różne rodzaje, cena jedn. – 15,98 zł/l

1⁄ 2

2 op. za 13,49 zł

1999

ceny

Płyny do kąpieli Apart 750 ml cena jedn. przy zakupie 2 op. – 8,99 zł/l dostępne również Emeral, Ruby, Diamond w ofercie 1 + 1 za 50%

pierwszy

drugi

899

450

op.

op.

1499

Oszczędzasz 5 zł

Dezodorant Old Spice 200 ml

op.

cena jedn. – 74,95 zł/l

Produkty Farmona

Wody toaletowe Adidas

różne rodzaje

różne rodzaje

Oszczędzasz 7 zł

Wody toaletowe: Mexx, Gabriela Sabatini, Bruno Banani, Puma 75 ml różne rodzaje cena jedn. – 466,53 zł/l

4199

20 % taniej

3499 op.

Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

30 % taniej Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

KONKURS

Nowy Rok New York DO WYGRANIA: WYJAZD DO

NOWEGO JORKU DLA DWOJGA 3x 50 x SAMSUNG GALAXY TAB 4

ZESTAW PRODUKTÓW PALMOLIVE

26

1999

1499

kpl.

Oszczędzasz 5 zł

Zestaw Palmolive 2 x żel pod prysznic 250 ml + krem do rąk 100 ml

1299

799

5

59 op.

Kup dwa produkty Palmolive* lub zestaw świąteczny Palmolive i zachowaj paragon. Dokończ zdanie: W Nowym Jorku będę się czuć wyjatkowo, ponieważ... Prześlij je SMS-em** na nr 7057.

Oszczędzasz 2,40 zł

*Promocja nie obejmuje mydeł w kostce. **Koszt SMS-a 0,50 zł +VAT. Konkurs trwa od 3.12 do 31.12.2015 r. Szczegóły oraz regulamin konkursu na stronie www.graf.torun.pl/promocje

różne rodzaje, cena jedn. – 11,18 zł/l

7

99 op.

Oszczędzasz 5 zł

Mydło w płynie zapas 500 ml

Żel pod prysznic Palmolive 500 ml różne rodzaje cena jedn. – 15,98 zł/l


2za

Farba do włosów Palette Deluxe

25

różne rodzaje 17,99 zł/op. 12,50 zł/op. kupując 2 op. kupując 1 op.

zł

1599 drugi za

1⁄ 2

ceny

2 op. za 28,49 zł Farba do włosów Syoss Color

op.

op.

1399

9

op.

cena jedn. – 43,96 zł/l dostępna również Pianka 150 ml

10

99 op.

1499 Oszczędzasz 4 zł

Zestaw Schauma Mirror Gloss 24 H

Żele do golenia Nivea 200 ml cena jedn. – 59,95 zł/l dostępne również: Pianki 200 ml – 8,99 zł/op. oraz Wody i Balsamy po goleniu 100 ml – 21,99 zł/op.

26

Dwupak Schauma szampon do włosów Schauma 400 ml + odżywka 200 ml, dostępny również Dwupak Szampon do włosów Syoss 500 ml + odżywka 300 ml – 17,99 zł/kpl.

op.

36999

kpl.

4999

1199 Wszyst

1099

szampon do włosów 250 ml + odżywka 200 ml

1549

Oszczędzasz 3,50 zł

Oszczędzasz 10 zł

Lakier do włosów Nivea 250 ml

99

cena jedn. – 24,98 zł/l dostępna również Odżywka 200 ml – 7,99 zł/op., cena jedn. – 39,95 zł/l

1399

Oszczędzasz 3 zł

Oszczędzasz 4 zł

Szampon do włosów Nivea 400 ml

op.

950 Oszczędzasz 4 zł

1899

różne rodzaje

11

dostępny również Szampon Head & Shoulders 360 ml

drugi

pierwszy

99

Szampon Head & Shoulders 400 ml cena jedn. – 29,98 zł/l

a kie zest

99

żel do golenia Gillette ProGlide Fusion Hydration 200 ml + balsam po goleniu Gillette Pro 3 in1 Instant Hydration 50 ml

Oszczędzasz 12,50 zł

Zestaw Dove Advence szampon 250 ml + odżywka 250 ml + maska 200 ml

6499

. Cena obniżkę zawiera

Zestaw Gillette

kpl.

3749

kpl.

wy

taecnieiej 25% na etyki

kpl.

1299

4799

12999

kpl.

Oszczędzasz 17 zł

9699

kpl.

Oszczędzasz 33 zł

Zestaw Gillette

ZestawGillette

maszynka systemowa Gillette Fusion ProGlide FlexBall z 2 wkładami + antyperspirant w żelu Gillette Odor Elimination Sport Triumph 70 ml

maszynka systemowa Fusion Proglide Flexball z 3 wkładami + żel do golenia Fusion Proglide Active Sport 170 ml + stojak na maszynkę

27


stawy e z e i k t Wszys

iej n a t % 5 2 na etykiecie . Cena obniżkę zawiera

11999 Oszczędzasz 30,60 zł

Zestaw do makijażu True love will thaw a Frozen heart

8939

13999

Oszczędzasz 35,50 zł

kpl.

Kufer do makijażu Cosmetic Professional

10449

1899 Oszczędzasz 4,80 zł

Zestawy do pielęgnacji paznokci Starry Nail

1419

kpl.

różne rodzaje

Zestawy do makijażu dla dziewczynek

1499

kpl.

np. Zestaw Barbie Shades of pink!

Oszczędzasz 2,30 zł

Zestaw Himalaya różne rodzaje, np. krem do twarzy 50 ml + mydło

28

Oszczędzasz 37,50 zł

op.

Kufer do makijażu Professional Colors

Oszczędzasz 6 zł

Zestaw do makijażu It’s All About Me

1799

kpl.

Walizeczka do makijażu Pop

6

kpl.

Zestaw Rimmel

Zestawy Celia Colagen różne rodzaje, np. krem nawilżający z algami 50 ml + tusz do rzęs 3 w 1 10 ml

2469

kpl.

2769

kpl.

8499 Oszczędzasz 21,30 zł

Kufer do makijażu Bon Voyage

1349

kpl.

6369 op.

2199

1799 Oszczędzasz 4,50 zł

op.

Imprezowy Look: tusz Super Curler + tusz do kresek Glam Eyes

różne rodzaje

899 69

Oszczędzasz 8,30 zł

3699

Oszczędzasz 9,30 zł

11249

3299

2399

1999 Oszczędzasz 5 zł

14999

Oszczędzasz 5,50 zł

Zestaw Himalaya różne rodzaje, np. Balsam do ciała + krem do twarzy 50 ml + mydło

1649

kpl.


HIT

164900

22900

154900

30 rat 0% po 51,63 zł

szt.

119900

199 5 rat 0% po 39,80 zł 00 szt.

Oszczędzasz 100 zł

89900 10 rat 0% po 89,90 zł

Notebook Lenovo G50-70

szt.

Oszczędzasz 30 zł

Smartfon Navon D403 • procesor Quad Core 1,3 GHz • ekran 4" (800 x 480) • dual SIM • aparat 5 MP (z tyłu) + 2 MP (z przodu) • GPS • bluetooth • WiFi • radio FM • 512 MB RAM + 4 GB Flash • Android 5.1 Lollipop

Oszczędzasz 300 zł

Konsola Xbox 4 GB Kinect + gry + 3 miesiące Xbox Live

19900 Oszczędzasz 60 zł

Odkurzacz workowy TESCO VCBD15X

139

00 szt.

• moc: 1200 W • poj.: 2 l • dł. przewodu: 5 m • różne kolory

Suszarka do włosów Philips BHD176/00 • moc: 2200 W • 2-stopniowa regulacja prędkości • 3 ustawienia temperatury • jonizacja • długość przewodu: 1,8 m • 2 nasadki

Szczotka mechaniczna Regulus • idealna do szybkiego sprzątania • do wszystkich rodzajów gładkich powierzchni i dywanów • napęd mechaniczny • higieniczne opróżnianie

Oszczędzasz 5 zł

79

99

149

szt.

Oszczędzasz 4 zł

Osłonka na poinsecję

7

różne kolory

Wszystkie produkty marki Vileda

szt.

1199

00

4499

15999

Oszczędzasz 80 zł

17900

Oszczędzasz 30 zł

• procesor główny: Intel Pentium 3558U, dwurdzeniowy • rozdzielczość: 1366 x 768 pikseli • wymiary (wys./szer./ gł.): 384 x 265 x 25 mm • bateria (pojemność): 2200 mAh • złącza: słuchawkowe, czytnik kart pamięci, D-Sub, HDMI 1.4, RJ-45, 2 x USB 2.0, 1 x USB 3.0 • komunikacja bezprzewodowa: Bluetooth 4.0, Wi-Fi 802.11 b/g/n dostępny również Notebook Lenovo 50-70-INT – 1599 zł/szt.

Szeroki wybór kartek świątecznych

99 szt.

3999

Suszarka na pranie stalowa Jolly 18 m

szt.

Oszczędzasz z kartą 20 zł Oszczędzasz bez karty 15 zł

DVD Angry Birds Toons, sezon 2, część 1 dostępne również inne tytuły: Angry Birds – Piggy Tales Sezon 1 – DVD; Angry Birds – Angry Birds: Stella Sezon 1 – 24,99 zł/szt.

1999 2499 zł

zł

3999

DVD

różne rodzaje

1499 2999 zł

zł

20 % taniejj Cena na et etykiecie t ykiecie ecie zawiera obniżkę ob obniżkę. niżkęę. Oferta Ofe ferta nie łączy się z innymi promocjami. p promocj romocj cjam amii.

CENY OD

059 zł

Oszczędzasz z kartą 15 zł

DVD Minionki Oferta ważna do wyczerpania zapasów.

29


Zbieraj znaczki i zachwyć się klasyką! Skorzystaj z rabatu lojalnościowego

Kupon Z tym kuponem już teraz zakupisz w sklepach TESCO wybrany produkt BELLEVUE z rabatem do 79%

DO

79% RABATU na produkty

BELLEVUE

Pokaż kupon kasjerowi wraz z wybranym produktem. Kupon odpowiada karcie kolekcjonerskiej z 10 znaczkami, ważny w dniach 3.12-9.12.2015 lub do wyczerpania zapasów. Regulamin na tesco.pl. Kupon nie dotyczy serwisu internetowego Ezakupy. 30


© & ™ Lucasfilm Ltd.

1.

2.

4200

4900

szt.

4.

3.

5.

5900

6. 6

kpl.

6700

kpl.

8. 8.

5900

szt.

5900

kpl.

7.

6700

szt.

szt.

9.. 9

8500

szt.

5900

kpl.

1. T-shirt chłopięcy z długim rękawem, rozm.: 6-15 lat; 2. T-shirt męski, rozm.: XS-3XL; 3. Bluza chłopięca, rozm.: 6-15 lat; 4. Piżama dziewczęca, rozm.: 5-14 lat; 5-6. Piżama chłopięca, rozm.: 5-14 lat; 7. Piżama chłopięca, rozm.: 1,5-6 lat; 8. Szlafrok chłopięcy, rozm.: 5-14 lat; 9. Piżama chłopięca, rozm.: 5-14 lat.

31


Strefa najlepszych cen

1⁄ 2

ceny 24,99 zł

49,99 zł

1⁄ 2

24900

8999

ceny 99,99 zł

szt.

49,99 zł

Oszczędzasz 25 zł

Oszczędzasz 50 zł

Oszczędzasz 159,01 zł

Masa plastyczna zestaw „Choinka”

Lalka Sparkle & Glitz wróżka ze strojem i skrzydełkami dla dziewczynki

Jeździk rozwojowy Clementoni

17900

6999

23900 34900

op.

Oszczędzasz 109,01 zł

Parking 5-poziomowy Bosch Service Zestaw posiada 5 pięter, windę, podwójny tor wyścigowy oraz 2 samochodziki, dzięki którym dzieci mogą bawić się w w yścigi.

8999

19900 5 rat 0% po 39,80 zł

szt.

szt.

Oszczędzasz 149,01 zł

Dino Valley Big Dino Valley set

Oszczędzasz 150 zł

dostępny również Pirates Deluxe Captain Ship Playset – 229 zł/op. 89,99 zł/op.

skala 1:6

Zdalnie sterowany samochód terenowy

14900

14900

59

99 kpl.

8999

29900

op.

Oszczędzasz 59,01 zł Oszczędzasz 89,01 zł

Zestaw zabawkowy Plac budowy TESCO dostępne również: Zestaw zabawkowy Brygada policji – 129 zł/op. 49,99 zł/op. Zestaw zabawkowy Straż pożarna – 119 zł/op. 49,99 zł/op.

Latający cel Hovertech Target FX Latający cel unosi się w powietrzu. Zestaw wyposażony jest w 1 miotacz i 3 rzutki. Celem zabawy jest zestrzelenie drona. Wymagane baterie: 4 x AA (brak w zestawie). Dla dzieci w wieku powyżej 8 lat.

16900 5 rat 0% po 33,80 zł szt.

Oszczędzasz 130 zł

Rower Total Sport RP31

Wszystkie lalki Glimma, Steffi, Evi

30 % taniej

99,99 zł

69,99 zł Oszczędzasz 30 zł

Glimma Girlz winter princess dress up set Cena na etykiecie zawiera obniżkę.

GAZETKA obowiązuje w następujących hipermarketach

:

BYTOM: ul. Chorzowska 86*; GDYNIA: ul. Kcyńska 27*; GORZÓW WIELKOPOLSKI: ul. Słowiańska 70*; JELENIA GÓRA: al. Jana Pawła II 17*; KALISZ: ul. Wojska Polskiego 2; KOSZALIN: ul. I. J. Paderewskiego 1*; KRAKÓW: ul. Kapelanka 54*; ŁÓDŹ: ul. Piłsudskiego 15/23, ul. Widzewska 22*; POZNAŃ: ul. Mrągowska 4*, ul. Opieńskiego 1*; PUŁAWY: ul. Dęblińska 18d*; RUDA ŚLĄSKA: ul. 1 Maja 370a*; RYBNIK: ul. Żorska 2*; STARGARD SZCZECIŃSKI: ul. Szczecińska 81*; SZCZAWNO-ZDRÓJ: ul. Łączyńskiego 44*; SZCZECIN: ul. Milczańska 31f*; TARNÓW: ul. Nowodąbrowska 127; TYCHY: ul. Towarowa 2*; WARSZAWA: al. KEN 14*, ul. Połczyńska 121*, ul. Stalowa 60/64*; WARSZAWA- PIASTÓW: ul. Tysiąclecia 7*; WROCŁAW: ul. Długa 37/47*, ul. Paprotna 7*.

Jeśli masz dla nas jakieś rady, prosimy – daj nam znać poprzez: bezpłatną infolinię pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie Obsługi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najważniejsza.

Oferta handlowa ważna w dniach 3.12-9.12.2015 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeżeniem odmiennych terminów obowiązywania wskazanych na poszczególnych stronach gazetki. Zmiana oferty handlowej następuje o godz. 8.00 w dniu rozpoczęcia promocji. Zdjęcia umieszczone w gazetce mogą odbiegać od wizerunku produktu znajdującego się w sprzedaży. Wszystkie ceny zawierają VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaży poprzez akwizytorów. Wszystkie ceny wyrażone są w złotych. Oferta nie dotyczy sklepów partnerskich Tesco express zlokalizowanych przy stacjach Orlen. Nie wszystkie produkty z gazetki dostępne są w serwisie Ezakupy. Stacje paliw czynne 6.00-24.00.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco gazetka od 03.12 do 09.12.2015 by iUlotka.pl - Issuu