Skip to main content

Tesco gazetka od 03.11 do 09.11.2016

Page 1

44/2016 Oferta handlowa od 3.11 do 9.11.2016 r. o ile w gazetce nie określono inaczej

-39%

-32%

Papier toaletowy Tesco

Kostki do WC Bref Power Aktiv

32 rolki cena jedn. 0,44 zł/szt.

3 × 50g cena jedn. 66,60 zł/kg dostępne również kostki do WC Bref Blue Aktiv 2 × 50g oraz Żel Bref 360ml

18,99

1399 op.

14,79

999 op.

Proszek do prania Bryza 7kg, różne rodzaje cena jedn. 4,28 zł/kg Proszek do prania Bryza z Vanishem 4,65kg, różne rodzaje cena jedn. 6,45 zł/kg

42,99

2999 op.

93x P

RAN

IE

-30%

Kawa rozpuszczalna Jacobs Krönung

Soki i nektary ry y Cappy

200g, cena jedn. 94,95 zł/kg

1l, kupując 1 op. p. 4,59 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 3,00 zł/l

22,99

1899

-17%

op.

2za 6

kupując 2 op. p.

600

zł

zł

Masło Polskie Extra 82%

Łopatka wieprzowa bez kości luz, paczka vacuum

200g, cena jedn. 18,95 zł/kg

849 798 kg

z

4,49

379

kg

op.

WYSTRÓJ SWOJĄ KUCHNIĘ Z LUMINARC

wszystkie produkty Luminarc*

-30%

Oferta ważna od 03.11.2016 8:00 do 09.11.2016 r. lub do wyczerpania zapasów. * Promocja nie łączy się z Zestawem obiadowym Harena Luminarc 18 szt.


ROGAL Z NADZIENIEM

-28% Rogal z nadzieniem* 140g cena jedn. 23,50 zł/kg

4,59

329

Propozycja podania

szt.

* Oferta trwa od 3.11.2016 do 10.11.2016r. Oferta nie dotyczy sklepów: Poznań, ul. Serbska 7, ul. Opieńskiego 1 oraz ul. Mrągowska 4.


CUDZE CHWALICIE... Każdy słyszał o francuskich croissants i włoskich cornetti, tymczasem pyszne rogaliki powstają również w polskich miastach! W listopadzie szczególną popularnością cieszą się rogale, przygotowywane z okazji 11 listopada. Według legendy kształt ciastek ma być nawiązaniem do podkowy, którą zgubił koń

Bułka sznytka wieloziarnista ciemna

Bułka z kiełkami pszenicy

Sezamki

80g, cena jedn. 7,38 zł/kg

200g cena jedn. 24,95 zł/kg

65g, cena jedn. 6,00 zł/kg

0,69

0

39

-43%

szt.

Ciastko z nadzieniem wiśniowym

świętego. Rogale wypiekane są z ciasta półfrancuskiego i nadziewane białym makiem z orzechami, często dodaje się do nich także rodzynki lub kandyzowane owoce i skórkę pomarańczową. Rogale kuszą migdałowym zapachem oraz apetycznie zarumienioną skórką, dzięki czemu świetnie komponują się z kawą.

0,79

0

59

-25%

szt.

6,99

4

99

-29%

op.

Makowiec 400g, cena jedn. 12,48 zł/kg

100g, cena jedn. 9,90 zł/kg

1,29

0

99

szt.

-23%

6,29

4

-20%

99 op.

Bułka pizzowa*

Babka Panettone

70g, cena na jedn jedn. n. 14,14 zł/kg kg

500g, cena jedn. 29,98 zł/kg

1,49

0

99

szt.

-34%

19,99

14

99

-25%

op.

* Oferta nie dotyczy sklepó ssklepów: Kalisz, al. Wojska Polskiego 2, Łódź, al. Piłsudskiego 15/23, Warszawa, ul. Tysiąclecia 7, Września, ul. Kaliska 17, Żary, ul. Broni Pancernej 15, Inowrocław, ul. Wojska Polskiego 16, Sochaczew, ul. Wojtówka 2D, Starachowice, ul. Wyszyńskiego.

3


drugi za

3<6=1< 1$%,$î

½ ceny

Ryż na mleku Riso 200g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,89 zł/op. kupując 2 op. 1,42 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,10 zł/kg

Nowy!

kupując 2 op.

Deser Danette 4 × 125g, różne rodzaje cena jedn. 11,98 zł/kg

284 zł

Tylko w

599

Propozycja podania

op.

Jogurt pitny Twist

Jogurty wysokobiałkowe Bakoma Men

400g, różne rodzaje cena jedn. 4,98 zł/kg

2,49

199

różne rodzaje cena jedn. np. op. 230g 9,96 zł/kg

-20%

Activia

Nowy!

-20%

195g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,89 zł/op. kupując 3 op. 1,67 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 8,55 zł/kg

kupując 3 op.

500 zł

op.

Serek Świeżuch

Monte Max

150g, waniliowy, cena jedn. 8,60 zł/kg

4 × 100g, cena jedn. 11,98 zł/kg

Kinder Mleczna Kanapka 4 × 28g + gratis 1 sztuka cena jedn. 39,71 zł/kg

1,59

1 4

29 op.

-18%

5,99

4

79

kpl.

-20%

556

kpl.

3 za 5

zł


Serek puszysty NaTurek

Serek Bieluch

140g, różne rodzaje kupując 1 op. 3,19 zł/op. kupując 3 op. 2,67 zł/op. cena jedn. przy zakupie 3 op. 19,05 zł/kg

150g, różne rodzaje kupując 1 op. 2,29 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 13,33 zł/kg

kupując 3 op.

800 zł

3 za 8

zł

Serek Wiejski Naturalny 200g, cena jedn. 8,95 zł/kg

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Ser Brie 125g oraz Camembert 120g, różne rodzaje kupując 1 op. 4,19 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 120g 21,17 zł/kg

kupując 2 op.

700 zł

2za 7

kupując 2 op.

400 zł

2za 4

zł

Mleko Świeże Łaciate 1l, 2% orazz 3,2%

zł

Osełka Śniadaniowa 270g, cena jedn. 7,37 zł/kg

2,79

179

239

Margaryna Rama Classic

Mleko UHT Kuchmistrza

op.

op.

2,59

1kg

1

99

1l, 2% oraz 3,2%

-23%

op.

Krem Śmietanowy Tesco 150g, różne rodzaje cena jedn. 19,93 zł/kg

3,69

8

00 op.

3,99

Śmietanka 42% 200g, cena jedn. 17,45 zł/kg

Nowy!

2

99

-25%

op.

2

99

-19%

op.

Mleko zagęszczone niesłodzone oraz niesłodzone light 500g, cena jedn. 6,58 zł/kg

Jaja Farmio od kur z wolnego wybiegu 10 szt., klasa wagowa L cena jedn. 0,69 zł/szt.

4,49 49

3

49 op.

-22%

9,99

6

99 op.

-30%

3,99

3

29

-18%

op.

5


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Ser Castello Danish Blue luz, cena jedn. 36,90 zł/kg

4,69

369

100g

Ser Cambozola luz, różne rodzaje cena jedn. 55,90 zł/kg

6,59

-15%

559

100g

Ser Brie

Arla Bloose

luz, cena jedn. 29,90 zł/kg

luz, cena jedn. 29,90 zł/kg

3,49

2

-21%

3,39

99

100g Ser Cheddar Vintage Kerrygold lub Red Kerrygold

299

100g

200g, cena jedn. 43,45 zł/kg

9,69

869 op.

www.temar.pl

Ser Dziugas luz, cena jedn. 49,90 zł/kg

6,59

4

99

-24%

100g

-18% Ser Bursztyn Szafir lub Rubin luz, cena jedn. 29,90 zł/kg

Ser Old Amsterdam

4,39

2

99

100g

luz, cena jedn. 89,90 zł/kg

10,99

899

100g

6

SERY DŁUGODOJRZEWAJĄCE

-32%


-29% Ser Rokpol luz, cena jedn. 26,90 zł/kg

1$-/(36=( Ć1,$'$1,( =$&=<1$ 6,Æ 2' 6(5$

3,79

269

100g Winogrona różowe luz

559

Ser Brie franscuski luz, cena jedn. 39,90 zł/kg

kg

4,59

399

100g

Ser Królewski z Sierpc Wędzony oraz Light

Ser Gouda Wędzona Maluta

luz, cena jedn. 19,90 zł/kg

luz, cena jedn. 18,90 zł/kg

Ser Lazur luz, różne rodzaje cena jedn. 29,90 zł/kg

4,19 2,69 2 69

1

99

2

-26%

100g

1

luz, cena jedn. 15,90 zł/kg

-28%

100g

Ser Jagna, Antek, Piórko

2,49

Ser Edamski

99

89

luz, cena jedn. 19,90 zł/kg

-24%

100g

Ser Kaaslander, Maasdamer, Emmentaler luz, cena jedn. 22,90 zł/kg

2,29

1

59

2,39

-31%

1

100g

Papryczki zielone lub czerwone nadziewane serkiem

99

-16%

100g

Figi Selection 100g, cena jedn. 69,90 zł/kg

150g, cena jedn. 36,60 zł/kg

3,29 5,99

5

49 op.

2

29

-30%

100g

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

699 op.

7


1$785$/1,( 2'3251,

Czosnek 3 szt., siatka

2

Cebula

99

luz

Imbir

op.

luz

kg

99 kg

Propozycja podania

9

149

Gruszki

Avocado

Kaki sharon

1kg, koszyk

szt. zt.

szt.

299

299

169

Seler korzeń

Marchew

Papryka k mix i

luz

luz dostępne również buraki luz 0,99 zł/kg

500g, cena jedn. 7,98 zł/kg

299

09999

399

Rośliny zielone mini mix*

Gerbera mix*

Amaryllis*

szt..

szt.,, 9cm

szt., 9cm

5699

899

op.

kg

399

szt.

8

* Cena nie zawiera osłonki ceramicznej.

szt.

kg

szt.

szt. szt

op.

szt.


-20%

SZLACHETNE WĘDLINY

-23%

Kiełbasa swojska wieprzowa lub drobiowo-wieprzowa pilzneńska luz, paczka cena jedn. 23,90 zł/kg

Szynka peklowana luz, cena jedn. 22,90 zł/kg 100g produktu wytworzono ze 102g mięsa

2,99

239

100g

100g

Propozycja podania

2

2,99

29

Kiełbasa wawelska

Wędzonka mistrza

Polędwica sopocka

luz, paczka cena jedn. 11,90 zł/kg

luz, paczka cena jedn. 15,90 zł/kg

luz, paczka, cena jedn. 16,90 zł/kg dostępna również Polędwica sopocka opocka drobiowo-wieprzowa Morliny luz 12,90 zł/kg g e N a s z in ny : Ċ d lli

1,75

1

19

-32%

100g

2,29

1

59

100g

Frankfurterki wędzone

Szynka mini dębicka

350g, cena jedn. 19,97 zł/kg g dostępny również luz 19,90 zł/kg

luz, cena jedn. 9,90 zł/kg

8,99

6

99

-22%

op.

-31%

luz, cena jedn. 19,90 zł/kg

1

99

100g

-30%

-15%

100g

250g, cena jedn. 13,16 zł/kg

1,49

0

99

-34%

100g

105g, cena jedn. 42,76 zł/kg

2,83

1

69

Parówki z szynki 92% mięsa

Kabanosy morlińskie: wyborne, z pieprzem, chilli

Kurczak gotowany

1,99

5,99

4

49 op.

-25%

4,49

3

29

-27%

op.

Boczek wędzony, parzony 140g, cena jedn. 21,36 zł/kg dostępny również Bekon klasyczny 100g, cena jedn. 29,90 zł/kg

4,49

2

99

-33%

op.

9


Propozycja podania

NAJLEPSZE MIĘSA Kiełbasa biała extra

Golonka wieprzowa przednia

340g cena jedn. 17,62 zł/kg

luz

799 kg

599 op.

Ćwiartka z kurczaka

Wołowina na pieczeń

luz

luz

4,99

-26%

369 kg

Mięso mielone wieprzowe z szynki

20,99

1899 kg

Kaczka pekin świeża paczka

500g, cena jedn. 13,98 zł/kg

7,99

9,99

699

899

op.

Mięso z udźca indyczego bez kości

Mięso mielone z indyka

luz

480g cena jedn. 14,56 zł/kg

16,99

1299 kg

10

kg

-23%

7,49

699 op.


0256.,( 232:,(Ć&, W tym tygodniu Tesco rozpieszcza morskimi smakami! Ryby to kopalnia składników odżywczych, zdrowego tłuszczu i minerałów. Do najpopularniejszych ryb pod naszą szerokością geograficzną należy śledź – wiele europejskich miast obchodzi nawet własne święto tej ryby! Odwiedź nas i rozsmakuj się w śledziu z miodem i rodzynka-

Filety śledziowe à la matjas solone

Filety śledziowe w sosach

luz, cena jedn. 11,90 zł/kg

500g, różne rodzaje cena jedn. 15,98 zł/kg

11,29 29

9,49

1

7

19

100g

Monsterki z dorsza

99

mi, filetach w sosie i filetach à la matjas. Matjas to śledź odławiany późną wiosną na akwenach Holandii. Wyróżnia się jędrnym mięsem, zazwyczaj serwuje się go ze świeżą cebulą. Ryba ta jest dla Holendrów tak ważna, że obchodzą oni festiwale, w ramach których świętują udane połowy. Jednym z nich jest np. Vlaardingen Herring Festival w Scheveningen. Tradycyjnie pierwszą beczkę matiasów sprzedaje się na aukcji charytatywnej. Smacznego!

Kalmary Pierścienie 250g, cena jedn. 21,96 zł/kg

-15%

op.

6,99

5

49

-21%

op.

np. Śledzik z miodem i rodzynkami 22,90 zł/kg 19,50 zł/kg

400g, cena jedn. 19,98 zł/kg dostępne również polędwiczki z kurczaka Monster 300g

Sałatki śledziowe, różne rodzaje, luz

9,99

7

99

-20%

-15%

op.

Brzuszki z łososia wędzone*

Filet z mintaja*

luz, cena jedn. 14,90 zł/kg

luz, 35% glazury

Filet z dorsza bałtyckiego Tesco 475g, cena jedn. 29,45 zł/kg

1,59

9,89

1

7

49

100g

99 kg

-19%

16,99

13

99

-18%

op.

* Oferta dotyczy sklepów z ladą rybną. Listę sklepów, w których obowiązuje oferta, znajdziesz na stronie www.tesco.pl.

11


Kalafior Tesco 450g, cena jedn. 5,76 zł/kg

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Warzywa na patelnię Proste Historie 450g, różne rodzaje cena jedn. 8,87 zł/kg

Marchewka Baby Tesco 450g, cena jedn. 6,64 zł/kg

4,99

2

59 op.

3,79

2

99

-21%

3

99

-20%

op.

op.

635 %8- 1$-/(36=<&+ 60$. : /$7$ Borówka amerykańska Tesco 300g, cena jedn. 23,30 zł/kg

Mieszanka owocowa Tesco

Maliny Tesco

450g, cena jedn. 11,09 zł/kg

300g, cena jedn. 16,63 zł/kg

8,99 5,99

4

99

-17%

op.

Fasolka szparagowa żółta Hortex

6

99

-22%

op.

499

Zupy mrożone Hortex* 450g, różne rodzaje kupując 1 op. 4,59 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,78 zł/kg

op.

Szpinak liście Hortex 450g, cena jedn. 8,87 zł/kg

450g, cena jedn. 8,87 zł/kg

5,49

3 12

99

-27%

op.

* Oferta nie dotyczy zupy grzybowej.

kupując 2 op.

7

00 zł

2za 7

5,39 zł

3

99 op.

-26%


Brokuły Bonduelle 400g, cena jedn. 9,98 zł/kg

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

Multipack lodów na patyku Oreo

o ile w gazetce nie określono inaczej

3 × 110ml, cena jedn. 30,27 zł/kg

Kurki Devaldano 250g, cena jedn. 27,96 zł/kg dostępne również podgrzybki i grzyby leśne

5,39

3

99

-26%

op.

8,99

6

Lody mleczne Grycan 500ml, różne smaki cena jedn. 14,98 zł/kg

9,99

7

49

-22%

99 op.

11,99

9

-17%

99 op.

Frytki do piekarnika 123 McCain 750g, cena jedn. 7,99 zł/kg Tylko 5% tłuszczu!

-25%

op.

8,49

5

-29%

99 op.

,

bezmiesne pysznosci , . dla kazdego Posiłek w stylu fit w kilka chwil! Paluszki warzywne to 100% naturalnego smaku bez sztucznych dodatków. Marchewka, groszek, miękki ser i złota chrupiąca panierka sprawią, że kto raz spróbuje, będzie do nich wracać!

-20%

Paluszki warzywne Tesco Meat Free 424g, cena jedn. 18,84 zł/kg

9,99

799 op.

Zabierz do domu odrobinę Italii! Lasagne z warzywami w sosie pomidorowym, z warstwą sera cheddar i białego sosu zabierze Cię w podróż śladami prawdziwego włoskiego smaku.

Lasagne warzywna Tesco Meat Free 375g, cena jedn. 23,97 zł/kg

9,99

899 op.

Pyszny pomysł na obiad bez wyrzutów sumienia. Idealne do domowych posiłków bezmięsne kotlety Tesco zaskakują miękkim i aromatycznym serowo-czosnkowym wnętrzem!

Kotlety Tesco Meat Free nadziewane serem z czosnkiem 250g cena jedn. 35,96 zł/kg

9,99

899 op.

13


Lody Manhattan

Pizza Rigga Dr. Oetker

1,4l, różne smaki cena jedn. 7,14 zł/kg

różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Pizza z szynką i pieczarkami 270g 14,78 zł/kg

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

15,49

999

o ile w gazetce nie określono inaczej

-35%

399

Ciasto francuskie XXL 375g, cena jedn. 10,64 zł/kg dostępne również Ciasto na tartę, 250g cena jedn. 15,96 zł/kg

op.

Krokiety

4,49 op.

Pizza Hilton

1kg, różne rodzaje dostępne również pierogi 1kg

380g, różne rodzaje cena jedn. 21,03 zł/kg

4,95

3

-19%

99 op.

Jogurt Sojowy Polsoja

10,99

8

39

2 × 125g, różne rodzaje, cena jedn. 23,96 zł/kg

-24%

9,99

7

op.

99 op.

Szpinak siekany Frosta

Danie Mexican Chicken Frosta 500g, cena jedn. 21,42 zł/kg

-20%

450g, cena jedn. 6,20 zł/kg

6,99

599 op.

Złote paluszki rybne Frosta 300g, cena jedn. 22,63 zł/kg

Wszystkie produkty Frosta

13,39

10

71

-20%

op.

Wszystkie produkty Frosta

8,49

6

-20%

79 op.

Wszystkie produkty Frosta

3,49

2

79 op.

Kwaśnica z kiszoną kapustą, wędzonym boczkiem i ziemniakami

Noga z kaczki

299

100 g

499

-20%

399

350 ml

szt.

MODUŁ BISTRO

Oferta nie dotyczy hipermarketów w Inowrocławiu, Kaliszu (ul. Wojska Polskiego), Mielcu, Nowym Sączu, Rudzie Śląskiej, Łodzi (ul. Widzewska), Wrocławiu (ul. Paprotna), Tarnowie, Sochaczewie i Starachowicach.

14


Dowolne napoje Pepsi

Wody Aquarel 7 × 500ml + gratis 500ml

4 × 2l, cena jedn. 1,87 zł/l

cena jedn. 2,38 zł/l

19,96

14

99

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

-24%

o ile w gazetce nie określono inaczej

8

Oranżady Hellena 1,25l cena jedn. 1,91 zł/l

kpl.

33

kpl.

Soki Tymbark

Napoje Hortex

1l, jabłko, banan, multiwitamina, pomidor kupując 1 op. 4,29 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 2,50 zł/l

1,75l różne rodzaje kupując 1 op. 3,49 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 1,43 zł/l

2,69

239 op.

+

gratis

Nestea napój herbaciany

kupując 2 op.

500 zł

2za 5

1,5l kupując 1 op. 4,39 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 2,33 zł/l

kupując 2 op.

500

zł

Wody Soczyste niegazowane Żywiec Zdrój

zł

2za 5

zł

Woda Muszyna kupując 2 op.

0,5l, cena jedn. 3,38 zł/l

700 zł

2za 7

zł

Coca-Cola

1,5l kupując 1 op. 1,49 zł/op. kupując 6 op. 1,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 6 op. 0,67 zł/l

2 × 2l, różne rodzaje cena jedn. 2,00 zł/l

1,99

169 op.

Konfitura Łowicz 240g, wybrane rodzaje cena jedn. 17,46 zł/kg w promocji nie bierze udziału konfitura o smaku jagodowym

kupując 6 op.

-15%

600 zł

8,89

7

99

6 za 6

zł

Miód wielokwiatowy słoik z klamrą 1,4kg, cena jedn. 15,71 zł/kg

kpl.

Masa Krówkowa Bakalland 460g, różne rodzaje cena jedn. 10,63 zł/kg

4,79

5,79

4

4

19 op.

89 op.

-16%

31,99

21

99

-31%

op.

15


HIT 0,(6,²&$ Ser plastry Serenada

Jogurt kremowy Fantasia

135g, różne rodzaje kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 22,22 zł/kg

92-122g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,69 zł/op. kupując 4 op. 1,25 zł/op. cena jedn. przy zakupie 4 op. 10,25 zł/kg

Oferta handlowa ważna do 30.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej Actimel 8 × 100g, różne rodzaje cena jedn. 10,00 zł/kg

2za 6

kupując 2 op.

600

Nowy! kupując 4 op.

Tylko

zł

zł

w

500 zł

4 za 5

zł

Jaja

Margaryna Optima Cardio Potas +

kl. wagowa M, 30 szt. cena jedn. 0,27 zł/szt. Konkurs z rebusem na odwrocie etykiety

400g, cena jedn. 29,98 zł/kg dostępna również Margaryna Optima Cardio 400g

9,89

8

00

-19%

kpl.

Mleko UHT Łaciate 2% 1l

13,99

7

16,99

-43%

99

11

op.

Krewetki Blanszowane 400g, 31-40, cena jedn. 59,98 zł/kg

99

-29%

op.

Kabanosy

3,09

1

99

-36%

op.

450g, różne rodzaje cena jedn. 22,20 zł/kg dostępny również luz 21,90 zł/kg

Koreczki lub filety śledziowe Mors 480g, różne rodzaje cena jedn. 17,69 zł/kg

32,99

23

99 op.

Ziemniaki Tesco 7,5kg, niemyte cena jedn. 0,80 zł/kg

18,99

-27% 10,99

849 op.

-23%

9

99

-47%

op.

Flaczki wołowe krojone luz

Pomelo luz

13,99

5 16

99 op.

3

49 kg

9

99 kg

-29%


Oferta handlowa ważna do 30.11.2016 r.,

Ptasie Mleczko Wedel 380g, różne rodzaje cena jedn. 26,29 zł/kg

o ile w gazetce nie określono inaczej

Pierniki precle 1kg

Płatki Nestlé 500g, Cini Minis, Cookie Crisp, Chocapic, Nesquik, Cheerios miodowe, Lion cena jedn. 13,98 zł/kg dostępne również Batony Nestlé 7+1 gratis Nesquik, Cini Minis, cena jedn. 34,95 zł/kg

10,99

10,99

999

899

Kawa Jacobs

Herbata Lipton piramidki

Majonez dekoracyjny Winiary

Cronat, Gold, Cronat Crema 200g, cena jedn. bez karty CC 89,95 zł/kg cena jedn. z kartą CC 84,95 zł/kg dostępne również: Kawa Jacobs Krönung 500g ziarnista, mielona cena jedn. bez karty CC 35,98 zł/kg cena jedn. z kartą CC 33,98 zł/kg Kapsułki Tassimo, różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. dla Tassimo Caffe Crema XL 132,8g 135,47 zł/kg, cena jedn. z kartą CC 127,94 zł/kg

różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 7,49 zł/op. kupując 2 op. 3,75 zł/op. cena jedn. dla np. Lipton 20 tb. × 1,7g 110,29 110 0 ,,29 9 zł/ zł/kg

700ml, cena jedn. 9,99 zł/l

op.

-18%

7,99

699 op.

op.

8,59 22,99 kupując 2 op.

17 1699 99

7

op.

z

49 zł

2 1

w cenie

Wielkopolski olej rzepakowy

op.

zł

4 × 500ml, puszka, vol. 5,2% kupując 1 kpl. 12,99 zł/kpl. kupując 2 kpl. 9,00 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 4,50 zł/l

2 1

w cenie

5,45

469 Napoje Coca-Cola

2l, kupując 1 op. 3,69 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 1,25 zł/l

1l, różne smaki kupując 1 op. 3,89 zł/op. kupując 3 op. 2,59 zł/op.

500 zł

2za 5

zł

kupując 2 kpl.

op.

Napój Costa

kupując 2 op.

½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

Piwo EB

400g, kupując 1 op. 2,99 zł/op. kupując 2 op. 1,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 3,75 zł/kg

299

op.

1$:(7 7$.$ ,/2ĝû 6=.2'=, ='52:,8 .2%,(7 : &,Ąĩ< , -(67 1,(%(=3,(&=1$ '/$ KIEROWCÓW

1l

Pomidory podłużne bez skórki w sosie pomidorowym

kupując 2 op.

699

kupując 3 op.

778 zł

1800 zł

2za 18

zł

Piwo Żubr 4 × 500ml, puszka, vol. 6,0% kupując 1 kpl. 9,39 zł/kpl. kupując 2 kpl. 8,50 zł/kpl. cena jedn. przy zakupie 2 kpl. 4,25 zł/l max. 18 kpl.

3 2

w cenie

kupując 2 kpl.

1700 zł

2za 17

zł

17


HIT 0,(6,²&$ Lego City Wyspa rabusiów 60131

Lalka Barbie w kabriolecie

Oferta handlowa ważna do 30.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej Lego Duplo Zestaw kreatywny 10618

99,99

99,99

69

-30%

6999

-30%

99 op.

Lego Star Wars Wyrzutnia Droid 75085

op.

Moja pierwsza lalka Sofia

99,99

69

99

-30%

op.

Lego Friends Limuzyna gwiazdy 41107

119,00

99,99

69

-32%

7999

-30%

99 op.

5 rat

szt.

Zestaw karafka i 4 kieliszki do wina

99,99

6999

-30%

op.

80 83 miesięcznie

Frytownica Tefal FX100015 frytownica niskotłuszczowa, funkcje: smażenia, grillowania, opiekania, pieczenia, pojemność koszyka: 0,8kg, regulacja temperatury: max. 200°C, kosz i patelnię można myć w zmywarce

Zestaw do czyszczenia Vileda zestaw zawiera: mop Ultramax z trzyczęściowym drążkiem oraz wiaderko wraz z wyciskaczem

69,99

49

99

kpl.

5 rat

799,00

-28% 129,99 80 63 miesięcznie

Zestaw garnków Tefal Intuition

8999

-30%

419

2 szt.

10 elementów

szt.

10 rat

kpl.

Dywaniki samochodowe PVC Amond

90 83 miesięcznie

Akai LET32FHD3283 32" Full HD LED TV

(8 32 0c " m )

32"=80cm, rozdzielczość: 1920 × 1080 px, 3 × HDMI, 1 × USB, 1 × SCART, DVB-T/C tuner, klasa energetyczna A+

3 Klasa energ.

479,00

31900

kpl.

18

-47%

00

-33%

48,99

3249

kpl.

83900

szt.

A+


Koncentrat do płukania Silan 2l, różne rodzaje, cena jedn. 5,00 zł/l dostępny również koncentrat do płukania Silan 1,8l, cena jedn. 5,55 zł/l oraz Silan Soft Oil 1,5l, cena jedn. 6,66 zł/l, różne rodzaje

Oferta handlowa ważna do 30.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Żele pod prysznic Dove

Dezodoranty Adidas C&C, C&D 40-150ml, różne rodzaje cena jedn. 150ml 46,60 zł/l dostępny również Żel pod prysznic Adidas prys 400ml 7,99 zł/op.

500ml, 400ml, różne rodzaje cena jedn. np. op. 500ml 16,98 zł/l

10,99

699 op.

Pieluchy Pampers Box

15,49

9

99

-36%

op.

14,69

849 op.

Szampon do włosów Schauma

Mleko Bebiko

różne rodzaje, cena jedn. bez karty CC: Midi 126 szt. 0,60 zł/szt., Maxi 106 szt. 0,71 zł/szt., Maxi+ 96 szt. 0,78 zł/szt., Junior 87 szt. 0,86 zł/szt. cena jedn. z kartą CC: Midi 126 szt. 0,58 zł/szt., Maxi 106 szt. 0,69 zł/szt., Maxi+ 96 szt. 0,76 zł/szt., Junior 87 szt. 0,84 zł/szt.

800g, cena jedn. 33,74 zł/kg oferta nie dotyczy mleka początkowego

400ml cena jedn. 14,98 zł/l

7499 7299 op.

7,99

599

-25%

op.

z

35,19

2699 op.

Płyn do prania Woolite

Kapsułki do prania Ariel

4,5l, różne rodzaje cena jedn. 5,11 zł/l

38 szt., różne rodzaje, cena jedn. 0,79 zł/szt. dostępne również: Proszek do prania Ariel 3,75kg, różne rodzaje, cena jedn. 8,00 zł/kg Żele do prania Ariel 3,25l, różne rodzaje cena jedn. 9,23 zł/l

op.

50x P

RANIE

38x P

42,99

22

99

-47%

op.

Ręcznik kuchenny papierowy Tesco Jumbo 1 rolka, dostępne również ręczniki Tesco 2 rolki w cenach: 3,99 zł/op. i 3,00 zł/op.

RANIE

46,99

29

-36%

99 op.

Papier toaletowy Velvet

Karma mokra dla kota Whiskas

16 rolek, 3-warstwowy, rumiankowy i biały cena jedn. 0,78 zł/szt.

24 × 100g, cena jedn. 9,16 zł/kg dostępna również Karma sucha dla kota Whiskas 3,8kg 39,99 zł/op. 25,99 zł/op.

11,99

19,99

29,99

8

12

21

99 op.

49 op.

99

-26%

op.

19


Czekoladki MilkyWay magic stars

Bombonierka Toffifee

100g, kupując 1 op. 9,99 zł/op. kupując 2 op. 6,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 60,00 zł/kg

375g, cena jedn. 53,31 zł/kg

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Czekolada Alpen Gold kupując 2 op.

12

00 zł

2za 12

zł

80-90g, różne rodzaje promocja nie dotyczy czekolad Alpen Gold bombolada 80g mleczna i biała kupując 1 op. 2,79 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. np. czekolady 90g 22,22 zł/kg

23,67

19

99

-15%

op.

Czekolada Wawel

Box cukierków Tofflairs Wawel

3 × 100g, różne rodzaje cena jedn. 19,97 zł/kg

650g, cena jedn. 30,75 zł/kg

kupując 2 op.

400 zł

2za 4

zł

Czekolada Wedel 90-100g, różne rodzaje kupując 1 op. 2,89 zł/op., kupując 2 op. 2,50 zł/op., cena jedn. przy zakupie 2 op. np. czekolady 100g 25,00 zł/kg

7,77

5

99

-23%

24,99

19

99

-20%

op.

Batony Minis 170g, różne rodzaje kupując 1 op. 6,99 zł/op. kupując 2 op. 5,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 29,41 zł/kg

op.

Figurka Mikołaj Merci 60g, cena jedn. 116,50 zł/kg

kupując 2 op.

500 zł

2za 5

zł

Wafle Knoppers minis 200g, cena jedn. 64,95 zł/kg

8,99

699

kupując 2 op.

-22%

1000 zł

op.

Baton Lion 4+1 Gratis

2za 10

zł

Cukierki M&M’s

210g, kupując 1 op. 4,19 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 16,67 zł/kg

16,59

12

99

-21%

20 × 20g, 20 × 17g, kartonik cena jedn. 44,09 zł/kg

op.

Chałwa Sultan 1kg, różne rodzaje

kupując 2 op.

7 20

00 zł

2za 7

zł

11,90

10

19,99

99 op.

14

99 op.

-25%


Kawa ziarnista Jacobs

Kawa ziarnista Dallmayr

1kg, różne rodzaje

1kg, różne rodzaje

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Kawa Tchibo Gold Selection Crema

69,99

49

99

-28%

op.

74,99

180g, cena jedn. 99,94 zł/kg Kawa Tchibo Family 200g, cena jedn. 89,95 zł/kg

59

99

-20%

op.

Kawa Mocca Fix Gold

Herbata ziołowa Bifix

250g, cena jedn. 31,96 zł/kg

20 tb., różne rodzaje cena jedn. np. Mięta 20 tb. × 2g 74,75 zł/kg

22,49

17

99

-20%

op.

Herbata Lipton 100 tb. × 2g, cena jedn. 69,95 zł/kg

3,39

299 op.

8,49

799

Zestawy herbat Malwa czarne, zielone, owocowe

op.

różne rodzaje i gramatury cena jedn. dla np. zestaw herbat czarnych 45g 177,55 zł/kg dostępny również zestaw herbat owocowych Malwa 69g 14,99 zł/op.

Herbaty zielone Teekanne różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. Herbata zielona malina-żurawina 24 tb. × 1,75g 106,90 zł/kg

14,39

1399 op.

Pierniki Tago 800g, glazurowane i z nadzieniem cena jedn. 12,49 zł/kg

799 op.

4,99

4

49

Ciastka wielozbożowe Tesco 300g, różne rodzaje cena jedn. 16,63 zł/kg

op.

Ciastka Milka Premium różne rodzaje i gramatury cena jedn. np. 184g 27,12 zł/kg

6,99

4

99 op.

-29%

5,99

9

99 op.

4

99

-16%

op.

21


Makaron Barilla

Płatki kukurydziane

wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. np. makaronu Spaghetti 500g 6,98 zł/kg

600g, cena jedn. 11,65 zł/kg

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Ryż Uncle Ben’s

4,59

3

49

-23%

4 × 125g, długoziarnisty i pełnoziarnisty cena jedn. 11,58 zł/kg

7,39

699 op.

Przyprawy Prymat z dosypką + gratis 20%

op.

wybrane rodzaje i gramatury cena jedn. np. czosnku granulowanego 20g (+20% gratis) 49,58 zł/kg

Płatki Fitness 425g, różne rodzaje cena jedn. 18,80 zł/kg

6,79

579 op.

8,99

7

99

Przyprawa Kucharek 500g + gratis 100g, cena jedn. 8,65 zł/kg

op.

Przyprawa do mięs Vegeta

dostępna również Przyprawa Kucharek 200g + gratis 40g w cenie 2,19 zł/op.

170g, cena jedn. 23,47 zł/kg

1

19 op.

Cukier Puder Królewski 400g

5,89

3

99

-32%

op.

Inka Bio rozpuszczalna kawa orkiszowa z cykorią

5

19

+

gratis

op.

2,09

179

Mąka Tortowa Królowa 1kg

op.

100g, cena jedn. 109,90 zł/kg

Kasza gryczana biała Sante 350g, cena jedn. 11,40 zł/kg

12,99

2,29

1099 op.

22

169 op.

-26%

4,99

399 op.

+

gratis


Ogórki konserwowe Tesco

Jabłka prażone Tesco

860g, cena jedn. 7,09 zł/kg

700g, cena jedn. 5,99 zł/kg dostępne również Jabłka prażone z brzoskwinią 7,99 zł/szt.

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

3,49

o ile w gazetce nie określono inaczej

3199

419

Wiśnie drylowane Tesco 680g, cena jedn. 8,81 zł/kg

op.

4,79 op.

Passata pomidorowa Classica

Musztarda Roleski

680g, kupując 1 op. 5,99 zł/op. kupując 2 op. 5,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,30 zł/kg

240g, różne rodzaje cena jedn. 8,33 zł/kg

7,99

5

99

-25%

op.

Pomidory suszone Ole! kupując 2 op.

1000 zł

2za 10

270g, różne rodzaje cena jedn. 46,60 zł/kg

PEWNIAK

200

zł

op.

Ketchup Kotlin

Pasztet Profi

450g, łagodny, pikantny kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,78 zł/kg

131g, różne rodzaje kupując 1 op. 1,59 zł/op. kupując 2 op. 1,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 11,45 zł/kg

7,99

699 op.

Sos Dawtona 550g, różne rodzaje kupując 1 op. 3,49 zł/op. kupując 2 op. 3,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 5,46 zł/kg

kupując 2 op.

kupując 2 op.

7

00 zł

300 zł

2za 7

kupując 2 op.

250g, kupując 1 op. 3,49 zł/op. kupując 2 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy pr zakupie 2 op. 8,00 zł/kg

zł

Zupy Amino

zł

Majonez Tarsmak

2za 3

600 zł

2za 6

zł

różne rodzaje i gramatury kupując 1 op. 1,29 zł/op. kupując 5 op. 1,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 5 op. np. Zupa błyskawiczna Rosół Amino 58g 17,24 zł/kg KUCHNIA POLSKA

Bulion Kucharek kurczak, wołowy 180g, kupując 1 op. 2,89 zł/op. kupując 2 op. 2,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 13,89 zł/kg

kupując 2 op.

400 zł

2za 4

zł

kupując 2 op.

500 zł

2za 5

zł

kupując 5 op.

500 zł

5 za 5

zł

23


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO 1$:(7 7$.$ ,/2ĝû 6=.2'=, ='52:,8 .2%,(7 : &,Ąĩ< , -(67 1,(%(=3,(&=1$ '/$ .,(52:&Ï: Piwo Żywe

Piwo Namysłów Pils

Piwo Žatecký Gus

500ml, butelka bezzwrotna, vol. 6,2% cena jedn. 5,98 zł/l

4 × 568ml, puszka, vol. 6,0% cena jedn. 3,96 zł/l

1l, puszka, vol. 4,6%

3,99

299

6,99

-25%

op.

10,00

Piwo Redd’s

899

4 × 500ml, różne smaki, puszka, vol. 4,5% cena jedn. 5,50 zł/l

599 op.

Piwo Żywiec Warianty: APA, Saison, Porter

kpl.

500ml, butelka zwrotna, vol. 5,9-9,5% kupując 1 op. 3,99 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 7,00 zł/l

Piwo Łomża Export 500ml, butelka bezzwrotna vol. 5,7% kupując 1 op. 2,59 zł/op. kupując 4 op. 2,00 zł/op. cena jedn. przy zakupie 4 op. 4,00 zł/l

14,99

1099

kpl.

kupując 4 op.

800

Piwo Carlsberg 4 × 500ml, puszka, vol. 5,0% cena jedn. 5,50 zł/l

2za 7

kupując 2 op.

-26% zł

4 za 8

zł

Piwo Warka Radler

700

zł

zł

Piwo Lech Free 6 × 330ml, różne smaki, butelka bezzwrotna, vol. do 0,5% cena jedn. 5,05 zł/l

4 × 500ml, puszka, vol. 0,0% cena jedn. 5,50 zł/l

12,69

13,49

15,99

10

10

9

99

kpl.

kpl.

99

-37%

kpl.

Paluszki słone Lajkonik

Chipsy Crunchips X-Cut

Chipsy Lay’s

300g kupując 1 op. 3,79 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 11,67 zł/kg

225g, różne rodzaje cena jedn. 16,40 zł/kg

140g, 150g, różne rodzaje cena jedn. np. op. 150g 23,93 zł/kg

kupując 2 op.

7 24

99

00 zł

2za 7

zł

5,89

3

69 op.

-37%

359 op.


Krem Bepanthen

Danie BoboVita

100g, cena jedn. 379,90 zł/kg

190g, cena jedn. 21,26 zł/kg

5,39

46,99

37

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

99 op.

o ile w gazetce nie określono inaczej

4

-25%

04 op.

Pieluchomajtki Pampers Carry Pack

Chusteczki Velvet

różne rodzaje cena jedn. 1,00 zł/szt.

64 szt., kupując 1 op. 6,99 zł/op. kupując 2 op. 3,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 0,05 zł/szt.

Kosmetyki Himalaya dla dzieci

-20%

26,99

2399 op.

4 × 100g, różne rodzaje kupując 1 op. 6,99 zł/op. kupując 2 op. 5,50 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 13,75 zł/kg

kupując 2 op.

1100 zł

kupując 2 op.

zł

750g, różne rodzaje cena jedn. 9,32 zł/kg

2 1

w cenie

699

Karma sucha dla kota Pet Specialist

Karma mokra dla kota Felix

Karma mokra dla psa Brunos 1240g, cena jedn. 3,14 zł/kg

2za 11

4,39 zł

Karma sucha dla kota Friskies 1,5kg, cena jedn. 8,66 zł/kg dostępna również karma sucha dla kota Friskies 1,7kg w tej samej cenie

9,99

6

99

-30%

389 op.

Karma sucha dla psa Brunos 10kg, cena jedn. 2,40 zł/kg

op.

Żwirek silikonowy Gatto Bello 2,5l, cena jedn. 3,20 zł/l

15,99

1299 op.

-18%

9,99 99

799 op.

-20%

26,99

2399 op.

25


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

WSZYSTKIE PRODUKTY AIR WICK

-30%

Oferta handlowa ważna od 2.11.2016 do 30.11.2016

POCZUJ RADOŚĆ. P OCZUJ GLADE. POCZUJ Glade® by Brise® Odświeżacz powietrza

Aerozol 300ml, różne rodzaje

Automatic spray urządzenie lub zapas 269ml, różne rodzaje

Discreet electric urządzenie lub zapas

Świeca 120g, różne rodzaje

8g, różne rodzaje

Oferta handlowa ważna od 2.11.2016 do 30.11.2016

26

-30%


np. Chusteczki Velvet Box

Płyn do mycia naczyń Ludwik

170 szt., cena jedn. 0,03 zł/szt.

1,5kg, różne rodzaje, cena jedn. 3,79 zł/kg dostępne również Tabletki do zmywarek Ludwik 90 szt. oraz 100 szt. 29,99 zł/op.

Chusteczki Velvet, różne rodzaje

6,49

4

87

-25%

op.

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

7,49

5

Tabletki do zmywarek Somat 60 szt., 84 szt.,110 szt. cena jedn. 0,47 zł/szt.

69

-32%

op.

Proszek do prania Surf 4,2kg, różne rodzaje, cena jedn. 6,66 zł/kg dostępne również Kapsułki i Płyny do prania Surf

44,99

27

-37%

99 op.

Płyn Sidolux Expert

Ręcznik kuchenny Velvet Najdłuższy

500ml, różne rodzaje cena jedn. 15,98 zł/l

2 rolki, cena jedn. 3,00 zł/szt.

46,99

27

99

-40%

op.

Płyn do WC Tesco 1,25ml, różne rodzaje cena jedn. 3,99 zł/l

9,79

7

99

-18%

op.

6,99

5

99

-16%

op.

Koncentrat do płukania Coccolino 2l, różne rodzaje, cena jedn. 5,50 zł/l dostępny również koncentrat do płukania Coccolino 1,5l różne rodzaje cena jedn. 7,33 zł/l

5,79

4

99

-16%

op.

Płyn uniwersalny Sidolux 1l, różne rodzaje

17,99

10

99 op.

-39%

5,89

4

99

-15%

op.

27


np. L’Oréal Paris Nutri-Gold nawilżająca terapia odżywcza na noc/na dzień

np. Bielenda Aktywna Regeneracja 60+ Regenerujący krem przeciwzmarszczkowy na dzień SPF 10

50ml, cena jedn. 459,80 zł/l

50ml cena jedn. 239,80 zł/l

Kremy do twarzy L’Oréal Paris minimum

34,99

22

99

-30%

op.

np. Kolastyna Moc Hialuronu 50+ ujędrniający i redukujący zmarszczki krem na dzień SPF 15

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

np. Celia Kolagen przeciwzmarszczkowy krem półtłusty z oliwką na dzień i na noc 50ml, cena jedn. 85,80 zł/l

50ml, cena jedn. 319,80 zł/l

Kremy do twarzy Kolastyna minimum

21,99

15

99

-20%

4

np. Lirene Formuła Młodości 55+ napinająco-odżywczy krem z białą perłą na dzień/na noc 50ml, cena jedn. 379,80 zł/l

27,29

15

99

-20%

op.

18

99

400ml, cena jedn. 39,98 zł/l

16,69

-20%

99 op.

np. Vaseline Intensive Care 400ml, różne rodzaje cena jedn. 37,48 zł/l

-20%

np. Nagietkowe mleczko oczyszczające do cery suchej Mleczka, i normalnej toniki 200ml płyny cena jedn. micelarne 29,95 zł/l Ziaja minimum

5

Garnier seria Czysta Skóra minimum

op.

7,89

np. Neutrogena Głęboko nawilżająca kremowa emulsja do ciała

200ml cena jedn. 49,95 zł/l

9 Kremy do twarzy Lirene minimum

400ml, cena jedn. 39,98 zł/l

-20%

op.

op.

np. Płyn micelarny przeciw przesuszaniu lub Płyn micelarny optymalna tolerancja

21,99

11

99

-20%

29

op.

Produkty do pielęgnacji twarzy Mixa minimum

16,99

np. Garnier Czysta Skóra Active żel do twarzy odblokowujący pory Produkty do pielęgnacji twarzy Celia

5,39

Kremy do twarzy Bielenda minimum

99

-20%

op.

Balsamy i kremy do ciała Vaseline minimum

19,79

14

99

-20%

op.

np. Scholl Velvet Smooth Elektroniczny pilnik do stóp z kryształkami diamentu

Long 4 Lashes serum przyspieszające wzrost rzęs lub brwi 3ml, cena jedn. 16663,33 zł/l

Produkty do pielęgnacji ciała Neutrogena minimum

23,19

15 28

99 op.

-30%

Produkty do pielęgnacji stóp Scholl minimum

79,99

49

99 op.

-37%

189,99

119

99 op.

-30%


Szampon do włosów Dove Advanced

Farba do włosów Joanna Naturia Color

250ml, cena jedn. 75,96 zł/l dostępna również odżywka 250ml w promocyjnej cenie 16,99 zł/szt.

22,49

18

99

-15%

op.

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

6,99

4

Szampon do włosów H&S 400ml, cena jedn. 32,48 zł/l dostępne również op. 360ml

99

-28%

op.

Szampon do włosów Yego 300ml cena jedn. 16,63 zł/l

13,99

1299 op.

Guma do stylizacji włosów Joanna

5,99

100g, cena jedn. 59,90 zł/kg dostępne również Pasta 90g, Żel 150g, Brylantyna 150g

4

99

-16%

op.

Krem do twarzy Ziaja Yego 50ml, cena jedn. 119,80 zł/l

7,79

5

-23%

99 op.

Maszynka do golenia Gillette Fusion Flexball manual dostępna również Power 59,99 zł/szt. oraz Żel do golenia Fusion 200ml 12,99 zł/op.

Balsam po goleniu Bond 100ml, cena jedn. 79,90 zł/l dostępna również woda po goleniu

7,69

5

99

-22%

op.

Maszynka do golenia męska BIC Flex easy

9,59

799

-16%

3 szt., cena jedn. 0,36 zł/szt. dostępna również Flex 3 w promocyjnej cenie 9,99 zł/op.

op.

Maszynka do golenia Wilkinson Sword Xtreme3 Sensitive 4 szt., jednorazowe cena jedn. 2,97 zł/szt.

59,99

49

99 op.

-16%

16,99

11

89 op.

-30%

19,99

16

99

-15%

op.

29


Dezodorant STR8 DNS

Dezodorant STR8 DNS 150ml, różne rodzaje cena jedn. 53,27 zł/l

85ml, różne rodzaje cena jedn. 152,82 zł/l

16,99

12,99

799 op.

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Mydło w płynie Luksja

Żel pod prysznic STR8

750ml, różne rodzaje, zapas cena jedn. 8,00 zł/l

400ml kupując 2 op. 6,49 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 16,24 zł/l

1299 op.

2 1

kupując 2 op.

w cenie

1299 zł

6

00 op.

Żele pod prysznic Palmolive 2 × 250ml, cena jedn. przy zakupie 2 op. 5,00 zł/l

Zestaw dezodorantów Rexona 2 × 150ml, różne rodzaje cena jedn. 43,30 zł/l

-30 %

11,00 14,99

1299

kpl.

999

kpl.

Płatki kosmetyczne Cleanic

Płyny do kąpieli Apart

2 × 100 szt., cena jedn. 0,03 zł/szt.

750ml, różne rodzaje cena jedn. 9,32 zł/l

Patyczki do uszu Cleanic 320 szt., cena jedn. 0,01 zł/szt.

PEWNIAK

PEWNIAK

8,99

300

600

699

op.

30

kpl.

op.


Płyn do płukania ust Elmex Junior

Pasty do zębów Colgate Max

400ml, cena jedn. 37,48 zł/l dostępne również inne rodzaje w obniżonych cenach

2 × 125ml, różne rodzaje cena jedn. 39,96 zł/l

12,99 19,99

14

99

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

-25%

o ile w gazetce nie określono inaczej

9

99

-23%

kpl.

Pasta Colgate Sensitive Pro Relief 75ml kupując 1 op. 11,69 zł/op., kupując 2 op. 5,84 zł/op. cena jedn. przy zakupie 2 op. 77,93 zł/l dostępne również pasty Max Cavity Protection 75ml

op.

Pasta Parodontax 75ml, różne rodzaje cena jedn. 119,87 zł/l

2 1

kupując 2 op.

10,99

8

99

w cenie

1169 zł

-18%

op.

Żel do zębów o smaku gumy balonowej Maziajki 50ml, cena jedn. 79,80 zł/l

Pasta do zębów Meridol 75ml, cena jedn. 173,20 zł/l dostępny również płyn do płukania ust w obniżonej cenie

Pasta do zębów Vademecum Junior 50ml, cena jedn. 99,80 zł/l dostępne również inne rodzaje pasty Vademecum w obniżonych cenach

4,99 5,99

4

99

-16%

399

-20%

1299 op.

op.

Płyn do higieny intymnej AA 300ml, cena jedn. 33,30 zł/l dostępne również inne rodzaje w cenie 9,99 zł/op.

op.

14,99

Wkładki higieniczne Bella Panty Intima

Pasta do zębów Himalaya Dental Cream 100ml, cena jedn. 79,90 zł/l dostępne również inne rodzaje past Himalaya 7,99 zł/op.

20 szt., cena jedn. 0,15 zł/szt. dostępne również inne rodzaje w obniżonych cenach

4,49

2

99 op.

-33%

12,99

9

99 op.

-23%

10,99

7

99

-27%

op.

31


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

Komplet fartuszek kuchenny + czapka dla dziewczynki

o ile w gazetce nie określono inaczej

dostępny również dla chłopca

Kokilki ceramiczne 2 szt. dostępne również naczynie do tarty ceramiczne białe 25cm 12,99 zł/szt. 8,99 zł/szt.

Misa szklana Termisil 26cm

15,99

11

49

-28%

kpl.

19,99

12

99

szt.

6,99

4

99

-28%

kpl.

Forma silikonowa do pieczenia ciasteczek

Taca pieczeniowa Go Cook

kształt: motyl, auta

40 × 29cm

17,99

12

-30%

49

szt. Blacha do chleba Korona

12 szt.

30,5cm

13

99

1999

szt.

Forma na muffiny Korona

19,99

-30%

szt.

11,99

8

-29%

49

szt.

Tortownica okrągła

Blacha do pieczenia Go Cook

24cm, dostępna również Forma do ciasta 39 × 23,5 × 7cm 6,49 zł/szt. 4,99 zł/szt.

35 × 25cm, dostępna również Blacha do pieczenia 40 × 33cm 24,49 zł/szt.

11,49

8 32

-35%

99

szt.

-21%

1849

szt.


Dzbanek Brita Aluna

Naczynie żaroodporne Termisil

+ 3 wkłady

5,1l

79,99

69

99

szt.

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

38,99

26

Zestaw naczyń żaroodpornych 5 szt., dostępny również zestaw naczyń żaroodpornych 9 szt. 86,99 zł/kpl. 59,99 zł/kpl.

99

-30%

szt.

Pojemnik na żywność Tesco 1,1l

57,99

39

12,49

-31%

99

8

kpl.

Zestaw 3 pojemników na żywność Tesco

69

-30%

szt.

Zestaw 3 pojemników na żywność Tesco

450ml, 900ml, 2l, zielony lub fioletowy

450ml, 900ml, 2l

29,99

19

-33%

99

kpl.

29,99

19

99

-33%

kpl.

Garnki emaliowane 1. Garnek emaliowany głęboki z pokrywką 24cm 64,49 zł/szt. 31,99 zł/szt. 2. Garnek emaliowany z pokrywką 24cm 53,99 zł/szt. 26,99 zł/szt. 3. Garnek emaliowany głęboki z pokrywką 20cm 47,49 zł/szt. 23,99 zł/szt. 1 4. Garnek emaliowany z pokrywką 20cm 40,99 zł/szt. 19,99 zł/szt.

2

3 4

-50% 33


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

5 rat

80 33 miesięcznie

Patelnia ceramiczna Tefal 20cm, dostępne również inne rozmiary

Zestaw 2 patelni Tefal Meteor 21cm i 28cm

229,00

169

-26%

00

kpl.

5 rat

89,99 80 55 miesięcznie

Zestaw garnków Tefal Intuition 6 elementów

399,00

-30%

27900

kpl.

65

-26%

99

szt.

Naczynie żaroodporne Green Pan 20cm, dostępne również: Naczynie żaroodporne Green Pan 24cm 99,99zł/szt. 89,99 zł/szt. Garnek żaroodporny Green Pan 24cm 89,99 zł/szt. 79,99 zł/szt.

79,99

6999

szt.

Patelnia Go Cook Profi

Garnki Go Cook

28cm, dostępne inne rozmiary

1. Rondel Go Cook Measure & Pour 20cm 75,99 zł/szt. 2. Garnek Go Cook Measure & Pour 24cm 96,99 zł/szt. 3. Garnek Go Cook Measure & Pour 28cm 119,00 zł/szt.

1

2

3

79

49

szt.

RATY

34

75

99

-30%

szt.

3<7$- : 381.&,(

1$ 7(5(1,( 6./(38

Tesco Finanse są punktami, w których Alior Bank SA z siedzibą w Warszawie, ul. Łopuszańska 38D oferuje produkty finansowe na terenie sklepów należących do Tesco (Polska) sp. z o.o. Promocja „Darmowe raty 0%” dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce i trwa od dnia 1.03.2013 r. do odwołania, o czym Organizator promocji powiadomi z wyprzedzeniem, przy czym nie będzie naruszać to praw nabytych przez uczestników w trakcie trwania promocji. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 150 zł dla 5 rat, 500 zł dla 10 rat, dla których RRSO wynosi 0%. Akcja promocyjna „Promocyjne raty w Tesco – darmowe raty 0% - nawet 20 rat” trwa od 2.11.2016 r. do 31.12.2016 r. i dotyczy rozłożenia na raty określonych przez Alior Bank SA operacji dokonanych kartą kredytową MasterCard Clubcard na terenie hipermarketów Tesco w Polsce, dla których RRSO wynosi 0%. Minimalna kwota operacji w ramach promocji wynosi 999 zł dla 20 rat i powinna dotyczyć finansowania zakupu artykułów przemysłowych. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla transakcji rozkładanej na raty wynosi 0%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 460 zł, całkowita kwota do zapłaty: 460 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0zł, 5 równych, miesięcznych rat w wysokości 92 zł; całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów): 1500 zł, całkowita kwota do zapłaty: 1500 zł, oprocentowanie nominalne: 0%, całkowity koszt kredytu: 0 zł, 20 równych, miesięcznych rat w wysokości 75 zł . Kalkulacja została dokonana na dzień 13.10.2016 na reprezentatywnym przykładzie. Ostateczne warunki kredytowania zależą od wiarygodności kredytowej Klienta, daty wypłaty pożyczki oraz daty płatności pierwszej raty. Pełna informacja o kartach kredytowych Clubcard i kredycie ratalnym, opłatach i prowizjach, w tym regulaminy „Promocyjne raty w Tesco”, „Promocyjne raty w Tesco – nawet 20 rat”, dotyczące promocji „Darmowe raty 0%” jest dostępna w punktach Tesco Finanse oraz na www.tesco.pl/finanse. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Informacja handlowa według stanu na 13.10.2016 r.”


Serwetka z nadrukiem

Zestaw sztućców Amefa Eclat Kalejdoscope

30cm

24 elementy

139,00

9999

-28%

kpl.

3,49 Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

249

szt.

Miska do sałatki F&F Home

Patera na ciasto z pokrywą

duża dostępna również Bulionówka 2,99 zł/szt. 1,99 zł/szt.

dostępna również: Patera na ciasto 32cm 39,99 zł/szt. 29,99 zł/szt.

29,99

19

-33%

99 9

szt. t

64,99

Talerz obiadowy F&F Home Raine

Obrus skandynawski

srebrny, Talerzyk F&F Home Raine srebrny 19,99 zł/ szt. 13,99 zł/szt., Miska F&F Home Raine srebrna 19,99 zł/szt. 13,99 zł/szt., Miseczka F&F Home Raine srebrna 19,99 zł/szt. 13,99 zł/szt., Kubek F&F Home Raine srebrny 19,99 zł/szt. 13,99 zł/szt.

160 × 220cm

49

99

-23%

szt.

Obrus z nadrukiem 80 × 80cm dostępny również Obrus z nadrukiem 130 × 180cm 42,99 zł/szt. 29,99 zł/szt.

89,99

5999

szt.

Obrus Mirella 2 130 × 180cm, dostępny również Obrus Mirella 2 160 × 220cm 59,99 zł/szt. 39,99 zł/szt.

19,99

13

99

1099

szt.

-30%

szt.

Kieliszek do wina F&F „Gold Lustre” dostępne również: Kieliszek do szampana F&F „Gold Lustre” 17,59 zł/szt. 14,99 zł/szt. Szklanka F&F „Gold Lustre” 15,19 zł/szt. 10,99 zł/szt.

Szklanka Krosno Krista

39,99

27

99

14999

szt.

-30%

szt.

Zestaw do kawy Ambition Tokio 12 elementów

89,99

17,59

16,99

5999

kpl.

-33%

6 szt. dostępne również: Kieliszek do whisky Krosno 6 szt. 44,99 zł/szt. 29,99 zł/kpl. Kieliszek do wina białego Krosno 6 szt. 49,99 zł/szt. 29,99 zł/kpl. Kieliszek do wina czerwonego Krosno 6 szt. 49,99 zł/szt. 29,99 zł/kpl. Kieliszek do szampana Krosno 6 szt. 49,99 zł/szt. 29,99 zł/kpl.

44,99

2999

kpl. 35


Zestaw czyszczący Leifheit

Elektryczne urządzenie do czyszczenia okien Leifheit

zestaw zawiera mop płaski i wiaderko

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Szczotka Leifheit 3 w 1 dostępny również kij teleskopowy 65-110cm 39,99 zł/szt. 27,99 zł/szt.

279,00

18900

szt.

Zestaw Vileda Easy Wring Moccio zestaw zawiera mop sznurkowy i wiaderko z sitem obrotowym

189,00

129

00

-32%

kpl.

59,99

39

Myjka do czyszczenia okien Vileda

99

-33%

szt.

169,00

129

Pudełko Minions 13l, dostępne również pudełko Frozen 13l

00

-24%

kpl.

AMW Medical Poduszka 50 × 60cm dostępne również: Poduszka 70 × 80cm 49,99 zł/szt. 34,99 zł/szt. Kołdra 160 × 200cm 99,99 zł/szt. 69,99 zł/szt.

29,99 58,99

39

99

-32%

szt.

19

99

-32%

szt.

29,99

19

99

-33%

szt.

Świeca w szkle Bolsius z nadrukiem świątecznym dostępne wzory: renifer, piernik, bombki

Podgrzewacze bezzapachowe 100 szt.

9,99

11 36

99

kpl.

6

99 9

szt.

-30%


Płyn zimowy do spryskiwaczy Plak -20°C

Olej silnikowy Platinum 15W40 4,5l, cena jedn. 10,00 zł/l

4l, cena jedn. 2,50 zł/l

Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

15,99

9

-37%

99

o ile w gazetce nie określono inaczej

44

Płyn do chłodnic Prestone 4l, cena jedn. 10,75 zł/l

op.

59,99

99

-25%

op.

5 rat

Odmrażacz do szyb Borygo 500ml

80 33 miesięcznie

Opona zimowa Zeta 195/65/R15 dostępna również Zeta 205/55/R16 209,00 zł/szt.

59,99 7,99

5

-25%

99 op.

42

-28%

99 op.

Żarówka H7 Ring

229,00

12V 55W

5 rat

37

169

80

miesięcznie 11,99

8

-26%

szt.

Łopata do śniegu Cortina 390

Pilarka elektryczna Schter 2000W funkcje: * moc: 230V~50Hz * dobrej jakości łańcuch i prowadnica * podwójny przycisk bezpieczeństwa * system SDS * prędkość łańcucha: 12m/s

00

-30%

39 op.

5 rat

80 55 miesięcznie

Pilarka spalinowa 45CC 2,5 KM

249,00

189

00

-24%

szt.

Narzędzia domowe zestaw

29,99

319,00

279

23

00

szt.

99

-20%

szt.

Przedłużacz z przełącznikiem

Zestaw kluczy Reikel

3m, 5 gniazdek, czarny

5 elementów

25 elementów

51,99

34

49

kpl.

-33%

16,49

12

99

szt.

-21%

38,99

29

49

-24%

kpl. 37


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

Drabina stalowa 4-stopniowa

o ile w gazetce nie określono inaczej

Świetlówka energooszczędna Tesco 11W E27

Baterie Varta Longlife 4szt. AA lub AAA, cena jedn. 1,62 zł/szt.

9,99 10,99 109,00

65

99

-35%

szt.

6

-40%

49

4

99

-50%

szt.

Uszczelka Tesa profil P 6m, biała lub brązowa

op.

Brykiet kominkowy Ruf 10kg, cena jedn. 0,60 zł/kg

Eko groszek 25kg, cena jedn. 0,60 zł/kg, 599,60 zł/t

7,99

-25%

599 op.

18,49

17,99

1499 op.

Pokrowiec podgrzewany y na siedzenie Bottari 12V 35W

Kołpak Bottari Intenso

3499

799

Wycieraczka samochodowa Bosch

Dywaniki tekstylne Eboli

13" lub 14" dostępny również 15" 10,49 zł/szt.

1499 op.

Akumulator Banner Starting Bull 44 Ah, dostępne również: 55 Ah 219,00 zł/szt., 75 Ah 229,00 zł/szt.

szt.

17900

szt.

Olej samochodowy Mobil Super 2000 X1 10W40

szt.

czarne

450mm dostępne również inne rozmiary

1l, różne rodzaje dostępny również Mobil extra 2T pół syntetyczny 17,99 zł/op.

2849 op.

38

od

2070

szt.

2249

kpl.


Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r., o ile w gazetce nie określono inaczej

Nasze najlepsze oferty 10 rat

90 57 miesięcznie

10 rat

90 77 miesięcznie

Telewizor Philips 32PHT4100/12 HD ReadyLED TV

24"=61cm, rozdzielczość: 1366 × 768, HD Ready LED TV, tuner DVB-T/C, złącza: CI+, 2 × HDMI, 1 × USB, 1 × Scart , klasa energetyczna A+

32"=80cm, rozdzielczość: 1366 × 768, HD Ready LED TV, tuner DVB-T/C, złącza: C+, 2 × HDMI, 1 × USB, 1 × Scart, klasa energetyczna A+

(6 24" 1c m )

Telewizor Philips 24PHT4000/12 HD ReadyLed TV

(8 32 0c " m )

2

10 rat

90 59 miesięcznie

Robot kuchenny Bosch MUM4655EU moc: 550W, 4-stopniowa regulacja prędkości, plastikowa miska: do 2kg, plastikowy pojemnik do miksowania: 1l, wielofunkcyjne ramię ze specjalną przekładnią i 3 rodzajami napędu, końcówka do mieszania: nasadka do siekania, nasadka do mielenia mięsa, tarcza do ścierania, trzepaczka do ubijania, nasadka hakowa do zagniatania ciasta

2

57900

szt.

5 rat

699,00 80 47 miesięcznie

Odkurzacz bezworkowy Samsung VCC43E0V3B/XEH 3B/XEH moc 1500W, moc oc ssania getyczna G, 3450W, kl.energetyczna pojemność na kurz 1,3l, teleskopowa metalowa teczności rura, klasa skuteczności wanów F, odkurzania dywanów ości klasa skuteczności dłóg odkurzania podłóg twardych E

23900

szt.

77900

49900

Toster MPM BH-8863

Czajnik Zelmer ZCK0277S Symbio

moc 850W, obudowa ze stali nierdzewnej, funkcje podgrzewania i rozmrażania, wysuwana tacka na okruchy

moc 2000W, pojemność 1,7l, płaska grzałka, obracana podstawa, trójstopniowa ochrona

6999

8999

szt.

kpl.

szt.

szt.

80 35 miesięcznie

5 rat

80 51 miesięcznie

Zestaw blender ręczny Hausmeister HM5505

5 rat

moc 175W, 2 prędkości, ostrza ze stali nierdzewnej, rdzewnej, pojemność pojemnika do miksowania 700ml, pojemnik 500ml

Kuchenka mikrofalowa manualna Tesco MM15 Solo

Kuchenka mikrofalowa ECG MTD 205 SE

moc 700W, pojemność 17l

moc 700W, pojemność 20l, 8 programów, regulator czasu 95 min., automatyczne rozmrażanie, wyświetlacz cyfrowy

329,00

7499

kpl.

17900

szt.

25900

szt.

-21% 39


JESZCZE :,Ă&#x2020;&(- 2.$=-, Oferta handlowa od 03.11 do 09.11.2016 r.,

Boczek kopcony luz, paczka, cena jedn. 13,90 zĹ&#x201A;/kg

o ile w gazetce nie okreĹ&#x203A;lono inaczej

Olej Kujawski K 3l, cena jedn. 4,66 zĹ&#x201A;/l

Mandarynki luz

1

17,89

-30%

39

13

100g

½ LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMĂ&#x201C;W CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO 635=('$ÄŠ $/.2+2/8 262%20 '2 /$7 -(67 35=(67Ä&#x2030;367:(0

90 89 miesiÄ&#x2122;cznie

10 rat

kg

Telewizor Sony KDL32R400CBAEP Wszystkie karmy mokre w saszetkach i przysmaki Pedigree

-20%

669

op.

349

Piwo HarnaĹ&#x203A; Jasne PeĹ&#x201A;ne 4 Ă&#x2014; 500ml, puszka, vol. 6,0% cena jedn. 3,35 zĹ&#x201A;/l

-21%

99

kpl.

80 cm/32", rozdzielczoĹ&#x203A;Ä&#x2021; 1366 Ă&#x2014; 768 HD Ready LCD, tuner DVB-T/C Dolby digital, 2 Ă&#x2014; HDMI, 1 Ă&#x2014; USB, 1 Ă&#x2014; Scart, kl. energetyczna A+ (8 32 1c " m )

1,99

2

1249,00

89900

szt.

BIELIZNA NOCNA, SZLAFROKI I KAPCIE TANIEJ *

*Oferta promocyjna waĹźna od 2.11 do 8.11.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu. Dotyczy wybranych produktĂłw z kolekcji.

JeĹ&#x203A;li masz dla nas jakieĹ&#x203A; rady, prosimy â&#x20AC;&#x201C; daj nam znaÄ&#x2021; poprzez: bezpĹ&#x201A;atnÄ&#x2026; infoliniÄ&#x2122; pod nr 800 105 104 formularz w Punkcie ObsĹ&#x201A;ugi Klienta www.tesco.pl Twoja opinia jest dla nas najwaĹźniejsza

PeĹ&#x201A;na lista hipermarketĂłw na www.tesco.pl Oferta handlowa waĹźna w dniach 3.11-9.11.2016 r. lub do wyczerpania asortymentu, z zastrzeĹźeniem odmiennych terminĂłw obowiÄ&#x2026;zywania wskazanych na poszczegĂłlnych stronach gazetki. Zmiana oferty hand-lowej nastÄ&#x2122;puje o godz. 8.00 w dniu rozpoczÄ&#x2122;cia promocji. ZdjÄ&#x2122;cia umieszczone w gazetce mogÄ&#x2026; odbiegaÄ&#x2021; od wizerunku produktu znajdujÄ&#x2026;cego siÄ&#x2122; w sprzedaĹźy. Wszystkie ceny zawierajÄ&#x2026; VAT. Tesco nie prowadzi sprzedaĹźy poprzez akwizytorĂłw. Wszystkie ceny wyraĹźone sÄ&#x2026; w zĹ&#x201A;otych. Nie wszystkie produkty z gazetki dostÄ&#x2122;pne sÄ&#x2026; w serwisie Ezakupy.


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Tesco gazetka od 03.11 do 09.11.2016 by iUlotka.pl - Issuu