Skip to main content

Stokrotka gazetka od 4.01 do 10.01.2024

Page 1

OD CZWARTKU od 4.01 do 10.01.2024 r. Olej Polski rzepakowy

1 l; Komagra Przy zakupie 1 szt. – 8,49 zł z APLIKACJĄ

z APLIKACJĄ

Łopatka wieprzowa idealna na obiad 1 kg

449

1499

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Limit 3 kg/aplikacja

bez aplikacji:

18,49

Limit 2 szt./aplikacja

1599

bez aplikacji:

499

/szt. przy zakupie 2 szt.

Karma dla kota Felix

Mandarynki

4 x 85 g; wszystkie rodzaje; 17,62 zł/kg (przy zakupie 2 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 9,99 zł (29,39 zł/kg)

1 kg

Nie dotyczy karmy dla kota Felix Tasty.

399

EKSTRA CENY

z APLIKACJĄ

599 /szt.

przy zakupie 2 szt.

bez aplikacji:

699

/szt. przy zakupie 2 szt.

8,99

20,56 zł/kg (przy zakupie 2 szt.)

Syrop Herbapol

Gruszki

1 kg, tacka

z APLIKACJĄ

499

/opak.

Limit 2 opak./aplikacja

bez aplikacji:

7,99

599

/opak.

420 ml; wszystkie rodzaje; 11,89 zł/l (przy zakupie 2 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 6,79 zł (16,17 zł/l)

z APLIKACJĄ

499 /szt.

przy zakupie 2 szt.

bez aplikacji:

549

/szt. przy zakupie 2 szt.

13,08 zł/l (przy zakupie 2 szt.)

Papier toaletowy Regina

8 rolek; 3-warstwowy; rumiankowy; 1,25 zł/rolka (z aplikacją) Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 10,99 zł

z APLIKACJĄ

999

Więcej na str. 19

Limit 2 opak./aplikacja

bez aplikacji:

1099

1,38 zł/rolka

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °

POMIDORY CAŁE, KROJONE DAWTONA

400 g; wszystkie rodzaje; 6,98 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 5,19 zł (12,98 zł/kg)

Tylko

w czwartek i piątek

4-5.01

kup 2 za 5,58 zł

279 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Dzień Spaghetti

4

stycznia

Limit 2 szt./paragon

1+1 GRATIS WSZYSTKIE MAKARONY SPAGHETTI Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy tańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

2

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °

NAPÓJ PEPSI, PEPSI MAX, MIRINDA, 7UP 1,5 l

Tylko

w czwartek i piątek

4-5.01

1zł

przy zakupach innych produktów za min. z aplikacją

69zł Limit 1 szt./aplikacja

Rabat nalicza się przy kasie. Obowiązują wyłączenia. Szczegóły w regulaminie na www.stokrotka.pl Do wartości 69 zł nie wlicza się wartość napoju Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP 1,5 l. Z promocji można skorzystać w ramach jednej transakcji.

MIÓD HOME GARDEN 900 g

Tylko

w poniedziałek

8.01

7

99

przy zakupach innych produktów za min. z aplikacją

69zł Limit 2 szt./aplikacja

Rabat nalicza się przy kasie. Obowiązują wyłączenia. Szczegóły w regulaminie na www.stokrotka.pl Do wartości 69 zł nie wlicza się wartość miodu Home Garden 900 g. Z promocji można skorzystać w ramach jednej transakcji. Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

3


OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °

Mleko Wiejskie 3,2% Piątnica

Woda Rodowita 1,5 l; wszystkie rodzaje

Rabat nalicza się przy kasie. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

1l

Rabat nalicza się przy kasie. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

2+1 gratis

Tylko czwartek-piątek

4-5.01

Tuńczyk Graal

od 160 do 240 g; wszystkie rodzaje Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

3+3 gratis

Tylko czwartek-piątek

4-5.01

Wafle ryżowe Kupiec

od 84 do 120 g; wszystkie rodzaje Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

2+1 gratis 4

Tylko poniedziałek-środa

8-10.01

2+1 gratis

Tylko poniedziałek-środa

8-10.01

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °

Płyn do naczyń Pur

Pasta Pastella Lisner

Rabat nalicza się przy kasie.

Rabat nalicza się przy kasie.

750 ml; wszystkie rodzaje

Drugi -70%

80 g; wszystkie rodzaje

Tylko poniedziałek-środa

8-10.01

drugA -40%

Tylko wtorek-środa

9-10.01

Folia aluminiowa grubsza Stella 1 rolka; 20 m

Rabat nalicza się przy kasie. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

1+1 gratis

Tylko wtorek-środa

9-10.01

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

5


Świeże owoce i warzywa

999

11,99

Winogrona ciemne*

499

1 kg

7,99

Grejpfruty czerwone 1 kg

399

8,99

Mandarynki 1 kg

2290 24,99

490

Liczi* 1 kg

6,99

Mango 1 szt.

6

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


299

499

4,99

Cebula

/opak.

1 kg

6,99

Szpinak myty

200 g; 24,95 zł/kg

499

/opak.

8,99

Pomidory śliwkowe, rzymskie 500 g; 9,98 zł/kg

399

4,99

Seler naciowy 1 szt.

899

11,99

Kiwi 1 kg

299

3,99

Marchew 1 kg

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

7


Świeża oferta wędlin Kiełbasa krucha z galaretką

Szynka krucha

Madej & Wróbel; 29,90 zł/kg

100 g

ze 109 g mięsa wieprzowego

299

3,59

3,39

/100 g

Pierś delikatna z kurnej półki

3,49

/100 g

2,79

/100 g

Kaszanka na patelnię

/100 g

Kiełbaski śląskie bez osłonki

Krzyś; 14,90 zł/kg

1,79

/100 g

/100 g

269

3,19

/100 g

Gustavus; 22,90 zł/kg

269

3,19

299

3,29

Kiełbasa krakowska wędzona

Sokołów; 26,90 zł/kg

149

4,19

/100 g

Lukullus; 26,90 zł/kg

279

3,59

359

Rolada schabowa z warzywami

Sokołów; 27,90 zł/kg

239

100 g

ze 110 g mięsa wieprzowego

Pekpol; 29,90 zł/kg

Boczek wędzony parzony

JBB; 23,90 zł/kg

5,79

/100 g

Schab krotoszyński

299

/100 g

Salceson włoski

8

/100 g

Gustavus; 29,90 zł/kg

269

3,99

369

3,99

ze 110 g mięsa

Taurus; 35,90 zł/kg

Szynka ze spiżarni

Cedrob; 26,90 zł/kg

4-5.01

100 g

ze 111,5 g mięsa wieprzowego

499

100 g

Kiełbasa wiejska

Dobrowolscy; 36,90 zł/kg

279

Polecamy w weekend

5,39

/100 g

Kiełbasa z cielęciną

Duda; 27,90 zł/kg

kurczaka

Dobrowolscy; 49,90 zł/kg

499

/100 g

Schab Benedykta

90% fileta

Polędwica z Wadowic

Krakus; 49,90 zł/kg

/100 g

229

2,49

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

/100 g


Świeża oferta mięs

1699

18,99

Kurczak Zagrodowy z Podlasia 1 kg

tylko w dniach

5-10.01

Obiadowa ćwiartka z kurczaka 1 kg

599

7,99

Metka cebulowa Łuków 200 g; 29,95 zł/kg

599

6,99

1199

13,99

Mięso mielone z karkówki wieprzowej

400 g; Dolina Dobra; 29,98 zł/kg

3499

39,49

Udziec wołowy bez kości 1 kg

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

9


Jogurt Jogobella

Ser salami Zambrowskie Grajewo

150 g; Zott; wszystkie rodzaje; 8,60 zł/kg (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,69 zł (11,27 zł/kg)

Mlekpol; 21,90 zł/kg (z aplikacją)

z APLIKACJĄ

2¹9

Nie dotyczy jogurtu bez laktozy, bez dodatku cukrów.

/100 g

kup 3 za 3,87 zł

129

Limit 2 kg/aplikacja

bez aplikacji:

/szt.

3,39

przy zakupie 3 szt. Napój Actimel

4 x 100 g; Danone; wszystkie rodzaje; 17,48 zł/kg (przy zakupie 2 opak.) Przy zakupie 1 opak. – 7,99 zł (19,98 zł/kg) Nie dotyczy napoju Actimel Kids.

kup 2 za 13,98 zł

699

/opak.

przy zakupie 2 opak.

Ser topiony Hochland

130 g; plastry; wszystkie rodzaje; 42,24 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 5,89 zł (45,31 zł/kg)

kup 2 za 10,98 zł

549 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Serek homogenizowany Danio

130 g; Danone; wszystkie rodzaje; 15,31 zł/kg (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,29 zł (17,62 zł/kg)

250 ml; Mlekpol; 15,96 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,19 zł (16,76 zł/l)

kup 3 za 5,97 zł

199

Serek kanapkowy Hochland

130 g; wszystkie rodzaje; 33,00 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. - 4,99 zł (38,39 zł/kg)

kup 2 za 8,58 zł

429 /szt.

przy zakupie 2 szt.

799 /szt.

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Margaryna Smakowita

100 g; plastry

450 g; Bunge; wszystkie rodzaje; 9,98 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 5,99 zł (13,32 zł/kg)

749 100 g

kup 2 za 8,98 zł

449 /szt.

7,99

przy zakupie 2 szt.

Owsianka na jogurcie Krasnystaw

27,90 zł/kg

250 g; z jabłkiem; 7,96 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,59 zł (10,36 zł/kg)

279 NA WAGĘ

/100 g

3,69

kup 2 za 15,98 zł

przy zakupie 2 szt.

Ser kozi Euroser

23,90 zł/kg

400 g; Upfield; 19,98 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 9,99 zł (24,98 zł/kg)

399

/szt.

/100 g

Flora Original

kup 2 za 7,98 zł

przy zakupie 3 szt.

Ser dojrzały typu szwajcarskiego Serovia

10

Śmietanka UHT Łaciata 18%

2³9

kup 2 za 3,98 zł

199 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


Składniki: • • • • • •

Złocista, chrupiąca ćwiartka z kurczaka

4 ćwiartki z kurczaka 1 kg ziemniaków mytych 3 ząbki czosnku 3 łyżeczki papryki słodkiej sól pieprz

Przygotowanie:

• • • •

2 łyżki miodu 2 łyżki musztardy 3 gałązki rozmarynu lub 2 łyżeczki suszonego rozmarynu olej roślinny do smażenia

Obiadowa ćwiartka z kurczaka

599 1 kg

6,99

tylko w dniach

5-10.01

Ćwiartki z kurczaka dokładnie myjemy, oczyszczamy z nadmiaru tłuszczu oraz skóry i osuszamy ręcznikiem papierowym. Miód, musztardę oraz wszystkie przyprawy mieszamy ze sobą w małej miseczce. Czosnek obieramy, przeciskamy przez praskę i dodajemy do mieszanki przypraw. Kurczaka dokładnie nacieramy z każdej strony marynatą oraz obkładamy gałązkami rozmarynu. Zamarynowane mięso odstawiamy do lodówki na 2 godziny. Jeśli mamy taką możliwość, zostawiamy je w lodówce na całą noc. Ziemniaczki dokładnie myjemy. Uwaga: ważne, żeby wszystkie były podobnej wielkości. Wkładamy je do garnka z ciepłą osoloną wodą, gotujemy przez 15 minut. Po podgotowaniu odcedzamy, odstawiamy na bok. Przyprawimy delikatnie solą oraz pieprzem. Na patelni rozgrzewamy olej. Kurczaka obsmażamy przez około 3 minuty z każdej strony - do momentu zarumienienia się skórki. Mięso przekładamy do naczynia żaroodpornego. Pieczemy w piekarniku rozgrzanym do 180 stopni przez około 50 minut. Na 30 minut przed końcem pieczenia dokładamy ziemniaki. Upieczone ćwiartki kurczaka podajemy z ziemniaczkami oraz ulubionymi surówkami. Danie smakuje wyśmienicie posypane świeżą natką pietruszki.

#dbam o formę

359 250 ml

3,99

Napój protein drink Zott

250 ml; czekolada, wanilia; 14,36 zł/l

299

kup 2 za 8,98 zł

200 g

3,99

Jogurt protein owocowy Zott

200 g; wszystkie rodzaje; 14,95 zł/kg

kup 2 za 7,98 zł

399 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Pudding proteinowy Zott 200 g; chocolate; 19,95 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł (24,95 zł/kg)

449 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Napój mleczny proteinowy SBA

350 g; Mlekovita; wszystkie rodzaje; 12,83 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł (14,26 zł/kg)

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

11


Kolekcja ze smakiem Za zakup poniższych produktów otrzymasz ekstra znaczek!

249

/100 g

239

229

KIEŁBASA PODWAWELSKA

PARÓWKI DELIKATESOWE

/100 g

299

/100 g

249

PIECZEŃ RZYMSKA

Dobrowolscy; 24,90 zł/kg

przy zakupie min. 300 g

6

99

Olewnik; 23,90 zł/kg

249

przy zakupie min. 500 g

KUP 2 ZA 8,58 ZŁ

KUP 3 ZA 8,37 ZŁ

/szt. przy zakupie 2 szt.

/szt. przy zakupie 3 szt.

PARÓWKI BERLINKI KIDS MORLINY

SZYNKA OD SZWAGRA KRAKUS

90 g; 7,77 zł/100 g

7

130 g; z kurczakiem; 33,00 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,59 zł (35,31 zł/kg)

ZUPA BARSZCZ CZERWONY EKSPRESOWY KNORR

przy zakupie 2 szt.

KUP 2 ZA 13,18 ZŁ

49

/szt. przy zakupie 2 szt.

od 210 do 235 g; wiśnia, truskawka; od 31,88 do 35,67 zł/kg Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,49 zł

OGÓRKI KORNISZONY WELL DONE

przy zakupie 2 szt.

od 340 do 680 g; wszystkie rodzaje

Rabat nalicza się przy kasie.

KUP 6 ZA 10,74 ZŁ

KUP 2 ZA 7,98 ZŁ

KUP 2 ZA 15,98 ZŁ

/szt. przy zakupie 6 szt.

/opak. przy zakupie 2 opak.

/szt. przy zakupie 2 szt.

1

3

79

przy zakupie 3 szt.

przy zakupie min. 2 szt.

CHIPSY DORITOS

100 g; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 7,39 zł

53 g; 5,27 zł/100 g (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,19 zł (6,02 zł/100 g)

-20%

659

DŻEM 100% Z OWOCÓW ŁOWICZ

przy zakupie min. 300 g

279

429

799

Sokołów; 22,90 zł/kg

99

przy zakupie min. 2 szt.

7 99

PASTA DO ZĘBÓW COLGATE MAX, ADVANCED

WODA CISOWIANKA

1,5 l; wszystkie rodzaje; przy zakupie 1,20 zł/l (przy zakupie 6 szt.) 6 szt. Przy zakupie 1 szt. – 2,39 zł (1,60 zł/l)

CHUSTECZKI HIGIENICZNE FAVORIT

10 x 10 szt.; 3-warstwowe; przy zakupie 0,04 zł/szt. (przy zakupie 2 opak) Przy zakupie 1 opak. – 4,39 zł (0,05 zł/szt.) 2 opak.

od 75 do 100 ml; wszystkie rodzaje; od 7,99 do 10,66 zł/100 ml (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 8,89 zł (od 8,89 do 11,86 zł/100 ml) Nie dotyczy pasty Colgate Max White Charcoal, Max White Purple Reveal.

Oferta obowiązuje od 4.01.2024 r. do 10.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin akcji na www.stokrotka.pl.

12

przy zakupie 2 szt.

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


Kawa rozp. Jacobs Krönung

Czekolada Milka

200 g; 144,95 zł/kg (z aplikacją)

od 85 do 100 g; wszystkie rodzaje; od 3,19 do 3,76 zł/100 g (z aplikacją)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 29,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,99 zł

z APLIKACJĄ

z APLIKACJĄ

2899

3¹9

Limit 2 szt./aplikacja

2999

bez aplikacji:

bez aplikacji:

149,95 zł/kg Herbata eksp. Lipton Herbal

Herbata eksp. Vitax

20 t. x 2 g; wszystkie rodzaje; 13,73 zł/100 g

20 t. x 1,2 g; wszystkie rodzaje; 29,13 zł/100 g

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,49 zł

379

od 3,79 do 4,46 zł/100 g Kawa mielona Jacobs Krönung

Kawa ziarnista Intermezzo

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 15,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 49,99 zł

250 g; 59,96 zł/kg

1 kg; Segafredo

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,29 zł

699

549

20 torebek

Żelki Blublo malinki

20 torebek

Sękacz kakaowy w polewie

160 g; Eurobrand

Pianki Blublo bananki

38 g; Eurobrand; 3,93 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,89 zł (4,98 zł/100 g)

80 g; Eurobrand

Cena na fiszce zawiera rabat.

-20% OFERTA SPECJALNA

Herbatniki Jeżyki

140 g; wszystkie rodzaje; 35,65 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,49 zł

kup 2 za 2,98 zł

149 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Ptasie Mleczko

od 340 do 360 g; Wedel; wszystkie rodzaje; od 38,87 do 41,15 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 12,99 zł

1499 250 g

Wafel Prince Polo XXL

3999 1 kg

Kawa zbożowa Inka

50 g; wszystkie rodzaje; 2,98 zł/100 g

200 g; wszystkie rodzaje; 37,45 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1,59 zł

149 50 g

749 200 g

Ciastka Primart

od 210 do 215 g; owsiane w czekoladzie, kruche tajemniczy ogród; od 18,56 do 19,00 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,99 zł

499 140 g

1399 340-360 g

399 210-215 g

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

13


Mieszanka przypraw Kamis

od 8 do 35 g; torebka; wszystkie rodzaje

Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Nie dotyczy: przyprawy do ciast, do grilla, przyprawy kuchni meksykańskiej, marynaty do mięs i drobiu, greckiego street food, chrupiącego mixu, ziół do drobiu, ziół do sałatek, ziół włoskich, ziół sycylijskich, przyprawy do dań z dyni, do pierniczków.

Płatki Mlekołaki, Corn Flakes, Chrupersy Lubella

od 400 do 500 g; wszystkie rodzaje; od 13,98 do 17,48 zł/kg (z aplikacją) Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,49 zł

z APLIKACJĄ

699

3 + 1 za 1 grosz Filety śledziowe w oleju, w sosie pomidorowym Łosoś

bez aplikacji:

799

od 15,98 do 19,98 zł/kg

Konserwa Po Prostu

Musztarda Roleski

300 g; wszystkie rodzaje

175 g; wszystkie rodzaje; 14,23 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,89 zł (16,52 zł/kg)

Cena na fiszce zawiera rabat.

od 170 do 175 g; od 39,95 do 41,12 zł/kg

Pasztet mazowiecki Łuków 460 g; 15,20 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,49 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł

699 170-175 g

Oliwa z oliwek Extra Virgin Luglio 250 ml; 59,96 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 14,99 zł

1499 250 ml

Kasza jęczmienna Cenos

4 x 100 g; wszystkie rodzaje; 7,48 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,99 zł

-10% Rosół, bulion Winiary

120 g; wszystkie rodzaje; 29,09 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł (33,25 zł/kg)

14

249 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Makaron nierówno siekany krajanka Polmak

Zupa błyskawiczna Knorr Nudle

250 g

Rabat nalicza się przy kasie. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

od 61 do 71 g; wszystkie rodzaje; od 2,81 do 3,27 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,59 zł (od 3,65 do 4,25 zł/100 g )

kup 2 za 3,98 zł

199

349 2+1 gratis

/szt.

/szt.

przy zakupie 2 szt.

przy zakupie 2 szt.

Ryż biały długi Cenos 4 x 100 g; 7,48 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,79 zł

Ryż długoziarnisty parboiled Cenos – 5,99 zł/szt. Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,59 zł

299

699 460 g

kup 2 za 6,98 zł

4 x 100 g; 14,98 zł/kg

4 x 100 g

kup 2 za 4,98 zł

OFERTA SPECJALNA

299 4 x 100 g

Budyń Dr. Oetker

od 40 do 45 g; klasyczny; wszystkie rodzaje; od 2,20 do 2,48 zł/100 g (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,29 zł (od 2,87 do 3,23 zł/100 g)

kup 3 za 2,97 zł

099 /szt.

przy zakupie 3 szt.

Miód wielokwiatowy Apis 900 g; 19,99 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 19,99 zł

1799 900 g

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


Filety śledziowe salsa

Makaron na patelnię Hortex

450 g; wszystkie rodzaje; 17,76 zł/kg (przy zakupie 2 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 9,99 zł (22,20 zł/kg) z APLIKACJĄ

Herring; 14,90 zł/kg

799

149

EKSTRA CENY

/szt.

przy zakupie 2 szt.

bez aplikacji:

/100 g

2,69 Hummus Perla

19,98 zł/kg (przy zakupie 2 szt.)

Pierogi z mięsem Jawo

od 200 do 210 g; wszystkie rodzaje; od 23,77 do 24,95 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 5,49 zł (od 26,15 do 27,45 zł/kg)

Kurczak, wieprzowina w galarecie bez E Drosed

450 g; 17,76 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,49 zł

kup 2 za 9,98 zł /szt.

130 g; wszystkie rodzaje; 23,00 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,79 zł (29,16 zł/kg)

kup 2 za 5,98 zł

799

499

Wafle ryżowe Sonko

150 g; 19,94 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł (26,60 zł/kg)

450 g

przy zakupie 2 szt.

Wafitki Eurowafel

45 g; wszystkie rodzaje; 6,65 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,29 zł (7,32 zł/100 g)

kup 2 za 5,98 zł

kup 2 za 5,98 zł

299

299

/szt.

/szt.

przy zakupie 2 szt.

przy zakupie 2 szt.

Śledzik na raz Lisner

899

/szt. przy zakupie 2 szt.

299 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Olej kokosowy nierafinowany Coco Island 290 ml; 48,25 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 13,99 zł

1399 290 ml

Frytki proste do piekarnika Proste Historie

100 g; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 3,49 zł

750 g; 10,66 zł/kg Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 8,29 zł

kup 2 za 4,98 zł

249 /szt.

przy zakupie 2 szt.

799 750 g

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

15


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM. Piwo Tyskie Gronie, 0%

Piwo Warka

Piwo Kozel

500 ml; puszka; 6,58 zł/l (przy zakupie 4-paka)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,19 zł/puszka

500 ml; puszka; wszystkie rodzaje; 7,98 zł/l (przy zakupie 4-paka)

500 ml; puszka; standard; 5,58 zł/l (przy zakupie 4-paka)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,99 zł/puszka

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,79 zł/puszka

279

przy zakupie 4-paka

329

399

przy zakupie 4-paka

przy zakupie 4-paka

/puszka

/puszka

Piwo Harnaś

Piwo Namysłów Pils

500 ml; puszka; 6,48 zł/l (przy zakupie 4-paka)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,39 zł/puszka

500 ml; butelka bezzwrotna; 7,98 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,39 zł (8,78 zł/l)

324

przy zakupie 4-paka

kup 2 za 7,98 zł

/puszka

przy zakupie 2 szt.

Napój Frugo

500 ml; butelka; wszystkie rodzaje; 3,98 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,49 zł (4,98 zł/l)

kup 2 za 3,98 zł

199 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Sok jabłkowy Hortex

399 /szt.

Sok Kubuś

300 ml; wszystkie rodzaje; 7,30 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,59 zł

219 300 ml

Napój Kubuś Waterrr

1 l; wszystkie rodzaje

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,59 zł

1,5 l; wszystkie rodzaje; 2,00 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,49 zł

/puszka

Paluchy Beskidzkie

100 g; wszystkie rodzaje

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,69 zł

Chipsy Wiejskie Ziemniaczki

od 110 do 130 g; wszystkie rodzaje; od 49,16 do 58,10 zł/kg Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,49 zł

249 100 g

639 110-130 g

Napój izotoniczny Oshee

750 ml; wszystkie rodzaje; 3,46 zł/l Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,19 zł

259 750 ml

Napój Tymbark 2 l; wszystkie rodzaje; 1,70 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,99 zł

339

EKSTRA CENY

339 1l

16

299 1,5 l

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


Płyn do naczyń Ludwik

Ręcznik kuchenny Puffi Vivo

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł

900 g; wszystkie rodzaje; 6,66 zł/kg

2 rolki; 2-warstwowy; 1,75 zł/rolka

599

349

EKSTRA CENY

Podpaski, wkładki higieniczne Libresse

Nitka dentystyczna Jordan 3 w 1

Kuracja z olejkiem arganowym Marion

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 11,49 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 13,99 zł

1 opak.

od 16 do 40 szt.; wybrane rodzaje; od 0,23 do 0,57 zł/szt.

EKSTRA CENY

50 ml; 23,98 zł/100 ml

Wybrane szczoteczki do zębów Colgate Cena na fiszce zawiera rabat.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,89 zł

Podpaski, wkładki higieniczne Libresse Natural Normal Ultra Clip – 4,99 zł/szt. od 10 do 20 szt.; od 0,25 do 0,50 zł/szt. Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,99 zł

899 16-40 szt.

Saszetka Multi Effect

1199 1 opak.

Szampon do włosów Gliss Kur

35 g; wszystkie rodzaje; 11,40 zł/100 g

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,49 zł

400 ml; wszystkie rodzaje; 29,98 zł/l

-25%

1199 50 ml

Kule do kąpieli Dairy Fun

3 x 100 g; wszystkie rodzaje; 36,64 zł/kg

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 15,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 16,49 zł

OFERTA SPECJALNA

do

Odświeżacz Air Wick Freshmatic – zapas

250 ml; wszystkie rodzaje; 63,96 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 15,99 zł

Odżywka ekspresowa do włosów Gliss Kur – 13,99 zł/szt.

Odświeżacz Air Wick Freshmatic urządzenie z wkładam – 24,99 zł/kpl.

200 ml; 69,95 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 17,99 zł

250 ml; 99,96 zł/l

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 24,99 zł

399 35 g

1199

1099

Żel pod prysznic Palmolive

Pasta do zębów Elmex

400 ml

500 ml; wszystkie rodzaje; 19,98 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 14,49 zł (28,98 zł/l)

3 x 100 g

1599 250 ml

od 50 do 75 ml; wszystkie rodzaje

Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy tańszego produktu.

kup 2 za 19,98 zł

999 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Druga -40%

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

17


Płyn do prania Woolite Keratin

3,6 l; wszystkie rodzaje; 10,28 zł/l Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 34,99 zł

Płyn do płukania Passion Gold

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 45,99 zł

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 8,99 zł

899 500 ml

699 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Zawieszka WC barwiąca wodę Tytan

Karma dla psa Pedigree

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,99 zł

Rabat nalicza się przy kasie.

2 x 40 g; wybrane rodzaje; 9,99 zł/100 g

4599

Tabletki do zmywarek Somat

od 28 do 42 szt.; wybrane rodzaje; od 0,72 do 1,08 zł/szt. Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 29,99 zł

kup 2 za 13,98 zł

3699 50 szt.; kolor; 0,92 zł/szt.

500 ml; wszystkie rodzaje; 17,98 zł/l

1 l; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 9,99 zł

3,6 l

Kapsułki do prania 4w1 Bryza

Płyn do szyb Clin

2999 28-42 szt.

Karma dla kota Sheba 85 g; tacka; wszystkie rodzaje

400 g; puszka; wszystkie rodzaje

Rabat nalicza się przy kasie.

799 Druga -50% Druga -60%

50 szt.

2 x 40 g

kup 2 za 10,38 zł

519 /szt.

przy zakupie 2 szt. Sok, nektar Bobo Frut

300 ml; wszystkie rodzaje; 17,30 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 5,69 zł (18,97 zł/l)

z APLIKACJĄ

399 /szt.

przy zakupie 2 szt.

bez aplikacji:

449

/szt. przy zakupie 2 szt.

Zupka, obiadek Gerber 190 g; wszystkie rodzaje Deser BoboVita

100 g; tubka; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł

749 Płatki dla niemowląt Kindii 60 szt.; 0,13 zł/szt.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,49 zł

18

Rabat nalicza się przy kasie. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.

2+2 gratis

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.


Zeskanuj i dowiedz się więcej

Ostatnia szansa! Akcja przedłużona do

17.01.2024 r.

z rabatem

Zbieraj naklejki i kupuj produkty SZPATUŁKA

CHOCHLA

31 cm

31,5 cm

19,99 zł

26,99 zł

TŁUCZEK DO ZIEMNIAKÓW 23,5 cm

CEDZAK / SKŁADANA WKŁADKA DO GOTOWNIA NA PARZE Ø 24cm

39,99 zł

53,99 zł

26,99 zł

79,99 zł

LEO BALANCE

LEO BALANCE

LEO BALANCE

LEO BALANCE

PATELNIA NALEŚNIKOWA

53,99 zł

PATELNIA

PATELNIA

PATELNIA

Ø 20 cm

Ø 24 cm

Ø 28 cm

79,99 zł

99,99 zł

109,99 zł

159,99 zł

LEO STONE+

199,99 zł

LEO STONE+

159,99 zł

Ø 25 cm

219,99 zł

99,99 zł

LEO STONE+

LEO STONE+

199,99 zł

RONDEL Z POKRYWĄ

GARNEK Z POKRYWĄ

GARNEK Z POKRYWĄ

GARNEK Z POKRYWĄ

Ø 18 cm x 8,5 cm, 2,0 L

Ø 20 cm x 9,5 cm, 2,7 L

Ø 24 cm x 14 cm, 5,6 L

Ø 28 cm x 8,5 cm, 4,7 L

119,99 zł

139,99 zł

179,99 zł

189,99 zł

LEO STONE+

LEO STONE+

LEO STONE+

239,99 zł

LEO STONE+

279,99 zł

359,99 zł

379,99 zł


Filet z piersi indyka

Super oferty

1 kg

środy o d u k ł a i z od ponied 0.01 8-1

299

EKSTRA CENY

1899 EKSTRA CENY

24,99

Kawa mielona Tchibo Family

5,99

Kapusta pekińska

Mleko UHT Uchate 2%

1 kg

1 l; Polmlek Przy zakupie 1 szt. – 3,69 zł

250 g; 31,96 zł/kg

z APLIKACJĄ

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 8,49 zł

249 /szt.

przy zakupie 6 szt.

bez aplikacji:

279

/szt. przy zakupie 6 szt.

799

EKSTRA CENY

Wkład filtrujący Classic

z APLIKACJĄ

999 /szt.

przy zakupie 2 szt. Limit 2 szt./aplikacja

bez aplikacji:

1099

/szt. przy zakupie 2 szt.

1 szt.

11,89 zł/l (przy zakupie 2 szt.)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 11,99 zł

Unimax – 9,99 zł/szt.

Płyn do płukania Coccolino 925 ml; wszystkie rodzaje; 10,80 zł/l (przy zakupie 2 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 17,49 zł (18,91 zł/l)

Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 11,99 zł

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

Piwo Perła Chmielowa

799

EKSTRA CENY

500 ml; puszka; standard; 5,98 zł/l (przy zakupie dwóch 4-paków) Przy zakupie jednego 4-paka – 3,99 zł (7,98 zł/l)

przy zakupie dwóch 4-paków

299

/puszka

Zapraszamy do najbliższego Supermarketu Stokrotka!

Płać rachunki, doładuj telefon w naszej kasie

Adresy sklepów dostępne na www.stokrotka.pl

Siedziba firmy: Stokrotka Sp. z o.o., ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin

Gazetka nr 1/2024 Obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów. Ceny wszystkich produktów zawierają VAT. Zdjęcia produktów w gazetce mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta nie dotyczy produktów z wyprzedaży. Za błędy w druku Stokrotka Sp. z o. o. stokrotnie przeprasza.

Jeśli masz uwagi do naszego działania, napisz do nas: bok@stokrotka.pl lub zadzwoń: +48 502 004 112 (poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 16:00). Stokrotka nie prowadzi sprzedaży hurtowej i zastrzega sobie prawo odmowy sprzedaży towarów na warunkach promocyjnych, w ilościach przekraczających normalne potrzeby gospodarstwa domowego.

*Oferta dostępna w wybranych sklepach. Następna gazetka już od 11.01.2024 r.

Podane ceny w gazetce są cenami maksymalnymi. Może być jeszcze taniej.

Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Komunikat „Zawsze w dobrej cenie” oznacza produkty, które nie są objęte cenami promocyjnymi. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.

/ sklepy.stokrotka

@sklepy.stokrotka

www.stokrotka.pl


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Stokrotka gazetka od 4.01 do 10.01.2024 by iUlotka.pl - Issuu