CUKIERKI GALARETKA OWOCOWA ROSHEN
SOS SAŁATKOWY KNORR
WSZYSTKIE ŻELKI
1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.
PIWO HARDMADE, CAPTAIN JACK
PIWO PERŁA CHMIELOWA 199 /100 g 3+2 GRATIS
2+1 GRATIS
319/puszka przy zakupie 4-paka
5495,99 SER
449
17,99
12,99
PIWO ŻYWIEC
299 /szt. przy zakupie 3 szt. 3 za 8,97 zł 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.
Składniki:
Przygotowanie:
599 6,99 bez aplikacji 9,99 z aplikacją
CHIPSY, CHRUPKI FLAMIN HOT 399 /szt. przy zakupie 2 szt. z aplikacją
4,49/szt. przy zakupie 2 szt. bez aplikacji
CIASTO FRANCUSKIE XXL, FILO
300-375 g; Henglein; przy zakupie 2 szt.: 11,98-14,94 zł/kg
Przy zakupie 1 szt.: 5,29 zł (14,11-17,64 zł/kg)
LODY KAKTUS MULTIPAK
9 x 45 ml-9 x 46 ml; wszystkie rodzaje; 31,38-32,08 zł/l
449 /szt. przy zakupie 2 szt. 2 za 8,98 zł
HAMBURGER
DROBIOWY YANO
200 g; przy zakupie 2 szt.: 11,45 zł/kg
LODY GULLIVER
90 ml; Augusto; wszystkie rodzaje; 4,10 zł/100 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,79 zł
Przy zakupie 1 szt.: 3,89 zł (19,45 zł/kg)
LODY ROŻEK
110 ml; Koral; wszystkie rodzaje; przy zakupie 2 szt.: 27,19 zł/l
Przy zakupie 1 szt.: 4,19 zł (38,10 zł/l)
CHICKEN BITES
400 g; Morliny; 29,98 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 17,39 zł 369
SMOOTHIE HELLO DAY!
250 ml; wszystkie rodzaje; 19,96 zł/l
PŁATKI OWSIANE BIO MELVIT
500 g; błyskawiczne, górskie; 9,38 zł/kg
210 g; 3 szt.; 23,77 zł/kg Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,29 zł 1299
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,69 zł
PITTA CHLEB
QUALITY GOODS
PIECZYWO LEKKIE
SONKO
170 g; razowe, 7 ziaren; przy zakupie 2 szt.: 20,53 zł/kg
Przy zakupie 1 szt.: 4,59 zł (27,00 zł/kg)
469
600 g; cena jedn. wsadu 34,26 zł/kg (z aplikacją), cena jedn. wsadu 39,98 zł/kg (bez aplikacji)
499
349 /szt. przy zakupie 2 szt. 2 za 6,98 zł
TRUSKAWKI BEZ SZYPUŁEK, WIŚNIE BEZ
2+1 GRATIS
SEREK HOMOGENIZOWANY DANIO
JOGURT JOGOBELLA
MARGARYNA SŁYNNE MR ROŚLINNE
325
KEFIR KRASNYSTAW
559
269
449
WŁOSZCZOWSKI
LUBELLA PRZYPRAWA JEDNORODNA KAMIS
299 /szt. przy zakupie 2 szt. z aplikacją
bez aplikacji
3,49/szt. przy zakupie 2 szt.
WSZYSTKIE PASTY WAWRZYNIEC 180 g
NUDLE
SOS DEVELEY
699 -20%
PRZYPRAWA DO POTRAW KUCHAREK RYŻ CENOS
CUKIER WANILINOWY GELLWE
PROSZEK DO PIECZENIA GELLWE
WSZYSTKIE BATONY NESTLÉ 169
OLEJ KUJAWSKI 1 l
799
OGÓRKI KONSERWOWE, CHRZAN KRAKUS
399 /szt. przy zakupie 2 szt. z aplikacją
4,49/szt. przy zakupie 2 szt. bez aplikacji
CHIPSY, CHRUPKI FLAMIN HOT
70-80 g; Cheetos Crunchy, Doritos Nacho, Lay’s;
PIWO BECK’S
330 ml; butelka bezzwrotna; przy zakupie 2 szt.: 10,58 zł/l Przy zakupie 1 szt.: 4,39 zł (13,31 zł/l)
2 za 6,98 zł
349 /szt. przy zakupie 2 szt.
PIWO OKOCIM 0%
500 ml; puszka; wszystkie rodzaje; przy zakupie 4-paka: 6,98 zł/l
Najniższa cena z ostatnich
30 dni – 3,49 zł/puszka
349/puszka przy zakupie 4-paka
NAPÓJ ŻYWIEC ZDRÓJ
NATURALS
1,2 l; wszystkie rodzaje; 3,08 zł/l
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,49 zł
PIWO KSIĄŻĘCE
500 ml; butelka zwrotna; wszystkie rodzaje; 8,98 zł/l
Cena nie zawiera kaucji za butelkę.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,49 zł
PIWO SOLVEZA
330 ml; butelka bezzwrotna; muscat, rosado; przy zakupie 2 szt.: 9,07 zł/l Przy zakupie 1 szt.: 3,99 zł (12,10 zł/l)
2 za 5,98 zł
299 /szt. przy zakupie 2 szt.
WODA CISOWIANKA
500 ml; wszystkie rodzaje; 2,78 zł/l Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1,59 zł
PIWO NAMYSŁÓW PILS
CHIPSY CRUNCHIPS
130-140 g; wybrane rodzaje; 54,22-58,39 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
500 ml; puszka; przy zakupie 4-paka: 5,98 zł/l
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,29 zł/puszka
299/puszka przy zakupie 4-paka
PALUSZKI BESKIDZKIE
180-300 g; wszystkie rodzaje; przy zakupie 2 szt.:13,30-22,17 zł/kg
Przy zakupie 1 szt.: 4,79 zł (15,97-26,62 zł/kg)
759
NAPÓJ KUBUŚ PLAY
400 ml; wszystkie rodzaje; 5,48 zł/l
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,79 zł
139 369 219
NEKTAR HORTEX
1 l; butelka; czarna porzeczka Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,69 zł
459
NAPÓJ PEPSI, MIRINDA, 7UP, MOUNTAIN DEW
850 ml; wszystkie rodzaje; przy zakupie 2 szt.: 5,29 zł/l Przy zakupie 1 szt.: 5,89 zł (6,93 zł/l)
449 /szt. przy zakupie 2 szt. 2 za 8,98 zł
Nie dotyczy paluszków Beskidzkie Misiaki.
399
NAPÓJ COCA-COLA, COCA-COLA ZERO, FANTA, SPRITE
1,5 l; przy zakupie 2 szt.: 4,66 zł/l
Przy zakupie 1 szt.: 7,59 zł (5,06 zl/l)
699
NAPÓJ LIPTON ICE TEA
1,5 l; wszystkie rodzaje; przy zakupie
2 za 9,98 zł
499 /szt. przy zakupie 2 szt.
z aplikacją
999 10,99
bez aplikacji
WYBRANE SZCZOTECZKI COLGATE
DEZODORANT GARNIER
150 ml – 12,99 zł/szt.
PŁYN MICELARNY GARNIER 3W1
SZAMPON DO WŁOSÓW HEAD & SHOULDERS
1799
PASTA DO ZĘBÓW BLEND-A-MED 3D WHITE
PASTA DO ZĘBÓW BLEND-A-MED 3D WHITE LUXE GLAMOROUS – 11,99 zł/szt.
1999
EMULSJA DO HIGIENY INTYMNEJ LACTACYD
PIANKA DO GOLENIA GILLETTE
ŻEL DO GOLENIA GILLETTE – 13,99 zł/szt.
1199
PODPASKI NATURELLA ULTRA DUO
599
749
ŚRODEK PRZECIW KOMAROM RAID
ŚRODEK PRZECIW KOMAROM OFF! FAMILY CARE – 19,99 zł/szt.
999
1299 1699 1099 -30% -40% do
WSZYSTKIE PRODUKTY DO OPALANIA DAX SUN
2999
KABEL USBA-USBC/ LIGHTING EXC WHIPPY PRO
2 m – 39,99 zł/szt.
1599
3599
KOC
200 x 220 cm – 44,99 zł/szt.
SŁUCHAWKI DOKANAŁOWE ZMIKROFONEM EXC BASS JACK 3.5
EXC BASS, USBC – 29,99 zł/szt.
2499
4999
UCHWYT SAMOCHODOWY EXC AIR
EXC BASIC – 17,99 zł/szt.
UNIWERSALNA ŁADOWARKA SAMOCHODOWA EXC LIGHT 1 szt. UNIWERSALNA ŁADOWARKA SIECIOWA EXC SHINE – 44,99 zł/szt.
2999
KOC BAWEŁNIANY
1999
LUNCHBOX FRESH COSIMO
LUNCHBOX FRESH COSIMO – 24,99 zł/szt.
899 SZKLANKA
1299 KUBEK FRESH COSIMO
KUBEK Z UCHWYTEM FRESHCOSIMO – 14,99 zł/szt.
1199 BIDON MOTION
1799
WIRÓWKA DO SAŁATY LETICIA
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>