OD CZWARTKU od 1.02 do 7.02.2024 r. tylko w dniach
1-3.02
z APLIKACJĄ
369
z APLIKACJĄ
Łopatka wieprzowa idealna na obiad 1 kg
1399 Limit 3 kg/aplikacja
bez aplikacji:
18,49
1499
Masło Ekstra Farm Milk
200 g; 18,45 zł/kg (przy zakupie 3 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 5,99 zł (29,95 zł/kg)
bez aplikacji:
22,45 zł/kg (przy zakupie 3 szt.)
699
kup 2 za 11,98 zł
599
/opak.
9,99
przy zakupie 2 opak.
Filety śledziowe solone a’la Matias
Ziemniaki myte
9,90 zł/kg (z aplikacją)
1 kg
z APLIKACJĄ
099
249
EKSTRA CENY
/100 g
bez aplikacji:
3,99
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 9,99 zł
bez aplikacji:
3,49
3²9
/100 g
32,90 zł/kg
3
wy
Limit 2 kg/aplikacja
tw a rs o
w
z APLIKACJĄ
/100 g
100 g
/100 g
8 rolek; 3-warstwowy; 1,00 zł/rolka (z aplikacją)
299
ze 100 g mięsa
1,99
109
10,90 zł/kg
Papier toaletowy biały Velvet
Szynka od szwagra Krakus; 29,90 zł/kg (z aplikacją)
449
/szt. przy zakupie 3 szt.
10 szt.; klasa wagowa M; 0,60 zł/szt. (przy zakupie 2 opak.) Przy zakupie 1 opak. – 6,99 zł (0,70 zł/szt.)
EKSTRA CENY
1 kg
Limit 6 szt./aplikacja
Jaja świeże O!jajo
Oferta h w dnia1c-3.02
Kiwi
/szt.
przy zakupie 3 szt.
z APLIKACJĄ
799
Limit 2 opak./aplikacja
bez aplikacji:
899
1,13 zł/rolka
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °
Tylko czwartek i piątek
BURAKI CZERWONE
1-2.02
1 kg
z APLIKACJĄ
100
Limit 2 kg/aplikacja
2,99
KONSERWA PAMAPOL 300 g; przysmak śniadaniowy, konserwa turystyczna, konserwa tyrolska
Tylko w sobotę
3.02
3
99
przy zakupach innych produktów za min. z aplikacją
69zł Limit 2 szt./aplikacja
Rabat nalicza się przy kasie. Obowiązują wyłączenia. Szczegóły w regulaminie na www.stokrotka.pl Do wartości 69 zł nie wlicza się wartość konserw Pamapol. Z promocji można skorzystać w ramach jednej transakcji.
2
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °
Napój Pepsi, Pepsi Max, Mirinda, 7UP
Śmietana 12% Farm Milk
1,5 l
400 g; 6,23 zł/kg
Rabat nalicza się przy kasie.
SUPER CENA
249
EKSTRA CENY
Drugi -70%
Tylko czwartek-sobota
1-3.02
3,59
Tylko czwartek-sobota
1-3.02
Cukier biały kryształ 1 kg; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł
z APLIKACJĄ
3³9 /szt.
przy zakupie 5 szt. Limit 10 kg/aplikacja
Tylko czwartek-sobota
1-3.02
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
3
OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °
Papier toaletowy Almusso Vicuna
Oliwa z oliwek Extra Virgin Luglio
8 rolek; 2-warstwowy; 0,57 zł/rolka
500 ml; 39,98 zł/l
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 21,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,99 zł
0,57 zł rolka
449
EKSTRA CENY
1999 EKSTRA CENY
Tylko poniedziałek-środa
5-7.02
Wszystkie parówki Tarczyński
Tylko poniedziałek
5.02
Makaron Po Prostu 500 g; wszystkie rodzaje
Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.
od 160 do 440 g
Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.
2+1 gratis 4
Tylko poniedziałek-środa
5-7.02
3+1 gratis
Tylko poniedziałek-środa
5-7.02
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
OFERTA SPECJALNA ° NIE PRZEGAP ° OFERTA SPECJALNA °
Tylko w dniach
5-7.02 Przy zakupie min. 2 sztuk
-15% Wszystkie pączki, donuty i oponki Rabat nalicza się przy kasie.
Banany 1 kg
z APLIKACJĄ
349
Limit 2 kg/aplikacja
3,99
Tylko wtorek-środa
6-7.02
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
5
Świeże owoce i warzywa
499
7,99
Grejpfruty czerwone 1 kg
499
tylko w dniach
1-3.02
1990 699
24,99
Imbir 1 kg
9,99
6,99
Ananas miodowy* 1 kg
Kiwi 1 kg
399
/opak.
4,99
Marchew Gardinia
z APLIKACJĄ
1 kg
1199 Limit 2 kg/aplikacja
bez aplikacji:
1399
19,99 Pomidory malinowe 1 kg
399
5,99
Sałata lodowa 1 szt.
249
4,99
Kapusta czerwona 1 kg
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Sałatki na uwadze mamy
449
5,49
449
4,99
Roszponka myta Kompozycja sałat ciętych Delito
100 g
od 140 do 170 g; wszystkie rodzaje; od 26,42 do 32,08 zł/kg
449
6,99
Szpinak myty
200 g; 22,45 zł/kg
449
5,49
Rukola myta 100 g
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Świeża oferta wędlin Szynka w siatce
Polędwica bez dodatku konserwantów
Karol; 29,90 zł/kg
Dobrowolscy; 49,90 zł/kg
299
3,59
5,59
279
3,59
Kiełbaski śląskie bez osłonki
/100 g
Kiełbasa królewska z szynki
Sokołów; 26,90 zł/kg
Madej & Wróbel; 33,90 zł/kg
269
3,19
3,79
3,59 Kiełbasa krakowska wędzona
mięsa
3,89
229
/100 g
82% mięsa z dodatkiem wołowiny
/100 g
Dobrowolscy; 23,90 zł/kg
/100 g
239
2,99
/100 g
Polędwica drobiowa z majerankiem
Sokołów; 21,90 zł/kg
nowy ulepszony skład
299
3,99
299
97%
Kiełbasa zwyczajna ekstra
Gustavus; 22,90 zł/kg
2,59
/100 g
Indykpol; 29,90 zł/kg
Pieczeń rzymska
Dobrowolscy; 29,90 zł/kg
269
4,19
/100 g
Osełka pierś maślana z indyka
/100 g
Kiełbasa krucha podkarpacka
Duda; 26,90 zł/kg
349
100 g
ze 110 g mięsa wieprzowego
339
/100 g
Schab Benedykta
8
Taurus; 34,90 zł/kg
359
4,19
3,99
/100 g
Kiełbasa wiejska
Olewnik; 35,90 zł/kg
/100 g
369
/100 g
Polędwica z pieca
Sokołów; 27,90 zł/kg
Hańderek; 36,90 zł/kg
499
/100 g
Boczek wędzony parzony
Zrazówka od wędzarza
Duda; 18,90 zł/kg
219
2,49
/100 g
189
2,39
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
/100 g
Świeża oferta mięs
2999
1299
Wołowina bez kości 1 kg
15,99
Kurczak kukurydziany
32,99
1 kg
1399
1999
14,99
Żeberka wieprzowe mostki
24,99
1 kg
Filet z piersi indyka 1 kg
Metka tatarska, cebulowa Łuków 200 g
Rabat nalicza się przy kasie.
899
9,69
Mięso z indyka na kotlety Samo Dobro 500 g; 17,98 zł/kg
DRUGA -40%
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
9
189
/100 g
Kurczak w galarecie Duda; 18,90 zł/kg
2,39
Świeże wędliny na każdy dzień
589
5,99
Boczek w kostce
150 g; Morliny; 39,27 zł/kg
189
/100 g
/100 g
Pasztet z borowikami Krzyś; 18,90 zł/kg
3,19
Rolada schabowa z warzywami Lukullus; 26,90 zł/kg
2,49
Azjatycka wołowina z warzywami Składniki: • • • • • •
269
1 kg wołowiny bez kości 1 papryka czerwona 1 papryka żółta 2 marchewki 1 brokuł 200 g zielonej fasolki szparagowej
Przygotowanie:
• • • • • • • •
4 ząbki czosnku kawałek świeżego imbiru 4 łyżki sosu sojowego 2 łyżki oleju sezamowego sól, pieprz olej roślinny do smażenia kolendra lub natka pietruszki do dekoracji pół limonki
Wołowina bez kości
2999 1 kg
32,99
Wołowinę myjemy, następnie dokładnie osuszamy. Kroimy na mniejsze, równe kawałki. Imbir oraz czosnek obieramy, ścieramy na tarce o drobnych oczkach. Mieszamy z sosem sojowym oraz olejem sezamowym i wcieramy w mięso. Odstawiamy na minimum 30 minut do lodówki (im dłużej mięso będzie leżakowało w lodówce, tym bardziej wyrazisty smak będzie miała potrawa). Wszystkie warzywa dokładnie myjemy oraz obieramy. Marchewkę kroimy w cienkie słupki, paprykę – w nieco grubsze. Brokuł dzielimy na różyczki, wkładamy do miski i zalewamy wrzątkiem. Odstawiamy na 5 minut, następnie odcedzamy. Patelnię rozgrzewamy, wlewamy olej. Na rozgrzany tłuszcz wkładamy paprykę, marchewkę oraz fasolkę szparagową, po chwili smażenia dodajemy sparzony brokuł. Następnie dodajemy marynowaną wołowinę. Całość smażymy przez około 4 minuty albo dłużej – w zależności od wielkości kawałków mięsa. Uwaga – aby mięso było soczyste, nie możemy smażyć go zbyt długo! Po zakończeniu smażenia wołowinę doprawiamy pozostałym sosem sojowym, solą oraz pieprzem. Danie podajemy na ciepło, od razu po przyrządzeniu, udekorowane kolendrą lub natką pietruszki, skropione limonką. Idealnie komponuje się z ryżem lub makaronem chińskim jajecznym. Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
7
Palma
Serek Twój Smak Puszysty
150 g; Piątnica; wszystkie rodzaje; 23,27 zł/kg (przy zakupie 2 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 4,89 zł (32,60 zł/kg) z APLIKACJĄ
250 g; Bielmar
Rabat nalicza się przy kasie. Jago wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.
349 /szt.
przy zakupie 2 szt.
bez aplikacji:
1+1 gratis Smalec Wyborowy
200 g; kostka; 9,95 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,19 zł (10,95 zł/kg)
450 g; Upfield; 8,87 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,59 zł (10,20 zł/kg)
199
Nie dotyczy jogurtu bez laktozy.
4 x 100 g; Danone; wszystkie rodzaje; 17,48 zł/kg (przy zakupie 2 opak.) Przy zakupie 1 opak. – 7,99 zł (19,98 zł/kg)
kup 2 za 13,98 zł
699
/szt.
/opak.
przy zakupie 2 szt.
przy zakupie 2 opak.
799
Mleko Wiejskie bez laktozy 2%
250 g
1l; Piątnica
499 1l
9,49
239 200 g
147 /szt.
Śmietana 18% Piątnica
przy zakupie 3 szt.
200 g; 11,95 zł/kg
Ser mozzarella SPRÓBUJ nie będę tu na stałe
kup 2 za 2,90 zł
145 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Serek homogenizowany Danio
130 g; Danone; wszystkie rodzaje; 15,31 zł/kg (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,29 zł (17,62 zł/kg)
250 g; 31,96 zł/kg
kup 3 za 4,41 zł
200 g; Zott; 12,95 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,59 zł (17,95 zł/kg)
29 g; Zott; 5,00 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,99 zł (6,87 zł/100 g)
Ser mascarpone Piątnica
5,19
Protein jogurt Classic
Deser kanapka Monte Snack
Nie dotyczy napoju Actimel Kids.
399
/szt.
180 g; Zott; 8,17 zł/kg (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,89 zł (10,50 zł/kg)
Napój Actimel
kup 2 za 7,98 zł
przy zakupie 2 szt.
Jogurt naturalny
26,60 zł/kg (przy zakupie 2 szt.)
Delma Extra Maślany Smak, Wiejskie Masełko
kup 2 za 3,98 zł
399
/szt. przy zakupie 2 szt.
2,49
199 /szt.
przy zakupie 3 szt.
Serek kremowy Skyr Apetina
Ser ementaler
Kosów; 25,90 zł/kg
kup 3 za 5,97 zł
125 g; Arla; naturalny; 27,92 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,49 zł (35,92 zł/kg)
SM Ryki; 26,90 zł/kg
SPRÓBUJ nie będę tu na stałe
kup 2 za 5,18 zł
259 /szt.
przy zakupie 2 szt.
10
259 NA WAGĘ
/100 g
2,99
269 NA WAGĘ
/100 g
3,89
kup 2 za 6,98 zł
349 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Spróbuj – nie będziemy w sklepie na stałe Oferta dostępna w wybranych sklepach.
Ser wysokobiałkowy SBA
549 140 g
140 g; Mlekovita; plastry; 39,22 zł/kg
5,99
199 40 g
2,29
Baton twarogowy SBA
40 g; Mlekovita; waniliowy; 4,98 zł/100 g
549 270 g
Ser wysokobiałkowy SBA 270 g; Mlekovita; sałatkowo-kanapkowy; 20,34 zł/kg
5,99
bogate źródło białka
Kolekcja ze smakiem
45
znaczków + 0,99 zł
20
lub
znaczków + 29,99 zł
Cena detaliczna: 69,99 zł
3-elementowy zestaw sztućców stołowych, kolor srebrny
40
znaczków + 0,99 zł
20
lub
znaczków + 24,99 zł
Cena detaliczna: 59,99 zł
Zestaw 3 sztućców dla dzieci
60
znaczków + 0,99 zł
60
25
lub
znaczków + 0,99 zł
znaczków + 34,99 zł
Cena detaliczna: 99,99 zł
3-elementowy zestaw sztućców stołowych, kolor złoty
45
znaczków + 0,99 zł
znaczków + 0,99 zł
Cena detaliczna: 99,99 zł
2-elementowy zestaw do serwowania potraw
20
lub
znaczków + 29,99 zł
Cena detaliczna: 59,99 zł
50
25
lub
znaczków + 34,99 zł
Zestaw 4 widelczyków do ciasta
45
znaczków + 0,99 zł
20
lub
znaczków + 29,99 zł
Cena detaliczna: 89,99 zł
Zestaw widelców do mięsa, 2 szt.
20
lub
znaczków + 29,99 zł
Cena detaliczna: 69,99 zł
4-elementowy zestaw łyżeczek do herbaty
Akcja trwa od 19.10.2023 r. do wyczerpania zapasów, lecz nie dłużej niż do 6.03.2024 r. Znaczki wydawane są do 21.02.2024 r. Szczegóły i regulamin na stronie www.stokrotka.pl Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
11
Kolekcja ze smakiem Za zakup poniższych produktów otrzymasz ekstra znaczek!
269
279
/100 g
289
PARÓWKI Z SZYNKI
Sokołów; standard; 26,90 zł/kg
przy zakupie min. 250 g
13
KUP 4 ZA 7,96 ZŁ
199
/szt. przy zakupie 4 szt.
Krakus; 39,90 zł/kg
przy zakupie min. 250 g
579
/szt. przy zakupie 2 szt.
1549
SER TOPIONY HOCHLAND
140 g; 26,36 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) przy zakupie Przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł (28,50 zł/kg) 2 szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 8,29 zł
SZYNKA KONSERWOWA EKSPORTOWA
KUP 2 ZA 11,58 ZŁ
99
PARÓWECZKI SOKOLIKI SOKOŁÓW
od 36 do 90 g; wszystkie rodzaje; od 7,77 do 19,42 zł/100 g
przy zakupie min. 400 g
Olewnik; 27,90 zł/kg
/szt. przy zakupie 2 szt.
PRZYPRAWA W MŁYNKU KAMIS
499
KIEŁBASA KRÓLEWSKA ZE SCHABEM
369
6
/100 g
319
KUP 2 ZA 7,38 ZŁ
99
399
/100 g
180 g; krążek; wszystkie rodzaje; przy zakupie 32,17 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 6,39 zł (35,50 zł/kg) 2 szt.
KIEŁBASA ŚLĄSKA
550 g; Morliny; 25,44 zł/kg
KUP 2 ZA 7,38 ZŁ
KUP 2 ZA 9,38 ZŁ
KUP 2 ZA 8,98 ZŁ
/szt. przy zakupie 2 szt.
/szt. przy zakupie 2 szt.
/szt. przy zakupie 2 szt.
369
469
CHRUPKI CHEETOS
ROGALIK 7DAYS MAX
110 g; kakaowy; 33,55 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł (36,28 zł/kg)
przy zakupie 2 szt.
1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM. KUP 4 ZA 9,96 ZŁ
249
od 60 do 85 g; wszystkie rodzaje; od 5,52 do 7,82 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł przy zakupie 2 szt. (od 5,88 do 8,32 zł/100 g)
1199
449
FIX KNORR NATURAL
od 36 do 63 g; wszystkie rodzaje; od 7,13 do 12,48 zł/100 g przy zakupie (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł 2 szt. (od 7,93 do 13,87 zł/100 g)
899
/szt. przy zakupie 4 szt.
WODA MUSZYNA CECHINI
PIWO HARNAŚ
PASTA
KARMA DLA KOTA
DO ZĘBÓW 500 ml; butelka zwrotna; przy zakupie GOURMET PERLE 2 l; lekko gazowana; 4,98 zł/l (przy zakupie 4 szt.) 4 szt. LACALUT 4 x 85 g; wszystkie 1,00 zł/l (przy zakupie 4 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,69 zł (5,38 zł/l) 75 ml; Aktiv, Sensitive; 15,99 zł/100 ml rodzaje; 26,45 zł/kg Przy zakupie 1 szt. – przy zakupie 4 szt. 2,49 zł (1,25 zł/l) Cena nie zawiera kaucji za butelkę. Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 11,49 zł Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 12,49 zł Oferta obowiązuje od 1.02.2024 r. do 7.02.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Szczegółowy regulamin akcji na www.stokrotka.pl.
12
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Czekolada Milka
od 85 do 100 g; wszystkie rodzaje; od 3,59 do 4,23 zł/100 g (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,89 zł (od 4,89 do 5,76 zł/100 g)
Alpejskie Mleczko
od 330 do 350 g; wszystkie rodzaje; od 31,40 do 33,31 zł/kg (z aplikacją) Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 10,99 zł
z APLIKACJĄ
1099
kup 3 za 10,77 zł
359
Limit 2 szt./aplikacja
bez aplikacji:
/szt.
przy zakupie 3 szt. Herbata eksp. zielona Lipton
od 25 t. x 1,4 g do 25 t. x 1,6 g; wszystkie rodzaje; od 17,48 do 19,98 zł/100 g
Herbata eksp. Tetley Classic Earl Grey
Żelki Haribo
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 15,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,59 zł
100 t. x 1,5 g; 103,27 zł/kg
1199
od 34,26 do 36,34 zł/kg od 150 do 200 g; wszystkie rodzaje; od 24,95 do 33,27 zł/kg
Wybrane kulki w czekoladzie Jeżyki Coolki Milk
Cena na fiszce zawiera rabat.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,39 zł
699 25 torebek
1549
499
100 torebek
150-200 g
Kawa rozp. Jacobs Krönung
Kawa rozp. Nescafé Classic
Kawa mielona Tchibo Family
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 29,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 21,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,99 zł
200 g; 149,95 zł/kg
2999 200 g
150 g; 113,27 zł/kg
1699
Cukierki Mieszko, Mieszanka Wedlowska
Wszystkie batony marcepanowe Wolność
250 g; 39,96 zł/kg
Cena na fiszce zawiera rabat.
999
150 g
250 g
Kawa mielona Fort 400 g; 32,48 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 12,99 zł
wybrane rodzaje; 24,90 zł/kg
-20% OFERTA SPECJALNA
-20% OFERTA SPECJALNA
Kawa ziarnista Tchibo Exclusive
1 kg; wszystkie rodzaje
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 49,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,59 zł/100 g
249 NA WAGĘ
/100 g
1299 400 g
4999 1 kg
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
13
Makaron tradycyjny Polmak
Ketchup Pudliszki
480 g; pikantny, łagodny; 10,40 zł/kg (przy zakupie 2 szt. z aplikacją) Przy zakupie 1 szt. – 6,99 zł (14,57 zł/kg) z APLIKACJĄ
250 g; wszystkie rodzaje
Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.
499 /szt.
przy zakupie 2 szt. /szt. przy zakupie 2 szt.
3 w cenie 2 Kisiel Słodka Chwila Dr. Oetker
11,44 zł/kg (przy zakupie 2 szt.)
Płatki Nestlé
od 350 do 600 g; wybrane rodzaje; od 18,32 do 31,40 zł/kg
od 29 do 32 g; wszystkie rodzaje; od 3,10 do 3,42 zł/100 g (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,29 zł (od 4,04 do 4,45 zł/100 g)
549
bez aplikacji:
Ryż biały długoziarnisty Kupiec
Kasza manna Cenos
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,29 zł
450 g; 7,76 zł/kg
4 x 100 g; 12,48 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 9,99 zł
400 g; 8,73 zł/kg
Kaszka kukurydziana Cenos Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,99 zł
Nie dotyczy kisielu z owocami Dr. Oetker 31,5 g, 32,5 g.
kup 3 za 2,97 zł
1099
099 /szt.
przy zakupie 3 szt.
Oliwki nadziewane Explanada
Sos Tao Tao
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,59 zł
370 g; wszystkie rodzaje; cena jedn. wsadu 39,94 zł/kg
499
350-600 g
Przyprawa warzywna Vegeta
150 ml; wszystkie rodzaje; 43,94 zł/l
349
4 x 100 g
180 g; 30,50 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,39 zł
400 g
Olej 3 ziarna z dodatkiem siemienia Kujawski 750 ml; 15,99 zł/l
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 13,49 zł
599 370 g
659 150 ml
1+1 GRATIS
549 180 g
Marmolada wieloowocowa Home Garden 540 g; 7,21 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,69 zł (8,69 zł/kg)
Ogórki konserwowe Krakus
1199 750 ml
Zupa błyskawiczna Knorr Nudle
od 61 do 71 g; wszystkie rodzaje; od 3,09 do 3,60 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,59 zł (od 3,65 do 4,25 zł/100 g)
900 g
Rabat nalicza się przy kasie. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.
kup 2 za 7,78 zł
389 /szt.
przy zakupie 2 szt.
14
kup 2 za 4,38 zł
219 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Pizza Taurus
Mieszanka warzyw Hortex
450 g; wybrane rodzaje; 14,43 zł/kg
400 g; wszystkie rodzaje; 24,98 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,19 zł
Mieszanka azjatycka, 9-składnikowa, brokuł i kalafior Hortex – 6,99 zł/szt. 450 g; 15,54 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,89 zł
999
EKSTRA CENY
11,99 Nuggetsy z kurczaka Morliny
Sałatka a’la gyros, surimi z ananasem
350 g; 25,69 zł/kg
Burger z kurczaka Morliny – 9,99 zł/opak. 10,99
649
EKSTRA CENY
Ryba z pieca Frosta
od 330 do 375 g; wszystkie rodzaje; od 34,64 do 39,37 zł/kg
Seko; 14,90 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 12,99 zł
400 g; 24,98 zł/kg
899
149
350 g
NA WAGĘ
/100 g
9,99 Faworki
2,39 Sucharki Bruschette Maretti
200 g; Janczewscy; 34,95 zł/kg
1299 330-375 g
70 g; wszystkie rodzaje; 3,22 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,49 zł (4,99 zł/100 g)
699 200 g
Wybrane słodziki Domos Cena na fiszce zwiera rabat.
kup 2 za 4,50 zł
225 /szt.
7,99
przy zakupie 2 szt.
Śledzik na raz Lisner
-25% OFERTA SPECJALNA
Filet z serem panierowany Frosta
100 g; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 3,49 zł
29,90 zł/kg
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,99 zł/100 g
kup 2 za 4,98 zł
249 /szt.
przy zakupie 2 szt.
299 NA WAGĘ
/100 g
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
15
1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM. Piwo Kozel
Piwo Warka
Piwo Desperados
500 ml; puszka; wszystkie rodzaje; 8,38 zł/l (przy zakupie 4-paka)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,99 zł/puszka
400 ml; wszystkie rodzaje; butelka bezzwrotna; 11,23 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 5,69 zł (14,23 zł/l)
419
przy zakupie 4-paka
kup 2 za 8,98 zł
/puszka
przy zakupie 2 szt.
Piwo Kasztelan Niepasteryzowane
449 /szt.
Piwo Perła Export
500 ml; puszka; 6,58 zł/l (przy zakupie 4-paka)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,99 zł/puszka
500 ml; butelka bezzwrotna; 6,58 zł/l (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,79 zł (7,58 zł/l)
przy zakupie 4-paka
kup 3 za 9,87 zł
/puszka
przy zakupie 3 szt.
329
Napój Kubuś Play
400 ml; wszystkie rodzaje; 5,48 zł/l
329 /szt.
Napój Mio&Rio
900 ml; wszystkie rodzaje; 2,77 zł/l Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,79 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 2,59 zł
219 400 ml
Woda Rodowita
1 l; wszystkie rodzaje
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 1,79 zł
500 ml; puszka; standard; 5,58 zł/l (przy zakupie dwóch 4-paków) Przy zakupie jednego 4-paka – 3,99 zł/puszka (7,98 zł/l) przy zakupie dwóch 4-paków
249 900 ml
Woda witaminowa 4Move
556 ml; wszystkie rodzaje; 4,84 zł/l Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,19 zł
279
/puszka
Chrupki Monster Munch
Paluszki Beskidzkie
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,89 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,99 zł
od 90 do 100 g; wszystkie rodzaje; od 6,79 do 7,55 zł/100 g
679 90-100 g
od 180 do 300 g; wszystkie rodzaje; od 13,30 do 22,17 zł/kg
399 180-300 g
Napój izotoniczny Oshee
750 ml; wszystkie rodzaje; 3,06 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,59 zł (4,79 zł/l)
kup 2 za 4,58 zł
229 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Napój Tymbark Owoce Świata
1 l; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 4,89 zł
kup 2 za 5,98 zł
149 1l
16
269 556 ml
299 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
Płyn do WC Domestos
Ręcznik Regina Super Long 1 rolka; 2-warstwowy
1 l; wszystkie rodzaje
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 9,99 zł
z APLIKACJĄ
799
899
bez aplikacji: Krem do rąk Polana
75 ml; Herbapol; wszystkie rodzaje; 9,32 zł/100 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
Żel pod prysznic Apart
500 ml; wszystkie rodzaje; 12,00 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 9,69 zł (19,38 zł/l)
kup 2 za 12 zł
699 75 ml
Suchy szampon do włosów Batiste
200 ml; wszystkie rodzaje; 69,95 zł/l Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 16,99 zł
699
EKSTRA CENY
600 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Wybrane farby do włosów Naturia Color i szamponetki do włosów Multi Effect Cena na fiszce zawiera rabat.
Szampon hipoalergiczny Biały Jeleń
Mydło w płynie Luksja
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 11,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
300 ml; 33,30 zł/l
500 ml; wszystkie rodzaje; 11,98 zł/l
999
599
300 ml
500 ml
Wkładki higieniczne Discreet
Kapsułki do zmywarek Fairy
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 10,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 69,69 zł
60 szt.; wszystkie rodzaje; 0,17 zł/szt.
Podpaski Always Ultra Duo – 12,49 zł /opak.
od 30 do 40 szt.; wszystkie rodzaje; od 1,00 do 1,34 zł/szt.
od 14 do 20 szt.; wszystkie rodzaje; od 0,63 do 0,90 zł/szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 12,99 zł
1399 200 ml
-30% OFERTA SPECJALNA
Pianka do golenia Gillette
999 60 szt.
3999 30-40 szt.
Pasta do zębów Colgate Max, Advanced
200 ml; wszystkie rodzaje; 59,95 zł/l
od 75 do 100 ml; wszystkie rodzaje; od 6,99 do 9,32 zł/100 ml (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 8,89 zł (od 8,89 do 11,86 zł/100 ml)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 15,99 zł
Żel do golenia Gillette – 13,99 zł /szt. 200 ml; wybrane rodzaje; 69,95 zł/l
Nie dotyczy pasty Colgate Max White Charcoal, Max White Purple Reveal.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 18,99 zł
1199 200 ml
kup 2 za 13,98 zł
699 /szt.
przy zakupie 2 szt.
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
17
Kapsułki do prania Duo Caps Mill
Proszek do prania 4 w 1 Bryza
Płyn do płukania Coccolino
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 22,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 39,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 16,49 zł
30 szt.; wszystkie rodzaje; 0,67 zł/szt.
1999 30 szt.
Płyn do naczyń Passion Gold
4,55 kg; wszystkie rodzaje; 8,79 zł/kg
925 ml; wszystkie rodzaje; 12,97 zł/l
3999 Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł
od 800 do 1400 g
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł
599 850 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 8,99 zł
799
925 ml
Wszystkie karmy dla kota Whiskas
1 l; wybrane rodzaje
500 ml; wszystkie rodzaje; 15,98 zł/l
1199
4,55 kg
Płyn uniwersalny Ajax
850 ml; wszystkie rodzaje; 7,05 zł/l
Płyn do szyb Clin
500 ml
Wszystkie przekąski dla psa Pedigree Rabat nalicza się przy kasie.
Rabat nalicza się przy kasie.
-30%
599 1l
OFERTA SPECJALNA
kup 2 za 9 zł
450
/opak.
przy zakupie 2 opak.
-30% OFERTA SPECJALNA
Chusteczki nawilżane Peppins 80 szt.; wszystkie rodzaje; 0,06 zł/szt. (przy zakupie 2 opak.) Przy zakupie 1 opak. – 5,99 zł (0,08 zł/szt.)
Mleko w proszku Bebiko 600 g; wszystkie rodzaje; 49,99 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 34,99 zł (58,32 zł/kg) Nie dotyczy mlek początkowych.
kup 2 za 59,98 zł
2999 /szt.
przy zakupie 2 szt.
kup 2 za 17,98 zł
899 /szt.
przy zakupie 2 szt. Kaszka mleczno-ryżowa Nestlé 230 g; wszystkie rodzaje; 39,09 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 9,99 zł (43,44 zł/kg)
18
Dania, przeciery Bio Ovko 90 g; wszystkie rodzaje
Rabat nalicza się przy kasie i dotyczy najtańszego produktu. Jego wartość zostanie rozłożona proporcjonalnie na wszystkie produkty w zestawie.
3 w cenie 2
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
499
1199
999
Komplet misek
Ręcznik Mallo
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 14,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł
Książeczka z naklejkami i łamigłówki 1 szt.; różne rodzaje
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 9,99 zł
1 szt.; 30 x 50 cm; różne rodzaje
1 kpl.; 5 szt.; 2,40 zł/szt.
50 x 90 cm – 12,99 zł/szt.
599
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 15,99 zł
70 x 140 cm – 25,99 zł/szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 29,99 zł
Kubek z sercem 1 szt.; 330 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 7,99 zł
799
1799
Miseczka z sercem 1 szt.; 370 ml
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 9,99 zł
1199
Książeczka zaczarowana kredka 1 szt.; różne rodzaje
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 17,99 zł
599
Ogrzewacz do rąk
14.02 Walentynki
Breloczek antystresowy serduszko
1 opak.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 13,99 zł
1 szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
499
Okulary zakochanych
Balony z nadrukiem serca
1 szt.; różne rodzaje
1 opak.; 5 szt.; 1,00 zł/szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 12,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł
9
99
5
99
Naklejki piankowe serduszka z brokatem
1 opak.; 45 szt.; 0,14 zł/szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
499
Torba bawełniana walentynkowa
1 szt.; różne rodzaje
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 5,99 zł
699
Odblaskowe breloczki
4
99
1 opak.; 3 szt.; 2,33 zł/szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 8,99 zł
Długopis z serduszkiem
3
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 6,99 zł
1499
Kryształowe serduszka
99 samoprzylepne 1 opak.; 36 szt.; 0,12 zł/szt.
1 szt.
Rajstopy damskie w serca 1 opak.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 19,99 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 4,99 zł
1399
Zimowy płyn do spryskiwaczy 4 l; Active Chem; 3,50 zł/l
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 18,99 zł
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
19
Podudzia, udźce z kurczaka z kością
Super oferty
1 kg
środy o d u k ł a i z od ponied 7.02 5-
799
EKSTRA CENY
Jabłka
EKSTRA CENY
1,5 kg
4,75
1,5 kg; folia; 2,00 zł/kg
11,49
Winogrona różowe
299
1 kg
z APLIKACJĄ
Mąka puszysta Lubella
1399
1 kg; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 6,29 zł
Limit 2 kg/aplikacja
bez aplikacji:
16,99
1499
kup 3 za 8,07 zł
269
Krem Nutella
/szt.
350 g; 25,69 zł/kg (z aplikacją)
przy zakupie 3 szt.
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 10,99 zł
z APLIKACJĄ
899
Olej rzepakowy Beskidzki 1 l; Bielmar Przy zakupie 1 szt. – 8,79 zł
Limit 2 szt./aplikacja
bez aplikacji:
5 lutego
999
28,55 zł/kg
Mleko UHT Łowickie 3,2%
kup 2 za 8,98 zł
449 /szt.
przy zakupie 2 szt.
1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.
1 l; OSM Łowicz Przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł
Piwo Tyskie Gronie, 0%
500 ml; puszka; 6,38 zł/l (przy zakupie 4-paka)
Najniższa cena z ostatnich 30 dni – 3,29 zł/puszka
kup 3 za 8,37 zł
279 /szt.
319
przy zakupie 4-paka
/puszka
przy zakupie 3 szt.
Zapraszamy do najbliższego Supermarketu Stokrotka!
Płać rachunki, doładuj telefon w naszej kasie
Adresy sklepów dostępne na www.stokrotka.pl
Siedziba firmy: Stokrotka Sp. z o.o., ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin
Gazetka nr 5/2024 Obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów. Ceny wszystkich produktów zawierają VAT. Zdjęcia produktów w gazetce mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta nie dotyczy produktów z wyprzedaży. Za błędy w druku Stokrotka Sp. z o. o. stokrotnie przeprasza.
Jeśli masz uwagi do naszego działania, napisz do nas: bok@stokrotka.pl lub zadzwoń: +48 502 004 112 (poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 16:00). Stokrotka nie prowadzi sprzedaży hurtowej i zastrzega sobie prawo odmowy sprzedaży towarów na warunkach promocyjnych, w ilościach przekraczających normalne potrzeby gospodarstwa domowego.
*Oferta dostępna w wybranych sklepach. Następna gazetka już od 8.02.2024 r.
Podane ceny w gazetce są cenami maksymalnymi. Może być jeszcze taniej.
Promocje cenowe nie łączą się. Przekreślona cena oznacza cenę sprzed obniżki – dla towarów łatwo psujących się i z krótkim terminem przydatności, między innymi takich jak mięso, warzywa, owoce, przy czym jest to najniższa cena jaka wystąpiła przed zastosowaniem obniżek, w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Określenie „Najniższa cena z ostatnich 30 dni” jest stosowane w przypadku towarów innych niż łatwo psujące lub z krótkim terminem przydatności – cena ta jest najniższą ceną jaka obowiązywała w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki w jakimkolwiek sklepie sieci Stokrotka w formacie supermarket i market. Komunikat „Zawsze w dobrej cenie” oznacza produkty, które nie są objęte cenami promocyjnymi. Ceny w poszczególnych sklepach mogą się różnić.
/ sklepy.stokrotka
@sklepy.stokrotka
www.stokrotka.pl
Lidl – Przejdź do promocji >>>
Kaufland – Przejdź do promocji >>>
Biedronka – Przejdź do promocji >>>
Tesco – Przejdź do promocji >>>
Netto – Przejdź do promocji >>>
Aldi – Przejdź do promocji >>>
Carrefour – Przejdź do promocji >>>