Skip to main content

Stokrotka gazetka od 27.01 do 2.02.2022

Page 1

EKSTRA CENY

3H PYXIKS SFRMõEQ] WXE[OÊ :%8 ^ RE

OD CZWARTKU 000 SH HS V Makaron Lubella od 400 do 500 g; wybrane rodzaje; od 5,98 do 7,48 zł/kg

Łopatka wieprzowa idealna na obiad 1 kg

EKSTRA CENY

EKSTRA CENY

999

299 Pomarańcze

8]POS L [ HRME7G-30.01

1 kg; siatka

2

EKSTRA CENY

299

/opak.

tylko w dniach

27-30.01 Sok, nektar Hortex

Masło ekstra Łosickie 200 g; 24,95 zł/kg (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 6,49 zł

kup 3 za 14,97 zł

499

1 l; pomarańcza, jabłko, multiwitamina, pomidor, czarna porzeczka, Polskie Jabłko; butelka, karton Przy zakupie 1 szt. – 3,89 zł

/szt. Przy zakupie powyżej 3 szt. obowiązuje cena regularna. przy zakupie 3 szt. Nie dotyczy masła Łosickiego bez laktozy.

-23% kup 2 za 5,98 zł

299 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Kawa rozp. Tchibo

Dżem Łowicz

od 180 do 200 g; Gold Selection Crema, Family, Black’n White; od 74,95 do 83,28 zł/kg

280 g; wybrane rodzaje; 11,40 zł/kg

EKSTRA CENY

EKSTRA CENY

1499

319


Jogurt naturalny Primo

Śmietanka UHT 18% Łaciata

180 g; Zott; 6,06 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,49 zł

250 ml; Mlekpol; 10,76 zł/l

Nie dotyczy jogurtu Primo bez laktozy.

-26% kup 2 za 2,18 zł

EKSTRA CENY

109

269

/szt.

przy zakupie 2 szt. Ser sałatkowy w kostkach Arla Apetina 200 g; wszystkie rodzaje; 33,95 zł/kg

Serek Bieluch

Ser topiony Hochland krążek

od 135 do 150 g; wszystkie rodzaje; od 16,60 do 18,45 zł/kg

180 g; wszystkie rodzaje; 25,50 zł/kg

Ser mozzarella Formagia 125 g; Euroser; kulka; 20,72 zł/kg

135-150 g 200 g

249

679

2,99

180 g

125 g

459

259

Ser Sokół

Ser gouda

Flora Original

Margaryna Zwykła od Kruszwicy

Mlekovita; 25,90 zł/kg

OSM Łowicz; 23,90 zł/kg

od 400 do 450 g; od 13,32 do 14,98 zł/kg

250 g; 9,16 zł/kg

NA WAGĘ

NA WAGĘ

400-450 g

250 g

259

239

599

229

/100 g

/100 g

Serek homogenizowany Danio

Deser kanapka Monte Snack

od 135 do 140 g; wszystkie rodzaje; od 13,50 do 14,00 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,99 zł

29 g; Zott; wszystkie rodzaje; 6,87 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,39 zł

Nie dotyczy serków Danio w saszetkach.

kup 2 za 3,78 zł

kup 2 za 3,98 zł

189

przy zakupie 2 szt.

/szt.

2

przy zakupie 2 szt.

199 /szt.


Zimowy gulasz [SÜS[] Wołowina bez kości 1 kg

2699 Sprawdź przepis na www.stokrotka.pl Szynka drewnem wędzona

Pasztet Zbycha

Lukullus; 27,90 zł/kg

ZM Nowak; 12,90 zł/kg

279 /100 g

129 /100 g

• wyprodukowana z wyselekcjonowanych kawałków mięsa • indywidualnie dobrana mieszanka przypraw • krucha i soczysta

• doprawiony kompozycją aromatycznych przypraw • delikatny w smaku • smarowny, z pyszną posypką

Podane ceny są cenami maksymalnymi, może być

› JESZCZE TANIEJ!

3


é[MIõE SJIVXE [ÊHPMR Szynka Bauera

Zrazówka od wędzarza

Szynka hetmańska

Hańderek; 27,90 zł/kg

Gustavus; 22,90 zł/kg

Duda; 25,90 zł/kg

279

229

/100 g

259

/100 g

Szynka włoska Mamma Mia

/100 g

Parówki z szynki Stówki Sokołów; 21,90 zł/kg

Madej & Wróbel; 21,90 zł/kg

Kiełbasa z kija Karol; 21,90 zł/kg

-21%

219

219

/100 g

/100 g

2,79 Konserwa wojskowa

Kiełbasa z beczki

Lukullus; 19,90 zł/kg

Madej & Wróbel; 19,90 zł/kg

219

/100 g

Pieczeń rzymska

199

Dobrowolscy; 15,90 zł/kg

199

/100 g

Szynka z indykiem prasowana

/100 g

Kęski piwne Morliny; 14,90 zł/kg

Duda; 15,90 zł/kg

-20%

159

159

/100 g

/100 g

1,99

Kiełbasa krakowska wędzona

27-29.01

149

/100 g

1,99

Kiełbasa parówkowa

Gustavus; 16,90 zł/kg

4SPIGEQ] [ [IIOIRH

-25%

Dobrowolscy; 14,90 zł/kg

169

/100 g

149

/100 g


é[MIõE SJIVXE QMÊW

Wątróbka z kurczaka 1 kg

499 Boczek wieprzowy bez żeber

Obiadowa ćwiartka z kurczaka

1 kg

1 kg

499

1299 Polędwiczka wieprzowa

Udziec z indyka z kością

1 kg

1 kg

2199

1099

5


é[MIõE SJIVXE QMÊW

Filet z piersi indyka 1 kg

tylko w dniach

27-30.01

Łopatka wieprzowa idealna na obiad 1 kg

999 1599 é[MIõI S[SGI M [EV^][E

Pomarańcze 1 kg; siatka EKSTRA CENY

-41%

349 /szt.

przy zakupie 2 szt. 6

299

/opak.

kup 2 za 6,98 zł

Mango 1 szt. Przy zakupie 1 szt. – 5,99 zł

tylko w dniach

27-30.01

STEO OK


é[MIõI S[SGI M [EV^][E

399

/opak.

Mix sałat

1 opak.; Active, Party

499

Cytryny 1 kg

tylko w dniach

27-30.01

799 299

/opak.

Jabłka

1,5 kg; folia; 2,00 zł/kg

Papryka czerwona 1 kg

449

/opak.

Włoszczyzna Gardinia 650 g; 6,91 zł/kg 7


ek

cz

+1

123456789

E xtra

a

+1

cz

160

ek

zn

/szt. przy zakupie 4 szt.

123456789

E xtra

zn

=83$ %ă<6.$:Ζ&=1$ $0Ζ12

J ZV]\VWNLH URG]DMH ]Ą NJ SU]\ ]DNXSLH V]W 3U]\ ]DNXSLH V]W Ȃ ]Ą

RG GR J ZV]\VWNLH URG]DMH RG GR ]Ą J SU]\ ]DNXSLH V]W 3U]\ ]DNXSLH V]W Ȃ ]Ą

ek

123456789

E xtra

przy zakupie 2 szt.

a zn

E xtra

zn

5

a

+1

999

E xtra

123456789

zn

.$:$ 0Ζ(/21$ 0217( 3(52 %/8( J ]Ą NJ

+1

99

cz

+1

cz

49 /szt.

UPIE 2 SZT AK

UK

PRZY Z

6(5 Ľ ă7< 3/$675< +2&+/$1'

KUP 2 za 4,98 zł

123456789

E xtra

zn

a

3$67$ '2 =Ú% : %/(1' $ 0(' ' &20/(7( PO Z\EUDQH URG]DMH

PO ZV]\VWNLH URG]DMH ]Ą O SU]\ ]DNXSLH V]W 3U]\ ]DNXSLH V]W Ȃ ]Ą

6=&=27(&=.$ 25$/ % ' )5(6+ '82 Ȃ ]Ą RSDN

123456789

E xtra

a

123456789

E xtra

zn

a

13

99

+1 123456789

E xtra

3ă<1 &=<6=&=Æ&< '(=<1)(.8-Æ&< 6$1<72/ 3$3Ζ(5 72$/(72:< 62)7(//$ UROHN ZDUVWZRZ\ ]Ą UROND 8

RG GR PO ZV]\VWNLH URG]DMH RG GR ]Ą O 6]F]HJµĄ\ QD ZZZ VWRNURWND SO

:.ă$' )Ζ/758-Æ&< '$)Ζ 81Ζ0$; V]W

ek

+1

ek

9

99

cz

zn

SDN ]Ą V]W

cz

cz

11

+1

ek

1$3 - (1(5*(7<&=1< 52&.67$5

99

ek

4

123456789

a

J Z\EUDQH URG]DMH ]Ą NJ UPIE 4 SZT AK

ek

KUP 4 za 6,40 zł

cz

PRZY Z

+1

+1

99

.$%$126< 7$5&=<ą6.Ζ (;&/86Ζ9(

UK

/szt. przy zakupie 2 szt.

2

a

0DGHM :UµEHO ]Ą NJ UPIE 2 SZT AK

UK

419

zn

.Ζ(ă%$6$ Ľ<:Ζ(&.$

6RNRĄµZ ]Ą NJ

KUP 2 za 8,38 zł

/100 g

E xtra

123456789

ek

ek

%2&=(. :Ú'=21< 3$5=21<

+1

J

ek

1

49

a

cz

zn

a

cz

E xtra

zn

ek

123456789

przy zakupie min.

PRZY Z

/100 g

J

+1

cz

2

19

przy zakupie min.

E xtra

cz

123456789

zn

a

a


WŁOSKI DESIGN

W TWOJEJ KUCHNI

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE? Zrób zakupy w Stokrotce od 21.10.2021 do 09.03.2022, ]D NDľGH Z\GDQH ]Ą RWU]\PDV] ]QDF]HN. =ELHU] PLQLPXP ]QDF]NµZ L RGELHU] QDF]\QLD FHUDPLF]QH 3DJQRVVLQ MXľ ]D JURV] Promocja trwa GR Z\F]HUSDQLD ]DSDVµZ, OHF] QLH GĄXľHM QLľ GR 23.03.2022.

:NOHMDM ]QDF]NL GR .DUW\ .ROHNFMRQHUVNLHM

9


kup 2 za 6,58 zł 500 g

kup 2 za 7 zł

899

350

329 /szt.

przy zakupie 2 szt.

/szt.

Ciastka Home

przy zakupie 2 szt.

Rodzynki w czekoladzie deserowej, orzechy arachidowe w czekoladzie Meltez 500 g; 17,98 zł/kg

Wafle Home 400 g; wszystkie rodzaje; 8,75 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,99 zł

od 145 do 152 g; z kremem orzechowym, ze słonym karmelem, maślane z czekoladą; od 21,65 do 22,69 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,69 zł

380 g

219

kup 2 za 5,98 zł

299

Jogurt do picia Home

/szt.

380 g; wszystkie rodzaje; 5,77 zł/kg

przy zakupie 2 szt.

Warzywa na patelnię Home 450 g; wszystkie rodzaje; 6,65 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,49 zł

60 g

149

Pałeczki kukurydziane Dino 60 g; 2,49 zł/100 g

100 g

199

Chrupki kukurydziane Dino 100 g

690 g

589

Ogórki kanapkowe Gardinia 690 g; cena jedn. wsadu 16,37 zł/kg

850 ml

399

Sałatka szwedzka Gardinia 850 ml; cena jedn. wsadu 8,32 zł/l 10


Kawa rozp. Nescafé Classic 3 w 1

Dropsy Mentos od 37,5 do 38 g; wszystkie rodzaje; od 3,95 do 4,00 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,99 zł

10 x 16,5 g; 42,37 zł/kg

Napój kawowy Nescafé 3 w 1 Strong 170 g; 41,12 zł/kg

-24% kup 2 za 3 zł

EKSTRA CENY

150

699

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Kawa ziarnista Lavazza Qualitá Oro

Kawa mielona Monte Pero Gold

Biszkopty Petitki Lu

Duetki Opolanki Odra

1 kg

250 g; 19,96 zł/kg

120 g; 20,84 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,79 zł

400 g; wszystkie rodzaje; 18,73 zł/kg

1 kg

250 g

5999

499

71,89 Landrynki Home Relax

Cukierki miętowe Eukaliptus Mieszko

150 g; wszystkie rodzaje; 11,00 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,99 zł

150 g; 23,27 zł/kg

kup 2 za 5 zł

400 g

250

749

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Baton Wawel

Czekolada Wawel

od 47 do 49 g; wszystkie rodzaje; od 3,66 do 3,81 zł/100 g

od 265 do 300 g; tiramisu, mleczna nadziewana krówką; od 29,97 do 33,93 zł/kg

kup 2 za 3,30 zł

150 g

47-49 g

265-300 g

165

349

179

899

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Miniczekolada Wawel

Herbata eksp. zielona Big-Active

49 g; toffi; 3,66 zł/100 g

od 20 t. x 1,5 g do 20 t. x 1,7 g; wszystkie rodzaje; od 11,74 do 13,30 zł/100 g

Wafle Grześki Tyci Bites, herbatniki Jeżyki Tyci Bites od 100 do 120 g; wszystkie rodzaje; od 37,42 do 44,90 zł/kg

20 torebek

399

49 g

100-120 g

179

449

11


Przyprawa Prymat

Spichlerz Rusiecki

od 6 do 20 g; wybrane rodzaje; od 5,95 do 19,84 zł/100 g

280 g; wszystkie rodzaje; 21,40 zł/kg

Zupa Knorr Gorący Kubek od 12 do 22 g; wszystkie rodzaje; od 5,46 do 10,00 zł/100 g (przy zakupie 4 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,39 zł

EKSTRA CENY

EKSTRA CENY

119

599

Bulion, rosół Winiary 120 g; wszystkie rodzaje; 24,09 zł/kg

kup 4 za 4,80 zł

120 g

120

289

/szt.

przy zakupie 4 szt.

Sos Winiary Na Każdy Dzień

Przyprawa warzywna Vegeta

od 27 do 36 g; wszystkie rodzaje; od 4,42 do 5,89 zł/100 g

500 g; 15,58 zł/kg

Sos sałatkowy Knorr

Oliwa z oliwek EV Basso

od 8 do 9 g; wszystkie rodzaje; od 12,78 do 14,38 zł/100 g (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,19 zł

250 ml; 39,96 zł/l 39,98 zł/l

kup 3 za 3,45 zł

250 ml

115

999

/szt.

przy zakupie 3 szt.

Ketchup Tortex

Musztarda Hořčice

470 g; łagodny, pikantny; 7,86 zł/kg

350 g; kremska czeska, kremska słowacka; 7,98 zł/kg

27-36 g

500 g

470 g

350 g

159

779

369

279

Sól kamienna jodowana, stołowa jodowana o’Sole

Olej z oliwą z oliwek 5% Oliwier

1 kg; Cenos

1l

Kisiel Dr. Oetker Słodka Chwila z owocami

Płatki Nestlé Corn Flakes, Fitness, Cheerios owsiane

od 31,5 do 32,5 g; wszystkie rodzaje; od 4,28 do 4,42 zł/100 g

12

500 ml – 19,99 zł/szt.

od 400 do 600 g; wszystkie rodzaje; od 14,15 do 21,23 zł/kg

1 kg

1l

31,5-32,5 g

400-600 g

159

939

139

849


Brzuszki wędzone z łososia atlantyckiego

Jaja z wolnego wybiegu Kurka Wolna

33,90 zł/kg

10 szt.; klasa wagowa M; 0,90 zł/szt.

Ĉ I\XVE QMÊWRI Ĉ []WIPIOGNSRS[ERI

-22% EKSTRA CENY EKSTRA CENY

339

899

/100 g

4,39 Flaki wołowe w rosole Home

Sałatka O Mamo! Lisner

Makaron na patelnię z sosem Hortex

od 140 do 150 g; warzywna z jajkiem, polska; od 13,27 do 14,22 zł/kg

900 g; 8,88 zł/kg

450 g; wszystkie rodzaje; 15,54 zł/kg

Śledziowa z papryką, kebab, z brokułami i jajkiem – 2,49 zł/szt. od 140 do 150 g; od 16,60 do 17,79 zł/kg

-20% 900 g

799

9,99 Wybrane produkty marki Balviten Glutenfree Cena na fiszce zawiera rabat.

140-150 g

450 g

199

699

Rogalik kakaowy 7Days

Wafle ryżowe Kupiec

60 g; 2,15 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,69 zł

od 84 do 120 g; wszystkie rodzaje; od 16,59 do 23,70 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,69 zł

OFERTA SPECJALNA

-15%

-23%

-26%

kup 2 za 2,58 zł

kup 2 za 3,98 zł

129

przy zakupie 2 szt.

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Filety śledziowe po wiejsku Mirko

Złote paluszki rybne Frosta

15,90 zł/kg

300 g; standard; 29,97 zł/kg

199 /szt.

Steki rybne z fileta Frosta 250 g; 35,96 zł/kg

-40% NA WAGĘ

159

/100 g

2,69

250-300 g

899

13


450 g

699

Makaron na patelnię z sosem Hortex 450 g; wszystkie rodzaje; 15,54 zł/kg

Newsletter Stokrotki BÂHó RE FMIõÂGS ^ REW^]QM TVSQSGNEQM

kup 2 za 2,58 zł

129 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Wafle Grześki od 36 do 48 g; wszystkie rodzaje; od 2,69 do 3,59 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,49 zł

najnowsza gazetka promocyjna przepisy i inspiracje kulinarne konkursy programy lojalnościowe

ZETMW^ WMÊ RE

www.stokrotka.pl/newsletter/

14


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. 635=('$ĩ $/.2+2/8 262%20 '2 /$7 -(67 35=(67ĉ367:(0 Piwo Warka Strong

Piwo Kozel Černý, Ležák

500 ml; puszka; 5,78 zł/l (przy zakupie 4-paka)

Piwo Kasztelan Niepasteryzowane

500 ml; standard; butelka zwrotna; 6,58 zł/l

500 ml; puszka; 4,50 zł/l (przy zakupie 4-paka)

Cena nie zawiera kaucji za butelkę.

przy zakupie 4-paka przy zakupie 4-paka

500 ml

289

329

/puszka

225

/puszka

Piwo Redd’s

Piwo Tatra Jasne Pełne

Paluchy Beskidzkie

500 ml; puszka; wszystkie rodzaje; 6,98 zł/l

500 ml; butelka zwrotna; 3,98 zł/l (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,39 zł

100 g; wszystkie rodzaje

Popcorn microwave Lorenz 90 g; wszystkie rodzaje; 2,44 zł/100 g

Cena nie zawiera kaucji za butelkę.

500 ml

349

kup 3 za 5,97 zł

100 g

90 g

199

219

219

/szt.

przy zakupie 3 szt.

Napój Lipton Ice Tea

Woda Rodowita

1,5 l; wszystkie rodzaje; 3,00 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł

1,5 l; wszystkie rodzaje; 1,00 zł/l (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 1,79 zł

kup 2 za 8,98 zł

kup 2 za 2,98 zł

449

przy zakupie 2 szt.

149

/szt.

przy zakupie 2 szt.

Napój energetyczny Burn Original

/szt.

Syrop Excellence 320 ml; wszystkie rodzaje; 14,04 zł/l

250 ml; 11,96 zł/l

Napój Tymbark 1 l; wszystkie rodzaje Przy zakupie 1 szt. – 2,79 zł Nie dotyczy napojów Tymbark owoce świata.

kup 2 za 4,38 zł

219 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Napój Pepsi, Mirinda, 7UP 1,5 l; wszystkie rodzaje; 3,33 zł/l

EKSTRA CENY 250 ml

320 ml

299

449

499

15


Papier toaletowy Puffi Camillio

Kostka WC Domestos od 2 x 53 g do 3 x 55 g; wszystkie rodzaje; od 60,55 do 94,25 zł/kg

16 rolek; 0,75 zł/rolka

-20% EKSTRA CENY EKSTRA CENY

1199

999

14,99 Pasta do zębów Parodontax Fluor

Wybrane produkty marki Joanna

Pasta do zębów Colgate Max, Advanced

Mydło w płynie Palmolive

75 ml; 16,66 zł/100 ml

Cena na fiszce zawiera rabat.

100 ml; wybrane rodzaje

od 300 do 500 ml; wszystkie rodzaje; od 11,98 do 19,97 zł/l

Krem do protez Corega – 24,49 zł/szt.

Colgate Advanced White Charcoal – 6,99 zł/szt.

70 g; 34,99 zł/100 g

100 ml

75 ml

OFERTA SPECJALNA

100 ml

300-500 ml

1249

-15%

499

599

Farba Garnier Color Naturals 1 opak.; wszystkie rodzaje

do

Chusteczki nawilżane Home Care

Wybrane wkładki marki Tena Lady

Ręcznik papierowy Softella

Cena na fiszce zawiera rabat.

2 rolki; 3-warstwowy; 3,00 zł/rolka

72 szt.; wszystkie rodzaje; 0,06 zł/szt. (przy zakupie 2 opak.) Przy zakupie 1 opak. – 4,49 zł

1 opak.

kup 2 za 7,98 zł

OFERTA SPECJALNA

2 rolki

1199

399

-20%

599

/opak.

przy zakupie 2 opak.

Pasta do zębów Blend-a-med 3D White charcoal, Oral-B Whitening

Dezodorant Rexona od 40 do 150 ml; wszystkie rodzaje; od 56,60 do 212,25 zł/l

od 65 do 75 ml; od 15,99 do 18,45 zł/100 ml

Szczoteczka Oral-B Pro Expall-in-one 1 opak.

®

250 ml – 13,49 zł/szt.

Nitka dentystyczna Oral-B – 9,99 zł/szt.

wszystkie rodzaje; 53,96 zł/l

50 m; 0,20 zł/m

16

do

65-75 ml

40-150 ml

1199

849


Płyn do płukania E

Płyn do WC Duck

od 1,65 do 2 l; wybrane rodzaje; od 4,50 do 5,45 zł/l

750 ml; wszystkie rodzaje; 7,99 zł/l

Środki czyszczące Frosch od 500 do 1000 ml; wybrane rodzaje; od 6,99 do 13,98 zł/l

Płyn Vanish od 940 do 1000 ml; Gold White, Gold Pink; od 14,99 do 15,95 zł/l

1,65-2 l

750 ml

500-1000 ml

940-1000 ml

899

599

699

1499

Kapsułki do zmywarek Finish od 30 do 50 szt.; wszystkie rodzaje; od 0,50 do 0,84 zł/szt.

Chusteczki wyłapujące kolor Repsun

Wybrane karmy dla psa Chappi

Przekąska dla kota Felix Party Mix

Cena na fiszce zawiera rabat.

60 g; wszystkie rodzaje; 7,49 zł/100 g (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 4,99 zł

20 szt.; 0,25 zł/szt. (przy zakupie 2 opak.) Przy zakupie 1 opak. – 6,99 zł

-28% 30-50 szt.

2499

kup 2 za 9,98 zł

OFERTA SPECJALNA

499

-10%

/opak.

przy zakupie 2 opak.

kup 2 za 6,38 zł

319 /szt.

przy zakupie 2 szt.

kup 2 za 8,98 zł

449 /szt.

przy zakupie 2 szt.

Obiadek, zupka Gerber 125 g; wszystkie rodzaje; 25,52 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 3,59 zł Nie dotyczy posiłków Gerber BIO.

Deser Gerber 90 g; wybrane rodzaje; 3,33 zł/100 g

299

kup 3 za 6,99 zł

233 /szt.

przy zakupie 3 szt.

Deser BoboVita 125 g; wszystkie rodzaje; 18,64 zł/kg (przy zakupie 3 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 2,69 zł

17


õ E H I ^ V ;]T

do ] Ü Y O ] X V E I R E V F I ] [ [ E S R ]WÜ

Q I ^ V T

I M T I OP W [ ó H

7TVE[

3JIVXE [EõRE do wyczerpania zapasów. 18


OFERTA SPECJALNA

599

Ręcznik Vena

1 szt.; 30 x 50 cm; różne rodzaje

50 x 90 cm – 13,99 zł/szt. 70 x 140 cm – 29,99 zł/szt.

-28%

-36%

OFERTA SPECJALNA

OFERTA SPECJALNA

1799

1599

24,99

Skarpety sportowe frotte 3-pak; różne rodzaje; rozm. 39/42, 43/46

24,99

Bokserki męskie Umbro 1 szt.; różne rodzaje; rozm. M-2XL

-28% OFERTA SPECJALNA

2499

34,99

Patelnia 1 szt.; 24 cm

-25% OFERTA SPECJALNA

899

11,99

Nóż do obierania Am-Base 1 szt.; różne rodzaje OFERTA SPECJALNA

699

Pojemnik do przechowywania Magnolia 1 szt.; 1 l; różne rodzaje

1,5 l – 9,99 zł/szt. 2,2 l – 12,99 zł/szt.

-23% OFERTA SPECJALNA

999

12,99

Wkład filtrujący Classic 1 szt.

19


Mango

Filet z piersi indyka

1 szt. Przy zakupie 1 szt. – 5,99 zł

1 kg

EKSTRA CENY

1599 tylko w dniach

-41%

27-30.01

kup 2 za 6,98 zł

Kiełbasa podwawelska

349

Olewnik; 13,90 zł/kg

/szt.

przy zakupie 2 szt.

;W^]WXOMI TMIPYGL] QEVOM 4EQTIVW

-22%

Cena na fiszce zawiera rabat.

EKSTRA CENY

139

/100 g

1,79

Majonez dekoracyjny Winiary 700 ml; 11,42 zł/l

700 QP

EKSTRA CENY

Kapsułki piorące E

799

od 28 do 30 szt.; orchidea color; od 0,67 do 0,72 zł/szt.

Proszek do prania E Płyn do naczyń Ludwik

od 3,51 do 3,9 kg; wszystkie rodzaje; od 5,13 do 5,70 zł/kg

900 g; wszystkie rodzaje; 4,44 zł/kg (przy zakupie 2 szt.) Przy zakupie 1 szt. – 6,69 zł

Żel do prania E 3 l; 6,67 zł/l

-40% kup 2 za 7,98 zł

EKSTRA CENY

399

1999

/szt.

przy zakupie 2 szt.

>ETVEW^EQ] HS RENFPMõW^IKS 7YTIVQEVOIXY 7XSOVSXOE ® ŧ [[[ WXSOVSXOE TP Gazetka nr 4/2022 Obowiązuje w podanych terminach lub do wyczerpania zapasów. Ceny wszystkich produktów zawierają VAT. Zdjęcia produktów w gazetce mogą nieznacznie odbiegać od rzeczywistości. Oferta nie dotyczy produktów z wyprzedaży. Za błędy w druku Stokrotka Sp. z o.o. nie ponosi odpowiedzialności i stokrotnie przeprasza. *Oferta dostępna w wybranych sklepach. Następna gazetka już od 3.02.2022 r.

Płać rachunki, doładuj telefon w naszej kasie Siedziba firmy: Stokrotka Sp. z o.o., ul. Projektowa 1, 20-209 Lublin Jeśli masz uwagi do naszego działania, napisz do nas: bok@stokrotka.pl lub zadzwoń: +48 502 004 112 (poniedziałek – piątek w godz. 9:00 – 16:00). Stokrotka nie prowadzi sprzedaży hurtowej i zastrzega sobie prawo odmowy sprzedaży towarów na warunkach promocyjnych, w ilościach przekraczających normalne potrzeby gospodarstwa domowego.

Podane ceny w gazetce są cenami maksymalnymi. Może być jeszcze taniej. @sklepy.stokrotka ŧ V V ŧ ţ

/ Ű ţ sklepy.stokrotka 5 Ű ţ 5 ŧ

OTWARTE

www.stokrotka.pl ŧ ţ

4SHG^EW ^EOYT´[ ^EOV]N QEWIG^OÂ RSW M YWXE (^MÊOYNIQ]


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Stokrotka gazetka od 27.01 do 2.02.2022 by iUlotka.pl - Issuu