Issuu on Google+

Oferta ważna od czwartku 15.11. do środy 28.11.2012 r.

MARKI

W SUPER CENIE

SUPERMARKETY SIMPLY NALEŻĄ DO


5

6

kiełbasa polska dojrzewająca 200 g

90

koszt 1 kg – 39,95 zł

koszt 1 kg – 44,40 zł

Za gę • ku

27

90

szynka z kotła 1 kg

32

90

3590 Zak

y na wa up

y na wa up

na wa py

Zak y na wa up

Zak

na wa py

Zak

na wa py

25

90

1290

• Zak gę u

kiełbasa geesowska 1 kg

10

90

ę

Zak

y na wa up

na wag py

9

chorizo 225 g

90

y na wa up

ę

7

99

na wag py

koszt 1 kg – 36,87 zł

90

Za gę • ku

rillette francuskie 160 g

• Zak gę u

• Zak gę u

14

25

15

90

Zak

• Zak gę u

szynka stara wędzarnia 1 kg

1990 Zak y na wa up

na wa py

22

90

kiełbasa podwawelska pieczona 1 kg

y na wa up

99

90

ozory z kaparami 1 kg

na wa py

12

99

• Zak gę u

pasztetowa delikatesowa 1 kg

34

90 39

99

szynka cioci Heleny 1 kg

27

90

3999


na wa py

y na wa up

y na wa up

na wa py

Zak

Zak

• Zak gę u

• Zak gę u

na wa py

Zak y na wa up

• Zak gę u

17

1990

na wa py

na wa py

Zak y na wa up

na wa py

Zak y na wa up

• Zak gę u

• Zak gę u

szynka Bartnika 1 kg

90

risotto z kurczakiem 330 g koszt 1 kg – 24,21 zł

7

99 8

99

makaron po bolońsku 300 g

koszt 1 kg – 26,63 zł

na wa py

kiełbasa myśliwska 1 kg

7

899

koszt 1 kg – 13,72 zł

koszt 1 kg – 30,27 zł

9

99 1150

kebab z kuskusem 270 g koszt 1 kg – 37,00 zł

18

90

2099

99 pierogi z serem 400 g

lasagna 330 g

Zak

1590

pieczeń ze śliwką 1 kg

kiełbasa krucha 1 kg

1550

• Zak gę u

13

90

90

12

90

y na wa up

20

Zak

filet faszerowany 1 kg

szynka z beczki 1 kg

18

1250

• Zak gę u

90

9

99

y na wa up

22

90

90 24

gulasz angielski 1 kg

9

99

1090

pierogi z kapustą i grzybami 400 g koszt 1 kg – 13,72 zł

5

49

5

6

99

49 6

99

pierogi z mięsem 400 g koszt 1 kg – 13,72 zł

pierogi ruskie 400 g koszt 1 kg – 13,72 zł

5

49

5

699

49 699


sałatka polska, sałatka meksykańska, sałatka amerykańska 250 g koszt 1 kg – 11,16 zł

2

79 359

ryba po grecku 500 g

koszt 1 kg – 17,98 zł

sałatka z kurczakiem, sałatka z szynką 280 g koszt 1 kg – 12,46 zł

ryba po grecku 400 g

koszt 1 kg – 13,72 zł

15

99

krewetki Supreme 250 g koszt 1 kg – 63,96 zł

3 5

439

49 599

24

99

sałatka tatarska ze śledziem 800 g

koszt 1 kg – 11,24 zł

filet z pangi 500 g

pierogi z mięsem, serem, truskawkami 450 g

5

koszt 1 kg – 12,95 zł

koszt 1 kg – 29,98 zł

99

paluszki krabowe Surimi 250 g

koszt 1 kg – 19,96 zł

999

2

krewetki obrane oczyszczone 250 g

4

8

99

zapiekanka z pieczarkami, szynką 200 g

koszt 1 kg – 12,87 zł

14

1099

49

koszt 1 kg – 99,96 zł

99

8

99

pizza pasjonata różne rodzaje 1 szt.

59 299

79 649

5

99 649


jogurt duet różne smaki 350 ml

koszt 1 l – 5,68 zł

1

99 2

49

twaróg delikatesowy 4 rodzaje 200 g koszt 1 kg – 14,95 zł

2

99 3

19

2

3

69

59

299

twaróg półtłusty 200 g

twaróg półtłusty klinek 250 g

koszt 1 kg – 13,45 zł

mozzarella 125 g

koszt 1 kg – 30,32 zł

3

79 399

camembert i brie 170 g

koszt 1 kg – 28,18 zł

ser Buko różne rodzaje 150 g

koszt 1 kg – 19,93 zł

ser castello 100 g

4

79

2

5

99

99 3

4

59

koszt 1 kg – 14,36 zł

4

99

49 4

99

masło ekstra 200 g

99

559

masło ekstra osełkowe 250 g

koszt 1 kg – 22,45 zł

koszt 1 kg – 19,96 zł

Lurpak soft klasyczny, solony z oliwą z oliwek 200 g

4

ser Apetina kostka 200 g

6

koszt 1 kg – 24,95 zł

99 5

4

399

koszt 1 kg – 33,95 zł

99 549

79 869


mleko łaciate 2%, 3,2% 1l

mleko modyfikowane różne rodzaje 800 g koszt 1 kg – 48,74 zł

38

99

3999

kaszki mleczno-ryżowe różne rodzaje 230 g koszt 1 kg – 31,26 zł

2

29

7

19 755


zapach do ciasta 9 ml

koszt 1 l – 143,33 zł

1

29

145

1

39

4

99 695

babeczki z płatkami czekolady 300 g koszt 1 kg – 16,33 zł

babeczki czekoladowe 335 g

4

99 695

149

galaretka różne smaki 75 g

2

koszt 1 kg – 18,53 zł

89

napój dla dzieci Bobo Fruit 300 ml

koszt 1 kg – 14,89 zł

koszt 1 l – 9,63 zł

czekolada Milka 100 g

5

99 659

3

19 349

Delicje 294 g

koszt 1 kg – 20,37 zł

wafel Prince Polo 52 g

koszt 1 kg – 26,73 zł

karma dla psa Chappi 3 kg koszt 1 kg – 4,50 zł

13

49 1529

399

1

39 159

21

75 2299

kawa Jacobs Kronung 500 g koszt 1 kg – 43,50 zł


0

1

99

29

bagietka 225 g

koszt 1 kg – 8,84 zł

Bagelino na zakwasie 105 g

mini bagietka z masłem czosnkowym 75g

1

mini bagietka cebulowa 120 g

1

kajzerka wieloziarnista 55 g

0

99

koszt 1 kg – 9,92 zł

19

koszt 1 kg – 9,43 zł

koszt 1 kg – 17,20 zł

2

chleb vencecja 400 g

koszt 1 kg – 9,98 zł

3

99

koszt 1 kg – 13,17 zł

y na wa up

na wag py

Zak

Za gę • ku

16 wo No

ciasto piegusek 1 kg

ę

na wag py

na wag py

Za gę • ku

2399

2399

Zak

ę

oś ow

Zak

N

Za gę • ku

19

99

19

99

ć

y na wa up

kostka wiśniowa 1 kg

y na wa up

wo No

rolada brzoskwiniowa 1 kg

ść

Zak

ę

2299

Zak

0

y na wa up

ę

koszt 1 kg – 13,17 zł

79

ć oś w No

99

ciasto fala makowa 1 kg

bułka śniadaniowa z sezamem 60 g

y na wa up

ę

ść

0

79

bułka śniadaniowa z makiem 60 g

na wag py

koszt 1 kg – 15,27 zł

29

koszt 1 kg – 8,91 zł

49

na wag py

bagietka fitness 150 g

1

Za gę • ku

koszt 1 kg – 19,63 zł

69

Za gę • ku

ciabatta z pomidorami 86 g

19

99 2399

kostka gruszkowa 1 kg

19

99 2399


rodzynki sułtańskie 200 g koszt 1 kg – 19,95 zł

żurawina suszona 150 g koszt 1 kg – 46,60 zł

3

99

6

4

49

99 7

59

śliwka kalifornijska 200 g koszt 1 kg – 23,45 zł

orzechy włoskie 100 g

4

69

6

4

99 7

49

99

5

99

migdały kalifornijskie 100 g

morele suszone 200 g

koszt 1 kg – 39,95 zł

7

śliwki 200 g

koszt 1 kg – 17,45 zł

figi krążki 200 g

koszt 1 kg – 24,95 zł

zestaw przypraw Kamis 1 zestaw

4

99 orzechy nerkowce 100 g

699

99 899

3

49

4

399

99

5

559

99 649


12

99

piwo Żywiec 500 ml 5+1

koszt 1 kg – 5,60 zł

Tatra grzaniec 4 x 500 ml

13

99

koszt 1 l – 6,50 zł

napój Ice Tea różne smaki 1,5 l

koszt 1 l – 3,32 zł koszt 1 l przy zakupie 2 szt. – 2,49 zł

piwo Kasztelan 4 x 500 ml

koszt 1 kg – 5,00 zł

9

4

99

98

piwo Kasztelan 500 ml

koszt 1 l – 3,98 zł

2

DRUGI PRODUKT

49

piwo Heineken 4 x 500 ml

koszt 1 kg – 6,50 zł

opak.

1

99

piwo Żubr ciemnozłoty 500 ml

koszt 1 l – 4,98 zł

12

99

2

49

3

89

piwo Heineken 650 ml

koszt 1 l – 5,99 zł

10

99

piwo Żubr ciemnozłoty 4 x 500 ml koszt 1 l – 5,50 zł


sok Cappy pomarańczowy, grapefruit, czarna porzeczka 1,630 ml koszt 1 l – 0,00 zł

Coca Cola 2x2l

koszt 1 l – 0,00 zł

woda toaletowa 100 ml

24

woda perfumpwana dla kobiet 50 ml koszt 1 l – 399,80 zł

99

żel do kąpieli i szampon 2w1 250 ml

9

dezodorant dla kobiet w spayu 150 ml

6

koszt 1 l – 39,96 zł

19

99

8

99

koszt 1 l – 46,60 zł

napój Nestea różne smaki 1,5 l

koszt 1 l – 0,00 zł

4

59

napój izotoniczny Powerade różne smaki 500 ml koszt 1 l – 0,00 zł

3

99 000

3

39

99

99

żel do prania 490 ml

koszt 1 l – 28,55 zł

13

99 1999


36

chusteczki Pampers midi, maxi, junior 1 op.

szampon 400 ml

koszt 1 l – 40,97 zł

16

maszynki do golenia 6 + 2 szt. 1 op.

42

99

proszek do prania Ariel 3,5 kg

kapsułki do prania Ariel 16 szt., 1 op.

koszt 1 kg – 10,56 zł

99 17

28

99

99

5495

szampon, odżywka 400 ml

99

koszt 1 l – 36,47 zł

25

99

14

59

maszynka do golenia 1 szt.

16

BON ZAKUPOWY Elea Polska Sp.z o.o. ul. Puławska 46 05-500 Piaseczno

Przyjmujemy płatności bonami:

Tu możesz zrobić zakupy dzięki:

P

Parking przed każdym supermarketem

koszt 1 l – 43,96 zł

15

Oferujemy sprzedaż bonów towarowych (szczegóły w Supermarketach)

lakier, pianka 250 ml

99

Akceptujemy karty płatnicze

Zdjęcia w ulotce mogą nie stanowić dokładnego odzwierciedlenia rzeczywistości. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Supermarkety Simply prowadzą tylko sprzedaż detaliczną.

95

Zapraszamy do supermarketów:

49

99

10

99 13

99

żel do golenia 200 ml

koszt 1 l – 49,95 zł

podpaski normal, plus, super plus 1 op.

9

93

7

1399

49 899

• Bytom, ul. Kolejowa 18 (pon.-pt. 800-2100, sob. 800-2000, niedz. 900-1600) • Częstochowa, ul. Focha 7/15 (pon.-pt. 730-2100, sob. 730-2000, niedz. 900-1600) • Częstochowa, ul. Leśna 4 (pon.-pt. 700-2030, sob. 700-2030, niedz. 800-1600) • Częstochowa, Al. 11-go Listopada 25 (pon.-sob. 700-2100, niedz. 900-2000) • Grójec, Al. Niepodległości 22 (pon.-sob. 700-2100, niedz. 800-2000) • Katowice, ul. Panewnicka 141 (pon.-pt. 700-2100, sob. 700-2000, niedz. 900-1600) • Konstancin-Jeziorna Bielawa, ul. Warszawska 94 (pon.-sob. 700-2100, niedz. 900-2000) • Kraków, ul. Mackiewicza 17 (pon.-sob. 700-2100, niedz. 900-1800) • Radzionków, ul. Unii Europejskiej 4 (pon.-sob. 800-2100, niedz. 900-1800) • Rawa Mazowiecka, ul. Reymonta 7a (pon.-sob. 700-2100, niedz. 900-2000) • Tarnów, Al. Jana Pawła II 8 (pon.-pt. 800-2100, sob. 800-2000, niedz. 900-1600) • Tarnów Galeria Tarnovia, ul. Krakowska 149 (pon.-sob. 800-2100, niedz. 1000-2000) • Warszawa, ul. Broniewskiego 28 (pon.-czw. 730-2100, pt. 730-2200, sob. 800-2100, niedz. 900-1800) • Warszawa, ul. Kobielska 23 (pon.-sob. 700-2100, niedz. 900-1800) • Warszawa, ul. Meksykańska 8 (pon.-sob. 730-2100, niedz. 900-2000) • Warszawa, ul. Pańska 97 (pon.-sob. 730-2100, niedz. 900-2000) • Warszawa, ul. Sokołowska 9 (pon.-sob. 730-2130, niedz. 900-2000) • Wrocław, ul. Hubska 102/118 (pon.-sob. 700-2100, niedz. 900-1600) • Zabrze, ul. Ch. De Gaulle’a 111-113 (pon.-pt. 700-2100, sob. 700-2000, niedz. 900-1600)

SUPERMARKETY SIMPLY NALEŻĄ DO


simplymarkido281112