Skip to main content

Rossmann od 1.11 do 15.11.2019

Page 1

1-15 listopada

od 1 listopada

TysiÄ…ce nowych promocji Listerine

od 11 listopada

Akcesoria kuchenne od 11 listopada

Supercena Klar / Love Beauty and Planet


Tysiące od 1 nowych promocji!

Lirene, Micel Pure&Matt Minerals, płyn micelarny z minerałami Morza Martwego, każdy typ cery, 400 ml

17,99

11,29

Fa, Brazilian Vibes, odświeżający żel pod prysznic o zapachu jaśminu, Ipanema Nights, 400 ml

10,29

7,69 100 ml = 1,92 zł

100 ml = 2,82 zł

Sensodyne, Nadwrażliwość & Dziąsła, pasta do zębów, 75 ml

19,99

13,99

100 ml = 18,65 zł

DKNY, Energizing, woda toaletowa dla kobiet, 30 ml

149,99

79,99 100 ml = 266,63 zł

Maybelline, FIT me, podkład matujący, 115 Ivory, 30 ml

Tysiące od 1 nowych promocji!

30,99

16,99 100 ml = 56,63 zł

Syoss, Pure Volume, szampon do włosów

Listerine, Stay White, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

cienkich, ultralekka objętość i sprężystość, 500 ml

13,99

15,99

8,99

9,99

100 ml = 1,80 zł

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

100 ml = 2,00 zł

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


od 11

Superceny

Czysty dom bez zbędnych substancji chemicznych? To właśnie charakteryzuje środki czystości Klar. Norweska receptura, opracowana z myślą o zdrowym i zrównoważonym stylu życia. Dzięki niej Twój dom będzie lśnił czystością!

Love Beauty & Planet, Volume and Bounty, szampon do włosów cienkich, pozbawionych objętości, coconut water & mimosa flower, 400 ml

Klar, płyn do mycia naczyń, imbir i czerwona koniczyna, 500 ml

19,99

12,49 100 ml = 2,50 zł

Klar, bezzapachowy żel do prania, 750 ml

34,99

25,99

29,99

100 ml = 6,50 zł

17,99 100 ml = 2,40 zł

Love Beauty & Planet, Volume and Bounty, odżywka do włosów cienkich, pozbawionych objętości, coconut water & mimosa flower, 400 ml

34,99

25,99 100 ml = 6,50 zł

Poznaj wegańskie kosmetyki do pielęgnacji ciała i włosów Love Beauty and Planet. Ich składniki pozyskiwane są ze zrównoważonych źródeł, a opakowania wykonane są w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu. Spróbuj pielęgnacji, która nie szkodzi zwierzętom i planecie! Love Beauty & Planet, Blooming Strength And Shine, maska do włosów pozbawionych blasku, muru muru butter&rose, 300 ml

Klar, uniwersalny płyn do czyszczenia, Koniczyna, 750 ml

19,99

12,49

100 ml = 1,66 zł

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

39,99

29,99 100 ml = 10,00 zł

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Czym charakteryzuje się listopadowy makijaż? Kreatywnością! Daj się ponieść wyobraźni i wyczaruj makijaż, który pokaże Twój charakter. Łam zasady, łącz produkty i dołóż coś, czego do tej pory nie było w Twojej kosmetyczce!

Selfie Project, oczyszczająca maska na tkaninie, BravePanda, 15 ml

Bebe, szminka do ust, klasyczna, 5 g

7,49

5,39

9,99

7,49

100 ml = 49,93 zł

100 g = 110,00 zł

NIVEA, krem uniwersalny, 250 ml

Janda, Siła nici kosmetycznych, maseczka na każdą porę dnia, szybka poprawa napięcia skóry i redukcja zmarszczek, 10 ml

4,99

3,69

100 ml = 36,90 zł

Bourjois, Rouge Fabuleux, pomadka, once upon a pink, nr 08, 2,4 g 60,99 39,49 100 g = 1645,42 zł

Max Factor, Rise & Shine, tusz do rzęs, Lift & Volume, 12 ml 58,99 38,49 100 ml = 320,75 zł

Wibo, KatOsu, zastygająca pomadka w płynie o matowym wykończeniu, Omega, nr 1, 1 szt. 16,29 10,49 1 szt. = 10,49 zł Trends From Paris by L’Oréal Paris, Infaillible 24 h Fresh Wear, długotrwały podkład do twarzy, nr 005 Pearl, 30 ml 67,99

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

43,99

100 ml = 146,63 zł

Lift 4 Skin by Oceanic, odbudowujący krem przeciwzmarszczkowy na noc, 50 ml

15,49

11,49 100 ml = 4,60 zł

59,99

37,99

100 ml = 75,98 zł

Maybelline, Fit Me, korektor, 03, 1 szt. 32,49 17,79 1 szt. = 17,79 zł

Lovely, maskara do brwi, nr 2, 1 szt. 10,49 6,79 1 szt. = 6,79 zł

Miss Sporty, Designer, paleta cieni do powiek, 200 Smoky, 9,5 g 29,49 19,29 100 g = 203,05 zł

Isana men, Q10, krem przeciwzmarszczkowy dla mężczyzn, 50 ml

13,79

9,49 100 ml = 18,98 zł

Lirene, Bursztynowa Odbudowa 60+, ujędrniający krem przeciwzmarszczkowy, na dzień i na noc, 50 ml

19,49

12,49 100 ml = 24,98 zł

Lirene, formuła młodości, nawilżająconapinający krem z białą perłą, na dzień, 35+/45+, 50 ml

26,99

16,99

100 ml = 33,98 zł

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Węch to jeden z najstarszych zmysłów. Warto go wykorzystać i zauroczyć innych listopadowymi zapachami. Naomi Campbell, Cat Deluxe Silver, woda toaletowa dla kobiet, 30 ml 105,99 71,99 100 ml = 239,97 zł

Mugler, Alien, woda perfumowana dla kobiet, 30 ml 229,99 179,99 100 ml = 599,97 zł

Nike, The Perfume Woman, woda toaletowa dla kobiet, 75 ml 69,99 47,99 100 ml = 63,99 zł

Zaskakuj, intryguj i zachwycaj. Wybierz ten, który idealnie do Ciebie będzie pasować jesienią – niech otula Cię każdego dnia.

L’Oréal Paris, Stylista, serum wygładzające, kontrola puszenia przez 24h i ochrona przed temperaturą, 200 ml

29,99

22,99

100 ml = 11,50 zł

135,99 91,99 100 ml = 91,99 zł

Davidoff, Horizon, woda toaletowa dla mężczyzn, 125 ml 199,99 119,99 100 ml = 95,99 zł

John Frieda, Sheer Blonde, szampon do włosów, Colour Renew, 250 ml

35,99

100 ml = 14,40 zł

Long 4 Lashes by Oceanic, Efekt Krioterapii, maska przyspieszająca wzrost włosów, 200 ml

22,49

100 ml = 11,25 zł

22,49

wella, color perfect, wpf, trwały kolor, 100% pokrycia siwych włosów, brąz, 5/0, 1 szt.

Palette, Intensive Color Creme, krem trwale koloryzujący, Superjasny Blond E20, 1 szt.

Isana, olejek do włosów, kokosowy, 100 ml

19,99

10,79

8,99

27,99 1 szt. = 19,99 zł

Promocja obowiązuje w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

na produkty John Frieda.

Long 4 Lashes by Oceanic, Efekt Krioterapii, szampon przyspieszający wzrost włosów, 200 ml

29,99

Antonio Banderas, Power of Seduction Extreme, woda toaletowa dla mężczyzn, 100 ml

2+1 gratis!

29,29

100 ml = 11,25 zł

14,79 1 szt. = 10,79 zł

11,99

100 ml = 8,99 zł

Promocja trwa 16-31.10.2019 lub do wyczerpania zapasów. w dniach 1–15.11.2019 r. lub do wyczerpania zapasów. Promocja obowiązuje


Gillette, Mach3, rączka maszynki do golenia + wymienne wkłady, 1 szt.

Gillette, Blue Simple 3, jednorazowe maszynki do golenia, 4 szt.

Gillette, Blue 3 Cool, jednorazowe maszynki do golenia, 3 szt.

49,99

11,99

11,99

59,99 1 szt. = 49,99 zł

BiC, Flex 4 Comfort, golarka dla mężczyzn 4-ostrzowa, 3 szt.

17,79

13,79 1 szt. = 4,60 zł

Isana Men, Sensitive, wkłady do maszynki do golenia, 10 szt.

29,99

23,99 1 szt. = 2,40 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

14,99 1 szt. = 3,00 zł

Wilkinson Sword, Quattro for Women, maszynka z 4 ostrzami zapewniająca dokładne golenie + trymer Bikini, 1 szt.

16,99 1 szt. = 4,00 zł

44,99

Wilkinson Sword, Extra3, jednorazowa maszynka do golenia dla mężczyzn, 3-ostrzowa, 4 szt.

32,49

10,29

1 szt. = 32,49 zł

Always, Discreet, podpaski higieniczne, Normal, 12 szt.

1 szt. = 2,57 zł

14,99

Facelle, Super Plus, tampony, 16 szt.

44,99

11,99

34,99

1 szt. = 1,00 zł

4,69

13,49

Veet, EasyGelwax Technology, plastry z woskiem do depilacji, skóra wrażliwa, 40 szt.

3,29 1 szt. =0,21 zł

1 szt. = 0,87 zł

Facelle, Ultra Normal, podpaski ze skrzydełkami, 16 szt.

4,79

o.b., ProComfort, tampony higieniczne, Mini, 16 szt.

11,99

9,19 1 szt. = 0,57 zł

Facelle, intim, płyn do higieny intymnej, Sensitive, 300 ml

5,69

3,49

3,79

1 szt. = 0,22 zł

100 ml = 1,26 zł

Eos, evolution of smooth, krem do golenia, tropical fruit, 207 ml

STR8, Rise, woda po goleniu, 100 ml

Isana Men, Sensitiv, żel do golenia do skóry wrażliwej, 200 ml

Carefree, Plus, wkładki higieniczne, long, 40 szt.

Biały Jeleń, Codzienna Pielęgnacja, mydło micelarne w płynie, 500 ml

19,29

25,49

8,19

8,79

7,29

24,99 100 ml = 9,32 zł

32,99 100 ml = 25,49 zł

10,99 100 ml = 4,10 zł

11,29

1 szt. = 0,22 zł

9,99

100 ml = 1,46 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów


WhiteON, pasta do zębów, visible white, 75 ml 18,79

Jordan, pasta do mycia zębów stałych, dla dzieci 6- 12 lat, 50 ml 8,99

Colgate, Max White, pasta do zębów, Extra Care Sensitive Protect, 75 ml 20,99

Elmex, Junior, pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat, 75 ml 11,99

Blend-a-med, 3DWhite Fresh Extreme Mint Kiss, pasta do zębów, 100 ml 6,49

14,49

6,99

13,79

9,99

4,79

100 ml = 19,32 zł

100 ml = 13,98 zł

100 ml = 18,39 zł

100 ml = 13,32 zł

100 ml = 4,79 zł

Oral-B, 3D White Luxe Pro-Flex, manualna szczoteczka do zębów, miękka, 1 szt.

Oral-B, ProOdbudowa Dziąseł & Szkliwa, pasta do zębów, Delikatne Wybielenie, 75 ml

11,99

14,99

17,99

1 szt. = 11,99 zł

17,99

100 ml = 19,99 zł

Fa, Brazilian Vibes, dezodorant w spary’u o zapachu kwitnącego nocą jaśminu, Ipanema Nights, 150 ml

Gillette, Cool Wave, antyperspirant w żelu dla mężczyzn, 70 ml

NIVEA, Deomilk, antyperspirant w kulce, Mild, 40 ml

6,79

11,99

100 ml = 17,99 zł

9,79

Hidrofugal, Classic, antyperspirant w sprayu, silna ochrona przed poceniem i przykrym zapachem, 150 ml

Fa Men, Brazilian Vibes, żel pod prysznic do ciała i włosów, Ipanema Nights, 400 ml

NIVEA, Welcome Sunshine, płyn do kąpieli i żel pod prysznic 2w1, pielęgnujący, 750 ml

15,29

7,69

14,99

Palmolive, Aroma Sensations, żel pod prysznic, So Luminous, 500 ml

Efektima, peeling do ciała, sól i olej konopny, 30 ml

Farmona, Herbs, hydro olejek do ciała, Olejek Konopny, 400 ml

9,19

5,49

14,99

8,99

100 ml = 4,53 zł

19,99

100 ml = 10,19 zł

12,29

100 ml = 1,84 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

14,99

10,29

100 ml = 1,92 zł

6,99

100 ml = 18,30 zł

12,99

100 ml = 24,48 zł

19,99 100 ml = 2,00 zł

19,99 100 ml = 3,75 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów


Alterra, nawilżające mleczko do ciała, 200 ml

11,99

9,19 100 ml = 4,60 zł

Bielenda, Magic Bronze, nawilżające, brązujące masło do ciała, 200 ml

19,99

14,99

100 ml = 7,50 zł

Lirene, antycellulitowe ampułki, kuracja modelującowygładzająca, 5x7ml

Baylis & Harding, Beauticology, kremowy żel pod prysznic, Unicorn Candy, 500 ml

16,49

12,99

21,99

100 ml = 54,97 zł

Eveline Cosmetics, Botanic Expert, olejek w balsamie, ultraodżywczy, 350 ml

Eveline Cosmetics, Argan&Vanilia Professional, luksusowy kremserum do rąk i paznokci, 100 ml

Neutrogena, Formuła Norweska, krem do rąk i paznokci, 75 ml

11,49

6,69

14,99 100 ml = 3,28 zł

8,99

100 ml = 6,69 zł

Undofen, kuracja krem do stóp, intensywne nawilżenie, bardzo sucha skóra, 100 ml

Scholl, Fresh Step, dezodorant do stóp, 150 ml

14,49

15,99

18,99

100 ml = 14,49 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

20,99 100 ml = 10,66 zł

16,99 100 ml = 2,60 zł

Efektima, Eco Mama, olejek do ciała, kompleks 7 olejów, 150 ml

36,49

Babydream, nawilżane chusteczki pielęgnacyjne, 4x80 szt.

26,99

14,29

Atoperal, Baby Plus, pianka do mycia, 200 ml

100 ml = 13,50 zł

22,99

Johnson’s, Top To Toe, płyn do mycia ciała i włosów, od 1.dnia życia. 500 ml

10,29

17,29

11,79

Lirene, Stopy, skarpetki złuszczające, profesjonalny zabieg do domowego użytku, 1 szt.

Avent, Ultra Air, ortodontyczne smoczki dla wrażliwej skóry dziecka, 0-6 m, 2 szt.

13,79

100 ml = 13,72 zł

17,99

12,49 1 szt. = 12,49 zł

Promocje Rossnę! nie łączą się z rabatem na Karcie Rossnę!

Bambino, żel do mycia ciała i włosów 2w1, 400 ml

9,69

7,39

100 ml = 2,36 zł

34,99

1 szt. = 14,00 zł

1 szt. = 0,04 zł

15,49

100 ml = 11,53 zł

27,99

17,99

Babydream, pieluchomajtki Maxi 4, 7-15 kg, 22 szt.

19,99

15,49 1 szt. = 0,70 zł

100 ml = 1,85 zł

Bambiboo, pieluchomajtki bambusowe, biodegradowalne, 9-14 kg, 16 szt.

29,99

23,49 1 szt. = 1,47 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów


8,99 za płyn do płukania Silan 1,8 l lub 1,85 l przy zakupie kapsułek Persil Discs 28 szt.

Woolite, płyn do prania, do kolorów, z keratyną, 900 ml

Vanish, GOLD, skoncentrowany odplamiacz w żelu, 200 ml

6,99

12,49

10,99 100 ml = 0,78 zł

17,99

100 ml = 6,25 zł

49,99 zł za płyn Lenor + kapsułki Ariel 47 szt. Dotyczy Lenor Parfum des Secrets 900 ml oraz Inspired by Nature 1380 ml

Lenor, Parfum des Secrets, płyn do zmiękczania tkanin, Kiss, 900 ml

Vanish, Oxi Action, odplamiacz do tkanin w płynie, 1 l

13,99

13,99

Cillit, Bang, uniwersalny płyn czyszczący, kamień i brud, spray 750 ml

Air Wick, Life Scents, elektryczny odświeżacz powietrza, urządzenie +wkład, Świeżość Letniego Poranka, 19 ml

19,99 100 ml = 1,55 zł

16,99

10,79 100 ml = 1,44 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

19,99

1000 ml = 13,99 zł

16,99

10,79 100 ml = 56,79 zł

Persil, Disc Color, kapsułki do prania tkanin kolorowych, 4w1, 28 szt.

44,99

34,49 1 szt. = 0,96 zł

domol, uniwersalne ściereczki nawilżane o zapachu jabłka, 50 szt.

4,49

3,19 1 szt. = 0,06 zł

Finish, All in One, tabletki do zmywarki, cytrynowe, 52 szt.

39,99

25,99

1 szt. = 0,52 zł

Ambi Pur, Flowers & Spring, odświeżacz powietrza w sprayu, 300 ml

14,99

9,99

100 ml = 3,33 zł

alouette, chusteczki higieniczne dla dzieci, 4-warstwowe, 6 szt.

Pachnąca Szafa, DeMole Strong, pachnąca saszetka do szafy zwalczająca mole ubraniowe, lawenda i wanilia, 5,5 g

2,99

2,39 1 szt. = 0,05 zł

4,99

3,99

100 g = 78,24 zł

Promocja trwa 1-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

Alterra, nawilżone oczyszczające chusteczki micelarne o zapachu rumianku, 25 szt.

7,99

5,39 1 szt. = 0,22 zł

alouette, papier toaletowy 4-warstwowy z balsamem zawierającym ekstrakt z rumianku, 8 szt.

13,49

10,79 1 szt. = 1,35 zł

Bolsius, True Moods, płatki zapachowe, feel happy, 6 szt.

domol, Perfume & Style, świeca zapachowa, Biała Bawełna, 1 szt.

10,29

7,99

12,99

9,99

1 szt. = 1,72 zł

1 szt. = 7,99 zł

Winston, karma pełnoporcjowa dla psów Felix, Play dorosłych, kąski Tubes, łakocie z wołowiną o smaku i marchewką, kurczaka 1,5 kg i wątróbki, 50 g

9,99

7,69

100 g = 0,51 zł

5,49

4,29 100 g = 8,58 zł


od 11

Świecznik Diam

Zestaw t-lightów, 6 szt.

19,00 15,00

10,99 6,99

Kubek Glam, poj. 450 ml

29,00

19,99

Lusterko na stojaku, Fabulous

79,00

39,99 Forma do pieczenia, wym. 27x14x7cm, 1 szt.

1 szt. = 1,16 zł

Kubek Eyelet, poj. 390 ml

25,00

19,99

Skarbonka Kitty z dwustronnymi cekinami

19,99

Czajnik nierdzewny, czarny, poj. 2,70 l, 1 szt.

Valdinox Profi, patelnia, śr. 28 cm, 1 szt.

69,99

49,99

49,99

39,99

15,99

49,00

29,99

Bieżnik Diamond Glam z cyrkoniami, rozmiar 40x140 cm

49,00

Kubek Eyelet, poj. 170 ml

25,00

14,99

29,99

100 ml = 133,27 zł

Promocja trwa 11-15.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

Komplet foremek do muffinek, 6 szt.

9,99

7,99

Ideenwelt, Dziadek do orzechów, 1 szt.

16,99

12,99

Promocja trwa 1-30.11.2019 lub do wyczerpania zapasów

Nie zapomnij o kuchni. Jesienne ciasto z dynią, orzechy i rozgrzewające potrawy aż się proszą o piękne patelnie, foremki i nowego dziadka do orzechów. Długie wieczory spędzone w kuchni z tymi gadżetami będą prawdziwą przyjemnością!

Piękne otoczenie wpływa pozytywnie na nasz nastrój, dlatego pomyśl o jesiennej odsłonie swego domu! Udekoruj go drobiazgami, które wniosą więcej ciepła i zachwycą oko każdego, kto postanowi Cię odwiedzić!


Gazetka promocyjna ważna 1-15.11.2019. Poszczególne promocje obowiązują we wskazanych w gazetce datach lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych artykułów z linii. Wybrane oferty dostępne w wybranych drogeriach Rossmann. Kupony oraz gratisy, które są wydawane przez kasjerów w kasie nie będą dołączane do zakupów w drogerii internetowej Rossmann.

– Tylko w drogeriach Rossmann


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Rossmann od 1.11 do 15.11.2019 by iUlotka.pl - Issuu