Skip to main content

Rossmann od 1.10 do 15.10.2019

Page 1

od 1 października

W najlepszej cenie Old Spice

od 6 października

Odkrycia miesiąca

Twoja skóra jest Twoją tarczą. Wzmocnij ją na jesień od 11 października

Niespodzianka Gatta i Marilyn

1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!


1-15 października

festiwal promocji

setki okazji naraz!

Tego jeszcze nie było! Mnóstwo produktów, niskie ceny i gratisy naraz — to właśnie Festiwal Promocji! Szukaj żółtych etykiet, sprawdzaj szczegóły i znajdź promocje idealnie dopasowane do Twoich potrzeb! Zniżki procentowe, a może jeden lub dwa produkty gratis? Teraz nie musisz wybierać.

2+1

na produkty do pielęgnacji i stylizacji Tresemme Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

2+2

na produkty do pielęgnacji stóp Scholl Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

- tylko w drogeriach Rossmann.

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


1+1

na produkty do pielęgnacji ciała, rąk i stóp BIELENDA Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Tysiące nowych promocji! Old Spice Whitewater, dezodorant w sztyfcie dla mężczyzn, 50 ml

14,29

8,99 100 ml = 17,98 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

2+1 na produkty Nivea

Nie dotyczy pielęgnacji dziecięcej i mydeł. Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

-40% przy zakupie 2 mydeł Dudu-Osun

14,99

za 2 dowolne żele Palmolive Men lub Natural 500 ml

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


2+1 na produkty Cleanic Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Garnier, BB Krem, upiększający krem BB 5w1, skóra mieszana i tłusta, cera jasna, 40 ml

L’Oréal Men Expert, Hydra Energetic 25+, krem nawilżający na dzień SPF 15, przeciw oznakom zmęczenia, 50 ml

12,99

27,99

19,99

37,49

100 ml = 32,48 zł

Lirene, łagodzący płyn micelarny, każdy typ cery, również wrażliwa, 400 ml

21,49

13,49 100 ml = 3,37 zł

Christian Laurent, Pour La Beaute, infuzyjny krem na dzień i na noc, 55+, 50 ml Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

39,99

25,49 100 ml = 50,98 zł

100 ml = 55,99 zł

Lirene, Mezo Collagene, wzmacniający krem na dzień, na głębokie zmarszczki, SPF 15, 60+, 50 ml

33,99

21,99

100 ml = 43,98 zł

Carmex, Pomegranate Stick, balsam ochronny do ust, SPF 15, granat, 4,25 g

10,49

6,79

100 ml = 159,76 zł

- tylko w drogeriach Rossmann.


2+1

1-15 października

festiwal promocji

na produkty Pantene

setki okazji naraz!

Nie dotyczy linii Pantene Hair Biology

gratis z kasy!

parasolka przy zakupie 2 dowolnych produktów Mixa do pielęgnacji twarzy

2+1

na produkty Selfie Project Dotyczy produktów do pielęgnacji twarzy. Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


2+2

na produkty AA Dotyczy wszystkich produktów AA z kategorii: pielęgnacja twarzy, pielęgnacja ust, maseczki, mycie i kąpiel, dezodoranty, higiena intymna, pielęgnacja ciała

2+1 na produkty Biotaniqe

Dotyczy produktów do pielęgnacji twarzy. Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

- tylko w drogeriach Rossmann.


2+2 na produkty Schwarzkopf

Dotyczy wszystkich produktów Schwarzkopf i produktów do pielęgnacji włosów Nature Box. Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


1+1

2+2

na produkty Botanicals

na dowolne produkty Bielenda do mycia ciała

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

25zł

za 2 dowolne produkty Herbal Essences

2+1

na suplementy diety FLAMINGO Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

- tylko w drogeriach Rossmann.


-40% na wszystkie produkty Oral-B

1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

- tylko w drogeriach Rossmann.

gratis z kasy! płukanka WhiteOn Enzyme White 500 ml przy zakupie 2 dowolnych produktów WhiteOn, NatureOn, ExpertOn

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


-30%

na wszystkie produkty Gillette Jordan, Flosser, nić, wykałaczka i czyścik do języka, 3w1, 36 szt.

Sensodyne, Nadwrażliwość & Dziąsła, pasta do zębów, 75 ml

Elmex, Junior, pasta do zębów dla dzieci 6-12 lat, 75 ml Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

11,99

9,39 1 szt = 0,26 zł

19,99

15,99

100 ml = 21,32 zł

11,99

9,99

100 ml = 13,32 zł

- tylko w drogeriach Rossmann.


2+2 na dowolne produkty AA I Love You Mommy

2+2

na dowolne produkty Dax Perfecta Mama+ Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

2+2 2+2

na dowolne produkty Bielenda Sexi Mama Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

na dowolne produkty Tołpa Mum

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


-30%

o.b., ProComfort, tampony, Trio, Mini 8 szt., Normal 8 szt., Super 8 szt., 24 szt.

15,99

12,29 1 szt = 0,51 zł

na wszystkie chusteczki Velvet

Lactacyd, Femina, chusteczki do higieny intymnej, 15 szt.

8,99

6,99

1 szt. = 0,47 zł

1+1

na nawilżany papier toaletowy Velvet Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Bella, Medica, ultracienkie podpaski higieniczne, ultra normal, 8 szt.

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

5,49

4,39 1 szt. = 0,44 zł

Lactacyd, Plus, płyn ginekologiczny do higieny intymnej, 200 ml

14,79

11,49 100 ml = 5,75 zł

Discreet, wkładki higieniczne, Spring Breeze, 50 szt.

7,59

5,99

1szt. = 0,12 zł

Facelle, Normal, podpaski, 32 szt.

7,39

5,99

1 szt. = 0,19 zł

- tylko w drogeriach Rossmann.


2+1

1-15 października

festiwal promocji

na suplementy diety Möller’s

setki okazji naraz!

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Pampers, Premium Care, pieluchomajtki, 3, 6-11 kg, 28 szt.

34,99

19,99

2+1

na kaszki Nestle 230 g Najtańszą lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

1 szt. = 0,71 zł

Isabelle Laurier, myjka w kształcie kaczuszki dla dzieci, 1 szt.

18,99

14,49

gratis z kasy!

pasta do zębów Bobini przy zakupie 2 dowolnych produktów Bobini

1 szt. = 14,49 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


2+1

2+1

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

na desery Bobovita 125 g

na desery Bobovita 190 g

2+1

2+1

na desery w tubkach Bobovita

na soki Gerber 200 ml Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

2+1

na dania Gerber Organic 2 x 200 g

2+1

na batony Nestle Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

- tylko w drogeriach Rossmann.


-40%

Cillit, Bang, uniwersalny płyn czyszczący, kamień i brud, spray 750 ml

domol, płyn do mycia naczyń, o zapachu pomarańczowym, 1 l

12,49

3,99

16,99

4,99

100 ml = 1,67 zł

100 ml = 0,40 zł

Finish, Quantum Max, tabletki do zmywarki, lemon, 45 szt.

39,99

29,99

1 szt. = 0,67 zł

Jan Niezbędny, Magnum, worki na śmieci z taśmą, 60 l, 10 szt.

7,39

5,79 1 szt. = 0,58 zł

Vanish, Oxi Action, odplamiacz do tkanin w płynie, 1 l

Cleox, kapsułki do czyszczenia zamywarek, 3 szt.

15,49

6,49

19,99

1 l = 15,49 zł

na zawieszki Domestos 2 x 55 g Blue Water i Eko

2+1

na ściereczki do ekranów Presto

9,99

100 ml = 57,98 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


2+2 na produkty LENOR

Kup 4 różne produkty. Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

8,99

za płyn do płukania Silan 1,8 l lub 1,85 l przy zakupie kapsułek Persil 28 szt.

1-15 października

29,99

za 2 dowolne produkty do prania Lovela

festiwal promocji setki okazji naraz!

2+1 na dowolne produkty do prania BOBINI

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

- tylko w drogeriach Rossmann.


1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

3+1

na odświeżacze Glade Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

3+1

na świece zapachowe Glade Najtańszą lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

2+2

na produkty Aroma&More Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


2+1 na produkty Ambi Pur

Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

6,58

za 3 dowolne saszetki Pachnąca Szafa Najtańszą lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

8,66

za sztukę przy zakupie 3 dowolnych wkładów do Air Wick 19 ml Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

8,99

za sztukę przy zakupie 3 dowolnych wkładów do Air Wick Freshmatic 250 ml


1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

2+2 na skarpetki NIE DO PARY

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Elite, Spa, oczyszczająca gąbka Konjac do mycia, 1 szt.

18,99

12,99

1 szt. = 12,99 zł

1+1

Ewa Schmitt, lusterko kosmetyczne, dwutronne, okrągłe, 1 szt.

na rajstopy GATTA bye cellulite!

21,99

17,29

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

1 szt. = 17,29 zł

2+1 na baterie Duracell

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Nicols, Tonic, gąbka do masażu, 1 szt.

3,39

2,49 1 szt. = 2,49 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Ewa Schmitt, jadeitowy masażer do twarzy, 1 szt.

Tangle Teezer, Compact Styler, szczotka do włosów, 1 szt.

Isana, Eye Lash, serum do rzęs, 6 ml

23,49

40,99

14,29

Lolita Accessories, gumka do włosów z pomponikiem, 1 szt.

Eveline Cosmetics, Zmywacz do paznokci bezacetonowy, z pompką, 200 ml

For Your Beauty, Health & Antibacterial, szczotka do czesania włosów, 1 szt.

3,19

11,49

29,99

54,99 1 szt. = 40,99 zł

1 szt. = 23,49 zł

14,79

3,99

Ideenwelt, golarka do tkanin, 1 szt.

100 ml = 238,20 zł

24,99

18,79

100 ml = 5,75 zł

1 szt. = 3,19 zł

17,99

26,49

1 szt. = 18,79 zł

Ewa Schmitt, Boutique, obcinaczka do paznokci ze stali węglowej, 1 szt.

14,49 1 szt. = 14,49 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

10,99

8,69

1 szt. = 8,69 zł

44,99

Ideenwelt, prostownica, 1 szt.

35,99

1 szt. = 35,99 zł

- tylko w drogeriach Rossmann.


2+2

2+1

na bakalie Bakalland

Najtańsze lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

na dowolne czekolady Excellence Najtańszą lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

1-15 października

festiwal promocji setki okazji naraz!

1+1

na dowolny napój Pepsi 0,5 l Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


2+1

na herbaty Herbapol lub Big Active Najtańszą lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

2+1

na produkty dr Schaer Najtańszy lub w tej samej cenie otrzymasz gratis

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Psy, koty, żółwie, króliki i wszystkie, wszystkie zwierzęta świętują 4 października, a z tej okazji warto podarować im drobny prezent! Miska na pyszności dla najlepszego przyjaciela albo zabawka, która pomoże Twojemu kotu wreszcie opanować świat, to wszystko znajdziesz na naszych półkach.

Papierowy drapak dla kota, 1 szt. 29,99 20,99

Zabawka mysz z kocimiętką szara, 19,5 cm, 1 szt.

1 szt. = 20,99 zł

12,99 7,99 1 szt. = 5,99 zł

Miska melaminowa dla zwierząt, śr. 14 cm, 1 szt. 24,99 14,99

1 szt. = 14,99 zł

Zabawka rybka limonkowa, z kocimiętką, 13,5 cm, 1 szt. 9,99 5,99 1 szt. = 5,99 zł

Mata dla zwierząt „kocia głowa”, 30x40 cm, 1 szt.

Koc dla zwierząt, brązowy, 70x100 cm

1 szt. = 9,99 zł

1 szt. = 19,99 zł

14,99 9,99

29,99 19,99

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Podwójna miska dla zwierząt, szara, 1 szt. 29,99 19,99

Mucha dla psa, 1 szt.

1 szt. = 19,99 zł

15,99

10,99

Mata dla zwierząt „psia łapa”, 45x60 cm, 1 szt. 24,99 14,99

1 szt. = 5,99 zł

1 szt. = 14,99 zł

Zabawka z piszczałką 25x13 cm, 1 szt.

Krawat dla psa, pasy czarnobiałe, 1 szt.

24,99 14,99 1 szt. = 14,99 zł

9,99 5,99 1 szt. = 5,99 zł

Obroża LED dla zwierząt, zielona, 1 szt. 29,99 19,99 1 szt. = 19, 99 zł

Smycz automatyczna, czerwona 1 szt. 29,99 19,99 1szt = 24,99 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Promocja obowiązuje w dn. 11–31.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

15,99

1 szt. = 15,99 zł

1 szt. = 15,99 zł

Classic Dots, 24,99 15,99

w Rossmannie

1 szt. = 16,99 zł

Zazu Fishnet, 24,99

Rajstopy Marilyn

Winter Wonderland, 25,99 16,99

1 szt. = 15,99 zł

Wild Panther, 24,99 15,99

1 szt. = 15,99 zł

Sensual Secret, 24,99 15,99

Niespodzianka


Jesienna temperatura nie zmusi nas do rezygnacji z ulubionych sukienek i spódniczek, a to wszystko dzięki październikowej niespodziance! Moda, wygoda i styl - to właśnie odnajdziesz na jesiennych półkach. Snowflakes, 29,99 19,99

1 szt. = 19,99 zł

Two Stripes, 24,99 15,99

1 szt. = 15,99 zł

Romantic Winter, 25,99 16,99

1 szt. = 16,99 zł

Classic Fishnet, 24,99 15,99

1 szt. = 15,99 zł

Gatta i Marilyn, czyli rajstopy na każdą okazję w supercenach! Gładkie na dzień do klasycznej biznesowej spódnicy, a koronkowe do małej czarnej na wieczorny wypad ze znajomymi. Które wybierzesz?

Florence, 50 den, nero, 24,99 14,99 1 szt. = 15,99 zł

Classic, 20 den, golden i visone,

9,99 4,99 1 szt. = 15,99 zł

Mikrofibre, 100 den, nero,

16,99 8,99 1 szt. = 15,99 zł


Twoja skóra jest Twoją tarczą Wzmocnij ją na jesień

Prebiotyki — od zawsze mówi się, że odporność jest bardzo ważna i to prawda! Dlatego dbając o odporność organizmu, warto pamiętać również o skórze i jej odporności, a wzmocnić ją możesz właśnie dzięki prebiotykom.

Lirene, Prebiotic Ferment, oczyszczająca maska na węglowej płachcie, 1 szt.

12,99

8,99

1 szt.= 8,99 zł

Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.


Detoks twarzy — skóra twarzy jest niezwykle narażona na zanieczyszczenia, dlatego jej detoks to również ochrona i wzmocnienie na każdy kolejny dzień. Neutrogena SkinDetox peeling do twarzy, 150 ml

19,99

13,99 100 ml = 9,32 zł

Nivea żel pod prysznic z glinką hibiskus&szałwia 500 ml

Bielenda, prebiotyczny krem multifunkcyjny, twarz, ciało, dłonie, 200 ml

17,79

12,39 100 ml = 6,20 zł

14,99

10,49 100 ml = 5,50 zł

Detoks ciała — oczyszczanie i detoksykacja to ważny etap w jesiennej pielęgnacji. Dzięki tym produktom pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń, które są niewidoczne gołym okiem. Soraya, body diet green, koncentrat do ciała naturalna kofeina, 200 ml

Mikrobiom, czyli takie dobre bakterie na skórze, lubią się z tym kremem! Promocja obowiązuje w dniach 01–15.10.2019 r. lub do wyczerpania zapasów.

22,99

15,99

100 ml = 7,99 zł

- tylko w drogeriach Rossmann.


Moda w Rossmannie znów zaskakuje!

Tym razem akcesoriami na jesień i zimę. Już od połowy października znajdziesz u nas torebki, czapki, rękawiczki i szaliki! Dla wyróżniających się w tłumie masa kolorów i chwytliwe teksty, a dla ceniących sobie nienaganny styl delikatna szarość, czerń i biel.

Supercena

11-15

na wybrane kremy Janda, hialusferyczne wypełnienie, 50ml

Jędrna i wygładzona skóra w godzinę? Kremy Hialusferyczne JANDA to efektywne wypełnienie zmarszczek i wyraźna poprawa stanu skóry, teraz w dobrej cenie.

44,99

24,99 100ml=48,99 zł

Gazetka promocyjna ważna 1-15.10.2019. Poszczególne promocje obowiązują we wskazanych w gazetce datach lub do wyczerpania zapasów. Promocja dotyczy wybranych artykułów z linii. Wybrane oferty dostępne w wybranych drogeriach Rossmann. Kupony oraz gratisy, które są wydawane przez kasjerów w kasie nie będą dołączane do zakupów w drogerii internetowej Rossmann.

– Tylko w drogeriach Rossmann


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Rossmann od 1.10 do 15.10.2019 by iUlotka.pl - Issuu