Skip to main content

Rossmann gazetka od 28.12 do 15.01.2024

Page 1

28.12.2023–15.01.2024 Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.

ę i s i C a g e m opłaca

Isana, szampon do włosów, 300 ml Cena regularna:

6,39

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

5,19

399

Cena regularna:

15,49

100 ml = 1,33 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Cena regularna:

33,99

12,49

9

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

18,99

18

99

100 ml = 4,00 zł

przeciw49 L’Oréal, -zmarszczkowy krem 100 ml = 36,98 zł do twarzy, 50 ml

Isana Professional, maska do włosów zmęczonych i suchych, 250 ml

Tołpa, peeling do twarzy, 40 ml

Biały Jeleń, hipoalergiczny żel do higieny intymnej, 500 ml

Cena regularna:

Cena regularna:

32,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

19,99

18

99

100 ml = 47,48 zł

Gillette, maszynki z ruchomą główką, 6 szt. Cena regularna:

11,99

31,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

10,29

8

49

100 ml = 1, 70 zł

25,49

1999 1 szt. = 3,33 zł


Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

10,99 9,29

Teraz:

9

29

10,99 9,29

Teraz:

929

Domol, chusteczki wybielające do prania, 20 szt.

Domol, chusteczki przeciw farbowaniu, 24 szt.

1 szt. = 0,46 zł

1 szt. = 0,39 zł

Przemawia do zaradnych Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

14,99 11,99

Teraz:

11

99

25,99 17,99

17

49

44,99 29,99

2899

Domol, patyczki zapachowe, 50 ml

Hiskin, zapachowe świece sojowe, 4 x 50 ml

Aroma Home, świeca sojowa, 150 g

100 ml = 23,98 zł

100 ml = 8,75 zł

100 g = 19,33 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

569

1649

219

6,99 6,19

18,99 16,99

3,49 2,29

Alouette, nawilżany papier toaletowy, 70 szt.

Alouette, papier toaletowy, 10 szt.

Butcher’s, karma dla kotów, 85 g

1 szt. = 0,08 zł

1 szt. = 1,65 zł

100 g = 2,58 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1479

579

1599

18,99 14,79

Teraz:

8,99 7,29

22,99 16,49

Winston, żwirek dla kota, 6 l

Pedigree Wrap, przysmak z kurczakiem, 40 g

Butcher’s ProSeries, karma dla psów, 800 g

1 l = 2,47 zł

100 g = 14,48 zł

100 g = 2,00 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

849

1049

11,99 10,29

15,99 10,99

7,49 5,99

Teraz:

599

Frosch, płyn do mycia kuchni, 500 ml

Meglio, płyn do czyszczenia łazienki, 650 ml

Domol, Intensive, żel do WC, 750 ml

100 ml = 1,70 zł

100 ml = 1,61 zł

100 ml = 0,80 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

549

1249

1899

9,99 7,99

17,99 14,49

24,99 19,99

Duck, żel do czyszczenia toalet, 750 ml

Bref, zawieszka do muszli WC, 2x50 g

Dafi, zestaw filtrów do wody, 2 szt.

100 ml = 0,73 zł

100 g = 12,49 zł

1 szt. = 9,50 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

5,99 3,99

3

79

10,49 7,49

7

29

8,99 7,29

599

Nicols, gąbka kuchenna, 3 szt.

Presto, ściereczki do mebli drewnianych, 72 szt.

Jan Niezbędny, worki łazienkowe, poj. 15 l, 26 szt.

1 szt. = 1,26 zł

1 szt. = 0,10 zł

1 szt. = 0,23 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

359

999

2999

4,49 3,59

Teraz:

13,99 11,49

42,99 36,99

Rubin, worki na śmieci z uchwytami, 25 l, 25 szt.

Finish, Freshener, odświeżacz do zmywarki, 4 ml

Frosch, sodowe tabletki do zmywarki, 30 szt.

1 szt. = 0,14 zł

100 ml = 249,75 zł

1 szt. = 1,00 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1199

2699

3899

15,99 13,99

35,99 30,99

59,99 47,99

Pur Power, płyn do mycia naczyń, 1,2L

Vanish, Oxi Action Pink, odplamiacz w żelu, 750 ml

Coccolino Care, żel do prania, 1,8 l

1 l = 9,99 zł

100 ml = 3,60 zł

1 l = 21,66 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1449

3499

1599

17,99 14,49

Teraz:

47,99 37,99

22,99 18,49

Domol, płyn do prania tkanin, 1,5 l

Vizir, proszek do prania koloru, 1,92 kg

Lenor, płyn do płukania, 925 ml

1 l = 9,66 zł

1 kg = 18,18 zł

100 ml = 1,73 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

849

1249

1349

12,99 8,99

18,99 12,99

19,99 13,99

Aroma Car, odświeżacz samochodowy, 1 szt.

Brumm, aktywna piana, czysta tapicerka, 400 ml

Coccine, preparat do pielęgnacji zamszu, 250 ml

1 szt. = 8,49 zł

100 ml = 3,12 zł

100 ml = 5,40 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

4,99 4,39

Teraz:

4

6,49 5,19

4

99

39

2,69 2,19

179

Alouette, chusteczki higieniczne, 56 szt.

Velvet, chusteczki higieniczne, 4-warstwowe, 8 x 10 szt.

Cleanic, chusteczki odświeżające, 15 szt.

1 szt. = 0,08 zł

1 szt. = 0,06 zł

1 szt. = 0,12 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1599

599

519

20,99 17,99

7,99 6,79

7,49 6,39

Yope, naturalny żel do higieny intymnej, 300 ml

AA, Intima, chusteczki do higieny intymnej, 15 szt.

Bella, podpaski higieniczne, 20 szt.

100 ml = 5,33 zł

1 szt. = 0,40 zł

1 szt. = 0,26 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

399

499

659

5,69

4,79

6,99 5,99

9,49 7,49

Facelle, tampony higieniczne, 16 szt.

Facelle, wkładki higieniczne, 40 szt.

Biały Jeleń, żel pod prysznic, 300 ml

1 szt. = 0,25 zł

1 szt. = 0,12 zł

100 ml = 2,20 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

459

899

17,99 12,49

1199

5,79

4,59

Teraz:

12,99 10,49

Bielenda, żel pod prysznic, 400 ml

Isana, Men, żel pod prysznic, 400 ml

Le Petit Marseillais, żel pod prysznic, 400 ml

100 ml = 3,00 zł

100 ml = 1,15 zł

100 ml = 2,25 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

25,99

29,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1749

359

1899

17,99

4,49

19,99

Farmona, peeling cukrowy do ciała, 300 g

Isana, sól do kąpieli, 80 g

Stara Mydlarnia, puder do kąpieli, 350 g

100 g = 5,83 zł

100 g = 4,49 zł

100 g = 5,43 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

3,99 2,79

2

69

5,99 4,19

3

99

10,99 8,99

799

Hello!You, mydło w kostce, 80 g

Baśka, mydło w płynie, 250 ml

Proskin Laboratory, mydło w piance, 320 ml

100 g = 3,36 zł

100 ml = 1,60 zł

100 ml = 2,50 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

419

1199

14,79 12,49

1099

4,99 4,19

Teraz:

22,99 13,49

Oral-B, szczoteczka do zębów, 1 szt.

Prokudent Kids, żel do mycia zębów, 75 ml

Elmex, Sensitive, pasta do zębów, 75 ml

1 szt. = 10,99 zł

100 ml = 5,59 zł

100 ml = 15,99 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1199

749

1549

19,99 12,99

13,49 10,99

23,99 15,99

Meridol, pasta do zębów, 75 ml

Himalaya, pasta do zębów, 75 ml

BlanX, nieabrazyjna pasta do zębów, 75 ml

100 ml = 15,99 zł

100 ml = 9,99 zł

100 ml = 20,65 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

8499

949

1049

129,99 89,99

13,99 9,99

15,49 10,99

Coco Glam, zestaw do wybielania zębów, 1 szt.

Colgate, płyn do płukania jamy ustnej, 500 ml

Jordan Flosser, nić + wykałaczka + czyścik, 36 szt.

1 szt. = 84,99 zł

100 ml = 1,90 zł

1 szt. = 0,29 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1379

749

1249

19,49 14,99

11,49 7,99

17,49 13,79

Dove, antyperspirant w spray’u, 200 ml

Fa, dezodorant w sprayu, 150 ml

Nike, dezdorant do ciała dla mężczyzn, 200 ml

100 ml = 6,90 zł

100 ml = 4,99 zł

100 ml = 6,25 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

14,99 11,99

9

99

5,99 4,99

Teraz:

4

99

5,49 4,39

Teraz:

439

Nivea, pielęgnująca pomadka do ust, 4,8 g

Isana, pomadka pielęgnacyjna do ust, 4,8 g

Isana, peeling do twarzy, 75 ml

100 g = 208,13 zł

100 g = 103,96 zł

100 ml = 5,85 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

559

1299

15,99 11,49

1099

6,99 5,59

Teraz:

21,99 13,49

Nivea, Care, lekki krem odżywczy, 100 ml

Isana, płyn do demakijażu oczu, 100 ml

Bielenda, pianka do mycia twarzy, 150 ml

100 ml = 10,99 zł

100 ml = 5,59 zł

100 ml = 8,66 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1049

1899

2199

17,49 12,99

32,99 19,99

36,99 27,99

Onlybio, Kombucha, tonik antybakteryjny, 300 ml

Tołpa, żel do mycia twarzy, 195 ml

L’Oréal, krem na dzień, 50 ml

100 ml = 3,50 zł

100 ml = 9,74 zł

100 ml = 43,98 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1399

649

279

23,99 14,49

11,49 6,99

4,59 3,69

Bielenda, krem pod oczy, 15 ml

FaceBoom, maseczka w płachcie, 1 szt.

Isana, hydrożelowe płatki pod oczy, 1 para

100 ml = 93,27 zł

1 szt. = 6,49 zł

1 szt. = 1,40 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

799

159

1549

13,49 10,79

2,79 1,69

21,99 17,49

Mediheal Black, maseczka w płachcie, 25 ml

Ziaja, oczyszczająca maska do twarzy, 7 ml

Ewa Schmitt, wałki do loków, 1 szt.

100 ml = 31,96 zł

100 ml = 22,71 zł

1 szt. = 15,49 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

14

16

22,99 14,99

27,99 16,99

49

49

29,99 23,99

1999

Onlybio, termoochrona w mgiełce, 150 ml

Syoss, lakier do włosów, 300 ml

Schwarzkopf, klej do włosów, 150 ml

100 ml = 9,66 zł

100 ml = 5,50 zł

100 ml = 13,33 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

579

1949

1549

34,99

7,29 5,79

Teraz:

19,99

25,99 19,49

Isana, lakier volume, 250 ml

Syoss, farba do włosów, 1 szt.

Garnier Color Naturals, farba do włosów, 1 szt.

100 ml = 2,32 zł

1 szt. = 19,49 zł

1 szt. = 15,49 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

17,99 13,49

Teraz:

1349

18,99 14,99

Teraz:

1499

9,49 7,49

Teraz:

749

Isana Professional, spray do włosów, 100 ml

Isana, olejek do włosów, 100 ml

For Your Beauty, opaska do włosów, 1 szt.

100 ml = 13,49 zł

100 ml = 14,99 zł

1 szt. = 7,49 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1799

1549

26,99 21,49

22,99 18,49

9,49 7,49

Teraz:

749

so!flow, szampon do włosów kręconych, 400 ml

OnlyBio, serum pobudzające-wcierka, 100 ml

For Your Beauty, patyczek do skórek, 1 szt.

100 ml = 4,50 zł

100 ml = 15,49 zł

1 szt. = 7,49 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

849

1599

649

15,99 8,99

26,99 22,99

10,99 7,49

Eveline Cosmetics, odżywka do paznokci, 5 ml

Sally Hansen, wysuszacz lakieru, 13.3 ml

Tołpa, regenerujący krem-opatrunek do rąk, 100 ml

100 ml = 169,80 zł

100 ml = 120,23 zł

100 ml = 6,49 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

12,99 8,99

8

49

39,99 25,99

24

99

26,99 18,99

1849

Nivelazione, dezodorant do stóp i obuwia, 180 ml

L’biotica, tarka do stóp, 1 szt.

BodyBoom, koktajl do ciała, 200 ml

100 ml = 4,72 zł

1 szt. = 24,99 zł

100 ml = 9,25 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1999

2699

2599

29,99 20,99

39,99 27,99

37,99 26,99

Le Petit Marseillais, mleczko do ciała, 400 ml

Miya, serum do przesuszonej skóry, 200 ml

Yoskine, vege-balsam do ciała, 400 ml

100 ml = 5,00 zł

100 ml = 13,50 zł

100 ml = 6,50 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1549

2299

2149

22,99 15,99

32,99 26,49

31,99 25,49

beBIO Ewa Chodakowska, balsam do ciała, 200 ml

Nivea, krem nawilżający, 450 ml

Isana, maszynka z 1 wkładem, 1 szt.

100 ml = 7,75 zł

100 ml = 5,11 zł

1 szt. = 21,49 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

3149

8199

1849

49,99 31,99

121,99 95,99

23,49

Veet, plastry z woskiem do depilacji, 40 szt.

Gillette, maszynka do golenia + 4 wkłady, 1 szt.

Isana, wkłady do maszynki do golenia, 4 szt.

1 szt. = 0,79 zł

1 szt. = 81,99 zł

1 szt. = 4,62 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1999

2999

1199

29,99 23,99

48,99 31,99

18,99 12,29

Nivea, woda po goleniu, 100 ml

Janda, krem do twarzy dla mężczyzn 50+, 50 ml

Bielenda, żel do mycia twarzy i zarostu, 190 g

100 ml = 19,99 zł

100 ml = 59,98 zł

100 g = 6,31 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

27,99

37,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

16

32

17,99

99

46,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

22,99

2249

99

La Rive, woda perfumowana dla kobiet, 100 ml

The Master Perfumer, woda toaletowa dla kobiet, 50 ml

So...? Miss So...? mgiełka do ciała dla kobiet, 140 ml

100 ml = 16,99 zł

100 ml = 65,98 zł

100 ml = 16,06 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

12999

3199

3199

219,99 142,99

52,99 33,99

54,99 32,99

Cerruti, woda toaletowa, 100 ml

Elizabeth Arden, mgiełka dla kobiet, 236 ml

Guess, mgiełka do ciała dla kobiet, 250 ml

100 ml = 129,99 zł

100 ml = 13,56 zł

100 ml = 12,80 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

10499

11499

11999

179,99 114,99

199,99 119,99

199,99

Hugo Boss, woda toaletowa dla kobiet, 50 ml

Mugler, woda toaletowa dla kobiet, 100 ml

Azzaro Sport, woda toaletowa dla mężczyzn, 100 ml

100 ml = 209,98 zł

100 ml = 114,99 zł

100 ml = 119,99 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

219,99

84,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

12999

11999

131,99

209,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

38,99

Teraz:

3899

Joop! Homme, woda toaletowa, 125 ml

Lanvin, woda toaletowa dla mężczyzn, 100 ml

Long4Lashes, serum do rzęs, 3 ml

100 ml = 103,99 zł

100 ml = 119,99 zł

100 ml = 1299,67 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2299

1249

2399

32,99 22,99

Teraz:

20,99 14,79

39,99 27,99

Garnier, krem BB, 50 ml

AA Yoummy Skin, podkład do twarzy, 30 ml

Bielenda, fluid + serum do twarzy, 30 g

100 ml = 45,98 zł

100 ml = 41,63 zł

100 g = 79,97 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

35

28

66,99 36,99

99

54,99 29,99

99

22,99 12,49

1199

Bourjois, baza pod podkład, 30 ml

Max Factor, spray utrwalający makijaż, 100 ml

Eveline Cosmetics, korektor pod oczy, 15 ml

100 ml = 119,97 zł

100 ml = 28,99 zł

100 ml = 79,93 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1299

2849

2799

23,99 13,49

52,99 28,99

56,99 31,99

Lovely, korektor do twarzy, 1 szt.

Maybelline, Instant Eraser, korektor, 6,8 ml

Bourjois, krem BB, 30 ml

1 szt. = 12,99 zł

100 ml = 418,97 zł

100 ml = 93,30 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1399

1349

2999

29,99 15,99

25,99 13,99

58,99 31,99

Eveline Cosmetics, podkład do twarzy, 30 ml

Eveline Cosmetics, podkład do twarzy, 30 ml

Max Factor, podkład do twarzy, 30 ml

100 ml = 46,63 zł

100 ml = 44,97 zł

100 ml = 99,97 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2849

1799

2999

51,99 34,99

33,99 18,49

57,99 31,99

AA Wings, podkład do twarzy, 35 ml

Lovely, matowy puder brązujący, 9 g

Max Factor, rozświetlacz do twarzy, 8 g

100 ml = 81,40 zł

100 g = 199,83 zł

100 g = 374,88 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1849

949

1999

34,99 18,99

18,49 9,99

39,99 21,99

Eveline Cosmetics, puder do twarzy, 9 g

Lovely, Natural Beauty, róż do policzków, 4 g

Rimmel, Match Perfection, puder sypki, 10 g

100 g = 205,44 zł

100 g = 237,25 zł

100 g = 199,90 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

16,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

11,29

9

29

37,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

21,99

13

49

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

20,99

1999

BYS, eyeliner w kredce, 1 g

Joko, metaliczny eyeliner, 3 ml

Max Factor, kredka do oczu, 4 g

100 g = 929,00 zł

100 ml = 449,67 zł

100 g = 499,75 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2199

1379

3899

39,99 26,99

24,99 16,99

73,99 39,99

Maybelline, kredka do brwi, 9 g

Wibo, transparentna odżywka do rzęs, 1 szt.

L’Oréal Paris, pogrubiający tusz do rzęs, 9,4 ml

100 g = 244,33 zł

100 ml = 229,83 zł

100 ml = 414,79 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

3499

3399

1199

65,99 35,99

63,99 34,99

22,99 12,49

Max Factor, wydłużający tusz do rzęs, 11 ml

Bourjois, pogrubiający tusz do rzęs, 7,5 ml

Eveline Cosmetics, tusz do rzęs, 9 ml

100 ml = 318,09 zł

100 ml = 453,20 zł

100 ml = 133,22 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1699

2599

1099

31,99 17,49

43,99 26,49

18,99

11,49

Rimmel, tusz do rzęs, 8 ml

Bourjois, nawilżający błyszczyk do ust, 2,4 g

Eveline, top coat do ust, 4,5 ml

100 ml = 212,38 zł

100 ml = 455,96 zł

100 ml = 244,22 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

1549

3499

629

26,99

15,99

59,99 35,99

11,49

6,99

Rimmel, pomadka nawilżająca, 4 g

Bourjois, sorbet do ust, 1,7 g

Miss Sporty, lakier do paznokci, 080, 7 ml

100 g = 387,25 zł

100 g = 2058,24 zł

100 ml = 89,86 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

37,99

15,99 12,79

12

49

29,99

Teraz:

29

10,49 8,99

699

99

Marilyn, rajstopy, 1 para

Henderson, majtki męskie, 3 szt.

Dilmah, herbata czarna, 30 g

1 szt. = 12,49 zł

1 szt. = 10,00 zł

100 g = 23,30 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

2699

2499

44,99 28,99

38,99 30,99

9,99 6,49

Teraz:

649

Biotebal, suplement diety, włosy, skóra, 30 szt.

Hydrominum, suplement diety, 30 szt.

Rutinoscorvit, suplement diety, 30 szt.

1 szt. = 0,90 zł

1 szt. = 0,83 zł

1 szt. = 0,22 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

479

279

169

Cena regularna:

5,99 4,79

Teraz:

3,59

2,49

Altapharma, suplement diety, magnez, 20 szt.

Altapharma, pastylki odświeżające, 25 g

Bunny Ninja, przekąska owocowa, 15 g

1 szt. = 0,24 zł

100 g = 11,16 zł

100 g = 11,27 zł

Cena regularna:

9,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

199

799

2,99

11,99

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

7,49

Teraz:

749

Tymbark, sok, malina, marchew, jabłko, 300 ml

Starbucks, napój kawowy o smaku karmelowym, 250 ml

Genuss Plus, mieszanka studencka, 175 g

100 ml = 0,66 zł

100 ml = 3,20 zł

100 g = 4,28 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

329

999

4,99 3,79

14,99 11,49

6,99 4,59

Teraz:

459

Lestello, Fittolini, wafle z ciecierzycy, 130 g

Basia, orzechowy krem do smarowania, 210 g

Purella Superfoods, odchudzanie jagody acai, 21 g

100 g = 2,44 zł

100 g = 4,76 zł

100 g = 21,86 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

10

26

14,99

37,99

12,79

27,49

79

44,99 37,99

3199

99

Babydream, podkład do przewijania, 60 x 60 cm, 10 szt.

Bambiboo, jednorazowe pieluszki, 18 szt.

Eloderm, żel do mycia ciała i włosów, 400 ml

1 szt. = 1,08 zł

1 szt. = 1,50 zł

100 ml = 8,00 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

3499

1899

629

49,99

23,99

41,99

19,99

7,99 6,69

Babydream, biustonosz laktacyjny, 1 szt.

Babydream, chusteczki nawilżające, 4x80 szt.

Babydream, chusteczki pielęgnacyjne, 100 szt.

1 szt. = 34,99 zł

1 szt. = 0,06 zł

1 szt. = 0,06 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

749

419

549

10,99

5,99

7,99

4,79

8,49 6,79

Paw Patrol, strzelaki do kąpieli dla dzieci, 30 g

Kindii, patyczki higieniczne dla dzieci, 60 szt.

Babydream, łyżeczki dla niemowląt, 5 szt.

100 g = 24,97 zł

1 szt. = 0,07 zł

1 szt. = 1,10 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

4,29

5,39

3,59

Teraz:

359

3,99

Teraz:

399

5,49 4,29

Teraz:

429

Babydream, napój od 5. m-cu życia, 500 ml

BoboVita, danie w słoiczku, 8m+, 190 g

BoboVita Bio Delikat. chrupeczki Marchew p/7m-c 20g

100 ml = 0,72 zł

100 g = 2,10 zł

100 g = 21,45 zł

Cena regularna:

Cena regularna:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką:

22,99 13,99

Teraz:

1849

23,99 14,99

Teraz:

1899

Syoss Keratin, Syoss, szampon do włosów, 440 ml

Syoss Keratin, odżywka do włosów, intensywna, 250 ml

100 ml = 4,20 zł

100 ml = 7,60 zł

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


999

1 szt. = 9,99 zł

Eloy, rękawica kuchenna, bawełniana, Babcine słodkości, 1 szt.

999

999

1 szt. = 9,99 zł

Eloy, łapka kuchenna, bawełniana, Babcine słodkości, 1 szt.

1 szt. = 9,99 zł

Eloy, pojemnik szklany, 700 ml, Babcine słodkości, 1 szt.

2999 1 szt. = 29,99 zł

Eloy, fartuch kuchenny, 70 × 80 cm, Babcine słodkości, 1 szt.

2999 1 szt. = 29,99 zł

Eloy, ramka z drzewem genealogicznym, różne rodzaje, 1 szt.

Promocja trwa 28.12.2023–15.01.2024 lub do wyczerpania zapasów. Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.


Jeszcze więcej promocji znajdziesz w drogeriach, na www.rossmann.pl i w aplikacji Rossmann PL.

e j u z y r e t k a r Czym cha y r ó t k , t k u d się pro ? czuje klimat Posiada międzynarodowe certyfikaty ekologiczności i naturalności. Jest produktem typu refill

(w przypadku mydła w formie zapasu – o objętości powyżej 700 ml).

Jest biodegradowalny (m.in. gąbeczki, podpaski, płatki kosmetyczne, worki na śmieci).

Jego opakowanie jest wykonane w 100% z plastiku z recyklingu lub z bioplastiku. Powstał w duchu less waste

(np. woskowijki, kubeczki menstruacyjne, wielorazowe maszynki na żyletki, dzbanki filtrujące).

Został wyprodukowany z materiałów naturalnych i organicznych (np. artykuły higieniczne z bawełny organicznej, akcesoria z bambusa i drewna z certyfikatem FSC 100% drewno z prawidłowo zarządzanych lasów).

Plastik do produkcji opakowania zastąpiono materiałami mniej uciążliwymi dla środowiska

(np. papierowe opakowania dezodorantów, kapsułki do prania w kartonie).

więcej Dowiedz się aplikacji w i w w w a n Rossmann PL


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Rossmann gazetka od 28.12 do 15.01.2024 by iUlotka.pl - Issuu