Skip to main content

realdo170413

Page 1

Oferta ważna:

11.04–17.04.2013 r.

WWW.REAL.PL

Coca-Cola 4 x 2 l PET, 1 l = 1,49 PLN**

11

95 opak.

** Cena jednostkowa

ZYSKAJ

20 ZŁ

NA KOLEJNE ZAKUPY!

Oferta nie obowiązuje dla sklepów w: Jelenia Góra, Piotrków Trybunalski, Radom, Tarnów 1 z mutacjami na warstwach.indd 1

3/28/13 9:58 AM


1 KG

15 99 kg

Mięso wołowe rosołowe z kością: szponder lub mostek 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

1 KG

10

89 kg

200 G

Schab wieprzowy bez kości

5

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

Przekąska tatarska 200g

99 opak.

1 opak. Dział Samoobsługi 1 kg = 29,95 PLN** Kurczak pieczony *7 1 szt.

10,00 / szt.

1 KG

9

99 kg

500 G

7 99

opak.

1 KG Szynka wieprzowa z kością i skórą 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

17

1 SZT.

99

Filet z piersi indyka

kg

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

5

50 szt.

Kurczak pieczony połówka *7 1 szt.

Gulasz extra z indyka opak. 500g, Dział Samoobsługi, 1 kg = 15,98 PLN**

1 KG

6 99 kg

*7

Skrzydełka z kurczaka 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

5

49 kg

** Cena jednostkowa

1 KG Ćwiartka z kurczaka 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

oferta nie dotyczy Real Łódź ul. Brzezińska 27/29, Sosnowiec ul. Baczyńskiego 2, Jelenia Góra ul. Jana Pawła II 51, Tarnów ul. Błonie 2, Radom ul. Żółkiewskiego 4, Piotrków Trybunalski gen. Sikorskiego 13/17

2

WWW.REAL.PL

2_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 2

Dlaczego warto mieć kartę PAYBACK? 3/28/13 9:30 AM


CENA OD

4 1 KG 99

6

95 opak.

Matjas i filety śledziowe w sosach Lisner różne rodzaje, opak. 280 g,

Mintaj filet bez skóry

kg

na wagę, 1 kg, Dział Obsługi

Najtaniej

1 OPAK.

8

1 KG 99

39

kg

7 99

na wagę, 1 kg, Dział Obsługi

18

95 opak.

Łosos norweski kawałki, medaliony, dzwonko Limito opak. 500 g, 1 kg = 37,90 PLN**

opak.

Łosoś wędzony w plastrach opak. 200 g, 1 kg = 44,95 PLN**

CENA OD

Łosoś norweski wędzony filet

szt.

1 OPAK. 1 OPAK.

99

11

95 opak.

Abba Pasta łososiowa i tuńczykowa opak. 145/150 g,

Filet z dorsza, morszczuka, mintaja Frosta a opak. 300 00 g 1 kg = 39,83 9,83 PLN**

1 OPAK.

17

99 99 opak.

Krewetki BT 31-40 opak. 250 g 1 kg = 71,96 PLN**

** Cena jednostkowa

Bo każde 2 zł to 1 °P! 3_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 3

3 3/28/13 3:13 PM


1 KG

1 KG

4

79 kg

2

Ogórek krótki luz 1 kg, kraj pochodzenia: Polska

500 G

2

99 opak.

69 opak.

Pomarańcze siatka ~ 1 kg, kraj pochodzenia: Hiszpania, Grecja

250 G

2

Brokuły opak. ~ 500 g, kraj pochodzenia: Hiszpania, Włochy 1 kg = 5,98 PLN**

79 opak.

Truskawki koszyk ~ 250 g, kraj pochodzenia: Hiszpania, Grecja 1 kg = 11,16 PLN**

Z DZIAŁU PIEKARNIA

1 OPAK.

4 4

4

79 opak.

1 OPAK. = 10SZT.

Bułeczki mleczne 1 opak = 350g 1 kg = 13,69 PLN**

2

99 opak.

Bułka poznańska 10 x50g 1 kg = 5,98 PLN**

1 OPAK.

4

79 opak.

Chleb tostowy pszenny, 3 ziarna, słonecznikowy, pełnoziarnisty, 1 opak. = 600g, 1 kg = 7,98 PLN** ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

4_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 4

3/28/13 9:28 AM


CENA OD

10

95 kg

1 KG

13

99 kg

12

kg

Polędwica sopocka 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

16

kg

różne rodzaje, 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

7

Baleron gotowany 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

9

99

Kiełbasa śląska 1 kg, Dział Samoobsługi

kg

99

Kabanosy wieprzowe lub drobiowe 1 kg, Dział Obsługi

kg

1 KG Salceson wiejski z indyka 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

** Cena jednostkowa

5_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 5

11

99

Ser Edam

kg

na wagę cena za 1 kg

1 KG

1 KG

1 KG

99

14

Szynki wieprzowe

1 KG

1 KG

99

1 KG

99 kg

17 99 kg

Złota Gouda z dziurami na wagę, 1 kg

1 KG

17

99

Rolada Giżycka na wagę, 1 kg

kg

1 KG Szynka królewiecka 1 kg, Dział Obsługi

48

99 kg

Frico Chevrette ser kozi na wagę, 1 kg

55 3/28/13 10:40 AM


DRUGIZA GROSZ

Parówki śniadaniowe

Szynka konserwowa

opak. 195 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 17,90 PLN** za 1 opak.**, 1 kg = 8,97 PLN** za 2 opak.**

szt. 455 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 21,78 PLN**

9

szt.

Kabanos Exlusive

Kiełbasa żywiecka

różne rodzaje, opak. 120 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 58,25 PLN**

6

szt. 572 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 22,71 PLN**

12

99 opak.

1 kg, Dział Obsługi

1 kg, Dział Obsługi i Samoobsługi

11

18

2 6

49 opak.

Poledwica z indyka szt. 400 g, Dział Obsługi 1 kg = 13,23 PLN**

99 szt.

5

29

Polędwica z indyka 1 kg, Dział Obsługi

szt.

11,99 / kg

Boczek duński wędzony lub parzony

Kiełbasa zbójnicka

6

3

89

99 kg

39 szt.

Pasztetowa różne rodzaje, szt. 300 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 7,97 PLN**

99 kg

19

Kiełbasa czosnkowa

Flaki krojone cielęce lub wołowe

szt. 400 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 14,98 PLN**

opak. 900 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 13,32 PLN**

5

11

99 szt.

89 kg

Szynka od szwagra 1 kg, Dział Obsługi i Samoobsułgi

99 opak. ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

6_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 6

3/27/13 11:57 AM


Tu zyskasz na wadze!

Serek Almette

drugi produkt

różne smaki, opak. 150 g,

2

cena regularna

3

49 szt.

0

62 szt

1 kg = 20,37 PLN** / za 2 szt**

1 kg = 23,27 PLN** / za 1 szt.**

39

za 100 g

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

NA WAGĘ

Kluski śląskie, kopytka, mieszanka chińska luz na wagę, 1 kg Tu zyskasz na wadze!

NA WAGĘ

Serek wiejski 2 rodzaje, opak. 500 g, 1 kg = 9,98 PLN**

4

2

99 opak.

99 szt.

Ser sałatkowo kanapkowy Fellada różne rodzaje, opak. 200 g, 1 kg = 14,95 PLN**

0 59 za 100 g

Pierogi i pyzy z mięsem, pierogi z truskawkami, z serem, ruskie, uszka z kapustą i grzybami luz na wagę, 1 kg

Ser topiony w bloczkach Sertop różne rodzaje, opak. 100 g, 1 kg = 13,90 PLN**

2

69 opak.

RQ mozzarella opak. 125g, 1 kg = 21,52 PLN**

C O DZIE N

NIS

KA

GW

3

49

7

6

79

opak.

Lody RQ różne rodzaje, opak. 900ml, 1 l = 8,88 PLN**

N

CEN

A

A A

R

Najniższa cena codziennie gwarantowana

szt.

99

IE

NN ajatjata nn ieie jj

1

39

NT

OWAN

A

Ser Camembert, Brie opak. 120g/ 125 g, 1 kg = 24,92/ 23,92 PLN** 1 kg = 20,75 PLN**

2

49 szt.

** Cena jednostkowa

7_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 7

szt.

Ser żółty w plastrach różne rodzaje opak. 150 g 1 kg = 23,27 PLN**

opak.

Pizza Guseppe Dr.Oetker opak. 335-425 g, 1 kg = 17,88-14,09 PLN

77 3/28/13 8:24 AM


4

00 opak.

opak. 10 szt. 1 szt. = 0,40 PLN**

Mleko Zambrowskie opak. 1 l

1

szt.

00

różne rodzaje, opak. 450 g 1 kg = 6,42 PLN**

89 szt.

różne rodzaje, opak. 275 g, 1 kg = 10,15 PLN**

różne smaki, opak. 300 g, 1 kg = 7,63 PLN**

79 szt.

Twaróg Mazurski Smak różne rodzaje, opak. 450 g, 1 kg = 9,98 PLN**

4,49 / szt.

8

8

szt.

szt.

opak. 165 g, 1 kg = 5,39 PLN**

różne smaki, opak. 120 g, 1 kg = 6,58 PLN**

0

0

89 szt.

79 szt.

Deser Monte

opak. 400 g, 1 kg = 5,48 PLN**

2

2

29

Aksamitny

Śmietana 18%

19

opak. 200 g, 1 kg = 15,00 PLN**

Jogurt 7 zbóż

Jogurt naturalny bez cukru

Delma

Masło Ekstra

szt.

Twaróg Mazurski Smak

2

99

2

3

Jaja świeże Klasa M

opak. 4x100 g, 1 kg = 12,23 PLN**

Śmietana 12% opak. 400 g, 1 kg = 4,73 PLN**

1,89 / szt.

1

39 szt.

Serek Danio różne smaki, opak. od 140 do 160 g, 1 kg od 9,93 do 8,69 PLN**

4

89 opak. ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

www.real.pl

8_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 8

3/27/13 10:54 AM


Jogurt polski pitny

drugi produkt

różne smaki, opak. 250 g,

0

cena regularna

1

Mleko smakowe

59 szt.

różne smaki, opak. 400 g,

80

cena regularna

2

szt.

1 kg = 4,78 PLN** / za 2 szt.**

1 kg = 6,36 PLN** / za 1 szt.**

99 szt.

1 kg = 7,48 PLN** / za 1 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Mleko Zsiadłe drugi produkt

cena regularna

1

95

0 98 szt.

szt.

1 kg = 5,27 PLN** / za 1 szt.**

1 kg = 3,96 PLN** / za 2 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

1

50 szt.

1 kg = 5,61 PLN** / za 2 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Kawa mrożona Caffreze

Kefir Jovi

opak. 370 g,

drugi produkt

różne smaki, opak. 350 g,

drugi produkt

cena regularna

2

19

1 10 szt.

szt.

1 kg = 6,26 PLN** / za 1 szt.**

1 kg = 4,70 PLN** / za 2 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

różne smaki, opak. 200 ml,

drugi produkt

cena regularna

1

99

szt.

szt.

1 l = 7,48 PLN** / za 2 szt.**

1 l = 9,95 PLN** / za 1 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Activia do picia

Pitny

Jogurt pitny Twist

różne smaki, opak. 195 g, 1 kg = 9,18 PLN**

różne smaki, opak. 310 g, 1 kg = 4,81 PLN**

różne smaki, opak. 400 g, 1 kg = 5,23 PLN**

1

1

2

79 szt.

Maślanka polska truskawkowa opak. 1 l

2

49 szt.

Milko Kefir Naturalny opak. 1 l

49 szt.

** Cena jednostkowa

9_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 9

2

39 szt.

1 00

09 szt.

Chłodnik Sokólski opak. 400 g, 1 kg = 3,73 PLN**

1

49 szt.

99 3/28/13 9:52 AM


50 G

0

Ser Edamski

75

na wagę, 1 kg = 14,99 PLN**

1

89 szt.

Makaron pióra Animak opak. 400 g, W ofercie również pozostałe formy. 1 kg = 4,73 PLN**

Śmietanka Łaciata 18%

1

99 szt.

Pomysł na ... zapiekankę makaronową z szynką opak. 35 g, W ofercie również pozostałe warianty. 1 kg = 56,86 PLN**

opak. 250 ml, 1 l = 7,56 PLN**

125 G

2

13

1 89

Szynka włoska

szt.

Dział Obsługi, 1 kg = 17,00 PLN**

Filet z piersi kurczaka opak. 580 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 15,50 PLN**

8 99

opak.

2

39 szt.

Pomysł na ... soczystą pierś kurczaka z czosnkiem i ziołami opak. 25 g, W ofercie również pozostałe warianty. 1 kg = 95,60 PLN**

10 www.real.pl

10

2

49 opak.

Surówki Grześkowiak różne rodzaje, opak. ~ 300 g, kraj pochodzenia: Polska

400 G

1

16

Ziemniaki młode luz kraj pochodzenia: Maroko, 1 kg = 2,89 PLN**

** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

10-11.indd 10

3/28/13 10:57 AM


400 G

1

16

Ziemniaki młode luz kraj pochodzenia: Maroko, 1 kg = 2,89 PLN**

200 G

2 00

Papryka czerwona luz kraj pochodzenia: Hiszpania, 1 kg = 9,99 PLN**

Kiełbasa śląska

1

99 szt.

Pomysł na ... chłopski garnek opak. 40 g, W ofercie również pozostałe warianty. 1 kg = 49,75 PLN**

Kapusta młoda

Dział Samoobsługi opak 300g, 1 kg = 22,30 PLN**

kraj pochodzenia: Włochy

6 69

3 19

opak.

szt.

Kasza gryczana Kupiec

400 G

4

36

opak. 4x100 g, 1 kg = 6,23 PLN**

Schab wieprzowy bez kości

2 49 szt.

Dział Obsługi i Samoobsługi, 1 kg = 10,89 PLN**

Szynka włoska opak. 140 g, Dział Samoobsługi 1 kg = 35,64 PLN**

4 99

opak.

Śmietanka Łaciata 18%

1 ** Cena jednostkowa

10-11.indd 11

99 szt.

Pomysł na ... roladki schabowe w sosie serowym opak. 30, W ofercie również pozostałe warianty. 1 kg = 66,33 PLN**

opak. 250 ml, 1 l = 7,56 PLN**

1

89 szt.

150 G

2

84

Ser Dziurdamer na wagę, 1 kg = 18,99 PLN**

11 11 3/28/13 10:58 AM


Krem Nutella Ferrero opak. 350 g. 1 kg = 20,71 PLN**

7

4

25 opak.

Dżem niskosłodzony RQ

29

Miód wielokwiatowy Bartnik

7 Days Multipack Chipita

opak.

wanilia, kakao, opak. 5 x 37 g. 1 kg = 23,19 PLN**

Chipsy Lay's

opak. 650 g, 1 kg = 15,37 PLN**

różne smaki, opak. 285 g, 1 kg = 19,26 PLN**

9 99

5 49

Płatki Corn Flakes Lubella

Brzoskwinie Rolnik

Precelki Lajkonik

opak. 500 g, 1 kg = 8,00 PLN**

opak. 820 g, odciek 465 g, 1 kg = 8,58 PLN**

opak. 130 g. 1 kg = 21,46 PLN**

4

3

2

różne smaki, słoik 280 g, 1 kg = 10,68 PLN**

2 99 szt.

00 opak.

Kisiel Słodka Chwila Dr.Oetker różne smaki, opak. od 31,5 do 32,5 g, 1 kg od 30,77 do 31,75 PLN**

1

opak.

99 opak.

Otręby owsiane Sante opak. 150 g,

79 opak.

1 kg = 18,60 PLN** / za 1 opak.**

opak.

1 40

opak.

1 kg = 13,97 PLN** / za 2 opak.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Najta

79 opak.

Paluszki Lajkonik Junior opak. 250 g, 1 kg = 11,16 PLN**

2,79 / opak.

Delecta ciasto Krówka i Jeżyk drugi produkt

cena regularna

2

00

opak.

opak. od 355 do 560 g, 1 kg od 9,63 do 15,18 PLN**

5

39 opak. ** Cena jednostkowa

niej

12 WWW.REAL.PL 12 www.real.pl 12_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 12

Napój herbaciany TIP różne smaki, opak. 300 g, 1 kg = 7,83 PLN**

2 35

opak.

3/27/13 4:14 PM


Kawa rozpuszczalna Nescafe Gold różne rodzaje , opak. 200 g 1 kg = 99,95 PLN**

– 7,99

19

99 Herbaciany Ogród Herbapol

Herbata ekspresowa Earl Grey Strong

3

99 opak.

– 5,89

11

5

99 opak.

Nescafe 3w1 różne rodzaje, opak. 360 g, 1 kg = 38,86 PLN**

13

99

99 opak.

2

69 opak.

1 kg = 17,93 PLN** / za 1 opak.**

drugi produkt

1 34

opak.

1 kg = 13,43 PLN** / za 2 opak.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Ciastka Oreo opak. 176 g,

drugi produkt

cena regularna

99 opak.

3

99 opak.

1 kg = 22,67 PLN** / za 1 opak.**

Jolly Galaretki z nadzieniem Solidarność

Słomka ptysiowa z cukrem

opak. 200 g, 1 kg = 20,00 PLN**

opak. 200 g, 1 kg = 20,00 PLN**

4 00

4 00

opak.

opak.

mleczna, pytania, z bakaliami, caffe latte, opak. 225 g , 1 kg = 17,73 PLN**

cena regularna a

różne rodzaje, opak. 280 g, 1 kg = 21,39 PLN**

opak. 500 g, 1 kg = 23,98 PLN**

opak.

różne smaki, opak. 150 g,

Cukierki Wawel

Kawa mielona Tchibo Family classic

Czekolada Terravita

Biszkopty z galaretką RQ

różne smaki, opak. 20 torebek, 1 kg od 49,88 do 79,80 PLN**

opak. 80 torebek 1 kg = 23,47 PLN**

3

3

opak.

99

2 00

opak.

1 kg = 17,02 PLN** / za 2 opak.**

opak.

** Cena jednostkowa

Wafle Fliselki TIP różne smaki, opak. 300 g, 1 kg = 10,97 PLN**

3

29 opak.

13_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 13

Niska cena codziennie gwarantowana

13 13 3/27/13 3:06 PM


Woda mineralna Dobrowianka

Napoje Tymbark

niegazowana i lekko gazowana, 6 x 1,5 l PET, 1 l = 0,78 PLN**

7

opak.

napój n/gaz - cytrynowy, jabłkowy lub truskawkowy, PET 1,5 l 1 l = 1,19 PLN**

79

00 szt.

Sok z granatów Grante

Napoje Tymbark owoce świata różne rodzaje, PET 0,25 l, 1 l = 6,76 PLN**

1

szt.

but. 1 l,

19

69 szt.

Napoje, nektary i soki Cappy

Syropy Łowicz różne rodzaje but. 0,44 l, 1 l = 9,09 PLN**

4

2

00

Owocowy smak RQ

1

różne rodzaje, karton 1 l,

szt.

3

49 szt.

szt.

9,99 / szt.

Napoje Costa różne rodzaje, karton 2 l , 1 l = 1,55 PLN**

różne rodzaje, PET 1l,

00

Sok Grante granat i granat/winogrono, but. 0,25 l, 1 l = 39,96 PLN**

99

Napoje i soki Cappy różne rodzaje, PET 0,3 l, 1 l = 5,73 PLN**

1,89 / szt.

3

09 szt.

3W CENIE2 Napoje Nestea

Hoop Cola

różne rodzaje PET 1,5 l, 1 l = 2,67 PLN**

różne rodzaje, 2 x 2 l PET, 1 l = 1,50 PLN**

4

5

00 szt.

Najta

oszczędzasz:

389

2 59

99

szt.

kupując 3 szt.

opak.

Napoje gazowane Pepsi różne rodzaje, PET 1 l, Cena regularna za 1 szt.: 3,89 /szt.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

** Cena jednostkowa

niej

WWW.REAL.PL 14 www.real.pl

14

14_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 14

Nektar TIP pomarańczowy, z różowego grejpfruta, multiwitamina, karton 1 l,

1 99 szt.

Nektar TIP jabłkowy karton 1 l

1,85 / szt.

3/28/13 4:12 PM


1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

2ZA25zł 1 PUSZKA 2,08 PLN PRZY ZAKUPIE 2 OPAK.

608 50

oszczędzasz:

12

opak.

kupując 2 opak. 1 l = 4,17 PLN** /za 2 opak.**

1 PUSZKA 2,12 PLN

16

Piwo Tyskie 6 x 0,5 l puszka, Cena regularna za 1 opak.: 15,54 /opak. 1 l = 5,18 PLN**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

5W CENIE4

99

szt.

kupując 5 szt. 1 l = 4,78 PLN** / za 5 szt.**

szt.

0,5 l but. bzw., Cena regularna za 1 szt.: 2,99 /szt. 1 l = 5,98 PLN**

dwa rodzaje, 3 x 0,4 l but. bzw., 1 l = 8,33 PLN**

1 BUTELKA 3,33 PLN

1 PUSZKA 2,75 PLN

10 99

9 99

opak.

opak.

Piwo Łomża Export niepasteryzowane

Piwo Strong

4 x 0,5 l puszka, 1 l = 4,85 PLN**

4 x 0,5 l puszka, 1 l = 5,75 PLN**

1 PUSZKA 2,42 PLN

9

Piwo Carlsberg

Piwo Desperados

4 x 0,5 l puszka, 1 l = 5,50 PLN**

1 PUSZKA 2,87 PLN

69

Piwo Łomża Export 4 x 0,5 l puszka, 1 l = 4,40 PLN**

opak.

8,79 / opak.

11

49 opak.

KA

N

CEN

A

A

NT

OWAN

A

puszka 0,5 l, 1 l = 4,38 PLN**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

Piwo Żywiec Full Light

C O DZIE N

NIS

R

1

2

Najniższa cena codziennie gwarantowana Piwo super mocne Pilsener

299

39

NN ajatjata nn ieie jj

A

0,5 l but. zw., 1 l = 3,98 PLN**

7 x 0,5 l puszka + 1 puszka gratis, 1 l = 4,25 PLN**

GW

oszczędzasz:

Piwo Harnaś

opak.

IE

Piwo Kasztelan Niepasteryzowane

99

2

19 szt.

Piwo Warka Radler 4 x 0,5 l puszka, 1 l = 5,00 PLN**

1 PUSZKA 2,50 PLN

10 00

opak.

1 BUTELKA 2,40 PLN

12

00 opak.

Piwo Fortuna, Piwo Miłosław 4 x 0,5 l but.zw. + 1 butelka gratis, 1 l = 4,80 PLN**

** Cena jednostkowa

Piwo Hermann Muller puszka 0,5 l, 1 l = 2,76 PLN**

1

15_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 15

38 szt.

Niska cena codziennie gwarantowana

15 15 3/28/13 10:06 AM


Sosy gotowe Dawtona

Przyprawa do potraw Vegeta

różne smaki, słoik 550 g, 1 kg = 4,53 PLN**

opak. 500 g, 1 kg = 13,98 PLN**

6

99

Przyprawa do potraw Vegeta opak. 200 g, 1 kg = 16,45 PLN**

szt.

3,29 / szt.

2

49 szt.

20 Oliwa extra virgin RQ butelka 0,5 l, 1 l = 19,12 PLN**

wybrane rodzaje, opak. od 6 do 20 g, 1 kg od 69,50 do 231,66 PLN**

słoik 875 g, odciek 475 g, 1 kg = 8,42 PLN**

9 56 szt.

4

11,95–

1

00 szt.

Makaron „Pełne Ziarno” Lubella

Ketchup Kotlin różne smaki, but. 450 g,

drugi produkt

1

cena regularna

3

Przyprawy podstawowe Kamis

Ogórki konserwowe Krakus

99 szt.

99 szt.

1 kg = 6,64 PLN** / za 2 szt.**

1 kg = 8,87 PLN** / za 1 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

fasolka po bretońsku, gołąbki, klopsy, pulpety, fasolowy mix z kabanosem, słoik 580 g,

5

drugi produkt

2 99

cena regularna

99

szt.

szt.

1 kg = 76,07 PLN** / za 2 szt.**

1 kg = 10,33 PLN** / za 1 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

różne formy, opak. 400 g, 1 kg = 7,48 PLN**

słoik 700 g 1 l = 10,70 PLN**

2 99

7 49

szt.

szt.

3,49 / szt.

odciek 240 g, 1 kg = 8,29 PLN**

but. 1 l

1

49 szt.

Najta

Majonez dekoracyjny Winiary słoik 250 ml, 1 l = 13,96 PLN**

Groszek konserwowy Pudliszki

Olej słonecznikowy Bartek

6

szt.

Majonez dekoracyjny Winiary

z Dania gotowe Łowicz

39

99 szt.

Kukurydza konserwowa odciek 220 g, 1 kg = 11,32 PLN**

2,49 / szt. ** Cena jednostkowa

niej

16 WWW.REAL.PL 16 www.real.pl 16_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 16

Pasztet drobiowy TIP puszka 165 g, 1 kg = 9,03 PLN**

1

49 szt.

3/27/13 3:24 PM


3W CENIE2 Kaszka ryżowa dla dzieci BoboVita różne rodzaje, opak. 180 g Cena regularna za 1 opak.: 6,49 /opak. 1 kg = 36,06 PLN**

oszczędzasz:

4

6

Pieluchy dla dzieci Pampers Mini opak. 80 szt., Midi opak. 70 szt., Maxi opak. 62 szt., Maxi+ opak. 56 szt., Junior opak. 52 szt., Extra large opak. 44 szt.

49

33

39

szt.

kupując 3 szt. 1 kg = 24,06 PLN** / za 3 szt.**

49

Pieluchy dla dzieci Pampers Premium Newborn opak. 78 szt., Mini opak. 72 szt., Midi opak. 60 szt., Maxi opak. 52 szt., Junior opak. 44 szt.,

opak.

39,49 / opak.

Oferta dotyczy max. 10 sztuk na 1 paragonie

Jogurty i desery dla dzieci Nestle

Mleko dla dzieci Nestle Junior

różne smaki, opak. 4 x 100 g, 1 kg = 20,00 PLN** opak. 4 x 60 g, 1 kg = 33,33 PLN**

różne rodzaje, opak. 350 g 1 kg = 42,83 PLN**

14

8

99 szt.

00 opak.

Płatki kosmetyczne dla dzieci opak. 60 szt.

4

00 opak.

PIELĘGNACYJNY KREM HIPP 20 ML

Produkt zbożowy Nestle Sinlac

Żel do mycia ciała i włosów Hipp

różne smaki, opak. 125 g 1 kg = 22,32 PLN**

opak. 500 g, 1 kg = 41,98 PLN**

20

GRATIS

Danie dla dzieci Hipp

2

99 opak.

79 szt.

opak. 400 ml, w promocji dostępna cała seria kosmetyków Hipp 1 l = 44,98 PLN**

17

99 szt.

KUP BOBINI 750 ML I WEŹ BOBINI 400 MLZA GROSZ

Sok dla dzieci Hipp

Danie dla dzieci Gerber

różne smaki, opak. 500 ml 1 l = 11,58 PLN**

różne smaki, opak. 250 g, 1 kg = 22,76 PLN**

5

5

79 szt.

69 szt.

Płyn do kąpieli Bobini dwa rodzaje, opak. 750 ml 1 l = 9,32 PLN** cena regularna

6 99 szt.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

** Cena jednostkowa

Chusteczki pielęgnacyjne dla dzieci opak. 72 szt.,

3 69

opak.

17_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 17

Niska cena codziennie gwarantowana

17 17 3/27/13 3:56 PM


Szampon do włosów Elseve

Farba do włosów L'oreal

różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 29,73 PLN**

Preference, Excellence, opak. 1szt.

24

opak.

Krem do twarzy Eveline Retinol

Chusteczki higieniczne

drugi produkt

4 warstwowe opak. 10 x 10 szt,

99

opak.

opak.

Krem do twarzy L'oreal Revitalift różne rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 599,80 PLN**

29

różne rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 319,80 PLN**

1 50 15 99

cena regularna

2

11

95

99 szt.

Kosmetyki do pielęgnacji twarzy Under Twenty żel intensywnie oczyszczający opak. 200 ml, tonik, opak. 200 ml, 1 l = 54,95 PLN**

10 99 szt.

szt.

Krem do twarzy Ziaja oliwkowy, opak. 50 ml, 1 l = 99,80 PLN**, krem pod oczy 15 ml, 1 l = 332,67 PLN**

4

99 szt.

Balsam do ciała Nivea różne rodzaje, opak. 250 ml, 1 l = 32,00 PLN**, opak. 200 ml, 1 l = 40,00 PLN**

8 00 szt.

89 szt.

Kosmetyki do stylizacji włosów Wellaflex różne rodzaje, lakier opak. 250ml, 1 l = 43,96 PLN**, pianka opak. 200ml, 1 l = 54,95 PLN**

10

99 szt.

Kosmetyki do pielęgnacji włosów Elseve różne rodzaje, kuracja, opak. 200 ml, 1 l = 84,75 PLN**, maska, opak. 300 ml, 1 l = 56,50 PLN**

16

95 szt.

Dezodorant Rexona różne rodzaje spray, opak. 150 ml 1 l = 53,33 PLN**

8 00 szt.

** Cena jednostkowa

18

Chcesz szybko i łatwo zdobyć punkty PAYBACK? WWW.REAL.PL

18_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 18

3/28/13 11:27 AM


Płyn do pielęgnacji jamy ustnej Listerine

Mydło w płynie Luksja

Zero, Coolmint, Freshburst, opak. 500 ml, 1 l = 23,98 PLN**

różne rodzaje, opak. 450 ml, 1 l = 9,98 PLN**

11

4

99 szt.

49 szt.

Pasta do zębów dla dzieci Elmex Junior 7 - 12 lat opak. 75 ml, 1 l = 146,53 PLN**

10

99 szt.

Pasta do zębów Elmex przeciw erozji opak. 75 ml, 1 l = 199,87 PLN**

14,99 / szt.

Szczoteczka do zębów Colgate Zig Zag opak. 1 + 1 gratis 1 szt. = 2,50 PLN**

4 8

99 opak.

00

szt. ** Cena jednostkowa

Pasta do zębów Colgate Pro-Relief różne rodzaje, opak. 75 ml, 1 l = 106,67 PLN**

7

49 opak.

Podpaski Always opak. 12 szt., 14 szt., 16 szt., 20 szt., wkładki opak. 48 szt, 54 szt.,

0

99 szt.

różne rodzaje, opak. 100 g, 1 kg = 9,90 PLN**

Kosmetyki do depilacji Sensual Joanna

Woda toaletowa Playboy

krem 100 g, 1 kg = 64,90 PLN**, plastry do depilacji twarzy 12 szt., 1 szt. = 0,54 PLN**

różne rodzaje, opak. 50 ml, 1 l = 799,00 PLN**

6

39

49 szt.

95

Żel pod prysznic Adidas

Żel do golenia Gillette Series, Mach 3

różne rodzaje, opak. 400 ml, 1 l = 20,00 PLN**

różne rodzaje, opak. 200 ml, 1 l = 49,95 PLN**

8

00 szt.

9

99 szt.

Mydło w kostce

szt.

Maszynka do golenia Gillette opak. 3 szt. 1 szt. = 4,00 PLN**

11,99 / opak.

** Cena jednostkowa

Aktywuj e-kupon w punktomacie Real! 19_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 19

19 3/28/13 1:47 PM


KUP PAPIER VELVET I WEŹ RĘCZNIK INSPIRACJE 2 ROLKI

ZA GROSZ

Proszek do prania Vizir do białego, do kolorów, opak. 6 kg BOX, 1 kg = 5,83 PLN**

– 53,99

– 15,99

6 KG

34

16 ROLEK

12

99 opak.

Płyn do płukania tkanin Lenor

Płyn do mycia naczyń Fairy

różne rodzaje, opak. 2 l, 1 l = 6,00 PLN**

11

99 szt.

Płyn do prania Kokosal

Zawieszka do toalet Bref

różne rodzaje, opak. 1 l

różne rodzaje, opak. 50 g, 1 kg = 80 PLN**

4

4

99 szt.

12 99

szt.

opak.

STREFA PUPILA

WEŹ SASZETKĘ ZA SHEBA 85G GROSZ

Sucha karma dla kota Perfect Fit

Karma dla kota Felix różne smaki, opak. 100 g, cena regularna

99 opak.

drugi produkt

1 00 szt.

1 kg = 14,90 PLN** / za 2 szt.**

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

20 www.real.pl

20

opak. 16 rolek, 1 rolka = 0,81 PLN**

00 opak.

opak. 500 listków

11 99

1 kg = 19,90 PLN** / za 1 opak.**

opak.

Ręcznik kuchenny Tenerella

różne rodzaje, opak. 2 l, 1 l = 6,00 PLN**

1

99

Papier toaletowy Velvet

różne rodzaje, opak. 750 g, 1 kg = 15,99 PLN**

11

99 opak.

Oferta dotyczy max. 20 sztuk na 1 paragonie

4 00

opak.

Worki na śmieci Jan Niezbędny czarne, opak. 35 l, 30 szt.

30 Sucha karma dla psa Darling różne smaki, opak. 10 kg, 1 kg = 3,50 PLN**

34 99

opak.

– 49,99 ** Cena jednostkowa

WWW.REAL.PL

20_1006000 PG OGOLNOP KW16 FOOD 20

3/28/13 1:56 PM


29

95 opak.

Lew Kuleczka dźwięk, światło

69,95–

Upiorna moda

– 99,00

79 Upiorne plażowanie

99 Przyjęcie urodzinowe Chelsea

Zabawka interaktywna Elmo śmiejący się

95

wys. 30 cm

49

opak.

opak.

Film na DVD

– 129,00

Monster High

29

00 opak.

95

Książka Angry Birds

59,–

95

różne tytuły

39 95

6

opak.

Figurka

Figurka

wys. 10 cm

wys. 10 cm

szt.

– 12,99

99 szt.

Wielka księga gier

9,99 / szt.

39,95–

39,95–

24

95

95 szt.

24

95 opak.

59

95 opak.

Tor Ścianowce

79,95–

21 21 21_1006024 PG KW 16 OGOLNOPOLSKA NF 21

3/27/13 4:10 PM


T-shirt męski rozm. M-XXL różne kolory i modele

T-shirt damski

– 19,99

rozm. S-XXL, różne kolory

14 99

29,95–

szt.

19 99 szt.

Torebka damska filcowa

59,95–

39 95 szt.

Piżama damska rozm. S-XL, różne kolory

49 95 szt.

Spodnie męskie jeansowe

Spodnie damskie

rozm. 30-44 kolory: niebieski, czarny

rozm. 26-32, kolor biały

4

49,95–

29,95–

– 6,99 Skarpety męskie lub stopki damskie 3 pary

99 opak.

różne rozmiary i kolory, 1 para = 1,66 PLN**

34 95

19 99

szt.

szt.

T-shirt damski lub męski lub bezrękawnik męski

Polo męskie

różne rozmiary i kolory

rozm. M-XXL różne kolory

14,–

99

9 99 szt.

T-shirt damski lub męski różne rozmiary i kolory

29,95–

19,–

99

24 95 szt.

Koszula męska kr. rękaw lub bluzka damska różne rozmiary i kolory

49,95–

– 19,99

16 99 szt.

39 95 szt.

** Cena jednostkowa

22 22.indd 22

WWW.REAL.PL

Sam zdecyduj, jaki otrzymasz rabat. 3/28/13 3:06 PM


Kołdra letnia rozm. 155x200 cm

49

95 szt.

Koc akrylowy różne kolory, rozm. 130x170 cm

Wygodna w podróży

szt.

29,95–

30

– 14,99

9

14

99

Kpl. pościeli mikrofibra

99

Poduszka nadmuchiwana

szt.

rozm. 40x25 cm, uniwersalna, wygodna, miękka poszewka frotte

29,95–

19 99

Prześcieradło frotte z gumką

kpl.

rozm. 90x200 cm, różne kolory

17

rozm. 160x200 cm + 2x70x80 cm, różne wzory

rozm. 160x200 cm

19,99 / szt.

99

rozm. 180x200 cm

szt.

rozm. 200x220 cm

40 40 35

24,95 / szt.

60 80 30

29,95 / szt. 60 57 35

Komoda 2 szuflady, kolory: olcha, wenge, dąb

59,–

95

39 95 szt.

Dywanik łazienkowy rozm. 40x60 cm, wiskoelastyczna pianka, optymalnie dopasowuje się do ciężaru ciała

44 95

Wymień w punktomacie dowolną liczbę punktów! 23_1006024 PG KW 16 OGOLNOPOLSKA NF 23

– 129,00

szt.

3 szuflady

89,95 / szt.

89 95 szt.

Szafka na buty 2 szuflady, kolory: olcha, wenge, dąb

23 23 3/28/13 2:10 PM


PIĄTEK 12.04

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

DRUGIZA GROSZ

Żel pod prysznic Luksja Creamy

Piwo Żubr 7 x 0,5 l puszka + 1 puszka gratis, 1 l = 3,50 PLN**

różne rodzaje, opak. 500 ml, 1 l = 17,98 PLN** za 1 szt.**, 1 l = 9,00 PLN** za 2 szt.**

8

1 PUSZKA 1,75 PLN

99

13 99

szt.

opak.

SOBOTA 13.04 Lody Kolorowe Lato

Kawa mielona Tchibo Exclusive opak. 500 g, 1 kg = 29,98 PLN**

różne rodzaje, opak. 1 l, 1 l = 4,99 PLN**

14 99

4 99

opak.

opak.

NIEDZIELA 14.04 Proszek do prania OMO regular, color, opak. 4 kg 1 kg = 3,75 PLN**

– 39,99

2

99 szt.

4 KG Makaron spaghetti Barilla opak. 500 g, 1 kg = 5,98 PLN**

15 00

opak.

** Cena Cena jedn jjednostkowa ednost ostkow kowa a Oferta handlowa nr 16/2013

Zapewniamy bezpłatny transport • artykułów przemysłowych o wartości powyżej 500 PLN • w promieniu do 25 km od naszego marketu • nie dotyczy opału

Promocja „Drugi za 1 grosz”, „X w cenie Y”, „X za Y zł ”, „Drugi 50% taniej” oraz akcje z produktami gratisowymi dotyczą max. 20 szt. produktów na 1 paragonie, w dowolnym miksie wariantów.

www.real.pl 24 www.real.pl

24

WWW.REAL.PL

24_1006002 PG 1 STR. F_NF NO PROCES KW16 24

** Cena jednostkowa

Wszystkie ceny w gazetce zawierają podatek VAT. Oferta ważna do wyczerpania zapasów. Sprzedaż tylko w ilościach odpowiadających zapotrzebowaniom gospodarstwa domowego. Przepraszamy za ewentualne błędy drukarskie.

3/27/13 10:54 AM


Lidl –Przejdź do promocji >>>

Kaufland - przejdź do promocji >>>

Biedronka – przejdź do promocji >>>

Tesco – przejdź do promocji >>>

Netto – przejdź do promocji >>>

Aldi - przejdź do promocji >>>

Carrefour – przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
realdo170413 by iUlotka.pl - Issuu