Skip to main content

oriflame190826

Page 1

KATALOG 12 2026 (19.08 - 8.09)

Influencerka beauty

Tsutsumi Hoang ZABIERA NAS Z POWROTEM DO PRACY z fryzurą WOW, świetnym stylem i wielką energią piękna

PODKRĘĆ OBJĘTOŚĆ Jedna maskara, dwa efekty!

Spersonalizuj look rzęs za pomocą naszej maskary z podwójną nasadką, by uzyskać długość i wyrazistość lub superobjętość - lub jedno i drugie!

Piękna objętość, naturalna pewność siebie

Zmień włosy z cienkich i płaskich w pełne i lśniące - zero problemu, maksimum pewności siebie.


KUPUJ DLA SIEBIE I OTRZYMUJ NAGRODY Wypróbuj nasze najnowsze produkty

Odkrywaj nowe trendy i porady ekspertów.

Jako pierwsza odkrywaj kosmetyczne premiery, rytuały, porady i superstylizacje.

Dziel się z przyjaciółmi

Prawdziwa różnica

Pokochałaś? Podziel się! Zyskujesz, gdy inni odkryją twoje ulubione produkty.

Skandynawska jakość produktów, dobre ceny i porady od prawdziwych osób.

Piękno i korzyści

Odkryj więcej na oriflame.com

W TYM WYDANIU 12 2026 Zobacz, co dla ciebie mamy!

Wracamy do pracy!

4

Wellosophy

107

Zapachy

27

Pielęgnacja ciała

115

Makijaż

57

Prosta pielęgnacja

132

Pielęgnacja cery

85

2

Najniższe ceny w ciągu ostatnich 30 dni dla katalogu drukowanego na dzień 15.05.2026. Najbardziej aktualne ceny są dostępne na stronie pl.oriflame.com


Okiem redaktora

Wracam! Koniec lata zawsze nastraja mnie nieco nostalgicznie, ale z drugiej strony – uwielbiam wracać stałego rytmu i do samej siebie. Dla mnie powrót do codziennych obowiązków to przede wszystkim świadomy reset. Dopracowanie moich rytuałów, zrobienie przestrzeni na kreatywność i wyznaczenie celów na nadchodzący sezon. Ta pora roku sprawia, że podświadomie szukam prostoty. Piję dużo wody, dbam o odpowiednią dawkę snu i skupiam się na kondycji moich włosów oraz cery. Moim ulubionym „koktajlem blasku” jest teraz serum Proceuticals z 10% niacynamidem – to mój absolutny must-have, gdy chcę rozświetlić skórę. Jeśli chodzi o włosy, niezmiennie stawiam na efekt soft blowout. Ostatnio nie rozstaję się z szamponem, mgiełką i wałkami z linii Duologi Volume Boost. Dzięki nim moje włosy zyskują niesamowitą gładkość, objętość i sprężystość. Najbardziej zachwyca mnie to, że nawet następnego poranka pasma pozostają lśniące, miękkie i zupełnie się nie puszą. Same wałki są przy tym banalnie proste w obsłudze i – szczerze mówiąc – ich używanie sprawia mi mnóstwo frajdy! To właśnie te drobne detale pozwalają mi odmienić nastawienie, poczuć się w pełni sobą i wkroczyć w jesień z jasnym umysłem i pewnością siebie.

Tsutsumi Hoang Influencerka beauty&fashion @xoxotsumi

Topki Tsutsumi

Znana z dopracowanego stylu soft glam i wyrafinowanych codziennych rytuałów.

9 Tusz do rzęs 2 w 1 THE ONE Wonder Lash „Natychmiast wydłuża rzęsy i zwiększa ich objętość, bez grudek.”

Linia Duolog

i Volume Boos

t

106 84 Puder z serum w perełkach Giordani Gold - edycja specjalna „Uwielbiam ten subtelny, świetlisty kolor, jaki te perełki nadają mojej skórze.”

Serum z 10% niacynamidem Novage+ Proceuticals „Wygładza i koi moją skórę, sprawia, że cera jest jednolita.”

25 Złuszczające płatki Novage+ Proceuticals „Superłatwe w użyciu, delikatnie odświeżają skórę i sprawiają, że staje się ona gładka i czysta.” 3


Poznaj influencerkę beauty Tsutsumi Hoang (insta: @xoxotsumi)

OBJĘTOŚĆ NA TWÓJ SPOSÓB, KAŻDEGO DNIA Błyskawicznie unosi włosy już u nasady i sprawia, że z czasem stają się gęstsze i pełniejsze. Linia Duologi Volume Boost z czerwonymi algami i argininą wzmacnia pasma od nasady aż po końce, nie obciążając ich i zapewniając wspaniałą, pełną życia objętość. 4


UNIESIENIE U NASADY, OBJĘTOŚĆ, POGRUBIENIE I ZAGĘSZCZENIE

NOWOŚĆ

MAKSYMALNA OBJĘTOŚĆ, ZERO OBCIĄŻENIA, KONTROLA PUSZENIA SIĘ WŁOSÓW a

b

IDEALNA DO WŁOSÓW CIENKICH I POZBAWIONYCH OBJĘTOŚCI

CZERWONE ALGI I ARGININA są bogate w peptydy i aminokwasy, które działają zarówno na łuskę, jak i na korę włókna włosa, zwiększając objętość i gęstość pasm, dzięki czemu włosy stają się gęstsze od nasady aż po same końce.

TECHNOLOGIA OCHRONY TERMICZNEJ Naturalny kompleks, który chroni włosy przed wysoką temperaturą oraz wilgocią, pomaga także utrzymać nawilżenie pasm.

a 47895 Szampon zwiększający objętość DUOLOGI 250 ml 103,96/l

b 47891 Mgiełka zwiększająca objętość DUOLOGI 150 ml 199,93/l

41,00

45,00

25,99

29,99 5


NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

8 SZTUK

W OPAKOWANIU Wykreuj fantastyczną objętość na swój sposób - od fal po miękkie loki - dzięki temu zestawowi 8 lekkich, rzepowych wałków w 2 rozmiarach (4 większe i 4 mniejsze). 48442 Zestaw 8 wałków do włosów 8 sztuk. Materiał: nylon, PP. Wymiary: duże 5,5 x 6,2 cm; małe 3,6 x 6,2 cm.

25,00

ZOBACZ, JAK UZYSKAĆ MAKSYMALNĄ OBJĘTOŚĆ WŁOSÓW ZA POMOCĄ WAŁKÓW

WAŁKI DO WŁOSÓW ZA JEDYNE 11,99 przy zakupie 2 dowolnych produktów Duologi

6


NAPRAWA WIĄZAŃ: MOCNE, LŚNIĄCE WŁOSY 8-GODZINNA GŁĘBOKA NAPRAWA PRZEZ NOC

b

a

5-MINUTOWA REGENERACJA WŁOSÓW PRZED UŻYCIEM SZAMPONU∆ ∆

Test kliniczny - Regenerujące serum na noc DUOLOGI Bond Repair + Regenerujący pre-szampon DUOLOGI Bond Repair + szampon i odżywka

TECHNOLOGIA BOND REPAIR - NAPRAWY WIĄZAŃ

KOMPLEKS NADAJĄCY BLASK

Naturalny biotechnologiczny składnik aktywny pozyskiwany z peptydów łubinu. Wnika głęboko w korę włosa, by odbudować zerwane wiązania, zapewniając pasmom moc i zdrowie.

Betaina i kompleks Polyquaternium−39 działają synergicznie, by głęboko nawilżyć włosy, zatrzymać wilgoć i wygładzić łuski, zapewniając pasmom pełny życia blask i gładkość.

a 47262 Regenerujące serum na noc DUOLOGI Bond Repair 150 ml 233,27/l

b 46984 Regenerujący pre-szampon DUOLOGI Bond Repair 150 ml 199,93/l

55,00

45,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 32,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

34,99

29,99

7


PEŁNA MOC PO WAKACJACH Nadszedł czas, by wrócić do biznesu. Wkrocz w sezon z Tsutsumi Hoang, influencerką zajmującą się urodą, stylem życia oraz modą, i odkryj sposób na swój powakacyjny powrót. Pomyśl o pięknych włosach, promiennej cerze, mocniejszym makijażu i odważniejszym stylu. O wszystkim, czego potrzebujesz, by zyskać pewność siebie od świtu do zmierzchu.

48336 Zalotka z grzebykiem Wymiary:105 x 55 x 35 mm. Materiał: TPR, żelazo, 50% PP, PS i guma z recyklingu.

28,00

15,99 8

NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

Wbudowany grzebyk do rozczesywania, wygładzania i podkręcania rzęs w jednym kroku


NASZ TUSZ DO RZĘS DOUBLE EFFECT TERAZ NALEŻY DO RODZINY WONDER LASH

WRACAMY DO PRACY!

NOWOŚĆ

2w1 OBJĘTOŚĆ

Wybierz dolną nasadkę, jeśli chcesz nadać rzęsom superobjętość.

DŁUGOŚĆ Użyj górnej nasadki, by uzyskać wyjątkową długość i wyrazistość.

Tusz do rzęs 2 w 1 THE ONE Wonder Lash 8 ml 3748,75/l

JEDNA MASKARA, DWA EFEKTY!

47,00

CENA PREMIEROWA 47169 Black

Długie i wyraziste czy pełne objętości? Teraz możesz uzyskać oba efekty jednym tuszem do rzęs! Jedną szczoteczką możesz przejść od naturalnie podkreślonych rzęs do pełnej objętości lub poeksperymentować z obydwoma, w zależności od nastroju.

29,99 (–36%)

9


BLASK, KTÓRY DZIAŁA W NADGODZINACH Wejdż w nowy sezon olśniewając gładką, młodzieńczą i dopracowaną cerą. Podkład Giordani Gold udoskonala i chroni cerę, zapewniając ci pewność siebie od pierwszego spotkania w ciągu dnia po wieczorne plany. 47825 Pędzel do podkładu Długość: 15 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno.

35,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

10

Nakładaj podkład płynnymi ruchami, by uzyskać równomierne, naturalne wykończenie. Wskazówka: zacznij od środka twarzy i kieruj się na zewnątrz.


80,00

(–31%)

48780 Pale Ivory

48782 Vanilla

48782 Vanilla

54,99

TWOJA ULUBIONA FORMUŁA, TERAZ WIĘCEJ ODCIENI

48781 Porcelain

Podkład odmładzający na bazie serum Giordani Gold SPF 12 + UVA 30 ml 1833,00/l

CENA PREMIEROWA

SECTION NAME WRACAMY DO PRACY!

Odkryj gładszą, naturalnie promienną i młodzieńczo wyglądającą skórę dzięki temu wspaniałemu podkładowi przeciwstarzeniowemu z serum prebiotycznym, przeciwstarzeniową tarczą ochronną i witaminą E. Teraz dostępny w nowej gamie odcieni!

48783 Marble

48784 Light Rose

48785 Light Beige

48786 Beige Warm

48787 Light Ivory

48788 Natural Beige

48789 Soft Sand

48790 Honey Beige

48791 Sienna

11


PIĘKNA CODZIENNOŚĆ

SZCZOTKA DO CIAŁA

ZA JEDYNE

14,99

Jesień to idealna pora roku, by zrobić miejsce na rytuały, które zresetują oraz ożywią ciało i umysł. Odżywcza, kojąca pielęgnacja pomaga się zrelaksować, zregenerować i poczuć naprawdę dobrze - od stóp do głów.

przy zakupie dowolnego produktu Milk&Honey ze str. 12-13

b

Złuszcza i energetyzuje skórę

a c

d

Delikatnie złuszcza i odżywia skórę

Tworzący jedwabistą piankę krem pod prysznic

Luksusowe, ultrakremowe oczyszczanie

a 47669 Szczotka do ciała Golden Materiał: ABS, guma, nylon. Wymiary: 11 x 8,8 x 6 cm.

b 46969 Wygładzający scrub do ciała Milk&Honey Gold 200 ml 159,95/l

c 46970 Kremowy żel pod prysznic Milk&Honey Gold 250 ml 91,96/l

d 46971 Mydło Milk&Honey Gold 90 g 133,22/kg

42,00

51,00

32,00

18,00

EDYCJA LIMITOWANA

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

12

31,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99


WRACAMY DO PRACY!

SZCZOTKA DO CIAŁA

ZA JEDYNE

14,99

przy zakupie dowolnego produktu Milk&Honey ze str. 12−13

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

46968 Odżywczy krem do rąk i ciała Milk&Honey Gold 250 ml 103,96/l

48,00

25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 23,99

Ten bogaty krem z organicznymi ekstraktami z mleka i miodu intensywnie nawilża i odżywia skórę, zapewniając jej miękkość, gładkość i promienność. Szybko wchłaniająca się, nietłusta formuła o subtelnym zapachu. 13


BĄDŹ PEWNA SIEBIE Makijaż to coś więcej niż kolor - to zmiana energii, tego jak się czujesz, poruszasz i stawiasz czoła całemu dniu. Od nieskazitelnej cery po matowe czerwone usta - zdefiniuj na nowo swoją pewność siebie, szczegół po szczególe.

OSTATNI RAZ W KATALOGU 47838 Lusterko Glam On-The-Go Wymiary: 7 x 7 x 1 cm. Materiał: ABS, szkło.

24,00

15,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

14

Podwójne: standardowe i powiększające.


46435 Blushing Nude 46436 Golden Caramel 46437 Warm Cocoa 46438 Baked Terracotta

8h koloru i nawilżenia

46439 Pinkish Mauve 46440 Delicate Rose

Długotrwałe nawilżenie i połysk

46441 Creamy Rosewood

a

46443 Marvellous Mocha 46444 Burnt Sienna 46445 Double Espresso

b

46446 Deep Berry

4 6 3 95

Glowing

N ude

4 6 4 37 W arm Cocoa

46442 Soft Magenta

46447 Smart Red 46448 Stylish Brick

Nawilżający błyszczyk THE ONE

46449 Cherry Plum

a Pomadka THE ONE Smart Sync 3,8 g 6839,47/kg

b Nawilżający błyszczyk do ust THE ONE 4,5 ml 5553,33/l

45,00

41,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 24,99

25,99

24,99

46394 Bare Brilliance 46395 Glowing Nude 46396 Blushing Rose 46397 Shimmering Coral 46398 Creamy Caramel 15

SECTION NAME WRACAMY DO PRACY!

Pomadka THE ONE Smart Sync

Połącz żywy kolor z trwałym nawilżeniem i intensywnym połyskiem. Ta pełna mocy kombinacja sprawi, że usta będą gładkie, nawilżone i lśniące – od pierwszej kawy do późnego popołudnia.


STYLOWA ORGANIZACJA KOSMETYKÓW Wkrocz w nowy sezon... dobrze przygotowana. Ta niezwykle elegancka, złocista kosmetyczka pomieści twoje skarby – idealnie sprawdzi się w pracy, podróży i na co dzień.

OSTATNI RAZ W KATALOGU 48924 Kosmetyczka Giordani Gold Materiał: PU, poliester, stop cynku. Wymiary: 18 x 10 x 14,5 cm.

120,00

69,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 69,99

16


WRACAMY DO PRACY!

DYSKRETNY ZNAK TWOJEJ MOCY Wyróżnij się w tym sezonie! Wybierz elegancką kwiatową kompozycję Giordani Gold Woman i uzupełnij ją pasującym dezodorantem w kulce, by cieszyć się świeżością i głębią zapachu.

Elegancja i wyrafinowanie

Luksusowy, świetlisty zapach z białymi kwiatami i nutami drzewnymi

KWIATOWO-DRZEWNY Bardzo wysoka koncentracja zapachu mandarynka , kwiat pomarańczy , paczula

b

a

Szybko schnie i zostawia na skórze delikatny zapach OSTATNI RAZ W KATALOGU a 47760 Antyperspiracyjny perfumowany dezodorant w kulce Giordani Gold Woman 50 ml 259,80/l

b 38531 Woda perfumowana Giordani Gold Woman 50 ml 1599,80/l Kod próbki 43938.

24,00

143,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 10,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 143,00

12,99

79,99

17


Doskonała organizacja paszportu, kart i dokumentów podróżnych

NIEWYMUSZONE WYRAFINOWANIE Powrót do pracy zaczyna się od odpowiednich detali. Wkrocz w sezon z klasą i pewnością siebie, uzbrojony w elegancki portfel i wyrafinowaną wodę perfumowaną, która pozostawia trwałe wrażenie. 18

OSTATNI RAZ W KATALOGU 48178 Portfel podróżny męski Materiał: PU, poliester. Wymiary: 10 x 14,5 cm.

70,00

49,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 70,00


SECTION NAME WRACAMY DO PRACY!

Wyrafinowana woda perfumowana, która uosabia pasję życia mężczyzny GG. Wykreowana wokół wielowymiarowej wetiwerii, która emanuje drzewnym, dymnym charakterem, kontrastującym ze świeżą bergamotką.

Elegancja i wyrafinowanie DRZEWNO-WETIWEROWY Bardzo wysoka koncentracja zapachu bergamotka , czarny pieprz , wetiweria

Wysokiej jakości zapach wykreowany z ekskluzywnych składników

38538 Woda perfumowana Giordani Gold Man 75 ml 1066,53/l Kod próbki 43937.

143,00

79,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 143,00

19


NADAJ TON... Jeśli chcesz zaznaczyć swoją obecność, postaw na odpowiednie detale. Odważny, charakterystyczny zapach i elegancka biżuteria tworzą dopracowany look, który doda ci mocy od pierwszego wrażenia do końcowego aplauzu.

Wyrafinowany akcent idealny do różnych stylizacji OSTATNI RAZ W KATALOGU 48561 Kolczyki Diamond Cellular Materiał: mosiądz, stop cynku, stal nierdzewna, platerowanie imitacją rodu, szkło. Wymiary: 2 x 3 cm.

60,00

39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 60,00

20


SECTION NAME WRACAMY DO PRACY!

...I ZATRZYMAJ GO NA DŁUGO Zniewalająca, pikantna kompozycja utkana wokół uzależniającego zapachu słodkiej pimento, która przywołuje chwile gorącego pożądania.

Odwaga i pewność siebie ORIENTALNO-KWIATOWY Bardzo wysoka koncentracja zapachu sorbet z czerwonych porzeczek , akord słodkiej pimento , drewno sandałowe

42835 Woda perfumowana So Fever Together Her 50 ml 1299,80/l Kod próbki 35534.

115,00

64,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 57,99

21


IDEALNY DUET DLA MŁODZIEŃCZEGO WYGLĄDU Powrót do biznesu oznacza powrót do wyników. Wzmocnij swoją rutynę dzięki temu działającemu od wewnątrz i na zewnątrz duetowi opracowanemu, by wspierać jędrność, gładkość i młodzieńczy blask cery - z każdym łykiem i każdą kroplą.

SPOSÓB UŻYCIA Wymieszaj 1 saszetkę (5 g) proszku ze 150 ml wody, smoothie lub jogurtem. Po wymieszaniu natychmiast spożyj. Można przyjmować o dowolnej porze dnia. Nie przekraczaj dziennej dawki.

SPOSÓB UŻYCIA Wieczorem, po oczyszczeniu skóry, nanieś 1-2 krople na suchą twarz i szyję. Omijaj okolice oczu.

22


ODNOWA NA ZEWNĄTRZ

Peptydy kolagenowe VERISOL® działają od wewnątrz, stymulując komórki skóry do produkcji większej ilości kolagenu, poprawiając jędrność i nawilżenie skóry oraz pomagając z czasem redukować zmarszczki.

Koncentrat retinolu działa na powierzchni skóry, zwiększając aktywność kolagenu, poprawiając jędrność i wygładzając drobne zmarszczki poprzez przyspieszenie odnowy komórkowej.

WRACAMY DO PRACY!

SUPLEMENTY DIETY NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT ZBILANSOWANEJ DIETY. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI DZIENNEJ.

WSPARCIE OD WEWNĄTRZ

a

b

VERISOL® pomaga uzupełnić kolagen od wewnątrz, podczas gdy retinol udoskonala i wygładza skórę od zewnątrz, zapewniając jej widoczną jędrność i gładkość.

Zacznij subskrypcję i kupuj co czwarty produkt

za 1% ceny!

a 45356 Kompleks Wellosophy Beauty Collagen 20 porcji. 1 dziennie. 5 g. 9,50/szt.

190,00

OSTATNI RAZ W KATALOGU b 47102 Koncentrat retinolu Novage+ ProCeuticals 30 ml 2333,00/l

120,00

69,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 120,00

23


ZRESETUJ SKÓRĘ PO LECIE Lato jest wspaniałe dla duszy, ale nie dla skóry. Przywrócenie jej do formy nie musi oznaczać większej liczby zabiegów - wystarczy, że będą one mądre. Skoncentruj się na nawilżeniu, równowadze i naprawie, by odbudować rutynę, zresetować skórę i odzyskać promienną pewność siebie.

OSTATNI RAZ W KATALOGU 48576 Maska do spania Magical Midnights Etui w zestawie. Wymiary: 70 x 14 cm. Materiał: poliester.

72,00

42,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 34,99

24

Blokuje światło i zapewnia spokojny sen


SECTION NAME WRACAMY DO PRACY!

Po dniach wypełnionych słońcem kluczowe jest nawilżenie i złuszczanie. Oczyść i rozjaśnij skórę za pomocą płatków złuszczających, a następnie przywróć jej równowagę w czasie nocy, stosując intensywnie nawilżającą maseczkę - obudzisz się z gładszą, świeżą cerą.

PŁATKI ZŁUSZCZAJĄCE

GRATIS przy zakupie maseczki na noc

Saszetka z 7 płatkami a

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

b

Płatki złuszczają i nawilżają, by: Odblokować pory Zminimalizować widoczność wyprysków Wygładzić Rozjaśnić

Natychmiastowe zwiększenie nawilżenia, które utrzymuje się przez 24 godziny - potwierdzone klinicznieΔ

a 48678 Złuszczające płatki do twarzy Novage+ Proceuticals 7 szt. 2,57/szt.

b 42255 Intensywnie regenerująca maseczka na noc Novage+ 50 ml 1199,80/l

28,00

99,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 49,99

17,99

Test kliniczny

Δ

59,99

25


SUPEROFERTA NA POWRÓT DO PRACY

NIE PRZEGAP! Tarcza w pięknym odcieniu zieleni ze złocistymi detalami - wyrafinowany i elegancki look

Niezawodny mechanizm Seiko zapewnia dokładny pomiar czasu

NOWOŚĆ

EDYCJA LIMITOWANA

48095 Zegarek Beautiful Beginnings Koperta: 2 x 3 cm. Całkowita długość: 23 cm. Stop cynku, szkło, stal nierdzewna, PU; mechanizm kwarcowy.

150,00

ZEGAREK BEAUTIFUL BEGINNINGS ZA JEDYNE

89,99 40% TANIEJ

26


SECTION NAME

Zapachy 30 Czysta esencja legendarnej kobiecości

56 Promiennie

-50%

świeży zapach weekendowych podróży

WYRÓŻNIAJ SIĘ ZAPACHEM ODWAŻNA I PEWNA SIEBIE? Wybierz dodający mocy Possess Absolute, teraz w niesamowitej cenie

SPRAWDŹ NASZĄ TOPOFERTĘ NA ZAPACH

ŻYJ PEŁNIĄ ŻYCIA Z MISTER GIORDANI

Podkręć romantyzm kompozycją Eclat Femme Weekend, teraz za jedyne 64,99

Wypróbuj ten ponadczasowy, wyrafinowany drzewny zapach, teraz 50% taniej 27


ZMYSŁOWOŚĆ I TAJEMNICA „Zmysłowość kryje w sobie tajemnicę, dlatego zapach musi być ciemny i głęboki - intymnie intensywny.” Suzy Le Helley, kreatorka perfum 28


SECTION NAME ZAPACHY

Zmysłowy, orientalny czar wanilii zaprasza cię do świata rozkoszy pikantnymi nutami imbiru i kwiatu kakaowca. Następnie pozwala ci zanurzyć się w czekoladowej słodyczy.

a

a 47013 Perfumowany krem do ciała Love Potion 250 ml 119,96/l

54,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

b

c

Aksamitne, słodkie nuty ciemnej śliwki sprawiają, że kompozycja jest zniewalająca i odzwierciedla twoją pewność siebie. c 46806 Mgiełka zapachowa Possess Mythical Seduction 100 ml 329,90/l

58,00

32,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 35,99

Bardzo wysoka koncentracja zapachu b 42751 Woda perfumowana Love Potion 50 ml 1499,80/l Kod próbki 22443.

131,00

74,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 74,99

29


ODWAGA I PEWNOŚĆ SIEBIE

Bogaty i zaskakujący, z hipnotyzującą mieszanką słodyczy granatu i nieokiełznanej głębi drewna bursztynowego.

Bardzo wysoka koncentracja zapachu 42968 Woda perfumowana Possess Absolute 50 ml 1999,80/l Kod próbki 42994.

165,00

99,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 109,90

„Aby uosabiać śmiałość i pewność siebie, zapach musi celebrować siłę kobiet: dzięki swojej intensywności i mocy każda nuta powinna sprawiać, że zabłyśniesz.” Louise Turner, kreatorka perfum 30


SECTION NAME ZAPACHY

Upojny szept starożytnej mocy, spowity tajemnicą i ciepłem, przywołujący urok i ponadczasową uwodzicielską moc królowej.

Bardzo wysoka koncentracja zapachu 42519 Woda perfumowana Possess 50 ml 1999,80/l Kod próbki 30885.

165,00

99,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 109,90

OSTATNI RAZ W KATALOGU 47015 Perfumowany krem do ciała Possess 250 ml 131,96/l

54,00

32,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

47761 Antyperspiracyjny perfumowany dezodorant w kulce Possess 50 ml 259,80/l

42521 Perfumowany spray do ciała Possess 75 ml 399,87/l

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 10,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

24,00

12,99

45,00

29,99

31


Wmasuj w ciało, a twoja skóra będzie pięknie nawilżona i pachnąca. Spryskaj się perfumami, by zmaksymalizować efekt oraz trwałość zapachu.

a

b

a 47020 Perfumowany krem do ciała All Or Nothing Amplified 250 ml 119,96/l

54,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 26,99

b 47729 Mgiełka zapachowa do włosów i ciała All Or Nothing Amplified 100 ml 399,90/l

58,00

39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 35,99

32

Zmysłowe kwiaty spotykają się z pikantnymi akcentami w świeżej, lekkiej mgiełce.


SECTION NAME ZAPACHY

ODWAGA I PEWNOŚĆ SIEBIE Bursztynowo-kwiatowy zapach o bardzo kobiecym charakterze ze zmysłową tuberozą wzmocnioną odważnymi akcentami czerwonego imbiru osadzonymi na ciepłej i bogatej nucie głębi.

Maksymalna koncentracja zapachu 46060 Perfumy All or Nothing Amplified 50 ml 3298,00/l Kod próbki 46061.

250,00

164,90

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 250,00

33


Soczysta wiśnia, mandarynka i akord szminki apetycznie otwierają zapach. W sercu rozkwita róża i czarna wiśnia, a trufla czekoladowa, tonka i cedr pozostawiają ciepły, uzależniający woal.

Bardzo wysoka koncentracja zapachu 46047 Woda perfumowana Love Potion Cherry on Top 50 ml 1499,80/l Kod próbki 47942.

131,00

74,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 65,99

34


ZAPACHY

ODWAGA I PEWNOŚĆ SIEBIE Ciemna, aksamitna kompozycja, która otuli cię blaskiem i mocą. Czarna róża Baccara uwalnia energię diwy dzięki nieodparcie głębokim, wykwintnym nutom gourmand.

Bardzo wysoka koncentracja zapachu 46801 Woda perfumowana Divine Dark Velvet 50 ml 1599,80/l Kod próbki 47583.

143,00

79,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 79,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU 49145 Naszyjnik Divine Dark Velvet Długość: 51 + 6 cm Materiał: stop cynku, mosiądz, CCB, szkło. Poliestrowe etui.

170,00

99,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 89,99

35


ELEGANCJA I WYRAFINOWANIE „Zapach, który jest jednocześnie elegancki i wyrafinowany to kompozycja, która ma moc błyskawicznego przeniesienia użytkownika do świata luksusu, piękna i finezji.”

Benoist Lapouza, perfumiarz

36


SECTION NAME ZAPACHY

Woda perfumowana Divine doda ci blasku każdego dnia. Ten promienny zapach świeżych kwiatów to twoja codzienna dawka energii i pewności siebie diwy. Gotowa na podbój świata?

a 47016 Perfumowany krem do ciała Divine 250 ml 131,96/l

54,00

32,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

b

a

Bardzo wysoka koncentracja zapachu b 38497 Woda perfumowana Divine 50 ml 1599,80/l Kod próbki 45395.

143,00

79,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 69,99

37


Bądź mistrzynią layeringu dzięki trzem formom kompozycji Giordani Gold Essenza.

Promienny i luksusowy perfumowany spray do ciała z piękną nutą kwiatu pomarańczy

Zapach zawsze przy tobie, gdziekolwiek jesteś

b

Odżywia skórę oraz nadaje jej miękkość i piękny zapach

a

c

a 48032 Perfumy Giordani Gold Essenza - minispray 8 ml 4748,75/l

b 42806 Perfumowany spray do ciała Giordani Gold Essenza 75 ml 346,53/l

c 47011 Perfumowany krem do ciała Giordani Gold Essenza 250 ml 119,96/l

51,00

45,00

54,00

37,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 34,99

38

25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99


SECTION NAME ZAPACHY

ELEGANCJA I WYRAFINOWANIE Zachwycające elegancją i blaskiem perfumy podkreślają twoją promienną aurę i współtworzą szykowną oprawę chwil, które zasługują na coś wyjątkowego.

Maksymalna koncentracja zapachu

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

47511 Perfumy Giordani Gold Essenza 50 ml 2898,00/l Kod próbki 31817.

220,00

144,90

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 144,90

39


SPOKÓJ I ŚWIEŻOŚĆ „Jak delikatna bryza w cichy poranek - lekka i uspokajająca. Zapach taki jak ten działa kojąco, a jednocześnie podnosi na duchu, przynosząc jasność dnia i spokój.” Nathalie Lorson, mistrzyni perfumiarstwa 40


SECTION NAME ZAPACHY

Lekki i zwiewny akcent przywołuje spokój ducha, a soczyste nuty głowy zachwycająco tańczą na spokojnym jeziorze modnego akordu lilii wodnej. b

Zanurz się w świetlistej głębi tajemniczej kobiecości i mineralnej świeżości.

a

OSTATNI RAZ W KATALOGU Bardzo wysoka koncentracja zapachu

Wysoka koncentracja zapachu

a 46648 Woda perfumowana Nordic Waters Infinite Blue dla niej 50 ml 1299,80/l Kod próbki 46665.

b 42508 Woda toaletowa Joyce Turquoise 50 ml 799,80/l Kod próbki 35658.

131,00

61,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 131,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

64,99

39,99

41


MARZENIE I ROMANTYZM „Wyobrażam sobie osobę, która nosi zapach - romantyczną duszę pozwalającą, by delikatne perfumy niosły ją ku jej marzeniom i pragnieniom.” Alienor Massenet, kreatorka perfum 42


SECTION NAME ZAPACHY

Joyce Rose otwiera się pikantną cytryną, różowym pieprzem i kremowymi migdałami. Kwiatowe serce wypełnia ylang ylang, jaśmin i tuberoza, a głębię kompozycji - ciepłe drzewo sandałowe, wanilia i tonka.

b

Romantyczna róża damasceńska łączy się z nowoczesnymi nutami głowy - świeżymi liśćmi fiołka i soczystą gruszką, dzięki czemu ten marzycielski zapach porywa od pierwszego... powąchania.

a

c

Modny fiolet bratków przeplata się z uroczymi leśnymi jagodami

Bardzo wysoka koncentracja zapachu

Wysoka koncentracja zapachu

Wysoka koncentracja zapachu

a 42514 Woda perfumowana Volare 50 ml 1299,80/l Kod próbki 30044.

b 37766 Woda toaletowa Joyce Rose 50 ml 599,80/l Kod próbki 35656.

c 47499 Woda toaletowa Elvie Midnight Magic 50 ml 999,80/l Kod próbki 47503.

115,00

61,00

105,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 115,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 105,00

64,99

29,99

49,99

43


czerwone owoce jagodowe, akord Ruby Chocolate, drzewo cedrowe 47019 Perfumowany krem do ciała Love Potion Sensual Ruby 250 ml 119,96/l

54,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

DLA NIEJ

DLA NIEGO

Elegancja i wyrafinowanie

Elegancja i wyrafinowanie

40683 Perfumy Giordani Gold Essenza Supreme 50 ml 4400,00/l Kod próbki 47793.

45967 Perfumy Giordani Gold Essenza Man Elixir 50 ml 4400,00/l Kod próbki 46055.

220,00

220,00

47513 Woda perfumowana Giordani Gold Miss Giordani 50 ml 2620,00/l

47502 Woda perfumowana Mister Giordani Aqua 75 ml 1746,67/l Kod próbki 47508.

131,00

131,00

42507 Woda toaletowa Eclat Femme 50 ml 2620,00/l Kod próbki 30129.

46064 Woda perfumowana Nordic Waters Infinite Blue dla niego 75 ml 1746,67/l Kod próbki 46606.

131,00

131,00

Zmysłowość i tajemnica

44

Moc i pewność siebie

40809 Woda perfumowana Whispers Of Me 50 ml 2620,00/l Kod próbki 44314.

30468 Woda toaletowa Be the Legend 75 ml 1400,00/l Kod próbki 30557.

131,00

105,00

42495 Woda perfumowana Amber Elixir 50 ml 2860,00/l Kod próbki 11365.

42816 Woda toaletowa Glacier Rock 100 ml 820,00/l Kod próbki 35668.

143,00

82,00

35681 Woda perfumowana Amber Elixir Mystery 50 ml 2860,00/l Kod próbki 41324.

44308 Woda toaletowa Venture Power 100 ml 820,00/l Kod próbki 45880.

143,00

82,00


100 ml

b

RADOŚĆ I ENERGIA

SECTION NAME ZAPACHY

Schłodzone mleko kokosowe z owocowymi akcentami truskawek

a

W centrum uwagi znajdują się szlachetne nuty neroli, jaśminu i ylang-ylang, które zapewniają pełen gracji taniec niezapomnianej radości.

„Szczęśliwe perfumy powinny być symfonią promiennych nut, których zadaniem jest dodawanie energii twojej duszy i napawanie cię radością”. Emilie Coppermann, mistrzyni perfumiarstwa

a 47514 Woda perfumowana Miss Giordani Floral 50 ml 1319,80/l

131,00

65,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 69,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU b 46794 Woda toaletowa OH! SWEET Bubble Tea Party 100 ml 549,90/l

115,00

54,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 64,99

45


MOC I PEWNOŚĆ

Bergamotka, drewno dębowe, szałwia i sól - mieszanka uderzająca niczym lodowata błyskawica dająca nieśmiertelną moc.

Bardzo wysoka koncentracja zapachu  33650 Woda perfumowana Possess The Secret Man 75 ml 1465,33/l Kod próbki 33649.

165,00

109,90

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 109,90

„Te perfumy są jak 'call to action': dążenie do samoświadomości z uwzględnieniem swoich mocnych i słabych stron oraz pasji, które cię napędzają.” Pierre Guéros, perfumiarz 46


Pikantny kardamon i orzeźwiająca bergamotka tworzą świeży, mocny początek. Nuty ziołowe i delikatna wanilia dodają ciepła temu gładkiemu, energetycznemu zapachowi dla mężczyzn.

SECTION NAME ZAPACHY

Aromatyczna aura lawendy, geranium i ciepłego cynamonu podsyca wrodzoną moc.

b

a

c

Odważny, ambrowo-korzenny zapach z czarnym kardamonem, czerwoną pomarańczą oraz guaraną, wzbogacony cynamonem, bursztynem i drzewem cedrowym. Wysoka koncentracja zapachu

Bardzo wysoka koncentracja zapachu

Wysoka koncentracja zapachu

a 42490 Woda toaletowa Ascendant 75 ml 866,53/l Kod próbki 11037.

b 45357 Woda perfumowana Possess Absolute Man 75 ml 1465,33/l Kod próbki 45366.

c 38527 Woda perfumowana Ascendant Intense 75 ml 999,87/l Kod próbki 38525.

115,00

165,00

131,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 115,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 165,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 84,99

64,99

109,90

74,99

47


CZYSTOŚĆ I ŚWIEŻOŚĆ „Stworzyłem ten zapach, by pobudzać i rewitalizować tych, którzy będą go nosić. Każde spryskanie dodaje energii, uwalniając twoją wewnętrzną ekspresję i wznosząc cię ponad codzienność.” Pierre Guéros, perfumiarz 48


SECTION NAME ZAPACHY

Ekscytujący i chłodny jak lodowa kąpiel, z jasnymi cytrusowymi nutami inspirowanymi dreszczykiem emocji odkrywania zaginionego mroźnego świata.

b

c

Świetlista kompozycja inspirowana klimatem śródziemnomorskim, w której energia imbiru, różowego pieprzu i mandarynki zostaje subtelnie przełamana nutami figi i soli morskiej. Całość osiada na ciepłej, zmysłowej bazie akordów skóry, piżma i tonki.

OSTATNI RAZ W KATALOGU a a 47763 Antyperspiracyjny perfumowany dezodorant w kulce Glacier 50 ml 239,80/l

24,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 10,99

Wysoka koncentracja zapachu

Wysoka koncentracja zapachu

b 35665 Woda toaletowa Glacier 100 ml 419,90/l Kod próbki 35666.

c 46795 Woda toaletowa Eclat Homme Weekend Azur 75 ml 866,53/l Kod próbki 47516.

82,00

131,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 64,99

41,99

64,99

49


ELEGANCJA I WYRAFINOWANIE Kontrasty tworzą urzekającą aurę, która przyciąga ludzi, nie ujawniając wszystkiego od razu. Te eleganckie i wyrafinowane zapachy mają enigmatyczną strukturę, zawierającą ponadczasowe nuty, które kreują szlachetną i zarazem magnetyzującą tonację. Nathalie Lorson, mistrzyni perfumiarstwa 50


SECTION NAME ZAPACHY

Pefekcyjna równowaga ponadczasowości i nowoczesności. Dzięki charakterystycznym nutom cedru i skóry, zapach ten uosabia esencję francuskiego luksusu.

Wielowymiarowa wetyweria nadaje drzewny, dymny charakter temu eleganckiemu, a jednocześnie jasnemu zapachowi.

a

c

b

Dzięki swojej ciepłej, aromatycznej esencji, gałka muszkatołowa wnosi do kompozycji wyrafinowanie i uczucie komfortu.

Wysoka koncentracja zapachu

Wysoka koncentracja zapachu

Bardzo wysoka koncentracja zapachu

a 42864 Woda toaletowa Eclat Homme 75 ml 999,87/l Kod próbki 30321.

b 48671 Woda toaletowa Signature Man 75 ml 1066,53/l

c 46045 Woda perfumowana Giordani Gold Mister Giordani 75 ml 866,53/l Kod próbki 47029.

131,00

143,00

131,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 64,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 143,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 131,00

74,99

79,99

64,99

51


b

a

c

a 47703 Żel pod prysznic i do kąpieli Essense&Co. Garden Symphony 300 ml. Butelka wykonana w min. 50% z plastiku z recyklingu 163,33/l

b 47702 Maseczka do rąk Essense&Co. Garden Symphony 75 ml. Tubka wykonana w min. 40% z plastiku z recyklingu 346,67/l

c 47701 Masło do ciała Essense&Co. Garden Symphony 250 ml. Opakowanie wykonane w min. 50% z plastiku z recyklingu 240,00/l

49,00

26,00

60,00

ZESTAW 3 PRODUKTÓW ESSENSE&CO. (O WARTOŚCI 135 ZŁ)

GRATIS

PRZY ZAKUPIE DOWOLNEGO TOP SCENTS ZE STR. 52−55 52


Odważne zderzenie dymnego oudu i neonowych owoców czy jedwabista, zmysłowa róża zmieszana z egzotycznym osmantusem i puszystym piżmem? Wybierz swój niszowy klimat na dziś!

ZAPACHY

POSTAW NA NIEOCZYWISTY ZAPACH

ZESTAW 3 PRODUKTÓW ESSENSE&CO. (O WARTOŚCI 135 ZŁ)

GRATIS

przy zakupie dowolnego Top Scents ze str. 52−55 a 47722 Woda perfumowana Top Scents Rose Mode 50 ml 4400,00/l Kod próbki 48324.

Zmysłowość i tajemnica

220,00

KWIATOWO-DRZEWNY

b 47723 Woda perfumowana Top Scents Neon Oud 50 ml 4400,00/l Kod próbki 47855.

Bardzo wysoka koncentracja zapachu osmantus, dzika róża, piżmo

220,00

Moc i pewność siebie DRZEWNO-AMBROWY Bardzo wysoka koncentracja zapachu

a

truskawka, zamsz, żywica oud

b

53


ROZPYL DAWKĘ POZYTYWNEJ ENERGII Zremiksuj klasykę z La La Lime. Pełna życia. Inspirująca. Dyskretnie luksusowa. Musująca rześkim optymizmem cytrusowa świeżość, oddająca vibe słonecznego, pachnącego owocami poranka.

ZESTAW 3 PRODUKTÓW ESSENSE&CO. (O WARTOŚCI 135 ZŁ)

GRATIS

przy zakupie dowolnego Top Scents ze str. 52−55 47724 Woda perfumowana Top Scents La La Lime 50 ml 4400,00/l Kod próbki 48327.

220,00

NOWOŚĆ

Kreatywne wyzwanie nr 3:

stwórz nowoczesną wodę kolońską, zmieniając klasyczne kody i wykorzystując cytrusy z recyklingu.

POZNAJ TWÓRCĘ LA LA LIME

54

Czystość i świeżość CYTRUSOWO-DRZEWNY Bardzo wysoka koncentracja zapachu limonka, akord czystego lnu, akigalawood


Serwuj wakacyjny vibe z Tropic Thunder. Soczysty. Upajający. Zaskakująco łagodny. Egzotyczne owoce z najdalszych tropikalnych wysp wirują w tym odważnym, koktajlowym remiksie, który wymyka się wszelkim owocowym schematom.

ZAPACHY

UCIECZKA W TROPIKI ZESTAW 3 PRODUKTÓW ESSENSE&CO. (O WARTOŚCI 135 ZŁ)

GRATIS

przy zakupie dowolnego Top Scents ze str. 52−55 47726 Woda perfumowana Top Scents Tropic Thunder 50 ml 4400,00/l Kod próbki 48328.

220,00

NOWOŚĆ

Kreatywne wyzwanie nr 4:

stworzyć owocowy zapach dla dorosłych (czytaj: dla dorosłych, ale wciąż zabawny).

POZNAJ TWÓRCĘ TROPIC THUNDER

Radość i energia OWOCOWO-AMBROWY Bardzo wysoka koncentracja zapachu figa, mleko kokosowe, drzewo sandałowe

55


NAJLEPSZA OFERTA NA ZAPACH

NIE PRZEGAP! Pełen życia i zarazem elegancki kwiatowy, owocowo-zielony bukiet na gładkiej bazie zmysłowego piżma i drewna.

Elegancja i wyrafinowanie KWIATOWO-OWOCOWY Wysoka koncentracja zapachu brzoskwinia, biała frezja, piżmo

a

b

a 42499 Woda toaletowa Eclat Femme Weekend 50 ml 1299,80/l Kod próbki 31292.

131,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 131,00

WODA TOALETOWA ECLAT FEMME WEEKEND ZA JEDYNE

b 47014 Perfumowany krem do ciała Eclat Femme Weekend 250 ml 119,96/l

54,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 26,99

KREM DO CIAŁA ECLAT FEMME WEEKEND ZA JEDYNE

64,99 29,99 DO 50% TANIEJ

56


-40%

SECTION NAME

Usta w pełni

Makijaż

61

69 Idealne brwi także w podróży

DOPRACOWANA DO PERFEKCJI USTA W PEŁNI PIĘKNA 8-godzinna trwałość, intensywny kolor - THE ONE Super Pout teraz 40% taniej

POMADA DO BRWI THE ONE ZA PÓŁ CENY

ROZŚWIETL SWOJĄ CERĘ...

Wypróbuj nasz najlepiej sprzedający się produkt do modelowania brwi

...naszą nawilżającą bazą z serum Giordani Gold - teraz 45% taniej 57


Kochaj usta całym sercem Twój nowy „lip crush”: balsam 2 w 1 zapewniający delikatny kolor, nawilżenie i ochronę SPF 10 - a do tego mnóstwo radosnej energii! Makijaż: Balsam do ust THE ONE Heart&Hue 48260 Nude Devotion. 58

Poznaj influencerkę beauty Tsutsumi Hoang (insta: @xoxotsumi)


PIELĘGNACJA WEWNĄTRZ

Żelowe wnętrze pielęgnuje suche usta, wygładzając je i zmiękczając przy każdej aplikacji. Lekka, nieklejąca formuła jest bardzo komfortowa i wzbogacona masłem murumuru, olejkiem ze słodkich migdałów oraz ochronną witaminą E.

MAKIJAŻ

WYBIERZ 2 DOWOLNE BALSAMY DO UST ZA JEDYNE

NOWOŚĆ

22,99 KAŻDY

SPF 10

Balsam do ust THE ONE Heart&Hue 2,8 g 10710,71/kg

42,00

KOLOR NA ZEWNĄTRZ Pięć lekko kryjących odcieni zapewniających delikatny kolor.

CENA PREMIEROWA

29,99 (–28%)

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

48260 Nude Devotion

48261 Pink Embrace

48262 Coral Caress

48263 Crimson Kiss

48264 Berry Loved

59


TRWAŁA, nie rozmazuje się Ultrakremowa formuła nasycona KWASEM HIALURONOWYM dla dodatkowego nawilżenia i komfortu Perfekcja, precyzja i INTENSYWNY KOLOR

OSTATNI RAZ W KATALOGU Konturówka do ust THE ONE Colour Stylist Ultimate 0,28 g 57107,14/kg

28,00

15,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

KONTURÓWKA ZA JEDYNE 9,99

przy zakupie dowolnego produktu do ust ze str. 59−63 60

37734 Scarlet Red

37728 Nude Whisper

37735 Diva Burgundy

37730 Dusty Rose

37736 Dark Plum

37737 Magnific Brown

37729 Coffee Caramel

Ekstremalna precyzja i wyrazistość ust


MAKIJAŻ MAKIJAŻ 43295 Amber Nude

43296 Sumptuous Mauve

43297 Sleek Pink

43298 Rosewood Cherry

43299 Taupe Blush

43300 Sienna Coral

Pomadka powiększająca usta THE ONE Colour Stylist Super Pout 3,8 g 6839,47/kg

45,00 43301 Brown Flame

25,99

43302 Red Pout

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

PEŁNY STOPIEŃ KRYCIA - wystarczy jedna warstwa* Uczucie nawilżenia I TRWAŁOŚĆ 8 GODZIN* Klinicznie udowodniony NATYCHMIASTOWY EFEKT PEŁNIEJSZYCH UST∆

43

3

R 02

ed

Pou

t

*Test konsumencki ∆ Wyniki badań klinicznych

61


OSTATNI RAZ W KATALOGU

46888 Nude

46889 Melon

46890 Rose

48640 Nude

46891 Chili

46892 Cherry

48641 Pink

46893 Brick

48642 Red

10h trwałości i odporność na rozmazywanie

Opracowana, by zapewnić żywy, długotrwały kolor

Kwas hialuronowy nawilża usta, zapewniając im komfort przez cały dzień

Marker do ust THE ONE Stain&Stay 2,5 g 11996,00/kg

61,00

45,00

39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

48642 Red

Połyskująca pomadka w płynie THE ONE 3 ml 13330,00/l

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

KONTURÓWKA ZA JEDYNE 9,99

przy zakupie dowolnego produktu do ust ze str. 59−63 62

46889 Melon

Hydropigmenty zapewniają intensywność i możliwość budowania stopnia koloru, który jest ledwo wyczuwalny na ustach

Zaciśnij usta i obserwuj, jak szminka w jednej chwili zmienia się z matowej w błyszczącą.


41797 Ultra Nude

41805 Ultra Bordeaux

41798 Ultra Terracotta

41806 Ultra Burgundy

41799 Ultra Rose

41807 Ultra Mocha

SECTION NAME MAKIJAŻ

41804 Ultra Red

41800 Ultra Raspberry

41802 Ultra Fuchsia

41803 Ultra Coral

Kolor i mat dla twoich ust Na cały dzień Klinicznie potwierdzona 99% trwałość na ustach∆ Trwałość do 8 godzin* ∆

Test kliniczny

*Test konsumencki

OSTATNI RAZ W KATALOGU 47833 Pędzelek do ust Długość: 15 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno.

35,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

41798 Ultra Terracotta

41801 Ultra Pink

Makijaż: Pomadka THE ONE Colour Unlimited Ultra Fix 41798 Ultra Terracotta.

41796 Ultra Taupe

Pomadka THE ONE Colour Unlimited Ultra Fix 3,5 g 11997,14/kg

56,00

41,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 56,00

63


Łatwy makijaż oczu

Makijaż: Cień do powiek w sztyfcie THE ONE Colour Unlimited 46918 Bronze.

Stwórz piękny makijaż oczu w mniej niż 2 minuty! Postaw na promienny blask lub zachowaj matowy look - tak czy inaczej, ciesz się nieskazitelnym wykończeniem w mgnieniu oka.

64


MAKIJAŻ

Wyjątkowo mocno napigmentowany, kremowy kolor utrzymuje się na powiekach przez cały dzień.

50

%

TANIEJ

POŁYSK 46918 Bronze

46 92

1N

ud

e

46919 Sand 46920 Silver 46922 Rose

SATYNA ve

46921 Nude

r

46923 Frosty Charcoal 46924 Lavender 46925 Turquoise

MAT 9S

an

d

46926 Matte Pale Pink

46 91

92 46

il 0S

46927 Matte Nude Beige 46928 Matte Deep Brown 46929 Matte Burgundy 46930 Matte Cinnamon

Cień do powiek w sztyfcie THE ONE Colour Unlimited 1,45 g 13786,21/kg

Łatwe kreowanie wyrazistego makijażu oczu Wystarczy przekręcić obsadkę, nałożyć kolor i rozetrzeć!

41,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,99

65


Hipnotyzujące oczy Zapewnia gładką, nieprzerwaną aplikację bez zaciągania

Z naturalnymi włóknami zwiększającymi objętość i odżywczą witaminą F

Wysoka pigmentacja

Nie rozmazuje się*

Trwałość 24h*

*Test konsumencki

EDYCJA LIMITOWANA

Ta ultrabłyszcząca formuła doda oszałamiającego blasku twoim brwiom i rzęsom

*Przetestowany na wielu typach rzęs (krótkie, długie, podkręcone, proste)

a

b

47977 Frost-Kissed

46896 Black

37750 Black Ink

c

a Wodoodporny tusz do kresek THE ONE Stylo 1,6 g 17493,75/kg

b Tusz do rzęs THE ONE Pump&Plump 8 ml 3498,75/l

c Połyskujący żel do rzęs i brwi THE ONE 4 ml 8247,50/l

41,00

45,00

47,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 24,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 47,00

27,99

27,99

EDYCJA LIMITOWANA

Konstrukcja 3 w 1 chroni powieki i rozczesuje rzęsy, zapewniając perfekcyjne wykończenie 48923 Osłonka z grzebykiem do tuszowania rzęs Materiał: tworzywo AS. Wymiary: 11 x 4,5 x 2 cm

16,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

66

32,99


5W1

MAKIJAŻ

Wybierz swoją wielofunkcyjną maskarę

PIELĘGNUJE* PODKRĘCA* ROZDZIELA* WYDŁUŻA** DODAJE OBJĘTOŚCI** * Test konsumencki ** Test kliniczny

a

b

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

Innowacyjna, jednostronna szczoteczka HD 47167 Black a Tusz do rzęs THE ONE 5 w 1 Wonder Lash 8 ml 3248,75/l

b 43123 Tusz do rzęs THE ONE 5 w 1 Wonder Lash Ultra 8 ml 3248,75/l

43,00

43,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,99

KUP 1 ZA

25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,99

KUP 2 ZA JEDYNE 21,99 KAŻDY 67


• Precyzyjna końcówka

nadaje brwiom naturalny, wielowymiarowy look.

• Trwały - 48 godzin* • Odporny

na rozmazywanie*

*Test konsumencki

• Formuła do stosowania na mokro i na sucho - do brwi, jako cień do powiek lub eyeliner • Odporny na wodę* *Test konsumencki

• Użyj szczoteczki, by wypielęgnować i wymodelować brwi. • Nałóż produkt za pomocą pędzelka, by precyzyjnie podkreślić brwi.

c

• Rozetrzyj, by uzyskać naturalny i zarazem nieskazitelny efekt. a

b

43985 Warm Brown

OSTATNI RAZ W KATALOGU

43986 Ash Brown

43987 Dark Brown

a 40898 Zestaw do makijażu oczu i brwi THE ONE 3 g 11996,67/kg

b 47831 Dwustronny pędzelek ze szczoteczką do brwi Długość: 15 cm. Materiał: PBT, nylon, aluminium, drewno.

c Marker do brwi THE ONE Tattoo Effect 0,6 g 46650,00/kg

60,00

26,00

46,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 35,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

35,99 68

14,99

27,99


• 24 godziny trwałości • Łatwe blendowanie

50

%

SPOSÓB UŻYCIA:

TANIEJ

Użyj skośnego pędzelka do modelowania brwi i tworzenia precyzyjnych linii. Nałóż niewielką ilość pomady, by wypełnić luki i wzmocnić kolor.

Makijaż: Pomada do brwi THE ONE 47253 Dark Brown.

MAKIJAŻ

Zachwycający łuk twoich brwi

Pomada do brwi THE ONE 1,5 g 15326,67/kg

47253 Dark Brown

46,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

47252 Medium Brown

69


a 47822 Dwustronny pędzel do makijażu twarzy Długość: 18,4 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno.

a

50,00

27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

b 47828 Pędzel do różu Długość: 16 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno.

b

35,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

c 47827 Pędzel do rozświetlacza Długość: 16 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno.

26,00

c

14,99

g g 47834 Gąbeczka do makijażu Wymiary: 6 x 4 cm. Materiał: PU.

20,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

d 47829 Pędzel do blendowania Długość: 14 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno.

h

26,00

14,99

d

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

e 47824 Pędzel do wykańczania makijażu Wymiary: 2,3 x 9,4 cm. Materiał: PBT, aluminium.

e

50,00

32,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

f 47830 Dwustronny pędzelek do makijażu oczu Długość: 14 cm. Materiał: PBT, aluminium, drewno. f

26,00

14,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

70

h 47841 Gąbeczki do makijażu Flawless Canvas Wymiary: 5 x 4 x 2 cm. Materiał: PU. 4 sztuki.

16,00

9,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99


SECTION NAME MAKIJAŻ Makijaż: Krem BB THE ONE Beautifier MAX SPF 15 46135 Light Beige Nude.

Podkład o niskim stopniu krycia

Idealna cera 46134 Vanilla Neutral

46136 Light Ivory Neutral

46137 Beige Warm

SPF 15 pomaga chronić skórę przed uszkodzeniami słonecznymi Specjalne pigmenty rozmywają niedoskonałości OSTATNI RAZ W KATALOGU

Krem BB THE ONE Beautifier MAX SPF 15 30 ml 1066,33/l

51,00

31,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 31,99

71


Promienna baza

Korekta niedoskonałości

12 godzin promiennego wyglądu cery*

Pełny stopień krycia - doskonały efekt korygujący*

* Test konsumencki

*Test konsumencki

47739 Light Fair 46329 Vanilla Neutral 47740 Medium Light 47739 Light Fair

46330 Porcelain Cool

46331 Marble Neutral

47741 Deep Light

46332 Light Ivory Neutral

Podkład THE ONE Illuskin Glow Reflective 30 ml 1266,33/l

46329 Vanilla Neutral

46334 Beige Warm

KOREKCJA KOLORU

46333 Beige Neutral

Korektor THE ONE All-In-One 5 ml 4398,00/l

58,00

36,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

37,99

72

21,99

47742 Green

47743 Peach


Trwałość

Technologia IlluSkin Glow odbija światło, modelując rysy twarzy

Długotrwałe matowe wykończenie - do 10 godzin*

SECTION NAME MAKIJAŻ

Światło!

*Testowany przez konsumentki na zwykłym podkładzie w płynie

34647 Light

34648 Light Plus 34649 Medium

346

4 8 Lig h t P l us

36133 Rozświetlacz w płynie The ONE IlluSkin 15 ml 2866,00/l

Puder prasowany THE ONE Everlasting 10 g 4599,00/kg

70,00

69,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 42,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 41,99

42,99

45,99

73


Wielofunkcyjny korektor opracowany, by korygować, ukrywać i wyrównywać szorstką teksturę paznokci sprawiajac, że wyglądają na naturalnie wypolerowane.

Baza nasycona składnikami pielęgnacyjnymi i opracowana, by utrwalić lakier do 7 dni*.

Szybkoschnący, żelowy top coat utrwala lakier i zapewnia błyszczące wykończenie do 7 dni*.

47737 Lakier udoskonalający paznokcie Korekta i Krycie 9 ml 2221,11/l

46872 Lakier-baza do paznokci Trwałość i Perfekcja 9 ml 2221,11/l

46873 Lakier nawierzchniowy Objętość i Blask 9 ml 2221,11/l

34,00

34,00

34,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

19,99

EDYCJA LIMITOWANA

48173 Ręcznik Salon Nail Materiał: bawełna. Wymiary: 30 x 30 cm.

22,00

12,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 14,99

74

19,99

19,99

*Test konsumencki rytuału z użyciem 46872 lakieru-bazy Trwałość i Perfekcja + 46874−87 żelowego lakieru do paznokci + 46873 lakieru nawierzchniowego Objętość i Blask

Przygotowanie, pielęgnacja i kolor!


Szybkoschnąca formuła*

KUP 1 ZA

SECTION NAME MAKIJAŻ

Szybkoschnący kolor bez kompromisów

14,99 KUP 2 DOWOLNE za

12,99 KAŻDY

Kolor o wysokiej pigmentacji i połysk* Łatwa i precyzyjna aplikacja*

Lakier do paznokci Express 7 ml 2141,43/l

25,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,00

47598 Beauty Insider

47597 Vacay Vibes

01 B 476

47599 Th at's

lue D

enim

Hot

*Test konsumencki

47600 Berr y Kiss

47596 Lemon Sorbet

47595 Golden

47600 Berry Kiss

47601 Blue Denim

47599 That's Hot

47597 Vacay Vibes

47598 Beauty Insider

47593 Biscuit

47594 Wild Rose

47602 Happy Place 75


46549 Tusz do rzęs THE ONE False Lashes Salon Lift 360° 8 ml 5875,00/l

44547 Baza udoskonalająca THE ONE Make-Up Pro On Screen 30 ml 1566,67/l

47,00

EDYCJA LIMITOWANA 47972 Coastal Kiss

47,00

Żelowy olejek do ust THE ONE 3 g 19000,00/kg

Rozświetlający sztyft do makijażu The ONE 6 g 11833,33/kg

57,00

71,00 Cień do powiek w płynie THE ONE 5 ml 8200,00/l

41,00 45361 Soft Pink

45362 Rosy Peach

46938 Nude Optimism

46939 Coral Confidence

46940 Pink Pride

46941 Grape Attraction

45364 Beige

44,00 47188 Rozświetlacz w płynie The ONE IlluSkin - Moonlight 13,5 ml 5185,19/l

41635 Nonstop Nude

41636 Infinite Peach

41637 Perpetual Blush

70,00

41638 Forever Truffle

41639 Everlasting Rose

41640 Timeless Mauve

43416 Puder sypki THE ONE Make-up Pro 5 g 11600,00/kg

41641 Constant Coral

41642 Resolute Red

EDYCJA LIMITOWANA

Cień do powiek THE ONE Cool Grip 1,6 g 33750,00/kg

58,00

54,00

47973 Peach Sunset

47974 Sunlit Glow

47604 Sugar & Spice Paletka do makijażu oczu OnColour 4,24 g 13915,09/kg

59,00 76

Podkład THE ONE Everlasting Sync Stress-Free SPF 20 + UVA 30 ml 1933,33/l

47975 Bronze Escape

OSTATNI RAZ W KATALOGU

Matowa pomadka THE ONE Colour Unlimited 2,5 g 17600,00/kg

Pomadka THE ONE Ultra Flex Shine 3,8 ml 16052,63/l

58,00

61,00

46906 Pale Ivory

46907 Vanilla

46908 Porcelain

48528 Ultra Petal

48529 Ultra Blushwood

48530 Ultra Taupe

46909 Marble

46910 Light Rose

46911 Light Beige

48531 Ultra Honey

48532 Ultra Caramel

48533 Ultra Sienna

46912 Soft Sand

46913 Beige Warm

46914 Natural Beige

48534 Ultra Brick

48535 Ultra Crimson

48536 Ultra Cerise

46915 Sienna

46916 Toast

46917 Hazelnut

48537 Ultra Scarlet

48538 Ultra Cherry

48539 Ultra Berry


48065 6-stronny pilnik do paznokci Nail-mazing Materiał: papier piaskowy, poliester. Wymiary: 18 x 2 x 2 cm.

17,00

9,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

a

Wbudowany akumulator o pojemności 180 mAh zapewnia do 40 minut ciągłej pracy.

48067 Zestaw do pielęgnacji paznokci Mini Materiał: stal nierdzewna, stal węglowa, etui - PU. Etui 7 x 10 cm.

45,00

MAKIJAŻ

Kształtuj, wygładzaj i nadawaj połysk paznokciom we własnym domu za pomocą tego akumulatorowego urządzenia do manicure. Dzięki 5 głowicom, 3 prędkościom i oświetleniu LED, manicure oraz pedicure o jakości jak z salonu stają się proste i szybkie - w każdej chwili.

27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU a 48068 Zestaw do pielęgnacji paznokci Ultimate Nail Pro Materiał: przewód PET, ABS, kamień naturalny, żelazo, PS, obudowa PP, światło LED, etui poliestrowe. Wymiary: rządzenie 13 x 2 cm; etui 20 x 5 cm.

48064 Szklany pilnik do paznokci Perfection Materiał: szkło, etui - EVA. Wymiary: 14 x 1 x 0,3 cm.

15,00

130,00

7,99

84,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 130,00

b b 48180 Zestaw uzupełniający Ultimate Nail Pro Materiał: kamień naturalny, żelazo, etui - PP. Etui: 5 x 4 x 2 cm.

47840 Kosmetyczka Glam Beauty Wymiary: 22 x 14 x 15 cm. Materiał: poliester, stop cynku, elastan, PE.

30,00

90,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 30,00

59,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 64,99

17,99

77


OSTATNI RAZ W KATALOGU

48195 Okulary przeciwsłoneczne Flight-mode Wymiary: 13 x 5 cm. Materiał: mosiądz, PC, stal nierdzewna; etui: poliester.

75,00

49,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 44,99

48342 Zegarek Flight-mode Koperta: 2,8 cm; długość całkowita: 23 cm. Materiał: stop cynku pozłacany, szkło, stal nierdzewna, stal nierdzewna pozłacana. Mechanizm: Seiko.

150,00

99,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 89,99

EDYCJA LIMITOWANA

48193 Kolczyki Flight-mode Materiał: stop cynku, stal nierdzewna, mosiądz; opakowanie: papier. Wymiary: 5,5 x 2,6 cm.

48194 Naszyjnik Flight-mode Długość: 43,5 + 7,5 cm. Materiał: logo OE: stop cynku; perły: ABS; opakowanie: papier.

50,00

60,00

34,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

EDYCJA LIMITOWANA 48579 Zestaw biżuterii Winter’s Embrace Pearl Wisiorek: 1,4 x 2,8 cm, łańcuszek: 50 + 6 cm, kolczyki: 1,2 x 2,2 cm. Materiał: mosiądz, stop cynku, CCB, stal nierdzewna, szkło.

80,00

54,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 80,00

78

39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 34,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

48320 Torebka Mini Minty Materiał: PU, poliester, stop cynku, żelazo. Wymiary: 19 x 11,5 x 4,5 cm. Długość paska: 33−58 cm.

48199 Kosmetyczka Flight-mode Materiał: TPU, nylon, żelazo; podszewka: poliester. Wymiary: 22 x 15 x 5 cm.

170,00

120,00

99,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 170,00

79,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 69,99


38691 Orange Coral

Błyszczyk do ust OnColour Oh! Sweet 8 ml 2125,00/l

17,00

38693 Bright Fuchsia

38692 Punch Pink

46587 Crystal Coco

46588 Pink Lemonade

38689 Cranberry Red

46592 Peach Candy

46593 Blackcurrant

38690 Coral Red

46589 Mango

46590 Raspberry Cream

a Pomadka OnColour 2,5 g 4796,00/kg

24,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

46600 Deep Red

lack

46591 Vanilla

46599 Purple Berry

Formuła z mieszanką intensywnych pigmentów zapewnia bogaty i żywy kolor

B 73 422

46594 Dulce de Leche

Zachwycaj makijażem

MAKIJAŻ

OSTATNI RAZ W KATALOGU

46601 Rosy Pink 46602 Wine Burgundy 46603 Bright Red

Matowa pomadka OnColour 2,5 g 9600,00/kg

24,00

46604 Romantic Pink

b a

46605 Brick Red

43633 Magnetic Magenta

43634 Red Punch

46611 Cinnamon Beige

43639 Brick Red

43640 Chocolate Love

46612 Peach Nude

41078 Soft Peach

43636 Earthy Brown

43635 Sassy Red

43637 Shock Fuchsia

47414 Coral Blossom

47415 Blush Rose

Zwiększająca objętość maskara z unikalną, pogrubiającą rzęsy szczoteczką OSTATNI RAZ W KATALOGU b Wodoodporny tusz do rzęs OnColour Big Lash 8 ml 2248,75/l

28,00

17,99

46613 Vintage Mauve

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 13,99

Maskara + wybrana szminka za jedyne

22,99

79


a

8 odcieni w 2 efektach (matowym i połyskującym), które mogą być używane jako róż, bronzer, rozświetlacz i cienie do powiek.

Intensywny, matowy kolor Nie osadza się w drobnych zmarszczkach

b

a 42121 Paleta do makijażu Giordani Gold Fabulous Beauty 8 g 12498,75/kg

155,00

99,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 92,99

44821 Velvet Blush

44826 Chocolat Velour

44822 Nude Whisper

44827 Rosewood Haze

44823 Dreamy Caramel

44828 Plush Berry

48074 Zestaw biżuterii Giordani Gold Materiał: mosiądz, stop cynku, CCB, stal nierdzewna. Wymiary: naszyjnik 42 + 6 cm; wisiorek i kolczyki 2,2 x 1,3 cm.

44824 Suede Coral

44829 Luxe Scarlet

65,00

44825 Cashmere Spice

44830 Cherry Lush

39,99

Pomadka Giordani Gold Iconic Satin SPF 15 3,8 g 17368,42/kg

OSTATNI RAZ W KATALOGU

66,00

b Matowa pomadka Giordani Gold Iconic Elixir SPF 15 3,5 ml 10854,29/l

42651 Silky Nude

42652 Lustrous Mauve

42653 Opulent Orchid

42654 Silken Rose

42655 Creamy Mocha

66,00

42656 Posh Plum

42657 Exquisite Berry

42658 Polished Pink

42659 Satin Red

42660 Royal Garnet

37,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 42,99

80

OSTATNI RAZ W KATALOGU

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 65,00


MAKIJAŻ

Rzęsy: kultowy look

45

%

TANIEJ

Jedenaście razy większa objętość i wydłużenie nawet o 61% w porównaniu z nieumalowanymi rzęsami∆ Formuła pielęgnująca rzęsy odżywczymi składnikami

a

Wodoodporny i lekki

b

∆

Test kliniczny

a 44655 Wodoodporny tusz do rzęs Giordani Gold Iconic 8 ml 3998,75/l

b 42823 Tusz do rzęs Giordani Gold Iconic - Black 8 ml 3998,75/l

59,00

59,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 35,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 35,99

31,99

31,99

81


46934 Natural Bronze

46935 Sun-Kissed Bronze

46931 Bronze

32919 Vanilla

Świetlisty dotyk słońca EDYCJA LIMITOWANA

32920 Porcelain

32921 Light Ivory

32923 Amber

32922 Natural Beige

Nieskazitelnie jedwabista Piękne, subtelne wykończenie, które wygląda naturalnie

b

Efekt świetlistej, muśniętej słońcem skóry twarzy i ciała

Redukuje widoczność niedoskonałości i nadaje cerze młodzieńczy wygląd*

Nawilżająca, oddychająca formuła* *Test konsumencki

*Test konsumencki

Mocno napigmentowana, aksamitnie gładka formuła c

Wystarczą 2−3 krople, by uzyskać świetliste wykończenie

SPF 12

a

a Puder brązujący Giordani Gold Essenza 9,5 g 6630,53/kg

b Krem brązujący Giordani Gold Essenza 50 ml 899,80/l

107,00

83,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 62,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 44,99

62,99

44833 Light 82

80,00

44,99

59,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 80,00

Prasowany puder z serum Giordani Gold 9 g 9888,89/kg

Krem CC Giordani Gold SPF 30 + UVA 40 ml 1875,00/l

89,00

75,00

44834 Medium

44835 Dark

c Podkład Giordani Gold Liquid Silk SPF 12 30 ml 1999,67/l

42112 Light

42113 Medium

Podkład Giordani Gold Eternal Glow SPF 25 43245 30 ml 3000,00/l Light Beige Neutral 90,00 43243 Vanilla Neutral

43244 Porcelain Warm

43248 Natural Beige

43247 Ivory Neutral 43249 Beige Warm


MAKIJAŻ

45%

41108 Medium

TANIEJ

b

41107 Light

Lekka baza z serum

Młodzieńczy blask

Rozświetla ziemistą, zmęczoną cerę, nadając jej młodzieńczy wygląd

Pierwszy w Oriflame korektor o udowodnionym klinicznie działaniu redukującym widoczne oznaki starzenia

Błyskawicznie wygładza i ujednolica skórę, zapewniając młodzieńczo promienną bazę*

Stopień krycia od średniego do pełnego

a

*Test konsumencki

a 42118 Baza z serum Giordani Gold 30 ml 1099,67/l

b Korektor z serum Giordani Gold 10 ml 3499,00/l

64,00

67,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 37,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 37,99

32,99

34,99

83


NAJLEPSZA OFERTA NA MAKIJAŻ

NIE PRZEGAP! Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

Wzbogacony rewitalizującym kwasem hialuronowym i serum Youth Reveal

46901 Cherry Touch

Limitowany odcień: Cherry Touch

EDYCJA LIMITOWANA

Puder w perełkach z serum Giordani Gold - edycja specjalna 22 g 2499,55/kg

97,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 97,00

PUDER W PEREŁKACH Z SERUM CHERRY TOUCH ZA JEDYNE

54,99 40% TANIEJ

84


formuła,

SECTION NAME

Wielofunkcyjna

Pielęgnacja cery

106

maksymalny blask

-40% 89 Zdefiniowany kontur: oczy + usta

WIELKI POWRÓT BLASKU USUWAJ OBRZĘKI, LIFTINGUJ I REGENERUJ SKÓRĘ...

NIE PRZEGAP MEGAOFERTY NA PIELĘGNACJĘ!

OCZYŚĆ SWOJĄ SKÓRĘ DOBRODZIEJSTWAMI NATURY

...kremem do okolic oczu i ust Novage+ Restore w niesamowitej cenie

Serum Novage+ z 10% niacynamidem rozświetli twoją cerę teraz 45% taniej

Oczyszczający olejek Love Nature szybko usunie wypryski - teraz 50% taniej 85


KREM POD OCZY ROYAL VELVET

ZA JEDYNE

9,99

przy zakupie kremu na noc Royal Velvet

Rozpieszczający krem pod oczy, zapewniający skórze młodzieńczą jędrność

47007 Ujędrniający krem pod oczy Royal Velvet 15 ml 3600,00/l Kod próbki 47223.

54,00 86

Ujędrniająca pieszczota dla skóry Royal Velvet to coś więcej niż działanie anti-ageing. To czysta przyjemność. Szlachetne składniki, bogate konsystencje i wyrafinowany zapach zapewniają wyjątkowe doznania pielęgnacyjne, dzięki którym będziesz wyglądać - i czuć się - po prostu wspaniale.


SECTION NAME PIELĘGNACJA CERY

NIEZWYKLE PRZYJEMNY W STOSOWANIU KREM PRZECIWZMARSZCZKOWY NA NOC z kompleksem Imperial Iris intensywnie nawilża, przywraca jędrność i pomaga zwiększyć elastyczność skóry podczas snu. Bogata formuła łatwo się wchłania, nadając cerze miękkość i elegancki zapach. Testowany przez konsumentów oraz klinicznie i dermatologicznie.

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

UNOSI, UJĘDRNIA I NAPINA SKÓRĘ* 3x więcej nawilżenia ∆2 *Test konsumencki przy użyciu kremu pod oczy Royal Velvet, kremu na dzień Royal Velvet SPF 20 i kremu na noc Royal Velvet ∆2

Test kliniczny w porównaniu do strefy kontrolnej po 8 godzinach

47005 Ujędrniający krem na dzień SPF 20 Royal Velvet 50 ml 1580,00/l Kod próbki 47221.

79,00

47006 Ujędrniający krem na noc Royal Velvet 50 ml 999,80/l Kod próbki 47222.

79,00

49,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 79,00

87


MGIEŁKA ZA JEDYNE

19,99 przy zakupie dowolnego produktu Novage+ ze str. 89−97

42263 Silnie nawilżająca mgiełka Novage+ Proceuticals 100 ml 549,90/l

80,00

54,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

KWAS LAKTOBIONOWY Podwójnie działający kwas - złuszcza i nawilża; wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza widoczność porów oraz wspomaga odnowę komórkową skóry. PREBIOTYK Α-GLUKAN Prebiotyk, który wspomaga równowagę mikrobioty skóry. 88


Bio-Boost: patent nr SE542639

Bio Lumilock: patent nr SE2862600

Bio Aspartolift: patent nr SE2729220

RYTUAŁ NOVAGE+

PIELĘGNACJA CERY

Sekret młodzieńczo jasnego spojrzenia

Problem: opadnięte powieki, kurze łapki, oznaki zmęczenia Rozwiązanie: Eye Vital + opatentowana technologia Bio Aspartolift

Problem: 4 główne typy zmarszczek pod oczami, oznaki zmęczenia Rozwiązanie: technologie Bio CollagenPro + Eye Vital

Problem: hiperpigmentacja, przebarwienia, oznaki zmęczenia Rozwiązanie: opatentowane technologie BioLumilock + Eye Vital

42425 Krem pod oczy Novage+ Lift + Firm 15 ml 4866,00/l Kod próbki 43894.

41034 Krem pod oczy Novage+ Wrinkle Smooth 15 ml 4866,00/l Kod próbki 43893.

41033 Krem pod oczy Novage+ Bright Intense 15 ml 4866,00/l Kod próbki 43892.

41070 Odnawiający krem do okolic oczu i ust Novage+ Restore 15 ml 5199,33/l Kod próbki 45920.

124,00

124,00

124,00

134,00

72,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 124,00

72,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 124,00

72,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 124,00

Problem: utrata konturu, zmarszczki, opadające powieki, oznaki zmęczenia Rozwiązanie: Eye Vital + opatentowana technologia Bio-Boost

77,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 134,00

KREMY POD OCZY NOVAGE+ DO 40% TANIEJ 89


ZESTAW LIFTINGUJĄCY I UJĘDRNIAJĄCY

ZESTAW PRZECIWZMARSZCZKOWY

+ Unosi, wygładza i napina skórę

+ Działa na 4 główne typy zmarszczek

+ Zwiększa elastyczność, redukuje zwiotczenie skóry

+ Formuła poprawiająca jędrność i elastyczność skóry

43691 Zestaw Novage+ Lift + Firm Bogate Formuły 5 pełnowymiarowych produktów – żel oczyszczający, krem pod oczy, serum, krem na dzień i krem na noc. 91,80/szt.

45590 Zestaw Novage+ Wrinkle Smooth 5 pełnowymiarowych produktów – żel oczyszczający, krem pod oczy, serum, krem na dzień i krem na noc. 91,80/szt.

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 459,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 459,00

783,00

459,00

783,00

459,00

ZESTAW REGENERUJĄCY

ZESTAW ROZJAŚNIAJĄCY

+ W każdej fazie menopauzy

+ Rozjaśnia przebarwienia

+ Zaawansowane działanie na skórę z niedoborem estrogenu

+ Zmniejsza widoczność drobnych linii i zmarszczek

45923 Zestaw Novage+ Restore 5 pełnowymiarowych produktów - żel oczyszczający, krem do okolic oczu i ust, serum, krem na dzień i krem na noc. 103,00/szt.

45595 Zestaw Novage+ Bright Intense 5 pełnowymiarowych produktów – żel oczyszczający, krem pod oczy, serum, krem na dzień i krem na noc. 91,80/szt.

858,00

783,00

515,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 515,00

459,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 459,00

Zawsze najlepsza oferta:

40% TANIEJ PRZY ZAKUPIE PEŁNEGO RYTUAŁU 90


Co najmniej 7x lepsze rezultaty

SECTION NAME PIELĘGNACJA CERY

MGIEŁKA ZA JEDYNE

19,99 przy zakupie dowolnego produktu Novage+ ze str. 89−97

∆2

ZESTAWY NOVAGE+

DZIĘKI STOSOWANIU PEŁNEGO RYTUAŁU - UDOWODNIONE KLINICZNIE∆2 Test kliniczny przy użyciu pełnego rytuału w porównaniu ze stosowaniem żelu oczyszczającego i kremu na dzień.

ZESTAW PRZECIW WYPRYSKOM I ZMARSZCZKOM + Redukuje widoczne oznaki starzenia, w tym drobne linie i zmarszczki + Pomaga zapobiegać pojawianiu się wyprysków

45608 Zestaw Novage+ Blemish + Age Defy Lekkie Formuły 5 pełnowymiarowych produktów – żel oczyszczający, krem pod oczy, serum, krem na dzień i krem na noc. 91,80/szt.

783,00

459,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 459,00

91


Oczyszczanie KROK

Usuń zanieczyszczenia i przygotuj skórę na kolejne kroki pielęgnacji.

Oczy Krem do pielęgnacji delikatnej skóry wokół oczu redukujący obrzęki i drobne zmarszczki.

KROK

Ciesz się zniżką 40% 41033 Krem pod oczy Novage+ Bright Intense 15 ml 4866,00/l Kod próbki 43892. 41029 Żel oczyszczający do twarzy Novage+ Refresh 150 ml 613,33/l Kod próbki 43901.

124,00

72,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 124,00

92,00 42425 Krem pod oczy Novage+ Lift + Firm 15 ml 4866,00/l Kod próbki 43894.

124,00

72,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 124,00

41032 Oczyszczający olejek Novage+ 150 ml 399,93/l Kod próbki 43902.

92,00

59,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 54,99

41034 Krem pod oczy Novage+ Wrinkle Smooth 15 ml 4866,00/l Kod próbki 43893.

124,00

72,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 124,00

41070 Odnawiający krem do okolic oczu i ust Novage+ Restore 15 ml 5199,33/l Kod próbki 45920.

134,00

77,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 134,00

CZEGO POTRZEBUJE TWOJA SKÓRA? UZYSKAJ SPERSONALIZOWANE REKOMENDACJE GENEROWANE PRZEZ SZTUCZNĄ INTELIGENCJĘ. ZACZNIJ TUTAJ Wybierz produkt oczyszczający, krem pod oczy, serum, krem na dzień oraz krem na noc Novage+ i odbierz je zapakowane w eleganckie pudełko. 92


Na koniec nałóż krem, by zapewnić skórze nawilżenie, ochronę i równowagę - na dzień i na noc.

KROK

PIELĘGNACJA CERY

Nawilżanie

Zastosuj serum, by zapewnić skórze dodatkową pielęgnację i precyzyjną odpowiedź na jej potrzeby.

KREMY NA DZIEŃ

41040 Serum Novage+ Bright Intense 30 ml 7233,33/l Kod próbki 43898.

217,00

41037 Serum Novage+ Lift + Firm 30 ml 7233,33/l Kod próbki 43896.

217,00

41044 Multiaktywny lekki krem przeciwstarzeniowy na dzień Novage+ SPF 30 50 ml 3500,00/l Kod próbki 43888.

RYTUAŁ NOVAGE+

KROK

Serum

175,00

41048 Multiaktywny bogaty krem przeciwstarzeniowy na dzień Novage+ SPF 30 50 ml 3500,00/l Kod próbki 43890.

175,00

44098 Multikorygujący krem na dzień Novage+ Restore SPF 30 50 ml 3840,00/l Kod próbki 45921. 41035 Serum Novage+ Wrinkle Smooth 30 ml 7233,33/l Kod próbki 43897.

217,00

41039 Serum Novage+ Blemish + Age Defy 30 ml 7233,33/l Kod próbki 43899.

217,00

192,00 KREMY NA NOC 41057 Multiaktywny lekki krem przeciwstarzeniowy na noc Novage+ 50 ml 3500,00/l Kod próbki 43904.

175,00 41058 Multiaktywny bogaty krem przeciwstarzeniowy na noc Novage+ 50 ml 3500,00/l Kod próbki 43905.

175,00 41075 Odnawiające serum Novage+ Restore 30 ml 8166,67/l Kod próbki 45919.

44285 Multiregenerujący krem na noc Novage+ Restore 50 ml 3840,00/l Kod próbki 45922.

245,00

192,00 93


OSTATNI RAZ W KATALOGU

Delikatnie usuwa zanieczyszczenia i filtry SPF w jednym intensywnym kroku

47523 Gąbeczka do oczyszczania twarzy Materiał: celuloza. Wymiary: 6,8 x 5 cm.

41032 Oczyszczający olejek Novage+ 150 ml 399,93/l Kod próbki 43902.

10,00

5,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 6,99

92,00

59,99

47519 Podwójna szczoteczka do oczyszczania twarzy Materiał: plastik, silikon i nylon. Wymiary: 12,8 x 6 x 4 cm.

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 54,99

36,00

21,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU 46407 Chłodząca kula do masażu twarzy Silikon. Wymiary: 5,5 x 5,5 x 5 cm.

30,00

21,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU 47879 Opaska na głowę Wymiary: 20 x 21 cm. Materiał: poliester, elastan.

34,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU 47419 Pędzelek do serum i kremów Materiał: PBT, aluminium, drewno. 15,6 x 1,2 cm.

40,00

27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,99

47422 Aplikator kremów pod oczy Materiał: stal nierdzewna, aluminium, drewno. 14,3 x 1 cm.

30,00

17,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

94

47104 Peeling AHA Novage+ ProCeuticals 30 ml 4000,00/l

120,00

42256 Intensywnie odżywcze kapsułki do twarzy Novage+ 30 szt. 5,10/szt.

153,00


PIELĘGNACJA CERY

19,99

przy zakupie dowolnego produktu Novage+ ze str. 89−97

DODATKI DO RYTUAŁÓW NOVAGE+

Nasyć swoją cerę nawilżeniem i peptydami

MGIEŁKA ZA JEDYNE

b

a

c

Tonizuje, delikatnie złuszcza i nawilża Mgiełka Novage+ intensywnie nawilża, a kwas laktobionowy delikatnie złuszcza.

Jeszcze więcej nawilżenia

Moc peptydów

Serum intensywnie nawilżające zatrzymuje wilgoć, zapewniając klinicznie udowodnione 24-godzinne nawilżenie∆.

Ampułki peptydowe zapewniają wyraźnie jędrniejszą, uniesioną skórę w zaledwie 1 tydzień.

Test kliniczny

∆

a 42263 Silnie nawilżająca mgiełka Novage+ Proceuticals 100 ml 549,90/l

b 42444 Serum intensywnie nawilżające Novage+ Proceuticals 24h 30 ml 3996,67/l

c 47105 Ampułki peptydowe Novage+ Proceuticals 7 x 1,5 ml. 11419,05/l

80,00

169,00

169,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 79,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 109,90

54,99

119,90

119,90

95


Odsłoń blask cery i... chroń go 96

Wzmocnij blask skóry i chroń ją przed codziennymi uszkodzeniami słonecznymi. Te silnie działające formuły zapewniają cerze promienność, gładkość i bardziej równomierny koloryt.


PIELĘGNACJA CERY DODATKI DO RYTUAŁÓW NOVAGE+

a

Ochrona

Rozjaśnianie

b

Ultralekka, przeciwstarzeniowa formuła tego kremu Novage+ chroni przed promieniami UVA/UVB i innymi niekorzystnymi czynnikami środowiskowymi, a także wygładza i nawilża skórę, przygotowując ją do makijażu, Bez białego nalotu!

Kapsułki do twarzy z 20% witaminą C pomagają zwiększyć produkcję kolagenu, ujędrniając skórę i zmniejszając widoczność drobnych linii i zmarszczek. Witamina C jest również jednym z najsilniejszych składników rozjaśniających skórę.

a 47103 Kapsułki do twarzy z witaminą C 20% Novage+ Proceuticals 30 kapsułek - jedna dziennie. 4,50/szt.

b 41059 Ultralekki ochronny krem na dzień Novage+ Proceuticals SPF 50 30 ml 1833,00/l

218,00

90,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 134,90

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 44,99

134,90

54,99

97


40 TANIEJ

%

Słodka Śliwka

Czarna Porzeczka

Naturalny - edycja jubileuszowa

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

EDYCJA LIMITOWANA

Kultowe SOS dla suchej skóry - od stóp do głów Odżywia, koi, chroni Zestaw upominkowy, który będziesz chciała zatrzymać dla siebie 98

48675 Zestaw balsamów Tender Care: Czarna Porzeczka, Naturalny - edycja jubileuszowa, Słodka Śliwka 3 x 10,5 ml 1142,54/l

63,00

35,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 63,00


SECTION NAME PIELĘGNACJA CERY

Żegnajcie, wypryski!

50

Oczyść i ukoj swoją skórę tym, co najlepsze w naturze. Organiczny olejek eteryczny z drzewa herbacianego w połączeniu z ekstraktem z limonki i kwasem salicylowym sprawią, że raz na zawsze zapomnisz o niedoskonałościach.

TANIEJ

%

SPOSÓB UŻYCIA: Stosuj bezpośrednio na pojawiające się wypryski, najlepiej jak tylko się pojawią oraz w razie potrzeby. Omijaj okolice oczu.

34849 Oczyszczający olejek Love Nature z organicznym drzewem herbacianym i limonką 10 ml 1399,00/l

28,00

13,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

99


PIELĘGNACJA CERY WELLOSOPHY Pomaga chronić skórę przed szkodliwym działaniem wolnych rodników i czynnikami powodującymi starzenie się skóry.

Zapewnia skórze miękkość, gładkość i elastyczność*

45139 Serum do twarzy Wellosophy Gładkość i Równowaga 50 ml 1199,80/l Kod próbki 46107.

45138 Krem do twarzy Wellosophy Jędrność i Równowaga 50 ml 1039,80/l Kod próbki 46106.

102,00

87,00

59,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 51,99

Przywraca skórze blask i natychmiast dodaje jej energii*

*Test konsumencki w grupie 112 kobiet w wieku 25−45 lat pochodzących z różnych grup etnicznych w Wielkiej Brytanii

51,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 64,99

Ujędrnia skórę narażoną na stres* *Test konsumencki

*Test konsumencki w grupie 112 kobiet w wieku 25−45 lat pochodzących z różnych grup etnicznych w Wielkiej Brytanii

45152 Maseczka do twarzy Wellosophy Złuszczanie i Energia 75 ml 479,87/l

45147 Serum-olejek do twarzy Wellosophy Odmłodzenie i Błogość 30 ml 1499,67/l

48,00

75,00

35,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 23,99

44,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 44,99

MASAŻERY DO TWARZY EDYCJA LIMITOWANA

46661 Kamień gua sha Wellosophy Naturalny serpentyn. Wymiary: 8 x 5,5 cm.

48544 Masażer Wellosophy Gua-Shroom Naturalny kamień półszlachetny unakit - wymiary: 20 x 37 mm; etui: bawełna z recyklingu, wymiary: 50 x 60 mm.

43,00

46,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU 47434 Wałek do masażu twarzy Wellosophy Naturalny serpentyn, stop cynku, PE. Wymiary: 14 x 5,5 x 2 cm.

48337 Kula do masażu na ciepło i zimno Materiał: żywica poliestrowa, PP. Wymiary: 6,5 x 6 cm.

70,00

40,00

44,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

100

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 40,00


Wyłącz przebarwienia, Zwiększa podkręć blask

SECTION NAME PIELĘGNACJA CERY

PODSTAWY PIĘKNEJ CERY

promienność i dodaje blasku* Idealny dla skóry tłustej

Idealny dla cery tłustej/mieszanej

46543 Żel oczyszczający Opt Optimals 150 ml 153,27/l Kod próbki 47569.

*Test konsumencki

35,00

a

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

Pomaga zapobiegać przebarwieniom

Przyspiesza odnowę komórek naskórka

Idealny dla suchej skóry

b

Łagodna formuła odpowiednia dla skóry wrażliwej

45287 Kojący płyn micelarny Opt Optimals 150 ml 153,27/l

35,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

c

a 45243 Lekki krem OPT Optimals Even Out 50 ml 599,80/l Kod próbki 48660.

Odblokowuje pory i minimalizuje ich widoczność*

48,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 23,99

*Test konsumencki trwający 2 tygodnie

45286 Scrub do twarzy Opt Optimals 75 ml 306,53/l

35,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

b 45248 Serum Opt Optimals Even Out 30 ml 999,67/l Kod próbki 48662.

59,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

c 45245 Bogaty krem Opt Optimals Even Out 50 ml 599,80/l Kod próbki 48661.

48,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 23,99

101


*Test konsumencki w grupie 68 kobiet i mężczyzn

WITAJ ! ŁO SZieKpO ięknie! Będz

Pure Skin! nna cera? ie m i ro p i piękno lśn Cz ysta naturalne je o e it tw w h o c Nie j prac najbardzie - nawet w ni! szkolne d

Głęboko oczyszcza skórę 93% potwierdza* 41671 Żel do mycia twarzy Pure Skin 150 ml 153,27/l

Zwalcza wypryski i zaskórniki oraz zapobiega ich powstawaniu, a także niweluje rozszerzone pory*

33,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

*Test konsumencki w grupie 67 kobiet/ mężczyzn

41672 Oczyszczający tonik Pure Skin 150 ml 153,27/l

33,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

Y PURE SKIN KUP DOWOLN 03 ZA ZE STR. 102−1

22,9W9OLNE

KUP 2 DO ZA JEDYNE

102

17,99 KAŻDY

b ja c y M a tu 3 7 6 41 in re S k l iast je Pu0 ml 459,80/ m h c 5 u ku Nat y

d je i re matu tyczny e t n iees k poł ys twierdza* o 88% p

alsa

m

33,iż0sz0a cena proniaduch 19,99 ktu

0d Najn tnich 3 w osta


PIELĘGNACJA CERY

Zapobiega pogorszeniu się wyprysków w ciągu 24 godzin∆ Test kliniczny

∆

41676 Żel SOS na wypryski Pure Skin 6 ml 3831,67/l

33,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

Złuszcza naskórek, dzięki czemu cera jest gładsza i miękka OSTATNI RAZ W KATALOGU 41675 Wygładzający scrub do twarzy Pure Skin 75 ml 306,53/l

33,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

KUP DOWOLN Y PU R ZE STR. 102−10 E SKIN 3 ZA

22,99

KUP 2 DOWOLN E ZA JEDYNE

17,99 KAŻDY 103


Y N K Ę I P o szkoły powrót d

ymaga ickie w m e d a o cz y a k awneg etyki zkolne o i zab g Życie s sm e o tw K go, ła eauty. sz ybkie glądać matu b y te w o z d zies cia podejś rawią, że będ ykładach, sp aw Waunt nnie - n zornych promie c i ie o ż w i ie ę św a kaw n h c ia w yjśc a ch. imprez

Baza rozświetlająca - nałożysz minimum makijażu* *Test konsumencki

40670 Rozświetlający retuszer Waunt Piękność Dnia 40 ml 1124,75/l Kod próbki 45699.

Wygładza , jest odpow iedni dla wszyst kich odcien i cery, nie pozosta wia białego nalotu

67,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 44,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

Y WAUNT KUP DOWOLN ZA Z TEJ STRONY

44,99 E

N KUP 2 DOWOL ZA JEDYNE

104

39,99 KAŻDY

41365 Krem na dzień Waunt Bita Śmietanka 50 ml 899,80/l Kod próbki 45696.

75,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 49,99


SECTION NAME PIELĘGNACJA CERY

in k ht P

L ig So

ft B

eige

47 1 8 0

Pe

a ch

y P in

k

47 1 81

47 1 82

47842 Fresh Pink

478 4 Peach Sp 3 lash

Pielęgnacja, blask, kolor i nawilżenie w jednym Nawilżający balsam do ust Waunt Słodkie Pocałunki 2 g 18995,00/kg

57,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

44 478 Sprit z y B err

Unikalna żelowa konsystencja, która przekształca się w różany odcień na policzkach i ustach* *Test konsumencki

Żelowy sztyft do makijażu ust i policzków Waunt Nabierz Rumieńców 5 g 7598,00/kg

71,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

Zapewnia wypoczęty wygląd oczu – jak po 8 godzinach snu* *Test konsumencki

41353 Krem pod oczy Waunt 8 Godzin Snu 15 ml 2532,67/l

64,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 37,99

KUP DOWOLN Y WAUNT Z TEJ STRONY ZA

37,99

KUP 2 DOWOL NE ZA JEDYNE

32,99 KAŻDY 105


NAJLEPSZA OFERTA NA PIELĘGNACJĘ CERY

NIE PRZEGAP!

Niacynamid Wielofunkcyjny bohater wspierający barierę skórną, dzięki któremu cera jest jasna, jędrna, gładka i elastyczna.  46319 Serum z 10% niacynamidem Novage+ Proceuticals 30 ml 2166,33/l Kod próbki 48769.

120,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 69,99

SERUM Z 10% NIACYNAMIDEM ZA JEDYNE

64,99 45% TANIEJ

106


SECTION NAME

Wellosophy

SUPLEMENTY DIETY NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT ZBILANSOWANEJ DIETY. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI DZIENNEJ.

111 Poznajcie Gluco Shape!

113 Uwielbiam go!

Z TOBĄ KAŻDEGO DNIA SUPEROFERTA! Wypróbuj Gluco Shape i Metabo Boost za jedyne 140 zł każdy przy zakupie 2 dowolnych

WSPIERAJ SWOJE PIĘKNO

KAŻDY DZIEŃ Z WELLOSOPHY

Wypróbuj Wellosophy Skin, Hair&Nail NutriComplex!

Czy znasz już nasz napój z błonnikiem Wellosophy? 107


Kultowe saszetki, które mam zawsze przy sobie! Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

108

SUPLEMENTY DIETY NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT ZBILANSOWANEJ DIETY. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI DZIENNEJ.

Uwielbiane przez wielu, stworzone dla ciebie


WELLOSOPHY b

TABLETKA ZAWIERAJĄCA 22 NIEZBĘDNE WITAMINY I SKŁADNIKI MINERALNE

a

FORMUŁY UZUPEŁNIAJĄCE CODZIENNĄ DIETĘ KOBIET I MĘŻCZYZN

Zacznij subskrypcję i kupuj co czwarty produkt

za 1% ceny!

a 38838 WellnessPack Wellosophy dla kobiet 21 saszetek. 1 saszetka dziennie. 66,3 g. 8,10/szt.

b 38836 WellnessPack Wellosophy dla mężczyzn 21 saszetek. 1 saszetka dziennie. 66,3 g. 8,10/szt.

170,00

170,00 109


Zacznij subskrypcję i kupuj co czwarty produkt

za 1% ceny!

45308 Wellosophy Probiotic L. plantarum 299V™ 30 kapsułek. 1 dziennie. 12,8 g 16171,88/kg

207,00

37285 Koktajl Natural Balance Wellosophy - smak truskawkowy 21 porcji po 18 g. 378 g.502,65/kg

190,00

Nawodnienie na wynos

37289 Koktajl Natural Balance Wellosophy - smak czekoladowy 21 porcji po 18 g. 378 g.502,65/kg

190,00

37290 Koktajl Natural Balance Wellosophy - smak waniliowy 21 porcji po 18 g. 378 g.502,65/kg

190,00

45307 SuperShake Wellosophy do kontroli masy ciała - smak czekoladowy 25 g na porcję. 21 porcji. 525 g. 428,57/kg

225,00 45306 SuperShake Wellosophy do kontroli masy ciała - smak waniliowy 25 g na porcję. 21 porcji. 525 g. 428,57/kg EDYCJA LIMITOWANA 48179 Składany kubek Wellosophy Materiał: silikon, PP. Wymiary: 9 x 12,5 cm rozłożony, 9 x 5 cm złożony. Długość słomki:17 cm. Pojemność: 355 ml.

60,00

39,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 39,99

110

225,00

40745 SuperShake Wellosophy do kontroli masy ciała - smak grzybowy 25 g na porcję. 21 porcji. 525 g. 401,79/kg

225,00


WELLOSOPHY

SUPLEMENTY DIETY NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT ZBILANSOWANEJ DIETY. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI DZIENNEJ.

Twój codzienny duet Przyjmuj 5 tabletek przed posiłkiem, raz dziennie.

a b

Gluco Shape łączy błonnik glukomannan* i chrom, uzupełniając dietę o kontrolowanej kaloryczności. Chrom przyczynia się do prawidłowego metabolizmu makroskładników i utrzymania prawidłowego poziomu glukozy we krwi. *Korzystny efekt uzyskuje się przy dziennym spożyciu 3 g glukomannanu w trzech dawkach po 1 g każda, wraz z 1−2 szklankami wody, przed posiłkami i w ramach diety o ograniczonej wartości energetycznej.

Źródło miedzi Miedź przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego. Źródło cynku Cynk przyczynia się do prawidłowego metabolizmu węglowodanów.

a 48973 Wellosophy Gluco Shape 30 porcji. 1−3 dziennie. 5 g. 6,33/szt.

b 48896 Wellosophy Metabo Boost 75 tabletek. 5 dziennie. 41 g. 2,53/szt.

190,00

190,00

ZAOSZCZĘDŹ 100 ZŁ

PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH PRODUKTÓW ZA 140 ZŁ KAŻDY 111


SUBSKRYBUJ, OSZCZĘDZAJ I BUDUJ ZDROWE NAWYKI 4 NIEMAL W CENIE 3! Wybierz produkt, który najlepiej odpowiada na twoje potrzeby i rozpocznij subskrypcję. Przez pierwsze 3 katalogi kupujesz go w bieżącej cenie katalogowej. W czwartym katalogu otrzymujesz go za 1% jego ceny regularnej.

Zacznij subskrypcję i kupuj co czwarty produkt

za 1% ceny!

45312 Napój z błonnikiem Wellosophy 30 x porcja 5 g. 150 g. 533,33/kg

80,00 38556 Omega 3 Wellosophy 60 kapsułek. 2 kapsułki dziennie. 41,6 g. 1,57/szt.

94,00 45309 Wapń pochodzenia morskiego z witaminą D Wellosophy 30 tabletek. 1−2 dziennie. 45 g 2,67/szt.

ŁATWO I WYGODNIE Nie musisz płacić za wszystkie subskrybowane produkty z góry, lecz w 3 kolejnych katalogach.

ELASTYCZNOŚĆ W ODPOWIADANIU NA ZMIENIAJĄCE SIĘ POTRZEBY Od samego początku możesz zmienić smak produktu lub zamienić Wellness Pack na inny.

80,00

44220 Witamina D3 Wellosophy 90 tabletek. 1 tabletka dziennie. 12 mcg witaminy D w tabletce. Masa netto: 9 g. 0,69/szt.

62,00

44221 Magnez pochodzenia morskiego z witaminą B6 Wellosophy 30 tabletek. 1 dziennie. 22 g. 2,27/szt.

68,00

38559 Multiwitaminy i minerały Wellosophy dla kobiet 60 tabletek. 1 tabletka dziennie. 63,6 g. 1,57/szt.

94,00

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O SUBSKRYPCJI 112

38558 Multiwitaminy i minerały Wellosophy dla mężczyzn 60 tabletek. 1 tabletka dziennie. 63,6 g. 1,57/szt.

94,00


WELLOSOPHY

SUPLEMENTY DIETY NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT ZBILANSOWANEJ DIETY. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI DZIENNEJ.

Dbaj o swoje piękno a

• Wysoka zawartość biotyny, witaminy C i żelaza

Przyjmuj 2 tabletki dziennie podczas posiłku.

• Źródło selenu i cynku

Zacznij subskrypcję i kupuj co czwarty produkt

za 1% ceny!

a 45273 Wellosophy Skin, Hair&Nail NutriComplex 60 tabletek. 2 dziennie. 42,8 g. 2,42/szt.

145,00

• Tabletka do żucia • Pyszny smak malin • Wsparcie dietetyczne w wieku 4−17 lat

b

• Dostarcza 13 witamin i 9 składników mineralnych b 29699 Multiwitaminy i minerały Wellosophy Kids 30 tabletek. 4−10 lat - 1 tabletka dziennie; 11−17 lat - 2 tabletki dziennie. 37,6 g 2,10/szt.

75,00

62,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 75,00

113


114 * Nishida Y, Yamashita E, Wataru M. Quenching activities of common hydrophilic and lipophilic antioxidants against singlet oxygen using chemiluminescence detection system. Carotenoid Science. 2007:11;16−20. doi: 10.11501/10996240.

NAJLEPSZA OFERTA NA WELLOSOPHY

Wygodny sposób na zwiększenie spożycia antyoksydantów

Zawiera astaksantynę, jeden z najsilniejszych przeciwutleniaczy*

38557 Astaksantyna Wellosophy 30 kapsułek. 1−2 kapsułki dziennie. 21,3 g. 2,67/szt.

110,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 69,99

ASTAKSANTYNA WELLOSOPHY ZA JEDYNE

79,99

SUPLEMENTY DIETY NIE POWINNY BYĆ STOSOWANE JAKO SUBSTYTUT ZBILANSOWANEJ DIETY. NIE NALEŻY PRZEKRACZAĆ ZALECANEJ DAWKI DZIENNEJ.

NIE PRZEGAP!


Najlepsza codzienna pielęgnacja jamy ustnej dla wrażliwych zębów

-50%

142-143 Soczyście

Pielęgnacja ciała

131

kremowy, pysznie owocowy

PIELĘGNACJA, KTÓRA IDEALNIE PASUJE DO TWOJEGO DNIA 60% ZNIŻKI NA KREMY DO RĄK PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH

POCZUJ MOC ARKTYKI...

PIELĘGNACJA JAMY USTNEJ DLA CAŁEJ RODZINY

Mieszaj i łącz, by wybrać idealny nawilżający duet - teraz w niesamowitej cenie

...stosując produkty North for Men, które teraz są nawet o 40% tańsze

Skorzystaj z wyjątkowej oferty na Optifresh - teraz do 60% taniej 115


DO

40

TANIEJ

%

Pikantna cytryna i werbena...

a

c

b

a 46642 Żel do mycia rąk i ciała Essense&Co. Cytryna i Werbena 300 ml 99,97/l

b 46643 Balsam do ciała Essense&Co. Cytryna i Werbena 300 ml 126,63/l

49,00

60,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 37,99

29,99

INTELIGENTNE OPAKOWANIE Butelkę można wielokrotnie uzupełniać, co wydłuża cykl życia produktu. Kup raz, ciesz się przez długi czas! 116

37,99

c 46731 Żel do mycia rąk i ciała Essense&Co. Cytryna i Werbena - wkład uzupełniający 300 ml 66,63/l

33,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99


DO

40

TANIEJ

a

PIELĘGNACJA CIAŁA

...czy wyrafinowany lotos i drzewo cedrowe?

%

b

a 47267 Żel do mycia rąk i ciała Lotos i Cedr Essense&Co. 300 ml 99,97/l

b 47268 Balsam do ciała Lotos i Cedr Essense&Co. 300 ml 126,63/l

49,00

60,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 37,99

29,99 c

EDYCJA LIMITOWANA

Stosuj z balsamem do ciała, aby w pełni cieszyć się domowym spa.

37,99

c 48917 Drewniany masażer do ciała Materiał: drewno, TRP, bambus, poliester. Wymiary: 13 x 8 x 4 cm.

40,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 40,00

117


DO

SŁOŃCE PÓŹNEGO LATA? CHROŃ SIĘ!

50% TANIEJ

35759 Żel po opalaniu Sun 360 150 ml 139,93/l

23378 Krem ochronny do twarzy i ciała Sun Zone SPF 50 50 ml 639,80/l

30568 Balsam do opalania twarzy i ciała dla dzieci Sun Zone SPF 50 High 100 ml 499,90/l

42,00

64,00

99,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 55,99

20,99

31,99

49,99

AKCESORIA IDEALNE W PODRÓŻY

65 cm

EDYCJA LIMITOWANA

140 cm

47676 Ręcznik z gumką Arctic Ritual Rozmiar uniwersalny. Materiał: bawełna, poliester. Wymiary: 140 x 65 cm.

48202 Zestaw pojemników podróżnych Flight-mode Materiał: PP, PET, silikon. Wymiary: 10 x 12 cm

144,00

45,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 79,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

94,99 118

34,99


ZESTAW 3 PRODUKTÓW:

PŁYN DO KĄPIELI + KREM DO RĄK + MYDŁO ZA JEDYNE

29,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

KOD ZESTAWU: 156862

a

Zanurz się w relaksującej kąpieli i pozwól, by słodki zapach glazurowanych kasztanów i bobu tonka otoczył cię ciepłem i komfortem.

b

Zapewnia skórze cudowną miękkość, gładkość i nawilżenie. c a 47200 Krem do rąk Wonder Tale 75 ml 173,20/l

18,00

12,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99

b 47199 Mydło Wonder Tale 75 g 119,87/kg

12,00

8,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

c 47198 Płyn do kąpieli Wonder Tale 300 ml 76,63/l

30,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

119

PIELĘGNACJA CIAŁA

Pozwól sobie na odrobinę słodyczy


Codzienna porcja soczystej świeżości ORGANICZNE MASŁO KAKAOWE I OLEJ KOKOSOWY Oczyszcza i nawilża skórę, nadając jej apetyczny zapach

a

OSTATNI RAZ W KATALOGU a 41488 Odżywczy żel pod prysznic Love Nature z organicznym masłem kakaowym i olejem kokosowym 250 ml 51,96/l

22,00

12,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99

b 40775 Żel do mycia ciała i włosów Love Nature Kids Cheerful Apple 250 ml 67,96/l

25,00

16,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 14,99

120

WESOŁE JABŁUSZKO Łagodna, odpowiednia dla dzieci formuła

b


PIELĘGNACJA CIAŁA c

500 ml

ENERGETYZUJĄCA MIĘTA I MALINA Złuszcza i oczyszcza skórę oraz nadaje jej miękkość i gładkość

d

c 41496 Złuszczający żel pod prysznic Love Nature z organiczną miętą i maliną 500 ml 65,98/l

40,00

32,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 29,99

d 41493 Złuszczający żel pod prysznic Love Nature z organiczną miętą i maliną 250 ml 59,96/l

25,00

14,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

121


ODŻYWCZE MASŁO KAKAOWE I OLEJ KOKOSOWY OSTATNI RAZ W KATALOGU

750 ml

Bogata, kremowa formuła pozostawia na skórze odżywczą, ochronną barierę

Kremowy balsam, który szybko się wchłania i wygładza skórę

42991 Odżywczy krem do ciała Love Nature z organicznym masłem kakaowym i olejem kokosowym 200 ml 129,95/l

41490 Kremowy balsam do ciała z naturalnym organicznym masłem kakaowym i olejem kokosowym 750 ml 53,32/l

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 47,99

48,00

25,99

ROZŚWIETLAJĄCA MASECZKA DO TWARZY

39,99

72,00

KOJĄCA MASECZKA DO TWARZY

OSTATNI RAZ W KATALOGU

OSTATNI RAZ W KATALOGU

Nawilża ziemistą cerę i zapewnia jej zdrowy blask

Koi skórę podrażnioną słońcem

46992 Rozświetlająca maseczka Love Nature żel-lód z organicznym mango 10 ml 649,00/l

46991 Kojąca maseczka Love Nature żel-lód z organicznym kiwi 10 ml 599,00/l

11,00

11,00

6,49

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 5,99

OCHRONNY KREM DO RĄK

5,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 5,99

SZAMPON 2 W 1

500 ml Bogata, kremowa formuła, która pozostawia na skórze barierę ochronną

Kremowy szampon 2 w 1 z naturalnym, organicznym olejkiem z awokado i ekstraktem z rumianku

45425 Ochronny krem do rąk i paznokci Love Nature z organicznym olejkiem z makadamia 150 ml 99,93/l

41362 Szampon 2 w 1 Love Nature z organicznym olejkiem z awokado i rumiankiem do każdego rodzaju włosów 500 ml 59,98/l

25,00

51,00

14,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 14,99

122

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 35,99


PIELĘGNACJA CIAŁA

Pozwól naturze odżywiać twoje włosy Naturalny organiczny olej kokosowy Olej kokosowy ma silne właściwości pielęgnacyjne i odżywcze, dzięki czemu jest idealnym rozwiązaniem dla suchych i zniszczonych włosów.

c a

b

a 41292 Szampon Love Nature z organiczną pszenicą i kokosem do włosów suchych 250 ml 91,96/l

b 41568 Odżywczy olejek do włosów Love Nature z olejkiem kokosowym 100 ml 159,90/l

c 41308 Olejek na gorąco Love Nature z organiczną pszenicą i kokosem do włosów suchych 15 ml 332,67/l

32,00

32,00

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 17,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 4,99

22,99

15,99

4,99

123


OSTATNI RAZ W KATALOGU

48922 Grzebień do włosów Golden Materiał: ABS pochodzący w 50% z recyklingu. Wymiary: 15,7 x 6,2 x 0,4 cm.

38602 Regenerujący olejek do włosów na noc Eleo 50 ml 899,80/l

21,00

64,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 44,99

12,99

44,99

44955 Szampon przeciw wypadaniu włosów DUOLOGI 250 ml 164,00/l

44950 Szampon intensywnie regenerujący DUOLOGI 250 ml 164,00/l

44951 Przeciwłupieżowy szampon oczyszczający DUOLOGI 250 ml 164,00/l

41,00

41,00

41,00

44956 Szampon chroniący kolor włosów farbowanych DUOLOGI 200 ml 215,00/l

44958 Szampon przeciw wypadaniu włosów DUOLOGI - wkład uzupełniający 500 ml 124,00/l

44961 Lekka kremowa odżywka DUOLOGI 150 ml 273,33/l

44967 Tonik do skóry głowy przeciw wypadaniu włosów DUOLOGI 75 ml 733,33/l

44962 Suchy szampon kontrolujący przetłuszczanie się włosów DUOLOGI 150 ml 286,67/l

43,00

62,00

44964 Serum przeciw rozdwajaniu się włosów DUOLOGI 30 ml 1500,00/l

45,00

55,00

WAŁKI DO WŁOSÓW ZA JEDYNE 11,99 przy zakupie 2 dowolnych produktów Duologi 124

41,00

43,00


b

c

Elastyczna, specjalna konstrukcja dla maksymalnego przepływu powietrza

Aluminiowy korpus Pro-Heat, odporne na ciepło nylonowe włosie

Miękka podstawa z twardszym włosiem - kontrola i wygoda

a 49114 Elastyczna szczotka do włosów Materiał: PP, ABS. Wymiary: 25 x 6 x 3,6 cm.

b 49115 Okrągła termiczna szczotka do włosów Materiał: ABS, PP, aluminium. Wymiary: 24,3 x 4,8 x 4,8 cm.

32,00

c 49110 Szeroka szczotka do włosów Materiał: PP, ABS, nylon. Wymiary: 25,4 x 8,2 x 3,5 cm.

32,00

32,00

22,99

22,99

22,99

CENA PREMIEROWA CENA PREMIEROWA

(–28%)

(–28%)

PIELĘGNACJA CIAŁA

NOWOŚĆ

Twój bohater z długimi włosami

a

Prostowanie, podkręcanie, nadawanie objętości

Efektywniejsze suszenie włosów

Niech każdy dzień będzie dniem wspaniałych włosów

CENA PREMIEROWA

(–28%)

125


INTENSYWNA REGENERACJA

PRZECIW MIEDZIANYM REFLEKSOM

77%

MNIEJ PLASTIKU NIŻ DWIE BUTELKI PO 250 ML

X1

Kup wkład uzupełniający, oszczędzaj więcej! Wkłady uzupełniające są dobre dla twojego portfela i naszej planety.

44957 Szampon intensywnie regenerujący DUOLOGI - wkład uzupełniający 500 ml 75,98/l

46624 Szampon do włosów przeciw miedzianym refleksom DUOLOGI 200 ml 139,95/l

62,00

43,00

37,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 32,99

27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 24,99 BOGATE NAWILŻENIE

PODKREŚLANIE LOKÓW

46622 Szampon podkreślający loki DUOLOGI 200 ml 139,95/l

45436 Krem bez spłukiwania podkreślający loki DUOLOGI 150 ml 173,27/l

44960 Bogata kremowa odżywka DUOLOGI 150 ml 173,27/l

43,00

34,00

41,00

27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 24,99

25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 16,99

WAŁKI DO WŁOSÓW ZA JEDYNE 11,99 przy zakupie 2 dowolnych produktów Duologi 126

25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 20,99


Zneutralizuj miedziane tony i wydobądź całe piękno z blondów dzięki temu duetowi - fioletowej masce i wielofunkcyjnemu sprayowi, który wygładza, chroni i dodaje jedwabistego połysku.

b

a

a 46623 Maska do włosów przeciw miedzianym refleksom DUOLOGI 200 ml 149,95/l

45,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

Natychmiast neutralizuje miedziane i żółte tony, by zachować chłodne odcienie blondów oraz siwych włosów ∆ ∆

In-vivo - zdjęcia przed/po użyciu szamponu i maski przeciw miedzianym refleksom Duologi, po jednej aplikacji oraz po 28 dniach na włosach farbowanych (rozjaśnianych)

b 44968 Upiększający włosy spray CC DUOLOGI 150 ml 199,93/l

45,00

29,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

Wielofunkcyjny krem upiększa i pielęgnuje włosy sprawiając, że są jedwabiście miękkie i lśniące, i jednocześnie ujarzmiając puszenie się pasm. 127

PIELĘGNACJA CIAŁA

Chłodny blond, dopracowany do perfekcji


EKSTREMALNA OCHRONA

KREM ANTYPERSPIRACYJNY DO STÓP OSTATNI RAZ W KATALOGU

Lekki, szybko wchłaniający się krem z olejkiem z drzewa herbacianego i miętą pieprzową ogranicza nadmierne pocenie i zapewnia 24-godzinną ochronę przed nieprzyjemnym zapachem.

72-godzinna ochrona przed nieprzyjemnym zapachem∆ ∆

Test kliniczny

Świeży cytrusowo-kwiatowo -drzewny zapach 47693 Antyperspiracyjny dezodorant w sprayu Activelle Extreme 150 ml 166,60/l

46374 Antyperspiracyjny krem do stóp Feet Up Everyday 75 ml 173,20/l

40,00

22,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 27,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

24,99

12,99

PUMEKS

MASKA DO STÓP

OSTATNI RAZ W KATALOGU

OSTATNI RAZ W KATALOGU

Delikatny lecz skuteczny pumeks złuszczający, który usuwa suchą skórę i sprawia, że stopy stają się miękkie, gładkie i zdrowe.

Maska z masłem shea i olejkiem migdałowym odżywia skórę stóp.

47424 Pumeks do stóp Feet Up Everyday Materiał: Pumeks, TPR, PET. 9,5 x 5,7 x 3 cm

46377 Odżywcza maska do stóp Feet Up Everyday 20 ml 399,50/l

20,00

13,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 20,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 6,49

11,99

EDYCJA LIMITOWANA

46376 Odświeżający spray do stóp Feet Up Everyday 250 ml 196,00/l

49,00 128

48926 Pilnik 3 w 1 do pielęgnacji stóp Materiał: PP, papier piaskowy, stal nierdzewna, pumeks, PU. Wymiary: 8 x 4 x 4 cm.

21,00

7,99 OSTATNI RAZ W KATALOGU

47671 Urządzenie 4 w 1 do pielęgnacji stóp Materiał: PS, PP, pumeks, żelazo, papier piaskowy, nylon. Wymiary: 185 x 45 x 20 mm.

15,99

47672 Żelowe skarpetki Expert Rozmiar: (22,5 cm) Eur 36−39, US 6−8, UK 4−6. Materiał: 50% poliester i 50% TPR

54,00


ZESTAW 3 PRODUKTÓW: DEZODORANT + SZAMPON + KREM DO STÓP ZA JEDYNE

Zacznij dzień od świeżości od stóp do głów. To energetyzujące trio oczyszcza włosy, utrzymuje nieprzyjemny zapach pod kontrolą i pielęgnuje stopy - proste podstawy dla codziennej pewności siebie.

34,99 KOD ZESTAWU: 156863

a

Sprawia, że stopy są miękkie, gładkie i zdrowe a 46375 Zmiękczający krem do stóp Feet Up Everyday 150 ml 133,27/l

150 ml

32,00

b

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

Oczyszcza włosy, normalizuje wydzielanie substancji natłuszczających b 41354 Szampon Love Nature z organiczną cytryną i miętą do włosów przetłuszczających się 250 ml 91,96/l

32,00

22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

Sprawdzone działanie przez 72 godziny

c

Zawiera pantenol i alantoinę c 47689 Antyperspiracyjny dezodorant w kulce Activelle Extreme 50 ml 259,80/l

21,00

12,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

129

PIELĘGNACJA CIAŁA

Wzmocnij swoją rutynę


OSTATNI RAZ W KATALOGU

REDUKCJA CELLULITU 44370 Wygładzający scrub do ciała The Body Edition 150 ml 340,00/l

51,00

41817 Żel antycellulitowy The Body Edition 150 ml 306,60/l

46015 Masażer antycellulitowy The Body Edition Wymiary: uchwyt: 13,8 x 8,5 cm; rolki: 5 x 3,6 cm Materiał: plastik AS, TPR

72,00

48,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 45,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

45,99

JĘDRNOŚĆ

41827 Koncentrat przeciw rozstępom The Body Edition 125 ml 576,00/l

72,00

29,99

PRZYCINANIE I MODELOWANIE

49127 Wybielająca pasta do zębów Optifresh Pro 100 ml 310,00/l

31,00

49128 Pasta do zębów Optifresh Maximum Fresh 100 ml 310,00/l

31,00

41819 Ujędrniający żel-krem The Body Edition 150 ml 306,60/l

46028 Trymer do twarzy i ciała Beam ABS, stal nierdzewna, PC. 18 x 2,6 cm.

72,00

150,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 45,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 89,99

45,99 130

99,99

49130 Pasta do zębów dla dzieci Optifresh Kids o smaku truskawkowym 50 ml 440,00/l

22,00


d

a

b

c

a 49136 Szczoteczka do zębów Optifresh All In One - średnia Materiał: PP, TRP, Nylon. Wymiary: 19 x 1,5 cm, 1szt.

b 49137 Szczoteczka do wrażliwych zębów Optifresh All in One - miękka Materiał: PP, TRP, Nylon. Wymiary: 19 x 1,5 cm. 1 szt.

c 49126 Pasta do zębów wrażliwych Optifresh 75 ml 199,87/l

d 49129 Pasta do zębów Optifresh z naturalnymi olejkami 100 ml 149,90/l

14,00

14,00

31,00

31,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 6,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 6,99

KAŻDA SZCZOTECZKA ZA JEDYNE

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

NAJLEPSZA OFERTA NA PIELĘGNACJĘ CIAŁA

NIE PRZEGAP!

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

KAŻDA PASTA ZA JEDYNE

4,99 14,99 DO 60% TANIEJ

131


ŁATWA PIELĘGNACJA Często jesteś bardzo zajęty, ale dzięki kilku prostym krokom znajdziesz czas, by o siebie zadbać. Oczyszczaj, pielęgnuj i odżywiaj skórę od stóp do głów za pomocą kilku codziennych niezbędników, które idealnie wpasują się w twoją rytunę.

a

b

a 46632 Pianka do golenia i mycia 2 w 1 North For Men Subzero 200 ml 129,95/l

46,00

25,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

b 46149 Nawilżający żel do twarzy 2 w 1 North For Men Subzero 50 ml 239,80/l

21,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

c 46633 Dezodorant w kulce North For Men Subzero 50 ml 239,80/l

21,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

d 47412 Mydło North For Men Subzero 100 g 99,90/kg

18,00

9,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 8,99

132

d

c


Płyn do mycia włosów i ciała 2 w 1 z technologią Arctic Pro Defence i D-Panthenolem - orzeźwiający zapach i natychmiastowy efekt chłodzenia.

PROSTA PIELĘGNACJA

UCZUCIE NAWILŻENIA SKÓRY PRZEZ 24 GODZINY

46631 Żel do mycia ciała i włosów North For Men Subzero 250 ml 79,96/l

32,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

133


PROSTA I SKUTECZNA PIELĘGNACJA STÓP Nasze stopy niosą nas przez każdy pracowity dzień – teraz czas się odwdzięczyć. Dzięki prostej rutynie wygładzisz i zmiękczysz suchą, szorstką skórę, zapewniając sobie komfort i pewność siebie na każdym kroku.

87% potwierdza, że spray skutecznie dba o higienę stóp, ograniczając nieprzyjemną woń, pot i uczucie pieczenia.* *Test konsumencki

b

Delikatnie wygładza suchą lub popękaną skórę, zapewniając komfort i zdrowy wygląd stóp

a

c

Zmniejsza widoczność zrogowaceń i twardej skóry w ciągu 1 tygodnia∆ ∆

Potwierdzone klinicznie

a 46981 Serum zmiękczające modzele Feet Up Expert 30 ml 599,67/l

b 46982 Antyperspiracyjny spray do stop 48h Feet Up Expert 150 ml. Metalowe opakowanie. 166,60/l

c 47427 Pilnik do stóp Expert Materiał: 50% plastik z recyklingu, papier piaskowy. Wymiary: 23 x 6,5 cm.

32,00

40,00

26,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 15,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 26,00

17,99 134

24,99

14,99


PROSTA PIELĘGNACJA

Feet Up Expert to kolekcja wysoce skutecznych produktów do pielęgnacji stóp, wzbogacona o nowe technologie i klinicznie sprawdzone formuły opracowane przez naukowców zajmujących się pielęgnacją skóry.

UCZUCIE MIĘKKIEJ, INTENSYWNIE NAWILŻONEJ SKÓRY JUŻ PO PIERWSZEJ APLIKACJI* *Test konsumencki

46983 Intensywnie nawilżająca maska do stóp Feet Up Expert 100 ml 219,90/l

40,00

21,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 19,99

135


DO

ŚWIEŻOŚĆ, GŁADKOŚĆ, PIELĘGNACJA

TANIEJ

Delikatne oczyszczanie i gładkość dzięki prostym codziennym czynnościom. Te niezbędne produkty do higieny intymnej i golenia zostały opracowane, by idealnie pasować do twojej rutyny - dla wygody, pewności siebie i pielęgnacji każdego dnia.

50%

b a

c

OSTATNI RAZ W KATALOGU

d

d 48072 Zestaw 3 ostrzy do maszynki do golenia 3 sztuki. Materiał: ABS, TPR, stal nierdzewna, aloes, witamina E. Wymiary: 4,5 x 2,5 cm.

a 47451 Kojący płyn do higieny intymnej Feminelle z aloesem - wkład uzupełniający 300 ml 43,30/l

b 46367 Kojący żel do golenia Feminelle z aloesem 150 ml 133,27/l

27,00

33,00

38,00

38,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 12,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 22,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 25,99

12,99 136

19,99

c 48069 Maszynka do golenia z kojącym aloesem Materiał: ABS, TPR, stal nierdzewna, aloes, witamina E. Wymiary: 14,5 x 4,5 cm.

19,99

19,99


SECTION NAME PROSTA PIELĘGNACJA

45%

Feminelle zapewnia komfort, świeżość oraz wsparcie zdrowia mikrobiomu intymnego - na każdym etapie kobiecości.

TANIEJ

Z PREBIOTYKIEM I KWASEM MLEKOWYM, BY CHRONIĆ MIKROBIOM OKOLIC INTYMNYCH

a 46964 Łagodny płyn do higieny intymnej Feminelle z ekstraktem z bawełny 300 ml 66,63/l

a

b

37,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,99

b 46965 Kojący płyn do higieny intymnej Feminelle z aloesem 300 ml 66,63/l

37,00

19,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,99

137


CZUŁA PIELĘGNCJA W KAŻDEJ CHWILI Niezależnie od tego, jak bardzo jesteś zajęta, dbanie o siebie może być proste. Tender Care to mały słoiczek, który warto mieć pod ręką – odżywia usta, zmiękcza suche skórki i zapewnia komfort skórze. Wybierz swój ulubiony wariant i ciesz się łatwą pielęgnacją, zawsze i wszędzie.

ZAWIERA PONAD 99% SKŁADNIKÓW POCHODZENIA NATURALNEGO

a

OSTATNI RAZ W KATALOGU a 49133 Regenerujący balsam Tender Care Arbuz Edycja Rubinowa 10,5 ml 1141,90/l

21,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99

b EDYCJA LIMITOWANA

b 47439 Regenerujący balsam Tender Care Słodka Śliwka 10,5 ml 1141,90/l

21,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 21,00

138


SECTION NAME PROSTA PIELĘGNACJA

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

NATURALNY

Neutralny zapach formuły zmiękczającej usta i skórę Mieszanka naturalnych olejków ze składnikami przyjaznymi dla skóry, zapewniająca głębokie odżywienie Naturalny wosk pszczeli pomaga nawilżać oraz chronić usta i skórę

12760 Regenerujący balsam Tender Care 10,5 ml 1141,90/l

Z witaminą E: ochrona antyoksydacyjna przed szkodliwym działaniem wolnych rodników

21,00

11,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99

139


KUP 1 SASZETKĘ ZA

6,99

KUP 2 DOWOLNE ZA

4,99 KAŻDA

55% ZNIŻKI

PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH! Odkryj soczyste, nasycone organicznymi ekstraktami smakołyki do włosów Love Nature. Mały rozmiar, duża naturalna pielęgnacja i świetne efekty.

WYBIERZ SWÓJ NATURALNY, SOCZYSTY PRZYSMAK!

a

b

OSTATNI RAZ W KATALOGU a 43253 Oczyszczający scrub do skóry głowy Love Nature z węglem i organiczną miętą 20 ml 349,50/l

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 5,99

b 43661 Wzmacniająca maska do włosów Love Nature z organicznym bananem 30 ml 233,00/l

c

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

d

c 41312 Regenerująca maska do włosów Love Nature z organiczną papają 30 ml 233,00/l

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

d 43154 Odżywcza maska do włosów Love Nature z organicznym awokado 30 ml 233,00/l

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 5,99

140


SECTION NAME PROSTA PIELĘGNACJA

KUP 1 MYDŁO ZA JEDYNE

6,99

a

KUP 2 DOWOLNE ZA

4,99 KAŻDE

Soczysta jagoda, mięta i malina, puszysta pianka czy czarna porzeczka i fiołek? Wybierz mydło, które odpowiada twojemu nastrojowi i ciesz się delikatnym oczyszczaniem zapewniającym skórze świeżość i komfort.

b

a 41277 Złuszczające mydło Love Nature z organiczną miętą i maliną 75 g 93,20/kg

c

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 5,99

b 41099 Mydło Berry Merry 75 g 93,20/kg

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU

d

c 46974 Mydło Treasured Moments 75 g 93,20/kg

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 5,99

d 47204 Mydło Spring Song 75 g 93,20/kg

12,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 7,99

141


KUP 1 KREM DO RĄK ZA

11,99

KUP 2 DOWOLNE ZE STR. 142-143 ZA

6,99 KAŻDY

60% ZNIŻKI

PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH! Wybierz swój ulubiony zapach - kwiatowy, owocowy lub świeży - i zapewnij dłoniom odżywcze nawilżenie, miękkość i codzienną pielęgnację.

b

c a

OSTATNI RAZ W KATALOGU

EDYCJA LIMITOWANA

EDYCJA LIMITOWANA

a 47203 Krem do rąk Spring Song 75 ml 159,87/l

b 46627 Krem do rąk Starlit Sky 75 ml 159,87/l

c 45879 Krem do rąk Happy Holidays 75 ml 159,87/l

18,00

18,00

18,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99

142

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 18,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99


60% ZNIŻKI

PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH!

SECTION NAME PROSTA PIELĘGNACJA

KUP 1 KREM DO RĄK ZA

11,99

KUP 2 DOWOLNE ZE STR. 142-143 ZA

6,99 KAŻDY

e

f d

d 41338 Odżywczy krem do rąk Love Nature z organicznym olejem kokosowym 75 ml 159,87/l

e 44280 Pielęgnujący krem do rąk Love Nature z organicznym olejkiem z awokado 75 ml 159,87/l

f 47202 Ochronny krem do rąk i paznokci Love Nature z organiczną marakują 75 ml 159,87/l

18,00

18,00

18,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 11,99

143


60% ZNIŻKI

KUP 1 ŻEL POD PRYSZNIC ZA

9,99

PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH!

KUP 2 DOWOLNE ZE STR. 144-145 ZA

7,99

Rozpocznij dzień prysznicem radości! Wybierz swój ulubiony żel pod prysznic i delektuj się cudownie pachnącą czystością.

KAŻDY

FORMUŁA Z NATURALNYMI, ORGANICZNYMI EKSTRAKTAMI b a 47193 Żel pod prysznic Simple Joys Love Nature z organiczną truskawką 250 ml 39,96/l

20,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

OSTATNI RAZ W KATALOGU b 47009 Żel pod prysznic Simple Joys Love Nature z organicznym aloesem 250 ml 39,96/l

20,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

c 47010 Żel pod prysznic Simple Joys Love Nature z organicznym ananasem 250 ml 39,96/l

20,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 9,99

144

c a


PRZY ZAKUPIE 2 DOWOLNYCH!

9,99

KUP 2 DOWOLNE ZE STR. 144-145 ZA

7,99 KAŻDY

Świetlisty, radosny zapach z nutami czarnej porzeczki i fiołka

OSTATNI RAZ W KATALOGU  47205 Żel pod prysznic Spring Song 250 ml 39,96/l

23,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 14,99

145

SECTION NAME PROSTA PIELĘGNACJA

60% ZNIŻKI

KUP 1 ŻEL POD PRYSZNIC ZA


W CENTRUM UWAGI SUPEROFERTA

45% taniej

Krem Diamond Cellular za jedyne

59,99

47686 Rozjaśniający krem przeciwstarzeniowy Diamond Cellular 50 ml 1199,80/l Kod próbki 48958.

115,00

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 57,99

146


Kompleksowe działanie anti-ageing: miękka, elastyczna i promienna cera Zawiera luksusowy ekstrakt z diamentów i białych trufli oraz kompleks Cellular Booster.

Uwielbiany przez miliony, stworzony dla ciebie Logo IKONA wskazuje, że produkt(y) spełnia(ją) kryteria naszych najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się produktów.

147


NAJLEPSZA

CENA ROKU

Marzenie i romantyzm ORIENTALNO-WANILIOWO -OWOCOWY Bardzo wysoka koncentracja zapachu białe truskawki , białe kwiaty , biała czekolada

42815 Woda perfumowana Love Potion Secrets 50 ml 1099,80/l Kod próbki 31494.

131,00

54,99

Najniższa cena produktu w ostatnich 30 dniach 131,00

PL

kod: 153943.1

Copyright ©2026 Oriflame Cosmetics AG ORIFLAME POLAND Sp. z o. o. ul. Prosta 51, 00-838 Warszawa www.oriflame.pl

CZEŚĆ! CZATUJ Z NAMI PRZEZ CHATBOT NA ORIFLAME.PL


Aldi – Przejdź do promocji >>>

Auchan – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>

E.Leclerc – Przejdź do promocji >>>

Intermarche – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Lidl – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
oriflame190826 by iUlotka.pl - Issuu