Skip to main content

Netto gazetka od 25.01 do 31.01.2024

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 25.01 DO ŚRODY 31.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

% DYSKONTOWE ASY

28.01 NIEDZIELA HANDLOWA – SKLEPY OTWARTE

% 99 4 9

19*

45% TANIEJ Mandarynka

99

1499* 33% TANIEJ

od 25.01 do 28.01.2024

Papryka czerwona

luz 1 kg

10

9

* cena regularna z dnia: 15.01.2024

luz 1 kg

2

99

18 40% TANIEJ 35*

od 25.01 do 28.01.2024

Kaczka Pekin

69

Mleko UHT 2,0% Łaciate 1l

tuszka 1 kg

WSZYSTKIE PIELUCHY I PIELUCHOMAJTKI

30% TANIEJ


2

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI

2 zł Margaryna Złocista Babeczka 250 g 8,00/1 kg

5 zł

2 zł Milk Burger ETi

(różne rodzaje) 35 g 57,14/1 kg

5 zł Pierogi Twoje Bistro

Pomarańcza siatka 1 kg

> z nadzieniem o smaku serowo jagodowym > z mięsem > ruskie > z kapustą i grzybami 400 g 12,50/1 kg

5 zł

5 zł

Ser Tasty Cheese

Salami dojrzewające delikatesowe Mistrz Rohus

(różne rodzaje) plastry 200 g 25,00/1 kg

NISKIE CENY

plastry 100 g 50,00/1 kg

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


3

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI

2 zł

5 zł

Szynka Agrico

Brzoskwinie połówki Harvest Best

(różne rodzaje) 110 g 18,18/1 kg

5 zł Ogórki kiszone Tradycyjny Smak 845 g/405 g 12,35/1 kg

Zmywaki kuchenne Shine

10 szt., 1 opak. 0,20/1 szt.

2 zł

820 g/470 g 10,64/1 kg

1 zł Sok 100% Tymbark

(różne rodzaje) 200 ml 5,00/1 l

5 zł Ściereczki nawilżane Rapid Clean

(różne rodzaje) 60 szt., 1 opak. 0,08/1 szt.

NISKIE CENY

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


4

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

399 Marchew luz 1 kg

2 1l

luz 1 kg

Banan luz 1 kg

99

Mleko świeże 2,0% Miletto

Cytryna

699

3

19

Mleko świeże 3,2% Miletto 1l

8

99

2

66

Pasztetowa firmowa Stół Sołtysa 300 g 8,87/1 kg


5

ASY

PIĄTEK–NIEDZIELA

DYSKONTOWE

DNIA

26.01–28.01 ** cena regularna z dnia: 15.01.2024

Schab wieprzowy Sztuka Mięsa 1 kg

8

99

SUPERCENA

14

99

21 90**

31% TANIEJ

4

Chipsy Lay’s

> Strong chilli i limonka > zielona cebulka > papryka 250 g 35,96/1 kg

99

Koncentrat pomidorowy Pudliszki 240 g 20,79/1 kg

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 3 SZT.

3

99

1999

525

24% TANIEJ*

Miód wielokwiatowy nektarowy

Piwo Budweiser Budvar Original

1,3 kg 15,38/1 kg

butelka bezzwrotna 500 ml

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 3 szt. 3,99/1 szt. (7,98/1 l) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,25

1,3 kg


6

25.01 do środy 18.03.2024 31.01.2024 Od czwartku 13.03

499

1099**

54% TANIEJ

Taka świeżość ma sens

Ogórek gruntowy luz 1 kg

** cena regularna z dnia: 15.01.2024

399

599

27% TANIEJ

34% TANIEJ

5

919**

49**

Mieszanka sałat

Pomidor daktylowy Vanity

> mix & chill > mix & eat 180 g, 1 opak. 22,17/1 kg

250 g, 1 opak. 23,96/1 kg

6

99

999**

30% TANIEJ

1+1 Marakuja

Cena regularna: 1,99 za 1 szt.

1+1 Limonka

Cena regularna: 1,95 za 1 szt.

Pomelo luz 1 kg

* Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię naszych sklepów dla niektórych z nich ta liczba może być inna.


7

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

1099

1499

czas

26% TANIEJ Pstrąg łososiowy w galarecie Pomorski Targ Rybny PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

209 2

49

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

16% TANIEJ Makrela wędzona Corsarro

599

20% TANIEJ

18% TANIEJ

7

49

(różne rodzaje) 200 g 29,95/1 kg

Śledź z czarnuszką Mirko* 200 g 39,95/1 kg

599

Śledzie od Serca Contimax

100 g 20,90/1 kg

(różne rodzaje) 300 g 36,63/1 kg

7 35

Filety śledziowe w sosie śmietanowym Corsarro 300 g 19,97/1 kg

7 99 ,

SUPERCENA

699

1399

1679

8 22% TANIEJ

16% TANIEJ

Filety ze śledzia a’la matjas Corsarro

Filety śledziowe kołobrzeskie Fisher King

99

800 g/400 g 17,48/1 kg

800 g/540 g 25,91/1 kg

GOSPODARSTWO RYBACKIE

9

99

,

SUPERCENA

ZAWÓLCZE

Sushi noriaki Sushi 4You 230 g 43,43/1 kg

Karp BIO Ryby z Serca Natury Zawólcze płat 100 g 54,90/1 kg

549

699

21% TANIEJ


8

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

599

599

SUPERCENA

SUPERCENA

Ser Kasztelan Sierpc*

Ser Rycki tarty mix Ryki*

(różne rodzaje) plastry 135 g 44,37/1 kg

8

99

1099

150 g 39,93/1 kg

9

99

11 99

18% TANIEJ

16% TANIEJ

Ser Emmentaler Senator Mlekpol*

Ser Rycki Koneser Ryki*

599

699

SUPERCENA

SUPERCENA

Salami wieprzowe stile siciliano Krakus*

Schab harnasia pieczony Szubryt*

250 g 35,96/1 kg

11

99

SUPERCENA Parówki XXL z szynki Krakus* 440 g 27,25/1 kg

* produkt dostępny w wybranych sklepach

plastry 80 g 74,88/1 kg

plastry 300 g 33,30/1 kg

plastry 80 g 87,38/1 kg

16

99

SUPERCENA

Ser topiony Cheddar Lactima* plastry 600 g 28,32/1 kg

600 g


Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

1+1 GRATIS

9

399 SUPERCENA Śmietanka 30% Primo Zott* 200 g 19,95/1 kg

Cena regularna: 11,99 za 1 szt. 1l

449 SUPERCENA Serek puszysty Twój Smak Piątnica* (różne rodzaje) 150 g 29,93/1 kg

499

1699

SUPERCENA

SUPERCENA

Actimel truskawkowy* 12 × 100 ml 14,16/1 l

Shake proteinowy PROfeel Valio*

> o smaku lodów truskawkowych > o smaku czekoladowym 250 ml 19,96/1 l

5

99

SUPERCENA

599

699

SUPERCENA

SUPERCENA

Zapiekanka margherita extra looong SmakMAK*

Sałatka z wędliną i jajkiem Dega*

260 g

500 g 13,98/1 kg

Hummus 23,04/1 kg BIO paprykowy Perla* 175 g 34,23/1 kg

999

999

SUPERCENA

SUPERCENA

Nuggetsy w tempurze Morliny*

Bapao z kurczakiem i warzywami SmakMAK*

300 g 33,30/1 kg

440 g 22,70/1 kg

* produkt dostępny w wybranych sklepach

Napój owsiany Oatly Barista Edition*


10

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

3

3

49

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Łomża Pils

Piwo Perła Export butelka bezzwrotna 330 ml 12,09/1 l

butelka bezzwrotna 330 ml 10,58/1 l

3

4

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Karmi 0,0%

Piwo Tup Strong puszka 500 ml 8,98/1 l

> Mrożona Kawa > Żurawina butelka bezzwrotna 400 ml 9,98/1 l

7

49

26

49

34

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Guinness Draught

Piwo Lech Premium puszka 8 × 500 ml 6+2 GRATIS 6,59/1 l

puszka 440 ml 17,02/1 l

2

99

5

49

SUPERCENA

SUPERCENA

Woda niegazowana Veroni Frutti

Sok Cappy

> o smaku jabłkowym > o smaku cytrynowym > o smaku truskawkowym 1,5 l; 1,99/1 l

> jabłkowy > pomarańczowy > multiwitamina 1l


Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

999

1599

1699

33% TANIEJ

SUPERCENA

SUPERCENA

Mydło w płynie Careline

Wellaflex Wella

1499

(różne rodzaje) 500 ml 19,98/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99

Wellaflex Wella

> lakier do włosów Power Hold 250 ml; 63,96/1 l > pianka do włosów Sensitive 200 ml; 79,95/1 l

> spray do włosów Curls & Waves > żel w sprayu do włosów Instant Volume Boost 150 ml; 113,27/1 l

1349

17 99

1499

25% TANIEJ

31% TANIEJ

Zawieszka do WC Bref De Luxe

Cillit Bang Power Cleaner

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 17,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,99

(różne rodzaje) 2 × 50 g; 134,90/1 kg

21 99

(różne rodzaje) 750 ml; 19,99/1 l

3999

4999

4499

20% TANIEJ

15% TANIEJ

Płyn do prania Woolite Keratin

Persil

(różne rodzaje) 3,6 l 11,11/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 49,99

52 99

(różne rodzaje) > kapsułki do prania Discs 4 w 1 28 szt., 1 opak.; 1,61/1 szt. > kapsułki do prania Power Caps 33 szt., 1 opak.; 1,36/1 szt. > proszek do prania 2,52 kg; 17,85/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 52,99

20% TANIEJ

WSZYSTKIE PRODUKTY

1099

12 99

1399

15% TANIEJ

12% TANIEJ

Naturalna karma sucha dla psów mini Pupil

Żwirek drewniany dla kota Kiciuś

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 15,99

830 g; 13,24/1 kg

1599

5 l; 2,80/1 l

11


12

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

119

2 99

SUPERCENA

SUPERCENA

Baton zbożowy Bakalland Akademia Pana Kleksa

Donut z nadzieniem truskawkowym 71 g 42,11/1 kg

(różne rodzaje) 25 g; 47,60/1 kg

2 99

399

SUPERCENA

SUPERCENA

Napój gazowany Original Fun Akademia Pana Kleksa

Mus 100% Drugie Śniadanie Dawtona Akademia Pana Kleksa

> o smaku truskawek > o smaku cytrusów 250 ml; 11,96/1 l

(różne rodzaje) 180 g; 22,17/1 kg

599

899

SUPERCENA

SUPERCENA

Płatki śniadaniowe Bakalland Akademia Pana Kleksa > kremo pufki > choco piegi > miodo kręgi > chrupo płatki 200–250 g 23,96–29,95/1 kg

Napój gazowany Partino Akademia Pana Kleksa

> o smaku truskawkowym > o smaku malinowym > o smaku brzoskwiniowym 750 ml; 11,99/1 l

100 SUPERCENA Wafel Grześki Goplana (różne rodzaje) 36 g 27,78/1 kg

699

499

SUPERCENA

16% TANIEJ

Żelki Haribo

Makaron dla dzieci Melissa

(różne rodzaje) 160–175 g 39,94–43,69/1 kg

599

(różne rodzaje) 500 g; 9,98/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,99


13

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

KO, CO NAJLEPS ZYST ZE S W

2 59

349

199

13% TANIEJ

12% TANIEJ

SUPERCENA

Napój HiPP BIO

Mus owocowy BoboVita

Lizak o smaku malinowym Cholinex

2

99

(różne rodzaje) 200 ml; 12,95/1 l

3

99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2,99

(różne rodzaje) 80 g; 43,63/1 kg

2 99

399

549

1099

25% TANIEJ

20% TANIEJ

16% TANIEJ

26% TANIEJ

Deserek owoce tropikalne z tapioką Gerber

Mus Kubuś BIO

Chrupki pszenno-owsiane Gerber

> marchewka, pomarańcza > pomidor, marchewka 7 g; 427,14/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,99

4

99

Chrupeczki kukurydziane BIO BoboVita > bananowe > marchewkowe 20 g; 199,50/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,99

1 szt.

6

59

190 g; 28,89/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,59

1499

4 × 100 g 27,48/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99

41 +

WYBRANE MUSY

KUP 5 PRODUKTÓW, A NAJTAŃSZY OTRZYMASZ GRATIS

MIKSUJ DOWOLNIE

GRATIS

399

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,99


14

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

399

7 49

SUPERCENA

16% TANIEJ

Mydełko hipoalergiczne dla dzieci Bebi

Mydło w płynie Palmolive Aquarium

899

> zapas 500 ml; 14,98/1 l > z pompką 300 ml; 24,97/1 l

100 g 39,90/1 kg

899

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,99

1099

1399

9

99

21% TANIEJ

10% TANIEJ

Szampon do włosów Schauma Kids Schwarzkopf

Oliwka dla dzieci Johnson’s 200 ml; 44,95/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 9,99

(różne rodzaje) 400 ml; 27,48/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 13,99

12 99

12 99

13% TANIEJ

13% TANIEJ

Bąbelkowy płyn 2 w 1 do kąpieli i mycia ciała Johnson’s

Żel pod prysznic o zapachu gruszki Bambino

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99

14

1499

99

400 ml; 32,48/1 l

500 ml; 25,98/1 l

12

99 19

99

12

99

1599

35% TANIEJ

18% TANIEJ

Kajko i Kokosz 4Organic

Kule do kąpieli dla dzieci BI-ES

> naturalny płyn do kąpieli (różne rodzaje) 500 ml; 25,98/1 l > naturalny szampon i żel 2 w 1 300 ml; 43,30/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,99

(różne rodzaje) 6 szt., 1 opak. 2,17/1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 15,99


15

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

13

99

SUPERCENA Podkłady jednorazowe dla dzieci Pure & Soft Kindii 10 szt., 1 opak. 1,40/1 szt.

2

5

99

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Patyczki dla niemowląt i dzieci Cleanic Baby ECO

Płatki dla niemowląt i dzieci Cleanic Baby ECO

7 99

959

60 szt., 1 opak. 0,05/1 szt.

60 szt., 1 opak. 0,10/1 szt.

9

11 99

99

20% TANIEJ

20% TANIEJ

Colgate

Zestaw Martinelia

> szczoteczka do zębów dla dzieci 3-5 lat 2 szt., 1 opak.; 4,00/1 szt. > pasta do zębów dla dzieci 7-12 lat 50 ml; 159,80/1 l

(różne rodzaje) 1 zestaw

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 11,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 9,99

5

49

10

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Papier toaletowy nawilżany dla dzieci Bella Happy

Krem przeciw odparzeniom emolientowy Bella Happy Sensitive

42 szt., 1 opak. 0,13/1 szt.

75 ml; 146,53/1 l

15

99

SUPERCENA Żel do mycia ciała i włosów emolientowy Bella Happy Sensitive 400 ml; 39,98/1 l


12 16

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

WYBRANE PRODUKTY

DO 20% TANIEJ


32

17

HIT MIESIĄCA 2

49

SUPERCENA Cukierki

(różne rodzaje) luz 100 g 24,90/1 kg

6

99

SUPERCENA Płyn do mycia naczyń Ludwik

(różne rodzaje) 1,35 kg 5,18/1 kg

1,35 kg

CO MIESIĄC NOWA, WYJĄTKOWA OFERTA Oferta obowiązuje od 28.12.2023 do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.


OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK


TEMAT TYGODNIA

WYBRANE ARTYKUŁY SZKOLNE DO 50% TANIEJ! ARTYKUŁY SZKOLNE GRY I ZABAWKI BIELIZNA MAŁE AGD

OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 25.01

DO ŚRODY 31.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


INSPIRACJE TYGODNIA

OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 25.01 DO ŚRODY 31.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

5.-

5.-

Kołozeszyt A6 (różne wzory) > 80 kartek 1 szt.

Teczka z gumką A4 (różne wzory) 1 szt.

8.-

Zeszyt A4

(różne wzory) > 60 kartek 1 szt.

14.-

WYBRANE ARTYKUŁY SZKOLNE

DO

Kołozeszyt B5 (różne wzory) > 100 kartek 1 szt.

50% TANIEJ!* OFERTA WAŻNA OD 11.01.2024 DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

* Uprzejmie informujemy, iż dostępność tych produktów może być ograniczona. Promocje nie łączą się.


17 3

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024 AKCESORIA DO SEGREGATORÓW (różne rodzaje)

9.1 opak.

10 szt.

5 szt.

50 szt.

> Przekładki 1 opak.

> Koszulki na dokumenty 1 opak.

> Skoroszyty wpinane miękkie 1 opak.

19.Teczka A4 Strigo

(różne kolory) 1 szt.

5.25.-

Długopis ścieralny

(różne kolory) 1 szt.

Kołozeszyt Pukka B5 (różne wzory) > 100 kartek 1 szt.

dostępne kolory

29.-

Kołozeszyt Pukka A4 (różne wzory) > 100 kartek 1 szt.


18 4

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

WYJĄTKOWE ZABAWKI! > Klocki COGO (różne wzory) 1 opak.

kompatybilne z LEGO

wiek 6+

> Gra karciana

(różne rodzaje) 1 opak.

> Gra karciana Piotruś

wiek 4+

(różne wzory) 1 opak.

wiek 4+

KAŻDY PRODUKT

> Karty do gry

5.-

(2 kolory) 1 opak.

1 opak.

> Gra magnetyczna

składane pudełko

> Szachy > Warcaby > Kółko i krzyżyk > Chińczyk 1 opak.

MAŁY ROZMIAR IDEALNY PODCZAS PODRÓŻY

wiek 3+

wiek 3+

wiek 3+

wiek 5+

magnetyczne elementy


19 5

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

19.-

Figurka Kindi Kids Minis

(różne rodzaje) 1 szt.

wiek 3+

> Puzzle

(różne wzory) 1 opak.

3x49 elem.

PUZZLE

wiek 5+

(różne rodzaje)

39.-

> Puzzle 3D Pokémon

wym. ø 7,7 × 9,5 cm 1 opak. 57 elem.

1 opak.

> Puzzle Minecraft XXL 1 opak.

300 elem.

wiek 6+

wiek 9+


20 6

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

2 pary w komplecie

12-.

WYRAŹ

SWÓJ STYL

,

Skarpety dziecięce

2 pary

(różne wzory) rozm. 25-28, 33-35 1 kpl.

w komplecie

15-.

2 pary

14-.

w komplecie

,

,

Skarpety męskie (różne wzory) rozm. 40-42, 43-45 1 kpl.

> Typu hipster 1 kpl.

Skarpety damskie (różne wzory) rozm. 36-38, 39-41 1 kpl.

dostępne wzory

MAJTKI DAMSKIE

(różne rodzaje)

19.1 kpl.

3 pary w komplecie

3 pary w komplecie

> Figi

1 kpl.

dostępne wzory


21 7

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

45-.

drugi rodzaj

,

Lampka nocna (2 rodzaje) > z miękkiej gumy 1 kpl.

w zestawie pilot zmiana kolorów za pomocą dotyku

zasięg do 80 m 2×AA

brak w zestawie

1×23A

9.-

bateria w zestawie

migająca dioda LED

Atrapa kamery monitorującej

wym. 11,6 × 11,6 × 8 cm > montaż sufitowy 1 szt.

2×AA

brak w zestawie

19.-

29.-

wym. 21,2 × 8 × 18 cm > w zestawie śruby do montażu 1 kpl.

brak w zestawie

wym. 10 × 7,5 × 3 cm 1 kpl.

różne sygnały dźwiękowe do wyboru

łatwy montaż

Atrapa kamery monitorującej

2×AA

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi z kolorową diodą

360°

regulacja 360°

migająca dioda LED


22 8

Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

DOMOWI POMOCNICY NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI!

99.-

DO WSZYSTKICH RODZAJÓW TKANIN I UBRAŃ

1,9 m

dł. przewodu ok. 1,9 m

Ręczna parownica do ubrań Kleeneze 1 kpl.

1100 W

10 min

w zestawie szczotka do ubrań i usuwania kłaczków oraz pojemnik do nalewania wody

do 10 minut nieprzerwanego podawania pary

180 ml gotowa do użycia już po 30 sekundach

pojemność pojemnika na wodę

zabija bakterie i neutralizuje zapachy

119.-

2600 W

Bezprzewodowe żelazko parowe 2 w 1 Kleeneze

230 ml pojemność pojemnika na wodę

silny strumień pary 140 g/min

1 kpl.

zapobiega kapaniu CERAMICZNA STOPA NIE PRZYWIERA I DOSKONALE PROWADZI SIĘ PO MATERIALE

360° obrotowa podstawa 1,9 m

dł. przewodu podstawy ok. 1,9 m


Od czwartku 25.01 do środy 31.01.2024

9 23

5m

dł. przewodu 5m

119.Odkurzacz pionowy 2 w 1 Kleeneze

600 W

zmywalny filtr HEPA

1 kpl.

odkurzacz ręczny

w zestawie głowica odkurzacza, ssawka szczelinowa i szczotka

DO UŻYTKU JAKO URZĄDZENIE PIONOWE LUB RĘCZNE ODPOWIEDNIE DO RÓŻNYCH POWIERZCHNI

głowica odkurzacza odpowiednia do wszystkich typów podłóg

uniwersalne rozwiązanie do sprzątania

99,9%

czyści i zabija 99,9% bakterii

1l pojemność zbiornika na kurz

1699

2299

26% TANIEJ

4l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 22,99

Płyn zimowy do spryskiwaczy > lejek w zestawie 1 szt.

-22°C

Oferta handlowa na tydzień 4/24. Ważna od 25.01.2024 do 31.01.2024 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Zapraszamy do Netto! Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. Sępoleńskiej 24b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, ul. Dworcowej 24a w Łaziskach Górnych, ul. Targowej 1 w Strykowie, ul. Sienkiewicza 2a w Czarnej Białostockiej, ul. Wrocławskiej 2a w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Konstytucji 3 Maja 7 w Mińsku Mazowieckim, ul. Zawadzkiego 12 w Dzierzgoniu, ul. Lutosławskiego 2 w Darłowie, ul. Kościuszki 37 w Rogoźnie, ul. Lipowej 52 w Sokołowie Podlaskim, ul. 11 Listopada 5a w Łodzi, pl. Wolności 1 we Włoszczowie, ul. Sprzymierzeńców 20 w Ustce i ul. Lipowej 6a w Myśliborzu różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto gazetka od 25.01 do 31.01.2024 by iUlotka.pl - Issuu