Skip to main content

Netto gazetka od 24.01 do 30.01.2022

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD 24.0 1 DO 3 0.0 1 . 2 0 2 2 LUB DO W YCZERPANIA ZAPASÓW

30.01 NIEDZIELA HANDLOWA - SKLEPY OTWARTE * Cena z dnia 14.01.2022

14,99*

8,99

Pomidor malinowy

Łopatka wieprzowa

40% TANIEJ

luz 1 kg

15,99

1 kg Cena promocyjna do 6 kg Do wyczerpania zapasów

7,99

50% TANIEJ

DYSKONTOWE

ASY

TYGODNIA

Szynka konserwowa Sokołów 455 g 21,95/1 kg

9,99 SUPERCENA

PRAWDOPODOBNIE

W POLSCE

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

Piwo Żubr

DRUGI 4-P AK puszka, 500 ml 48% TANIE Przy zakupie J *dwóch 4-paków 4,38/1 l

Przy zakupie 1 szt. 5,78/1 l

2,89

2,19*

CENA ZA 1 PUSZKĘ PRZY ZAKUPIE DWÓCH 4-PAKÓW


2

24.01–30.01.2022

24% TANIEJ

Mleko Łowickie 3,2% z witaminą D Łowicz 1l * Przy zakupie 4 szt.

3,29

2,49

*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 4 SZT.

Kawa mielona Mocca Fix Gold Woseba 500 g 29,98/1 kg

14,99 SUPERCENA

DYSKONTOWE

ASY

Ogórki konserwowe Tradycyjny Smak 870 g/450 g 7,75/1 kg

TYGODNIA

4,49

3,49

22% TANIEJ

Papier toaletowy Mola

16 rolek, 1 opak. 0,87/1 rolka

13,99 SUPERCENA


23.08–29.08 2021

WTOREK 25.01

ŚRODA 26.01

DRUG PRODUKI T 42% TANIE J

25% TANIEJ

Karma dla kota Kiciuś (różne rodzaje) 415 g

* Przy zakupie 10 szt. 3,59/1 kg Przy zakupie 1 szt. 4,79/1 kg

1,99

1,49

*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 10 SZT.

Masło Polskie ekstra Mlekovita 200 g

* Przy zakupie 2 szt. 27,45/1 kg Przy zakupie 1 szt. 34,95/1 kg

Cena promocyjna do 6 szt.

6,99

5,49*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

DYSKONTOWE

ASY

DNIA Oranżada Hellena

(różne rodzaje) 1,25 l 2,39/1 l

3,99

2,99

25% TANIEJ Mąka pszenna luksusowa typ 550 Mamone 1 kg

* Przy zakupie 2 szt.

2,59

Łosoś patroszony z głową 100 g 29,90/1 kg

2,99 SUPERCENA

PIĄTEK 28.01

DRUG PRODUKI T 46% TANIE J

1,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

SOBOTA 29.01

!


4

24.01–30.01.2022

Taka świeżość ma sens.

2,99

Marchew

luz 1 kg * Cena z dnia 14.01.2022

SUPERCENA

4,99*

Rzodkiew biała luz 1 kg

3,99

20% TANIEJ

5,99*

3,99

Cebula czosnkowa

33% TANIEJ

500 g 7,98/1 kg

7,99*

Cebula szalotka luz 1 kg

5,99

25% TANIEJ

5,99

Dynia piżmowa luz 1 kg

SUPERCENA

Pomidor daktylowy RedStar Vanity 500 g 19,98/1 kg

24,99*

12,99*

9,99

23% TANIEJ

Imbir luz 1 kg

14,99 40%TANIEJ


24.01–30.01.2022

5

Ananas

luz 1 kg

4,99 SUPERCENA

Arbuz luz 1 kg

5,99 SUPERCENA

Prymula doniczka ø 10,5 cm wys. 15 cm 1 szt.

5,99* SUPERCENA

Ciemiernik biały

doniczka ø 12 cm wys. 25 cm 1 szt.

Krokus

(różne rodzaje) doniczka ø 10 cm wys. 15 cm 1 szt.

9,99* SUPERCENA

Starzec zwisający doniczka ø 9 cm wys. 15 cm 1 szt.

9,99*

9,99*

SUPERCENA

SUPERCENA

Skrzydłokwiat

doniczka ø 12 cm wys. 40 cm 1 szt.

doniczka ø 12 cm wys. 40 cm 1 szt.

* Do wyczerpania zapasów.

Hoja

12,99*

18,99*

SUPERCENA

SUPERCENA


6

24.01–30.01.2022

Mięso mielone wieprzowe ze schabu Sztuka Mięsa

400 g 19,12/1 kg

7,65 SUPERCENA

Żeberka wieprzowe Sztuka Mięsa paski 1 kg

17,99 SUPERCENA

Filet z piersi indyka Sztuka Mięsa 1 kg

24,99 SUPERCENA

Szynka wieprzowa kulka Sztuka Mięsa

1 kg

Nogi z kaczki Sztuka Mięsa 1 kg

19,99 SUPERCENA

24,90 SUPERCENA

Tatar wołowy Łuków

200 g 34,95/1 kg

6,99 SUPERCENA

Goleń wołowa z kością Sztuka Mięsa 1 kg

29,90 SUPERCENA


24.01–30.01.2022 DRUG PRODU I T 20% TANKIE J

Paluszki serowe Pik-Nik 80 g

* Przy zakupie 2 szt. 43,62/1 kg Przy zakupie 1 szt. 52,37/1 kg

DRUG PRODUKI T 33% TANIE J

* Przy zakupie 2 szt. 44,90/1 kg Przy zakupie 1 szt. 49,90/1 kg

4,19

4,99

3,49*

4,49*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Pizza Perfetto dla Netto

Parówki 100% mięsa Goodvalley

> cztery sery > pepperoni > z szynką i pieczarkami 400 g

210 g

* Przy zakupie 2 szt. 28,52/1 kg Przy zakupie 1 szt. 33,28/1 kg

6,99

DRUG PRODUKI T 19% TANIE J

5,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

9,99

9.-*

DRUG PRODUKI T 36% TANIE J

(różne rodzaje) 150 g

* Przy zakupie 2 szt. 8,60/1 kg Przy zakupie 1 szt. 10,60/1 kg

1,59

1,29*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

20% TANIEJ

* Przy zakupie 2 szt. 22,50/1 kg Przy zakupie 1 szt. 24,97/1 kg

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Kaszka manna Paradiso

DRUG PRODU I 37% TANKIET J

Szynka eksportowa z piersi kurczaka Krakus 100 g

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

DRUG PRODUKI T 28% TANIE J

7

DRUG PRODUKI T 24% TANIE J

Milka Choco Snack 32 g

* Przy zakupie 2 szt. 55,93/1 kg Przy zakupie 1 szt. 68,43/1 kg

2,19

1,79*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Buraczek gotowany Przysmaki Gospody 500 g

* Przy zakupie 2 szt. 7,00/1 kg Przy zakupie 1 szt. 7,98/1 kg

Jogurt owocowy Mlekpol (różne rodzaje) 150 g

* Przy zakupie 4 szt. 5,26/1 kg Przy zakupie 1 szt. 6,60/1 kg

0,99

3,99

0,79*

3,50*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 4 SZT.

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.


8

24.01–30.01.2022 Śmietana 18% Łaciata

Jogurt pitny Skyr Piątnica

330 g 9,09/1 kg

330 ml 9,09/1 l

3,59

3,39

3.-

3.-

11% TANIEJ

16% TANIEJ

2,39

Serek wiejski Piątnica 200 g 10,00/1 kg

2.-

16% TANIEJ

Puszysty serek górski Sobik (różne rodzaje) 150 g 20,00/1 kg

3,49

3.-

14% TANIEJ

6,99

Serek waniliowy Danio 4 × 140 g 10,71/1 kg

Ser Camembert President

(różne rodzaje) 120 g 33,33/1 kg

6.-

14% TANIEJ

4,49

4.-

10% TANIEJ

Ser Mlekovita > Gouda > Tylżycki plastry 1 kg

Masło Ekstra kremowe Lumiko 200 g 40,00/1 kg

21,99

8,99

8.-

20.-

11% TANIEJ

9% TANIEJ

15,49

Optima Cardio

PRODUKT ODU

(różne rodzaje) 400 g 35,00/1 kg

14.-

9% TANIEJ

PRODUKT ODU PRODUKT ODU

8,19

6,99

Truskawki Harvest Best 400 g 15,00/1 kg

6.-

14% TANIEJ

Kartacze z mięsem Anita 750 g 9,33/1 kg

7.-

14% TANIEJ

7,99

Churros Aviko

300 g 23,33/1 kg

7.-

12% TANIEJ


24.01–30.01.2022 Szynka prosciutto crudo Bell

Szynka szwarcwaldzka Bell

plastry 65 g 92,30/1 kg

plastry 100 g 50,00/1 kg

5,99

9

Frankfurterki surowe Bergio 270 g 25,92/1 kg

6,99

7,99

5.-

6.-

7.-

16% TANIEJ

14% TANIEJ

12% TANIEJ Łosoś atlantycki wędzony na gorąco Port Netto

Szynka ciemnowędzona Morliny

Szynka eksportowa Krakus

plastry 250 g 28,00/1 kg

plastry 120 g 33,33/1 kg

(różne rodzaje) 125 g 80,00/1 kg

8,99

4,99

4.-

7.-

19% TANIEJ

22% TANIEJ

11,99

10.PRODUKT DOSTĘPNY

16% TANIEJ

W WYBRANYCH SKLEPACH

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Parówki z szynki Krakus

Kiełbasa z gęsiną 270 g 25,92/1 kg

200 g 20,00/1 kg

4,99

4.-

7.-

19% TANIEJ

22% TANIEJ

Filety śledziowe w sosie Lisner

(różne rodzaje) 280 g 21,42/1 kg

8,99

7,49

6.-

19% TANIEJ

Flaczki w rosole Tradycyjny Smak > wołowe > wieprzowe 900 g 7,77/1 kg

8,49

7.-

17% TANIEJ

9,99

Jaja od kury zielononóżki 10 szt., 1 opak. 0,80/1 szt.

8.-

19% TANIEJ

PRODUKT ODU

Gotowe danie chińskie Hortex 450 g 17,77/1 kg

Zupa Hortex

> pieczarkowa > królewska > jesienno-zimowa 450 g 11,11/1 kg

5,99

9,99

5.-

16% TANIEJ

8.PRODUKT ODU

19% TANIEJ


10

24.01–30.01.2022

Pasztet Profi

> firmowy > firmowy z pomidorami 160 g 12,50/1 kg

2.SUPERCENA

Tuńczyk w kawałkach Vespucci > w oleju roślinnym > w sosie własnym 185 g 21,62/1 kg

4,99

4.-

19% TANIEJ

Filety w sosie pomidorowym Era ryb > ze śledzia > z makreli 300 g 16,66/1 kg

5.-

SUPERCENA Suszone pomidory z oliwkami w oleju Ole!

Zupy Świata JemyJemy Profi

305 ml 16,39/1 l

> grochowa z kiełbasą wieprzową > pomidorowa z kurczakiem i ryżem 450 g; 8,88/1 kg > węgierska gulaszowa 400 g; 10,00/1 kg

4.-

5.-

SUPERCENA

SUPERCENA

Dżem Łowicz (różne rodzaje) 280 g 10,71/1 kg

3,99

Szprot w sosie pomidorowym Graal

3.-

170 g 23,52/1 kg

24% TANIEJ Makaron domowy Goliard > niteczki > gniazda 400 g 7,50/1 kg

3,59

4.-

SUPERCENA

Fasola Jaś karłowy 500 g 10,00/1 kg

6,99

3.-

5.-

16% TANIEJ

28% TANIEJ

Oliwa z oliwek extra vergine Basso 500 ml 28,00/1 l

Babeczki Gellwe

(różne rodzaje) 238 g–300 g 20,00–25,21/1 kg

6.SUPERCENA

Miód wielokwiatowy nektarowy Bellafonde > kremowany > płynny 500 g 20,00/1 kg

11,99

17,99

10.-

14.-

16% TANIEJ

22% TANIEJ


24.01–30.01.2022

Pierniki z Sercem w czekoladzie Krakuski

Wafle ryżowe Lestello 110 g 18,18/1 kg

2,79

2.-

28% TANIEJ Ciasteczka zbożowe z musli Delisana 300 g 13,33/1 kg

4,89

300 g 23,33/1 kg

Ciastka Mafijne dr Gerard

(różne rodzaje) 216 g 13,88/1 kg

7,99

3,49

3.-

7.-

14% TANIEJ

12% TANIEJ Ciastka dr Gerard

Mieszanka ciastek kruchych

(różne rodzaje) 500 g; 650 g 18,00/1 kg; 13,84/1 kg

500 g 10,00/1 kg

5,49

10,99

4.-

5.-

9.-

18% TANIEJ

9% TANIEJ

18% TANIEJ

8,99

Kinder Chocolate 150 g 53,33/1 kg

11

8.-

Kinder Délice

11% TANIEJ

4 × 39 g 51,28/1 kg

8.SUPERCENA

Krówka mleczna Wolność 1 kg

Czekolada Milka

(różne rodzaje) 100 g 30,00/1 kg

3,99

12,99

3.-

10.-

24% TANIEJ

23% TANIEJ

12,99

Grześki Mini kakaowe w czekoladzie 20 × 20 g 30,00/1 kg

12.-

8% TANIEJ

Chipsy Lay’s

(różne rodzaje) 125 g–180 g 22,22–32,00/1 kg

Złote Misie Haribo > ananas > truskawka > pomarańcza 85 g 35,29/1 kg

3,49

4,99

3.-

4.-

14% TANIEJ

19% TANIEJ


12

24.01–30.01.2022

Kawa cappuccino Amora

(różne rodzaje) 100 g 20,00/1 kg

2,19

2.-

8% TANIEJ

Herbata ziołowa ekspresowa Bifix > pokrzywa > mięta 20 tb., 1 opak. 0,15/1 tb. > melisa 40 g 75,00/1 kg

3,99

4,09

3.-

DO 26% TANIEJ

Kolekcja herbat ekspresowych czarnych, rooibos i owocowo-ziołowej Astra 36 tb., 1 opak. 0,38/1 tb.

Herbata owocowo-ziołowa Adventure

14.-

SUPERCENA

Kawa rozpuszczalna Amora

(różne rodzaje) 20 tb., 1 opak. 0,15/1 tb.

(różne rodzaje) 100 g 100,00/1 kg

11,35

3,95

3.-

10.-

24% TANIEJ

11% TANIEJ

Musujące jabłko Bracia Sadownicy

(różne rodzaje) 275 ml 10,90/1 l

Napój Schweppes > Mojito > Tonic Zero > Citrus Mix > Russchian 1,35 l 2,96/1 l

3.-

4.-

SUPERCENA

SUPERCENA

Napój Nestea

> śliwka > pomarańcza z goździkiem 1,5 l 2,66/1 l

Sok pomarańczowy Kingsway 1,5 l 2,66/1 l

5,15

Hortex

> sok jabłkowy > sok pomarańczowy > nektar czarna porzeczka 2l 3,50/1 l

7.SUPERCENA

Oranżada Party 20% soku Hellena 750 ml 9,33/1 l

4.-

4.-

7.-

NETTONÓWKA

22% TANIEJ

SUPERCENA


24.01–30.01.2022 DRUG PRODU I 33% TANKIET J

Wegańskie plastry Violife > o smaku Gouda > Creamy Smoked > Original 100 g 69,90/1 kg

6,99 SUPERCENA

13

Wegański tłuszcz do smarowania o smaku awokado Naturale

5,99

4,99*

200 g * Przy zakupie 2 szt. 24,95/1 kg CENA ZA 1 SZT. Przy PRZY ZAKUPIE 2 SZT. zakupie 1 szt. 29,95/1 kg

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Serek bez laktozy Almette

(różne rodzaje) 150 g 26,66/1 kg

4,99

4.-

19% TANIEJ

4,99

4,49

Galaretki Fresh&Fruity 120 g 37,41/1 kg

12% TANIEJ

Wegańskie krówki Super Krówka

(różne rodzaje) 150 g 59,93/1 kg

9,99

8,99

10% TANIEJ

Ocet jabłkowy Bio Ekologiczne pesto GO EKO > z bazylią > z suszonymi pomidorami 90 g 44,44/1 kg

700 ml 14,28/1 l

4,49

4.-

10% TANIEJ

(różne rodzaje) 180 g; 190 g 22,22/1 kg; 21,05/1 kg

4.-

10.-

33% TANIEJ

28% TANIEJ

Erytrytol Vital food

Napój Alpro

250 g 40,00/1 kg

(różne rodzaje) 1l

7,99

11,85

7.-

10.-

12% TANIEJ

15% TANIEJ Kawa zbożowa Inka

Napój Alpro Barista (różne rodzaje) 1l

9,99

8.-

19% TANIEJ

BEZ CUKRU A SŁODKIE!

PRODUKTY EKOLOGICZNE

BO BIO TO JEST TO

13,99

5,99

Pasta warzywna Helcom

(różne rodzaje) 100 g 89,90/1 kg

10,29

12,35

8,99

DO 27% TANIEJ

BEZ LAKTOZY ZDROWIE ZE SMAKIEM

BEZ GLUTENU PO TWOJEMU

Ekologiczna kawa GO EKO > ziarnista > mielona 500 g 30,00/1 kg

WEGE DZIARSKO, BO JARSKO

19,99

15.-

24% TANIEJ

ZDROWA ALTERNATYWA ZAMIENNIE I PRZYJEMNE


14

24.01–30.01.2022

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

PRODUKT DOSTĘPNY

17% TANIEJ Piwo Natur niepasteryzowane puszka 500 ml 4,78/1 l

2,39 SUPERCENA

Piwo Carlsberg 0,0%

butelka bezzwrotna 500 ml 5,98/1 l

2,99 SUPERCENA

Piwo Johannes

butelka bezzwrotna 500 ml 7,98/1 l

Piwo Kasztelan niepasteryzowane

puszka 500 ml

* Przy zakupie 4-paka 5,58/1 l Przy zakupie 1 szt. 6,78/1 l

W WYBRANYCH SKLEPACH

Piwo Zlatý Pramen

butelka bezzwrotna 500 ml 5,98/1 l

3,39

2,79*

2,99

CENA ZA 1 PUSZKĘ PRZY ZAKUPIE 4-PAKA

SUPERCENA

Piwo Carlsberg Pilsner

Piwo Desperados

butelka bezzwrotna 500 ml 5,98/1 l

butelka bezzwrotna (różne rodzaje) 400 ml 9,97/1 l

3,39

2,99

3,99

11% TANIEJ

SUPERCENA

Piwo > Grand Imperial > Pszeniczniak

Piwo Jurand

> jasne > ciemne butelka bezzwrotna 500 ml 7,98/1 l

butelka bezzwrotna 500 ml 9,98/1 l

3,99

3,99

4,99

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Lwowskie 1715

butelka bezzwrotna 450 ml 8,86/1 l

3,99 SUPERCENA

Piwo Browar Kormoran > Radler gorzka pomarańcza > Irish Beer > Jasny Pilsner

butelka bezzwrotna, 500 ml 9,98/1 l

5,49

5,79

4,99

DO 13% TANIEJ


24.01–30.01.2022 Karma mokra dla kota Kiciuś (różne rodzaje) 100 g 12,50/1 kg

IL

A

1,25

KĄ CIK PUP

SUPERCENA

15

Karma mokra dla kota Whiskas (różne rodzaje) 100 g 17,90/1 kg

1,79 SUPERCENA

Przysmaki dla psa i kota Hilton

Mus z wołowiną PreVital 85 g 23,41/1 kg

Karma mokra dla psa Bobik

1,99

(różne rodzaje) 450 g 5,31/1 kg

SUPERCENA

2,79

2,39

14% TANIEJ

(różne rodzaje) 100 g 79,90/1 kg

7,99 SUPERCENA

Pedigree Dentastix

(różne rodzaje) 110 g; 128 g; 154 g 45,36/1 kg; 46,79/1 kg; 45,38/1 kg

5,59

OD

4,99

OD

DO 10% TANIEJ

Karma mokra dla psa w saszetkach Pedigree 1+1 za 50% 2 × 4 × 100 g 10,47/1 kg

8,38 SUPERCENA

Karma sucha dla psa Frolic > wołowina 2,8 kg 9,99/1 kg

MegaBox PreVital 24 × 100 g 8,32/1 kg

19,99

27,99

SUPERCENA

SUPERCENA

Karma sucha dla psa Competina (różne rodzaje) 1,5 kg 9,32/1 kg

15,99

13,99 12% TANIEJ

Karma sucha dla kota Perfect Fit 1+1 GRATIS 2 × 650 g; 2 × 750 g 12,30/1 kg; 10,66/1 kg

15,99 SUPERCENA


16

24.01–30.01.2022 Kubuś Baby > sok > sok & woda 300 ml 13,30/1 l

3,99 SUPERCENA

Kaszka ryżowa Nestlé

Tubka HiPPis HiPP > sport > smooth drink 120 ml 35,75/1 l

(różne rodzaje) 180 g 32,50/1 kg

Danie Bobovita

(różne rodzaje) 250 g 21,96/1 kg

4,79

4,29

6,50

5,85

5,49

10% TANIEJ

10% TANIEJ

SUPERCENA Mleko Nan OPTIpro Nestlé >2 >3 >4 800 g 49,98/1 kg

43,99

44,71

39,99

DO 10% TANIEJ

Pasta do zębów Colgate Total Junior 50 ml 159,80/1 l

7,99 SUPERCENA

13% TANIEJ

16

Lovela Baby

13

> płyn do płukania tkanin 2l 9,49/1 l > kapsułki żelowe do prania 12 szt., 1 opak. 1,58/1 szt. > płyn do prania 1,45 l 13,09/1 l > proszek do prania 1,3 kg 14,60/1 kg

18,99

33 12

SUPERCENA

Mydło w kostce Tibelly

100 g

* Przy zakupie 3 szt. 12,90/1 kg Przy zakupie 1 szt. 14,90/1 kg

1,49

1,29*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 3 SZT.

Chusteczki nawilżane Tibelly

(różne rodzaje) 80 szt., 1 opak. 0,04/1 szt.

4,99

3,99

20% TANIEJ


24.01–30.01.2022 Szczoteczka do zębów MaxWhite Colgate

Maszynki do golenia Gillette Blue II

> miękka > średnia 1+1; 1 opak. 3,99/1 szt.

7,99 SUPERCENA

17

14+6 szt., 1 opak. 1,49/1 szt.

Pasta do zębów Colgate Total (różne rodzaje) 75 ml 106,53/1 l

29,99

7,99

SUPERCENA

SUPERCENA

Szampon Head & Shoulders

Płyn do toalet Cillit Bang

Żel pod prysznic Old Spice

(różne rodzaje) 300 ml 39,96/1 l

(różne rodzaje) 750 ml 10,65/1 l

(różne rodzaje) 675 ml 23,68/1 l

7,99

11,99

15,99

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

Płyn do mycia naczyń Pur

Kostka do WC Bref Color Aktiv

Żel do toalet Bref

(różne rodzaje) 1,2 l 6,65/1 l

(różne rodzaje) 2 × 50 g 129,90/1 kg

(różne rodzaje) 700 ml 14,27/1 l

7,99

9,99

12,99

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

52

50 Persil

Płyn do płukania Lenor

(różne rodzaje) > żel do prania 2,5 l; 13,99/1 l > proszek do prania 3,38 kg; 10,35/1 kg > kapsułki do prania 28 szt.; 1 opak. 1,24/1 szt.

96

34,99

(różne rodzaje) 2905 ml 6,53/1 l

18,99 SUPERCENA

28

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

SUPERCENA


18

już od czwartku 27.01 do niedzieli 30.01.2022

Kawa zbożowa Inka 150 g 26,66/1 kg

4,49

Placek drożdżowy Oskroba 400 g 10,00/1 kg

4,99

4.-

4.-

10% TANIEJ

19% TANIEJ

Rodzynki Jumbo Mamone

Orzeszki ziemne Sante

450 g 17,22/1 kg

> solone > niesolone 1 kg

8,75

7,75

11,99

11% TANIEJ

WIELKI

SUPERCENA

FINAŁ Woda Żywiec > niegazowana > mocny gaz > lekki gaz 1,5 l 1,26/1 l

1,89 SUPERCENA

TYGODNIA

Płatki Nestlé

(różne rodzaje) 350 g; 500 g 29,40/1 kg; 20,58/1 kg

11,59

10,29 11% TANIEJ

Chrupki Cheetos

(różne rodzaje) 80 g; 85 g 31,12/1 kg; 29,29/1 kg

2,49 SUPERCENA


już od czwartku 27.01 do niedzieli 30.01.2022

19

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Deser z maślanką (różne rodzaje) 170 g 13,47/1 kg

2,29 SUPERCENA

Serek śmietankowy z kurkami Łaciaty

135 g 26,59/1 kg

3,59 SUPERCENA

Ser Rolada Ustrzycka Mlekpol 350 g 31,40/1 kg

Ser typu bałkańskiego Solan Maluta 200 g 34,95/1 kg

6,99

10,99

SUPERCENA

SUPERCENA

WIELKI

FINAŁ

TYGODNIA

PRODUKT DOSTĘPNY

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

W WYBRANYCH SKLEPACH

Ser Castello Taste Hawaii 125 g 47,92/1 kg

5,99 SUPERCENA

Ser Castello Blue

150 g 46,60/1 kg

6,99 SUPERCENA

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

PRODUKT ODU

Vege burger Food House (różne rodzaje) 300 g 29,96/1 kg

9,99

8,99 SUPERCENA

Złote paluszki rybne Frosta 300 g 29,96/1 kg

8,99

10% TANIEJ


* Cena z dnia 14.01.2022

16,99*

5,99*

Pomarańcza siatka 1 kg

2,99

50% TANIEJ

Kapusta kiszona Przysmaki Gospody 3 kg, 1 opak. 2,99/1 kg

8,99

47% TANIEJ

1,99

Szczupak pospolity Port Netto 100 g 39,90/1 kg

3,99 SUPERCENA

WIELKI

1,49

Boczek wędzony Bergio

25% TANIEJ

100 g 14,90/1 kg

FINAŁ

TYGODNIA

już od czwartku 27.01 do niedzieli 30.01.2022 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

DRUG PRODUKI T 48% TANIE J

Piwo Namysłów Pils

butelka bezzwrotna 500 ml

Kawa rozpuszczalna Amora Gold

* Przy zakupie 2 szt. 4,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 6,58/1 l

200 g 49,95/1 kg

3,29

13,99

2,49*

9,99

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

28% TANIEJ

www.netto.pl *Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. 14 lutego 24 b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu i ul. Młynarskiej 1 w Raszynie różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


WYJĄTKOWE WNĘTRZA

14.49.-

Sztuczna trawa w doniczce (różne wzory) wys. 78 cm wys. 120 cm 59.1 szt.

65.-

Sztuczne rośliny zielone w doniczce

Lustro

(2 kolory) wym. 127 × 37 × 1 cm 1 szt.

(różne rodzaje) 1 szt.

19.-

Lampa stołowa złota (2 wzory) wys. 17 cm wys. 18 cm 1 szt.

49.-

Stolik bambusowy (2 kolory) wym. 35 × 25 × 40 cm 1 szt.

49.-

Kwietnik metalowy

wym. 15 × 15 × 50 cm wym. 19 × 19 × 75 cm 69.1 szt.

49.5.-

Żarówka*

(różne rodzaje) 1 szt.

Dywan Polar

(różne kolory) wym. 60 × 100 cm 1 szt.

GU10

E27

E27

5,5 W

8,5 W

5,5 W

3000 lm

806 lm

470 lm

* więcej rodzajów żarówek dostępnych w sklepach

OFERTA OD 24.01.2022 DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


8 kg

maks. obciążenie

39.-

32.-

Reling na ubrania pojedynczy

wym. 80 × 43 × 90–160 cm 1 szt.

6 kg

maks. obciążenie

Regał na obuwie 5-poziomowy wym. 50 × 19 × 82 cm 1 szt.

12 kg

24.-

maks. obciążenie

42.35.-

Regał na obuwie 4-poziomowy wym. 63 × 20 × 64 cm 1 szt.

Reling na ubrania podwójny

wym. 80 × 43 × 90–160 cm 1 szt.

Bezprzewodowy dzwonek do drzwi > 4 poziomy głośności 1 szt.

CR2032 nadajnik: bateria w zestawie

3×AA

odbiornik: brak baterii w zestawie

od 10.-

Stojak na obuwie

10.Ociekacz na obuwie

Wieszak ścienny

> modny design > w zestawie: taśma dwustronna 3 szt., 1 kpl.

klasa wodoodporności IP44

29.-

wym. 25 × 9,5 × 9,5–17,5 cm 6 szt., 1 kpl.

10.3 szt.

Wycieraczka (różne rodzaje) 1 szt.

6 szt.

> wym. 65 × 100 cm

> wym. 80 × 120 cm

wym. 38 × 50 cm wym. 38 × 77 cm 12.1 szt.

2

> wym. 37 × 58 cm

> wym. 38 × 57 cm


79.SUPEROFERTA Mop obrotowy Gosia

> sito obrotowe skutecznie usuwające nadmiar wody > dociera pod niskie meble 1 kpl.

14.-

mechanizm wyciskający ukryty w drążku

SUPEROFERTA

12 l

Zapas do mopa Gosia 1 kpl.

12.-

12.-

Organizer na środki czystości

Koszyczek łazienkowy

wym. 29,5 × 20,5 × 16 cm 1 szt.

wym. 40 × 23 × 12,5 cm 1 szt.

7.-

od > Miotła domowa EKO 1 szt.

8.-

> Szufelka ze zmiotką EKO 1 kpl.

> Szczoteczka do rąk EKO 1 szt.

> Szczotka do WC EKO 1 kpl.

> Szczotka do butelek EKO

> Zestaw EKO

wym. 24,5 x 20 x 90 cm > w zestawie: zmiotka i szufelka 1 kpl.

1 szt.

> Szczotka do naczyń EKO 1 szt.

> Wiadro z wyciskaczem EKO 1 szt.

3


DOBRZE ZORGANIZOWANI

12.-

Organizer tekstylny do przechowywania wym. 30 × 30 × 30 cm 1 szt.

6 półek na odzież

14.-

19.-

Organizer do przechowywania z pokrywą

Organizer tekstylny do szafy

wym. 30 × 16 × 30 cm 1 szt.

46.-

wym. 30 × 84 × 30 cm 1 szt.

36.-

Pojemnik do przechowywania z przegródkami wym. 80 × 40 × 16,5 cm 1 szt.

9l

Pojemnik do przechowywania z przegródkami wym. 57 × 26 × 9,5 cm 1 szt.

kółeczka ułatwiające przesuwanie pojemnika

35 l

8.-

Pojemnik do przechowywania butów wym. 34,5 × 19 × 9,6 cm 1 szt.

15 l

8l

40 l

Organizer do szuflady Infinity

30 l

4

od

12.-

Pojemnik do przechowywania 1 szt.

od 3.-

wym. 15 × 7 × 5 cm wym. 15 × 15 × 5 cm wym. 23 × 7 × 5 cm wym. 15 × 23 × 5 cm wym. 30 × 8 × 5 cm 1 szt.


Niszczarka Vakoss > automatyczne podawanie papieru 1 szt.

funkcja niszczenia kart kredytowych

automatyczny start/stop

10 l 190 W

69.-

69.Soundbar

15.-

Ergonomiczna podkładka pod mysz (różne kolory) 1 szt.

wym. z rozłożoną rączką: 26 × 21 × 84 cm 1 szt.

13.-

14.-

od

(różne rodzaje) 1 szt.

(różne rodzaje) > lightning, USB, micro-USB 1 szt.

23.-

(różne rodzaje) 1 szt.

> 2 × USB 1 szt.

Uniwersalny stojak na telefon lub tablet

(2 kolory) 1 szt.

52.-

30.-

Tło fotograficzne – green screen* ø  110 cm 1 szt.

mikrofon

45.-

Kabel USB

10.-

Smartwatch dla dzieci*

Bluetooth

Głośnik Bluetooth 8" z mikrofonem 10 W

Bluetooth czytnik kart micro-SD

59.-

radio FM

129.-

> port USB > obsługa połączeń telefonicznych 1 szt.

69.-

połączenie przez Bluetooth

wym. 32 × 6 × 7 cm > zestaw zawiera: głośnik, kable USB oraz AUX > dł. przewodu zasilającego: 1,3 m 1 kpl.

Radiobudzik w stylu retro

Uchwyt na smartfon lub tablet

zakres częstotliwości 25 Hz - 20 kHz

3W

Taśma LED

dł. 3 m > światło białe i kolorowe > łatwa instalacja > pilot w zestawie 1 kpl.

różne kolory

Ładowarka sieciowa

% J 14 NIE TA

59.-

% J 40 NIE TA

35.-

Kamera internetowa HD*

1 szt.

42%IEJ N TA

59.-

49.-

Kamera internetowa*

1 szt.

69.-

59.-

Klawiatura TRACER GAMEZONE ORES RGB* 1 szt.

16%IEJ N TA

14 TAN% IEJ

69.-

TA 14% NI EJ

89.-

59.-

Słuchawki BLUETOOTH* (różne kolory) 1 kpl.

* Więcej produktów znajdziesz w sklepach. Uprzejmie informujemy, iż dostępność niektórych produktów, wzorów i kolorów może być ograniczona. Nie wszystkie produkty znajdą Państwo w każdym sklepie Netto – o ich dostępność prosimy zapytać sprzedawcę.

5


21.-

69.-

Słuchawki douszne Harry Potter 1 szt.

Aparat cyfrowy dla dzieci

(2 kolory) > rozmiar idealnie dopasowany dla dziecka > wytrzymała obudowa > możliwość dodawania tła i ramek do zdjęć 1 szt. złącze minijack

9.-

odporność na upadki

wbudowane gry

od

doskonała jakość zdjeć i filmów

Dwustronna podkładka na biurko (różne wzory) 1 szt.

czytnik kart micro-SD

6

99

Książeczka lub kolorowanka dla dzieci (różne rodzaje) 1 szt.

od

1490

Książka w wydaniu kieszonkowym (różne rodzaje) 1 szt. 6


OFERTA OD CZWARTKU OFERTA OD 27 STYCZNIA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

29.-

Malowanka numeryczna

(różne wzory) wym. 57 × 46,5 cm > dla początkujących > w zestawie: farby i pędzle 1 kpl.

8.-

24.-

Płótno malarskie wym. 20,5 × 25,5 cm wym. 30,5 × 40,5 cm wym. 40,6 × 50,8 cm 1 szt.

Diamentowa mozaika

(różne wzory) wym. 40 × 30 cm > w zestawie: aplikator do diamentów, tacka, klej, opakowania z diamentami, płótno malarskie 1 kpl.

Pędzle malarskie

(różne rodzaje) 5 szt., 1 kpl.

10 szt., 1 kpl.

1 kpl.

21.-

Zestaw szydełek

29.13.-

Markery

> pachnące 12 szt., 1 kpl.

22 szt., 1 kpl.

Szkicownik A4 > 20 lub 50 kartek > kartki zamieszczone na spirali 1 szt.

13.-

Włóczka poliestrowa (różne kolory) dł. 45 m 1 szt.

Płótno malarskie ze sztalugą

12.- 29.-

Kredki z gumkami

Zestaw do marmurkowania

16.-

wym. 30 × 23 cm 1 kpl.

16.24.-

10.12.-

10.-

Ołówki w metalowym pudełku 6 szt., 1 kpl. 12 szt., 1 kpl. 18.-

Zestaw farb akrylowych 16 szt., 1 kpl.

9. 29. Długopisy żelowe 24 szt., 1 kpl.

Tablica suchościeralna wym. 30 × 23 cm 1 szt.

13.-

Zestaw pędzli nylonowych płaskich i okrągłych (2 rodzaje) > rozm. 0/4/8 3 szt., 1 kpl.

7.-

Węgiel naturalny rysunkowy

> 6-8 mm 6 szt., 1 kpl. 10 szt., 1 kpl. 8.-

11.-

17.-

22.-

(różne kolory) dł. 440 m 1 szt.

12 szt., 1 kpl.

(różne stopnie twardości) 12 szt., 1 kpl.

Włóczka akrylowa

Kredki z drewna cedrowego

Zestaw węgli prasowanych 7


OFERTA OD CZWARTKU OFERTA OD 27 STYCZNIA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

20%IEJ TAN

20% TANIEJ

59.-

47.-

Gra planszowa Monopoly*

119.-

95.-

1 kpl.

Gra planszowa La Cucaracha Loop* 1 kpl.

20%IEJ TAN

20%IEJ TAN

2 TAN0% IEJ

20% TANIEJ

49.-

79.-

63.-

Gra 5 sekund Dzieci kontra Dorośli* 1 kpl.

49.-

49.-

39.-

39.-

39.-

1 kpl.

1 kpl.

1 kpl.

Gra planszowa Pop up Psi Patrol* 20%IEJ TAN

WYBRANE

Gra Boom Boom Psi Patrol*

Gra Wiggly Worms*

20% TANIE

J

GRY PLANSZOWE I ZABAWKI

49.-

39.-

% 20 IEJ N A T

20 TANI% EJ

49.-

39.-

NERF Alpha Strike Claw dual QS-4*

Gry zręcznościowe Spider-Man*

1 kpl.

2 TAN0% IEJ

1 kpl.

% 20NIEJ A T

% 20NIEJ A T

20% TANIEJ

159.-

127.-

Gravitrax zestaw startowy* 1 kpl.

49.-

49.-

39.-

39.-

1 kpl.

1 kpl.

Zestaw kreatywny do robienia tatuaży*

Zestaw kreatywny do robienia kuli do kąpieli*

39.-

31.-

Zestaw kreatywny Barbie* 1 kpl.

* Więcej produktów znajdziesz w sklepach. Uprzejmie informujemy, iż dostępność niektórych produktów, wzorów i kolorów może być ograniczona. Nie wszystkie produkty znajdą Państwo w każdym sklepie Netto – o ich dostępność prosimy zapytać sprzedawcę. Oferta handlowa na tydzień 04/22. Ważna od 24.01.2022 do 30.01.2022 r. i od 27.01.2022 r. do 30.01.2022 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Następnej ulotki szukaj w swojej skrzynce od 27.01.2022 r. Zapraszamy do Netto! *Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. 14 lutego 24 b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu i ul. Młynarskiej 1 w Raszynie różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto gazetka od 24.01 do 30.01.2022 by iUlotka.pl - Issuu