Skip to main content

Netto gazetka od 18.03 do 24.03.2024

Page 1

11 36% TANIEJ od 18.03 do 20.03.2024 18 99** Boczek wieprzowy Sztuka Mięsa 1 kg Cena promocyjna do 6 kg. 2 99 Piwo Tyskie Gronie puszka 500 ml 5,98/1 l 1999 > Kawa mielona Prima Finezja > Kawa mielona MK Café Premium 500 g 39,98/1 kg 11 99 29% TANIEJ 16 95 Jaja z chowu ściółkowego Od Kokoszki rozm. M 20 szt., 1 opak. 0,60/1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,95 Mleko łowickie UHT 3,2% Łowicz 1 l * w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 12 szt. 1,99/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2,89 1 99 31% TANIEJ* 2 89  CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 12 SZT. 5 40% TANIEJ 999** gałązka luz 1 kg OFERTA OBOWIĄZUJE OD PONIEDZIAŁKU 18.03 DO NIEDZIELI 24.03.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW 1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM 24.03 NIEDZIELA HANDLOWA SKLEPY OTWARTE

Cytryna siatka

500 g 4,00/1 kg

2 zł 1 zł 5 zł

NISKIE CENY PROSTE OSZCZĘDNOŚCI

Szpinak baby 200 g, 1 opak. 25,00/1 kg

2 zł

Jogurt Fantasia (różne rodzaje)

100–118 g 16,95–20,00/1 kg

2 zł

Porcja rosołowa z kurczaka chów bez antybiotyków Sztuka Mięsa

1 kg

5 zł

Smalec wyborowy Stół Sołtysa 200 g 10,00/1 kg

2 zł

5 zł

Boczek wędzony Mistrz Rohus > parzony > surowy plastry 100 g 50,00/1 kg

5 zł

NISKIE CENY PROSTE OSZCZĘDNOŚCI
Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 2 2 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024

Wafel Grześki Goplana (różne rodzaje)

36 g 27,78/1 kg

2 zł 1 zł 5 zł

1 zł

Woda mineralna Krystalia

> gazowana

> niegazowana

1,5 l 0,67/1 l

1 zł

Chipsy Snaxters (różne rodzaje) 170 g 29,41/1 kg

5 zł

Ściereczki nawilżane

Rapid Clean (różne rodzaje)

60 szt., 1 opak. 0,08/1 szt.

5 zł

Zupa Amino (różne rodzaje)

57–66 g 30,30–35,09/1 kg

2 zł

5 zł

NISKIE CENY PROSTE OSZCZĘDNOŚCI
NISKIE CENY PROSTE OSZCZĘDNOŚCI
Papier toaletowy Samelle 8 rolek, 1 opak. 0,63/1 rolka
Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 3 3 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024

WSZYSTKIE MĄKI 900 G, 1 KG

1+1 GRATIS

KUP 2 PRODUKTY, A TAŃSZY OTRZYMASZ GRATIS

GRATIS 1+1

WSZYSTKIE ANANASY

1+1 GRATIS

KUP 2 PRODUKTY, A TAŃSZY OTRZYMASZ GRATIS

GRATIS 1+1

GRATIS 1+1

MIKSUJ DOWOLNIE

Margaryna Kasia Cena regularna: 4,29 za 1 szt. 250 g 17,16/1 kg

Majonez luksusowy Quallio

Cena regularna: 7,39 za 1 szt. 400 ml 18,48/1 l

MIKSUJ DOWOLNIE Płyn do płukania Lenor (różne rodzaje)

Cena regularna: 18,99 za 1 szt. 810 ml; 990 ml 23,44/1 l; 19,18/1 l

DYSKONTOWE TYGODNIA ASY 32 40
Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 4
MIKSUJ DOWOLNIE
4 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024

GRATIS 1+1

3 99

649

38% TANIEJ

Wkład do zniczy Angela Bolsius 1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,49

90 h

WTOREK

19.03

Ręcznik papierowy

Samelle

> Jumbo

500 listków

> XXL

100 m

Cena regularna: 12,79 za 1 szt.

ŚRODA

20.03

DYSKONTOWE DNIA ASY
5 5
MIKSUJ DOWOLNIE

3

7

99 50% TANIEJ 15 99 ** Pomidor daktylowy Vanity 450 g, 1 opak. 17,76/1 kg 999 60% TANIEJ 24 99 ** Kapusta kiszona Przysmaki Gospody 3 kg, 1 opak. 3,33/1 kg
99 44% TANIEJ 7 19 ** Brokuł 500 g, 1 opak. 7,98/1 kg 3 kg Ogórki kiszone Tradycyjny Smak 400 g, 1 opak. 9,98/1 kg
99 25% TANIEJ 5 39 **
99 24% TANIEJ 5 29 ** Cebula żółta siatka 1 kg Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 6 Taka świeżość ma sens * Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię naszych sklepów dla niektórych z nich ta liczba może być inna. 6 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024
3
3
1099 Pierwiosnek Sweet Kisses (różne kolory) wys. 25-30 cm doniczka ø 12 cm 1 szt. 1999 Skrzydłokwiat Pearl Cupido wys. 43-50 cm doniczka ø 12 cm 1 szt. 17 99 Maranta (różne rodzaje) wys. 30-35 cm doniczka ø 12 cm 1 szt. 2999 Hortensja ogrodowa (różne kolory) wys. 35 cm doniczka ø 13 cm 1 szt. * cena regularna z dnia: 8.03.2024
99 54% TANIEJ 15 39 ** Winogrono jasne bezpestkowe 500 g, 1 opak. 13,98/1 kg
99 30% TANIEJ 999 ** Arbuz luz 1 kg
49 11% TANIEJ 955 ** Melon żółty luz 1 kg
99 20% TANIEJ 999 ** Awokado Ready to Eat 2 szt., 1 opak. 4,00/1 szt. Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 7 7 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024
6
6
8
7
3999 SUPERCENA 18 99 SUPERCENA 18 99 SUPERCENA 12 99 SUPERCENA 8 99 SUPERCENA 17 99 SUPERCENA Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 8 Porcja rosołowa z kurczaka wolnorosnącego Sztuka Mięsa 1 kg Skrzydełka z kurczaka wolnorosnącego Sztuka Mięsa 1 kg Udo z kurczaka wolnorosnącego Sztuka Mięsa 1 kg Podudzie z kurczaka wolnorosnącego Sztuka Mięsa 1 kg Filet z piersi kurczaka wolnorosnącego Sztuka Mięsa 1 kg Kurczak wolnorosnący Sztuka Mięsa tuszka 1 kg 8

569

5

GRATIS 1+1
12% TANIEJ
49 Salami dojrzewające delikatesowe Mistrz Rohus plastry 100 g 56,90/1 kg
99 16% TANIEJ 5 99 Szynka od szwagra Krakus plastry 90 g 55,44/1 kg
10% TANIEJ 4 99 Szynka Bohuna Morliny plastry 100 g 44,90/1 kg
6
4
449
99 25% TANIEJ 799
99 14% TANIEJ 6 99 Szynka westfalska Premieur plastry 100 g 59,90/1 kg 13 39 10% TANIEJ 14 89 Kiełbasa Mistrz Rohus > z gęsiną 270 g 49,59/1 kg > peerelowska 320 g 41,84/1 kg
49
TANIEJ
49 Kindziuk Mistrz Rohus plastry 80 g 81,13/1 kg
Mistrz Rohus > drobiowe z dodatkiem wieprzowiny > wieprzowe
regularna: 14,99 za 1 szt. 220 g 68,14/1 kg MIKSUJ DOWOLNIE 20 89 26% TANIEJ 28 39 Boczek wędzony surowy Stół Sołtysa 1 kg PRODUKT DOSTĘPNY W WYBRANYCH SKLEPACH
prosciutto crudo Premieur plastry 65 g 92,15/1 kg Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 9 PRODUKT DOSTĘPNY W WYBRANYCH SKLEPACH 9
5
6
13%
7
Kabanosy
Cena
Szynka

2 59

2

4

2

2 59

6 99 22% TANIEJ

7

10%
Jogurt śmietankowy bez laktozy Maluta 220 g 11,77/1 kg
TANIEJ 2 89
10%
2 89
18% Piątnica 200 g 12,95/1 kg
TANIEJ
Śmietana
Serek homogenizowany waniliowy Rolmlecz
g 12,95/1 kg
59 10% TANIEJ 2 89
200
8 99
irlandzkie Kerrygold 200 g 34,95/1 kg
Masło
TANIEJ 10 55
sernikowy naturalny Miletto 1 kg
79 10% TANIEJ 12 09
Rolada Ustrzycka Mlekpol 350 g 30,83/1 kg
409
świeże Polskie 3,2% Mlekovita 1 l
99 24%
Twaróg
10
Ser
365 10% TANIEJ
Mleko
2 89
półtłusty naturalny Miletto kostka 200 g 12,95/1 kg
59 10% TANIEJ
Twaróg
99
ekstra Miletto 200 g 24,95/1 kg Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 10
DOSTĘPNY W WYBRANYCH SKLEPACH
DOSTĘPNY W WYBRANYCH SKLEPACH 10
99 16% TANIEJ 5
Masło
PRODUKT
PRODUKT

3 99

4 99

20% TANIEJ

Serek kremowy Apetina Arla* (różne rodzaje)

125 g 31,92/1 kg

APETINA DANIA DO GOTOWA

7 99

20% TANIEJ 999

Ser w kostkach Apetina Original Arla* 430 g/200 g 39,95/1 kg

PROSTE PRZYJEMNOŚCI CODZIENNE

4 99

6 79

26% TANIEJ

Apetina Snack* (różne rodzaje)

100 g 49,90/1 kg

10

99

12 99

15% TANIEJ

Ser Arla > Havarti > Cheddar kostka 200 g 54,95/1 kg

PRODUKTY ARLA WYPRODUKOWANE Z NATURALYCH SKŁADNIKÓW, WSPIERAJĄ TWOJĄ ZRÓWNOWAŻONĄ DIETĘ.

Według Organizacji Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa oraz Światowej Organizacji Zdrowia nabiał może być częścią zrównoważonej diety.

Biorąc to pod uwagę, dokładamy wszelkich starań, aby uczynić ją jeszcze bardziej zrównoważoną, poprzez wytwarzanie produktów, które zachowują swoje właściwości zdrowotne bogaty profil żywieniowy, przy jednoczesnym zmniejszeniu wpływu procesu ich wytwarzania na środowisko.

SILNIEJSI LUDZIE

Odpowiedzialna i świadoma marka

Prowadzimy holistyczny program zrównoważonego rozwoju – z gospodarstwa prosto na stół – i dostarczenie konsumentom pożywnych produktów mlecznych.

Dzięki zbilansowaniu wpływu produkcji na środowisko z wartościami odżywczymi produktów żywnościowych staramy się przyczynić do realizacji Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ

SILNIEJSZA PLANETA

PROMUJĄC ZDROWE ODŻYWIANIE MÓWIMY DO KONSUMENTÓW ŚWIADOMYCH TEGO, CO JEDZĄ
* produkt dostępny w wybranych sklepach
Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 11

CENA ZA 1 SZT.

PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

2 59

18% TANIEJ* 319

Neptun

> sałatka z makrelą pikantna

> paprykarz szczeciński

130 g

* w odniesieniu do ceny regularnej

Przy zakupie 2 szt.

2,59/1 szt. (19,92/1 kg)

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,19

2 99

3 89

23%

Zupa Oyakata Ajinomoto (różne rodzaje)

83–89 g

* w odniesieniu do ceny regularnej

Przy zakupie 2 szt.

2,99/1 szt. (33,60–36,02/1 kg)

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,89

Tuńczyk rozdrobniony

Neptun

> w wodzie

> w oleju

6

3 99

20% TANIEJ* 4 99

Danie Oyakata

Ajinomoto (różne rodzaje)

93–96 g

* w odniesieniu do ceny regularnej

Przy zakupie 2 szt.

3,99/1 szt. (41,56–42,90/1 kg)

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,99

8

Wawrzyniec (różne rodzaje) > pasztet z fasoli > pasta warzywna 180 g * w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 5,99/1 szt. (33,28/1 kg) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,99 5 99 14% TANIEJ* 6 99  CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT. 2 99 25% TANIEJ* 3 99
obiadowe tarte Tradycyjny Smak
g * w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 2,99/1 szt. (8,54/1 kg) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,99  CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT. Spichlerz Rusiecki > mięsiwo z kurczaka > udziec z indyka 280 g * w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 6,99/1 szt. (24,96/1 kg) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 7,99
Buraczki
350
99 12% TANIEJ* 7 99  CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.
CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.
TANIEJ*
CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.
roślinnym 185 g * w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 4,99/1 szt. (26,97/1 kg) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,99
99 28% TANIEJ* 6 99  CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.
4
59 11% TANIEJ 975 Ogórki konserwowe Krakus (różne rodzaje) 920 g/450 g 19,09/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 9,75 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 11 12

2 99

Makaron 5-jajeczny szlachecki La Campagna 250 g; 11,96/1 kg

2 59

369

29% TANIEJ

Ryż długoziarnisty biały Rice Market

4 × 100 g 6,48/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,69

5 99

4 29 28% TANIEJ

Makaron dla dzieci

Melissa (różne rodzaje)

500 g; 8,58/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,99

4 99

11% TANIEJ 565

4 59 12% TANIEJ

5 25

Dżem Słodkie Historie (różne rodzaje)

400 g 11,48/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,25

Liście szpinaku Harvest Best 450 g 11,09/1 kg

3 59

Makaron Czaniecki (różne rodzaje) 250 g 14,36/1 kg

5 99

4 29 28% TANIEJ

Makaron Primo Gusto > penne rigate > gnocchi > fusilli > spaghetti

500 g; 8,58/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,99

11 99

13 99

14% TANIEJ

Olej Kujawski 3 ziarna (różne rodzaje)

750 ml; 15,99/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 13,99

6 99

13% TANIEJ 805

Pierogi ruskie Pycha Micha 750 g 9,32/1 kg

PRODUKT MROŻONY PRODUKT MROŻONY
Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 12 13

5

5

Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 12 PRODUKTY MROŻONE
99 28% TANIEJ 8 35 Zupa grzybowa Harvest Best 450 g 13,31/1 kg
99 50% TANIEJ 5 99 Zapiekanka Bistro Proste Historie Iglotex > z kurczakiem > kebab 200 g 14,95/1 kg 10 99 38% TANIEJ 17 99 Paluszki rybne Kapitańskie Abramczyk 450 g 24,42/1 kg
99 30% TANIEJ 999 Makaron na patelnię Gnocchi z sosem maślano-ziołowym Hortex 450 g 15,53/1 kg
5
2
6
99 40% TANIEJ 999 Zupa pomidorowa z makaronem Hortex 350 g 17,11/1 kg
99 20% TANIEJ 7 49 Pierogi z kapustą i grzybami Pycha Micha 750 g 7,99/1 kg
5
99 14% TANIEJ 6 99 Groszek zielony Hortex 450 g 13,31/1 kg
99 20% TANIEJ 7 49 Warzywa na patelnię greckie Hortex 400 g 14,98/1 kg
99 14% TANIEJ 6 99 Borówka Harvest Best 250 g 23,96/1 kg
99 14% TANIEJ 6 99 Mango w kostce Harvest Best 300 g 19,97/1 kg 14
5
5
5

5

6

6 29 10% TANIEJ 6 99 Placek drożdżowy Oskroba 400 g 15,73/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,99
99 15% TANIEJ 8 29 Babeczki Dr. Oetker > z płatkami czekolady > czekoladowe 300 g; 335 g 23,30/1 kg; 20,87/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,29
29 27% TANIEJ 315 Żelatyna Dr. Oetker 20 g 114,50/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,15
39 15% TANIEJ 519 Marmolada Słodkie Historie > o smaku różanym > wieloowocowa 600 g 7,32/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,19 1 59 Galaretka Dr. Oetker (różne rodzaje) 77 g 20,65/1 kg
99 Cukier trzcinowy Diamant 500 g 9,98/1 kg
2
4
4
99 Erytrytol Naturo 250 g 23,96/1 kg
99 Masa krówkowa kajmak Helio Premium 400 g 14,98/1 kg 14 99 27% TANIEJ 2070 Miód wielokwiatowy Słodkie Historie 1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 20,70
79 10% TANIEJ 6 49 Powidła węgierkowe Łowicz 290 g 19,97/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,49 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 13 Wielkanocne wypieki 15
5
5

1

1

19 29% TANIEJ 1 69 Proszek do pieczenia Mamone 3 × 18 g 22,04/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1,69
29 31% TANIEJ 1 89 Soda oczyszczona Mamone 100 g 12,90/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1,89 5 29 18% TANIEJ 6 49 Mąka ziemniaczana Mamone 1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,49
59 18% TANIEJ 6 85 Kakao ekstra ciemne Mamone 200 g 27,95/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,85
99 11% TANIEJ 8 99 Żurawina suszona Mamone 200 g 39,95/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,99 7 19 10% TANIEJ 7 99 Śliwki suszone Mamone 200 g 35,95/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 7,99 4 99 13% TANIEJ 5 79 Rodzynki Mamone 250 g 19,96/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,79 Mamone 3 × 16 g 20,63/1 kg 0 99 4 49 10% TANIEJ 4 99 Wiórki kokosowe Mamone 200 g 22,45/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,99 czekoladowym > o smaku waniliowym > o smaku śmietankowym 38 g; 40 g 26,05/1 kg; 24,75/1 kg 0 99 16 99 15% TANIEJ 1999 Orzechy laskowe Mamone 300 g 56,63/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,99 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 14 16
5
7

4

6

12

5

12

11

16

99 Orzechy nerkowca Sereno 200 g 59,95/1 kg
99 Mieszanka studencka Sereno 150 g 46,60/1 kg
49 Nerkowiec z żurawiną Sereno 200 g 62,45/1 kg
29 Orzechy brazylijskie Sereno 80 g 66,13/1 kg
Figi suszone Sereno 150 g 66,60/1 kg
999
99 Mieszanka orzechów Sereno 200 g 64,95/1 kg
79 Daktyle suszone Sereno 150 g 31,93/1 kg Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 15
99 11% TANIEJ 1909 Pistacje prażone i solone Sereno 250 g; 67,96/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,09 17
8 99 14% TANIEJ 1055 Kawa mielona Mocca Fix Gold Woseba 250 g 35,96/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 10,55 24 99 Kawa rozpuszczalna Jacobs Velvet 200 g 124,95/1 kg 15 99 Kawa rozpuszczalna Amora Crema 170 g 94,06/1 kg 2999 Kawa rozpuszczalna Jacobs Krönung 200 g 149,95/1 kg 4999 Kawa ziarnista MK Café > Premium > Crema 1 kg 3 59 Herbata zielona Adventure (różne rodzaje) 40 tb., 1 opak. 0,09/1 tb. 3 99 Herbata owocowa Adventure (różne rodzaje) piramidki 20 tb., 1 opak. 0,20/1 tb. 15 99 Herbata czarna Yellow Label Lipton 88 tb., 1 opak. 0,18/1 tb. Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 16 18

3

7

4

13

16

* Zestawy dostępne w wybranych placówkach Netto. Zdjęcia produktów mogą odbiegać od wizerunku produktów znajdujących się w sprzedaży. Ilość zestawów ograniczona.
49 Cukierki (różne rodzaje) luz 100 g 34,90/1 kg
99 Merci Storck (różne rodzaje) 250 g 67,96/1 kg
99 Śliwka Nałęczowska Solidarność 190 g 73,63/1 kg
75 Czekolada Milka (różne rodzaje) 90–100 g 47,50–52,78/1 kg 70.Zestaw prezentowy > Mieczyk* > Wrzos* 1 zestaw 110.-
prezentowy > Piwonia* > Hiacynt* 1 zestaw 25.Zestaw prezentowy Psi Patrol* 1 zestaw
Zestaw
99 11% TANIEJ 8 99 Toffifee Storck 125 g 63,92/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,99 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 17 19

PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

3 49

3 99

12% TANIEJ

Piwo Lech Premium butelka bezzwrotna

330 ml

10,58/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,99

3 49

17% TANIEJ 4 25

Piwo Łomża Jasne butelka bezzwrotna

500 ml

6,98/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,25

2 49

19% TANIEJ 309

Napój energetyczny Black (różne rodzaje)

250 ml

9,96/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,09

2 69

3 29

18% TANIEJ

Napój izotoniczny 4move (różne rodzaje)

750 ml

3,59/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,29

3 99

14% TANIEJ 469

Sok jabłkowy z soku zagęszczonego Kingsway

1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,69

2 59

3 59

27% TANIEJ

> Top Orange!

> Top Lemon!

2 l

1,30/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 3,59

4 99

6 35

21% TANIEJ

369

22% TANIEJ 4 75

Piwo Okocim Mocne Dubeltowe puszka

500 ml 7,38/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,75

3 99

4 99

20% TANIEJ

Napój Owoce Świata Tymbark

> mango

> kaktus

> granat

1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,99

Sok 100% pomarańcza Hortex

1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6,35

LITRA
1/2
Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 18 20 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024

36% TANIEJ Tabletki do zmywarki Fairy (różne rodzaje) 20 szt.; 27 szt., 1 opak. 1,20/1 szt.; 0,89/1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki:

7

7

Świąteczne porządki Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 15 99 17% TANIEJ 19 29 Karma sucha dla psów Competina Premium > Mini > Junior 1,5 kg 10,66/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,29
49 21% TANIEJ 949 Żelowe krążki do WC Shine (różne rodzaje) 75 ml 99,87/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 9,49
49 16% TANIEJ 8 99 Płyn do prania tkanin Flo (różne rodzaje) 1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,99
99 14% TANIEJ 32 69 Kapsułki do prania Vizir (różne rodzaje) 18 szt., 1 opak. 1,56/1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 32,69 1999 33% TANIEJ 2999 Proszek do
Vizir
18,17/1
cena
przed wprowadzeniem obniżki: 29,99
27
prania do kolorów
1,1 kg
kg Najniższa
z 30 dni
37,99 PRODUKT DOSTĘPNY W WYBRANYCH SKLEPACH 20 18 13% TANIEJ Dodatki do zmywarki Finish > nabłyszczacz Rinse & Shine Aid 400 ml; 33,13/1 l > odświeżacz cytryna i limonka 4 ml; 3312,50/1 l > płyn do czyszczenia cytrynowy 250 ml; 53,00/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 15,25 6 99 17% TANIEJ 8 45 Karma mokra dla psów Pedigree (różne rodzaje) 4 × 100 g 17,48/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8,45 Świąteczne porządki Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 19 21
8 99 35% TANIEJ 1399 Szczoteczka do zębów Colgate Advanced White Medium 1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 13,99 999 20% TANIEJ 12 49 Pasta do zębów Colgate > Advanced White Charcoal > Advanced White 2 × 75 ml 66,60/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,49 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 20 22
99 17% TANIEJ 27 99 Szampon do włosów Head & Shoulders (różne rodzaje) 400 ml 57,48/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 27,99
99
TANIEJ 12 95 Szczoteczka do zębów Oral-B 3D White 2 szt., 1 opak. 5,50/1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 12,95
99 16% TANIEJ 7 15 Żel do golenia Lovena 200 ml 29,95/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 7,15
99 27% TANIEJ 549 Podpaski higieniczne Bella Normal 20 szt., 1 opak. 0,20/1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 5,49
99 14% TANIEJ 16 35 Płyn micelarny 5 w 1 Nivea 200 ml 69,95/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,35 1999 16% TANIEJ 23 99 Krem do twarzy Nivea (różne rodzaje) 50 ml 399,80/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 23,99 PIELUCHY ACTIVE BABY 20% TANIEJ WSZYSTKIE KOSMETYKI 20% TANIEJ WSZYSTKIE KOSMETYKI 30% TANIEJ Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 21 ROZM. 2 66 SZT. ROZM. 3 54 SZT. ROZM. 4 46 SZT. ROZM. 5 38 SZT. 23
22
10
15%
5
3
13

Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 18 24

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

2 59

2 99

13% TANIEJ*

Bagietka z masłem i czosnkiem

165 g * w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 2,59/1 szt. (15,70/1 kg)

119

Ciabatta Fintes 80 g 14,88/1 kg

1

75 Croissant maślany 50 g 35,00/1 kg

2 39

PRODUKTY

prawdziwe masło

staranna kompozycja ziół

3+1

11% TANIEJ

2 69 Rożek z wiśniami

105 g 22,76/1 kg

aromatyczne nadzienie czosnkowe pełen ziaren

3

99

4 49

11% TANIEJ

Chleb przeziarnisty 300 g 13,30/1 kg

szybka przekąska prosty skład
DOSTĘPNE
WYBRANYCH
Kapuśniak mini Cena regularna: 1,49 za 1 szt. 50 g 29,80/1 kg
W
SKLEPACH

1

79

40%

113

40%

4

79

7 99

40% TANIEJ

Pizza

40%

2

- 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% TERAZ
TANIEJ
99
TANIEJ
99 Chusteczki higieniczne Samelle 10 × 10 szt., 1 opak. 0,03/1 szt. Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,99
40%
4
TANIEJ 1
Napój energetyczny Amper Regular 250 ml 4,52/1 l Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1,89
89
TANIEJ 2 99 Żelki Hello Żelo Zozole > sticks > rainbow 75 g 23,87/1 kg Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2,99
z szynką i pieczarkami Rigga Dr. Oetker 270 g 17,74/1 kg PRODUKT MROŻONY 25 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024

OD CZWARTKU

TEMAT TYGODNIA OFERTA OBOWIĄZUJE OD p ONIEDZIA łku 18.03 DO NIEDZIEl I 24.03.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW AKCESORIA I URZĄDZENIA KUCHENNE

lakierowana powłoka zewnętrzna odporna na bardzo wysokie

Patelnia do naleśników Savoy ø 26 cm 1 szt.

od 49.-

Garnek aluminiowy ø 20 cm 49.ø 24 cm 65.1 kpl.

pokrywka w zestawie

od 29.-

Patelnia Savoy ø 18 cm 29.ø 20 cm 35.ø 24 cm 45.ø 26 cm 49.1 szt.

rączka soft touch

do wszystkich rodzajów kuchenek

powłoka nieprzywierająca

39.-
35.-
Rondel aluminiowy ø 16 cm 1 kpl.

*

4

4

wydajność mielenia
39.-
l
mielenia mięsa
W Opiekacz > wyposażony w kontrolkę temperatury
bezpieczne
89.-
powłoka nieprzywierająca
wszystkich rodzajów kuchenek
rewers
30 12900 30% TANIEJ Kuchenka indukcyjna Vesuvius* wym. 33 × 28
cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 129,00 2200 W
2 kg/min Czajnik
2,5
do
1500
oraz
zamknięcie 1 szt.
750 W
do
funkcja
90
cm 1 szt. Najniższa
funkcje
gotowania
Uprzejmie
3 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024
12/24.
od 18.03 do 24.03.2024 r. włącznie
ul. Konstytucji 3 Maja 7 w Mińsku Mazowieckim, ul. Zawadzkiego 12 w Dzierzgoniu, ul. Lutosławskiego 2 w Darłowie, ul. Kościuszki 37 w Rogoźnie, ul. Lipowej 52 w Sokołowie Podlaskim, ul. 11 Listopada 5a w Łodzi, pl. Wolności 1 we Włoszczowie, ul. Sprzymierzeńców 20 w Ustce i ul. Lipowej 6a w Myśliborzu różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.
informujemy, iż dostępność tego produktu może być ograniczona.
Oferta handlowa na tydzień
Ważna
lub
do
wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Zapraszamy do Netto! Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. Sępoleńskiej 24b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, ul. Dworcowej 24a w Łaziskach Górnych, ul. Targowej 1 w Strykowie, ul. Sienkiewicza 2a w Czarnej Białostockiej, ul. Wrocławskiej 2a w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku,
- 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% - 40% 1 79 2 99 Od poniedziałku 18.03 do niedzieli 24.03.2024 24
OD CZWARTKU

Lidl – Przejdź do promocji

Kaufland – Przejdź do promocji

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji

Netto – Przejdź do promocji

Aldi – Przejdź do promocji

Carrefour – Przejdź do promocji

>>>
>>>
>>>
>>>
>>>
>>>

Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook