Skip to main content

Netto gazetka od 14.10 do 19.10.2019

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD 14.10 DO 19.10.2019

2 9 OO

349

Jabłko

2

luz 1 kg

49

-33% 1790

1 kg

11

99 1 kg

Kiełbasa śląska Morliny 1 kg

-31% 2179

14

99

-20% 1499

1199

400 g

500 g

Kawa mielona Jacobs Krönung 500 g

29,98/1 kg

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

-13% 1374

11

94

Piwo Harnaś puszka 6×500 ml 3,98/1 l

t. 1,99-/p1askzu w6

-30% 1999

13

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.

99 1 kg

Miód wielokwiatowy

czego chce:

szklana kolekcja w z RABATEM DO Szczegóły na str. 14

79%!

Schott Zwiesel®

1 kg


SZALONE PONIEDZIAŁEK

14.10

18

Dzień

Nauczyciela

-21% 2399

99*

-20% 1099

szt.

8

79*

200 g

Kawa rozpuszczalna Jacobs Cronat Gold

opak.

150 g

Raffaello Ferrero

200 g

94,95/1 kg

(różne rodzaje) 150 g

58,60/1 kg

* Cena promocyjna do 3 szt.

WTOREK

* Cena promocyjna do 3 opak.

15.10 -41% 1699

9

99 4-pak

16.10

ŚRODA *

4×2 l

-33% 599

3

Masło ekstra Łaciate

99

*

200 g

19,95/1 kg

szt.

200 g

Pepsi 4×2 l

1,25/1 l

* Cena promocyjna do czterech 4-paków

CZWARTEK

* Cena promocyjna do 5 szt.

17.10

-45% 1999

10

99* 1 kg

Szynka wieprzowa 1 kg

* Cena promocyjna do 5 kg

2


RABATY 18.10

PIĄTEK

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

46 O O

12 99

6

99

Ziemniaki

*

5 kg worek

-28% 279

2.-

1,40/1 kg

5 kg

szt. kupie przy za zt. s 0 2

Piwo Perła export butelka bezzwrotna 500 ml 4,00/1 l

* Cena promocyjna do 10 worków

19.10

SOBOTA -33% 1199

799

*

-30% 1499

Alpejskie Mleczko Milka

10

49*

(różne rodzaje) 330 g 24,21/1 kg

opak.

330 g

opak.

200 g

Herbata Lipton Yellow Label 100 tb.×2 g 52,45/1 kg

* Cena promocyjna do 5 opak.

-25% 399

* Cena promocyjna do 5 opak.

-33% 1499

9

99

*

299 szt.

*

1l

szt.

1,9 l

Płyn do płukania Lenor

Olej słonecznikowy Ollineo

-31% 1599

10

99* opak.

800 g

Śledzie po kołobrzesku Kapitan Navi 800 g

13,74/1 kg

1l

(różne rodzaje) 1,9 l 5,26/1 l

* Cena promocyjna do 5 szt.

* Cena promocyjna do 5 szt.

* Cena promocyjna do 5 opak.

3


20 O O

Awokado

2 szt. 1 opak

9 99

7 99

4,00/1 szt.

2 szt.

2 9 OO

349

2

49 1 kg

Jabłko luz 1 kg

NASZA CENA

6

48

Banan BIO luz 1 kg

1 kg

PL-EKO-05 Rolnictwo UE

50 O O

2 99

1

49 1 kg

z rolnictwa ekologicznego, z zastosowaniem wyłącznie naturalnych metod produkcji

Dynia luz 1 kg

SAŁATA JAK W NATURZE

Doniczka... której nie ma

25 O O

3

99

2 99

1 szt.

Świeże sałaty w doniczce > dębolistna > batawska > karbowana > mix kolorów 1 szt.

4

Cechy doniczki ekologicznej: » w 100% biodegradowalna, z celulozy; » niski „ślad węglowy”; » brak problemu z zagospodarowaniem pozostałości po zjedzeniu sałaty; » sałatę w doniczce bio można posadzić w ogródku i dalej cieszyć się produktem.

BIODEGRADOWALNA DONICZKA


Najwyższa jakość MIĘS -13% 799

6

-20% 749

5

99

Mięso mielone wołowe

99

400 g

17,48/1 kg

400 g

Polędwiczki z kurczaka 400 g

14,98/1 kg

400 g

TERAZ

W STAŁEJ OFERCIE

NASZA CENA

1049

999

380 g

Medaliony z polędwicy z indyka 380 g

26,29/1 kg

-14% 699

5

99

Mięso mielone z indyka 500 g

11,98/1 kg

500 g

NASZA CENA

17

99

Pręga wołowa 1 kg

1 kg

5


-15% 1990

1690

1 kg

Boczek parzono-wędzony 1kg

-33%

-26%

2 ZA4.-

2 ZA4.-

Śmietana 18% Łaciata

-28%

Miks Pasłęcki 200 g

10,00/1 kg Przy zakupie 1 szt. 2,69 13,45/1 kg

Smakowita maślany smak 450 g

5,56/1 kg

2 ZA5.-

Przy zakupie 1 szt. 3,49 7,76/1 kg

330 g

6,06/1 kg Przy zakupie 1 szt. 2,99 9,06/1 kg

-28%

3 ZA3.-

Mleczna Kanapka Kinder 28 g

35,71/1 kg Przy zakupie 1 szt. 1,39 49,64/1 kg

-25%

2 ZA6.Sałatka mięsna Dega

> z indykiem > a'la kebab 280 g 10,71/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 3,99 14,25/1 kg

-24%

2 ZA5.-

3 ZA3.-

Jogurt pitny Activia

Jogurt Zott Jogobella

8,93/1 kg 8,33/1 kg

6,67/1 kg

(różne rodzaje) 280 g; 300 g

Przy zakupie 1 szt. 3,29 11,75/1 kg 10,97/1 kg

6

-22%

(różne rodzaje) 150 g Przy zakupie 1 szt. 1,29 8,60/1 kg

-22%

3 ZA7.-

Sałatka rybna Dega

(różne rodzaje) 250 g 9,32/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 2,99 11,96/1 kg

-10%

2 ZA5.Müllermilch

(różne rodzaje) 400 ml 6,25/1 l

Przy zakupie 1 szt. 2,79 6,98/1 l


-25%

-30%

2 ZA9.-

2 ZA7.-

Parówki z szynki Krakus

Szynka biała Bergio

200 g

140 g

17,50/1 kg

32,14/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 4,99 24,95/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 5,99 42,79/1 kg

-20%

2 ZA8.-

Koreczki śledziowe Corsarro

(różne rodzaje) 250 g 16,00/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 4,99 19,96/1 kg

-37%

2 ZA5.-

Tuńczyk rozdrobniony Graal

Przy zakupie 1 szt. 3,99 21,57/1 kg

(różne rodzaje) 185 g

-17%

2 ZA10.Kabanos Extra wieprzowy Tarczyński 130 g

38,46/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 5,99 46,08/1 kg

13,51/1 kg

-20%

2 ZA8.Sałatka jarzynowa a'la domowa Dega 500 g

-25%

Zapiekanka Rigga Dr. Oetker

2 ZA6.-

> z szynką > z pieczarkami 180 g

Przy zakupie 1 szt. 3,99 22,17/1 kg

16,67/1 kg

8,00/1 kg Przy zakupie 1 szt. 4,99 9,98/1 kg

-30% 2699

18

99 450 g

Krewetki białe surowe Navito 450 g

42,20/1 kg

7


TYLKO w Netto do 25% TANIEJ

-21% 569

-17% 719

5

99 200 g

-25% 1199

8

99

8

400 g

Cheddar Maduko plastry 200 g

4

49

Mozzarella Maduko tarta 250 g

17,96/1 kg

250 g

29,95/1 kg

Emmental Maduko plastry 400 g

22,48/1 kg

-13% 799

6

99 400 g

Gouda Maduko plastry 400 g

17,48/1 kg

-20% 749

5

99 300 g

-10% 779

6

99 400 g

Maasdam Maduko plastry 300 g

19,97/1 kg

Edam Maduko plastry 400 g

17,48/1 kg


W Netto dbamy o Wasze zdrowie. Stale poszerzamy ofertę produktów bezglutenowych, aby każdy znalazł produkt odpowiedni dla swojej diety.

Smacznie, zdrowo i bezGLUTENowo -25% 1199

8

99

Bezglutenowy chleb krojony wieloziarnisty Schär 300 g

29,97/1 kg

300 g

-20% 999

7

99 4×50 g

Bezglutenowa ciabatta do zapiekania Schär 4×50 g

39,95/1 kg

-24% 329

249

Bezglutenowe wafle kukurydziane Eurowafel 100 g

100 g

-25% 399

2

99 150 g

24,90/1 kg

-17% 299

Bezglutenowe biszkopty z galaretką w czekoladzie Jaffa Cakes

249

110 g

150 g

19,93/1 kg

Bezglutenowe wafle gryczane Lestello 110 g

22,64/1 kg

9


-42%

2 ZA5.Ananas w soku ananasowym Solemo > plastry > kawałki 567 g/340 g 7,35/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 4,29 12,62/1 kg

-25%

2 ZA3.-

Chałwa sezamowa Kino! (różne rodzaje) 100 g 15,00/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 1,99 19,90/1 kg

-25%

2 ZA9.-

Ciastka Ola

(różne rodzaje) 500 g 9,00/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 5,99 11,98/1 kg

Czekolada Milka (różne rodzaje) 100 g 30,00/1 kg

-25%

2 ZA6.-

Przy zakupie 1 szt. 3,99 39,90/1 kg

400 g

(różne rodzaje) 130 g 19,23/1 kg

4 ZA3.Śliwki suszone Mamone 15,00/1 kg

Wafel Zośka

(różne rodzaje) 50 g 15,00/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 0,94 18,80/1 kg

-26%

2 ZA4.-

7 Days Max 110 g

18,18/1 kg

-20%

(różne rodzaje) 140 g; 165 g; 180 g 28,57/1 kg 24,24/1 kg 22,22/1 kg

2 ZA8.Przy zakupie 1 szt. 4,99 35,64/1 kg 30,24/1 kg 27,72/1 kg

Baton orzechowy Knoppers 40 g

50,00/1 kg Przy zakupie 1 szt. 2,19 54,75/1 kg

NASZA CENA

2 ZA4.-

-14%

3 ZA9.Kinder niespodzianka 20 g

150,00/1 kg Przy zakupie 1 szt. 3,49 174,50/1 kg

10

2 ZA5.-

-20%

400 g

Chipsy Lay's

-37%

Przy zakupie 1 szt. 3,99 30,69/1 kg

-40% 999

6.-

Wafle Familijne Gofrowe Jutrzenka

Przy zakupie 1 szt. 2,69 24,45/1 kg


-33%

-33%

2 ZA6.-

2 ZA8.Wieprzowina 98% mięsa bez konserwantów Morliny

Smalec Kuchnia Staropolska

300 g

(różne rodzaje) 260 g

13,33/1 kg

11,54/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 5,99 19,97/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 4,49 17,27/1 kg

-34%

-13%

2 ZA3.-

2 ZA4.-

Ryż długoziarnisty Brązowy Rice Market

Ryż długoziarnisty Parboiled Rice Market

4×100 g

4×100 g

3,75/1 kg

5,00/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 2,29 5,73/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 2,29 5,73/1 kg

-26%

-25%

2 ZA5.-

-25%

2 ZA7.-

2 ZA12.-

Powidła śliwkowe Bellafonde

Cukier trzcinowy Diamant

Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic

8,93/1 kg

7,00/1 kg

36,36/1 kg

280 g

500 g

Przy zakupie 1 szt. 3,39 12,11/1 kg

-33%

2 ZA8.-

10×16,5 g

Przy zakupie 1 szt. 4,65 9,30/1 kg

Herbata Earl Grey Loyd

80 tb.×1,5 g

33,33/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 5,99 49,92/1 kg

-33%

2 ZA4.-

Przy zakupie 1 szt. 7,99 48,42/1 kg

Herbata Adventure

(różne rodzaje) 40 tb.×1,75 g

28,57/1 kg

-21%

2 ZA3.-

Przy zakupie 1 szt. 2,99 42,71/1 kg

Makaron Krzepicki 5-jajeczny Szlachetny 250 g

6,00/1 kg Przy zakupie 1 szt. 1,89 7,56/1 kg

-33%

2 ZA8.Przetwory mięsne > Dworska Uczta > Strzała (różne rodzaje) 300 g 13,33/1 kg

Przy zakupie 1 szt. 5,99 19,97/1 kg

11


-16%

2 ZA5.-

-12% 1134

10.-

Nektar Hortex

-13%

2 ZA4.-

6×1,5 l

1,11/1 l

Napój z nasionami chia Chias Essential > mango > malina 200 ml

Przy zakupie 1 szt. 2,99

(różne rodzaje) 1,25 l

2 ZA7.-

6×1,5 l

> soczyste pomarańcze > wyborne jabłka 1l

Oranżada Hellena

-30%

Woda źródlana niegazowana Żywiec Zdrój

17,50/1 l

Przy zakupie 1 szt. 4,99 24,95/1 l

1,60/1 l

Przy zakupie 1 szt. 2,29 1,83/1 l

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

-14%

Piwo Tradycyjne Mocne Browar Staropolski

2 ZA6.-

butelka bezzwrotna 500 ml

Piwo Połczyn

DO -16%

Piwo Łomża Niepasteryzowane

2 ZA5.-

butelka bezzwrotna 500 ml 5,00/1 l

Przy zakupie 1 szt. 2,99 5,98/1 l

5,00/1 l

> pils > full butelka bezzwrotna 500 ml

Przy zakupie 1 szt. 2,59 5,18/1 l

Piwo Kultowe Pils Browar Staropolski

6,00/1 l

Przy zakupie 1 szt. 3,49 6,98/1 l

butelka bezzwrotna 500 ml 8,00/1 l

NASZA CENA

Przy zakupie 1 szt. 4,29 8,58/1 l

8.-

Piwo Harnaś butelka bezzwrotna 660 ml

2 ZA -33% 894

6.-

kupie przy zaaku 6-p

Znicz Mini

(różne kolory) 6 szt. 1 opak. 1,00/1 szt.

3,79/1 l

NASZA CENA

399

NASZA CENA

699

1 szt.

1 szt.

Znicz Fala

(różne kolory) 1 szt.

36 h

15 h 12

Przy zakupie 1 szt. 2,99 4,53/1 l

36 h

Znicz Bolsius 3D

(różne rodzaje) 1 szt.


-17% 1199

-33% 2999

999

1999

2l

Żel do prania E

Koncentrat do płukania E

(różne rodzaje) 3l

(różne rodzaje) 2l

Maszynka do golenia Wilkinson Quattro

6,66/1 l

Proszek do prania E

5,00/1 l

(różne rodzaje) 3,9 kg

9

5,13/1 kg

NASZA CENA

699

1,5 kg

4,66/1 kg

3 szt.

-29% 699

2999

1,5 kg

3,33/1 szt.

99

-25% 3999

Sól do zmywarki Somat

(różne rodzaje) 3 szt. 1 kpl.

-17% 1199

-17% 1199

499

999

750 ml

Tabletki do zmywarki Somat

750 ml

Płyn do WC Cillit

Cillit Bang Power Cleaner

(różne rodzaje) 750 ml

> Classic 100 szt. > All-in-one 80 szt. > Gold Lemon 54 szt.

(różne rodzaje) 750 ml

6,65/1 l

13,32/1 l

0,30/1 szt. 0,37/1 szt. 0,56/1 szt.

-10% 1999

17

NASZA CENA

1099

99

1 szt.

1 szt.

NASZA CENA

Chryzantema

699

doniczka ø15 cm 1 szt.

1 szt.

Schlumbergera doniczka ø9 cm 1 szt.

Storczyk 1-pędowy doniczka ø12 cm 1 szt.

NASZA CENA

8

99 1 szt.

Róża Rosa Pink doniczka ø12 cm 1 szt.

NASZA CENA

9

99 1 szt.

Znicz Ażur biały 1 szt.

NASZA CENA

599

NASZA CENA

1499

Znicz LED Harmony 1 szt.

1 szt.

1 szt.

Znicz Kolumna 1 szt.

NASZA CENA

499

1 szt.

60 h

110 h

Znicz LED Subito 1 szt.

brak w zestawie

2×AA

13


Schott Zwiesel®

czego chce:

szklana kolekcja w z RABATEM DO

79%! JAK ZEBRAĆ SZKLANĄ KOLEKCJĘ KROK PO KROKU: 1.

Za każde wydane 25 zł Klient otrzymuje 1 naklejkę (50 zł to 2 naklejki, 75 zł to 3 naklejki itd.). Naklejki wydawane są od 7.10.2019 r. do 11.01.2020 r.

2.

Wystarczy zebrać 10 naklejek, aby uzyskać do 79% rabatu na wybrany produkt.

3.

Produkty ze zniżką można zakupić od 7.10.2019 r. do 11.01.2020 r.

-75% Kieliszki do caberneta ×4

39,99 ZŁ

Z 10 NAKLEJKAMI

cena detaliczna: 159,99 zł

-75% Kieliszki do białego wina ×4

39,99 ZŁ

Akcja trwa od 7.10.2019 r. do 11.01.2020 r. lub do wyczerpania zapasów. Regulamin akcji dostępny w sklepie bądź na www.netto.pl

Z 10 NAKLEJKAMI

cena detaliczna: 159,99 zł

-75%

-79%

Kieliszki do czerwonego wina ×4

Niskie szklanki ×4

39,99 ZŁ

29,99 ZŁ

Z 10 NAKLEJKAMI

Z 10 NAKLEJKAMI

cena detaliczna: 159,99 zł

cena detaliczna: 139,99 zł

-79%

-75%

Wysokie szklanki ×4

Kieliszki do szampana ×4

29,99 ZŁ

39,99 ZŁ

Z 10 NAKLEJKAMI

Z 10 NAKLEJKAMI

cena detaliczna: 139,99 zł

cena detaliczna: 159,99 zł

PRODUKTY BEZ NAKLEJEK

-72%

-71%

Karafka

Wazon w kształcie litery X

69,99 ZŁ

Wazon cylindryczny

49,99 ZŁ

49,99 ZŁ

CENA PROMOCYJNA

CENA PROMOCYJNA

CENA PROMOCYJNA

14

-71%

cena detaliczna: 249,99 zł

cena detaliczna: 169,99 zł

cena detaliczna: 169,99 zł


Weekend z

od czwartku

OFERTA OD 17 PAŹDZIERNIKA DO 19 PAŹDZIERNIKA 2019

-29% 1399

9

99

-25% 799

Jaja klasa L Farmio

599

18 szt. 1 opak. 0,56/1 szt.

18 szt.

250 g

Chickensy chrupiące kotleciki z kurczaka Frosta

L

250 g + sos 25 ml 23,96/1 kg

-25% 799

-33% 899

599

1 kg

Deser lodowy Premieur

599

(różne rodzaje) 4×130 ml 11,52/1 l

l 4×130 m

Pizza z szynką i pieczarkami Grande Lorenzo 1 kg

-18% 485

399

500 g

-33% 299

-22% 449

199

349

600 g

880 g

Sałatka obiadowa Tradycyjny Smak

Fasola Jaś karłowy Lestello 500 g

Zupa Tradycyjny Smak

> ogórkowa z ziemniaczkami > grochowa > krupnik 600 g

880 g

7,98/1 kg

2,26/1 kg

5,82/1 kg

-18% 1699

-17% 1799

1399

1499

Kawa mielona Jacobs Cronat Gold

Kawa rozpuszczalna Nescafé Classic

27,98/1 kg

74,95/1 kg

500 g

500 g

200 g

200 g

15


Weekend z

od czwartku

OFERTA OD 17 PAŹDZIERNIKA DO 19 PAŹDZIERNIKA 2019

38 O O

7 99

50

2

4

O O

99

1

Cytryna

49

99

luz 1 kg

1 kg

1 szt. Por

1 szt.

-24% 365

279

870 g

Karma dla psa Chappi

Ogórki konserwowe Tradycyjny Smak 870 g/450 g 6,20/1 kg

-17% 1199

999

Kaczka patroszona 1 kg

1 kg

(różne rodzaje) 9 kg

4,00/1 kg

-28% 4999

3599

9 kg

48 szt.

Kapsułki do prania Vizir Color 48 szt. (3×16 szt.) 0,73/1 szt.

-30% 2152

15

12

Piwo Łomża 7+1 w prezencie

puszka 8×500 ml 3,78/1 l

t. 1,89/p1askzu w 8-

www.netto.pl

PAPIER Z NA

RECYKLI N

UKOWAN E DR

POBIERZ APLIKACJĘ!

EZ

PŁAĆ SZYBCIEJ, ŁATWIEJ I WYGODNIEJ! 16

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

WY

3499

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.

GU

-30% 4999

Oferta handlowa na tydzień 42/19. Ważna od 14.10 do 19.10.2019 r. i od 17.10 do 19.10.2019 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Za zmiany ceny i błędy drukarskie wynikłe z przyczyn niezależnych od Netto - nie odpowiadamy. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Następnej ulotki szukaj w swojej skrzynce od 17.10.2019 r. Zapraszamy do Netto!


INSPIRACJE

JESIEŃ W DOBRYM SMAKU

2299

3299

ø20 cm, 1 szt.

ø26 cm, 1 szt.

Patelnia

Patelnia

elektryczna

ceramiczna

indukcyjna

gazowa

44

99

Garnek z pokrywką

ø20 cm, poj. 2,5 l, 2 elem. 1 kpl.

59

99

24

99

1699

Rondel

ø16 cm, poj. 1,4 l, 1 szt.

Forma do pieczenia (różne rodzaje) 1 szt.

59

99

Garnek z pokrywką ø24 cm, poj. 4,6 l 2 elem. 1 kpl.

Patelnia głęboka z pokrywką

ø28 cm, poj. 4,4 l, 2 elem. 1 kpl.

wym. 28,5×26,5×4 cm

silikonowe uchwyty

z powłoką nieprzywieralną wym. 26,5×23,5×4 cm

OFERTA OD 14 PAŹDZIERNIKA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

wym. 36×23×3,5 cm


3999 2499

Blok lok rzeźniczy bambusowy

Organizer na sztućce bambusowy, rozsuwany

wym. 40,5×5×34,5–46,8 cm, 1 szt.

1999

wym. 38×29×3 cm, 1 szt.

Zestaw 6 korkowych podkładek pod kubek

14

99

Rozsuwana podkładka pod garnek

ø11 cm 7 elem. 1 kpl.

wym. 21,7-30,3×21,5×1,1 cm 1 szt.

możliwość rozsunięcia

elektryczna

32

99

Czajnik ze stali nierdzewnej

indukcyjna

poj. 2,5 l, 1 szt.

2499

gazowa

Zestaw desek bambusowych do krojenia 3 elem. 1 kpl.

posiada antypoślizgowe nóżki

2699

Taca/stolik bambusowy ze składanymi nogami wym. 50×30×23 cm, 1 szt.

2699

posiada praktyczne haczyki

Bambusowa nakładka na płytę indukcyjną wym. 52×30×1,5 cm, 1 szt

> chroni przed zabrudzeniami, uszkodzeniami i osiadaniem kurzu > idealna jako dodatkowy blat > może służyć jako podstawka pod gorące garnki, patelnie

49

99

Półka kuchenna bambusowa

wym. 43×42,5×38 cm, 1 kpl.

2

3999

Chlebak bambusowy wym. 39×26×16 cm, 1 szt.


ODKRYJ NIEOGRANICZONE MOŻLIWOŚCI Z HOME BAKERY

UNIWERSALNY

PIEKARNIK Przygotuj różnorodne ciasta oraz inne dania: omlety, gulasze, pieczone warzywa lub ziemniaki, mięso, paelle, kaszę kus kus, risotto, lasagne i wiele innych.

w zestawie foremki do pieczenia

149.-

Piekarnik iekarnik do domowych wypieków HOME BAKERY 750 W

1 kpl.

> pow. pieczenia 27×18 cm > nieprzywierająca powłoka płyt

regulowany termostat

zdejmowana pokrywa z tworzywa sztucznego

2999

Młynek do kawy

wym. 10×10×18,5 cm 1 szt.

1299

Szklanka z podwójnymi ściankami z uchem (różne rodzaje) poj. 200 ml, 1 szt.

79

99

Frytownica 2000 W

poj. 2 l, 1 kpl.

szczotkowana obudowa ze stali nierdzewnej

> elementy łatwe w myciu > można w niej przygotowywać m. in. ryby, krewetki, kurczaka, brokuły w cieście

3


249.Wyciskarka wolnoobrotowa 150 W 1 kpl.

> stopień ekstrakcji soków – 80% > funkcja obrotów wstecznych > prędkość: 96 obr./min W zestawie: > 2 pojemniki na miąższ i sok > popychacz > szczotka do czyszczenia

34

99

Wyciskarka do cytrusów poj. 0,7 l, 1 kpl.

99.-

Gofrownica 1100 W 1 szt.

> płyty posiadają nieprzywierającą powłokę o rozmiarze 22,5×22,5 cm > gofrownica posiada regulowany termostat > płytki umożliwiają przygotowanie czterech gofrów jednocześnie

5999

69

Opiekacz piekacz do kanapek 750 W (różne rodzaje), 1 szt.

> powłoka antyadhezyjna > stała temperatura pieczenia > kontrolka grzania

99

Radio kuchenne 1 szt.

radio PLL z pamięcią 30 stacji

69

99

24-godzinny wyświetlacz LCD podświetlany na niebiesko

funkcja alarmu i timera

> zasilanie: 230 V, 50 Hz > zasilanie zegarka: 2xAA baterie (brak w zestawie) > funkcja oszczędzania energii „ECO SAVE” > wejście słuchawkowe

4

Grill multifunkcyjny 700 W

(różne rodzaje), wym. 14,3×23 cm 1 szt.

> lampka kontrolna > idealny do ryb, kanapek, mięs i panini


WEEKEND OD CZWARTKU OFERTA OD 17 PAŹDZIERNIKA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

2999

Firana z taśmą

(różne wzory) wym. 135×250 cm, 1 szt.

3299

Firana dwuwarstwowa wym. 135×250 cm 2 szt. 1 kpl.

3299 Lustro

wym. 75×32,5×2,5 cm 1 szt.

od

1999

Prześcieradło bawełniane (różne rodzaje) wym. 160×200 cm 1 szt.

1499

Osłona antyprzeciągowa do drzwi i okien wym. 96×10,5×2,8 cm, 1 szt.

1499

poj. 52 l

Pojemnik z pokrywą poj. 20 l 1 szt.

poj. 31 l

17

99

49

99

Termowentylator 1000/2000 W (różne rodzaje), 1 szt.

2499 5


WEEKEND OD CZWARTKU OFERTA OD 17 PAŹDZIERNIKA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

899

Sukulent w doniczce

(różne rodzaje), 1 szt.

5999

Duży zegar ścienny

ø55 cm, 1 szt.

2499

Świecznik na 4 t-lighty

1 kpl.

2999

1699

Stoper do drzwi

Sztuczne drzewko w doniczce

(różne rodzaje) wys. 40 cm, 1 szt.

(różne rodzaje), 1 szt.

8

99

Sztuczny ztuczny kwiat

(różne rodzaje) wys. 63–65 cm 1 szt.

6

1699

Sztuczna orchidea w doniczce (różne rodzaje) wys. 35 cm 1 szt.


WEEKEND OD CZWARTKU OFERTA OD 17 PAŹDZIERNIKA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

1499

Poduszka na krzesło z gąbką memory foam

1999

(2 kolory) wym. 40×40×2 cm, 1 szt.

Poduszka z mikrofibry z czarną lamówką (różne wzory) wym. 40×40 cm lub 30×50 cm 1 szt.

2699

Poduszka dekoracyjna (2 kolory) wym. 45×45 cm 1 szt.

1999

39

99

Botki damskie

(2 kolory), rozm. 38–40 1 para Wnętrze wypełnione dodatkowym ociepleniem, które zapewnia ochronę przed zimnem, a także daje komfort podczas chodzenia.

Owalna mata podłogowa

wym. 50×75 cm, 1 szt.

drugi kolor drugi kolor

5499

Trapery męskie

(2 kolory), rozm. 42–44 1 para Buty z antypoślizgową podeszwą oraz klasycznym fasonem zapewniają wygodę w codziennym użytkowaniu.

1m

długości

1699

Wycieraczka Sweet (różne wzory) wym. 50×80 cm 1 szt.

2499

Wycieraczka tekstylna (różne rodzaje) wym. 65×100 cm 1 szt.

7


WEEKEND OD CZWARTKU WEEKEND OD CZWARTKU OFERTA OD 17 PAŹDZIERNIKA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW OFERTA OD 3 PAŹDZIERNIKA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

8 99

Dekoracja wiklinowa

(różne rodzaje) 1 szt.

od

9

99

Świecznik dynia (różne rodzaje), 1 szt.

OD

OD

6 99

Łańcuch LED

(różne rodzaje), 1 kpl.

Kwiat w doniczce Halloween (różne rodzaje) 1 szt.

12 99

Świeczka LED

12 99

(różne rodzaje), 1 szt.

Skarpetki (różne wzory) rozm. 23–34 3 pary 1 kpl.

16 99

24 99

Kapcie świecące w ciemności

Latarnia LED (różne rodzaje) 1 szt.

(2 wzory), rozm. 23–34 1 para

od

24 99

5 99 19 99

Gadżety Halloween

(różne rodzaje) 1 szt./1 kpl.

Kapelusz czarownicy ze światłami LED

Maska Halloween LED (różne rodzaje) 1 kpl.

(2 kolory) 1 kpl.

2×CR2032

w zestawie

9 99

Świecące okulary dynie LED 1 kpl.

3×AG13

w zestawie

Oferta handlowa na tydzień 42/19. Ważna od 14.10 do 19.10.2019 r. oraz od 17.10 do 19.10.2019 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Za zmiany ceny i błędy drukarskie wynikłe z przyczyn niezależnych od Netto - nie odpowiadamy. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Następnej ulotki szukaj w swojej skrzynce od 17.10.2019 r. Zapraszamy do Netto!

8

9 99


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto gazetka od 14.10 do 19.10.2019 by iUlotka.pl - Issuu