Skip to main content

Netto od 12.08 do 17.08.2019

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD 12.08 DO 17.08.2019 33 O O

449

2

99

53 O O

Banan luz 1 kg

5 99

2

1 kg

79 1 kg

Śliwka luz 1 kg

-50% 49 595

2

99

Ćwiartka z kurczaka 1 kg

1 kg

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

-22% 1116

876

l 4x500 m Piwo Tyskie Gronie

-32%

2179

1479

500 g

puszka 4×500 ml 4,38/1 l

Kawa mielona Jacobs Krönung 500 g

29,58/1 kg

Ostra akcja! Zdobądź noże

z RABATEM

75%!


SZALONE PONIEDZIAŁEK PONIEDZIAŁEK12.08 12.08 -31% 549 *

1

-29%

79

999 9 1399

szt.

szt. kupie 12 przy za

33 O O

449

99 szt.

8l 1,Płyn

Płyn Mleko Mleko do prania Wypasione Wypasione Woolite 3,2% 3,2 % (różne Mlekovita Przy zakupie 1l rodzaje) 1l

-29% 99 13 549

*

2

1,8 l

99 * 1 kg

do prania Woolite

(różne rodzaje) 1,8 l

1 szt. 1,82,59 l

5,55/1 l

5,55/1 l

* Cena promocyjna do trzech 12-paków

* Cena promocyjna do 5 szt.

13.08

WTOREK

-41% 454949

2

66* szt.

200 g

Masło Ekstra 200 g

13,30/1 kg

* Cena promocyjna do 5 szt.

ŚRODA

14.08 -20% 959949

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.

7

99*

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

-26%

7

96 cena za 4-pak

Piwo Warka Classic

puszka 4×500 ml Przy zakupie 3,98/1 l

ów h 4-pak ie dwóc p u k a z przy

1 rolka

500 listków 1 rolka

* Cena promocyjna do 5 szt.

jednego 4-paku 10,76 5,38/1 l

-17% 49 17 590

Ręcznik papierowy Flossy Jumbo

14

-36% 456949

90

*

opak.

1 kg

Kiełbasa śląska Morliny

2

99* szt.

1l

Olej rzepakowy Ollineo 1l

1 kg

* Cena promocyjna do 5 kg

2

* Cena promocyjna do 4 szt.


RABATY 16-17.08

PIĄTEK-SOBOTA -31% 99 12 549

8

Kawa rozpuszczalna Amora Gold

9 99

200 g

99

*

Pomidor malinowy

40 O O

99*

5

44,95/1 kg

szt.

200 g

luz 1 kg

1 kg

* Cena promocyjna do 5 kg

ZŁ TANIEJ 4-18% 3515

* Cena promocyjna do 3 szt.

-27% (różne rodzaje) 49 500 g -20%549 7,98/1 kg

Wafle Ariante

65 49

211

* * 99 49

3 99 7

959949 99*

szt.

* 500 g

opak.

opak.

49

1l

opak. 83500g0 g

Ogórki Kawa mielona Konserwowe Mocca Fix Gold Tradycyjny Woseba Smak

Lody Łaciate Koral

500gg 830 g/480

22,98/1 kg 6,23/1 kg

(różne rodzaje) 1l * Cena promocyjna do 5 opak.

* Cena promocyjna do 4 szt. * Cena promocyjna do 3 opak.

* Cena promocyjna do 5 opak.

-35%

1

29

*

cena za 1 szt.

-23% Karma19 dla kota 5 49 Kiciuś

3

99

(różne rodzaje) 415 g 3,11/1 kgszt.

-30%

zakupie * Przy 1 szt. 1,99

2ZA7-.

4,80/1 kg

1000 g

kupie przy zazt. 10 s Płyn do naczyń Ludwik (różne rodzaje) 1000 g

5ZŁ TANIEJ 14

Pepsi

9

2l 99 1,75/1 l

99* opak.

Lody Manhattan Classic * Cena promocyjna do 5 szt. * Cena promocyjna do 5 tacek

Przy zakupie 1 szt. 4,99 2,50/1 l

1,4 l

> Pistacja-Biała czekolada > Czekolada-Karmel 1,4 l * Cena promocyjna do 5 opak. 7,14/1 l

3


53 O O

5 99

Śliwka

2

luz 1 kg

79 1 kg

33 O O

449

Banan

2 9 OO

6

luz 1 kg

99

4

99 1 kg

2

Bakłażan

99 1 kg

luz 1 kg

25 O O

3 99

2

99 180 g

Mix sałat Party Fit & Easy 180 g

16,61/1 kg

60 O O

4 99

1 4

99 1 kg

Cukinia luz 1 kg


Najwyższa jakość MIĘS NASZA CENA

6

99

Ćwiartka z kurczaka 1 kg

-50% 49 595

299

1 kg

Zestaw rosołowy z indyka 1 kg

1 kg

NASZA CENA

14

99

Gulasz wołowy

400 g

400 g

37,48/1 kg

Golonka z indyka 800 g

11,24/1 kg

NASZA CENA

8

99 800 g

-25% 759949

5

99

Mięso mielone wołowe 400 g

14,98/1 kg

400 g

5


-17% 599

4

99

-13% 399

3

2

150 g

6×55 g

6×55 g

14,82/1 kg

339

330 g

300 g

Twaróg półtłusty klinek Hula Krasula 300 g

(różne rodzaje) 330 g

23,27/1 kg

489

NASZA CENA

Jogurt typu islandzkiego Skyr Piątnica

(różne rodzaje) 150 g

Monte Zott

19,96/1 kg

79

Serek twarogowy Almette Hochland

535

kostka 250 g

-15% 329

49

NASZA CENA

250 g

Ser Kurpiowski Mlekpol

11,30/1 kg

8,45/1 kg

Smakowita z masłem

-23% 349

2

69

450 g

5,98/1 kg

450 g

-20% 199

159

Jogurt Fantasia Danone (różne rodzaje) 104 g 15,29/1 kg

106 g

15,00/1 kg

122 g

13,03/1 kg

NASZA CENA

149

375 g

Kefir naturalny Miletto 375 g

3,97/1 kg

-11% 179

159

400 g

Kremowa ze śmietanką 12% Jagr 400 g

3,98/1 kg

-17% 239

199

400 g

Śmietana 18% ukwaszona Miletto 400 g

4,98/1 kg

6


-17% 599

4

-26% 269

Sorbet Café Morani

1

(różne rodzaje) 500 ml

99

Lody na patyku Grand Koral

99

9,98/1 l

500 ml

140 ml

(różne rodzaje) 140 ml 14,21/1 l

OFERTA OBOWIĄZUJE OD 1.08 DO 7.09.2019

-22% 449

3

49

-15% 329

2

79

-30% 499

3

49

200 g

1l

Rolada lodowa Coldino (różne rodzaje) 1l

Ciasto francuskie Henglein

275 g

10,15/1 kg

275 g

-13% 1599

13

99 420 g

Sushi Midori Sushi4You 420 g

33,31/1 kg

-22% 899

6

99

Parówki wieprzowe Morliny 700 g

9,99/1 kg

700 g

Parówki z szynki Krakus 200 g

17,45/1 kg

-12% 259

2

29

-20% 999

Mleko UHT 3,2% Łaciate 1l

1l

799

1 kg

Pierogi ruskie Virtu 1 kg

77


TYLKO w Netto

-25% 399

2

-25% 399

2

100 g

29,90/1 kg

100 g

plastry 100 g

99

Kiełbasa krakowska drobiowa Bergio

99

Boczek wędzony Bergio 29,90/1 kg

100 g

NASZA CENA

349 Szynka z fileta Bergio

100 g

plastry 100 g

34,90/1 kg

-22% 449

Schab pieczony Bergio

349

-17% 599

plastry 100 g

4

NASZA CENA

150 g

499

Salami dojrzewające Bergio

Kabanos Bergio

99

34,90/1 kg

100 g

120 g

(różne rodzaje) 120 g

150 g

33,27/1 kg

NASZA CENA

5

99

-17% 599

200 g

29,95/1 kg

200 g

NOWOS, , C!

499

140 g

8

Szynka konserwowa Bergio

Szynka biała Bergio 140 g

35,64/1 kg

NOWOS, , C!

41,58/1 kg

-10% 999

8

99

550 g

Kiełbasa śląska Bergio 550 g

16,35/1 kg


Bądź z nami EKO! Ekologiczne pesto GO EKO

-20% 499

-13% 229

1

3

99

CERTYFIKOWANE EKOLOGICZNE PRODUKTY, DOSTĘPNE TYLKO W NETTO

99 100 g

Ekologiczny mus GO EKO

90 g

> z bazylią > z suszonymi pomidorami 90 g 44,33/1 kg

-14% 699

(różne rodzaje) 100 g

599

19,90/1 kg

250 g

-20% 499

3

Ekologiczne rodzynki GO EKO

99

Ekologiczny syrop GO EKO

250 g

>> żurawinowo -jabłkowy >> o smaku czarnego bzu 500 ml

23,96/1 kg

290 g

Ekologiczne oliwki greckie z pestką GO EKO

-20% 499

>> zielone >> czarne 290 g/180 g

-25% 799

599

500 ml

11,98/1 l

399

22,17/1 kg

500 g

Ekologiczny makaron lasagne GO EKO

-29% 699

4

99

500 g

7,98/1 kg

500 g

Ekologiczny cukier trzcinowy GO EKO

-13% 799

699

500 g

9,98/1 kg

1 kg

Ekologiczne lody śmietankowe GO EKO

> wanilia/truskawka/czekolada 10 szt. 264 g 34,05/1 kg

-18% 1099

8

99

10 szt.

-13% 1499

Ekologiczny ryż brązowy GO EKO

1299

1 kg

500 ml

-22% 899

699

1 kg

Ekologiczna oliwa z oliwek GO EKO 500 ml

25,98/1 l

Ekologiczne płatki owsiane GO EKO

> górskie > zwykłe 1 kg

Kupując produkty BIO, otrzymujesz wysoką jakość, naturalną żywność bez sztucznych dodatków, hormonów wzrostu, antybiotyków oraz konserwantów. Produkty BIO są pozbawione barwników, przeciwutleniaczy i stabilizatorów oraz pestycydów. Kupując produkty BIO, stajesz się częścią ekosystemu.

9


-33% 299

NASZA CENA

2

1

Sałatki rybne Contimax (różne rodzaje) 170 g

99

99 567 g

11,71/1 kg

170 g

Ananas w soku ananasowym Solemo > kawałki > plastry 567 g/ 340 g 8,79/1 kg

-25% 399

2

99

200 g

Konserwy Krakus

-33% 599

3

99

300 g

> turystyczna > tyrolska > luncheon meat 300 g 13,30/1 kg

-25% 146 Koncentrat pomidorowy Tradycyjny Smak

109

200 g

200 g

Przyprawa Vegeta Podravka

5,45/1 kg

200 g

14,95/1 kg

-17% 299

249

400 g

Makaron Goliard

-25% 399

299

550 g

Sos Dawtona

(różne rodzaje) 550 g

> niteczki > gniazda 400 g

5,44/1 kg

499

300 g

Mięso w galarecie Łuków

10

400 ml

Majonez luksusowy 80% Quallio 7,48/1 l

-25% 199

-17% 599

16,63/1 kg

299 400 ml

6,23/1 kg

300 g

-25% 399

Fasola Harvest Best

149

› czerwona 410 g/242 g › biała 400 g/240 g 6,16/1 kg 6,21/1 kg

-25% 799

599

250 g

Szproty wędzone w oleju Amberfish 250 g

23,96/1 kg


-28% 599

Czekolada Schogetten

429

(różne rodzaje) 100 g 27,90/1 kg

8×25 g

-20% 349

279

100 g

Batonik zbożowy z orzechami i mleczną czekoladą Cereal bar

OFERTA OBOWIĄZUJE OD 1.08 DO 7.09.2019

8x25 g

-20% 199

21,45/1 kg

159

100 g

Chałwa sezamowa Kino!

> fantazyjna > o smaku waniliowym 100 g 15,90/1 kg

-20% 1499

Płyn do płukania tkanin Lenor

1199

(różne rodzaje) 1,9 l

1,9 l

6,31/1 l

-20% 499

399

-10% 499

200 g

449

Żelki Balla Stixx Haribo

200 g

(różne rodzaje) 200 g 19,95/1 kg

Słomka ptysiowa z cukrem Dellovi

-13% 229

200 g

199

22,45/1 kg

-29% 699

4

99

2l

NASZA CENA

Ciastka Smaczki z pysznej paczki

Woda Cechini Muszyna średnionasycona

949

899

500 g

9,98/1 kg

500 g

2l

1,00/1 l

Płatki Nestlé

(różne rodzaje) 400 g 22,48/1 kg

425 g

21,15/1 kg

500 g

17,98/1 kg

-20% 999

11

7

99

-14% 1399

99

Coca-Cola 4x500 ml 4,00/1 l

zt. 2,00/1 sku w 4-pa

550 g

Kawa mielona Intensywny smak Astra 550 g

21,80/1 kg

11


-33% 2999

1999

-17% 1199

999

> Żel do prania E

2l

(różne rodzaje) 3l

Koncentrat do płukania E

6,66/1 l

> Proszek do prania E (różne rodzaje) 3,9 kg

(różne rodzaje) 2l

5,13/1 kg

5,00/1 l

-30% 4999

Kapsułki do prania Vizir

3499

-17% 1199

999 699

do kolorów 48 szt. 1 opak.

t. 3×16 sz

-22% 899

0,73/1 szt.

Żel pod prysznic Old Spice

400 ml

Płyn do naczyń Fairy (różne rodzaje) 1350 ml

-30% 4999

5,18/1 l

l 1350 m

(różne rodzaje) 400 ml

3499 Kapsułki do zmywarek all-in-one Fairy

24,98/1 l

> Platinum 50 szt. 0,70/1 szt.

> Original 60 szt.

0,58/1 szt.

-22% 5999

NASZA CENA

46

6

99

99 10 kg

Karma dla psa Friskies Purina

280 ml

NASZA CENA

8

49 280 ml

Odżywka do włosów Organic Shop

(różne rodzaje) 10 kg

Szampon Organic Shop (różne rodzaje) 280 ml 30,32/1 l

NASZA CENA

999

250 ml

(różne rodzaje) 280 ml

Peeling do ciała Organic Shop

24,96/1 l

4,70/1 kg

(różne rodzaje) 250 ml 39,96/1 l

NASZA CENA

5

99 1 szt.

Aster

doniczka ø11 cm 1 szt.

NASZA CENA

799

1 szt.

Begonia doniczka ø11 cm 1 szt.

NASZA CENA

NASZA CENA

1399

1099

1 szt.

1 szt. Pilea

doniczka ø12 cm 1 szt.

12

Rośliny zielone wiszące (różne rodzaje) ø12 cm 1 szt.


-25%

-25%

2 ZA3.-

2ZA3.Napój energetyczny Black

Frugo

›› Black ›› Suuper Mango ›› Green 500 ml

250 ml 6,00/1 l

Przy zakupie 1 szt. 1,99 7,96/1 l

3,00/1 l

Przy zakupie 1 szt. 1,99 3,98/1 l

-10%

2ZA9.Sok pomarańczowy 100% NFC Kingsway

-25%

2ZA3.-

1l

Przy zakupie 1 szt. 4,99

-25%

Napój izotoniczny 4move

2ZA6.-

(różne rodzaje) 750 ml 2,00/1 l

Sok jabłkowy NFC Kingsway

Przy zakupie 1 szt. 1,99 2,65/1 l

1l

Przy zakupie 1 szt. 3,99

-12%

2ZA7.-

Sok jabłkowy Kingsway 1,5 l

2,33/1 l Przy zakupie 1 szt. 3,99 2,66/1 l

-12%

2ZA7-.

-10%

Sok wieloowocowy Kingsway

2ZA9.-

1,5 l

2,33/1 l Przy zakupie 1 szt. 3,99 2,66/1 l

Sok pomarańczowy Kingsway 1,5 l

3,00/1 l Przy zakupie 1 szt. 4,99 3,33/1 l

NOWOS, , C!

NOWOS

, ,

C!

NOWOS, , C! 13


-14%

NASZA CENA

-25%

2ZA6-.

999

paku zt. w 42,50/1 s

B-Life

2ZA6-. Napój Tymbark

Napój Owoce Świata Tymbark

(różne rodzaje) 4×500 ml 5,00/1 l

> mango-mięta > jabłko-wiśnia 2l

(różne rodzaje) 1l

1,50/1 l

Przy zakupie 1 szt. 3,49

NASZA CENA

Przy zakupie 1 szt. 3,99 2,00/1 l

NASZA CENA

894

1074

paku zt. w 61,79/1 s

paku zt. w 61,49/1 s

Naturalna woda mineralna Muszyńskie Zdroje niskonasycona CO2

Woda mineralna Kinga Pienińska naturalna (różne rodzaje) 6×1,5 l 0,99/1 l

6×1,5 l 1,19/1 l

-12%

NASZA CENA

10 -. 1134

paku zt. w 61,67/1 s

Woda niegazowana Żywiec Zdrój 6×1,5 l

16

74

zt. w 2,79/1 s

6-paku

Woda niegazowana z nutą cytryny Żywiec Zdrój 6×1,5 l

1,86/1 l

1,11/1 l

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

-13%

2 ZA4.Piwo Łomża Radler 0,0%

puszka > malina z rozmarynem > pigwa z miętą > śliwka mirabelka 330 ml 6,06/1 l

Przy zakupie 1 szt. 2,29 6,94/1 l

14

-16%

2 ZA5.Piwo Łomża Niepasteryzowane

NASZA CENA

1276

1156

l 4x500 m

butelka bezzwrotna 500 ml

Piwo Lech Pils

Przy zakupie 1 szt. 2,99 5,98/1 l

5,78/1 l

5,00/1 l

puszka 4×500 ml


-23% 259

Musztarda Prymat

1

99

(różne rodzaje) 180 g; 185 g 11,06/1 kg 10,76/1 kg

NASZA CENA

-14% 699

5

99 350 g

2

99

Oliwki nadziewane Vera

NASZA CENA

(różne rodzaje) 350 g

5

99

17,11/1 kg

570 g

Ketchup łagodny Chestfords

150 g

570 g

5,25/1 kg

Antipasti La Campagna

(różne rodzaje) 150 g 39,93/1 kg

-15% 329

2

79

NASZA CENA

3

49 270 g

Ser sałatkowokanapkowy Favita Mlekovita

Mini Mozzarella Fellino

-20% 499

399

125 g

22,32/1 kg

125 g

2×175 g

Bagietka czosnkowa Bakersfield 2×175g 2 szt. 1 opak.

(różne rodzaje) 270 g

11,40/1 kg

12,93/1 kg

-29% 279

199

220 ml

Lody koktajlowe Koral (różne rodzaje) 220 ml 9,05/1 l

20 O O

4 99

3 NASZA CENA

299

70 g

Chrupki Cheetos

> Mustache BBQ > Mustache Hot Dog 70 g 42,71/1 kg

99 1 kg

Ogórki małosolne Przysmaki Gospody 1 kg/500 g 7,98/1 kg

15


-17% 2399

19

Kubełek Grill box Haga

99

1 kg

1 kg

-14% 699

599

NASZA CENA

10

99

400 g

Kiełbasa drobiowa Grilllovki Drobimex

1 kg Kubełek grill Party Mix Drobimex

400 g

14,98/1 kg

1 kg

-10% 499

449

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.

500 g

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

Kaszanka wyborna Mesaro 500 g

-29%

8,98/1 kg

5580

3980

paku t. w 20z s 1 / 9 1,9

Piwo Jasne Łomża butelka bezzwrotna 20×500 ml 3,98/1 l

NASZA CENA

849

580 g

Kiszka ziemniaczana Gzella 580 g

14,64/1 kg

POBIERZ APLIKACJĘ!

W ZWIĄZKU ZE ŚWIĘTEM PRZYPADAJĄCYM NA 15 SIERPNIA SKLEPY NETTO W TYM DNIU BĘDĄ NIECZYNNE.

W Ś R O D Ę 1 4 . 0 8 I P I ĄT E K 1 6 . 0 8 UKOWAN E DR

WY

www.netto.pl

GU

www.netto.pl/aplikacja-netto/

RECYKLI N

W CZWARTEK 15.08 I W NIEDZIELĘ 18.08 NIECZYNNE

Oferta handlowa na tydzień 33/19. Ważna od 12.08 do 17.08.2019r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Za zmiany ceny i błędy drukarskie wynikłe z przyczyn niezależnych od Netto - nie odpowiadamy. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Następnej ulotki szukaj w swojej skrzynce od 14.08.2019r. Zapraszamy do Netto!

PAPIER Z NA

EZ

czynne do 22:00


Inspiracje w OFERTA OD 12 SIERPNIA DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

79

99

STOLIK Z SZUFLADĄ

mocny zaczep

drugi kolor

wym. 44×32×57 cm, 1 szt.

max

100 kg

drugi kolor

129.-

KRZESŁO BRAZYLIJSKIE

ø82, wys. 111 cm, 1 szt.

>>krzesło-hamak – wykonane z lin bawełnianych >>bambusowa rama z frędzlami

49

99 TABORET

1699

1299

(różne rodzaje) wym. 9,5×10,5×25 cm 1 szt.

wym. 24×14×10 cm, 1 szt.

LATARNIA LED

3×AAA

drugi kolor

SKRZYNKA DREWNIANA

2×AA brak w zestawie

brak w zestawie

ø10,5 cm wys. 17,5 cm

2499

DEKORACJA 15 LED dł. 70 cm, 1 szt.

(2 kolory) wys. 40 cm, 1 szt.

1699 wym. 28×17×11 cm, 1 szt. 2299 wym. 32×22×12 cm, 1 szt.


9

99

ORGANIZERY

(różne rodzaje), 1 szt.

4999

> NA POŚCIEL /UBRANIE

wym. 58×44×26 cm, 1 szt.

WIESZAK NA BUTY ZAWIESZANY NA DRZWI

> NA SKARPETY wym. 30×30×9 cm, 1 szt.

wym. 50×20×183 cm 1 szt.

> NA OBUWIE

wym. 67×57×15 cm, 1 szt.

Wykonany ze stali węglowej. Pomaga utrzymać porządek i zaoszczędzić miejsce.

OD

2

999

49 ORGANIZER DO SZUFLADY

(różne rozmiary), 1 szt.

POJEMNIK Z POKRYWKĄ

poj. 4,5 l, 2 elem. 1 kpl. inne kolory

24

99

inne kolory:

PRZEŚCIERADŁO JERSEY

(różne kolory) wym. 140×200 cm, 1 szt. wym. 160×200 cm, 1 szt. wym. 200×220 cm, 1 szt.

2999 3499

1699

KOMPLET WORKÓW PRÓŻNIOWYCH

2

(różne rozmiary) 3 szt. 1 kpl.


1999

3999

(2 rodzaje), 1 szt.

1 kpl.

WIESZAK DREWNIANY NA SPODNIE LUB SPÓDNICE

PAROWNICA DO ODZIEŻY 600 W

pojemność zbiornika na wodę 100 ml

moc 600 W

1999

139.-

GOLARKA DO UBRAŃ 1 kpl.

MOP PAROWY 1500 W 1 kpl.

Czyści powierzchnie z laminatu, podłogi drewniane, marmurowe, gumowe, łupkowe oraz materiałowe, takie jak dywany, maty i poduszki. W zestawie kabel do ładowania

W zestawie: >>2 ścierki z mikrofibry >>miarka >>dysze i szczotki

1999 SKARPETY SCHOLL

(różne rodzaje) rozm. 35–46 cm 2 pary, 1 kpl.

2

PARY

1499

POJEMNIK Z POKRYWĄ

poj. 20 l, 2 elem. 1 kpl.

1799

poj. 31 l, 2 elem. 1 kpl.

czyszczenie w temperaturze 100°C

zabija 99,9% bakterii

pojemność zbiornika na wodę: 300 ml

3


SZYBKIE I ŁATWE SPRZĄTANIE Z

1699

teleskopowa rączka rozkłada się do 96 cm

MOP PŁASKI TRÓJKĄTNY CHENILLOWY

regulacja długości od 74 do 125 cm

wym. 30×26×78 cm, 1 szt.

>>chenillowa nakładka zbiera kurz i brud z podłóg >>ruchoma głowica >>zdejmowana nakładka do prania w pralce

999

SZCZOTKA CHENILLOWA 1 szt.

999

1499

SZUFELKA ZE ZMIOTKĄ

MIOTŁA

wym. 31,5×5×73 cm, 1 szt.

wym. szufelki 22,5×35×10,5 cm wym. zmiotki 24x3,5x17 cm 2 elem. 1 kpl.

regulacja długości od 68 do 120 cm

gumowe włosie

gumowe włosie

1999

59

99

SZCZOTKA ELEKTRYCZNA

1 kpl.

zginany kij teleskopowy

ZESTAW SZCZOTKA Z SZUFELKĄ

1699

MOP PODŁOGOWY 2W1 1 kpl.

wym. 26×24,5×90,5 cm 2 elem. 1 kpl.

szczotki rotujące

zasilana akumulatorem

wygodny i funkcjonalny zaczep

W zestawie dwustronna nakładka wielokrotnego użytku, którą można prać w pralce. Odpowiednia do wycierania na mokro i sucho. regulacja długości od 80 do 120 cm

zginana głowica

4


TWOJA

stylowa

drugi kolor

ŁAZIENKA

możliwość regulacji pochylenia do tyłu lub przodu

899

899 DOZOWNIK GLAMOUR DO MYDŁA W PŁYNIE

KUBEK GLAMOUR (2 kolory) poj. 360 ml, 1 szt.

(2 kolory) poj. 340 ml 1 szt.

bambusowa podstawa

5

99 PODSTAWKA GLAMOUR

1699

32

99 LUSTERKO ŁAZIENKOWE

POD MYDŁO

(2 kolory) ø10,3, wys. 2 cm, 1 szt.

2499

MISKA NA PRANIE SKŁADANA (2 rodzaje), poj. 10 l, 1 szt.

KOSZ NA ŚMIECI

poj. 5 l, wym. 20×28 cm, 1 szt.

możliwość złożenia

wym. 14×14×30 cm 1 szt.

stal nierdzewna

5


ŁAZIENKOWY NIEZBĘDNIK 3 tryby natrysku

1,5 m dł. węża prysznicowego

42

99

ZESTAW PRYSZNICOWY

3 elem. 1 kpl.

2499

ZESTAW SŁUCHAWKA PRYSZNICOWA + WĄŻ PRYSZNICOWY (2 rodzaje) 2 elem. 1 kpl.

W zestawie: >>słuchawka 3-funkcyjna >>drążek 60 cm >>wąż 1,5 m

1299

1,5 m

PÓŁKA ŁAZIENKOWA NAROŻNA

dł. węża prysznicowego

wym. 19×19×4 cm, 1 szt.

2499 STOJAK NA PAPIER TOALETOWY

wys. 50,5 cm, 1 szt.

1299

PÓŁKA ŁAZIENKOWA

wym. 28×8,5 cm, 1 szt.

6

Szybkie i łatwe w montażu półki. Montujemy za pomocą wkrętów lub śrubek (brak w zestawie).

5 trybów natrysku


3499

DYWANIK FANCY

wym. 67×140 cm, 1 szt.

2199

pozostałe kolory

49

99

WYCIERACZKA (różne wzory) wym. 50×80 cm, 1 szt.

LAMPKA KRYSZTAŁ SOLNY

gumowe krawędzie oraz spód

ø10 cm wys. 16 cm 1 szt.

>> oczyszcza powietrze >> łagodzi stres, objawy kataru siennego, astmy, alergii i chorób zatok

2499

WAGA ŁAZIENKOWA MECHANICZNA

wym. 26,5×25,5×5cm, 1 szt.

max

130 kg

2499

DYWANIK ŁAZIENKOWY

(różne wzory) wym. 50×80 cm, 1 szt.

drugi kolor

7


Z MYŚLĄ O MAŁYCH PRZESTRZENIACH

2499

REGAŁ ŁAZIENKOWY NAROŻNY Z 3 KOSZYKAMI

2499

drugi kolor

REGAŁ ŁAZIENKOWY Z 3 KOSZYKAMI wym. 39,2×29×68,5 cm, 1 szt.

wym. 38,6×26×68 cm, 1 szt.

kółka ułatwiające transport

34

99

SUSZARKA 2–POZIOMOWA wym. 61,5×44×92 cm, 1 szt.

3299

KOSZ TEKSTYLNY wym. 38×54 cm poj. 60 l, 1 szt.

kółka ułatwiające transport

> SUSZARKA DOMOWA wym. 182×50×100 cm, 1 szt.

wyjątkowo duże skrzydła do suszenia bielizny posiada system auto-blokowania

stabilna i trwała konstrukcja

zabezpieczenie nóżek chroniące podłogę przed zarysowaniem Złożona zajmuje niewiele miejsca.

18

METRÓW

Gładka powierzchnia prętów do suszenia sprawia, że łatwo się je czyści.

Oferta handlowa na tydzień 33/19. Ważna od 12.08 do 17.08.2019 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Za zmiany ceny i błędy drukarskie wynikłe z przyczyn niezależnych od Netto - nie odpowiadamy. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Następnej ulotki szukaj w swojej skrzynce od 14.08.2019 r. Zapraszamy do Netto!

8

powierzchnia suszenia


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto od 12.08 do 17.08.2019 by iUlotka.pl - Issuu