Skip to main content

Netto gazetka 11.01 do 17.01.2024

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 11.01 DO ŚRODY 17.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI Ogórek zielony 1 szt.

Woda mineralna niskonasycona Muszynianka 1,5 l 1,33/1 l

Serek wiejski Piątnica (różne rodzaje) 200 g 10,00/1 kg

2 zł 2 zł 2 zł NISKIE CENY

Winogrono ciemne 500 g, 1 opak. 10,00/1 kg

Passata pomidorowa Mutti 700 g 7,14/1 kg

Mięso mielone wieprzowe Sztuka Mięsa 400 g, 1 opak. 12,50/1 kg

5 zł 5 zł 5 zł

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


2

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI Papryka słodka 250 g, 1 opak. 20,00/1 kg

Pasztet pieczony Mistrz Rohus > z gęsiną > z żurawiną 200 g 25,00/1 kg

Pasztet z drobiem Profi (różne rodzaje) 131 g 15,27/1 kg

5 zł 5 zł 2 zł NISKIE CENY

Jogurt Gratka truskawkowa Danone 115 g 8,70/1 kg

Szynka pachnąca czereśnią Mistrz Rohus plastry 150 g 33,33/1 kg

Margaryna Roślinna Bielmar 500 g 10,00/1 kg

1 zł 5 zł 5 zł

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


3

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

1 zł 2 zł 5 zł

PROSTE NISKIE CENY OSZCZĘDNOŚCI Napój energetyczny Amper (różne rodzaje) 250 ml 4,00/1 l

Wafelek Góralki Oryginał > z czekoladą > mleczne 45 g 22,22/1 kg

Kluski tarte Goliard 400 g 12,50/1 kg

1 zł 1 zł 5 zł NISKIE CENY

Mus Kubuś

(różne rodzaje) 100 g 20,00/1 kg

Herbata owocowa Herbaciany Ogród Herbapol (różne rodzaje) 50–54 g 92,59–100,00/1 kg

Płyn do prania Wirek (różne rodzaje) 1l

2 zł 5 zł 5 zł

PROSTE OSZCZĘDNOŚCI


4

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

0

33

Kajzerka 55 g 6,00/1 kg

Masło ekstra Miletto 200 g 29,95/1 kg

2

99

Mleko świeże 2,0% Miletto 1l

3

2

luz 1 kg

66

Pasztetowa firmowa Stół Sołtysa 300 g 8,87/1 kg

1

99

Marchew

85

Woda źródlana Krystalia > niegazowana > gazowana 1,5 l 1,23/1 l

3

89

Cukier biały Diamant 1 kg

5

99

24

99

Filet z piersi kurczaka Sztuka Mięsa 1 kg

CO TYDZIEŃ SPRAWDZAMY CENY REGULARNE PRODUKTÓW, BY OFEROWAĆ JE W NISKICH, KONKURENCYJNYCH CENACH


5

ASY

DYSKONTOWE

DNIA 12.01–13.01 PIĄTEK–SOBOTA

2819**

39% TANIEJ Filet z piersi indyka Sztuka Mięsa 1 kg

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

3

49 4

39

20% TANIEJ*

Piwo Namysłów Pils butelka bezzwrotna 500 ml

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 3,49/1 szt. (6,98/1 l) Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4,39

1

99

2 49

20% TANIEJ

Makrela wędzona Corsarro 100 g 19,90/1 kg

** cena regularna z dnia: 28.12.2023

1699


6

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

Taka świeżość ma sens

5

59

Sałata masłowa w doniczce

3

1 szt.

99

899

**

55% TANIEJ Arbuz

5

** cena regularna z dnia: 28.12.2023

luz 1 kg

59

Sałata w doniczce

7 99

14 29

(różne rodzaje) 1 szt. **

44% TANIEJ Winogrono jasne bezpestkowe 500 g, 1 opak. 15,98/1 kg

15

99

Pomidor daktylowy Vanity 450 g, 1 opak. 35,53/1 kg

* Ze względu na zróżnicowaną powierzchnię naszych sklepów dla niektórych z nich ta liczba może być inna.


7

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

269

SUPERCENA

SUPERCENA

Serek wiejski Włoszczowa*

Kefir OSM Łowicz*

200 g 12,45/1 kg

* produkt dostępny w wybranych sklepach

249

400 g 6,73/1 kg

2 89

369

469

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

Jogurt naturalny Maluta*

Jogurt deserowy Milko*

Jogurt pitny skyr Bakoma*

> tiramisu > słony karmel > stracciatella 330 ml 11,18/1 l

(różne rodzaje) 180 g 16,06/1 kg

(różne rodzaje) 300 g 15,63/1 kg

599

7 99

1399

25% TANIEJ

SUPERCENA

Rama Classic

ProActiv kardio*

400 g 14,98/1 kg

400 g 34,98/1 kg

499

699

18% TANIEJ

SUPERCENA

615

Oliwki Perla*

Papryczki zielone i czereśniowe nadziewane serkiem Perla*

(różne rodzaje) 150 g 33,27/1 kg

5

150 g 46,60/1 kg

99 7

35

18% TANIEJ

Filety śledziowe w sosie śmietanowym Corsarro 300 g 19,97/1 kg

14

99 19

99

25% TANIEJ

Filety śledziowe a’la matjas klasyczne Lisner 750 g 19,99/1 kg

17 99 SUPERCENA

Śledziki po góralsku Pomorski Targ Rybny* 650 g 27,68/1 kg


8

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

4

99

649

23% TANIEJ Pieczeń rzymska Stół Sołtysa 320 g 15,59/1 kg

7 99

7 99

999

SUPERCENA

SUPERCENA

28% TANIEJ

Pasztet pieczony ze świniobicia Szubryt*

Parówki 100% proteina + Dolina Dobra*

399

519

999

SUPERCENA

10% TANIEJ

SUPERCENA

250 g 31,96/1 kg

Parówki Berlinki Kids*

130 g 30,69/1 kg

Kabanosy Madej Wróbel 250 g 39,96/1 kg

200 g 39,95/1 kg

5

13 99

78

Parówki Berlinki Classic 250 g 20,76/1 kg

Parówki Berlinki Classic* 500 g 19,98/1 kg

599

7 99

SUPERCENA

SUPERCENA

20% TANIEJ

Ser topiony Lactima*

(różne rodzaje) 100 g 19,90/1 kg

Ser Active Protein Plus Ryki* plastry 135 g 44,37/1 kg

999

Ser Podlaski Mlekpol kostka 250 g 31,96/1 kg

* produkt dostępny w wybranych sklepach

199


Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

6 29

8 99

10% TANIEJ

SUPERCENA

Medaliony z szynką i serem SuperDrob*

Pulpeciki z kurczaka Morliny*

6 99

350 g 25,69/1 kg

250 g 25,16/1 kg

1199

1199

12% TANIEJ

14% TANIEJ

Polędwiczki z piersi kurczaka łagodne Twoje Bistro*

Nuggetsy z piersi z kurczaka łagodne Twoje Bistro*

13

1399

65

400 g 29,98/1 kg

7 99

899

SUPERCENA

21% TANIEJ

Pierogi ruskie i z mięsem Smaczna Para U Jędrusia*

Danie U Jędrusia*

1075

> kotlet schabowy z kapustą zasmażaną i puree ziemniaczanym > kotlet drobiowy z marchewką z groszkiem i puree ziemniaczanym > kotlet mielony z buraczkami zasmażanymi i puree ziemniaczanym > placki ziemniaczane po węgiersku 400 g; 22,48/1 kg

400 g 19,98/1 kg

499

999

37% TANIEJ

SUPERCENA

Kopytka Twoje Bistro

Kluski na parze SmakMAK*

09

930 g 10,74/1 kg

400 g 12,48/1 kg

599 SUPERCENA Chrupiące fryteczki Psi Patrol Proste Historie 300 g 19,97/1 kg

* produkt dostępny w wybranych sklepach

400 g 29,98/1 kg

7

9

PRODUKT MROŻONY

669

7 49

10% TANIEJ Warzywa na patelnię Hortex

> greckie > polskie > klasyczne > z przyprawą orientalną 400 g; 450 g 16,73/1 kg; 14,87/1 kg

PRODUKT MROŻONY


10

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

3+1 GRATIS 2599 SUPERCENA

Sok jabłka z wodą źródlaną HiPP BIO

Suplement diety Centrum Junior

Cena regularna: 2,99 za 1 szt. 200 ml 14,95/1 l

2

30 tab., 1 opak. 0,87/1 tab.

3

59

SUPERCENA

99

Makaron Lubella (różne rodzaje) 400 g 9,98/1 kg

Makaron Abak (różne rodzaje) 200 g 12,95/1 kg

499

799

SUPERCENA

SUPERCENA

Ryż biały długi Cenos

Sos Łowicz

(różne rodzaje) 500 g 15,98/1 kg

8 × 100 g 6,24/1 kg

399

499

899

SUPERCENA

SUPERCENA

SUPERCENA

Pasztet Profi > firmowy > z pomidorami > z indykiem 250 g 15,96/1 kg

Paprykarz szczeciński z łososiem Graal 330 g 15,12/1 kg

Kiełbasa Kuchnia Staropolska > z czosnkiem > z cebulą 280 g 32,11/1 kg


Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

1

59

5

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Budyń z cukrem Winiary

Dżem Herbapol

(różne rodzaje) 60 g; 63 g 26,50/1 kg; 25,24/1 kg

7

99

> truskawkowy > wiśniowy > z czarnych porzeczek 280 g 21,39/1 kg

7

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Konfitura brzoskwiniowa z marakują MK

Płatki śniadaniowe Corn Flakes Lubella

420 g 19,02/1 kg

6

99

> klasyczne > pełne ziarno 500 g 15,98/1 kg

14

99

SUPERCENA

SUPERCENA

Herbata ziołowa zimowa Verdin Fix

Herbata czarna aromatyzowana Royal Tea TET

19

44

SUPERCENA

SUPERCENA

Kawa Dallmayr Classic Kräftig

Kawa ziarnista Dallmayr Home Barista

20 tb., 1 opak. 0,35/1 tb.

99

500 g 39,98/1 kg

100 tb., 1 opak. 0,15/1 tb.

99

(różne rodzaje) 1 kg

11


12

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM

3

4

99

49

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Lech Easy

Piwo Zlatý Pramen Pilsner

puszka 500 ml 7,98/1 l

butelka bezzwrotna 500 ml 8,98/1 l

4

99

35

88

SUPERCENA

SUPERCENA

Piwo Czech Inn Original Lager

Piwo Tyskie Edycja Klasyczna

puszka 500 ml 9,98/1 l

1

puszka 12 × 500 ml 10 + 2 GRATIS 5,98/1 l

99

3

99

4

99

4

99

SUPERCENA

20% TANIEJ

SUPERCENA

Woda mineralna Cechini Muszyna

Hortex

Sok tłoczone jabłko Bracia Sadownicy

> średnionasycona > wysokonasycona 2l 1,00/1 l

> sok 100% multiwitamina > nektar czarna porzeczka > nektar czerwony grejpfrut 1l

(różne rodzaje) 750 ml 6,65/1 l


Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

9

99

13

13

99

49

1699

28% TANIEJ

20% TANIEJ

Żel do WC Bref Power Aktiv

Zawieszka do WC Bref Brilliant Gel

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 13,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 16,99

(różne rodzaje) 700 ml 14,27/1 l

17

(różne rodzaje) 2 × 42 g 160,60/1 kg

19

99 21

99

99

2499

18% TANIEJ

20% TANIEJ

Spray do czyszczenia Power Cleaner Cillit Bang

Żel do prania Purox (różne rodzaje) 4,3 l 4,65/1 l

(różne rodzaje) 900 ml 19,99/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 24,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 21,99

143

1999

5599

16% TANIEJ

15% TANIEJ

Vanish

Tabletki do zmywarki Somat

23

> chusteczki zapobiegające farbowaniu 40 szt., 1 opak. 0,50/1 szt. > odplamiacz w płynie (różne rodzaje) 750 ml; 26,65/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 23,99

5

99

7

6599

99

99

40

> classic 100 szt., 1 opak. 0,56/1 szt. > all in 1 90 szt., 1 opak. 0,62/1 szt.

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 65,99

5

99

25% TANIEJ

SUPERCENA

Przysmak dla psa Hilton

Karma dla ptaków

> maczugi z kurczaka > miękkie paski z kurczaka 100 g 59,90/1 kg

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 7,99

6 szt., 1 opak. 1,00/1 szt.

13


14

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

399

499

SUPERCENA

SUPERCENA

Herbatniki Petit Beurre Krakuski

Pierniki Lambertz

> z nadzieniem śliwkowym > z nadzieniem truskawkowym 200 g 24,95/1 kg

220 g 18,14/1 kg

499

7 99

SUPERCENA

SUPERCENA

Ciastka Happy Zodiac Flis

Ciastka Vital Lambertz

1199

12 99

SUPERCENA

SUPERCENA

Galaretki PRL Słodkie Hawo

Bombonierka Twój Sekret Mieszko

200 g 39,95/1 kg

125 g 39,92/1 kg

** produkt dostępny w wybranych sklepach

185 g 64,81/1 kg

(różne rodzaje) 139 g 93,45/1 kg

1499

1499

SUPERCENA

SUPERCENA

Czekoladki Goplana

Cukierki do żucia Mentos mini

> o smaku miętowym > mleczne o smaku pomarańczowym 162 g 92,53/1 kg

178,5 g 83,98/1 kg

DRUGI PRODUKT

DRUGI PRODUKT

*

50% TANIEJ

50% TANIEJ*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

4

86 6

49

Guma rozpuszczalna Maoam** (różne rodzaje) 140 g; 34,71/1 kg

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 4,86/1 szt. (34,71/1 kg)

5

24

699

Żelki Haribo**

(różne rodzaje) 150–175 g 29,94–34,93/1 kg

* w odniesieniu do ceny regularnej Przy zakupie 2 szt. 5,24/1 szt. (29,94–32,75/1 kg)


15

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

Zadbaj o siebie

899

10

99

18% TANIEJ Balsam do ust 4organic

99

1499

1399

13% TANIEJ

26% TANIEJ

12

1899

Balsam do ciała Soraya Glam Oils

Spray do włosów termoochronny Niezłe Ziółko

> gingerbread > tiramisu > coco cookie 5g 1798,00/1 kg

(różne rodzaje) 200 ml 69,95/1 l

150 ml; 86,60/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 18,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 10,99

1099

1499

26% TANIEJ

25% TANIEJ

14

1999

99

Marion

Żel pod prysznic Keff

(różne rodzaje) > szampon do włosów 200 ml 54,95/1 l > odżywka do włosów 150 ml 73,27/1 l

(różne rodzaje) 700 ml; 21,41/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,99

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 14,99

1999

1699

SUPERCENA

15% TANIEJ

Serum do włosów wygładzające czyste zioła Niezłe Ziółko

Suchy szampon do włosów Batiste

30 ml; 666,33/1 l

1999

(różne rodzaje) 200 ml 84,95/1 l

Najniższa cena z 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 19,99


32

16

HIT MIESIĄCA 2

49

SUPERCENA Cukierki

(różne rodzaje) luz 100 g 24,90/1 kg

6

99

SUPERCENA Płyn do mycia naczyń Ludwik

(różne rodzaje) 1,35 kg 5,18/1 kg

1,35 kg

CO MIESIĄC NOWA, WYJĄTKOWA OFERTA Oferta obowiązuje od 28.12.2023 do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów.


OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK


TEMAT TYGODNIA

AKCESORIA DO ĆWICZEŃ KUCHNIA ZABAWKI WYBRANE ARTYKUŁY SZKOLNE DO 50% TANIEJ! AKCESORIA SZKOLNE HIT MIESIĄCA! OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 11.01

DO ŚRODY 17.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


INSPIRACJE TYGODNIA

OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 11.01 DO ŚRODY 17.01.2024 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

dostępne kolory

AKCESORIA FITNESS

> Wałek do masażu

(różne rodzaje) wym. ø 14 × 33 cm 1 szt.

39.1 szt./1 kpl.

dostępne kolory dostępne kolory

> Mata

(2 kolory) wym. 181 × 63 × 0,4 cm 1 szt.

> Piłka

(2 kolory) ø 65 cm > w zestawie pompka 1 kpl.

15.-

Ręcznik z mikrofibry

wym. 50 × 100 cm 1 szt.

120 kg

maks. obciążenie 120 kg

idealny na siłownię, na basen, do zabrania w podróż oraz do codziennego użytkowania, zajmuje niewiele miejsca

miękki w dotyku

szybkoschnący i superchłonny 100%

100% mikrofibra


Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

Z FORMĄ W NOWY ROK! drugi zestaw

MASAŻERY DO CIAŁA

15.1 opak./1 szt.

4 elem. 4 rodzaje twardości

> Guma oporowa

> Ściskacz do rąk

(różne kolory) wym. 10 × 7 × 2 cm > opór 23, 32 lub 40 kg 1 szt.

AKCESORIA FITNESS

15.-

(2 kolory) dł. 208 cm > opór 11-19 kg 1 szt.

1 kpl./1 szt.

> Zestaw 3 gum do ćwiczeń wskaźnik poziomu oporu

(różne rodzaje) > opór 2-4, 5-7, 8-12 kg 1 kpl.

> Taśma do ćwiczeń > Skakanka dł. 3 m 1 szt.

obrotowe końcówki zapobiegające skręcaniu się linki

(2 kolory) wym. 200 × 15 cm > opór 5-10 kg 1 szt.

3 szt.

17 3


18 4

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

KUCHNIA PEŁNA INSPIRACJI 36

329.-

miesięcy gwarancji

1800 Frytownica W beztłuszczowa Zeegma Knapper Grand

wyświetlacz LCD

> 9 programów do gotowania: frytki, kurczak, krewetki, ciasto, stek, ryba, żeberka, funkcja podgrzewania oraz ustawienia manualne 1 szt.

kosz – 6 l misa – 7 l 80°C 200°C

ochrona przed przegrzaniem

od

zakres powłoka kosz i misę można myć nieprzywierająca temperatur 80–200°C w zmywarce

29.-

Patelnia grillowa

(2 rodzaje) wym. 40,5 × 22 × 5 cm 29.wym. 49 × 30 × 5,3 cm 39.1 szt.

do wszystkich rodzajów kuchenek

39.SUPERCENA w zestawie garnek, pokrywka i sito

Garnek do gotowania na parze ø 20 cm 1 kpl.

2,5 l

powłoka antykleinowa

składana rączka

do wszystkich ze stali można myć rodzajów nierdzewnej w zmywarce kuchenek


19 5

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024 pasują do dzbanków Aquaphor, Brita Maxtra+ i Dafi Unimax

19.Dzbanek filtrujący Aquaphor Simple

12.- 29.1 szt.

(2 kolory) > nie zawiera wkładu 1 szt.

2,8 l dostępne kolory

4.-

(2 rodzaje) 1 szt.

25.-

Ścierka kuchenna Smakosz

Filtry do wody Aquaphor Maxfor 1 kpl.

wskaźnik poziomu naładowania baterii

Elektroniczna waga kuchenna

(różne rodzaje) 1 szt.

4.-

Filtr do wody Aquaphor Maxfor+

> cztery jednostki miary: g/Ib:oz/ml/kg 1 szt.

Kubek szklany

4 szt.

1 szt.

3 szt.

5 kg

maksymalne obciążenie 5 kg

29.-

Zestaw desek do krojenia

SUPERCENA

wym. deski 29,5 × 21,5 × 0,2 cm 1 kpl. do różnych grup żywności: ryb, mięsa i warzyw

15.-

ze szkła borokrzemowego

SUPERCENA Dzbanek żaroodporny 1 szt.

3,5 l

wykonany ze szkła żaroodpornego o dużej wytrzymałości termicznej

25.-

2,1 l

-40°C +300°C

wielofunkcyjny wytrzymały Garnek na wpływ żaroodporny temperatury 1 szt.


20 6

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

NOWY ROK ZAPOWIADA SIĘ PORZĄDNIE ZESTAW POJEMNIKÓW

dostępne kolory

9.-

(różne rodzaje)

SUPERCENA

5 szt.

0,5 l

1 kpl.

0,8 l

10.-

4 szt.

Pojemnik na przyprawy wym. 30,5 × 13 × 8 cm 1 szt.

2,5 l

4 szt.

0,75 l

2 szt.

1,35 l

3 szt.

12.- 15.Pojemnik kuchenny na odpadki 1 szt.

Pojemnik do segregacji śmieci (różne rodzaje) 1 szt.

10 l

15.-

wygodne uchwyty

Durszlak składany

(2 rodzaje) > okrągły złożony wym. 30 × 24 × 3 cm rozłożony wym. 30 × 24 × 9 cm > kwadratowy złożony wym. 29 × 21,5 × 3 cm rozłożony wym. 29 × 21,5 × 8 cm 1 szt.

25.-

do wyboru 2 kształty

łatwe w przechowywaniu

Suszarka silikonowa do naczyń rozłożona wym. 36 × 31 × 12 cm złożona wym. 36 × 31 × 5 cm 1 szt.


21 7

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024 KAŻDY PRODUKT

> Zestaw > Autko pierścionków Monster Truck

9.-

(różne wzory) 1 kpl.

> Kostka logiczna Magic

(różne kolory) 1 szt.

1 szt.

6 szt.

1 szt./1 kpl. opakowanie w kształcie kryształu

15.-

Zabawka maluszka – rodzina kaczek

HEY CLAY

(różne zestawy)

20.-

(2 rodzaje) 1 kpl.

idealne do kąpieli

1 kpl.

19.-

3+ lat

Figurka Marvel Heroes of Goo Jit Zu Minis

zestawy z różnymi kolorami i elementami

(różne rodzaje) 1 szt.

49.-

2 ×20 elem.

Lampka biurkowa

Puzzle SuperColor Psi Patrol

1 szt.

. er m sz,5 c 7

(różne wzory) 2 × 20 elem. 2 × 60 elem. 1 kpl.

25.Puzzle Clementoni

1000 elem.

(różne wzory) > San Francisco > New York > Wenecja > Paryż 1 opak.

regulacja nachylenia

6 LED o ciepłej białej barwie 1,6 m

przewód zasilający 1,6 m

wys. 38 cm

15.-


22 8

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024

5.-

Kołonotatnik A6 (różne wzory) 40 kartek 1 szt.

5.-

Naklejki

5.-

5.-

1 szt.

1 szt.

Klej w sztyfcie

Gumka do mazania

1 opak.

21 szt.

9.-

15.-

Kredki woskowe

Długopis wymazywalny

> 12 kolorów 1 opak.

1 szt.

12 szt.

20.Farby plakatowe > 12 kolorów 1 opak.

12 szt.


23 9

Od czwartku 11.01 do środy 17.01.2024 AKCESORIA BIUROWE

5.-

(różne rodzaje)

AKCESORIA SZKOLNE

> Nożyczki 1 szt.

dostępne kolory

4 szt.

1 opak.

> Gumki recepturki (2 kolory) 1 opak.

60 szt.

6.-

(różne rodzaje)

> Klej w sztyfcie

1 szt./ 1 opak.

1 opak.

> Pinezki tablicowe

> Taśma klejąca

(2 kolory) 1 opak.

dł. 36 m 1 szt.

90 szt.

> Markery suchościeralne

5 szt.

1 opak.

> Pinezki (2 kolory) 1 opak.

120 szt.

> Spinacze > Klipsy (2 kolory) 1 opak.

120 szt.

(2 kolory) 1 opak.

12 szt.

7.-

8.-

(różne rodzaje) > karteczki jednokolorowe 480 szt. dwukolorowe 350 szt. przeźroczyste 200 szt. 1 kpl.

1 opak.

Karteczki samoprzylepne

4 szt.

> Ołówki z gumką

> Markery permanentne 1 opak.

Korektor w taśmie

2 szt.

1 opak.

14.-

2 × 12 m kleju

Klej w taśmie

8.-

4 szt.

13 przegródek, zapinana na gumkę Teczka

1 szt.

na dokumenty A4 (2 kolory) 1 szt.

2 szt.

(różne rodzaje) 1 opak. 2×5 m taśmy

36 m taśmy

WYBRANE ARTYKUŁY SZKOLNE

50%

DO TANIEJ!*

* Uprzejmie informujemy, iż dostępność tych produktów może być ograniczona. Promocje nie łączą się.


24 10

HIT MIESIĄCA 2

49

SUPERCENA Cukierki

(różne rodzaje) luz 100 g 24,90/1 kg

6

99

SUPERCENA Płyn do mycia naczyń Ludwik

(różne rodzaje) 1,35 kg 5,18/1 kg

1,35 kg

CO MIESIĄC NOWA, WYJĄTKOWA OFERTA Oferta obowiązuje od 28.12.2023 do 31.01.2024 r. lub do wyczerpania zapasów. Oferta handlowa na tydzień 2/24. Ważna od 11.01 do 17.01.2024 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Zapraszamy do Netto! Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. Sępoleńskiej 24b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, ul. Dworcowej 24a w Łaziskach Górnych, ul. Targowej 1 w Strykowie, ul. Sienkiewicza 2a w Czarnej Białostockiej, ul. Wrocławskiej 2a w Kamieńcu Wrocławskim, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Konstytucji 3 Maja 7 w Mińsku Mazowieckim, ul. Zawadzkiego 12 w Dzierzgoniu, ul. Lutosławskiego 2 w Darłowie, ul. Kościuszki 37 w Rogoźnie, ul. Lipowej 52 w Sokołowie Podlaskim, ul. 11 Listopada 5a w Łodzi, pl. Wolności 1 we Włoszczowie, ul. Sprzymierzeńców 20 w Ustce i ul. Lipowej 6a w Myśliborzu różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto gazetka 11.01 do 17.01.2024 by iUlotka.pl - Issuu