Skip to main content

Netto gazetka od 9.06 do 15.06.2022

Page 1

OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 9.06 DO ŚRODY 15.06.2022 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

Pstrąg tęczowy filet ze skórą Fario

Malina

** Cena z dnia: 30.05.2022

125 g, 1 opak. 27,92/1 kg

100 g 36,90/1 kg

8,56**

3,49 DYSKONTOWE 59% TANIEJ od 9.06 do 11.06.2022

Kapsułki do zmywarki Fairy 100 szt., 1 opak. 0,54/1 szt.

ASY

DRUGA BU TELK W 2-PAKU A 62% TANIE J

54,99 SUPERCENA

od 9.06 do 15.06.2022

Coca-Cola 2×2 l

* Przy zakupie 2-paka 2,74/1 l Przy zakupie 1 szt. 3,99/1 l

7,99

5,49*

CENA ZA 1 BUTELKĘ PRZY ZAKUPIE 2-PAKA od 9.06 do 11.06.2022

100 SZTUK

3,69 SUPERCENA

od 9.06 do 11.06.2022


2

ASY

DYSKONTOWE

** Cena z dnia: 30.05.2022

DNIA CZWARTEK

9.06

5,70**

2,99

Ziemniak wczesny

47% TANIEJ

luz 1 kg

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO.

PIĄTEK-SOBOTA

10.06-11.06

SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM.

25% TANIE J Piwo Budweiser

butelka bezzwrotna 500 ml * Przy zakupie 3 szt. 5,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 7,98/1 l

9,99

3,99

2,99*

CENA ZA 1 BUTELKĘ PRZY ZAKUPIE 3 SZT.

Kiełbasa śląska Bergio 550 g 14,52/1 kg

7,99

20% TANIEJ


3

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022 Karkówka w marynacie grillowej Grill Bar Netto

15,99

> paprykowej > ziołowo-czosnkowej plastry 600 g 26,65/1 kg

Kiełbaski białe surowe Grill Bar Netto Podudzia z kurczaka w marynacie grillowej Grill Bar Netto

1,69

(różne rodzaje) 100 g 16,90/1 kg

400 g 27,47/1 kg

14,99

10,99

26% TANIEJ Boczek w marynacie grillowej Grill Bar Netto plastry 300 g 33,30/1 kg

9,99

Kiszka ziemniaczana Gzella 580 g 17,22/1 kg

9,99

Skrzydełka z kurczaka w marynacie grillowej sweet chili Grill Bar Netto

100 g 14,90/1 kg

1,49 Bez substancji „E”, z naturalnych łowisk, 100% natury Dziki łosoś pacyficzny Abramczyk

(różne rodzaje) 225 g 71,06/1 kg

15,99 SUPERCENA


4

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

Taka świeżość ma sens.

Fasolka szparagowa luz 1 kg

Sałata lodowa 1 szt.

5,99*

2,99

Ogórek szklarniowy

24,99

luz 1 kg

8,56*

3,99

SUPERCENA

53% TANIEJ

50% TANIEJ

Włoszczyzna 1 pęczek

5,99 Rzodkiewka 1 pęczek

Cukinia

1,99

luz 1 kg

8,56*

6,99

18% TANIEJ

Ananas Limonka 1 szt.

(różne odmiany) doniczka 1 szt.

5,70*

1,49 4,70 17% TANIEJ 7,99

* Cena z dnia: 30.05.2022

Sadzonka pomidora

luz 1 kg


5

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022 Gorgonzola Dolce Fellino

Ser Cheddar Mlekovita

200 g 35,95/1 kg

plastry 300 g 29,30/1 kg

8,09

7,19

8,79

11% TANIEJ

Ser Favita Mlekovita > normal > light 270 g 17,74/1 kg

Ser Brie La Duchesse

4,79

200 g 30,95/1 kg

6,19 Parówki z fileta z kurczaka Tarczyński 180 g 33,27/1 kg

5,99

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

Makrela z warzywami w galarecie Seko 200 g 24,95/1 kg

4,99

Sałatka śledziowa Seko (różne rodzaje) 220 g 27,22/1 kg

5,99 Łosoś wędzony na zimno Mowi plastry 100 g 109,90/1 kg

Tatar z łososia wędzonego SuperFish 150 g 79,93/1 kg

11,99

10,99

SUPERCENA

SUPERCENA


66

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

Lody Ptasie Mleczko 4 × 90 ml, 1 opak. 36,08/1 l

14,79

12,99

PRODUKT ODU

12% TANIEJ PRODUKT ODU

Lody Nuii

(różne rodzaje) 4 × 90 ml, 1 opak. 44,41/1 l

GI DRU UKT D PRO TANIEJ 25%

Rożek Kaktus (różne rodzaje) 110 ml

* Przy zakupie 2 szt. 31,72/1 l Przy zakupie 1 szt. 36,27/1 l

15,99 SUPERCENA Lody Bracia Koral (różne rodzaje) 450 ml

3,99

* Przy zakupie 2 szt. 19,97/1 l Przy zakupie 1 szt. 23,31/1 l

3,49*

10,49

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

8,99*

PRODUKT ODU

I DRUG KT U D O PR TANIEJ 28%

Lody 4 Maxi Smaki Koral (różne rodzaje) 1,5 l 8,66/1 l

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT. PRODUKT ODU

15,49

12,99 16% TANIEJ

PRODUKT ODU

Lody Coldino (różne rodzaje) 2l 3,49/1 l

7,99

6,99

12% TANIEJ

KUP

!

WIĘCEJ

PRODUKT ODU

ZA MNIEJ


77

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022 Wiśnie drylowane Helcom

D PR RUGI 33%ODUKT TAN IEJ

1000 g/680 g

* Przy zakupie 2 szt. 7,33/1 kg Przy zakupie 1 szt. 8,80/1 kg

GI DRU UKT D PROTANIEJ 22%

8,99

Danie Pudliszki (różne rodzaje) 500 g

7,99

*

* Przy zakupie 2 szt. 15,98/1 kg Przy zakupie 1 szt. 17,98/1 kg

5,99

4,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

D PRORUGI 28% DUKT TAN IEJ

Pasta warzywna Wawrzyniec

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

(różne rodzaje) 180 g

Ogórki kiszone Urbanek

* Przy zakupie 2 szt. 33,27/1 kg Przy zakupie 1 szt. 38,83/1 kg

660 g/400 g

6,99

* Przy zakupie 2 szt. 14,97/1 kg Przy zakupie 1 szt. 17,47/1 kg

5,99*

6,99

5,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Szproty smażone MK

> w sosie pomidorowym > w oleju 240 g

I DRUG KT U D O PR TANIEJ 28%

Sos chili TaoTao > słodki > słodko-pikantny 900 ml 22,21/1 l

19,99

* Przy zakupie 2 szt. 18,70/1 kg Przy zakupie 1 szt. 22,87/1 kg

5,49

4,49*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Oliwki zielone Helcom

SUPERCENA I UG KT J DRODU NIE PR% TA 22

GI DRUDUKT J PRO TANIE 36%

Ketchup Dawtona

> drylowane > z pastą paprykową 195 g

> łagodny > pikantny 450 g

* Przy zakupie 2 szt. 8,15/1 kg Przy zakupie 1 szt. 10,20/1 kg

* Przy zakupie 2 szt. 8,86/1 kg Przy zakupie 1 szt. 9,97/1 kg

4,49

1,99

1,59

* R PRD ODUGI 40% K TAU NIET J

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

KUP

3,99*

!

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

WIĘCEJ

ZA MNIEJ


88

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022 Ciasteczka Lumar

(różne rodzaje) 300–550 g 18,16–33,30/1 kg

9,99 SUPERCENA Galaretka w cukrze Diana 500 g 15,98/1 kg

7,99 SUPERCENA GI T DRU DUK J PRO TANIE % 40

Guma rozpuszczalna Maoam > Kracher > JoyStixx 140 g

* Przy zakupie 2 szt. 28,50/1 kg Przy zakupie 1 szt. 35,64/1 kg

4,99

3,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Graham burger pełnoziarnisty z sezamem Dan Cake 330 g 15,12/1 kg

Moje wypieki Winiary

> rogaliki cynamonowe > chałka > bułeczki maślane 300 g

2 KG

* Przy zakupie 2 szt. 15,96/1 kg Przy zakupie 1 szt. 18,30/1 kg

4,99 5,49

4,79*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

2 KG Mąka pszenna Premium Młyny Stoisław > chlebowa typ 750 > tortowa typ 405 2 kg 3,74/1 kg

KUP

7,49 SUPERCENA

!

WIĘCEJ

D PR RUGI 25%ODUKT TANI EJ

ZA MNIEJ


99

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022 Chrupki Star

Orzeszki ziemne prażone Sante

> o smaku pomidor z serem > o smaku ser z ziemniakami 125 g

> solone > niesolone 1 kg

* Przy zakupie 2 szt. 23,92/1 kg Przy zakupie 1 szt. 31,92/1 kg

12,99

3,99

2,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

SUPERCENA

Napój Prosty Smak Frugo (różne rodzaje) 500 ml

* Przy zakupie 3 szt. 3,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 4,58/1 l

2,29

1,99

*

D PR RUGI 50%ODUKT TANI EJ D PR RUGI 28%ODUKT TANI EJ

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 3 SZT.

Napój Lipton (różne rodzaje) puszka 330 ml

13%IEJ TAN

* Przy zakupie 2 szt. 9,06/1 l Przy zakupie 1 szt. 10,57/1 l

3,49

2,99*

Kompot Stovit

> wiśnia > truskawka > jabłko > rabarbar i czerwona porzeczka 260 g

I DRUG KT U D O PR TANIEJ 28%

* Przy zakupie 2 szt. 11,50/1 kg Przy zakupie 1 szt. 13,42/1 kg

3,49

2,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

7,96

Napój Tymbark

> jabłko-mięta > jabłko-arbuz 4 × 500 ml 3,98/1 l

SUPERCENA

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Napój aloesowy OKF Farmer’s 1,5 l 6,66/1 l

9,99

SUPERCENA

KUP

!

WIĘCEJ

ZA MNIEJ


10 10

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

1/2 LITRA PIWA ZAWIERA 25 GRAMÓW CZYSTEGO ALKOHOLU ETYLOWEGO. SPRZEDAŻ ALKOHOLU OSOBOM DO LAT 18 JEST PRZESTĘPSTWEM. 10% TANIEJ

Piwo Namysłów Pils puszka 500 ml

* Przy zakupie 4-paka 5,38/1 l Przy zakupie 1 szt. 5,98/1 l

(różne rodzaje) butelka bezzwrotna 500 ml * Przy zakupie 2 szt. 9,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 10,98/1 l

2,99

2,69

*

DRUGI T PRODUKIE J 18% TAN

Piwo Jurand

5,49

4,99*

CENA ZA 1 PUSZKĘ PRZY ZAKUPIE 4-PAKA

CENA ZA 1 BUTELKĘ PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

GI DRU UKT D O PR TANIEJ 25%

I DRUG UKT J D O R P ANIE 40% T

Piwo Pszeniczne Cornelius Hazy

> o smaku grejpfrutowym > o smaku bananowym butelka bezzwrotna 500 ml * Przy zakupie 2 szt. 6,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 7,98/1 l

Piwo Beczkowe 7% mocne puszka 500 ml

3,99

* Przy zakupie 2 szt. 3,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 4,98/1 l

3,49

*

2,49

1,99*

CENA ZA 1 BUTELKĘ PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

CENA ZA 1 PUSZKĘ PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Piwo Carlsberg puszka 500 ml

* Przy zakupie 6-paka 5,98/1 l Przy zakupie 1 szt. 6,90/1 l

3,45

2,99*

13% J TANIE PRODUKT DOSTĘPNY

W WYBRANYCH SKLEPACH

KUP

!

WIĘCEJ

CENA ZA 1 PUSZKĘ PRZY ZAKUPIE 6-PAKA

ZA MNIEJ


11 11

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022 Obiadek Bio kasza bulgur z kaczką i buraczkami BoboVita

DRUGI T PRODUKIE J 25% TAN

GI DRU UKT D O PR TANIEJ 28%

250 g

Tubka Masza i Niedźwiedź BoboVita

* Przy zakupie 2 szt. 23,96/1 kg Przy zakupie 1 szt. 27,96/1 kg

(różne rodzaje) 100 g

6,99

* Przy zakupie 2 szt. 34,90/1 kg Przy zakupie 1 szt. 39,90/1 kg

3,99

5,99

*

3,49*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Herbatniki Miśkopty Gerber 180 g

* Przy zakupie 2 szt. 55,50/1 kg Przy zakupie 1 szt. 66,61/1 kg

11,99

9,99*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

GI DRU UKT D IEJ O R P TAN 40%

Sok Gerber

(różne rodzaje) 200 ml

* Przy zakupie 2 szt. 19,95/1 l Przy zakupie 1 szt. 24,95/1 l

4,99

3,99* DRUGI T PRODUKIE J 33% TAN

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT. DRUGI T PRODUKIE J 40% TAN

Sok jabłkowy z wodą źródlaną BIO HIPP

Chrupiące krążki BIO HIPP (różne rodzaje) 25 g; 30 g

I DRUG UKT J D O R P ANIE 20% T

200 ml

* Przy zakupie 2 szt. 9,95/1 l Przy zakupie 1 szt. 12,45/1 l

2,49

* Przy zakupie 2 szt. 179,60/1 kg; 149,66/1 kg Przy zakupie 1 szt. 199,60/1 kg; 166,33/1 kg

4,99

1,99*

4,49*

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

CENA ZA 1 SZT. PRZY ZAKUPIE 2 SZT.

Chusteczki nawilżane dla dzieci Smile

I DRUG DUKITEJ PROT AN Chusteczki 33%

15 szt., 1 opak.

* Przy zakupie 2 opak. 0,16/1 szt. Przy zakupie 1 opak. 0,19/1 szt.

nawilżane Pampers

2,99

4 × 52 szt. 0,09/1 szt.

2,49*

19,99

CENA ZA 1 OPAK. PRZY ZAKUPIE 2 OPAK.

SUPERCENA

KUP

!

WIĘCEJ

ZA MNIEJ


12 12

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

Szampon do włosów Schauma Schwarzkopf

Pasta do zębów Blend-a-Med (różne rodzaje) 2 × 75 ml 53,26/1 l

(różne rodzaje) 800 ml 17,48/1 l

7,99

13,99

SUPERCENA

SUPERCENA Elektryczny odświeżacz powietrza z zapasem 3volution Ambi Pur (różne rodzaje) 20 ml 899,50/1 l

Odświeżacz powietrza do łazienki Ambi Pur

17,99

(różne rodzaje) 7,5 ml 1598,66/1 l

11,99

SUPERCENA

SUPERCENA Żelowy krążek do WC Duck

Płyn do mycia naczyń Pur

(różne rodzaje) 36 ml 277,50/1 l

(różne rodzaje) 1,2 l 5,82/1 l

9,99

6,99

SUPERCENA

SUPERCENA Detergenty do prania E

(różne rodzaje) > proszek do prania 3,51 kg 7,68/1 kg > żel do prania 3l 8,99/1 l > kapsułki do prania 39 szt. 0,69/1 szt.

26,99 SUPERCENA

39

60

54


OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK


TEMAT TYGODNIA

NARZĘDZIA DEKORACJE WNĘTRZ OFERTA OBOWIĄZUJE OD CZWARTKU 9.06

DO ŚRODY 15.06.2022 LUB DO WYCZERPANIA ZAPASÓW


15

13

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

DOMOWY WARSZTAT 79.Szlifierka oscylacyjna 150 W 1 szt.

99.-

Stół roboczy 1 szt.

150 kg

w zestawie 4 regulowane szczęki zaciskowe

maks. obciążenie 150 kg

otwory na narzędzia

> przenośna konstrukcja z regulowanymi panelami imadła > wbudowany stojak do przechowywania narzędzi > nadrukowana skala metryczna i kątomierz

19.-

Zestaw wkrętaków 5 szt., 1 kpl.

TYLKO W NETTO


14

16

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

89.SUPERCENA

prędkość obrotowa bez obciążenia 12000 obr./min

Szlifierka kątowa 710 W

> wrzeciono M 14 > zasilanie: 230–240 V ~50 Hz 1 szt.

tarcza ø 125 mm

710 W

45.-

Lampa warsztatowa LED 1 szt.

15.Składany klucz hex 1 szt.

H [mm] 1,27 1,5

TYLKO W NETTO

2

2,5

3

4

5

6


17

15

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

15.-

59.-

Wiertła

Wykrywacz wielofunkcyjny 3w1

(różne rodzaje) 1 kpl.

1 szt. 11 szt.

wyświetlacz LCD i wskaźnik dźwiękowy

11 szt.

25.-

lokalizuje konstrukcje drewniane i metalowe oraz przewody elektryczne

49.-

Ostrzałka do noży i siekier 1 szt.

do siekiery

głębokość pomiaru 19–50 mm

do noży

Zestaw otwornic w walizce

9 elem., 1 kpl.

9 elem.

gwarancja jakości

79.-

Szlifierka oscylacyjna 150 W > w zestawie: 1 arkusz ścierny (ziarnistość 120), reduktor do odsysania zewnętrznego 1 szt. 150 W

napięcie wejściowe 220–240 V ~50 Hz

prędkość bez obciążenia 12000 obr./min

wymiary tarczy 90×187 mm

TYLKO W NETTO


16

18

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

39.-

19.-

> ściąganie izolacji o grubości 0,2-6 mm > cięcie przewodów o przekroju 0,5-6 mm2 > zaciskanie wtyków 0,5-6 mm 1 szt.

5 szt., 1 kpl.

Ściągacz izolacji 205 mm

Zestaw wkrętaków

5 szt.

miękki uchwyt antypoślizgowy

antypoślizgowa rękojeść

89.-

Klucz dynamometryczny

dł. 47 cm > 28–210 Nm > w zestawie 3 końcówki: 17, 19 i 21 mm oraz 1 szt. 1/2” AD > praktyczne opakowanie 1 kpl.

39.-

Zestaw narzędzi domowych

> w zestawie: wkrętak z adapterem do bitów, bity, kombinerki, śrubokręty precyzyjne z grotem, klucze imbusowe, poziomica i pudełko do przechowywania 23 elem., 1 kpl.

23 elem.

TYLKO W NETTO


19

17

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

TROPIKALNE

akcenty

44.-

Szklana lampa

wym. ø 13,3 × 23 cm 1 szt.

29.-

Poduszka dekoracyjna

(różne wzory) wym. 40 × 40 cm 1 szt.

26.-

Mata z trawy morskiej wym. 40 × 60 cm wym. 50 × 80 cm 34.1 szt.


18

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

Przytulna sypialnia 55.Puf Jungle ze złotą obręczą

(2 wzory) wym. ø 28 × 36 cm 1 szt.

59.-

Pościel z mikrofibry

(różne wzory) wym. 160 × 200 cm + 2 poduszki wym. 70 × 80 cm 1 kpl. wym. 220 × 200 cm + 2 poduszki wym. 70 × 80 cm 69.1 kpl.

20


21

19

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

55.-

Lampa wisząca wym. ø 20 × 38 cm 1 szt.

14.-

Podstawka pod doniczkę ø 26 cm 1 szt.

40 kg

maks. obciążenie 40 kg

24.-

Bawełniane prześcieradło z gumką (różne kolory) wym. 90 × 200 cm wym. 160 × 200 cm 34.wym. 220 × 200 cm 39.-

prześcieradło z gumką

100% bawełny


20

Od czwartku 9.06 do środy 15.06.2022

22

39.Zasłona

(2 kolory) wym. 140 × 250 cm 1 szt.

49.-

Poduszka dekoracyjna

(2 wzory) wym. 50 × 80 cm 1 szt.

69.-

Narzuta dekoracyjna (2 wzory) wym. 220 × 200 cm 1 szt.

Oferta handlowa na tydzień 23/22. Ważna od 9.06.2022 do 15.06.2022 r. włącznie lub do wyczerpania zapasów. Znaki firmowe i towarowe należą do ich właścicieli. Sprzedaż produktów tylko w ilościach detalicznych. Wszystkie ceny w PLN zawierają podatek VAT. Zapraszamy do Netto! *Uprzejmie informujemy, że oferta w sklepie przy ul. Śląskiej 26/u1 w Szczecinie, ul. Sępoleńskiej 24b w Chojnicach, ul. Dobrego Pasterza 67 w Krakowie, ul. Partyzantów 22 w Jędrzejowie, ul. Królewieckiej 41/43 we Włocławku, ul. Wspólnej 6 w Łabiszynie, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Zbąszyńskiej 18c w Nowym Tomyślu, ul. Chramcówki 30 w Zakopanem, ul. Kleszczowej 18 w Warszawie, ul. Zagórskiej 1a w Suchedniowie, ul. Budowlanych 14 w Głogowie, ul. Długiej 44/46 w Zgierzu, ul. Stężyckiej 32/40 w Dęblinie, ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 9 w Przemyślu, ul. Młynarskiej 1 w Raszynie, ul. Wojska Polskiego 6 w Aleksandrowie Kujawskim, ul. Gdańskiej 81 w Łodzi, ul. Dworcowej 24a w Łaziskach Górnych, ul. Targowej 1 w Strykowie, ul. Sienkiewicza 2a w Czarnej Białostockiej, ul. Wrocławskiej 2a w Gajkowie, ul. Opolskiej 3 w Gdańsku, ul. Konstytucji 3 Maja 7 w Mińsku Mazowieckim, ul. Rydla 50 w Szczecinie i ul. Zawadzkiego 12 w Dzierzgoniu różni się od oferty prezentowanej w gazetce reklamowej. O dostępność produktów prosimy pytać sprzedawców.


OD PONIEDZIAŁKU DO SOBOTY SZUKAJ NOWEJ OFERTY W NAJBLIŻSZY PONIEDZIAŁEK


Lidl – Przejdź do promocji >>>

Kaufland – Przejdź do promocji >>>

Biedronka – Przejdź do promocji >>>

Tesco – Przejdź do promocji >>>

Netto – Przejdź do promocji >>>

Aldi – Przejdź do promocji >>>

Carrefour – Przejdź do promocji >>>


Turn static files into dynamic content formats.

Create a flipbook
Netto gazetka od 9.06 do 15.06.2022 by iUlotka.pl - Issuu